LVM čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem - OFICIĀLAIS RANGS
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1 Bauskas Valsts ģimnāzija 55
2 Aizputes vidusskola 37
3 Ādažu vidusskola 31
4 Pilsrundāles vidusskola 27
5 Rubenes pamatskola 27
6 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 26
7 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 23
8 Jelgavas 4.vidusskola 22
9 Priekules vidusskola 21
10 Jaunmārupes pamatskola 20
11 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola 19
12 Engures vidusskola 18
13 Ikšķiles vidusskola 18
14 Ulbrokas vidusskola 18
15 Siguldas Valsts ģimnāzija 17
16 Siguldas pilsētas vidusskola 17
17 Tukuma 2. vidusskola 16
18 Talsu 2. vidusskola 15
19 Rīgas Franču licejs 15
20 Piltenes vidusskola 15
Visstiprākās komandas
Vieta Komanda Smilt. Sig. Kand. Ogre Kopā
1 FK Bandava/Priekule 3674 3759 3949 11382
2 Firma L4 3805 3553 3721 11079
3 Kocēnu sporta skola 3715 3505 3466 10686
4 Bermudu sešstūris 3611 3553 3324 10488
5 Siguldas Sporta skola 2544 3796 3838 10178
6 Liepājas rajona sporta skola 2902 3589 3399 9890
7 Marienburgas vilki 2351 3380 3374 9105
8 Talsu pakalnu sporta klubs 1823 3359 3347 8529
9 Rīgas Igauņu pamatskola 2536 2531 2570 7637
10 Ķekavas vidusskola 2485 2386 2403 7274
11 Kartavkalnu buki 2207 2222 2804 7233
12 SS ARKĀDIJA 3474 3750 7224
13 Engures vidusskola 1745 2510 2619 6874
14 Auseklis 2950 1790 1774 6514
15 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 3290 3094 6384
16 Aquatics 777 2682 2815 6274
17 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 3144 3004 6148
18 Skrienam kopā 2053 2054 2011 6118
19 Bauskas Valsts ģimnāzija 1790 1158 3152 6100
20 Virsotne/MARMOT 2113 1254 2660 6027
SKOLU ČEMPIONĀTA kopvērtējums
U10V
Vieta Skola Vārds Smilt. Sig. Kand. Ogre Kopā
1 Vladislavs Stepanovs Rīgas 40. vidusskola 1000 1000 1000 3000
2 Dominiks Pētersons Valmieras Pārgaujas sākumskola / Scott Running Latvia 886 904 841 2631
3 Raimonds Saklaurs Ādažu vidusskola / Bermudu sešstūris 856 846 848 2550
4 Ralfs Lūsis Talsu 2. vidusskola / Talsu pakalnu sporta klubs 869 825 826 2520
5 Maksims Barkovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 836 787 709 2332
6 Markuss Zālītis Ķekavas vidusskola / Ķekava 816 755 758 2329
7 Martins Mīlenbergs Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 761 721 664 2146
8 Ernests Kančs Ādažu vidusskola / SSK Bebra 709 720 706 2135
9 Marks Ummers Carnikavas pamatskola / Carnikavas pamatskola 695 645 649 1989
10 Jurģis Āboliņš Jaunmārupes pamatskola / Jaunmārupe skrien 693 638 648 1979
11 Marko Miščenko Jelgavas 4.vidusskola 790 625 471 1886
12 Roberts Rudītis Valmieras Viestura vidusskola / Valmieras sporta klubs Burkānciems & Co 837 834 1671
13 Martins Lūsis Talsu 2. vidusskola / Talsu pakalnu sporta klubs 827 828 1655
14 Renārs Saulītis Ādažu vidusskola 582 506 539 1627
15 Kārlis Dauburs Carnikavas pamatskola / SocialGuruLab 564 547 507 1618
16 Jānis Zālītis Ulbrokas vidusskola 837 767 1604
17 Regnārs Saliņš Rīgas Igauņu pamatskola / Rīgas Igauņu pamatskola 582 503 515 1600
18 Georgs Ošāns Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 552 483 516 1551
19 Nils Devaiji Rīgas Franču licejs 741 728 1469
20 Edvards Bērziņš Saldus vidusskola / SBK 727 739 1466
21 Rihards Mucenieks Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 492 491 416 1399
22 Bruno Sprincis Ogres sākumskola / Lāči 693 647 1340
23 Ralfs Pauliņš Talsu pamatskola / Talsu pauguraines Zaķi 685 612 1297
24 Jānis Saldūksnis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 645 604 1249
25 Kaspars Ozoliņš Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Emergn 613 563 1176
26 Teodors Peļņa Krimuldas vidusskola / Ziemeļpols SK 593 567 1160
27 Toms Bartušauskis Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" / Doles banda 631 525 1156
28 Andrejs Ņesterenko Rīgas Purvciema vidusskola 489 553 1042
29 Kristaps Krūmiņš Jelgavas 4. sākumskola / JNSC 953 953
30 Olivers Jansons Jūrmalas Valsts ģimnāzija 460 489 949
31 Renārs Vērsis Jelgavas 4.vidusskola 453 484 937
32 Kārlis Gedrovičs Jaunmārupes pamatskola / Jaunmārupes pamatskola 847 847
33 Daniels Homko Limbažu 3. vidusskola 814 814
34 Daniels Ķepals Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 809 809
35 Poikāns Kārlis Rīgas Teikas vidusskola 805 805
36 Kārlis Poikāns Rīgas Teikas vidusskola 790 790
37 Toms Boruto Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 782 782
38 Andžejs Jirgensons Dobeles 1. vidusskola / Aquatics 777 777
39 Ralfs Filips Kasparāns Jaunmārupes pamatskola / Concombres 744 744
40 Gustavs Grīnbergs Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 744 744
41 Edvards Bernsons Rīgas sākumskola "Valodiņa" / Juno Runners 743 743
42 Mareks Ķerpe Valmieras Viestura vidusskola / LIDA 711 711
43 Jānis Homko Limbažu 3. vidusskola 703 703
44 Adrians Ušpelis Ogres sākumskola / Patria Sportland 684 684
45 Dainis Opincāns Cēsu Pilsētas vidusskola 677 677
46 Uģis Kalniņš Jēkabpils 3. vidusskola 670 670
47 Anrijs Ralfs Hohbergs Ikšķiles Brīvā skola 669 669
48 Roberts Podiņš Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 649 649
49 Mariss Ummers Carnikavas pamatskola / Carnikavas pamatskola 648 648
50 Roberts Ļiņēvičs Tukuma 2. vidusskola / Venden 640 640
51 Pēteris Matjola Rīgas Valda Zālīša pamatskola / PII Ķiparu nams 635 635
52 Edgars Redisons Annas Brigaderes pamatskola / ASK Patria 624 624
53 Gustavs Ārents Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 624 624
54 Ralfs Atis Terehovs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" / TURBO 606 606
55 Matejs Purviņš Tālmācības vidusskola "Rīgas Komercskola" 605 605
56 Rojs Skrastiņš Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola / Mazie slēpotāji 602 602
57 Rafaels Marcinkevičs Ziemeļvalstu ģimnāzija / ZVĢ 601 601
58 Matīss Devaijī Rīgas Franču licejs 588 588
59 Dominiks Zorins Rīgas 13. vidusskola / TUSA TRI TEAM 587 587
60 Ralfs Onskulis / Latvijas autoceļu uzturētājs 578 578
61 Marks Ceļmillers Salgales pamatskola 570 570
62 Ernests Ozols Privātā sākumskola "DOMDARIS" 569 569
63 Jānis Grīnbergs Cēsu 1. pamatskola 548 548
64 Rihards Graudužis Ogres sākumskola 546 546
65 Germans Ņikitins Rīgas Rīnūžu vidusskola / Ronīši run 529 529
66 Germans Ņikitns Rīgas Rīnūžu vidusskola / Ronīši run 526 526
67 Mariss Barkovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 524 524
68 Gustavs Krastiņš Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 519 519
69 Ralfs Krūze Ulbrokas vidusskola 477 477
