Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
Kalna karalis skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Dzimums Grupa Rezultāts Punkti
1 Jānis Baunis 10059 _ V1 VZ2 00:00:43 300
2 Egīls Ziediņš 5924 V2 VZ1 00:00:44 296
3 Uldis Kļaviņš 7376 Vivobarefoot /Rieksti V3 VB1 00:00:44 290
4 Ainārs Brālītis 7296 RIEKSTI V4 VB1 00:00:44 290
5 Jevgeņijs Stepanovs 8197 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club V5 VL1 00:00:45 288
6 Mārtiņš Krauklis 7180 V6 VB1 00:00:45 288
7 Mārtiņš Zemturis 5713 KSMR Fitness V7 VZ2 00:00:45 286
8 Eduards Pāķis 5170 Saulkrasti SRT V8 VZ3 00:00:45 283
9 Uģis Jocis 5904 Patria Sportland V9 VZ2 00:00:46 279
10 Ilgvars Dzedulis 5847 NAA V10 VZ1 00:00:48 269
11 Voldemārs Lejnieks 7098 SK Dzērvene V11 VB1 00:00:48 267
12 Viktors Saveļjevs 8268 RIEKSTI V12 VL1 00:00:49 265
13 Raivis Reinfelds 8166 Talsu pakalnu sporta klubs V13 VL1 00:00:50 258
14 Edgars Sprūds 8043 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club V14 VL1 00:00:51 253
15 Vladislavs Ņedaivodins 8261 Marienburgas Vilki V15 VL1 00:00:51 253
16 Artūrs Blūmiņš 8226 Virsotne/MARMOT V16 VL1 00:00:51 252
17 Artjoms Rekuņenko 7342 V17 VB1 00:00:52 248
18 Reinis Melbergs 5384 V18 VZ2 00:00:52 247
19 Kaspars Allers 8006 ''Štābs'' BDR V19 VL1 00:00:53 245
20 Ivo Irbe 7345 Talsu pauguraines Zaķi V20 VB1 00:00:53 242
21 Artūrs Rukkalns 7087 V21 VB2 00:00:53 241
22 Uldis Klepers 7337 Virsotne/MARMOT V22 VB2 00:00:54 240
23 Ivars Grobiņš 7103 V23 VB1 00:00:54 239
24 Andris Robalds 5746 pulsometrs.lv V24 VZ2 00:00:55 236
25 Artūrs Vadzis 8142 Pulsometrs.lv V25 VL1 00:00:55 234
26 Edgars Miķelsons 7426 Lynxdojo V26 VL1 00:00:55 233
27 Renārs Teters-Teterovskis 7132 Marienburgas Vilki V27 VB1 00:00:56 230
28 Mārtiņš Gailis 7385 Kocēnu novads V28 VB1 00:00:56 229
29 Kaspars Ušpelis 7417 Patria Sportland V29 VB1 00:00:56 229
30 Žanis Lulle 8182 BALTAIS V30 VL2 00:00:57 228
31 Kristaps Ceriņš 8202 SPB RUN/Brooks V31 VL1 00:00:57 228
32 Mārtiņš Fārenhorsts 7227 Talsu pakalnu sporta klubs V32 VB1 00:00:57 226
33 Mikus Zagata 8052 Marienburgas Vilki V33 VL1 00:00:58 224
34 Jānis Sīpols 7086 Accenture V34 VB1 00:00:58 224
35 Dāvis Poliņš 5477 Supervaroņi V35 VZ2 00:00:58 224
36 Vents Lupkins 7311 SPB RUN/Brooks V36 VB1 00:00:58 224
37 Dainis Limanāns 7085 RIEKSTI V37 VB1 00:00:58 223
38 Kristaps Broks 8072 RIEKSTI V38 VL1 00:00:58 223
39 Mārtiņš Babkins 5695 BALTAIS V39 VZ2 00:00:58 222
40 Jānis Vizulis 8127 V40 VL2 00:00:58 222
41 Arnis Noveičuks 5732 Žolneroviča skriešanas klubs V41 VZ2 00:00:58 222
42 Mārtiņš Ozoliņš 8039 Riga Adventure Team V42 VL1 00:00:58 221
43 Uģis Holsts 8192 SSK BEBRA V43 VL2 00:00:59 220
44 Mareks Vaišļa 7286 ssk Bebra V44 VB2 00:00:59 220
45 Edijs Tropiņš 5159 MARATONA KLUBS V45 VZ2 00:00:59 220
46 Ansis Šteiners 7036 Marienburgas Vilki V46 VB1 00:00:59 219
47 Artis Krievāns 8088 VSK Burkānciems & Co V47 VL2 00:00:59 218
48 Kristaps Brēža 5700 Skrienam kopā - Valmiera V48 VB1 00:00:59 218
49 Sandis Ziediņš 5412 MARATONA KLUBS V49 VZ2 00:00:59 217
50 Jurģis Stukuls 8237 SK Katrīna V50 VL1 00:00:59 217
51 Andis Sakne 5813 Saldus Boksa Klubs V51 VZ2 00:01:00 216
52 Kaspars Adijāns 7034 SPB RUN/Brooks/Mežpils V52 VB1 00:01:00 215
53 Aigars Silkalns 10421 colorlib.com V53 VL1 00:01:00 215
54 Konstantīns Biktimirovs 8194 SPB RUN/Brooks V54 VL1 00:01:00 215
55 Agnis Stulpinskis 5720 VSK "Burkānciems & Co" V55 VZ2 00:01:00 215
56 Mārtiņš Purenkovs 8168 LegsMiserables V56 VL1 00:01:00 215
57 Juris Gudēvics - Liepiņš 8207 V57 VB1 00:01:00 214
58 Reinis Bērziņš 8241 Virsotne/MARMOT V58 VL1 00:01:00 214
59 Jānis Gailis 5353 Kocēnu novads V59 VZ2 00:01:01 213
60 Artūrs Kančs 7343 SSK Bebra V60 VB2 00:01:01 213
61 Reinis Markvarts 7391 V61 VB1 00:01:01 213
62 Andris Ratkus 7206 V62 VB1 00:01:01 212
63 Mārtiņš Karlsons 5350 SK "Tērauds" V63 VZ2 00:01:01 212
64 Vladimirs Ļašs 7042 Jaunmārupe skrien! / Briksnis SK / MRC V64 VB2 00:01:01 212
65 Jānis Vītiņš 5779 RIEKSTI V65 VZ3 00:01:01 211
66 Dzintars Skrundenieks 7396 SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE V66 VB1 00:01:02 210
67 Jānis Griķis 8144 Daugavpils Runners V67 VL1 00:01:02 209
68 Markus Urtāns 5767 Lūša spēks - Jēkabpils V68 VZ1 00:01:02 208
69 Jānis Krastiņš 7272 V69 VB1 00:01:02 208
70 Elvis Rubīns 8049 V70 VL1 00:01:02 207
71 Agris Krūmiņš 5175 SPB RUN/Brooks V71 VZ2 00:01:03 206
72 Arnis Rāts 8077 VSK Noskrien Seniori un senioritas V72 VL1 00:01:03 204
73 Miķelis Zumbergs 8114 Virsotne/MARMOT V73 VL1 00:01:04 203
74 Artūrs Junolainens 5617 Juno Runners V74 VZ2 00:01:04 203
75 Artūrs Kārkliņš 5838 Kocēnu novads V75 VZ2 00:01:04 203
76 Jānis Krūmiņš 5654 V76 VZ2 00:01:04 202
77 Jānis Sondors 7156 Riga Runners V77 VB1 00:01:04 202
78 Edgars Kokorevičs 8058 VSK “Burkānciems & Co” V78 VL1 00:01:04 202
79 Roberts Sukonovs 10427 Supervaroņi V79 VL1 00:01:04 201
80 Jānis Mežiels 5903 PATRIA-SPORTLAND V80 VZ2 00:01:05 200
81 Kristaps Magone 8204 SPB RUN/Brooks V81 VL1 00:01:05 199
82 Rolands Pužulis 7415 - V82 VB1 00:01:05 199
83 Aldis Sjucillo 7432 Latvijas Finieris V83 VB2 00:01:05 199
84 Gints Krieviņš 7125 V84 VB1 00:01:05 198
85 Kaspars Vīksne 5252 Supervaroņu treniņi V85 VZ2 00:01:05 198
86 Kristers Kalašņikovs 5815 Talsu pauguraines Zaķi V86 VZ1 00:01:06 197
87 Sergejs Maslobojevs 8236 NRC Rīga V87 VL1 00:01:06 196
88 Artūrs Andersons 5699 Sauleskalns V88 VZ2 00:01:06 195
89 Gita Vilensone 7179 VSK Noskrien Vāveres S1 SB1 00:01:06 300
90 Alvis Danovskis 7026 Pulsometrs.lv V89 VB1 00:01:06 195
91 Jānis Olengovičs 5177 SPB Run V90 VZ2 00:01:07 194
92 Kristaps Bruners 5340 Virsotne/MARMOT V91 VZ1 00:01:07 194
93 Raivis Hofmanis 5854 Remoss V92 VZ1 00:01:07 193
94 Ralfs Gaubšteins 7128 V93 VB1 00:01:07 193
95 Juris Lācis 5218 V94 VZ2 00:01:07 192
96 Dmitrijs Ničipors 7409 Inov8/ Isostar/ RIEKSTI V95 VB1 00:01:07 192
97 Emīls Stallītis 5688 V96 VZ2 00:01:07 192
98 Pēteris Grīviņš 7030 pulsometrs.lv | Surikati V97 VB1 00:01:07 192
99 Oskars Cimermanis 8263 Patria Sportland V98 VL1 00:01:08 191
100 Aigars Šuvcāns 7150 Lat Met - www.latmet.com V99 VB2 00:01:08 191
101 Ervīns Lūsis 7357 Lūši V100 VB1 00:01:08 191
102 Reinis Skorovs 7351 VSK Noskrien V101 VB1 00:01:08 191
103 Erasts Bobrovs 5614 Talsu pakalna sporta klubs V102 VZ1 00:01:08 191
104 Gints Trēziņš 5669 VSK "Burkānciems & Co" V103 VZ3 00:01:08 190
105 Jānis Znotiņš 7402 Virsotne/MARMOT V104 VB1 00:01:08 190
106 Nauris Spalviņš 5098 Latvijas autoceļu uzturētājs V105 VZ2 00:01:08 190
107 Ritvars Klapars 7288 Burkānciems&Co V106 VB2 00:01:08 189
108 Jānis Šmits 10443 SOLI PA SOLIM V107 VL1 00:01:09 189
109 Laura Čakle 5962 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club S2 SZ2 00:01:09 290
110 Aleksejs Bute 7235 V108 VB1 00:01:09 188
111 Nauris Pļaviņš 8132 V109 VL1 00:01:09 188
112 Arnis Ābelīte 8111 Virsotne/MARMOT V110 VL2 00:01:09 187
113 Artis Pūcītis 8023 SSK Bebra V111 VL1 00:01:09 186
114 Dovydas Sankauskas 7043 V112 VB2 00:01:10 186
115 Līga Valdmane 5837 Kocēnu novads S3 SZ2 00:01:10 285
116 Kristaps Šteinbergs 8222 Legs Misérables V113 VL1 00:01:10 186
117 Antis Zunda 7047 V114 VB3 00:01:10 185
118 Uģis Karasevs 7374 Kocēnu novads V115 VB1 00:01:10 185
119 Aivars Dobris 5605 ASK PATRIA V116 VZ2 00:01:10 185
120 Anrijs Hodžajevs 7363 Bohnenkamp V117 VB1 00:01:10 184
121 Valdis Čunka 7278 Mežpils V118 VB1 00:01:10 184
122 Agris Hatko 8225 No Running, No Party! V119 VL1 00:01:10 184
123 Jolanta Krastiņa 7325 SPB Run/ Brooks S4 SB1 00:01:10 282
124 Jānis Jerofejevs 8067 Lūša spēks - Jēkabpils V120 VL1 00:01:10 184
125 Jānis Bāča 8096 V121 VL1 00:01:10 183
126 Agris P 5235 Lēnie divplākšņi V122 VZ2 00:01:11 183
127 Pāvels Beļajevs 8184 BALTAIS V123 VL2 00:01:11 183
128 Jānis Kūms 8218 Inov-8 | Isostar | Polar | Compressport team Latvia & Pulsometrs.lv V124 VL1 00:01:11 183
129 Vladislavs Aļehnovičs 8171 KROKUS V125 VL1 00:01:11 183
130 Diāna Liepiņa 5056 S5 SZ2 00:01:11 280
131 Artis Dude 5155 Tērvete V126 VZ2 00:01:11 182
132 Gundega Heidingere 5780 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club S6 SZ2 00:01:11 279
133 Sandis Breiers 7310 V127 VB1 00:01:11 182
134 Edgars Auziņš 5117 Matisons Runner's Club V128 VZ3 00:01:11 182
135 Jānis Teteris 7104 Lidosta "Rīga" V129 VB2 00:01:11 181
136 Aino Gošs 7051 Maratona klubs / Virves vilkšanas klubs "Velkonis" V130 VB2 00:01:11 181
137 Rūdolfs Leimanis 5772 Riga Runners V131 VZ2 00:01:11 181
138 Mārtiņš Lūsis 7124 V132 VB1 00:01:12 181
139 Māris Reiniks 7037 V133 VB2 00:01:12 181
140 Didzis Glušņevs 5211 RIEKSTI V134 VZ2 00:01:12 181
141 Gints Putniņš 8159 V135 VL2 00:01:12 180
142 Mārtiņš Birums 8033 VSK “Burkānciems&co” V136 VL1 00:01:12 180
143 Mārtiņš Dambis 7073 INSALVO V137 VB1 00:01:12 180
144 Juris Čerpinskis 7120 SK Pūre V138 VB1 00:01:12 180
145 Jakub Spryngl 7193 V139 VB2 00:01:12 180
146 Kārlis Vīksne 7438 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club V140 VB1 00:01:12 180
147 Marks Vāle 10245 V141 VB1 00:01:12 179
148 Lauris Repša 7262 V142 VB1 00:01:12 179
149 Dainis Vēsma 5264 V143 VZ2 00:01:12 179
150 Dāvis Liepiņš 5874 V144 VZ2 00:01:13 178
151 Ruslans Mamedovs 8210 Daugavpils Runners V145 VL1 00:01:13 178
152 Renārs Vaivods 7062 DNB Service Centre V146 VB1 00:01:13 178
153 Rūdolfs Ričards Andersons 7239 Matisons Runner`s Club V147 VB1 00:01:13 178
154 Andris Ronimoiss 8137 V148 VL1 00:01:13 178
155 Jānis Pugačs 5408 Alusvēders V149 VZ2 00:01:13 178
156 Juris Redisons 10391 LVM dabas parks Tērvetē V150 VB2 00:01:13 178
157 Andris Ludriks 7110 RIEKSTI V151 VB2 00:01:13 177
158 Viktors Volkovs 5802 V152 VZ2 00:01:13 177
159 Mārtiņš Sapats 5690 V153 VZ2 00:01:13 176
160 Pēteris Kļava 8180 VSK Noskrien V154 VL2 00:01:13 176
161 Juris Šehtels 7353 ĀDAŽI V155 VB3 00:01:13 176
162 Kaspars Pētersons 10323 Kocēnu novads V156 VL1 00:01:14 176
163 Rubens Šulcs 8185 Smiltene V157 VL1 00:01:14 176
164 Kristaps Heinsbergs 7250 PATRIA SPORLAND/Pumpuru VSK V158 VB1 00:01:14 176
165 Jānis Zaļums 7040 Swedbank V159 VB1 00:01:14 175
166 Ilona Marhele 5095 pulsometrs.lv S7 SZ2 00:01:14 268
167 Sandis Apenītis 8032 Brīvdienu ģimene V160 VL1 00:01:14 174
168 Jānis Bute 7202 V161 VB1 00:01:14 174
169 Daniels Kodaļevs 5653 Marienburgas Vilki V162 VZ1 00:01:14 174
170 Tomass Delle 5167 BVA Auseklis V163 VZ2 00:01:15 173
171 Rihards Serģis 5297 Sporta klubs Ašais V164 VZ1 00:01:15 173
172 Aigars Rozenbergs 7090 V165 VB1 00:01:15 173
173 Ilmārs Jānis Blūzmanis 5310 V166 VZ1 00:01:15 173
174 Iņigo Torre 7161 V167 VB1 00:01:15 173
175 Sergejs Ļeta 8136 PATRIA-SPORTLAND V168 VL1 00:01:15 172
176 Kristaps Daugavietis 7006 Lidosta “Rīga” V169 VB1 00:01:15 172
177 Andris Sprūds 8116 VSK Noskrien / Divplākšņi V170 VL1 00:01:15 172
178 Mārtiņš Skujenieks 7116 V171 VB1 00:01:15 172
