MEKLĒT
 
SKOLU ČEMPIONĀTS skrējiena rezultāti
LVM čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem - OFICIĀLAIS RANGS
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1. Bauskas Valsts ģimnāzija 103
2. Pilsrundāles vidusskola 26
3. Aizputes vidusskola 23
4. Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola 18
5. Ķekavas vidusskola 14
6. Rīgas Centra humanitārā vidusskola 12
7. Rubenes pamatskola 12
8. Engures vidusskola 11
9. Priekules vidusskola 11
10. Ulbrokas vidusskola 9
Visstiprākās komandas
Vieta Komanda Punkti
1. FK Bandava/Priekule 3862
2. Siguldas sporta skola 3852
3. SS Arkādija 3741
4. Liepājas rajona sporta skola 3496
5. Kocēnu sporta skola 3473
6. Marienburgas vilki 3472
7. Kalpaka skola 21 3371
8. Bermudu sešstūris 3328
9. Bauskas Valsts ģimnāzija 3228
10. Ķekavas vidusskola 2983
Ātrākās skolas (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Skola Vidējais punktu skaits
1. Priekules vidusskola 802.9091 (11)
2. Ikšķiles vidusskola 799.7500 (8)
3. Aizputes vidusskola 775.4348 (23)
4. Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola 742.0000 (18)
5. Ādažu vidusskola 739.7778 (9)
6. Rubenes pamatskola 690.5833 (12)
7. Ulbrokas vidusskola 689.8889 (9)
8. Jaunmārupes pamatskola 667.3333 (6)
9. Rīgas Franču licejs 637.7143 (7)
10. Ķekavas vidusskola 625.7857 (14)
Visvairāk pārstāvētie sporta klubi
Vieta Klubs Dalībnieku skaits
1. Bauskas Valsts ģimnāzija 102
2. Pilsrundāles vidusskola 26
3. Liepājas rajona sporta skola 21
4. Kalpaka skola 21 18
5. Kocēnu sporta skola 16
6. FK Bandava/Priekule 14
7. Ķekavas vidusskola 11
8. Skrienam kopā 9
9. Lynxdojo 8
10. SS Arkādija 7
Ātrākie sporta klubi (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Klubs Vidējais punktu skaits
1. Siguldas sporta skola 860.0000 (6)
2. SS Arkādija 847.5714 (7)
3. FK Bandava/Priekule 817.2857 (14)
4. Liepājas rajona sporta skola 769.4286 (21)
5. Bermudu sešstūris 764.6667 (6)
6. Kalpaka skola 21 742.0000 (18)
7. Kocēnu sporta skola 698.6875 (16)
8. Ķekavas vidusskola 616.8182 (11)
9. Engures vidusskola 611.8333 (6)
10. Pilsrundāles vidusskola 550.7308 (26)
Ātrākie skolēni
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Kristers Kudlis 2564 U16V Rīgas Valsts 2. ģimnāzija/Sporta skola Arkādija 00:21:03
2 Ralfs Roga 2600 U20V Liepājas Valsts 1. ģimnāzija/Liepājas Sporta Spēļu Skola 00:21:12
3 Roberts Zeiburliņš 2976 U18V Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:21:44
4 Matīss Oto Filippovs 2597 U18V Murjāņu sporta ģimnāzija/Siguldas sporta skola 00:22:09
5 Kārlis Stukāns 3038 U18V Ogres Valsts ģimnāzija/Ogres novada sporta centrs 00:22:41
6 Jānis Žagars 2583 U14V Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija/Marienburgas vilki 00:22:48
7 Roberts Tolpežņikovs 2714 U14V Tālmācības vidusskola "Rīgas Komercskola"/Siguldas sporta skola 00:22:51
8 Ralfs Dzosens 2722 U16V Ikšķiles vidusskola 00:22:58
9 Lukass Pušņins 2611 U16V Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta Skola 00:23:06
10 Jurģis Namejs Zvejnieks 2998 U18V Mārupes Valsts ģimnāzija/SK Virsotne 00:23:17
Ātrākās skolnieces
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Austra Ošiņa 2577 U16S Ziemeļvalstu ģimnāzija/SS Arkādija 00:23:0500:23:05
2 Valērija Curikova 2587 U18S Rīgas 10. vidusskola/Sporta skolas”Arkādija” 00:24:4100:24:41
3 Indra Mackeviča 2561 U18S Ķeguma komercnovirziena vidusskola/Ogres novada sporta centrs 00:24:4400:24:44
4 Aziza Donova 2601 U16S Rīgas Valsts vācu ģimnāzija/SS Arkādija 00:25:1500:25:15
5 Līva Puriņa 2652 U18S Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija/VSK Burkānciems&Co/VBSS 00:25:5000:25:50
6 Nikija Mikāle 2978 U14S Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:26:0900:26:09
7 Elīza Erenfride 2576 U12S Rīgas 84. vidusskola 00:26:2000:26:20
8 Laura Ozola 3043 U16S Rīgas Valsts 2. ģimnāzija/Ādažu BJSS 00:26:2600:26:26
9 Sanija Ābeltiņa 2966 U16S Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:26:2800:26:28
10 Keita Patrīcija Kolna 2520 U16S Madonas Valsts ģimnāzija/PARTNER21_OGRE_VENDEN 00:26:3300:26:33
U10V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Vladislavs Stepanovs 2939 Rīgas 40. vidusskola 00:26:32 +00:00 1000
2 Raimonds Saklaurs 2598 Ādažu vidusskola/Bermudu sešstūris 00:28:31 +01:59 930
3 Dominiks Pētersons 2574 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Scott Running Latvia 00:29:21 +02:49 904
4 Martins Lūsis 10551 Talsu 2. vidusskola/Talsu pakalnu sporta klubs 00:30:10 +03:38 880
5 Ralfs Lūsis 2582 Talsu 2. vidusskola/Talsu pakalnu sportaklubs 00:30:14 +03:42 878
6 Maksims Barkovs 2518 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:30:17 +03:45 876
7 Markuss Zālītis 2965 Ķekavas vidusskola/Ķekava 00:30:17 +03:45 876
8 Kārlis Poikāns 2684 Rīgas Teikas vidusskola 00:30:21 +03:49 874
9 Artuss Šimēns 3013 Baldones vidusskola 00:30:51 +04:19 860
10 Toms Boruto 2549 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:31:38 +05:06 839
11 Daniels Ķepals 2546 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:31:40 +05:08 838
12 Tomass Popko 2680 Jaunogres vidusskola/Ogre Juniors 00:32:35 +06:04 814
13 Henrijs Beinārs 2628 Pamatskola "Ikšķiles Brīvā skola" 00:32:37 +06:05 814
14 Jānis Zālītis 2534 Ulbrokas vidusskola 00:32:41 +06:09 812
15 Edvards Bernsons 2693 Rīgas sākumskola "Valodiņa"/Juno Runners 00:32:47 +06:16 809
16 Henrijs Auseklis 2761 Privātā Montesori sākumskola "Pētnieki"/Ausekļi 00:32:47 +06:15 809
17 Helvijs Aišpurs 2913 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:33:15 +06:43 798
18 Austris Lībeks 2505 Ikšķiles Brīvā skola/Ogre Juniors 00:34:50 +08:19 762
19 Nils Devaijī 2712 Rīgas Franču licejs 00:35:06 +08:34 756
20 Pauls Roberts Strazdiņš 10516 Pamatskola "Ikšķiles Brīvā skola" 00:35:46 +09:14 742
21 Edvards Bērziņš 2584 Saldus vidusskola/SBK 00:36:01 +09:30 737
22 Edvards Akimovs 3015 Lapmežciema pamatskola/FK Tukums2000/TSS 00:36:04 +09:32 736
23 Martins Mīlenbergs 2947 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:36:15 +09:43 732
24 Ernests Kančs 3005 Ādažu vidusskola/SSK Bebra 00:36:47 +10:15 721
25 Uģis Kalniņš 2514 Jēkabpils 3. vidusskola 00:37:05 +10:33 715
26 Roberts Emīls Beitiks 2919 Ulbrokas vidusskola/Kurbads 00:37:34 +11:02 706
27 Anrijs Ralfs Hohbergs 2580 Pamatskola "Ikšķiles Brīvā skola" 00:37:41 +11:09 704
28 Gustavs Klindžāns-Klinšāns 10584 Rīgas 45. vidusskola 00:37:46 +11:14 703
29 Kaspars Ozoliņš 2749 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Emergn 00:38:16 +11:44 693
30 Jānis Saldūksnis 3007 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:38:26 +11:54 690