70 Toms Rūdulis Tukuma 2. vidusskola / Rūdulīši :-) 469 469
71 Fadejs Belokopitovs Rīgas 40. vidusskola / Rīgas 40.vidusskola 466 466
72 Miķelis Rutkis Rīgas Valda Zālīša sākumskola 465 465
U10S
Vieta Skola Vārds Smilt. Sig. Kand. Ogre Kopā
1 Dārta Rožukalne Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Auseklis 1000 853 819 2672
2 Katrīna Bogdanova Piltenes vidusskola / Firma L4 978 816 775 2569
3 Felicita Jerofejeva Jēkabpils 2. vidusskola / Lūša spēks/Skrien Jēkabpils! 921 734 810 2465
4 Kate Salnāja Rīgas 25. vidusskola / Bermudu sešstūris 894 681 775 2350
5 Emīlija Abiļeva Baložu vidusskola 814 643 661 2118
6 Dārta Tīsa Siguldas 1. pamatskola 862 579 674 2115
7 Marta Gustiņa Dobeles sākumskola / Aquatics 1000 1000 2000
8 Laura Ozolniece Saulkrastu vidusskola 658 534 666 1858
9 Ariana Kodaleva Alūksnes novada vidusskola / Marienburgas Vilki 857 938 1795
10 Sofija Meļņikova Rīgas Franču licejs / X99 972 803 1775
11 Melānija Vāvere Rīgas Igauņu pamatskola / PATRIA SPORTLAND 824 885 1709
12 Madara Māra Saklaure Ādažu vidusskola / Bermudu sešstūris 642 535 529 1706
13 Katalina Allere Gaiķu pamatskola / PATRIA SPORTLAND 819 864 1683
14 Maija Meijere Rīgas Teikas vidusskola / - 838 787 1625
15 Elza Krastiņa Cēsu 1. pamatskola / Frozen 793 666 1459
16 Rūta Knipše Pamatskola "Rīdze" / Lielie Dibeni 669 640 1309
17 Emīlija Lapsiņa Ogres 1. vidusskola / X99 630 624 1254
18 Amanda Augstkalne Pilsrundāles vidusskola 586 513 1099
19 Marta Bartušauska Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" / Doles banda 577 471 1048
20 Meldra Indriksone Madonas pilsētas 1. vidusskola / Persiku Raķete 932 932
21 Keita Pitka Dobeles sākumskola / AQUATICS 905 905
22 Elīza Zīlīte V. Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija 862 862
23 Paula Marija Mačevska Jelgavas 4.vidusskola / Machinji 402 359 761
24 Elīza Ģēģere Majoru vidusskola / Vāveres 752 752
25 Alīna Rone Aizputes vidusskola / Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 731 731
26 Estere Rizga Gulbenes novada vidusskola / SPORTLAND 687 687
27 Rebeka Martīnova Cēsu 2. pamatskola 611 611
28 Ance Kangare Barkavas pamatskola 608 608
29 Romija Kodoliņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 599 599
30 Alisa Mitrohina Jankas Kupalas Rīgas Baltkrievu pamatskola 585 585
31 Evelīna Jostmane Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 571 571
32 Grieta Lāce Siguldas pilsētas vidusskola / 3.m 570 570
33 Letīcija Alma Vīksna Valmieras sākumskola 563 563
34 Amanda Dobele Mārupes Valsts ģimnāzija 557 557
35 Darja Perepjolkina Rīgas 10. vidusskola / Ronīši run 536 536
36 Māra Bordāne Rīgas Katoļu ģimnāzija 515 515
37 Renāte Petzāle Cēsu 1. pamatskola 503 503
38 Maija Urga Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1. vidusskola 495 495
39 Ieva Liepiņa Valmieras sākumskola / BALTMA 486 486
40 Ance Bērziņa Smārdes pamatskola 465 465
41 Katrīne Dreimane Rīgas Lietuviešu vidusskola / Rīgas Lietuviešu vidusskola 444 444
42 Jasmīna Kriuliņa Rīgas Imantas vidusskola 323 323
U12V
Vieta Skola Vārds Smilt. Sig. Kand. Ogre Kopā
1 Ansis Kristofers Pāvils Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekule 929 1000 949 2878
2 Toms Viekals-Gasjūns Jelgavas 4. sākumskola 888 884 890 2662
3 Matīss Bumbļausks Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekule 743 777 641 2161
4 Edvards Olte Jūrmalas Valsts ģimnāzija 649 685 629 1963
5 Roberts Toms Lērme Jauno līderu vidusskola 717 671 535 1923
6 Roberts Kanģīzeris Jaunmārupes pamatskola 1000 923 1923
7 Gusts Limbergs Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 627 648 568 1843
8 Aleksis Bogdanovs Piltenes vidusskola / Firma L4 894 942 1836
9 Dāvis Apsītis Ikšķiles vidusskola 621 639 543 1803
10 Valdis Rusiņš Rīgas 84. vidusskola / Kalnieši 527 547 579 1653
11 Sandris Salna Aizputes vidusskola / Liepājas sporta skola 851 797 1648
12 Edvards Krievars Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 808 837 1645
13 Kristers Salna Aizputes vidusskola / Liepājas sporta skola 851 788 1639
14 Kārlis Gedrovičs Jaunmārupes pamatskola / Jaunmārupe skrien! 778 777 1555
15 Juris Dauburs Carnikavas pamatskola / SocialGuruLab 567 485 487 1539
16 Reinis Eglītis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 749 773 1522
17 Mārtiņš Saliņš Rīgas Igauņu pamatskola / Rīga Igauņu pamatskola 522 498 483 1503
18 Artūrs Pormanis Rīgas Centra humanitārā vidusskola 476 488 496 1460
19 Mariss Pētersons Rīgas Centra humanitārā vidusskola 680 757 1437
20 Kristians Bubļausks Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekule 715 639 1354
21 Deniss Gasperts Jauno līderu vidusskola 776 536 1312
22 Klāvs Liepiņš Mārupes Valsts ģimnāzija / Engures sportam 648 641 1289
23 Krišjānis Paegle Jaunmārupes pamatskola 656 578 1234
24 Mikus Kopmanis Jelgavas 4. sākumskola 613 608 1221
25 Artūrs Madelāns Rīgas 41. vidusskola 1000 1000
26 Tornike Gulua Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola / LMD.LV, ISOSTAR 976 976
27 Rodrigo Anops Friča Brīvzemnieka pamatskola 960 960
28 Kārlis Ģirnis Siguldas pilsētas vidusskola 888 888
29 Aleksis Bogdanova Piltenes vidusskola / Firma L4 878 878
30 Kārlis Elvis Misa Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 434 432 866
31 Markuss Āboliņš Talsu Valsts ģimnāzija / Maratona klubs 853 853
32 Dāvis Dīzenbahs Rīgas Valda Zālīša sākumskola 849 849
33 Rihards Gūtmanis Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekule 848 848
34 Rihards Teters-Teterovskis Alūksnes pilsētas sākumskola / Marienburgas Vilki 819 819
35 Valts Vilcāns Baldones vidusskola / Baldones riteņbraukšanas nodaļa 819 819
36 Reinis Teters-Teterovskis Alūksnes pilsētas sākumskola / Marienbuirgas vilki 816 816
37 Gustavs Kristians Balodis Mārupes pamatskola 781 781
38 Ernests Lipskis Iļģuciema vidusskola 767 767
39 Rodrīgo Rozenbergs Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekule 757 757
40 Miks Klempners Āgenskalna sākumskola 736 736
41 Timurs Adašs Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekule 722 722
42 Pauls Putnāns Brocēnu vidusskola 714 714
43 Gustavs Akimovs Lapmežciema pamatskola 708 708
44 Davids Stepe Lejasciema vidusskola / SK "Lejasciems" 704 704
45 Nikita Belobokova Ludzas 2. vidusskola / Infinity 704 704
46 Jēkabs Vadonis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 704 704
47 Dāvids Lapšāns Sējas mūzikas un mākslas skola / Sējas mūzikas un mākslas skola 700 700
48 Kārlis Kalējs Rīgas Hanzas vidusskola / Baltais 692 692
49 Artūrs Pluğis Tukuma 2. vidusskola 687 687
