MEKLĒT
 
STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Jānis Mežiels 1087 PATRIA-SPORTLAND 01:20:54 VB1 1 V1 +00:00 +00:00 00:01:00 1000 244 1244
2 Jānis Kūms 1286 Inov-8 | Isostar | Polar team Latvia & Pulsometrs.lv 01:24:05 VB1 2 V2 +03:10 +03:10 00:01:01 962 242 1204
3 Kolbe Colin 1052 Pulsometrs.lv 01:25:17 VB1 3 V3 +04:23 +04:23 00:01:13 949 201 1150
4 Dāvis Dišlers 1075 Ozons 01:25:23 VB1 4 V4 +04:29 +04:29 00:01:13 948 202 1150
5 Dzintars Skrundenieks 1282 Scott runing Latvia / Latvia trailrace 01:25:44 VB1 5 V5 +04:50 +04:50 00:01:05 944 227 1171
6 Jānis Krastiņš 1015 'zibenzellis' 01:25:47 VB2 1 V6 +04:53 +00:00 00:01:14 943 198 1141
7 Uldis Kļaviņš 1038 Vivobarefoot /Rieksti 01:26:05 VB1 6 V7 +05:11 +05:11 00:00:52 940 280 1220
8 Mārtiņš Skujenieks 1082 Pulsometrs.lv 01:26:39 VB1 7 V8 +05:45 +05:45 00:01:12 934 205 1139
9 Uģis Karasevs 1070 Kocēni 01:26:46 VB1 8 V9 +05:52 +05:52 00:01:12 932 204 1136
10 Uldis Klepers 1046 Virsotne/MARMOT 01:26:58 VB2 2 V10 +06:04 +01:11 00:00:56 930 260 1190
11 Vents Lupkins 1090 01:27:36 VB1 9 V11 +06:42 +06:42 00:01:14 924 199 1123
12 Oskars Cimermanis 1089 Patria Sportland 01:28:31 VB1 10 V12 +07:37 +07:37 00:00:59 914 250 1164
13 Valdis Aņikejevs 1293 Patria Sportland 01:29:14 VB1 11 V13 +08:20 +08:20 00:00:58 907 255 1162
14 Jānis Gailis 1055 Kocēnu novads 01:29:46 VB1 12 V14 +08:52 +08:52 00:01:04 901 230 1131
15 Ansis Šteiners 10536 Marienburgas vilki 01:29:59 VB1 13 V15 +09:05 +09:05 00:00:59 899 249 1148
16 Jānis Jerofejevs 1035 Lūša Spēks/ Skrien Jēkabpils! 01:30:08 VB1 14 V16 +09:14 +09:14 00:00:54 897 272 1169
17 Vladimirs Ļašs 1030 Jaunmārupe skrien! /Briksnis SK 01:30:54 VB2 3 V17 +10:00 +05:07 00:01:04 890 230 1120
18 Gatis Barons 1345 OK Kāpa / SK Rekords 01:31:34 VB1 15 V18 +10:40 +10:40 00:01:20 884 185 1069
19 Gints Jakovels 1068 EMPOWERED to WIN 01:31:45 VB1 16 V19 +10:51 +10:51 00:01:02 882 235 1117
20 Artis Krievāns 1041 VSK Burkānciems & Co 01:31:49 VB2 4 V20 +10:55 +06:02 00:01:02 881 238 1119
21 Dovydas Sankauskas 1021 01:32:00 VB2 5 V21 +11:06 +06:13 00:01:05 879 227 1106
22 Mārtiņš Fārenhorsts 1091 Talsu pakalnu sporta klubs 01:32:32 VB1 17 V22 +11:38 +11:38 00:01:00 874 245 1119
23 Kristofers Kanenbergs 1156 01:33:22 VB1 18 V23 +12:28 +12:28 00:01:21 866 181 1047
24 Edgars Sprūds 1067 Matisons Runner's Club 01:33:27 VB1 19 V24 +12:33 +12:33 00:00:49 866 300 1166
25 Kaspars Ušpelis 10501 Patria Sportland 01:33:50 VB1 20 V25 +12:56 +12:56 00:01:01 862 241 1103
26 Reinis Markvarts 1319 01:34:00 VB2 6 V26 +13:06 +08:13 00:01:02 861 238 1099
27 Aigars Silkalns 1032 colorlib.com 01:34:17 VB1 21 V27 +13:23 +13:23 00:01:20 858 185 1043
28 Voldemārs Lejnieks 1019 SK Dzērvene 01:34:18 VB1 22 V28 +13:24 +13:24 00:01:00 858 245 1103
29 Mārtiņš Bērziņš 1074 Riga Runners 01:35:40 VB2 7 V29 +14:46 +09:53 00:01:06 846 222 1068
30 Elviss Tirzītis 1093 ASK Patria 01:36:13 VB1 23 V30 +15:19 +15:19 00:01:13 841 202 1043
31 Ģirts Žagars 1027 Talsu pauguraines zaķi 01:36:14 VB1 24 V31 +15:20 +15:20 00:01:09 841 212 1053
32 Einārs Šillers 1060 Matisons Runner's club 01:36:24 VB2 8 V32 +15:30 +10:37 00:01:24 839 175 1014
33 Rūdolfs Ričards Andersons 1095 Matisons Runner`s Club 01:36:26 VB1 25 V33 +15:32 +15:32 00:00:58 839 253 1092
34 Agate Kristapsone 1295 Siguldas Maratona klubs | Siguldas Takas 01:36:28 SB1 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:18 1000 204 1204
35 Agris Hermanis 1066 01:36:28 VB2 9 V34 +15:34 +10:41 00:01:14 839 198 1037
36 Jānis Skujenieks 1306 Ozons 01:36:57 VB1 26 V35 +16:02 +16:02 00:01:34 835 156 991
37 Gints Trēziņš 1071 VSK "Burkānciems & Co" 01:37:14 VB2 10 V36 +16:20 +11:27 00:01:06 832 222 1054
38 Sandis Breiers 1069 01:37:18 VB1 27 V37 +16:24 +16:24 00:01:10 831 209 1040
39 Renāte Keita Šēra-Legzdiņa 10503 Riktīgs Burunduks 01:37:31 SB1 2 S2 +01:03 +01:03 00:01:26 989 186 1175
40 Aleksis Borozdins 1094 01:37:39 VB1 28 V38 +16:45 +16:45 00:01:24 829 174 1003