31 Bruno Sprincis 2991 Ogres sākumskola/Lāči 00:38:55 +12:24 682
32 Tomass Kathins 2644 Saldus vidusskola 00:39:39 +13:08 669
33 Marks Ummers 2662 Carnikavas pamatskola/Carnikavas pamatskola 00:40:40 +14:08 652
34 Mariss Ummers 2758 Carnikavas pamatskola/Carnikavas pamatskola 00:40:41 +14:09 652
35 Bruno Sēja 2632 Carnikavas pamatskola/Ņiprie ikri 00:40:54 +14:22 649
36 Didzis Pankoks 2829 Liepājas Ezerkrasta sākumskola/LSSS 00:41:09 +14:38 645
37 Matīss Devaijī 2713 Rīgas Franču licejs 00:41:59 +15:27 632
38 Rojs Skrastiņš 2826 Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola/Mazie slēpotāji 00:42:22 +15:50 626
39 Gustavs Ārents 2724 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:42:25 +15:53 626
40 Gustavs Birkvalds 2678 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:42:46 +16:14 620
41 Gustavs Kathins 2645 Saldus vidusskola 00:42:47 +16:15 620
42 Gustavs Grīnbergs 2550 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:43:00 +16:28 617
43 Regnārs Saliņš 2707 Rīgas Igauņu pamatskola/Rīgas Igauņu pamatskola 00:43:15 +16:43 613
44 Ralfs Pauliņš 2760 Talsu pamatskola/Talsu pauguraines Zaķi 00:43:57 +17:25 604
45 Teodors Peļņa 2899 Krimuldas vidusskola/Ziemeļpols SK 00:44:19 +17:47 599
46 Gustavs Krastiņš 2852 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:44:23 +17:51 598
47 Rafaels Marcinkevičs 2627 Ziemeļvalstu ģimnāzija/ZVĢ 00:45:12 +18:40 587
48 Jurģis Āboliņš 10600 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupes 00:45:16 +18:44 586
49 Miķelis Puriņš 2717 Rīgas Valda Zālīša sākumskola/Dzērbenes stacija 00:47:08 +20:36 563
50 Andrejs Ņesterenko 2706 Rīgas Purvciema vidusskola 00:47:10 +20:38 563
51 Toms Bartušauskis 2502 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Doles banda 00:49:21 +22:49 538
52 Renārs Saulītis 2637 Ādažu vidusskola 00:50:00 +23:29 531
53 Pēteris Matjola 3048 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:50:20 +23:48 527
54 Ralfs Krūze 2763 Ulbrokas vidusskola 00:52:41 +26:09 504
55 Emīls Seimanis 10671 Ikšķiles novada pašvaldības vispārējās izglītības iestāde Tīnūžu sākumskola/Bultas 00:52:44 +26:12 503
56 Olivers Jansons 2719 Jūrmalas Valsts ģimnāzija 00:53:05 +26:34 500
57 Georgs Ošāns 10511 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:54:22 +27:50 488
58 Renārs Vērsis 2747 Jelgavas 4. vidusskola 00:54:47 +28:15 484
59 Rihards Mucenieks 2624 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:58:34 +32:02 453
60 Lauris Rubenis 2884 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Lynxdojo 01:00:52 +34:21 436
61 Ēriks Veilands 2881 Mārupes Valsts ģimnāzija/Lynxdojo 01:00:56 +34:24 435
62 Valters Rubenis 10602 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Rubeņi 01:03:01 +36:29 421
U10S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Marta Gustiņa 2537 Dobeles sākumskola 00:26:39 +00:00 1000
2 Melānija Vāvere 2607 Rīgas Igauņu pamatskola/PATRIA SPORTLAND 00:28:34 +01:55 933
3 Ariana Kodaleva 10590 Alūksnes novada vidusskola/Marienburgas Vilki 00:29:05 +02:27 916
4 Dārta Rožukalne 10599 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Auseklis 00:30:16 +03:37 880
5 Ulrika Volframa 3040 Ikšķiles vidusskola/Ikšķiles vidusskola 00:30:41 +04:02 868
6 Felicita Jerofejeva 2575 Jēkabpils 2. vidusskola/Lūša spēks/Skrien Jēkabpils! 00:33:13 +06:34 802
7 Sofija Melņikova 3012 Rīgas Franču licejs/X99 00:33:18 +06:40 800
8 Gustavs Emīls Laumanis 2004 Rīgas 66.vidusskola 00:34:57 +08:18 762
9 Undīne Bērziņa 2508 Rīgas Imantas vidusskola 00:37:00 +10:21 720
10 Kate Salnāja 2623 Rīgas 25. vidusskola/Bermudu sešstūris 00:38:23 +11:44 694
11 Dārta Tīsa 2931 Siguldas 1. pamatskola 00:39:12 +12:33 680
12 Jasmīne Vanaga 10630 Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola/Isostar 00:39:14 +12:35 679
13 Odrija Irbe 2513 Pļavniekkalna sākumskola/Talsu pauguraines zaķi 00:39:30 +12:51 675
14 Undīne Vīksna 10542 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 00:39:55 +13:17 668
15 Karlīna Dzosena 2654 Ikšķiles vidusskola 00:40:25 +13:46 659
16 Emīlija Lapsiņa 2882 Ogres 1. vidusskola/X99 00:41:09 +14:30 648
17 Laura Ozolniece 2701 Saulkrastu novada vidusskola 00:41:22 +14:44 644
18 Romija Kodoliņa 2642 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:41:24 +14:46 644
19 Emīlija Abiļeva 2721 Baložu vidusskola 00:42:37 +15:58 625
20 Evelīna Jostmane 2557 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:43:00 +16:21 620
21 Marta Lēvita 2558 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:43:00 +16:21 620
22 Ance Kangare 2669 Barkavas pamatskola 00:43:22 +16:43 614
23 Elza Krūmiņa 10608 Smārdes pamatskola/Legzdiņi 00:45:17 +18:39 588
24 Alisa Mitrohina 2766 Jankas Kupalas Rīgas Baltkrievu pamatskola 00:46:24 +19:45 574
25 Letīcija Alma Vīksna 2756 Valmieras sākumskola 00:46:25 +19:46 574
26 Madara Māra Saklaure 2814 Ādažu vidusskola/Bermudu sešstūris 00:47:06 +20:27 566
27 Jete Beleviča 3025 Ogres sākumskola 00:49:03 +22:24 543
28 Marta Bartušauska 2500 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Doles banda 00:49:14 +22:35 541
29 Māra Bordāne 10619 Rīgas Katoļu ģimnāzija 00:49:36 +22:58 537
30 Māra Rimicāne 2778 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:52:00 +25:21 512
31 Kate Jaunzema 2987 Cēsu Pilsētas vidusskola/Noskrien Cēsis 00:52:12 +25:34 510
32 Enija Paškeviča 2853 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:53:59 +27:20 494
33 Paula Peļņa 10583 Madonas pilsētas vidusskola 00:58:12 +31:33 458
34 Amanda Augstkalne 2753 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:58:39 +32:01 454
35 Keita Kaulene 2888 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:58:45 +32:07 454
36 Tatjana Rubene 2883 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Lynxdojo 01:03:00 +36:21 423
U12V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artūrs Madelāns 2664 Rīgas 41. vidusskola/Arkadija 00:25:11 +00:00 1000
2 Roberts Kangizeris 2968 Jaunmārupes pamatskola/HK Prizma 00:25:44 +00:33 979
3 Valters Volframs 3039 Ikšķiles vidusskola/Ikšķiles vidusskola 00:25:50 +00:38 975
4 Ansis Kristofers Pāvils 2979 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:26:06 +00:55 965
5 Ervīns Fiļovs 8554 Jēkabpils 3.vidusskola/KROKUS 00:26:59 +01:48 934
6 Markuss Āboliņš 2525 Talsu Valsts ģimnāzija/Maratona klubs 00:27:44 +02:33 908
7 Toms Viekals-Gasjūns 2554 Jelgavas 4. sākumskola 00:28:42 +03:30 878
8 Rihards Gūtmanis 2982 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:29:05 +03:53 866
9 Sandris Salna 2567 Aizputes vidusskola/Liepājas sporta skola 00:29:48 +04:37 845
10 Kristers Salna 2566 Aizputes vidusskola/Liepājas sporta skola 00:30:16 +05:05 832
