MEKLĒT
 
VĀVERE skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Mareks Zālītis 5041 Ķekava 00:25:26 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Renārs Leiskins 5026 Latvijas Universitāte 00:27:17 V1 2 V2 +01:51 +01:51
3 Arturs Nordens 5020 00:27:20 V1 3 V3 +01:54 +01:54
4 Dace Almane 5011 Swedbank 00:27:27 S1 1 S1 +00:00 +00:00
5 Andris Bukovskis 5091 00:28:01 V1 4 V4 +02:35 +02:35
6 Una Pērkone 5122 00:29:25 S1 2 S2 +01:59 +01:59
7 Lāsma Bauska 10334 00:29:44 S1 3 S3 +02:17 +02:17
8 Artis Inda 5334 00:29:57 V1 5 V5 +04:31 +04:31
9 Irīna Štūla-Pankoka 5040 00:30:11 S1 4 S4 +02:44 +02:44
10 Kristaps Jansons 5226 00:30:12 V1 6 V6 +04:46 +04:46
11 Andris Vilcans 5044 00:30:42 V1 7 V7 +05:16 +05:16
12 Renars Sutris-Adijans 5021 LatUkr 00:30:51 V1 8 V8 +05:25 +05:25
13 Gatis Šmēls 5305 00:31:44 V1 9 V9 +06:18 +06:18
14 Uģis Treikmanis 5030 00:32:12 V1 10 V10 +06:46 +06:46
15 Jānis Vīksne 5445 00:32:13 V1 11 V11 +06:47 +06:47
16 Monta Konstante 5065 00:32:18 S1 5 S5 +04:51 +04:51
17 Kristīne Vāvere 5043 PATRIA SPORTLAND 00:32:30 S1 6 S6 +05:03 +05:03
18 Andris Ušakovs 5042 ABJ24 00:32:30 V1 12 V12 +07:04 +07:04
19 Armīns Gasjūns 5027 00:32:36* V1 13 V13 +07:10 +07:10
20 Kristaps Ozols 5164 DPD LATVIJA 00:32:56 V1 14 V14 +07:30 +07:30
21 Kristians Kazainis 5095 00:33:17 V1 15 V15 +07:51 +07:51
22 Viktors Valainis 5432 00:33:22 V1 16 V16 +07:56 +07:56
23 Oskars Ozoliņš 5274 Maratona Klubs 00:33:33 V1 17 V17 +08:07 +08:07
24 Valentina Zajaca 5094 AQUATICS 00:33:50 S1 7 S7 +06:23 +06:23
25 Oskars Strazdiņš 5446 Oskars 00:33:59* V1 18 V18 +08:33 +08:33
26 Māris Ērenfrīds 10374 00:34:02 V1 19 V19 +08:36 +08:36
27 Kristīne Dakša-Junolainena 5254 Juno Runners 00:34:08 S1 8 S8 +06:41 +06:41
28 Mārtiņš Lielmanis 5430 00:34:08 V1 20 V20 +08:42 +08:42
29 Gļebs Karjaka 5416 00:34:10 V1 21 V21 +08:44 +08:44
30 Guntars Āboliņš 5176 Maratona klubs 00:34:13 V1 22 V22 +08:47 +08:47
31 Marats Budjko 5038 00:34:30 V1 23 V23 +09:04 +09:04
32 Maija Pūpola 5004 Maratona klubs 00:34:38 S1 9 S9 +07:11 +07:11
33 Māris Višņevskis 10379 00:35:19 V1 24 V24 +09:53 +09:53
34 Evija Gūtmane 5419 00:35:29 S1 10 S10 +08:03 +08:03
35 Māris Pankoks 5129 00:35:29 V1 25 V25 +10:03 +10:03
36 Tatjana Āboliņa 5023 Maratona klubs 00:35:41 S1 11 S11 +08:14 +08:14
37 Uģis Martinsons 5300 Straupe 00:35:47 V1 26 V26 +10:21 +10:21
38 Zane Joja 5115 00:35:52 S1 12 S12 +08:25 +08:25
39 Sabīne Grīnerte 5177 00:36:00 S1 13 S13 +08:33 +08:33
40 Laura Zambrāne 5262 00:36:10 S1 14 S14 +08:43 +08:43
41 Kristiāns Kudiņš 5407 Palīdzēsim.lv 00:36:13 V1 27 V27 +10:47 +10:47
42 Artūrs Gustiņš 5054 00:36:17 V1 28 V28 +10:51 +10:51
43 Marta Jansona 5031 00:36:27 S1 15 S15 +09:00 +09:00
44 Jevgenijs Sokolovs 5425 Accenture 00:36:39 V1 29 V29 +11:13 +11:13
45 Santa Šteinerte 5092 Tukuma 2. vidusskola 00:36:40 S1 16 S16 +09:13 +09:13
46 Gints Šlēziņš 10325 00:36:40* V1 30 V30 +11:14 +11:14
47 Rihards Gaugers 5435 00:36:58 V1 31 V31 +11:32 +11:32
48 Krists Dabra 5240 00:37:11 V1 32 V32 +11:45 +11:45
49 Daumants Švampe 5260 00:37:15 V1 33 V33 +11:49 +11:49
50 Anete Uljane 5121 00:37:21 S1 17 S17 +09:54 +09:54
51 Krišjānis Rērihs 5140 00:37:21 V1 34 V34 +11:55 +11:55
52 Santa Šemeta 5200 00:37:32 S1 18 S18 +10:05 +10:05
53 Zane Pakalniece 10386 Es, Džastins un Liene 00:37:32 S1 19 S19 +10:06 +10:06
54 Ineta Sermule 5123 00:37:41 S1 20 S20 +10:14 +10:14
55 Inga Bukovska 5090 00:37:52 S1 21 S21 +10:26 +10:26
56 Inga Brikmane 5379 00:38:10 S1 22 S22 +10:44 +10:44
57 Raitis Ābelnieks 5358 00:38:18 V1 35 V35 +12:52 +12:52
58 Mārtiņš Birznieks 5297 00:38:21 V1 36 V36 +12:55 +12:55
