Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
SKOLU ČEMPIONĀTS skrējiena rezultāti
LVM čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem - OFICIĀLAIS RANGS
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1. Engures vidusskola 34
2. Tukuma 2. vidusskola 25
3. Aizputes vidusskola 22
4. Jauno līderu vidusskola 22
5. Pilsrundāles vidusskola 21
6. Rubenes pamatskola 18
7. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 17
8. Rīgas Centra humanitārā vidusskola 13
9. Ikšķiles vidusskola 12
10. Ādažu vidusskola 10
Visstiprākās komandas
Vieta Komanda Punkti
1. Sporta klubs Ašais 3813
2. Kocēnu sporta skola 3668
3. Liepājas rajona sporta skola 3632
4. Siguldas sporta skola 3609
5. FK Bandava/Priekules novads 3581
6. Bermudu sešstūris 3563
7. Salaspils sporta skola 3355
8. Līgatne 3239
9. Engures sportam 3183
10. Jaunmārupe skrien 3077
Ātrākās skolas (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Skola Vidējais punktu skaits
1. Cēsu Pilsētas vidusskola 895.1667 (6)
2. Ādažu vidusskola 833.2000 (10)
3. Madonas pilsētas 1. vidusskola 782.1667 (6)
4. Priekules vidusskola 770.1667 (6)
5. Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 762.8333 (6)
6. Ogres 1. vidusskola 752.5000 (6)
7. Ulbrokas vidusskola 734.2500 (8)
8. Ikšķiles vidusskola 729.1667 (12)
9. Siguldas Valsts ģimnāzija 722.4286 (7)
10. Jelgavas 4. vidusskola 697.8750 (8)
Visvairāk pārstāvētie sporta klubi
Vieta Klubs Dalībnieku skaits
1. Engures sportam 38
2. Kocēnu sporta skola 28
3. Pilsrundāles vidusskola 21
4. Liepājas rajona sporta skola 21
5. Līgatne 20
6. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 17
7. FK Bandava/Priekules novads 8
8. Tukuma 2.vidusskola 8
9. Siguldas Sporta skola 7
10. Skrienam kopā 7
Ātrākie sporta klubi (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Klubs Vidējais punktu skaits
1. Sporta klubs Ašais 884.6667 (6)
2. Siguldas Sporta skola 818.1429 (7)
3. FK Bandava/Priekules novads 770.2500 (8)
4. Kocēnu sporta skola 694.4286 (28)
5. Liepājas rajona sporta skola 674.0952 (21)
6. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 642.4706 (17)
7. Līgatne 624.8500 (20)
8. Engures sportam 593.0263 (38)
9. Tukuma 2.vidusskola 567.3750 (8)
10. Skrienam kopā 560.1429 (7)
Ātrākie skolēni
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Lauris Grīniņš 3480 U18V Kuldīgas Centra vidusskola/ASK Patria 00:27:51
2 Roberts Aleksis Glazers 1154 U18V Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:28:25
3 Dāvis Dambergs 1089 U18V Rīgas 6. vidusskola 00:29:06
4 Niks Zauls 1121 U20V Limbažu 3. vidusskola/Limbaži SKRIEN 00:29:07*
5 Ralfs Roga 1362 U18V Liepājas Valsts 1. ģimnāzija/Moller Auto Ventspils/Matisons Runner's Club 00:30:01
6 Roberts Zeiburliņš 1448 U18V Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:30:03
7 Mārtiņš Petrovs 1196 U20V Cēsu Pilsētas vidusskola 00:30:42
8 Lukass Pušņins 1411 U16V Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta Skola 00:30:46
9 Sandis Freibergs 1162 U20V Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija 00:31:03
10 Renārs Leiskins 1323 U20V Daugavpils 12. vidusskola/Daugavpils Runners 00:31:06
Ātrākās skolnieces
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Estere Volfa 1132 U16S Cēsu Valsts ģimnāzija 00:33:1000:33:10
2 Marta Luize Pētersone 1204 U14S Valmieras Pārgaujas sākumskola/Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 00:33:3000:33:30
3 Laura Ozola 1457 U14S Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:35:0300:35:03
4 Indra Mackeviča 1313 U16S Ikšķiles vidusskola/Ogres novada SC 00:35:3400:35:34
5 Nikija Mikāle 1444 U14S Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:35:4600:35:46
6 Elza Niklase 1156 U16S Cēsu Valsts ģimnāzija/sporta klubs Ašais 00:36:0600:36:06
7 Beatrise Bikovska 1292 U18S Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzija 00:36:2400:36:24
8 Renāte Beļājeva 1157 U18S Stalbes vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:37:1800:37:18
9 Linda Auziņa 1093 U16S Nacionālā Mākslu vidusskola/SS Arkādija 00:37:1900:37:19
10 Elīza Paveļjeva 1371 U16S Jēkabpils 3. vidusskola/Lūša spēks - Jēkabpils 00:37:2000:37:20
U10V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Rodrigo Anops 1360 Friča Brīvzemnieka pamatskola 00:37:46 +00:00 1000
2 Vladislavs Stepanovs 1160 Rīgas 40. vidusskola 00:37:56 +00:10 995
3 Markuss Āboliņš 1002 Talsu sākumskola/Maratona klubs 00:39:11 +01:25 964
4 Kristers Salna 1200 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:40:58 +03:12 922
5 Kārlis Gedrovičs 1335 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien 00:41:09 +03:23 918
6 Raimonds Saklaurs 1220 Ādažu vidusskola/Bermudu sešstūris 00:41:38 +03:52 907
7 Sandris Salna 1201 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:42:09 +04:23 896
8 Jānis Zālītis 1373 Ulbrokas vidusskola 00:42:43 +04:57 884
9 Eduards Baroniņš 1330 Iļģuciema vidusskola 00:44:39 +06:53 846
10 Ernests Lipskis 1167 Iļģuciema vidusskola 00:46:12 +08:26 818
11 Renārs Kalniņš 1460 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:46:33 +08:47 811
12 Reinis Eglītis 1144 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:48:30 +10:44 779
13 Jānis Saldūksnis 1426 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:48:52 +11:06 773
14 Gustavs Akimovs 1434 Lapmežciema pamatskola/COK Silva 00:49:11 +11:25 768
15 Adrians Ušpelis 1182 Ogres sākumskola/Patria Sportland 00:49:30 +11:44 763
16 Jurģis Āboliņš 1091 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien 00:50:25 +12:39 749
17 Bruno Sprincis 1205 Ogres sākumskola/SPB Run 00:50:29 +12:43 748
18 Martins Mīlenbergs 1115 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:50:50 +13:04 743
19 Bruno Ivanovs 1095 Rīgas Hanzas vidusskola 00:50:51 +13:05 743
20 Gvido Ivanovs 1096 Rīgas Hanzas vidusskola 00:50:51 +13:05 743
21 Mariss Pētersons 1391 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Supervaroņi 00:50:55 +13:09 742
22 Haralds Sametis 1287 Iļģuciema vidusskola 00:51:56 +14:10 727
23 Miks Nikolajevs 1508 Iļģuciema vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:51:59 +14:13 727
24 Mareks Abražūns 1024 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:52:02 +14:16 726
25 Ralfs Sinavskis 1496 Rīgas Hanzas vidusskola/Ralfs runner 00:54:01 +16:15 699
26 Alberts Vēzitis 1088 Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola/LIELUPES BUKI 00:54:12 +16:26 697