11 Maksims Dviņaņinovs 2736 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:30:38 +05:27 822
12 Ralfs Jonašku 2777 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:31:29 +06:18 800
13 Aigars Ramanis 2867 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:31:53 +06:41 790
14 Markuss Žilinskis 2870 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:31:54 +06:42 790
15 Rodrigo Rozenbergs 2993 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:32:23 +07:12 778
16 Jānis Caune 2994 Pamatskola "Ikšķiles Brīvā skola"/Ikšķiles brīvā skola 00:32:24 +07:13 777
17 Reinis Eglītis 2946 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:33:51 +08:39 744
18 Deniss Gasperts 10544 Jauno līderu vidusskola/LNV 00:34:07 +08:55 739
19 Rimands Valdmanis 2975 Krotes Kronvalda Ata pamatskola/FK Bandava/Priekule 00:34:08 +08:56 738
20 Mareks Abražūns 2539 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:34:13 +09:02 736
21 Marko Lilje-Jurķis 3030 Ķekavas vidusskola/Ķekavas vidusskola 00:34:47 +09:36 724
22 Emīls Cielavs 2640 Bauskas Valsts ģimnāzija 00:35:50 +10:38 703
23 Gustavs Akimovs 3014 Lapmežciema pamatskola 00:36:02 +10:51 699
24 Krišjānis Paegle 2685 Jaunmārupes pamatskola 00:36:20 +11:08 693
25 Matīss Bumbļausks 2977 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:36:34 +11:23 689
26 Marks Abražūns 2538 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:36:38 +11:27 688
27 Kārlis Šķudītis 3002 Rīgas Franču licejs 00:37:00 +11:48 681
28 Roberts Ventiņš 10586 Iļģuciema vidusskola 00:37:18 +12:06 675
29 Māris Rutks 3001 Ķekavas vidusskola/Ķekavas vidusskola 00:37:29 +12:18 672
30 Mariss Pētersons 10514 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Supervaroņi 00:37:35 +12:24 670
31 Alberts Vēzītis 2716 Lielvārdes pamatskola/Lielupes Buki 00:37:37 +12:26 670
32 Klāvs Bārda 2579 Mārupes pamatskola 00:37:41 +12:29 669
33 Artūrs Pluğis 2709 Tukuma 2. vidusskola 00:38:13 +13:02 659
34 Sandis Sējējs 2868 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:38:21 +13:10 657
35 Edvards Arbačevskis 2992 Ķekavas vidusskola/Ķekavas vidusskola 00:38:22 +13:11 657
36 Roberts Toms Lērme 2590 Jauno līderu vidusskola 00:38:25 +13:13 656
37 Gusts Limbergs 2831 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:39:47 +14:35 633
38 Mikus Kopmanis 2812 Jelgavas 4. sākumskola 00:40:00 +14:49 630
39 Ernests Salnājs 2692 Olaines 1. vidusskola 00:40:32 +15:21 622
40 Klāvs Auzāns 2779 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:40:39 +15:27 620
41 Patriks Bulins 2643 Rīgas Valda Zālīša sākumskola/Zemgales Ziņas 00:40:58 +15:46 615
42 Jānis Strelēvics 2730 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:42:24 +17:13 594
43 Valdis Rusiņš 2683 Rīgas 84. vidusskola/Kalnieši 00:42:47 +17:36 589
44 Mārtiņš Saliņš 2708 Rīgas Igauņu pamatskola/Rīgas Igauņu pamatskola 00:43:23 +18:12 581
45 Klāvs Zaicevs 2876 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:43:46 +18:35 576
46 Gustavs Ļašs 2647 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien! /Briksnis SK 00:45:24 +20:13 555
47 Braens Kļavs 2971 Talsu pamatskola 00:47:05 +21:54 535
48 Austris Bičevskis 2731 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:47:18 +22:07 533
49 Eduards Osmolovskis 2990 Ķekavas vidusskola/Ķekavas vidusskola 00:48:25 +23:14 520
50 Mārtiņš Brencis 10573 Ķekavas vidusskola 00:48:25 +23:13 520
51 Rolands Juris Sprūde 10510 Ķekavas vidusskola/Ķekavas vidusskola 00:48:47 +23:36 516
52 Rihards Jēkabsons 2813 Tumes pamatskola 00:50:27 +25:16 499
53 Edvards Kaulenis 2886 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:51:37 +26:26 488
54 Kārlis Kaulenis 2887 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:51:37 +26:26 488
55 Vojtech Spryngl 3004 Rīgas Starptautiskā skola/Bauska 00:51:43 +26:31 487
56 Olivers Frolovs 2718 Āgenskalna sākumskola 00:53:57 +28:46 467
57 Gabriels Peļņa 10582 Madonas pilsētas vidusskola 00:55:40 +30:28 453
58 Bruno Oborskis 2879 Rīgas 64. vidusskola/Lynxdojo 00:55:54 +30:42 451
59 Kārlis Elvis Misa 2808 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 01:05:00 +39:49 388
60 Ralfs Gulbis 2765 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:12:43 +47:31 346
U12S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Elīza Erenfride 2576 Rīgas 84. vidusskola 00:26:20 +00:00 1000
2 Melānija Rožukalne 10598 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Scott Racing 00:27:34 +01:13 956
3 Adele Šlēziņa 2594 Cēsu 1. pamatskola/Bērzkrogs auto 00:29:34 +03:14 891
4 Beāte Kronberga 10576 Laurenču sākumskola/Siguldas Susuri 00:29:54 +03:34 881
5 Lauma Līva Saklaure 2599 Ādažu vidusskola/Bermudu sešstūris 00:30:10 +03:49 873
6 Rēzija Kalniņa 3024 Ķekavas vidusskola/Ķekavas vidusskola 00:31:30 +05:10 836
7 Madara Terentjeva 10572 Ādažu vidusskola/Sten Nordic 00:33:14 +06:54 792
8 Madlēna Freimane 2581 Mežciema pamatskola/Auseklis 00:33:18 +06:58 791
9 Elīza Fokerote 10513 Ulbrokas vidusskola 00:33:21 +07:01 790
10 Keita Giptere 3008 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:34:06 +07:46 772
11 Anete Salnāja 2526 Rīgas 25. vidusskola/Bermudu sešstūris 00:34:14 +07:54 769
12 Estere Elisa Drīveniece 2897 Cēsu Pilsētas vidusskola 00:34:46 +08:26 758
13 Laura Vilka 10624 Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola 00:34:54 +08:33 755
14 Aurēlija Zīdere 2610 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:35:04 +08:44 751
15 Adelīna Seņuto 3016 Ķekavas vidusskola/Ķekavas vidusskola 00:35:04 +08:43 751
16 Alise Nordena 2559 Penkules pamatskola/Dobeles sporta skola 00:35:07 +08:47 750
17 Kate Hermane 2672 Ulbrokas vidusskola 00:35:49 +09:28 736
18 Elza Kugelāne 2552 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:36:10 +09:49 728
19 Madara Katkovska 2908 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:36:10 +09:50 728
20 Estere Rizga 3047 Gulbenes novada vidusskola/Madona 00:37:27 +11:06 703
21 Elīza Leščinska 2604 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Lapmežciems 00:37:35 +11:15 701
22 Alise Bole 3037 Valmieras Viestura vidusskola/LIDA 00:38:26 +12:05 686
23 Dārta Rozenvalde 2759 Rīgas Franču licejs/Meža Mājas 00:39:12 +12:52 672
24 Renāte Petzāle 3042 Cēsu 1. pamatskola/KARRO 00:40:10 +13:49 656
25 Elīza Zīlīte 2917 V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola 00:40:13 +13:52 655
26 Paula Šūlmeistere 2969 Cēsu Pilsētas vidusskola 00:40:23 +14:02 652
27 Emīlija Rosicka 2811 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 00:40:35 +14:15 649
28 Gundega Munda 2789 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:41:18 +14:58 638