179 Arnis Sluga 7228 Virsotne/MARMOT V172 VB2 00:01:15 172
180 Kristiāns Košinskis 8007 V173 VL1 00:01:15 172
181 Laura Pētersone 7373 Kocēnu novads S8 SZ2 00:01:16 263
182 Matīss Slikšjānis 10468 SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE V174 VZ1 00:01:16 171
183 Renārs Vasiļjevs 7266 V175 VB1 00:01:16 171
184 Jānis Pauliņš 5600 V176 VZ2 00:01:16 171
185 Matīss Vecvagaris 8250 ultrataka.lv V177 VL2 00:01:16 170
186 Artūrs Ketlers 8090 SK Dzērvene V178 VL1 00:01:16 170
187 Dainis Hohbergs 7188 Latvijas Finieris V179 VB2 00:01:16 170
188 Andis Ruskulis 8148 LIDA V180 VL1 00:01:16 170
189 Gvido Kalniņš 10324 Supervaroņi V181 VL1 00:01:16 170
190 Guntis Leimanis 7057 V182 VB2 00:01:16 170
191 Krišjānis Svilpe 7058 EY V183 VB1 00:01:16 170
192 Ivo Zemturis 7112 Juno Runners V184 VB2 00:01:16 170
193 Aigars Tohters 7158 SK Dzērvene V185 VB2 00:01:16 170
194 Mārcis Kārkliņš 8004 Grāmatvedis V186 VL1 00:01:16 170
195 Rolands Štrehers 8239 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā V187 VL1 00:01:16 169
196 Mārtiņš Niķis 8027 V188 VL1 00:01:16 169
197 Aigars Cibuļskis 7083 Legs Miserables V189 VB2 00:01:16 169
198 Aivis Rumba 5282 OldSnails V190 VZ2 00:01:17 169
199 Andis Gailis 8162 Kocēnu novads V191 VL2 00:01:17 169
200 Andris Kozačkovs 5641 Ludza V192 VZ3 00:01:17 169
201 Kristaps Kaimiņš 8264 Patria Sportland V193 VL2 00:01:17 168
202 Alberts Dambis 8181 Insalvo V194 VL1 00:01:17 168
203 Mārtiņš Salnājs 5137 V195 VZ3 00:01:17 168
204 Agnese Sperga 7183 Supervaroņi S9 SB1 00:01:17 258
205 Sandis Āboliņš 5836 Kocēnu novads V196 VZ1 00:01:17 168
206 Artūrs Elstiņš 7282 Marienburgas vilki V197 VB2 00:01:17 167
207 Ģirts Žagars 7076 Talsu pauguraines zaķi V198 VB1 00:01:17 167
208 Matīss Haritonovs 8217 Pulsometrs.lv V199 VL1 00:01:17 167
209 Mārtiņš Maizītis 5347 Tēvs un dēls V200 VZ2 00:01:18 167
210 Ivita Šale 7348 SSK Bebra S10 SB1 00:01:18 256
211 Anatolijs Macuks 7378 "Lūša spēks" Jēkabpils V201 VB2 00:01:18 167
212 Kārlis Ielejs 8020 Riga Runners V202 VL2 00:01:18 167
213 Aigars Bundzinieks 8124 V203 VL3 00:01:18 167
214 Jānis Vītols 7059 3D Running V204 VB1 00:01:18 166
215 Oļegs Solovjovs 7270 Talsu pakalnu sporta klubs V205 VB2 00:01:18 166
216 Andrejs Dmitrijevs 7305 BALTAIS V206 VB1 00:01:18 166
217 Māris Āriņš 5075 V207 VZ2 00:01:18 166
218 Arvīds Grāvelis 5397 DEERED V208 VZ2 00:01:18 166
219 Santa Žukovska 10425 Mailigen S11 SB1 00:01:18 255
220 Gatis Barons 5339 Kāpā OK V209 VZ2 00:01:18 165
221 Valdis Grudulis 7184 Ieskriet kontrollaikā V210 VB1 00:01:18 165
222 Uģis Dreimanis 5326 V211 VZ2 00:01:19 164
223 Mihails Kudrjaševs 5875 Supervaroņi V212 VZ3 00:01:19 164
224 Aldis Rocēns 7360 Bukdesign I Stirnubuks.lv V213 VB2 00:01:19 163
225 Atis Vanags 7028 V214 VB1 00:01:19 163
226 Māris Lūsis 8025 Skrienošie Lūši V215 VL2 00:01:19 163
227 Kristaps Radvilavičs 5270 3D Running V216 VZ2 00:01:19 163
228 Agris Samcovs 8206 Musliks V217 VL2 00:01:19 163
229 Mārtiņš Krams-Keirāns 10386 #erglisunpiekuns V218 VL1 00:01:20 163
230 Aivars Šķudītis 8198 Latvijas Finieris V219 VL1 00:01:20 163
231 Gatis Pūcītis 8176 Swedbank V220 VL1 00:01:20 162
232 Matiss Meinards Puķulauks 10246 V221 VB1 00:01:20 162
233 Reinis Bileskalns 7287 V222 VB1 00:01:20 162
234 Gatis Brokāns 8254 Matisons Runner's Club V223 VL2 00:01:20 162
235 Tomass Fedotovs 7328 ČikČik V224 VB1 00:01:20 162
236 Ilze Vindele 7189 S12 SB1 00:01:20 248
237 Guntars Logins 5543 Alpha Partners V225 VZ2 00:01:20 162
238 Mārtiņš Niklass 8066 TRX Cēsis V226 VL2 00:01:20 162
239 Mārtiņš Holsts 7256 V227 VB1 00:01:20 161
240 Edgars Apinis 7418 Patria Sportland V228 VB1 00:01:20 161
241 Tālis Paeglis 7210 No Running, No Party! V229 VB1 00:01:20 161
242 Mārtiņš Herings 5736 Emergn V230 VZ2 00:01:20 161
243 Ģirts Dakša 8156 Tukums V231 VL1 00:01:20 161
244 Jānis Kolužs 7340 Daugavpils Runners V232 VB1 00:01:20 161
245 Kalvis Silgals 8031 Surikati / Eveko poligrāfija V233 VL1 00:01:20 161
246 Miķelis Vietnieks 8099 Noskrien Cēsis V234 VL1 00:01:20 161
247 Mārcis Kalniņš 7139 Jaunmārupe Skrien! V235 VB1 00:01:20 161
248 Edgars Lapiņš 8175 Coffee Address V236 VL1 00:01:21 161
249 Gustavs Venters 8227 run 4 fun V237 VL1 00:01:21 161
250 Konstantīns Čursins 8120 ChursinTeam V238 VL1 00:01:21 161
251 Mareks Tumašs 8235 Sapiens/Spararats V239 VL2 00:01:21 160
252 Aivars Spūlis 5557 Izturība V240 VZ3 00:01:21 160
253 Pavels Saveljevs 7019 V241 VB1 00:01:21 160
254 Intars Veberis 7365 V242 VB2 00:01:21 160
255 Agita Kaļva 5209 Ķegumā spēks S13 SZ3 00:01:21 245
256 Sandra Urtāne 7329 Rēzeknes novads S14 SB1 00:01:21 245
257 Jānis Andrējevs 8010 V243 VL1 00:01:21 160
258 Alens Kārlis Kārkliņš 5787 Ērgļi V244 VZ1 00:01:21 160
259 Agnis Mūrnieks 8087 OVI V245 VL1 00:01:21 159
260 Atis Legzdiņš 10373 V246 VZ1 00:01:21 159
261 Zigmārs Mazulis 7428 Marienburgas vilki V247 VB1 00:01:21 159
262 Krišjānis Hartmanis 7111 Juno Runners V248 VB1 00:01:21 159
263 Juris Balandis 7067 Marienburgas Vilki V249 VB2 00:01:21 159
264 Deniss Macevičs 5335 Bauskas velokomanda V250 VZ2 00:01:22 159
265 Kristiāns Krauklis 10413 ukiyo running V251 VB1 00:01:22 159
266 Laura Stankuna 5329 Legs Miserables S15 SZ2 00:01:22 243
267 Reinis Spaile 10470 TEAM SIMBA V252 VB1 00:01:22 158
268 Dana Mačtama 8113 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S16 SL1 00:01:22 243
269 Irīna Štūla Pankoka 5565 LIDA S17 SZ2 00:01:22 243
270 Ritvars Bušs 10247 V253 VB1 00:01:22 158
271 Arnis Kārkliņš 5146 V254 VZ3 00:01:22 158
272 Gusts Fokerots 10326 Vientuļais Vilks V255 VL2 00:01:22 158
273 Edgars Dobelis 8078 KROKUS V256 VL1 00:01:22 158
274 Mārtiņš Ragainis 8100 Selga V257 VL1 00:01:22 157
275 Dace Banga-Hodžajeva 7244 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club S18 SB1 00:01:22 241
276 Andris Bāliņš 8028 V258 VL1 00:01:23 157
277 Anete Švilpe 8097 Inov8 / OSveikals.lv / Suunto / VSK Noskrien Vāveres S19 SL1 00:01:23 241
278 Mārtiņš Freibergs 8030 Latvia TrailRace V259 VL1 00:01:23 157
279 Kaspars Tērauds 7435 Četras Zoles V260 VB1 00:01:23 157
280 Kaspars Kravalis 5151 Lūša spēks - Jēkabpils V261 VZ2 00:01:23 157
281 Elvis Bernhards 5631 V262 VZ2 00:01:23 156
282 Aleksejs Marizihins 7148 POTA42 V263 VB1 00:01:23 156
283 Mārtiņš Ruttulis 7397 V264 VB1 00:01:23 156
284 Pēteris Skuja 7258 V265 VB2 00:01:23 156
285 Rūdolfs Bondars 8003 V266 VL1 00:01:23 156
286 Ginta Bogdanova 5712 SPB RUN/Brooks S20 SZ1 00:01:23 239
287 Eliss Dukaļskis 5094 V267 VZ2 00:01:23 155
288 Vladimir Tarasov 8122 V268 VL2 00:01:24 155
289 Raivis Zelenkevičs 7094 Shiny Happy People V269 VB1 00:01:24 155
290 Roberts Gaidulis 10472 V270 VZ2 00:01:24 155
291 Dinass Talents 7309 V271 VB1 00:01:24 155
292 Dāvis Uļģis 7302 BALTAIS V272 VB1 00:01:24 155
293 Jānis Banders 7049 V273 VB2 00:01:24 154
294 Vitālijs Žuselis 7335 Daugavpils runners V274 VB2 00:01:24 154
295 Valdis Skotelis 7081 V275 VB1 00:01:24 154
296 Jānis Ābols 5090 Maratona Klubs V276 VZ3 00:01:24 154
297 Aleksis Borozdins 7398 Salacgrīva V277 VB1 00:01:24 154
298 Andris Bergmanis 5939 V278 VZ2 00:01:24 154
299 Toms Ķelderis 7242 Mežaciems V279 VB1 00:01:24 154
300 Valdis Ņilovs 8001 Maratona klubs V280 VL2 00:01:24 154
301 Ivo Levāns 5345 Engures sportam I Sporta patriots V281 VZ3 00:01:24 154
302 Ilze Meijere 7416 Patria Sportland S21 SB1 00:01:24 236
303 Dzintars Lejiņš 7304 #patsparsevi V282 VB2 00:01:24 153
304 Aivars Zaķis 7349 Maratona klubs/LSC V283 VB3 00:01:24 153
305 Aivars Fogelis 7170 V284 VB1 00:01:25 153
306 Mārtiņš Plaudis 8128 VSK Noskrien/ SK Dzērvene V285 VL1 00:01:25 153
307 Aleksis Jarockis 8212 V286 VL1 00:01:25 153
308 Andis Miķelsons 7041 V287 VB2 00:01:25 153
309 Ēriks Siņicins 7372 Swedbank V288 VB2 00:01:25 153
310 Juris Dombrovskis 8117 Rēzeknes novads V289 VL2 00:01:25 153
311 Kristaps Skujiņš 10416 Spararats V290 VB1 00:01:25 152
312 Henrijs Lērme 7141 VSK "Burkānciems & Co" V291 VB1 00:01:25 152
313 Andis Lūsis 7264 Talsu pakalnu sporta klubs V292 VB1 00:01:25 152
314 Juris Semjonovs 8022 Zemgales ziņas V293 VL2 00:01:25 152
315 Kate Dūdele 5763 Legs Miserables S22 SZ2 00:01:25 234
316 Gints Bērziņš 7113 Brīvdienu ģimene V294 VB2 00:01:25 152
317 Jānis Liepiņš 5057 Skapari V295 VZ2 00:01:25 152
318 Viesturs Zimackis 8042 V296 VL1 00:01:25 152
319 Raivis Skrinda 5830 Bioderma V297 VZ2 00:01:25 152
320 Zane Tilta-Kūma 7326 Vāveres S23 SB1 00:01:25 233
321 Rūdolfs Beļaunieks 5625 Sportland V298 VZ2 00:01:25 151
322 Svens Spēks 5389 KROKUS V299 VZ1 00:01:26 151
323 Dāvis Rozītis 7052 SPB RUN/Brooks V300 VB1 00:01:26 151
324 Guntis Grīnfelds 7196 Emergn V301 VB1 00:01:26 151
325 Ints Vovers 7163 V302 VB1 00:01:26 151
326 Stanislavs Rogovskis 5876 V303 VZ2 00:01:26 151
327 Olga Maloļetņikova 8082 Riga Runners S24 SL1 00:01:26 232
328 Aldis Ezers 7142 V304 VB1 00:01:26 151
329 Ingmārs Felcis 5961 Miera ezīši V305 VZ2 00:01:26 150
330 Jānis Avens 5567 MaratonaKlubs/Rembate V306 VZ3 00:01:26 150
331 Klāvs Sebris 10434 V307 VB1 00:01:26 150
332 Ritvars Kalniņš 8059 Skrienam kopā - Valmiera V308 VL2 00:01:26 150
333 Guntis Rasims 8131 Rēzeknes novads V309 VL1 00:01:26 150
334 Gints Krastiņš 8220 Emergn V310 VL1 00:01:27 150
335 Jānis Veļķeris 7300 Alūksne V311 VB1 00:01:27 149
336 Juris Misters 7420 V312 VB1 00:01:27 149
337 Agnis Apinis 5686 RUNCIS V313 VZ2 00:01:27 149
338 Kristaps Čehovičs 7004 V314 VB1 00:01:27 149
339 Toms Kalniņš 7316 V315 VB1 00:01:27 148
340 Ronalds Vītols 5616 I.Marhele team/ Sport Factory Riga V316 VZ2 00:01:27 148
341 Linda Boldāne 8252 Pulsometrs.lv S25 SL1 00:01:27 228
342 Ainārs Kravalis 7000 Siguldas maratona klubs V317 VB2 00:01:27 148
343 Lauris Veidemanis 7403 V318 VB1 00:01:27 148
344 Gustavs Stradiņš 5111 Marienburgas Vilki V319 VZ1 00:01:27 148
345 Andis Ozoliņš 10315 Taisnais V320 VZ3 00:01:27 148
346 Edward Junda 8017 Inžinerija V321 VL2 00:01:27 148
347 Ilze Limanane 8065 VSK Noskrien Vāveres S26 SL2 00:01:28 227
348 Kaspars Lācis 7295 Velo klubs Sigulda V322 VB1 00:01:28 148
349 Antra Spundiņa 8035 VSK Noskrien S27 SL1 00:01:28 227
350 Indars Melzobs 7380 V323 VB2 00:01:28 147
351 Rolandas Silius 8018 Inžinerija V324 VL2 00:01:28 147
352 Viktors Malihins 7200 Rēzeknes novads V325 VB2 00:01:28 147
353 Reinis Veinbergs 5298 Valkas LEHI V326 VZ1 00:01:28 147
354 Zane Bulāne 7255 Supervaroņi S28 SB1 00:01:28 226
355 Gatis Lejnieks 7387 NAA V327 VB1 00:01:28 147
356 Uģis Pauriņš 7379 Izturība V328 VB2 00:01:28 147
357 Oskars Ozoliņš 5380 Matisons Runner's Club V329 VZ2 00:01:28 147
358 Sintija Šaitere 7231 LIDA S29 SB1 00:01:28 225
359 Edgars Skuja 7229 LIDA V330 VB1 00:01:28 147
360 Andrejs Semjonovs 10451 The House V331 VB1 00:01:28 146
361 Deniss Rostkovskis 8070 V332 VL1 00:01:28 146
362 Kristaps Pilskalns 8201 Supervaroņi V333 VL1 00:01:29 146
