MEKLĒT
 
LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Andris Ronimoiss 8137 01:39:12 VL1 1 V1 +00:00 +00:00 00:01:13 1000 178 1178
2 Gvido Kalniņš 10324 Supervaroņi 01:41:29 VL1 2 V2 +02:17 +02:17 00:01:16 978 170 1148
3 Ģirts Dakša 8156 Tukums 01:41:45 VL1 3 V3 +02:33 +02:33 00:01:20 975 161 1136
4 Jānis Kūms 8218 Inov-8 | Isostar | Polar | Compressport team Latvia & Pulsometrs.lv 01:42:20 VL1 4 V4 +03:08 +03:08 00:01:11 969 183 1152
5 Kristaps Kaimiņš 8264 Patria Sportland 01:43:18 VL2 1 V5 +04:06 +00:00 00:01:17 960 168 1128
6 Artūrs Vadzis 8142 Pulsometrs.lv 01:44:17 VL1 5 V6 +05:05 +05:05 00:00:55 951 234 1185
7 Oskars Cimermanis 8263 Patria Sportland 01:45:47 VL1 6 V7 +06:35 +06:35 00:01:08 938 191 1129
8 Valdis Ņilovs 8001 Maratona klubs 01:46:13 VL2 2 V8 +07:01 +02:54 00:01:24 934 154 1088
9 Mikus Zagata 8052 Marienburgas Vilki 01:47:36 VL1 7 V9 +08:24 +08:24 00:00:58 922 224 1146
10 Kristaps Broks 8072 RIEKSTI 01:47:48 VL1 8 V10 +08:36 +08:36 00:00:58 920 223 1143
11 Raivis Reinfelds 8166 Talsu pakalnu sporta klubs 01:49:03 VL1 9 V11 +09:51 +09:51 00:00:50 910 258 1168
12 Konstantīns Biktimirovs 8194 SPB RUN/Brooks 01:49:06 VL1 10 V12 +09:55 +09:55 00:01:00 909 215 1124
13 Edgars Sprūds 8043 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club 01:49:41 VL1 11 V13 +10:29 +10:29 00:00:51 904 253 1157
14 Jānis Jerofejevs 8067 Lūša spēks - Jēkabpils 01:49:50 VL1 12 V14 +10:38 +10:38 00:01:10 903 184 1087
15 Kristaps Magone 8204 SPB RUN/Brooks 01:50:54 VL1 13 V15 +11:42 +11:42 00:01:05 894 199 1093
16 Matīss Haritonovs 8217 Pulsometrs.lv 01:51:20 VL1 14 V16 +12:09 +12:09 00:01:17 891 167 1058
17 Aigars Silkalns 10421 colorlib.com 01:51:44 VL1 15 V17 +12:32 +12:32 00:01:00 888 215 1103
18 Jevgeņijs Stepanovs 8197 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club 01:52:19 VL1 16 V18 +13:07 +13:07 00:00:45 883 288 1171
19 Sergejs Ļeta 8136 PATRIA-SPORTLAND 01:53:04 VL1 17 V19 +13:52 +13:52 00:01:15 877 172 1049
20 Miks Pētersons 8140 Supervaroņi 01:54:04 VL2 3 V20 +14:52 +10:45 00:01:50 870 117 987
21 Roberts Sukonovs 10427 Supervaroņi 01:54:43 VL1 18 V21 +15:31 +15:31 00:01:04 865 201 1066
22 Artis Krievāns 8088 VSK Burkānciems & Co 01:54:54 VL2 4 V22 +15:42 +11:36 00:00:59 863 218 1081
23 Edward Junda 8017 Inžinerija 01:55:32 VL2 5 V23 +16:21 +12:14 00:01:27 859 148 1007
24 Artūrs Blūmiņš 8226 Virsotne/MARMOT 01:55:36 VL1 19 V24 +16:24 +16:24 00:00:51 858 252 1110
25 Miķelis Zumbergs 8114 Virsotne/MARMOT 01:55:59 VL1 20 V25 +16:48 +16:48 00:01:04 855 203 1058
26 Valdis Miezītis 8213 Engures Sportam I Sporta patriots 01:56:16 VL2 6 V26 +17:04 +12:58 00:01:29 853 146 999
27 Edgars Kokorevičs 8058 VSK “Burkānciems & Co” 01:56:24 VL1 21 V27 +17:12 +17:12 00:01:04 852 202 1054
28 Vladislavs Ņedaivodins 8261 Marienburgas Vilki 01:56:33 VL1 22 V28 +17:22 +17:22 00:00:51 851 253 1104
29 Anete Švilpe 8097 Inov8 / OSveikals.lv / VĀVERES 01:57:44 SL1 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:23 1000 241 1241
30 Mārtiņš Purenkovs 8168 LegsMiserables 01:57:56 VL1 23 V29 +18:44 +18:44 00:01:00 841 215 1056