59 Iveta Āboliņa-Ābola 5117 Swedbank 00:38:26 S1 23 S23 +11:00 +11:00
60 Mārtiņš Kopštāls 5128 00:38:47 V1 37 V37 +13:21 +13:21
61 Vitālijs Langenfelds 5368 Lanpro 00:38:48 V1 38 V38 +13:22 +13:22
62 Agnese Ernstsone 5404 Ventspils maratona klubs 00:38:54 S1 24 S24 +11:27 +11:27
63 Gita Dubrova 5336 00:38:54 S1 25 S25 +11:27 +11:27
64 Ivars Rutkops 5012 00:38:58 V1 39 V39 +13:32 +13:32
65 Krišjānis Neimanis 5391 110 00:39:02 V1 40 V40 +13:36 +13:36
66 Beāte Medne 5052 SK Lejasciems 00:39:03 S1 26 S26 +11:36 +11:36
67 Kārlis Bikšus 5332 00:39:06 V1 41 V41 +13:40 +13:40
68 Aija Krēsliņa 5145 00:39:07 S1 27 S27 +11:41 +11:41
69 Luīze Adamoviča 5104 00:39:16 S1 28 S28 +11:50 +11:50
70 Guntis Gasners 5101 00:39:18 V1 42 V42 +13:52 +13:52
71 Ģirts Ūtēns 5105 00:39:19 V1 43 V43 +13:53 +13:53
72 Marta Medne 5024 00:39:31* S1 29 S29 +12:05 +12:05
73 Guntars Grava 10367 00:39:32 V1 44 V44 +14:06 +14:06
74 Endijs Kauliņš 5197 Latvijas autoceļu uzturētājs 00:39:32* V1 45 V45 +14:06 +14:06
75 Intars Abražuns 5134 00:39:45* V1 46 V46 +14:19 +14:19
76 Elīna Agarvala 5451 00:39:46 S1 30 S30 +12:19 +12:19
77 Liene Gustiņa 5053 00:39:54 S1 31 S31 +12:27 +12:27
78 Agne Ellere 5294 00:39:59 S1 32 S32 +12:32 +12:32
79 Patrīcija Adamoviča 5102 00:40:02 S1 33 S33 +12:35 +12:35
80 Emīls Eihmanis 5155 DPD LATVIJA 00:40:03 V1 47 V47 +14:37 +14:37
81 Dace Savvina 5187 LatUkr 00:40:09 S1 34 S34 +12:42 +12:42
82 Ināra Nordena 5058 00:40:12 S1 35 S35 +12:46 +12:46
83 Kristaps Ieleja 5438 00:40:21 V1 48 V48 +14:55 +14:55
84 Reinis Nikuļcevs 5076 JBI 00:40:32 V1 49 V49 +15:06 +15:06
85 Sandra Viekale-Gasjūne 5028 00:40:33* S1 36 S36 +13:06 +13:06
86 Agnis Helmanis 5215 00:40:36 V1 50 V50 +15:10 +15:10
87 Aija Lāce 5266 00:40:42 S1 37 S37 +13:15 +13:15
88 Kristīne Korpa 5111 00:40:48* S1 38 S38 +13:22 +13:22
89 Ieva Dūduma 10328 00:40:49 S1 39 S39 +13:22 +13:22
90 Raitis Kreicbergs 5361 00:40:49 V1 51 V51 +15:23 +15:23
91 Ģirts Joja 5114 00:40:59 V1 52 V52 +15:33 +15:33
92 Kristers Krivāns 5084 Selonija 00:41:01 V1 53 V53 +15:35 +15:35
93 Evija G 5071 00:41:08 S1 40 S40 +13:41 +13:41
94 Baiba Bule 5010 Swedbank 00:41:25 S1 41 S41 +13:58 +13:58
95 Mareks Kuvšinovs 5449 Noskrien Cēsis 00:41:26 V1 54 V54 +16:00 +16:00
96 Edgars Ligeris 5087 00:41:29* V1 55 V55 +16:03 +16:03
97 Daniels Mežgailis 5156 00:41:55 V1 56 V56 +16:29 +16:29
98 Daniels Lielmanis 5431 00:42:10 V1 57 V57 +16:44 +16:44
99 Elīna Grundmane 5309 Bauskas Valsts ģimnāzija 00:42:11* S1 42 S42 +14:45 +14:45
100 Gustavs Lazdiņš 5394 00:42:12 V1 58 V58 +16:46 +16:46
101 Marta Ernstsone-Grūbe 5338 00:42:14 S1 43 S43 +14:47 +14:47
102 Edīte Gaišā 5303 00:42:14 S1 44 S44 +14:47 +14:47
103 Roberts Vergazovs 5395 00:42:16 V1 59 V59 +16:50 +16:50
104 Līga Vāciete 5366 00:42:17 S1 45 S45 +14:50 +14:50
105 Edgars Mežvēvers 5422 00:42:19 V1 60 V60 +16:53 +16:53
106 Nauris Krūmiņš 5231 Swedbank 00:42:19 V1 61 V61 +16:54 +16:54
107 Līga Gutāne 5327 00:42:20* S1 46 S46 +14:53 +14:53
108 Ivo Gaišais 5304 00:42:21 V1 62 V62 +16:55 +16:55
109 Regīna Kopštāle 5127 00:42:23 S1 47 S47 +14:56 +14:56
110 Rūta Valaine 5413 PATI PAR SEVI 00:42:23* S1 48 S48 +14:57 +14:57
111 Elīna Burša-Daldere 10384 00:42:35 S1 49 S49 +15:09 +15:09
112 Dana Alksne 5357 Baltais/Riteņvasara 00:42:38* S1 50 S50 +15:11 +15:11
113 Videga Gaigala 5135 00:42:39 S1 51 S51 +15:12 +15:12
114 Anna Tirzmala 5118 00:42:43* S1 52 S52 +15:16 +15:16
115 Ketija Jekuma 5408 Palīdzēsim.lv 00:42:47 S1 53 S53 +15:20 +15:20
116 Mārtiņš Raksa 5351 00:42:47 V1 63 V63 +17:21 +17:21
