LVM čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem - OFICIĀLAIS RANGS
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1 Bauskas Valsts ģimnāzija 158
2 Aizputes vidusskola 60
3 Pilsrundāles vidusskola 53
4 Ādažu vidusskola 40
5 Rubenes pamatskola 39
6 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola 37
7 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 35
8 Priekules vidusskola 32
9 Jelgavas 4.vidusskola 29
10 Engures vidusskola 29
11 Ulbrokas vidusskola 27
12 Jaunmārupes pamatskola 26
13 Ikšķiles vidusskola 26
14 Siguldas Valsts ģimnāzija 24
15 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 24
16 Ķekavas vidusskola 23
17 Tukuma 2. vidusskola 22
18 Rīgas Franču licejs 21
19 Talsu 2. vidusskola 20
20 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 18
Visstiprākās komandas
Vieta Komanda Smilt. Sig. Kand. Ogre Kopā
1 FK Bandava/Priekule 3674 3759 3949 3862 15244
2 Kocēnu sporta skola 3715 3505 3466 3473 14159
3 Siguldas Sporta skola 2544 3796 3838 3852 14030
4 Bermudu sešstūris 3611 3553 3324 3328 13816
5 Liepājas rajona sporta skola 2902 3589 3399 3496 13386
6 Marienburgas vilki 2351 3380 3374 3472 12577
7 Firma L4 3805 3553 3721 11079
8 Talsu pakalnu sporta klubs 1823 3359 3347 2536 11065
9 SS ARKĀDIJA 3474 3750 3741 10965
10 Ķekavas vidusskola 2485 2386 2403 3187 10461
11 Rīgas Igauņu pamatskola 2536 2531 2570 2813 10450
12 Kartavkalnu buki 2207 2222 2804 2692 9925
13 Engures vidusskola 1745 2510 2619 2779 9653
14 Bauskas Valsts ģimnāzija 1790 1158 3152 3228 9328
15 Auseklis 2950 1790 1774 2107 8621
16 Pilsrundāles vidusskola 1664 1388 2479 2943 8474
17 Skrienam kopā 2053 2054 2011 2327 8445
18 Tukuma 2. vidusskola 2377 2743 2460 7580
19 Virsotne/MARMOT 2113 1254 2660 1316 7343
20 Carnikavas pamatskola 2206 2292 2504 7002
SKOLU ČEMPIONĀTA kopvērtējums
U10V
Vieta Skola Vārds Smilt. Sig. Kand. Ogre Kopā
1 Vladislavs Stepanovs Rīgas 40. vidusskola 1000 1000 1000 1000 3000
2 Dominiks Pētersons Valmieras Pārgaujas sākumskola / Scott Running Latvia 886 904 841 904 2694
3 Raimonds Saklaurs Ādažu vidusskola / Bermudu sešstūris 856 846 848 930 2634
4 Ralfs Lūsis Talsu 2. vidusskola / Talsu pakalnu sportaklubs 869 825 826 878 2573
5 Martins Lūsis Talsu 2. vidusskola / Talsu pakalnu sporta klubs 827 828 880 2535
6 Maksims Barkovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 836 787 709 876 2499
7 Markuss Zālītis Ķekavas vidusskola / Ķekava 816 755 758 876 2450
8 Jānis Zālītis Ulbrokas vidusskola 837 767 812 2416
9 Nils Devaiji Rīgas Franču licejs 741 728 756 2225
10 Martins Mīlenbergs Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 761 721 664 732 2214
11 Edvards Bērziņš Saldus vidusskola / SBK 727 739 737 2203
12 Ernests Kančs Ādažu vidusskola / SSK Bebra 709 720 706 721 2150
13 Bruno Sprincis Ogres sākumskola / Lāči 693 647 682 2022
14 Marks Ummers Carnikavas pamatskola / Carnikavas pamatskola 695 645 649 652 1996
15 Jurģis Āboliņš Jaunmārupes pamatskola / Jaunmārupes 693 638 648 586 1979
16 Jānis Saldūksnis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 645 604 690 1939
17 Ralfs Pauliņš Talsu pamatskola / Talsu pauguraines Zaķi 685 612 604 1901
18 Marko Miščenko Jelgavas 4.vidusskola 790 625 471 1886
19 Kaspars Ozoliņš Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Emergn 613 563 693 1869
20 Teodors Peļņa Krimuldas vidusskola / Ziemeļpols SK 593 567 599 1759
21 Regnārs Saliņš Rīgas Igauņu pamatskola / Rīgas Igauņu pamatskola 582 503 515 613 1710
22 Toms Bartušauskis Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" / Doles banda 631 525 538 1694
23 Roberts Rudītis Valmieras Viestura vidusskola / Valmieras sporta klubs Burkānciems & Co 837 834 1671
24 Kārlis Poikāns Rīgas Teikas vidusskola 790 874 1664
25 Renārs Saulītis Ādažu vidusskola 582 506 539 531 1652
26 Daniels Ķepals Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 809 838 1647
27 Toms Boruto Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 782 839 1621
28 Kārlis Dauburs Carnikavas pamatskola / SocialGuruLab 564 547 507 1618
29 Andrejs Ņesterenko Rīgas Purvciema vidusskola 489 553 563 1605
30 Georgs Ošāns Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 552 483 516 488 1556
31 Edvards Bernsons Rīgas sākumskola "Valodiņa" / Juno Runners 743 809 1552
32 Olivers Jansons Jūrmalas Valsts ģimnāzija 460 489 500 1449
33 Rihards Mucenieks Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 492 491 416 453 1436
34 Renārs Vērsis Jelgavas 4.vidusskola 453 484 484 1421
35 Uģis Kalniņš Jēkabpils 3. vidusskola 670 715 1385
36 Anrijs Ralfs Hohbergs Pamatskola "Ikšķiles Brīvā skola" 669 704 1373
37 Gustavs Grīnbergs Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 744 617 1361
38 Mariss Ummers Carnikavas pamatskola / Carnikavas pamatskola 648 652 1300
39 Gustavs Ārents Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 624 626 1250
40 Rojs Skrastiņš Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola / Mazie slēpotāji 602 626 1228
41 Matīss Devaijī Rīgas Franču licejs 588 632 1220
42 Rafaels Marcinkevičs Ziemeļvalstu ģimnāzija / ZVĢ 601 587 1188
43 Pēteris Matjola Rīgas Valda Zālīša sākumskola 635 527 1162
44 Gustavs Krastiņš Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 519 598 1117
45 Ralfs Krūze Ulbrokas vidusskola 477 504 981
46 Kristaps Krūmiņš Jelgavas 4. sākumskola / JNSC 953 953
47 Artuss Šimēns Baldones vidusskola 860 860
48 Kārlis Gedrovičs Jaunmārupes pamatskola / Jaunmārupes pamatskola 847 847
49 Daniels Homko Limbažu 3. vidusskola 814 814
50 Henrijs Beinārs Pamatskola "Ikšķiles Brīvā skola" 814 814
51 Tomass Popko Jaunogres vidusskola / Ogre Juniors 814 814
52 Henrijs Auseklis Privātā Montesori sākumskola "Pētnieki" / Ausekļi 809 809
53 Poikāns Kārlis Rīgas Teikas vidusskola 805 805
54 Helvijs Aišpurs Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 798 798
55 Andžejs Jirgensons Dobeles 1. vidusskola / Aquatics 777 777
56 Austris Lībeks Ikšķiles Brīvā skola / Ogre Juniors 762 762
57 Ralfs Filips Kasparāns Jaunmārupes pamatskola / Concombres 744 744
58 Pauls Roberts Strazdiņš Pamatskola "Ikšķiles Brīvā skola" 742 742
59 Edvards Akimovs Lapmežciema pamatskola / FK Tukums2000/TSS 736 736
60 Mareks Ķerpe Valmieras Viestura vidusskola / LIDA 711 711
61 Roberts Emīls Beitiks Ulbrokas vidusskola / Kurbads 706 706
62 Jānis Homko Limbažu 3. vidusskola 703 703
63 Gustavs Klindžāns-Klinšāns Rīgas 45. vidusskola 703 703
64 Adrians Ušpelis Ogres sākumskola / Patria Sportland 684 684
65 Dainis Opincāns Cēsu Pilsētas vidusskola 677 677
66 Tomass Kathins Saldus vidusskola 669 669
67 Roberts Podiņš Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 649 649
68 Bruno Sēja Carnikavas pamatskola / Ņiprie ikri 649 649
69 Didzis Pankoks Liepājas Ezerkrasta sākumskola / LSSS 645 645
70 Roberts Ļiņēvičs Tukuma 2. vidusskola / Venden 640 640
71 Edgars Redisons Annas Brigaderes pamatskola / ASK Patria 624 624
72 Gustavs Kathins Saldus vidusskola 620 620
73 Gustavs Birkvalds Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 620 620
74 Ralfs Atis Terehovs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" / TURBO 606 606
75 Matejs Purviņš Tālmācības vidusskola "Rīgas Komercskola" 605 605
76 Dominiks Zorins Rīgas 13. vidusskola / TUSA TRI TEAM 587 587
77 Ralfs Onskulis / Latvijas autoceļu uzturētājs 578 578
78 Marks Ceļmillers Salgales pamatskola 570 570
79 Ernests Ozols Privātā sākumskola "DOMDARIS" 569 569
80 Miķelis Puriņš Rīgas Valda Zālīša sākumskola / Dzērbenes stacija 563 563
81 Jānis Grīnbergs Cēsu 1. pamatskola 548 548
82 Rihards Graudužis Ogres sākumskola 546 546
83 Germans Ņikitins Rīgas Rīnūžu vidusskola / Ronīši run 529 529
84 Germans Ņikitns Rīgas Rīnūžu vidusskola / Ronīši run 526 526
85 Mariss Barkovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 524 524
86 Emīls Seimanis Ikšķiles novada pašvaldības vispārējās izglītības iestāde Tīnūžu sākumskola / Bultas 503 503
87 Toms Rūdulis Tukuma 2. vidusskola / Rūdulīši :-) 469 469
88 Fadejs Belokopitovs Rīgas 40. vidusskola / Rīgas 40.vidusskola 466 466
89 Miķelis Rutkis Rīgas Valda Zālīša sākumskola 465 465
90 Lauris Rubenis Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Lynxdojo 436 436
91 Ēriks Veilands Mārupes Valsts ģimnāzija / Lynxdojo 435 435
92 Valters Rubenis Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Rubeņi 421 421
U10S
Vieta Skola Vārds Smilt. Sig. Kand. Ogre Kopā
1 Marta Gustiņa Dobeles sākumskola 1000 1000 1000 3000
2 Dārta Rožukalne Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Auseklis 1000 853 819 880 2733
3 Ariana Kodaleva Alūksnes novada vidusskola / Marienburgas Vilki 857 938 916 2711
4 Melānija Vāvere Rīgas Igauņu pamatskola / PATRIA SPORTLAND 824 885 933 2642
