MEKLĒT
 
LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Kaimins 1553 Patria Sportland 01:44:22 VL2 1 V1 +00:00 +00:00 00:01:12 1000 203 1203
2 Kristaps Magone 1520 SCOTT RUNNING LATVIA 01:46:06 VL1 1 V2 +01:44 +00:00 00:01:06 984 223 1207
3 Dainis Limanāns 1515 RIEKSTI 01:47:24 VL1 2 V3 +03:02 +01:18 00:01:11 972 207 1179
4 Raivis Reinfelds 1555 Talsu pakalnu sporta klubs 01:48:06 VL1 3 V4 +03:44 +01:59 00:00:53 966 276 1242
5 Pēteris Grīviņš 1663 Pulsometrs.lv | Inov-8 | Surikati 01:48:26 VL1 4 V5 +04:04 +02:20 00:01:06 962 222 1184
6 Girts Daksa 1666 01:50:00 VL1 5 V6 +05:38 +03:54 00:01:15 949 196 1145
7 Ramūnas Vilčinskas 1513 Kauno BMK 01:51:25 VL1 6 V7 +07:03 +05:19 00:01:09 937 212 1149
8 Raitis Jirgensons 1558 Matisons Runner's Club 01:51:51 VL1 7 V8 +07:29 +05:45 00:01:18 933 188 1121
9 Alvis Danovskis 1661 Pulsometrs.lv 01:52:25 VL1 8 V9 +08:03 +06:19 00:01:08 928 217 1145
10 Dmitrijs Ničipors 1551 RIEKSTI/Osveikals.lv/Isostar 01:54:02 VL1 9 V10 +09:40 +07:56 00:01:03 915 231 1146
11 Konstantīns Biktimirovs 1679 SCOTT RUNNING LATVIA 01:55:07 VL1 10 V11 +10:45 +09:01 00:00:58 907 251 1158
12 Guy Sabo-Bar 1550 Ergli - OS VEIKALS 01:55:43 VL1 11 V12 +11:21 +09:36 00:01:16 902 194 1096
13 Roms Žilinsks 1534 Lūša spēks/Skrien Jēkabpils! 01:56:38 VL1 12 V13 +12:16 +10:32 00:01:07 895 220 1115
14 Sergejs Maslobojevs 1673 NRC Rīga 01:57:01 VL1 13 V14 +12:39 +10:55 00:01:24 892 176 1068
15 Sergejs Ļeta 1509 PATRIA SPORTLAND 01:57:22 VL1 14 V15 +13:00 +11:16 00:01:02 889 237 1126
16 Jānis Saulīte 1700 Auseklis IK 01:58:52 VL2 2 V16 +14:30 +14:30 00:01:20 878 183 1061
17 Arturs Kažmers 1696 VSK "Burkānciems & Co" 02:00:17 VL1 15 V17 +15:55 +14:11 00:01:18 868 189 1057
18 Ritvars Kalniņš 1544 Skrienam kopā/Kronus 02:02:10 VL2 3 V18 +17:48 +17:48 00:01:12 854 205 1059
19 Guntis Peļņa 1678 Rēzeknes novads 02:02:42 VL2 4 V19 +18:20 +18:20 00:01:14 851 200 1051
20 Andis Geste 1667 TALSU PAUGURAINES ZAĶI 02:02:49 VL1 16 V20 +18:27 +16:43 00:01:11 850 206 1056
21 Andis Gailis 1613 Kocēnu novads 02:03:13 VL2 5 V21 +18:51 +18:51 00:01:05 847 225 1072
22 Anete Švilpe 1541 Inov8 / OSveikals.lv / VĀVERES 02:03:30 SL1 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:19 1000 204 1204
23 Artūrs Blūmiņš 1504 Virsotne/MARMOT 02:04:10 VL1 17 V22 +19:48 +18:03 00:00:52 841 284 1125