117 Silvita Ķuzīte 5340 Z4 00:42:48 S1 54 S54 +15:21 +15:21
118 Aiga Pūpola 5057 Brocēni 00:42:49 S1 55 S55 +15:22 +15:22
119 Dita Bēķe 5418 00:42:52 S1 56 S56 +15:25 +15:25
120 Hanna Luīze Grase 10338 00:42:52 S1 57 S57 +15:25 +15:25
121 Kristers Annuškāns 5162 Līgatnes Mājas Saldējums 00:42:54 V1 64 V64 +17:28 +17:28
122 Normunds Klaucāns 5433 00:42:54 V1 65 V65 +17:29 +17:29
123 Mareks Annuškāns 5163 Līgatnes Mājas Saldējums 00:42:57 V1 66 V66 +17:31 +17:31
124 Inita Šteinberga 5424 Swedbank 00:42:59 S1 58 S58 +15:33 +15:33
125 Agnese Krieva 10279 Guddžobs Guddans 00:43:02 S1 59 S59 +15:36 +15:36
126 Nauris Lorencs 5079 TeamZageris 00:43:07 V1 67 V67 +17:41 +17:41
127 Jeļena Matisone 5341 Z4 00:43:10 S1 60 S60 +15:43 +15:43
128 Kaspars Siliņš 5251 00:43:12 V1 68 V68 +17:46 +17:46
129 Matīss Lācis 5067 00:43:16 V1 69 V69 +17:50 +17:50
130 Eva Kalniņa 5074 00:43:17 S1 61 S61 +15:50 +15:50
131 Anna Politova 5410 XS 00:43:20 S1 62 S62 +15:54 +15:54
132 Thibaud Tocqueville 5032 00:43:25 V1 70 V70 +17:59 +17:59
133 Ainārs Arnicāns 5126 00:43:27* V1 71 V71 +18:02 +18:02
134 Elīza Dūma 5088 00:43:30 S1 63 S63 +16:03 +16:03
135 Jānis Tomels 5113 Engures sportam/JADALS 00:43:30* V1 72 V72 +18:04 +18:04
136 Anete Akimova 5401 LMC 00:43:32* S1 64 S64 +16:05 +16:05
137 Ieva Šifere 10280 00:43:33 S1 65 S65 +16:06 +16:06
138 Rolands Šusts 5423 00:43:33 V1 73 V73 +18:07 +18:07
139 Varis Ratnieks 5442 00:43:46 V1 74 V74 +18:20 +18:20
140 Māris Kalniņš 5158 00:43:55 V1 75 V75 +18:29 +18:29
141 Margita Vēze 5049 00:44:02 S1 66 S66 +16:36 +16:36
142 Estere Bondarenko 5130 00:44:04 S1 67 S67 +16:37 +16:37
143 Elīna Šenhofa 5283 00:44:15 S1 68 S68 +16:48 +16:48
144 Tomass Zīverts 5078 00:44:17 V1 76 V76 +18:51 +18:51
145 Laura Lazdiņa 5367 00:44:22 S1 69 S69 +16:55 +16:55
146 Māris Lazdiņš 5392 00:44:23 V1 77 V77 +18:57 +18:57
147 Agnese Grīsle 5062 00:44:26 S1 70 S70 +17:00 +17:00
148 Sandis Gugāns 5238 00:44:26 V1 78 V78 +19:00 +19:00
149 Arturs Žadjko 5457 RIB 00:44:28 V1 79 V79 +19:02 +19:02
150 Raimonds Biedrītis 5436 Grauda Spēks 00:44:28 V1 80 V80 +19:02 +19:02
151 Annija Rakstiņa 5454 00:44:31 S1 71 S71 +17:04 +17:04
152 Liene Knēta 5120 00:44:31 S1 72 S72 +17:04 +17:04
153 Elīza Astra Vectirāne 5022 00:44:38 S1 73 S73 +17:11 +17:11
154 Mārcis Šakens 5133 00:44:38* V1 81 V81 +19:12 +19:12
155 Andris Šakens 10344 00:44:38* V1 82 V82 +19:12 +19:12
156 Aļona Dobele 10306 00:44:42 S1 74 S74 +17:15 +17:15
157 Elīna Ozoliņa 5221 00:44:44 S1 75 S75 +17:17 +17:17
158 Inese Vaivode 5138 Jūrmalas Rūķīši 00:44:48* S1 76 S76 +17:21 +17:21
159 Lauris Zeltiņš 5291 RP SIA RĪGAS SATIKSME 00:44:51 V1 83 V83 +19:26 +19:26
160 Darja Birnbauma 5048 00:44:55 S1 77 S77 +17:29 +17:29
161 Sintija Gērmane 5206 00:44:58 S1 78 S78 +17:32 +17:32
162 Oļegs Žakovs 5167 00:44:58 V1 84 V84 +19:32 +19:32
163 Kristaps Knēts 10378 00:45:02 V1 85 V85 +19:36 +19:36
164 Anna Proskurina 5415 00:45:06 S1 79 S79 +17:39 +17:39
165 Henrijs Auseklis 5323 00:45:06 V1 86 V86 +19:40 +19:40
166 Sabīne Kafizova 5286 00:45:20 S1 80 S80 +17:54 +17:54
167 Jana Svara 5285 00:45:23 S1 81 S81 +17:56 +17:56
168 Linda Bernarde 5199 00:45:23 S1 82 S82 +17:57 +17:57
169 Elīna Brice-Matisone 5237 00:45:24 S1 83 S83 +17:58 +17:58
170 Jānis Vaivods 5137 Jūrmalas Rūķīši 00:45:28* V1 87 V87 +20:02 +20:02
171 Signe Kaminska 10388 00:45:30 S1 84 S84 +18:04 +18:04
172 Sindija Pranta 5139 00:45:31 S1 85 S85 +18:04 +18:04
173 Guna Retere 5168 00:45:32 S1 86 S86 +18:05 +18:05
174 Aivita Lasmane 5107 00:45:32 S1 87 S87 +18:06 +18:06
175 Andželika Krivenko 5148 00:45:33 S1 88 S88 +18:06 +18:06
