MEKLĒT
 
STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Indulis Bikše 10198 PATRIA SPORTLAND 01:45:10 VB1 1 V1 +00:00 +00:00 00:04:46 1000 277 1277
2 Kristaps Magone 6365 SCOTT RUNNING LATVIA 01:45:49 VB1 2 V2 +00:39 +00:39 00:04:39 994 284 1278
3 Uldis Kļaviņš 6172 Vivobarefoot /Rieksti 01:46:41 VB1 3 V3 +01:30 +01:30 00:04:26 986 298 1284
4 Arnis Pašķevičs 6433 Patria Sportland 01:49:34 VB1 4 V4 +04:24 +04:24 00:04:24 960 300 1260
5 Alvis Danovskis 6157 Pulsometrs.lv 01:49:52 VB1 5 V5 +04:42 +04:42 00:05:02 957 263 1220
6 Uldis Klepers 6328 Virsotne/MARMOT 01:52:08 VB2 1 V6 +06:58 +00:00 00:04:56 938 267 1205
7 Dzintars Skrundenieks 10154 SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE 01:53:04 VB1 6 V7 +07:54 +07:54 00:05:15 930 252 1182
8 Jānis Mežiels 6424 PATRIA-SPORTLAND 01:55:21 VB1 7 V8 +10:11 +10:11 00:04:40 912 283 1195
9 Edijs Dzalbs 6367 SCOTT RUNNING LATVIA 01:56:22 VB1 8 V9 +11:12 +11:12 00:05:38 904 235 1139
10 Edgars Sprūds 6324 Matisons Runner`s Club 01:56:25 VB1 9 V10 +11:15 +11:15 00:04:44 903 279 1182
11 Vents Lupkins 6281 01:58:23 VB1 10 V11 +13:13 +13:13 00:05:36 888 236 1124
12 Valdis Aņikejevs 6428 Patria Sportland 01:59:41 VB1 11 V12 +14:31 +14:31 00:04:57 879 267 1146
13 Vladimirs Ļašs 6253 Jaunmārupe skrien! / Briksnis SK 02:00:48 VB2 2 V13 +15:38 +08:40 00:05:20 871 248 1119
14 Uģis Karasevs 6304 Kocēni 02:00:57 VB1 12 V14 +15:47 +15:47 00:05:18 870 249 1119
15 Gatis Pūcītis 6143 Swedbank 02:01:32 VB2 3 V15 +16:22 +09:24 00:05:07 865 258 1123
16 Artis Krievāns 6201 VSK Burkānciems & Co 02:01:57 VB2 4 V16 +16:46 +09:49 00:04:54 862 270 1132
17 Jānis Jerofejevs 6044 Lūša Spēks/ Skrien Jēkabpils! 02:02:16 VB1 13 V17 +17:06 +17:06 00:04:48 860 275 1135
18 Jānis Veļķeris 6209 Marienburgas Vilki 02:03:32 VB1 14 V18 +18:22 +18:22 00:06:03 851 219 1070
19 Jānis Gailis 6127 Kocēnu novads 02:04:24 VB1 15 V19 +19:14 +19:14 00:05:14 845 252 1097
20 Edgars Daugulis 6037 02:05:40 VB1 16 V20 +20:30 +20:30 00:05:46 837 229 1066
21 Voldemārs Lejnieks 6173 SK Dzērvene 02:06:01 VB1 17 V21 +20:51 +20:51 00:04:57 835 267 1102
22 Modris Trūlis 10182 Aldaris GO 02:06:08 VB1 18 V22 +20:58 +20:58 00:05:33 834 238 1072
23 Dāvis Liepiņš 6421 02:06:27 VB1 19 V23 +21:17 +21:17 00:05:22 832 246 1078
24 Agris Rusmanis 6336 Saldus Boksa Klubs 02:06:53 VB1 20 V24 +21:43 +21:43 00:05:36 829 236 1065
25 Lauris Repša 6189 02:07:14 VB1 21 V25 +22:04 +22:04 00:05:09 827 256 1083
26 Valts Ulmanis 6164 Auseklis IK 02:07:37 VB1 22 V26 +22:27 +22:27 00:05:51 824 226 1050
27 Ansis Šteiners 6323 Marienburgas Vilki 02:07:40 VB1 23 V27 +22:30 +22:30 00:04:49 824 275 1099
28 Vladislavs Ņedaivodins 6287 Marienburgas Vilki 02:07:47 VB1 24 V28 +22:37 +22:37 00:04:58 823 266 1089
29 Jānis Šņoriņš 6254 Talsu pakalnu sporta klubs 02:07:48 VB1 25 V29 +22:38 +22:38 00:04:41 823 282 1105
30 Mārtiņš Purenkovs 7678 Legs Miserables 02:09:42 VB1 26 V30 +24:32 +24:32 00:05:43 811 231 1042
31 Mārtiņš Fārenhorsts 6361 Talsu pakalnu sporta klubs 02:10:13 VB1 27 V31 +25:02 +25:02 00:04:45 808 278 1086
32 Aigars Ozolkāja 6423 ASK PATRIA 02:10:47 VB1 28 V32 +25:37 +25:37 00:05:49 804 227 1031
33 Roberts Sukonovs 6294 Supervaroņi 02:11:08 VB1 29 V33 +25:58 +25:58 00:05:12 802 254 1056
34 Ramūnas Vilčinskas 6136 Kauno BMK 02:11:16 VB1 30 V34 +26:06 +26:06 00:05:01 801 263 1064
35 Aigars Šuvcāns 6311 Kocēni 1 02:11:20 VB2 5 V35 +26:09 +19:12 00:05:36 801 236 1037
36 Reinis Markvarts 6410 02:12:01 VB2 6 V36 +26:51 +19:53 00:05:09 797 256 1053
37 Renārs Vasiļjevs 6125 Skrien Jēkabpils! 02:12:01 VB1 31 V37 +26:51 +26:51 00:05:21 797 247 1044
38 Ģirts Žagars 6077 Talsu pauguraines zaķi 02:12:06 VB1 32 V38 +26:56 +26:56 00:06:11 796 214 1010
39 Maxim Klimov 6285 Mityaev team 02:12:19 VB1 33 V39 +27:09 +27:09 00:05:59 795 221 1016
40 Artis Pūcītis 6373 SSK Bebra 02:12:24 VB2 7 V40 +27:14 +20:16 00:06:16 794 211 1005
41 Klinta Lauska 6289 Pulsometrs.lv 02:12:43 SB1 1 S1 +00:00 +00:00 00:05:42 1000 283 1283
42 Agris Hermanis 6402 02:13:24 VB2 8 V41 +28:14 +21:17 00:06:10 788 214 1002
43 Henrihs Dobelis 6240 IRONMAN.LV 02:13:30 VB3 1 V42 +28:20 +00:00 00:06:02 788 219 1007
44 Atis Vanags 6225 02:13:31 VB1 34 V43 +28:21 +28:21 00:05:56 788 223 1011
45 Mariusz Michno 6400 PMC 02:13:50 VB2 9 V44 +28:40 +21:43 00:05:59 786 221 1007
46 Alekss Razinskis 6243 02:14:21 VB1 35 V45 +29:11 +29:11 00:06:28 783 204 987
47 Māra Drozdova 6396 BALTAIS/SK BULTA 02:14:40 SB1 2 S2 +01:57 +01:57 00:06:08 986 262 1248
48 Viviana Kirilova 6214 VSK Noskrien Vāveres 02:14:54 SB2 1 S3 +02:11 +00:00 00:05:38 984 286 1270
49 Kristaps Ceriņš 6340 02:15:15 VB1 36 V46 +30:05 +30:05 00:05:06 778 259 1037
50 Sandis Breiers 6148 02:15:26 VB1 37 V47 +30:16 +30:16 00:05:51 777 226 1003
51 Elviss Tirzītis 6242 ASK Patria 02:15:42 VB1 38 V48 +30:32 +30:32 00:05:57 775 222 997
