MEKLĒT
 
LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Gvido Kalnins 3169 Supervaroņi 02:00:07 VL1 1 V1 +00:00 +00:00 00:01:20 1000 208 1208
2 Kristaps Magone 3063 SCOTT RUNNING LATVIA 02:02:59 VL1 2 V2 +02:52 +02:52 00:01:31 977 183 1160
3 Raivis Reinfelds 3008 Talsu pakalnu sporta klubs 02:09:02 VL1 3 V3 +08:55 +08:55 00:01:06 931 253 1184
4 Dainis Limanāns 3021 RIEKSTI 02:09:40 VL1 4 V4 +09:33 +09:33 00:01:14 926 226 1152
5 Alvis Danovskis 3051 Pulsometrs.lv 02:11:21 VL1 5 V5 +11:14 +11:14 00:01:32 914 182 1096
6 Konstantīns Biktimirovs 3172 SCOTT RUNNING LATVIA 02:13:51 VL1 6 V6 +13:45 +13:45 00:01:28 897 190 1087
7 Sergejs Maslobojevs 3058 NRC Rīga 02:14:46 VL1 7 V7 +14:39 +14:39 00:01:46 891 157 1048
8 Arnis Pašķevičs 3065 PATRIA SPORTLAND 02:15:33 VL1 8 V8 +15:26 +15:26 00:01:01 886 275 1161
9 Artūrs Vadzis 3053 Pulsometrs.lv/OSveikals.lv 02:16:05 VL1 9 V9 +15:58 +15:58 00:01:27 883 191 1074
10 Ģirts Dakša 10321 TUKUMS 02:18:42 VL1 10 V10 +18:35 +18:35 00:02:00 866 139 1005
11 Mikus Zagata 3040 Marienburgas Vilki 02:20:25 VL1 11 V11 +20:19 +20:19 00:01:20 855 209 1064
12 Dmitrijs Ničipors 3068 osveikals.lv/RIEKSTI 02:21:42 VL1 12 V12 +21:35 +21:35 00:01:22 848 203 1051
13 Sergejs Ļeta 3010 PATRIA SPORTLAND 02:22:58 VL1 13 V13 +22:51 +22:51 00:01:33 840 180 1020
14 Ritvars Kalniņš 3066 Skrienam kopā 02:23:23 VL2 1 V14 +23:17 +00:00 00:01:41 838 166 1004
15 Ramūnas Vilčinskas 3014 Kauno BMK 02:25:06 VL1 14 V15 +24:59 +24:59 00:01:20 828 210 1038
16 Agris Rusmanis 3120 02:25:31 VL1 15 V16 +25:24 +25:24 00:02:02 825 138 963
17 Roms Žilinsks 3015 Lūša spēks/Skrien Jēkabpils! 02:25:55 VL1 16 V17 +25:48 +25:48 00:01:51 823 151 974
18 Anete Švilpe 3181 Inov8 / OSveikals.lv / VĀVERES 02:26:17 SL1 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:59 1000 201 1201
19 Artūrs Elstiņš 3024 Marienburgas vilki 02:26:22 VL2 2 V18 +26:16 +02:59 00:01:34 821 179 1000
20 Andis Jaunķierpis 3086 Maratona klubs 02:26:53 VL2 3 V19 +26:46 +03:29 00:01:41 818 166 984
21 Rubens Šulcs 3032 Supervaroņi 02:27:27 VL1 17 V20 +27:21 +27:21 00:01:29 815 187 1002
22 Valdis Miezītis 3168 Engures Sportam I Sporta patriots 02:27:50 VL2 4 V21 +27:44 +04:27 00:02:00 812 140 952
23 Amanda Krūmiņa 3061 02:28:14 SL1 2 S2 +01:57 +01:57 00:01:58 987 202 1189
24 Andis Geste 3106 TALSU PAUGURAINES ZAĶI 02:29:02 VL1 18 V22 +28:55 +28:55 00:01:36 806 175 981