176 Laura Balandiņa 5261 00:45:34 S1 89 S89 +18:07 +18:07
177 Inese Klasa 5072 Klasu ģimene 00:45:34 S1 90 S90 +18:08 +18:08
178 Andis Buršs-Dalderis 10385 00:45:38 V1 88 V88 +20:12 +20:12
179 Sanita Arāja 5337 00:45:38 S1 91 S91 +18:11 +18:11
180 Eva Ušakova 5344 ABJ24 00:45:38 S1 92 S92 +18:11 +18:11
181 Iluta Kurzemniece 5050 00:45:43 S1 93 S93 +18:16 +18:16
182 Zanda Brēdiķe 5178 00:45:43 S1 94 S94 +18:17 +18:17
183 Karīna Kahanova 5269 Venden 00:45:46 S1 95 S95 +18:19 +18:19
184 Jolanta Āboltiņa 5131 lynxdojo 00:45:46 S1 96 S96 +18:20 +18:20
185 Linda Putniņa 5444 00:45:47 S1 97 S97 +18:20 +18:20
186 Edgars Siliņš 5414 Swedbank 00:45:49 V1 89 V89 +20:23 +20:23
187 Mārtiņš Riekstiņš 5381 Rieksts 00:45:49 V1 90 V90 +20:23 +20:23
188 Sintija Sirsniņa-Garance 5443 00:45:52 S1 98 S98 +18:25 +18:25
189 Rita Bērziņa 5365 Izaugsme 00:45:59 S1 99 S99 +18:32 +18:32
190 Daiga Vērse 5227 00:46:03* S1 100 S100 +18:36 +18:36
191 Laura Gūtmane 5008 00:46:04 S1 101 S101 +18:37 +18:37
192 Igors Skļamins 5259 Engures sportam/Jadals 00:46:09* V1 91 V91 +20:44 +20:44
193 Gita Briņķe 10310 Valle 00:46:10 S1 102 S102 +18:43 +18:43
194 Vineta Krafta 5243 00:46:10 S1 103 S103 +18:43 +18:43
195 Kaspars Olte 5233 00:46:11* V1 92 V92 +20:45 +20:45
196 Evija Upmale 5271 00:46:11 S1 104 S104 +18:45 +18:45
197 Aiga Smirnova 5190 Individuāls 00:46:14 S1 105 S105 +18:47 +18:47
198 Ilze Ozola 5005 Matisons Runner's Club 00:46:16* S1 106 S106 +18:50 +18:50
199 Māris Dambis 5359 INSALVO 00:46:23 V1 93 V93 +20:57 +20:57
200 Sintija Sproģe 5046 Aizkraukle 00:46:26 S1 107 S107 +18:59 +18:59
201 Ira Misāne 5205 00:46:28* S1 108 S108 +19:01 +19:01
202 Edīte Sorokina 10387 00:46:29 S1 109 S109 +19:02 +19:02
203 Ilze Vācere 5400 00:46:32 S1 110 S110 +19:05 +19:05
204 Svetlana Ivanova 5081 Skrien Jēkabpils 00:46:32 S1 111 S111 +19:05 +19:05
205 Modris Salna 5282 00:46:34 V1 94 V94 +21:08 +21:08
206 Dana Vasiļenko 5160 00:46:38 S1 112 S112 +19:11 +19:11
207 Agate Ļevčenoka 5306 00:46:38 S1 113 S113 +19:12 +19:12
208 Aigars Salna 5234 00:46:39 V1 95 V95 +21:13 +21:13
209 Regnārs Krastiņš 5393 00:46:40 V1 96 V96 +21:14 +21:14
210 Lauma Petrovska 5061 00:46:42 S1 114 S114 +19:15 +19:15
211 Aiga Šterna 5350 00:46:42 S1 115 S115 +19:15 +19:15
212 Jeļena Lučkina 5068 Maratona klubs 00:46:43 S1 116 S116 +19:16 +19:16
213 Kristiāna Eglīte 5362 Sigulda 00:46:45 S1 117 S117 +19:18 +19:18
214 Anta Akantjeva-Ummere 5345 ind. 00:46:47* S1 118 S118 +19:20 +19:20
215 Santa Ķauķīte 5296 00:46:48 S1 119 S119 +19:21 +19:21
216 Inese Ūdre 5056 00:46:50* S1 120 S120 +19:23 +19:23
217 Pārsla Miķelsone 5184 00:46:53 S1 121 S121 +19:26 +19:26
218 Santa Briede 5242 Sigulda 00:46:53 S1 122 S122 +19:26 +19:26
219 Agris Ritenis 5388 00:46:57 V1 97 V97 +21:31 +21:31
220 Liene Terentjeva 5455 00:47:03 S1 123 S123 +19:37 +19:37
221 Ivars Vācers 5399 00:47:11 V1 98 V98 +21:45 +21:45
222 Kristīne Salnāja 5313 00:47:13* S1 124 S124 +19:46 +19:46
223 Ieva Ozola 5390 Mazais boss 00:47:17 S1 125 S125 +19:50 +19:50
224 Agate Devaijī 5213 00:47:25* S1 126 S126 +19:58 +19:58
225 Marika Lapiņa 5143 DPD LATVIJA 00:47:25 S1 127 S127 +19:58 +19:58
226 Marta Gaugere 5434 00:47:26 S1 128 S128 +19:59 +19:59
227 Laura Medvide 5439 00:47:29 S1 129 S129 +20:03 +20:03
228 Andris Unbedahts 5075 00:47:31 V1 99 V99 +22:05 +22:05
229 Laine Vilcāne 5149 DPD LATVIJA 00:47:31 S1 130 S130 +20:05 +20:05
230 Eliza Andra Ozoliņa 5386 KĀPOSTU LAPAS 00:47:52 S1 131 S131 +20:25 +20:25
231 Viola Blicsone 5331 00:47:52 S1 132 S132 +20:25 +20:25
232 Baiba Jansone 5308 00:47:55 S1 133 S133 +20:28 +20:28
