Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
VĀVERE skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Andrejs Bānis 3447 00:28:24 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Mareks Zālītis 3124 Ķekava 00:29:34 V1 2 V2 +01:10 +01:10
3 Braens Meškis 3481 ASK Patria 00:31:00 V1 3 V3 +02:35 +02:35
4 Atis Jansons 3297 Swedbank 00:32:44 V1 4 V4 +04:20 +04:20
5 Arturs Nordens 3044 00:32:52 V1 5 V5 +04:27 +04:27
6 Mārtiņš Lindāns 3498 00:33:07 V1 6 V6 +04:43 +04:43
7 Andris Bukovskis 3158 Bukiņi 00:33:28 V1 7 V7 +05:03 +05:03
8 Kristaps Kurzemnieks 10166 00:34:37 V1 8 V8 +06:13 +06:13
9 Dainis Bautris 3345 Sk Tērauds/SiS 00:35:03 V1 9 V9 +06:38 +06:38
10 Toms Paulsons 3451 Zemgales Ziņas 00:35:26* V1 10 V10 +07:02 +07:02
11 Mara Drozdova 3374 00:36:00 S1 1 S1 +00:00 +00:00
12 Iļja Kaščenko 3173 Swedbank 00:36:12 V1 11 V11 +07:48 +07:48
13 Kristaps Vītoliņš 10303 00:36:36 V1 12 V12 +08:11 +08:11
14 Haralds Jansons 3367 Carnikavas Nafta 00:37:13 V1 13 V13 +08:48 +08:48
15 Egīls Naglis 3379 Swedbank 00:37:22 V1 14 V14 +08:57 +08:57
16 Renārs Reklaitis 3372 Emergn 00:37:25 V1 15 V15 +09:01 +09:01
17 Valdis Tilts 3486 00:37:27 V1 16 V16 +09:03 +09:03
18 Roberts Robalds 3207 00:37:58 V1 17 V17 +09:33 +09:33
19 Armīns Gasjūns 3057 00:38:05* V1 18 V18 +09:40 +09:40
20 Mārcis Līcis 3107 00:38:17 V1 19 V19 +09:53 +09:53
21 Markuss Reinis Jansons 3153 00:38:30 V1 20 V20 +10:05 +10:05
22 Maija Pūpola 3233 Maratona klubs 00:38:44 S1 2 S2 +02:45 +02:45
23 Anete Uljane 3164 00:38:45 S1 3 S3 +02:46 +02:46
24 Kristīne Dakša-Junolainena 3155 Juno Runners 00:38:46 S1 4 S4 +02:47 +02:47
25 Elīna Vesere 3287 00:38:48 S1 5 S5 +02:48 +02:48
26 Jānis Grasis 3337 00:38:57* V1 21 V21 +10:33 +10:33
27 Aldis Krauze 3198 ALA 00:39:21 V1 22 V22 +10:56 +10:56
28 Krists Zambergs 3137 K&K 00:39:31 V1 23 V23 +11:06 +11:06
29 Gita Muceniece 3004 Pilsrundales vidusskola 00:39:34* S1 6 S6 +03:35 +03:35
30 Sintija Zemīte 3380 Swedbank 00:39:41 S1 7 S7 +03:41 +03:41
31 Miks Leitāns 3453 MJ-Partneri 00:39:42 V1 24 V24 +11:18 +11:18
32 Guntars Āboliņš 3078 Maratona klubs 00:39:43* V1 25 V25 +11:19 +11:19
33 Raimonds Zariņš 3315 00:39:48 V1 26 V26 +11:23 +11:23
34 Linda Žogota 3249 00:39:52 S1 8 S8 +03:52 +03:52
35 Kitija Elksne 3013 Latvijas autoceļu uzturētājs 00:39:57* S1 9 S9 +03:58 +03:58
36 Mārtiņš Pāvils 3438 FK Bandava/Priekules novads 00:40:04* V1 27 V27 +11:39 +11:39
37 Ilze Drozdova 3150 00:40:33 S1 10 S10 +04:33 +04:33
38 Līga Blumfelde 10397 00:41:16 S1 11 S11 +05:16 +05:16
39 Aigars Liniņš 10067 00:41:16 V1 28 V28 +12:52 +12:52
40 Kaspars Konošoniks 10250 00:41:38 V1 29 V29 +13:13 +13:13
41 Valters Babris 3436 Madona 00:41:43 V1 30 V30 +13:19 +13:19
42 Jānis Švika 3148 MADONA 00:41:49 V1 31 V31 +13:25 +13:25
43 Māris Robežnieks 3170 Mizuno 00:41:54 V1 32 V32 +13:30 +13:30
44 Kristaps Ozols 3213 DPD LATVIJA 00:41:57 V1 33 V33 +13:33 +13:33
45 Jānis Mickevičs 3131 DPD 00:42:01 V1 34 V34 +13:36 +13:36
46 Beāte Medne 3278 00:42:13 S1 12 S12 +06:13 +06:13
47 Inga Dzene 3228 SCHWENK Latvija 00:42:20 S1 13 S13 +06:21 +06:21
48 Dace Jukuma 3392 00:42:22 S1 14 S14 +06:23 +06:23
49 Ļubova Krēmere 3034 Swedbank 00:42:29 S1 15 S15 +06:29 +06:29
50 Lauris Zālītis 3333 00:42:42* V1 35 V35 +14:18 +14:18
51 Lauris Vītols 3086 00:42:44* V1 36 V36 +14:20 +14:20
52 Dzintars Borozinskis 3117 MARATONA KLUBS 00:42:49* V1 37 V37 +14:25 +14:25
53 Salvis Roga 3320 Liepāja 00:42:50 V1 38 V38 +14:26 +14:26
54 Arnis Veismanis 3035 00:43:05* V1 39 V39 +14:40 +14:40
55 Ansis Kuplis 3144 Running.lv 00:43:19 V1 40 V40 +14:54 +14:54
56 Gļebs Karjaka 3210 00:43:21 V1 41 V41 +14:57 +14:57
57 Annija Degtereva 3387 00:43:24 S1 16 S16 +07:25 +07:25
58 Līga Bogdānova 3256 00:43:44 S1 17 S17 +07:44 +07:44
59 Zane Nīkrence 3128 00:43:48 S1 18 S18 +07:48 +07:48
60 Endija Dalbiņa 3373 Ērgļi 00:43:50 S1 19 S19 +07:50 +07:50
61 Jānis Kuželenko 3168 00:43:53* V1 42 V42 +15:28 +15:28
62 Aivars Mincenbergs 3214 INDI 00:43:54 V1 43 V43 +15:29 +15:29