25 Kalvis Silgals 3076 Surikati / Eveko poligrāfija 02:30:11 VL1 19 V23 +30:05 +30:05 00:01:46 800 158 958
26 Rolands Rudītis 3022 VSK Burkānciems&Co 02:30:13 VL1 20 V24 +30:06 +30:06 00:01:50 800 152 952
27 Viviana Kirilova 3143 VSK Noskrien Vāveres 02:30:29 SL2 1 S3 +04:12 +00:00 00:01:38 972 243 1215
28 Mārtiņš Purenkovs 3178 Legs Miserables 02:31:02 VL1 21 V25 +30:55 +30:55 00:01:33 795 180 975
29 Edgars Dzenuška 3031 Visma Active 02:32:09 VL2 5 V26 +32:02 +08:46 00:01:56 789 144 933
30 Guntis Peļņa 3057 Rēzeknes Novads 02:32:33 VL2 6 V27 +32:26 +09:09 00:02:03 787 137 924
31 Aivars Bondars 3017 Lūša spēks 02:32:44 VL3 1 V28 +32:37 +00:00 00:01:45 786 159 945
32 Ivars Brauns 3046 Lynxdojo 02:33:28 VL2 7 V29 +33:21 +10:04 00:02:09 783 130 913
33 Artis Pūcītis 3171 SSK Bebra 02:34:13 VL2 8 V30 +34:07 +10:50 00:02:08 779 131 910
34 Juris Redisons 3042 ASK Patria 02:36:15 VL2 9 V31 +36:08 +12:51 00:01:50 769 153 922
35 Artis Šauriņš 3030 New Village Workout 02:37:21 VL1 22 V32 +37:15 +37:15 00:01:40 763 167 930
36 Gusts Fokerots 3054 Vientuļais vilks 02:37:37 VL2 10 V33 +37:31 +14:14 00:01:53 762 148 910
37 Mārtiņš Birums 3150 VSK “Burkānciems&co” 02:37:37 VL1 23 V34 +37:30 +37:30 00:01:34 762 177 939
38 Mārtiņš Plaudis 3075 VSK Noskrien/ SK Dzērvene 02:37:44 VL1 24 V35 +37:37 +37:37 00:01:38 762 170 932
39 Artis Ķemeris 3023 02:38:16 VL1 25 V36 +38:09 +38:09 00:02:19 759 120 879
40 Reinis Bērziņš 3050 Virsotne/MARMOT 02:38:21 VL1 26 V37 +38:14 +38:14 00:01:22 759 203 962
41 Artūrs Blūmiņš 3041 Virsotne/MARMOT 02:38:40 VL1 27 V38 +38:33 +38:33 00:01:00 757 280 1037
42 Renārs Vaivods 3009 DNB Service Centre 02:38:54 VL1 28 V39 +38:48 +38:48 00:01:43 756 162 918
43 Kaspars Krēvics 3183 Drusti Smiltenes novads 02:38:55 VL1 29 V40 +38:48 +38:48 00:01:41 756 166 922
44 Aivars Šķudītis 3018 02:39:37 VL1 30 V41 +39:30 +39:30 00:02:01 753 138 891
45 Linda Boldāne 3048 Pulsometrs.lv 02:40:10 SL1 3 S4 +13:54 +13:54 00:02:16 913 176 1089
46 Kaspars Adijāns 3160 Mežpils 02:40:46 VL1 31 V42 +40:40 +40:40 00:01:27 747 192 939
47 Edgars Kokorevičs 3056 VSK “Burkānciems & Co” 02:40:56 VL1 32 V43 +40:49 +40:49 00:01:28 746 190 936
48 Mareks Vaišļa 3016 SSK BEBRA 02:41:11 VL2 11 V44 +41:04 +17:48 00:01:16 745 221 966
49 Maksims Berjoza 3153 Infogram 02:42:12 VL2 12 V45 +42:06 +18:49 00:02:19 740 121 861
50 Andris Sprūds 3100 VSK Noskrien / Divplākšņi 02:42:19 VL1 33 V46 +42:12 +42:12 00:01:42 740 163 903
