MEKLĒT
 
STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Dāvis Dišlers 6083 Ozons 01:18:20 VB1 2 V1 +00:00 +-1:-50:-56 00:01:27 1000 192 1192
2 Uldis Kļaviņš 6037 Vivobarefoot /Rieksti 01:19:59 VB1 3 V2 +01:39 +-1:-49:-18 00:01:00 979 277 1256
3 Pēteris Grīviņš 6085 Pulsometrs.lv | Inov-8 | Surikati 01:20:53 VB1 4 V3 +02:33 +-1:-48:-23 00:01:23 969 201 1170
4 Jānis Mežiels 6360 PATRIA-SPORTLAND 01:23:52 VB1 5 V4 +05:32 +-1:-45:-24 00:01:12 934 232 1166
5 Edijs Dzalbs 6368 SCOTT RUNNING LATVIA 01:24:41 VB1 6 V5 +06:20 +-1:-44:-36 00:01:21 925 207 1132
6 Uldis Klepers 6075 Virsotne/MARMOT 01:24:45 VB2 1 V6 +06:25 +00:00 00:01:13 924 228 1152
7 Dzintars Skrundenieks 6348 SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE 01:25:57 VB1 7 V7 +07:37 +-1:-43:-20 00:01:27 911 192 1103
8 Gatis Barons 6079 OK Kāpa / SK Rekords 01:27:23 VB1 8 V8 +09:03 +-1:-41:-53 00:01:40 896 167 1063
9 Valdis Aņikejevs 6366 Patria Sportland 01:27:33 VB1 9 V9 +09:12 +-1:-41:-44 00:01:23 895 201 1096
10 Jānis Jerofejevs 6024 Lūša Spēks/ Skrien Jēkabpils! 01:28:30 VB1 10 V10 +10:10 +-1:-40:-46 00:01:22 885 205 1090
11 Oskars Cimermanis 6357 Patria Sportland 01:29:39 VB1 11 V11 +11:18 +-1:-39:-38 00:01:19 874 212 1086
12 Vents Lupkins 6385 01:29:55 VB1 12 V12 +11:35 +-1:-39:-21 00:01:38 871 170 1041
13 Jānis Gailis 6070 Kocēnu novads 01:29:56 VB1 13 V13 +11:36 +-1:-39:-20 00:01:14 871 227 1098
14 Matīss Slikšjānis 6393 SCOTT RUNNING LATVIA 01:30:17 VB1 14 V14 +11:57 +-1:-39:00 00:01:31 868 184 1052
15 Vladimirs Ļass 6068 Jaunmārupe skrien! / Briksnis SK 01:30:26 VB2 2 V15 +12:06 +05:41 00:01:23 866 201 1067
16 Vladislavs Ņedaivodins 6375 Marienburgas Vilki 01:30:30 VB1 15 V16 +12:09 +-1:-38:-47 00:01:05 866 258 1124
17 Ilona Marhele 6105 Pulsometrs.lv 01:32:13 SB1 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:21 1000 296 1296
18 Dovydas Sankauskas 6022 01:32:29 VB2 3 V17 +14:08 +07:44 00:01:15 847 222 1069
19 Mārtiņš Fārenhorsts 6015 Talsu pakalnu sporta klubs 01:32:54 VB1 16 V18 +14:33 +-1:-36:-23 00:01:09 843 243 1086
20 Artis Krievāns 6053 VSK Burkānciems & Co 01:32:55 VB2 4 V19 +14:35 +08:10 00:01:21 843 205 1048
21 Valts Ulmanis 6086 Auseklis IK 01:33:08 VB1 17 V20 +14:48 +-1:-36:-8 00:01:42 841 165 1006
22 Ģirts Žagars 6038 Talsu pauguraines zaķi 01:33:43 VB1 18 V21 +15:23 +-1:-35:-33 00:01:31 836 184 1020
23 Reinis Markvarts 6371 01:33:50 VB2 5 V22 +15:30 +09:05 00:01:13 835 229 1064
24 Dāvis Liepiņš 6390 01:34:30 VB1 19 V23 +16:10 +-1:-34:-46 00:01:30 829 186 1015
25 Elviss Tirzītis 6095 ASK Patria 01:34:49 VB1 20 V24 +16:29 +-1:-34:-27 00:01:42 826 164 990
26 Mārtiņš Kaļva 6012 LEC ENDURANCE TEAM 01:35:13 VB1 21 V25 +16:53 +-1:-34:-3 00:01:33 823 180 1003
27 Andrejs Zaicevs 6084 Daugavpils Runners 01:35:16 VB2 6 V26 +16:55 +10:30 00:01:40 822 167 989
28 Gints Jakovels 10337 Smiling runner 01:35:55 VB1 22 V27 +17:35 +-1:-33:-21 00:01:54 817 147 964
29 Edgars Sprūds 6048 Matisons Runner`s Club 01:36:17 VB1 23 V28 +17:57 +-1:-32:-59 00:00:57 814 294 1108
30 Gatis Pūcītis 6359 Swedbank 01:36:18 VB2 7 V29 +17:57 +11:33 00:01:38 814 170 984
31 Jānis Veļķeris 6349 Marienburgas Vilki 01:36:25 VB1 24 V30 +18:05 +-1:-32:-52 00:01:43 813 162 975
32 Aigars Šuvcāns 6330 Kocēni 1 01:36:36 VB2 8 V31 +18:16 +11:51 00:01:17 811 216 1027
33 Agris Hermanis 6040 01:36:36 VB2 9 V32 +18:16 +11:51 00:01:46 811 158 969
34 Rūdolfs Ričards Andersons 6089 Matisons Runner`s Club 01:37:18 VB1 25 V33 +18:57 +-1:-31:-59 00:01:33 805 180 985
35 Edijs Tropiņš 6033 Riga Runners 01:37:34 VB1 26 V34 +19:14 +-1:-31:-42 00:01:26 803 194 997
36 Nauris Spalviņš 6355 Latvijas autoceļu uzturētājs 01:37:44 VB1 27 V35 +19:24 +-1:-31:-32 00:01:41 802 166 968
37 Aigars Silkalns 6031 colorlib.com 01:37:50 VB1 28 V36 +19:30 +-1:-31:-26 00:01:34 801 177 978
38 Gints Trēziņš 6351 VSK "Burkānciems & Co" 01:38:00 VB2 10 V37 +19:40 +13:15 00:01:26 799 194 993
39 Renārs Teters-Teterovskis 6195 Marienburgas Vilki 01:38:25 VB1 29 V38 +20:05 +-1:-30:-51 00:01:06 796 253 1049
40 Valdis Prauliņš 6361 Čiekurkala Road Runners 01:38:41 VB2 11 V39 +20:20 +13:56 00:01:41 794 165 959
41 Voldemārs Lejnieks 6052 SK Dzērvene 01:38:56 VB1 30 V40 +20:35 +-1:-30:-21 00:01:07 792 248 1040
42 Henrihs Dobelis 10305 IRONMAN.LV 01:39:28 VB2 12 V41 +21:08 +14:43 00:01:57 788 143 931
43 Ansis Šteiners 6284 Marienburgas Vilki 01:39:30 VB1 31 V42 +21:10 +-1:-29:-47 00:01:24 787 199 986
44 Olegs Zivs 6322 Tusa 01:39:33 VB1 32 V43 +21:13 +-1:-29:-43 00:01:40 787 168 955