31 Gatis Pūcītis 8176 Swedbank 01:58:29 VL1 24 V30 +19:17 +19:17 00:01:20 837 162 999
32 Edijs Vilnis 8234 Biznesa parks ABAVA 01:58:32 VL2 7 V31 +19:20 +15:13 00:01:41 837 128 965
33 Mārtiņš Niķis 8027 01:58:36 VL1 25 V32 +19:24 +19:24 00:01:16 836 169 1005
34 Rolandas Silius 8018 Inžinerija 01:58:47 VL2 8 V33 +19:35 +15:28 00:01:28 835 147 982
35 Matīss Vecvagaris 8250 ultrataka.lv 01:59:12 VL2 9 V34 +20:00 +15:54 00:01:16 832 170 1002
36 Oļegs Gulua 10329 LMD.LV ISOSTAR 01:59:28 VL1 26 V35 +20:16 +20:16 00:01:57 830 111 941
37 Viesturs Zimackis 8042 01:59:33 VL1 27 V36 +20:21 +20:21 00:01:25 830 152 982
38 Reinis Bērziņš 8241 Virsotne/MARMOT 02:00:11 VL1 28 V37 +20:59 +20:59 00:01:00 825 214 1039
39 Andis Gailis 8162 Kocēnu novads 02:01:01 VL2 10 V38 +21:49 +17:42 00:01:17 820 169 989
40 Roms Žilinsks 8183 02:01:33 VL1 29 V39 +22:22 +22:22 00:01:40 816 130 946
41 Andris Sprūds 8116 VSK Noskrien / Divplākšņi 02:01:41 VL1 30 V40 +22:29 +22:29 00:01:15 815 172 987
42 Rubens Šulcs 8185 Smiltene 02:01:43 VL1 31 V41 +22:31 +22:31 00:01:14 815 176 991
43 Aivars Šķudītis 8198 Latvijas Finieris 02:01:45 VL1 32 V42 +22:33 +22:33 00:01:20 815 163 978
44 Mārtiņš Ragainis 8100 Selga 02:01:52 VL1 33 V43 +22:41 +22:41 00:01:22 814 157 971
45 Ritvars Kalniņš 8059 Skrienam kopā - Valmiera 02:02:21 VL2 11 V44 +23:09 +19:03 00:01:26 811 150 961
46 Gusts Fokerots 10326 Vientuļais Vilks 02:02:46 VL2 12 V45 +23:34 +19:28 00:01:22 808 158 966
47 Artis Pūcītis 8023 SSK Bebra 02:03:44 VL1 34 V46 +24:32 +24:32 00:01:09 802 186 988
48 Linda Boldāne 8252 Pulsometrs.lv 02:04:07 SL1 2 S2 +06:23 +06:23 00:01:27 949 228 1177
49 Mārtiņš Birums 8033 VSK “Burkānciems&co” 02:04:07 VL1 35 V47 +24:55 +24:55 00:01:12 799 180 979
50 Reinis Jasliņš 8063 Jaunmārupe skrien! 02:04:30 VL2 13 V48 +25:18 +21:12 00:01:40 797 130 927
51 Amanda Krūmiņa 8244 02:05:23 SL1 3 S3 +07:40 +07:40 00:01:41 939 197 1136
52 Sergejs Maslobojevs 8236 NRC Rīga 02:05:24 VL1 36 V49 +26:12 +26:12 00:01:06 791 196 987
53 Rolands Rudītis 8015 02:05:40 VL1 37 V50 +26:28 +26:28 00:01:34 789 138 927
54 Edgars Lapiņš 8175 Coffee Address 02:06:17 VL1 38 V51 +27:05 +27:05 00:01:21 786 161 947
55 Elvis Rubīns 8049 02:06:44 VL1 39 V52 +27:32 +27:32 00:01:02 783 207 990
56 Kristaps Ceriņš 8202 SPB RUN/Brooks 02:07:09 VL1 40 V53 +27:57 +27:57 00:00:57 780 228 1008
57 Kaspars Pētersons 10323 Kocēnu novads 02:07:10 VL1 41 V54 +27:58 +27:58 00:01:14 780 176 956
58 Žanis Lulle 8182 BALTAIS 02:07:56 VL2 14 V55 +28:44 +24:37 00:00:57 775 228 1003
59 Andis Jaunķierpis 8016 Maratona klubs 02:08:40 VL2 15 V56 +29:28 +25:22 00:01:39 771 130 901
60 Arnis Rāts 8077 VSK Noskrien Seniori un senioritas 02:10:25 VL1 42 V57 +31:14 +31:14 00:01:03 761 204 965
61 Viktors Saveļjevs 8268 RIEKSTI 02:10:31 VL1 43 V58 +31:19 +31:19 00:00:49 760 265 1025
62 Jānis Actiņš 8130 02:11:09 VL2 16 V59 +31:57 +27:51 00:02:04 756 105 861
63 Gints Krastiņš 8220 Emergn 02:11:35 VL1 44 V60 +32:23 +32:23 00:01:27 754 150 904
64 Jānis Vītols 8229 VSK Noskrien Seniori 02:11:37 VL3 1 V61 +32:25 +00:00 00:01:48 754 121 875
65 Pēteris Kļava 8180 VSK Noskrien 02:12:08 VL2 17 V62 +32:56 +28:50 00:01:13 751 176 927