363 Edgars Tiltanovs 7224 V334 VB1 00:01:29 146
364 Dāvis Zelmenis 10467 Maratona klubs / Zemgales Ziņas V335 VZ2 00:01:29 146
365 Guntars Eglītis 5840 Kocēnu novads 1 V336 VZ2 00:01:29 146
366 Valdis Miezītis 8213 Engures Sportam I Sporta patriots V337 VL2 00:01:29 146
367 Elīna Lūse 7427 Lūši S30 SB1 00:01:29 224
368 Krišjānis Puriņš 5773 V338 VZ2 00:01:29 145
369 Edgars Bariss 5251 V339 VZ2 00:01:29 145
370 Laura Kaleja 7154 VSK Noskrien Divplākšņi S31 SB1 00:01:29 223
371 Reinis Graviņš 5188 V340 VZ2 00:01:29 145
372 Kārlis Kostjukovs 7414 Purva Kurmji V341 VB2 00:01:29 145
373 Armands Ivanovskis 5468 V342 VZ2 00:01:30 144
374 Rasma Čoiča 5905 Patria Sportland S32 SZ2 00:01:30 221
375 Arnis Kuzmanis 7084 Brīvdienu ģimene V343 VB2 00:01:30 144
376 Timurs Kukes 5294 V344 VZ1 00:01:30 144
377 Zigmunds Vītiņš 8101 Noskrien Cēsis V345 VL2 00:01:30 144
378 Gatis Melgalvis 5362 Kocēnu novads V346 VZ3 00:01:30 143
379 Andris Edgars Fecers 5113 V347 VZ1 00:01:30 143
380 Guntis Pucens 7257 SK Katrīna V348 VB3 00:01:30 143
381 Jevgeņijs Kušakovs 5403 Rēzeknes novads V349 VZ2 00:01:30 143
382 Haralds Iesalnieks 5455 V350 VZ1 00:01:31 143
383 Inese Otomere 7204 PICA LULU S33 SB2 00:01:31 219
384 Ilmars Knipšis 7185 VSK Noskrien Seniori V351 VB3 00:01:31 142
385 Gunārs Bodnieks 5354 EY V352 VZ2 00:01:31 142
386 Rita Anopa 5535 Vāveres S34 SZ2 00:01:31 218
387 Kaspars Vēzītis 7260 Lielupes Buki V353 VB2 00:01:31 142
388 Indulis Āboliņš 5719 Jaunmārupe skrien V354 VZ3 00:01:31 142
389 Jānis Dainis 5841 Kocēnu novads 1 V355 VZ4 00:01:31 142
390 Marta Kvisvika 8211 KVISVIKI S35 SL1 00:01:31 218
391 Dzintars Derkačs 10325 V356 VL2 00:01:31 142
392 Rikards Raimo 5586 bezkomandejisks V357 VZ1 00:01:31 142
393 Lāsma Zebuliņa 7423 VSK Noskrien Blonde S36 SB2 00:01:31 218
394 Santa Puriņa 8255 S37 SL2 00:01:32 217
395 Kārlis Šķēle 7333 V358 VB1 00:01:32 141
396 Viviana Kirilova 8219 VSK Noskrien Vāveres S38 SL2 00:01:32 217
397 Artis Kubliņš 5590 KUBLIŅI V359 VZ3 00:01:32 141
398 Sergejs Kižlo 7022 Swedbank V360 VB1 00:01:32 141
399 Līga Rusiņa 8188 BALTAIS S39 SL1 00:01:32 217
400 Ludmila Joce 8170 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club S40 SL3 00:01:32 217
401 Uldis Spulle 5383 TeamEiduki V361 VZ2 00:01:32 141
402 Aivis Reinholds 5407 Siguldas Maratona klubs V362 VZ3 00:01:32 141
403 Brets Pirtnieks 5675 V363 VZ3 00:01:32 141
404 Oskars Oleksivs 7382 V364 VB1 00:01:32 141
405 Inese Kokoreviča 7265 VSK Burkānciems & Co S41 SB1 00:01:32 216
406 Juris Ķibilds 5451 Selga V365 VZ2 00:01:32 140
407 Uģis Kampars 5114 V366 VZ2 00:01:32 140
408 Artis Trapša 5206 Blāča draugi V367 VZ2 00:01:32 140
409 Oskars Suheckis 5064 V368 VZ2 00:01:32 140
410 Māris Roznieks 5410 V369 VZ3 00:01:32 140
411 Andis Meirēns 7393 Legs Miserables / Gjensidige V370 VB1 00:01:33 140
412 Gatis Kriuliņš 5630 V371 VZ3 00:01:33 140
413 Gaitis Sproģis 5163 V372 VZ3 00:01:33 140
414 Andris Jansons 7211 VSK Noskrien V373 VB3 00:01:33 140
415 Elīna Barone 5087 SPB RUN/Brooks S42 SZ2 00:01:33 214
416 Dāvis Gotlands 7102 SK "Katrīna" V374 VB1 00:01:33 140
417 Jānis Laganovskis 7412 VSK Noskrien V375 VB1 00:01:33 140
418 Andrejs Horošavins 5525 DPD LATVIJA V376 VZ2 00:01:33 139
419 Jānis Kazāks 5715 V377 VZ2 00:01:33 139
420 Dārta Otomere 7121 S43 SB1 00:01:33 213
421 Aleksis Orlovs 7155 V378 VB2 00:01:33 139
422 Jānis Kudums 7029 V379 VB2 00:01:33 139
423 Dēvids Kristapsons 5203 ASK Patria V380 VZ1 00:01:34 138
424 Edgars Koncevojs 8055 V381 VL1 00:01:34 138
425 Denis Sokolovs 7404 V382 VB2 00:01:34 138
426 Jurģis Urtāns 8230 Lūša spēks - Jēkabpils V383 VL1 00:01:34 138
427 Rolands Rudītis 8015 V384 VL1 00:01:34 138
428 Edijs Eiduks 5671 TEAM EIDUKI V385 VZ1 00:01:34 138
429 Ivars Damroze 7425 ASK Patria V386 VB1 00:01:34 138
430 Uģis Pušpurs 5059 V387 VZ2 00:01:34 138
431 Andris Marherts 5392 H.T.L. V388 VZ2 00:01:34 138
432 Aiga Taulīna 7263 Saldus Boksa klubs S44 SB1 00:01:34 212
433 Laura Dzepuka 5139 Zemgales ziņas S45 SZ1 00:01:34 212
434 Didzis Sprūds 7217 V389 VB1 00:01:34 138
435 Ilze Sermolīte 7032 Zemgales Ziņas S46 SB2 00:01:34 211
436 Elita Zālīte 7314 TRX Cēsis S47 SB2 00:01:34 211
437 Artis Šauriņš 7181 New Village Workout V390 VB1 00:01:34 138
438 Ina Balgalve 7175 S48 SB2 00:01:34 211
439 Daiga Hildebrante 5710 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club S49 SZ2 00:01:34 211
440 Guntis Zvilna 7220 Biznesa parks ABAVA V391 VB2 00:01:34 137
441 Jānis Skamanis 5196 The Last Gentleman V392 VZ2 00:01:34 137
442 Raivis Ķergalvis 7164 V393 VB2 00:01:35 137
443 Rihards Hohbergs 5471 Latvijas Finieris V394 VZ1 00:01:35 137
444 Artūrs Čeirāns 8080 V395 VL1 00:01:35 137
445 Arnis Pokšāns 7429 Abas Kreisās Kājas V396 VB2 00:01:35 137
446 Didzis Dobelis 5942 Latvijas gaisa satiksme V397 VZ2 00:01:35 137
447 Evija Abiļeva 7234 Swedbank S50 SB1 00:01:35 210
448 Jānis Neimanis 5621 Talsu pakalnu sporta klubs V398 VZ4 00:01:35 137
449 Oskars Mozmacs 10422 V399 VB1 00:01:35 137
450 Andris Bērziņš 5480 V400 VZ3 00:01:35 136
451 Andris Vasiļevskis 5286 V401 VZ2 00:01:35 136
452 Māris Videmanis 7055 Mežsusuri V402 VB2 00:01:35 136
453 Jānis Artemjevs 5309 V403 VZ2 00:01:35 136
454 Dainis Muško 8123 Kartavkalnu buki V404 VL2 00:01:35 136
455 Intārs Stalbergs 7315 V405 VB2 00:01:36 135
456 Aigars Freimanis 5574 V406 VZ2 00:01:36 135
457 Rudīte Everte 5285 Pati par sevi S51 SZ3 00:01:36 207
458 Guntars Kukuļinskis 8085 Thunder Solutions V407 VL2 00:01:36 135
459 Eduards Salcevics 7366 V408 VB1 00:01:36 135
460 Kristaps Ķemme 7079 DPD LATVIJA V409 VB1 00:01:36 135
461 Jānis Jurševskis 8092 V410 VL1 00:01:36 134
462 Aleksejs Haritoņenko 5402 V411 VZ2 00:01:36 134
463 Mārcis Smalkais 8084 Metam mieru! V412 VL1 00:01:37 134
464 Edgars Strapcāns 7279 V413 VB1 00:01:37 134
465 Māris Bisenieks 5053 OK Purva Bridējs V414 VZ3 00:01:37 134
466 Jēkabs Vanags 7021 Akuna Tribe V415 VB1 00:01:37 134
467 Ivars Broničs 8224 Guddžobs Guddans V416 VL1 00:01:37 134
468 Jānis Skujenieks 7318 Ozons V417 VB1 00:01:37 134
469 Marina Jumatova 5459 Matisons Runner's Club S52 SZ2 00:01:37 205
470 Juris Šķudītis 5485 Latvijas Finieris V418 VZ3 00:01:37 134
471 Māris Bumbieris 5494 Latvijas Finieris V419 VZ2 00:01:37 134
472 Jānis Svīķis 8149 V420 VL1 00:01:37 133
473 Regimantas Šnipaitis 8089 V421 VL2 00:01:37 133
474 Dmitrijs Perlovs 7108 POTA42 V422 VB2 00:01:37 133
475 Artis Līcītis 8186 Top Media V423 VL1 00:01:37 133
476 Irēna Gedroviča 5668 Jaunmārupe skrien S53 SZ2 00:01:37 204
477 Ansis Šulmanis 10317 Rīdzene Functional Fitness V424 VZ2 00:01:37 133
478 Kaspars Vingris 8243 Virsotne/MARMOT V425 VL1 00:01:37 133
479 Nelda Neilande 5880 Supervaroņu treniņi S54 SZ1 00:01:37 204
480 Sandris Līdums 7131 Latvijas Finieris V426 VB2 00:01:37 133
481 Zanda Malančuka 7327 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club S55 SB1 00:01:37 204
482 Ingus Jakstiņš 7117 Swedbank V427 VB2 00:01:37 133
483 Mārcis Bogdānovs 5851 NAA V428 VZ1 00:01:38 133
484 Sabīne Metāla 8141 Mailigen S56 SL1 00:01:38 204
485 Elīna Jokuma 8189 Legs Miserables S57 SL1 00:01:38 204
486 Roberts Treijs 8200 Noskrien ziemu! V429 VL2 00:01:38 133
487 Raivis Blūms 5358 Juno Runners V430 VZ2 00:01:38 132
488 Alise Stavro 8232 Stavro Ģimene S58 SL1 00:01:38 203
489 Aigars Rudzītis 5414 V431 VZ2 00:01:38 132
490 Ivars Eglītis 7383 Kocēnu novads 1 V432 VB2 00:01:38 132
491 Dāvis Baumanis 5956 RSU V433 VB1 00:01:38 132
492 Gunārs Grundštoks 7233 VSK Noskrien / PaBaso.lv V434 VB1 00:01:38 132
493 Hārdijs Parādnieks 5797 V435 VZ2 00:01:38 132
494 Mairis Pētersons 5364 V436 VZ2 00:01:38 132
495 Sandis Sproģis 5153 Tet V437 VZ3 00:01:38 132
496 Dagnis Boltrikovs 5406 Veselīga Slodzīte V438 VZ2 00:01:38 132
497 Pēteris Zustrups 8009 V439 VL1 00:01:38 132
498 Normunds Zauls 8115 Limbaži SKRIEN V440 VL2 00:01:38 132
499 Haralds Pūce 5884 Madona V441 VZ3 00:01:38 132
500 Edijs Bogomolovs 7271 Emergn V442 VB1 00:01:38 132
501 Svetlana Savanovica 7212 S59 SB2 00:01:38 202
502 Edgars Ogņevs 7097 V443 VB2 00:01:38 132
503 Evija Vate 8062 Engures Sportam/Sporta patriots S60 SL1 00:01:39 202
504 Karīna Mamedova 5738 Daugavpils Runners S61 SZ2 00:01:39 202
505 Jānis Krēsliņš 5359 Swedbank V444 VZ2 00:01:39 131
506 Ināra Lūse 5391 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club S62 SZ4 00:01:39 201
507 Igors Zinkevičs 5647 RWA V445 VZ3 00:01:39 131
508 Ieva Bļusina 5228 Latvijas Vieglatlētikas savienība S63 SZ2 00:01:39 201
509 Toms Ķikusts 7313 TallRo V446 VB2 00:01:39 131
510 Aigars Vārna 8233 Talsu pauguraines zaķi V447 VL2 00:01:39 131
511 Guna Sprūde 8129 Divplākšņi S64 SL1 00:01:39 201
512 Alvis Bitenieks 7074 Latvijas Finieris V448 VB1 00:01:39 131
513 Edgars Rollis 7334 V449 VB1 00:01:39 131
514 Ņikita Priede 7406 V450 VB1 00:01:39 131
515 Liene Blumbeka 5801 Virsotne/MARMOT S65 SZ2 00:01:39 200
516 Nikita Martovs 5001 V451 VZ2 00:01:39 131
517 Kaspars Vīksniņš 5220 V452 VZ2 00:01:39 130
518 Andis Jaunķierpis 8016 Maratona klubs V453 VL2 00:01:39 130
519 Janis Kopmanis 7105 LSC V454 VB3 00:01:39 130
520 Roms Žilinsks 8183 V455 VL1 00:01:40 130
521 Jānis Liepiņš 10372 V456 VZ2 00:01:40 130
522 Artūrs Melbārdis 5277 V457 VZ2 00:01:40 130
523 Indulis Tilgass 8095 V458 VL2 00:01:40 130
524 Evita Ruskova 7339 VSK Noskrien S66 SB1 00:01:40 199
525 Reinis Jasliņš 8063 Jaunmārupe skrien! V459 VL2 00:01:40 130
526 Diāna Kristiņa 5396 S67 SZ2 00:01:40 199
527 Armands Auziņš 8135 Riga Runners SB V460 VL2 00:01:40 129
528 Edgars Lazdāns 5088 V461 VZ2 00:01:40 129
529 Valdis Bergs 8121 V462 VL1 00:01:40 129
530 Imants Kaldre 7068 VSK Noskrien V463 VB1 00:01:40 129
531 Kaspars Burka 7127 V464 VB1 00:01:41 129
532 Agris Hermanis 7317 V465 VB2 00:01:41 129
533 Guntis Gailītis 5342 V466 VZ3 00:01:41 129
534 Janis Kopmanis 8267 V467 VL2 00:01:41 128
535 Amanda Krūmiņa 8244 S68 SL1 00:01:41 197
536 Viesturs Dude 5900 Dobeles Sporta skola V468 VZ4 00:01:41 128
537 Artūrs Jermolovs 10435 VSK Noskrien/Meža taku skrējieni V469 VB1 00:01:41 128
538 Deniss Denisenko 5308 Sanctimony V470 VZ2 00:01:41 128
539 Ieva Upmace-Grīviņa 7350 Surikati S69 SB1 00:01:41 196
540 Mareks Lazda 5541 V471 VZ2 00:01:41 128
541 Līga Pētersone 5871 S70 SZ2 00:01:41 196
542 Aigars Ķauķītis 5215 V472 VZ2 00:01:41 128
543 Edijs Vilnis 8234 Biznesa parks ABAVA V473 VL2 00:01:41 128
544 Baiba Zvirbule 7096 S71 SB2 00:01:42 196
545 Jānis Sīmanis 7232 V474 VB1 00:01:42 127
546 Laura Vīķe 7411 OK Kāpa S72 SB1 00:01:42 196
547 Maruta Guitāne 5658 Ludza S73 SZ3 00:01:42 195
548 Kristīne Slikšāne 8160 Jaunmārupe skrien S74 SL2 00:01:42 195
549 Ēriks Roze 5332 V475 VZ2 00:01:42 127
550 Lauris Zemvalds 5431 GJENSIDIGE V476 VZ3 00:01:42 127
551 Alise Kalniņa 7219 H.T.L. S75 SB1 00:01:42 195
552 Ainārs Elksnis 5346 Biksēs pavasaris V477 VZ2 00:01:42 127