50 Elmārs Lapiņš Smiltenes vidusskola / Smiltene 669 669
51 Haralds Sametis Iļģuciema vidusskola 658 658
52 Kristians Ušpelis Ogres sākumskola / Patria Sportland 643 643
53 Klāvs Bārda Mārupes pamatskola 641 641
54 Rimands Valdmanis Krotes Kronvalda Ata pamatskola / FK Bandava/Priekule 636 636
55 Marks Abražūns Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 636 636
56 Renāts Anspoks Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 636 636
57 Jānis Urga Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1. vidusskola 622 622
58 Gustavs Ļašs Jaunmārupes pamatskola 621 621
59 Adrians Dobelis Mārupes Valsts ģimnāzija 600 600
60 Alberts Vēzītis Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola / Lielupes Buki 597 597
61 Gustavs Limanāns Rīgas 41. vidusskola / RIEKSTI 579 579
62 Kārlis Šķudītis Rīgas Franču licejs 573 573
63 Jānis Strelēvics Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 541 541
64 Pauls Jēkabsons Ādažu vidusskola / Ātrie eži 498 498
65 Austris Bičevskis Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 497 497
66 Ričards Joničenko Talsu Valsts ģimnāzija / talsu pauguraines Zaķi 485 485
67 Kristiāns Gožda Jūrmalas Valsts ģimnāzija 481 481
68 Ernests Salnājs Olaines 1. vidusskola 458 458
69 Kristians Kārlis Ceļmillers Jelgavas novada Neklātienes vidusskola 441 441
70 Aleksandrs Tjasto Rīgas Valdorfskola 440 440
71 Ralfs Jonašku Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 440 440
72 Tālis Zāns Rīgas Juglas vidusskola 431 431
73 Austris Misāns Liepājas Centra sākumskola / Skrienam Liepājā 429 429
74 Ričards Kleins Engures vidusskola 401 401
75 Ralfs Gulbis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 344 344
76 Edvards Kaulenis Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 306 306
77 Kārlis Kaulenis Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 306 306
U12S
Vieta Skola Vārds Smilt. Sig. Kand. Ogre Kopā
1 Lauma Līva Saklaure Ādažu vidusskola / Bermudu sešstūris 967 987 947 2901
2 Melānija Rožukalne Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Auseklis 1000 937 955 2892
3 Veronika Bogdanova Piltenes vidusskola / Firma L4 948 887 899 2734
4 Beāte Kronberga Laurenču sākumskola 832 916 874 2622
5 Anete Salnāja Rīgas 25. vidusskola / Bermudu sešstūris 874 891 754 2519
6 Elīza Fokerote Ulbrokas vidusskola 888 746 771 2405
7 Aurēlija Zīdere Rīgas Valda Zālīša sākumskola 812 802 745 2359
8 Estere Elisa Drīveniece Cēsu Pilsētas vidusskola 734 684 730 2148
9 Annika Zālīte Ulbrokas vidusskola 1000 977 1977
10 Elīza Ērenfrīde Rīgas 84. vidusskola 975 1000 1975
11 Dārta Rozenvalde Rīgas Franču licejs / Meža Mājas 699 663 606 1968
12 Marta Grīnberga Cēsu 1. pamatskola 546 525 536 1607
13 Ance Linberga Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 899 705 1604
14 Katrīna Gedroviča Jaunmārupes pamatskola / Jaunmārupe skrien 825 763 1588
15 Alise Nordena Penkules pamatskola 815 761 1576
16 Madara Terentjeva Ādažu vidusskola / Sten Nordic 785 788 1573
17 Elīna Vahere-Abražune Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Rīgas Centra humanitārā vidusskola 700 757 1457
18 Annija Dreimane Rīgas Lietuviešu vidusskola / Rīgas Lietuviešu vidusskola 560 443 453 1456
19 Kate Hermane Ulbrokas vidusskola 755 676 1431
20 Eva Linberga Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 648 600 1248
21 Elīza Zīlīte V. Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija 616 631 1247
22 Beatrise Varkale Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola / Bermudu sešstūris 668 575 1243
23 Margarita Babicka Jelgavas 4.vidusskola 586 589 1175
24 Rasa Kristiāna Arnicāne Jelgavas 4.vidusskola 513 495 1008
25 Elizabete Balgalve Saldus pamatskola / Saldus 2007 473 497 970
26 Ieva Marta Mačevska Jelgavas 4.vidusskola / Machinji 427 431 858
27 Adele Šlēziņa Cēsu 1. pamatskola / MTB Priekuļi 852 852
28 Samanta Silina Gulbenes novada valsts ģimnāzija 797 797
29 Estere Rizga Gulbenes novada vidusskola 774 774
30 Elīza Leščinska Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Lapmežciems 752 752
31 Madlēna Freimane Mežciema pamatskola / Mežciema pamatskola 744 744
32 Ieva Rutkopa Jelgavas 4.vidusskola 711 711
33 Adriana Eisaka Ogres 1. vidusskola 686 686
34 Elīza Bērziņa Laurenču sākumskola / 3B 682 682
35 Keita Giptere Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 632 632
36 Līva Baliņa Jelgavas 4.vidusskola 632 632
37 Kate Jukuma Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas pilsētas vidusskola 629 629
38 Elza Anaņiča Pūres pamatskola 619 619
39 Agnese Antonova Rīgas Juglas vidusskola / &A 617 617
40 Paula Šūlmeistere Cēsu Pilsētas vidusskola 612 612
41 Katrīna Šoka Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 610 610
42 Jete Lāce Siguldas pilsētas vidusskola / 4.m 589 589
43 Šarlote Cunska Jelgavas 4.vidusskola / 4.c 589 589
44 Karina Šoka Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 567 567
45 Estere Rasa Tukuma 2. pamatskola / Brīvsolis 551 551
46 Renāte Petzāle Cēsu 1. pamatskola / KARRO 542 542
47 Millija Benta Rīgas 64. vidusskola 521 521
48 Eva Gailīte Liepājas Raiņa 6. vidusskola 515 515
49 Magdalena Tohva Rīgas Centra humanitārā vidusskola / RCHV 504 504
50 Grēta Gabriela Tohva Engures vidusskola / EVS 499 499
51 Anete Krūmiņa Saldus pamatskola / Saldus 2007 497 497
52 Tīna Petrusa Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 439 439
53 Sofija Estere Kruljere Valmieras 5. vidusskola / Skrienam kopā 420 420
54 Annija Lūse Ogres 1. vidusskola 415 415
55 Dženifera Narvaiša Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 410 410
56 Endija Purviņa Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 410 410
57 Emilia Jermolajeva Rīgas 71. vidusskola 327 327
U14V
Vieta Skola Vārds Smilt. Sig. Kand. Ogre Kopā
1 Jānis Žagars Alūksnes pilsētas sākumskola / Marienburgas vilki 996 1000 1000 2996
2 Arno Pušņins Siguldas Valsts ģimnāzija / Siguldas Sporta Skola 1000 963 951 2914
3 Rūdolfs Raudziņš Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 972 929 960 2861
4 Dāvis Zarins Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 925 910 935 2770
5 Dāvis Bergs Valmieras Pārgaujas sākumskola / Kocēnu sporta skola 903 878 934 2715
6 Inguss Jēkabsons Z.A. Meierovica Kabiles pamatskola 809 818 880 2507
7 Jēkabs Zvagulis Jaunpils vidusskola / Kartavkalnu buki 719 773 744 2236
8 Gustavs Ločmelis Valmieras Viestura vidusskola / VSK "Burkānciems & Co" 729 736 709 2174
9 Rūdolfs Smilga Ķekavas vidusskola / Ķekavas vidusskola 685 639 719 2043
10 Ēriks Muško Jaunpils vidusskola / Kartavkalnu buki 670 672 682 2024