52 Ivars Grobiņš 6260 02:16:01 VB1 39 V49 +30:51 +30:51 00:05:14 773 252 1025
53 Āris Kundziņš 6422 EsiAktivs.lv 02:16:05 VB2 10 V50 +30:55 +23:57 00:06:13 773 212 985
54 Eduards Ginters 6237 02:16:07 VB1 40 V51 +30:57 +30:57 00:06:01 773 220 993
55 Olafs Smiltnieks 6140 SILVANOLS 02:16:10 VB3 2 V52 +31:00 +02:41 00:06:43 772 197 969
56 Jānis Pugačs 6295 alusvēders 02:17:19 VB1 41 V53 +32:09 +32:09 00:05:36 766 236 1002
57 Edijs Tropiņš 6072 Riga Runners 02:17:29 VB1 42 V54 +32:18 +32:18 00:05:50 765 226 991
58 Renārs Teters-Teterovskis 6315 Marienburgas Vilki 02:17:37 VB1 43 V55 +32:27 +32:27 00:05:24 764 245 1009
59 Edijs Veide 10201 DC Vecsalacas United/HU 02:17:47 VB1 44 V56 +32:37 +32:37 00:05:39 763 234 997
60 Dace Banga-Hodžajeva 6342 02:18:06 SB2 2 S4 +05:22 +03:11 00:06:01 961 268 1229
61 Renārs Vaivods 6113 DNB Service centre 02:18:07 VB1 45 V57 +32:57 +32:57 00:05:45 761 230 991
62 Kaspars Pauliņš 6133 Talsu pauguraines Zaķi 02:18:45 VB1 46 V58 +33:35 +33:35 00:05:59 758 221 979
63 Mareks Vaišļa 6015 ssk Bebra 02:18:59 VB2 11 V59 +33:49 +26:51 00:05:13 757 253 1010
64 Andris Mireckis 6286 Talsu Pauguraines Zaķi 02:19:25 VB2 12 V60 +34:15 +27:17 00:06:25 754 206 960
65 Rūdolfs Ričards Andersons 6369 Matisons Runner`s Club 02:20:00 VB1 47 V61 +34:50 +34:50 00:05:31 751 240 991
66 Dovydas Sankauskas 6084 02:20:08 VB2 13 V62 +34:58 +28:01 00:05:24 750 245 995
67 Arnis Mālbergs 6262 VSK Noskrien 02:20:29 VB2 14 V63 +35:19 +28:21 00:06:32 749 202 951
68 Jānis Andrējevs 6182 02:20:40 VB1 48 V64 +35:30 +35:30 00:06:24 748 207 955
69 Renāte Keita Šēra-Legzdiņa 6076 Riktīgs Burunduks 02:20:46 SB1 3 S5 +08:03 +08:03 00:06:17 943 257 1200
70 Andris Ratkus 6277 02:20:49 VB1 49 V65 +35:39 +35:39 00:06:19 747 209 956
71 Artis Maksims 10189 Marienburgas Vilki 02:22:01 VB1 50 V66 +36:51 +36:51 00:05:48 741 228 969
72 Reinis Skorovs 6349 VSK Noskrien 02:22:01 VB1 51 V67 +36:51 +36:51 00:06:45 741 196 937
73 Ivo Deičmanis 6208 02:22:33 VB1 52 V68 +37:23 +37:23 00:05:56 738 223 961
74 Māris Ozols 6002 02:22:47 VB1 53 V69 +37:37 +37:37 00:05:29 737 241 978
75 Juris Čerpinskis 6013 Sk Pūre 02:23:03 VB1 54 V70 +37:53 +37:53 00:06:18 735 210 945
76 Ineta Jerofejeva 6064 Skrien Jēkabpils! 02:23:07 SB1 4 S6 +10:23 +10:23 00:06:08 927 263 1190
77 Ansis Šķibusts 6116 ProMed - Pulvera laboratorija 02:23:18 VB1 55 V71 +38:08 +38:08 00:06:17 734 210 944
78 Ervīns Lūsis 6359 Lūši 02:24:05 VB1 56 V72 +38:55 +38:55 00:06:16 730 211 941
79 Gatis Melgalvis 7218 Kocēnu novads 02:24:34 VB2 15 V73 +39:24 +32:26 00:05:44 728 230 958
80 Imants Kaldre 6224 VSK Noskrien 02:24:50 VB1 57 V74 +39:40 +39:40 00:05:59 726 221 947
81 Arnis Rāts 6192 VSK Noskrien Seniori un senioritas 02:24:55 VB1 58 V75 +39:45 +39:45 00:05:45 726 230 956
82 Aigars Rozenbergs 6066 02:25:02 VB1 59 V76 +39:52 +39:52 00:05:55 725 223 948
83 Aiga Taulīna 6199 Saldus Boksa klubs 02:25:07 SB1 5 S7 +12:24 +12:24 00:06:22 915 253 1168
84 Toms Kalniņš 6093 02:25:12 VB1 60 V77 +40:02 +40:02 00:06:48 724 194 918
85 Agnis Mūrnieks 6211 OVI 02:25:12 VB1 61 V78 +40:02 +40:02 00:05:59 724 221 945
86 Jānis Actiņš 6203 VSK Noskrien 02:25:51 VB2 16 V79 +40:40 +33:43 00:06:40 721 198 919
87 Valdis Rozentāls 6417 Ziepniekkalns 02:26:21 VB2 17 V80 +41:11 +34:14 00:06:00 719 220 939
88 Gvido Čerbakovs 6296 02:26:22 VB2 18 V81 +41:12 +34:14 00:06:23 719 207 926
89 Jānis Sīmanis 6267 02:26:30 VB1 62 V82 +41:20 +41:20 00:06:00 718 220 938
90 Mārtiņš Ragainis 6272 Selga 02:26:34 VB1 63 V83 +41:24 +41:24 00:06:23 718 207 925
91 Ilgvars Šmits 6270 Maratona klubs 02:26:46 VB1 64 V84 +41:36 +41:36 00:06:04 717 218 935
92 Maksims Leščinskis 6319 Lapmežciems 02:27:40 VB2 19 V85 +42:30 +35:32 00:06:55 712 191 903
93 Andris Rozentālbergs 6087 02:27:56 VB1 65 V86 +42:46 +42:46 00:06:18 711 210 921
94 Kārlis Šķēle 6332 Pulsometrs.lv 02:28:06 VB1 66 V87 +42:56 +42:56 00:06:19 710 209 919
95 Kaspars Vaivods 6268 KKDEV 02:28:08 VB1 67 V88 +42:58 +42:58 00:06:48 710 195 905
96 Intars Vēberis 6376 02:28:23 VB2 20 V89 +43:13 +36:15 00:06:54 709 192 901
97 Tomass Fedotovs 6108 Mārupe skrien 02:29:39 VB1 68 V90 +44:29 +44:29 00:05:55 703 223 926
98 Iveta Pūpola 6216 02:29:41 SB2 3 S8 +16:58 +14:47 00:06:35 887 245 1132
99 Mārtiņš Krauklis 6259 02:29:49 VB1 69 V91 +44:39 +44:39 00:05:28 702 242 944
100 Rēzija Otomere 6231 02:29:51 SB1 6 S9 +17:07 +17:07 00:05:35 886 288 1174
101 Valdis Renerts 6239 KROKUS 02:30:18 VB2 21 V92 +45:08 +38:11 00:06:55 700 191 891
102 Kristaps Heinsbergs 6392 ASK PATRIA/Pumpuru VSK 02:30:20 VB1 70 V93 +45:09 +45:09 00:06:43 700 197 897
103 Rita Anopa 6388 Vāveres 02:30:21 SB1 7 S10 +17:37 +17:37 00:07:01 883 230 1113
104 Anrijs Hodžajevs 6407 Bohnenkamp 02:30:23 VB1 71 V94 +45:13 +45:13 00:05:59 699 221 920