45 Renārs Vasiļjevs 6035 Lūša Spēks/ Skrien Jēkabpils! 01:40:00 VB1 33 V44 +21:40 +-1:-29:-16 00:01:43 783 162 945
46 Mārtiņš Bērziņš 6074 Riga Runners 01:40:23 VB2 13 V45 +22:03 +15:38 00:01:30 780 185 965
47 Reinis Jasliņš 10317 Jaunmārupe skrien! 01:40:27 VB2 14 V46 +22:07 +15:42 00:01:24 780 198 978
48 Mārcis Grīnšteins 6159 01:40:40 VB1 34 V47 +22:19 +-1:-28:-37 00:01:26 778 195 973
49 Arnis Mālbergs 6170 VSK Noskrien 01:40:55 VB2 15 V48 +22:35 +16:10 00:01:48 776 155 931
50 Ineta Jerofejeva 6036 Lūša spēks/Skrien Jēkabpils! 01:41:07 SB1 2 S2 +08:54 +08:54 00:01:51 912 215 1127
51 Ivars Grobiņš 6110 01:41:26 VB1 35 V49 +23:06 +-1:-27:-50 00:01:30 772 187 959
52 Viktors Saveļjevs 6150 RIEKSTI 01:42:17 VB1 36 V50 +23:57 +-1:-26:-59 00:01:06 766 252 1018
53 Aigars Rozenbergs 6030 01:42:20 VB1 37 V51 +24:00 +-1:-26:-56 00:01:31 765 184 949
54 Andis Lūsis 6346 Talsu pakalnu sporta klubs 01:43:15 VB1 38 V52 +24:54 +-1:-26:-2 00:01:58 759 142 901
55 Kaspars Vaivods 6107 KKDEV 01:43:20 VB1 39 V53 +25:00 +-1:-25:-56 00:01:58 758 142 900
56 Vasilijs Deņisovs 6017 01:43:25 VB1 40 V54 +25:05 +-1:-25:-51 00:01:55 757 146 903
57 Edijs Vilnis 6236 Biznesa parks ABAVA 01:43:56 VB2 16 V55 +25:36 +19:11 00:01:41 754 165 919
58 Igors Morgunovs 6081 Matisons Runners Club 01:44:11 VB1 41 V56 +25:51 +-1:-25:-5 00:01:45 752 159 911
59 Ģirts Fišers 6047 MRC 01:44:19 VB2 17 V57 +25:58 +19:33 00:01:29 751 187 938
60 Atis Klavis 6158 Jaunmārupe Skrien! 01:44:44 VB2 18 V58 +26:24 +19:59 00:01:27 748 192 940
61 Andris Mireckis 6078 TALSU PAUGURAINES ZAĶI 01:45:12 VB2 19 V59 +26:52 +20:27 00:01:30 745 185 930
62 Egija Tamsone 6009 01:45:13 SB2 1 S3 +13:00 +00:00 00:02:03 876 194 1070
63 Konstantīns Čursins 6061 ChursinTeam 01:45:14 VB1 42 V60 +26:53 +-1:-24:-3 00:01:50 744 153 897
64 Dailis Grinbergs 6377 Matisons Runner's Club 01:45:25 VB1 43 V61 +27:05 +-1:-23:-51 00:01:29 743 187 930
65 Mārtiņš Kalniņš 6187 01:45:32 VB1 44 V62 +27:12 +-1:-23:-44 00:02:01 742 138 880
66 Kristaps Heinsbergs 6125 ASK PATRIA/Pumpuru VSK 01:45:42 VB1 45 V63 +27:22 +-1:-23:-34 00:01:53 741 149 890
67 Tomass Fedotovs 6200 Mārupe Skrien 01:45:44 VB1 46 V64 +27:24 +-1:-23:-33 00:01:20 741 208 949
68 Aigars Lūsis 6347 Talsu pakalnu sporta klubs 01:45:45 VB3 1 V65 +27:25 +00:00 00:02:06 741 133 874
69 Rita Anopa 6185 Vāveres 01:46:23 SB1 3 S4 +14:10 +14:10 00:01:56 867 206 1073
70 Kārlis Būmans 6044 Emergn 01:46:37 VB1 47 V66 +28:16 +-1:-22:-40 00:01:45 735 159 894
71 Artis Rozentāls 6304 DeskTime.com 01:46:37 VB1 48 V67 +28:17 +-1:-22:-40 00:01:57 735 142 877
72 Roberts Sukonovs 6092 Supervaroņi 01:47:05 VB1 49 V68 +28:44 +-1:-22:-12 00:01:25 732 197 929
73 Agnis Mūrnieks 6396 OVI 01:47:05 VB1 50 V69 +28:45 +-1:-22:-11 00:01:32 732 181 913
74 Kalvis Ķikuts 6171 01:47:22 VB1 51 V70 +29:01 +-1:-21:-55 00:01:33 730 180 910
75 Reinis Braķis 6226 01:47:23 VB1 52 V71 +29:02 +-1:-21:-54 00:01:42 730 164 894
76 Guntars Siliņš 6143 KROKUS 01:47:26 VB2 20 V72 +29:06 +22:41 00:01:59 729 140 869
77 Jānis Pētersons 6189 01:47:39 VB1 53 V73 +29:19 +-1:-21:-37 00:02:06 728 133 861
78 Jānis Leimanis 6034 01:47:43 VB1 54 V74 +29:22 +-1:-21:-34 00:01:31 727 183 910
79 Artis Kubliņš 6309 01:47:44 VB2 21 V75 +29:24 +22:59 00:01:48 727 156 883
80 Kārlis Šķēle 6378 Pulsometrs.lv 01:47:58 VB1 55 V76 +29:38 +-1:-21:-19 00:01:54 726 147 873
81 Guntars Būmans 6100 Matisons Runner's Club 01:48:11 VB3 2 V77 +29:51 +02:26 00:01:41 724 166 890
82 Aiga Taulīna 6090 Saldus Boksa klubs 01:48:12 SB1 4 S5 +15:59 +15:59 00:01:42 852 233 1085
83 Zigmunds Zauls 6094 Limbaži Skrien 01:48:18 VB2 22 V78 +29:57 +23:33 00:01:52 723 149 872
84 Dainis Hohbergs 6082 Latvijas Finieris 01:48:25 VB2 23 V79 +30:04 +23:40 00:01:36 723 174 897
85 Andris Rozentālbergs 6045 01:48:29 VB1 56 V80 +30:09 +-1:-20:-47 00:01:52 722 149 871
86 Toms Kalniņš 6175 01:48:40 VB1 57 V81 +30:20 +-1:-20:-36 00:01:49 721 153 874
87 Rēzija Otomere 6041 Riga Runners SB 01:48:41 SB1 5 S6 +16:28 +16:28 00:01:27 849 273 1122
88 Normunds Zauls 6069 Limbaži skrien 01:48:57 VB2 24 V82 +30:37 +24:12 00:01:52 719 150 869
89 Druvis Ruciņš 6191 Daba mūs sauc! 01:49:04 VB1 58 V83 +30:44 +-1:-20:-12 00:01:48 718 155 873
90 Aivis Zetmanis 6177 Silvas Ziķeri 01:49:31 VB2 25 V84 +31:10 +24:45 00:02:17 715 122 837
91 Vladimirs Tarasovs 6026 01:49:37 VB2 26 V85 +31:17 +24:52 00:01:42 715 163 878
92 Mārtiņš Kālis 6147 01:49:42 VB1 59 V86 +31:21 +-1:-19:-35 00:01:40 714 168 882