63 Artūrs Sokolovs 3023 PRINTFUL 00:43:56 V1 44 V44 +15:31 +15:31
64 Ināra Nordena 3032 00:44:04 S1 20 S20 +08:05 +08:05
65 Agnese Ludzīte 10405 - 00:44:14 S1 21 S21 +08:15 +08:15
66 Kristiāna Ritenberga 3263 Tukuma 2. vidusskola 00:44:16 S1 22 S22 +08:17 +08:17
67 Raitis Ābelnieks 3199 00:44:23 V1 45 V45 +15:59 +15:59
68 Hanna Luīze Grase 3089 Blāča draugi 00:44:25 S1 23 S23 +08:25 +08:25
69 Everita Balande 3084 00:44:30 S1 24 S24 +08:30 +08:30
70 Ilvija Bērziņa 3194 00:44:32 S1 25 S25 +08:33 +08:33
71 Ivo Buliņš 3106 00:44:41* V1 46 V46 +16:17 +16:17
72 Dāvids Kleimanis 10380 00:44:42 V1 47 V47 +16:18 +16:18
73 Kristaps Sniķers 3140 Lidosta “Rīga” 00:44:50 V1 48 V48 +16:25 +16:25
74 Aiga Pūpola 3433 Printmix 00:44:55 S1 26 S26 +08:56 +08:56
75 Uģis Madalāns 3110 00:44:56 V1 49 V49 +16:32 +16:32
76 Kaspars Ansons 3456 BUM BUM 00:45:00 V1 50 V50 +16:35 +16:35
77 Ilze Biģele 3088 00:45:02 S1 27 S27 +09:02 +09:02
78 Marina Krastiņa 3036 00:45:02 S1 28 S28 +09:03 +09:03
79 Inga Ziediņa 3376 Maratona klubs 00:45:07 S1 29 S29 +09:08 +09:08
80 Ričards Švaglis 3125 00:45:22 V1 51 V51 +16:58 +16:58
81 Sandis Gugāns 3063 00:45:23 V1 52 V52 +16:59 +16:59
82 Tatjana Āboliņa 3353 Maratona klubs 00:45:26 S1 30 S30 +09:26 +09:26
83 Iveta Āboliņa-Ābola 3095 Swedbank 00:45:26 S1 31 S31 +09:27 +09:27
84 Jolanta Bernupe 3407 Bioderma 00:45:30 S1 32 S32 +09:30 +09:30
85 Ieva Otaņķe 3138 Maratona klubs 00:45:30* S1 33 S33 +09:31 +09:31
86 Līva Gertnere 3289 Sportiskie B31 00:45:37 S1 34 S34 +09:37 +09:37
87 Marija Tretjaka 3414 Bioderma 00:45:39 S1 35 S35 +09:40 +09:40
88 Arnis Pirogs 3094 00:45:49 V1 53 V53 +17:24 +17:24
89 Ieva Smilga 3178 EJ 00:45:51 S1 36 S36 +09:51 +09:51
90 Jurgis Bucinskis 3268 00:46:01 V1 54 V54 +17:36 +17:36
91 Inga Brikmane 3391 00:46:07 S1 37 S37 +10:07 +10:07
92 Agne Matušonoka 3047 00:46:08 S1 38 S38 +10:09 +10:09
93 Santa Šteinerte 3177 Tukuma 2. vidusskola 00:46:10 S1 39 S39 +10:10 +10:10
94 Irina Čazova 3404 Bioderma 00:46:17 S1 40 S40 +10:17 +10:17
95 Martiņš Meļķis 10420 00:46:19 V1 55 V55 +17:54 +17:54
96 Annija Tīina Eizengrauda 3167 00:46:25 S1 41 S41 +10:25 +10:25
97 Jēkabs Majors 3240 Accenture 00:46:33 V1 56 V56 +18:08 +18:08
98 Sintija Juška 3215 Accenture 00:46:35 S1 42 S42 +10:36 +10:36
99 Signe Strujevica 3202 DNB Service Centre 00:46:37 S1 43 S43 +10:37 +10:37
100 Natālija Gostenkova 3416 Bioderma 00:46:38 S1 44 S44 +10:38 +10:38
101 Gita Dubrova 3119 00:46:41 S1 45 S45 +10:42 +10:42
102 Andris Līdaks 3307 00:46:45 V1 57 V57 +18:20 +18:20
103 Roberts Rotelis 3442 00:46:47 V1 58 V58 +18:22 +18:22
104 Imants Salnājs 3132 Bermudu sešstūris 00:46:47 V1 59 V59 +18:23 +18:23
105 Katerīna Paltiņa 3068 00:46:51 S1 46 S46 +10:51 +10:51
106 Edgars Ligeris 3059 00:46:53* V1 60 V60 +18:29 +18:29
107 Māris Drīvenieks 3441 00:46:56* V1 61 V61 +18:32 +18:32
108 Jānis Jaksons 10298 00:46:58 V1 62 V62 +18:34 +18:34
109 Lauma Ildena 3494 00:47:04 S1 47 S47 +11:04 +11:04
110 Krišjānis Katkovskis 10432 MJ-Partneri 00:47:07 V1 63 V63 +18:42 +18:42
111 Mihails Egle 3364 00:47:12 V1 64 V64 +18:48 +18:48
112 Arnita Freināte 3371 Engues sportam 00:47:17* S1 48 S48 +11:17 +11:17
113 Oskars Pučka 3045 00:47:21 V1 65 V65 +18:57 +18:57
114 Santa Krampāne 3419 Bioderma 00:47:27 S1 49 S49 +11:28 +11:28
115 Laima Ziediņa 3031 VSK Noskrien 00:47:28 S1 50 S50 +11:29 +11:29
116 Juris Rocēns 3332 IZTURĪBA 00:47:35 V1 66 V66 +19:11 +19:11
117 Lauris Zeltiņš 3033 RP SIA RĪGAS SATIKSME 00:47:43 V1 67 V67 +19:18 +19:18
118 Valerijs Dudičs 3303 00:47:43 V1 68 V68 +19:19 +19:19
119 Inita Jankeviča 3253 Swedbank 00:47:44 S1 51 S51 +11:44 +11:44
120 Jana Gulbe 3472 Ērgļi 00:47:53 S1 52 S52 +11:54 +11:54
121 Agnese Kalniņa 3108 00:47:57* S1 53 S53 +11:57 +11:57
122 Iveta Leja 3339 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā 00:48:13 S1 54 S54 +12:13 +12:13
123 Līva Tompsone 3180 Bigbank 00:48:21 S1 55 S55 +12:22 +12:22
124 Nauris Krūmiņš 3017 Swedbank 00:48:24 V1 69 V69 +19:59 +19:59
125 Māra Melančuka 3383 Accounting Art 00:48:27 S1 56 S56 +12:28 +12:28