105 Konstantīns Čursins 6223 ChursinTeam 02:30:31 VB1 72 V95 +45:21 +45:21 00:06:10 699 214 913
106 Artis Bisnieks 10191 OK Burkānciems 02:30:32 VB1 73 V96 +45:22 +45:22 00:06:50 699 193 892
107 Kristīne Slikšāne 6292 Jaunmārupe skrien 02:30:45 SB2 4 S11 +18:02 +15:51 00:06:45 880 239 1119
108 Jānis Jurševskis 10153 02:30:53 VB1 74 V97 +45:42 +45:42 00:06:57 697 190 887
109 Egija Tamsone 6121 02:31:11 SB2 5 S12 +18:27 +16:16 00:06:28 878 249 1127
110 Igors Morgunovs 6149 Matisons Runners Club 02:31:32 VB1 75 V98 +46:22 +46:22 00:06:23 694 207 901
111 Arnis Sluga 6126 Virsotne/MARMOT 02:31:37 VB2 22 V99 +46:27 +39:29 00:06:03 694 218 912
112 Māris Reiniks 6186 02:31:45 VB2 23 V100 +46:35 +39:37 00:05:53 693 224 917
113 Oskars Apsītis 6049 2KOKI 02:31:50 VB2 24 V101 +46:40 +39:42 00:06:06 693 216 909
114 Ilze Leščinska 6320 Lapmežciems 02:32:00 SB2 6 S13 +19:16 +17:06 00:06:50 873 236 1109
115 Pāvels Beļajevs 6397 BALTAIS 02:32:06 VB2 25 V102 +46:56 +39:58 00:05:59 691 221 912
116 Jurģis Balodis 6106 02:32:07 VB2 26 V103 +46:57 +39:59 00:06:38 691 199 890
117 Artūrs Kančs 6344 SSK Bebra 02:32:16 VB2 27 V104 +47:06 +40:08 00:06:06 691 216 907
118 Aigars Cibuļskis 6086 Legs Miserables 02:32:17 VB2 28 V105 +47:07 +40:09 00:06:28 691 204 895
119 Kristīne Roga 6282 ASK Patria 02:32:19 SB1 8 S14 +19:36 +19:36 00:06:13 871 259 1130
120 Kalvis Ķikuts 6185 02:32:19 VB1 76 V106 +47:09 +47:09 00:06:38 690 199 889
121 Karīna Krūmiņliepa 6014 Supervaroņi 02:32:54 SB1 9 S15 +20:11 +20:11 00:07:07 868 226 1094
122 Reinis Braķis 6404 02:33:02 VB1 77 V107 +47:52 +47:52 00:06:40 687 198 885
123 Mārtiņš Salnājs 6212 02:34:00 VB2 29 V108 +48:50 +41:52 00:06:13 683 212 895
124 Agris Buzēns 6080 02:34:01 VB1 78 V109 +48:51 +48:51 00:06:44 683 196 879
125 Kaspars Terauds 6124 Četras Zoles 02:34:08 VB1 79 V110 +48:58 +48:58 00:05:49 682 227 909
126 Jānis Vītols 6191 VSK Noskrien Seniori un senioritas 02:34:17 VB3 3 V111 +49:07 +20:47 00:07:11 682 184 866
127 Ilze Vindele 6276 02:34:38 SB1 10 S16 +21:55 +21:55 00:06:57 858 232 1090
128 Mārtiņš Ķerpe 6346 LIDA 02:35:07 VB1 80 V112 +49:57 +49:57 00:07:38 678 173 851
129 Jānis Sapats 6264 Klibais buks 02:35:23 VB1 81 V113 +50:13 +50:13 00:07:20 677 180 857
130 Raitis Vilsdorfs 6180 02:36:00 VB1 82 V114 +50:49 +50:49 00:06:43 674 197 871
131 Vladimirs Tarasovs 6435 02:36:05 VB2 30 V115 +50:55 +43:58 00:06:14 674 212 886
132 Mārtinš Ceplišs 6275 02:36:11 VB1 83 V116 +51:01 +51:01 00:05:38 673 234 907
133 Aldis Ezers 6390 02:36:36 VB1 84 V117 +51:26 +51:26 00:07:03 672 187 859
134 Zane Šmite 6035 02:36:49 SB1 11 S17 +24:06 +24:06 00:06:23 846 253 1099
135 Jānis Zīle 6357 MC Pagasta Huligāni 02:36:54 VB1 85 V118 +51:44 +51:44 00:06:48 670 194 864
136 Salvis Nazārovs 6290 02:37:04 VB1 86 V119 +51:54 +51:54 00:07:35 670 174 844
137 Baiba Frišenbrūdere 6229 Engures sportam 02:37:27 SB2 7 S18 +24:44 +22:33 00:07:03 843 229 1072
138 Kristaps Brēža 6204 Skrienam kopā/Kronus 02:37:36 VB1 87 V120 +52:26 +52:26 00:06:06 667 217 884
139 Viesturs Rauza 6159 Lidosta "Rīga" 02:37:36 VB1 88 V121 +52:26 +52:26 00:06:03 667 218 885
140 Alise Kalniņa 6252 H.T.L. 02:37:38 SB1 12 S19 +24:55 +24:55 00:06:25 842 251 1093
141 Artūrs Rundzāns 6257 Selonija 02:37:52 VB1 89 V122 +52:42 +52:42 00:07:37 666 173 839
142 Kārlis Ielejs 6176 VSK Noskrien Divplākšņi 02:37:56 VB2 31 V123 +52:46 +45:48 00:06:30 666 203 869
143 Kalvis Zuļģis 6195 PAVISAM NEGANTI 02:37:59 VB1 90 V124 +52:49 +52:49 00:06:10 666 214 880
144 Artis Kubliņš 6427 02:38:04 VB2 32 V125 +52:53 +45:56 00:07:33 665 175 840
145 Kristīne Žogota 6258 02:38:43 SB1 13 S20 +25:59 +25:59 00:07:33 836 213 1049
146 Kaspars Burka 6054 02:38:47 VB1 91 V126 +53:37 +53:37 00:05:56 662 223 885
147 Mārtiņš Sapats 6350 02:38:52 VB1 92 V127 +53:41 +53:41 00:07:31 662 176 838
148 Dzintars Dūdiņš 6391 Mansardi 02:38:54 VB2 33 V128 +53:44 +46:47 00:06:42 662 197 859
149 Dārta Otomere 6007 02:38:57 SB1 14 S21 +26:13 +26:13 00:06:44 835 239 1074
150 Toms Kaufmanis 6030 Maratona klubs 02:39:02 VB1 93 V129 +53:51 +53:51 00:07:30 661 176 837
151 Arnis Ābelīte 6063 Virsotne/MARMOT 02:39:07 VB3 4 V130 +53:57 +25:38 00:06:14 661 212 873
152 Jānis Sondors 6168 Riga runners 02:39:11 VB1 94 V131 +54:01 +54:01 00:05:56 661 223 884
153 Artis Trapša 6103 Blāča draugi 02:39:17 VB1 95 V132 +54:06 +54:06 00:06:05 660 217 877
154 Evija Vate 6371 02:39:22 SB1 15 S22 +26:39 +26:39 00:07:07 833 227 1060
155 Aigars Tohters 6075 SK Dzērvene 02:39:33 VB2 34 V133 +54:23 +47:25 00:06:19 659 209 868
156 Aigars Vitkovskis 6293 Vitkovsky team 02:39:36 VB2 35 V134 +54:26 +47:28 00:07:06 659 186 845
157 Jānis Zaļums 6375 Swedbank 02:39:36 VB1 96 V135 +54:26 +54:26 00:06:40 659 198 857
158 Lauris Veidemanis 6251 02:39:43 VB1 97 V136 +54:33 +54:33 00:06:44 658 196 854