66 Kalvis Silgals 8031 Surikati / Eveko poligrāfija 02:12:19 VL1 45 V63 +33:07 +33:07 00:01:20 750 161 911
67 Vasilijs Deņisovs 10409 02:12:42 VL1 46 V64 +33:30 +33:30 00:01:49 748 119 867
68 Austris Armans 8173 SIGULDAS TAKAS 02:13:13 VL1 47 V65 +34:01 +34:01 00:02:02 745 107 852
69 Aigars Bundzinieks 8124 02:13:25 VL3 2 V66 +34:13 +01:48 00:01:18 744 167 911
70 Agnis Mūrnieks 8087 OVI 02:13:30 VL1 48 V67 +34:18 +34:18 00:01:21 743 159 902
71 Dainis Saukāns 8051 02:13:42 VL2 18 V68 +34:30 +30:24 00:01:48 742 120 862
72 Jānis Svīķis 8149 02:13:43 VL1 49 V69 +34:31 +34:31 00:01:37 742 133 875
73 Jānis Jurševskis 8092 02:13:44 VL1 50 V70 +34:32 +34:32 00:01:36 742 134 876
74 Kaspars Vaivods 8257 KKDEV 02:13:45 VL1 51 V71 +34:33 +34:33 00:02:01 742 107 849
75 Kristaps Pilskalns 8201 Supervaroņi 02:13:54 VL1 52 V72 +34:42 +34:42 00:01:29 741 146 887
76 Normunds Zauls 8115 Limbaži SKRIEN 02:14:30 VL2 19 V73 +35:18 +31:12 00:01:38 738 132 870
77 Viviana Kirilova 8219 VSK Noskrien Vāveres 02:14:33 SL2 1 S4 +16:49 +00:00 00:01:32 875 217 1092
78 Dainis Muško 8123 Kartavkalnu buki 02:14:33 VL2 20 V74 +35:22 +31:15 00:01:35 737 136 873
79 Zigmunds Vītiņš 8101 Noskrien Cēsis 02:14:40 VL2 21 V75 +35:28 +31:21 00:01:30 737 144 881
80 Dzintars Petrovs 8068 Maratona klubs 02:15:02 VL2 22 V76 +35:50 +31:44 00:01:51 735 117 852
81 Mārtiņš Niklass 8066 TRX Cēsis 02:15:58 VL2 23 V77 +36:46 +32:39 00:01:20 730 162 892
82 Kaspars Allers 8006 ''Štābs'' BDR 02:15:58 VL1 53 V78 +36:46 +36:46 00:00:53 730 245 975
83 Andis Ruskulis 8148 LIDA 02:16:32 VL1 54 V79 +37:20 +37:20 00:01:16 727 170 897
84 Agris Hatko 8225 No Running, No Party! 02:16:36 VL1 55 V80 +37:24 +37:24 00:01:10 726 184 910
85 Andris Mežgailis 8174 Limbaži SKRIEN 02:16:50 VL2 24 V81 +37:38 +33:32 00:02:01 725 107 832
86 Zigmunds Zauls 8172 Limbaži SKRIEN 02:16:59 VL2 25 V82 +37:47 +33:41 00:01:51 724 116 840
87 Emīls Gailis 8071 Selonija 02:17:16 VL2 26 V83 +38:04 +33:58 00:02:08 723 102 825
88 Vladimir Tarasov 8122 02:17:20 VL2 27 V84 +38:08 +34:02 00:01:24 722 155 877
89 Gvido Čerbakovs 8002 02:17:22 VL2 28 V85 +38:10 +34:04 00:01:52 722 115 837
90 Elīna Kabaļina 8048 02:17:25 SL1 4 S5 +19:42 +19:42 00:02:12 857 151 1008
91 Niklāvs Švēde 8216 Eleven Sportswear Latvia 02:17:28 VL1 56 V86 +38:16 +38:16 00:02:01 722 107 829
92 Miķelis Vietnieks 8099 Noskrien Cēsis 02:17:40 VL1 57 V87 +38:28 +38:28 00:01:20 721 161 882
93 Ilze Limanane 8065 VSK Noskrien Vāveres 02:17:49 SL2 2 S6 +20:05 +03:16 00:01:28 854 227 1081
94 Agris Samcovs 8206 Musliks 02:17:52 VL2 29 V88 +38:40 +34:34 00:01:19 720 163 883
95 Artūrs Pielēns-Pelēns 8107 Lattelecom 02:18:01 VL1 58 V89 +38:49 +38:49 00:01:56 719 112 831
96 Edgars Koncevojs 8055 02:18:02 VL1 59 V90 +38:50 +38:50 00:01:34 719 138 857
97 Mārtiņš Plaudis 8128 VSK Noskrien/ SK Dzērvene 02:18:02 VL1 60 V91 +38:50 +38:50 00:01:25 719 153 872
98 Jānis Bāča 8096 02:18:05 VL1 61 V92 +38:54 +38:54 00:01:10 718 183 901
99 Gatis Brokāns 8254 Matisons Runner's Club 02:18:08 VL2 30 V93 +38:56 +34:50 00:01:20 718 162 880