126 Ivars Rutkops 3445 00:48:27* V1 70 V70 +20:02 +20:02
127 Laima Kaufiņa 3139 00:48:38 S1 57 S57 +12:38 +12:38
128 Zane Andrejeva 10423 00:48:44 S1 58 S58 +12:45 +12:45
129 Kristina Kozlovska 3384 Palīdzēsim.lv 00:48:50 S1 59 S59 +12:50 +12:50
130 Jūlija Vasiļjeva 3252 00:48:52 S1 60 S60 +12:52 +12:52
131 Ieva Dūduma 3483 00:48:55 S1 61 S61 +12:56 +12:56
132 Kristīne Ābelniece 10404 00:48:59 S1 62 S62 +13:00 +13:00
133 Kristine Dzene 3298 00:49:04 S1 63 S63 +13:04 +13:04
134 Patrīcija Bolzane 3369 Ērgļi 00:49:07 S1 64 S64 +13:08 +13:08
135 Ģirts Joja 3126 00:49:07 V1 71 V71 +20:43 +20:43
136 Oskars Cerbulis 3176 Swedbank 00:49:07 V1 72 V72 +20:43 +20:43
137 Toms Jurkevičs 3277 00:49:10 V1 73 V73 +20:45 +20:45
138 Karina Kraukle 3276 00:49:11 S1 65 S65 +13:11 +13:11
139 Nauris Lorencs 3192 00:49:12 V1 74 V74 +20:48 +20:48
140 Sigita Šilinska 3105 00:49:14 S1 66 S66 +13:15 +13:15
141 Gustavs Kuplis 3145 Running.lv 00:49:17 V1 75 V75 +20:53 +20:53
142 Nikita Viderkers 10399 00:49:25 V1 76 V76 +21:01 +21:01
143 Indra Krēgere 3507 Engures sportam 00:49:28* S1 67 S67 +13:28 +13:28
144 Kristīne Zariņa 3314 00:49:28 S1 68 S68 +13:28 +13:28
145 Linda Reinholde 3265 Tukuma 2. vidusskola 00:49:33 S1 69 S69 +13:33 +13:33
146 Vilnis Einišs 3318 00:49:34 V1 77 V77 +21:10 +21:10
147 Natālija Lāce 3002 00:49:35 S1 70 S70 +13:35 +13:35
148 Aiva Kricka 3311 VSK Burkānciems & co 00:49:35 S1 71 S71 +13:36 +13:36
149 Jakovs Ševčenko    3223 Olainfarm 00:49:41 V1 78 V78 +21:17 +21:17
150 Anda Vīksna 3191 00:49:44 S1 72 S72 +13:44 +13:44
151 Elizabete Spaile 3358 Ērgļi 00:49:53 S1 73 S73 +13:54 +13:54
152 Arta Jaudzeme 3182 Jūrmalas gliemeži 00:49:53 S1 74 S74 +13:54 +13:54
153 Inga Elksne 3012 Latvijas autoceļu uzturētājs 00:49:59* S1 75 S75 +14:00 +14:00
154 Alise Lāce 3313 turbo 00:50:10 S1 76 S76 +14:10 +14:10
155 Toms Kusiņš 3046 00:50:13 V1 79 V79 +21:49 +21:49
156 Rigonda Germova 3292 00:50:14 S1 77 S77 +14:15 +14:15
157 Demija Pleša 3279 00:50:16 S1 78 S78 +14:17 +14:17
158 Lauma Sargune 3218 00:50:20 S1 79 S79 +14:20 +14:20
159 Baiba Mazrima 3444 Saldus novada pašvaldība 00:50:20 S1 80 S80 +14:20 +14:20
160 Lilita Saulīte 3365 Ērgļi 00:50:21 S1 81 S81 +14:21 +14:21
161 Marta Simona Štila 3368 Ērgļi 00:50:21 S1 82 S82 +14:21 +14:21
162 Aleksandrs Sergejevs 10403 Polystylex 00:50:25 V1 80 V80 +22:00 +22:00
163 Andīna Sprince 3127 Lāči 00:50:30* S1 83 S83 +14:31 +14:31
164 Lāsma Bergmane-Behmane 3455 Accenture 00:50:37 S1 84 S84 +14:38 +14:38
165 Ilona Šķudīte 3427 Latvijas Finieris 00:50:41* S1 85 S85 +14:41 +14:41
166 Santa Marhele 3443 00:50:43 S1 86 S86 +14:44 +14:44
167 Intars Abražuns 3226 00:50:44* V1 81 V81 +22:19 +22:19
168 Kristīne Zariņa 3304 00:50:47* S1 87 S87 +14:47 +14:47
169 Rihards Jemsts 3234 Smiltene 00:50:49 V1 82 V82 +22:24 +22:24
170 Inga Vīksna 3235 Smiltene 00:50:50 S1 88 S88 +14:51 +14:51
171 Inga Priedīte 3499 00:51:00 S1 89 S89 +15:01 +15:01
172 Ira Misāne 3269 00:51:03 S1 90 S90 +15:03 +15:03
173 Dace Gulbe 3051 SK KATRĪNA 00:51:08 S1 91 S91 +15:08 +15:08
174 Jānis Zalags 10412 - 00:51:11 V1 83 V83 +22:47 +22:47
175 Arita Seržāne 3143 Swedbank 00:51:11 S1 92 S92 +15:11 +15:11
176 Madara Briede 3179 00:51:11 S1 93 S93 +15:12 +15:12
177 Liene Hartpenga 5483 00:51:15 S1 94 S94 +15:16 +15:16
178 Thibaud Tocqueville 3322 00:51:16 V1 84 V84 +22:52 +22:52
179 Rita Elste 10300 00:51:18 S1 95 S95 +15:19 +15:19
180 Agnis Helmanis 3208 00:51:20* V1 85 V85 +22:56 +22:56
181 Sigita Spudienė 3378 Basakojai 00:51:24 S1 96 S96 +15:25 +15:25
182 Ieva Grāvele 10306 DEERED 00:51:26 S1 97 S97 +15:27 +15:27
183 Jānis Ančs 3181 Jūrmalas gliemeži 00:51:27 V1 86 V86 +23:02 +23:02
184 Liene Puisāne 3171 EJ! 00:51:41 S1 98 S98 +15:42 +15:42
185 Monta Skalbe 3415 Bioderma 00:51:44 S1 99 S99 +15:44 +15:44
186 Zane Saleniece 3424 Bioderma 00:51:44 S1 100 S100 +15:44 +15:44
187 Guntis Meinerts 3090 There is no try 00:51:46 V1 87 V87 +23:21 +23:21
188 Tatjana Kārajam-Akimova 3423 Bioderma 00:51:48 S1 101 S101 +15:49 +15:49