41 Michno Mariusz 1088 PMC 01:38:03 VB2 11 V39 +17:09 +12:16 00:01:22 825 180 1005
42 Edijs Tropiņš 1016 Riga Runners 01:38:59 VB1 29 V40 +18:05 +18:05 00:01:09 817 213 1030
43 Miķelis Zumbergs 1096 Virsotne/MARMOT 01:39:17 VB1 30 V41 +18:23 +18:23 00:01:08 815 215 1030
44 Viktors Saveļjevs 1299 RIEKSTI 01:39:28 VB1 31 V42 +18:33 +18:33 00:00:54 813 273 1086
45 Arnis Mālbergs 1137 VSK Noskrien 01:39:30 VB2 12 V43 +18:36 +13:43 00:01:31 813 162 975
46 Renārs Teters-Teterovskis 1183 Marienburgas Vilki 01:39:36 VB1 32 V44 +18:42 +18:42 00:00:53 812 277 1089
47 Ineta Jerofejeva 1036 Lūša spēks/Skrien Jēkabpils! 01:39:37 SB1 3 S3 +03:09 +03:09 00:01:25 968 188 1156
48 Guntars Logins 1554 Alpha Partners - Pārdošanas apmācības 01:40:29 VB1 33 V45 +19:35 +19:35 00:01:02 805 238 1043
49 Aiga Taulīna 1033 Saldus Boksa klubs 01:40:45 SB1 4 S4 +04:17 +04:17 00:01:20 957 199 1156
50 Valdis Prauliņš 1063 Čiekurkala Road Runners 01:40:47 VB2 13 V46 +19:53 +15:00 00:01:19 803 187 990
51 Mārtiņš Kālis 1162 01:41:14 VB1 34 V47 +20:20 +20:20 00:01:21 799 182 981
52 Andis Lūsis 1283 Talsu pakalnu sports klubs 01:41:29 VB1 35 V48 +20:35 +20:35 00:01:31 797 162 959
53 Imants Kaldre 1054 VSK Noskrien 01:41:50 VB1 36 V49 +20:56 +20:56 00:01:22 794 179 973
54 Raimonds Kaže 1307 Auces aeroklubs 01:42:00 VB1 37 V50 +21:06 +21:06 00:01:16 793 195 988
55 Maksims Leščinskis 1077 Lapmežciems 01:42:15 VB2 14 V51 +21:21 +16:28 00:01:38 791 150 941
56 Jakub Spryngl 1040 01:42:34 VB2 15 V52 +21:40 +16:47 00:01:23 789 177 966
57 Druvis Ruciņš 1153 Daba mūs sauc! 01:42:40 VB1 38 V53 +21:46 +21:46 00:01:24 788 175 963
58 Jurijus Stankevičius 1028 Capital Runners Vilnius 01:42:41 VB2 16 V54 +21:47 +16:54 00:01:36 788 154 942
59 Mārtiņš Ozoliņš 1318 Individuāli 01:42:50 VB2 17 V55 +21:56 +17:03 00:01:35 787 156 943
60 Mārtiņš Ragainis 1086 Selga 01:42:53 VB1 39 V56 +21:59 +21:59 00:01:23 786 178 964
61 Aigars Rozenbergs 1026 01:43:37 VB1 40 V57 +22:43 +22:43 00:01:13 781 201 982
62 Andris Mireckis 1157 TALSU PAUGURAINES ZAĶI 01:44:01 VB2 18 V58 +23:07 +18:14 00:01:10 778 211 989
63 Guntars Būmans 1059 Matisons Runner's Club 01:44:05 VB3 1 V59 +23:10 +00:00 00:01:14 777 199 976
64 Gints Bērziņš 1025 Brīvdienu ģimene 01:44:06 VB2 19 V60 +23:12 +18:19 00:01:23 777 178 955
65 Dainis Hohbergs 1037 Latvijas Finieris 01:44:15 VB2 20 V61 +23:21 +18:28 00:01:19 776 186 962
66 Vasilijs Deņisovs 1020 01:44:30 VB1 41 V62 +23:36 +23:36 00:01:11 774 208 982
67 Egija Tamsone 1126 01:44:39 SB2 1 S5 +08:11 +00:00 00:01:31 922 177 1099
68 Kristaps Heinsbergs 1004 PATRIA SPORLAND/Pumpuru VSK 01:44:40 VB1 42 V63 +23:46 +23:46 00:01:14 773 200 973
69 Aivars Berķis 1203 01:45:02 VB1 43 V64 +24:08 +24:08 00:01:08 770 216 986
70 Reinis Braķis 1105 01:45:13 VB1 44 V65 +24:19 +24:19 00:01:26 769 171 940
71 Iveta Pūpola 1007 01:45:36 SB2 2 S6 +09:08 +00:57 00:01:27 913 185 1098
72 Dāvis Zariņš 1340 01:46:05 VB1 45 V66 +25:11 +25:11 00:01:38 763 150 913
73 Juris Jansons 1300 Swedbank 01:46:09 VB2 21 V67 +25:15 +20:22 00:01:23 762 178 940
74 Valdis Skotelis 1102 01:46:15 VB1 46 V68 +25:21 +25:21 00:01:25 761 173 934
75 Dace Banga Hodžajeva 1208 Bangas 01:46:31 SB2 3 S7 +10:03 +01:51 00:01:26 906 187 1093
76 Dzintars Lejiņš 1078 VIENĀ LAIDĀ 01:46:31 VB2 22 V69 +25:37 +20:44 00:01:18 760 190 950
77 Artis Kubliņš 1225 01:47:05 VB2 23 V70 +26:11 +21:18 00:01:40 755 148 903
78 Mihails Žuravļovs 10592 EVENTECH 01:47:22 VB1 47 V71 +26:28 +26:28 00:01:23 753 177 930
79 Inese Otomere 1047 VSK Vāveres 01:47:30 SB2 4 S8 +11:02 +02:51 00:01:24 897 190 1087
80 Madars Jansons 1269 Saldus OK 01:48:01 VB1 48 V72 +27:07 +27:07 00:01:31 749 161 910
81 Ilze Leščinska 1076 Lapmežciems 01:48:07 SB2 5 S9 +11:39 +03:27 00:01:39 892 162 1054
82 Edvīns Elferts 10548 01:48:26 VB1 49 V73 +27:32 +27:32 00:01:20 746 183 929
83 Dainis Bautris 1260 SiS 01:48:45 VB2 24 V74 +27:51 +22:58 00:01:39 744 149 893