51 Agate Kristapsone 3119 Siguldas Maratona klubs | Siguldas Takas 02:42:24 SL1 4 S5 +16:07 +16:07 00:02:36 901 153 1054
52 Jānis Actiņš 3037 VSK Noskrien 02:42:57 VL2 13 V47 +42:50 +19:34 00:02:23 737 117 854
53 Romanas Vasiuninas 3117 MDM 02:43:23 VL1 34 V48 +43:16 +43:16 00:02:27 735 114 849
54 Arnis Rāts 3047 VSK Noskrien Seniori un senioritas 02:43:48 VL1 35 V49 +43:41 +43:41 00:01:28 733 189 922
55 Vjačeslavs Ņebogatihs 7642 GARMIN 02:43:55 VL2 14 V50 +43:49 +20:32 00:01:52 733 150 883
56 Aigars Ozolkāja 3007 ASK PATRIA 02:43:55 VL1 36 V51 +43:48 +43:48 00:02:05 733 134 867
57 Ansis Šķibusts 3036 ProMed - Pulvera laboratorija 02:44:27 VL1 37 V52 +44:20 +44:20 00:02:03 730 136 866
58 Atis Vanags 3115 02:44:36 VL1 38 V53 +44:29 +44:29 00:02:15 730 124 854
59 Artūrs Pielēns-Pelēns 3026 Squalio 02:44:40 VL1 39 V54 +44:34 +44:34 00:02:09 729 129 858
60 Agris Samcovs 3060 Musliks 02:45:06 VL2 15 V55 +45:00 +21:43 00:01:37 727 172 899
61 Renāte Keita Šēra-Legzdiņa 3129 Riktīgs Burunduks 02:45:18 SL1 5 S6 +19:01 +19:01 00:02:31 885 158 1043
62 Reinis Skorovs 3039 VSK Noskrien 02:45:45 VL1 40 V56 +45:38 +45:38 00:02:05 725 134 859
63 Ieva Upmace-Grīviņa 3055 Surikati 02:45:54 SL1 6 S7 +19:38 +19:38 00:02:07 882 188 1070
64 Aigars Bundzinieks 3138 02:46:34 VL3 2 V57 +46:27 +13:50 00:01:49 721 153 874
65 Kristīne Slikšāne 3020 Jaunmārupe skrien 02:46:39 SL2 2 S8 +20:23 +16:10 00:02:02 878 196 1074
66 Miķelis Zumbergs 3052 Virsotne/MARMOT 02:46:56 VL1 41 V58 +46:49 +46:49 00:01:27 720 192 912
67 Gints Krastiņš 3166 02:46:58 VL1 42 V59 +46:51 +46:51 00:01:46 719 157 876
68 Ervīns Lūsis 3155 Lūši 02:47:06 VL1 43 V60 +46:59 +46:59 00:01:37 719 173 892
69 Ruslans Šuļga 3125 Maratona klubs 02:47:19 VL2 16 V61 +47:13 +23:56 00:01:57 718 143 861
70 Mārtiņš Ceplišs 3110 02:49:18 VL1 44 V62 +49:11 +49:11 00:02:42 709 103 812
71 Elvis Rubīns 3049 02:49:28 VL1 45 V63 +49:21 +49:21 00:01:33 709 180 889
72 Guntars Žilinskis 10304 02:49:37 VL2 17 V64 +49:31 +26:14 00:02:27 708 114 822
73 Marijus Keršulis 3003 MDM 02:50:07 VL1 46 V65 +50:01 +50:01 00:01:37 706 172 878
74 Mārtiņš Niķis 3062 02:50:51 VL1 47 V66 +50:44 +50:44 00:01:40 703 168 871
75 Laura Čakle 3173 Matison's Runners Club 02:51:43 SL1 7 S9 +25:26 +25:26 00:01:32 852 258 1110
76 Andris Bāliņš 3073 SK Dzērvene / VSK Noskrien 02:52:44 VL2 18 V67 +52:37 +29:21 00:02:00 695 139 834
77 Mārtiņš Ragainis 3121 Selga 02:53:05 VL1 48 V68 +52:59 +52:59 00:02:28 694 114 808