159 Andris Bērziņš 6070 02:39:55 VB2 36 V137 +54:45 +47:47 00:06:47 658 195 853
160 Juris Misters 6218 RAT 02:39:55 VB1 98 V138 +54:44 +54:44 00:06:24 658 206 864
161 Edgars Dūms 6167 02:40:03 VB1 99 V139 +54:53 +54:53 00:06:58 657 190 847
162 Denis Sokolovs 6111 POTA 42 02:40:16 VB2 37 V140 +55:06 +48:09 00:06:21 656 208 864
163 Rihards Āboliņš 6161 Agra 02:40:33 VB1 100 V141 +55:23 +55:23 00:07:23 655 179 834
164 Lelde Kalniņa 6163 02:40:42 SB1 16 S23 +27:58 +27:58 00:07:03 826 229 1055
165 Augusts Iesalnieks 6085 02:40:47 VB1 101 V142 +55:37 +55:37 00:06:50 654 193 847
166 Jānis Ģirnis 6418 02:40:56 VB2 38 V143 +55:45 +48:48 00:07:25 654 178 832
167 Kristiāna Bērziņa 6023 02:40:59 SB1 17 S24 +28:16 +28:16 00:07:00 824 230 1054
168 Juris Jansons 6378 Swedbank 02:41:06 VB2 39 V144 +55:56 +48:58 00:06:43 653 197 850
169 Uvis Braunfelds 6236 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 02:41:08 VB2 40 V145 +55:58 +49:00 00:06:51 653 193 846
170 Raido Puust 6403 Sparta 02:41:18 VB2 41 V146 +56:08 +49:10 00:06:27 652 205 857
171 Alvis Reinbergs 6395 BALTAIS/SK BULTA 02:41:25 VB1 102 V147 +56:15 +56:15 00:05:06 652 259 911
172 Māris Dazarts 6309 02:41:40 VB1 103 V148 +56:30 +56:30 00:07:34 651 175 826
173 Aleksejs Belokopitovs 6406 Col du Marine Collagen 02:41:47 VB2 42 V149 +56:37 +49:39 00:07:03 650 187 837
174 Arvīds Germovs 6280 02:41:52 VB2 43 V150 +56:42 +49:45 00:07:31 650 176 826
175 Vilma Alberinga 6337 VSK "Burkānciems&Co" 02:42:05 SB1 18 S25 +29:22 +29:22 00:08:47 819 184 1003
176 Rolands Kursišs 6329 02:42:19 VB1 104 V151 +57:09 +57:09 00:07:27 648 178 826
177 Andris Ludriks 6042 RIEKSTI 02:42:26 VB2 44 V152 +57:16 +50:18 00:07:27 647 177 824
178 Gatis Tīds 6073 02:42:29 VB2 45 V153 +57:19 +50:22 00:07:17 647 181 828
179 Oskars Dambrovs 6363 02:42:32 VB1 105 V154 +57:22 +57:22 00:05:58 647 221 868
180 Guntars Siliņš 6027 KROKUS 02:42:49 VB2 46 V155 +57:39 +50:41 00:06:52 646 193 839
181 Mārtiņš Holsts 6299 02:42:59 VB1 106 V156 +57:49 +57:49 00:06:39 645 199 844
182 Vitālijs Žuselis 6188 Daugavpils Runners 02:43:36 VB2 47 V157 +58:26 +51:29 00:06:07 643 216 859
183 Mārtiņš Kļaviņš 10199 02:43:49 VB1 107 V158 +58:39 +58:39 00:07:20 642 180 822
184 Gatis Groza 6321 02:43:53 VB2 48 V159 +58:43 +51:46 00:07:26 642 178 820
185 Sandis Apenītis 6247 Brīvdienu ģimene 02:43:58 VB1 108 V160 +58:48 +58:48 00:06:43 641 197 838
186 Gunārs Grundštoks 6090 VSK Noskrien 02:44:00 VB1 109 V161 +58:50 +58:50 00:07:07 641 186 827
187 Rūdolfs Bondars 6256 3D Running 02:44:14 VB1 110 V162 +59:04 +59:04 00:06:16 640 211 851
188 Evija Abiļeva 6119 Swedbank AS 02:44:19 SB1 19 S26 +31:36 +31:36 00:06:48 808 237 1045
189 Aigars Rudzītis 6305 02:44:36 VB1 111 V163 +59:26 +59:26 00:06:51 639 193 832
190 Niks Jaunzems 6197 Noskrien Cēsis 02:44:38 VB1 112 V164 +59:28 +59:28 00:07:06 639 186 825
191 Ruta Šķipare 6327 Lūša spēks - Jēkabpils 02:45:01 SB2 8 S27 +32:18 +30:07 00:07:19 804 220 1024
192 Verners Vitkovskis 6101 Vitkovsky team 02:45:56 VB1 113 V165 +1:00:46 +1:00:46 00:07:03 634 187 821
193 Jānis Keišs 6352 RR 02:46:31 VB1 114 V166 +1:01:21 +1:01:21 00:07:31 632 176 808
194 Reinis Bileskalns 6411 02:46:42 VB1 115 V167 +1:01:32 +1:01:32 00:06:46 631 195 826
195 Andrejs Baltkājis 6181 02:46:51 VB2 49 V168 +1:01:41 +54:43 00:07:25 630 178 808
196 Igors Trofimenko 6137 02:47:33 VB2 50 V169 +1:02:23 +55:26 00:06:43 628 197 825
197 Roberts Trofimenko 6138 02:47:33 VB1 116 V170 +1:02:23 +1:02:23 00:07:47 628 170 798
198 Santa Žukovska 6303 Supervaroņi 02:47:40 SB1 20 S28 +34:57 +34:57 00:07:21 792 219 1011
199 Tobias Steiner 10177 02:47:44 VB1 117 V171 +1:02:33 +1:02:33 00:08:02 627 164 791
200 Jānis Švarcs 6355 MC Pagasta Huligāni 02:47:59 VB1 118 V172 +1:02:49 +1:02:49 00:06:27 626 205 831
201 Juris Čerņadjevs 6112 02:48:00 VB3 5 V173 +1:02:50 +34:30 00:08:08 626 162 788
202 Dainis Hohbergs 6291 Latvijas Finieris 02:48:18 VB2 51 V174 +1:03:08 +56:10 00:06:34 625 201 826
203 Arnis Pokšāns 6384 Abas Kreisās Kājas 02:48:19 VB2 52 V175 +1:03:09 +56:11 00:07:11 625 184 809
204 Alvis Bitenieks 6068 Latvijas Finieris 02:48:19 VB1 119 V176 +1:03:09 +1:03:09 00:06:47 625 195 820
205 Andis Meirēns 6171 Legs Miserables / Gjensidige 02:48:22 VB1 120 V177 +1:03:11 +1:03:11 00:07:01 625 188 813
206 Oskars Oleksivs 6241 Ballu Motors 02:48:26 VB1 121 V178 +1:03:16 +1:03:16 00:07:58 624 166 790
207 Antra Dumbrovska 6249 02:48:35 SB1 21 S29 +35:51 +35:51 00:06:52 787 234 1021
208 Laura Andersone 6019 02:48:53 SB1 22 S30 +36:10 +36:10 00:07:53 786 204 990
209 Juris Dombrovskis 6031 Rēzeknes novads 02:48:53 VB2 53 V179 +1:03:43 +56:45 00:06:23 623 207 830
210 Ieva Grīniece 6071 Legs Miserables 02:49:25 SB1 23 S31 +36:41 +36:41 00:07:25 783 217 1000
211 Aleksandrs Kņazevs 6187 02:49:46 VB2 54 V180 +1:04:36 +57:38 00:07:57 620 166 786