100 Dana Mačtama 8113 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 02:18:09 SL1 5 S7 +20:25 +20:25 00:01:22 852 243 1095
101 Arvīds Germovs 8228 02:18:19 VL2 31 V94 +39:07 +35:00 00:01:46 717 122 839
102 Konstantīns Čursins 8120 ChursinTeam 02:18:30 VL1 62 V95 +39:18 +39:18 00:01:21 716 161 877
103 Arnis Ābelīte 8111 Virsotne/MARMOT 02:18:42 VL2 32 V96 +39:30 +35:23 00:01:09 715 187 902
104 Mārtiņš Ozoliņš 8039 Riga Adventure Team 02:18:56 VL1 63 V97 +39:44 +39:44 00:00:58 714 221 935
105 Kristīne Slikšāne 8160 Jaunmārupe skrien 02:19:01 SL2 3 S8 +21:18 +04:29 00:01:42 847 195 1042
106 Artūrs Ketlers 8090 SK Dzērvene 02:19:03 VL1 64 V98 +39:51 +39:51 00:01:16 713 170 883
107 Aigars Lapiņš 8105 GreenGrass 02:19:39 VL2 33 V99 +40:27 +36:21 00:01:57 710 111 821
108 Juris Leitāns 8152 MJ-Partneri 02:19:40 VL2 34 V100 +40:28 +36:22 00:01:50 710 118 828
109 Māris Lūsis 8025 Skrienošie Lūši 02:20:14 VL2 35 V101 +41:02 +36:56 00:01:19 707 163 870
110 Remigijus Spudys 8240 Basakojai 02:20:18 VL2 36 V102 +41:06 +36:59 00:01:46 707 122 829
111 Igors Trofimenko 8256 02:20:18 VL2 37 V103 +41:06 +36:59 00:02:01 707 107 814
112 Jurģis Stukuls 8237 SK Katrīna 02:20:42 VL1 65 V104 +41:30 +41:30 00:00:59 705 217 922
113 Aigars Vārna 8233 Talsu pauguraines zaķi 02:20:46 VL2 38 V105 +41:34 +37:28 00:01:39 705 131 836
114 Uģis Holsts 8192 SSK BEBRA 02:20:49 VL2 39 V106 +41:38 +37:31 00:00:59 704 220 924
115 Evija Vate 8062 Engures Sportam/Sporta patriots 02:20:59 SL1 6 S9 +23:16 +23:16 00:01:39 835 202 1037
116 Margarita Peteļina 10328 02:21:00 SL2 4 S10 +23:17 +06:28 00:01:53 835 176 1011
117 Alberts Dambis 8181 Insalvo 02:21:05 VL1 66 V107 +41:53 +41:53 00:01:17 703 168 871
118 Ivars Sedlenieks 10437 TRX Cēsis 02:21:52 VL3 3 V108 +42:40 +10:15 00:02:01 699 107 806
119 Nauris Pļaviņš 8132 02:22:24 VL1 67 V109 +43:12 +43:12 00:01:09 697 188 885
120 Arūnas Dubinskas 8019 Um Bongo 02:23:01 VL2 40 V110 +43:49 +39:42 00:02:09 694 101 795
121 Līga Rusiņa 8188 BALTAIS 02:23:04 SL1 7 S11 +25:21 +25:21 00:01:32 823 217 1040
122 Alvita Mirecka 8165 Talsu pakalnu sporta klubs 02:23:44 SL2 5 S12 +26:01 +09:11 00:01:44 819 192 1011
123 Dzintars Derkačs 10325 02:24:18 VL2 41 V111 +45:06 +41:00 00:01:31 687 142 829
124 Linda Embutniece 8215 Taisnais 02:24:20 SL1 8 S13 +26:37 +26:37 00:02:17 816 146 962
125 Santa Puriņa 8255 02:24:39 SL2 6 S14 +26:56 +10:06 00:01:32 814 217 1031
126 Žans Verdens 8036 02:24:49 VL2 42 V112 +45:37 +41:30 00:02:20 685 93 778
127 Ruslans Mamedovs 8210 Daugavpils Runners 02:24:57 VL1 68 V113 +45:45 +45:45 00:01:13 684 178 862
128 Ivars Broničs 8224 Guddžobs Guddans 02:25:10 VL1 69 V114 +45:58 +45:58 00:01:37 683 134 817
129 Arnis Mūrnieks 8209 02:25:15 VL2 43 V115 +46:03 +41:56 00:01:43 683 126 809
130 Pēteris Spuriņš 8151 DOMDARIS 02:25:16 VL2 44 V116 +46:04 +41:58 00:01:52 683 116 799
131 Romāns Giruckis 8259 02:25:26 VL1 70 V117 +46:14 +46:14 00:01:49 682 119 801
132 Ruta Šķipare 8153 Lūša spēks - Jēkabpils 02:25:32 SL2 7 S15 +27:49 +10:59 00:01:57 809 170 979
133 Juris Semjonovs 8022 Zemgales ziņas 02:25:47 VL2 45 V118 +46:35 +42:29 00:01:25 680 152 832
134 Jānis Griķis 8144 Daugavpils Runners 02:26:00 VL1 71 V119 +46:48 +46:48 00:01:02 679 209 888