93 Jānis Vītols 6102 VSK Noskrien Seniori un senioritas 01:49:47 VB3 3 V87 +31:27 +04:02 00:02:01 714 138 852
94 Jānis Griķis 6002 Sk Bulta/Daugavpils Runners 01:49:50 VB2 27 V88 +31:29 +25:05 00:01:23 713 202 915
95 Inese Otomere 6028 VSK Vāveres 01:49:52 SB2 2 S7 +17:39 +04:39 00:01:57 839 205 1044
96 Ilze Vindele 6043 01:50:06 SB1 6 S8 +17:53 +17:53 00:01:52 838 213 1051
97 Arnis Sluga 6018 Virsotne/MARMOT 01:50:08 VB2 28 V89 +31:47 +25:23 00:01:19 711 211 922
98 Kristiāna Bērziņa 6042 01:50:21 SB1 7 S9 +18:08 +18:08 00:01:54 836 209 1045
99 Raitis Vilsdorfs 6262 01:50:29 VB1 60 V90 +32:09 +-1:-18:-47 00:01:43 709 163 872
100 Andris Ludriks 6057 RIEKSTI 01:50:41 VB2 29 V91 +32:21 +25:56 00:01:31 708 184 892
101 Austris Vasiļevskis 6234 Emergn 01:50:43 VB2 30 V92 +32:23 +25:58 00:01:44 708 161 869
102 Mārtiņš Salnājs 6133 01:50:45 VB2 31 V93 +32:24 +26:00 00:01:37 707 173 880
103 Ruta Šķipare 6216 Lūša spēks-Jēkabpils 01:50:56 SB2 3 S10 +18:43 +05:43 00:02:08 831 187 1018
104 Juris Jansons 6352 Swedbank 01:51:00 VB2 32 V94 +32:39 +26:14 00:01:45 706 159 865
105 Zane Šmite 6127 Riga Runners SB 01:51:03 SB1 8 S11 +18:50 +18:50 00:01:36 830 249 1079
106 Rūdolfs Bondars 6183 01:51:32 VB1 61 V95 +33:12 +-1:-17:-44 00:01:41 702 165 867
107 Rolands Kursišs 6179 01:51:34 VB1 62 V96 +33:14 +-1:-17:-42 00:02:10 702 129 831
108 Oskars Apsitis 6335 2KOKI 01:51:39 VB2 33 V97 +33:19 +26:54 00:01:44 702 161 863
109 Aivars Berķis 6283 01:51:45 VB1 63 V98 +33:25 +-1:-17:-31 00:01:44 701 161 862
110 Ğirts Skore 6241 01:51:48 VB2 34 V99 +33:27 +27:03 00:01:44 701 161 862
111 Juris Čerpinskis 6118 Sk Pūre 01:52:36 VB1 64 V100 +34:16 +-1:-16:-40 00:01:42 696 164 860
112 Imants Vadzis 6178 01:53:03 VB1 65 V101 +34:43 +-1:-16:-13 00:01:56 693 144 837
113 Jurģis Balodis 6245 01:53:29 VB2 35 V102 +35:09 +28:44 00:01:49 690 154 844
114 Lauris Veidemanis 10312 01:53:46 VB1 66 V103 +35:26 +-1:-15:-30 00:01:40 689 167 856
115 Artūrs Kančs 6101 SSK Bebra 01:53:57 VB2 36 V104 +35:36 +29:12 00:01:50 688 152 840
116 Māris Reiniks 6310 01:54:04 VB2 37 V105 +35:43 +29:19 00:01:22 687 203 890
117 Dainis Bautris 6014 SiS 01:54:21 VB2 38 V106 +36:01 +29:36 00:02:02 685 137 822
118 Hārdijs Parādnieks 6151 01:54:25 VB1 67 V107 +36:05 +-1:-14:-51 00:01:48 685 155 840
119 Mārtiņš Holsts 6131 01:54:36 VB1 68 V108 +36:16 +-1:-14:-40 00:01:43 684 163 847
120 Evija Abiļeva 6162 Swedbank AS 01:54:43 SB1 9 S12 +22:30 +22:30 00:01:57 804 204 1008
121 Juris Černadjevs 6154 Lidosta “Rīga” 01:54:50 VB3 4 V109 +36:29 +09:04 00:02:14 682 125 807
122 Aigars Cibuļskis 6054 Legs Miserables 01:54:57 VB2 39 V110 +36:37 +30:12 00:01:40 682 167 849
123 Janis Matvejs 6167 01:54:59 VB1 69 V111 +36:39 +-1:-14:-17 00:02:12 681 127 808
124 Jānis Švarcs 6238 MC Pagasta Huligāni 01:55:03 VB1 70 V112 +36:43 +-1:-14:-13 00:01:38 681 170 851
125 Jānis Zīle 6239 OZO Strength & Conditioning 01:55:04 VB1 71 V113 +36:43 +-1:-14:-13 00:01:44 681 160 841
126 Edvins Elferts 6370 01:55:04 VB1 72 V114 +36:44 +-1:-14:-12 00:01:59 681 141 822
127 Antra Dumbrovska 6065 01:55:33 SB1 10 S13 +23:20 +23:20 00:01:55 798 208 1006
128 Dārta Otomere 6174 Maratona klubs 01:55:36 SB1 11 S14 +23:23 +23:23 00:02:03 798 195 993
129 Gatis Kazakevics 6394 01:55:40 VB1 73 V115 +37:20 +-1:-13:-36 00:01:42 677 164 841
130 Ieviņa Lieldiena 6219 01:55:47 SB3 1 S15 +23:34 +00:00 00:02:23 796 168 964
131 Raivis Zelenkevičs 6137 Shiny Happy People 01:55:48 VB1 74 V116 +37:28 +-1:-13:-28 00:01:30 676 186 862
132 Kaspars Tērauds 6389 Četras Zoles 01:56:11 VB1 75 V117 +37:51 +-1:-13:-6 00:02:22 674 118 792
133 Deniss Cimbals 6144 01:56:22 VB2 40 V118 +38:02 +31:37 00:02:24 673 117 790
134 Artūrs Kabels 6305 KANDAVA/ ALMAK 01:56:25 VB1 76 V119 +38:04 +-1:-12:-52 00:02:09 673 130 803
135 Didzis Videmanis 6169 Mežsusuri 01:56:43 VB1 77 V120 +38:23 +-1:-12:-33 00:01:33 671 180 851
136 Deniss Denisenko 6362 Sanctimony 01:56:45 VB1 78 V121 +38:25 +-1:-12:-31 00:02:02 671 137 808
137 Jānis Zvaigznītis 6249 JS Dream Team 01:56:47 VB1 79 V122 +38:27 +-1:-12:-29 00:02:03 671 136 807
138 Evita Ruskova 6299 01:56:48 SB1 12 S16 +24:35 +24:35 00:02:00 789 200 989
139 Arvīds Germovs 6168 01:56:55 VB2 41 V123 +38:34 +32:09 00:02:16 670 123 793
140 Valdis Skotelis 6124 01:56:56 VB1 80 V124 +38:35 +-1:-12:-21 00:02:01 670 138 808
141 Kārlis Kostjukovs 6295 Riga Adventure Team 01:57:17 VB2 42 V125 +38:57 +32:32 00:01:42 668 163 831
142 Edgars Dūms 6067 01:57:17 VB1 81 V126 +38:57 +-1:-12:00 00:01:56 668 144 812