553 Ints Radziņš 5271 V478 VZ2 00:01:42 127
554 Māris Meinerts 5828 Bioderma V479 VZ2 00:01:42 126
555 Viesturs Kozilāns 7293 V480 VB2 00:01:43 126
556 Dace Hartmane 8164 Talsu pauguraines zaķi S76 SL2 00:01:43 194
557 Kārlis Skutāns 5049 VPK V481 VZ1 00:01:43 126
558 Heinrihs Otomers 8177 V482 VL2 00:01:43 126
559 Aigars Bērziņš 8167 V483 VL1 00:01:43 126
560 Linda Beldava 5507 VSK Noskrien Vāveres S77 SZ3 00:01:43 193
561 Inese Meldere 7048 S78 SB2 00:01:43 193
562 Arnis Mūrnieks 8209 V484 VL2 00:01:43 126
563 Linda Žukovska 5608 DNB Service Centre S79 SZ2 00:01:43 193
564 Jānis Māgurs 5399 KOLKAS SPORTA KLUBS V485 VZ2 00:01:43 126
565 Aivars Beldavs 5374 V486 VZ3 00:01:43 125
566 Jurijs Nazarovs 7223 V487 VB1 00:01:43 125
567 Guntars Brauns 7130 V488 VB2 00:01:43 125
568 Elvita Alksne 7388 NAA S80 SB1 00:01:43 192
569 Ints Marcinkevičs 5577 V489 VZ3 00:01:43 125
570 Armīns Kleinbergs 5236 Lēnie divplākšņi V490 VZ2 00:01:43 125
571 Linda Ezera 7138 S81 SB1 00:01:44 192
572 Alvita Mirecka 8165 Talsu pakalnu sporta klubs S82 SL2 00:01:44 192
573 Raivis Māgurs 5491 Kolka V491 VZ2 00:01:44 125
574 Māris Katkovskis 5055 V492 VZ2 00:01:44 125
575 Jurģis Kļavpurs 5704 RWA V493 VZ2 00:01:44 125
576 Ineta Jerofejeva 7149 Lūša spēks - Jēkabpils S83 SB1 00:01:44 191
577 Janis Zile 7434 V494 VB1 00:01:44 124
578 Roberts Šveicers 5702 Suntaži V495 VZ2 00:01:44 124
579 Kalvis Kristers Krīgers 5044 V496 VZ1 00:01:44 124
580 Edgars Marcinkevičs 5233 Lidosta "Rīga" V497 VZ2 00:01:44 124
581 Aivis Pijols 5014 Draugiem Group V498 VZ2 00:01:44 124
582 Kārlis Ansons 7118 V499 VB1 00:01:44 124
583 Arnis Vilčinskis 5569 iSK ZB Fizkultūra V500 VZ2 00:01:44 124
584 Konstantīns Vasiļjevs 7354 V501 VB1 00:01:45 124
585 Kristaps Vidžis 5817 Madona V502 VZ2 00:01:45 124
586 Ainārs Miņins 5563 LIDA V503 VZ3 00:01:45 124
587 Kaspars Ummers 5852 ind. V504 VZ3 00:01:45 124
588 Ilga Ozoliņa 5926 DNB Service Centre S84 SZ2 00:01:45 190
589 Austris Vasiļevskis 7355 Emergn V505 VB2 00:01:45 123
590 Viktors Žeikars 5858 TEAM ŽEIKARI V506 VZ1 00:01:45 123
591 Jēkabs Vinciuns 10408 V507 VB1 00:01:45 123
592 Juris Dzērve 5661 V508 VZ2 00:01:45 123
593 Guntars Siliņš 8073 KROKUS V509 VL2 00:01:46 123
594 Kristaps Baļčūns 10450 RSU V510 VZ2 00:01:46 123
595 Agnese Kokoreviča 5210 Madona S85 SZ2 00:01:46 188
596 Elvijs Semjonovs 5140 Zemgales ziņas V511 VZ1 00:01:46 122
597 Sandra Buliņa 5807 Marienburgas Vilki S86 SZ1 00:01:46 188
598 Klinta Lauska 7218 Pulsometrs.lv S87 SB1 00:01:46 188
599 Māris Graudiņš 5065 V512 VZ3 00:01:46 122
600 Remigijus Spudys 8240 Basakojai V513 VL2 00:01:46 122
601 Edgars Kirhners 5771 V514 VZ2 00:01:46 122
602 Artūrs Kupcovs 7054 V515 VB1 00:01:46 122
603 Kārlis Kalniņš 10419 V516 VB1 00:01:46 122
604 Inga Beizaka 5777 Swedbank S88 SZ2 00:01:46 188
605 Gatis Kalējs 5097 Swedbank V517 VZ3 00:01:46 122
606 Ivars Timko 7140 Jēkabpils V518 VB2 00:01:46 122
607 Edgars Kārklis 5696 BALTAIS V519 VZ2 00:01:46 122
608 Sarmīte Jermolova 10411 S89 SB1 00:01:46 187
609 Gita Kolerte 5069 S90 SZ2 00:01:46 187
610 Arvīds Germovs 8228 V520 VL2 00:01:46 122
611 Žanete Leimane 5856 TRX Cēsis S91 SZ3 00:01:46 187
612 Matīss Grahoļskis 7153 V521 VB1 00:01:47 122
613 Juris Ozoliņš 5638 Herbalife24 V522 VZ2 00:01:47 122
614 Dzintars Rērihs 5544 Stirnu buks V523 VZ2 00:01:47 121
615 Juris Černadjevs 8061 Lidosta “Rīga” V524 VL3 00:01:47 121
616 Gvido Lapsa 5112 V525 VZ4 00:01:47 121
617 Valentīna Romanova 5475 S92 SZ2 00:01:47 186
618 Rinalds Gronskis 5936 Engures Sportam V526 VZ4 00:01:47 121
619 Igors Matjola 5390 V527 VZ2 00:01:47 121
620 Kaspars Olte 5770 V528 VZ3 00:01:47 121
621 Jānis Lagzdkalns 5467 Jaunmārupe skrien/OK Kurmis V529 VZ4 00:01:48 121
622 Jānis Vītols 8229 VSK Noskrien Seniori V530 VL3 00:01:48 121
623 Jānis Silgals 7075 V531 VB1 00:01:48 120
624 Kārlis Kurtišs 5378 V532 VZ2 00:01:48 120
625 Raivita Birkentāla 5123 Talsu Pauguraines Zaķi S93 SZ3 00:01:48 185
626 Edgars Krastiņš 5915 vsk Noskrien V533 VZ2 00:01:48 120
627 Jēkabs Ločmelis 10066 VSK Burkānciems & Co V534 VZ1 00:01:48 120
628 Rebeka Zekante 5263 Lūša spēks - Jēkabpils S94 SZ1 00:01:48 184
629 Sanita Buliņa 5806 Marienburgas Vilki S95 SZ1 00:01:48 184
630 Dainis Saukāns 8051 V535 VL2 00:01:48 120
631 Jurģis Balodis 7088 V536 VB1 00:01:48 120
632 Rinalds Zeltins 7171 KMKVP V537 VB2 00:01:48 120
633 Ivars Upenieks 7276 Rēzeknes novads V538 VB2 00:01:48 120
634 Krišjānis Pinka 5457 V539 VZ2 00:01:49 119
635 Vladimirs Misāns 8146 V540 VL2 00:01:49 119
636 Aigars Lūsis 5662 Talsu pakalnu sporta klubs V541 VZ4 00:01:49 119
637 Jānis Ozoliņš 5526 V542 VZ3 00:01:49 119
638 Paula Pakule 7298 Latvian Rollerski Team S96 SB1 00:01:49 183
639 Vasilijs Deņisovs 10409 V543 VL1 00:01:49 119
640 Kaspars Auželis 5733 train2win.lv V544 VZ2 00:01:49 119
641 Artis Lūsis 7306 V545 VB1 00:01:49 119
642 Diāna Lauska 5528 DPD LATVIJA S97 SZ2 00:01:49 182
643 Līga Girgensone 7419 Patria Sportland S98 SB1 00:01:49 182
644 Edgars Meijers 10168 V546 VZ2 00:01:49 119
645 Romāns Giruckis 8259 V547 VL1 00:01:49 119
646 Ivars Martinovs 5311 Sporta centrs Jugla V548 VZ2 00:01:49 119
647 Deivis Ķelderis 7243 Mežaciems V549 VB2 00:01:49 118
648 Daina Gotfrīde-Bernsone 5071 Juno Runners S99 SZ3 00:01:50 182
649 Juris Leitāns 8152 MJ-Partneri V550 VL2 00:01:50 118
650 Dainis Sakalausks 5478 Vudlande V551 VZ3 00:01:50 118
651 Sandis Zīvarts 5927 Latvijas gaisa satiksme V552 VZ3 00:01:50 118
652 Henrihs Tauriņš 5561 V553 VZ1 00:01:50 118
653 Normunds Allens 5906 Labs starts V554 VZ3 00:01:50 118
654 Edgars Bikse 5150 Latvijas Finieris V555 VZ2 00:01:50 118
655 Mārtiņš Tilaks 5398 Bigbank V556 VZ1 00:01:50 118
656 Aigars Avotiņš 5869 STOPiŅi VELO V557 VZ2 00:01:50 118
657 Zigmunds Rībens 5376 V558 VZ3 00:01:50 118
658 Edmunds Mičulis 5121 V559 VZ3 00:01:50 118
659 Sergejs Dauksts 10430 Piramida Triathlon Club V560 VZ2 00:01:50 118
660 Rihards Klūga 5328 Sarauj Laura V561 VZ2 00:01:50 118
661 Ērika Urtāne 7347 Lūša spēks - Jēkabpils S100 SB1 00:01:50 181
662 Artūrs Ozoliņš 5885 Printmix V562 VZ2 00:01:50 117
663 Toms Šaķis 5887 SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE V563 VZ1 00:01:50 117
664 Miks Pētersons 8140 Supervaroņi V564 VL2 00:01:50 117
665 Sandra Garkalna 8074 S101 SL1 00:01:50 180
666 Iveta Suvorova 8040 Maratona klubs S102 SL2 00:01:51 180
667 Guntis Strazds 5741 V565 VZ4 00:01:51 117
668 Mārtiņš Ļuļļa 8258 CF Rīga V566 VL1 00:01:51 117
669 Sandija Sorokina 5227 ASK PATRIA S103 SZ1 00:01:51 180
670 Dzintars Petrovs 8068 Maratona klubs V567 VL2 00:01:51 117
671 Rolands Norkus 5434 Team NORKUS V568 VZ3 00:01:51 117
672 Ainārs Jermacāns 7114 Brīvdienu ģimene V569 VB2 00:01:51 117
673 Jurijs Varganovs 7122 V570 VB2 00:01:51 117
674 Roberts Ivzāns 5626 Ogre V571 VZ3 00:01:51 117
675 Sandris Kaparkalējs 5365 Venden V572 VZ3 00:01:51 117
676 Gunta Brazauska 7134 S104 SB2 00:01:51 179
677 Kārlis Cinis  5721 IGT V573 VZ2 00:01:51 117
678 Uvis Braunfelds 8260 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club V574 VL2 00:01:51 117
679 Ainārs Apsītis 10410 V575 VB2 00:01:51 117
680 Jānis Ausmanis 5584 SK Katrīna V576 VZ3 00:01:51 117
681 Gunnar Koitne 5642 JK Hermes V577 VZ4 00:01:51 117
682 Gatis Tīds 7160 V578 VB2 00:01:51 116
683 Dace Spalva 5842 Kocēnu novads 1 S105 SZ2 00:01:51 179
684 Klāvs Stiprais 5058 Fitlife V579 VZ2 00:01:51 116
685 Zigmunds Zauls 8172 Limbaži SKRIEN V580 VL2 00:01:51 116
686 Kristīne Leja 7145 S106 SB1 00:01:52 178
687 Pēteris Spuriņš 8151 DOMDARIS V581 VL2 00:01:52 116
688 Andrejs Gaumigs 5401 Vivace V582 VZ4 00:01:52 116
689 Ivars Vacers 5873 V583 VZ2 00:01:52 116
690 Ieviņa Lieldiena 10462 Madona S107 SB3 00:01:52 178
691 Andis Puriņš 5249 V584 VZ3 00:01:52 116
692 Armands Sudrabs 5283 VSK/Noskrien V585 VZ3 00:01:52 116
693 Kristīne Gržibovska 8119 SK Dzērvene S108 SL1 00:01:52 178
694 Mikus Mīlgrāvis 5421 Bigbank V586 VZ2 00:01:52 116
695 Matīss Vaivods 7192 V587 VB1 00:01:52 116
696 Anna Proskurina 5553 S109 SZ2 00:01:52 178
697 Kaspars Piševs 5928 V588 VZ2 00:01:52 116
698 Jānis Purniņš 10475 Loppet Team V589 VZ3 00:01:52 115
699 Viktors Artamonovs 5547 V590 VZ2 00:01:52 115
700 Edgars Pētersons 5946 V591 VZ2 00:01:52 115
701 Gvido Čerbakovs 8002 V592 VL2 00:01:52 115
702 Vadims Maškancevs 5907 V593 VZ2 00:01:52 115
703 Andris Rozentālbergs 7283 V594 VB1 00:01:52 115
704 Katrīna Levāne 5344 Engures sportam I Sporta patriots S110 SZ1 00:01:53 177
705 Mārtiņš Miķelsons 8179 LMP.LV V595 VL2 00:01:53 115
706 Aiga Paegle 7194 Engures sportam I Sporta patriots S111 SB2 00:01:53 177
707 Baiba Juruša 5190 S112 SZ3 00:01:53 176
708 Margarita Peteļina 10328 S113 SL2 00:01:53 176
709 Sanita Mazure 5371 Legs Miserables S114 SZ2 00:01:53 176
710 Niks Jansons 5620 NJ Media V596 VZ2 00:01:53 115
711 Iveta Pūpola 7336 S115 SB2 00:01:53 176
712 Maksims Leščinskis 7436 Zoorbagan V597 VB2 00:01:53 114
713 Līga Ganiņa 5200 S116 SZ2 00:01:53 176
714 Mārtiņš Viļums 7230 V598 VB1 00:01:54 114
715 Zane Priede 10063 SIMBA TEAM S117 SZ2 00:01:54 175
716 Baiba Mežgaile 7361 Limbaži SKRIEN S118 SB2 00:01:54 175
717 Igors Kozlovs 8203 V599 VL3 00:01:54 114
718 John Aage Andersen 5274 Atea Global Services V600 VZ4 00:01:54 114
719 Viktors Borisovskis 5489 Skonto Group V601 VZ2 00:01:54 114
720 Maija Putāne 5731 S119 SZ3 00:01:54 175
721 Andris Žukovskis 5231 SQUAD.LV V602 VZ2 00:01:54 114
722 Gunta Reinicāne 7281 S120 SB2 00:01:54 175
723 Gatis Kveders 5504 RIEKSTI V603 VZ2 00:01:54 114
724 Olena Fomenko 8041 Maratonaklubs, Побігли S121 SL1 00:01:54 174
725 Inese Lībiete 7002 S122 SB1 00:01:54 174
726 Sandijs Jēkabsons 7261 V604 VB1 00:01:54 113
727 Eduards Harčuks 7370 V605 VB1 00:01:54 113
728 Elvis Rībens 5394 Venden/Maratona klubs V606 VZ2 00:01:54 113
729 Māris Balceris 7253 V607 VB1 00:01:54 113
730 Artūrs Kreišmanis 5192 V608 VZ2 00:01:54 113
731 Aivars Vīksna 7252 V609 VB2 00:01:54 113
732 Ļubova Blaževiča 5819 Bioderma S123 SZ2 00:01:54 174
733 Kristaps Rozenvalds 5284 Berģi / Valmiera V610 VZ2 00:01:55 113
734 Maija Opmane 7035 S124 SZ3 00:01:55 174
735 Kristaps Dvēselītis 7368 V611 VB1 00:01:55 113
736 Kristīne Mergina 5313 S125 SZ2 00:01:55 174
737 Aleksandrs Serovs 5753 ĀNI V612 VZ3 00:01:55 113
738 Uldis Sedliņš 5737 Engures sportam I Sporta patriots V613 VZ3 00:01:55 113
739 Viesturs Tomels 5479 V614 VZ3 00:01:55 113
740 Sandra Zālamane 5448 Selga S126 SZ2 00:01:55 173
741 Jānis Kvante 5867 Vecpiebalga V615 VZ2 00:01:55 113
742 Ieva Tāle-Stangute 7023 Baldone S127 SB2 00:01:55 173
743 Normunds Kronbergs 7109 TUKUMS V616 VB1 00:01:55 113
744 Raitis Puriņš 5920 VSK Noskrien/Zemgales Ziņas V617 VZ4 00:01:55 113
745 Martins Eltermanis 5100 I&M V618 VZ2 00:01:55 113
746 Dace Pauriņa 5835 Izturība S128 SZ3 00:01:55 173