27 Norberts Dzenis 1172 Madonas pilsētas 1. vidusskola/Madona 00:55:13 +17:27 684
28 Jānis Lasmanis 1258 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola 00:55:45 +17:59 678
29 Ernests Kančs 10065 Ādažu vidusskola/SSK BEBRA 00:55:49 +18:03 677
30 Olivers Frolovs 1146 Āgenskalna sākumskola 00:57:33 +19:47 656
31 Edvards Akimovs 1433 Lapmežciema pamatskola/FK Tukums2000/TSS 00:58:44 +20:58 643
32 Ralfs Onskulis 1018 Tukuma Ernesta Birznieka-Upīša 1. pamatskola/Latvijas autoceļu uzturētājs 01:00:24 +22:38 625
33 Adrians Ralfs Krauklis 1466 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola/DARU L 01:01:10 +23:24 618
34 Teodors Peļņa 1290 Krimuldas vidusskola/Ziemeļpols SK 01:03:23 +25:37 596
35 Adams Ernests Krasts 10334 Jauno līderu vidusskola/Līgatne 01:03:26 +25:40 595
36 Ernests Salnājs 1106 Rīgas Teikas vidusskola 01:03:47 +26:01 592
37 Kaspars Ozoliņš 1044 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Emergn 01:05:35 +27:49 576
38 Mārtiņš Saliņš 1070 Rīgas Igauņu pamatskola 01:05:52 +28:06 573
39 Regnārs Saliņš Saliņš 1071 Rīgas Igauņu pamatskola 01:05:52 +28:06 573
40 Mariss Barkovs 1527 Engures vidusskola/Engures sportam 01:06:21 +28:35 569
41 Marks Abražūns 1023 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 01:07:59 +30:13 556
42 Gustavs Ārents 1403 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 01:08:18 +30:32 553
43 Rihards Jekabsons 1314 Tumes vidusskola 01:10:53 +33:07 533
44 Austris Krūze 10164 Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola 01:17:21 +39:35 488
45 Rihards Mucenieks 1008 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 01:20:43 +42:57 468
46 Markuss Laurinovičs 1038 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 01:20:49 +43:03 467
47 Donāts Avotiņš 1187 Codes pamatskola/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:27:29 +49:42 432
48 Patriks Buliņš 1163 /Rīgas Valda Zālīša sākumskola DNF
U10S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Anna Drulle 1123 Ogres 1. vidusskola/Ogres novada sporta centrs 00:41:00 +00:00 1000
2 Madara Terentjeva 1383 Ādažu vidusskola/Sten Nordic 00:43:43 +02:43 938
3 Katalina Allere 1430 Gaiķu pamatskola/Patria Sportlands/ Štābs 00:43:50 +02:50 935
4 Melānija Rožukalne 1497 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:44:37 +03:37 919
5 Anete Salnāja 1030 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola/Bermudu sešstūris 00:47:38 +06:38 861
6 Elīna Vahere-Abražune 1267 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:50:49 +09:50 807
7 Elīza Leščinska 1510 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zoorbagan 00:50:53 +09:53 806
8 Elza Krastiņa 1337 Cēsu 1. pamatskola/Frozen 00:52:09 +11:09 786
9 Alīna Rone 1280 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:52:10 +11:10 786
10 Kate Hermane 1363 Ulbrokas vidusskola 00:53:24 +12:24 768
11 Meldra Indriksone 1130 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:53:26 +12:26 767
12 Elīza Fokerote 1395 Ulbrokas vidusskola 00:54:33 +13:33 752
13 Emīlija Lapsiņa 1149 Ogres 1. vidusskola/X99 00:55:36 +14:36 737
14 Sofija Meļņikova 1410 Rīgas Franču licejs 00:55:44 +14:44 736
15 Enija Jakuška 1409 Mārupes Valsts ģimnāzija/BAUERFEIND 00:56:38 +15:38 724
16 Šarlote Cunska 1012 Jelgavas 4. vidusskola/2.c 00:57:59 +16:59 707
17 Agate Šauriņa 1253 Rīgas Kultūru vidusskola/Riga Runners I 00:59:10 +18:10 693
18 Elīza Kleimane 10381 Aizkraukles novada vidusskola 00:59:57 +18:57 684
19 Emīlija Abiļeva 1273 Baložu vidusskola 01:00:34 +19:34 677
20 Elīza Bērziņa 1432 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 01:00:44 +19:45 675
21 Dārta Rožukalne 1498 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 01:01:56 +20:56 662
22 Kerija Liepiņlauska 1272 Birzgales pamatskola/LIDA 01:03:23 +22:23 647
23 Margarita Babicka 1436 Jelgavas 4. vidusskola 01:03:41 +22:41 644
24 Marta Grīnberga 1131 Cēsu 1. pamatskola 01:04:44 +23:44 633
25 Rūta Knipše 1063 Pamatskola "Rīdze"/Lielie Dibeni 01:05:08 +24:08 630
26 Letīcija Alma Vīksna 1366 Valmieras sākumskola 01:09:30 +28:30 590
27 Sofija Stūrniece 1538 Engures vidusskola/Engures sportam 01:17:03 +36:03 532
28 Romija Kodoliņa 1190 Engures vidusskola/Engures sportam 01:17:04 +36:04 532
29 Dženifera Norvaiša 1039 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 01:20:03 +39:03 512
30 Ieva Marta Mačevska 1249 Jelgavas 4. vidusskola/Machinji 01:28:06 +47:06 465
31 Paula Marija Mačevska 1250 Jelgavas 4. vidusskola/Machinji 01:28:08 +47:08 465
32 Matilde Broka 1297 Mežciema pamatskola/#esesmustirnubuks 01:33:30 +52:30 439
33 Jasmīna Kriuliņa 1322 Rīgas Imantas vidusskola 01:47:25 +1:06:26 382
34 Rēzija Spūle 10335 Ogres sākumskola/Izturība dns +00:00 0
U12V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Dāvis Bergs 1428 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Kocēnu sporta skola 00:35:25 +00:00 1000
2 Tanels Lapsiņš 1150 Ogres 1. vidusskola/X99 00:37:01 +01:36 957
3 Kristers Elksnis 1398 Jēkabpils 2.vidusskola/Latvijas autoceļu uzturētājs 00:37:39 +02:15 940
4 Oskars Kronbergs 1199 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:37:59 +02:34 932
5 Toms Viekals-Gasjūns 1101 Jelgavas 4. sākumskola 00:38:03 +02:38 931
6 Tornike Gulua 10406 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola/LMD.LV 00:38:38* +03:14 0
7 Krišs Ādams Grasis 1369 Babītes vidusskola 00:38:40 +03:15 916
8 Ansis Kristofers Pāvils 1445 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:40:03 +04:39 884
9 Laimiņš Mastiņš 1365 Valmieras Viestura vidusskola/VSK "Burkānciems & Co" 00:40:57 +05:32 865
10 Deniss Gasperts 10337 Jauno līderu vidusskola/Līgatne 00:41:02 +05:37 863
11 Olivers Zvaigzne 10376 Cēsu Pilsētas vidusskola/Noskrien Cēsis 00:43:02 +07:37 823
12 Oskars Zariņš 1342 Alūksnes pilsētas sākumskola 00:45:11 +09:47 784
13 Aleksandrs Vāle 10244 Mazsalacas vidusskola 00:46:30 +11:05 762
14 Rihards Leo Bērziņš 10382 Rīgas Teikas vidusskola 00:46:48 +11:23 757
15 Arvis Vilmanis 1459 Tukuma 2. vidusskola 00:47:01 +11:36 753
16 Markuss Ivanovs 1449 Tukuma 2. vidusskola 00:47:03 +11:38 753
17 Emīls Šīmanis 1344 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 00:47:04 +11:40 752
18 Gustavs Vaivods 1260 Jūrmalas Valsts ģimnāzija/Jūrmalas Rūķīši 00:47:09 +11:44 751