143 Arvis Bērziņš-Bērzītis 6188 01:57:17 VB1 82 V127 +38:57 +-1:-12:00 00:02:07 668 132 800
144 Ieva Grīniece 6121 Legs Miserables 01:57:18 SB1 13 S17 +25:05 +25:05 00:01:58 786 203 989
145 Kristīne Roga 6093 ASK Patria 01:57:18 SB1 14 S18 +25:05 +25:05 00:01:30 786 265 1051
146 Kaspars Vingris 6010 Virsotne/MARMOT 01:57:18 VB2 43 V128 +38:58 +32:33 00:01:36 668 175 843
147 Igors Trofimenko 6205 01:57:20 VB2 44 V129 +39:00 +32:35 00:01:47 668 156 824
148 Mārtiņš Vilemsons 6233 VSK Noskrien Seniori 01:57:28 VB2 45 V130 +39:07 +32:43 00:02:09 667 130 797
149 Māra Braslava 6066 01:57:31 SB1 15 S19 +25:18 +25:18 00:02:08 785 187 972
150 Artūrs Melbārdis 6215 DPD LATVIJA 01:57:40 VB1 83 V131 +39:20 +-1:-11:-36 00:01:56 666 144 810
151 Niks Jaunzems 6285 Noskrien Cēsis 01:57:44 VB1 84 V132 +39:23 +-1:-11:-33 00:01:50 665 152 817
152 Žanis Lulle 6303 BALTAIS 01:57:48 VB2 46 V133 +39:28 +33:03 00:01:41 665 165 830
153 Sergejs Strogonovs 6180 01:57:50 VB2 47 V134 +39:29 +33:04 00:02:11 665 128 793
154 Aigars Rudzītis 6243 01:57:51 VB1 85 V135 +39:30 +-1:-11:-26 00:02:24 665 116 781
155 Aleksis Jarockis 6126 01:57:54 VB2 48 V136 +39:34 +33:09 00:01:59 664 140 804
156 Artis Trapša 6039 Blāča draugi 01:57:55 VB1 86 V137 +39:35 +-1:-11:-21 00:01:38 664 171 835
157 Zane Gruberte 6314 01:57:57 SB2 4 S20 +25:44 +12:44 00:02:29 782 161 943
158 Ingus Grasis 6077 01:58:08 VB2 49 V138 +39:48 +33:23 00:02:31 663 111 774
159 Jānis Ozols 6111 Riga Runners 01:58:13 VB1 87 V139 +39:52 +-1:-11:-4 00:02:09 663 130 793
160 Dace Skrastiņa 6173 Talsu pauguraines Zaķi 01:58:23 SB2 5 S21 +26:10 +13:09 00:02:00 779 199 978
161 Jānis Sondors 6294 Riga Runners 01:58:32 VB1 88 V140 +40:12 +-1:-10:-44 00:01:46 661 158 819
162 Gita Kolerte 6122 Riga Runners SB 01:58:35 SB1 16 S22 +26:22 +26:22 00:02:05 778 192 970
163 Aivis Štemmers 6211 AK Pūre 01:58:45 VB1 89 V141 +40:24 +-1:-10:-32 00:01:16 660 221 881
164 Kristaps Brēža 6320 Skrienam kopā 01:58:45 VB1 90 V142 +40:25 +-1:-10:-31 00:01:28 660 189 849
165 Jānis Pārums 6399 Pārumu Pārgājieni / Ņiprie Ikri 01:58:49 VB1 91 V143 +40:29 +-1:-10:-27 00:02:18 659 121 780
166 Kārlis Ielejs 6073 VSK Noskrien Divplākšņi 01:58:56 VB2 50 V144 +40:36 +34:11 00:01:44 659 161 820
167 Kaspars Indrēvics 6383 AUĻI 01:59:06 VB1 92 V145 +40:45 +-1:-10:-11 00:02:31 658 111 769
168 Santa Puriņa 6109 01:59:07 SB2 6 S23 +26:54 +13:54 00:01:48 774 222 996
169 Aigars Tohters 6021 SK Dzērvene 01:59:14 VB2 51 V146 +40:54 +34:29 00:01:41 657 165 822
170 Arnis Pokšāns 6176 Abas Kreisās Kājas 01:59:23 VB2 52 V147 +41:03 +34:38 00:01:57 656 143 799
171 Daniils Blats 6338 Bulta 01:59:23 VB2 53 V148 +41:03 +34:38 00:01:31 656 183 839
172 Ivars Eglītis 6063 Kocēni 1 02:00:00 VB2 54 V149 +41:39 +35:15 00:01:53 653 149 802
173 Dace Tetere 6209 02:00:11 SB1 17 S24 +27:58 +27:58 00:02:04 767 192 959
174 Juris Misters 10333 RAT 02:00:26 VB1 93 V150 +42:06 +-1:-8:-50 00:01:40 650 168 818
175 Uvis Braunfelds 6098 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 02:00:52 VB2 55 V151 +42:31 +36:07 00:02:09 648 130 778
176 Atis Bērziņš 6300 02:01:04 VB2 56 V152 +42:44 +36:19 00:02:39 647 106 753
177 Pavels Mazurs 10342 Zoorbagan 02:01:09 VB2 57 V153 +42:49 +36:24 00:02:09 647 130 777
178 Aigars Vitkovskis 6192 Vitkovsky Team 02:01:13 VB2 58 V154 +42:53 +36:28 00:02:10 646 129 775
179 Liene Gulbe 10341 Es, Džastins un Zane 02:01:24 SB2 7 S25 +29:11 +16:11 00:02:17 760 174 934
180 Ilja Belajevs 6224 Zoorbagan 02:01:39 VB2 59 V155 +43:18 +36:53 00:02:09 644 130 774
181 Matīss Lakovics 6181 02:01:47 VB2 60 V156 +43:26 +37:02 00:02:30 643 112 755
182 Jekaterina Gallamova 6324 02:01:53 SB1 18 S26 +29:40 +29:40 00:02:23 757 168 925
183 Ojārs Eglītis 6341 Sigulda 02:01:53 VB1 94 V157 +43:33 +-1:-7:-23 00:02:45 643 102 745
184 Roberts Sļadzevskis 6350 Robbie`n`zone 02:01:55 VB2 61 V158 +43:35 +37:10 00:02:52 643 98 741
185 Janis Andrejevs 6326 02:01:58 VB1 95 V159 +43:38 +-1:-7:-18 00:01:55 642 145 787
186 Gunta Brazauska 6141 02:02:13 SB2 8 S27 +30:00 +17:00 00:02:13 755 179 934
187 Juris Trofimenko 6223 02:02:18 VB2 62 V160 +43:58 +37:33 00:02:11 641 128 769
188 Zane Nore 6199 02:02:26 SB1 19 S28 +30:13 +30:13 00:02:10 753 184 937
189 Alvis Bitenieks 6020 Latvijas Finieris 02:02:26 VB1 96 V161 +44:05 +-1:-6:-51 00:01:54 640 146 786
190 Jānis Bārda 6071 02:02:35 VB2 63 V162 +44:14 +37:50 00:01:56 639 144 783
191 Juris Perunovs 6321 Team Zoot 02:02:46 VB2 64 V163 +44:26 +38:01 00:02:14 638 125 763
