Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
SUSURS distanci godam veica
Nr. Dalībnieks Klubs Grupa
1 Kārlis Ļaudams Z1
2 Mārtiņš Āboliņš Maratona klubs Z1
3 Rūdis Kaupe ART Z1
4 Kristers Dzenis Z1
5 Viesturs Dzenis Z1
6 Guna Jansone Jansonu Susuri M1
7 Undīne Jansone Jansonu Susuri M1
8 Artūrs Cīrulis Biznesa parks ABAVA Z1
9 Elīna Cīrule Biznesa parks ABAVA M1
10 Sofija Mikaljūna VSK Noskrien M1
11 Kārlis Viljams Mikaljūns VSK Noskrien M1
12 Austra Aurora Jundze mammadaba M1
13 Pauls Gustavs Ķikuts SK Vēsma Z1
14 Edgars Redisons Tērvete Z1
15 Renārs Mucenieks Pilsrundales vidusskola Z1
16 Jānis Vorobjovs Pilsrundales vidusskola Z1
17 Līna Paikena Domdaris M1
18 Rolands Heinrihs Millers Z1
19 Annija Malacanova M1
20 Kristens Eigenfelds Sigulda Z1
21 Matīss Nordens Z1
23 Miķelis Kašs Z1
24 Kate Salnāja Bermudu sešstūris M1
25 Kārlis Jansons Z1
26 Henriks Jansons Z1
27 Namejs Mednis Z1
28 Edvards Vēzitis LIELUPES BUKI Z1
29 Alisa Mitrohina M1
30 Elza Auziņa M1
31 Kristofers Neilands Z1
32 Teodors Neilands DZĒRBENES STACIJA Z1
33 Kārlis Stulpāns Gravis Z1
34 Pauls Mičulis Z1
35 Uģis Kalniņš Z1
36 Alise Saulīte M1
37 Renārs Ērenfrīds Z1
38 Fēlikss Vilcāns Z1
39 Andrejs Ņesterenko Z1
40 Dārta Krūmiņa M1
41 Teodors Mednis wAlts Z1
42 Madars Leimanis Z1
43 Lorens Leikarts Z1
44 Rafaels Marcinkevičs Pirmsskola Zolitūde Z1
45 Jānis Gustavs Grīnbergs Z1
46 Loreta Rukkalne M1
47 Elza Vītola M1
48 Amanda Kājiņa AK M1
49 Adele Kājiņa AK M1
50 Gustavs Limanāns RIEKSTI Z1
51 Elīza Lāce M1
52 Ēriks Lācis Z1
53 Daniils Čeksters Čeksteri Z1
54 Līga Fleisa OldSnails M1
55 Anna Īvāne M1
56 Jēkabs Beieres Z1
57 Valters Beiers Z1
58 Artis Pirogs Z1
59 Ance Kangare M1
60 Sāra Eglīte Kocēnu sporta skola M1
61 Artis Lasis Marienburgas Vilki Z1
62 Ērika Repina M1
63 Elīza Stepanova M1
64 Madara Barisa M1
65 Oskars Teteris R@O Z1
66 Roberts Teteris R@O Z1
67 Anna Osipova KSSK M1
68 Kaspars Ragaušs Z1
69 Estere Mazure M1
70 Markuss Ragaušs Z1
71 Evelīna Vāverāne M1
72 Aiva Zasa Es un es pats M1
73 Matīss Devaijī Z1
74 Elza Lipska M1
75 Beāte Radvilaviča 3D Running M1
76 Gustavs Andersons Staicele Z1
77 Henrijs Jēkabs Rullis Ašās kājas Z1
78 Mārtiņš Regnārs Rullis Ašās kājas Z1
79 Selīna Simanoviča Staicele M1
80 Dārta Rozenvalde Berģi M1
81 Annija Anna Cercina sporta klubs Ašais M1
82 Lība Tetere Lielie Dibeni M1
83 Marians Ušpelis ASK Patria Z1
84 Marats Budjko Z1
85 Nelli Budjko M1
86 Tīna Tirzmala M1
87 Skadi Sniedze Timma M1
88 Sebastians Denisenko Sanctimony Z1
89 Roberts Emīls Beitiks Vācu kalni Z1
90 Anrī Allers ''Štābs'' BDR Z1
91 Ieva Liepiņa BALTMA M1
92 Keidija Balode M1
93 Kārlis Balanass Virsotne/MARMOT Z1
94 Dominiks Pētersons Matisons Runner's Club Z1
95 Nellija Sprince Lāči M1
96 Ralfs Vanags T2.v Z1
97 Eva Gailīte M1
98 Miķelis Klūga Sarauj Laura Z1
99 Madara Timko Jēkabpils M1
100 Linda Pavlovska M1
101 Daumants Stonka Z1
102 Māra Stonka M1
103 Markuss Zālītis Ķekava Z1
104 Ēriks Dzenis MADONA Z1
105 Magdalēna Dzene MADONA M1
106 Ārons Saklaurs Bermudu sešstūris Z1
107 Evelīna Elksne M1
108 Madara Māra Saklaure Bermudu sešstūris M1
109 Karlīna Dzosena M1