212 Stefan Corbus 6062 02:50:03 VB2 55 V181 +1:04:53 +57:56 00:07:15 618 182 800
213 Edmunds Brunovskis 6169 02:50:06 VB2 56 V182 +1:04:56 +57:58 00:07:50 618 169 787
214 Artūrs Čeirāns 6301 02:50:08 VB1 122 V183 +1:04:58 +1:04:58 00:06:08 618 216 834
215 Rihards Sinicins 6043 Deju klubs “Reveranss” 02:50:29 VB1 123 V184 +1:05:19 +1:05:19 00:07:21 617 180 797
216 Sandra Bruņeniece 6380 VSK Noskrien 02:50:41 SB1 24 S32 +37:58 +37:58 00:08:08 778 198 976
217 Kristaps Šteinbergs 6081 Legs Misérables 02:50:53 VB1 124 V185 +1:05:43 +1:05:43 00:06:18 615 210 825
218 Aleksandrs Platonenko 6012 02:50:59 VB1 125 V186 +1:05:49 +1:05:49 00:07:22 615 179 794
219 Andis Dzērve 6245 02:51:03 VB1 126 V187 +1:05:53 +1:05:53 00:07:45 615 170 785
220 Normunds Zauls 6094 Limbaži skrien 02:51:05 VB2 57 V188 +1:05:54 +58:57 00:07:07 615 185 800
221 Inese Otomere 6001 VSK Vāveres 02:51:21 SB2 9 S33 +38:38 +36:27 00:06:36 775 244 1019
222 Gints Krieviņš 6250 02:51:21 VB1 127 V189 +1:06:11 +1:06:11 00:06:29 614 204 818
223 Ivars Āboltiņš 6051 Lynx 02:51:22 VB2 58 V190 +1:06:12 +59:14 00:07:58 614 166 780
224 Ģirts Kaļķis 10216 Ozolkalns 02:51:26 VB2 59 V191 +1:06:16 +59:18 00:08:14 614 161 775
225 Matīss Lakovics 6194 02:51:28 VB2 60 V192 +1:06:18 +59:21 00:08:04 613 164 777
226 Deniss Denisenko 6351 Sanctimony 02:51:42 VB1 128 V193 +1:06:32 +1:06:32 00:07:03 613 187 800
227 Justīne Undzēna 6039 02:51:43 SB1 25 S34 +38:59 +38:59 00:08:27 773 191 964
228 Jānis Ausmanis 6288 SK Katrīna 02:51:46 VB2 61 V194 +1:06:36 +59:38 00:06:51 612 193 805
229 Raivis Zelenkevičs 6269 Shiny Happy People 02:51:47 VB1 129 V195 +1:06:37 +1:06:37 00:07:55 612 167 779
230 Guntars Brauns 6325 02:51:54 VB2 62 V196 +1:06:44 +59:46 00:07:09 612 185 797
231 Juris Leitāns 6360 MJ-Partneri 02:52:03 VB2 63 V197 +1:06:53 +59:56 00:07:37 611 174 785
232 Dzintars Rendenieks 10195 #plus100nieks 02:52:10 VB1 130 V198 +1:07:00 +1:07:00 00:08:01 611 165 776
233 Edgars Rollis 6046 02:52:35 VB1 131 V199 +1:07:25 +1:07:25 00:06:54 609 192 801
234 Linda Ezera 6175 02:52:38 SB1 26 S35 +39:55 +39:55 00:07:49 769 206 975
235 Sergejs Bogdanovs 10157 02:52:41 VB2 64 V200 +1:07:31 +1:00:34 00:06:54 609 191 800
236 Kārlis Kostjukovs 6278 Rīga Adventure Team 02:52:48 VB2 65 V201 +1:07:37 +1:00:40 00:07:06 609 186 795
237 Toms Rajunčus 6006 02:52:52 VB1 132 V202 +1:07:42 +1:07:42 00:07:38 608 173 781
238 Ieva Užāne 6061 02:52:57 SB1 27 S36 +40:13 +40:13 00:07:00 767 230 997
239 Lauris Reinbergs 6420 BALTAIS 02:53:04 VB2 66 V203 +1:07:53 +1:00:56 00:07:25 608 178 786
240 Adrians Lovkins 6041 02:53:09 VB1 133 V204 +1:07:59 +1:07:59 00:07:42 607 171 778
241 Santa Puriņa 6234 02:53:10 SB2 10 S37 +40:26 +38:16 00:06:36 766 244 1010
242 Juris Trofimenko 6147 02:53:30 VB2 67 V205 +1:08:19 +1:01:22 00:07:45 606 171 777
243 Daiga Rove 6052 Swedbank 02:53:56 SB2 11 S38 +41:13 +39:02 00:08:09 763 198 961
244 Elvita Alksne 6207 Žolneroviča skriešanas klubs 02:54:02 SB1 28 S39 +41:19 +41:19 00:08:38 763 187 950
245 Lauris Zemvalds 6156 GJENSIDIGE 02:54:28 VB2 68 V206 +1:09:18 +1:02:20 00:07:43 603 171 774
246 Giedrė Gedeikienė 6150 KAUNO BMK 02:54:32 SB2 12 S40 +41:49 +39:38 00:08:04 760 200 960
247 Anete Casno 6348 02:54:41 SB1 29 S41 +41:57 +41:57 00:06:40 760 242 1002
248 Mārcis Petzāle 6016 Noskrien Cēsis 02:54:58 VB1 134 V207 +1:09:48 +1:09:48 00:06:54 601 191 792
249 Aivars Vīksna 6381 02:55:00 VB2 69 V208 +1:09:50 +1:02:53 00:07:59 601 165 766
250 Druvis Ruciņš 6152 Daba mūs sauc! 02:55:12 VB1 135 V209 +1:10:02 +1:10:02 00:06:33 600 202 802
251 Ivars Eglītis 6313 Kocēni 1 02:55:18 VB2 70 V210 +1:10:08 +1:03:10 00:07:21 600 180 780
252 Dāvis Gotlands 6005 SK Katrīna 02:55:22 VB1 136 V211 +1:10:12 +1:10:12 00:07:33 600 175 775
253 Marika Pazare 6334 Swedbank 02:55:51 SB2 13 S42 +43:08 +40:57 00:07:51 755 205 960
254 Ģirts Udrass 6038 Marienburgas Vilki 02:55:54 VB2 71 V212 +1:10:44 +1:03:46 00:08:27 598 156 754
255 Gunārs Bodnieks 6374 EY 02:56:03 VB1 137 V213 +1:10:53 +1:10:53 00:07:02 597 188 785
256 Ēriks Melkurts 6307 Kocēni 1 02:57:05 VB3 6 V214 +1:11:55 +43:36 00:07:18 594 181 775
257 Iveta Kalēja 6098 02:57:15 SB1 30 S43 +44:32 +44:32 00:07:32 749 214 963
258 Atis Apenītis 6033 Coffepolice 02:57:16 VB1 138 V215 +1:12:06 +1:12:06 00:06:53 593 192 785
259 Gita Muceniece 6146 Maratona klubs 02:57:21 SB1 31 S44 +44:38 +44:38 00:07:59 748 202 950
260 Gints Putniņš 6317 02:57:26 VB2 72 V216 +1:12:16 +1:05:18 00:05:51 593 226 819
261 Jānis Ozols 6432 Riga Runners 02:57:37 VB1 139 V217 +1:12:27 +1:12:27 00:06:46 592 195 787
262 Iveta Šķiņķe 6222 02:58:09 SB3 1 S45 +45:25 +00:00 00:08:10 745 197 942
263 Baiba Zvirbule 6050 02:58:15 SB2 14 S46 +45:31 +43:20 00:07:57 745 203 948
264 Aleksejs Marizihins 6255 POTA42 02:58:25 VB1 140 V218 +1:13:15 +1:13:15 00:06:23 589 207 796