5 Sofija Meļņikova Rīgas Franču licejs / X99 972 803 800 2575
6 Katrīna Bogdanova Piltenes vidusskola / Firma L4 978 816 775 2569
7 Felicita Jerofejeva Jēkabpils 2. vidusskola / Lūša spēks/Skrien Jēkabpils! 921 734 810 802 2533
8 Kate Salnāja Rīgas 25. vidusskola / Bermudu sešstūris 894 681 775 694 2363
9 Dārta Tīsa Siguldas 1. pamatskola 862 579 674 680 2216
10 Emīlija Abiļeva Baložu vidusskola 814 643 661 625 2118
11 Laura Ozolniece Saulkrastu novada vidusskola 658 534 666 644 1968
12 Emīlija Lapsiņa Ogres 1. vidusskola / X99 630 624 648 1902
13 Madara Māra Saklaure Ādažu vidusskola / Bermudu sešstūris 642 535 529 566 1743
14 Katalina Allere Gaiķu pamatskola / PATRIA SPORTLAND 819 864 1683
15 Maija Meijere Rīgas Teikas vidusskola / - 838 787 1625
16 Marta Bartušauska Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" / Doles banda 577 471 541 1589
17 Amanda Augstkalne Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 586 513 454 1553
18 Elza Krastiņa Cēsu 1. pamatskola / Frozen 793 666 1459
19 Rūta Knipše Pamatskola "Rīdze" / Lielie Dibeni 669 640 1309
20 Romija Kodoliņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 599 644 1243
21 Ance Kangare Barkavas pamatskola 608 614 1222
22 Evelīna Jostmane Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 571 620 1191
23 Alisa Mitrohina Jankas Kupalas Rīgas Baltkrievu pamatskola 585 574 1159
24 Letīcija Alma Vīksna Valmieras sākumskola 563 574 1137
25 Māra Bordāne Rīgas Katoļu ģimnāzija 515 537 1052
26 Meldra Indriksone Madonas pilsētas 1. vidusskola / Persiku Raķete 932 932
27 Keita Pitka Dobeles sākumskola / AQUATICS 905 905
28 Ulrika Volframa Ikšķiles vidusskola / Ikšķiles vidusskola 868 868
29 Elīza Zīlīte V. Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija 862 862
30 Gustavs Emīls Laumanis Rīgas 66.vidusskola 762 762
31 Paula Marija Mačevska Jelgavas 4.vidusskola / Machinji 402 359 761
32 Elīza Ģēģere Majoru vidusskola / Vāveres 752 752
33 Alīna Rone Aizputes vidusskola / Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 731 731
34 Undīne Bērziņa Rīgas Imantas vidusskola 720 720
35 Estere Rizga Gulbenes novada vidusskola / SPORTLAND 687 687
36 Jasmīne Vanaga Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola / Isostar 679 679
37 Odrija Irbe Pļavniekkalna sākumskola / Talsu pauguraines zaķi 675 675
38 Undīne Vīksna Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 668 668
39 Karlīna Dzosena Ikšķiles vidusskola 659 659
40 Marta Lēvita Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 620 620
41 Rebeka Martīnova Cēsu 2. pamatskola 611 611
42 Elza Krūmiņa Smārdes pamatskola / Legzdiņi 588 588
43 Grieta Lāce Siguldas pilsētas vidusskola / 3.m 570 570
44 Amanda Dobele Mārupes Valsts ģimnāzija 557 557
45 Jete Beleviča Ogres sākumskola 543 543
46 Darja Perepjolkina Rīgas 10. vidusskola / Ronīši run 536 536
47 Māra Rimicāne Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 512 512
48 Kate Jaunzema Cēsu Pilsētas vidusskola / Noskrien Cēsis 510 510
49 Renāte Petzāle Cēsu 1. pamatskola 503 503
50 Maija Urga Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1. vidusskola 495 495
51 Enija Paškeviča Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 494 494
52 Ieva Liepiņa Valmieras sākumskola / BALTMA 486 486
53 Ance Bērziņa Smārdes pamatskola 465 465
54 Paula Peļņa Madonas pilsētas vidusskola 458 458
55 Keita Kaulene Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 454 454
56 Katrīne Dreimane Rīgas Lietuviešu vidusskola / Rīgas Lietuviešu vidusskola 444 444
57 Tatjana Rubene Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Lynxdojo 423 423
58 Jasmīna Kriuliņa Rīgas Imantas vidusskola 323 323
U12V
Vieta Skola Vārds Smilt. Sig. Kand. Ogre Kopā
1 Ansis Kristofers Pāvils Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekule 929 1000 949 965 2914
2 Roberts Kanģīzeris Jaunmārupes pamatskola / HK Prizma 1000 923 979 2902
3 Toms Viekals-Gasjūns Jelgavas 4. sākumskola 888 884 890 878 2662
4 Sandris Salna Aizputes vidusskola / Liepājas sporta skola 851 797 845 2493
5 Kristers Salna Aizputes vidusskola / Liepājas sporta skola 851 788 832 2471
6 Reinis Eglītis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 749 773 744 2266
7 Matīss Bumbļausks Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekule 743 777 641 689 2209
8 Mariss Pētersons Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Supervaroņi 680 757 670 2107
9 Deniss Gasperts Jauno līderu vidusskola / LNV 776 536 739 2051
10 Roberts Toms Lērme Jauno līderu vidusskola 717 671 535 656 2044
11 Artūrs Madelāns Rīgas 41. vidusskola / Arkadija 1000 1000 2000
12 Edvards Olte Jūrmalas Valsts ģimnāzija 649 685 629 1963
13 Krišjānis Paegle Jaunmārupes pamatskola 656 578 693 1927
14 Gusts Limbergs Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 627 648 568 633 1908
15 Mikus Kopmanis Jelgavas 4. sākumskola 613 608 630 1851
16 Aleksis Bogdanovs Piltenes vidusskola / Firma L4 894 942 1836
17 Dāvis Apsītis Ikšķiles vidusskola 621 639 543 1803
18 Markuss Āboliņš Talsu Valsts ģimnāzija / Maratona klubs 853 908 1761
19 Valdis Rusiņš Rīgas 84. vidusskola / Kalnieši 527 547 579 589 1715
20 Rihards Gūtmanis Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekule 848 866 1714
21 Edvards Krievars Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 808 837 1645
22 Mārtiņš Saliņš Rīgas Igauņu pamatskola / Rīgas Igauņu pamatskola 522 498 483 581 1601
23 Kārlis Gedrovičs Jaunmārupes pamatskola / Jaunmārupe skrien! 778 777 1555
24 Juris Dauburs Carnikavas pamatskola / SocialGuruLab 567 485 487 1539
25 Rodrīgo Rozenbergs Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekule 757 778 1535
26 Artūrs Pormanis Rīgas Centra humanitārā vidusskola 476 488 496 1460
27 Gustavs Akimovs Lapmežciema pamatskola 708 699 1407
28 Rimands Valdmanis Krotes Kronvalda Ata pamatskola / FK Bandava/Priekule 636 738 1374
29 Kristians Bubļausks Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekule 715 639 1354
30 Artūrs Pluğis Tukuma 2. vidusskola 687 659 1346
31 Marks Abražūns Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 636 688 1324
32 Klāvs Bārda Mārupes pamatskola 641 669 1310
33 Klāvs Liepiņš Mārupes Valsts ģimnāzija / Engures sportam 648 641 1289
34 Alberts Vēzītis Lielvārdes pamatskola / Lielupes Buki 597 670 1267
35 Kārlis Elvis Misa Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 434 432 388 1254
36 Kārlis Šķudītis Rīgas Franču licejs 573 681 1254
37 Ralfs Jonašku Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 440 800 1240
38 Gustavs Ļašs Jaunmārupes pamatskola / Jaunmārupe skrien! /Briksnis SK 621 555 1176
39 Jānis Strelēvics Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 541 594 1135
40 Ernests Salnājs Olaines 1. vidusskola 458 622 1080
41 Austris Bičevskis Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 497 533 1030
42 Tornike Gulua Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola / LMD.LV, ISOSTAR 976 976
43 Valters Volframs Ikšķiles vidusskola / Ikšķiles vidusskola 975 975
44 Rodrigo Anops Friča Brīvzemnieka pamatskola 960 960
45 Ervīns Fiļovs Jēkabpils 3.vidusskola / KROKUS 934 934
46 Kārlis Ģirnis Siguldas pilsētas vidusskola 888 888
47 Aleksis Bogdanova Piltenes vidusskola / Firma L4 878 878
48 Dāvis Dīzenbahs Rīgas Valda Zālīša sākumskola 849 849
49 Maksims Dviņaņinovs Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 822 822
50 Rihards Teters-Teterovskis Alūksnes pilsētas sākumskola / Marienburgas Vilki 819 819
51 Valts Vilcāns Baldones vidusskola / Baldones riteņbraukšanas nodaļa 819 819
52 Reinis Teters-Teterovskis Alūksnes pilsētas sākumskola / Marienbuirgas vilki 816 816
53 Edvards Kaulenis Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 306 488 794
54 Kārlis Kaulenis Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 306 488 794
55 Aigars Ramanis Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 790 790
56 Markuss Žilinskis Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 790 790
57 Gustavs Kristians Balodis Mārupes pamatskola 781 781
58 Jānis Caune Pamatskola "Ikšķiles Brīvā skola" / Ikšķiles brīvā skola 777 777
59 Ernests Lipskis Iļģuciema vidusskola 767 767
60 Miks Klempners Āgenskalna sākumskola 736 736
61 Mareks Abražūns Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 736 736
62 Marko Lilje-Jurķis Ķekavas vidusskola / Ķekavas vidusskola 724 724
63 Timurs Adašs Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekule 722 722
64 Pauls Putnāns Brocēnu vidusskola 714 714
65 Davids Stepe Lejasciema vidusskola / SK "Lejasciems" 704 704
66 Nikita Belobokova Ludzas 2. vidusskola / Infinity 704 704
67 Jēkabs Vadonis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 704 704