78 Alvita Mirecka 3006 Talsu pakalnu sporta klubs 02:53:10 SL2 3 S10 +26:53 +22:41 00:01:59 845 201 1046
79 Ivo Ielītis 3170 Kurpnīca 02:55:48 VL1 49 V69 +55:42 +55:42 00:01:40 683 167 850
80 Iņigo Torre 3013 02:55:49 VL1 50 V70 +55:42 +55:42 00:01:51 683 150 833
81 Dainis Saukāns 3082 02:56:31 VL2 19 V71 +56:24 +33:08 00:02:03 680 136 816
82 Denis Sokolovs 3176 POTA 42 02:56:48 VL2 20 V72 +56:41 +33:25 00:02:06 679 132 811
83 Jurģis Īvāns 3081 Mārupe skrien 02:56:52 VL1 51 V73 +56:46 +56:46 00:02:37 679 107 786
84 Gatis Brokāns 3175 Matisons Runner's Club 02:57:47 VL2 21 V74 +57:40 +34:23 00:02:00 676 139 815
85 Jānis Tenbergs 3141 02:58:16 VL2 22 V75 +58:10 +34:53 00:02:41 674 104 778
86 Arvis Stivriņš 3099 Sporta patriots 02:58:16 VL1 52 V76 +58:10 +58:10 00:02:41 674 104 778
87 Dainis Muško 3101 Kartavkalnu buki 02:58:24 VL2 23 V77 +58:18 +35:01 00:02:36 673 108 781
88 Elīna Kabaļina 3038 02:58:36 SL1 8 S11 +32:19 +32:19 00:02:26 819 164 983
89 Aleksandr Judkin 3095 02:59:02 VL1 53 V78 +58:56 +58:56 00:01:39 671 169 840
90 Gints Bērziņš 3085 Brīvdienu ģimene 02:59:17 VL2 24 V79 +59:10 +35:53 00:02:04 670 135 805
91 Artūrs Krūmiņš 3011 02:59:24 VL1 54 V80 +59:17 +59:17 00:02:41 670 104 774
92 Līga Vībure 3147 02:59:44 SL2 4 S12 +33:28 +29:15 00:02:26 814 164 978
93 Arnis Mūrnieks 3064 02:59:54 VL2 25 V81 +59:48 +36:31 00:02:00 668 140 808
94 Alma Vītola 3035 ProMed - Pulvera laboratorija 03:00:41 SL1 9 S13 +34:24 +34:24 00:02:38 810 151 961
95 Žans Verdens 3012 03:00:43 VL2 26 V82 +1:00:37 +37:20 00:02:19 665 121 786
96 Ivita Šale 3179 SSK Bebra 03:00:45 SL1 10 S14 +34:28 +34:28 00:01:57 809 205 1014
97 Agris Buzēns 3131 03:00:59 VL1 55 V83 +1:00:53 +1:00:53 00:02:37 664 107 771
98 Aivis Poikāns 3045 03:01:51 VL2 27 V84 +1:01:44 +38:28 00:02:08 661 130 791
99 Armands Auziņš 3033 Riga Runners SB 03:02:19 VL2 28 V85 +1:02:13 +38:56 00:01:54 659 146 805
100 Lita Dzelme 3163 RigaRunners 03:02:33 SL2 5 S15 +36:17 +32:04 00:02:36 801 153 954
101 Zigmunds Vītiņš 3089 Noskrien Cēsis 03:03:01 VL2 29 V86 +1:02:55 +39:38 00:02:22 656 118 774
102 Arnis Ābelīte 3078 Virsotne/MARMOT 03:03:04 VL3 3 V87 +1:02:58 +30:20 00:01:28 656 190 846
103 Guna Sprūde 3105 Divplākšņi 03:03:55 SL1 11 S16 +37:38 +37:38 00:01:56 795 206 1001
104 Sandis Gromovs 3123 03:05:52 VL1 56 V88 +1:05:46 +1:05:46 00:02:42 646 104 750
105 Māris Bergšteins 3124 avanTūristi 03:06:14 VL1 57 V89 +1:06:08 +1:06:08 00:02:46 645 101 746