265 Jānis Matvejs 6274 02:59:19 VB1 141 V219 +1:14:09 +1:14:09 00:07:10 587 184 771
266 Kristīne Lārmane 6029 02:59:24 SB2 15 S47 +46:40 +44:29 00:07:38 740 211 951
267 Indulis Tilgass 6040 02:59:34 VB2 73 V220 +1:14:24 +1:07:26 00:07:38 586 173 759
268 Ina Balgalve 6092 02:59:35 SB2 16 S48 +46:52 +44:41 00:07:13 739 223 962
269 Tomass Rāviņš 6089 03:00:32 VB1 142 V221 +1:15:22 +1:15:22 00:07:58 583 166 749
270 Jānis Krēsliņš 6130 SWEDBANK 03:00:35 VB1 143 V222 +1:15:25 +1:15:25 00:07:10 582 184 766
271 Evita Ragovska 6308 LDz 03:00:37 SB1 32 S49 +47:54 +47:54 00:07:43 735 209 944
272 Jānis Kopmanis 6114 03:00:43 VB2 74 V223 +1:15:33 +1:08:35 00:07:46 582 170 752
273 Hārdijs Parādnieks 6122 03:00:47 VB1 144 V224 +1:15:37 +1:15:37 00:07:17 582 182 764
274 Aiva Kukmilka 6017 Supervarońi 03:01:09 SB2 17 S50 +48:26 +46:15 00:08:16 733 195 928
275 Kristaps Ceriņš 6358 03:01:13 VB1 145 V225 +1:16:02 +1:16:02 00:07:29 580 176 756
276 Inga Kāpiņa 6104 Vāveres 03:01:25 SB2 18 S51 +48:42 +46:31 00:08:49 732 183 915
277 Guntis Zvilna 6338 Biznesa parks ABAVA 03:01:33 VB2 75 V226 +1:16:23 +1:09:26 00:07:15 579 182 761
278 Miks Vilsons 10155 VSK NOSKRIEN 03:01:38 VB2 76 V227 +1:16:27 +1:09:30 00:08:34 579 154 733
279 Mārtiņš Plūme 6202 Kalngale 03:01:53 VB1 146 V228 +1:16:43 +1:16:43 00:07:53 578 167 745
280 Mārcis Treimanis 6190 Baltā Dionīsa Kults / TRX Cēsis 03:02:03 VB2 77 V229 +1:16:53 +1:09:55 00:08:42 578 152 730
281 Solvita Pujāte 6228 SK Katrīna 03:02:43 SB1 33 S52 +50:00 +50:00 00:07:46 726 208 934
282 Santa Birģele 6362 Selga 03:02:48 SB1 34 S53 +50:04 +50:04 00:07:53 726 204 930
283 Marta Kvisvika 6339 KVISVIKI 03:02:48 SB1 35 S54 +50:04 +50:04 00:07:51 726 205 931
284 Daniils Blats 6419 BALTAIS 03:02:51 VB2 78 V230 +1:17:41 +1:10:43 00:05:44 575 230 805
285 Jūlija Mežeņina 6434 03:02:52 SB1 36 S55 +50:09 +50:09 00:07:44 726 209 935
286 Līga Brence 6134 Individuāli 03:03:00 SB2 19 S56 +50:17 +48:06 00:08:17 725 194 919
287 Jānis Kolužs 6387 Daugavpils Runners 03:03:02 VB2 79 V231 +1:17:52 +1:10:54 00:06:30 575 203 778
288 Zaneta Urbietiene 6174 5 kalnai 03:03:04 SB2 20 S57 +50:21 +48:10 00:08:31 725 189 914
289 Zane Lukstiņa 6170 03:03:04 SB1 37 S58 +50:21 +50:21 00:08:04 725 200 925
290 Dace Bukša 6032 03:03:12 SB1 38 S59 +50:28 +50:28 00:08:17 725 194 919
291 Kārlis Ansons 6235 03:03:20 VB1 147 V232 +1:18:10 +1:18:10 00:07:48 574 169 743
292 Edgars Tiltanovs 6003 SK Kalnieši 03:03:34 VB1 148 V233 +1:18:24 +1:18:24 00:06:09 573 215 788
293 Dace Tenberga 6128 03:04:23 SB2 21 S60 +51:40 +49:29 00:08:07 720 199 919
294 Jānis Vērdiņš 6347 03:04:28 VB1 149 V234 +1:19:17 +1:19:17 00:07:00 570 189 759
295 Jēkabs Vinciuns 6238 03:04:39 VB1 150 V235 +1:19:29 +1:19:29 00:08:23 570 158 728
296 Pauls Kalnenieks 6430 03:05:35 VB1 151 V236 +1:20:25 +1:20:25 00:07:46 567 170 737
297 Ieva Tāle-Stangute 6283 03:05:39 SB2 22 S61 +52:56 +50:45 00:07:52 715 205 920
298 Līva Leimane 6018 03:05:46 SB1 39 S62 +53:03 +53:03 00:07:54 714 204 918
299 Arnis Kuzmanis 6398 03:05:47 VB2 80 V237 +1:20:37 +1:13:39 00:08:39 566 153 719
300 Mārtiņš Ļuļļa 6416 CF Rīga 03:06:19 VB1 152 V238 +1:21:09 +1:21:09 00:08:38 564 153 717
301 Didzis Sprūds 6399 03:06:23 VB1 153 V239 +1:21:13 +1:21:13 00:08:10 564 162 726
302 Sandra Balode 6091 ĀdažiVelo 03:06:32 SB2 23 S63 +53:49 +51:38 00:08:26 712 191 903
303 Rihards Parādnieks 6300 03:06:40 VB1 154 V240 +1:21:30 +1:21:30 00:07:17 563 182 745
304 Janis Ivanovs 6210 03:07:23 VB1 155 V241 +1:22:13 +1:22:13 00:08:11 561 161 722
305 Ruslans Mamedovs 6160 Daugavpils Runners 03:07:31 VB1 156 V242 +1:22:21 +1:22:21 00:06:25 561 206 767
306 Kaspars Bulindžs 6412 03:07:40 VB1 157 V243 +1:22:30 +1:22:30 00:07:51 560 168 728
307 Juris Balandis 6053 Marienburgas Vilki 03:07:43 VB2 81 V244 +1:22:33 +1:15:35 00:08:13 560 161 721
308 Ilona Balode 6386 Sirmā Roņa pēdās 03:08:04 SB3 2 S64 +55:21 +09:55 00:08:31 706 189 895
309 Sabīne Metāla 6341 03:08:09 SB1 40 S65 +55:25 +55:25 00:08:13 705 196 901
310 Liene Labsvīra 6055 03:08:19 SB1 41 S66 +55:36 +55:36 00:09:04 705 178 883
311 Līga Vībure 6059 03:08:26 SB2 24 S67 +55:43 +53:32 00:06:53 704 234 938
312 Mārcis Kalniņš 6000 Jaunmārupe Skrien! 03:08:26 VB1 158 V245 +1:23:16 +1:23:16 00:06:58 558 190 748
313 Marta Lapekina 6217 03:08:33 SB1 42 S68 +55:50 +55:50 00:08:13 704 196 900
314 Ineta Saulīte 6056 03:08:58 SB2 25 S69 +56:15 +54:04 00:08:07 702 198 900
315 Ainars Jansons 6425 Cēsis 03:09:04 VB3 7 V246 +1:23:54 +55:34 00:08:53 556 149 705
316 Ērika Urtāne 6366 Lūša spēks 03:09:14 SB1 43 S70 +56:31 +56:31 00:07:58 701 202 903
317 Māris Zundāns 6221 MMA Elite 03:09:14 VB1 159 V247 +1:24:04 +1:24:04 00:08:35 556 154 710
318 Roberts Prūsis 6213 Lidosta Rīga 03:09:22 VB1 160 V248 +1:24:12 +1:24:12 00:08:25 555 157 712