19 Jurģis Freināts 1407 Engures vidusskola/Engures sportam 00:47:15 +11:50 750
20 Toms Tirzmalis 1184 Ikšķiles Brīvā skola 00:47:36 +12:11 744
21 Roberts Leimanis 1232 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:48:13 +12:49 734
22 Valts Vilcāns 1104 Baldones vidusskola 00:48:18 +12:54 733
23 Gustavs Kristians Balodis 1377 Mārupes pamatskola 00:48:22 +12:58 732
24 Maksims Barkovs 1526 Engures vidusskola/Engures sportam 00:48:52 +13:28 725
25 Kristians Ušpelis 1183 Ogres sākumskola/Patria Sportland 00:49:04 +13:39 722
26 Miķelis Priedītis 1491 Rīgas 28. vidusskola 00:50:34 +15:10 700
27 Kārlis Kalējs 1408 Rīgas Hanzas vidusskola/Baltais 00:50:48 +15:23 697
28 Kārlis Bārda 1217 Mārupes pamatskola 00:51:52 +16:27 683
29 Mārtiņš Sudrabs 1178 Mores pamatskola/Nogurušie Gliemeži 00:52:03 +16:39 680
30 Damirs Ņikitins 10331 Rīgas Rīnūžu vidusskola/Rīgas satiksme 00:52:07 +16:42 679
31 Leo Ivanovs 1097 Rīgas Hanzas vidusskola 00:52:22 +16:58 676
32 Klāvs Bārda 1218 Mārupes pamatskola 00:54:04 +18:39 655
33 Lūkass Ķikusts 1356 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils sporta skola 00:54:04 +18:40 655
34 Roberts Toms Lērme 1214 Jauno līderu vidusskola 00:54:06 +18:41 655
35 Ēriks Muško 1256 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:54:18 +18:54 652
36 Rojs Jansons 1487 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:54:20 +18:56 652
37 Daniels Denisenko 1189 Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola/Hs Rīga 2009 00:54:39 +19:15 648
38 Rafaels Upītis 1506 Pamatskola "Rīdze" 00:54:49 +19:25 646
39 Valdis Rusiņš 1308 Rīgas 84. vidusskola/Kalnieši 00:56:03 +20:39 632
40 Dāvis Adrians Markovs 1523 Engures vidusskola/Engures sportam 00:57:00 +21:36 621
41 Klāvs Liepiņš 1060 Mārupes Valsts ģimnāzija/Engures sportam 00:57:26 +22:01 617
42 Klāvs Vītiņš 1462 Pamatskola "Rīdze"/Klinšu ērgļi 00:57:35 +22:11 615
43 Dāvis Apsītis 1128 Ikšķiles vidusskola 00:57:42 +22:17 614
44 Rimands Valdmanis 1443 Krotes Kronvalda Ata pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:57:43 +22:18 614
45 Kristians Bubļausks 1441 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:57:44 +22:20 613
46 Ādams Lejiņš 1354 Rīgas Hanzas vidusskola 00:57:45 +22:21 613
47 Reinis Vanaggs 1153 Saulkrastu vidusskola/Saulkrasti 00:57:56 +22:32 611
48 Francis Kozlovs 1452 Olaines 1. vidusskola/Olaines 1. vidusskola 00:57:56 +22:31 611
49 Kārlis Jānis Strazdiņš 1151 Saulkrastu vidusskola/Saulkrasti 00:57:57 +22:32 611
50 Krišs Āboliņš 1092 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien 00:58:29 +23:05 605
51 Dmitrijs Krūmiņš 1435 Tukuma 2. vidusskola 01:00:10 +24:45 589
52 Hugo Gredzens 1136 Rīgas Angļu ģimnāzija/Realto 01:02:30 +27:06 567
53 Kristers Brēdiķis 1346 Rīgas Lietuviešu vidusskola 01:02:54 +27:30 563
54 Ritvars Gailis 1003 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Rīgas Centra humanitārā vidusskola 01:05:00 +29:35 545
55 Roberts Vēvers 1064 Pamatskola "Rīdze"/Lielie Dibeni 01:05:03 +29:38 544
56 Viesturs Sudrabs 1179 Siguldas pilsētas vidusskola/Nogurušie Gliemeži 01:05:06 +29:41 544
57 Krišjānis Ozoliņš 1090 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Rīgas Centra humanitārā vidusskola 01:05:17 +29:52 542
58 Kārlis Elvis Misa 1286 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 01:05:43 +30:19 539
59 Tomass Stūrnieks 1537 Engures vidusskola/Engures sportam 01:05:57 +30:32 537
60 Roberts Maskalis 1033 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 01:10:17 +34:52 504
61 Lamins Roberts Savo 1495 Ulbrokas vidusskola/Baltais 01:11:09 +35:44 498
62 Adrians Ostrovjonoks 1037 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 01:12:51 +37:26 486
63 Gusts Perševics 1404 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 01:12:53 +37:28 486
64 Alens Beitiņš 1031 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 01:12:56 +37:31 486
65 Juris Dauburs 1352 Carnikavas pamatskola/SocialGuruLab 01:13:39 +38:15 481
66 Ričards Joničenko 10056 Lībagu sākumskola/talsu pauguraines Zaķi 01:17:41 +42:16 456
67 Daniels Kedjuličs 1319 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 01:21:01 +45:37 437
68 Ervīns Birģelis 1384 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:21:03 +45:38 437
69 Kārlis Paikens 1051 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/Domdaris 01:32:38 +57:14 382
70 Ričards Kleins 1542 Engures vidusskola/Engures sportam 01:32:52 +57:27 381
71 Andress Lauzinieks 1312 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:36:00 +1:00:36 369
U12S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Annika Zālīte 1372 Ulbrokas vidusskola 00:37:27 +00:00 1000
2 Sofija Sveta Galvanovska 10355 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola/Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 00:39:51 +02:24 940
3 Elīza Ērenfrīde 1072 Rīgas 84. vidusskola 00:40:10 +02:43 932
4 Lauma Līva Saklaure 1077 Ādažu vidusskola/Bermudu sešstūris 00:41:12 +03:45 909
5 Amanda Linda Hohlova 1110 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:42:47 +05:21 875
6 Laura Kallase 1000 Gulbenes 2. vidusskola 00:42:49 +05:22 875
7 Estere Elisa Drīveniece 1451 Cēsu Pilsētas vidusskola 00:43:02 +05:36 870
8 Emīlija Terentjeva 1382 Ādažu vidusskola/Sten Nordic 00:43:08 +05:41 868
9 Ance Linberga 1083 Tukuma 2. vidusskola 00:43:44 +06:17 856
10 Katrīna Gedroviča 1334 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien 00:46:31 +09:04 805
11 Aurēlija Zīdere 1438 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:46:57 +09:30 798
12 Beāte Kronberga 1390 Laurenču sākumskola/Siguldas maldoņi 00:47:22 +09:55 791
13 Anna Irbe 1502 Talsu Kristīgā vidusskola/Talsu pauguraines Zaķi 00:47:25 +09:58 790
14 Līva Lielbārde 1276 Vecpiebalgas vidusskola/Vecpiebalga 00:48:08 +10:41 778
15 Marta Pētersone 10384 Alūksnes pilsētas sākumskola/Alūksnes BJSS 00:48:13 +10:47 777
16 Ieva Rutkopa 1454 Jelgavas 4. vidusskola 00:48:25 +10:59 773
17 Elīza Ligere 1103 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:50:16 +12:49 745
18 Paula Leimane 1108 Ādažu vidusskola 00:50:22 +12:55 744
19 Kerlīna Balode 1192 Valmieras Pārgaujas sākumskola 00:50:27 +13:01 742
20 Elizabete Zaprivoda 1456 Rīgas 49. vidusskola/Supervaroņu treniņi 00:50:28 +13:01 742
21 Ieva Jete Jansone 1427 Valmieras Viestura vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:50:59 +13:32 735