24 Mārtiņš Plaudis 1532 VSK Noskrien/ SK Dzērvene 02:05:54 VL1 18 V23 +21:32 +19:48 00:01:09 829 214 1043
25 Artūrs Elstiņš 1548 Marienburgas Vilki 02:06:13 VL2 6 V24 +21:51 +21:51 00:01:09 827 212 1039
26 Atis Vanags 1656 Kocēni 1 02:06:18 VL1 19 V25 +21:56 +20:12 00:01:19 826 186 1012
27 Miks Pētersons 1525 Supervaroņi 02:06:22 VL2 7 V26 +22:00 +22:00 00:01:03 826 232 1058
28 Edgars Lapiņš 1538 VSK Noskrien / Luminor / SSE Riga 02:06:25 VL1 20 V27 +22:03 +20:19 00:01:08 826 218 1044
29 Andis Jaunķierpis 1570 Maratona klubs 02:07:08 VL2 8 V28 +22:46 +22:46 00:01:22 821 180 1001
30 Aigars Ozolkāja 1604 ASK PATRIA 02:07:22 VL1 21 V29 +23:00 +21:16 00:01:19 819 186 1005
31 Juris Redisons 1643 ASK Patria 02:07:29 VL2 9 V30 +23:07 +23:07 00:01:11 819 206 1025
32 Eduards Ginters 1533 02:07:33 VL1 22 V31 +23:11 +21:27 00:01:34 818 157 975
33 Edgars Kokorevics 1545 VSK “Burkānciems & Co” 02:07:44 VL1 23 V32 +23:22 +21:38 00:01:04 817 229 1046
34 Kristaps Epners 10568 Elita 02:07:56 VL2 10 V33 +23:34 +23:34 00:01:04 816 230 1046
35 Edgars Dzenuška 1522 Visma Active 02:08:03 VL2 11 V34 +23:41 +23:41 00:01:14 815 198 1013
36 Kalvis Silgals 1512 Surikati / Eveko poligrāfija 02:08:37 VL1 24 V35 +24:15 +22:30 00:01:11 812 207 1019
37 Reinis Bērziņš 1556 Virsotne/MARMOT 02:08:39 VL1 25 V36 +24:17 +22:33 00:01:03 811 235 1046
38 Renārs Vaivods 1537 DNB Service Centre 02:08:44 VL1 26 V37 +24:22 +22:38 00:01:08 811 215 1026
39 Aivars Bondars 1529 Lūša spēks 02:08:54 VL3 1 V38 +24:32 +00:00 00:01:30 810 163 973
40 Edijs Vilnis 1674 Biznesa parks ABAVA 02:09:18 VL2 12 V39 +24:56 +24:56 00:01:25 807 173 980
41 Agris Samcovs 1683 Musliks 02:09:31 VL2 13 V40 +25:09 +25:09 00:01:09 806 212 1018
42 Mārtiņš Niķis 1605 02:09:39 VL1 27 V41 +25:17 +23:32 00:01:03 805 233 1038
43 Mārtiņš Birums 1576 VSK “Burkānciems&co” 02:09:49 VL1 28 V42 +25:27 +23:42 00:01:08 804 215 1019
44 Kristaps Ceriņš 1658 02:09:50 VL1 29 V43 +25:28 +23:44 00:00:58 804 252 1056
45 Elvis Rubīns 1530 02:10:22 VL1 30 V44 +26:00 +24:16 00:01:03 801 234 1035
46 Jānis Ķemers 1701 Rīga Adventure Team 02:10:30 VL1 31 V45 +26:08 +24:24 00:01:20 800 183 983
47 Ģirts Bulāns 1531 Supervaroņi 02:10:49 VL1 32 V46 +26:27 +24:43 00:01:04 798 228 1026
48 Konstantīns Krjačko 1695 Ronako 02:10:51 VL2 14 V47 +26:29 +26:29 00:01:21 798 182 980
49 Ģirts Mauliņš 10570 TC Alfa 02:11:31 VL2 15 V48 +27:09 +27:09 00:01:15 794 196 990