135 Dace Blūma 8069 Juno Runners 02:26:33 SL1 9 S16 +28:49 +28:49 00:01:59 803 167 970
136 Kārlis Ielejs 8020 Riga Runners 02:26:39 VL2 46 V120 +47:27 +43:21 00:01:18 676 167 843
137 Arnis Mālbergs 8155 VSK Noskrien 02:27:06 VL1 72 V121 +47:54 +47:54 00:01:58 674 110 784
138 Toms Kaufmanis 8054 Maratona klubs 02:27:09 VL1 73 V122 +47:57 +47:57 00:02:19 674 93 767
139 Mārcis Smalkais 8084 Metam mieru! 02:27:14 VL1 74 V123 +48:02 +48:02 00:01:37 674 134 808
140 Māris Dazarts 8187 02:27:14 VL1 75 V124 +48:02 +48:02 00:02:18 674 94 768
141 Igors Kozlovs 8203 02:27:18 VL3 4 V125 +48:06 +15:41 00:01:54 673 114 787
142 Artūrs Rundzāns 8024 Selonija 02:28:10 VL1 76 V126 +48:58 +48:58 00:02:16 670 95 765
143 Guntars Siliņš 8073 KROKUS 02:28:18 VL2 47 V127 +49:06 +45:00 00:01:46 669 123 792
144 Iveta Suvorova 8040 Maratona klubs 02:28:25 SL2 8 S17 +30:41 +13:52 00:01:51 793 180 973
145 Artūrs Žeibe 8169 Run For Fun 02:28:27 VL1 77 V128 +49:15 +49:15 00:02:12 668 99 767
146 Jurģis Urtāns 8230 Lūša spēks - Jēkabpils 02:28:34 VL1 78 V129 +49:22 +49:22 00:01:34 668 138 806
147 Mārtiņš Freibergs 8030 Latvia TrailRace 02:29:09 VL1 79 V130 +49:57 +49:57 00:01:23 665 157 822
148 Kaspars Vingris 8243 Virsotne/MARMOT 02:29:38 VL1 80 V131 +50:26 +50:26 00:01:37 663 133 796
149 Mārtiņš Ļuļļa 8258 CF Rīga 02:29:45 VL1 81 V132 +50:33 +50:33 00:01:51 662 117 779
150 Sandis Apenītis 8032 Brīvdienu ģimene 02:29:58 VL1 82 V133 +50:46 +50:46 00:01:14 662 174 836
151 Jānis Andrējevs 8010 02:30:10 VL1 83 V134 +50:58 +50:58 00:01:21 661 160 821
152 Daiga Rove 10387 Swedbank 02:30:12 SL1 10 S18 +32:29 +32:29 00:02:23 784 140 924
153 Iveta Kalēja 8134 02:30:53 SL1 11 S19 +33:10 +33:10 00:02:18 780 145 925
154 Uvis Braunfelds 8260 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 02:31:01 VL2 48 V135 +51:49 +47:42 00:01:51 657 117 774
155 Guna Sprūde 8129 Divplākšņi 02:31:06 SL1 12 S20 +33:23 +33:23 00:01:39 779 201 980
156 Edgars Miķelsons 7426 Lynxdojo 02:31:37 VL1 84 V136 +52:25 +52:25 00:00:55 654 233 887
157 Mareks Tumašs 8235 Sapiens/Spararats 02:31:50 VL2 49 V137 +52:38 +48:32 00:01:21 653 160 813
158 Juris Černadjevs 8061 Lidosta “Rīga” 02:31:57 VL3 5 V138 +52:45 +20:20 00:01:47 653 121 774
159 Regimantas Šnipaitis 8089 02:32:00 VL2 50 V139 +52:48 +48:42 00:01:37 653 133 786
160 Olga Maloļetņikova 8082 Riga Runners 02:32:21 SL1 13 S21 +34:37 +34:37 00:01:26 773 232 1005
161 Ivars Brauns 8047 Lynxdojo 02:32:22 VL2 51 V140 +53:10 +49:04 00:02:04 651 105 756
162 Juris Trofimenko 8190 02:32:35 VL2 52 V141 +53:23 +49:17 00:01:58 650 109 759
163 Liene Gulbe 10389 Es, Džastins un Zane 02:32:41 SL2 9 S22 +34:58 +18:08 00:02:26 771 136 907
164 Antra Spundiņa 8035 VSK Noskrien 02:32:44 SL1 14 S23 +35:01 +35:01 00:01:28 771 227 998
165 Jānis Ozols 8075 Riga Runners 02:33:14 VL1 85 V142 +54:02 +54:02 00:02:24 647 90 737
166 Artūrs Topecs 8245 SK Dzērvene 02:33:16 VL1 86 V143 +54:04 +54:04 00:02:23 647 91 738
167 Juris Dombrovskis 8117 Rēzeknes novads 02:33:44 VL2 53 V144 +54:32 +50:25 00:01:25 645 153 798