11 Valters Pūcītis Ādažu vidusskola 690 655 653 1998
12 Roberts Tolpežņikovs Tālmācības vidusskola "Rīgas Komercskola" / Siguldas sporta skola 961 997 1958
13 Krišs Āboliņš Jaunmārupes pamatskola / Jaunmārupe skrien 656 614 600 1870
14 Edijs Dobelis Jēkabpils 2. vidusskola / KROKUS 639 627 586 1852
15 Toms Ozols Rīgas Angļu ģimnāzija / - 875 881 1756
16 Renārs Kociņš-Lielupe Jura Neikena Dikļu pamatskola / PULSOMETRS.LV 591 546 618 1755
17 Daniels Lagzdiņš Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 832 878 1710
18 Valentīns Ozols Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 616 573 487 1676
19 Oskars Kronbergs Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 855 819 1674
20 Markuss Pabērzis Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 818 818 1636
21 Dāvis Bautris Rīgas Juglas vidusskola 789 834 1623
22 Ričards Valdmanis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 852 766 1618
23 Maksimus Jānis Gustsons-Kuks Rubenes pamatskola 523 508 535 1566
24 Toms Vītols Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 767 777 1544
25 Valters Gaišais Rīgas Daugavgrīvas vidusskola / SS Arkādija 766 737 1503
26 Roberts Ratnieks Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 679 782 1461
27 Rūdolfs Leščinskis Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Lapmežciems 715 743 1458
28 Gustavs Vaivods Jūrmalas Valsts ģimnāzija / Jūrmalas Rūķīši 673 732 1405
29 Jēkabs Poikāns Rīgas Teikas vidusskola 689 702 1391
30 Eduards Gauris Rīgas 45. vidusskola / Lynxdojo 726 655 1381
31 Lamins Roberts Savo Ulbrokas vidusskola / Baltais 477 391 442 1310
32 Dāvis Leitāns Rīgas Teikas vidusskola / MJ-Partneri 667 616 1283
33 Ralfs Emīls Enītis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 666 604 1270
34 Umberts Teters Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 677 562 1239
35 Francis Kozlovs Olaines 1. vidusskola 595 641 1236
36 Daniels Tupureins Ādažu vidusskola / Ādažu BJSS 560 619 1179
37 Ēriks Eduards Lazda Iecavas vidusskola 549 610 1159
38 Lauris Pogulis Valmieras Pārgaujas vidusskola / Kocēnu sporta skola 574 555 1129
39 Kārlis Jānis Strazdiņš Saulkrastu vidusskola / Saulkrasti 595 519 1114
40 Krišjānis Ozoliņš Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Emergn 597 502 1099
41 Kristofers Auželis Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola / Ādažu Brīvā Valdorfa Skola 566 503 1069
42 Eižens Kaupe Jūrmalas Alternatīvā skola / ART 512 554 1066
43 Kristaps Graudiņš Ikšķiles vidusskola 551 486 1037
44 Kārlis Spuriņš Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 340 679 1019
45 Hermanis Valtass Mārupes vidusskola / METRONS SK 998 998
46 Roberts Vēvers Pamatskola "Rīdze" / Lielie Dibeni 489 496 985
47 Aigars Laķls Valmieras sākumskola / Skrienam kopā 492 464 956
48 Krīvs Rožukalns Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Auseklis 950 950
49 Damirs Ņikitins Rīgas Rīnūžu vidusskola / Ronīši run 463 470 933
50 Roberts Mēlerts Tālmācības vidusskola "Rīgas Komercskola" 500 427 927
51 Todors Godiņš Cēsu 1. pamatskola / Sporta klubs Ašais 923 923
52 Gustavs Valdmanis Ikšķiles vidusskola 912 912
53 Daniels Gribs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" / Salaspils Sporta Skola 882 882
54 Olafs Rungevics Zūru pamatskola 832 832
55 Tanels Lapsiņš Ogres 1. vidusskola / X99 829 829
56 Ralfs Andersons Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekule 817 817
57 Rūdolfs Žideņš Mežinieku pamatskola / Aquatics 812 812
58 Emīls Strazdiņš Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 792 792
59 Aleksandrs Glaskovs Baložu vidusskola 774 774
60 Janis Barkovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 755 755
61 Valts Vilcāns Baldones vidusskola / Krosmintona klubs SK Sporta Punkts 749 749
62 Rodrigo Valainis Aizkraukles novada vidusskola / Pats par sevi 743 743
63 Laimiņš Mastiņš Valmieras Viestura vidusskola / VSK "Burkānciems & Co" 725 725
64 Renārs Vītols Tukuma 2. vidusskola / Kartavkalnu buki 711 711
65 Ralfs Vazdiķis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 702 702
66 Gustavs Kristians Balodis Mārupes pamatskola 688 688
67 Renārs Bents Rīgas 64. vidusskola 686 686
68 Rūdolfs Kozlovs Ventspils 4. vidusskola 682 682
69 Mārtiņš Grāvelsiņš Rubenes pamatskola 676 676
70 Rojs Jansons Jaunpils vidusskola / Kartavkalnu buki 667 667
71 Ieva Jete Jansone Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 654 654
72 Edijs Veismanis Engures vidusskola 651 651
73 Olivers Skanis Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola 650 650
74 Kārlis Bārda Mārupes pamatskola 648 648
75 Helvijs Tupureins Ādažu vidusskola / Ādažu BJSS 635 635
76 Olivers Valainis Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola / 6.B 635 635
77 Roberts Leimanis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 625 625
78 Jurģis Cakuls Pamatskola "Rīdze" / Cakuli 607 607
79 Markuss Ivanovs Tukuma 2. vidusskola 595 595
80 Dāvis Karabauskis Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekule 594 594
81 Raivis Treijs Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 593 593
82 Lūkass Ķikusts Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 2. vidusskola" 587 587
83 Leo Šenfelds Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekule 568 568
84 Kristers Kadeģis Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekule 567 567
85 Markuss Mīlenbergs Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 556 556
86 Vadims Barkovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 556 556
87 Ņikita Poļakovs Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola / Sporta Patriots 535 535
88 Ādams Lejiņš Rīgas Hanzas vidusskola 530 530
89 Ritvars Ivanovs Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 521 521
90 Kristers Voldemārs Lazda Iecavas vidusskola 515 515
91 Kristaps Liepiņš Pūres pamatskola / Pūres pamatskola 511 511
92 Oskars Kalniņš Gulbenes novada vidusskola / Maratona klubs 502 502
93 Markus Zeltagrauds Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 499 499
94 Aigars Laķis Valmieras sākumskola / Skrienam kopā 486 486
95 Alens Beitiņš Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 466 466
96 Danils Markševics Tukuma Raiņa ģimnāzija / Sporta Patriots 7c 446 446
97 Gabriels Lenis Ādažu vidusskola 442 442
98 Emīls Sīpols Mežciema pamatskola 430 430
99 Artis Balandiņš Ķemeru pamatskola / Engures sportam/ Jadals 421 421
100 Jēkabs Zariņš Trapenes pamatskola / Trapene 406 406
101 Martins Eigenfelds Siguldas 1. pamatskola / 3E 401 401