22 Alise Nordena 1073 Penkules pamatskola 00:51:15 +13:48 731
23 Marta Ļaudama 1069 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:52:10 +14:43 718
24 Patrīcija Paula Skujiņa 1270 Pumpuru vidusskola 00:53:28 +16:02 700
25 Vanesa Demija Gailīte 10336 Jauno līderu vidusskola/Līgatne 00:54:30 +17:04 687
26 Solvita Taratutina 10338 Jauno līderu vidusskola/Līgatne 00:54:34 +17:07 686
27 Luīze Pauriņa 1424 Ikšķiles vidusskola/Izturība 00:54:40 +17:13 685
28 Evelīna Gulbe 10339 Jauno līderu vidusskola/Līgatne 00:54:45 +17:18 684
29 Jūlija Eglīte 1145 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:55:10 +17:44 679
30 Emīlija Leitlande 1331 Valmieras Viestura vidusskola/VSK "Burkānciems & Co" 00:55:22 +17:55 676
31 Kristiāna Krūze 1442 Ulbrokas vidusskola 00:56:11 +18:44 667
32 Kate Jukuma 1423 Siguldas pilsētas vidusskola 00:56:37 +19:10 661
33 Paula Irbe 1505 Talsu Kristīgā vidusskola/Talsu pauguraines Zaķi 00:57:00 +19:34 657
34 Eva Linberga 1082 Tukuma 2. vidusskola 00:57:06 +19:39 656
35 Emīlija Frolova 1147 Āgenskalna sākumskola 00:57:32 +20:06 651
36 Estere Šteina 1170 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 00:58:12 +20:46 643
37 Luīze Rajecka 1326 Cēsu 1. pamatskola/Sporta klubs Ašais 00:59:09 +21:42 633
38 Keita Giptere 1480 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:59:56 +22:30 625
39 Elīza Šteinberga 1246 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:59:58 +22:31 625
40 Emīlija Vektere 1481 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:00:05 +22:38 623
41 Agnese Antonova 1057 Rīgas Juglas vidusskola/&A 01:00:11 +22:44 622
42 Agnese Antonova 1490 Rīgas Juglas vidusskola/&A 01:00:12 +22:45 622
43 Marta Elza Grūtupa 1284 Rīgas Angļu ģimnāzija 01:01:46 +24:20 606
44 Paula Nika Sīmane 1469 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 01:02:08 +24:41 603
45 Alise Vīšteine 1338 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 01:02:21 +24:55 601
46 Karīna Pastare 1171 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 01:03:30 +26:04 590
47 Estere Lilienšteina 1085 Rīgas Franču licejs/Latvijas autoceļu uzturētājs 01:05:02* +27:35 0
48 Gabriela Lapiņa 1036 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 01:05:33 +28:06 571
49 Zane Ozoliņa 1043 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Emergn 01:05:35 +28:08 571
50 Enija Geste 1266 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:08:46 +31:19 545
51 Marta Sindija Andersone 1311 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:08:46 +31:19 545
52 Magdalena Tohva 1347 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/RCHV 01:09:02 +31:35 542
53 Annija Dreimane 1368 Rīgas Lietuviešu vidusskola 01:11:24 +33:57 524
54 Evelīna Missa 1492 Tukuma 2. vidusskola 01:14:11 +36:44 505
55 Karlīna Liāna Kukule 1392 Tukuma 2. vidusskola 01:17:02 +39:35 486
56 Klēra Upīte 1470 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 01:17:04 +39:37 486
57 Izolde Krūze 10163 Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola 01:17:23 +39:57 484
58 Lauma Leonora Allika 1358 ŽILA VERNA RĪGAS FRANČU SKOLA 01:19:54 +42:27 469
59 Anna Margareta Grīnberga 1465 Rīgas 64. vidusskola 01:19:56 +42:29 469
60 Heidija Krūmiņa 1439 Tukuma 2. vidusskola 01:33:35 +56:09 400
61 Katarina Liepa 1458 Tukuma 2. vidusskola 01:33:36 +56:09 400
62 Kima Bite 1289 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:36:04 +58:37 390
63 Karlīna Kalve 1350 Rīgas 45. vidusskola 01:54:36 +1:17:09 327
64 Selga Straupe 1176 Rīgas 45. vidusskola 01:54:38 +1:17:12 327
65 Rēzija Roga 1493 Liepājas Centra sākumskola/Roga Team DNF
U14V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Ralfs Dzosens 1221 Ikšķiles vidusskola 00:31:37 +00:00 1000
2 Dāvis Zariņš 1355 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:33:18 +01:41 949
3 Roberts Cercins 1159 Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:33:43 +02:06 938
4 Arno Pušņins 1412 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta Skola 00:33:50 +02:13 935
5 Roberts Noviks 1062 Rīgas 94. vidusskola 00:34:45 +03:08 910
6 Daniels Gribs 1263 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils Sporta Skola 00:35:46 +04:09 884
7 Daniels Lagzdiņš 1264 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:35:51 +04:14 882
8 Rihards Vladimirovs 10069 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils sporta skola 00:36:02 +04:25 878
9 Alfs Vilcāns 1105 Baldones vidusskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:36:22 +04:45 870
10 Teodors Godiņš 1375 Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola/Sporta klubs Ašais 00:36:42 +05:05 862
11 Emīls Gustavs Jazņevičs 1324 Babītes vidusskola/SS Arkādija 00:37:51 +06:14 835
12 Inguss Jēkabsons 1137 Z.A. Meierovica Kabiles pamatskola 00:38:02 +06:25 831
13 Rikardo Enītis 1230 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:38:43 +07:06 817
14 Krists Grava 10342 Jauno līderu vidusskola/Līgatne 00:38:44 +07:07 816
15 Dāvis Desainis 10341 Jauno līderu vidusskola/Līgatne 00:38:59 +07:22 811
16 Gustavs Gronskis 1536 Engures vidusskola/Engures sportam 00:39:22 +07:45 803
17 Daniels Tupureins 1215 Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:39:57 +08:20 791
18 Alens Vaselis 1467 Ozolnieku vidusskola/Patria 00:40:10 +08:33 787
19 Leons Zīders 1437 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:40:42 +09:05 777
20 Gustavs Ločmelis 1333 Valmieras Viestura vidusskola/VSK "Burkānciems & Co" 00:40:55 +09:18 773
21 Klāvs Kalniņš 1461 Jelgavas 4. vidusskola 00:40:59 +09:22 772
22 Emīls Ābelītis 10330 Krimuldas vidusskola 00:42:01 +10:24 752
23 Rolands Bajārs 10340 Jauno līderu vidusskola/Līgatne 00:42:14 +10:37 749
24 Toms Kārlis Auziņš 1094 Rīgas Katoļu ģimnāzija/SS Arkādija 00:42:26 +10:49 745
25 Toms Vītols 1133 Siguldas pilsētas vidusskola 00:42:37 +11:00 742
26 Ernests Solovjovs 1317 Talsu 2. vidusskola/Talsu pakalnu sporta klubs 00:42:54 +11:17 737
27 Toms Vizbulis 1531 Engures vidusskola/Engures sportam 00:42:58 +11:21 736
28 Rūdolfs Leščinskis 1509 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zoorbagan 00:43:18 +11:41 730
29 Toms Zinkevičs 1325 Valmieras sākumskola 00:43:23 +11:46 729
30 Ņikita Žuravļovs 1019 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:44:48 +13:11 706
31 Alfrēds Drulle 1122 Ogres 1. vidusskola/Ogres novada sporta centrs 00:45:06 +13:29 701