29 Līva Bāliņa 2630 Jelgavas 4. vidusskola/SK Dzērvene 00:41:20 +14:59 637
30 Elīza Ramane 2872 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:42:16 +15:56 623
31 Agate Šauriņa 2894 Rīgas Kultūru vidusskola/Mežaparka Republika 00:42:31 +16:11 620
32 Everita Luīze Kaira 10515 Ogres 1. vidusskola 00:42:54 +16:34 614
33 Laura Avena 2511 Ogres 1. vidusskola 00:43:16 +16:55 609
34 Millija Benta 2940 Rīgas 64. vidusskola 00:43:33 +17:13 605
35 Patrīcija Aišpure 2912 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:43:38 +17:18 604
36 Rēzija Roga 2827 Liepājas Centra sākumskola/RTB Liepaja 00:43:45 +17:25 602
37 Karlīna Magrina 2989 Ķekavas vidusskola/Ķekavas vidusskola 00:44:03 +17:43 598
38 Kristiāna Kisiļeva 2877 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:44:18 +17:57 595
39 Rūta Ģeidāne 2874 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:44:54 +18:34 587
40 Agnese Antonova 3021 Rīgas Juglas vidusskola/&A 00:45:02 +18:41 585
41 Anna Margareta Grīnberga 10556 Rīgas 64. vidusskola/Supervaroņu treniņi 00:46:52 +20:32 562
42 Marta Grīnberga 2670 Cēsu 1. pamatskola 00:47:18 +20:58 557
43 Eva Gailīte 2681 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:47:39 +21:19 553
44 Margarita Babicka 2972 Jelgavas 4. vidusskola 00:49:40 +23:19 530
45 Kate Skotele 2875 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:51:47 +25:27 509
46 Katrīna Šoka 3011 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:51:47 +25:27 509
47 Lote Skuja 2871 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:53:12 +26:52 495
48 Marta Rimševica 2866 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:53:16 +26:56 495
49 Annija Dreimane 2634 Rīgas Lietuviešu vidusskola/Rīgas Lietuviešu vidusskola 00:53:44 +27:24 490
50 Samanta Jode 2780 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:54:34 +28:14 483
51 Rasa Kristiāna Arnicāne 2648 Jelgavas 4. vidusskola 00:56:01 +29:41 470
52 Patrīcija Kronberga 3026 Ķekavas vidusskola/Ķekavas vidusskola 00:57:04 +30:43 462
53 Keidija Balode 2626 Valmieras Pārgaujas sākumskola 00:57:17 +30:56 460
54 Magdalēna Tohva 10578 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/RCHV 00:57:51 +31:30 455
55 Daniela Rečkina 3035 Ķekavas vidusskola/Ķekavas vidusskola 00:58:04 +31:43 454
56 Dženifera Narvaiša 2727 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:58:47 +32:27 448
57 Selga Straupe 2804 Rīgas 45. vidusskola 01:00:30 +34:10 435
58 Annija Lūse 2704 Ogres 1. vidusskola 01:01:04 +34:44 431
59 Endija Purviņa 2737 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 01:01:32 +35:11 428
60 Adrija Broka 3019 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:08:28 +42:07 385
61 Anna Sesilija Vāvere Mengīni De Oliveira 10594 Ogres 1. vidusskola 01:09:39 +43:19 378
62 Matilde Broka 3044 Mežciema pamatskola/#esesmustirnubuks 01:09:39 +43:18 378
63 Zane Ozoliņa 2750 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Emergn 01:14:25 +48:05 354
64 Sofija Estere Krujele 2824 Valmieras 5. vidusskola/Skrienam kopā 01:22:53 +56:32 318
65 Kristīne Berga 2823 Valmieras sākumskola/Skrienam kopā 01:23:36 +57:15 315
U14V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Jānis Žagars 2583 Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija/Marienburgas vilki 00:22:48 +00:00 1000
2 Roberts Tolpežņikovs 2714 Tālmācības vidusskola "Rīgas Komercskola"/Siguldas sporta skola 00:22:51 +00:02 998
3 Arno Pušņins 2609 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta Skola 00:23:42 +00:54 962
4 Dāvis Zariņš 2629 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:23:59 +01:10 951
5 Daniels Lagzdiņš 2591 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:25:31 +02:43 894
6 Valters Jonass 2542 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:25:43 +02:54 887
7 Dāvis Bautris 2515 Rīgas Juglas vidusskola 00:26:40 +03:52 855
8 Oskars Kronbergs 2551 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:27:05 +04:16 842
9 Ralfs Andersons 2984 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:27:08 +04:19 841
10 Kārlis Radvils 2563 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:27:12 +04:24 839
11 Inguss Jēkabsons 2586 Z.A. Meierovica Kabiles pamatskola 00:27:14 +04:25 838
12 Valters Gaišais 2649 Rīgas Daugavgrīvas vidusskola/SS Arkādija 00:28:10 +05:21 810
13 Roberts Ratnieks 2545 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:28:14 +05:26 808
14 Valts Vilcāns 2650 Baldones vidusskola/Krosmintona klubs SK Sporta Punkts 00:28:44 +05:55 794
15 Ģirts Pļavnieks 2547 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:29:25 +06:37 775
16 Markuss Pabērzis 2544 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:29:44 +06:56 767
17 Gustavs Kristians Balodis 2893 Mārupes pamatskola/ASK PATRIA 00:29:44 +06:55 767
18 Renārs Bents 2805 Rīgas 64. vidusskola 00:29:57 +07:08 762
19 Jēkabs Zvagulis 2657 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:31:07 +08:18 733
20 Gustavs Ločmelis 2603 Valmieras Viestura vidusskola/VSK "Burkānciems & Co" 00:31:41 +08:52 720
21 Renārs Vītols 2806 Tukuma 2. vidusskola/Kartavkalnu buki 00:32:17 +09:28 707
22 Mārcis Ruķeris 2782 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:33:01 +10:13 691
23 Ēriks Muško 2655 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:33:34 +10:45 680
24 Lauris Pogulis 2950 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Kocēnu sporta skola 00:33:58 +11:09 672
25 Markuss Mīlenbergs 2948 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:34:02 +11:14 670
26 Mārtiņš Grāvelsiņš 2606 Rubenes pamatskola/Rubenes pamatskola 00:34:13 +11:24 667
27 Valters Pūcītis 2961 Ādažu vidusskola/SSK Bebra 00:34:41 +11:52 658
28 Renārs Kociņš-Lielupe 2962 Jura Neikena Dikļu pamatskola/PULSOMETRS.LV 00:35:10 +12:22 649
29 Krišs Āboliņš 2755 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien 00:36:46 +13:57 620
30 Kārlis Bārda 2578 Mārupes pamatskola 00:36:47 +13:58 620
31 Kristers Kadeģis 2973 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:37:00 +14:11 617
32 Janis Barkovs 2517 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:37:30 +14:42 608
33 Olivers Valainis 3020 Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola/Zaķu banda 00:37:33 +14:44 608
34 Krišjānis Ozoliņš 2748 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Emergn 00:37:44 +14:55 605
35 Rūdolfs Smilga 2531 Ķekavas vidusskola/Ķekavas vidusskola 00:38:22 +15:33 595
36 Juris Paegle 2687 Jaunmārupes pamatskola 00:39:58 +17:09 571
37 Maksimus Jānis Gustsons-Kuks 2951 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:40:12 +17:23 568