84 Zigmunds Zauls 1061 Limbaži Skrien 01:48:55 VB2 25 V75 +28:01 +23:08 00:01:31 743 161 904
85 Normunds Zauls 1081 Limbaži skrien 01:48:57 VB2 26 V76 +28:03 +23:10 00:01:31 743 162 905
86 Aigars Cibuļskis 1044 Legs Miserables 01:49:00 VB2 27 V77 +28:06 +23:13 00:01:18 742 190 932
87 Vladimirs Tarasovs 1045 01:49:00 VB2 28 V78 +28:06 +23:13 00:01:32 742 159 901
88 Ruslans Pojoniševs 1056 01:49:05 VB1 50 V79 +28:11 +28:11 00:01:31 742 161 903
89 Artis Šauriņš 1083 New Village Workout 01:49:07 VB1 51 V80 +28:13 +28:13 00:00:59 741 248 989
90 Kristaps Brēža 10534 Skrienam kopā/Kronus 01:49:34 VB1 52 V81 +28:40 +28:40 00:00:57 738 258 996
91 Mārtiņš Krauklis 1273 01:49:34 VB1 53 V82 +28:40 +28:40 00:00:57 738 258 996
92 Igors Terjajevs 10601 TER 01:49:39 VB1 54 V83 +28:45 +28:45 00:01:34 738 157 895
93 Kristaps Palmakovskis 1145 01:49:41 VB1 55 V84 +28:46 +28:46 00:01:34 738 157 895
94 Arvis Bērziņš-Bērzītis 1189 01:49:55 VB1 56 V85 +29:01 +29:01 00:01:22 736 179 915
95 Janis Matvejs 1266 01:49:55 VB1 57 V86 +29:01 +29:01 00:01:28 736 167 903
96 Jurģis Kukša 1181 Selga 01:50:05 VB1 58 V87 +29:11 +29:11 00:01:24 735 175 910
97 Ivita Šale 1249 SSK Bebra 01:50:06 SB1 5 S10 +13:38 +13:38 00:01:16 876 211 1087
98 Ieva Grīniece 1287 Legs Miserables 01:50:14 SB1 6 S11 +13:46 +13:46 00:01:33 875 173 1048
99 Artūrs Melbārdis 1322 DPD LATVIJA 01:50:28 VB1 59 V88 +29:34 +29:34 00:01:20 732 183 915
100 Arnis Sluga 1092 Virsotne/MARMOT 01:50:32 VB2 29 V89 +29:38 +24:45 00:01:02 732 235 967
101 Lauris Veidemanis 1101 01:50:32 VB1 60 V90 +29:38 +29:38 00:01:11 732 208 940
102 Normunds Nordens 1204 01:50:33 VB2 30 V91 +29:39 +24:46 00:01:34 732 156 888
103 Ilja Belajevs 1142 Zoorbagan 01:50:44 VB2 31 V92 +29:50 +24:57 00:01:40 731 148 879
104 Mārtiņš Vilemsons 1337 VSK Noskrien Seniori un senioritas 01:50:51 VB2 32 V93 +29:57 +25:04 00:01:30 730 163 893
105 Zane Šmite 1330 Riga Runners SB 01:50:58 SB1 7 S12 +14:30 +14:30 00:01:20 869 202 1071
106 Tomass Rāviņš 1151 01:50:58 VB1 61 V94 +30:04 +30:04 00:01:36 729 154 883
107 Kaspars Livčāns 1110 01:51:03 VB1 62 V95 +30:09 +30:09 00:01:21 729 182 911
108 Pēteris Skuja 1231 01:51:04 VB2 33 V96 +30:10 +25:17 00:01:31 728 161 889
109 Andrzej Pokojski 1333 PMC 01:51:04 VB1 63 V97 +30:10 +30:10 00:01:35 728 156 884
110 Roberts Trofimenko 1253 01:51:15 VB1 64 V98 +30:21 +30:21 00:01:31 727 161 888
111 Kristiāna Bērziņa 1332 01:51:22 SB1 8 S13 +14:54 +14:54 00:01:39 866 161 1027
112 Dārta Otomere 1001 Maratona klubs 01:51:26 SB1 9 S14 +14:58 +14:58 00:01:28 866 183 1049
113 Jānis Sondors 1207 Riga Runners 01:51:44 VB1 65 V99 +30:50 +30:50 00:01:21 724 181 905
114 Artis Mincenbergs 1104 Noskrien Cēsis 01:51:49 VB2 34 V100 +30:55 +26:02 00:01:28 724 167 891
115 Hārdijs Parādnieks 1136 01:52:10 VB1 66 V101 +31:16 +31:16 00:01:33 721 158 879
116 Rolands Kursišs 1114 01:52:18 VB1 67 V102 +31:24 +31:24 00:01:36 720 154 874
117 Māris Reiniks 1215 01:52:20 VB2 35 V103 +31:26 +26:33 00:01:06 720 224 944
118 Jekaterina Gallamova 1257 01:52:43 SB1 10 S15 +16:15 +16:15 00:01:36 856 167 1023
119 Kārlis Kostjukovs 1212 Riga Adventure Team 01:52:49 VB2 36 V104 +31:55 +27:02 00:01:23 717 177 894
120 Roberts Sļadzevskis 1174 Robbie`n`zone 01:52:50 VB2 37 V105 +31:56 +27:03 00:01:34 717 157 874
121 Oskars Apsītis 1132 2KOKI 01:52:53 VB2 38 V106 +31:59 +27:06 00:01:16 717 193 910
122 Juris Zivarts 1149 01:53:01 VB1 68 V107 +32:07 +32:07 00:01:17 716 192 908
123 Juris Misters 10557 RAT 01:53:06 VB1 69 V108 +32:12 +32:12 00:01:19 715 186 901
124 Mārtiņš Salnājs 1138 01:53:18 VB2 39 V109 +32:24 +27:31 00:01:23 714 178 892
125 Arnis Pokšāns 1309 Abas Kreisās Kājas 01:53:27 VB2 40 V110 +32:33 +27:40 00:01:36 713 153 866
126 Aigars Tohters 1017 SK Dzērvene 01:53:32 VB2 41 V111 +32:38 +27:46 00:01:19 713 187 900
127 Dace Skrastiņa 1190 TALSU PAUGURAINES ZAĶI 01:53:48 SB2 6 S16 +17:19 +09:08 00:01:34 848 171 1019
