MEKLĒT
 
SKOLU ČEMPIONĀTS skrējiena rezultāti
LVM čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem - OFICIĀLAIS RANGS
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1. Bauskas Valsts ģimnāzija 50
2. Pilsrundāles vidusskola 22
3. Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola 19
4. Aizputes vidusskola 17
5. Tukuma 2. vidusskola 12
6. Jelgavas 4. vidusskola 12
7. Priekules vidusskola 11
8. Ādažu vidusskola 8
9. Rīgas Franču licejs 8
10. Rubenes pamatskola 8
Visstiprākās komandas
Vieta Komanda Punkti
1. FK Bandava/Priekule 3949
2. Siguldas sporta skola 3838
3. SS Arkādija 3750
4. Firma L4 3721
5. Kocēnu sporta skola 3466
6. Liepājas rajona sporta skola 3399
7. Marienburgas vilki 3374
8. Talsu pakalnu sporta klubs 3347
9. Bermudu sešstūris 3324
10. Bauskas Valsts ģimnāzija 3152
Ātrākās skolas (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Skola Vidējais punktu skaits
1. Talsu 2. vidusskola 818.8333 (6)
2. Priekules vidusskola 748.0000 (11)
3. Aizputes vidusskola 747.5882 (17)
4. Ādažu vidusskola 704.5000 (8)
5. Ulbrokas vidusskola 703.0000 (7)
6. Rīgas Centra humanitārā vidusskola 682.0000 (6)
7. Rubenes pamatskola 666.0000 (8)
8. Rīgas Franču licejs 659.6250 (8)
9. Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola 655.4737 (19)
10. Engures vidusskola 589.1667 (6)
Visvairāk pārstāvētie sporta klubi
Vieta Klubs Dalībnieku skaits
1. Bauskas Valsts ģimnāzija 50
2. Pilsrundāles vidusskola 22
3. FK Bandava/Priekule 17
4. Liepājas rajona sporta skola 15
5. Kocēnu sporta skola 14
6. SS Arkādija 9
7. Siguldas sporta skola 8
8. Skrienam kopā 7
9. Bermudu sešstūris 6
10. Engures vidusskola 5
Ātrākie sporta klubi (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Klubs Vidējais punktu skaits
1. Siguldas sporta skola 848.7500 (8)
2. SS Arkādija 816.5556 (9)
3. FK Bandava/Priekule 772.9412 (17)
4. Liepājas rajona sporta skola 741.6000 (15)
5. Bermudu sešstūris 738.0000 (6)
6. Kocēnu sporta skola 662.4286 (14)
7. Bauskas Valsts ģimnāzija 504.6200 (50)
8. Pilsrundāles vidusskola 475.2273 (22)
9. Skrienam kopā 442.7143 (7)
Ātrākie skolēni
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Roberts Zeiburliņš 4125 U18V Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:24:53
2 Kristers Kudlis 4147 U16V Rīgas Valsts 2. ģimnāzija/Arkādija sporta skola 00:25:18
3 Gints Zilpuris 4082 U18V Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:25:35
4 Matīss Oto Filippovs 4078 U18V Murjāņu sporta ģimnāzija/Siguldas sporta skola 00:26:00
5 Leonīds Kostjajevs 4122 U20V Saldus tehnikums/FK Bandava/Priekule 00:26:00
6 Ralfs Dzosens 4306 U16V Ikšķiles vidusskola 00:26:19
7 Adrians Māris Šņoriņš 10320 U16V Talsu Valsts ģimnāzija 00:26:41
8 Jānis Riekstiņš 4066 U18V Rīgas Franču licejs 00:26:48
9 Jānis Žagars 4032 U14V Alūksnes pilsētas sākumskola/Marienburgas vilki 00:26:54
10 Hermanis Valtass 10375 U14V Mārupes vidusskola/METRONS SK 00:26:57
Ātrākās skolnieces
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Estere Volfa 4430 U18S Cēsu Valsts ģimnāzija 00:28:1300:28:13
2 Marta Luize Pētersone 4055 U16S Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Scott Running Latvia 00:28:3900:28:39
3 Austra Ošiņa 4065 U16S Ziemeļvalstu ģimnāzija/SS Arkādija 00:28:4700:28:47
4 Viktorija Bogdanova 4145 U16S Piltenes vidusskola/Firma L4 00:28:4800:28:48
5 Alise Petrova 4001 U18S Rīgas Zolitūdes ģimnāzija/SK Arkādija 00:29:2800:29:28
6 Izabella Bogdanova 4020 U18S Piltenes vidusskola/Firma L4 00:29:4400:29:44
7 Diāna Bičkovska 4076 U16S Rīgas Ostvalda vidusskola/Arkādija 00:29:4500:29:45
8 Nikija Mikāle 4129 U14S Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:29:5000:29:50
9 Elīza Ērenfrīde 4030 U12S Rīgas 84. vidusskola 00:30:0700:30:07
10 Anastasija Močalova 4092 U18S Rīgas Imantas vidusskola/SS Arkādija 00:30:3800:30:38
U10V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Vladislavs Stepanovs 4116 Rīgas 40. vidusskola 00:30:18 +00:00 1000
2 Kristaps Krūmiņš 4102 Jelgavas 4. sākumskola/JNSC 00:31:48 +01:30 953
3 Raimonds Saklaurs 4084 Ādažu vidusskola/Bermudu sešstūris 00:35:45 +05:27 848
4 Dominiks Pētersons 4056 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Scott Running Latvia 00:36:03 +05:45 841
5 Martins Lūsis 4472 Talsu 2. vidusskola/Talsu pakalnu sporta klubs 00:36:36 +06:18 828
6 Ralfs Lūsis 4229 Talsu 2. vidusskola/Talsu pakalnu sporta klubs 00:36:41 +06:23 826
7 Daniels Ķepals 4137 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:37:26 +07:08 809
8 Kārlis Poikāns 4230 Rīgas Teikas vidusskola 00:38:22 +08:04 790
9 Toms Boruto 4138 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:38:45 +08:27 782
10 Jānis Zālītis 4038 Ulbrokas vidusskola 00:39:31 +09:13 767
11 Markuss Zālītis 4097 Ķekavas vidusskola/Ķekava 00:39:57 +09:39 758
12 Gustavs Grīnbergs 4139 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:40:44 +10:26 744
13 Edvards Bērziņš 4006 Saldus vidusskola/SBK 00:41:01 +10:43 739
14 Nils Devaijī 4283 Rīgas Franču licejs 00:41:36 +11:18 728
15 Maksims Barkovs 4287 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:45 +12:27 709
16 Ernests Kančs 4246 Ādažu vidusskola/SSK Bebra 00:42:56 +12:38 706
17 Dainis Opincāns 4167 Cēsu Pilsētas vidusskola 00:44:44 +14:26 677
18 Uģis Kalniņš 4502 Jēkabpils 3. vidusskola 00:45:12 +14:54 670
19 Anrijs Ralfs Hohbergs 4457 Ikšķiles Brīvā skola 00:45:17 +14:58 669
20 Martins Mīlenbergs 10271 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:45:37 +15:19 664
21 Roberts Podiņš 4196 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 00:46:43 +16:25 649
22 Marks Ummers 4236 Carnikavas pamatskola/Carnikavas pamatskola 00:46:44 +16:26 649
23 Mariss Ummers 4416 Carnikavas pamatskola/Carnikavas pamatskola 00:46:44 +16:26 648
24 Jurģis Āboliņš 4468 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien 00:46:47 +16:29 648