68 Emīls Cielavs Bauskas Valsts ģimnāzija 703 703
69 Dāvids Lapšāns Sējas mūzikas un mākslas skola / Sējas mūzikas un mākslas skola 700 700
70 Kārlis Kalējs Rīgas Hanzas vidusskola / Baltais 692 692
71 Ralfs Gulbis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 344 346 690
72 Roberts Ventiņš Iļģuciema vidusskola 675 675
73 Māris Rutks Ķekavas vidusskola / Ķekavas vidusskola 672 672
74 Elmārs Lapiņš Smiltenes vidusskola / Smiltene 669 669
75 Haralds Sametis Iļģuciema vidusskola 658 658
76 Sandis Sējējs Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 657 657
77 Edvards Arbačevskis Ķekavas vidusskola / Ķekavas vidusskola 657 657
78 Kristians Ušpelis Ogres sākumskola / Patria Sportland 643 643
79 Renāts Anspoks Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 636 636
80 Jānis Urga Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1. vidusskola 622 622
81 Klāvs Auzāns Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 620 620
82 Patriks Bulins Rīgas Valda Zālīša sākumskola / Zemgales Ziņas 615 615
83 Adrians Dobelis Mārupes Valsts ģimnāzija 600 600
84 Gustavs Limanāns Rīgas 41. vidusskola / RIEKSTI 579 579
85 Klāvs Zaicevs Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 576 576
86 Braens Kļavs Talsu pamatskola 535 535
87 Mārtiņš Brencis Ķekavas vidusskola 520 520
88 Eduards Osmolovskis Ķekavas vidusskola / Ķekavas vidusskola 520 520
89 Rolands Juris Sprūde Ķekavas vidusskola / Ķekavas vidusskola 516 516
90 Rihards Jēkabsons Tumes pamatskola 499 499
91 Pauls Jēkabsons Ādažu vidusskola / Ātrie eži 498 498
92 Vojtech Spryngl Rīgas Starptautiskā skola / Bauska 487 487
93 Ričards Joničenko Talsu Valsts ģimnāzija / talsu pauguraines Zaķi 485 485
94 Kristiāns Gožda Jūrmalas Valsts ģimnāzija 481 481
95 Olivers Frolovs Āgenskalna sākumskola 467 467
96 Gabriels Peļņa Madonas pilsētas vidusskola 453 453
97 Bruno Oborskis Rīgas 64. vidusskola / Lynxdojo 451 451
98 Kristians Kārlis Ceļmillers Jelgavas novada Neklātienes vidusskola 441 441
99 Aleksandrs Tjasto Rīgas Valdorfskola 440 440
100 Tālis Zāns Rīgas Juglas vidusskola 431 431
101 Austris Misāns Liepājas Centra sākumskola / Skrienam Liepājā 429 429
102 Ričards Kleins Engures vidusskola 401 401
U12S
Vieta Skola Vārds Smilt. Sig. Kand. Ogre Kopā
1 Elīza Ērenfrīde Rīgas 84. vidusskola 975 1000 1000 2975
2 Melānija Rožukalne Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Scott Racing 1000 937 955 956 2911
3 Lauma Līva Saklaure Ādažu vidusskola / Bermudu sešstūris 967 987 947 873 2901
4 Veronika Bogdanova Piltenes vidusskola / Firma L4 948 887 899 2734
5 Beāte Kronberga Laurenču sākumskola / Siguldas Susuri 832 916 874 881 2671
6 Anete Salnāja Rīgas 25. vidusskola / Bermudu sešstūris 874 891 754 769 2534
7 Elīza Fokerote Ulbrokas vidusskola 888 746 771 790 2449
8 Aurēlija Zīdere Rīgas Valda Zālīša sākumskola 812 802 745 751 2365
9 Madara Terentjeva Ādažu vidusskola / Sten Nordic 785 788 792 2365
10 Alise Nordena Penkules pamatskola / Dobeles sporta skola 815 761 750 2326
11 Estere Elisa Drīveniece Cēsu Pilsētas vidusskola 734 684 730 758 2222
12 Kate Hermane Ulbrokas vidusskola 755 676 736 2167
13 Dārta Rozenvalde Rīgas Franču licejs / Meža Mājas 699 663 606 672 2034
14 Annika Zālīte Ulbrokas vidusskola 1000 977 1977
15 Elīza Zīlīte V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola 616 631 655 1902
16 Adele Šlēziņa Cēsu 1. pamatskola / Bērzkrogs auto 852 891 1743
17 Margarita Babicka Jelgavas 4.vidusskola 586 589 530 1705
18 Marta Grīnberga Cēsu 1. pamatskola 546 525 536 557 1639
19 Ance Linberga Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 899 705 1604
20 Katrīna Gedroviča Jaunmārupes pamatskola / Jaunmārupe skrien 825 763 1588
21 Madlēna Freimane Mežciema pamatskola / Auseklis 744 791 1535
22 Annija Dreimane Rīgas Lietuviešu vidusskola / Rīgas Lietuviešu vidusskola 560 443 453 490 1503
23 Rasa Kristiāna Arnicāne Jelgavas 4.vidusskola 513 495 470 1478
24 Estere Rizga Gulbenes novada vidusskola / Madona 774 703 1477
25 Elīna Vahere-Abražune Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Rīgas Centra humanitārā vidusskola 700 757 1457
26 Elīza Leščinska Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Lapmežciems 752 701 1453
27 Keita Giptere Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 632 772 1404
28 Līva Baliņa Jelgavas 4.vidusskola / SK Dzērvene 632 637 1269
29 Paula Šūlmeistere Cēsu Pilsētas vidusskola 612 652 1264
30 Eva Linberga Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 648 600 1248
31 Beatrise Varkale Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola / Bermudu sešstūris 668 575 1243
32 Agnese Antonova Rīgas Juglas vidusskola / &A 617 585 1202
33 Renāte Petzāle Cēsu 1. pamatskola / KARRO 542 656 1198
34 Millija Benta Rīgas 64. vidusskola 521 605 1126
35 Katrīna Šoka Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 610 509 1119
36 Eva Gailīte Liepājas Raiņa 6. vidusskola 515 553 1068
37 Elizabete Balgalve Saldus pamatskola / Saldus 2007 473 497 970
38 Magdalena Tohva Rīgas Centra humanitārā vidusskola / RCHV 504 455 959
39 Ieva Marta Mačevska Jelgavas 4.vidusskola / Machinji 427 431 858
40 Dženifera Narvaiša Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 410 448 858
41 Annija Lūse Ogres 1. vidusskola 415 431 846
42 Endija Purviņa Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 410 428 838
43 Rēzija Kalniņa Ķekavas vidusskola / Ķekavas vidusskola 836 836
44 Samanta Silina Gulbenes novada valsts ģimnāzija 797 797
45 Laura Vilka Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola 755 755
46 Adelīna Seņuto Ķekavas vidusskola / Ķekavas vidusskola 751 751
47 Elza Kugelāne Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 728 728
48 Madara Katkovska Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 728 728
49 Ieva Rutkopa Jelgavas 4.vidusskola 711 711
50 Adriana Eisaka Ogres 1. vidusskola 686 686
51 Alise Bole Valmieras Viestura vidusskola / LIDA 686 686
52 Elīza Bērziņa Laurenču sākumskola / 3B 682 682
53 Emīlija Rosicka Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 649 649
54 Gundega Munda Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 638 638
55 Kate Jukuma Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas pilsētas vidusskola 629 629
56 Elīza Ramane Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 623 623
57 Agate Šauriņa Rīgas Kultūru vidusskola / Mežaparka Republika 620 620
58 Elza Anaņiča Pūres pamatskola 619 619
59 Everita Luīze Kaira Ogres 1. vidusskola 614 614
60 Laura Avena Ogres 1. vidusskola 609 609
61 Patrīcija Aišpure Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 604 604
62 Rēzija Roga Liepājas Centra sākumskola / RTB Liepaja 602 602
63 Karlīna Magrina Ķekavas vidusskola / Ķekavas vidusskola 598 598
64 Kristiāna Kisiļeva Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 595 595
65 Jete Lāce Siguldas pilsētas vidusskola / 4.m 589 589
66 Šarlote Cunska Jelgavas 4.vidusskola / 4.c 589 589
67 Rūta Ģeidāne Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 587 587
68 Karina Šoka Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 567 567
69 Anna Margareta Grīnberga Rīgas 64. vidusskola / Supervaroņu treniņi 562 562
70 Estere Rasa Tukuma 2. pamatskola / Brīvsolis 551 551
71 Kate Skotele Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 509 509
72 Grēta Gabriela Tohva Engures vidusskola / EVS 499 499
73 Anete Krūmiņa Saldus pamatskola / Saldus 2007 497 497
74 Marta Rimševica Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 495 495
75 Lote Skuja Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 495 495
76 Samanta Jode Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 483 483
77 Patrīcija Kronberga Ķekavas vidusskola / Ķekavas vidusskola 462 462
78 Keidija Balode Valmieras Pārgaujas sākumskola 460 460
79 Daniela Rečkina Ķekavas vidusskola / Ķekavas vidusskola 454 454
80 Tīna Petrusa Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 439 439
81 Selga Straupe Rīgas 45. vidusskola 435 435
82 Sofija Estere Kruljere Valmieras 5. vidusskola / Skrienam kopā 420 420
83 Adrija Broka Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 385 385
84 Anna Sesilija Vāvere Mengīni De Oliveira Ogres 1. vidusskola 378 378
85 Matilde Broka Mežciema pamatskola / #esesmustirnubuks 378 378
86 Zane Ozoliņa Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Emergn 354 354
87 Emilia Jermolajeva Rīgas 71. vidusskola 327 327
88 Sofija Estere Krujele Valmieras 5. vidusskola / Skrienam kopā 318 318
89 Kristīne Berga Valmieras sākumskola / Skrienam kopā 315 315
U14V
Vieta Skola Vārds Smilt. Sig. Kand. Ogre Kopā
1 Jānis Žagars Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija / Marienburgas vilki 996 1000 1000 1000 3000