32 Ralfs Beronts 1440 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:45:52 +14:15 689
33 Markuss Vēvers 1181 Rīgas 49. vidusskola/Lielie dibeni 00:46:08 +14:31 685
34 Mārtiņš Ģrāvelsiņš 1507 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:46:48 +15:11 676
35 Renārs Bents 1243 Rīgas 64. vidusskola 00:46:51 +15:14 675
36 Kārlis Spuriņš 1274 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/DOMDARIS 00:47:05 +15:28 672
37 Markuss Pabērzis 1198 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:47:06 +15:29 671
38 Toms Balanass 1195 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:47:36 +15:59 664
39 Nils Renārs Cintiņš 1528 Engures vidusskola/Engures sportam 00:47:45* +16:08 0
40 Sandijs Jansons 1229 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:48:10 +16:33 657
41 Edijs Veismanis 1539 Engures vidusskola/Engures sportam 00:48:10 +16:33 656
42 Helvijs Tupureins 1216 Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:48:13 +16:36 656
43 Roberts Ratnieks 1336 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:48:19 +16:42 654
44 Raiens Smildzers 10345 Jauno līderu vidusskola/Līgatne 00:49:49 +18:12 635
45 Markuss Mīlenbergs 1114 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:49:56 +18:19 633
46 Kristiāns Zariņš 1551 Valmieras sākumskola/Skrienam kopā 00:50:11 +18:34 630
47 Roberts Grodņa 10356 Priekuļu vidusskola 00:50:27 +18:50 627
48 Salvis Kozuliņš 1231 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:50:48 +19:11 622
49 Renārs Kociņš-Lielupe 1282 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Pulsometrs.lv 00:50:56 +19:19 621
50 Toms Sudrabs 1177 Siguldas Valsts ģimnāzija/Nogurušie Gliemeži 00:51:29 +19:52 614
51 Edžus Krūmiņš 1340 Saldus pamatskola/Saldus 2007 00:51:32 +19:55 614
52 Elans Balgalvis 1343 Saldus pamatskola/Saldus 2007 00:52:05 +20:28 607
53 Kārlis Liepiņš 1222 Mārupes Valsts ģimnāzija/Engures sportam 00:52:33 +20:56 602
54 Endijs Kauliņš 1017 Irlavas pamatskola/Latvijas autoceļu uzturētājs 00:54:36 +22:59 579
55 Gustavs Radels 1283 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:54:45 +23:08 578
56 Edijs Dobelis 1066 Jēkabpils pamatskola 00:54:55 +23:18 576
57 Dāvids Dzenis 1185 Madonas pilsētas 1. vidusskola/Madona 00:55:13 +23:36 573
58 Toms Rusiņš 1305 Rīgas 84. vidusskola/Kalnieši 00:55:23 +23:46 571
59 Jānis Barkovs 1525 Engures vidusskola/Engures sportam 00:55:46 +24:09 567
60 Tomass Ļevanovs 1540 Engures vidusskola/Engures sportam 00:55:46 +24:09 567
61 Adrians Zaļums 1515 Engures vidusskola/Engures sportam 00:57:07 +25:30 554
62 Frederiks Kope 1126 Ziemeļvalstu ģimnāzija/Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:57:10 +25:33 553
63 Mareks Mūrnieks 1522 Engures vidusskola/Engures sportam 00:57:29 +25:52 550
64 Kristofers Auželis 1381 Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola/FS Metta 00:57:42 +26:05 548
65 Kristaps Graudiņš 1068 Ikšķiles vidusskola 00:57:43 +26:06 548
66 Edvards Miks Ķikuts 1027 Rīgas 41. vidusskola/SK Vēsma 00:58:31 +26:54 540
67 Aigars Laķis 1550 Valmieras sākumskola/Skrienam kopā 01:02:06 +30:29 509
68 Mārtiņš Voino 1464 Mārupes pamatskola 01:04:58 +33:21 487
69 Oskars Peičs 1113 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:05:02 +33:25 486
70 Rihards Kudrjavcevs 10347 Jauno līderu vidusskola/Līgatne 01:05:15 +33:38 485
71 Arvils Apsītis 1499 Rīgas 93. vidusskola 01:05:17 +33:40 484
72 Adrians Rīvāns 1015 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 01:05:20 +33:43 484
73 Dins Gabriels Māskis 1021 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 01:10:30 +38:52 449
74 Miķelis Jānis Šteins 10346 Jauno līderu vidusskola/Līgatne 01:10:38 +39:01 448
75 Dāvids Avotiņš 1186 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:27:15 +55:38 362
76 Kristians Sametis 1288 Iļģuciema vidusskola 01:27:25 +55:48 362
77 Eižens Kaupe 1005 Sākumskola "Taurenītis"/ART DNF
U14S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Marta Luize Pētersone 1204 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 00:33:30 +00:00 1000
2 Laura Ozola 1457 Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:35:03 +01:32 956
3 Nikija Mikāle 1444 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:35:46 +02:16 937
4 Sanija Ramona Ābeltiņa 1109 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:39:41 +06:11 844
5 Keita-Patrīcija Kolna 1489 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:40:06 +06:36 835
6 Patrīcija Rubeze 1446 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:40:14 +06:44 833
7 Emīlija Vahere-Abražune 1268 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:41:04 +07:33 816
8 Karlīna Keita Šmite 1295 Cēsu Pilsētas vidusskola 00:41:16 +07:46 812
9 Adele Balanasa 1194 Siguldas Valsts ģimnāzija/Virsotne/MARMOT 00:41:41 +08:11 804
10 Eleonora Dombrovska 1056 Siguldas Pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:42:38 +09:08 786
11 Sandija Rumba 1380 Kocēnu pamatskola/pulsometrs.lv 00:42:58 +09:28 780
12 Laura Kranāte 1233 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:44:42 +11:12 750
13 Grieta Roze 1500 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/VSK Noskrien Divplākšņi 00:46:09 +12:38 726
14 Katrīna Priede 1420 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija/Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija 00:47:06 +13:35 711
15 Anna Goša 1102 /Maratona klubs 00:47:49 +14:18 701
16 Ance Hermane 1364 Ulbrokas vidusskola 00:47:55 +14:25 699
17 Marta Andrejeva 10424 Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola 00:48:00* +14:30 0
18 Emīlija Zaķe 1227 Āgenskalna sākumskola/EJ! 00:48:11 +14:41 695
19 Anna Marija Zaķe 1251 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Maratona klubs/LSC 00:48:32 +15:02 690
20 Anna Andrejeva 10426 Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola 00:48:37* +15:07 0
21 Līva Viola Trifānova 1518 Engures vidusskola/Engures sportam 00:48:40 +15:10 689
22 Elīna Biseniece 1048 Mežciema pamatskola 00:49:05 +15:34 683
23 Zane Strazdiņa 1001 Sējas pamatskola 00:50:01 +16:31 670
24 Jasmīna Tīna Spēka 1447 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:50:24 +16:53 665
25 Liepa Ludrika 10359 Āgenskalna sākumskola/Riga Runners 00:51:29 +17:59 651
26 Anna Paula Indāne 10343 Jauno līderu vidusskola/Līgatne 00:51:42 +18:11 648