102 Ralfs Sedlers Tukuma 2. pamatskola 389 389
103 Iļja Mihailovs Daugavpils 10. vidusskola 317 317
U14S
Vieta Skola Vārds Smilt. Sig. Kand. Ogre Kopā
1 Nikija Mikāle Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekule 1000 1000 1000 3000
2 Melānija Zālīte Ķekavas vidusskola / Ķekava 984 992 926 2902
3 Amanda Linda Hohlova Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 887 774 831 2492
4 Ance Poļaka Alūksnes pilsētas sākumskola / Marienburgas vilki 835 841 804 2480
5 Elizabete Zaprivoda Rīgas 49. vidusskola / Supervaroņi 821 777 786 2384
6 Emīlija Zaķe Rīgas Valsts 2. ģimnāzija / SS Arkādija 808 693 856 2357
7 Eleonora Kristiana Labsvīra Siguldas Valsts ģimnāzija / Siguldas Sporta skola 765 705 817 2287
8 Marta Ļaudama Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 715 641 594 1950
9 Elīza Gustiņa Dobeles sākumskola / Aquatics 870 910 1780
10 Laura Kallase Gulbenes vidusskola 922 827 1749
11 Madara Veinberga Rīgas 41. vidusskola 618 546 569 1733
12 Evelīna Misāne Ādažu vidusskola / ĀBJSS 920 795 1715
13 Emīlija Terentjeva Ādažu vidusskola / Sten Nordic 820 824 1644
14 Karlīna Keita Šmite Cēsu Pilsētas vidusskola 861 747 1608
15 Jasmīna Tīna Spēka Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekule 812 766 1578
16 Laura Kranāte Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 803 730 1533
17 Anna Irbe Talsu Kristīgā vidusskola / Talsu pauguraines Zaķi 744 746 1490
18 Annija Raga Jura Neikena Dikļu pamatskola / PULSOMETRS.LV 534 429 480 1443
19 Annija Strauta Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 754 682 1436
20 Ance Hermane Ulbrokas vidusskola 657 779 1436
21 Kristiāna Kudle Rīgas Valsts 2. ģimnāzija / Arkādija sporta skola 676 748 1424
22 Estere Grandava Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 683 728 1411
23 Elza Kozlova Ventspils 4. vidusskola 646 634 1280
24 Jūlija Eglīte Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 607 661 1268
25 Karlīna Ošāne Siguldas pilsētas vidusskola / SK Pantera 556 638 1194
26 Kristiāna Krūze Ulbrokas vidusskola 657 509 1166
27 Paula Zemvalde Rīgas Franču licejs 600 543 1143
28 Aleksandra Volkane / SS "Arkādija" 952 952
29 Stella Paltiņa Cēsu 2. pamatskola / Sporta klubs Ašais 927 927
30 Keita Marcinkeviča Siguldas Valsts ģimnāzija / Siguldas sporta skola 899 899
31 Patrīcija Rubeze Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekule 883 883
32 Katrīna Kārkliņa Stalbes vidusskola / Kocēnu sporta skola 827 827
33 Elīza Ģēģere Majoru vidusskola / Vāveres 812 812
34 Adriāna Anete Eihvalde Jelgavas 4.vidusskola / 6.C 385 403 788
35 Elīna Anna Ose Pastendes pamatskola 736 736
36 Grēta Nora Kasparāne Mārupes Valsts ģimnāzija / Concombres 728 728
37 Estere Šlēziņa Cēsu 1. pamatskola / MTB Priekuļi 695 695
38 Kristiāna Brikmane Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola 692 692
39 Leila-Patrīcija Bula Saldus vidusskola / Jaunsardze 683 683
40 Kerlīna Balode Valmieras Pārgaujas sākumskola 661 661
41 Kristiāna Anspoka Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 656 656
42 Madara Brante Rīgas Franču licejs / Kocēnu sporta skola 655 655
43 Roze Stulberga Rīgas Franču licejs / Kocēnu sporta skola 655 655
44 Anna Marija Zaķe Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Maratona klubs/LSC 638 638
45 Evelīna Emīlija Galviņa Rīgas Angļu ģimnāzija 637 637
46 Anabella Treija Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 632 632
47 Lauma Lange O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola / Baltais/Riteņvasara 620 620
48 Amanda Opočkina Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 614 614
49 Laura Vadone Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 611 611
50 Patrīcija Paula Skujiņa Pumpuru vidusskola 603 603
51 Marta Ancāne Tukuma Raiņa ģimnāzija 595 595
52 Tīna Laķe Tukuma 2. vidusskola / Engures sportam/Jadals 588 588
53 Elīza Tarasova Valmieras 5. vidusskola 582 582
54 Luīze Tarasova Valmieras 5. vidusskola 581 581
55 Paula Irbe Talsu Kristīgā vidusskola / Talsu pauguraines Zaķi 575 575
56 Dinija Vitkovska Liepājas Katoļu pamatskola / Latvijas autoceļu uzturētājs 569 569
57 Anete Stepāne Rīgas Kultūru vidusskola / Rīgas Kultūru vidusskola 560 560
58 Sabīne Eiklone Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 556 556
59 Katrīna Ārente Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 550 550
60 Austra Jēkabsone Engures vidusskola 548 548
61 Alise Nikola Ose Ventspils Valsts 1. ģimnāzija / Matisons Runner's Club 507 507
62 Rūta Mellenberga Talsu Valsts ģimnāzija 507 507
63 Signe Arstanova Tukuma Raiņa ģimnāzija / Gimnazija 506 506
64 Inese Tedere Limbažu 3. vidusskola 503 503
65 Alise Komasa Jelgavas 4. sākumskola / Supervaroņi 503 503
66 Karīna Haritonova Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 497 497
67 Kate Jukuma Siguldas pilsētas vidusskola 491 491
68 Alise Nikāze Saldus pamatskola / Jaunsardze 473 473
69 Laura Indrušonoka Friča Brīvzemnieka pamatskola / Selga 431 431
70 Helēna Reinfelde Liepājas Valsts 1. ģimnāzija / Skrienam Liepājā 416 416
U16V
Vieta Skola Vārds Smilt. Sig. Kand. Ogre Kopā
1 Lukass Pušņins Siguldas Valsts ģimnāzija / Siguldas Sporta Skola 1000 973 933 2906
2 Roberts Noviks Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 923 931 889 2743
3 Olivers Bresme Talsu 2. vidusskola / Talsu pakalnu sporta klubs 922 866 863 2651
4 Valters Bresme Talsu 2. vidusskola / Talsu pakalnu sporta klubs 901 874 830 2605
5 Alfs Vilcāns Baldones vidusskola / Baldones vieglatlētikas nodaļa 888 879 829 2596
6 Knuts Sidorovičs Ikšķiles vidusskola 876 842 791 2509
7 Ernests Pauls Mednis Lejasciema vidusskola / SK Lejasciems 799 764 698 2261
8 Pēteris Mūrnieks Lielvārdes pamatskola 791 735 727 2253
9 Kārlis Liepiņš Mārupes Valsts ģimnāzija / Engures sportam 702 845 650 2197
10 Kristers Kudlis Rīgas Valsts 2. ģimnāzija / Arkādija sporta skola 984 1000 1984
11 Toms Rusiņš Rīgas 84. vidusskola / Kalnieši 638 685 640 1963
12 Ralfs Dzosens Ikšķiles vidusskola 965 962 1927
13 Emīls Ābelītis Krimuldas vidusskola 721 587 606 1914
14 Adrians Māris Šņoriņš Talsu Valsts ģimnāzija 947 948 1895
15 Mārtiņš Apsītis Ikšķiles vidusskola 566 585 638 1789
16 Niks Ričards Odiņš Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 902 884 1786
17 Ralfs Bartušauskis Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" / Doles banda 647 598 529 1774
18 Rinalds Veinbergs Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 601 569 599 1769
19 Leons Zīders Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 825 813 1638