110 Patriks Ozoliņš Matisons Runner's Club Z1
111 Paula Ozoliņa Matisons Runner's Club M1
112 Alise Meļņikova M1
113 Pēteris Matjola Z1
114 Jānis Kuželenko Z1
115 Madara Kuželenko M1
116 Beāte Puisāne EJ! M1
117 Elisa Laumane M1
118 Rudolf Bents Z1
119 Ģertrūde Konošonoka Limbaži SKRIEN M1
122 Ernests Krastiņš Z1
123 Jegors Korjanovs Z1
124 Roberts Goško Z1
125 Kristians Žuselis Daugavpils Runners Z1
126 Ernests Liepiņš Lustes Z1
127 Anna Liepiņa Lustes M1
128 Didzis Pankoks Z1
129 Emīls Tiltanovs Z1
130 Kristofers Aksenoks Z1
131 Amēlija Cunska Ozolnieki M1
132 Rūdolfs Abiļevs Z1
133 Emija Tekla Jurāne M1
134 Emīlija Nora Jurāne M1
135 Paula Multińa M1
136 Letīcija Rudņicka AMSERV M1
137 Reinis Nerets Z1
138 Dārta Nereta M1
139 Angelika Freimane M1
140 Anete Krūmiņa Saldus 2007 M1
141 Katrīna Purvīte Maratona klubs M1
142 Ralfs Pauliņš Z1
143 Mareks Jānis Silgals Z1
144 Kristofers Sproģis Z1
145 Magnus Miglinieks Z1
146 Marians Miglinieks Z1
147 Monta Migliniece M1
148 Patrīcija Jēkabsone M1
149 Karlīna Ķibilde M1
150 Ernests Kalvāns Z1
151 Enija Dambe INSALVO M1
152 Elza Damberga M1
153 Madara Drille KOLKAS SPORTA KLUBS M1
154 Mia Jasmīne Kļavniece Baltais M1
155 Nils Gabriels Klavnieks Riga Z1
156 Gustavs Straukmanis Z1
157 Liams Allers ''Štābs'' BDR Z1
158 Loreta Rone Cielaviņa M1
159 Monta Zinkeviča M1
160 Ariana Kodaļeva Marienburgas Vilki M1
161 Māra Bordāne M1
162 Matīss Cinis Z1
163 Markuss Sniedze Dodkepu.lv Z1
164 Timofejs Mitrofanovs Z1
165 Hugo Eiduks TEAM EIDUKI Z1
166 Marta Miķelsone LMP.LV M1
167 Tomass Siliņš Z1
168 Felicita Jerofejeva M1
169 Emīlija Balode Ādažuvelo M1
170 Anna Biruma STK M1
171 Renārs Birums STK Z1
172 Kārlis Dauburs SocialGuruLab Z1
173 Madara Grīnberga Sanctimony M1
174 Valters Ločmelis VSK Burkānciems & co Z1
175 Marta Ločmele VSK Burkānciems & co M1
176 Beāte Andersone Skudriņa M1
177 Oskars Pakula Z1
178 Darina Didkovska M1
179 Adrians Leščius Z1
180 Simona Fjodorova M1
181 Maria Fjodorova M1
182 Pēteris Zaretoks Ērgļi Z1
183 Katrīne Dreimane M1
184 Grieta Neļķe M1
185 Kristiāns Konovalovs Z1
186 Luīze Gudēvica-Liepiņa Jasmīni M1
187 Marlēna Gudēvica-Liepiņa Jasmīni M1
188 Estere Ose M1
189 Hugo Brūklis Nav Z1
190 Krišs Brūklis Nav Z1
191 Artuss Hugo Mežals Laimīgā stunda Z1
192 Lūkass Auželis FS Metta Z1
193 Jekabs Bautris Jēkabs skrien Z1
194 Alberts Sidorovičs Z1
195 Marks Jurgenbergs Z1
196 Rodrigo Jurgenbergs Z1
197 Teo Auželis FS Metta Z1
198 Edvards Liepiņš Z1
199 Ieva Sedliņa Engures Sportam M1
200 Reičela Ruskule M1
201 Odrija Irbe Talsu pauguraines Zaķi M1
202 Līna Auziņa M1
203 Emīlija Olte M1
204 Edvards Olte Z1
205 Madara Bērziņa M1
206 Gusts Limbergs Bauskas Valsts ģimnāzija Z1
207 Daniils Vasiļjevs Z1
208 Artemijs Vasiļjevs Z1
209 Teodors Kazāks Z1
210 Linards Husko Z1
211 Lūkass Husko Z1
212 Elza Pundure Ērgļi M1
213 Frīdis Zaretoks Ērgļi Z1
214 Patrīcija Adīna Kaļva Ērgļi M1
215 Nadīna Kaļva Ērgļi M1
216 Kristofers Olavs Z1
217 Laila Olava M1
218 Ansis Vēberis Z1
219 Estere Kalēja Baltais M1
220 Bruno Andris Jirgensons Z2
221 Georgs Osovitnijs Z1
222 Viesturs Zelenkevičs Z1
223 Emīlija Zelenkeviča M1