189 Ieva Krūzkope 3247 00:51:49 S1 102 S102 +15:49 +15:49
190 Baiba Jansone 3261 00:51:49 S1 103 S103 +15:50 +15:50
191 Andris Šakens 3060 00:51:52 V1 88 V88 +23:27 +23:27
192 Santa Krasovska 3429 Kocēnu novads 00:51:52* S1 104 S104 +15:53 +15:53
193 Rasa Žeikare 10304 TEAM ŽEIKARI 00:51:58 S1 105 S105 +15:58 +15:58
194 Kristaps Aksenoks 3254 00:52:02* V1 89 V89 +23:37 +23:37
195 Niklāvs Lulle 3434 00:52:04 V1 90 V90 +23:40 +23:40
196 Elīna Sniega 3037 00:52:07 S1 106 S106 +16:07 +16:07
197 Kristiāna Mače 3411 Bioderma 00:52:08 S1 107 S107 +16:09 +16:09
198 Rihards Gaugers 3489 FBK Valmiera 00:52:17 V1 91 V91 +23:52 +23:52
199 Baiba Kreišmane 3328 00:52:18 S1 108 S108 +16:18 +16:18
200 Gunta Šlosberga 3055 00:52:28* S1 109 S109 +16:29 +16:29
201 Inese Jermiļina 3280 00:52:37 S1 110 S110 +16:38 +16:38
202 Dāvis Leitāns 3452 MJ-Partneri 00:52:38 V1 92 V92 +24:13 +24:13
203 Agris Eizengrauds 3166 00:52:45 V1 93 V93 +24:21 +24:21
204 Andis Kauliņš 3018 Latvijas autoceļu uzturētājs 00:52:46* V1 94 V94 +24:21 +24:21
205 Juvents Jurāns 3238 00:52:55* V1 95 V95 +24:31 +24:31
206 Margarita Sankova 3001 00:53:02 S1 111 S111 +17:03 +17:03
207 Dāvis Pavlovičs 3152 00:53:04 V1 96 V96 +24:40 +24:40
208 Anna Skredele 3020 PRINTFUL 00:53:04 S1 112 S112 +17:05 +17:05
209 Baiba Damberga 10463 SPORTLAND 00:53:21 S1 113 S113 +17:22 +17:22
210 Sandra Viekale-Gasjūne 3056 00:53:25* S1 114 S114 +17:25 +17:25
211 Dagnis Silgals 3120 - 00:53:26 V1 97 V97 +25:01 +25:01
212 Rolands Šusts 3510 00:53:27 V1 98 V98 +25:03 +25:03
213 Elīna Indriksone 3079 Persiku raķetes 00:53:27* S1 115 S115 +17:28 +17:28
214 Undīne Līduma 3160 Latvijas Finieris 00:53:28 S1 116 S116 +17:29 +17:29
215 Gunita Kodoliņa 3123 Engures sportam/Jadals 00:53:29* S1 117 S117 +17:29 +17:29
216 Marks Ummers 10454 ind. 00:53:33 V1 99 V99 +25:09 +25:09
217 Anta Akantjeva Ummere 3430 ind. 00:53:33 S1 118 S118 +17:34 +17:34
218 Renita Aukšmukste 10401 00:53:35 S1 119 S119 +17:35 +17:35
219 Lelde Liepiņa 3470 Ērgļi 00:53:36 S1 120 S120 +17:37 +17:37
220 Miks Nikolajevs 3149 Kocēnu sporta klubs 00:53:47* V1 100 V100 +25:22 +25:22
221 Liene Terentjeva 3487 Sten Nordic 00:53:49 S1 121 S121 +17:50 +17:50
222 Anete Ķikuste 3317 TallRo 00:54:05* S1 122 S122 +18:05 +18:05
223 Sandra Strazdiņa 3340 00:54:06* S1 123 S123 +18:07 +18:07
224 Kristaps Brass 3362 00:54:16 V1 101 V101 +25:52 +25:52
225 Mārīte Rove 3073 00:54:18 S1 124 S124 +18:19 +18:19
226 Sarmīte Banga 10417 Trashmob 00:54:20 S1 125 S125 +18:21 +18:21
227 Simona Rutkovska 3133 Kaža klab 00:54:29* S1 126 S126 +18:29 +18:29
228 Leila Fjodorova 3321 00:54:31 S1 127 S127 +18:32 +18:32
229 Ieva Reklaite 3370 Accenture 00:54:31 S1 128 S128 +18:32 +18:32
230 Beāte Kobilinska 3346 Līgatne 00:54:39* S1 129 S129 +18:40 +18:40
231 Varis Ratnieks 3497 00:54:40 V1 102 V102 +26:16 +26:16
232 Elīna Meinarte 3385 Palīdzēsim.lv 00:54:44 S1 130 S130 +18:44 +18:44
233 Ilze Kalvāne 3281 00:54:45 S1 131 S131 +18:46 +18:46
234 Daiga Strode 3400 Bioderma 00:54:49 S1 132 S132 +18:49 +18:49
235 Edgars Mežvēvers 3201 00:54:50 V1 103 V103 +26:26 +26:26
236 Tatjana Potrubeiko 3242 00:54:55 S1 133 S133 +18:55 +18:55
237 Aija Andrejeva 3509 Aija Andrejeva 00:54:56 S1 134 S134 +18:57 +18:57
238 Rinalds Metuss 3326 00:54:58 V1 104 V104 +26:34 +26:34
239 Mārtiņš Metuss 3325 00:54:59 V1 105 V105 +26:34 +26:34
240 Anda Daubure 3309 SocialGuruLab 00:55:01* S1 135 S135 +19:02 +19:02
241 Arta Paula Ruciņa 3161 00:55:10 S1 136 S136 +19:10 +19:10
242 Jānis Varslavāns 3460 00:55:12 V1 106 V106 +26:48 +26:48
243 Evija G 3043 00:55:12 S1 137 S137 +19:12 +19:12
244 Viktorija Vīgube 3464 Ērgļi 00:55:15 S1 138 S138 +19:16 +19:16
245 Kristiāns Ronis 3212 DPD LATVIJA 00:55:16 V1 107 V107 +26:52 +26:52
246 Ilze Zute 3061 00:55:16 S1 139 S139 +19:16 +19:16
247 Marta Gaugere 3488 FBK Valmiera 00:55:16 S1 140 S140 +19:17 +19:17
248 Laura Ozola 3122 00:55:22* S1 141 S141 +19:22 +19:22
249 Dace Voldiņa 3399 Bioderma 00:55:43 S1 142 S142 +19:44 +19:44