106 Gatis Tīds 3139 03:07:32 VL2 30 V90 +1:07:25 +44:09 00:02:26 640 115 755
107 Raido Puust 3044 Sparta 03:07:49 VL2 31 V91 +1:07:43 +44:26 00:02:10 640 129 769
108 Māris Lūsis 3142 Skrienošie Lūši 03:07:59 VL2 32 V92 +1:07:52 +44:36 00:02:28 639 113 752
109 Aldis Ezers 3002 03:08:10 VL1 58 V93 +1:08:04 +1:08:04 00:02:37 638 107 745
110 Vladislavs Aļehnovičs 3103 KROKUS 03:09:15 VL1 59 V94 +1:09:08 +1:09:08 00:01:31 635 184 819
111 Mārtiņš Strautiņš 10330 03:09:16 VB1 1 V95 +1:09:10 +00:00 00:01:59 635 141 776
112 Jūlija Mežeņina 3059 03:09:22 SL1 12 S17 +43:06 +43:06 00:02:56 772 136 908
113 Jurģis Urtāns 3108 Lūša spēks 03:09:41 VL1 60 V96 +1:09:35 +1:09:35 00:01:56 633 144 777
114 Normunds Nordens 3083 Latvijas autoceļu uzturētājs 03:10:05 VL2 33 V97 +1:09:59 +46:42 00:02:44 632 102 734
115 Vitālijs Žuselis 3091 Daugavpils Runners 03:10:54 VL2 34 V98 +1:10:48 +47:31 00:01:58 629 142 771
116 Gita Muceniece 3077 Maratona klubs 03:11:10 SL1 13 S18 +44:53 +44:53 00:02:26 765 163 928
117 Paulius Karazinas 3154 03:11:49 VL1 61 V99 +1:11:42 +1:11:42 00:02:47 626 101 727
118 Justīne Undzēna 3140 03:11:57 SL1 14 S19 +45:40 +45:40 00:02:50 762 141 903
119 Jānis Sīpols 3167 Riga Runners I 03:12:15 VL1 62 V100 +1:12:08 +1:12:08 00:01:26 625 195 820
120 Jānis Jurševskis 3118 03:12:24 VL1 63 V101 +1:12:17 +1:12:17 00:03:29 624 80 704
121 Oskars Briņķis 3182 Valle 03:12:33 VL1 64 V102 +1:12:26 +1:12:26 00:02:49 624 99 723
122 Mārtiņš Freibergs 3027 Latvia TrailRace 03:13:12 VL1 65 V103 +1:13:06 +1:13:06 00:01:54 622 147 769
123 Arūnas Beržinskas 3116 SLK KURTUVA 03:14:40 VL2 35 V104 +1:14:33 +51:16 00:03:12 617 87 704
124 Ruslans Mamedovs 3096 Daugavpils Runners 03:15:15 VL1 66 V105 +1:15:09 +1:15:09 00:01:43 615 162 777
125 Igors Kozlovs 3109 03:15:31 VL3 4 V106 +1:15:24 +42:47 00:01:51 614 150 764
126 Gatis Groza 3079 03:16:42 VL2 36 V107 +1:16:35 +53:18 00:02:49 611 99 710
127 Aleksandrs Kņazevs 3161 03:19:11 VL2 37 V108 +1:19:04 +55:47 00:02:46 603 101 704
128 Dace Hartmane 3111 Talsu pauguraines zaķi 03:19:21 SL2 6 S20 +53:04 +48:52 00:01:57 734 205 939
129 Inga Kāpiņa 3093 Vāveres 03:19:32 SL2 7 S21 +53:15 +49:03 00:02:26 733 164 897
130 Mārcis Treimanis 3157 Baltā Dionīsa Kults / TRX Cēsis 03:19:51 VL2 38 V109 +1:19:45 +56:28 00:03:16 601 86 687
131 Raivo Amoliņš 10308 Sporta patriots 03:20:30 VL1 67 V110 +1:20:23 +1:20:23 00:02:38 599 106 705
