MEKLĒT
 
VĀVERE skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Mareks Zālītis 2325 Ķekava 00:21:21 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Dāvis Pankoks 2055 LSSS 00:21:37 V1 2 V2 +00:16 +00:16
3 Jānis Ābols 2050 Maratona Klubs 00:23:09 V1 3 V3 +01:48 +01:48
4 Jānis Dūka 2048 purenn.lv 00:23:43 V1 4 V4 +02:22 +02:22
5 Jānis Kravalis 2142 Siguldas maratona klubs 00:24:21 V1 5 V5 +03:01 +03:01
6 Arturs Nordens 2032 00:24:29 V1 6 V6 +03:08 +03:08
7 Lauris Norenbergs 2070 00:24:30 V1 7 V7 +03:09 +03:09
8 Una Pērkone 2121 00:25:35 S1 1 S1 +00:00 +00:00
9 Dainis Rasa 2026 Brīvsolis 00:25:40 V1 8 V8 +04:19 +04:19
10 Mārtiņš Lindāns 2027 Swedbank 00:25:54 V1 9 V9 +04:33 +04:33
11 Andris Vilcāns 2012 Baldone 00:25:55 V1 10 V10 +04:34 +04:34
12 Irīna Štūla-Pankoka 2010 00:26:00 S1 2 S2 +00:26 +00:26
13 Arvīds Vilčaks 10689 00:26:26 V1 11 V11 +05:05 +05:05
14 Artis Inda 2400 SAKRET 00:26:37 V1 12 V12 +05:16 +05:16
15 Simona Birkenberga 2047 Liesma 00:26:57 S1 3 S3 +01:22 +01:22
16 Gita Karlsone 2062 Matison runner's club 00:26:57 S1 4 S4 +01:23 +01:23
17 Guntis Strautiņš 10564 Maratona klubs 00:26:57 V1 13 V13 +05:36 +05:36
18 Rainers Neuss-Lucs 2056 00:27:02 V1 14 V14 +05:41 +05:41
19 Māris Pankoks 2269 00:28:13 V1 15 V15 +06:52 +06:52
20 Artis Akmentiņš 2313 00:28:15 V1 16 V16 +06:54 +06:54
21 Kristīne Vāvere 2415 ASK PATRIA 00:28:31 S1 5 S5 +02:56 +02:56
22 Andris Ušakovs 2266 ABJ24com 00:28:36 V1 17 V17 +07:15 +07:15
23 Armīns Gasjūns 2033 00:28:42* V1 18 V18 +07:21 +07:21
24 Kaspars Kārkliņš 10605 Stalbe 00:28:55* V1 19 V19 +07:35 +07:35
25 Reinis Gruduls 2028 00:29:14 V1 20 V20 +07:53 +07:53
26 Ginta Bogdanova 2336 00:29:28 S1 6 S6 +03:53 +03:53
27 Nauris Vērsis 2106 Lidosta Rīga 00:29:30* V1 21 V21 +08:10 +08:10
28 Kristiāns Kudiņš 2343 Palīdzēsim.lv 00:29:33 V1 22 V22 +08:13 +08:13
29 Gatis Štulbergs 2122 Maratona Klubs 00:29:40 V1 23 V23 +08:20 +08:20
30 Kārlis Kalējs 2411 Baltais 00:29:46 V1 24 V24 +08:25 +08:25
31 Maija Pūpola 2031 Maratona klubs 00:29:55 S1 7 S7 +04:21 +04:21
32 Intars Abražuns 2353 00:29:59* V1 25 V25 +08:38 +08:38
33 Zane Joja 2132 00:30:10 S1 8 S8 +04:36 +04:36
34 Anna Marija Vinjukova 2381 Ogres novada sporta centrs 00:30:17 S1 9 S9 +04:42 +04:42
35 Markuss Reinis Jansons 2046 00:30:18 V1 26 V26 +08:57 +08:57
36 Matīss Ernests Liepa 10459 00:30:23 V1 27 V27 +09:03 +09:03
37 Uģis Martinsons 2226 Straupe 00:30:28 V1 28 V28 +09:07 +09:07
38 Sintija Zemīte 2082 Swedbank 00:30:38 S1 10 S10 +05:03 +05:03
39 Marats Budjko 2054 00:30:44 V1 29 V29 +09:24 +09:24
40 Aldis Krauze 2359 00:30:58 V1 30 V30 +09:37 +09:37
41 Lauris Zeltiņš 2186 RP SIA RĪGAS SATIKSME 00:31:01 V1 31 V31 +09:40 +09:40
42 Vitālijs Langenfelds 2259 Lanpro 00:31:06 V1 32 V32 +09:45 +09:45
43 Līva Strauta 2315 00:31:10 S1 11 S11 +05:35 +05:35
44 Santa Šteinerte 2137 Tukuma 2. vidusskola 00:31:14 S1 12 S12 +05:40 +05:40
45 Artūrs Gustiņš 2002 00:31:16 V1 33 V33 +09:56 +09:56
46 Katerina Prokopeņa 10695 00:31:20 S1 13 S13 +05:45 +05:45
47 Oskars Īle 2037 00:31:22 V1 34 V34 +10:01 +10:01
48 Gatis Petrovs 2029 SAKRET 00:31:28 V1 35 V35 +10:08 +10:08
49 Aivars Mežvēvers 2419 Sportland 00:31:30 V1 36 V36 +10:09 +10:09
50 Anete Uljane 2134 00:31:46 S1 14 S14 +06:12 +06:12
51 Iveta Āboliņa-Ābola 2198 Swedbank 00:31:53 S1 15 S15 +06:18 +06:18
52 Signe Strujevica 2001 DNB Service centre 00:31:56 S1 16 S16 +06:21 +06:21
53 Agnis Helmanis 2230 00:32:17 V1 37 V37 +10:56 +10:56
54 Kaspars Kokorevičs 2184 00:32:20 V1 38 V38 +10:59 +10:59
55 Ģirts Ūtēns 2104 00:32:20 V1 39 V39 +11:00 +11:00
56 Guntis Gasners 2105 00:32:20 V1 40 V40 +11:00 +11:00