250 Baiba Meļņikova 3381 00:55:44* S1 143 S143 +19:45 +19:45
251 Kristīne Korpa 3109 00:55:47* S1 144 S144 +19:47 +19:47
252 Jolanta Kravale 3195 Bez Čiekura 00:55:59* S1 145 S145 +19:59 +19:59
253 Baiba Ģērmane 3064 Accenture 00:56:20 S1 146 S146 +20:20 +20:20
254 Kintija Košinska 3390 00:56:20 S1 147 S147 +20:21 +20:21
255 Saulcerīte Cielava 3421 Bioderma 00:56:33 S1 148 S148 +20:34 +20:34
256 Kalvis Strods 3312 00:56:39 V1 108 V108 +28:14 +28:14
257 Aigars Eglājs 3361 Medaļas būs? 00:56:41 V1 109 V109 +28:17 +28:17
258 Inga Zalāne 3329 DNB Service Centre 00:56:42 S1 149 S149 +20:43 +20:43
259 Pārsla Dambe 3230 00:56:57 S1 150 S150 +20:58 +20:58
260 Emīls Bernāns 3475 Ērgļi 00:56:59 V1 110 V110 +28:34 +28:34
261 Rodrigo Ralfs Graudiņš 3466 Ērgļi 00:57:03 V1 111 V111 +28:39 +28:39
262 Ļesja Zelča 3175 Swedbank 00:57:12 S1 151 S151 +21:12 +21:12
263 Indra Pauliņa 3255 00:57:16* S1 152 S152 +21:17 +21:17
264 Karīna Jodko 3409 Bioderma 00:57:18 S1 153 S153 +21:18 +21:18
265 Inguna Ērenfrīde 3058 00:57:20 S1 154 S154 +21:20 +21:20
266 Gunta Stirna 3493 00:57:21 S1 155 S155 +21:22 +21:22
267 Aira Šmite 3000 00:57:32 S1 156 S156 +21:33 +21:33
268 Iluta Kurzemniece 3067 00:57:35 S1 157 S157 +21:35 +21:35
269 Monta Treijere 3087 Blāča draugi 00:57:36 S1 158 S158 +21:36 +21:36
270 Sanda Leimane 3366 Ērgļi 00:57:36 S1 159 S159 +21:37 +21:37
271 Zane Krastiņa 3299 Frozen 00:57:37* S1 160 S160 +21:37 +21:37
272 Paula Zariņa 3300 Jaunlaicene 00:57:39* S1 161 S161 +21:39 +21:39
273 Jeļena Ozoliņa 3506 Salaspils 00:57:41 S1 162 S162 +21:42 +21:42
274 Marta Saklaure 3356 00:57:48 S1 163 S163 +21:48 +21:48
275 Inese Rīna 3283 00:57:57* S1 164 S164 +21:57 +21:57
276 Mārtiņš Meikšāns 3005 00:57:59* V1 112 V112 +29:35 +29:35
277 Kristīne Grava 3359 00:57:59 S1 165 S165 +22:00 +22:00
278 Jānis Sproģis 3224 00:58:07* V1 113 V113 +29:43 +29:43
279 Aleksandrs Miņenkovs 3348 00:58:17 V1 114 V114 +29:53 +29:53
280 Sarmīte Erneste 3342 Laimīgā stunda 00:58:17 S1 166 S166 +22:18 +22:18
281 Roberts Multiņš 3244 00:58:20 V1 115 V115 +29:56 +29:56
282 Raimonds Sinavskis 3501 Ventspils runner 00:58:22* V1 116 V116 +29:57 +29:57
283 Inga Cīrule 10302 00:58:24 S1 167 S167 +22:25 +22:25
284 Jānis Lavicevičs 3243 00:58:28 V1 117 V117 +30:04 +30:04
285 Ģertrūde Silauniece 3227 Olainfarm 00:58:29* S1 168 S168 +22:30 +22:30
286 Svetlana Saulīte 3461 00:58:32 S1 169 S169 +22:33 +22:33
287 Kristīna Smuļko 3354 00:58:34 S1 170 S170 +22:34 +22:34
288 Žanna Linde 3072 00:58:35 S1 171 S171 +22:36 +22:36
289 Elīna Gadzāne 10165 00:58:39 S1 172 S172 +22:39 +22:39
290 Anete Akimova 3216 LMC 00:58:48* S1 173 S173 +22:48 +22:48
291 Raimonds Knēts 3118 00:58:49 V1 118 V118 +30:25 +30:25
292 Dārta Arta Medne 3288 00:58:53 S1 174 S174 +22:53 +22:53
293 Aiga Bondarenko 10379 00:58:56* S1 175 S175 +22:56 +22:56
294 Inga Kauliņa 3019 Latvijas autoceļu uzturētājs 00:59:08* S1 176 S176 +23:08 +23:08
295 Ketija Bolzane-Vasiļevska 3471 Ērgļi 00:59:11 S1 177 S177 +23:12 +23:12
296 Vita Odziņa-Balode 3334 00:59:16 S1 178 S178 +23:16 +23:16
297 Leonarda Liepiņa 3154 Venden 00:59:22 S1 179 S179 +23:23 +23:23
298 Karīna Kahanova 3156 Venden 00:59:23 S1 180 S180 +23:23 +23:23
299 Nora   Ševčenko    3222 Olainfarm 00:59:30 S1 181 S181 +23:30 +23:30
300 Inga Kozlovska 3402 Bioderma 00:59:32 S1 182 S182 +23:32 +23:32
301 Zita Barānova 10407 00:59:34 S1 183 S183 +23:35 +23:35
302 Egita Liepiņa 3360 Baltais 00:59:36 S1 184 S184 +23:37 +23:37
303 Helēna Vāne 3401 Bioderma 00:59:41 S1 185 S185 +23:42 +23:42
304 Liāna Černecova 3389 00:59:49 S1 186 S186 +23:50 +23:50
305 Ance Millere 3468 Ērgļi 00:59:54 S1 187 S187 +23:54 +23:54
306 Sņežana Golubeva 3422 Bioderma 00:59:57 S1 188 S188 +23:58 +23:58
307 Kintija Kleimane 3393 01:00:01* S1 189 S189 +24:02 +24:02
308 Karīna Kragele 3386 Palīdzēsim.lv 01:00:05 S1 190 S190 +24:05 +24:05
309 Rasa Biškrēsliņa 3239 01:00:06* S1 191 S191 +24:06 +24:06
310 Irina Belugina 3403 Bioderma 01:00:14 S1 192 S192 +24:15 +24:15
311 Inga Onskule 3021 Latvijas autoceļu uzturētājs 01:00:24* S1 193 S193 +24:24 +24:24