233 Vēsma Martuzāne 5281 00:47:56 S1 134 S134 +20:29 +20:29
234 Nelli Budjko 5037 00:48:01 S1 135 S135 +20:34 +20:34
235 Kate Šimkēviča 5247 00:48:08 S1 136 S136 +20:41 +20:41
236 Everita Albiņa 10301 00:48:10 S1 137 S137 +20:43 +20:43
237 Artūrs Jakovļevs 5171 ViensWilks 00:48:14 V1 100 V100 +22:48 +22:48
238 Andis Kauliņš 5196 Latvijas autoceļu uzturētājs 00:48:31* V1 101 V101 +23:05 +23:05
239 Uldis Derics 10295 00:48:34 V1 102 V102 +23:08 +23:08
240 Linda Tazāne 5265 ASK Patria 00:48:37* S1 138 S138 +21:10 +21:10
241 Santa Zvejniece 5426 00:48:38 S1 139 S139 +21:11 +21:11
242 Armands Upens 5147 DPD LATVIJA 00:48:39 V1 103 V103 +23:13 +23:13
243 Dāvis Vizulis 5403 00:48:41 V1 104 V104 +23:15 +23:15
244 Signe Meldere 5363 00:48:42 S1 140 S140 +21:15 +21:15
245 Gustavs Kuplis 5235 Running.lv 00:48:44 V1 105 V105 +23:18 +23:18
246 Aleksandrs Minenkovs 5346 00:48:48 V1 106 V106 +23:22 +23:22
247 Oksana Birkāne 5333 00:48:50 S1 141 S141 +21:23 +21:23
248 Ģertrūde Silauniece 5034 00:48:51* S1 142 S142 +21:24 +21:24
249 Mārīte Rove 5258 00:49:03 S1 143 S143 +21:36 +21:36
250 Anna Gutkovska 5409 SWEDBANK 00:49:04 S1 144 S144 +21:37 +21:37
251 Dace Gulbe 5083 SK Katrīna 00:49:04 S1 145 S145 +21:38 +21:38
252 Santa Nākmane 5314 Bauskas Valsts ģimnāzija 00:49:06* S1 146 S146 +21:39 +21:39
253 Žanna Linde 5064 00:49:16 S1 147 S147 +21:49 +21:49
254 Baiba Šnepste 5326 00:49:19 S1 148 S148 +21:52 +21:52
255 Elīna Gadzāne 5172 00:49:24 S1 149 S149 +21:58 +21:58
256 Sandra Strazdiņa 5051 00:49:31* S1 150 S150 +22:05 +22:05
257 Inguna Ērenfrīde 5277 SiS 00:49:38 S1 151 S151 +22:12 +22:12
258 Alise Samsonoviča 5201 00:49:41 S1 152 S152 +22:14 +22:14
259 Antons Fedorenko 5421 00:49:55 V1 107 V107 +24:29 +24:29
260 Ērika Bužinska 5019 00:49:57 S1 153 S153 +22:31 +22:31
261 Vita Odziņa-Balode 5180 00:50:14* S1 154 S154 +22:48 +22:48
262 Kristiāns Ronis 5144 00:50:15 V1 108 V108 +24:49 +24:49
263 Anda Daubure 5396 SocialGuruLab 00:50:16* S1 155 S155 +22:49 +22:49
264 Edgars Marcinkevičs 5236 00:50:17* V1 109 V109 +24:52 +24:52
265 Kristīna Smuļko 5263 00:50:31 S1 156 S156 +23:04 +23:04
266 Līva Knēta 5339 00:50:38 S1 157 S157 +23:11 +23:11
267 Letīcija Upena 10401 DPD LATVIJA 00:50:40 S1 158 S158 +23:13 +23:13
268 Kristaps Upens 7643 DPD LATVIJA 00:50:41 V1 110 V110 +25:15 +25:15
269 Ričards Sēja 10281 Pārumu Pārgājieni / Ņiprie Ikri 00:50:41 V1 111 V111 +25:15 +25:15
270 Segiy Gozhda 5109 00:50:47* V1 112 V112 +25:21 +25:21
271 Inga Abula 5360 SPORTLAND 00:50:47 S1 159 S159 +23:20 +23:20
272 Ramona Grunte 10357 Vāveres 00:50:49 S1 160 S160 +23:22 +23:22
273 Raimonds Knēts 5342 00:50:53 V1 113 V113 +25:27 +25:27
274 Līza Leimane 5320 00:50:59 S1 161 S161 +23:32 +23:32
275 Kate Freināte 5159 Emgures sportam 00:51:17 S1 162 S162 +23:50 +23:50
276 Svetlana Čursina 5456 ChursinTeam 00:51:21 S1 163 S163 +23:54 +23:54
277 Kristiāna Gromova 5098 00:51:23 S1 164 S164 +23:56 +23:56
278 Iļja Klass 5089 Klasu ģimene 00:51:36 V1 114 V114 +26:10 +26:10
279 Liāna Černecova 5348 00:51:36 S1 165 S165 +24:09 +24:09
280 Bruno Sēja 10282 Pārumu Pārgājieni / Ņiprie Ikri 00:51:37 V1 115 V115 +26:11 +26:11
281 Anna Kurpniece 5165 DPD LATVIJA 00:51:38 S1 166 S166 +24:11 +24:11
282 Kristīne Balandiņa 5256 Engures sportam/ Jadals 00:51:43* S1 167 S167 +24:16 +24:16
283 Laine Kļaviņa 5151 DPD LATVIJA 00:51:45 S1 168 S168 +24:19 +24:19
284 Aira Veinberga 5270 Venden 00:51:54 S1 169 S169 +24:27 +24:27
285 Laura Ozola 5179 00:51:56* S1 170 S170 +24:29 +24:29
286 Edgars Bondarenko 5132 00:52:11 V1 116 V116 +26:45 +26:45