57 Harijs Lambergs 2341 00:32:21 V1 41 V41 +11:00 +11:00
58 Edgars Raups 2377 00:32:23 V1 42 V42 +11:02 +11:02
59 Inga Brikmane 2321 00:32:31 S1 17 S17 +06:57 +06:57
60 Mārcis Heniņš 2334 Swedbank 00:32:31 V1 43 V43 +11:10 +11:10
61 Raitis Ābelnieks 2281 00:32:38 V1 44 V44 +11:17 +11:17
62 Baiba Mežgaile 2396 Limbaži SKRIEN 00:32:39 S1 18 S18 +07:05 +07:05
63 Rūta Valaine 2391 pati par sevi 00:32:41 S1 19 S19 +07:07 +07:07
64 Lauris Zālītis 2077 00:32:42* V1 45 V45 +11:21 +11:21
65 Elīna Vesere 2039 00:32:43 S1 20 S20 +07:08 +07:08
66 Kristaps Grava 2063 Trakie vāverēni 00:32:47 V1 46 V46 +11:26 +11:26
67 Elīza Slokenberga 2350 Palīdzēsim.lv 00:32:53 S1 21 S21 +07:19 +07:19
68 Guntars Āboliņš 2143 Maratona klubs 00:32:53* V1 47 V47 +11:32 +11:32
69 Renārs Tukris 1049 00:32:56 V1 48 V48 +11:35 +11:35
70 Arnis Pirogs 2231 00:32:58 V1 49 V49 +11:37 +11:37
71 Kristaps Ķīsis 2060 Engures sportam/Jadals 00:33:01* V1 50 V50 +11:40 +11:40
72 Patrīcija Adamoviča 2101 00:33:02 S1 22 S22 +07:27 +07:27
73 Luīze Adamoviča 2102 00:33:02 S1 23 S23 +07:27 +07:27
74 Ilvars Bergmanis 2197 00:33:04 V1 51 V51 +11:43 +11:43
75 Zane Pakalniece 8085 Es, Džastins un Liene 00:33:07 S1 24 S24 +07:32 +07:32
76 Līga Blumfelde 2697 Engures Sportam 00:33:09 S1 25 S25 +07:34 +07:34
77 Emīls Liepiņš 2232 Venden 00:33:12 V1 52 V52 +11:51 +11:51
78 Kristīne Āboliņa 2329 Mizuno 00:33:13 S1 26 S26 +07:38 +07:38
79 Kristaps Ieleja 2020 00:33:13 V1 53 V53 +11:52 +11:52
80 Raimonds Šteinerts 2310 Tukuma 2. vidusskola 00:33:14 V1 54 V54 +11:53 +11:53
81 Normunds Ermičs 2009 Ķegums 00:33:19* V1 55 V55 +11:59 +11:59
82 Renārs Felcis 2130 FB 00:33:20 V1 56 V56 +12:00 +12:00
83 Ingars Timofejevs 2430 00:33:21 V1 57 V57 +12:00 +12:00
84 Everita Balande 2084 00:33:23 S1 27 S27 +07:49 +07:49
85 Ieva Otaņķe 2166 MARATONA KLUBS 00:33:26 S1 28 S28 +07:51 +07:51
86 Valdis Ivanovs 2258 00:33:28 V1 58 V58 +12:07 +12:07
87 Emīls Kravalis 2153 Siguldas maratona klubs 00:33:37 V1 59 V59 +12:16 +12:16
88 Sandis Inzelbergs 2399 In-San-Triks 00:33:44 V1 60 V60 +12:24 +12:24
89 Samanta Roziņa 2119 00:33:48 S1 29 S29 +08:14 +08:14
90 Andis Buršs-Dalderis 1024 00:33:55 V1 61 V61 +12:34 +12:34
91 Maija Vītiņa 2196 00:33:56 S1 30 S30 +08:22 +08:22
92 Kaspars Mitka 2217 00:33:56 V1 62 V62 +12:36 +12:36
93 Paula Pelnēna 2114 00:34:02 S1 31 S31 +08:27 +08:27
94 Ieva Vaļska 2319 TRX Cēsis 00:34:02 S1 32 S32 +08:28 +08:28
95 Gita Dubrova 2000 00:34:03 S1 33 S33 +08:28 +08:28
96 Silvita Ķuzīte 2340 Z4 00:34:05 S1 34 S34 +08:30 +08:30
97 Ināra Nordena 2092 00:34:05 S1 35 S35 +08:31 +08:31
98 Jevgenijs Džeriņš 2125 Yermolkina Production 00:34:05 V1 63 V63 +12:45 +12:45
99 Agris Ritenis 2378 Abuls 00:34:11 V1 64 V64 +12:50 +12:50
100 Roberts Ķelpis 2402 SAKRET 00:34:16 V1 65 V65 +12:56 +12:56
101 Ričards Arājs 2115 ricardsarajs@inbox.lv 00:34:41 V1 66 V66 +13:20 +13:20
102 Edīte Gaišā 2187 00:34:46 S1 36 S36 +09:11 +09:11
103 Sandra Viekale-Gasjūne 2030 00:34:46* S1 37 S37 +09:12 +09:12
104 Anna Tirzmala 2034 00:34:50* S1 38 S38 +09:16 +09:16
105 Rūdolfs Ķego 10456 00:34:56 V1 67 V67 +13:35 +13:35
106 Normunds Klaucāns 2408 00:34:57 V1 68 V68 +13:36 +13:36
107 Oskars Oļļa 2052 00:35:01 V1 69 V69 +13:40 +13:40
108 Ivo Gaišais 2188 00:35:04 V1 70 V70 +13:43 +13:43
109 Marta Ernstsone-Grūbe 2268 00:35:05 S1 39 S39 +09:30 +09:30
110 Kaspars Siliņš 2358 00:35:10 V1 71 V71 +13:49 +13:49
111 Aleksandrs Kuļikovskis 2068 00:35:11 V1 72 V72 +13:50 +13:50
112 Tatjana Zemite 2117 00:35:13 S1 40 S40 +09:39 +09:39
113 Elīna Avotiņa 8167 ASK Patria 00:35:14 S1 41 S41 +09:40 +09:40