168 Sabīne Metāla 8141 Mailigen 02:33:58 SL1 15 S24 +36:15 +36:15 00:01:38 765 204 969
169 Mārtiņš Miķelsons 8179 LMP.LV 02:34:07 VL2 54 V145 +54:55 +50:48 00:01:53 644 115 759
170 Zane Dziļuma 8110 Legs Miserables 02:34:10 SL1 16 S25 +36:27 +36:27 00:02:01 764 164 928
171 Mārcis Kārkliņš 8004 Grāmatvedis 02:35:39 VL1 87 V146 +56:27 +56:27 00:01:16 637 170 807
172 Indulis Tilgass 8095 02:35:48 VL2 55 V147 +56:36 +52:29 00:01:40 637 130 767
173 Aleksandrs Platoņenko 8251 02:36:10 VL1 88 V148 +56:58 +56:58 00:02:20 635 92 727
174 Vladimirs Misāns 8146 02:36:19 VL2 56 V149 +57:08 +53:01 00:01:49 635 119 754
175 Rolands Štrehers 8239 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā 02:36:31 VL1 89 V150 +57:19 +57:19 00:01:16 634 169 803
176 Marta Kvisvika 8211 KVISVIKI 02:36:39 SL1 17 S26 +38:56 +38:56 00:01:31 752 218 970
177 Guntis Rasims 8131 Rēzeknes novads 02:36:47 VL1 90 V151 +57:35 +57:35 00:01:26 633 150 783
178 Aleksis Jarockis 8212 02:36:52 VL1 91 V152 +57:40 +57:40 00:01:25 632 153 785
179 Rūdolfs Bondars 8003 02:37:01 VL1 92 V153 +57:49 +57:49 00:01:23 632 156 788
180 Anita Andersone 8013 02:37:19 SL1 18 S27 +39:35 +39:35 00:02:06 748 157 905
181 Vladislavs Aļehnovičs 8171 KROKUS 02:37:21 VL1 93 V154 +58:09 +58:09 00:01:11 630 183 813
182 Heinrihs Otomers 8177 02:37:36 VL2 57 V155 +58:24 +54:17 00:01:43 629 126 755
183 Valerii Kozhevnikov 8093 Чорне море 02:37:37 VL1 94 V156 +58:25 +58:25 00:02:07 629 102 731
184 Aivis Poikāns 8076 02:37:43 VL2 58 V157 +58:31 +54:25 00:02:00 629 108 737
185 Guntars Kukuļinskis 8085 Thunder Solutions 02:38:04 VL2 59 V158 +58:52 +54:45 00:01:36 628 135 763
186 Elīna Jokuma 8189 Legs Miserables 02:38:31 SL1 19 S28 +40:48 +40:48 00:01:38 743 204 947
187 Artūrs Čeirāns 8080 02:38:43 VL1 95 V159 +59:31 +59:31 00:01:35 625 137 762
188 Andris Bāliņš 8028 02:38:53 VL1 96 V160 +59:41 +59:41 00:01:23 624 157 781
189 Samuel Bouquay 10062 Los Lobos Locos 02:39:21 VL1 97 V161 +1:00:09 +1:00:09 00:02:05 623 104 727
190 Alise Stavro 8232 Stavro Ģimene 02:39:29 SL1 20 S29 +41:46 +41:46 00:01:38 738 203 941
191 Einārs Stavro 8195 Stavro ģimene 02:39:29 VL1 98 V162 +1:00:17 +1:00:17 00:02:14 622 97 719
192 Gustavs Venters 8227 run 4 fun 02:39:37 VL1 99 V163 +1:00:25 +1:00:25 00:01:21 622 161 783
193 Sabīne Eglīte 8154 Jāņkalni 02:39:46 SL1 21 S30 +42:02 +42:02 00:02:03 737 161 898
194 Pāvels Beļajevs 8184 BALTAIS 02:41:03 VL2 60 V164 +1:01:51 +57:45 00:01:11 616 183 799
195 Aleksandrs Antonovs 8158 &A 02:41:05 VL2 61 V165 +1:01:53 +57:47 00:02:11 616 99 715
196 Evita Biezmane 8196 Bonava Latvija 02:41:29 SL1 22 S31 +43:45 +43:45 00:02:20 729 142 871
197 Marika Pazare 8193 Swedbank 02:41:38 SL2 10 S32 +43:55 +27:06 00:02:22 728 140 868
198 Jānis Vizulis 8127 02:41:38 VL2 62 V166 +1:02:26 +58:20 00:00:58 614 222 836
199 Artis Līcītis 8186 Top Media 02:41:39 VL1 100 V167 +1:02:27 +1:02:27 00:01:37 614 133 747
200 Daniel Lopes Martins 8046 02:42:09 VL1 101 V168 +1:02:57 +1:02:57 00:02:02 612 106 718
201 Andrejs Baltkājis 8034 02:42:31 VL2 63 V169 +1:03:19 +59:12 00:02:10 610 100 710
202 Valdis Bergs 8121 02:42:47 VL1 102 V170 +1:03:35 +1:03:35 00:01:40 609 129 738