25 Bruno Sprincis 4163 Ogres sākumskola/Lāči 00:46:51 +16:33 647
26 Roberts Ļiņēvičs 4067 Tukuma 2. vidusskola/Venden 00:47:23 +17:05 640
27 Pēteris Matjola 4018 Rīgas Valda Zālīša pamatskola/PII Ķiparu nams 00:47:41 +17:23 635
28 Edgars Redisons 4320 Annas Brigaderes pamatskola/ASK Patria 00:48:36 +18:18 624
29 Gustavs Ārents 4480 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:48:36 +18:18 624
30 Jānis Saldūksnis 10274 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:50:09 +19:51 604
31 Rafaels Marcinkevičs 4301 Ziemeļvalstu ģimnāzija/ZVĢ 00:50:26 +20:08 601
32 Matīss Devaijī 4284 Rīgas Franču licejs 00:51:30 +21:12 588
33 Ralfs Onskulis 5194 /Latvijas autoceļu uzturētājs 00:52:27 +22:09 578
34 Marks Ceļmillers 4328 Salgales pamatskola 00:53:10 +22:52 570
35 Ernests Ozols 10303 Privātā sākumskola "DOMDARIS" 00:53:17 +22:59 569
36 Teodors Peļņa 4243 Krimuldas vidusskola/Ziemeļpols SK 00:53:24 +23:06 567
37 Kaspars Ozoliņš 4296 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Emergn 00:53:50 +23:32 563
38 Andrejs Ņesterenko 4255 Rīgas Purvciema vidusskola 00:54:49 +24:31 553
39 Jānis Grīnbergs 4165 Cēsu 1. pamatskola 00:55:18 +25:00 548
40 Rihards Graudužis 10359 Ogres sākumskola 00:55:28 +25:10 546
41 Renārs Saulītis 4157 Ādažu vidusskola 00:56:16 +25:58 539
42 Germans Ņikitins 4265 Rīgas Rīnūžu vidusskola/Ronīši run 00:57:20 +27:02 529
43 Toms Bartušauskis 4233 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Doles banda 00:57:45 +27:27 525
44 Gustavs Krastiņš 4402 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:58:26 +28:08 519
45 Georgs Ošāns 10349 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:58:47 +28:29 516
46 Regnārs Saliņš 4302 Rīgas Igauņu pamatskola/Rīgas Igauņu pamatskola 00:58:48 +28:30 515
47 Kārlis Dauburs 4467 Carnikavas pamatskola/SocialGuruLab 00:59:46 +29:28 507
48 Olivers Jansons 4273 Jūrmalas Valsts ģimnāzija 01:01:55 +31:37 489
49 Renārs Vērsis 4295 Jelgavas 4. vidusskola 01:02:34 +32:16 484
50 Marko Miščenko 4495 Jelgavas 4. vidusskola 01:04:24 +34:06 471
51 Toms Rūdulis 10296 Tukuma 2. vidusskola/Rūdulīši :-) 01:04:36 +34:18 469
52 Rihards Mucenieks 4262 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 01:12:52 +42:34 416
U10S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Marta Gustiņa 4025 Dobeles sākumskola/Aquatics 00:31:21 +00:00 1000
2 Ariana Kodaleva 4105 Alūksnes novada vidusskola/Marienburgas Vilki 00:33:25 +02:04 938
3 Keita Pitka 4188 Dobeles sākumskola/AQUATICS 00:34:38 +03:17 905
4 Melānija Vāvere 4226 Rīgas Igauņu pamatskola/PATRIA SPORTLAND 00:35:26 +04:05 885
5 Katalina Allere 4113 Gaiķu pamatskola/PATRIA SPORTLAND 00:36:18 +04:57 864
6 Dārta Rožukalne 4507 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Auseklis 00:38:18 +06:57 819
7 Felicita Jerofejeva 4152 Jēkabpils 2. vidusskola/Lūša spēks/Skrien Jēkabpils! 00:38:42 +07:21 810
8 Maija Meijere 4061 Rīgas Teikas vidusskola/- 00:39:51 +08:30 787
9 Katrīna Bogdanova 4141 Piltenes vidusskola/Firma L4 00:40:27 +09:06 775
10 Kate Salnāja 4173 Rīgas 25. vidusskola/Bermudu sešstūris 00:40:28 +09:07 775
11 Elīza Ģēģere 4337 Majoru vidusskola/Vāveres 00:41:41 +10:20 752
12 Dārta Tīsa 4172 Siguldas 1. pamatskola 00:46:33 +15:11 674
13 Laura Ozolniece 4211 Saulkrastu vidusskola 00:47:05 +15:44 666
14 Emīlija Abiļeva 4321 Baložu vidusskola 00:47:28 +16:07 661
15 Rūta Knipše 4039 Pamatskola "Rīdze"/Lielie Dibeni 00:48:57 +17:36 640
16 Romija Kodoliņa 4322 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:52:23 +21:02 599
17 Alisa Mitrohina 4282 Jankas Kupalas Rīgas Baltkrievu pamatskola 00:53:38 +22:17 585
18 Evelīna Jostmane 4072 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:54:54 +23:33 571
19 Amanda Dobele 4269 Mārupes Valsts ģimnāzija 00:56:18 +24:57 557
20 Madara Māra Saklaure 4372 Ādažu vidusskola/Bermudu sešstūris 00:59:15 +27:54 529
21 Māra Bordāne 10361 Rīgas Katoļu ģimnāzija 01:00:52 +29:31 515
22 Maija Urga 4198 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1. vidusskola 01:03:17 +31:56 495
23 Ieva Liepiņa 4511 Valmieras sākumskola/BALTMA 01:04:33 +33:12 486
24 Marta Bartušauska 4234 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Doles banda 01:06:33 +35:12 471
25 Ance Bērziņa 4427 Smārdes pamatskola 01:07:25 +36:04 465
26 Paula Marija Mačevska 4304 Jelgavas 4. vidusskola/Machinji 01:27:25 +56:03 359
27 Jasmīna Kriuliņa 4419 Rīgas Imantas vidusskola 01:37:03 +1:05:42 323
U12V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artūrs Madelāns 4508 Rīgas 41. vidusskola 00:29:02 +00:00 1000
2 Ansis Kristofers Pāvils 4130 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:30:35 +01:33 949
3 Toms Viekals-Gasjūns 4035 Jelgavas 4. sākumskola 00:32:37 +03:34 890
4 Aleksis Bogdanova 4142 Piltenes vidusskola/Firma L4 00:33:05 +04:03 878
5 Dāvis Dīzenbahs 4422 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:34:13 +05:10 849
6 Rihards Gūtmanis 4133 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:34:14 +05:12 848
7 Sandris Salna 4057 Aizputes vidusskola/Liepājas sporta skola 00:36:28 +07:25 797
8 Kristers Salna 4058 Aizputes vidusskola/Liepājas sporta skola 00:36:51 +07:49 788
9 Kārlis Gedrovičs 4115 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien! 00:37:23 +08:21 777
10 Ernests Lipskis 4075 Iļģuciema vidusskola 00:37:53 +08:50 767
11 Timurs Adašs 4128 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:40:12 +11:10 722
12 Pauls Putnāns 4435 Brocēnu vidusskola 00:40:40 +11:38 714
13 Gustavs Akimovs 4250 Lapmežciema pamatskola 00:41:02 +12:00 708
14 Kārlis Kalējs 4336 Rīgas Hanzas vidusskola/Baltais 00:41:59 +12:57 692
15 Artūrs Pluğis 4008 Tukuma 2. vidusskola 00:42:16 +13:14 687
16 Klāvs Bārda 4074 Mārupes pamatskola 00:45:17 +16:14 641