128 Andrejs Maļukovs 10588 01:53:53 VB1 70 V112 +32:59 +32:59 00:01:19 710 187 897
129 Sandis Gromovs 1127 AvanTūristi 01:53:59 VB1 71 V113 +33:05 +33:05 00:01:26 710 171 881
130 Oskars Zonne 10539 Acsaabols 01:54:16 VB2 42 V114 +33:22 +28:29 00:01:41 708 145 853
131 Sergejs Strogonovs 1144 01:54:19 VB2 43 V115 +33:25 +28:32 00:01:41 708 146 854
132 Jānis Ozols 1176 Riga Runners 01:54:38 VB1 72 V116 +33:44 +33:44 00:01:30 706 163 869
133 Mārtiņš Sapats 1303 01:54:51 VB1 73 V117 +33:56 +33:56 00:01:41 704 145 849
134 Guntars Brauns 1200 01:54:53 VB2 44 V118 +33:59 +29:06 00:01:43 704 143 847
135 Mārtiņš Holsts 1122 01:54:55 VB1 74 V119 +34:01 +34:01 00:01:25 704 172 876
136 Niks Jaunzems 1312 Noskrien Cēsis 01:55:00 VB1 75 V120 +34:05 +34:05 00:01:33 704 158 862
137 Kristīne Roga 1265 ASK Patria 01:55:16 SB1 11 S17 +18:48 +18:48 00:01:10 837 228 1065
138 Raivis Zelenkevičs 1163 Shiny Happy People 01:55:40 VB1 76 V121 +34:46 +34:46 00:01:02 699 237 936
139 Andis Dzērve 1170 01:55:44 VB1 77 V122 +34:50 +34:50 00:01:39 699 148 847
140 Kārlis Būmans 1058 Emergn 01:56:10 VB1 78 V123 +35:16 +35:16 00:01:22 696 180 876
141 Jānis Bārda 1106 01:56:18 VB2 45 V124 +35:24 +30:31 00:01:33 696 158 854
142 Alise Kalniņa 1050 H.T.L. 01:56:25 SB1 12 S18 +19:57 +19:57 00:01:29 829 181 1010
143 Karīna Krūmiņliepa 1182 Supervaroņi 01:56:27 SB1 13 S19 +19:59 +19:59 00:01:47 828 151 979
144 Igors Matjola 1000 01:56:33 VB1 79 V125 +35:39 +35:39 00:01:19 694 186 880
145 Reinis Bileskalns 1161 01:56:46 VB1 80 V126 +35:52 +35:52 00:01:22 693 179 872
146 Edgars Bole 1335 LIDA 01:56:48 VB1 81 V127 +35:54 +35:54 00:01:17 693 191 884
147 Ģirts Kaļķis 1002 Ozolkalns 01:57:13 VB2 46 V128 +36:19 +31:26 00:01:40 690 148 838
148 Artūrs Beļūns 1325 Swedbank 01:57:35 VB1 82 V129 +36:41 +36:41 00:01:33 688 158 846
149 Lita Dzelme 1008 RigaRunners 01:57:48 SB2 7 S20 +21:20 +13:08 00:01:29 819 180 999
150 Juris Balandis 1211 Marienburgas Vilki 01:57:55 VB2 47 V130 +37:01 +32:08 00:01:18 686 188 874
151 Aleksandrs Selivanovs 1057 01:57:56 VB1 83 V131 +37:02 +37:02 00:01:45 686 140 826
152 Pavels Mazurs 10555 Zoorbagan 01:58:16 VB2 48 V132 +37:22 +32:29 00:01:41 684 146 830
153 Zane Gruberte 1111 01:58:24 SB2 8 S21 +21:56 +13:45 00:01:48 815 148 963
154 Arvīds Germovs 1185 01:58:31 VB2 49 V133 +37:37 +32:44 00:01:43 683 143 826
155 Oskars Oleksivs 1285 Ballu Motors 01:59:00 VB1 84 V134 +38:06 +38:06 00:01:38 680 149 829
156 Ivars Eglītis 1073 Kocēni 1 01:59:07 VB2 50 V135 +38:13 +33:20 00:01:26 679 171 850
157 Anete Casno 1079 01:59:09 SB1 14 S22 +22:41 +22:41 00:01:18 810 207 1017
158 Jānis Strazdiņš 10562 01:59:09 VB1 85 V136 +38:15 +38:15 00:01:41 679 146 825
159 Adam Wankowski 1334 PMC 01:59:09 VB1 86 V137 +38:15 +38:15 00:01:46 679 139 818
160 Lauris Reinbergs 1310 BALTAIS/SK BULTA 01:59:10 VB2 51 V138 +38:16 +33:23 00:01:37 679 152 831
161 Mārcis Kalniņš 1097 Jaunmārupe skrien! 01:59:15 VB1 87 V139 +38:21 +38:21 00:01:23 678 176 854
162 Santa Puriņa 1065 01:59:22 SB2 9 S23 +22:54 +14:42 00:01:23 808 194 1002
163 Vitālijs Žuselis 1343 Daugavpils Runners 01:59:35 VB2 52 V140 +38:41 +33:49 00:01:12 676 203 879
164 Māris Katkovskis 1154 01:59:41 VB1 88 V141 +38:47 +38:47 00:01:32 676 160 836
165 Ojārs Eglītis 1196 Eglīši 01:59:45 VB1 89 V142 +38:51 +38:51 00:01:46 676 139 815
166 Aiga Tora 1179 Supervaroņi 01:59:49 SB1 15 S24 +23:21 +23:21 00:01:42 805 158 963
167 Kristaps Radionovs 1328 02:00:04 VB1 90 V143 +39:10 +39:10 00:01:43 674 142 816
168 Aivars Vīksna 10541 02:00:08 VB2 53 V144 +39:14 +34:21 00:01:48 673 137 810
169 Sandris Līdums 1166 VSK Burkānciems /Latvijas Finieris 02:00:15 VB2 54 V145 +39:21 +34:28 00:01:28 673 166 839
170 Jānis Šmits 1242 SOLI PA SOLIM 02:00:22 VB1 91 V146 +39:28 +39:28 00:01:23 672 177 849
171 Raitis Muižnieks 1131 Auseklis IK 02:00:35 VB2 55 V147 +39:41 +34:48 00:01:45 671 140 811
172 Gunārs Grundštoks 1085 VSK Noskrien 02:00:35 VB1 92 V148 +39:41 +39:41 00:01:36 671 153 824