287 Edgars Jankovs 10355 vāvere 00:52:12 V1 117 V117 +26:46 +26:46
288 Ritma Amoliņa-Ābelīte 5073 00:52:22 S1 171 S171 +24:56 +24:56
289 Ilze Leigūte 5371 00:52:25* S1 172 S172 +24:58 +24:58
290 Gunita Kodoliņa 5273 Engures sportam/Jadals 00:52:26* S1 173 S173 +24:59 +24:59
291 Leila Fjodorova 5063 00:52:29* S1 174 S174 +25:02 +25:02
292 Inga Onskule 5193 Latvijas autoceļu uzturētājs 00:52:31* S1 175 S175 +25:05 +25:05
293 Arita Sila 5157 Sportland 00:52:35 S1 176 S176 +25:09 +25:09
294 Madara Feldmane 5009 00:52:53 S1 177 S177 +25:26 +25:26
295 Adrians Kleinbergs 5318 Resgaļi 00:52:58 V1 118 V118 +27:32 +27:32
296 Kristers Gromovs 5099 00:53:06 V1 119 V119 +27:40 +27:40
297 Indra Pauliņa 5301 00:53:23* S1 178 S178 +25:56 +25:56
298 Arta Paula Ruciņa 5097 00:53:24 S1 179 S179 +25:58 +25:58
299 Anna Mitrohina 5214 00:53:37* S1 180 S180 +26:10 +26:10
300 Baiba Spuriņa 5347 ... 00:53:43* S1 181 S181 +26:17 +26:17
301 Enija Jakuška 5411 BAUERFEIND 00:53:58 S1 182 S182 +26:32 +26:32
302 Ēriks Ozoliņš 5228 Swedbank 00:54:00* V1 120 V120 +28:34 +28:34
303 Teiksma Ģirkale 5175 00:54:00 S1 183 S183 +26:33 +26:33
304 Evija Ridere 5077 JBI 00:54:01 S1 184 S184 +26:34 +26:34
305 Hanna Karlīna Burnevica 5047 INDIVIDUĀLI 00:54:02 S1 185 S185 +26:35 +26:35
306 Ņikita Kazakevičs 5093 JBI 00:54:04 V1 121 V121 +28:38 +28:38
307 Inga Smuļko 5039 00:54:08 S1 186 S186 +26:41 +26:41
308 Aigars Kājiņš 5036 AK 00:54:11 V1 122 V122 +28:45 +28:45
309 Elīna Ciekure 5229 Swedbank 00:54:19 S1 187 S187 +26:52 +26:52
310 Jēkabs Kleinbergs 5319 Resgaļi 00:54:26 V1 123 V123 +29:00 +29:00
311 Inga Kauliņa 5195 Latvijas autoceļu uzturētājs 00:54:28* S1 188 S188 +27:01 +27:01
312 Agris Liepiņš 5384 Kocēnu MTB 00:54:34 V1 124 V124 +29:08 +29:08
313 Gunita Kleinberga 5317 Resgaļi 00:54:34 S1 189 S189 +27:07 +27:07
314 Mareks Jānis Silgals 5045 00:54:35 V1 125 V125 +29:09 +29:09
315 Aija Pētersone 5198 00:54:40 S1 190 S190 +27:13 +27:13
316 Līva Rasa 5181 00:54:40* S1 191 S191 +27:13 +27:13
317 Jānis Kalniņš 5035 00:54:44 V1 126 V126 +29:18 +29:18
318 Markuss Jaksts 5220 DC VECSALACAS UNITED 00:54:46* V1 127 V127 +29:20 +29:20
319 Ilze Zemvalde 5405 00:54:53* S1 192 S192 +27:26 +27:26
320 Niks Jēkabs Jaunzems 5374 Noskrien Cēsis 00:54:58* V1 128 V128 +29:32 +29:32
321 Irīna Ņesterenko 5173 00:55:04* S1 193 S193 +27:37 +27:37
322 Agnese Zeltiņa 10368 Tvnet 00:55:15 S1 194 S194 +27:49 +27:49
323 Jānis Sproģis 5007 00:55:18* V1 129 V129 +29:52 +29:52
324 Jānis Grīnbergs 5060 00:55:19* V1 130 V130 +29:53 +29:53
325 Kaspars Kokorevičs 10360 00:55:31* V1 131 V131 +30:05 +30:05
326 Pārsla Dambe 5452 00:55:43 S1 195 S195 +28:17 +28:17
327 Diāna Šņepste 5252 00:55:53 S1 196 S196 +28:27 +28:27
328 Guntis Apsītis 5440 00:55:59 V1 132 V132 +30:33 +30:33
329 Inese Spuriņa 5025 00:56:37 S1 197 S197 +29:11 +29:11
330 Dzintra Baardinna 5255 00:56:38 S1 198 S198 +29:11 +29:11
331 Indra Sniedze 5239 00:56:38 S1 199 S199 +29:11 +29:11
332 Diāna Ozola 5150 DPD LATVIJA 00:56:39 S1 200 S200 +29:12 +29:12
333 Rasa Biškrēsliņa 10313 --- 00:56:39* S1 201 S201 +29:13 +29:13
334 Ralfs Gustavs Kukulis 10332 00:56:40 V1 133 V133 +31:14 +31:14
335 Rūta Liepiņa 10400 00:56:40 S1 202 S202 +29:14 +29:14
336 Jolanta Kataja-Paegle 5059 00:56:42* S1 203 S203 +29:16 +29:16
337 Melita Šustikova 5330 00:56:44 S1 204 S204 +29:18 +29:18
338 Aigars Voicesčuks 5427 00:56:45 V1 134 V134 +31:19 +31:19
339 Linda Petzāle 5376 00:56:45* S1 205 S205 +29:18 +29:18
340 Jūlija Langenfelde 5370 Lanpro 00:56:46 S1 206 S206 +29:19 +29:19
341 Edgars Šneiders 5204 00:56:54 V1 135 V135 +31:28 +31:28