17 Matīss Bumbļausks 4126 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:45:17 +16:14 641
18 Klāvs Liepiņš 4019 Mārupes Valsts ģimnāzija/Engures sportam 00:45:20 +16:18 641
19 Kristians Bubļausks 4120 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:45:27 +16:24 639
20 Rimands Valdmanis 4124 Krotes Kronvalda Ata pamatskola/FK Bandava/Priekule 00:45:38 +16:36 636
21 Renāts Anspoks 4215 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:45:39 +16:37 636
22 Marks Abražūns 4153 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:45:41 +16:39 636
23 Edvards Olte 4300 Jūrmalas Valsts ģimnāzija 00:46:10 +17:08 629
24 Jānis Urga 4197 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1. vidusskola 00:46:43 +17:41 622
25 Gustavs Ļašs 10326 Jaunmārupes pamatskola 00:46:46 +17:44 621
26 Mikus Kopmanis 4418 Jelgavas 4. sākumskola 00:47:48 +18:45 608
27 Alberts Vēzītis 4270 Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola/Lielupes Buki 00:48:41 +19:38 597
28 Valdis Rusiņš 4217 Rīgas 84. vidusskola/Kalnieši 00:50:12 +21:10 579
29 Krišjānis Paegle 4218 Jaunmārupes pamatskola 00:50:13 +21:10 578
30 Kārlis Šķudītis 4378 Rīgas Franču licejs 00:50:41 +21:39 573
31 Gusts Limbergs 4223 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:51:09 +22:06 568
32 Dāvis Apsītis 4338 Ikšķiles vidusskola 00:53:28 +24:26 543
33 Jānis Strelēvics 4481 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:53:41 +24:39 541
34 Deniss Gasperts 4104 Jauno līderu vidusskola 00:54:09 +25:07 536
35 Roberts Toms Lērme 4293 Jauno līderu vidusskola 00:54:14 +25:12 535
36 Austris Bičevskis 4476 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:58:24 +29:22 497
37 Artūrs Pormanis 4394 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:58:35 +29:32 496
38 Juris Dauburs 4466 Carnikavas pamatskola/SocialGuruLab 00:59:39 +30:37 487
39 Ričards Joničenko 10302 Talsu Valsts ģimnāzija/talsu pauguraines Zaķi 00:59:56 +30:54 485
40 Mārtiņš Saliņš 4009 Rīgas Igauņu pamatskola/Rīga Igauņu pamatskola 01:00:11 +31:09 483
41 Ernests Salnājs 4487 Olaines 1. vidusskola 01:03:22 +34:20 458
42 Kristians Kārlis Ceļmillers 4329 Jelgavas novada Neklātienes vidusskola 01:05:49 +36:47 441
43 Aleksandrs Tjasto 4253 Rīgas Valdorfskola 01:06:03 +37:00 440
44 Ralfs Jonašku 4373 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:06:03 +37:00 440
45 Kārlis Elvis Misa 4290 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:07:12 +38:10 432
46 Tālis Zāns 4387 Rīgas Juglas vidusskola 01:07:24 +38:22 431
47 Ralfs Gulbis 4200 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:24:28 +55:26 344
48 Kārlis Kaulenis 4485 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 01:34:54 +1:05:52 306
49 Edvards Kaulenis 4489 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 01:34:56 +1:05:53 306
U12S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Elīza Ērenfrīde 4030 Rīgas 84. vidusskola 00:30:07 +00:00 1000
2 Annika Zālīte 4037 Ulbrokas vidusskola 00:30:49 +00:42 977
3 Melānija Rožukalne 4506 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Auseklis 00:31:32 +01:25 955
4 Lauma Līva Saklaure 4083 Ādažu vidusskola/Bermudu sešstūris 00:31:49 +01:41 947
5 Veronika Bogdanova 4144 Piltenes vidusskola/Firma L4 00:33:30 +03:23 899
6 Beāte Kronberga 4203 Laurenču sākumskola 00:34:28 +04:21 874
7 Adele Šlēziņa 4095 Cēsu 1. pamatskola/MTB Priekuļi 00:35:23 +05:15 852
8 Elīza Fokerote 4099 Ulbrokas vidusskola 00:39:05 +08:58 771
9 Alise Nordena 4161 Penkules pamatskola 00:39:34 +09:27 761
10 Elīna Vahere-Abražune 4227 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:39:46 +09:39 757
11 Anete Salnāja 4041 Rīgas 25. vidusskola/Bermudu sešstūris 00:39:58 +09:50 754
12 Aurēlija Zīdere 4100 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:40:25 +10:18 745
13 Madlēna Freimane 4456 Mežciema pamatskola/Mežciema pamatskola 00:40:29 +10:22 744
14 Estere Elisa Drīveniece 4168 Cēsu Pilsētas vidusskola 00:41:17 +11:10 730
15 Ieva Rutkopa 4245 Jelgavas 4. vidusskola 00:42:22 +12:14 711
16 Ance Linberga 4052 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:42:44 +12:37 705
17 Kate Hermane 4044 Ulbrokas vidusskola 00:44:35 +14:28 676
18 Līva Baliņa 10307 Jelgavas 4. vidusskola 00:47:40 +17:33 632
19 Elīza Zīlīte 4278 V. Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija 00:47:45 +17:38 631
20 Elza Anaņiča 4175 Pūres pamatskola 00:48:41 +18:34 619
21 Dārta Rozenvalde 4332 Rīgas Franču licejs/Meža Mājas 00:49:40 +19:33 606
22 Eva Linberga 4053 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:50:11 +20:04 600
23 Margarita Babicka 4237 Jelgavas 4. vidusskola 00:51:10 +21:03 589
24 Šarlote Cunska 4509 Jelgavas 4. vidusskola/4.c 00:51:10 +21:02 589
25 Beatrise Varkale 4428 Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola/Bermudu sešstūris 00:52:22 +22:15 575
26 Karina Šoka 10278 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:53:07 +22:59 567
27 Estere Rasa 4159 Tukuma 2. pamatskola/Brīvsolis 00:54:40 +24:32 551
28 Renāte Petzāle 4407 Cēsu 1. pamatskola/KARRO 00:55:33 +25:26 542
29 Marta Grīnberga 4164 Cēsu 1. pamatskola 00:56:13 +26:06 536
30 Millija Benta 4294 Rīgas 64. vidusskola 00:57:47 +27:40 521
31 Eva Gailīte 4415 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:58:31 +28:24 515
32 Elizabete Balgalve 4404 Saldus pamatskola/Saldus 2007 01:00:39 +30:32 497
33 Anete Krūmiņa 4405 Saldus pamatskola/Saldus 2007 01:00:39 +30:32 497
34 Rasa Kristiāna Arnicāne 4208 Jelgavas 4. vidusskola 01:00:50 +30:42 495
35 Annija Dreimane 4299 Rīgas Lietuviešu vidusskola/Rīgas Lietuviešu vidusskola 01:06:27 +36:20 453
36 Tīna Petrusa 4191 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 01:08:38 +38:30 439
37 Ieva Marta Mačevska 4303 Jelgavas 4. vidusskola/Machinji 01:09:51 +39:43 431