50 Pāvels Beļajevs 1706 SK BULTA/BALTAIS 02:12:13 VL2 16 V49 +27:51 +27:51 00:01:11 789 206 995
51 Aivars Šķudītis 1572 02:12:18 VL1 33 V50 +27:56 +26:12 00:01:18 789 188 977
52 Viesturs Zimackis 1600 02:12:49 VL1 34 V51 +28:27 +26:43 00:01:18 786 188 974
53 Ivars Brauns 1526 Lynxdojo 02:13:00 VL2 17 V52 +28:38 +28:38 00:01:24 785 175 960
54 Nauris Spalviņš 1707 Latvijas autoceļu uzturētājs 02:13:10 VL1 35 V53 +28:48 +27:04 00:01:03 784 234 1018
55 Kaspars Krēvics 10506 Drusti Smiltenes novads 02:13:22 VL1 36 V54 +29:00 +27:16 00:01:14 783 199 982
56 Viviana Kirilova 1660 VSK Noskrien Vāveres 02:13:53 SL2 1 S2 +10:23 +00:00 00:01:20 922 199 1121
57 Salvis Nazārovs 10577 02:14:05 VL1 37 V55 +29:43 +27:59 00:01:29 778 165 943
58 Edgars Bremze 1559 Izturība 02:14:30 VL2 18 V56 +30:08 +30:08 00:01:12 776 203 979
59 Jānis Griķis 1609 BALTAIS/SK BULTA/DAUGAVPILS RUNNERS 02:14:58 VL2 19 V57 +30:36 +30:36 00:01:13 773 202 975
60 Jānis Actiņš 1527 VSK Noskrien 02:15:35 VL2 20 V58 +31:13 +31:13 00:01:33 770 158 928
61 Jānis Veļķeris 1664 Marienburgas Vilki 02:15:56 VL1 38 V59 +31:34 +29:50 00:01:09 768 214 982
62 Reinis Skorovs 1557 VSK Noskrien 02:16:15 VL1 39 V60 +31:53 +30:09 00:01:31 766 162 928
63 Klāvs Sebris 1694 02:16:40 VL1 40 V61 +32:18 +30:34 00:01:14 764 200 964
64 Raitis Vilsdorfs 1614 02:16:41 VL1 41 V62 +32:19 +30:35 00:01:23 764 177 941
65 Ivo Ielītis 1692 Kurpnīca 02:17:13 VL1 42 V63 +32:51 +31:07 00:01:14 761 198 959
66 Žans Verdens 1569 02:17:22 VL2 21 V64 +33:00 +33:00 00:01:14 760 198 958
67 Mareks Vaišļa 1535 SSK Bebra 02:17:28 VL2 22 V65 +33:06 +33:06 00:01:00 759 244 1003
68 Laura Čakle 1608 Matisons Runner`s Club 02:17:34 SL1 2 S3 +14:04 +14:04 00:01:05 898 246 1144
69 Aldis Ezers 1524 02:18:42 VL1 43 V66 +34:20 +32:36 00:01:28 752 168 920
70 Ervīns Lūsis 1698 Lūši 02:18:53 VL1 44 V67 +34:31 +32:47 00:01:08 751 218 969
71 Andris Rozentālbergs 1523 02:19:05 VL1 45 V68 +34:43 +32:59 00:01:18 750 189 939
72 Elvis Lodiņš 1665 02:19:30 VL1 46 V69 +35:08 +33:24 00:01:33 748 159 907
73 Kristīne Slikšāne 1536 Jaunmārupe skrien 02:19:34 SL2 2 S4 +16:04 +05:41 00:01:24 885 191 1076
74 Žanis Lulle 1607 BALTAIS 02:20:53 VL2 23 V70 +36:31 +36:31 00:01:05 741 225 966
75 Ruslans Šuļga 1669 Maratona klubs 02:21:10 VL2 24 V71 +36:48 +36:48 00:01:18 739 187 926