192 Elvis Rībens 6164 Venden/Maratona klubs 02:02:53 VB1 97 V164 +44:33 +-1:-6:-23 00:02:25 637 115 752
193 Raitis Muižnieks 6104 Auseklis IK 02:03:03 VB2 65 V165 +44:43 +38:18 00:02:24 637 116 753
194 Anete Casno 6231 02:03:05 SB1 20 S29 +30:52 +30:52 00:01:38 749 244 993
195 Juris Leitāns 6172 MJ-Partneri 02:03:23 VB2 66 V166 +45:03 +38:38 00:02:12 635 127 762
196 Aivars Vīksna 6198 02:03:23 VB2 67 V167 +45:03 +38:38 00:02:12 635 127 762
197 Guntars Brauns 6279 02:03:24 VB2 68 V168 +45:03 +38:39 00:03:01 635 93 728
198 Heinrihs Otomers 6103 02:03:31 VB2 69 V169 +45:11 +38:46 00:01:49 634 154 788
199 Rihards Āboliņš 6080 Agra 02:03:34 VB1 98 V170 +45:13 +-1:-5:-43 00:03:09 634 89 723
200 Alise Kalniņa 6153 H.T.L. 02:03:55 SB1 21 S30 +31:42 +31:42 00:02:18 744 173 917
201 Viesturs Grīnbergs 6228 Sanctimony 02:03:57 VB2 70 V171 +45:37 +39:12 00:02:36 632 108 740
202 Dana Mačtama 6382 MRC 02:04:02 SB1 22 S31 +31:49 +31:49 00:02:17 744 175 919
203 Lauris Reinbergs 6387 BALTAIS/SK BULTA 02:04:03 VB2 71 V172 +45:42 +39:18 00:02:40 632 105 737
204 Reinis Bileskalns 6374 02:04:10 VB1 99 V173 +45:50 +-1:-5:-6 00:01:52 631 149 780
205 Kristaps Hermanis 6197 02:04:12 VB1 100 V174 +45:52 +-1:-5:-4 00:02:28 631 113 744
206 Jānis Ausmanis 6222 SK Katrīna 02:04:17 VB2 72 V175 +45:57 +39:32 00:02:04 630 135 765
207 Laura Andersone 6384 02:04:50 SB1 23 S32 +32:37 +32:37 00:02:23 739 168 907
208 Gunārs Grundštoks 6059 VSK Noskrien 02:05:05 VB1 101 V176 +46:45 +-1:-4:-11 00:02:30 626 111 737
209 Sergejs Bogdanovs 10269 02:05:12 VB2 73 V177 +46:52 +40:27 00:02:21 626 119 745
210 Arnis Kuzmanis 6311 02:05:13 VB2 74 V178 +46:52 +40:27 00:02:35 626 108 734
211 Valdis Priedols 6190 02:05:39 VB1 102 V179 +47:18 +-1:-3:-38 00:02:02 624 138 762
212 Santa Žukovska 6380 Supervaroņi 02:05:57 SB1 24 S33 +33:44 +33:44 00:02:03 732 194 926
213 Oskars Oleksivs 6196 Ballu Motors 02:06:05 VB1 103 V180 +47:45 +-1:-3:-11 00:01:54 621 146 767
214 Juris Kļaviņš 6140 ZAJEC 02:06:11 VB3 5 V181 +47:50 +20:25 00:02:31 621 111 732
215 Gunta Reinicāne 10311 02:06:25 SB2 9 S34 +34:12 +21:11 00:02:27 730 162 892
216 Didzis Dobelis 6292 02:06:34 VB1 104 V182 +48:14 +-1:-2:-42 00:01:30 619 185 804
217 Jānis Vērdiņš 6343 02:06:50 VB1 105 V183 +48:30 +-1:-2:-27 00:01:37 618 173 791
218 Natālija Treulande 10343 VSK Noskrien 02:07:09 SB1 25 S35 +34:56 +34:56 00:01:56 725 207 932
219 Ina Balgalve 6252 02:07:16 SB2 10 S36 +35:03 +22:03 00:02:03 725 195 920
220 Mārcis Vītoliņš 6004 Dīvainie kociņi 02:07:20 VB1 106 V184 +49:00 +-1:-1:-56 00:03:03 615 92 707
221 Ģirts Udrass 6025 Marienburgas Vilki 02:07:33 VB2 75 V185 +49:12 +42:48 00:01:54 614 147 761
222 Edgars Kuzmans 6149 02:07:44 VB1 107 V186 +49:23 +-1:-1:-33 00:02:24 613 117 730
223 Mārtiņš Dambis 6232 INSALVO 02:08:18 VB1 108 V187 +49:58 +-1:00:-58 00:01:36 611 174 785
224 Baiba Zvirbule 6260 02:08:30 SB2 11 S37 +36:17 +23:16 00:02:44 718 146 864
225 Sandris Ivanovs 6333 Salaspils-Buks 02:08:31 VB1 109 V188 +50:11 +-1:00:-45 00:01:50 610 152 762
226 Klāvs Damsons 10300 02:08:35 VB1 110 V189 +50:14 +-1:00:-42 00:02:23 609 117 726
227 Jānis Rullis 6163 02:08:39 VB1 111 V190 +50:19 +-1:00:-37 00:01:55 609 145 754
228 Gints Putniņš 6332 02:09:19 VB2 76 V191 +50:58 +44:34 00:01:18 606 213 819
229 Daiga Rove 6136 Swedbank 02:09:30 SB2 12 S38 +37:17 +24:17 00:02:59 712 134 846
230 Marika Pazare 6353 Swedbank 02:09:33 SB2 13 S39 +37:20 +24:19 00:02:33 712 157 869
231 Edgars Rollis 6130 02:09:40 VB1 112 V192 +51:20 +-59:-36 00:01:45 604 159 763
232 Ilona Balode 6013 Sirmā Roņa pēdās 02:09:47 SB3 2 S40 +37:34 +14:00 00:02:24 711 167 878
233 Andris Mačevskis 6281 Machinji 02:09:51 VB2 77 V193 +51:31 +45:06 00:02:01 603 139 742
234 Aija Rogāle 6060 KROKUS 02:09:56 SB2 14 S41 +37:43 +24:42 00:02:25 710 165 875
235 Romāns Giruckis 6235 02:10:04 VB2 78 V194 +51:43 +45:19 00:02:15 602 124 726
236 Sandra Balode 6055 ĀdažiVelo 02:10:12 SB2 15 S42 +37:59 +24:59 00:02:35 708 155 863
237 Dace Bukša 6032 02:10:15 SB1 26 S43 +38:02 +38:02 00:02:29 708 161 869
238 Aldis Sjucillo 10268 Latvijas Finieris 02:10:21 VB2 79 V195 +52:00 +45:36 00:03:27 601 81 682
239 Krišjānis Siatkovskis 6217 02:10:47 VB1 113 V196 +52:27 +-58:-30 00:02:33 599 109 708
240 Lauris Kugrēns 6340 02:10:48 VB1 114 V197 +52:28 +-58:-29 00:02:34 599 109 708
241 Sandris Līdums 6119 VSK Burkānciems / Latvijas Finieris 02:10:58 VB2 80 V198 +52:38 +46:13 00:01:58 598 141 739
242 Marta Kvisvika 6296 KVISVIKI 02:11:04 SB1 27 S44 +38:51 +38:51 00:02:21 704 169 873