38 Annija Lūse 4277 Ogres 1. vidusskola 01:12:31 +42:24 415
39 Dženifera Narvaiša 4478 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 01:13:32 +43:25 410
40 Endija Purviņa 4479 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 01:13:34 +43:27 410
41 Emilia Jermolajeva 4280 Rīgas 71. vidusskola 01:32:08 +1:02:00 327
U14V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Jānis Žagars 4032 Alūksnes pilsētas sākumskola/Marienburgas vilki 00:26:54 +00:00 1000
2 Hermanis Valtass 10375 Mārupes vidusskola/METRONS SK 00:26:57 +00:03 998
3 Roberts Tolpežņikovs 4256 Tālmācības vidusskola "Rīgas Komercskola"/Siguldas sporta skola 00:26:58 +00:04 997
4 Rūdolfs Raudziņš 4150 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 00:28:02 +01:08 960
5 Arno Pušņins 4143 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta Skola 00:28:17 +01:23 951
6 Dāvis Zariņš 4051 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:28:47 +01:53 935
7 Dāvis Bergs 4441 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Kocēnu sporta skola 00:28:49 +01:54 934
8 Inguss Jēkabsons 4096 Z.A. Meierovica Kabiles pamatskola 00:30:34 +03:40 880
9 Daniels Lagzdiņš 4050 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:30:38 +03:44 878
10 Dāvis Bautris 4324 Rīgas Juglas vidusskola 00:32:17 +05:23 834
11 Olafs Rungevics 4503 Zūru pamatskola 00:32:21 +05:27 832
12 Markuss Pabērzis 4047 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:32:52 +05:58 818
13 Oskars Kronbergs 4048 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:32:52 +05:58 819
14 Ralfs Andersons 4135 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:32:55 +06:01 817
15 Emīls Strazdiņš 4493 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 00:33:59 +07:05 792
16 Roberts Ratnieks 4070 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:34:23 +07:29 782
17 Toms Vītols 4028 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:34:38 +07:44 777
18 Ričards Valdmanis 10275 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:35:07 +08:13 766
19 Janis Barkovs 4289 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:35:39 +08:45 755
20 Jēkabs Zvagulis 4205 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:36:11 +09:17 744
21 Rodrigo Valainis 4486 Aizkraukles novada vidusskola/Pats par sevi 00:36:13 +09:19 743
22 Valters Gaišais 4206 Rīgas Daugavgrīvas vidusskola/SS Arkādija 00:36:29 +09:35 737
23 Gustavs Vaivods 10318 Jūrmalas Valsts ģimnāzija/Jūrmalas Rūķīši 00:36:44 +09:50 732
24 Rūdolfs Smilga 4209 Ķekavas vidusskola/Ķekavas vidusskola 00:37:24 +10:30 719
25 Renārs Vītols 4207 Tukuma 2. vidusskola/Kartavkalnu buki 00:37:50 +10:56 711
26 Gustavs Ločmelis 4117 Valmieras Viestura vidusskola/VSK "Burkānciems & Co" 00:37:58 +11:04 709
27 Jēkabs Poikāns 4231 Rīgas Teikas vidusskola 00:38:19 +11:25 702
28 Gustavs Kristians Balodis 4317 Mārupes pamatskola 00:39:06 +12:12 688
29 Renārs Bents 4177 Rīgas 64. vidusskola 00:39:13 +12:19 686
30 Ēriks Muško 4204 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:39:25 +12:31 682
31 Kārlis Spuriņš 4182 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:39:39 +12:45 679
32 Mārtiņš Grāvelsiņš 4060 Rubenes pamatskola 00:39:47 +12:53 676
33 Rojs Jansons 4498 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:40:19 +13:25 667
34 Eduards Gauris 4011 Rīgas 45. vidusskola/Lynxdojo 00:41:06 +14:12 655
35 Valters Pūcītis 4437 Ādažu vidusskola 00:41:13 +14:19 653
36 Kārlis Bārda 4073 Mārupes pamatskola 00:41:32 +14:38 648
37 Francis Kozlovs 4330 Olaines 1. vidusskola 00:41:58 +15:04 641
38 Olivers Valainis 4499 Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola/6.B 00:42:23 +15:29 635
39 Daniels Tupureins 4247 Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:43:26 +16:32 619
40 Renārs Kociņš-Lielupe 4425 Jura Neikena Dikļu pamatskola/PULSOMETRS.LV 00:43:34 +16:40 618
41 Krišs Āboliņš 4319 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien 00:44:50 +17:56 600
42 Markuss Ivanovs 4305 Tukuma 2. vidusskola 00:45:12 +18:18 595
43 Dāvis Karabauskis 4134 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:45:20 +18:26 594
44 Lūkass Ķikusts 4214 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 2. vidusskola" 00:45:48 +18:54 587
45 Edijs Dobelis 4179 Jēkabpils 2. vidusskola/KROKUS 00:45:55 +19:01 586
46 Leo Šenfelds 4121 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:47:24 +20:30 568
47 Kristers Kadeģis 4119 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:47:26 +20:32 567
48 Vadims Barkovs 4288 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:48:26 +21:32 556
49 Maksimus Jānis Gustsons-Kuks 10273 Rubenes pamatskola 00:50:17 +23:23 535
50 Ņikita Poļakovs 4393 Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola/Sporta Patriots 00:50:19 +23:25 535
51 Ādams Lejiņš 4228 Rīgas Hanzas vidusskola 00:50:44 +23:50 530
52 Ritvars Ivanovs 4500 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:51:36 +24:42 521
53 Kristaps Liepiņš 4093 Pūres pamatskola/Pūres pamatskola 00:52:37 +25:43 511
54 Kristofers Auželis 4244 Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola/Ādažu Brīvā Valdorfa Skola 00:53:29 +26:35 503
55 Krišjānis Ozoliņš 4297 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Emergn 00:53:36 +26:42 502
56 Oskars Kalniņš 4241 Gulbenes novada vidusskola/Maratona klubs 00:53:38 +26:44 502
57 Roberts Vēvers 4040 Pamatskola "Rīdze"/Lielie Dibeni 00:54:12 +27:18 496
58 Valentīns Ozols 10272 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:55:17 +28:23 487
59 Damirs Ņikitins 4264 Rīgas Rīnūžu vidusskola/Ronīši run 00:57:17 +30:23 470
60 Alens Beitiņš 4474 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:57:47 +30:52 466
61 Aigars Laķls 4381 Valmieras sākumskola/Skrienam kopā 00:57:59 +31:05 464