76 Ansis Šķibusts 1540 ProMed - Pulvera laboratorija 02:21:44 VL1 47 V72 +37:22 +35:38 00:01:28 736 167 903
77 Jānis Jurševskis 1591 02:23:03 VL1 48 V73 +38:41 +36:57 00:01:32 730 161 891
78 Arnis Rāts 1649 VSK Noskrien Seniori un senioritas 02:23:12 VL1 49 V74 +38:50 +37:06 00:01:14 729 199 928
79 Aleksandrs Antonovs 1691 Bulta 02:23:28 VL2 25 V75 +39:06 +39:06 00:01:23 727 177 904
80 Denis Sokolovs 1689 POTA 42 02:23:30 VL2 26 V76 +39:08 +39:08 00:01:22 727 178 905
81 Agnis Murnieks 1543 OVI 02:23:46 VL1 50 V77 +39:24 +37:39 00:01:17 726 191 917
82 Gints Krastiņš 1697 02:24:07 VL1 51 V78 +39:45 +38:01 00:01:22 724 180 904
83 Jānis Tenbergs 1641 02:24:18 VL2 27 V79 +39:57 +39:57 00:01:37 723 152 875
84 Māris Freimanis 1506 cok Silva 02:24:18 VL1 52 V80 +39:57 +38:12 00:01:37 723 152 875
85 Aleksandr Judkin 1582 02:24:32 VL1 53 V81 +40:10 +38:26 00:01:23 722 178 900
86 Dainis Saukāns 1563 02:24:42 VL2 28 V82 +40:20 +40:20 00:01:28 721 167 888
87 Matīss Zemturis 1616 02:24:53 VL1 54 V83 +40:31 +38:46 00:01:18 720 188 908
88 Austris Vasiļevskis 1577 Emergn 02:25:14 VL2 29 V84 +40:52 +40:52 00:01:21 719 181 900
89 Aigars Bundzinieks 1703 02:25:38 VL3 2 V85 +41:16 +16:44 00:01:20 717 184 901
90 Kalvis Ķikuts 1635 Dobele 02:25:54 VL1 55 V86 +41:32 +39:48 00:01:15 715 197 912
91 Tomass Fedotovs 1547 MārupeSkrien 02:26:18 VL1 56 V87 +41:56 +40:12 00:01:01 713 240 953
92 Artūrs Krūmiņš 1617 02:26:21 VL1 57 V88 +42:00 +40:15 00:01:36 713 153 866
93 Alvita Mirecka 1542 Talsu pakalnu sporta klubs 02:26:36 SL2 3 S5 +23:06 +12:43 00:01:30 842 178 1020
94 Mārtiņš Gailis 1546 Kocēni 1 02:26:44 VL1 58 V89 +42:22 +40:38 00:01:07 711 219 930
95 Dainis Muško 1581 Kartavkalnu buki 02:26:45 VL2 30 V90 +42:24 +42:24 00:01:22 711 180 891
96 Gatis Brokāns 1693 Matisons Runner's Club 02:27:11 VL2 31 V91 +42:49 +42:49 00:01:26 709 171 880
97 Artūrs Kančs 1682 SSK Bebra 02:27:29 VL2 32 V92 +43:07 +43:07 00:01:10 708 210 918
98 Konstantīns Čursins 1516 ChursinTeam 02:27:31 VL1 59 V93 +43:09 +41:25 00:01:19 708 186 894
99 Arnis Mūrnieks 1560 02:28:00 VL2 33 V94 +43:38 +43:38 00:01:25 705 173 878
100 Baiba Frišenbrūdere 1505 Engures sportam 02:28:14 SL2 4 S6 +24:44 +14:20 00:01:38 833 164 997
101 Māris Lūsis 10505 Skrienošie Lūši 02:28:19 VL2 34 V95 +43:57 +43:57 00:01:31 704 163 867