342 Sandra Burnevica 5210 00:57:25 S1 207 S207 +29:58 +29:58
343 Egita Rībena 5298 00:57:25 S1 208 S208 +29:58 +29:58
344 Kristine Kaleja 5293 Baltais 00:57:50 S1 209 S209 +30:23 +30:23
345 Ilze Brauna 5112 Lynxdojo 00:58:10 S1 210 S210 +30:44 +30:44
346 Ilze Sala 5288 00:58:14 S1 211 S211 +30:47 +30:47
347 Patrīcija Lielmane 5429 00:58:14 S1 212 S212 +30:47 +30:47
348 Anita Dundure 5248 00:58:21 S1 213 S213 +30:54 +30:54
349 Māris Krastiņš 5325 Bauskas Valsts ģimnāzija 00:58:26* V1 136 V136 +33:00 +33:00
350 Lāsma Krastiņa 5324 Bauskas Valsts ģimnāzija 00:58:26* S1 214 S214 +30:59 +30:59
351 Evija Heniņa 5225 S/K Katrīna 00:58:29 S1 215 S215 +31:02 +31:02
352 Ilze Gailīte 5136 00:58:34* S1 216 S216 +31:07 +31:07
353 Kristīne Ošāne 10348 Individuāli 00:58:48* S1 217 S217 +31:22 +31:22
354 Gunta Šneidere 5203 00:59:08 S1 218 S218 +31:41 +31:41
355 Gunita Vilcāne 5146 DPD LATVIJA 00:59:16 S1 219 S219 +31:49 +31:49
356 Armands Rabovičs 5153 DPD LATVIJA 00:59:17 V1 137 V137 +33:51 +33:51
357 Rasa Raboviča 5152 DPD LATVIJA 00:59:17 S1 220 S220 +31:50 +31:50
358 Andrejs Ritenis 5389 00:59:33 V1 138 V138 +34:07 +34:07
359 Agnese Ritene 5387 00:59:33 S1 221 S221 +32:06 +32:06
360 Eva Strazdovska 5369 00:59:38 S1 222 S222 +32:11 +32:11
361 Ilona Uljane 5428 00:59:42 S1 223 S223 +32:15 +32:15
362 Natālija Joničenko 6323 00:59:58* S1 224 S224 +32:32 +32:32
363 Atis Miķelsons 5169 01:00:01* V1 139 V139 +34:35 +34:35
364 Marta Saklaure 5299 01:00:18* S1 225 S225 +32:51 +32:51
365 Herta Voļska 5441 01:00:20 S1 226 S226 +32:54 +32:54
366 Laine Dreismane 5161 DPD LATVIJA 01:00:31 S1 227 S227 +33:04 +33:04
367 Agnese Strazdiņa-Jaunzema 5375 Noskrien Cēsis 01:00:36* S1 228 S228 +33:10 +33:10
368 Kate Jaunzema 5373 Noskrien Cēsis 01:00:39* S1 229 S229 +33:13 +33:13
369 Toms Bordāns 10362 01:00:53* V1 140 V140 +35:27 +35:27
370 Georgs Strazdins 5372 01:01:04 V1 141 V141 +35:38 +35:38
371 Zanda Strazdiņa 5016 01:01:04 S1 230 S230 +33:37 +33:37
372 Ilze Roze Vītola 5302 Kartavkalnu buki 01:01:12* S1 231 S231 +33:45 +33:45
373 Ruta Saliņa 5033 01:01:31* S1 232 S232 +34:04 +34:04
374 Indra Podiņa 5116 01:01:32* S1 233 S233 +34:06 +34:06
375 Sanita Anspoka 5310 Bauskas Valsts ģimnāzija 01:01:37* S1 234 S234 +34:11 +34:11
376 Inguna Vālodze 5272 01:01:39 S1 235 S235 +34:12 +34:12
377 Santa Strazde 5211 01:01:41 S1 236 S236 +34:14 +34:14
378 Līvija Muša 5321 Jūrmala 01:01:49 S1 237 S237 +34:23 +34:23
379 Ingrīda Svoka 5202 01:01:53* S1 238 S238 +34:26 +34:26
380 Dženeta Umalas 5166 01:02:16 S1 239 S239 +34:49 +34:49
381 Anda Sproģe-Vāvere 5080 #esesmustirnubuks 01:02:25* S1 240 S240 +34:58 +34:58
382 Gunta Liepiņa 5383 Kocēnu MTB 01:02:25 S1 241 S241 +34:59 +34:59
383 Jēkabs Alberts Krastiņš 5398 01:02:28 V1 142 V142 +37:02 +37:02
384 Elva Krastiņa 5397 01:02:29 S1 242 S242 +35:03 +35:03
385 Oskars Zītars 10399 01:02:39 V1 143 V143 +37:13 +37:13
386 Līga Stroža 5289 01:02:52 S1 243 S243 +35:25 +35:25
387 Sarmīte Kaunese 5328 Saldus novada pašvaldība 01:02:54* S1 244 S244 +35:27 +35:27
388 Jolanta Didžus 5108 01:03:07 S1 245 S245 +35:41 +35:41
389 Ilgvars Bebrišs 5222 SK KATRĪNA 01:03:27 V1 144 V144 +38:01 +38:01
390 Inga Dzene 5154 01:03:36 S1 246 S246 +36:09 +36:09
391 Artūrs Zītars 10398 01:03:37 V1 145 V145 +38:11 +38:11
392 Astra Zītare 10397 01:03:37 S1 247 S247 +36:10 +36:10
393 Evija Aišpure 5450 01:03:42 S1 248 S248 +36:15 +36:15
394 Sanita Gožda 5110 01:03:51* S1 249 S249 +36:25 +36:25
395 Žastīne Skrebele 5290 01:03:56 S1 250 S250 +36:29 +36:29
396 Kārlis Pilsums 10394 01:04:01 V1 146 V146 +38:35 +38:35