2 Roberts Tolpežņikovs Tālmācības vidusskola "Rīgas Komercskola" / Siguldas sporta skola 961 997 998 2956
3 Arno Pušņins Siguldas Valsts ģimnāzija / Siguldas Sporta Skola 1000 963 951 962 2925
4 Rūdolfs Raudziņš Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 972 929 960 2861
5 Dāvis Zarins Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 925 910 935 951 2811
6 Dāvis Bergs Valmieras Pārgaujas sākumskola / Kocēnu sporta skola 903 878 934 2715
7 Daniels Lagzdiņš Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 832 878 894 2604
8 Inguss Jēkabsons Z.A. Meierovica Kabiles pamatskola 809 818 880 838 2536
9 Oskars Kronbergs Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 855 819 842 2516
10 Dāvis Bautris Rīgas Juglas vidusskola 789 834 855 2478
11 Markuss Pabērzis Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 818 818 767 2403
12 Valters Gaišais Rīgas Daugavgrīvas vidusskola / SS Arkādija 766 737 810 2313
13 Roberts Ratnieks Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 679 782 808 2269
14 Jēkabs Zvagulis Jaunpils vidusskola / Kartavkalnu buki 719 773 744 733 2250
15 Gustavs Ločmelis Valmieras Viestura vidusskola / VSK "Burkānciems & Co" 729 736 709 720 2185
16 Rūdolfs Smilga Ķekavas vidusskola / Ķekavas vidusskola 685 639 719 595 2043
17 Ēriks Muško Jaunpils vidusskola / Kartavkalnu buki 670 672 682 680 2034
18 Valters Pūcītis Ādažu vidusskola / SSK Bebra 690 655 653 658 2003
19 Krišs Āboliņš Jaunmārupes pamatskola / Jaunmārupe skrien 656 614 600 620 1890
20 Renārs Kociņš-Lielupe Jura Neikena Dikļu pamatskola / PULSOMETRS.LV 591 546 618 649 1858
21 Edijs Dobelis Jēkabpils 2. vidusskola / KROKUS 639 627 586 546 1852
22 Lauris Pogulis Valmieras Pārgaujas sākumskola / Kocēnu sporta skola 574 555 672 1801
23 Toms Ozols Rīgas Angļu ģimnāzija / - 875 881 1756
24 Krišjānis Ozoliņš Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Emergn 597 502 605 1704
25 Valentīns Ozols Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 616 573 487 1676
26 Ralfs Andersons Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekule 817 841 1658
27 Maksimus Jānis Gustsons-Kuks Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 523 508 535 568 1626
28 Ričards Valdmanis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 852 766 1618
29 Toms Vītols Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 767 777 1544
30 Valts Vilcāns Baldones vidusskola / Krosmintona klubs SK Sporta Punkts 749 794 1543
31 Aigars Laķls Valmieras sākumskola / Skrienam kopā 492 464 524 1480
32 Rūdolfs Leščinskis Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Lapmežciems 715 743 1458
33 Gustavs Kristians Balodis Mārupes pamatskola / ASK PATRIA 688 767 1455
34 Renārs Bents Rīgas 64. vidusskola 686 762 1448
35 Renārs Vītols Tukuma 2. vidusskola / Kartavkalnu buki 711 707 1418
36 Gustavs Vaivods Jūrmalas Valsts ģimnāzija / Jūrmalas Rūķīši 673 732 1405
37 Lamins Roberts Savo Ulbrokas vidusskola / Baltais 477 391 442 477 1396
38 Jēkabs Poikāns Rīgas Teikas vidusskola 689 702 1391
39 Eduards Gauris Rīgas 45. vidusskola / Lynxdojo 726 655 1381
40 Janis Barkovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 755 608 1363
41 Mārtiņš Grāvelsiņš Rubenes pamatskola / Rubenes pamatskola 676 667 1343
42 Dāvis Leitāns Rīgas Teikas vidusskola / MJ-Partneri 667 616 1283
43 Ralfs Emīls Enītis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 666 604 1270
44 Kārlis Bārda Mārupes pamatskola 648 620 1268
45 Olivers Valainis Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola / Zaķu banda 635 608 1243
46 Umberts Teters Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 677 562 1239
47 Francis Kozlovs Olaines 1. vidusskola 595 641 1236
48 Markuss Mīlenbergs Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 556 670 1226
49 Kristers Kadeģis Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekule 567 617 1184
50 Daniels Tupureins Ādažu vidusskola / Ādažu BJSS 560 619 1179
51 Ēriks Eduards Lazda Iecavas vidusskola 549 610 1159
52 Kārlis Jānis Strazdiņš Saulkrastu vidusskola / Saulkrasti 595 519 1114
53 Vadims Barkovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 556 519 1075
54 Kristofers Auželis Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola / Ādažu Brīvā Valdorfa Skola 566 503 1069
55 Eižens Kaupe Jūrmalas Alternatīvā skola / ART 512 554 1066
56 Ādams Lejiņš Rīgas Hanzas vidusskola / Rīgas Hanzas viduskola 530 518 1048
57 Kristaps Graudiņš Ikšķiles vidusskola 551 486 1037
58 Kārlis Spuriņš Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 340 679 1019
59 Hermanis Valtass Mārupes vidusskola / METRONS SK 998 998
60 Roberts Vēvers Pamatskola "Rīdze" / Lielie Dibeni 489 496 985
61 Krīvs Rožukalns Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Auseklis 950 950
62 Damirs Ņikitins Rīgas Rīnūžu vidusskola / Ronīši run 463 470 933
63 Roberts Mēlerts Tālmācības vidusskola "Rīgas Komercskola" 500 427 927
64 Todors Godiņš Cēsu 1. pamatskola / Sporta klubs Ašais 923 923
65 Gustavs Valdmanis Ikšķiles vidusskola 912 912
66 Valters Jonass Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 887 887
67 Daniels Gribs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" / Salaspils Sporta Skola 882 882
68 Artis Balandiņš Ķemeru pamatskola / Engures sportam/ Jadals 421 451 872
69 Kārlis Radvils Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 839 839
70 Olafs Rungevics Zūru pamatskola 832 832
71 Tanels Lapsiņš Ogres 1. vidusskola / X99 829 829
72 Rūdolfs Žideņš Mežinieku pamatskola / Aquatics 812 812
73 Emīls Strazdiņš Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 792 792
74 Ģirts Pļavnieks Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 775 775
75 Aleksandrs Glaskovs Baložu vidusskola 774 774
76 Rodrigo Valainis Aizkraukles novada vidusskola / Pats par sevi 743 743
77 Laimiņš Mastiņš Valmieras Viestura vidusskola / VSK "Burkānciems & Co" 725 725
78 Ralfs Vazdiķis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 702 702
79 Mārcis Ruķeris Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 691 691
80 Rūdolfs Kozlovs Ventspils 4. vidusskola 682 682
81 Rojs Jansons Jaunpils vidusskola / Kartavkalnu buki 667 667
82 Ieva Jete Jansone Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 654 654
83 Edijs Veismanis Engures vidusskola 651 651
84 Olivers Skanis Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola 650 650
85 Helvijs Tupureins Ādažu vidusskola / Ādažu BJSS 635 635
86 Roberts Leimanis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 625 625
87 Jurģis Cakuls Pamatskola "Rīdze" / Cakuli 607 607
88 Markuss Ivanovs Tukuma 2. vidusskola 595 595
89 Dāvis Karabauskis Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekule 594 594
90 Raivis Treijs Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 593 593
91 Lūkass Ķikusts Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 2. vidusskola" 587 587
92 Juris Paegle Jaunmārupes pamatskola 571 571
93 Leo Šenfelds Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekule 568 568
94 Roberts Griķītis Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 538 538
95 Ņikita Poļakovs Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola / Sporta Patriots 535 535
96 Kaspars Dūmiņš Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 525 525
97 Ritvars Ivanovs Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 521 521
98 Kristers Voldemārs Lazda Iecavas vidusskola 515 515
99 Verners Lazda Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 514 514
100 Kristaps Liepiņš Pūres pamatskola / Pūres pamatskola 511 511
101 Rinalds Burgevics Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 511 511
102 Oskars Kalniņš Gulbenes novada vidusskola / Maratona klubs 502 502
103 Markus Zeltagrauds Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 499 499
104 Aigars Laķis Valmieras sākumskola / Skrienam kopā 486 486
105 Alens Beitiņš Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 466 466
106 Toms Tirzmalis Pamatskola "Ikšķiles Brīvā skola" 459 459
107 Dāvis Černajs Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 449 449
108 Danils Markševics Tukuma Raiņa ģimnāzija / Sporta Patriots 7c 446 446
109 Gabriels Lenis Ādažu vidusskola 442 442
110 Mārtiņš Vorobjovs Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 442 442
111 Emīls Sīpols Mežciema pamatskola 430 430
112 Jēkabs Zariņš Trapenes pamatskola / Trapene 406 406
113 Martins Eigenfelds Siguldas 1. pamatskola / 3E 401 401
114 Ralfs Sedlers Tukuma 2. pamatskola 389 389
115 Eduards Bite Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 374 374
116 Iļja Mihailovs Daugavpils 10. vidusskola 317 317
U14S
Vieta Skola Vārds Smilt. Sig. Kand. Ogre Kopā