243 Kaspars Auželis 6204 Train2Win.cc Endurance Coaching 02:11:08 VB2 81 V199 +52:48 +46:23 00:02:25 597 115 712
244 Evita Bērziņa 6254 02:11:21 SB2 16 S45 +39:08 +26:08 00:02:13 702 180 882
245 Māra Pucena 6280 Vijolīšu grava 02:11:28 SB1 28 S46 +39:15 +39:15 00:02:12 701 181 882
246 Juris Balandis 6244 Marienburgas Vilki 02:11:37 VB2 82 V200 +53:17 +46:52 00:02:02 595 138 733
247 Lauris Zemvalds 6369 02:11:43 VB2 83 V201 +53:22 +46:58 00:02:34 595 109 704
248 Iveta Šķiņķe 6058 02:11:50 SB3 3 S47 +39:37 +16:02 00:02:27 700 163 863
249 Ance Ziediņa 6257 mammadaba 02:12:02 SB2 17 S48 +39:49 +26:48 00:02:26 698 164 862
250 Juris Zilvers 6364 Fire Cats 02:12:06 VB1 115 V202 +53:46 +-57:-10 00:02:40 593 105 698
251 Kaspars Poriņš 6253 02:12:16 VB2 84 V203 +53:56 +47:31 00:02:36 592 107 699
252 Māris Videmanis 6308 MMA 02:12:16 VB2 85 V204 +53:56 +47:31 00:02:36 592 108 700
253 Konstantīns Vasiļjevs 6001 02:12:22 VB1 116 V205 +54:02 +-56:-54 00:02:46 592 101 693
254 Vita Tarabanova 6339 02:12:23 SB1 29 S49 +40:10 +40:10 00:02:40 697 150 847
255 Kristaps Ķemme 6213 DPD LATVIJA 02:12:27 VB1 117 V206 +54:07 +-56:-49 00:02:27 591 114 705
256 Judīte Siliņa 6134 02:12:45 SB2 18 S50 +40:32 +27:31 00:02:36 695 153 848
257 Guntis Zvilna 6160 Biznesa parks ABAVA 02:12:50 VB2 86 V207 +54:30 +48:05 00:01:57 590 143 733
258 Vladislavs Žuselis 6112 Daugavpils Runners 02:13:19 VB1 118 V208 +54:58 +-55:-58 00:02:10 588 129 717
259 Jānis Brakovskis 6000 02:13:37 VB1 119 V209 +55:17 +-55:-39 00:02:44 586 102 688
260 Vineta Petersone 6363 02:13:44 SB2 19 S51 +41:31 +28:30 00:02:08 690 186 876
261 Jānis Krēsliņš 6008 Swedbank 02:13:54 VB1 120 V210 +55:34 +-55:-22 00:02:14 585 125 710
262 Daina Silgale 6242 02:13:55 SB3 4 S52 +41:42 +18:08 00:03:06 689 129 818
263 Edvīns Māske 6120 02:13:55 VB1 121 V211 +55:34 +-55:-22 00:02:37 585 107 692
264 Jēkabs Vinciuns 6358 02:13:55 VB1 122 V212 +55:34 +-55:-22 00:02:04 585 135 720
265 Guntis Jēkabsons 6354 02:14:20 VB1 123 V213 +56:00 +-54:-56 00:02:34 583 109 692
266 Sarmīte Jermolova 6116 02:14:34 SB1 30 S53 +42:21 +42:21 00:02:22 685 169 854
267 Zane Lukstiņa 6316 02:14:46 SB1 31 S54 +42:33 +42:33 00:03:02 684 132 816
268 Ineta Saulīte 6145 02:15:02 SB2 20 S55 +42:49 +29:49 00:02:46 683 144 827
269 Ainars Jansons 6336 Cēsis 02:15:11 VB3 6 V214 +56:51 +29:26 00:02:46 580 101 681
270 Antra Spundiņa 6097 VSK Noskrien 02:15:14 SB1 32 S56 +43:01 +43:01 00:01:54 682 210 892
271 Baiba Kurme 6203 Selga 02:15:15 SB1 33 S57 +43:02 +43:02 00:02:14 682 178 860
272 Arnis Ķēpulis 6250 Ezere 02:15:15 VB1 124 V215 +56:54 +-54:-2 00:01:55 579 146 725
273 Solvita Pujāte 6240 SK Katrīna 02:15:30 SB1 34 S58 +43:17 +43:17 00:02:49 681 141 822
274 Antons Zdanevics 6317 A3g 02:15:35 VB1 125 V216 +57:15 +-53:-42 00:02:57 578 95 673
275 Gints Krieviņš 6091 02:15:42 VB1 126 V217 +57:21 +-53:-35 00:02:48 577 100 677
276 Aldis Putniņš 6288 Matisons Runner’s Club 02:15:46 VB1 127 V218 +57:26 +-53:-30 00:02:31 577 111 688
277 Māris Zirnis 6019 02:15:51 VB2 87 V219 +57:30 +51:06 00:02:01 577 138 715
278 Aiva Kukmilka 6117 Supervarońi 02:15:55 SB2 21 S59 +43:42 +30:41 00:02:34 679 155 834
279 Toms Makārovs 6251 Ezere 02:15:57 VB1 128 V220 +57:37 +-53:-19 00:02:23 576 117 693
280 Karlis Cinis 6142 IGT 02:16:13 VB1 129 V221 +57:53 +-53:-3 00:03:02 575 92 667
281 Līva Leimane 6113 02:16:14 SB1 35 S60 +44:01 +44:01 00:02:20 677 170 847
282 Janis Behmanis-Bergmanis 6342 02:16:20 VB1 130 V222 +57:59 +-52:-57 00:02:17 575 123 698
283 Ivars Austers 6166 turbo 02:16:31 VB2 88 V223 +58:11 +51:46 00:02:47 574 101 675
284 Anete Kampare 6194 02:16:34 SB1 36 S61 +44:21 +44:21 00:02:54 675 138 813
285 Aleksandrs Ivanovs 6291 02:16:36 VB2 89 V224 +58:16 +51:51 00:02:39 574 105 679
286 Jurijs Grigorjevs 6344 02:16:36 VB1 131 V225 +58:16 +-52:-40 00:02:39 574 105 679
287 Ieva Livčāne 6003 Riga Runners II 02:16:50 SB2 22 S62 +44:37 +31:37 00:02:30 674 160 834
288 Ainārs Jermacāns 6248 Brīvdienu ģimene 02:17:07 VB2 90 V226 +58:47 +52:22 00:02:50 571 98 669
289 Edgars Zaķis 6221 02:17:09 VB1 132 V227 +58:49 +-52:-7 00:03:03 571 92 663
290 Jānis Silgals 6237 02:17:15 VB1 133 V228 +58:54 +-52:-2 00:01:38 571 171 742
291 Kaspars Vēzītis 6256 Lielupes Buki 02:17:25 VB2 91 V229 +59:05 +52:40 00:02:06 570 133 703
292 Oskars Lusis 6388 Laimes koks 02:17:27 VB1 134 V230 +59:07 +-51:-49 00:02:36 570 107 677
293 Artūrs Dukaļskis 6114 PROskrīņ 02:17:33 VB1 135 V231 +59:13 +-51:-43 00:02:51 570 98 668