319 Kristiana Pole 6123 Bio Kalnozoli | Raiskums 03:09:40 SB1 44 S71 +56:56 +56:56 00:08:35 700 188 888
320 Māris Videmanis 6219 MMA 03:09:47 VB2 82 V249 +1:24:37 +1:17:39 00:08:36 554 154 708
321 Andris Rēders 6246 Rēderu banda 03:09:48 VB2 83 V250 +1:24:38 +1:17:40 00:08:35 554 154 708
322 Ilze Maderniece 6318 03:10:14 SB1 45 S72 +57:30 +57:30 00:08:59 698 179 877
323 Līga Jurševiva 6028 zakitis_bizotajs 03:10:50 SB1 46 S73 +58:07 +58:07 00:07:48 695 207 902
324 Evita Bērziņa 6144 03:10:54 SB2 26 S74 +58:10 +55:59 00:08:39 695 186 881
325 Vita Tarabānova 6184 03:11:25 SB1 47 S75 +58:42 +58:42 00:08:47 693 184 877
326 Žanna Vanaga 6142 Noskrien Cēsis 03:11:26 SB2 27 S76 +58:43 +56:32 00:08:37 693 187 880
327 Janis Silgals 6011 03:11:26 VB1 161 V251 +1:26:15 +1:26:15 00:08:40 549 152 701
328 Baiba Zadraka 6021 03:11:31 SB2 28 S77 +58:48 +56:37 00:08:26 693 191 884
329 Sarmīte Jermolova 6227 03:11:58 SB1 48 S78 +59:15 +59:15 00:08:17 691 195 886
330 Arnis Kepulis 6312 Ezere 03:12:52 VB1 162 V252 +1:27:42 +1:27:42 00:09:02 545 146 691
331 Simona Skalberga 6096 2KOKI 03:13:22 SB1 49 S79 +1:00:38 +1:00:38 00:08:55 686 181 867
332 Vineta Skrastiņa 6058 Noskrien Cēsis 03:13:23 SB2 29 S80 +1:00:40 +58:29 00:08:50 686 183 869
333 Aigars Bērziņš 6343 03:13:25 VB2 84 V253 +1:28:15 +1:21:17 00:08:12 544 161 705
334 Kārlis Bergmanis 10179 03:13:59 VB2 85 V254 +1:28:49 +1:21:52 00:07:15 542 182 724
335 Artūrs Dukaļskis 6206 PROskrīņ 03:14:07 VB1 163 V255 +1:28:57 +1:28:57 00:08:56 542 148 690
336 Dainis Driņķis 6110 DzSK Lokomotīve 03:14:08 VB3 8 V256 +1:28:57 +1:00:38 00:08:50 542 150 692
337 Baiba Kurme 6271 Selga 03:14:38 SB1 50 S81 +1:01:54 +1:01:54 00:08:38 682 187 869
338 Laura Stankuna 6145 Legs Miserables 03:14:43 SB1 51 S82 +1:02:00 +1:02:00 00:08:27 682 191 873
339 Tālis Paeglis 6230 03:14:46 VB1 164 V257 +1:29:36 +1:29:36 00:09:21 540 141 681
340 Aldis Sjucillo 6436 Latvijas Finieris 03:14:50 VB2 86 V258 +1:29:40 +1:22:42 00:07:45 540 171 711
341 Mārtiņš Andersons 6165 03:14:55 VB1 165 V259 +1:29:45 +1:29:45 00:08:57 540 148 688
342 Agnieszka Kolowca 6393 PMC 03:14:57 SB1 52 S83 +1:02:13 +1:02:13 00:08:50 681 183 864
343 Anita Andersone 6200 03:16:13 SB1 53 S84 +1:03:29 +1:03:29 00:08:02 676 201 877
344 Gatis Kriuliņs 6153 03:16:22 VB2 87 V260 +1:31:12 +1:24:14 00:07:44 536 171 707
345 Vilnis Liepiņš 6322 Maratona klubs 03:16:23 VB3 9 V261 +1:31:13 +1:02:53 00:09:10 536 144 680
346 Andrejs Semjonovs 10156 03:16:36 VB1 166 V262 +1:31:26 +1:31:26 00:09:10 535 144 679
347 Vilnis Vitkovskis 6022 Latvijas autoceļu uzturētājs 03:16:59 VB2 88 V263 +1:31:49 +1:24:51 00:08:03 534 164 698
348 Dainis Ragovskis 6310 LDz 03:18:02 VB3 10 V264 +1:32:52 +1:04:33 00:08:26 531 157 688
349 Artūrs Jermolovs 6408 VSK Noskrien 03:18:32 VB1 167 V265 +1:33:22 +1:33:22 00:08:37 530 153 683
350 Ivars Austers 6097 turbo 03:18:48 VB2 89 V266 +1:33:38 +1:26:41 00:08:49 529 150 679
351 Aldis Rocēns 6379 Stirnu Buks Design 03:19:19 VB2 90 V267 +1:34:09 +1:27:11 00:07:46 528 170 698
352 Randa Misāne 6060 Skrienam Liepājā 03:20:10 SB1 54 S85 +1:07:27 +1:07:27 00:09:12 663 175 838
353 Natālija Zeņina 6314 03:20:24 SB2 30 S86 +1:07:40 +1:05:30 00:08:21 662 193 855
354 Sabīne Šķēle 6261 03:20:50 SB1 55 S87 +1:08:07 +1:08:07 00:08:54 661 181 842
355 Jānis Avens 6248 MaratonaKlubs/Rembate 03:20:58 VB2 91 V268 +1:35:48 +1:28:50 00:07:16 523 182 705
356 Daina Silgale 6004 03:20:59 SB3 3 S88 +1:08:16 +22:51 00:09:11 660 175 835
357 Sandijs Jēkabsons 6151 03:21:38 VB1 168 V269 +1:36:28 +1:36:28 00:08:42 522 152 674
358 Judīte Siliņa 6183 03:23:53 SB2 31 S89 +1:11:09 +1:08:58 00:08:46 651 184 835
359 Agnese Strazdiņa-Jaunzema 6193 Noskrien Cēsis 03:25:22 SB1 56 S90 +1:12:39 +1:12:39 00:08:50 646 182 828
360 Gatis Krūze 6273 Maratona klubs 03:25:23 VB2 92 V270 +1:40:12 +1:33:15 00:09:35 512 138 650
361 Greer Chambless 6118 U.S. Embassy 03:25:59 VB2 93 V271 +1:40:49 +1:33:51 00:06:20 511 209 720
362 Linda Eldmane 6117 US Embassy 03:26:51 SB1 57 S91 +1:14:08 +1:14:08 00:08:26 642 191 833
363 Sandris Greilihs 6162 Emergn 03:26:54 VB2 94 V272 +1:41:43 +1:34:46 00:07:18 508 181 689
364 Ivita Arāja-Čistova 6263 03:27:35 SB2 32 S92 +1:14:52 +1:12:41 00:09:03 639 178 817
365 Artis Mincenbergs 6095 03:27:35 VB2 95 V273 +1:42:25 +1:35:27 00:08:54 507 148 655
366 Jana Romanovska 6008 ZEMGALES ZIŅAS 03:29:06 SB1 58 S93 +1:16:23 +1:16:23 00:08:42 635 185 820
367 Ligita Leitlande 6132 Zemgales Ziņas 03:29:08 SB2 33 S94 +1:16:24 +1:14:14 00:08:42 635 185 820
368 Daiga Vilkaste 6364 ASK Patria 03:29:11 SB2 34 S95 +1:16:28 +1:14:17 00:08:24 634 192 826
369 Lauma Muceniece 6158 03:29:16 SB1 59 S96 +1:16:32 +1:16:32 00:09:56 634 162 796
370 Evita 0zola 6088 Bauska 03:29:19 SB2 35 S97 +1:16:36 +1:14:25 00:08:59 634 179 813