20 Ernests Solovjovs Talsu 2. vidusskola / Talsu pakalnu sporta klubs 792 778 1570
21 Rikardo Enītis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 737 759 1496
22 Reinis Vītols Rīgas 84. vidusskola 789 685 1474
23 Jānis Riža Valmieras Valsts ģimnāzija 472 464 531 1467
24 Krists Kalniņš Ventspils 1. pamatskola / Matisons Runner’s Club 698 769 1467
25 Gustavs Radels Rīgas Angļu ģimnāzija 519 547 324 1390
26 Marats Nadjaks Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 649 731 1380
27 Krišjānis Katkovskis Rīgas Valsts 3. ģimnāzija / MJ-Partneri 624 639 1263
28 Ralfs Kaņģīzeris Jaunmārupes pamatskola 719 536 1255
29 Raimonds Vanags Lielvārdes pamatskola 452 368 428 1248
30 Toms Balanass Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 671 565 1236
31 Sandijs Jansons Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 600 616 1216
32 Salvis Kozuliņš Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 611 581 1192
33 Olivers Āboltiņš Ropažu vidusskola / Lynxdojo 607 579 1186
34 Roberts Vaivods Jūrmalas Valsts ģimnāzija / Jūrmalas Rūķīši 514 519 1033
35 Edžus Krūmiņš Saldus pamatskola / Saldus 2007 496 523 1019
36 Elans Balgalvis Saldus pamatskola / Saldus 2007 496 522 1018
37 Rūdolfs Vanadzins Āgenskalna Valsts ģimnāzija / Arkādija sporta skola 1000 1000
38 Matīss Grava Jelgavas 4.vidusskola 479 498 977
39 Toms-Kārlis Auziņš Rīgas Katoļu ģimnāzija / SS Arkādija 525 436 961
40 Arvils Apsītis Rīgas 93. vidusskola 477 452 929
41 Adrians Šiļins Āgenskalna Valsts ģimnāzija 925 925
42 Kārlis Bērziņš Ēdoles pamatskola / Virsotne/MARMOT 892 892
43 Adrians Stepe Lejasciema vidusskola / SK "Lejasciems" 879 879
44 Kristers Doniņš Rojas vidusskola / - 818 818
45 Roberts Kārlis Karss Rīgas Valsts vācu ģimnāzija / Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 812 812
46 Adrians Zviedris Limbažu novada ģimnāzija 795 795
47 Miks Leitāns Rīgas Teikas vidusskola / MJ-Partneri 751 751
48 Markuss Ralfs Lans Valmieras sākumskola / Skrienam kopā 371 372 743
49 Kristers Ernests Brikmanis Saldus pamatskola / Saldus Boksa klubs 735 735
50 Gatis Kadaģis Krotes Kronvalda Ata pamatskola / FK Bandava/Priekule 730 730
51 Ričards Čudnovs Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 729 729
52 Ritvars Sluga Kalnciema vidusskola / Virsotne/MARMOT 711 711
53 Maikls Niks Anaņičs Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola 704 704
54 Markuss Vēvers Rīgas 49. vidusskola / Rīgas 49. vidusskola 687 687
55 Artūrs Pogulis Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / Kocēnu sporta skola 660 660
56 Mārtiņš Ķereksis Ogres Valsts ģimnāzija / Ogres Valsts ģimnāzija 637 637
57 Markuss Sokolovs Jēkabpils 3. vidusskola 635 635
58 Marks Oborskis Rīgas 64. vidusskola / Lynxdojo 606 606
59 Adrians Vilnis Zūkers Rīgas 25. vidusskola 605 605
60 Gunārs Korns Ventspils 4. vidusskola 596 596
61 Ernests Limbergs Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 572 572
62 Sandis Ieleja Jēkabpils 3. vidusskola 559 559
63 Toms Sudrabs Siguldas Valsts ģimnāzija / 8.b 526 526
64 Rihards Purviņš Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 520 520
65 Verners Alksnis Lielvārdes pamatskola 458 458
66 Dins Māskis Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 437 437
67 Adrians Rīvāns Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 433 433
68 Linards Locs Daugavpils Vienības pamatskola / tipu-tapu 363 363
U16S
Vieta Skola Vārds Smilt. Sig. Kand. Ogre Kopā
1 Marta Luize Pētersone Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / Scott Running Latvia 1000 979 1000 2979
2 Viktorija Bogdanova Piltenes vidusskola / Firma L4 965 942 995 2902
3 Emīlija Vahere-Abražune Rīgas Valsts 1. ģimnāzija / Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 845 823 869 2537
4 Enija Stangute Baldones vidusskola 850 805 811 2466
5 Karlīna Utkina Rīgas Igauņu pamatskola / Vāveres 757 706 687 2150
6 Kate Zaķe Rīgas Valsts 2. ģimnāzija / SS Arkādija 725 640 715 2080
7 Adele Balanasa Siguldas Valsts ģimnāzija / Virsotne/MARMOT 715 689 654 2058
8 Austra Ošiņa Ziemeļvalstu ģimnāzija / SS Arkādija 1000 995 1995
9 Neonella Meiberga Rīgas 64. vidusskola 644 654 622 1920
10 Zane Strazdiņa Sējas pamatskola 660 608 596 1864
11 Diāna Bičkovska Rīgas Ostvalda vidusskola / Arkādija 900 963 1863
12 Natālija Kranāte Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 850 787 1637
13 Sanija Ramona Ābeltiņa Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 721 882 1603
14 Sindija Ozolniece Saulkrastu vidusskola 591 434 528 1553
15 Eleonora Dombrovska Siguldas pilsētas vidusskola 790 731 1521
16 Elza Anna Kļavniece Carnikavas pamatskola / Baltais 499 529 488 1516
17 Amanda Griķe Daugavpils Valsts ģimnāzija / BALTAIS/ SK BULTA 745 766 1511
18 Madara Kļavniece Murjāņu sporta ģimnāzija / Baltais 845 650 1495
19 Sandija Laķe Valmieras 2. vidusskola / Skrienam kopā 514 477 494 1485
20 Anabella Barkova Engures vidusskola / Engures vidusskola 461 453 461 1375
21 Estere Stokmane Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 673 660 1333
22 Kristiāna Ķauķīte Nītaures vidusskola 618 602 1220
23 Klāra Sidoroviča Ikšķiles vidusskola 606 539 1145
24 Līga Opincāne Cēsu Pilsētas vidusskola 540 507 1047
25 Madara Bērziņa Ogres Valsts ģimnāzija / Virsotne/MARMOT 506 528 1034
26 Una Gailīte Liepājas Raiņa 6. vidusskola 496 526 1022
27 Samanta Brēža Valmieras 5. vidusskola / Skrienam kopā 441 542 983
28 Aziza Donova Rīgas Valsts vācu ģimnāzija / SS Arkādija 919 919
29 Nellija Rungevica Zūru pamatskola 881 881
30 Madara Veckalniņa Madonas Valsts ģimnāzija / Madonas Valsts ģimnāzija 867 867
31 Kristjāna Misa Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 396 432 828
32 Melanija Silina Gulbenes novada valsts ģimnāzija 778 778
33 Loreta Zālīte Ulbrokas vidusskola 745 745
34 Grieta Vīksne Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 622 622
35 Elīza Ģēģere Majoru vidusskola / “Vāveres” 614 614
36 Anna Freiberga Rīgas 49. vidusskola / Vāveres 612 612
37 Kintija Eiklone Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 605 605
38 Enija Muceniece Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 602 602
39 Amēlija Nikola Vīksna Valmieras Valsts ģimnāzija 594 594
40 Zane Štāle Bauskas Valsts ģimnāzija 591 591
41 Katrīna Priede Jelgavas Spīdolas ģimnāzija / Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija 587 587
42 Tīna Rupeika Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola 587 587
43 Sofija Vilcāne Jelgavas Valsts ģimnāzija 547 547
44 Evelīna Allere Jaunmārupes pamatskola 535 535