203 Sandra Garkalna 8074 02:42:55 SL1 23 S33 +45:11 +45:11 00:01:50 723 180 903
204 Gints Putniņš 8159 02:42:57 VL2 64 V171 +1:03:45 +59:39 00:01:12 609 180 789
205 Dace Tenberga 8145 Engures sportam 02:43:13 SL2 11 S34 +45:30 +28:40 00:02:33 721 130 851
206 Pēteris Zustrups 8009 02:43:13 VL1 103 V172 +1:04:01 +1:04:01 00:01:38 608 132 740
207 Kristaps Šteinbergs 8222 Legs Misérables 02:43:17 VL1 104 V173 +1:04:05 +1:04:05 00:01:10 608 186 794
208 Ilva Kārkliņa 8021 02:44:08 SL2 12 S35 +46:25 +29:36 00:02:14 717 149 866
209 Jānis Šmits 10443 SOLI PA SOLIM 02:44:27 VL1 105 V174 +1:05:15 +1:05:15 00:01:09 603 189 792
210 Edgars Dobelis 8078 KROKUS 02:45:22 VL1 106 V175 +1:06:10 +1:06:10 00:01:22 600 158 758
211 Armands Auziņš 8135 Riga Runners SB 02:46:03 VL2 65 V176 +1:06:51 +1:02:45 00:01:40 597 129 726
212 Linda Grīnberga 8247 02:46:04 SL1 24 S36 +48:20 +48:20 00:01:57 709 171 880
213 Aigars Bērziņš 8167 02:46:30 VL1 107 V177 +1:07:18 +1:07:18 00:01:43 596 126 722
214 Valdemārs Timofejevs 8147 LIDA 02:46:31 VL1 108 V178 +1:07:19 +1:07:19 00:02:29 596 87 683
215 Kristīne Gržibovska 8119 SK Dzērvene 02:46:42 SL1 25 S37 +48:58 +48:58 00:01:52 706 178 884
216 Dāvis Brammanis 8231 02:47:09 VL1 109 V179 +1:07:57 +1:07:57 00:02:07 593 102 695
217 Linda Lūse 8050 Swedbank 02:47:48 SL1 26 S38 +50:05 +50:05 00:02:14 702 149 851
218 Dzintars Rendenieks 10455 #plus100nieks 02:48:20 VL1 110 V180 +1:09:08 +1:09:08 00:02:02 589 106 695
219 Arvis Taurenis 8133 Paskriesim 02:48:46 VL1 111 V181 +1:09:34 +1:09:34 00:02:00 588 108 696
220 Dace Hartmane 8164 Talsu pauguraines zaķi 02:49:00 SL2 13 S39 +51:16 +34:27 00:01:43 697 194 891
221 Santa Birģele 8098 Selga 02:49:21 SL1 27 S40 +51:37 +51:37 00:02:19 695 143 838
222 Krista Bome 8057 ZEMGALES ZIŅAS 02:50:42 SL1 28 S41 +52:59 +52:59 00:02:07 690 157 847
223 Didzis Raits 8109 02:51:13 VL1 112 V182 +1:12:01 +1:12:01 00:02:28 579 87 666
224 Kristiāns Košinskis 8007 02:52:08 VL1 113 V183 +1:12:56 +1:12:56 00:01:15 576 172 748
225 Deniss Rostkovskis 8070 02:52:17 VL1 114 V184 +1:13:05 +1:13:05 00:01:28 576 146 722
226 Egons Ansbergs 8079 02:52:42 VL1 115 V185 +1:13:30 +1:13:30 00:02:23 574 91 665
227 Roberts Treijs 8200 Noskrien ziemu! 02:52:45 VL2 66 V186 +1:13:33 +1:09:26 00:01:38 574 133 707
228 Janis Kopmanis 8267 02:53:22 VL2 67 V187 +1:14:10 +1:10:04 00:01:41 572 128 700
229 Edmunds Gržibovskis 8139 SK Dzērvene 02:53:40 VL3 6 V188 +1:14:28 +42:03 00:02:07 571 102 673
230 Edgars Rūtiņš 8269 MARATONA KLUBS 02:53:48 VL2 68 V189 +1:14:36 +1:10:29 00:02:37 571 83 654
231 Ludmila Joce 8170 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club 02:54:41 SL3 1 S42 +56:58 +00:00 00:01:32 674 217 891
232 Agnese Strazdiņa-Jaunzema 8045 Noskrien Cēsis 02:54:46 SL1 29 S43 +57:02 +57:02 00:02:16 674 146 820
233 Anete Kampare 8125 02:55:29 SL1 30 S44 +57:45 +57:45 00:02:14 671 149 820
234 Linda Danilāne 8118 Olainfarm 02:55:51 SL1 31 S45 +58:08 +58:08 00:03:16 669 102 771
235 Jana Romanovska 8038 ZEMGALES ZIŅAS 02:56:27 SL1 32 S46 +58:44 +58:44 00:02:18 667 144 811
236 Anete Skrastiņa 10473 Laimaskoks 02:56:29 SL1 33 S47 +58:46 +58:46 00:02:25 667 138 805