62 Danils Markševics 4392 Tukuma Raiņa ģimnāzija/Sporta Patriots 7c 01:00:21 +33:27 446
63 Lamins Roberts Savo 4251 Ulbrokas vidusskola/Baltais 01:00:50 +33:56 442
64 Roberts Mēlerts 4249 Tālmācības vidusskola "Rīgas Komercskola" 01:02:59 +36:04 427
65 Artis Balandiņš 4311 Ķemeru pamatskola/Engures sportam/ Jadals 01:03:54 +37:00 421
66 Ralfs Sedlers 4015 Tukuma 2. pamatskola 01:09:11 +42:17 389
U14S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Nikija Mikāle 4129 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:29:50 +00:00 1000
2 Melānija Zālīte 4098 Ķekavas vidusskola/Ķekava 00:32:14 +02:24 926
3 Elīza Gustiņa 4026 Dobeles sākumskola/Aquatics 00:32:47 +02:57 910
4 Patrīcija Rubeze 4132 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:33:46 +03:56 883
5 Emīlija Zaķe 4181 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija/SS Arkādija 00:34:52 +05:02 856
6 Amanda Linda Hohlova 4444 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:35:53 +06:04 831
7 Eleonora Kristiana Labsvīra 4436 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta skola 00:36:31 +06:42 817
8 Ance Poļaka 4272 Alūksnes pilsētas sākumskola/Marienburgas vilki 00:37:06 +07:17 804
9 Evelīna Misāne 4036 Ādažu vidusskola/ĀBJSS 00:37:31 +07:42 795
10 Elizabete Zaprivoda 4510 Rīgas 49. vidusskola/Supervaroņi 00:37:56 +08:06 786
11 Ance Hermane 4043 Ulbrokas vidusskola 00:38:17 +08:28 779
12 Kristiāna Kudle 4148 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija/Arkādija sporta skola 00:39:52 +10:02 748
13 Anna Irbe 4042 Talsu Kristīgā vidusskola/Talsu pauguraines Zaķi 00:39:58 +10:09 746
14 Elīna Anna Ose 4010 Pastendes pamatskola 00:40:32 +10:43 736
15 Estere Šlēziņa 4406 Cēsu 1. pamatskola/MTB Priekuļi 00:42:56 +13:06 695
16 Leila-Patrīcija Bula 4409 Saldus vidusskola/Jaunsardze 00:43:40 +13:51 683
17 Kerlīna Balode 4171 Valmieras Pārgaujas sākumskola 00:45:06 +15:16 661
18 Jūlija Eglīte 10276 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:45:07 +15:17 661
19 Kristiāna Anspoka 4091 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:45:30 +15:40 656
20 Madara Brante 4450 Rīgas Franču licejs/Kocēnu sporta skola 00:45:31 +15:41 655
21 Roze Stulberga 4451 Rīgas Franču licejs/Kocēnu sporta skola 00:45:31 +15:42 655
22 Karlīna Ošāne 10347 Siguldas pilsētas vidusskola/SK Pantera 00:46:47 +16:58 638
23 Evelīna Emīlija Galviņa 4314 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:46:48 +16:58 637
24 Elza Kozlova 4463 Ventspils 4. vidusskola 00:47:05 +17:15 634
25 Lauma Lange 4423 O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola/Baltais/Riteņvasara 00:48:04 +18:15 620
26 Amanda Opočkina 4475 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:48:37 +18:47 614
27 Patrīcija Paula Skujiņa 4185 Pumpuru vidusskola 00:49:28 +19:39 603
28 Marta Ancāne 4461 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:50:10 +20:20 595
29 Marta Ļaudama 4169 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:50:13 +20:23 594
30 Tīna Laķe 4380 Tukuma 2. vidusskola/Engures sportam/Jadals 00:50:42 +20:53 588
31 Paula Irbe 4174 Talsu Kristīgā vidusskola/Talsu pauguraines Zaķi 00:51:53 +22:04 575
32 Madara Veinberga 4308 Rīgas 41. vidusskola 00:52:26 +22:36 569
33 Dinija Vitkovska 4497 Liepājas Katoļu pamatskola/Latvijas autoceļu uzturētājs 00:52:27 +22:38 569
34 Sabīne Eiklone 4494 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:53:39 +23:49 556
35 Katrīna Ārente 4488 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:54:12 +24:22 550
36 Paula Zemvalde 4470 Rīgas Franču licejs 00:54:53 +25:04 543
37 Kristiāna Krūze 4413 Ulbrokas vidusskola 00:58:36 +28:47 509
38 Alise Nikola Ose 4176 Ventspils Valsts 1. ģimnāzija/Matisons Runner's Club 00:58:48 +28:58 507
39 Rūta Mellenberga 4199 Talsu Valsts ģimnāzija 00:58:53 +29:04 507
40 Signe Arstanova 4140 Tukuma Raiņa ģimnāzija/Gimnazija 00:58:58 +29:08 506
41 Karīna Haritonova 4484 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:59:58 +30:08 497
42 Kate Jukuma 4160 Siguldas pilsētas vidusskola 01:00:42 +30:52 491
43 Annija Raga 4426 Jura Neikena Dikļu pamatskola/PULSOMETRS.LV 01:02:11 +32:21 480
44 Alise Nikāze 4410 Saldus pamatskola/Jaunsardze 01:03:05 +33:15 473
45 Laura Indrušonoka 4240 Friča Brīvzemnieka pamatskola/Selga 01:09:09 +39:20 431
46 Adriāna Anete Eihvalde 4268 Jelgavas 4. vidusskola/6.C 01:14:02 +44:12 403
U16V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Kristers Kudlis 4147 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija/Arkādija sporta skola 00:25:18 +00:00 1000
2 Ralfs Dzosens 4306 Ikšķiles vidusskola 00:26:19 +01:00 962
3 Adrians Māris Šņoriņš 10320 Talsu Valsts ģimnāzija 00:26:41 +01:23 948
4 Lukass Pušņins 4146 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta Skola 00:27:08 +01:50 933
5 Roberts Noviks 4333 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 00:28:28 +03:09 889
6 Niks Ričards Odiņš 4049 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:28:37 +03:18 884
7 Olivers Bresme 4439 Talsu 2. vidusskola/Talsu pakalnu sporta klubs 00:29:19 +04:01 863
8 Valters Bresme 4438 Talsu 2. vidusskola/Talsu pakalnu sporta klubs 00:30:29 +05:10 830
9 Alfs Vilcāns 4087 Baldones vidusskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:30:33 +05:14 829
10 Knuts Sidorovičs 4154 Ikšķiles vidusskola 00:31:59 +06:40 791
11 Ernests Solovjovs 4440 Talsu 2. vidusskola/Talsu pakalnu sporta klubs 00:32:32 +07:13 778
12 Krists Kalniņš 4089 Ventspils 1. pamatskola/Matisons Runner’s Club 00:32:55 +07:36 769
13 Kristers Ernests Brikmanis 10371 Saldus pamatskola/Saldus Boksa klubs 00:34:27 +09:08 735
14 Marats Nadjaks 4046 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:34:39 +09:20 731
15 Gatis Kadaģis 4118 Krotes Kronvalda Ata pamatskola/FK Bandava/Priekule 00:34:39 +09:21 730