294 Guntis Pucens 6046 SK Katrīna 02:18:15 VB3 7 V232 +59:55 +32:29 00:02:22 567 118 685
295 Ilze Stukule 6155 SK Katrína/Kuldìga 02:18:16 SB3 5 S63 +46:03 +22:28 00:02:51 667 140 807
296 Rūdolfs Baumanis 6365 02:18:16 VB1 136 V233 +59:56 +-51:00 00:02:11 567 128 695
297 Kaspars Bulindžs 6345 02:18:50 VB1 137 V234 +1:00:29 +-50:-27 00:02:31 564 111 675
298 Mārtiņš Balodis 6106 ĀdažiVelo 02:19:00 VB2 92 V235 +1:00:39 +54:15 00:02:53 564 97 661
299 Laura Barkova 6072 VSK Noskrien Divplākšņi 02:19:01 SB1 37 S64 +46:48 +46:48 00:01:57 663 205 868
300 Intars Vēberis 6395 02:19:18 VB2 93 V236 +1:00:58 +54:33 00:01:26 562 195 757
301 Linda Laurena 6397 02:19:19 SB1 38 S65 +47:06 +47:06 00:02:13 662 180 842
302 Natalija Zenina 6329 02:19:45 SB2 23 S66 +47:32 +34:32 00:02:20 660 171 831
303 Ivita Arāja-Čistova 6318 02:19:48 SB2 24 S67 +47:35 +34:34 00:02:30 660 159 819
304 Daiga Vilkaste 6210 ASK Patria 02:19:50 SB2 25 S68 +47:37 +34:36 00:02:36 660 153 813
305 Inga Jurčinska 6218 02:19:54 SB1 39 S69 +47:41 +47:41 00:02:19 659 173 832
306 Artūrs Jermolovs 10336 VSK Noskrien/Meža taku skrējieni 02:19:54 VB1 138 V237 +1:01:34 +-49:-23 00:03:06 560 90 650
307 Liene Labsvīra 6056 02:19:59 SB1 40 S70 +47:46 +47:46 00:02:16 659 176 835
308 Dace Tenberga 6275 02:20:12 SB2 26 S71 +47:59 +34:58 00:02:52 658 139 797
309 Tālis Paeglis 6201 02:20:19 VB1 139 V238 +1:01:59 +-48:-58 00:02:15 558 124 682
310 Kamilla Krilova 6293 Swedbank 02:20:29 SB1 41 S72 +48:16 +48:16 00:02:52 656 139 795
311 Kristiāns Zīverts 6373 02:20:29 VB1 140 V239 +1:02:08 +-48:-48 00:02:26 558 115 673
312 Artis Ločmelis 6220 VSK "Burkānciems & Co" 02:20:40 VB2 94 V240 +1:02:20 +55:55 00:01:40 557 166 723
313 Raimonds Spricis 6334 Mežaparka Republika 02:21:47 VB1 141 V241 +1:03:27 +-47:-29 00:02:54 553 96 649
314 Dainis Driņķis 6064 DzSK Lokomotīve 02:21:48 VB3 8 V242 +1:03:28 +36:03 00:02:55 552 96 648
315 Laura Stankuna 6146 Legs Miserables 02:21:55 SB1 42 S73 +49:42 +49:42 00:02:20 650 171 821
316 Linda Eldmane 10329 US Embassy 02:21:59 SB1 43 S74 +49:46 +49:46 00:02:38 650 152 802
317 Anita Šimkēviča 6152 02:22:25 SB2 27 S75 +50:12 +37:12 00:02:55 648 137 785
318 Ieva Tāle-Stangute 6139 02:22:29 SB2 28 S76 +50:16 +37:16 00:02:31 647 159 806
319 Kristaps Ceriņš 6096 02:22:48 VB1 142 V243 +1:04:28 +-46:-28 00:03:53 549 72 621
320 Dace Tilgase 6212 DPD LATVIJA 02:23:38 SB2 29 S77 +51:25 +38:25 00:02:45 642 145 787
321 Signe Jēkabsone 6307 02:24:09 SB1 44 S78 +51:56 +51:56 00:02:44 640 146 786
322 Sandijs Jekabsons 6315 02:24:09 VB1 143 V244 +1:05:48 +-45:-8 00:02:56 543 95 638
323 Aldis Rocēns 6398 Stirnu Buks Design 02:25:03 VB2 95 V245 +1:06:42 +1:00:18 00:03:01 540 93 633
324 Raimonda Fokerote 6214 02:25:24 SB1 45 S79 +53:11 +53:11 00:02:30 634 159 793
325 Jurijs Šlamovs 6259 02:26:52 VB2 96 V246 +1:08:32 +1:02:07 00:02:58 533 94 627
326 Lauma Rībena 6165 Venden/Maratona klubs 02:27:17 SB1 46 S80 +55:04 +55:04 00:02:58 626 135 761
327 Dace Putnāne 6379 02:27:32 SB2 30 S81 +55:19 +42:18 00:02:43 625 147 772
328 Dmitry Dayneko 6016 02:28:51 VB2 97 V247 +1:10:30 +1:04:06 00:03:13 526 87 613
329 Juris Kalējs 6156 Autohof 02:28:51 VB2 98 V248 +1:10:30 +1:04:06 00:03:13 526 87 613
330 Sergejs Kubraks 6391 Engure Sportam 02:28:59 VB2 99 V249 +1:10:39 +1:04:14 00:03:29 526 80 606
331 Ilze Ramiņa 6182 02:29:16 SB2 31 S82 +57:03 +44:02 00:03:09 618 126 744
332 Egnārs Gudriķis 6006 BROOKS 02:29:29 VB2 100 V250 +1:11:09 +1:04:44 00:03:06 524 90 614
333 Renāte Rusecka-Krūze 6286 02:29:55 SB2 32 S83 +57:42 +44:42 00:03:21 615 119 734
334 Līga Hartpenga 6186 02:30:21 SB2 33 S84 +58:08 +45:08 00:02:43 613 147 760
335 Vilnis Kļaviņš 6306 02:30:54 VB2 101 V251 +1:12:34 +1:06:09 00:03:11 519 88 607
336 Inese Meldere 6261 02:31:22 SB2 34 S85 +59:09 +46:09 00:02:27 609 163 772
337 Elīna Tolokonceva 6051 VSK Noskrien 02:31:37 SB2 35 S86 +59:24 +46:23 00:03:06 608 129 737
338 Alīna Fisenkova 6128 AVIA/Lacerta Running Team 02:31:37 SB1 47 S87 +59:24 +59:24 00:03:06 608 129 737
339 Liene Larnovska 6108 02:32:15 SB1 48 S88 +1:00:02 +1:00:02 00:03:05 606 129 735
340 Gatis Kriuliņš 6135 02:32:40 VB2 102 V252 +1:14:20 +1:07:55 00:01:54 513 147 660
341 Jānis Šmits 6392 SOLI PA SOLIM 02:32:45 VB1 144 V253 +1:14:25 +-36:-31 00:02:45 513 102 615
342 Linda Vāgnere 10265 02:33:17 SB1 49 S89 +1:01:04 +1:01:04 00:02:47 602 143 745
343 Egija Gulbinska 6129 Skriešanas akadēmija 02:33:26 SB2 36 S90 +1:01:13 +48:12 00:02:48 601 142 743
344 Anita Gavare 6263 Global Fitness 02:34:03 SB1 50 S91 +1:01:50 +1:01:50 00:03:24 599 118 717