1 Nikija Mikāle Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekule 1000 1000 1000 1000 3000
2 Melānija Zālīte Ķekavas vidusskola / Ķekava 984 992 926 2902
3 Evelīna Misāne Ādažu vidusskola / ĀBJSS 920 795 831 2546
4 Ance Poļaka Alūksnes pilsētas sākumskola / Marienburgas Vilki 835 841 804 870 2546
5 Emīlija Zaķe Rīgas Valsts 2. ģimnāzija / SS “Arkādija” 808 693 856 875 2539
6 Amanda Linda Hohlova Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 887 774 831 2492
7 Elizabete Zaprivoda Rīgas 49. vidusskola / Supervaroņi 821 777 786 825 2432
8 Eleonora Kristiana Labsvīra Siguldas Valsts ģimnāzija / Siguldas sporta skola 765 705 817 820 2402
9 Jasmīna Tīna Spēka Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekule 812 766 789 2367
10 Ance Hermane Ulbrokas vidusskola 657 779 788 2224
11 Kristiāna Kudle Rīgas Valsts 2. ģimnāzija / Sporta skola Arkādija 676 748 737 2161
12 Jūlija Eglīte Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 607 661 802 2070
13 Marta Ļaudama Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 715 641 594 1950
14 Karlīna Ošāne Siguldas Valsts ģimnāzija / SK Pantera 556 638 648 1842
15 Kristiāna Krūze Ulbrokas vidusskola 657 509 666 1832
16 Elīza Gustiņa Dobeles sākumskola / Aquatics 870 910 1780
17 Patrīcija Rubeze Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekule 883 897 1780
18 Laura Kallase Gulbenes vidusskola 922 827 1749
19 Madara Veinberga Rīgas 41. vidusskola 618 546 569 1733
20 Katrīna Kārkliņa Valmieras Valsts ģimnāzija / Kocēnu sporta skola 827 847 1674
21 Emīlija Terentjeva Ādažu vidusskola / Sten Nordic 820 824 1644
22 Karlīna Keita Šmite Cēsu Pilsētas vidusskola 861 747 1608
23 Laura Kranāte Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 803 730 1533
24 Annija Raga Jura Neikena Dikļu pamatskola / PULSOMETRS.LV 534 429 480 492 1506
25 Anna Irbe Talsu Kristīgā vidusskola / Talsu pauguraines Zaķi 744 746 1490
26 Annija Strauta Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 754 682 1436
27 Estere Grandava Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 683 728 1411
28 Kerlīna Balode Valmieras Pārgaujas sākumskola 661 710 1371
29 Anna Marija Zaķe Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Maratona klubs/LSC 638 720 1358
30 Estere Šlēziņa Cēsu 1. pamatskola / Bērzkrogs auto 695 632 1327
31 Lauma Lange O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola / Baltais/Riteņvasara 620 701 1321
32 Tīna Laķe Tukuma 2. vidusskola / Engures sportam/Jadals 588 706 1294
33 Elza Kozlova Ventspils 4. vidusskola 646 634 1280
34 Patrīcija Paula Skujiņa Pumpuru vidusskola / Chiquititas 603 652 1255
35 Amanda Opočkina Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 614 620 1234
36 Adriāna Anete Eihvalde Jelgavas 4.vidusskola / 6.c 385 403 415 1203
37 Karīna Haritonova Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 497 697 1194
38 Katrīna Ārente Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 550 642 1192
39 Paula Zemvalde Rīgas Franču licejs 600 543 1143
40 Austra Jēkabsone Engures vidusskola 548 528 1076
41 Sabīne Eiklone Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 556 510 1066
42 Rūta Mellenberga Talsu Valsts ģimnāzija 507 523 1030
43 Aleksandra Volkane / SS "Arkādija" 952 952
44 Stella Paltiņa Cēsu 2. pamatskola / Sporta klubs Ašais 927 927
45 Keita Marcinkeviča Siguldas Valsts ģimnāzija / Siguldas sporta skola 899 899
46 Laura Indrušonoka Friča Brīvzemnieka pamatskola / Selga 431 457 888
47 Evelīna Karlova Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 840 840
48 Elīza Ģēģere Majoru vidusskola / Vāveres 812 812
49 Lūcija Epnere Privātā sākumskola "DOMDARIS" / Elita 748 748
50 Anna Domenika Satovska Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 744 744
51 Alīna Vilciņa Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 744 744
52 Elīna Anna Ose Pastendes pamatskola 736 736
53 Grēta Nora Kasparāne Mārupes Valsts ģimnāzija / Concombres 728 728
54 Elza Anaņiča Pūres pamatskola 696 696
55 Alise Pāvila Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekule 693 693
56 Kristiāna Brikmane Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola 692 692
57 Emīlija Frolova Āgenskalna sākumskola 691 691
58 Leila-Patrīcija Bula Saldus vidusskola / Jaunsardze 683 683
59 Kristiāna Anspoka Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 656 656
60 Madara Brante Rīgas Franču licejs / Kocēnu sporta skola 655 655
61 Roze Stulberga Rīgas Franču licejs / Kocēnu sporta skola 655 655
62 Paula Bērziņa Rīgas Imantas vidusskola 643 643
63 Evelīna Emīlija Galviņa Rīgas Angļu ģimnāzija 637 637
64 Anabella Treija Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 632 632
65 Rebeka Krikščūne Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 620 620
66 Laura Vadone Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 611 611
67 Gabija Lazarenoka Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 608 608
68 Marta Ancāne Tukuma Raiņa ģimnāzija 595 595
69 Elīza Tarasova Valmieras 5. vidusskola 582 582
70 Luīze Tarasova Valmieras 5. vidusskola 581 581
71 Estere Krūmiņa Ķekavas vidusskola 580 580
72 Madara Krūmiņa Smārdes pamatskola 577 577
73 Agnese Bērziņa Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 577 577
74 Paula Irbe Talsu Kristīgā vidusskola / Talsu pauguraines Zaķi 575 575
75 Dinija Vitkovska Liepājas Katoļu pamatskola / Latvijas autoceļu uzturētājs 569 569
76 Anete Stepāne Rīgas Kultūru vidusskola / Rīgas Kultūru vidusskola 560 560
77 Kate Makarova Engures vidusskola 528 528
78 Ance Ruķere Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 525 525
79 Anna Sprynglova Rīgas Starptautiskā skola / Bauska 523 523
80 Alise Nikola Ose Ventspils Valsts 1. ģimnāzija / Matisons Runner's Club 507 507
81 Signe Arstanova Tukuma Raiņa ģimnāzija / Gimnazija 506 506
82 Inese Tedere Limbažu 3. vidusskola 503 503
83 Alise Komasa Jelgavas 4. sākumskola / Supervaroņi 503 503
84 Alise Tihonova Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 495 495
85 Evita Rotberga Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 495 495
86 Felicita Leonora Feigina Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 493 493
87 Kate Jukuma Siguldas pilsētas vidusskola 491 491
88 Lauma Oišā Ačilova Engures vidusskola 484 484
89 Elizabete Polone Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 482 482
90 Marta Rutka Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 474 474
91 Alise Nikāze Saldus pamatskola / Jaunsardze 473 473
92 Laura Sigalova Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 461 461
93 Helēna Reinfelde Liepājas Valsts 1. ģimnāzija / Skrienam Liepājā 416 416
94 Dinija Celma Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 398 398
95 Beāte Sietiņa Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 398 398
U16V
Vieta Skola Vārds Smilt. Sig. Kand. Ogre Kopā
1 Kristers Kudlis Rīgas Valsts 2. ģimnāzija / Sporta skola Arkādija 984 1000 1000 2984
2 Lukass Pušņins Siguldas Valsts ģimnāzija / Siguldas Sporta Skola 1000 973 933 911 2906
3 Ralfs Dzosens Ikšķiles vidusskola 965 962 916 2843
4 Roberts Noviks Rīgas Valsts 3. ģimnāzija / Rieksti 923 931 889 869 2743
5 Olivers Bresme Talsu 2. vidusskola / Talsu pakalnu sporta klubs 922 866 863 866 2654
6 Niks Ričards Odiņš Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 902 884 861 2647
7 Alfs Vilcāns Baldones vidusskola / Baldones vieglatlētikas nodaļa 888 879 829 851 2618
8 Valters Bresme Talsu 2. vidusskola / Talsu pakalnu sporta klubs 901 874 830 2605
9 Knuts Sidorovičs Ikšķiles vidusskola 876 842 791 803 2521
10 Leons Zīders Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 825 813 796 2434
11 Ernests Solovjovs Talsu 2. vidusskola / Talsu pakalnu sporta klubs 792 778 790 2360
12 Ernests Pauls Mednis Lejasciema vidusskola / SK Lejasciems 799 764 698 2261
13 Pēteris Mūrnieks Lielvārdes pamatskola 791 735 727 715 2253
14 Kārlis Liepiņš Mārupes Valsts ģimnāzija / Engures sportam 702 845 650 670 2217
15 Marats Nadjaks Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 649 731 707 2087
16 Toms Rusiņš Rīgas 84. vidusskola / Kalnieši 638 685 640 696 2021
17 Emīls Ābelītis Krimuldas vidusskola 721 587 606 633 1960
18 Adrians Māris Šņoriņš Talsu Valsts ģimnāzija 947 948 1895
19 Mārtiņš Apsītis Ikšķiles vidusskola 566 585 638 666 1889
20 Ralfs Bartušauskis Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" / Doles banda 647 598 529 610 1855
21 Krišjānis Katkovskis Rīgas Valsts 3. ģimnāzija / MJ-Partneri 624 639 592 1855
22 Toms Balanass Siguldas pilsētas vidusskola / Virsotne/MARMOT 671 565 560 1796
23 Olivers Āboltiņš Ropažu vidusskola / Lynxdojo 607 579 603 1789