16 Ričards Čudnovs 4033 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 00:34:44 +09:25 729
17 Pēteris Mūrnieks 4064 Lielvārdes pamatskola 00:34:50 +09:31 727
18 Ritvars Sluga 4090 Kalnciema vidusskola/Virsotne/MARMOT 00:35:37 +10:18 711
19 Maikls Niks Anaņičs 4281 Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola 00:35:57 +10:39 704
20 Ernests Pauls Mednis 4156 Lejasciema vidusskola/SK Lejasciems 00:36:17 +10:59 698
21 Markuss Vēvers 4170 Rīgas 49. vidusskola/Rīgas 49. vidusskola 00:36:50 +11:32 687
22 Kārlis Liepiņš 4000 Mārupes Valsts ģimnāzija/Engures sportam 00:38:58 +13:39 650
23 Toms Rusiņš 4216 Rīgas 84. vidusskola/Kalnieši 00:39:32 +14:14 640
24 Mārtiņš Apsītis 4339 Ikšķiles vidusskola 00:39:39 +14:21 638
25 Emīls Ābelītis 10270 Krimuldas vidusskola 00:41:46 +16:27 606
26 Marks Oborskis 4469 Rīgas 64. vidusskola/Lynxdojo 00:41:48 +16:30 606
27 Rinalds Veinbergs 4307 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 00:42:13 +16:55 599
28 Gunārs Korns 4252 Ventspils 4. vidusskola 00:42:29 +17:10 596
29 Olivers Āboltiņš 4219 Ropažu vidusskola/Lynxdojo 00:43:45 +18:26 579
30 Sandis Ieleja 4504 Jēkabpils 3. vidusskola 00:45:17 +19:59 559
31 Jānis Riža 4424 Valmieras Valsts ģimnāzija 00:47:38 +22:19 531
32 Ralfs Bartušauskis 4232 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Doles banda 00:47:49 +22:30 529
33 Edžus Krūmiņš 4221 Saldus pamatskola/Saldus 2007 00:48:22 +23:04 523
34 Elans Balgalvis 4222 Saldus pamatskola/Saldus 2007 00:48:27 +23:09 522
35 Rihards Purviņš 4492 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:48:38 +23:20 520
36 Roberts Vaivods 10319 Jūrmalas Valsts ģimnāzija/Jūrmalas Rūķīši 00:48:45 +23:27 519
37 Matīss Grava 4309 Jelgavas 4. vidusskola 00:50:49 +25:30 498
38 Dins Māskis 4477 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:57:54 +32:36 437
39 Toms-Kārlis Auziņš 4063 Rīgas Katoļu ģimnāzija/SS Arkādija 00:58:00 +32:41 436
40 Adrians Rīvāns 4473 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:58:28 +33:09 433
41 Raimonds Vanags 4195 Lielvārdes pamatskola 00:59:12 +33:53 428
42 Arvils Apsītis 4505 Rīgas 93. vidusskola 01:00:48* +35:30 0
43 Markuss Ralfs Lans 4383 Valmieras sākumskola/Skrienam kopā 01:08:03 +42:44 372
44 Linards Locs 4261 Daugavpils Vienības pamatskola/tipu-tapu 01:09:47 +44:29 363
45 Gustavs Radels 4202 Rīgas Angļu ģimnāzija 01:18:03 +52:44 324
U16S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Marta Luize Pētersone 4055 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Scott Running Latvia 00:28:39 +00:00 1000
2 Austra Ošiņa 4065 Ziemeļvalstu ģimnāzija/SS Arkādija 00:28:47 +00:08 995
3 Viktorija Bogdanova 4145 Piltenes vidusskola/Firma L4 00:28:48 +00:09 995
4 Diāna Bičkovska 4076 Rīgas Ostvalda vidusskola/Arkādija 00:29:45 +01:07 963
5 Aziza Donova 4107 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija/SS Arkādija 00:31:10 +02:31 919
6 Nellija Rungevica 4501 Zūru pamatskola 00:32:32 +03:53 881
7 Emīlija Vahere-Abražune 4103 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:32:58 +04:20 869
8 Madara Veckalniņa 4460 Madonas Valsts ģimnāzija/Madonas Valsts ģimnāzija 00:33:02 +04:23 867
9 Enija Stangute 4054 Baldones vidusskola 00:35:19 +06:40 811
10 Amanda Griķe 4459 Daugavpils Valsts ģimnāzija/BALTAIS/ SK BULTA 00:37:23 +08:44 766
11 Kate Zaķe 4180 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija/SS Arkādija 00:40:03 +11:24 715
12 Karlīna Utkina 4194 Rīgas Igauņu pamatskola/Vāveres 00:41:40 +13:02 687
13 Estere Stokmane 4088 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:43:25 +14:47 660
14 Adele Balanasa 4108 Siguldas Valsts ģimnāzija/Virsotne/MARMOT 00:43:48 +15:09 654
15 Neonella Meiberga 4225 Rīgas 64. vidusskola 00:46:05 +17:27 622
16 Grieta Vīksne 4403 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:46:05 +17:27 622
17 Kintija Eiklone 4490 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:47:23 +18:44 605
18 Kristiāna Ķauķīte 4341 Nītaures vidusskola 00:47:36 +18:57 602
19 Zane Strazdiņa 4024 Sējas pamatskola 00:48:03 +19:24 596
20 Tīna Rupeika 10298 Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola 00:48:49 +20:11 587
21 Sofija Vilcāne 4421 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:52:22 +23:43 547
22 Samanta Brēža 4391 Valmieras 5. vidusskola/Skrienam kopā 00:52:52 +24:13 542
23 Sindija Ozolniece 4212 Saulkrastu vidusskola 00:54:15 +25:37 528
24 Madara Bērziņa 10364 Ogres Valsts ģimnāzija/Virsotne/MARMOT 00:54:16 +25:37 528
25 Una Gailīte 4414 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:54:26 +25:48 526
26 Līga Opincāne 4166 Cēsu Pilsētas vidusskola 00:56:32 +27:53 507
27 Sandija Laķe 4382 Valmieras 2. vidusskola/Skrienam kopā 00:58:00 +29:21 494
28 Elza Anna Kļavniece 4483 Carnikavas pamatskola/Baltais 00:58:41 +30:02 488
29 Patricij Anna Ozola 4257 Saldus pamatskola 00:59:15 +30:37 483
30 Anabella Barkova 4286 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:02:06 +33:27 461
31 Kristjāna Misa 4291 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:06:16 +37:38 432
32 Inese Circene 4411 Brocēnu vidusskola/Jaunsardze 01:08:52 +40:13 416
U18V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Roberts Zeiburliņš 4125 Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola/FK Bandava/Priekule 00:24:53 +00:00 1000
2 Gints Zilpuris 4082 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:25:35 +00:42 973
3 Matīss Oto Filippovs 4078 Murjāņu sporta ģimnāzija/Siguldas sporta skola 00:26:00 +01:07 957
4 Jānis Riekstiņš 4066 Rīgas Franču licejs 00:26:48 +01:55 929
5 Rodrigo Ģēģeris 4323 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola/113 00:29:30 +04:37 844
6 Jānis Kravalis 4285 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas sporta skola 00:29:33 +04:40 842
7 Ralfs Jansons 4131 Saldus tehnikums/FK Bandava/Priekule 00:29:34 +04:41 842