224 Olivers Hermanis Z1
225 Krista Vidže Madona M1
226 Emīlija Kleimane M1
227 Jasmīna Opolā Izturība M1
228 Evelīna Pauriņa Izturība M1
229 Kristofers Everts Mežiels Z1
230 Sofija Allere Patria Sportland /Štābs M1
231 Marija Liepiņa M1
232 Mariss Ummers ind. Z1
233 Marks Ummers ind. Z1
234 Eva Kande M1
235 Ernests Ozoliņš Z1
236 Ansis Pūpols Printmix Z1
237 Mikus Mitenieks Z1
238 Rendijs Kaufelds Z1
239 Roberts Priede Z1
240 Estere Dekšeniece M1
241 Agate Pavāre M1
242 Emīlija Dekšeniece M1
243 Miķelis Kalniņš Z1
244 Matīss Pavārs Z1
245 Rebeka Krūmiņa M1
246 Alise Icaka M1
247 Kastanis Ansons BUM BUM Z1
248 Jumis Ansons BUM BUM Z1
249 Florence Aišpure BUM BUM M1
250 Amēlija Vilma Vīgante Vilma un Sofija M1
251 Mārcis Petročenkovs Ērgļi Z1
252 Emīlija Apsīte Ērgļi M1
253 Ralfs Prūsis Z1
254 Rihards Teters-Teterovskis Marienburgas Vilki Z1
255 Patrīcija Tetere-Teterovska Marienburgas Vilki M1
256 Amēlija Ķauķīte M1
257 Roberts Tulubjevs Skrienam kopā - Valmiera Z1
258 Kaupo Krācs FST10 Z1
259 Amanda Loce Lynxdojo M1
260 Paula Loce Lynxdojo M1
261 Renārs Kalvāns Priekuļi Z1
262 Rūdolfs Štils Ērgļi Z1
263 Roberts Dūdums Ērgļi Z1
264 Renārs Lūsis Lūši Z1
265 Emma Elstiņa Marieburgas vilki M1
266 Edgars Lūsis Lūši Z1
267 Estere Zīvarte SK Virsotne M1
268 Elizabete Anna Allena Labs starts M1
269 Mare Priedīte M1
270 Valters Vējiņš GC Z1
271 Krišjānis Knesis Z1
272 Valters Bārda Z1
273 Adrians Ratnieks Z1
274 Mare Tetere Lielie Dibeni M1
275 Frederiks Zālītis Z1
276 Daniels Zālītis Z1
277 Kārlis Lazda Z1
278 Tomass Kundziņš EsiAktivs.lv Z1
279 Estere Rizga M1
280 Rēzija Rizga M1
281 Luīze Vektere M1
282 Jūlijs Liepiņš Z1
283 Eva Treide M1
284 Anna Leščinska Zoorbagan M1
285 Adele Vītola M1
286 Marta Luīze Ozoliņa Riga Adventure Team M1
287 Olivers Elsts Z1
10029 Marta Krūmiņa M1
10032 Francis Dzenis siguldassports.lv Z1
10033 Elīna Marta Ābelīte M1
10034 Enriko Blūms Guddžobs guddans Z1
10035 Ritvars Jaksons Z1
10036 Viesturs Jaksons Z1
10037 Germans Ņikitins Rīgas satiksme Z1
10038 Paula Krenca M1
10039 Nika Nikola Kobilinska Līgatne M1
10040 Roberts Mieriņš Līgatne Z1
10041 Atis Galvanovskis FN Z1
10042 Rodions Trofimovs Z1
10043 Arina Trofimova M1
10044 Marta Vasiļevska Susurs, Balodis un Vasiļevski M1
10045 Daniils Krivoguzovs Z1
10046 Jēkabs Šķudītis Latvijas Finieris Z1
10047 Miķelis Šķudītis Latvijas Finieris Z1
10048 Ernests Krūmiņš Z1
10049 Paula Šveicere M1
10360 Toms Dzenis siguldassports.lv Z1
10361 Henrijs Rāviņš Z1
10370 Beatrise Asermane M1
10371 Herta Mežale Susurs M1
10481 Markuss Māgurs Z1
10482 Elza Sala M1
10483 Rubija Anna Riekstiņa M1
10484 Gustavs Puškašs Z1
10485 Henrijs Vīgants Z1
10486 Marta Špure M1
10487 Nellija Vīgante M1
10488 Rūta Pūce Madona M1
10489 Ralfs Jurgensons Z1
10490 Matīss Kokelačovs - Z1
10491 Anika Anna Viškere M2
10492 Elizabete Kirstena Puķāne M1
10493 Miķelis Dadzītis Sporta Klubs WENDI Z2
10494 Bruno Pastars Z2
10495 Ralfs Zvaigzne Noskrien Cēsis Z1
10496 Elza Lote Zvaigzne Noskrien Cēsis M1
10497 Alise Bondarenko M1
10498 Loreta Birkstene M2
10499 Agate Širaka Turbo Peles M1
Kopā: 326 dalībnieki.