24 Rinalds Veinbergs Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 601 569 599 1769
25 Gustavs Radels Rīgas Angļu ģimnāzija 519 547 324 556 1622
26 Toms-Kārlis Auziņš Rīgas Katoļu ģimnāzija / SS Arkādija 525 436 626 1587
27 Jānis Riža Valmieras Valsts ģimnāzija / Straume 472 464 531 547 1550
28 Elans Balgalvis Saldus pamatskola / Saldus 2007 496 522 531 1549
29 Rikardo Enītis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 737 759 1496
30 Reinis Vītols Rīgas 84. vidusskola 789 685 1474
31 Krists Kalniņš Ventspils 1. pamatskola / Matisons Runner’s Club 698 769 1467
32 Matīss Grava Jelgavas 4.vidusskola 479 498 456 1433
33 Maikls Niks Anaņičs Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola 704 710 1414
34 Arvils Apsītis Rīgas 93. vidusskola / Auseklis 477 452 436 1365
35 Raimonds Vanags Lielvārdes pamatskola 452 368 428 413 1293
36 Mārtiņš Ķereksis Ogres Valsts ģimnāzija / Ogres Valsts ģimnāzija 637 640 1277
37 Ralfs Kaņģīzeris Jaunmārupes pamatskola 719 536 1255
38 Sandijs Jansons Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 600 616 1216
39 Marks Oborskis Rīgas 64. vidusskola / Lynxdojo 606 604 1210
40 Salvis Kozuliņš Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 611 581 1192
41 Sandis Ieleja Jēkabpils 3. vidusskola 559 571 1130
42 Rihards Purviņš Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 520 521 1041
43 Roberts Vaivods Jūrmalas Valsts ģimnāzija / Jūrmalas Rūķīši 514 519 1033
44 Edžus Krūmiņš Saldus pamatskola / Saldus 2007 496 523 1019
45 Rūdolfs Vanadzins Āgenskalna Valsts ģimnāzija / Arkādija sporta skola 1000 1000
46 Adrians Šiļins Āgenskalna Valsts ģimnāzija 925 925
47 Kārlis Bērziņš Ēdoles pamatskola / Virsotne/MARMOT 892 892
48 Adrians Stepe Lejasciema vidusskola / SK "Lejasciems" 879 879
49 Artūrs Radvils Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 854 854
50 Adrians Rīvāns Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 433 414 847
51 Dins Māskis Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 437 409 846
52 Kristers Doniņš Rojas vidusskola / - 818 818
53 Mārtiņš Neimanis Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / Kalpaka skola 21 814 814
54 Roberts Kārlis Karss Rīgas Valsts vācu ģimnāzija / Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 812 812
55 Adrians Zviedris Limbažu novada ģimnāzija 795 795
56 Emīls Gustavs Jazņevičs Babītes vidusskola / SS Arkādija 756 756
57 Miks Leitāns Rīgas Teikas vidusskola / MJ-Partneri 751 751
58 Raivo Kīsnics Ogres 1. vidusskola 751 751
59 Markuss Ralfs Lans Valmieras sākumskola / Skrienam kopā 371 372 743
60 Kristers Ernests Brikmanis Saldus pamatskola / Saldus Boksa klubs 735 735
61 Gatis Kadaģis Krotes Kronvalda Ata pamatskola / FK Bandava/Priekule 730 730
62 Ričards Čudnovs Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 729 729
63 Kristers Ozols Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 715 715
64 Gvido Galauskis Ogres Valsts ģimnāzija 713 713
65 Ritvars Sluga Kalnciema vidusskola / Virsotne/MARMOT 711 711
66 Linards Rihards Cimurs Mazsalacas vidusskola / Skrienam kopā 705 705
67 Markuss Vēvers Rīgas 49. vidusskola / Rīgas 49. vidusskola 687 687
68 Markuss Trofimovs Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 665 665
69 Roberts Jeļņikovs Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola / Skudriņas 664 664
70 Artūrs Pogulis Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / Kocēnu sporta skola 660 660
71 Raivis Ābele Engures vidusskola / Engures vidusskola / Engures sportam 651 651
72 Markuss Sokolovs Jēkabpils 3. vidusskola 635 635
73 Alberts Druska Rīgas Valsts 1. ģimnāzija / Lynxdojo 625 625
74 Adrians Vilnis Zūkers Rīgas 25. vidusskola 605 605
75 Gunārs Korns Ventspils 4. vidusskola 596 596
76 Dions Dorči Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 582 582
77 Dmitrijs Barkovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 577 577
78 Roberts Katkovskis Bauskas pilsētas pamatskola / Bauskas pilsētas pamatskola 573 573
79 Kristiāns Zariņš Valmieras sākumskola / Skrienam kopā 573 573
80 Ernests Limbergs Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 572 572
81 Jānis Birkvalds Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 530 530
82 Toms Sudrabs Siguldas Valsts ģimnāzija / 8.b 526 526
83 Ralfs Ribikauskis Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 524 524
84 Gustavs Neimanis Ogres Valsts ģimnāzija / Ogre 497 497
85 Verners Alksnis Lielvārdes pamatskola 458 458
86 Kristaps Marinsks Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 415 415
87 Henrijs Bušs Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 371 371
88 Linards Locs Daugavpils Vienības pamatskola / tipu-tapu 363 363
U16S
Vieta Skola Vārds Smilt. Sig. Kand. Ogre Kopā
1 Austra Ošiņa Ziemeļvalstu ģimnāzija / SS Arkādija 1000 995 1000 2995
2 Marta Luize Pētersone Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / Scott Running Latvia 1000 979 1000 2979
3 Viktorija Bogdanova Piltenes vidusskola / Firma L4 965 942 995 2902
4 Emīlija Vahere-Abražune Rīgas Valsts 1. ģimnāzija / Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 845 823 869 2537
5 Enija Stangute Baldones vidusskola 850 805 811 775 2466
6 Amanda Griķe Daugavpils Valsts ģimnāzija / BALTAIS/SK BULTA 745 766 732 2243
7 Karlīna Utkina Rīgas Igauņu pamatskola / Vāveres 757 706 687 686 2150
8 Kate Zaķe Rīgas Valsts 2. ģimnāzija / SS “Arkādija” 725 640 715 661 2101
9 Adele Balanasa Siguldas Valsts ģimnāzija / Virsotne/MARMOT 715 689 654 2058
10 Neonella Meiberga Rīgas 64. vidusskola 644 654 622 1920
11 Zane Strazdiņa Sējas pamatskola 660 608 596 581 1864
12 Diāna Bičkovska Rīgas Ostvalda vidusskola / Arkādija 900 963 1863
13 Aziza Donova Rīgas Valsts vācu ģimnāzija / SS Arkādija 919 915 1834
14 Klāra Sidoroviča Ikšķiles vidusskola 606 539 629 1774
15 Natālija Kranāte Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 850 787 1637
16 Sindija Ozolniece Saulkrastu novada vidusskola 591 434 528 488 1607
17 Sanija Ramona Ābeltiņa Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 721 882 1603
18 Una Gailīte Liepājas Raiņa 6. vidusskola 496 526 500 1522
19 Eleonora Dombrovska Siguldas pilsētas vidusskola 790 731 1521
20 Elza Anna Kļavniece Carnikavas pamatskola / Baltais 499 529 488 1516
21 Sandija Laķe Valmieras 2. vidusskola / Skrienam kopā 514 477 494 505 1513
22 Madara Kļavniece Murjāņu sporta ģimnāzija / Baltais 845 650 1495
23 Samanta Brēža Valmieras 5. vidusskola / Skrienam kopā 441 542 505 1488
24 Loreta Zālīte Ulbrokas vidusskola 745 730 1475
25 Anabella Barkova Engures vidusskola / Engures vidusskola 461 453 461 447 1375
26 Estere Stokmane Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 673 660 1333
27 Kintija Eiklone Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 605 676 1281
28 Elīza Ģēģere Majoru vidusskola / Vāveres 614 611 1225
29 Kristiāna Ķauķīte Nītaures vidusskola 618 602 1220
30 Amēlija Nikola Vīksna Valmieras Valsts ģimnāzija 594 614 1208
31 Kristjāna Misa Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 396 432 283 1111
32 Līga Opincāne Cēsu Pilsētas vidusskola 540 507 1047
33 Madara Bērziņa Ogres Valsts ģimnāzija / Virsotne/MARMOT 506 528 1034
34 Nellija Rungevica Zūru pamatskola 881 881
35 Laura Ozola Rīgas Valsts 2. ģimnāzija / Ādažu BJSS 874 874
36 Sanija Ābeltiņa Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 873 873
37 Keita Patrīcija Kolna Madonas Valsts ģimnāzija / PARTNER21_OGRE_VENDEN 870 870
38 Madara Veckalniņa Madonas Valsts ģimnāzija / Madonas Valsts ģimnāzija 867 867
39 Melanija Silina Gulbenes novada valsts ģimnāzija 778 778
40 Annija Siliņa Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekule 697 697
41 Linda Avena Ogres 1. vidusskola 661 661
42 Estere Roga Liepājas Valsts 1. ģimnāzija / RTB Liepaja 657 657
43 Maija Bāliņa Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 644 644
44 Adrija Megre Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 642 642
45 Grieta Vīksne Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 622 622
46 Anna Freiberga Rīgas 49. vidusskola / Vāveres 612 612
47 Enija Muceniece Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 602 602
48 Asnāte Pēlmane Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 594 594
49 Zane Štāle Bauskas Valsts ģimnāzija 591 591
50 Katrīna Priede Jelgavas Spīdolas ģimnāzija / Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija 587 587
51 Tīna Rupeika Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola 587 587
52 Tīna Zaiceva Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 580 580
53 Estere Riekstiņa Babītes vidusskola 575 575
54 Sandija Bērziņa Rīgas Imantas vidusskola 573 573
55 Nikola Čermeņeva Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 566 566