38 Edijs Dobelis 2651 Jēkabpils 2. vidusskola/KROKUS 00:41:47 +18:59 546
39 Roberts Griķītis 2733 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:42:25 +19:36 538
40 Kaspars Dūmiņš 2904 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:43:25 +20:36 525
41 Aigars Laķls 2820 Valmieras sākumskola/Skrienam kopā 00:43:31 +20:43 524
42 Vadims Barkovs 2519 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:43:55 +21:06 519
43 Ādams Lejiņš 2688 Rīgas Hanzas vidusskola/Rīgas Hanzas viduskola 00:44:04 +21:16 518
44 Verners Lazda 2798 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:44:23 +21:34 514
45 Rinalds Burgevics 2797 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:44:41 +21:52 511
46 Lamins Roberts Savo 10532 Ulbrokas vidusskola/Baltais 00:47:49 +25:01 477
47 Toms Tirzmalis 2639 Pamatskola "Ikšķiles Brīvā skola" 00:49:40 +26:52 459
48 Artis Balandiņš 2892 Ķemeru pamatskola/Engures sportam/ Jadals 00:50:37 +27:49 451
49 Dāvis Černajs 2788 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:50:46 +27:57 449
50 Mārtiņš Vorobjovs 2735 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:51:37 +28:49 442
51 Eduards Bite 2869 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:00:57 +38:08 374
U14S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Nikija Mikāle 2978 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:26:09 +00:00 1000
2 Patrīcija Rubeze 2981 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:29:10 +03:01 897
3 Emīlija Zaķe 2588 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija/SS “Arkādija” 00:29:53 +03:44 875
4 Ance Poļaka 2743 Alūksnes pilsētas sākumskola/Marienburgas Vilki 00:30:03 +03:55 870
5 Katrīna Kārkliņa 3010 Valmieras Valsts ģimnāzija/Kocēnu sporta skola 00:30:53 +04:44 847
6 Evelīna Karlova 2790 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:31:07 +04:58 840
7 Evelīna Misāne 2553 Ādažu vidusskola/ĀBJSS 00:31:29 +05:20 831
8 Elizabete Zaprivoda 3034 Rīgas 49. vidusskola/Supervaroņi 00:31:41 +05:32 825
9 Eleonora Kristiana Labsvīra 2528 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas sporta skola 00:31:53 +05:44 820
10 Jūlija Eglīte 2949 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:32:36 +06:28 802
11 Jasmīna Tīna Spēka 2986 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:33:08 +06:59 789
12 Ance Hermane 2673 Ulbrokas vidusskola 00:33:12 +07:03 788
13 Lūcija Epnere 10567 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/Elita 00:34:58 +08:49 748
14 Anna Domenika Satovska 2902 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:35:10 +09:01 744
15 Alīna Vilciņa 2909 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:35:10 +09:01 744
16 Kristiāna Kudle 2565 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija/Sporta skola Arkādija 00:35:28 +09:19 737
17 Anna Marija Zaķe 2593 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Maratona klubs/LSC 00:36:19 +10:10 720
18 Kerlīna Balode 2625 Valmieras Pārgaujas sākumskola 00:36:50 +10:42 710
19 Tīna Laķe 2698 Tukuma 2. vidusskola/Engures sportam/Jadals 00:37:04 +10:55 706
20 Lauma Lange 3045 O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola/Baltais/Riteņvasara 00:37:20 +11:11 701
21 Karīna Haritonova 2734 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:37:31 +11:22 697
22 Elza Anaņiča 2825 Pūres pamatskola 00:37:36 +11:27 696
23 Alise Pāvila 2985 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:37:45 +11:36 693
24 Emīlija Frolova 2636 Āgenskalna sākumskola 00:37:49 +11:40 691
25 Kristiāna Krūze 2762 Ulbrokas vidusskola 00:39:16 +13:07 666
26 Patrīcija Paula Skujiņa 2674 Pumpuru vidusskola/Chiquititas 00:40:08 +13:59 652
27 Karlīna Ošāne 10512 Siguldas Valsts ģimnāzija/SK Pantera 00:40:20 +14:11 648
28 Paula Bērziņa 2507 Rīgas Imantas vidusskola 00:40:39 +14:30 643
29 Katrīna Ārente 2723 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:40:46 +14:37 642
30 Estere Šlēziņa 2671 Cēsu 1. pamatskola/Bērzkrogs auto 00:41:22 +15:13 632
31 Amanda Opočkina 3017 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:42:09 +16:00 620
32 Rebeka Krikščūne 2742 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:42:11 +16:02 620
33 Gabija Lazarenoka 2548 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:43:00 +16:51 608
34 Estere Krūmiņa 2633 Ķekavas vidusskola 00:45:07 +18:58 580
35 Madara Krūmiņa 2715 Smārdes pamatskola 00:45:19 +19:10 577
36 Agnese Bērziņa 2787 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:45:21 +19:12 577
37 Austra Jēkabsone 2996 Engures vidusskola 00:49:31 +23:22 528
38 Kate Makarova 2997 Engures vidusskola 00:49:31 +23:22 528
39 Ance Ruķere 2781 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:49:49 +23:40 525
40 Rūta Mellenberga 2675 Talsu Valsts ģimnāzija 00:49:58 +23:49 523
41 Anna Sprynglova 3003 Rīgas Starptautiskā skola/Bauska 00:50:00 +23:51 523
42 Sabīne Eiklone 2726 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:51:19 +25:10 510
43 Evita Rotberga 2911 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:52:48 +26:39 495
44 Alise Tihonova 2910 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:52:52 +26:43 495
45 Felicita Leonora Feigina 2903 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:53:04 +26:55 493
46 Annija Raga 2963 Jura Neikena Dikļu pamatskola/PULSOMETRS.LV 00:53:12 +27:04 492
47 Lauma Oišā Ačilova 2999 Engures vidusskola 00:54:03 +27:54 484
48 Elizabete Polone 2740 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:54:17 +28:08 482
49 Marta Rutka 2914 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:55:11 +29:02 474
50 Laura Sigalova 2771 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:56:41 +30:32 461
51 Laura Indrušonoka 2695 Friča Brīvzemnieka pamatskola/Selga 00:57:15 +31:06 457
52 Adriāna Anete Eihvalde 2710 Jelgavas 4. vidusskola/6.c 01:02:59 +36:50 415
53 Dinija Celma 2783 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:05:45 +39:36 398
54 Beāte Sietiņa 2785 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:05:46 +39:37 398
55 Paula Zemvalde 2901 Rīgas Franču licejs 02:10:27 +1:44:18 0
U16V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Kristers Kudlis 2564 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija/Sporta skola Arkādija 00:21:03 +00:00 1000
2 Ralfs Dzosens 2722 Ikšķiles vidusskola 00:22:58 +01:55 916
3 Lukass Pušņins 2611 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta Skola 00:23:06 +02:03 911
4 Roberts Noviks 2900 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija/Rieksti 00:24:14 +03:11 869