747 Konstantin Ozerov 5618 V619 VZ2 00:01:55 113
748 Liāna Aldiņa 8246 Bioderma S129 SL1 00:01:55 173
749 Signe Vilcāne 5067 RWA S130 SZ2 00:01:55 173
750 Māris Puriņš 7285 AJ Furniture V620 VB1 00:01:56 112
751 Laura Dovgjallo 5834 Bioderma S131 SZ2 00:01:56 172
752 Armands Klotiņš 7249 V621 VB3 00:01:56 112
753 Anita Fišere 8248 Maratona klubs S132 SL2 00:01:56 172
754 Armands Upīte 7408 V622 VB2 00:01:56 112
755 Anda Grudule 5430 Swedbank S133 SZ2 00:01:56 172
756 Diāna Stepāne 7012 STROPS Technologies S134 SB1 00:01:56 171
757 Artūrs Pielēns-Pelēns 8107 Lattelecom V623 VL1 00:01:56 112
758 Sandra Gaile 5634 S135 SZ2 00:01:56 171
759 Agris Dundurs 5187 Maratona klubs V624 VZ3 00:01:56 111
760 Matīss Šulmanis 10318 Rīdzene Functional Fitness V625 VZ2 00:01:56 111
761 Anete Erta 5144 Kalnu Lapsiņas S136 SZ2 00:01:56 171
762 Mārtiņš Spalva 5556 Swedbank V626 VZ2 00:01:56 111
763 Viesturs Grīnbergs 7297 Sanctimony V627 VB2 00:01:56 111
764 Oļegs Gulua 10329 LMD.LV ISOSTAR V628 VL1 00:01:57 111
765 Linda Grīnberga 8247 S137 SL1 00:01:57 171
766 Silvestrs Auders 5296 DEERED V629 VZ2 00:01:57 111
767 Iveta Šķiņķe 10465 Riga Runners S138 SB3 00:01:57 171
768 Lauris Balgalvis 5436 V630 VZ3 00:01:57 111
769 Kristīne Krista Lejniece 7259 Zemgales Ziņas S139 SB1 00:01:57 171
770 Ruta Šķipare 8153 Lūša spēks - Jēkabpils S140 SL2 00:01:57 170
771 Juris Medvids 7106 V631 VB1 00:01:57 111
772 Konstantīns Lukaševičs 5230 Accenture V632 VZ2 00:01:57 111
773 Deivids Stupiņš 5555 SK KATRĪNA V633 VZ1 00:01:57 111
774 Diāna Vilčinska 5622 Ilona Marhele S141 SZ2 00:01:57 170
775 Aigars Lapiņš 8105 GreenGrass V634 VL2 00:01:57 111
776 Artis Regnārs Labsvīrs 5184 Siguldas sporta skola V635 VZ1 00:01:57 111
777 Renārs Reiniks 5093 V636 VZ3 00:01:57 110
778 Andris Kalniņš 5751 V637 VZ2 00:01:57 110
779 Reinis Ozols 5423 V638 VZ2 00:01:57 110
780 Raivis Paeglītis 5238 V639 VZ3 00:01:57 110
781 Sintija Usāne 7165 PROskrīņ S142 SB1 00:01:57 169
782 Dace Bukša 7100 S143 SB1 00:01:58 169
783 Vilnis Vitkovskis 7033 Latvijas autoceļu uzturētājs V640 VB2 00:01:58 110
784 Sanita Jolanta Draudiņa 5148 S144 SZ2 00:01:58 169
785 Pēteris Nikolajevs 5895 V641 VZ4 00:01:58 110
786 Valdis Fiļovs 5486 PacPaSevi V642 VZ3 00:01:58 110
787 Arnis Mālbergs 8155 VSK Noskrien V643 VL1 00:01:58 110
788 Līga Zeme 5268 Kuldīga S145 SZ2 00:01:58 168
789 Oskars Pugačs 5466 V644 VZ2 00:01:58 110
790 Jānis Kaibe 5839 Kocēnu novads 1 V645 VZ2 00:01:58 110
791 Daina Stonka 5182 S146 SZ2 00:01:58 168
792 Agnese Irbīte 5239 Lidosta "Ŗīga" S147 SZ2 00:01:58 168
793 Juris Trofimenko 8190 V646 VL2 00:01:58 109
794 Mikhail Samon 5606 Begom ot infarkta V647 VZ3 00:01:58 109
795 Reinis Braķis 7400 V648 VB1 00:01:58 109
796 Kaspars Bulindzs 5914 Accenture V649 VZ2 00:01:59 109
797 Pāvels Ābelīte 5945 PROLATIO Systems V650 VZ2 00:01:59 109
798 Rūdis Liepiņš 5870 V651 VZ1 00:01:59 109
799 Kaspars Aksenoks 5559 V652 VZ3 00:01:59 109
800 Kristaps Brizga 5941 Olainfarm V653 VZ2 00:01:59 109
801 Juris Kļaviņš 7274 ZAJEC V654 VB2 00:01:59 109
802 Roberts Kaufiņš 5778 FSQ Composites V655 VZ2 00:01:59 109
803 Gabriela Krusta 5786 Stirnu Buks Design S148 SZ1 00:01:59 167
804 Agate Priedīte 5937 S149 SZ1 00:01:59 167
805 Jaroslavs Šmidts 5588 V656 VZ2 00:01:59 109
806 Dace Podkalne 7290 vsk Noskrien Blonde S150 SB2 00:01:59 167
807 Alise Kapteine 7178 Selga S151 SB1 00:01:59 167
808 Dace Blūma 8069 Juno Runners S152 SL1 00:01:59 167
809 Māris Rudens 10457 Riga Ironman Team V657 VZ3 00:02:00 108
810 Kristaps Černis 5958 Bohnenkamp V658 VZ2 00:02:00 108
811 Linda Melehova-Skaboviča 5281 S153 SZ2 00:02:00 166
812 Ilvars Bergmanis 5500 V659 VZ2 00:02:00 108
813 Guntis Buks 5299 Swedbank V660 VZ3 00:02:00 108
814 Arvis Taurenis 8133 Paskriesim V661 VL1 00:02:00 108
815 Normunds Vējiņš 7431 GC V662 VB1 00:02:00 108
816 Kristaps Ceriņš 7173 RECRO V663 VB1 00:02:00 108
817 Andis Konovalovs 7401 V664 VB1 00:02:00 108
818 Jānis Sīpols 7072 V665 VB2 00:02:00 108
819 Alfrēds Radvils 5260 Skaida V666 VZ2 00:02:00 108
820 Aivis Poikāns 8076 V667 VL2 00:02:00 108
821 Baiba Brakovska 5450 Selga S154 SZ2 00:02:00 165
822 Nils Ozols 5846 NAA V668 VZ2 00:02:00 108
823 Megija Stalberga 5666 VSK "Burkānciems & Co" S155 SZ1 00:02:01 165
824 Oskars Eglītis 5550 V669 VZ1 00:02:01 108
825 Ģirts Goško 5492 Auseklis IK V670 VZ2 00:02:01 108
826 Santa Roze 5734 VSK Noskrien Divplākšņi S156 SZ3 00:02:01 165
827 Lita Sala 7430 S157 SB1 00:02:01 165
828 Aldis Rancāns 5176 Vecpiebalga V671 VZ4 00:02:01 107
829 Ivars Sedlenieks 10437 TRX Cēsis V672 VL3 00:02:01 107
830 Agnis Kabiņeckis 5935 V673 VZ2 00:02:01 107
831 Igors Trofimenko 8256 V674 VL2 00:02:01 107
832 Niklāvs Švēde 8216 Eleven Sportswear Latvia V675 VL1 00:02:01 107
833 Viesturs Tohvs 7367 Gollner Spedition V676 VB2 00:02:01 107
834 Anatolijs Varlamovs 5463 V677 VZ3 00:02:01 107
835 Andris Mežgailis 8174 Limbaži SKRIEN V678 VL2 00:02:01 107
836 Win Win 10448 S158 SB2 00:02:01 164
837 Zane Dziļuma 8110 Legs Miserables S159 SL1 00:02:01 164
838 Juris Rukkalns 5646 Ragana V679 VZ4 00:02:01 107
839 Kaspars Vaivods 8257 KKDEV V680 VL1 00:02:01 107
840 Aivis Gailītis 7005 Latvijas autoceļu uzturētājs V681 VB2 00:02:01 107
841 Māris Vīlips 7209 V682 VB2 00:02:02 107
842 Ilze Leščinska 5959 Zoorbagan S160 SZ3 00:02:02 164
843 Intars Opolais 7377 Izturība V683 VB2 00:02:02 107
844 Edijs Ramiņš 7331 Sece V684 VB2 00:02:02 107
845 Līga Vāciete 5570 Sportland S161 SZ2 00:02:02 164
846 Miks Locis 7199 Lynxdojo V685 VB1 00:02:02 107
847 Agris Spalviņš 5759 Rauna V686 VZ4 00:02:02 107
848 Austris Armans 8173 SIGULDAS TAKAS V687 VL1 00:02:02 107
849 Gatis Otomers 7238 V688 VB1 00:02:02 107
850 Edgars Bremze 7322 Izturība V689 VB2 00:02:02 106
851 Uldis Doniņš 5165 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club V690 VZ2 00:02:02 106
852 Oļegs Tetervenoks 5708 V691 VZ2 00:02:02 106
853 Dzintars Rendenieks 10455 #plus100nieks V692 VL1 00:02:02 106
854 Andris Limanāns 7123 Dobeles runners V693 VB1 00:02:02 106
855 Evelīna Vasiļjeva 5627 S162 SZ1 00:02:02 163
856 Edgars Cirvelis 5355 V694 VZ2 00:02:02 106
857 Daniel Lopes Martins 8046 V695 VL1 00:02:02 106
858 Elvis Lodiņš 5728 V696 VZ2 00:02:02 106
859 Aija Rogāle 7424 KROKUS S163 SB2 00:02:02 163
860 Gunta Lebedoka 8086 OK KURMIS S164 SL3 00:02:02 163
861 Didzis Galauliņš 5258 Es un es pats V697 VZ3 00:02:02 106
862 Kristīne Kabaļina 7115 S165 SB1 00:02:02 163
863 Tomass Mičulis 5122 V698 VZ1 00:02:02 106
864 Jānis Pūpols 5861 Printmix V699 VZ2 00:02:02 106
865 Aldis Putniņš 5487 Matisons Runner’s Club V700 VZ2 00:02:02 106
866 Linda Zurina 5009 PRINTFUL S166 SZ2 00:02:02 163
867 Kristaps Palmakovskis 7016 V701 VB1 00:02:02 106
868 Mārtiņš Torsters 5598 V702 VZ2 00:02:03 106
869 Sandra Bušaite 5687 S167 SZ2 00:02:03 162
870 Santa Vītola 5154 3D Running S168 SZ2 00:02:03 162
871 Evita Bērziņa 8000 S169 SL2 00:02:03 162
872 Guntis Voldiņš 5805 V703 VZ2 00:02:03 106
873 Juris Grodnis 7186 KROKUS V704 VB3 00:02:03 106
874 Uģis Knospiņš 5789 AMSERV V705 VZ2 00:02:03 106
875 Ivars Oraševskis 10449 SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE V706 VZ4 00:02:03 106
876 Arnis Šūlmeisters 5506 V707 VZ3 00:02:03 105
877 Zane Turčina 5575 S170 SZ1 00:02:03 162
878 Mārtiņš Puriņš 5756 Raxtu Raxti V708 VZ2 00:02:03 105
879 Elviss Ozols 10458 V709 VZ2 00:02:03 105
880 Aiga Turčina 5576 S171 SZ1 00:02:03 162
881 Linda Loce 8026 Lynxdojo S172 SL1 00:02:03 161
882 Māra Kunrade 7389 buldozeri.lv S173 SB1 00:02:03 161
883 Sabīne Eglīte 8154 Jāņkalni S174 SL1 00:02:03 161
884 Aigars Vitkovskis 7294 Vitkovsky team V710 VB2 00:02:03 105
885 Natalja Iljičeva 5908 S175 SZ3 00:02:03 161
886 Linda Kubiloviča 8208 Nūjo ar vēju S176 SL3 00:02:04 161
887 Baiba Bolgzda 5649 nothing.lv S177 SZ3 00:02:04 161
888 Ivars Brauns 8047 Lynxdojo V711 VL2 00:02:04 105
889 Līga Brutāne 5589 Swedbank S178 SZ2 00:02:04 161
890 Aleksandrs Naumenko 7268 Gausā Jūdze V712 VB3 00:02:04 105
891 Evija Upmale 5758 S179 SZ3 00:02:04 161
892 Rinalds Aļeksjonoks 5866 V713 VZ2 00:02:04 105
893 Aiva Klepere 7151 Ziemeļkurzeme OK S180 SB1 00:02:04 161
894 Darija Sokolova 5782 Accenture S181 SZ2 00:02:04 161
895 Alise Gabriela Miteniece 5863 S182 SZ1 00:02:04 161
896 Ilgvars Ratnieks 7362 Ērgļi V714 VB1 00:02:04 105
897 Jānis Ronis 5033 Skrienam Liepāja V715 VZ2 00:02:04 105
898 Jānis Actiņš 8130 V716 VL2 00:02:04 105
899 Kārlis Stonka 7065 V717 VB1 00:02:04 104
900 Edgars Antēns 10374 Ak12 V718 VZ2 00:02:04 104
901 Līna Lazdiņa 5041 Sportiskie B31 S183 SZ2 00:02:04 160
902 Normunds Liepiņš 5372 Venden V719 VZ3 00:02:04 104
903 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna 5650 VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI S184 SZ3 00:02:04 160
904 Normunds Langins 5034 VSK Noskrien V720 VZ4 00:02:04 104
905 Roberts Trofimenko 5922 V721 VZ1 00:02:04 104
906 Ainars Jansons 7346 Cesis V722 VB2 00:02:04 104
907 Zane Pakalniece 10433 Es, Džastins un Liene S185 SZ3 00:02:05 160
908 Jānis Sakne 7133 Plānais galdiņš V723 VB2 00:02:05 104
909 Laura Salnāja 5593 S186 SZ2 00:02:05 159
910 Antra Kanušniece 7107 S187 SB1 00:02:05 159
911 Nikola Apsīte 5318 2KOKI S188 SZ1 00:02:05 159
912 Viesturs Puriņš 7312 V724 VB2 00:02:05 104
913 Kaspars Rullis 5747 V725 VZ3 00:02:05 104
914 Kristaps Kaupužs 5440 Mailigen V726 VZ2 00:02:05 104
915 Olga Kavliša 5368 S189 SZ2 00:02:05 159
916 Samuel Bouquay 10062 Los Lobos Locos V727 VL1 00:02:05 104
917 Evija Dilāne 5255 S190 SZ2 00:02:05 159
918 Ivars Noviks 7050 Rēzekne V728 VB2 00:02:05 104
919 Ieva Krastiņa 5381 S191 SZ3 00:02:05 159
920 Kristaps Mierlauks 5701 TSK Sprīdītis V729 VZ1 00:02:05 104
921 Artūrs Dukaļskis 7166 PROskrīņ V730 VB1 00:02:05 103
922 Elīna Deņisova 5656 S192 SZ2 00:02:05 159
923 Imants Zaķis 7390 CDT V731 VB2 00:02:06 103
924 Aigars Šveicars 5045 Stopiņi Velo V732 VZ2 00:02:06 103
925 Juris Brēdiķis 5683 Maratona Klubs V733 VZ3 00:02:06 103
926 Mārtiņš Umlejs 5694 Umlej Marathon Team V734 VZ2 00:02:06 103
927 Līga Hartpenga 5482 S193 SZ3 00:02:06 158
928 Inese Cīrule 5714 Biznesa parks ABAVA S194 SZ2 00:02:06 158
929 Zintis Rove 5178 V735 VZ2 00:02:06 103
930 Edgars Kapteinis 7177 Selga V736 VB1 00:02:06 103
931 Līga Kaspare 5953 S195 SZ2 00:02:06 157
932 Anita Andersone 8013 S196 SL1 00:02:06 157
933 Krista Bome 8057 ZEMGALES ZIŅAS S197 SL1 00:02:07 157
934 Valerii Kozhevnikov 8093 Чорне море V737 VL1 00:02:07 102
935 Sintija Grišule 5902 Patria Sportland S198 SZ2 00:02:07 157
936 Edgars Blūms 5201 ziķeri V738 VZ2 00:02:07 102
937 Kārlis Ertmanis 5717 BALTAIS V739 VZ3 00:02:07 102
938 Aļģirts Valužis 7395 FK Bandava/Priekules novads V740 VB2 00:02:07 102
939 Aigars Rumba 10429 V741 VZ2 00:02:07 102
940 Aivars Ābols 7190 V742 VB3 00:02:07 102
941 Damirs Hisamejevs 5909 V743 VZ2 00:02:07 102