114 Agne Ellere 2043 00:35:15 S1 42 S42 +09:41 +09:41
115 Kristaps Aksenoks 2042 00:35:19 V1 73 V73 +13:58 +13:58
116 Zane Bule-Mitka 2110 00:35:21 S1 43 S43 +09:46 +09:46
117 Kaspars Aksenoks 2041 00:35:21 V1 74 V74 +14:01 +14:01
118 Liene Terentjeva 2078 Sten Nordic 00:35:23* S1 44 S44 +09:49 +09:49
119 Lauma Lieksne 2183 Jaunmārupe skrien! 00:35:28 S1 45 S45 +09:54 +09:54
120 Aivars Dzalbs 10537 SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE 00:35:30 V1 75 V75 +14:09 +14:09
121 Dzintars Borozinskis 2207 Maratona klubs 00:35:32* V1 76 V76 +14:11 +14:11
122 Nauris Krūmiņš 2236 Swedbank 00:35:33 V1 77 V77 +14:12 +14:12
123 Iluta Miķelsone 2418 00:35:41 S1 46 S46 +10:06 +10:06
124 Inita Šteinberga 2398 Swedbank 00:35:46 S1 47 S47 +10:11 +10:11
125 Jevgenijs Karklins 2150 Kārkliņi 00:35:47 V1 78 V78 +14:26 +14:26
126 Thibaud Tocqueville 2044 00:35:52 V1 79 V79 +14:31 +14:31
127 Kristīne Beņķe 10596 00:35:54 S1 48 S48 +10:19 +10:19
128 Liene Gustiņa 2079 00:36:00 S1 49 S49 +10:25 +10:25
129 Tabita Emīlija Rause 2619 00:36:02 S1 50 S50 +10:28 +10:28
130 Rihards Akimovs 2200 COK Silva 00:36:04* V1 80 V80 +14:43 +14:43
131 Ainārs Arnicāns 2035 00:36:17* V1 81 V81 +14:56 +14:56
132 Tomass Zīverts 2108 00:36:17 V1 82 V82 +14:56 +14:56
133 Santa Krasovska 2129 Kocēni 1 00:36:22* S1 51 S51 +10:47 +10:47
134 Nauris Kalējs 2081 Kalēji 00:36:22 V1 83 V83 +15:01 +15:01
135 Valerijs Dudics 2227 00:36:22 V1 84 V84 +15:01 +15:01
136 Ilze Skuja 2344 Palīdzēsim.lv 00:36:27 S1 52 S52 +10:53 +10:53
137 Nauris Lorencs 2191 TeamZageris 00:36:29 V1 85 V85 +15:08 +15:08
138 Evelīna Vinjukova 2380 Ogres novada sporta centrs 00:36:31 S1 53 S53 +10:56 +10:56
139 Ance Rusova 2243 00:36:39 S1 54 S54 +11:05 +11:05
140 Evija G 2141 00:36:40 S1 55 S55 +11:05 +11:05
141 Līva Caune 2392 00:36:41 S1 56 S56 +11:06 +11:06
142 Regnārs Krastiņš 10617 2+2=4 -1=3 quick maths 00:36:41 V1 86 V86 +15:21 +15:21
143 Līga Kalniņa 2296 Bauskas Valsts ģimnāzija 00:36:45* S1 57 S57 +11:10 +11:10
144 Jolanta Lamstere 2324 00:36:46 S1 58 S58 +11:11 +11:11
145 Sintija Gērmane 2157 00:36:48 S1 59 S59 +11:14 +11:14
146 Samanta Taulīna 2097 Saldus Boksa klubs 00:36:49 S1 60 S60 +11:15 +11:15
147 Jeļena Matisone 2335 Z4 00:36:53 S1 61 S61 +11:18 +11:18
148 Renars Freidensons 2265 00:36:53 V1 87 V87 +15:32 +15:32
149 Gustavs Kuplis 2161 Running.lv 00:36:55 V1 88 V88 +15:34 +15:34
150 Marina Bulkina 2256 00:36:58 S1 62 S62 +11:23 +11:23
151 Arnis Bērziņš 2120 00:36:59* V1 89 V89 +15:39 +15:39
152 Inga Mirka 2094 00:37:06* S1 63 S63 +11:31 +11:31
153 Ilze Čerevko 2316 00:37:09 S1 64 S64 +11:34 +11:34
154 Anete Akimova 2312 LMC 00:37:13* S1 65 S65 +11:38 +11:38
155 Andris Šakens 2111 00:37:16* V1 90 V90 +15:55 +15:55
156 Dana Veselova 2431 Rēzeknes novads 00:37:17 S1 66 S66 +11:42 +11:42
157 Evija Ventiņa 10587 00:37:20* S1 67 S67 +11:46 +11:46
158 Zanda Krēsliņa 2428 Surikati 00:37:28* S1 68 S68 +11:53 +11:53
159 Agnese Grīsle 2152 00:37:29 S1 69 S69 +11:54 +11:54
160 Sandis Gugāns 2163 00:37:29 V1 91 V91 +16:08 +16:08
161 Alise Lāce 2174 turbo 00:37:36 S1 70 S70 +12:02 +12:02
162 Elīza Astra Vectirāne 2354 00:37:37 S1 71 S71 +12:02 +12:02
163 Māris Luberts 2069 Suunto 00:37:37 V1 92 V92 +16:17 +16:17
164 Līga Vanaga 2337 Z4 00:37:39 S1 72 S72 +12:04 +12:04
165 Alda Vulāne 2366 00:37:40 S1 73 S73 +12:06 +12:06
166 Zane Valaine 2397 Zaķu banda 00:37:42* S1 74 S74 +12:07 +12:07
167 Sindija Pranta 2096 00:37:44 S1 75 S75 +12:09 +12:09
168 Marta Vilka 2311 00:37:48 S1 76 S76 +12:13 +12:13
169 Kristers Labanovskis 2420 00:37:49 V1 93 V93 +16:28 +16:28
170 Signe Kaminska 10607 00:37:53 S1 77 S77 +12:19 +12:19