173 Jānis Kolužs 1308 Daugavpils Runners 02:00:45 VB2 56 V149 +39:51 +34:58 00:01:22 670 180 850
174 Raivis Cakuls 1150 RwA 02:00:49 VB2 57 V150 +39:55 +35:02 00:01:27 670 169 839
175 Juris Kukulis 1323 02:00:53 VB1 93 V151 +39:59 +39:59 00:01:10 669 208 877
176 Arvīds Ozoliņš 1271 02:00:57 VB2 58 V152 +40:03 +35:10 00:01:18 669 187 856
177 Armands Rabovičs 1326 DPD LATVIJA 02:01:06 VB1 94 V153 +40:12 +40:12 00:01:41 668 146 814
178 Juris Trofimenko 1158 02:01:11 VB2 59 V154 +40:17 +35:24 00:01:40 668 147 815
179 Mārtiņš Freibergs 1630 Latvia TrailRace 02:01:16 VB1 95 V155 +40:22 +40:22 00:01:21 667 181 848
180 Andrejs Varčenko 1324 Col Du Marine 02:01:24 VB2 60 V156 +40:30 +35:37 00:02:22 666 104 770
181 Jānis Krēsliņš 1113 SWEDBANK 02:01:28 VB1 96 V157 +40:34 +40:34 00:01:45 666 140 806
182 Jānis Ausmanis 1304 SK Katrīna 02:01:30 VB2 61 V158 +40:36 +35:43 00:01:39 666 149 815
183 Edgars Goba 1275 02:01:35 VB2 62 V159 +40:41 +35:48 00:01:20 665 184 849
184 Emīls Volgasts 1155 02:01:35 VB1 97 V160 +40:41 +40:41 00:01:49 665 135 800
185 Maksims Soboļevs 1246 02:01:42 VB2 63 V161 +40:48 +35:55 00:01:43 665 144 809
186 Heinrihs Otomers 1048 02:01:44 VB2 64 V162 +40:50 +35:57 00:01:24 665 175 840
187 Ilze Krieviņa 1100 02:01:53 SB2 10 S25 +25:25 +17:13 00:01:51 792 145 937
188 Romāns Giruckis 1291 02:01:56 VB2 65 V163 +41:02 +36:09 00:01:40 664 147 811
189 Sandis Apenītis 1344 Brīvdienu ģimene 02:01:56 VB1 98 V164 +41:02 +41:02 00:01:16 664 193 857
190 Deniss Rostkovskis 1146 02:02:07 VB1 99 V165 +41:13 +41:13 00:01:49 663 135 798
191 Ieva Tāle-Stangute 1123 02:02:14 SB2 11 S26 +25:46 +17:35 00:01:33 789 173 962
192 Regimantas Šnipaitis 1064 02:02:17 VB2 66 V166 +41:23 +36:30 00:01:44 662 142 804
193 Dace Podkalne 10565 VSK Noskrien Blonde 02:02:31 SB2 12 S27 +26:03 +17:51 00:01:44 787 155 942
194 Jēkabs Vinciuns 1298 02:02:39 VB1 100 V167 +41:45 +41:45 00:01:30 660 163 823
195 Laura Andersone 1112 02:02:59 SB1 16 S28 +26:31 +26:31 00:01:40 784 160 944
196 Didzis Dobelis 1341 02:03:13 VB1 101 V168 +42:19 +42:19 00:01:15 657 197 854
197 Guntis Zvilna 1125 Biznesa parks ABAVA 02:03:21 VB2 67 V169 +42:27 +37:34 00:01:30 656 163 819
198 Aija Rogāle 1011 KROKUS 02:03:30 SB2 13 S29 +27:02 +18:50 00:01:51 781 145 926
199 Lauris Balgalvis 8425 02:03:31 VB2 68 V170 +42:37 +37:44 00:01:24 655 176 831
200 Elvis Rībens 1188 Venden/Maratona klubs 02:03:34 VB1 102 V171 +42:40 +42:40 00:01:43 655 144 799
201 Raivis Leimanis 1109 Workout Riga 02:03:35 VB2 69 V172 +42:41 +37:48 00:02:14 655 110 765
202 Normunds Laipnieks 10504 RAID.LV 02:03:37 VB2 70 V173 +42:43 +37:50 00:01:18 654 189 843
203 Daiga Rove 1116 Swedbank 02:03:40 SB2 14 S30 +27:12 +19:00 00:01:49 780 148 928
204 Agnieszka Kolowca 1276 PMC 02:03:53 SB1 17 S31 +27:25 +27:25 00:01:59 779 135 914
205 Deniss Denisenko 1165 Sanctimony 02:04:07 VB1 103 V174 +43:13 +43:13 00:01:27 652 169 821
206 Ina Balgalve 1195 02:04:13 SB2 15 S32 +27:45 +19:34 00:01:29 777 180 957
207 Baiba Zvirbule 1202 02:04:25 SB2 16 S33 +27:57 +19:45 00:01:41 775 159 934
208 Ēriks Siņicins 1009 Swedbank 02:04:54 VB2 71 V175 +44:00 +39:07 00:02:03 648 119 767
209 Mārtiņš Torsters 1221 02:05:05 VB1 104 V176 +44:10 +44:10 00:01:39 647 148 795
210 Kristīne Kuzņecova 1339 02:05:06 SB1 18 S34 +28:38 +28:38 00:01:29 771 181 952
211 Zita Beneševičienė 1245 SLK KURTUVA/VILMERS 02:05:09 SB2 17 S35 +28:41 +20:29 00:01:48 771 149 920
212 Arūnas Beržinskas 1244 SLK KURTUVA/VILMERS 02:05:09 VB2 72 V177 +44:15 +39:22 00:01:47 646 137 783
213 Kristaps Ķemme 1321 DPD LATVIJA 02:05:22 VB1 105 V178 +44:28 +44:28 00:01:41 645 146 791
214 Jānis Brakovskis 1264 02:05:27 VB1 106 V179 +44:33 +44:33 00:01:50 645 134 779
215 Zanda Kārkliņa 1006 Baldone 02:05:35 SB2 18 S36 +29:07 +20:56 00:01:59 768 135 903
216 Jānis Rullis 10549 MK STENDE 02:05:44 VB1 107 V180 +44:50 +44:50 00:01:34 643 156 799