56 Žanete Munda Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 561 561
57 Patrīcija Rimševica Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 559 559
58 Sofija Vilcāne Jelgavas Valsts ģimnāzija 547 547
59 Evelīna Allere Jaunmārupes pamatskola 535 535
60 Laura Zaharova Rīgas Pļavnieku pamatskola 534 534
61 Nikola Sāra Bogdanova Rīgas Juglas vidusskola 534 534
62 Paula Lorēna Lablaika Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 532 532
63 Kira Mazurika Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 531 531
64 Aleksa Ance Vilciņa Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 529 529
65 Nikola Kļaviņa Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 517 517
66 Ilga Elija Jefremenkova Rīgas Hanzas vidusskola / Lynxdojo 491 491
67 Daniela Lovčinovska Ogres 1. vidusskola 485 485
68 Patricij Anna Ozola Saldus pamatskola 483 483
69 Kerija Strupiša Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 471 471
70 Estere Valtere Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 468 468
71 Diāna Grantiņa Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 468 468
72 Arīna Kuzņecova Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 468 468
73 Selina Strautniece Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu sporta skola 467 467
74 Eleonora Kleina Engures vidusskola 448 448
75 Klinta Burgevica Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 438 438
76 Alīna Zaiceva Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 438 438
77 Samanta Karaša Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 437 437
78 Monta Paula Leitlante Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 426 426
79 Inese Circene Brocēnu vidusskola / Jaunsardze 416 416
80 Vendija Volosovska Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 375 375
81 Selma Skane Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola 366 366
82 Elza Rutka Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola 366 366
U18V
Vieta Skola Vārds Smilt. Sig. Kand. Ogre Kopā
1 Roberts Zeiburliņš Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola / FK Bandava/Priekule 982 1000 1000 2982
2 Matīss Oto Filippovs Murjāņu sporta ģimnāzija / Siguldas sporta skola 870 957 981 2808
3 Ralfs Jansons Saldus tehnikums / FK Bandava/Priekule 933 722 842 872 2647
4 Jānis Riekstiņš Rīgas Franču licejs / SS Arkādija 791 929 923 2643
5 Donats Urtāns Jēkabpils Valsts ģimnāzija / Lūša spēks 914 754 799 810 2523
6 Markuss Ernestsons Talsu 2. vidusskola 722 788 773 2283
7 Dāvids Ramlavs Dobeles Valsts ģimnāzija / Dobeles Valsts ģimnāzija 681 751 751 2183
8 Ingus Ābeltiņš Jēkabpils 3. vidusskola 769 569 610 668 2047
9 Rodrigo Ģēģeris Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / Kalpaka skola 21 844 879 1723
10 Krišs Liepiņš Mārupes Valsts ģimnāzija / Engures sportam 1000 676 1676
11 Rūdolfs Dunauskis Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / Kalpaka skola 21 813 846 1659
12 Jānis Kravalis Siguldas Valsts ģimnāzija / Siguldas sporta skola 787 842 1629
13 Kristofers Baldiņš Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / Kalpaka skola 21 788 832 1620
14 Mārtiņš Ūburgs Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / Kalpaka skola 21 778 805 1583
15 Miks Leitāns Rīgas Teikas vidusskola / MJ-Partneri 812 743 1555
16 Gustavs Pētersons Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / Kalpaka skola 21 786 760 1546
17 Leonards Romāns Ķuzis Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / Kalpaka skola 21 699 795 1494
18 Matīss Caunītis Madonas pilsētas vidusskola / ASK Patria 727 754 1481
19 Ernests Limbergs Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 510 487 466 1463
20 Jēkabs Ķikurs Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 713 743 1456
21 Jēkabs Vīksna Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 707 730 1437
22 Kaspars Borozinskis Ķeguma komercnovirziena vidusskola / Maratona klubs 625 809 1434
23 Deivs Birzulis Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / Kalpaka skola 21 687 746 1433
24 Patriks Sems Paļulis Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 643 782 1425
25 Edvards Sniedzītis Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 630 782 1412
26 Edvards Palabinskis Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / Kalpaka skola 21 628 759 1387
27 Ralfs Daniels Zeile Babītes vidusskola / Babītes vidusskola 624 520 1144
28 Arvis Balandiņš Rīgas Mākslas un mediju tehnikums / Engures sportam/ Jadals 581 546 1127
29 Hardijs Mankēvičs Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 395 690 1085
30 Valters Mūrmanis Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / Kalpaka skola 21 469 597 1066
31 Nikolass Jansons Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 590 423 1013
32 Roberts Glazers Cēsu Profesionālā vidusskola / Sporta klubs Ašais 1000 1000
33 Artis Brazauckis Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 395 590 985
34 Gints Zilpuris Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 973 973
35 Kārlis Stukāns Ogres Valsts ģimnāzija / Ogres novada sporta centrs 958 958
36 Jurģis Namejs Zvejnieks Mārupes Valsts ģimnāzija / SK Virsotne 933 933
37 Krišjānis Kugrēns Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 395 443 838
38 Rihards Rācenājs Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 395 441 836
39 Patriks Gustavs Rinkevičs RTU inženierzinātņu vidusskola 816 816
40 Patriks Cinītis Ogres Valsts ģimnāzija 810 810
41 Ralfs Reinis Kvecko Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / Kalpaka skola 21 809 809
42 Kārlis Cakuls Rīgas Valsts 1. ģimnāzija / Cakuli 760 760
43 Andris Skadiņš Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 752 752
44 Jānis Marcinkevičs Siguldas Valsts ģimnāzija / Siguldas sporta skola 751 751
45 Ivo Gailis Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 744 744
46 Krišjānis Neimanis Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / Kalpaka skola 21 724 724
47 Roberts Vicvagaris Ventspils 4. vidusskola 708 708
48 Mariss Kadaģis Kandavas Lauksaimniecības tehnikums / FK Bandava/Priekule 704 704
49 Jānis Mārtiņš Ozoliņš Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / 113 istabiņa 688 688
50 Aleksis Kārkliņš Rīgas Igauņu pamatskola 675 675
51 Pauls Rozenvalds Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums 665 665
52 Sandis Dobelis Rīgas 64. vidusskola 661 661
53 Jurģis Egons Strazdiņš Saulkrastu vidusskola / Saulkrasti 627 627
54 Tomass Libergs Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / Stipendija 627 627
55 Kārlis Auziņš Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 619 619
56 Kristers Jānis Logins Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / 106. Istaba 586 586
57 Kristaps Kristians Beitiņš Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 563 563
58 Ralfs Korņenkovs Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 559 559
59 Mārtiņš Dimants Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 556 556
60 Viesturs Zemlītis Siguldas Valsts ģimnāzija 553 553
61 Ričards Sēja Carnikavas pamatskola / Ņiprie ikri 551 551
62 Matīss Mieriņš Jauno līderu vidusskola 448 448
63 Ivo Jasmanis Valmieras tehnikums / Kocēnu sporta skola 429 429
64 Toms Bundzinskis Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 393 393
65 Roberts Mucenieks Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 384 384
66 Kristaps Trēziņš Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 364 364
67 Mārcis Žeglovs Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 356 356
U18S
Vieta Skola Vārds Smilt. Sig. Kand. Ogre Kopā
1 Estere Volfa Cēsu Valsts ģimnāzija 1000 1000 1000 3000
2 Izabella Bogdanova Piltenes vidusskola / Firma L4 914 908 949 2771
3 Karīna Reuta Ikšķiles vidusskola 841 871 882 2594
4 Ieva Pūpola Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 765 758 463 828 2351
5 Megija Nordena Jelgavas Valsts ģimnāzija / Dobeles sporta skola 726 697 752 748 2226
6 Madara Pūpola Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 721 679 729 754 2204
7 Alise Otaņķe Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 701 678 729 726 2156
8 Signe Bērziņa Jūrmalas Valsts ģimnāzija 684 675 728 2087
9 Līva Poļaka Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija / Marienburgas Vilki 697 682 632 686 2065
10 Agnese Ikauniece Smiltenes tehnikums 600 594 672 719 1991
11 Valērija Curikova Rīgas 10. vidusskola / Sporta skolas”Arkādija” 915 1000 1915
12 Alise Petrova Rīgas Zolitūdes ģimnāzija / SK Arkādija 925 957 1882
13 Emīlija Strazdiņa Krimuldas vidusskola 605 586 570 647 1838
14 Anastasija Močalova Rīgas Imantas vidusskola / Sporta skola Arkādija 921 914 1835