171 Dana Alksne 2338 Baltais 00:38:05* S1 78 S78 +12:30 +12:30
172 Elīna Burša-Daldere 2618 00:38:05 S1 79 S79 +12:31 +12:31
173 Laura Gutmane 2249 00:38:06 S1 80 S80 +12:31 +12:31
174 Jolanta Beleviča 2405 00:38:07 S1 81 S81 +12:33 +12:33
175 Undīne Līduma 2139 00:38:18 S1 82 S82 +12:43 +12:43
176 Mārtiņš Riekstiņš 2238 Rieksts 00:38:18 V1 94 V94 +16:58 +16:58
177 Dmitrijs Jemeļjanovs 2301 Bauskas Valsts ģimnāzija 00:38:19* V1 95 V95 +16:58 +16:58
178 Arta Krēsliņa 2124 00:38:20 S1 83 S83 +12:46 +12:46
179 Ēriks Ozoliņš 2017 Swedbank 00:38:23* V1 96 V96 +17:02 +17:02
180 Baiba Vingfīlda-Stratforda 2239 00:38:28 S1 84 S84 +12:53 +12:53
181 Helēna Bodniece 2307 00:38:35 S1 85 S85 +13:01 +13:01
182 Inese Klasa 2067 Klasu ģimene 00:38:39 S1 86 S86 +13:04 +13:04
183 Ilze Freidensone 2264 00:38:43 S1 87 S87 +13:08 +13:08
184 Nelli Budjko 2053 00:38:48 S1 88 S88 +13:13 +13:13
185 Inga Vaļska 2318 TRX Cēsis 00:38:50 S1 89 S89 +13:15 +13:15
186 Sofija Skujiņa 2739 00:38:51 S1 90 S90 +13:16 +13:16
187 Aija Zāle 8706 Sportland 00:38:51 S1 91 S91 +13:16 +13:16
188 Roberts Meijers 2171 00:38:51* V1 97 V97 +17:30 +17:30
189 Gundega Groma 2404 00:38:53 S1 92 S92 +13:18 +13:18
190 Vineta Krafta 2250 00:38:53 S1 93 S93 +13:18 +13:18
191 Marina Kaže 2362 Auces aeroklubs 00:39:01 S1 94 S94 +13:26 +13:26
192 Ronalds Bodnieks 10697 00:39:02 V1 98 V98 +17:41 +17:41
193 Uldis Klindžāns-Klinšāns 2003 00:39:02* V1 99 V99 +17:41 +17:41
194 Svetlana Ivanova 2005 Skrien Jēkabpils 00:39:03 S1 95 S95 +13:28 +13:28
195 Hanna Karlīna Burnevica 2083 00:39:05 S1 96 S96 +13:31 +13:31
196 Viola Blicsone 2089 SAKRET 00:39:06 S1 97 S97 +13:32 +13:32
197 Rebeka Kārkliņa 2394 AAS BTA Baltic Insurance Company 00:39:08 S1 98 S98 +13:33 +13:33
198 Līva Mikitova 2254 00:39:09 S1 99 S99 +13:34 +13:34
199 Katrīna Ezergaile 2164 00:39:10 S1 100 S100 +13:36 +13:36
200 Jānis Bernovskis 10517 00:39:10 V1 100 V100 +17:50 +17:50
201 Daiga Mikitova 2255 00:39:17 S1 101 S101 +13:42 +13:42
202 Aira Andrējeva 2059 00:39:30 S1 102 S102 +13:56 +13:56
203 Artjoms Annenkovs 10688 00:39:42 V1 101 V101 +18:21 +18:21
204 Marika Lapiņa 2388 DPD LATVIJA 00:39:52 S1 103 S103 +14:17 +14:17
205 Karīna Kahanova 2213 Venden 00:39:52 S1 104 S104 +14:17 +14:17
206 Aija Brence 2342 00:39:55 S1 105 S105 +14:21 +14:21
207 Marts Branks 10698 00:39:56 V1 102 V102 +18:35 +18:35
208 Baiba Jansone 2234 00:39:57 S1 106 S106 +14:22 +14:22
209 Oskars Slokenbergs 2351 Palīdzēsim.lv 00:40:03 V1 103 V103 +18:42 +18:42
210 Jeļena Ždaņenko 2328 00:40:03 S1 107 S107 +14:28 +14:28
211 Dana Vasiļenko 10552 00:40:06 S1 108 S108 +14:32 +14:32
212 Santa Nākmane 2298 Bauskas Valsts ģimnāzija 00:40:06* S1 109 S109 +14:32 +14:32
213 Elizabete Briede 2348 Palīdzēsim.lv 00:40:21 S1 110 S110 +14:47 +14:47
214 Ēriks Narkevics 2349 Palīdzēsim.lv 00:40:22 V1 104 V104 +19:01 +19:01
215 Mārīte Rove 2076 00:40:26 S1 111 S111 +14:51 +14:51
216 Ira Misāne 2175 00:40:26* S1 112 S112 +14:52 +14:52
217 Vladislava Žižina 10694 00:40:26 S1 113 S113 +14:52 +14:52
218 Žanna Linde 2024 00:40:27 S1 114 S114 +14:52 +14:52
219 Inese Ūdre 2229 00:40:27* S1 115 S115 +14:53 +14:53
220 Kristiāns Ronis 2098 Mazie Rońi 00:40:28 V1 105 V105 +19:07 +19:07
221 Ieva Vilaua 2135 00:40:29 S1 116 S116 +14:55 +14:55
222 Iluta Kurzemniece 2147 00:40:36 S1 117 S117 +15:02 +15:02
223 Sandra Rubina 2424 00:40:44 S1 118 S118 +15:09 +15:09
224 Anta Akantjeva-Ummere 2219 ind. 00:40:46* S1 119 S119 +15:12 +15:12
225 Abdis Vīksna 2220 00:40:52* V1 106 V106 +19:32 +19:32
226 Santa Briede 2165 00:40:54 S1 120 S120 +15:19 +15:19