217 Vladislavs Aļehnovičs 1302 KROKUS 02:05:50 VB1 108 V181 +44:56 +44:56 00:01:09 643 214 857
218 Kaspars Vēzītis 1209 Lielupes Buki 02:06:01 VB2 73 V182 +45:07 +40:14 00:01:23 642 178 820
219 Ģirts Udrass 1012 Marienburgas Vilki 02:06:17 VB2 74 V183 +45:23 +40:30 00:01:19 641 185 826
220 Sandris Ivanovs 1327 AAS BTA Baltic Insurance Company 02:06:18 VB1 109 V184 +45:24 +45:24 00:01:46 641 139 780
221 Jānis Avens 1005 MaratonaKlubs/Rembate 02:06:25 VB2 75 V185 +45:31 +40:38 00:01:28 640 168 808
222 Lauris Zemvalds 1277 GJENSIDIGE 02:06:28 VB2 76 V186 +45:34 +40:41 00:01:58 640 125 765
223 Ieviņa Lieldiena 1320 02:06:42 SB3 1 S37 +30:14 +00:00 00:01:48 761 148 909
224 Aldis Sjucillo 1227 Latvijas Finieris 02:06:55 VB2 77 V187 +46:01 +41:08 00:01:31 637 162 799
225 Jānis Kudums 1191 02:07:06 VB2 78 V188 +46:12 +41:19 00:01:20 637 183 820
226 Gunta Reinicāne 1317 02:07:19 SB2 19 S38 +30:51 +22:40 00:01:44 758 155 913
227 Kristaps Ceriņš 1173 02:07:24 VB1 110 V189 +46:30 +46:30 00:01:44 635 141 776
228 Dmitrijs Ļisicins 1169 Garmin 02:07:27 VB1 111 V190 +46:33 +46:33 00:01:53 635 131 766
229 Guntars Cauna 1301 02:07:29 VB2 79 V191 +46:35 +41:42 00:01:40 635 147 782
230 Ineta Saulīte 1168 02:07:36 SB2 20 S39 +31:08 +22:57 00:01:51 756 144 900
231 Arnis Kuzmanis 1018 02:07:39 VB2 80 V192 +46:45 +41:52 00:01:30 634 163 797
232 Kaspars Auželis 1108 Train2Win.cc Endurance Coaching 02:07:40 VB2 81 V193 +46:46 +41:53 00:01:50 634 133 767
233 Arguts Keirāns 10591 SPORTLAND 02:07:49 VB2 82 V194 +46:55 +42:02 00:02:07 633 116 749
234 Māris Sproģis 10580 Aesthetica beauty clinic 02:07:49 VB1 112 V195 +46:55 +46:55 00:02:05 633 118 751
235 Roberts Ramba 1206 02:07:49 VB1 113 V196 +46:55 +46:55 00:01:26 633 170 803
236 Santa Birģele 1603 Selga 02:07:52 SB1 19 S40 +31:24 +31:24 00:01:46 754 151 905
237 Kristaps Hermanis 1141 02:08:10 VB1 114 V197 +47:16 +47:16 00:01:46 631 139 770
238 Inga Kāpiņa 1134 Vāveres 02:08:13 SB2 21 S41 +31:45 +23:33 00:01:35 752 169 921
239 Sigurds Rancāns 1272 02:08:39 VB1 115 V198 +47:45 +47:45 00:01:46 629 139 768
240 Jānis Kopmanis 1252 02:09:13 VB2 83 V199 +48:19 +43:26 00:01:36 626 154 780
241 Rihards Āboliņš 1031 Agra 02:09:19 VB1 116 V200 +48:25 +48:25 00:01:55 626 128 754
242 Marta Kvisvika 1274 KVISVIKI 02:09:30 SB1 20 S42 +33:02 +33:02 00:01:39 745 162 907
243 Ivars Austers 1129 turbo 02:09:39 VB2 84 V201 +48:45 +43:52 00:01:46 624 139 763
244 Armands Kūkajs 1239 02:09:43 VB1 117 V202 +48:49 +48:49 00:01:52 624 132 756
245 Evija Abiļeva 1117 Swedbank AS 02:09:58 SB1 21 S43 +33:29 +33:29 00:01:29 742 180 922
246 Ieva Livčāne 1233 02:10:06 SB2 22 S44 +33:38 +25:27 00:01:39 741 162 903
247 Kaspars Meļķis 1284 02:10:07 VB2 85 V203 +49:13 +44:20 00:01:48 622 137 759
248 Vlada Buharova 1247 02:10:16 SB1 22 S45 +33:48 +33:48 00:01:45 741 153 894
249 Iveta Šķiņķe 1133 02:10:23 SB3 2 S46 +33:55 +03:41 00:01:56 740 139 879
250 Antra Spundiņa 1297 VSK Noskrien 02:10:30 SB1 23 S47 +34:02 +34:02 00:01:30 739 178 917
251 Sandijs Jekabsons 1234 02:10:39 VB1 118 V204 +49:45 +49:45 00:01:46 619 140 759
252 Sandra Balode 1084 ĀdažiVelo 02:10:40 SB2 23 S48 +34:12 +26:00 00:01:55 738 140 878
253 Ilona Balode 1003 Sirmā Roņa pēdās 02:10:53 SB3 3 S49 +34:24 +04:10 00:01:58 737 136 873
254 Aleksandrs Ivanovs 1229 02:10:59 VB2 86 V205 +50:05 +45:12 00:01:43 618 143 761
255 Dainis Driņķis 1226 DzSK Lokomotīve 02:11:04 VB3 2 V206 +50:10 +27:00 00:02:15 617 110 727
256 Dace Bukša 1022 02:11:58 SB1 24 S50 +35:30 +35:30 00:01:48 731 149 880
257 Aivis Rostoks 1336 02:12:05 VB2 87 V207 +51:11 +46:18 00:01:38 613 151 764
258 Vita Tarabanova 1164 02:12:34 SB1 25 S51 +36:06 +36:06 00:01:56 728 138 866
259 Daina Silgale 1013 02:13:38 SB3 4 S52 +37:10 +06:56 00:01:55 722 140 862
260 Jānis Silgals 1193 02:13:38 VB1 119 V208 +52:44 +52:44 00:01:06 605 222 827
261 Ērika Urtāne 1186 Lūša spēks 02:13:45 SB1 26 S53 +37:17 +37:17 00:01:42 721 157 878
262 Greer Chambless 1261 U.S. Embassy 02:13:51 VB2 88 V209 +52:57 +48:04 00:01:25 604 172 776