5 Olivers Bresme 2942 Talsu 2. vidusskola/Talsu pakalnu sporta klubs 00:24:19 +03:16 866
6 Niks Ričards Odiņš 2541 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:24:26 +03:23 861
7 Artūrs Radvils 2562 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:24:39 +03:37 854
8 Alfs Vilcāns 2573 Baldones vidusskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:24:43 +03:41 851
9 Mārtiņš Neimanis 2926 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola/Kalpaka skola 21 00:25:51 +04:48 814
10 Knuts Sidorovičs 2568 Ikšķiles vidusskola 00:26:11 +05:09 803
11 Leons Zīders 2612 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:26:25 +05:23 796
12 Ernests Solovjovs 2523 Talsu 2. vidusskola/Talsu pakalnu sporta klubs 00:26:37 +05:35 790
13 Emīls Gustavs Jazņevičs 2530 Babītes vidusskola/SS Arkādija 00:27:50 +06:47 756
14 Raivo Kīsnics 3031 Ogres 1. vidusskola 00:28:01 +06:58 751
15 Pēteris Mūrnieks 2613 Lielvārdes pamatskola 00:29:26 +08:24 715
16 Kristers Ozols 2799 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:29:26 +08:23 715
17 Gvido Galauskis 3036 Ogres Valsts ģimnāzija 00:29:32 +08:29 713
18 Maikls Niks Anaņičs 2602 Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola 00:29:38 +08:35 710
19 Marats Nadjaks 2543 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:29:47 +08:44 707
20 Linards Rihards Cimurs 3046 Mazsalacas vidusskola/Skrienam kopā 00:29:50 +08:48 705
21 Toms Rusiņš 2682 Rīgas 84. vidusskola/Kalnieši 00:30:15 +09:13 696
22 Kārlis Liepiņš 2503 Mārupes Valsts ģimnāzija/Engures sportam 00:31:25 +10:22 670
23 Mārtiņš Apsītis 2699 Ikšķiles vidusskola 00:31:35 +10:33 666
24 Markuss Trofimovs 2836 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:31:38 +10:35 665
25 Roberts Jeļņikovs 3018 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola/Skudriņas 00:31:42 +10:40 664
26 Raivis Ābele 10535 Engures vidusskola/Engures vidusskola / Engures sportam 00:32:19 +11:16 651
27 Mārtiņš Ķereksis 2641 Ogres Valsts ģimnāzija/Ogres Valsts ģimnāzija 00:32:53 +11:51 640
28 Emīls Ābelītis 10595 Krimuldas vidusskola 00:33:14 +12:11 633
29 Toms-Kārlis Auziņš 2570 Rīgas Katoļu ģimnāzija/SS Arkādija 00:33:38 +12:35 626
30 Alberts Druska 2890 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/Lynxdojo 00:33:40 +12:38 625
31 Ralfs Bartušauskis 2501 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Doles banda 00:34:29 +13:27 610
32 Marks Oborskis 2880 Rīgas 64. vidusskola/Lynxdojo 00:34:52 +13:50 604
33 Olivers Āboltiņš 2663 Ropažu vidusskola/Lynxdojo 00:34:54 +13:51 603
34 Krišjānis Katkovskis 2694 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija/MJ-Partneri 00:35:31 +14:29 592
35 Dions Dorči 2800 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:36:08 +15:06 582
36 Dmitrijs Barkovs 2521 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:36:29 +15:26 577
37 Kristiāns Zariņš 2821 Valmieras sākumskola/Skrienam kopā 00:36:43 +15:40 573
38 Roberts Katkovskis 2818 Bauskas pilsētas pamatskola/Bauskas pilsētas pamatskola 00:36:45 +15:42 573
39 Sandis Ieleja 2527 Jēkabpils 3. vidusskola 00:36:53 +15:50 571
40 Toms Balanass 2691 Siguldas pilsētas vidusskola/Virsotne/MARMOT 00:37:35 +16:32 560
41 Gustavs Radels 2689 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:37:52 +16:50 556
42 Jānis Riža 2720 Valmieras Valsts ģimnāzija/Straume 00:38:27 +17:25 547
43 Elans Balgalvis 10593 Saldus pamatskola/Saldus 2007 00:39:40 +18:37 531
44 Jānis Birkvalds 2677 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:39:43 +18:40 530
45 Ralfs Ribikauskis 3022 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:40:11 +19:08 524
46 Rihards Purviņš 2738 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:40:22 +19:20 521
47 Gustavs Neimanis 2659 Ogres Valsts ģimnāzija/Ogre 00:42:20 +21:18 497
48 Matīss Grava 2754 Jelgavas 4. vidusskola 00:46:09 +25:07 456
49 Arvils Apsītis 3041 Rīgas 93. vidusskola/Auseklis 00:48:18 +27:16 436
50 Kristaps Marinsks 2837 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:50:46 +29:43 415
51 Adrians Rīvāns 2732 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:50:51 +29:48 414
52 Raimonds Vanags 3029 Lielvārdes pamatskola 00:50:57 +29:55 413
53 Dins Māskis 2728 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:51:25 +30:23 409
54 Henrijs Bušs 2786 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:56:42 +35:39 371
U16S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Austra Ošiņa 2577 Ziemeļvalstu ģimnāzija/SS Arkādija 00:23:05 +00:00 1000
2 Aziza Donova 2601 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija/SS Arkādija 00:25:15 +02:09 915
3 Laura Ozola 3043 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija/Ādažu BJSS 00:26:26 +03:20 874
4 Sanija Ābeltiņa 2966 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:26:28 +03:22 873
5 Keita Patrīcija Kolna 2520 Madonas Valsts ģimnāzija/PARTNER21_OGRE_VENDEN 00:26:33 +03:28 870
6 Enija Stangute 2569 Baldones vidusskola 00:29:47 +06:42 775
7 Amanda Griķe 2700 Daugavpils Valsts ģimnāzija/BALTAIS/SK BULTA 00:31:32 +08:27 732
8 Loreta Zālīte 2533 Ulbrokas vidusskola 00:31:39 +08:33 730
9 Annija Siliņa 2988 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:33:09 +10:03 697
10 Karlīna Utkina 2983 Rīgas Igauņu pamatskola/Vāveres 00:33:40 +10:35 686
11 Kintija Eiklone 2725 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:34:09 +11:04 676
12 Kate Zaķe 2661 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija/SS “Arkādija” 00:34:55 +11:50 661
13 Linda Avena 2509 Ogres 1. vidusskola 00:34:58 +11:52 661
14 Estere Roga 2828 Liepājas Valsts 1. ģimnāzija/RTB Liepaja 00:35:08 +12:02 657
15 Maija Bāliņa 2770 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:35:50 +12:45 644
16 Adrija Megre 2769 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:36:00 +12:54 642
17 Klāra Sidoroviča 2646 Ikšķiles vidusskola 00:36:42 +13:37 629
18 Amēlija Nikola Vīksna 2757 Valmieras Valsts ģimnāzija 00:37:37 +14:31 614
19 Elīza Ģēģere 2653 Majoru vidusskola/Vāveres 00:37:48 +14:42 611
20 Asnāte Pēlmane 2960 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:38:51 +15:46 594
21 Zane Strazdiņa 2524 Sējas pamatskola 00:39:46 +16:40 581
22 Tīna Zaiceva 2802 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:39:49 +16:44 580
23 Estere Riekstiņa 2970 Babītes vidusskola 00:40:11 +17:05 575
24 Sandija Bērziņa 2506 Rīgas Imantas vidusskola 00:40:20 +17:15 573
25 Nikola Čermeņeva 2957 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:40:49 +17:44 566
26 Žanete Munda 2768 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:41:10 +18:04 561