397 Paulis Pilsums 10393 01:04:05 V1 147 V147 +38:39 +38:39
398 Ainārs Spuriņš 5218 Lidosta"Rīga" 01:04:26 V1 148 V148 +39:00 +39:00
399 Arta Rozenvalde 5287 Vārnas 01:04:36* S1 251 S251 +37:09 +37:09
400 Agnese Rūdule 10297 Rūdulīši :-) 01:04:37* S1 252 S252 +37:10 +37:10
401 Dita Vanaga 5125 01:04:38* S1 253 S253 +37:11 +37:11
402 Eva Bērziņa 5244 Kartavkalnu buki 01:04:38* S1 254 S254 +37:11 +37:11
403 Aiva Ausekle 5322 01:04:40 S1 255 S255 +37:13 +37:13
404 Roberts Auseklis 10392 01:04:41 V1 149 V149 +39:15 +39:15
405 Kristīne Burnevica 5209 01:04:47 S1 256 S256 +37:20 +37:20
406 Anna Urga 5295 Dobeles 1. vidusskola 01:05:18* S1 257 S257 +37:51 +37:51
407 Daiga Bebriša 5223 SK KATRĪNA 01:05:26 S1 258 S258 +37:59 +37:59
408 Madara Ceriņa 5353 01:05:42 S1 259 S259 +38:15 +38:15
409 Olga Oraševska 5354 01:05:42 S1 260 S260 +38:15 +38:15
410 Ilze Sēkliņa 5086 01:06:14 S1 261 S261 +38:47 +38:47
411 Raivita Šakale 5219 01:06:16 S1 262 S262 +38:49 +38:49
412 Leonarda Liepiņa 5268 Venden 01:06:17 S1 263 S263 +38:50 +38:50
413 Inita Nagņibeda 5311 Bauskas Valsts ģimnāzija 01:06:22* S1 264 S264 +38:55 +38:55
414 Raivis Bartušauskis 5343 Doles banda 01:06:34* V1 150 V150 +41:08 +41:08
415 Jekaterina Girucka 5253 01:06:47 S1 265 S265 +39:20 +39:20
416 Angelika Bērziņa 5170 Tukums 01:06:50 S1 266 S266 +39:23 +39:23
417 Gunta Stirna 5192 Latvijas autoceļu uzturētājs 01:07:03 S1 267 S267 +39:36 +39:36
418 Inese Misa 5217 Tukuma 2. vidusskola 01:07:11* S1 268 S268 +39:45 +39:45
419 Diāna Ceika 5307 01:07:24* S1 269 S269 +39:57 +39:57
420 Zane Bērziņa 5015 Swedbank 01:07:25* S1 270 S270 +39:58 +39:58
421 Kintija Dreimane 5232 Rīgas Lietuviešu vidusskola 01:07:54* S1 271 S271 +40:27 +40:27
422 Liene Hohberga 5349 Kalnieši 01:08:48* S1 272 S272 +41:21 +41:21
423 Maija Rusiņa 5315 Kalnieši 01:08:49* S1 273 S273 +41:23 +41:23
424 Agnese Hohberga 5284 Kalnieši 01:08:51* S1 274 S274 +41:24 +41:24
425 Edgars Laķis 5096 01:09:11* V1 151 V151 +43:45 +43:45
426 Iveta Švedova 5364 Brooks 01:09:39 S1 275 S275 +42:13 +42:13
427 Sanda Gudriķe 5013 BROOKS 01:09:41 S1 276 S276 +42:14 +42:14
428 Anita Peļņika 5183 tipu-tapu 01:09:45* S1 277 S277 +42:19 +42:19
429 Aija Loca 5182 tipu-tapu 01:09:47* S1 278 S278 +42:20 +42:20
430 Solita Āboliņa 5264 Jaunmārupe skrien 01:10:04* S1 279 S279 +42:38 +42:38
431 Ieva Garanča 5216 01:11:15 S1 280 S280 +43:48 +43:48
432 Guna Adamoviča 5103 01:11:19 S1 281 S281 +43:53 +43:53
433 Iveta Gromova 5100 01:11:20 S1 282 S282 +43:53 +43:53
434 Linda Lūse-Kirhnere 5207 01:12:33* S1 283 S283 +45:06 +45:06
435 Andīna Sprince 5188 Lāči 01:13:24* S1 284 S284 +45:57 +45:57
436 Matīss Kokars 5278 01:13:46 V1 152 V152 +48:20 +48:20
437 Renāte Kokare 5279 01:13:46 S1 285 S285 +46:19 +46:19
438 Matīss Simkevičs 5453 01:14:12 V1 153 V153 +48:46 +48:46
439 Andris Vilensons 5174 01:14:33 V1 154 V154 +49:07 +49:07
440 Evita Kalmane 5267 01:14:33 S1 286 S286 +47:07 +47:07
441 Dace Eihvalde 5186 01:15:10* S1 287 S287 +47:43 +47:43
442 Evija Eihvalde 5185 01:15:12* S1 288 S288 +47:46 +47:46
443 Ina Graudiņa 5245 VĀVERES 01:17:03* S1 289 S289 +49:36 +49:36
444 Lelde Ronimoisa 5250 VSK Noskrien Vāveres 01:17:03* S1 290 S290 +49:36 +49:36
445 Juris Ceika 5142 01:23:04* V1 155 V155 +57:38 +57:38
446 Rita Štrausa 5385 01:23:14 S1 291 S291 +55:48 +55:48
447 Evija Mirķe 5380 Ugunskoks 01:23:18 S1 292 S292 +55:51 +55:51
448 Žanna Gulbe 5119 Tukuma 2. vidusskola 01:24:30* S1 293 S293 +57:03 +57:03
449 Dzintra Rafaela Mačevska 5241 Machinji 01:27:27* S1 294 S294 +1:00:01 +1:00:01
450 Olga Jermolajeva 5208 01:32:16* S1 295 S295 +1:04:49 +1:04:49