237 Inese Neilande 8205 02:56:34 SL2 14 S48 +58:51 +42:01 00:02:31 667 132 799
238 Ilze Ramiņa 8053 Sece 02:56:48 SL2 15 S49 +59:04 +42:15 00:02:39 666 125 791
239 Uģis Bents 8094 02:59:05 VL2 69 V190 +1:19:53 +1:15:46 00:02:18 554 94 648
240 Olena Fomenko 8041 Maratonaklubs, Побігли 02:59:29 SL1 34 S50 +1:01:46 +1:01:46 00:01:54 656 174 830
241 Anita Gavare 8064 Global Fitness 02:59:30 SL1 35 S51 +1:01:46 +1:01:46 00:02:29 656 134 790
242 Linda Eldmane 8044 US Embassy 03:00:06 SL1 36 S52 +1:02:22 +1:02:22 00:02:21 654 141 795
243 Renāte Rusecka-Krūze 8178 03:00:48 SL2 16 S53 +1:03:04 +46:15 00:02:30 651 133 784
244 Evita Bērziņa 8000 03:01:36 SL2 17 S54 +1:03:52 +47:03 00:02:03 648 162 810
245 Liāna Aldiņa 8246 Bioderma 03:01:47 SL1 37 S55 +1:04:03 +1:04:03 00:01:55 648 173 821
246 Jānis Straukmanis 8108 03:02:49 VL1 116 V191 +1:23:37 +1:23:37 00:02:21 543 92 635
247 Linda Loce 8026 Lynxdojo 03:05:41 SL1 38 S56 +1:07:57 +1:07:57 00:02:03 634 161 795
248 Dace Tilgase 8126 DPD LATVIJA 03:07:15 SL2 18 S57 +1:09:31 +52:42 00:02:46 629 120 749
249 Ligita Leitlande 8106 Zemgales Ziņas 03:07:19 SL2 19 S58 +1:09:36 +52:47 00:02:40 628 124 752
250 Ieviņa Gaiziņa 8253 Grauda spēks 03:07:21 SL2 20 S59 +1:09:37 +52:48 00:02:52 628 116 744
251 Raimonds Bortaščenoks 8238 Sapiens 03:07:22 VL1 117 V192 +1:28:10 +1:28:10 00:02:08 529 101 630
252 Gunta Lebedoka 8086 OK KURMIS 03:10:32 SL3 2 S60 +1:12:49 +15:51 00:02:02 618 163 781
253 Ilze Zvīdriņa 8150 03:11:47 SL1 39 S61 +1:14:04 +1:14:04 00:02:22 614 141 755
254 Gvido Mušperts 8199 03:11:47 VL2 70 V193 +1:32:35 +1:28:29 00:02:49 517 77 594
255 Mārtiņš Krams-Keirāns 10386 #erglisunpiekuns 03:13:20 VL1 118 V194 +1:34:08 +1:34:08 00:01:20 513 163 676
256 Māris Avotiņš 8242 03:13:54 VL2 71 V195 +1:34:42 +1:30:36 00:02:48 512 77 589
257 Anita Fišere 8248 Maratona klubs 03:18:54 SL2 21 S62 +1:21:10 +1:04:21 00:01:56 592 172 764
258 Jānis Birģelis 8104 03:23:11 VL2 72 V196 +1:43:59 +1:39:52 00:02:36 488 83 571
259 Linda Kubiloviča 8208 Nūjo ar vēju 03:25:49 SL3 3 S63 +1:28:06 +31:08 00:02:04 572 161 733
260 Dace Janeka 8266 Nūjo ar vēju 03:25:50 SL2 22 S64 +1:28:06 +1:11:17 00:02:09 572 154 726
261 Sanita Rāviņa 8056 03:34:20 SL1 40 S65 +1:36:37 +1:36:37 00:03:37 549 92 641
262 Lelde Spriņģe 8102 03:34:42 SL1 41 S66 +1:36:59 +1:36:59 00:02:45 548 120 668
263 Linda Vāgnere 8103 03:34:43 SL1 42 S67 +1:37:00 +1:37:00 00:02:38 548 126 674
264 Egija Gulbinska 8011 03:34:44 SL1 43 S68 +1:37:01 +1:37:01 00:02:46 548 120 668
265 Liene Kalniņa 8029 Skrienam kopā 03:38:46 SL1 44 S69 +1:41:02 +1:41:02 00:02:23 538 139 677
266 Dainis Kronbergs 8081 TUKUMS 03:38:46 VL2 73 V197 +1:59:34 +1:55:28 00:02:12 453 99 552
267 Vitālijs Jakovļevs 8112 www.endo.lv 03:40:49 VL1 119 V198 +2:01:37 +2:01:37 00:02:47 449 78 527
268 Valters Alliks 8265 03:50:58 VL1 120 V199 +2:11:46 +2:11:46 00:02:10 430 100 530
269 Iveta Dobele 8012 04:00:02 SL1 45 S70 +2:02:19 +2:02:19 00:03:31 490 95 585
270 Lāsma Āboliņa 8008 VSK Noskrien Divplākšņi 04:42:14 SL2 23 S71 +2:44:30 +2:27:41 00:03:58 417 84 501
271 Jānis Pārums 8191 Ņiprie Ikri DNF