312 Kristīne Kalēja 3377 Baltais 01:00:25* S1 194 S194 +24:26 +24:26
313 Rasa Kuple 3147 Running.lv 01:00:27 S1 195 S195 +24:27 +24:27
314 Tīna Kuple 3146 Running.lv 01:00:28 S1 196 S196 +24:29 +24:29
315 Rūdolfs Abiļevs 3231 New Village Workout 01:00:29* V1 119 V119 +32:05 +32:05
316 Natālija Suļtrekova 3417 Bioderma 01:00:34 S1 197 S197 +24:35 +24:35
317 Karīna Goluba 3410 Bioderma 01:00:39 S1 198 S198 +24:39 +24:39
318 Dženeta Umalas 3503 01:00:39 S1 199 S199 +24:39 +24:39
319 Līva Grēta Tirzmale 3341 Ērgļi 01:00:46 S1 200 S200 +24:47 +24:47
320 Tīna Tirzmale 3382 Ērgļi 01:00:48 S1 201 S201 +24:48 +24:48
321 Laura Beirote 3174 Swedbank 01:00:57 S1 202 S202 +24:58 +24:58
322 Lauma Lazda 10414 Fitlife 01:01:09 S1 203 S203 +25:09 +25:09
323 Klinta Bļusina 3449 Latvijas Vieglatlētikas savienība 01:01:27 S1 204 S204 +25:27 +25:27
324 Baiba Zariņa 3070 01:01:28 S1 205 S205 +25:29 +25:29
325 Solvita Bļusina 3450 Latvijas Vieglatlētikas savienība 01:01:28 S1 206 S206 +25:29 +25:29
326 Jolanta Mieze 3075 01:01:37* S1 207 S207 +25:38 +25:38
327 Madara Ūze 3229 01:01:43* S1 208 S208 +25:44 +25:44
328 Klāvs Grūtups 3248 01:01:47* V1 120 V120 +33:23 +33:23
329 Lija Ruperte 3232 Olainfarm 01:01:53 S1 209 S209 +25:53 +25:53
330 Lidija Zeile 3412 Bioderma 01:01:59 S1 210 S210 +25:59 +25:59
331 Evita Kalmane 10398 01:02:03 S1 211 S211 +26:04 +26:04
332 Margarita Pudova 3413 Bioderma 01:02:13 S1 212 S212 +26:14 +26:14
333 Sindija Plahotina 3336 01:02:17* S1 213 S213 +26:17 +26:17
334 Zanda Tabiņa 3092 01:02:44 S1 214 S214 +26:44 +26:44
335 Rudīte Bērziņa 3349 Olainfarm 01:02:44 S1 215 S215 +26:45 +26:45
336 Kristīne Frolova 3098 Lidosta "Rīga" 01:02:56* S1 216 S216 +26:57 +26:57
337 Dace Spalviņa 3050 01:02:57* S1 217 S217 +26:57 +26:57
338 Līga Mastiņa 3500 01:02:57 S1 218 S218 +26:57 +26:57
339 Santa Zeļenkova 3420 Bioderma 01:02:59 S1 219 S219 +27:00 +27:00
340 Anna Maslaka 10402 01:03:04 S1 220 S220 +27:05 +27:05
341 Henrijs Vīgants 10439 01:03:05 V1 121 V121 +34:41 +34:41
342 Ilona Krasta 3129 01:03:27* S1 221 S221 +27:28 +27:28
343 Inga Bukovska 3157 Bukiņi 01:03:33 S1 222 S222 +27:33 +27:33
344 Jekaterina Artemenkova 3405 Bioderma 01:03:35 S1 223 S223 +27:36 +27:36
345 Anna Grebeņņikova 3398 Bioderma 01:03:39 S1 224 S224 +27:39 +27:39
346 Leons Peļņa 3251 30draugi.lv 01:03:41* V1 122 V122 +35:17 +35:17
347 Ilze Janmere 3446 01:03:44 S1 225 S225 +27:45 +27:45
348 Betija Liepiņa 3477 Ērgļi 01:03:45 S1 226 S226 +27:46 +27:46
349 Līga Kalniņa 3204 Accenture 01:03:46 S1 227 S227 +27:47 +27:47
350 Evija Aišpure 3465 Europark 01:03:47 S1 228 S228 +27:47 +27:47
351 Jasmīne Vanaga 3495 Isostar 01:03:51 S1 229 S229 +27:51 +27:51
352 Jānis Aišpurs 3459 BUM BUM 01:03:52 V1 123 V123 +35:28 +35:28
353 Emilija Aišpure 3458 BUM BUM 01:03:54 S1 230 S230 +27:54 +27:54
354 Nellija Baliko 3496 Isostar 01:03:54 S1 231 S231 +27:54 +27:54
355 Ilze Sala 3463 01:03:57 S1 232 S232 +27:57 +27:57
356 Jānis Kalniņš 3162 01:03:59 V1 124 V124 +35:35 +35:35
357 Līga Rulle 10438 ABB 01:04:00 S1 233 S233 +28:00 +28:00
358 Laura Liniņa 3375 ALA 01:04:00 S1 234 S234 +28:00 +28:00
359 Līga Stroža 3302 01:04:02 S1 235 S235 +28:02 +28:02
360 Linda Fridrihsone 3394 01:04:03 S1 236 S236 +28:04 +28:04
361 Ilga Nikolajeva 3344 Laimīgā stunda 01:04:31 S1 237 S237 +28:32 +28:32
362 Andris Vasilevskis 3479 Ērgļi 01:04:36 V1 125 V125 +36:12 +36:12
363 Liene Salmane 3330 DNB Service Centre 01:04:41 S1 238 S238 +28:42 +28:42
364 Niks Jaunzems 3074 Noskrien Cēsis 01:04:48 V1 126 V126 +36:24 +36:24
365 Jolanta Kataja-Paegle 3083 01:04:48* S1 239 S239 +28:48 +28:48
366 Kate Jaunzema 3220 Noskrien Cēsis 01:04:48 S1 240 S240 +28:49 +28:49
367 Arlita Marcinkeviča 3097 Lidosta "Rīga" 01:04:50* S1 241 S241 +28:50 +28:50
368 Alise Vanaģele 3467 Ērgļi 01:04:53 S1 242 S242 +28:54 +28:54
369 Emīlija Zommere 3469 Ērgļi 01:04:54 S1 243 S243 +28:54 +28:54
370 Katrīna Icaka 3454 Selga 01:04:54 S1 244 S244 +28:55 +28:55