27 Patrīcija Rimševica 2774 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:41:20 +18:15 559
28 Paula Lorēna Lablaika 2995 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:43:25 +20:20 532
29 Kira Mazurika 2956 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:43:31 +20:26 531
30 Aleksa Ance Vilciņa 2791 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:43:41 +20:36 529
31 Nikola Kļaviņa 2772 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:44:43 +21:37 517
32 Sandija Laķe 2819 Valmieras 2. vidusskola/Skrienam kopā 00:45:45 +22:40 505
33 Samanta Brēža 2822 Valmieras 5. vidusskola/Skrienam kopā 00:45:46 +22:40 505
34 Una Gailīte 2512 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:46:09 +23:04 500
35 Ilga Elija Jefremenkova 2885 Rīgas Hanzas vidusskola/Lynxdojo 00:47:02 +23:57 491
36 Sindija Ozolniece 2702 Saulkrastu novada vidusskola 00:47:22 +24:17 488
37 Daniela Lovčinovska 2620 Ogres 1. vidusskola 00:47:35 +24:29 485
38 Kerija Strupiša 2907 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:49:05 +26:00 471
39 Diāna Grantiņa 2793 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:49:19 +26:13 468
40 Estere Valtere 2792 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:49:21 +26:15 468
41 Arīna Kuzņecova 2794 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:49:21 +26:16 468
42 Anabella Barkova 2516 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:51:39 +28:34 447
43 Klinta Burgevica 2795 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:52:44 +29:39 438
44 Alīna Zaiceva 2801 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:52:44 +29:39 438
45 Samanta Karaša 2906 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:52:51 +29:46 437
46 Monta Paula Leitlante 2915 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:54:12 +31:07 426
47 Vendija Volosovska 2905 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:01:37 +38:31 375
48 Kristjāna Misa 2807 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 01:21:41 +58:35 283
U18V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Roberts Zeiburliņš 2976 Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:21:44 +00:00 1000
2 Matīss Oto Filippovs 2597 Murjāņu sporta ģimnāzija/Siguldas sporta skola 00:22:09 +00:25 981
3 Kārlis Stukāns 3038 Ogres Valsts ģimnāzija/Ogres novada sporta centrs 00:22:41 +00:58 958
4 Jurģis Namejs Zvejnieks 2998 Mārupes Valsts ģimnāzija/SK Virsotne 00:23:17 +01:34 933
5 Jānis Riekstiņš 2572 Rīgas Franču licejs/SS Arkādija 00:23:33 +01:49 923
6 Rodrigo Ģēģeris 2936 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola/Kalpaka skola 21 00:24:43 +03:00 879
7 Ralfs Jansons 2980 Saldus tehnikums/FK Bandava/Priekule 00:24:56 +03:12 872
8 Rūdolfs Dunauskis 2929 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola/Kalpaka skola 21 00:25:41 +03:57 846
9 Kristofers Baldiņš 2924 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola/Kalpaka skola 21 00:26:08 +04:24 832
10 Patriks Gustavs Rinkevičs 2617 RTU inženierzinātņu vidusskola 00:26:38 +04:54 816
11 Donats Urtāns 2615 Jēkabpils Valsts ģimnāzija/Lūša spēks 00:26:49 +05:06 810
12 Patriks Cinītis 3033 Ogres Valsts ģimnāzija 00:26:50 +05:07 810
13 Kaspars Borozinskis 2752 Ķeguma komercnovirziena vidusskola/Maratona klubs 00:26:51 +05:07 809
14 Ralfs Reinis Kvecko 2923 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola/Kalpaka skola 21 00:26:52 +05:09 809
15 Mārtiņš Ūburgs 2922 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola/Kalpaka skola 21 00:27:00 +05:17 805
16 Leonards Romāns Ķuzis 2928 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola/Kalpaka skola 21 00:27:19 +05:36 795
17 Patriks Sems Paļulis 2841 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:27:47 +06:03 782
18 Edvards Sniedzītis 2842 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:27:47 +06:03 782
19 Markuss Ernestsons 2764 Talsu 2. vidusskola 00:28:07 +06:23 773
20 Kārlis Cakuls 2878 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/Cakuli 00:28:35 +06:51 760
21 Gustavs Pētersons 2932 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola/Kalpaka skola 21 00:28:36 +06:52 760
22 Edvards Palabinskis 2934 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola/Kalpaka skola 21 00:28:37 +06:53 759
23 Matīss Caunītis 2608 Madonas pilsētas vidusskola/ASK Patria 00:28:48 +07:05 754
24 Dāvids Ramlavs 2532 Dobeles Valsts ģimnāzija/Dobeles Valsts ģimnāzija 00:28:56 +07:12 751
25 Deivs Birzulis 2921 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola/Kalpaka skola 21 00:29:08 +07:25 746
26 Ivo Gailis 2803 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:29:13 +07:29 744
27 Jēkabs Ķikurs 2850 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:29:14 +07:31 743
28 Jēkabs Vīksna 10543 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 00:29:46 +08:02 730
29 Krišjānis Neimanis 2935 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola/Kalpaka skola 21 00:30:00 +08:17 724
30 Hardijs Mankēvičs 2864 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:31:29 +09:45 690
31 Ingus Ābeltiņš 2676 Jēkabpils 3. vidusskola 00:32:31 +10:47 668
32 Kārlis Auziņš 3000 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:35:05 +13:22 619
33 Valters Mūrmanis 2933 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola/Kalpaka skola 21 00:36:22 +14:39 597
34 Artis Brazauckis 2859 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:36:50 +15:06 590
35 Viesturs Zemlītis 3006 Siguldas Valsts ģimnāzija 00:39:20 +17:36 553
36 Ričards Sēja 2631 Carnikavas pamatskola/Ņiprie ikri 00:39:26 +17:42 551
37 Arvis Balandiņš 2891 Rīgas Mākslas un mediju tehnikums/Engures sportam/ Jadals 00:39:48 +18:05 546
38 Ernests Limbergs 2830 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:46:38 +24:54 466
39 Matīss Mieriņš 2658 Jauno līderu vidusskola 00:48:31 +26:47 448
40 Krišjānis Kugrēns 2860 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:49:01 +27:17 443
41 Rihards Rācenājs 2855 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:49:20 +27:36 441
42 Nikolass Jansons 2857 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:51:21 +29:38 423
43 Mārcis Žeglovs 2873 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:01:00 +39:17 356
U18S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Valērija Curikova 2587 Rīgas 10. vidusskola/Sporta skolas”Arkādija” 00:24:41 +00:00 1000
2 Indra Mackeviča 2561 Ķeguma komercnovirziena vidusskola/Ogres novada sporta centrs 00:24:44 +00:04 997
3 Līva Puriņa 2652 Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija/VSK Burkānciems&Co/VBSS 00:25:50 +01:09 955