102 Inese Kokoreviča 1647 VSK "Burkānciems & Co" 02:29:10 SL1 3 S7 +25:40 +25:40 00:01:15 828 213 1041
103 Ilze Limanāne 1517 VSK Noskrien Vāveres 02:29:13 SL2 5 S8 +25:43 +15:20 00:01:29 828 179 1007
104 Kalvis Zuļģis 1575 PAVISAM NEGANTI 02:29:34 VL1 60 V96 +45:12 +43:28 00:01:39 698 148 846
105 Kaspars Burka 1704 02:30:02 VL1 61 V97 +45:40 +43:56 00:01:36 696 154 850
106 Kaspars Tērauds 10558 Četras zoles 02:30:17 VL1 62 V98 +45:55 +44:11 00:01:56 694 127 821
107 Aigars Rudzītis 1566 02:30:18 VL1 63 V99 +45:56 +44:12 00:01:30 694 163 857
108 Gatis Groza 1571 02:30:19 VL2 35 V100 +45:57 +45:57 00:01:33 694 158 852
109 Aivis Poikāns 1578 02:30:43 VL2 36 V101 +46:21 +46:21 00:01:23 692 176 868
110 Toms Kaufmanis 1573 Maratona klubs 02:30:46 VL1 64 V102 +46:24 +44:40 00:01:28 692 166 858
111 Iņigo Torre 1528 02:31:17 VL1 65 V103 +46:55 +45:11 00:01:15 690 196 886
112 Ivo Deičmanis 1597 02:32:06 VL1 66 V104 +47:44 +46:00 00:01:03 686 234 920
113 Jurģis Balodis 1655 02:33:00 VL2 37 V105 +48:38 +48:38 00:01:18 682 188 870
114 Jūlija Mežeņina 1677 02:33:01 SL1 4 S9 +29:31 +29:31 00:01:41 807 159 966
115 Andrejs Baltkājis 1574 02:33:09 VL2 38 V106 +48:47 +48:47 00:01:40 682 147 829
116 Ģirts Fišers 1638 Matisons Runner`s Club 02:33:35 VL2 39 V107 +49:13 +49:13 00:01:35 680 155 835
117 Justīne Undzēna 1580 02:33:37 SL1 5 S10 +30:07 +30:07 00:01:40 804 161 965
118 Guntars Siliņš 1518 KROKUS 02:33:53 VL2 40 V108 +49:31 +49:31 00:01:33 678 158 836
119 Armands Auziņš 1680 Riga Runners SB 02:34:19 VL2 41 V109 +49:57 +49:57 00:01:20 676 183 859
120 Jānis Sīpols 1671 Riga Runners I 02:34:24 VL1 67 V110 +50:02 +48:18 00:01:03 676 234 910
121 Andris Bāliņš 1564 SK Dzērvene / VSK Noskrien 02:34:29 VL2 42 V111 +50:07 +50:07 00:01:46 676 139 815
122 Līga Vībure 1631 02:34:37 SL2 6 S11 +31:07 +20:44 00:01:36 799 166 965
123 Raido Puust 1672 Sparta 02:34:41 VL2 43 V112 +50:19 +50:19 00:01:22 675 179 854
124 Andris Dimants 1684 Ogres novada sporta centrs 02:34:59 VL2 44 V113 +50:37 +50:37 00:01:45 673 140 813
125 Andris Bērziņš 1508 02:35:18 VL2 45 V114 +50:56 +50:56 00:01:30 672 163 835
126 Arnis Ābelīte 1588 Virsotne/MARMOT 02:35:50 VL3 3 V115 +51:28 +26:56 00:01:17 670 191 861
127 Reinis Ozols 1585 Tour de Rokiškis 02:35:51 VL1 68 V116 +51:29 +49:45 00:01:38 670 150 820
128 Gatis Tīds 1521 02:35:52 VL2 46 V117 +51:30 +51:30 00:01:41 670 146 816