942 Ģirts Treide 5951 V744 VZ2 00:02:07 102
943 Edmunds Gržibovskis 8139 SK Dzērvene V745 VL3 00:02:07 102
944 Edgars Ābeltiņš 7330 Nordic Fitness Walking V746 VB1 00:02:07 102
945 Ilze Stukule 7215 SK Katrína/Kuldìga S199 SB3 00:02:07 157
946 Ilze Boldāne 7195 S200 SB2 00:02:07 157
947 Krista Kupča 5101 MADONA S201 SZ2 00:02:07 157
948 Sandra Platā 7135 SK”Ozolnieki” S202 SB2 00:02:07 157
949 Ilze Andrijauska 5172 S203 SZ3 00:02:07 157
950 Justīne Undzēna 7267 S204 SB1 00:02:07 157
951 Lība Jansone 5597 S205 SZ1 00:02:07 156
952 Kristīne Balanasa 5314 Virsotne/MARMOT S206 SZ3 00:02:07 156
953 Andris Jurgenbergs 7168 Bigbank V747 VB1 00:02:07 102
954 Līga Kokina 5189 S207 SZ2 00:02:07 156
955 Uģis Treikmanis 5226 V748 VZ2 00:02:07 102
956 Sindija Skangale 5435 Swedbank S208 SZ2 00:02:07 156
957 Dāvis Brammanis 8231 V749 VL1 00:02:07 102
958 Niks Mazvērsītis 5784 Mailigen V750 VZ2 00:02:08 102
959 Emīls Gailis 8071 Selonija V751 VL2 00:02:08 102
960 Dace Tetere 7126 Lielie Dibeni S209 SB1 00:02:08 156
961 Jānis Strazdiņš 7044 V752 VB2 00:02:08 101
962 Ilze Baumane 7292 S210 SB2 00:02:08 156
963 Māris Veckalniņš 5320 Madona V753 VZ4 00:02:08 101
964 Mārtiņš Vilemsons 5432 VSK Noskrien Seniori un senioritas V754 VZ3 00:02:08 101
965 Lauris Laumanis 5428 Rīdzene Functional Fitness V755 VZ2 00:02:08 101
966 Roberts Siliņš 5843 Vaidava V756 VZ2 00:02:08 101
967 Valdis Sirsniņš 5229 V757 VZ4 00:02:08 101
968 Raimonds Bortaščenoks 8238 Sapiens V758 VL1 00:02:08 101
969 Jūlija Šulmane 5833 BIODERMA S211 SZ2 00:02:08 155
970 Elza Žumbure 5225 Legs Miserables S212 SZ2 00:02:08 155
971 Juta Skrabe 5333 S213 SZ2 00:02:08 155
972 Simona Skalberga 7319 2KOKI S214 SB1 00:02:08 155
973 Hugo Jermaks 5911 Laimeskoks V759 VZ1 00:02:08 101
974 Lelde Rāviņa 10415 S215 SB1 00:02:08 155
975 Aigars Kājiņš 5499 AK V760 VZ3 00:02:08 101
976 Jānis Sprincis 5404 V761 VZ2 00:02:09 101
977 Aleksejs Pastuhovs 5764 A24 V762 VZ2 00:02:09 101
978 Ģirts Udrass 7437 Marienburgas Vilki V763 VB1 00:02:09 101
979 Valters Hartpengs 5481 V764 VZ1 00:02:09 101
980 Raimonda Fokerote 7358 S216 SB1 00:02:09 155
981 Rita Jansone 5462 S217 SZ3 00:02:09 155
982 Arūnas Dubinskas 8019 Um Bongo V765 VL2 00:02:09 101
983 Annija Zàģere 5256 Riga Runners 1 S218 SZ1 00:02:09 154
984 Gunārs Valtenbergs 5791 AMSERV V766 VZ2 00:02:09 101
985 Lauris Bračka 5331 V767 VZ2 00:02:09 101
986 Raivis Vilūns 5673 V768 VZ2 00:02:09 101
987 Krišjānis Albergs 10476 Loppet team V769 VZ2 00:02:09 101
988 Dace Janeka 8266 Nūjo ar vēju S219 SL2 00:02:09 154
989 Dmitrijs Čursins 5503 ChursinTeam V770 VZ1 00:02:09 100
990 Jolanta Lebedoka 5645 S220 SZ3 00:02:09 154
991 Līga Jermolova 10309 Accenture S221 SB1 00:02:09 154
992 Kristīne Groma 5800 Valmiermuižas alus S222 SZ2 00:02:09 154
993 Ģirts Jaunzems 5594 The Last Gentleman V771 VZ2 00:02:09 100
994 Lauris Mežiņš 7001 IGT V772 VB1 00:02:09 100
995 Teo Jermaks 5912 Laimeskoks V773 VZ1 00:02:09 100
996 Krišjānis Kallings 7082 V774 VB1 00:02:10 100
997 Janeks Frolovs 5234 Lidosta "Rīga" V775 VZ3 00:02:10 100
998 Valters Alliks 8265 V776 VL1 00:02:10 100
999 Arguts Keirāns 5289 V777 VZ3 00:02:10 100
1000 Aija Loca 5006 DAUGAVPILS RUNNERS S223 SZ3 00:02:10 153
1001 Lauma Muceniece 7421 - S224 SB1 00:02:10 153
1002 Jūlija Kuzņecova 7144 S225 SB2 00:02:10 153
1003 Zane Kaspere 5573 S226 SZ2 00:02:10 153
1004 Deniss Saprikovs 5640 V778 VZ1 00:02:10 100
1005 Laura Gūtmane 5160 S227 SZ2 00:02:10 153
1006 Rita Kaipšteina 5533 Accenture S228 SZ2 00:02:10 153
1007 Andrejs Baltkājis 8034 V779 VL2 00:02:10 100
1008 Mārcis Maizītis 5348 Tēvs un dēls V780 VZ1 00:02:10 100
1009 Māris Sproģis 5749 Aesthetica beauty clinic V781 VZ2 00:02:10 99
1010 Signe Kaupuža 5877 S229 SZ2 00:02:10 153
1011 Kristaps Cīpols 5375 V782 VZ2 00:02:11 99
1012 Oskars Rozenblats 5324 V783 VZ2 00:02:11 99
1013 Gints Žumburs 5261 V784 VZ3 00:02:11 99
1014 Aivis Mitenieks 5864 Swedbank V785 VZ2 00:02:11 99
1015 Kaspars Salenieks 5509 Emergn V786 VZ2 00:02:11 99
1016 Marts Kristiāns Kalniņš 5464 Raxtu Raxti V787 VZ3 00:02:11 99
1017 Aleksandrs Antonovs 8158 &A V788 VL2 00:02:11 99
1018 Denisa Preimane 5729 Swedbank S230 SZ3 00:02:11 152
1019 Krists Krastiņš 5439 Mailigen V789 VZ2 00:02:11 99
1020 Ilze Vācere 5872 S231 SZ3 00:02:11 152
1021 Igors Laščenko 7136 Open API V790 VB1 00:02:11 99
1022 Māra Braslava 5803 S232 SZ2 00:02:11 152
1023 Gunita Lemeševska 5554 S233 SZ2 00:02:11 152
1024 Mārtiņš Braslavs 10459 V791 VZ2 00:02:12 99
1025 Artūrs Žeibe 8169 Run For Fun V792 VL1 00:02:12 99
1026 Zane Kučinska 5248 S234 SZ2 00:02:12 151
1027 Iveta Bērziņa 7169 RIGA RUNNERS II S235 SB1 00:02:12 151
1028 Sandris Sabajevs 5940 V793 VZ3 00:02:12 99
1029 Armands Kūkajs 7176 V794 VB1 00:02:12 99
1030 Dainis Kronbergs 8081 TUKUMS V795 VL2 00:02:12 99
1031 Mārtiņš Balodis 7289 Ādažuvelo V796 VB2 00:02:12 98
1032 Gints Gasiņš 5080 V797 VZ2 00:02:12 98
1033 Stanislav Biktimirov 5706 VSK Noskrien V798 VZ3 00:02:12 98
1034 Dace Saveiko 10452 Nodrošinājuma Valsts Aģentūra S236 SZ2 00:02:12 151
1035 Svetlana Čursina 5493 ChursinTeam S237 SZ2 00:02:12 151
1036 Marita Ozoliņa 7197 Nūjo priekam S238 SB1 00:02:12 151
1037 Roberts Prūsis 7147 Lidosta "Rīga" V799 VB1 00:02:12 98
1038 Rūta Putniņa 5052 Mežmalas/Madona S239 SZ2 00:02:12 151
1039 Mārcis Treimanis 7277 Cult Of White Dionysos / TRX Cēsis V800 VB2 00:02:12 98
1040 Vineta Pētersone 5862 S240 SZ3 00:02:12 151
1041 Renāts Ņikitins 5474 Rīgas satiksme V801 VZ2 00:02:12 98
1042 Katrīna Marjutina 5302 S241 SZ1 00:02:12 151
1043 Elīna Kabaļina 8048 S242 SL1 00:02:12 151
1044 Jānis Akmentiņš 5422 Bigbank V802 VZ3 00:02:12 98
1045 Gaidis Gailītis 5619 Vaivari V803 VZ4 00:02:12 98
1046 Anete Ozoliņa 5379 S243 SZ2 00:02:12 151
1047 Normunds Šibeiks 7039 Nūjo priekam V804 VB3 00:02:12 98
1048 Anita Daugaviete-Žagata 5349 Marienburgas Vilki S244 SZ2 00:02:12 151
1049 Fabian Muñoz 10314 V805 VZ2 00:02:12 98
1050 Mārtiņš Brenčs 8214 Engures sportam I Sporta patriots V806 VB1 00:02:12 98
1051 Oskars Zāģeris 5212 V807 VZ2 00:02:12 98
1052 Antra Berkina 10375 S245 SZ2 00:02:12 150
1053 Inga Jurčinska 5513 S246 SZ2 00:02:12 150
1054 Aivaras Domarkas 7321 V808 VB2 00:02:12 98
1055 Natalija Zeņina 7011 S247 SB2 00:02:13 150
1056 Jānis Sēkliņš 5152 V809 VZ3 00:02:13 98
1057 Ieva Kalniņa 5400 Orthomol S248 SZ2 00:02:13 150
1058 Līva Leimane 7323 S249 SB1 00:02:13 150
1059 Matīss Lācis 5306 V810 VZ2 00:02:13 97
1060 Sandris Greilihs 5366 Emergn V811 VZ3 00:02:13 97
1061 Kaspars Indrēvics 5960 V812 VZ2 00:02:13 97
1062 Aivars Freimanis 5585 V813 VZ2 00:02:13 97
1063 Agra Ieleja 5134 Divplākšņi S250 SZ3 00:02:14 149
1064 Jānis Zemturis 7018 V814 VB3 00:02:14 97
1065 Rolands Millers 5061 V815 VZ3 00:02:14 97
1066 Einārs Stavro 8195 Stavro ģimene V816 VL1 00:02:14 97
1067 Matīss Bravlanskis 5879 Latvijas Finieris V817 VZ2 00:02:14 97
1068 Anete Kampare 8125 S251 SL1 00:02:14 149
1069 Aleksandrs Ļitvinskis 5241 HAVI Logistics V818 VZ3 00:02:14 97
1070 Elīna Lazdiņa 7060 S252 SB1 00:02:14 149
1071 Elīna Tolokonceva 7172 VSK Noskrien S253 SB2 00:02:14 149
1072 Liene Krūze 7273 Maratona klubs S254 SB1 00:02:14 149
1073 Linda Lūse 8050 Swedbank S255 SL1 00:02:14 149
1074 Āris Sūniņš 10057 Gemoss V819 VZ2 00:02:14 97
1075 Džanita Freija 5934 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club S256 SZ3 00:02:14 149
1076 Ilva Kārkliņa 8021 S257 SL2 00:02:14 149
1077 Andris Mačevskis 5458 Machinji V820 VZ3 00:02:14 97
1078 Sandra Rocēna 7269 IZTURĪBA S258 SB2 00:02:14 148
1079 Liene Burkāne 5336 S259 SZ2 00:02:14 148
1080 Aleksandrs Makarovs 5246 LLU VK V821 VZ2 00:02:15 96
1081 Ilona Viļumsone 5205 Brīvdienu ģimene S260 SZ3 00:02:15 148
1082 Eva Dzene 5004 S261 SZ2 00:02:15 148
1083 Sandis Jaskāns 5810 Palīdzēsim.lv V822 VZ2 00:02:15 96
1084 Laura Klūga 5825 Bioderma S262 SZ2 00:02:15 148
1085 Emīls Dombrovskis 7091 V823 VB1 00:02:15 96
1086 Guntars Irbe 7381 V824 VB2 00:02:15 96
1087 Maruta Rancāne 5323 Visma Active S263 SZ2 00:02:15 148
1088 Sintija Ozola 5273 ZVOC S264 SZ1 00:02:15 148
1089 Raivis Pētersons 5029 PRINTFUL V825 VZ2 00:02:15 96
1090 Jānis Grīnbergs 5460 V826 VZ1 00:02:15 96
1091 Kristīne Reinholde 5224 Siguldas maratona klubs S265 SZ3 00:02:15 147
1092 Roberts Kārkliņš 5446 ZVOC V827 VZ1 00:02:15 96
1093 Mārtiņš Vabulis 7093 VSK Burkānciems & Co V828 VB1 00:02:15 96
1094 Jurģis Rozenblats 5325 V829 VZ1 00:02:15 96
1095 Inta Hansone 5221 MARATONA KLUBS S266 SZ3 00:02:15 147
1096 Agate Kristapsone 5655 Siguldas Maratona klubs S267 SZ2 00:02:15 147
1097 Tanya Rekis 10460 Matisons Runner`s Club S268 SZ3 00:02:15 147
1098 Vlada Buharova 5832 Bioderma S269 SZ2 00:02:15 147
1099 Laima Vosa 7027 S270 SB1 00:02:16 147
1100 Ieva Ziemele 10320 S271 SZ2 00:02:16 147
1101 Mārcis Viļums 5519 V830 VZ3 00:02:16 96
1102 Niks Stara 10321 Bigbank V831 VZ1 00:02:16 96
1103 Liene Gasiņa 7038 Swedbank S272 SB2 00:02:16 147
1104 Ieva Baldiņa 5257 S273 SZ2 00:02:16 147
1105 Ieva Livčāne 5179 RIGA RUNNERS II S274 SZ3 00:02:16 147
1106 Evija Tilaka 5413 Bigbank S275 SZ2 00:02:16 146
1107 Baiba Frišenbrūdere 7146 Engures sportam S276 SB2 00:02:16 146
1108 Antra Beitāne 5814 OSveikals.lv S277 SZ3 00:02:16 146
1109 Artūrs Rundzāns 8024 Selonija V832 VL1 00:02:16 95
1110 Maksims Soboļevs 10316 V833 VZ3 00:02:16 95
1111 Agnese Strazdiņa-Jaunzema 8045 Noskrien Cēsis S278 SL1 00:02:16 146
1112 Anda Saliņa 5126 VSK Burkānciems&Co S279 SZ3 00:02:16 146
1113 Liene Labsvīra 7080 S280 SB1 00:02:16 146
1114 Kārlis Birģelis 5303 V834 VZ3 00:02:16 95
1115 Ruta Malacanova 10308 Swedbank S281 SZ3 00:02:16 146
1116 K O N S T A O S H 5938 Accenture V835 VZ2 00:02:16 95
1117 Kristaps Sirmais 5818 Guddžobs Guddans V836 VZ2 00:02:16 95
1118 Ģirts Auniņš 7225 Zemgales Ziņas V837 VB2 00:02:16 95
1119 Dana Veselova 5191 Rēzeknes novads S282 SZ2 00:02:17 146
1120 Liene Salmiņa 5259 ISR S283 SZ2 00:02:17 146
1121 Ivo Pušņins 5798 V838 VZ2 00:02:17 95
1122 Irina Polagaja 5822 Bioderma S284 SZ2 00:02:17 146
1123 Evita Ragovska 7045 S285 SB1 00:02:17 146
1124 Daiga Brasliņa 10440 0 S286 SZ2 00:02:17 146
1125 Saiva Sokolova 5216 S287 SZ3 00:02:17 146
1126 Linda Embutniece 8215 Taisnais S288 SL1 00:02:17 146
1127 Deniss Kolosovs 5612 V839 VZ2 00:02:17 95
1128 Mārcis Vītoliņš 5157 Dīvainie Kociņi V840 VZ1 00:02:17 95
1129 Gundars Kristapsons 5202 ASK Patria V841 VZ3 00:02:17 95
1130 Ieva Freiberga 5171 S289 SZ2 00:02:17 145
1131 Inese Leinasare 7069 S290 SB2 00:02:17 145
1132 Līga Kjapsņa 5583 S291 SZ3 00:02:17 145
1133 Egija Tamsone 5490 Matisons Runner's Club S292 SZ3 00:02:17 145
1134 Vladislavs Kalbjonoks 5418 Bigbank V842 VZ2 00:02:17 94
1135 Māra Rūse 5957 Miera ezīši S293 SZ2 00:02:17 145
1136 Inese Macuka 5722 Lūša spēks - Jēkabpils S294 SZ2 00:02:18 145