45 Laura Zaharova Rīgas Pļavnieku pamatskola 534 534
46 Nikola Sāra Bogdanova Rīgas Juglas vidusskola 534 534
47 Patricij Anna Ozola Saldus pamatskola 483 483
48 Selina Strautniece Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu sporta skola 467 467
49 Eleonora Kleina Engures vidusskola 448 448
50 Inese Circene Brocēnu vidusskola / Jaunsardze 416 416
51 Selma Skane Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola 366 366
52 Elza Rutka Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola 366 366
U18V
Vieta Skola Vārds Smilt. Sig. Kand. Ogre Kopā
1 Ralfs Jansons Saldus tehnikums / FK Bandava/Priekule 933 722 842 2497
2 Donats Urtāns Jēkabpils Valsts ģimnāzija / Lūša spēks 914 754 799 2467
3 Roberts Zeiburliņš Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola / FK Bandava/Priekule 982 1000 1982
4 Ingus Ābeltiņš Rēzeknes tehnikums 769 569 610 1948
5 Matīss Oto Filippovs Murjāņu sporta ģimnāzija / Siguldas sporta skola 870 957 1827
6 Jānis Riekstiņš Rīgas Franču licejs 791 929 1720
7 Krišs Liepiņš Mārupes Valsts ģimnāzija / Engures sportam 1000 676 1676
8 Jānis Kravalis Siguldas Valsts ģimnāzija / Siguldas sporta skola 787 842 1629
9 Miks Leitāns Rīgas Teikas vidusskola / MJ-Partneri 812 743 1555
10 Markuss Ernestsons Talsu 2. vidusskola 722 788 1510
11 Dāvids Ramlavs Dobeles Valsts ģimnāzija / Dobeles Valsts ģimnāzija 681 751 1432
12 Ralfs Daniels Zeile Babītes vidusskola / Babītes vidusskola 624 520 1144
13 Roberts Glazers Cēsu Profesionālā vidusskola / Sporta klubs Ašais 1000 1000
14 Ernests Limbergs Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 510 487 997
15 Gints Zilpuris Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 973 973
16 Rodrigo Ģēģeris Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / 113 844 844
17 Rūdolfs Dunauskis Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / 113 izstabina 813 813
18 Kristofers Baldiņš Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / 106. Istaba 788 788
19 Gustavs Pētersons Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / 113 izstabina 786 786
20 Mārtiņš Ūburgs Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola 778 778
21 Andris Skadiņš Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 752 752
22 Jānis Marcinkevičs Siguldas Valsts ģimnāzija / Siguldas sporta skola 751 751
23 Matīss Caunītis Madonas pilsētas 1. vidusskola 727 727
24 Jēkabs Ķikurs Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 713 713
25 Roberts Vicvagaris Ventspils 4. vidusskola 708 708
26 Jēkabs Vīksna Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 707 707
27 Mariss Kadaģis Kandavas Lauksaimniecības tehnikums / FK Bandava/Priekule 704 704
28 Leonards Romāns Ķuzis Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / Centīgais 699 699
29 Jānis Mārtiņš Ozoliņš Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / 113 istabiņa 688 688
30 Deivs Birzulis Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / 106. istabiņa 687 687
31 Aleksis Kārkliņš Rīgas Igauņu pamatskola 675 675
32 Pauls Rozenvalds Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums 665 665
33 Sandis Dobelis Rīgas 64. vidusskola 661 661
34 Patriks Sems Paļulis Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 643 643
35 Edvards Sniedzītis Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 630 630
36 Edvards Palabinskis Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / Stipendija 628 628
37 Jurģis Egons Strazdiņš Saulkrastu vidusskola / Saulkrasti 627 627
38 Tomass Libergs Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / Stipendija 627 627
39 Kaspars Borozinskis Ķeguma komercnovirziena vidusskola / Maratona klubs 625 625
40 Nikolass Jansons Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 590 590
41 Kristers Jānis Logins Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / 106. Istaba 586 586
42 Arvis Balandiņš Rīgas Mākslas un mediju tehnikums / Engures sportam/ Jadals 581 581
43 Kristaps Kristians Beitiņš Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 563 563
44 Ralfs Korņenkovs Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 559 559
45 Mārtiņš Dimants Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 556 556
46 Valters Mūrmanis Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / Stipendija 469 469
47 Ivo Jasmanis Valmieras tehnikums / Kocēnu sporta skola 429 429
48 Artis Brazauckis Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 395 395
49 Hardijs Mankēvičs Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 395 395
50 Rihards Rācenājs Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 395 395
51 Krišjānis Kugrēns Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 395 395
52 Toms Bundzinskis Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 393 393
53 Roberts Mucenieks Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 384 384
54 Kristaps Trēziņš Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 364 364
U18S
Vieta Skola Vārds Smilt. Sig. Kand. Ogre Kopā
1 Estere Volfa Cēsu Valsts ģimnāzija 1000 1000 1000 3000
2 Izabella Bogdanova Piltenes vidusskola / Firma L4 914 908 949 2771
3 Megija Nordena Jelgavas Valsts ģimnāzija 726 697 752 2175
4 Madara Pūpola Aizputes vidusskola / Liepājas rajona Sporta skola 721 679 729 2129
5 Alise Otaņķe Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 701 678 729 2108
6 Līva Poļaka Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija / Marienburgas vilki 697 682 632 2011
7 Ieva Pūpola Aizputes vidusskola / Liepājas rajona Sporta skola 765 758 463 1986
8 Alise Petrova Rīgas Zolitūdes ģimnāzija / SK Arkādija 925 957 1882
9 Agnese Ikauniece Smiltenes tehnikums 600 594 672 1866
10 Emīlija Strazdiņa Krimuldas vidusskola 605 586 570 1761
11 Karīna Reuta Ikšķiles vidusskola 841 871 1712
12 Violeta Žusele Daugavpils Krievu vidusskola - licejs / Daugavpils Runners 573 564 544 1681
13 Jolanta Pence Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 818 824 1642
14 Signe Bērziņa Jūrmalas Valsts ģimnāzija 684 675 1359
15 Inese Kaminska Engures vidusskola 448 454 455 1357
16 Zane Eglīte Āgenskalna Valsts ģimnāzija 670 657 1327
17 Ērika Kalniņa Valmieras tehnikums / Skrienam kopā 441 407 451 1299
18 Dārta Elīza Bērziņa Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 686 612 1298
19 Vendija Vitkovska Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola / Latvijas autoceļu uzturētājs 692 596 1288
20 Renāte Babicka Jelgavas Valsts ģimnāzija 598 630 1228
21 Lauma Pope Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 605 559 1164