129 Alma Vītola 1539 ProMed - Pulvera laboratorija 02:36:25 SL1 6 S12 +32:55 +32:55 00:01:41 790 159 949
130 Mārtiņš Allers 1561 02:36:25 VL2 47 V118 +52:03 +52:03 00:01:40 667 148 815
131 Juris Leitāns 1690 MJ-Partneri 02:37:11 VL2 48 V119 +52:49 +52:49 00:01:31 664 161 825
132 Zigmunds Vītiņš 1637 Noskrien Cēsis 02:37:21 VL2 49 V120 +52:59 +52:59 00:01:23 663 177 840
133 Artūrs Čeirāns 10528 02:37:30 VL1 69 V121 +53:08 +51:23 00:01:17 663 192 855
134 Artis Līcītis 1642 Top Media 02:37:30 VL1 70 V122 +53:08 +51:24 00:01:25 663 174 837
135 Linda Ezera 1567 02:37:37 SL1 7 S13 +34:07 +34:07 00:01:36 784 167 951
136 Aigars Vitkovskis 1648 Vitkovsky team 02:37:41 VL2 50 V123 +53:19 +53:19 00:01:35 662 154 816
137 Janis Zale 1640 Tour de Rokiškis 02:38:41 VL1 71 V124 +54:19 +52:35 00:01:28 658 168 826
138 Māra Braslava 1549 02:39:18 SL1 8 S14 +35:48 +35:48 00:01:54 775 140 915
139 Indulis Tilgass 1687 DPD LATVIJA 02:40:42 VL2 51 V125 +56:20 +56:20 00:01:48 649 136 785
140 Ivars Upenieks 1598 Rēzeknes novads 02:40:45 VL2 52 V126 +56:23 +56:23 00:01:37 649 152 801
141 Iveta Kalēja 1688 02:41:03 SL1 9 S15 +37:32 +37:32 00:01:37 767 166 933
142 Edgars Dūms 1593 02:41:34 VL1 72 V127 +57:12 +55:28 00:01:49 646 135 781
143 Ruslans Mamedovs 1583 Daugavpils Runners | Inpace.run 02:42:40 VL1 73 V128 +58:18 +56:33 00:01:21 642 181 823
144 Igors Seņko 10563 VSK Noskrien Liepāja 02:42:54 VL1 74 V129 +58:32 +56:48 00:01:28 641 168 809
145 Mareks Tumašs 1657 Sapiens/Spararats 02:43:12 VL2 53 V130 +58:50 +58:50 00:01:27 640 169 809
146 Alvis Bitenieks 1507 Latvijas Finieris 02:44:11 VL1 75 V131 +59:49 +58:05 00:01:28 636 167 803
147 Natālija Treulande 1610 VSK Noskrien 02:44:12 SL1 10 S16 +40:42 +40:42 00:01:44 752 154 906
148 Edgars Dobelis 1619 KROKUS 02:44:51 VL2 54 V132 +1:00:29 +1:00:29 00:01:13 633 202 835
149 Antra Dumbrovska 1098 02:45:07 SL1 11 S17 +41:37 +41:37 00:01:19 748 203 951
150 Artūrs Ketlers 1606 SK Dzērvene 02:47:01 VL1 76 V133 +1:02:39 +1:00:55 00:01:38 625 151 776
151 Rihards Sinicins 1589 Noskrien Cēsis 02:47:26 VL1 77 V134 +1:03:04 +1:01:20 00:01:57 623 126 749
152 Jānis Andrējevs 1654 02:47:47 VL1 78 V135 +1:03:25 +1:01:41 00:01:39 622 148 770
153 Dace Hartmane 1595 Talsu pauguraines zaķi 02:47:50 SL2 7 S18 +44:20 +33:56 00:01:28 736 183 919
154 Māris Videmanis 1500 MMA 02:49:11 VL2 55 V136 +1:04:49 +1:04:49 00:01:46 617 139 756