227 Kristīne Salnāja 2347 00:40:56* S1 121 S121 +15:21 +15:21
228 Miks Eglītis 10524 00:40:57 V1 107 V107 +19:36 +19:36
229 Inta Liepiņa 10699 Vavere 00:40:57 S1 122 S122 +15:23 +15:23
230 Ilva Līgotne 10575 ATEA 00:41:04 S1 123 S123 +15:30 +15:30
231 Kristers Tauriņš 2100 2+2=4 -1=3 quick maths 00:41:05 V1 108 V108 +19:44 +19:44
232 Jānis Kūla 10520 Ogres Tehnikums 00:41:09 V1 109 V109 +19:48 +19:48
233 Mārtiņš Drone 10522 Ogres Tehnikums 00:41:10 V1 110 V110 +19:49 +19:49
234 Baiba Meļņikova 2383 X99 00:41:10* S1 124 S124 +15:35 +15:35
235 Ērika Bužinska 2023 00:41:12 S1 125 S125 +15:37 +15:37
236 Lāsma Ose Bērziņa 10523 Ogres Tehnikums 00:41:12 S1 126 S126 +15:37 +15:37
237 Sandra Strazdiņa 2061 00:41:12* S1 127 S127 +15:37 +15:37
238 Aira Šmite 2099 00:41:12 S1 128 S128 +15:38 +15:38
239 Toms Zatlers 10521 Ogres Tehnikums 00:41:19 V1 111 V111 +19:58 +19:58
240 Linda Ūdre-Rizga 2210 Madona 00:41:19* S1 129 S129 +15:45 +15:45
241 Ansis Biedris 2331 Šūškāni 00:41:20 V1 112 V112 +19:59 +19:59
242 Katrīna Biedre 2330 Šūškāni 00:41:20 S1 130 S130 +15:45 +15:45
243 Alise Samsonoviča 2145 00:41:22 S1 131 S131 +15:47 +15:47
244 Aigars Kājiņš 2057 AK 00:41:24* V1 113 V113 +20:03 +20:03
245 Inguna Ērenfrīde 2199 SiS 00:41:26 S1 132 S132 +15:52 +15:52
246 Gunita Kodoliņa 2095 Engures sportam/Jadals 00:41:27* S1 133 S133 +15:53 +15:53
247 Kristīna Smuļko 2224 00:41:28 S1 134 S134 +15:53 +15:53
248 Melisa Elizabete Sudmale 2073 00:41:31 S1 135 S135 +15:56 +15:56
249 Aigars Voicesčuks 2225 00:41:39 V1 114 V114 +20:19 +20:19
250 Elīna Tolokonceva 2049 VSK Noskrien 00:41:43 S1 136 S136 +16:09 +16:09
251 Leila Fjodorova 2112 00:41:49* S1 137 S137 +16:15 +16:15
252 Laura Ķiploka 2066 00:41:51 S1 138 S138 +16:17 +16:17
253 Ivars Lieksnis 2216 00:41:52 V1 115 V115 +20:31 +20:31
254 Agnese Dimante 2384 Ogres novada sporta centrs 00:41:57 S1 139 S139 +16:22 +16:22
255 Samanta Dimante 2385 Ogres novada sporta centrs 00:41:58 S1 140 S140 +16:23 +16:23
256 Dace Lāce 2235 00:42:01 S1 141 S141 +16:26 +16:26
257 Rūdolfs Subačus 2345 Palīdzēsim.lv 00:42:03 V1 116 V116 +20:43 +20:43
258 Amanda Reine 2346 Palīdzēsim.lv 00:42:09 S1 142 S142 +16:35 +16:35
259 Everita Albiņa 2422 00:42:10 S1 143 S143 +16:35 +16:35
260 Ilze Vīksna 10540 00:42:14* S1 144 S144 +16:40 +16:40
261 Inga Ābula 2372 00:42:17 S1 145 S145 +16:42 +16:42
262 Liāna Černecova 2246 00:42:24 S1 146 S146 +16:49 +16:49
263 Vineta Skrastina 2263 Noskrien Cēsis 00:42:24* S1 147 S147 +16:50 +16:50
264 Laura Gailīte 2356 KOKA CENTRS 00:42:25 S1 148 S148 +16:51 +16:51
265 Arta Paula Ruciņa 2116 00:42:28 S1 149 S149 +16:54 +16:54
266 Oskars Gailītis 2355 KOKA CENTRS 00:42:31 V1 117 V117 +21:11 +21:11
267 Ērika Ruģele 2369 Ruģeļi 00:42:32* S1 150 S150 +16:58 +16:58
268 Artūrs Jakovļevs 2214 Tukums 00:42:45 V1 118 V118 +21:25 +21:25
269 Māris Dambis 2270 INSALVO 00:42:49 V1 119 V119 +21:28 +21:28
270 Liene Buldere 2151 00:42:50 S1 151 S151 +17:16 +17:16
271 Agate Devaijī 2158 00:42:51* S1 152 S152 +17:17 +17:17
272 Līva Štegmane 2277 00:42:56 S1 153 S153 +17:21 +17:21
273 Liene Mieriņa 2109 00:43:12* S1 154 S154 +17:37 +17:37
274 Olga Koņeva 2401 DPD LATVIJA 00:43:13 S1 155 S155 +17:38 +17:38
275 Amanda Kipena 2332 00:43:17 S1 156 S156 +17:42 +17:42
276 Sintija Kraule 2140 00:43:21* S1 157 S157 +17:46 +17:46
277 Raimonds Biedrītis 2282 Grauda Spēks 00:43:29 V1 120 V120 +22:09 +22:09
278 Liene Pundore 2283 Grauda Spēks 00:43:30 S1 158 S158 +17:55 +17:55
279 Kārlis Stars 2429 00:43:37 V1 121 V121 +22:16 +22:16
280 Elīna Gadzāne 2019 00:43:39 S1 159 S159 +18:04 +18:04
281 Aiva Aišpure 2302 Bauskas Valsts ģimnāzija 00:43:41* S1 160 S160 +18:06 +18:06