371 Reinis Lilienšteins 3049 Latvijas autoceļu uzturētājs 01:04:56 V1 127 V127 +36:32 +36:32
372 Agnese Lilienšteina 3048 Latvijas autoceļu uzturētājs 01:05:00 S1 245 S245 +29:00 +29:00
373 Niks Jēkabs Jaunzems 3221 Noskrien Cēsis 01:05:06 V1 128 V128 +36:42 +36:42
374 Ruta Saliņa 3103 01:05:52* S1 246 S246 +29:53 +29:53
375 Verners Vitkovskis 3274 VV Production 01:05:54 V1 129 V129 +37:29 +37:29
376 Ēriks Ozoliņš 3485 Swedbank 01:05:57* V1 130 V130 +37:33 +37:33
377 Anastasija Frančuka 3397 Bioderma 01:05:58 S1 247 S247 +29:59 +29:59
378 Sintija Gērmane 3273 01:06:01 S1 248 S248 +30:01 +30:01
379 Inese Allika 3319 01:06:34 S1 249 S249 +30:35 +30:35
380 Ieva Einiša 3306 01:06:40 S1 250 S250 +30:41 +30:41
381 Nellija Nulle 3355 01:06:44 S1 251 S251 +30:44 +30:44
382 Edgars Treigūts 3211 Paskriesim 01:06:51 V1 131 V131 +38:26 +38:26
383 Svetlana Laudurga 3183 01:06:53 S1 252 S252 +30:53 +30:53
384 Ilze Veļugo 3172 Swedbank 01:06:56 S1 253 S253 +30:56 +30:56
385 Kristīne Marija Trepša 3209 Paskriesim 01:07:00 S1 254 S254 +31:01 +31:01
386 Laura Mežale 3343 Laimīgā stunda 01:07:09 S1 255 S255 +31:09 +31:09
387 Inga Melne 3435 Olainfarm 01:07:55 S1 256 S256 +31:56 +31:56
388 Inese Monika Seska 3490 Ērgļi 01:08:02 S1 257 S257 +32:02 +32:02
389 Inese Misa 3250 Tukuma 2.vidusskola 01:08:13* S1 258 S258 +32:14 +32:14
390 Aļona Kuzevanova 3448 01:08:16 S1 259 S259 +32:17 +32:17
391 Sarmīte Kaunese 3301 Saldus novada pašvaldība 01:08:18* S1 260 S260 +32:19 +32:19
392 Eva Strazdovska 10299 01:08:28 S1 261 S261 +32:28 +32:28
393 Jelizaveta Patrejeva 3406 Bioderma 01:08:29* S1 262 S262 +32:30 +32:30
394 Bogdans Patrejevs 3052 01:08:36* V1 132 V132 +40:12 +40:12
395 Kaiva Maskalāne 3038 01:08:40 S1 263 S263 +32:41 +32:41
396 Arturs Abele 3388 01:09:03 V1 133 V133 +40:38 +40:38
397 Irina Riekstiņa 3431 01:09:09 S1 264 S264 +33:09 +33:09
398 Diāna Virsniece 3130 01:09:20* S1 265 S265 +33:20 +33:20
399 Maija Balode 3163 VENTSPILS MARATONA KLUBS 01:09:34 S1 266 S266 +33:34 +33:34
400 Inese Spuriņa 3100 01:09:38 S1 267 S267 +33:38 +33:38
401 Inese Jurdže 3331 01:09:39* S1 268 S268 +33:40 +33:40
402 Dace Kļaviņa 3206 01:10:12* S1 269 S269 +34:13 +34:13
403 Sanita Putniņa 10479 01:10:23 S1 270 S270 +34:23 +34:23
404 Ilona Uljane 3237 01:10:29 S1 271 S271 +34:30 +34:30
405 Aldis Banga 10418 Trashmob 01:10:32 V1 134 V134 +42:08 +42:08
406 Līvija Muša 3308 01:10:47 S1 272 S272 +34:47 +34:47
407 Solvita Valucka 3275 01:10:55* S1 273 S273 +34:55 +34:55
408 Līga Rakšte 3042 MARATONA KLUBS 01:10:56* S1 274 S274 +34:57 +34:57
409 Matīss Simkevičs 3504 01:11:06 V1 135 V135 +42:42 +42:42
410 Inguna Spaile 10469 Chasing the Deer 01:11:06 S1 275 S275 +35:07 +35:07
411 Karlīna Ošāne 3082 Individuāli 01:11:15 S1 276 S276 +35:15 +35:15
412 Anete Tone 3071 DNB Service Centre 01:11:15 S1 277 S277 +35:16 +35:16
413 Georgs Ošāns 3080 Individuāli 01:11:18 V1 136 V136 +42:53 +42:53
414 Kristīne Ošāne 3081 Individuāli 01:11:20 S1 278 S278 +35:21 +35:21
415 Liene Mieriņa 3347 Līgatne 01:11:40* S1 279 S279 +35:40 +35:40
416 Pēteris Paikens 3502 Domdaris 01:11:45* V1 137 V137 +43:20 +43:20
417 Māra Lorence 3041 01:12:19 S1 280 S280 +36:20 +36:20
418 Baiba Lejiņa 3116 RSVK 01:12:34 S1 281 S281 +36:34 +36:34
419 Renārs Saulītis 3077 01:12:40 V1 138 V138 +44:15 +44:15
420 Mikus Saulītis 3076 01:12:40 V1 139 V139 +44:16 +44:16
421 Dace Muiženiece 3091 01:13:18 S1 282 S282 +37:19 +37:19
422 Aušra Šnipaitienė 3225 01:13:26 S1 283 S283 +37:27 +37:27
423 Angelika Bērziņa 3053 Tukums 01:13:30 S1 284 S284 +37:31 +37:31
424 Anita Barbane 3193 Nūjo priekam 01:14:01* S1 285 S285 +38:01 +38:01
425 Irīna Ņesterenko 3085 01:14:14* S1 286 S286 +38:14 +38:14
426 Ieva Gronska 3062 Engures Sportam 01:14:49* S1 287 S287 +38:49 +38:49
427 Mārīte Berķe 3316 01:15:08 S1 288 S288 +39:09 +39:09
428 Gunta Blumfelde 3093 Mazrūķīši 01:15:23 S1 289 S289 +39:24 +39:24
429 Dina Tohva 10301 01:16:22 S1 290 S290 +40:22 +40:22
430 Dace Kraukle 3462 DARU L 01:16:50* S1 291 S291 +40:50 +40:50