1137 Māris Dazarts 8187 V843 VL1 00:02:18 94
1138 Peep Ristmägi 5443 JK Hermes V844 VZ4 00:02:18 94
1139 Iveta Kalēja 8134 S295 SL1 00:02:18 145
1140 Santa Rudzīte 5334 S296 SZ2 00:02:18 145
1141 Ineta Brūkle 5735 Nav S297 SZ3 00:02:18 145
1142 Uldis Dīcis 7248 Gausā Jūdze V845 VB3 00:02:18 94
1143 Ruta Dīce 7247 Gausā Jūdze S298 SB3 00:02:18 144
1144 Vita Fjodorova 5361 S299 SZ2 00:02:18 144
1145 Laura Deņisova 5278 LLU VK S300 SZ2 00:02:18 144
1146 Jurijs Šlamovs 5373 V846 VZ3 00:02:18 94
1147 Boriss Mateo Sobolevs 5639 V847 VZ1 00:02:18 94
1148 Dzintars Strads 5648 nothing.lv V848 VZ4 00:02:18 94
1149 Laine Damberga 5632 S301 SZ2 00:02:18 144
1150 Raimonds Eglītis 7214 V849 VB2 00:02:18 94
1151 Elīna Pinne 5845 NAA S302 SZ1 00:02:18 144
1152 Jana Romanovska 8038 ZEMGALES ZIŅAS S303 SL1 00:02:18 144
1153 Gatis Šķēle 5103 Vecā skola V850 VZ2 00:02:18 94
1154 Uģis Bents 8094 V851 VL2 00:02:18 94
1155 Dace Bērziņa 5950 Ieskriet kontrollaikā S304 SZ3 00:02:18 144
1156 Sindija Zaula 5703 LIMBAŽI SKRIEN S305 SZ1 00:02:19 144
1157 Toms Martinsons 10169 V852 VZ2 00:02:19 94
1158 Liene Terentjeva 5716 Sten Nordic S306 SZ2 00:02:19 144
1159 Toms Kaufmanis 8054 Maratona klubs V853 VL1 00:02:19 93
1160 Valdis Groza 7299 V854 VB3 00:02:19 93
1161 Ieva Leikarte 5181 S307 SZ3 00:02:19 143
1162 Inguna Eglīte 7275 TRX Cēsis S308 SB3 00:02:19 143
1163 Kristīne Sekace 5195 Kustību telpa S309 SZ3 00:02:19 143
1164 Santa Birģele 8098 Selga S310 SL1 00:02:19 143
1165 Andrejs Varčenko 7066 Col Du Marine Collagen V855 VB2 00:02:19 93
1166 Kristians Nolmanis 5892 V856 VZ2 00:02:19 93
1167 Inga Vaļska 7198 TRX Cēsis S311 SB2 00:02:19 143
1168 Zanda Kārkliņa 7020 Baldone S312 SB2 00:02:20 143
1169 Silva Daktiņa 5812 Palīdzēsim.lv S313 SZ2 00:02:20 143
1170 Ineta Saulīte 7143 S314 SB2 00:02:20 143
1171 Sandra Balode 7291 Ādažuvelo S315 SB2 00:02:20 143
1172 Zane Matuļone 5312 Sporta centrs Jugla S316 SZ2 00:02:20 142
1173 Kārlis Krīgalis 5108 V857 VZ2 00:02:20 93
1174 Mārtiņš Veseris 5232 V858 VZ2 00:02:20 93
1175 Marats Bogdanovs 5664 V859 VZ1 00:02:20 93
1176 Žans Verdens 8036 V860 VL2 00:02:20 93
1177 Evita Biezmane 8196 Bonava Latvija S317 SL1 00:02:20 142
1178 Agris Veipans 5692 V861 VZ3 00:02:20 92
1179 Ilgonis Rudaks 7407 Pole Pole V862 VB3 00:02:20 92
1180 Aleksandrs Platoņenko 8251 V863 VL1 00:02:20 92
1181 Ieva Spruženiece 5564 LIDA S318 SZ2 00:02:20 142
1182 Jana Jurčenko 10456 S319 SZ3 00:02:20 142
1183 Māra Miķelsone 5921 Lynxdojo S320 SZ2 00:02:21 142
1184 Elīna Stūrīte 5279 Staicele S321 SZ2 00:02:21 142
1185 Ravita Berķe 5322 S322 SZ2 00:02:21 142
1186 Arvis Birkmanis 5790 V864 VZ3 00:02:21 92
1187 Annika Nelsone 5545 Accenture S323 SZ2 00:02:21 142
1188 Sintija Ozoliņa 7433 Jaunmārupe skrien! S324 SB2 00:02:21 142
1189 Madara Kukaine 5660 S325 SZ2 00:02:21 142
1190 Beatrise Zigure 5677 S326 SZ2 00:02:21 142
1191 Guntars Balodis 5032 V865 VZ4 00:02:21 92
1192 Erika Olberkyte 5691 Alūksne S327 SZ1 00:02:21 141
1193 Arturs Vanags 7352 newhouse.lv V866 VB1 00:02:21 92
1194 Una Vilgerte 5102 S328 SZ2 00:02:21 141
1195 Arina Maļčenkova 5005 S329 SZ2 00:02:21 141
1196 Ilze Kronberga 7077 TUKUMS S330 SB2 00:02:21 141
1197 Normunds Grava 5272 V867 VZ3 00:02:21 92
1198 Jānis Straukmanis 8108 V868 VL1 00:02:21 92
1199 Julijs Kisils 5760 A24 V869 VZ2 00:02:21 92
1200 Linda Eldmane 8044 US Embassy S331 SL1 00:02:21 141
1201 Signe Lode 5444 S332 SZ2 00:02:22 141
1202 Guntars Pipurs 5579 V870 VZ2 00:02:22 92
1203 Līva Strode 5827 Bioderma S333 SZ1 00:02:22 141
1204 Ilze Zvīdriņa 8150 S334 SL1 00:02:22 141
1205 Dace Vilne 5889 S335 SZ3 00:02:22 141
1206 Žanna Vanaga 7152 Noskrien Cēsis S336 SB2 00:02:22 141
1207 Edgars Indrušonoks 5452 Selga V871 VZ2 00:02:22 92
1208 Viktorija Čerņavska 5417 Bigbank S337 SZ2 00:02:22 140
1209 Andra Stiebre 5010 Draugiem Group S338 SZ2 00:02:22 140
1210 Madara Bunkse 5293 S339 SZ2 00:02:22 140
1211 Santa Šauere 5724 EJ! S340 SZ1 00:02:22 140
1212 Oskars Lūsis 5910 Laimeskoks V872 VZ2 00:02:22 91
1213 Marika Pazare 8193 Swedbank S341 SL2 00:02:22 140
1214 Mykhailo Zvonov 5659 Чорне море V873 VZ2 00:02:22 91
1215 Raivis Siliņš 5607 V874 VZ2 00:02:22 91
1216 Hārdija Kristiāna Nagle 5850 NAA S342 SZ1 00:02:22 140
1217 Arta Martinsone 7089 S343 SB1 00:02:22 140
1218 Ingars Šakalis 7226 VSK Noskrien V875 VB1 00:02:23 91
1219 Patrīcija Keita Krumberga 5207 S344 SZ1 00:02:23 140
1220 Evita Baltiņa 5244 S345 SZ2 00:02:23 140
1221 Ēriks Melkurts 7384 Kocēnu novads 1 V876 VB3 00:02:23 91
1222 Daiga Rove 10387 Swedbank S346 SL1 00:02:23 140
1223 Agita Kārkliņa 5896 S347 SZ2 00:02:23 140
1224 Evita Pauriņa 5174 S348 SZ3 00:02:23 139
1225 Liene Kalniņa 8029 Skrienam kopā S349 SL1 00:02:23 139
1226 Edgars Kalniņš 5125 V877 VZ1 00:02:23 91
1227 Egons Ansbergs 8079 V878 VL1 00:02:23 91
1228 Artūrs Topecs 8245 SK Dzērvene V879 VL1 00:02:23 91
1229 Pavels Kirilovskis 5522 Zoorbagan V880 VZ3 00:02:23 91
1230 Jānis Kalniņš 5794 Ērgļi V881 VZ1 00:02:23 90
1231 Toms Didrihsons 5750 Selga V882 VZ2 00:02:23 90
1232 Daiga Vilkaste 7216 ASK Patria S350 SB2 00:02:23 139
1233 Ance Krastiņa 5438 Mailigen S351 SZ2 00:02:23 139
1234 Inga Eltermane 5068 I&M S352 SZ2 00:02:24 139
1235 Edgars Zaķis 5419 Bigbank V883 VZ2 00:02:24 90
1236 Gatis Garaissils 5502 Fitek V884 VZ2 00:02:24 90
1237 Aleksejs Ščogols 5377 V885 VZ2 00:02:24 90
1238 Jānis Ozols 8075 Riga Runners V886 VL1 00:02:24 90
1239 Kristīne Kuduma 5082 S353 SZ3 00:02:24 139
1240 Ilona Balode 7191 Balodis ar sirmu Roni S354 SB3 00:02:24 138
1241 Jurģis Zommers 5898 Ērgļi V887 VZ1 00:02:24 90
1242 Aigars Auziņš 5017 PRINTFUL V888 VZ2 00:02:24 90
1243 Armands Bricis 5727 V889 VZ3 00:02:24 90
1244 Jānis Riža 5517 Burkānciems &Co V890 VZ3 00:02:24 90
1245 Kristīne Stendzeniece 5343 S355 SZ2 00:02:24 138
1246 Dina Zūdiņa 7394 S356 SB2 00:02:24 138
1247 Jeļena Ždaņenko 5824 Bioderma S357 SZ2 00:02:25 138
1248 Kristīne Priede 5204 S358 SZ3 00:02:25 138
1249 Raimonds Spēks 10060 KROKUS V891 VZ2 00:02:25 90
1250 Oskars Īle 5883 V892 VZ2 00:02:25 90
1251 Anete Skrastiņa 10473 Laimaskoks S359 SL1 00:02:25 138
1252 Daiga Siliņa 5860 S360 SZ2 00:02:25 137
1253 Ieva Grīnberga 5689 Sancimony S361 SZ3 00:02:25 137
1254 Linda Ūdre-Rizga 5947 S362 SZ2 00:02:25 137
1255 Katrīna Mihalovska 7162 Bigbank S363 SB1 00:02:25 137
1256 Kristaps Ķimenieks 5918 V893 VZ2 00:02:25 89
1257 Laura Jansone 5674 S364 SZ2 00:02:25 137
1258 Toms Dreiže 10312 Accenture V894 VZ2 00:02:26 89
1259 Līga Novokšanova 5611 Swedbank S365 SZ3 00:02:26 137
1260 Jānis Vaivods 5536 Jūrmalas Rūķīši V895 VZ3 00:02:26 89
1261 Baiba Kurme 7341 Selga S366 SB1 00:02:26 136
1262 Agnese Egliņa 5162 Did someone say "chocolate"? S367 SZ2 00:02:26 136
1263 Zane Timma 7324 SK Katrīna S368 SB1 00:02:26 136
1264 Evita Zemlīte 5084 S369 SZ3 00:02:26 136
1265 Matīss Karlsons 5742 V896 VZ2 00:02:26 89
1266 Ivo Zeps 10474 V897 VZ2 00:02:26 89
1267 Uldis Krauklis 5855 Accenture V898 VZ2 00:02:26 89
1268 Aldis Strožs 5357 V899 VZ3 00:02:26 89
1269 Liene Gulbe 10389 Es, Džastins un Zane S370 SL2 00:02:26 136
1270 Sintija Gertane 5718 DNB Service Centre S371 SZ2 00:02:27 136
1271 Darya Skakouskaya 7307 Zhive Belarus! S372 SB1 00:02:27 136
1272 Kaspars Vilcāns 5198 Vilciņš Lūsītim V900 VZ2 00:02:27 88
1273 Elīna Balode 5603 S373 SZ2 00:02:27 136
1274 Vilnis Liepiņš 7280 Maratona klubs V901 VB3 00:02:27 88
1275 Inese Kraģe 7064 Pole Pole S374 SB3 00:02:27 135
1276 Līva Leja 5740 S375 SZ2 00:02:27 135
1277 Pete Koch 5748 V902 VZ2 00:02:27 88
1278 Mārtiņš Eglītis 10471 V903 VZ3 00:02:27 88
1279 Kristīne Freimane 5149 Accenture S376 SZ2 00:02:27 135
1280 Jānis Labsvīrs 5711 V904 VZ3 00:02:27 88
1281 Ginta Lapinska 5070 S377 SZ2 00:02:27 135
1282 Juris Gailis 5002 GAIĻU ĢIMENE V905 VZ3 00:02:27 88
1283 Alīna Fisenkova 7070 AVIA/Lacerta Running Team S378 SB1 00:02:27 135
1284 Liene Nikolajeva 5356 Kocēnu sporta klubs S379 SZ2 00:02:27 135
1285 Rinalds Nulle 5409 Metam mieru! V906 VZ2 00:02:28 88
1286 Inga Rītere 5919 S380 SZ2 00:02:28 135
1287 Gatis Dekšenieks 5469 V907 VZ2 00:02:28 88
1288 Ieva Kalere 5429 Did someone say "chocolate"? S381 SZ2 00:02:28 135
1289 Jevgenijs Sološičs 5240 V908 VZ2 00:02:28 88
1290 Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns 5651 VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI V909 VZ4 00:02:28 88
1291 Eric Espenon 5913 V910 VZ3 00:02:28 88
1292 Aiga Krūmiņa 5395 S382 SZ3 00:02:28 135
1293 Madara Zviedre 5571 Sportland S383 SZ2 00:02:28 135
1294 Dace Danenberga 5636 S384 SZ3 00:02:28 135
1295 Jūlija Spuriņa 5338 S385 SZ2 00:02:28 135
1296 Ilgvars Ribušs 10249 V911 VB1 00:02:28 88
1297 Arvo Soosalu 5441 JK Hermes V912 VZ4 00:02:28 88
1298 Gatis Zvirbulis 10068 V913 VZ3 00:02:28 87
1299 Uldis Kleinbergs 5085 Ko Te Notiek? V914 VZ2 00:02:28 87
1300 Daina Silgale 5217 S386 SZ4 00:02:28 134
1301 Didzis Raits 8109 V915 VL1 00:02:28 87
1302 Artis Mednis 5136 wAlts | Noskrien Cēsis V916 VZ3 00:02:29 87
1303 Sintija Lungeviča 5161 Madona S387 SZ2 00:02:29 134
1304 Anita Gavare 8064 Global Fitness S388 SL1 00:02:29 134
1305 Sarmīte Loce 5243 Lynxdojo S389 SZ4 00:02:29 134
1306 Valdemārs Timofejevs 8147 LIDA V917 VL1 00:02:29 87
1307 Dainis Upenieks 5644 SK Ozolnieki V918 VZ3 00:02:29 87
1308 Sanita Šaitere 5016 Lidosta "Rīga" S390 SZ3 00:02:29 134
1309 Andis Beitiks 10064 OSC V919 VZ4 00:02:29 87
1310 Andris Riekstiņš 5360 V920 VZ3 00:02:29 87
1311 Džineta Dimante 10444 TRX Cēsis S391 SZ3 00:02:29 133
1312 Jānis Kaupers 5524 DPD LATVIJA V921 VZ2 00:02:29 87
1313 Armands Šaraks 5868 V922 VZ2 00:02:29 87
1314 Danute Ābelīte 7251 S392 SB2 00:02:29 133
1315 Nadezda Guscenko 10466 Stefi-L S393 SZ3 00:02:29 133
1316 Gints Freināts 5472 Engures sportam V923 VZ3 00:02:30 87
1317 Endijs Zariņš 5143 Zemgales Ziņas V924 VZ2 00:02:30 87
1318 Dārta Konošonoka 5437 Limbaži SKRIEN S394 SZ2 00:02:30 133
1319 Vineta Veisberga 5393 Saldus boksa klubs S395 SZ3 00:02:30 133
1320 Zane Auslande 5527 Lynxdojo S396 SZ2 00:02:30 133
1321 Maija Katkovska 5739 MJ-Partneri S397 SZ2 00:02:30 133
1322 Renāte Rusecka-Krūze 8178 S398 SL2 00:02:30 133
1323 Mārtiņš Sniedze 5290 Vecpiebalga V925 VZ2 00:02:30 87
1324 Zane Brokāne 5890 Matisons Runner's Club S399 SZ3 00:02:30 133
1325 Kaspars Kalniņš 7371 Matisons Runner's Club V926 VB2 00:02:30 87
1326 Zane Kleinberga 5237 Lēnie divplākšņi S400 SZ2 00:02:30 133
1327 Liene Mudrova 5130 S401 SZ2 00:02:30 133
1328 Elīna Miezīte 5341 S402 SZ2 00:02:30 133
1329 Anete Bruževica 5199 S403 SZ3 00:02:30 133
1330 Olga Ščebrina 5684 S404 SZ3 00:02:30 133
1331 Jurģis Jurčenko 10428 V927 VZ2 00:02:30 86
1332 Laura Barauska 10377 S405 SZ1 00:02:30 132
1333 Liene Bundziņa 5120 S406 SZ2 00:02:30 132
1334 Ermičs Normunds 5287 Ķegums V928 VZ4 00:02:30 86
1335 Kate Ozola 5386 S407 SZ2 00:02:31 132