22 Endija Ozolniece Rīgas Juglas vidusskola 476 662 1138
23 Zane Līduma Rīgas Valsts vācu ģimnāzija / Latvijas Finieris 565 552 1117
24 Melānija Tinkus Valmieras Valsts ģimnāzija / Skrienam kopā 499 475 974
25 Anastasija Močalova Rīgas Imantas vidusskola / SS Arkādija 921 921
26 Rebeka Draudiņa Rīgas 41. vidusskola / SS ARKĀDIJA 917 917
27 Valērija Curikova Rīgas 10. vidusskola / SS Arkādija 915 915
28 Krista Kristīne Miķelsone Valmieras tehnikums / Skrienam kopā 594 265 859
29 Linda Auziņa Rīgas Angļu ģimnāzija / SS Arkādija 855 855
30 Marta Balanasa Siguldas pilsētas vidusskola / Virsotne/MARMOT 767 767
31 Annija Miļūne Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 714 714
32 Aina Muskare Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / 108 661 661
33 Samanta Osiņa Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / 108 636 636
34 Signe Līne Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / 108 636 636
35 Evelīna Ģeidāne Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 617 617
36 Elza Vārna Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 617 617
37 Reičela Rone Aizputes vidusskola / Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 607 607
38 Sāra Sanija Brantiņa Valmieras tehnikums / Kocēnu sporta skola 600 600
39 Karolīna Gumbele Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 562 562
40 Nikija Tēra Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola 560 560
41 Līva Grēta Tirzmale Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / 108 560 560
42 Sandija Gunta Evardsone Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola 560 560
43 Evelīna Vahere-Abražune Rīgas Valsts 1. ģimnāzija / Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 534 534
44 Elizabete Vilcāne Jelgavas Mūzikas vidusskola 516 516
45 Erīna Jakobsone Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 509 509
46 Ronda Neija Tīruma Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 508 508
47 Madara Sausā Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 503 503
48 Elīza Puriņa Friča Brīvzemnieka pamatskola / Zemgales ziņas 499 499
49 Evija Grebstele Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 493 493
50 Krista Savicka Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 492 492
51 Selīna Balakāne Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 492 492
52 Paula Sipoviča Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 492 492
53 Melānija Alne Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / Skrienam kopā 491 491
54 Sanija Bureņa Valmieras tehnikums / Kocēnu sporta skola 486 486
55 Līva Ivanovska Rīgas 49. vidusskola / OldSnails 472 472
56 Rebeka Krekšina Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 465 465
57 Paula Kļaviņa Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 464 464
58 Kintija Gurkovska Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 464 464
59 Monta Majevska Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 450 450
60 Jūlija Kaminska Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / Jaunsardze/PULKVEŽA OSKARA KALPAKA PROFESIONĀLĀ VIDUSSKOLA 448 448
61 Renāte Žigure Saldus vidusskola / Jaunsardze 447 447
62 Karīna Mučička Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 445 445
63 Emīlija Birkvalde Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 445 445
64 Anda Adriana Straumane Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 445 445
65 Sintija Krīgere Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 445 445
66 Katrīne Kristiāna Trofimova Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 445 445
67 Patrīcija Mincenberga Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 445 445
68 Santa Samanta Kučere Tukuma 2. vidusskola 429 429
69 Evelīna Ivanova Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 424 424
70 Liene Laiškone Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 411 411
71 Everita Geduša Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 411 411
72 Alise Niedra Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 411 411
73 Aleksa Ziemele Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 402 402
74 Keita Kokina Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 402 402
75 Sabīne Šulte Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 402 402
76 Luīze Lūcija Kriuliņa Rīgas Mākslas un mediju tehnikums 398 398
77 Evelīna Nagliša Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 397 397
78 Beatrise Poča Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 397 397
U20V
Vieta Skola Vārds Smilt. Sig. Kand. Ogre Kopā
1 Roberts Muško Jelgavas Spīdolas ģimnāzija / Kartavkalnu buki 818 777 613 2208
2 Ralfs Bračikovs Smiltenes tehnikums / Kocēnu sporta skola 1000 818 1818
3 Daniels Blumbahs Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 1000 791 1791
4 Leonīds Kostjajevs Saldus tehnikums / FK Bandava/Priekule 1000 1000
5 Daniils Kijaško Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskola / Infinity 790 790
6 Roberts Mucenieks Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 586 586
7 Jurijs Gromovs Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 547 547
8 Toms Stivrinieks Kandavas Lauksaimniecības tehnikums 537 537
9 Jegors Stankovskis Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 409 409
U20S
Vieta Skola Vārds Smilt. Sig. Kand. Ogre Kopā
1 Elīza Viekale-Gasjūne Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 1000 957 933 2890
2 Daido Dagne Brūvere Priekuļu vidusskola / Cēsu pilsētas sporta skola 984 982 916 2882
3 Emīlija Upmale Jelgavas Valsts ģimnāzija 1000 1000 2000
4 Diāna Apsīte Jēkabpils Valsts ģimnāzija 691 634 645 1970
5 Katrīna Erne Rīgas 6. vidusskola 999 958 1957
6 Līga Zlaugotne Eiropas Tālmācības vidusskola / YF Runners 628 588 611 1827
7 Amanda Ignāte Ādažu vidusskola / Bermudu sešstūris 876 829 1705
8 Evelīna Sirmā Valmieras 5. vidusskola / Kocēnu sporta skola 857 835 1692
9 Rebeka Zekante Jēkabpils Agrobiznesa koledža / Skrien Jēkabpils! 849 758 1607
10 Loreta Knospiņa Valmieras tehnikums / Skrienam kopā 548 483 511 1542
11 Katrīna Špundzāne Majoru vidusskola / Jūrmalas Sporta skola 885 885
12 Kristiāna Paula Eihvalde Jelgavas 4.vidusskola 444 440 884
13 Emīlija Krūmiņa Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija / Kocēnu sporta skola 681 681
14 Nataļja K Rīgas 1. vidusskola 675 675
15 Samanta Annija Lauriņa Liepājas Valsts 1. ģimnāzija 634 634
16 Elīza Sīpola Rīgas 84. vidusskola 542 542
17 Alise Rulle Jelgavas Valsts ģimnāzija 533 533
18 Patrīcija Mediņa Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 451 451