282 Katrīna Hohberga 2138 00:43:41* S1 161 S161 +18:07 +18:07
283 Vita Odziņa-Balode 2308 00:43:44* S1 162 S162 +18:10 +18:10
284 Salvis Roga 2267 RTB Liepaja 00:43:46* V1 122 V122 +22:25 +22:25
285 Dārta Elizabete Emuliņa 2090 00:43:48 S1 163 S163 +18:14 +18:14
286 Pārsla Dambe 2058 00:43:48 S1 164 S164 +18:14 +18:14
287 Jānis Gotauts 2215 00:43:53 V1 123 V123 +22:32 +22:32
288 Ilze Zemvalde 2314 00:43:53* S1 165 S165 +18:18 +18:18
289 Indra Pauliņa 2228 00:43:56* S1 166 S166 +18:22 +18:22
290 Mareks Jānis Silgals 2064 00:44:04 V1 124 V124 +22:43 +22:43
291 Ruta Suseja 2297 00:44:06 S1 167 S167 +18:31 +18:31
292 Arita Sila 2365 Sportland 00:44:06 S1 168 S168 +18:32 +18:32
293 Diāna Miķelsone 2945 00:44:14 S1 169 S169 +18:39 +18:39
294 Ilze Tomina-Stare 2146 00:44:20 S1 170 S170 +18:45 +18:45
295 Lāsma Krastiņa 2293 Bauskas Valsts ģimnāzija 00:44:23* S1 171 S171 +18:48 +18:48
296 Inita Nagņibeda 2299 Bauskas Valsts ģimnāzija 00:44:25* S1 172 S172 +18:50 +18:50
297 Henrijs Dundurs 2410 00:44:38 V1 125 V125 +23:17 +23:17
298 Markuss Jaksts 2251 DC VECSALACAS UNITED 00:44:38* V1 126 V126 +23:17 +23:17
299 Santa Šakarne 2409 Swedbank 00:44:40 S1 173 S173 +19:05 +19:05
300 Inga Smuļko 2045 00:44:40 S1 174 S174 +19:06 +19:06
301 Elīna Grundmane 2304 Bauskas Valsts ģimnāzija 00:44:42* S1 175 S175 +19:08 +19:08
302 Kristīne Balandiņa 2287 Engures sportam/ Jadals 00:44:47* S1 176 S176 +19:13 +19:13
303 Evelīna Ozoliņa 2322 KĀPOSTU LAPAS 00:44:52 S1 177 S177 +19:18 +19:18
304 Alise Langenfelde 2261 Lanpro 00:44:58 S1 178 S178 +19:24 +19:24
305 Rasa Kuple 2162 Running.lv 00:45:02 S1 179 S179 +19:28 +19:28
306 Egita Rībena 2011 00:45:09 S1 180 S180 +19:35 +19:35
307 Kristīne Ģeidāne 2289 Bauskas Valsts ģimnāzija 00:45:26* S1 181 S181 +19:51 +19:51
308 Sanita Poļaka 2178 00:45:29 S1 182 S182 +19:54 +19:54
309 Ilze Sala 2177 00:45:31* S1 183 S183 +19:56 +19:56
310 Līga Stroža 2176 00:45:32* S1 184 S184 +19:57 +19:57
311 Ralfs Gustavs Kukulis 2222 00:45:35 V1 127 V127 +24:14 +24:14
312 Kristina Ose 2389 DPD LATVIJA 00:45:42 S1 185 S185 +20:08 +20:08
313 Diāna Šņepste 2195 00:45:53 S1 186 S186 +20:18 +20:18
314 Linda Petzāle 2414 00:46:03* S1 187 S187 +20:28 +20:28
315 Zane Strazdiņa 2136 Engures sportam/Jadals 00:46:19* S1 188 S188 +20:45 +20:45
316 Igors Skļamins 2286 Engures sportam/Jadals 00:46:20* V1 128 V128 +24:59 +24:59
317 Kristine Kaleja 2333 Baltais 00:46:20* S1 189 S189 +20:45 +20:45
318 Ruta Saliņa 2364 00:46:31* S1 190 S190 +20:56 +20:56
319 Anna Mitrohina 2237 00:46:40* S1 191 S191 +21:06 +21:06
320 Jūlija Langenfelde 2260 Lanpro 00:46:58 S1 192 S192 +21:23 +21:23
321 Guntis Apsītis 2412 00:47:06* V1 129 V129 +25:45 +25:45
322 Jūlija Kezika 2181 00:47:12 S1 193 S193 +21:37 +21:37
323 Aiga Tenisa 2192 Cakuli 00:47:18 S1 194 S194 +21:43 +21:43
324 Jānis Grīnbergs 2123 00:47:19* V1 130 V130 +25:58 +25:58
325 Jolanta Kataja-Paegle 2118 00:47:19* S1 195 S195 +21:45 +21:45
326 Irīna Ņesterenko 2148 00:47:20* S1 196 S196 +21:45 +21:45
327 Aiga Smirnova 2361 00:47:24 S1 197 S197 +21:50 +21:50
328 Līga Kukule 2403 00:47:25 S1 198 S198 +21:50 +21:50
329 Marta Saklaure 2253 00:47:25* S1 199 S199 +21:50 +21:50
330 Anita Jugas 10530 00:47:27* S1 200 S200 +21:52 +21:52
331 Evija Ridere 2339 JBI 00:47:30 S1 201 S201 +21:55 +21:55
332 Paula Fjodorova 2357 00:47:31 S1 202 S202 +21:56 +21:56
333 Veronika Vasiļjeva 2154 00:47:38 S1 203 S203 +22:04 +22:04
334 Ilze Gailīte 2126 00:47:44* S1 204 S204 +22:09 +22:09
335 Egita Liepiņa 10581 Baltais 2 00:47:49* S1 205 S205 +22:14 +22:14
336 Liene Kauķe 2205 00:47:50 S1 206 S206 +22:16 +22:16