345 Aleksandrs Grigorjevs 6331 02:34:10 VB2 103 V254 +1:15:49 +1:09:25 00:03:19 508 84 592
346 Antra Freiberga 10335 Scenic Trail Rock Goats 02:34:24 SB2 37 S92 +1:02:11 +49:10 00:02:43 597 147 744
347 Jānis Laganovskis 6273 VSK Noskrien 02:34:40 VB2 104 V255 +1:16:20 +1:09:55 00:02:56 507 95 602
348 Solvita Bērziša 6289 02:34:50 SB1 51 S93 +1:02:37 +1:02:37 00:03:23 596 118 714
349 Viesturs Tohvs 6225 Gollner Spedition 02:35:01 VB2 105 V256 +1:16:41 +1:10:16 00:02:58 505 94 599
350 Agnese Irbīte 6138 Lidosta “Rīga” 02:35:08 SB2 38 S94 +1:02:55 +49:54 00:02:44 594 146 740
351 Toms Ķikusts 6184 02:35:30 VB2 106 V257 +1:17:10 +1:10:45 00:03:15 504 86 590
352 Linda Danilāne 10267 02:35:37 SB1 52 S95 +1:03:24 +1:03:24 00:03:08 593 127 720
353 Dainis Kauliņš 10294 LSC Riga 02:35:41 VB3 9 V258 +1:17:20 +49:55 00:02:26 503 115 618
354 Inese Nudiena 6027 02:35:51 SB1 53 S96 +1:03:38 +1:03:38 00:03:21 592 119 711
355 Pēteris Leja 6356 02:36:14 VB3 10 V259 +1:17:53 +50:28 00:02:54 501 96 597
356 Daiga Greiškāne 6269 02:36:31 SB2 39 S97 +1:04:18 +51:18 00:03:07 589 128 717
357 Alise Bērziņa 6278 02:37:02 SB1 54 S98 +1:04:49 +1:04:49 00:02:37 587 152 739
358 Liene Kalniņa 6337 Skrienam kopā/Kronus 02:37:08 SB1 55 S99 +1:04:55 +1:04:55 00:02:57 587 135 722
359 Anete Skrastiņa 10266 Spēkakoks 02:37:20 SB1 56 S100 +1:05:07 +1:05:07 00:03:44 586 107 693
360 Madara Bērziņa 6271 02:37:21 SB1 57 S101 +1:05:08 +1:05:08 00:03:15 586 123 709
361 Aleksandrs Naumenko 6049 Gausā Jūdze 02:39:23 VB3 11 V260 +1:21:03 +53:38 00:02:59 492 94 586
362 Liene Pļaviņa 6229 02:40:22 SB1 58 S102 +1:08:09 +1:08:09 00:03:06 575 128 703
363 Inga Krastiņa 6007 02:40:59 SB2 40 S103 +1:08:46 +55:46 00:03:25 573 117 690
364 Ina Lībeka 6282 02:41:32 SB2 41 S104 +1:09:19 +56:18 00:03:13 571 124 695
365 Lauma Muceniece 6276 02:41:45 SB1 59 S105 +1:09:32 +1:09:32 00:03:29 570 115 685
366 Egita Uzule 6227 02:42:59 SB2 42 S106 +1:10:46 +57:45 00:03:18 566 121 687
367 Jānis Birģelis 6062 02:44:47 VB2 107 V261 +1:26:27 +1:20:02 00:03:08 475 89 564
368 Marcis Ziverts 6372 02:46:35 VB2 108 V262 +1:28:15 +1:21:50 00:03:27 470 81 551
369 Ieviņa Gaiziņa 6298 Grauda spēks 02:46:37 SB2 43 S107 +1:14:24 +1:01:24 00:03:38 553 110 663
370 Ilze Irbe 6270 - 02:46:50 SB2 44 S108 +1:14:37 +1:01:37 00:03:04 553 130 683
371 Lelde Spriņģe 6319 02:47:15 SB1 60 S109 +1:15:02 +1:15:02 00:03:09 551 126 677
372 Inese Kraģe 6266 Pole Pole 02:47:31 SB3 6 S110 +1:15:18 +51:43 00:02:51 551 140 691
373 Ieva Riteniece 6381 02:53:51 SB2 45 S111 +1:21:38 +1:08:38 00:02:46 530 145 675
374 Māris Vīlips 6029 02:56:08 VB2 109 V263 +1:37:48 +1:31:23 00:02:47 445 101 546
375 Sandris Greilihs 6287 Emergn 02:56:10 VB2 110 V264 +1:37:49 +1:31:24 00:02:33 445 109 554
376 Kristīne Hermane 6313 02:57:15 SB2 46 S112 +1:25:02 +1:12:02 00:02:51 520 140 660
377 Aida Graudiņa 6367 Gausā jūdze 02:58:47 SB2 47 S113 +1:26:34 +1:13:34 00:02:51 516 140 656
378 Dainis Kronbergs 6255 TUKUMS 02:58:51 VB2 111 V265 +1:40:30 +1:34:06 00:03:00 438 93 531
379 Imants Zaķis 6264 CDT 02:59:35 VB2 112 V266 +1:41:15 +1:34:50 00:03:57 436 71 507
380 Benita Locmele 6328 Nūjo ar vēju 02:59:38 SB3 7 S114 +1:27:25 +1:03:50 00:03:21 513 119 632
381 Ilgonis Rudaks 6132 Pole Pole 03:00:32 VB3 12 V267 +1:42:12 +1:14:47 00:03:09 434 89 523
382 Ruta Dīce 6267 Gausā Jūdze 03:04:04 SB3 8 S115 +1:31:51 +1:08:17 00:03:16 501 122 623
383 Uldis Dīcis 6268 Gausā Jūdze 03:04:06 VB3 13 V268 +1:45:45 +1:18:20 00:03:21 426 84 510
384 Elita Ozoliņa 6011 03:08:06 SB3 9 S116 +1:35:53 +1:12:19 00:03:31 490 113 603
385 Aija Kandele 6327 Swedbank 03:08:06 SB2 48 S117 +1:35:53 +1:22:53 00:01:58 490 202 692
386 Olga Tutiņina 6247 Walking Latvians 03:08:56 SB3 10 S118 +1:36:43 +1:13:08 00:02:53 488 139 627
387 Ilva Sīpola 6272 03:12:25 SB2 49 S119 +1:40:12 +1:27:11 00:03:24 479 117 596
388 Valerijs Smirnovs 6161 03:14:43 VB3 14 V269 +1:56:23 +1:28:58 00:03:35 402 78 480
389 Iveta Dobele 6386 03:19:17 SB1 61 S120 +1:47:04 +1:47:04 00:03:56 463 101 564
390 Georgs Lazdāns 6290 03:19:49 VB1 145 V270 +2:01:29 +10:33 00:03:31 392 79 471
391 Ilmārs Jānis Blūzmanis 6302 03:19:51 VB1 146 V271 +2:01:30 +10:34 00:03:31 392 80 472
392 Zigurds Greivulis 6301 03:23:53 VB2 113 V272 +2:05:32 +1:59:08 00:03:53 384 72 456
393 Marita Ozoliņa 6258 Nūjo priekam 03:27:03 SB1 62 S121 +1:54:50 +1:54:50 00:03:14 445 123 568
394 Laura Liniņa 6376 03:31:26 SB1 63 S122 +1:59:13 +1:59:13 00:03:38 436 110 546