8 Rūdolfs Dunauskis 4334 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola/113 izstabina 00:30:36 +05:43 813
9 Donats Urtāns 4071 Jēkabpils Valsts ģimnāzija/Lūša spēks 00:31:08 +06:15 799
10 Markuss Ernestsons 4031 Talsu 2. vidusskola 00:31:35 +06:42 788
11 Kristofers Baldiņš 4186 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola/106. Istaba 00:31:35 +06:42 788
12 Gustavs Pētersons 4013 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola/113 izstabina 00:31:39 +06:46 786
13 Mārtiņš Ūburgs 4069 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola 00:31:59 +07:06 778
14 Andris Skadiņš 4081 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:33:05 +08:12 752
15 Dāvids Ramlavs 4012 Dobeles Valsts ģimnāzija/Dobeles Valsts ģimnāzija 00:33:09 +08:16 751
16 Miks Leitāns 4248 Rīgas Teikas vidusskola/MJ-Partneri 00:33:29 +08:36 743
17 Jēkabs Ķikurs 4094 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:34:54 +10:01 713
18 Roberts Vicvagaris 4192 Ventspils 4. vidusskola 00:35:10 +10:17 708
19 Jēkabs Vīksna 4235 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 00:35:11 +10:18 707
20 Mariss Kadaģis 4123 Kandavas Lauksaimniecības tehnikums/FK Bandava/Priekule 00:35:21 +10:28 704
21 Leonards Romāns Ķuzis 4189 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola/Centīgais 00:35:38 +10:45 699
22 Jānis Mārtiņš Ozoliņš 4318 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola/113 istabiņa 00:36:09 +11:16 688
23 Deivs Birzulis 4187 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola/106. istabiņa 00:36:13 +11:20 687
24 Krišs Liepiņš 4512 Mārupes Valsts ģimnāzija/Engures sportam 00:36:48 +11:55 676
25 Patriks Sems Paļulis 4079 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:38:43 +13:50 643
26 Edvards Sniedzītis 4080 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:39:29 +14:36 630
27 Edvards Palabinskis 4379 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola/Stipendija 00:39:39 +14:46 628
28 Tomass Libergs 4325 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola/Stipendija 00:39:42 +14:49 627
29 Ingus Ābeltiņš 4184 Rēzeknes tehnikums 00:40:47 +15:54 610
30 Nikolass Jansons 4348 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:42:12 +17:19 590
31 Kristers Jānis Logins 4331 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola/106. Istaba 00:42:29 +17:36 586
32 Arvis Balandiņš 4310 Rīgas Mākslas un mediju tehnikums/Engures sportam/ Jadals 00:42:49 +17:56 581
33 Kristaps Kristians Beitiņš 4491 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:44:13 +19:20 563
34 Ralfs Korņenkovs 4347 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:44:30 +19:37 559
35 Mārtiņš Dimants 4350 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:44:44 +19:51 556
36 Ernests Limbergs 4190 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:51:08 +26:15 487
37 Valters Mūrmanis 4068 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola/Stipendija 00:53:03 +28:10 469
38 Ivo Jasmanis 4454 Valmieras tehnikums/Kocēnu sporta skola 00:57:59 +33:06 429
39 Hardijs Mankēvičs 4353 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:02:59 +38:06 395
40 Krišjānis Kugrēns 4357 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:03:00 +38:07 395
41 Artis Brazauckis 4352 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:03:03 +38:10 395
42 Rihards Rācenājs 4354 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:03:04 +38:11 395
43 Toms Bundzinskis 4355 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:03:22 +38:29 393
U18S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Estere Volfa 4430 Cēsu Valsts ģimnāzija 00:28:13 +-1:-18:-13 1000
2 Alise Petrova 4001 Rīgas Zolitūdes ģimnāzija/SK Arkādija 00:29:28 +-1:-16:-58 957
3 Izabella Bogdanova 4020 Piltenes vidusskola/Firma L4 00:29:44 +-1:-16:-42 949
4 Anastasija Močalova 4092 Rīgas Imantas vidusskola/SS Arkādija 00:30:38 +-1:-15:-48 921
5 Valērija Curikova 4086 Rīgas 10. vidusskola/SS Arkādija 00:30:50 +-1:-15:-36 915
6 Karīna Reuta 4434 Ikšķiles vidusskola 00:32:24 +-1:-14:-2 871
7 Linda Auziņa 4062 Rīgas Angļu ģimnāzija/SS Arkādija 00:33:01 +-1:-13:-25 855
8 Marta Balanasa 4106 Siguldas pilsētas vidusskola/Virsotne/MARMOT 00:36:47 +-1:-9:-39 767
9 Megija Nordena 4162 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:37:32 +-1:-8:-54 752
10 Madara Pūpola 4239 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona Sporta skola 00:38:42 +-1:-7:-44 729
11 Alise Otaņķe 4045 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:38:44 +-1:-7:-42 729
12 Annija Miļūne 4397 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:39:30 +-1:-6:-56 714
13 Signe Bērziņa 4374 Jūrmalas Valsts ģimnāzija 00:41:47 +-1:-4:-39 675
14 Agnese Ikauniece 4292 Smiltenes tehnikums 00:41:58 +-1:-4:-28 672
15 Aina Muskare 4016 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola/108 00:42:40 +-1:-3:-45 661
16 Zane Eglīte 4276 Āgenskalna Valsts ģimnāzija 00:42:56 +-1:-3:-30 657
17 Samanta Osiņa 4014 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola/108 00:44:21 +-1:-2:-5 636
18 Signe Līne 4326 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola/108 00:44:22 +-1:-2:-4 636
19 Līva Poļaka 4271 Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija/Marienburgas vilki 00:44:37 +-1:-1:-49 632
20 Renāte Babicka 4238 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:44:46 +-1:-1:-40 630
21 Evelīna Ģeidāne 4395 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:45:43 +-1:00:-43 617
22 Elza Vārna 4401 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:45:43 +-1:00:-43 617
23 Sāra Sanija Brantiņa 4452 Valmieras tehnikums/Kocēnu sporta skola 00:47:03 +-59:-23 600
24 Vendija Vitkovska 4496 Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola/Latvijas autoceļu uzturētājs 00:47:23 +-59:-3 596