263 Aigars Liepiņš 1128 02:14:04 VB3 3 V210 +53:10 +30:00 00:01:58 603 125 728
264 Diana Mickevica 1140 Pārspēj Šodienu 02:14:07 SB1 27 S54 +37:39 +37:39 00:01:55 719 139 858
265 Oskars Popēns 1197 02:14:15 VB2 89 V211 +53:21 +48:28 00:01:25 603 172 775
266 Kaspars Bulindžs 1305 02:14:19 VB1 120 V212 +53:25 +53:25 00:01:30 602 164 766
267 Aldis Rocēns 1292 Stirnu Buks Design 02:14:25 VB2 90 V213 +53:31 +48:38 00:01:26 602 172 774
268 Olena Fomenko 1296 Maratonaklubs 02:14:52 SB1 28 S55 +38:24 +38:24 00:01:40 715 160 875
269 Sarmīte Jermolova 1103 02:14:53 SB1 29 S56 +38:25 +38:25 00:01:44 715 154 869
270 Raimonds Spricis 1256 Mežaparka Republika 02:14:54 VB1 121 V214 +54:00 +54:00 00:01:41 600 146 746
271 Konstantīns Vasiļjevs 1228 02:14:55 VB1 122 V215 +54:01 +54:01 00:01:54 600 129 729
272 Māris Zundāns 1248 02:15:04 VB1 123 V216 +54:10 +54:10 00:01:56 599 127 726
273 Andris Zībergs 10560 Cepu cepu 02:15:05 VB2 91 V217 +54:11 +49:18 00:01:42 599 144 743
274 Andris Rēders 1258 Rēderu banda 02:15:05 VB2 92 V218 +54:11 +49:18 00:01:56 599 127 726
275 Kristīne Groma 1331 02:15:59 SB1 30 S57 +39:31 +39:31 00:01:42 709 157 866
276 Andris Birkerts 1180 02:17:02 VB2 93 V219 +56:08 +51:15 00:02:01 590 122 712
277 Linda Eldmane 1262 US Embassy 02:17:34 SB1 31 S58 +41:06 +41:06 00:01:50 701 146 847
278 Evita Bērziņa 1201 02:17:38 SB2 24 S59 +41:10 +32:59 00:01:46 701 152 853
279 Madara Tīģere-Bernharde 10550 02:17:38 SB1 32 S60 +41:10 +41:10 00:01:51 701 145 846
280 Tālis Paeglis 1043 02:17:38 VB1 124 V220 +56:44 +56:44 00:01:27 588 169 757
281 Anete Kampare 1171 02:17:52 SB1 33 S61 +41:24 +41:24 00:01:57 700 137 837
282 Kamilla Krilova 1010 Swedbank 02:17:53 SB1 34 S62 +41:25 +41:25 00:02:05 700 128 828
283 Ainars Jansons 1280 Cēsis 02:17:57 VB3 4 V221 +57:03 +33:53 00:01:52 586 131 717
284 Juris Ķibilds 1178 Selga 02:18:04 VB1 125 V222 +57:10 +57:10 00:01:59 586 124 710
285 Alīna Fisenkova 1124 AVIA/Lacerta Running Team 02:18:05 SB1 35 S63 +41:37 +41:37 00:02:01 699 133 832
286 Līva Leimane 1014 02:18:50 SB1 36 S64 +42:21 +42:21 00:01:53 695 142 837
287 Laura Stankuna 1130 Legs Miserables 02:19:30 SB1 37 S65 +43:02 +43:02 00:01:45 692 153 845
288 Kaspars Pollaks 1313 02:19:51 VB1 126 V223 +58:57 +58:57 00:01:39 578 149 727
289 Anita Gavare 1224 Global Fitness 02:19:55 SB1 38 S66 +43:27 +43:27 00:01:57 690 138 828
290 Guntis Pucens 1232 SK Katrīna 02:20:21 VB3 5 V224 +59:27 +36:16 00:01:47 576 138 714
291 Aleksandrs Naumenko 1034 Gausā Jūdze 02:20:23 VB3 6 V225 +59:29 +36:19 00:01:41 576 146 722
292 Sanita Roze 1238 02:20:24 SB1 39 S67 +43:56 +43:56 00:02:16 687 118 805
293 Judīte Siliņa 1148 02:21:07 SB2 25 S68 +44:39 +36:28 00:02:19 684 115 799
294 Alcaraz Julien 1255 Schneider Electric 02:21:46 VB1 127 V226 +1:00:52 +1:00:52 00:01:50 571 134 705
295 Nicolas Anjou 1254 Schneider Electric 02:21:50 VB1 128 V227 +1:00:56 +1:00:56 00:01:47 570 138 708
296 Kārlis Ielejs 1235 VSK Noskrien Divplākšņi 02:21:57 VB2 94 V228 +1:01:03 +56:10 00:02:00 570 123 693
297 Liene Larnovska 1237 02:22:16 SB1 40 S69 +45:48 +45:48 00:01:54 678 140 818
298 Simona Skalberga 1218 2KOKI 02:22:34 SB1 41 S70 +46:06 +46:06 00:02:00 677 133 810
299 Vilnis Kļaviņš 1205 02:22:54 VB2 95 V229 +1:02:00 +57:07 00:01:59 566 124 690
300 Līga Hartpenga 1143 02:23:10 SB2 26 S71 +46:42 +38:31 00:01:56 674 138 812
301 Linda Danilāne 10502 02:23:12 SB1 42 S72 +46:44 +46:44 00:02:00 674 134 808
302 Natalija Zenina 1210 02:23:14 SB2 27 S73 +46:46 +38:35 00:02:00 673 134 807
303 Mārtiņš Balodis 1311 ĀdažiVelo 02:23:17 VB2 96 V230 +1:02:23 +57:30 00:02:09 565 114 679
304 Liāna Aldiņa 1290 Valmieras novads 02:23:52 SB1 43 S74 +47:24 +47:24 00:01:35 671 169 840
305 Madara Bērziņa 1279 02:23:54 SB1 44 S75 +47:26 +47:26 00:01:47 670 150 820
306 Lauma Muceniece 1217 02:24:24 SB1 45 S76 +47:56 +47:56 00:02:08 668 126 794