155 Didzis Videmanis 1586 Mežsusuri 02:49:11 VL1 79 V137 +1:04:49 +1:03:05 00:01:16 617 194 811
156 Olga Maloletnikova 1676 RR1 02:49:45 SL1 12 S19 +46:15 +46:15 00:01:38 728 164 892
157 Baiba Kurme 1602 Selga 02:51:05 SL1 13 S20 +47:35 +47:35 00:01:40 722 160 882
158 Marika Pazare 1503 Swedbank 02:51:08 SL2 8 S21 +47:38 +37:14 00:01:50 722 146 868
159 Inga Jurčinska 1612 02:51:29 SL1 14 S22 +47:59 +47:59 00:01:41 720 159 879
160 Uģis Bents 1645 02:51:34 VL2 56 V138 +1:07:12 +1:07:12 00:01:24 608 176 784
161 Vladimirs Misāns 1599 02:51:35 VL2 57 V139 +1:07:13 +1:07:13 00:01:15 608 196 804
162 Iveta Leja 1681 VSK Noskrien/Skrienam Liepājā 02:52:28 SL2 9 S23 +48:58 +38:35 00:01:44 716 155 871
163 Jānis Vizulis 1685 Skrienam Liepājā 02:52:28 VL2 58 V140 +1:08:06 +1:08:06 00:01:03 605 233 838
164 Rolands Štrehers 1675 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā 02:52:28 VL1 80 V141 +1:08:06 +1:06:21 00:01:17 605 191 796
165 Pēteris Lūsis 1646 02:53:08 VL1 81 V142 +1:08:46 +1:07:01 00:01:46 603 140 743
166 Kristīne Ketlere 1652 SK Dzērvene 02:53:24 SL1 15 S24 +49:54 +49:54 00:01:30 712 178 890
167 Aigars Bērziņš 1594 02:53:26 VL2 59 V143 +1:09:04 +1:09:04 00:01:41 602 146 748
168 Dzintars Rendenieks 10533 #plus100nieks 02:54:00 VL1 82 V144 +1:09:38 +1:07:54 00:01:24 600 174 774
169 Artjoms Mastihins 10571 02:54:16 VL1 83 V145 +1:09:54 +1:08:10 00:01:50 599 134 733
170 Aija Kandele 1644 Swedbank 02:54:37 SL2 10 S25 +51:07 +40:43 00:01:50 707 146 853
171 Ieva Micpapa 1636 02:55:36 SL3 1 S26 +52:06 +00:00 00:01:55 703 139 842
172 Artūrs Krišjānis Goba 1596 02:57:08 VL1 84 V146 +1:12:46 +1:11:02 00:01:46 589 139 728
173 Maksims Mogilins 1621 2 Dbl 02:58:02 VL2 60 V147 +1:13:40 +1:13:40 00:02:03 586 120 706
174 Birte Anscheit 1628 02:59:20 SL2 11 S27 +55:50 +45:27 00:01:29 689 180 869
175 Viktors Aleksejevs 1568 02:59:20 VL1 85 V148 +1:14:58 +1:13:14 00:01:02 582 236 818
176 Aleksandrs Ždanovičs 1622 2 Dbl 02:59:24 VL2 61 V149 +1:15:02 +1:15:02 00:02:02 582 121 703
177 Aleksandrs Jansons 1629 03:01:34 VL2 62 V150 +1:17:12 +1:17:12 00:01:28 575 166 741
178 Dace Tilgase 1686 DPD LATVIJA 03:01:45 SL2 12 S28 +58:15 +47:52 00:01:57 680 137 817
179 Linda Loce 1514 Lynxdojo 03:02:21 SL1 16 S29 +58:51 +58:51 00:01:35 677 168 845
180 Jana Romanovska 1627 ZEMGALES ZIŅAS 03:03:53 SL1 17 S30 +1:00:23 +1:00:23 00:01:47 672 150 822