371 Elīna Tolokonceva 6232 VSK Noskrien 03:29:46 SB2 36 S98 +1:17:02 +1:14:52 00:09:51 633 164 797
372 Juris Jevsins 6067 03:30:34 VB3 11 V274 +1:45:24 +1:17:05 00:08:27 499 157 656
373 Ojārs Eglītis 6129 Sigulda 03:32:20 VB1 169 V275 +1:47:10 +1:47:10 00:08:12 495 161 656
374 Signija Rancāne 6010 03:32:22 SB1 60 S99 +1:19:39 +1:19:39 00:09:00 625 179 804
375 Ingars Šakalis 6074 VSK Noskrien 03:32:35 VB1 170 V276 +1:47:24 +1:47:24 00:09:16 495 143 638
376 Ilona Sedleniece 6279 03:34:20 SB2 37 S100 +1:21:37 +1:19:26 00:09:04 619 178 797
377 Ilze Ramiņa 6331 03:35:32 SB2 38 S101 +1:22:48 +1:20:38 00:08:44 616 184 800
378 Agra Ieleja 6154 Divplākšņi 03:35:55 SB2 39 S102 +1:23:12 +1:21:01 00:07:23 615 219 834
379 Dagnija Tērauda 6265 Klibā stirna 03:36:35 SB1 61 S103 +1:23:52 +1:23:52 00:09:14 613 175 788
380 Julija Belokopitova 6370 Col du Marine Collagen 03:37:44 SB2 40 S104 +1:25:00 +1:22:50 00:09:14 610 175 785
381 Lelde Spriņģe 6389 03:39:44 SB1 62 S105 +1:27:01 +1:27:01 00:09:45 604 165 769
382 Gatis Mellups 6020 Nav 03:40:18 VB2 96 V277 +1:55:08 +1:48:11 00:08:50 477 150 627
383 Sintija Berga-Grinfelde 6298 Nūjo vesels 03:41:15 SB2 41 S106 +1:28:32 +1:26:21 00:08:48 600 183 783
384 Ieviņa Gaiziņa 6166 03:41:37 SB2 42 S107 +1:28:54 +1:26:43 00:09:45 599 165 764
385 Liene Nagle 6025 03:41:37 SB1 63 S108 +1:28:54 +1:28:54 00:09:07 599 177 776
386 Raimonda Fokerote 6354 03:41:44 SB1 64 S109 +1:29:00 +1:29:00 00:09:23 599 172 771
387 Olena Fomenko 6372 Maratona klubs 03:43:02 SB1 65 S110 +1:30:18 +1:30:18 00:08:53 595 182 777
388 Jānis Laganovskis 10181 VSK Noskrien 03:43:29 VB2 97 V278 +1:58:19 +1:51:21 00:10:01 471 132 603
389 Jānis Birģelis 6244 03:43:54 VB2 98 V279 +1:58:44 +1:51:46 00:09:56 470 133 603
390 Kristaps Ķemme 6179 DPD LATVIJA 03:44:48 VB1 171 V280 +1:59:38 +1:59:38 00:07:23 468 179 647
391 Māris Vīlips 6082 03:46:08 VB2 99 V281 +2:00:58 +1:54:00 00:09:37 465 138 603
392 Inese Nudiena 6105 03:46:29 SB1 66 S111 +1:33:45 +1:33:45 00:09:39 586 167 753
393 Imants Ločmelis 6109 Nūjo ar vēju 03:47:17 VB3 12 V282 +2:02:07 +1:33:48 00:10:01 463 132 595
394 Jānis Straukmanis 6155 03:47:17 VB1 172 V283 +2:02:07 +2:02:07 00:09:29 463 139 602
395 Pēteris Leja 6394 03:50:10 VB3 13 V284 +2:05:00 +1:36:41 00:10:38 457 124 581
396 Rihards Urtāns 10203 03:50:36 VB1 173 V285 +2:05:26 +2:05:26 00:09:40 456 137 593
397 Dace Janeka 6139 Nūjo ar vēju 03:50:51 SB2 43 S112 +1:38:08 +1:35:57 00:09:20 575 173 748
398 Linda Kubiloviča 6026 Nūjo ar vēju 03:50:52 SB3 4 S113 +1:38:09 +52:43 00:09:21 575 172 747
399 Māris Ansons-Jansons 6141 VSK NOSKRIEN 03:52:41 VB1 174 V286 +2:07:31 +2:07:31 00:10:21 452 128 580
400 Ilze Rāta 6356 Emergn 03:52:57 SB3 5 S114 +1:40:14 +54:48 00:09:56 570 162 732
401 Krišjānis Svilpe 10176 EY 03:54:19 VB1 175 V287 +2:09:09 +2:09:09 00:09:07 449 145 594
402 Eviss Bertrands 6069 Worldline 03:56:03 VB1 176 V288 +2:10:53 +2:10:53 00:10:44 446 123 569
403 Jolanta Āboltiņa 6306 Lynxdojo 04:09:02 SB2 44 S115 +1:56:19 +1:54:08 00:10:05 0 0 0
404 Artūrs Žeibe 6405 04:14:33 VB1 177 V289 +2:29:23 +2:29:23 00:05:22 0 0 0
405 Agnese Meiksane 6205 04:14:34 SB2 45 S116 +2:01:50 +1:59:39 00:10:14 0 0 0
406 Liene Pļaviņa 6024 04:14:38 SB1 67 S117 +2:01:55 +2:01:55 00:10:45 0 0 0
407 Laine Rupeika-Ruža 6009 04:14:38 SB1 68 S118 +2:01:55 +2:01:55 00:10:48 0 0 0
408 Dainis Kronbergs 6131 TUKUMS 04:15:02 VB2 100 V290 +2:29:52 +2:22:54 00:09:40 0 0 0
409 Benita Locmele 6196 Nūjo ar vēju 04:15:14 SB3 6 S119 +2:02:30 +1:17:05 00:09:59 0 0 0
410 Vitālijs Jakovļevs 6415 www.endo.lv 04:18:54 VB1 178 V291 +2:33:44 +2:33:44 00:11:21 0 0 0
411 Liene Kalniņa 6413 Skrienam kopā/Kronus 04:21:27 SB1 69 S120 +2:08:43 +2:08:43 00:10:16 0 0 0
412 Aleksandrs Naumenko 6099 Gausā Jūdze 04:25:53 VB3 14 V292 +2:40:42 +2:12:23 00:08:51 0 0 0
413 Bonifācija Jasmane 6429 04:26:37 SB1 70 S121 +2:13:53 +2:13:53 00:10:19 0 0 0
414 Olga Tutiņina 6045 Walking Latvians 04:30:59 SB3 7 S122 +2:18:15 +1:32:50 00:10:07 0 0 0
415 Ina Pētersone 6135 mammadaba 04:36:54 SB2 46 S123 +2:24:11 +2:22:00 00:10:14 0 0 0
416 Valerijs Smirnovs 6335 04:45:55 VB3 15 V293 +3:00:44 +2:32:25 00:11:50 0 0 0
417 Evija Sparāne 6431 05:05:07 SB1 71 S124 +2:52:24 +2:52:24 00:09:25 0 0 0
418 Mārtiņš Veseris 6368 05:05:30 VB1 179 V294 +3:20:20 +3:20:20 00:08:15 0 0 0
419 Georgs Lazdāns 6409 05:06:16 VB1 180 V295 +3:21:06 +3:21:06 00:08:00 0 0 0
420 Valters Alliks 6034 05:06:17 VB1 181 V296 +3:21:07 +3:21:07 00:06:30 0 0 0
421 Tīna Sparāne 6382 Vienradži 05:06:28 SB1 72 S125 +2:53:45 +2:53:45 00:10:16 0 0 0
422 Mārtiņš Skujenieks 6345 Pulsometrs.lv DNF
423 Māris Pakārklis 6385 Maratona klubs DNF
424 Uģis Kūliņš 6115 Saulkrasti DNF
425 Normunds Šibeiks 6036 Nūjo priekam DNF
426 Marita Ozoliņa 6401 Nūjo priekam DNF
427 Ilva Sīpola 6100 DNF