4 Anastasija Močalova 2614 Rīgas Imantas vidusskola/Sporta skola Arkādija 00:27:00 +02:19 914
5 Linda Auziņa 2571 Rīgas Angļu ģimnāzija/SS Arkādija 00:27:20 +02:40 903
6 Karīna Reuta 10507 Ikšķiles vidusskola 00:27:58 +03:18 882
7 Ieva Pūpola 2595 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:29:49 +05:09 828
8 Marta Balanasa 2605 Siguldas pilsētas vidusskola/Virsotne/MARMOT 00:32:38 +07:57 756
9 Madara Pūpola 2596 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:32:43 +08:02 754
10 Megija Nordena 2560 Jelgavas Valsts ģimnāzija/Dobeles sporta skola 00:32:59 +08:18 748
11 Signe Bērziņa 2810 Jūrmalas Valsts ģimnāzija 00:33:54 +09:14 728
12 Alise Otaņķe 2540 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:33:58 +09:18 726
13 Aina Muskare 2930 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola/Kalpaka skola 21 00:34:04 +09:23 724
14 Agnese Ikauniece 2895 Smiltenes tehnikums 00:34:21 +09:40 719
15 Patrīcija Mincenberga 2847 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:35:26 +10:45 697
16 Līva Poļaka 2744 Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija/Marienburgas Vilki 00:35:58 +11:17 686
17 Samanta Osiņa 2925 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola/Kalpaka skola 21 00:35:58 +11:18 686
18 Signe Līne 2927 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola/Kalpaka skola 21 00:36:22 +11:42 679
19 Selīna Balakāne 2845 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:37:11 +12:30 664
20 Signe Ušerovska 2938 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola/Kalpaka skola 21 00:37:26 +12:45 659
21 Diana Valdmane 2954 Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija/Kocēnu sporta skola 00:37:29 +12:49 658
22 Emīlija Strazdiņa 2621 Krimuldas vidusskola 00:38:07 +13:27 647
23 Zane Līduma 2898 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija/Latvijas Finieris 00:38:21 +13:41 643
24 Lauma Pope 2665 Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija 00:39:25 +14:44 626
25 Līva Grēta Tirzmale 2920 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola/Kalpaka skola 21 00:39:44 +15:04 621
26 Violeta Žusele 2666 Daugavpils Tehnoloģiju vidusskola - licejs/Daugavpils Runners 00:39:45 +15:04 621
27 Nikija Tēra 2937 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola/Kalpaka skola 21 00:39:45 +15:04 621
28 Ronda Neija Tīruma 2848 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:41:06 +16:25 600
29 Lauma Simsone 2667 Pumpuru vidusskola/Chiquititas 00:41:22 +16:42 597
30 Sofija Šļamova 2896 Rīgas Valsts klasiskā ģimnāzija 00:42:46 +18:05 577
31 Keita Kokina 2833 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:46:15 +21:34 534
32 Krista Savicka 2843 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:46:15 +21:35 534
33 Erīna Jakobsone 2846 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:46:44 +22:04 528
34 Madara Sausā 2851 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:46:45 +22:04 528
35 Rebeka Krekšina 2916 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:49:05 +24:25 503
36 Karīna Mučička 2861 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:49:19 +24:39 500
37 Emīlija Birkvalde 2863 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:49:19 +24:38 501
38 Evija Grebstele 2889 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:49:26 +24:45 499
39 Dainida Matveja 2834 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:49:41 +25:00 497
40 Inese Kaminska 2816 Engures vidusskola/Engures Sportam 00:51:30 +26:49 479
41 Ērika Kalniņa 2817 Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija/Skrienam kopā 00:51:49 +27:09 476
42 Katrīne Kristiāna Trofimova 2835 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:53:06 +28:25 465
43 Sintija Krīgere 2838 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:53:06 +28:25 465
44 Everita Geduša 2840 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:53:06 +28:25 465
45 Loreta Marta Skujiņa 2809 Pumpuru vidusskola/Chiquititas 00:53:53 +29:12 458
46 Amanda Lazda 2796 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:54:23 +29:42 454
47 Paula Kļaviņa 2858 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:56:50 +32:10 434
48 Liene Laiškone 2839 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:01:25 +36:44 402
49 Aleksa Ziemele 2844 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:01:25 +36:44 402
50 Annija Miļūne 2849 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:01:28 +36:47 402
51 Kristiāna Jasureviča 2854 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:01:28 +36:48 402
52 Beatrise Poča 2856 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:01:28 +36:48 402
53 Anda Adriana Straumane 2865 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:01:30 +36:49 401
54 Sandija Spundiņa 2775 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:01:37 +36:56 401
55 Luīze Straģe 2776 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:01:37 +36:56 401
56 Kintija Gurkovska 2832 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:01:37 +36:56 401
U20V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Ralfs Roga 2600 Liepājas Valsts 1. ģimnāzija/Liepājas Sporta Spēļu Skola 00:21:12 +00:00 1000
2 Daniels Blumbahs 2556 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:28:26 +07:14 746
3 Roberts Muško 2656 Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija/Kartavkalnu buki 00:37:03 +15:51 572
4 Toms Stivrinieks 2703 Kandavas Lauksaimniecības tehnikums 00:38:29 +17:16 551
5 Jurijs Gromovs 2729 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:39:35 +18:22 536
6 Dāvis Mieriņš 2660 Jauno līderu vidusskola 01:03:13 +42:01 336
U20S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Emīlija Upmale 2592 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:27:13 +00:00 1000
2 Daido Dagne Brūvere 10508 Priekuļu vidusskola/Cēsu pilsētas sporta skola 00:28:38 +01:25 950
3 Elīza Viekale-Gasjūne 2555 Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija 00:29:00 +01:47 938
4 Katrīna Erne 2529 Rīgas 6. vidusskola 00:29:55 +02:42 910
5 Annija Degtereva 10579 Jēkabpils Valsts ģimnāzija 00:32:25 +05:12 840
6 Amanda Ignāte 2679 Ādažu vidusskola/Bermudu sešstūris 00:35:59 +08:46 756
7 Līga Zlaugotne 10509 Eiropas Tālmācības vidusskola/YF Runners 00:41:54 +14:41 650
8 Loreta Knospiņa 2815 Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija/Skrienam kopā 00:51:49 +24:36 525
9 Patrīcija Mediņa 2862 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:56:50 +29:37 479
10 Kristiāna Paula Eihvalde 2711 Jelgavas 4. vidusskola 01:01:52 +34:39 440