431 Gita Dambe 3169 SIA "Insalvo" 01:17:23 S1 292 S292 +41:23 +41:23
432 Inese Krūze 10307 1836 01:17:24* S1 293 S293 +41:25 +41:25
433 Liene Kauķe 3285 01:17:28 S1 294 S294 +41:29 +41:29
434 Mārtiņš Stūrnieks 3113 01:17:30* V1 140 V140 +49:05 +49:05
435 Enija Marta Liepiņa 3350 01:17:32 S1 295 S295 +41:32 +41:32
436 Evija Stūrniece 3114 01:17:35* S1 296 S296 +41:35 +41:35
437 Eva Bērziņa 3203 Kartavkalnu buki 01:18:03* S1 297 S297 +42:04 +42:04
438 Žastīne Skrebele 3351 DNB Service Centre 01:18:52 S1 298 S298 +42:52 +42:52
439 Jēkabs Alberts Krastiņš 3189 01:19:05 V1 141 V141 +50:41 +50:41
440 Elva Krastiņa 3190 01:19:06 S1 299 S299 +43:07 +43:07
441 Solita Āboliņa 3327 Jaunmārupe skrien 01:19:39* S1 300 S300 +43:40 +43:40
442 Laura Ārente 3363 Pilsrundāles vidusskola 01:20:05* S1 301 S301 +44:05 +44:05
443 Ieva Miķelsone 3290 01:20:11 S1 302 S302 +44:11 +44:11
444 Sarmīte Eglīte 3217 01:20:11 S1 303 S303 +44:12 +44:12
445 Ainārs Spuriņš 3101 Lidosta “Rīga” 01:20:27 V1 142 V142 +52:02 +52:02
446 Elīna Ruka 10436 01:21:28 S1 304 S304 +45:29 +45:29
447 Inga Ozolkalna 3069 01:21:40* S1 305 S305 +45:40 +45:40
448 Iveta Pucena 3257 SK Katrīna 01:23:34 S1 306 S306 +47:35 +47:35
449 Māra Pucena 3305 01:23:35 S1 307 S307 +47:35 +47:35
450 Agnese Hohberga 3270 Kalnieši 01:24:01* S1 308 S308 +48:01 +48:01
451 Liene Hohberga 3271 Kalnieši 01:24:03* S1 309 S309 +48:04 +48:04
452 Maija Rusiņa 3272 Kalnieši 01:24:06* S1 310 S310 +48:07 +48:07
453 Irīna Kļaviņa 3323 VENDEN 01:24:54 S1 311 S311 +48:54 +48:54
454 Jessica Maisonnave 3295 Los Lobos Locos 01:26:32 S1 312 S312 +50:33 +50:33
455 Liene Grosa 3428 01:26:39 S1 313 S313 +50:39 +50:39
456 Inesa Avotins 3121 Bauskas Valsts ģimnāzija 01:27:26* S1 314 S314 +51:26 +51:26
457 Dzintra Rafaela Mačevska 3186 Machinji 01:28:08* S1 315 S315 +52:08 +52:08
458 Silvija Boreiko 3099 01:28:27 S1 316 S316 +52:27 +52:27
459 Rita Selicka 3102 01:28:39 S1 317 S317 +52:39 +52:39
460 Ekaterina Tikhomirova 3151 01:29:53 S1 318 S318 +53:53 +53:53
461 Oksana Chistokletova 3291 01:30:04 S1 319 S319 +54:05 +54:05
462 Ilze Pērkone 10464 Dzērbene 01:30:27 S1 320 S320 +54:28 +54:28
463 Eleonora Ruka-Pērkone 10243 01:30:27 S1 321 S321 +54:28 +54:28
464 Anda Žolneroviča 3142 Māsas 01:30:31* S1 322 S322 +54:32 +54:32
465 Agra Vāvere 3141 Māsas 01:30:31* S1 323 S323 +54:32 +54:32
466 Kristīne Gereiša 3262 Tukuma 2. vidusskola 01:30:48 S1 324 S324 +54:48 +54:48
467 Kristīne Upmane 3264 Tukuma 2. vidusskola 01:30:49 S1 325 S325 +54:50 +54:50
468 Juris Ceika 3357 01:31:40* V1 143 V143 +1:03:16 +1:03:16
469 Norah Bouquay Maisonnave 3294 Los Lobos Locos 01:33:07 S1 326 S326 +57:07 +57:07
470 Tiago Bouquay Maisonnave 3293 Los Lobos Locos 01:33:09 V1 144 V144 +1:04:44 +1:04:44
471 Anna Sesilija Vāvere Mengīni De Oliveria 3335 01:33:30* S1 327 S327 +57:31 +57:31
472 Dace Kukule 3054 Kukulītes 01:33:32* S1 328 S328 +57:33 +57:33
473 Anna Kukule 3011 Kukulītes 01:33:34* S1 329 S329 +57:35 +57:35
474 Anda Sproģe-Vāvere 3104 #esesmustirnubuks 01:33:48* S1 330 S330 +57:49 +57:49
475 Sniedze Sproģe 3266 #esesmustirnubuks 01:33:50* S1 331 S331 +57:50 +57:50
476 Lelde Ronimoisa 10167 VSK Noskrien Vāveres 01:34:02* S1 332 S332 +58:02 +58:02
477 Regīna Ūbele 3135 01:47:13 S1 333 S333 +1:11:13 +1:11:13
478 Rota Rozenblate 3134 01:47:15 S1 334 S334 +1:11:15 +1:11:15
479 Edīte Baroniņa 3296 01:47:16* S1 335 S335 +1:11:16 +1:11:16
480 Inese Eglīte 10297 01:48:01* S1 336 S336 +1:12:02 +1:12:02
481 Arnis Kauķis 3286 02:03:10 V1 145 V145 +1:34:46 +1:34:46
482 Vigda Jirgensone 3236 Nūjo priekam 02:03:41 S1 337 S337 +1:27:41 +1:27:41
483 Iveta Zvīdriņa 3284 02:03:47 S1 338 S338 +1:27:48 +1:27:48
484 Anatolijs Balaško 10477 Mailigen DNF
485 Viktorija Babkina 10478 DNF
486 Olga Krilova 3136 DNF
487 Braens Meškis 3184 ASK Patria DNF
488 Ervīns Fiļovs 3196 PacPaSevi dns V1 V148 +00:00 +00:00
489 Diāna Stivriņa 3197 PatiPaSevi dns S1 S341 +00:00 +00:00
490 Linda Smalka 3200 DNB Service Centre dns S1 S342 +00:00 +00:00
491 Dace Mačevska 3437 dns S1 S343 +00:00 +00:00