132 Toms Kaufmanis 3070 Maratona klubs 03:20:57 VL1 68 V111 +1:20:50 +1:20:50 00:03:49 598 73 671
133 Pēteris Spuriņš 3071 AB3D 03:21:19 VL2 39 V112 +1:21:12 +57:56 00:02:35 597 108 705
134 Rihards Siņicins 3001 Deju klubs “Reveranss” 03:21:30 VL1 69 V113 +1:21:24 +1:21:24 00:02:28 596 113 709
135 Linda Ezera 3185 03:21:50 SL1 15 S22 +55:33 +55:33 00:02:37 725 153 878
136 Olga Maloļetņikova 3135 RR 03:21:54 SL1 16 S23 +55:38 +55:38 00:01:57 724 204 928
137 Edgars Dobelis 3072 KROKUS 03:23:05 VL2 40 V114 +1:22:58 +59:41 00:01:55 591 145 736
138 Iveta Leja 3148 VSK Noskrien/Skrienam Liepājā 03:23:28 SL2 8 S24 +57:11 +52:59 00:02:10 719 184 903
139 Rolands Štrehers 3132 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā 03:23:29 VL1 70 V115 +1:23:22 +1:23:22 00:01:37 590 172 762
140 Daniel Lopes Martins 3019 03:26:10 VL1 71 V116 +1:26:03 +1:26:03 00:03:11 583 88 671
141 Zaneta Urbietiene 3158 5 kalnai 03:26:46 SL2 9 S25 +1:00:29 +56:17 00:03:08 707 127 834
142 Emīls Gailis 3184 Selonija 03:27:00 VL2 41 V117 +1:26:53 +1:03:36 00:03:34 580 78 658
143 Birte Anscheit 3004 03:27:32 SL2 10 S26 +1:01:16 +57:03 00:02:36 705 154 859
144 Viktors Aleksejevs 10339 AS Aldaris 03:27:35 VL1 72 V118 +1:27:28 +1:27:28 00:02:42 579 103 682
145 Edgars Markševics 3137 Sporta Patriots 03:30:05 VL2 42 V119 +1:29:58 +1:06:41 00:02:35 572 108 680
146 Ivo Pušņins 3165 03:30:14 VL1 73 V120 +1:30:07 +1:30:07 00:03:21 571 84 655
147 Jānis Kopmanis 3164 03:30:21 VL2 43 V121 +1:30:14 +1:06:57 00:02:29 571 112 683
148 Jānis Kolužs 3177 Daugavpils Runners 03:31:09 VL2 44 V122 +1:31:02 +1:07:46 00:02:17 569 123 692
149 Deniss Rostkovskis 3144 03:32:15 VL1 74 V123 +1:32:08 +1:32:08 00:03:24 566 82 648
150 Zandis Salmiņš 10331 03:34:59 VL1 75 V124 +1:34:53 +1:34:53 00:03:09 559 89 648
151 Santa Birģele 3122 Selga 03:35:11 SL1 17 S27 +1:08:55 +1:08:55 00:03:08 680 127 807
152 Aleksandrs Jansons 3151 03:35:28 VL2 45 V125 +1:35:22 +1:12:05 00:03:35 557 78 635
153 Indulis Tilgass 3087 03:36:13 VL2 46 V126 +1:36:07 +1:12:50 00:02:47 556 101 657
154 Ieva Micpapa 3152 03:36:31 SL3 1 S28 +1:10:14 +00:00 00:02:46 676 144 820
155 Linda Loce 3134 Lynxdojo 03:36:38 SL1 18 S29 +1:10:21 +1:10:21 00:02:33 675 156 831
156 Mārtiņš Gailis 3162 Kocēni 1 03:39:05 VL1 76 V127 +1:38:58 +1:38:58 00:01:16 548 219 767
157 Aigars Bērziņš 3112 03:42:14 VL2 47 V128 +1:42:08 +1:18:51 00:03:03 540 92 632
158 Andris Bērziņš 3025 03:43:40 VL2 48 V129 +1:43:34 +1:20:17 00:03:15 537 86 623