337 Roberts Auseklis 2006 Ausekļi 00:48:01 V1 131 V131 +26:40 +26:40
338 Aiva Ausekle 2007 Ausekļi 00:48:01 S1 207 S207 +22:27 +22:27
339 Arlita Marcinkeviča 2065 00:48:03* S1 208 S208 +22:28 +22:28
340 Līva Grundmane 2223 00:48:06 S1 209 S209 +22:32 +22:32
341 Melita Šustikova 2241 00:48:11 S1 210 S210 +22:36 +22:36
342 Kristers Gromovs 2103 00:48:14 V1 132 V132 +26:54 +26:54
343 Jānis Kvante 10677 Vecpiebalga 00:48:19 V1 133 V133 +26:58 +26:58
344 Agris Krūmiņš 2014 00:48:19 V1 134 V134 +26:58 +26:58
345 Dora Pelša 2423 00:48:20 S1 211 S211 +22:45 +22:45
346 Jānis Sproģis 2285 00:48:21* V1 135 V135 +27:00 +27:00
347 Niks Jēkabs Jaunzems 2367 Noskrien Cēsis 00:48:23* V1 136 V136 +27:03 +27:03
348 Dzintra Bārdiņa 2252 00:48:30 S1 212 S212 +22:55 +22:55
349 Indra Sniedze 2248 00:48:31 S1 213 S213 +22:57 +22:57
350 Ingus Bušs 2291 Bauskas Valsts ģimnāzija 00:49:05* V1 137 V137 +27:44 +27:44
351 Marina Lazdiņa 2290 Bauskas Valsts ģimnāzija 00:49:05* S1 214 S214 +23:31 +23:31
352 Andris Priede 10623 00:49:07 V1 138 V138 +27:46 +27:46
353 Atis Miķelsons 2320 00:49:09 V1 139 V139 +27:49 +27:49
354 Ilze Roze-Vītola 2242 Kartavkalnu buki 00:49:13* S1 215 S215 +23:38 +23:38
355 Liene Logvina 2305 Bauskas Valsts ģimnāzija 00:49:21* S1 216 S216 +23:47 +23:47
356 Jeļena Ozoliņa 2088 00:49:21* S1 217 S217 +23:47 +23:47
357 Ilva Radziņa 2257 00:49:23 S1 218 S218 +23:49 +23:49
358 Dženeta Umalas 2133 00:49:29 S1 219 S219 +23:55 +23:55
359 Toms Bordāns 10597 00:49:36* V1 140 V140 +28:16 +28:16
360 Lāsma Krustiņa 2386 SB21_SKOLOT_FREE 00:49:37 S1 220 S220 +24:02 +24:02
361 Karolīna Krustiņa 2387 00:49:37 S1 221 S221 +24:02 +24:02
362 Agris Irbe 2273 Irbiishi 00:50:01 V1 141 V141 +28:40 +28:40
363 Zinta Irbe 2201 Irbiishi 00:50:01 S1 222 S222 +24:27 +24:27
364 Marta Klaucāne 2407 00:50:05 S1 223 S223 +24:31 +24:31
365 Maija Lauriņa-Rimicāne 2292 Bauskas Valsts ģimnāzija 00:50:06* S1 224 S224 +24:32 +24:32
366 Aušra Šnipaitienė 2051 00:50:07 S1 225 S225 +24:33 +24:33
367 Ilona Uljane 2275 00:50:24 S1 226 S226 +24:50 +24:50
368 Leonarda Liepiņa 2212 Venden 00:51:00 S1 227 S227 +25:26 +25:26
369 Laine Dreismane 2426 DPD LATVIJA 00:51:06 S1 228 S228 +25:31 +25:31
370 Rita Matskina 2272 00:51:16 S1 229 S229 +25:42 +25:42
371 Andrejs Ritenis 2379 Abuls 00:51:21 V1 142 V142 +30:01 +30:01
372 Agnese Ritene 2375 Abuls 00:51:25 S1 230 S230 +25:50 +25:50
373 Jēkabs Baltmanis 2194 Tiddlywinks 00:51:26 V1 143 V143 +30:05 +30:05
374 Līvija Muša 2240 Jūrmala 00:51:34 S1 231 S231 +25:59 +25:59
375 Alise Ritene 2376 Abuls 00:51:50 S1 232 S232 +26:15 +26:15
376 Ainārs Spuriņš 2172 Lidosta “Rīga” 00:52:10 V1 144 V144 +30:49 +30:49
377 Vēsma Kaņepe 10682 Tukuma 2.vidusskola 00:52:23 S1 233 S233 +26:49 +26:49
378 Evija Aišpure 2390 00:52:31 S1 234 S234 +26:56 +26:56
379 Sarmīte Kaunese 2185 Saldus novada pašvaldība 00:52:31* S1 235 S235 +26:56 +26:56
380 Roberts Logins 2421 Ikšķiles Brīvā skola 00:52:42* V1 145 V145 +31:22 +31:22
381 Jeļena Logina 2416 - 00:52:44* S1 236 S236 +27:09 +27:09
382 Madara Ceriņa 2276 00:53:02 S1 237 S237 +27:27 +27:27
383 Ilze Brauna 2107 Lynxdojo 00:53:02 S1 238 S238 +27:28 +27:28
384 Ingrīda Svoka 2173 00:53:04* S1 239 S239 +27:29 +27:29
385 Raivis Bartušauskis 2016 Doles banda 00:53:07* V1 146 V146 +31:46 +31:46
386 Inga Puķe 2373 Abuls 00:53:27 S1 240 S240 +27:53 +27:53
387 Santa Šarka 2306 Bauskas Valsts ģimnāzija 00:53:45* S1 241 S241 +28:11 +28:11
388 Māris Krastiņš 2294 Bauskas Valsts ģimnāzija 00:53:52* V1 147 V147 +32:31 +32:31
389 Kristine Frolova 2170 Lidosta "Rīga" 00:54:15* S1 242 S242 +28:40 +28:40