27 Katrīna Baroniņa 1332 Iļģuciema vidusskola 00:52:16 +18:45 641
28 Annija Vanaga 1152 Saulkrastu vidusskola/Saulkrasti 00:53:44 +20:14 624
29 Tīna Luīze Saukāne 1175 Ikšķiles vidusskola 00:53:45 +20:15 623
30 Estere Krūmiņa 10162 Ķekavas vidusskola 00:54:40 +21:10 613
31 Ksenija Avotiņa 1476 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:54:45 +21:14 612
32 Elīza Mona Bērziņa 10383 Rīgas Teikas vidusskola 00:57:14 +23:44 585
33 Amanda Opočkina 1503 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:57:26 +23:56 583
34 Karīna Haritonova 1504 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:57:34 +24:04 582
35 Asnāte Pēlmane 1119 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:58:01 +24:30 578
36 Kristiāna Ragauša 1165 Preiļu 1. pamatskola 00:59:07 +25:37 567
37 Katrīna Ārente 1378 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:59:13 +25:42 566
38 Gabija Lazarenoka 1385 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:59:15 +25:45 565
39 Emīlija Sekace 1134 Rīgas Angļu ģimnāzija/Kustību telpa 00:59:17 +25:46 565
40 Nikola Ķikute 1042 Mežciema pamatskola 01:00:01 +26:30 558
41 Evelīna Rumba 1394 Jura Neikena Dikļu pamatskola/pulsometrs.lv 01:01:05 +27:34 549
42 Eleonora Kleina 1541 Engures vidusskola/Engures sportam 01:01:07 +27:37 548
43 Austra Jēkabsone 1543 Engures vidusskola/Engures sportam 01:01:07 +27:37 548
44 Enija Muceniece 1237 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 01:01:40 +28:10 543
45 Millija Benta 1244 Rīgas 64. vidusskola 01:01:40 +28:10 543
46 Sofija Vilcāne 1374 Jelgavas Valsts ģimnāzija 01:03:40 +30:10 526
47 Eva Luīze Kvedere 1304 Ziemeļvalstu ģimnāzija/VSK Noskrien Vāveres 01:04:21 +30:51 521
48 Agnese Vinge Petersena 1396 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:06:40 +33:10 503
49 Kristjāna Misa 1285 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 01:08:14 +34:44 491
50 Elīna Redisone 1050 Annas Brigaderes pamatskola/Tērvete 01:08:28 +34:58 489
51 Elza Anna Klavniece 1320 Carnikavas pamatskola/Riga 01:11:09 +37:38 471
52 Marta Klaucāne 1514 Engures vidusskola/Engures sportam 01:11:24 +37:53 469
53 Elīna Ceple 1387 Jaunpiebalgas vidusskola 01:11:27 +37:56 469
54 Patrīcija Skrupska 10344 Jauno līderu vidusskola/Līgatne 01:11:28 +37:58 469
55 Laura Kukule 1080 Ogres sākumskola/Kukulītes 01:12:09 +38:39 464
56 Paula Nikola Mellīte 10348 Jauno līderu vidusskola/Līgatne 01:13:26 +39:56 456
57 Annija Raga 1281 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Pulsometrs.lv 01:13:40 +40:10 455
58 Rūta Zandere 1513 Engures vidusskola/Engures sportam 01:16:33 +43:02 438
59 Lelde Laurinoviča 1045 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 01:20:36 +47:05 416
60 Katrīna Pļaviņa 1169 Saulkrastu vidusskola/Brīvdienu ģimene 01:21:39* +48:08 0
61 Sabīne Tukmane 1472 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:26:42 +53:12 387
62 Arina Ļitvinska 1257 Rīgas 34. vidusskola/Super Bee 01:27:20 +53:50 384
63 Sintija Jermacāne 1168 Siguldas Valsts ģimnāzija/Brīvdienu ģimene DNF
U16V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Lukass Pušņins 1411 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta Skola 00:30:46 +00:00 1000
2 Rihards Allens 1471 Āgenskalna Valsts ģimnāzija/Labs starts 00:33:54 +03:09 907
3 Jurģis Namejs Zvejnieks 1212 Mārupes Valsts ģimnāzija/SK Virsotne 00:34:05 +03:19 903
4 Jānis Marcinkevičs 1209 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta skola 00:34:39 +03:54 888
5 Donats Urtāns 1388 Jēkabpils Valsts ģimnāzija/Lūša spēks - Jēkabpils 00:35:13 +04:27 873
6 Kaspars Borozinskis 1180 Ķeguma komercnovirziena vidusskola/MARATONA KLUBS 00:35:46 +05:00 860
7 Knuts Sidorovičs 1379 Ikšķiles vidusskola 00:35:55 +05:09 857
8 Martins Ķikuts 1041 Rīgas Juglas vidusskola 00:36:52 +06:06 834
9 Ralfs Frīdvalds 1397 Madonas pilsētas 1. vidusskola/3D Running 00:36:54 +06:08 834
10 Valters Bresme 1302 Talsu 2. vidusskola/Talsu pakalnu sporta klubs 00:37:40 +06:55 817
11 Olivers Bresme 1303 Talsu 2. vidusskola/Talsu pakalnu sporta klubs 00:38:23 +07:37 802
12 Aleksandrs Zaprivoda 1455 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija/Supervaroņu treniņi 00:38:35 +07:50 797
13 Klāvs-Eduards Paukšēns 1139 Ikšķiles vidusskola/RIEKSTI 00:38:41 +07:55 795
14 Krišs Liepiņš 1400 Mārupes Valsts ģimnāzija/Engures sportam 00:38:42 +07:57 795
15 Dainis Jansons 1534 Engures vidusskola/Engures sportam 00:38:44 +07:58 794
16 Patriks Pauls Rullis 10161 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:39:19 +08:33 783
17 Mārcis Millers 1516 Engures vidusskola/Engures sportam 00:39:21 +08:35 782
18 Krists Kalniņš 1415 Ventspils 1. pamatskola/Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 00:39:24 +08:38 781
19 Ernests Limbergs 1389 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:39:56 +09:10 771
20 Ričards Bisenieks 1047 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:39:57 +09:11 770
21 Marats Nadjaks 1197 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:41:16 +10:30 746
22 Raivis Ābele 1517 Engures vidusskola/Engures sportam 00:41:19 +10:33 745
23 Madars Arbidāns 1242 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:41:35 +10:49 740
24 Anrijs Muravskis 10332 Iļģuciema vidusskola/Iļģuciema vidusskola 00:42:03 +11:17 732
25 Tomass Orste 1533 Engures vidusskola/Engures sportam 00:42:09 +11:23 730
26 Rendijs Veikšāns 1482 Valmieras Viestura vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:42:15 +11:29 728
27 Pēteris Mūrnieks 1339 Lielvārdes pamatskola 00:42:18 +11:33 727
28 Ernests Pauls Mednis 1098 Lejasciema vidusskola/SK "Lejasciems" 00:43:31 +12:45 707
29 Rainers Rudzītis 1118 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:44:37 +13:51 690
30 Miks Jānis Opolais 1422 Ikšķiles vidusskola/Izturība 00:45:07 +14:21 682
31 Daniels Mežgailis 1405 Limbažu 3. vidusskola 00:46:11 +15:25 666
32 Roberts Kudums 1079 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:47:14 +16:28 651
33 Deivids Mālbergs 1279 Ulbrokas vidusskola 00:50:46 +20:00 606
34 Linards Locs 1099 Daugavpils Vienības pamatskola/DAUGAVPILS RUNNERS 00:50:51 +20:05 605
35 Mārtiņš Apsītis 1127 Ikšķiles vidusskola 00:51:47 +21:01 594
36 Ralfs Rudzītis 1117 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:55:48 +25:02 551
37 Mareks Vizbulis 1532 Engures vidusskola/Engures sportam 00:55:51 +25:05 551