25 Emīlija Strazdiņa 4023 Krimuldas vidusskola 00:49:31 +-56:-54 570
26 Karolīna Gumbele 4346 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:50:14 +-56:-12 562
27 Nikija Tēra 4017 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola 00:50:24 +-56:-2 560
28 Līva Grēta Tirzmale 4327 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola/108 00:50:24 +-56:-2 560
29 Sandija Gunta Evardsone 4417 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola 00:50:25 +-56:-1 560
30 Violeta Žusele 4178 Daugavpils Krievu vidusskola - licejs/Daugavpils Runners 00:51:54 +-54:-32 544
31 Elizabete Vilcāne 4420 Jelgavas Mūzikas vidusskola 00:54:42 +-51:-44 516
32 Erīna Jakobsone 4371 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:55:28 +-50:-58 509
33 Ronda Neija Tīruma 4400 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:55:32 +-50:-54 508
34 Madara Sausā 4399 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:56:07 +-50:-19 503
35 Evija Grebstele 4316 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:57:14 +-49:-12 493
36 Selīna Balakāne 4362 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:57:22 +-49:-4 492
37 Paula Sipoviča 4369 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:57:22 +-49:-4 492
38 Krista Savicka 4358 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:57:23 +-49:-3 492
39 Sanija Bureņa 4453 Valmieras tehnikums/Kocēnu sporta skola 00:58:00 +-48:-26 486
40 Līva Ivanovska 4429 Rīgas 49. vidusskola/OldSnails 00:59:46 +-46:-40 472
41 Rebeka Krekšina 4458 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:00:43 +-45:-43 465
42 Paula Kļaviņa 4351 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:00:50 +-45:-36 464
43 Kintija Gurkovska 4363 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:00:50 +-45:-36 464
44 Ieva Pūpola 4112 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona Sporta skola 01:00:53 +-45:-33 463
45 Inese Kaminska 4462 Engures vidusskola 01:02:01 +-44:-25 455
46 Ērika Kalniņa 4385 Valmieras tehnikums/Skrienam kopā 01:02:37 +-43:-49 451
47 Monta Majevska 4368 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:02:40 +-43:-46 450
48 Jūlija Kaminska 4408 Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola/Jaunsardze/PULKVEŽA OSKARA KALPAKA PROFESIONĀLĀ VIDUSSKOLA 01:03:03 +-43:-23 448
49 Renāte Žigure 4412 Saldus vidusskola/Jaunsardze 01:03:06 +-43:-20 447
50 Sintija Krīgere 4360 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:03:20 +-43:-6 445
51 Patrīcija Mincenberga 4398 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:03:22 +-43:-4 445
52 Katrīne Kristiāna Trofimova 4365 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:03:23 +-43:-3 445
53 Emīlija Birkvalde 4344 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:03:24 +-43:-2 445
54 Karīna Mučička 4342 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:03:26 +-43:00 445
55 Anda Adriana Straumane 4356 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:03:28 +-42:-58 445
56 Santa Samanta Kučere 4274 Tukuma 2. vidusskola 01:05:48 +-40:-38 429
57 Evelīna Ivanova 4396 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:06:33 +-39:-53 424
58 Alise Niedra 4367 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:08:35 +-37:-51 411
59 Liene Laiškone 4359 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:08:36 +-37:-50 411
60 Everita Geduša 4366 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:08:36 +-37:-50 411
61 Aleksa Ziemele 4361 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:10:12 +-36:-14 402
62 Keita Kokina 4364 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:10:12 +-36:-14 402
63 Sabīne Šulte 4370 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:10:13 +-36:-13 402
64 Beatrise Poča 4343 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:10:59 +-35:-27 397
65 Evelīna Nagliša 4340 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:11:00 +-35:-26 397
66 Krista Kristīne Miķelsone 4390 Valmieras tehnikums/Skrienam kopā 01:46:26 +00:00 265
U20V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Leonīds Kostjajevs 4122 Saldus tehnikums/FK Bandava/Priekule 00:26:00 +00:00 1000
2 Daniels Blumbahs 4077 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:32:52 +06:52 791
3 Roberts Muško 4376 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija/Kartavkalnu buki 00:42:25 +16:26 613
4 Jurijs Gromovs 4482 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:47:35 +21:35 547
5 Toms Stivrinieks 4201 Kandavas Lauksaimniecības tehnikums 00:48:27 +22:28 537
6 Jegors Stankovskis 4345 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:03:37 +37:37 409
7 Rainers Mucenieks 4263 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 02:31:31 +2:05:31 0
U20S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Emīlija Upmale 4155 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:31:59 +00:00 1000
2 Katrīna Erne 4471 Rīgas 6. vidusskola 00:33:24 +01:25 958
3 Elīza Viekale-Gasjūne 4034 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:34:17 +02:18 933
4 Daido Dagne Brūvere 4059 Priekuļu vidusskola/Cēsu pilsētas sporta skola 00:34:55 +02:56 916
5 Nataļja K 4312 Rīgas 1. vidusskola 00:47:23 +15:24 675
6 Diāna Apsīte 4183 Jēkabpils Valsts ģimnāzija 00:49:34 +17:35 645
7 Samanta Annija Lauriņa 4224 Liepājas Valsts 1. ģimnāzija 00:50:29 +18:30 634
8 Līga Zlaugotne 4193 Eiropas Tālmācības vidusskola/YF Runners 00:52:22 +20:23 611
9 Alise Rulle 4313 Jelgavas Valsts ģimnāzija 01:00:01 +28:02 533
10 Loreta Knospiņa 4384 Valmieras tehnikums/Skrienam kopā 01:02:37 +30:38 511
11 Patrīcija Mediņa 4349 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:11:00 +39:01 451
12 Kristiāna Paula Eihvalde 4267 Jelgavas 4. vidusskola 01:12:44 +40:45 440