390 Līga Rulle 10553 ABB 00:54:18* S1 243 S243 +28:44 +28:44
391 Jēkabs Alberts Krastiņš 2323 00:54:19 V1 148 V148 +32:59 +32:59
392 Elva Krastiņa 2274 00:54:20 S1 244 S244 +28:45 +28:45
393 Dāvis Strazdiņš 2071 00:55:02 V1 149 V149 +33:41 +33:41
394 Laura Strazdiņa 2072 00:55:06 S1 245 S245 +29:32 +29:32
395 Edīte Birkvalde 2295 Bauskas Valsts ģimnāzija 00:55:09* S1 246 S246 +29:35 +29:35
396 Sanita Anspoka 2288 Bauskas Valsts ģimnāzija 00:55:10* S1 247 S247 +29:35 +29:35
397 Dace Gulbe 2074 SK Katrīna 00:55:12 S1 248 S248 +29:37 +29:37
398 Modris Liepiņš 2368 Lielais ciems 00:55:21 V1 150 V150 +34:00 +34:00
399 Kristīne Ošāne 10519 00:56:05* S1 249 S249 +30:30 +30:30
400 Rex Miller 10559 00:56:14 V1 151 V151 +34:53 +34:53
401 Edmunds Oborskis 2271 Lynxdojo 00:56:48* V1 152 V152 +35:27 +35:27
402 Liene Hohberga 2203 Kalnieši 00:56:57* S1 250 S250 +31:22 +31:22
403 Agnese Hohberga 2208 Kalnieši 00:56:57* S1 251 S251 +31:22 +31:22
404 Maija Rusiņa 2262 Kalnieši 00:56:58* S1 252 S252 +31:23 +31:23
405 Emīlija Freimane 2127 cok Silva 00:57:00 S1 253 S253 +31:26 +31:26
406 Evija Freimane 2128 cok Silva 00:57:02 S1 254 S254 +31:27 +31:27
407 Jekaterina Girucka 2247 00:57:31 S1 255 S255 +31:56 +31:56
408 Kintija Dreimane 2169 Rīgas Lietuviešu vidusskola 00:57:48* S1 256 S256 +32:13 +32:13
409 Eva Bērziņa 2202 Kartavkalnu buki 00:57:52* S1 257 S257 +32:17 +32:17
410 Ilze Ramiņa 2025 Ķekavas vidusskola 00:58:03* S1 258 S258 +32:29 +32:29
411 Dina Tohva 10518 00:59:01 S1 259 S259 +33:27 +33:27
412 Solita Āboliņa 2218 Jaunmārupe skrien 01:00:15* S1 260 S260 +34:40 +34:40
413 Andris Vilensons 2091 01:01:10 V1 153 V153 +39:49 +39:49
414 Linda Lūse-Kirhnere 2144 Swedbank 01:01:14* S1 261 S261 +35:40 +35:40
415 Sintija Grišule 2309 Patria Sportland 01:01:32 S1 262 S262 +35:57 +35:57
416 Iveta Pucena 2221 SK Katrīna 01:01:36* S1 263 S263 +36:01 +36:01
417 Evija Eihvalde 2155 01:02:57* S1 264 S264 +37:23 +37:23
418 Dace Eihvalde 2156 01:02:58* S1 265 S265 +37:23 +37:23
419 Zanda Lakstīgala 2008 Lynxdojo 01:03:00* S1 266 S266 +37:25 +37:25
420 Jānis Mirķis 2635 Virtuļviesuļi un Saulesmeitas 01:03:06 V1 154 V154 +41:45 +41:45
421 Evija Mirķe 2510 Virtuļviesuļi un Saulesmeitas 01:03:08 S1 267 S267 +37:33 +37:33
422 Jānis Lūkass Mirķis 10457 01:03:09 V1 155 V155 +41:48 +41:48
423 Andris Štrauss 1611 01:03:28 V1 156 V156 +42:07 +42:07
424 Rita Štrausa 2616 Ar Elza Štrausa 01:03:28 S1 268 S268 +37:54 +37:54
425 Elza Štrausa 3028 01:03:30 S1 269 S269 +37:56 +37:56
426 Kārlis Oļļa 2182 01:04:27 V1 157 V157 +43:06 +43:06
427 Iveta Gromova 2190 01:04:46 S1 270 S270 +39:11 +39:11
428 Guna Adamoviča 2189 01:04:46 S1 271 S271 +39:11 +39:11
429 Andīna Sprince 2370 Lāči 01:04:47* S1 272 S272 +39:13 +39:13
430 Inese Misa 2245 Tukuma 2.vidusskola 01:05:00* S1 273 S273 +39:25 +39:25
431 Gundega Kaulene 2284 Pilsrundāles vidusskola 01:05:31* S1 274 S274 +39:56 +39:56
432 Lelde Ronimoisa 2036 VSK Noskrien Vāveres 01:06:45* S1 275 S275 +41:10 +41:10
433 Ina Graudiņa 2038 VĀVERES 01:06:45* S1 276 S276 +41:10 +41:10
434 Krišjānis Poups 2193 Tiddlywinks 01:07:31 V1 158 V158 +46:10 +46:10
435 Arnis Kauķis 2206 01:07:52 V1 159 V159 +46:31 +46:31
436 Agnese Broka 2393 Bauskas Valsts ģimnāzija 01:08:27* S1 277 S277 +42:53 +42:53
437 Iveta Zvīdriņa 2204 01:09:48 S1 278 S278 +44:14 +44:14
438 Agra Vāvere 2278 Māsas 01:11:14* S1 279 S279 +45:40 +45:40
439 Anda Žolneroviča 2279 Māsas 01:11:14* S1 280 S280 +45:40 +45:40
440 Žanna Gulbe 2233 Tukuma 2. vidusskola 01:12:43* S1 281 S281 +47:08 +47:08
441 Ilze Misa 2244 Tukuma 2.vidusskola 01:21:41* S1 282 S282 +56:06 +56:06