38 Ralfs Tomass Priedītis 1511 Pļaviņu novada ģimnāzija 00:56:37 +25:51 543
39 Toms Germanis 1278 Privātā vidusskola "Patnis" 00:58:48 +28:02 523
40 Edvards Paegle 1135 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola/Engures sportam 00:59:58 +29:12 513
41 Markus Kristiāns Ludvigs 1478 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:00:34 +29:48 508
42 Matīss Mieriņš 10351 Jauno līderu vidusskola/Līgatne 01:01:00 +30:14 504
43 Fēlikss Aukšmuksts 10400 Vecpiebalgas vidusskola 01:01:59* +31:14 0
44 Gustavs Neimanis 1341 Ogres Valsts ģimnāzija/ogre 01:03:00 +32:15 488
45 Raimonds Vanags 1450 Lielvārdes pamatskola 01:05:39 +34:53 469
46 Kristers Mierkalns 1519 Engures vidusskola/Engures sportam 01:10:35 +39:49 436
47 Jānis Riža 1254 Valmieras Valsts ģimnāzija/Airēšanas klubs "Straume" 01:16:30 +45:44 402
U16S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Estere Volfa 1132 Cēsu Valsts ģimnāzija 00:33:10 +00:00 1000
2 Indra Mackeviča 1313 Ikšķiles vidusskola/Ogres novada SC 00:35:34 +02:24 933
3 Elza Niklase 1156 Cēsu Valsts ģimnāzija/sporta klubs Ašais 00:36:06 +02:56 919
4 Linda Auziņa 1093 Nacionālā Mākslu vidusskola/SS Arkādija 00:37:19 +04:08 889
5 Elīza Paveļjeva 1371 Jēkabpils 3. vidusskola/Lūša spēks - Jēkabpils 00:37:20 +04:09 889
6 Enija Stangute 1488 Baldones Mūzikas pamatskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:38:48 +05:38 855
7 Madara Kļavniece 1353 Murjāņu sporta ģimnāzija/Baltais 00:40:01 +06:51 829
8 Karīna Reuta 10357 Ikšķiles vidusskola 00:40:51 +07:40 812
9 Kate Zaķe 1226 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija/EJ! 00:42:09 +08:58 787
10 Beatrise Broka 1299 Mežciema pamatskola/#esesmustirnubuks 00:43:52 +10:42 756
11 Marta Balanasa 1193 Siguldas pilsētas vidusskola/Virsotne/MARMOT 00:44:13 +11:02 750
12 Estere Roga 1494 Liepājas Valsts 1. ģimnāzija/Liepāja 00:44:43 +11:33 742
13 Amanda Griķe 1370 Daugavpils Valsts ģimnāzija/BALTAIS 00:44:46 +11:36 741
14 Natālija Kranāte 1238 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:44:51 +11:40 740
15 Alise Otaņķe 1211 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:45:22 +12:11 731
16 Megija Nordena 1074 Penkules pamatskola 00:47:05 +13:54 705
17 Violeta Žusele 1259 Daugavpils Krievu vidusskola - licejs/Daugavpils Runners 00:48:56 +15:46 678
18 Lauma Pope 1076 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:49:08 +15:57 675
19 Signe Bērziņa 1315 Smārdes pamatskola 00:49:13 +16:03 674
20 Neonella Meiberga 10378 Rīgas 64. vidusskola 00:50:04 +16:53 663
21 Emīlija Strazdiņa 1065 Sējas pamatskola 00:50:41 +17:31 655
22 Dārta Elīza Bērziņa 1239 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:50:49 +17:39 653
23 Kristīne Fiļipova 1240 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:53:11 +20:00 624
24 Amanda Paula Brove 1120 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:53:12 +20:02 624
25 Nikola Čermeņeva 1477 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:53:24 +20:13 621
26 Tīna Pauriņa 1425 Ikšķiles vidusskola/Izturība 00:54:39 +21:28 607
27 Daniela Andersone 1262 Tukuma 2. vidusskola 00:55:00 +21:49 603
28 Elīza Puriņa 1328 Friča Brīvzemnieka pamatskola/Zemgales ziņas 00:55:48 +22:38 595
29 Sabīne Sova 1307 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:56:39 +23:28 586
30 Parisa Ķepale 1309 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:56:39 +23:28 586
31 Nadīna Keita Ķemere 1191 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:57:25 +24:15 578
32 Alise Grīnberga 1213 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:57:25 +24:14 578
33 Elza Kozačkova 1321 Ludzas pilsētas ģimnāzija/Ludza 00:58:05 +24:55 571
34 Laura Ozoliņa 1252 Tukuma 2. vidusskola/8.a 00:58:21 +25:11 569
35 Kima Ķezbere 10350 Jauno līderu vidusskola/Līgatne 00:59:34 +26:24 557
36 Alīna Līna Smirnova 1300 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 01:01:21 +28:11 541
37 Una Gailīte 1208 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 01:01:23 +28:13 541
38 Inese Kaminska 1520 Engures vidusskola/Engures sportam 01:01:49 +28:39 537
39 Kate Freināte 1406 Engures vidusskola/Engures sportam 01:01:54 +28:44 536
40 Melānija Tinkus 1548 Valmieras Valsts ģimnāzija/Skrienam kopā 01:02:07 +28:57 534
41 Luīze Lūcija Kriuliņa 1329 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 01:02:35 +29:25 530
42 Enija Lija Kalniņa 1236 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 01:03:12 +30:02 525
43 Tīna Vasiļevska 10358 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija/Susurs, Balodis un Vasiļevski 01:03:25 +30:14 523
44 Elizabete Eglīte 1393 Valmieras Valsts ģimnāzija 01:04:18 +31:08 516
45 Enija Paleja 1129 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 01:05:36 +32:26 506
46 Evelīna Vahere-Abražune 1269 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija/Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 01:07:42 +34:31 490
47 Ieva Kalniņa-Vīndedzkalna 1327 Rīgas Imantas vidusskola/VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI 01:07:52 +34:41 489
48 Melānija Alne 1544 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Skrienam kopā 01:08:29 +35:19 484
49 Sandija Laķe 1549 Valmieras 2. vidusskola/Skrienam kopā 01:08:44 +35:34 483
50 Edīte Betlere 1367 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:08:46 +35:36 482
51 Karlīna Vītoliņa 1046 Liepājas Raiņa 6. vidusskola/Dīvainie Kociņi 01:09:13 +36:03 479
52 Līva Ivanovska 1142 Ķeguma komercnovirziena vidusskola/OldSnails 01:10:12 +37:01 473
53 Anabella Barkova 1524 Engures vidusskola/Engures sportam 01:11:32 +38:21 464
54 Daniela Lovčinovska 1124 Ogres 1. vidusskola 01:12:06 +38:55 460
U18V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Lauris Grīniņš 3480 Kuldīgas Centra vidusskola/ASK Patria 00:27:51 +00:00 1000
2 Roberts Aleksis Glazers 1154 Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:28:25 +00:34 980
3 Dāvis Dambergs 1089 Rīgas 6. vidusskola 00:29:06 +01:15 957
4 Ralfs Roga 1362 Liepājas Valsts 1. ģimnāzija/Moller Auto Ventspils/Matisons Runner's Club 00:30:01 +02:10 928
5 Roberts Zeiburliņš 1448 Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:30:03 +02:12 927
6 Bruno Spulis 10333 Ogres Valsts ģimnāzija/Izturība 00:33:08 +05:17 841
7 Kārlis Ernests Janovskis 1386 Madonas Valsts ģimnāzija 00:36:48 +08:56 757