181 Raimonds Bortaščenoks 1565 03:05:17 VL1 86 V151 +1:20:55 +1:19:11 00:01:30 563 164 727
182 Lauris Lizbovskis 1501 NobleWine 03:05:25 VL2 63 V152 +1:21:03 +1:21:03 00:01:45 563 140 703
183 Modris Šelegovičs 1626 03:06:05 VL1 87 V153 +1:21:43 +1:19:59 00:02:02 561 121 682
184 Andris Mačevskis 1653 Machinji 03:07:08 VL2 64 V154 +1:22:46 +1:22:46 00:01:48 558 136 694
185 Kristīne Zvingēvica-Kalniņa 1624 Lepsky Tri Coaching Systems 03:09:03 SL2 13 S31 +1:05:33 +55:10 00:01:53 653 142 795
186 Ģirts Kalniņš 1625 Lepsky Tri Coaching Systems 03:09:04 VL2 65 V155 +1:24:42 +1:24:42 00:01:59 552 124 676
187 Daiga Vilkaste 1590 ASK Patria 03:10:44 SL2 14 S32 +1:07:14 +56:51 00:02:01 648 133 781
188 Ligita Leitlande 1699 Zemgales Ziņas 03:10:56 SL2 15 S33 +1:07:26 +57:03 00:01:48 647 149 796
189 Gita Muceniece 1634 Maratona klubs 03:10:57 SL1 18 S34 +1:07:27 +1:07:27 00:01:42 647 157 804
190 Kaspars Kalniņš 1632 4 brāļi 03:12:58 VL2 66 V156 +1:28:36 +1:28:36 00:02:15 541 109 650
191 Artūrs Žeibe 1708 Meža taku tūristi 03:15:44 VL1 88 V157 +1:31:22 +1:29:38 00:00:59 533 248 781
192 Igors Kozlovs 1587 03:18:49 VL3 4 V158 +1:34:27 +1:09:55 00:01:32 525 159 684
193 Stanislavs Pugacovs 1620 2Dbl 03:18:54 VL1 89 V159 +1:34:32 +1:32:47 00:02:09 525 114 639
194 Sanda Putniņa 1662 03:19:28 SL1 19 S35 +1:15:58 +1:15:58 00:02:22 619 113 732
195 Gunta Lebedoka 1519 OK KURMIS 03:19:30 SL3 2 S36 +1:16:00 +23:54 00:02:04 619 129 748
196 Evita 0zola 1502 Bauska 03:25:08 SL2 16 S37 +1:21:38 +1:11:15 00:02:18 602 116 718
197 Jānis Straukmanis 1639 03:27:00 VL1 90 V160 +1:42:38 +1:40:54 00:02:06 504 117 621
198 Linda Kubiloviča 1601 03:40:21 SL3 3 S38 +1:36:51 +44:44 00:02:09 561 125 686
199 Dace Janeka 1584 03:40:21 SL2 17 S39 +1:36:51 +1:26:27 00:02:09 561 124 685
200 Dainis Kronbergs 1650 TUKUMS 03:42:09 VL2 67 V161 +1:57:47 +1:57:47 00:01:39 470 148 618
201 Ilze Rāta 1562 Emergn 03:43:29 SL3 4 S40 +1:39:59 +47:52 00:02:22 553 113 666
202 Māris Avotiņš 1668 03:48:20 VL2 68 V162 +2:03:58 +2:03:58 00:02:20 457 105 562
203 Ilona Ozoliņa 1618 Emergn 04:16:45 SL2 18 S41 +2:13:15 +2:02:52 00:02:29 481 108 589
204 Anete Pažusa 1651 04:16:45 SL1 20 S42 +2:13:15 +2:13:15 00:02:39 481 101 582
205 Vitālijs Jakovļevs 1623 www.endo.lv 04:51:29 VL1 91 V163 +3:07:07 +3:05:22 00:03:49 358 64 422