307 Agnese Irbīte 1118 Lidosta “Rīga” 02:24:50 SB2 28 S77 +48:22 +40:10 00:02:00 666 134 800
308 Līga Jurševica 1119 zakitis_bizotajs 02:25:35 SB1 46 S78 +49:07 +49:07 00:01:57 663 137 800
309 Pēteris Leja 1250 02:25:44 VB3 7 V231 +1:04:50 +41:40 00:02:01 555 122 677
310 Alise Bērziņa 1251 Saldus sporta skola 02:25:52 SB1 47 S79 +49:24 +49:24 00:01:58 661 136 797
311 Lauma Rībena 1187 Venden/Maratona klubs 02:25:56 SB1 48 S80 +49:27 +49:27 00:01:56 661 138 799
312 Agnese Strazdiņa-Jaunzema 1192 Noskrien Cēsis 02:26:27 SB1 49 S81 +49:59 +49:59 00:01:58 659 136 795
313 Jānis Laganovskis 1053 VSK Noskrien 02:27:12 VB2 97 V232 +1:06:18 +1:01:25 00:01:27 550 169 719
314 Renāte Krūze 1219 02:28:01 SB2 29 S82 +51:33 +43:22 00:02:10 652 123 775
315 Solvita Bērziša 1236 02:29:10 SB1 50 S83 +52:42 +52:42 00:02:14 647 120 767
316 Jānis Birģelis 1062 02:29:53 VB2 98 V233 +1:08:59 +1:04:06 00:02:22 540 104 644
317 Gatis Kriuliņš 1175 02:30:00 VB2 99 V234 +1:09:06 +1:04:13 00:01:28 539 167 706
318 Inese Meldere 1198 02:30:09 SB2 30 S84 +53:41 +45:30 00:01:40 642 160 802
319 Beāte Kampare 1267 02:30:27 SB1 51 S85 +53:59 +53:59 00:01:57 641 137 778
320 Raimonda Fokerote 10574 02:31:02 SB1 52 S86 +54:33 +54:33 00:01:54 639 141 780
321 Denis Aļeksejevs 1120 02:32:08 VB1 129 V235 +1:11:14 +1:11:14 00:01:55 532 128 660
322 Anna Tsaregorodtseva 1230 02:32:12 SB1 53 S87 +55:44 +55:44 00:02:11 634 123 757
323 Inese Nudiena 1029 02:32:55 SB1 54 S88 +56:27 +56:27 00:02:05 631 128 759
324 Aiga Šterna 8728 02:34:10 SB1 55 S89 +57:42 +57:42 00:02:03 626 130 756
325 Ilze Zvīdriņa 1152 02:34:56 SB1 56 S90 +58:28 +58:28 00:02:00 623 133 756
326 Ieviņa Gaiziņa 1240 Grauda spēks 02:34:57 SB2 31 S91 +58:29 +50:18 00:02:36 623 103 726
327 Lauma Ceriņa 1278 02:38:38 SB1 57 S92 +1:02:10 +1:02:10 00:01:52 608 144 752
328 Igors Martinovs 1288 Marienburgas vilki / Dogsport Carnikava 02:39:20 VB1 130 V236 +1:18:26 +1:18:26 00:01:08 508 217 725
329 Maruta Spule-Skuja 1289 02:39:21 SB1 58 S93 +1:02:53 +1:02:53 00:02:10 605 124 729
330 Anete Skrastiņa 10606 Spēkakoks 02:40:22 SB1 59 S94 +1:03:54 +1:03:54 00:02:24 602 112 714
331 Ance Aumeistere 10604 Spēkakoks 02:40:22 SB1 60 S95 +1:03:54 +1:03:54 00:02:24 602 112 714
332 Mārtiņš Veseris 1184 02:40:40 VB1 131 V237 +1:19:46 +1:19:46 00:01:51 504 133 637
333 Daiga Greiškāne 1139 02:40:52 SB2 32 S96 +1:04:24 +56:12 00:02:18 600 117 717
334 Liene Kalniņa 1338 Skrienam kopā/Kronus 02:41:38 SB1 61 S97 +1:05:10 +1:05:10 00:02:12 597 122 719
335 Kristīne Kampare 1172 02:42:03 SB2 33 S98 +1:05:35 +57:24 00:02:39 595 101 696
336 Sintija Berga-Grinfelde 1241 Nūjo vesels 02:45:49 SB2 34 S99 +1:09:21 +1:01:09 00:02:10 582 124 706
337 Līva Skolmeistare 1042 02:46:22 SB1 62 S100 +1:09:54 +1:09:54 00:02:20 580 115 695
338 Georgs Lazdāns 1315 02:49:03 VB1 132 V238 +1:28:09 +1:28:09 00:02:02 479 121 600
339 Kristīne Kuka 1222 Lēdmane 02:51:12 SB2 35 S101 +1:14:44 +1:06:33 00:02:17 564 117 681
340 Agnese Meikšāne 1329 02:55:03 SB2 36 S102 +1:18:35 +1:10:23 00:02:15 551 119 670
341 Zigurds Greivulis 1243 03:01:04 VB2 100 V239 +1:40:10 +1:35:17 00:02:16 447 109 556
342 Kristīne Hermane 1214 03:01:29 SB2 37 S103 +1:25:01 +1:16:49 00:02:26 532 110 642
343 Aida Graudiņa 1314 GAUSĀ JŪDZE 03:02:02 SB2 38 S104 +1:25:34 +1:17:22 00:02:34 530 105 635
344 Māris Vīlips 1039 03:04:46 VB2 101 V240 +1:43:52 +1:39:00 00:02:33 438 96 534
345 Sandris Greilihs 1223 Emergn 03:04:48 VB2 102 V241 +1:43:54 +1:39:01 00:02:33 438 96 534
346 Zane Dziļuma 1023 Legs Miserables 03:07:22 SB1 63 S105 +1:30:54 +1:30:54 00:02:35 515 103 618
347 Olga Tutiņina 1194 Walking Latvians 03:09:20 SB3 5 S106 +1:32:52 +1:02:38 00:02:33 510 105 615
348 Rita Jansone 1268 Carnikava 03:19:31 SB2 39 S107 +1:43:03 +1:34:52 00:02:36 484 103 587
349 Valerijs Smirnovs 1213 03:26:04 VB3 8 V242 +2:05:10 +1:42:00 00:02:44 393 90 483
350 Marita Ozoliņa 1270 Nūjo priekam 03:26:52 SB1 64 S108 +1:50:24 +1:50:24 00:02:37 466 102 568