8 Jurģis Egons Strazdiņš 1206 Saulkrastu vidusskola/Saulkrasti 00:37:23 +09:32 745
9 Dāvis Pankoks 1271 Liepājas Raiņa 6. vidusskola/LIDA 00:37:30 +09:38 743
10 Niks Balgalvis 1475 Valmieras tehnikums/Kocēnu sporta skola 00:37:57 +10:06 734
11 Mikus Semeneņa 1530 Engures vidusskola/Engures sportam 00:38:51 +11:00 717
12 Dāvids Ramlavs 1148 Dobeles Valsts ģimnāzija 00:39:58 +12:06 697
13 Roberts Kalniņš 10349 Jauno līderu vidusskola/Līgatne 00:40:04 +12:13 695
14 Ralfs Bratčikovs 1116 Smiltenes tehnikums/Kocēnu sporta skola 00:40:41 +12:50 685
15 Mareks Lukjanskis 1529 Engures vidusskola/Engures sportam 00:42:08 +14:16 661
16 Ingus Ābeltiņš 1414 Salas vidusskola 00:42:11 +14:20 660
17 Kristaps Svens Konoščenoks 1241 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:44:02 +16:11 633
18 Miks Alliks 1361 Rīgas Franču licejs 00:46:35 +18:44 598
19 Rainers Mucenieks 1007 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:46:55 +19:04 594
20 Dāvis Mieriņš 10352 Jauno līderu vidusskola/Līgatne 00:49:44 +21:53 560
21 Kārlis Auziņš 1261 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:50:55 +23:04 547
22 Jurijs Gromovs 1025 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:51:51 +24:00 537
23 Kristaps Trēziņš 1479 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:53:42 +25:51 519
24 Markuss Jaksts 1416 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola/DC VECSALACAS UNITED 00:56:08 +28:17 496
25 Kristaps Ķīsis 1521 Engures vidusskola/Engures sportam 00:56:39 +28:48 492
26 Roberts Mucenieks 1009 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 01:09:10 +41:18 403
U18S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Beatrise Bikovska 1292 Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzija 00:36:24 +00:00 1000
2 Renāte Beļājeva 1157 Stalbes vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:37:18 +00:54 976
3 Līna Gaile 1207 Siguldas Valsts ģimnāzija/Virsotne/MARMOT 00:37:26 +01:03 972
4 Emīlija Upmale 1468 Jelgavas 4. vidusskola/Patria Sportland 00:38:28 +02:04 946
5 Loreta Ķikuste 1357 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils sporta skola 00:38:48 +02:24 938
6 Amanda Ignāte 1219 Ādažu vidusskola/Bermudu sešstūris 00:41:05 +04:41 886
7 Elīza Viekale-Gasjūne 1100 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:43:20 +06:56 840
8 Loreta Matvejeva 1535 Engures vidusskola/Engures sportam 00:45:59 +09:36 791
9 Amanda Lapsa 1453 Jēkabpils Valsts ģimnāzija 00:46:43 +10:19 779
10 Krista Kristīne Miķelsone 1547 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Skrienam kopā 00:52:07 +15:43 698
11 Līva Poļaka 1143 Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija/Marienburgas Vilki 00:53:06 +16:42 685
12 Diāna Apsīte 1413 Jēkabpils Valsts ģimnāzija 00:53:28 +17:04 681
13 Evelīna Sirmā 1112 Valmieras 5. vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:54:12 +17:48 672
14 Agnese Ikauniece 1188 Jauno līderu vidusskola 00:54:37 +18:13 666
15 Zane Līduma 10242 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija/Latvijas Finieris 00:55:22 +18:58 657
16 Laima Kuduma 1078 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:56:36 +20:12 643
17 Kintija Puikevics 1463 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:56:36 +20:12 643
18 Paula Amanda Niejgoda 10353 Jauno līderu vidusskola/Līgatne 00:59:35 +23:11 611
19 Ērika Kalniņa 1546 Valmieras tehnikums/Skrienam Kopā 01:02:24 +26:00 583
20 Alīna Zīle 1075 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 01:05:04 +28:40 559
21 Megija Vilka 1310 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:08:46 +32:22 529
22 Ieva Lūse 1210 Smārdes pamatskola/Skrienošie Lūši 01:10:14 +33:50 518
23 Santa Samanta Kučere 1011 Kandavas internātvidusskola 01:14:02 +37:38 492
24 Līva Skoreja 1265 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona skola dns +00:00 0
U20V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Niks Zauls 1121 Limbažu 3. vidusskola/Limbaži SKRIEN 00:29:07* +00:00 0
2 Mārtiņš Petrovs 1196 Cēsu Pilsētas vidusskola 00:30:42 +01:35 948
3 Sandis Freibergs 1162 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija 00:31:03 +01:56 938
4 Renārs Leiskins 1323 Daugavpils 12. vidusskola/Daugavpils Runners 00:31:06 +02:00 936
5 Svens Selevičs 1359 Rīgas Teikas vidusskola/Pritons 00:36:50 +07:43 790
6 Emīls Kravalis 1202 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas sporta skola 00:37:22 +08:15 779
7 Aivars Kristiāns Rullis 1474 Valmieras tehnikums/Kocēnu sporta skola 00:37:35 +08:29 775
8 Daniels Blumbahs 1306 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:40:24 +11:17 721
9 Viesturs Spūlis 1316 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/AKMM 00:42:48 +13:41 680
10 Emils Germanis 1277 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 00:43:45 +14:38 665
11 Kristaps Solovjovs 10061 Talsu 2. vidusskola/Talsu pakanu sporta klubs 00:44:42 +15:35 651
12 Markuss Auseklis 1298 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:45:30 +16:23 640
13 Matīss Ķemme 1348 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:48:39* +19:32 0
14 Kristiāns Krists Janitēns 10354 Jauno līderu vidusskola/Līgatne 00:54:09 +25:02 538
U20S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Daniela Keita Lielupe 1429 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:39:05 +00:00 1000
2 Megija Vinberga 1161 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:40:09 +01:04 973
3 Taiga Lazdāne 10461 Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola 00:41:35 +02:31 700
4 Daido Dagne Brūvere 1140 Priekuļu vidusskola/Cēsu pilsētas sporta skola 00:43:09 +04:05 905
5 Aivita Brutāne 1402 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/Stirnu Buks Design 00:48:14 +09:10 810
6 Paula Luīze Rocēna 1401 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/Stirnu Buks Design 00:50:26 +11:22 775
7 Nataļja Krivonosa 1086 Rīgas Stila un modes profesionālā vidusskola 00:55:11 +16:06 708
8 Laine Helmane 1020 RTU Olaines tehnoloģiju koledža/OTK 00:58:01 +18:56 674
9 Lauma Marta Līberga 1052 Ogres 1. vidusskola 00:59:12 +20:07 660
10 Solvita Ragauša 1164 Preiļu Valsts ģimnāzija 01:00:35 +21:31 645
11 Sintija Loca 1138 Daugavpils tehnikums/Daugavpils runners 01:01:06 +22:01 640
12 Līga Zlaugotne 1067 Alojas Ausekļa vidusskola 01:03:14 +24:09 618