15 Lauma Pope Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija 605 559 626 1790
16 Zane Līduma Rīgas Valsts vācu ģimnāzija / Latvijas Finieris 565 552 643 1760
17 Violeta Žusele Daugavpils Tehnoloģiju vidusskola - licejs / Daugavpils Runners 573 564 544 621 1758
18 Linda Auziņa Rīgas Angļu ģimnāzija / SS Arkādija 855 903 1758
19 Jolanta Pence Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 818 824 1642
20 Marta Balanasa Siguldas pilsētas vidusskola / Virsotne/MARMOT 767 756 1523
21 Inese Kaminska Engures vidusskola / Engures Sportam 448 454 455 479 1388
22 Aina Muskare Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / Kalpaka skola 21 661 724 1385
23 Ērika Kalniņa Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija / Skrienam kopā 441 407 451 476 1368
24 Zane Eglīte Āgenskalna Valsts ģimnāzija 670 657 1327
25 Samanta Osiņa Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / Kalpaka skola 21 636 686 1322
26 Signe Līne Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / Kalpaka skola 21 636 679 1315
27 Dārta Elīza Bērziņa Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 686 612 1298
28 Vendija Vitkovska Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola / Latvijas autoceļu uzturētājs 692 596 1288
29 Renāte Babicka Jelgavas Valsts ģimnāzija 598 630 1228
30 Nikija Tēra Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / Kalpaka skola 21 560 621 1181
31 Līva Grēta Tirzmale Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / Kalpaka skola 21 560 621 1181
32 Selīna Balakāne Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 492 664 1156
33 Patrīcija Mincenberga Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 445 697 1142
34 Endija Ozolniece Rīgas Juglas vidusskola 476 662 1138
35 Annija Miļūne Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 714 402 1116
36 Ronda Neija Tīruma Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 508 600 1108
37 Erīna Jakobsone Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 509 528 1037
38 Madara Sausā Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 503 528 1031
39 Krista Savicka Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 492 534 1026
40 Indra Mackeviča Ķeguma komercnovirziena vidusskola / Ogres novada sporta centrs 997 997
41 Evija Grebstele Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 493 499 992
42 Melānija Tinkus Valmieras Valsts ģimnāzija / Skrienam kopā 499 475 974
43 Rebeka Krekšina Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 465 503 968
44 Līva Puriņa Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija / VSK Burkānciems&Co/VBSS 955 955
45 Emīlija Birkvalde Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 445 501 946
46 Karīna Mučička Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 445 500 945
47 Keita Kokina Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 402 534 936
48 Rebeka Draudiņa Rīgas 41. vidusskola / SS ARKĀDIJA 917 917
49 Sintija Krīgere Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 445 465 910
50 Katrīne Kristiāna Trofimova Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 445 465 910
51 Paula Kļaviņa Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 464 434 898
52 Everita Geduša Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 411 465 876
53 Kintija Gurkovska Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 464 401 865
54 Krista Kristīne Miķelsone Valmieras tehnikums / Skrienam kopā 594 265 859
55 Anda Adriana Straumane Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 445 401 846
56 Liene Laiškone Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 411 402 813
57 Aleksa Ziemele Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 402 402 804
58 Beatrise Poča Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 397 402 799
59 Signe Ušerovska Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / Kalpaka skola 21 659 659
60 Diana Valdmane Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija / Kocēnu sporta skola 658 658
61 Evelīna Ģeidāne Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 617 617
62 Elza Vārna Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 617 617
63 Reičela Rone Aizputes vidusskola / Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 607 607
64 Sāra Sanija Brantiņa Valmieras tehnikums / Kocēnu sporta skola 600 600
65 Lauma Simsone Pumpuru vidusskola / Chiquititas 597 597
66 Sofija Šļamova Rīgas Valsts klasiskā ģimnāzija 577 577
67 Karolīna Gumbele Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 562 562
68 Sandija Gunta Evardsone Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola 560 560
69 Evelīna Vahere-Abražune Rīgas Valsts 1. ģimnāzija / Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 534 534
70 Elizabete Vilcāne Jelgavas Mūzikas vidusskola 516 516
71 Elīza Puriņa Friča Brīvzemnieka pamatskola / Zemgales ziņas 499 499
72 Dainida Matveja Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 497 497
73 Paula Sipoviča Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 492 492
74 Melānija Alne Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / Skrienam kopā 491 491
75 Sanija Bureņa Valmieras tehnikums / Kocēnu sporta skola 486 486
76 Līva Ivanovska Rīgas 49. vidusskola / OldSnails 472 472
77 Loreta Marta Skujiņa Pumpuru vidusskola / Chiquititas 458 458
78 Amanda Lazda Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 454 454
79 Monta Majevska Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 450 450
80 Jūlija Kaminska Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola / Jaunsardze/PULKVEŽA OSKARA KALPAKA PROFESIONĀLĀ VIDUSSKOLA 448 448
81 Renāte Žigure Saldus vidusskola / Jaunsardze 447 447
82 Santa Samanta Kučere Tukuma 2. vidusskola 429 429
83 Evelīna Ivanova Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 424 424
84 Alise Niedra Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 411 411
85 Sabīne Šulte Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 402 402
86 Kristiāna Jasureviča Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 402 402
87 Sandija Spundiņa Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 401 401
88 Luīze Straģe Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 401 401
89 Luīze Lūcija Kriuliņa Rīgas Mākslas un mediju tehnikums 398 398
90 Evelīna Nagliša Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 397 397
U20V
Vieta Skola Vārds Smilt. Sig. Kand. Ogre Kopā
1 Daniels Blumbahs Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 1000 791 746 2537
2 Roberts Muško Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija / Kartavkalnu buki 818 777 613 572 2208
3 Ralfs Bračikovs Smiltenes tehnikums / Kocēnu sporta skola 1000 818 1818
4 Toms Stivrinieks Kandavas Lauksaimniecības tehnikums 537 551 1088
5 Jurijs Gromovs Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 547 536 1083
6 Leonīds Kostjajevs Saldus tehnikums / FK Bandava/Priekule 1000 1000
7 Ralfs Roga Liepājas Valsts 1. ģimnāzija / Liepājas Sporta Spēļu Skola 1000 1000
8 Daniils Kijaško Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskola / Infinity 790 790
9 Roberts Mucenieks Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 586 586
10 Jegors Stankovskis Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 409 409
11 Dāvis Mieriņš Jauno līderu vidusskola 336 336
U20S
Vieta Skola Vārds Smilt. Sig. Kand. Ogre Kopā
1 Emīlija Upmale Jelgavas Valsts ģimnāzija 1000 1000 1000 3000
2 Daido Dagne Brūvere Priekuļu vidusskola / Cēsu pilsētas sporta skola 984 982 916 950 2916
3 Elīza Viekale-Gasjūne Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija 1000 957 933 938 2895
4 Katrīna Erne Rīgas 6. vidusskola 999 958 910 2867
5 Amanda Ignāte Ādažu vidusskola / Bermudu sešstūris 876 829 756 2461
6 Diāna Apsīte Jēkabpils Valsts ģimnāzija 691 634 645 1970
7 Līga Zlaugotne Eiropas Tālmācības vidusskola / YF Runners 628 588 611 650 1889
8 Evelīna Sirmā Valmieras 5. vidusskola / Kocēnu sporta skola 857 835 1692
9 Rebeka Zekante Jēkabpils Agrobiznesa koledža / Skrien Jēkabpils! 849 758 1607
10 Loreta Knospiņa Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija / Skrienam kopā 548 483 511 525 1584
11 Kristiāna Paula Eihvalde Jelgavas 4.vidusskola 444 440 440 1324
12 Patrīcija Mediņa Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 451 479 930
13 Katrīna Špundzāne Majoru vidusskola / Jūrmalas Sporta skola 885 885
14 Annija Degtereva Jēkabpils Valsts ģimnāzija 840 840
15 Emīlija Krūmiņa Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija / Kocēnu sporta skola 681 681
16 Nataļja K Rīgas 1. vidusskola 675 675
17 Samanta Annija Lauriņa Liepājas Valsts 1. ģimnāzija 634 634
18 Elīza Sīpola Rīgas 84. vidusskola 542 542
19 Alise Rulle Jelgavas Valsts ģimnāzija 533 533