159 Jānis Straukmanis 3146 03:45:30 VL1 77 V130 +1:45:23 +1:45:23 00:03:06 533 90 623
160 Mareks Tumašs 3145 Sapiens/Spararats 03:45:57 VL2 49 V131 +1:45:50 +1:22:33 00:02:11 532 128 660
161 Armands Beitiks 3133 Kurbads 03:47:20 VL2 50 V132 +1:47:13 +1:23:57 00:02:07 528 132 660
162 Mārtiņš Ļuļļa 10299 CF Rīga 03:51:29 VL1 78 V133 +1:51:23 +1:51:23 00:03:52 519 72 591
163 Artūrs Ketlers 3069 SK Dzērvene 03:53:10 VL1 79 V134 +1:53:03 +1:53:03 00:02:14 515 125 640
164 Kristīne Ketlere 3098 SK Dzērvene 03:53:13 SL1 19 S30 +1:26:56 +1:26:56 00:02:15 627 178 805
165 Jana Romanovska 3126 ZEMGALES ZIŅAS 03:55:10 SL1 20 S31 +1:28:54 +1:28:54 00:02:26 622 164 786
166 Evita 0zola 3005 Bauska 03:55:11 SL2 11 S32 +1:28:54 +1:24:42 00:03:12 622 125 747
167 Ligita Leitlande 3090 Zemgales Ziņas 03:55:17 SL2 12 S33 +1:29:01 +1:24:48 00:02:26 622 164 786
168 Lauris Lizbovskis 3114 NobleWine 03:55:19 VL2 51 V135 +1:55:12 +1:31:56 00:03:12 510 87 597
169 Ilona Sedleniece 3156 03:56:01 SL2 13 S34 +1:29:44 +1:25:32 00:02:48 620 143 763
170 Ērika Urtāne 3107 Lūša spēks 03:59:58 SL1 21 S35 +1:33:42 +1:33:42 00:02:07 610 189 799
171 Inese Macuka 3174 "Es un Ērika" 03:59:58 SL1 22 S36 +1:33:42 +1:33:42 00:02:42 610 148 758
172 Uģis Bents 3094 04:00:14 VL2 52 V136 +2:00:08 +1:36:51 00:03:02 500 92 592
173 Valters Alliks 3136 04:01:13 VL1 80 V137 +2:01:07 +2:01:07 00:03:26 498 81 579
174 Inese Neilande 3113 04:03:34 SL2 14 S37 +1:37:18 +1:33:05 00:03:16 601 122 723
175 Raimonds Bortaščenoks 3097 04:09:16 VL1 81 V138 +2:09:09 +2:09:09 00:02:40 482 105 587
176 Ilze Zvīdriņa 3104 04:09:58 SL1 23 S38 +1:43:42 +1:43:42 00:02:58 585 135 720
177 Gunta Lebedoka 3028 OK KURMIS 04:11:19 SL3 2 S39 +1:45:02 +34:48 00:02:50 582 141 723
178 Linda Kubiloviča 3130 04:15:16 SL3 3 S40 +1:48:59 +38:45 00:02:46 573 144 717
179 Dace Janeka 3080 Nūjo ar vēju 04:15:17 SL2 15 S41 +1:49:01 +1:44:48 00:02:41 573 149 722
180 Jānis Mirķis 3127 Ugunskoks 04:21:12 VL2 53 V139 +2:21:06 +1:57:49 00:03:54 460 72 532
181 Arnis Lukašenoks 3180 Viena galda biete uz Līzinga 04:21:12 VL1 82 V140 +2:21:05 +2:21:05 00:03:53 460 72 532
182 Imants Ločmelis 3088 Nūjo ar vēju 04:23:45 VL3 5 V141 +2:23:39 +1:51:02 00:02:51 455 98 553
183 Māris Avotiņš 10352 _ 04:34:38 VL2 54 V142 +2:34:31 +2:11:15 00:03:26 437 81 518
184 Vitālijs Jakovļevs 3159 www.endo.lv 05:44:32 VL1 83 V143 +3:44:26 +3:44:26 00:04:06 349 68 417