1336 Vineta Skrastiņa 7236 Noskrien Cēsis S408 SB2 00:02:31 132
1337 Klinta Alpa-Šulmane 10319 Rīdzene Functional Fitness S409 SZ2 00:02:31 132
1338 Simona Klodža 10388 S410 SZ2 00:02:31 132
1339 Liene Meldere 5050 Tukums S411 SZ3 00:02:31 132
1340 Laura Eglīte 5540 S412 SZ2 00:02:31 132
1341 Sanita Kolna 5929 S413 SZ3 00:02:31 132
1342 Ulla Bogdanoviča 5222 OldSnails S414 SZ3 00:02:31 132
1343 Inese Neilande 8205 S415 SL2 00:02:31 132
1344 Santa Bērziņa 5425 S416 SZ2 00:02:31 132
1345 Jānis Viziņš 5783 V929 VZ3 00:02:31 86
1346 Rihards Valeniks 5730 V930 VZ3 00:02:32 86
1347 Eliza Peretyatko 10445 S417 SZ1 00:02:32 131
1348 Pavels Kuļikovs 5762 A24 V931 VZ2 00:02:32 85
1349 Diāna Šņepste 5705 S418 SZ1 00:02:32 131
1350 Evita Ozola 7159 Bauska S419 SB2 00:02:32 131
1351 Dmitrijs Mironovs 5761 A24 V932 VZ3 00:02:32 85
1352 Anda Ozoliņa 5317 S420 SZ3 00:02:32 131
1353 Ērika Gribonika 5652 S421 SZ1 00:02:32 131
1354 Solvita Bērziša 7338 Accenture S422 SB1 00:02:32 131
1355 Georgijs Bulgakovs 5624 V933 VZ3 00:02:33 85
1356 Ainars Vītoliņš 5156 Dīvainie Kociņi V934 VZ3 00:02:33 85
1357 Dzintars Kriķis 5552 Labo Sajūtu Kolekcionārs V935 VZ3 00:02:33 85
1358 Sabīne Šķēle 7332 S423 SB1 00:02:33 131
1359 Inga Skuja 5808 Palīdzēsim.lv S424 SZ3 00:02:33 131
1360 Dainis Driņķis 7137 DzSK Lokomotīve V936 VB2 00:02:33 85
1361 Maruta Krūmiņa 5262 Maratona klubs S425 SZ2 00:02:33 131
1362 Zemgus Eglītis 5539 V937 VZ2 00:02:33 85
1363 Janeks Briedis 5316 V938 VZ3 00:02:33 85
1364 Līga Norkus 5433 Saldus boksa klubs S426 SZ3 00:02:33 130
1365 Linda Andersone 5501 Accenture S427 SZ2 00:02:33 130
1366 Inga Sīle 5267 S428 SZ2 00:02:33 130
1367 Marta Lorence 5073 S429 SZ2 00:02:33 130
1368 Kristīne Viziņa 5785 S430 SZ3 00:02:33 130
1369 Dace Tenberga 8145 Engures sportam S431 SL2 00:02:33 130
1370 Ilona Ozoliņa 5508 Emergn S432 SZ3 00:02:33 130
1371 Kristina Žusele 5512 Daugavpils runners S433 SZ3 00:02:33 130
1372 Kristīne Vilcāne 7053 Baldone S434 SB2 00:02:33 130
1373 Evita Pētersone 5169 S435 SZ1 00:02:33 130
1374 Aivars Dzalbs 5886 SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE V939 VZ3 00:02:34 84
1375 Liene Sirmā 5754 ziķeri S436 SZ2 00:02:34 130
1376 Aiva Kramiņa 7095 Bauska S437 SB1 00:02:34 129
1377 Ligita Saulīte 5635 S438 SZ4 00:02:34 129
1378 Sanda Putniņa 5831 Bioderma S439 SZ1 00:02:34 129
1379 Jekaterina Girucka 7303 S440 SB1 00:02:34 129
1380 Svetlana Nazarkeviča 5447 S441 SZ2 00:02:34 129
1381 Jānis Kalniņš 5128 V940 VZ2 00:02:34 84
1382 Kaspars Kallass 10385 V941 VZ3 00:02:34 84
1383 Ivars Liepiņš 5515 Lustes V942 VZ3 00:02:34 84
1384 Inga Vate 5670 S442 SZ3 00:02:34 129
1385 Ojārs Čeksters 5305 V943 VZ2 00:02:34 84
1386 Aigars Veckungs 10446 V944 VZ2 00:02:35 84
1387 Aigars Jirgensons 7392 V945 VB2 00:02:35 84
1388 Evija Zandberga 5321 S443 SZ3 00:02:35 129
1389 Laura Čekstere 10248 S444 SZ2 00:02:35 129
1390 Elita Indriksone 5609 S445 SZ3 00:02:35 129
1391 Zane Mirdza Paikena 5572 Domdaris S446 SZ2 00:02:35 128
1392 Santa Kuželenko 5388 S447 SZ2 00:02:35 128
1393 Jūlija Patrejeva 5821 Bioderma S448 SZ2 00:02:35 128
1394 Jānis Ronis 5523 DPD LATVIJA V946 VZ3 00:02:35 83
1395 Elmārs Vanags 10431 DNB Servisa centrs V947 VZ2 00:02:35 83
1396 Elīna Magone 10313 S449 SZ2 00:02:36 128
1397 Jevgeņija Biktimirova 5853 S450 SZ2 00:02:36 128
1398 Jānis Birģelis 8104 V948 VL2 00:02:36 83
1399 Daiga Greiškāne 7241 S451 SB2 00:02:36 128
1400 Vladimirs Kļavnieks 5693 Baltais V949 VZ4 00:02:36 83
1401 Inese Birģele 5110 S452 SZ4 00:02:36 128
1402 Roberts Neilands 5116 DZĒRBENES STACIJA V950 VZ3 00:02:36 83
1403 Antra Freiberga 7205 DPD LATVIJA S453 SB1 00:02:37 127
1404 Ieva Meijere 5083 S454 SZ2 00:02:37 127
1405 Lelde Sarma 5173 S455 SZ2 00:02:37 127
1406 Edgars Rūtiņš 8269 MARATONA KLUBS V951 VL2 00:02:37 83
1407 Ieva Apine 10390 S456 SZ3 00:02:37 127
1408 Kristīne Romāne 5775 newhouse.lv S457 SZ2 00:02:37 127
1409 Ilze Šarna 5498 DNB Service Centre S458 SZ3 00:02:37 127
1410 Duber Maris Ospina Alvarez 5933 S459 SZ4 00:02:37 127
1411 Alise Griķe 5558 Daugavpils Runners S460 SZ2 00:02:37 127
1412 Jānis Baumanis 5548 Swedbank V952 VZ2 00:02:37 82
1413 Linards Geiba 5072 V953 VZ3 00:02:37 82
1414 Sandra Roce 5280 S461 SZ2 00:02:37 127
1415 Georgs Lazdans 5766 V954 VZ1 00:02:37 82
1416 Ieva Kiseļeva 5197 Vilciņš Lūsītim S462 SZ2 00:02:38 126
1417 Normunds Vilūns 7024 vsk noskrien senjori un senjoritas V955 VB3 00:02:38 82
1418 Lauma Rībena 5387 Venden/Maratona klubs S463 SZ2 00:02:38 126
1419 Linda Vāgnere 8103 S464 SL1 00:02:38 126
1420 Annija Belogrudova 5755 Guddžobs Guddans S465 SZ2 00:02:38 126
1421 Signe Gūtmane 5208 S466 SZ2 00:02:39 126
1422 Rita Upīte 5193 S467 SZ3 00:02:39 125
1423 Ilze Ramiņa 8053 Sece S468 SL2 00:02:39 125
1424 Pēteris Leja 7254 V956 VB3 00:02:39 81
1425 Diāna Polika 5292 S469 SZ3 00:02:40 125
1426 Līga Trēziņa 5667 VSK "Burkānciems & Co" S470 SZ3 00:02:40 125
1427 Lote Freināte 5859 Engures sportam S471 SZ1 00:02:40 124
1428 Ligita Leitlande 8106 Zemgales Ziņas S472 SL2 00:02:40 124
1429 Vita Vecvanaga 10322 S473 SB2 00:02:40 124
1430 Līga Riņķe 5857 S474 SZ2 00:02:41 124
1431 Eva Šķēle 5099 Vecā skola S475 SZ2 00:02:41 124
1432 Aiga Tora 7413 S476 SB1 00:02:41 124
1433 Ieva Šakena 5142 S477 SZ3 00:02:41 124
1434 Ilva Sīpola 7071 S478 SB2 00:02:42 123
1435 Inga Vīksna 5039 Kocēnu MTB S479 SZ3 00:02:42 123
1436 Sanita Birzniece 5158 Tukuma 2. vidusskola S480 SZ3 00:02:42 123
1437 Līga Alksne 5367 S481 SZ2 00:02:42 123
1438 Māris Valtiņš 5901 V957 VZ4 00:02:42 80
1439 Edgars Kuzmans 5592 V958 VZ2 00:02:42 80
1440 Santa Līce Krūze 5028 PRINTFUL S482 SZ3 00:02:42 123
1441 Zita Štrausa 5219 S483 SZ4 00:02:43 123
1442 Laura Kalniņa 5811 Matisons Runner's Club S484 SZ3 00:02:43 123
1443 Gatis Daugavietis 5520 V959 VZ2 00:02:43 80
1444 Daniels Rēķis 5788 Rīgas Satiksme V960 VZ2 00:02:43 80
1445 Gints Fjodorovs 5580 AMSERV V961 VZ3 00:02:43 80
1446 Elīna Ozoliņa 5382 Matisons Runner's Club S485 SZ3 00:02:43 122
1447 Ainārs Upītis 5092 V962 VZ3 00:02:43 80
1448 Atis Koklačovs 5893 V963 VZ4 00:02:43 80
1449 Vita Irbe 5532 Emergn S486 SZ2 00:02:43 122
1450 Ieva Viksna 5799 S487 SZ2 00:02:43 122
1451 Mārtiņš Bankovskis 5955 V964 VZ2 00:02:44 79
1452 Nina Merzlyakova 5899 Engures sportam S488 SZ3 00:02:44 122
1453 Diāna Ivanova 7015 S489 SB2 00:02:44 122
1454 Sanita Junele 5461 S490 SZ2 00:02:44 122
1455 Māris Ansons-Jansons 7010 VSK Noskrien V965 VB1 00:02:44 79
1456 Anna Akhmadulina 5930 Begom ot infarkta S491 SZ3 00:02:44 122
1457 Ieva Streļča 5882 S492 SZ2 00:02:44 122
1458 Agnese Raubena 5315 S493 SZ2 00:02:44 121
1459 Elīna Drēziņa 10447 OneDanone S494 SZ2 00:02:44 121
1460 Gita Ramane 5505 Fitek S495 SZ2 00:02:44 121
1461 Aleksandrs Libensons 10230 V966 VZ3 00:02:44 79
1462 Monika Hermane 5337 S496 SZ2 00:02:44 121
1463 Elmārs Mamajs 5769 V967 VZ1 00:02:45 79
1464 Anastasija Samete 5562 S497 SZ2 00:02:45 121
1465 Krišs Borītis 5925 V968 VZ2 00:02:45 79
1466 Aivars Ulanovs 5726 Pūre V969 VZ4 00:02:45 79
1467 Līga Simkeviča 5943 S498 SZ2 00:02:45 121
1468 Olga Vasiļjeva 10310 S499 SZ3 00:02:45 121
1469 Ieva Dulmane 10453 S500 SZ2 00:02:45 121
1470 Inese Vaivode 5537 Jūrmalas Rūķīši S501 SZ3 00:02:45 121
1471 Anna Mitrohina 5105 S502 SZ2 00:02:45 121
1472 Arta Purvīte 5613 Maratona klubs S503 SZ2 00:02:45 121
1473 Zane Letapure Neļķe 5497 S504 SZ2 00:02:45 120
1474 Lelde Spriņģe 8102 S505 SL1 00:02:45 120
1475 Andis Romanovs 5454 Selga V970 VZ1 00:02:46 78
1476 Kamilla Krilova 5698 Swedbank S506 SZ2 00:02:46 120
1477 Dace Tilgase 8126 DPD LATVIJA S507 SL2 00:02:46 120
1478 Kristīne Kampare 7369 S508 SB2 00:02:46 120
1479 Indra Anckiņa 5511 S509 SZ2 00:02:46 120
1480 Anna Kalvāne 5723 S510 SZ2 00:02:46 120
1481 Gints Ronis 5595 Sirms Ronis ar Balodi V971 VZ4 00:02:46 78
1482 Irēna Šibeika 5109 Nūjo priekam S511 SZ4 00:02:46 120
1483 Egija Gulbinska 8011 S512 SL1 00:02:46 120
1484 Aleksandrs Voino 5496 V972 VZ3 00:02:46 78
1485 Santa Ulmane 5131 Kalnu Lapsiņas S513 SZ2 00:02:47 120
1486 Agnese Krieva 5816 Guddžobs Guddans S514 SZ1 00:02:47 120
1487 Justīne Savitska 5665 Run With Anita S515 SZ2 00:02:47 120
1488 Dainis Ragovskis 7046 V973 VB3 00:02:47 78
1489 Signe Simsone 5242 S516 SZ1 00:02:47 119
1490 Vitālijs Jakovļevs 8112 www.endo.lv V974 VL1 00:02:47 78
1491 Alīna Baslika 5844 NAA S517 SZ1 00:02:48 119
1492 Kaspars Grīnbergs 5042 V975 VZ2 00:02:48 77
1493 Laura Strazdiņa 5743 Taisnais S518 SZ2 00:02:48 119
1494 Māris Avotiņš 8242 V976 VL2 00:02:48 77
1495 Anna Tsaregorodtseva 5697 S519 SZ2 00:02:48 119
1496 Ina Graudiņa 5370 VSK NOSKRIEN VĀVERES S520 SZ2 00:02:48 118
1497 Mārtiņš Dimiters 5628 Zemgales ziņas V977 VZ4 00:02:48 77
1498 Lana Gorzova 5319 S521 SZ2 00:02:48 118
1499 Gvido Mušperts 8199 V978 VL2 00:02:49 77
1500 Didzis Krīgers 5682 Skrienam kopā Valmiera V979 VB3 00:02:49 77
1501 Elīza Actiņa 5107 VSK Noskrien S522 SZ1 00:02:49 118
1502 Ingūna Semjonova 7056 Zemgales ziņas S523 SB2 00:02:49 118
1503 Elina Kuzmane 5591 S524 SZ2 00:02:49 118
1504 Arnis Leikarts 7213 V980 VB2 00:02:49 77
1505 Iveta Sīle 5823 Bioderma S525 SZ4 00:02:49 118
1506 Sintija Borskoviča 5015 PRINTFUL S526 SZ2 00:02:50 118
1507 Anita Veinberga 5917 ART S527 SZ3 00:02:50 117
1508 Roberts Jačmenkins 5164 Emergn V981 VZ2 00:02:50 76
1509 Toms Vernis 5037 V982 VZ2 00:02:50 76
1510 Inese Nudiena 7157 VFK Staldzene S528 SB1 00:02:50 117
1511 Ruta Mālniece 5411 Brīvdienu ģimene S529 SZ2 00:02:50 117
1512 Andis Ozoliņš 7240 Nūjo priekam V983 VB3 00:02:50 76
1513 Ilona Ķikute 5048 S530 SZ2 00:02:50 117
1514 Zinaida Grīnberga 5079 LSC S531 SZ4 00:02:51 117
1515 Madara Rudzāte 5596 S532 SZ2 00:02:51 117
1516 Aivars Kronbergs 5133 TUKUMS V984 VZ4 00:02:51 76
1517 Astra Breikša 5062 Nūjo priekam S533 SZ3 00:02:52 116
1518 Ieviņa Gaiziņa 8253 Grauda spēks S534 SL2 00:02:52 116
1519 Guntars Indriksons 5269 V985 VZ4 00:02:52 76
1520 Daniela Baumane 5820 Bioderma S535 SZ2 00:02:52 116
1521 Ilva Brenča 5795 S536 SZ3 00:02:52 116
1522 Karlīna Kienkas 5245 S537 SZ2 00:02:52 116
1523 Agnese Šimanska 5587 S538 SZ2 00:02:53 116
1524 Jana Gladiševa 5426 S539 SZ2 00:02:53 115
1525 Uldis Klemperis 5127 V986 VZ4 00:02:53 75
1526 Agnese Leiburga 7284 Zemgales Ziņas S540 SB2 00:02:53 115
1527 Evita Judina 5104 S541 SZ2 00:02:53 115
1528 Solvita Gaile 5003 GAIĻU ĢIMENE S542 SZ3 00:02:53 115
1529 Eliza Ozolina 5745 TAISNAIS S543 SZ2 00:02:54 115
1530 Madara Tīģere-Bernharde 7399 S544 SB1 00:02:54 115
1531 Helēna Bodniece 5923 S545 SZ1 00:02:54 115
1532 Elīza Ilze Oša-Večena 5115 S546 SZ1 00:02:54 115
1533 Renāte Kaše 5081 S547 SZ2 00:02:54 115
1534 Laila Ceika 5774 S548 SZ4 00:02:54 114
1535 Denis Aļeksejevs 5679 V987 VZ2 00:02:54 74
1536 Dita Vanaga 5276 S549 SZ3 00:02:54 114
1537 Iveta Radiņa-Liepkaula 5944 SK TĒRAUDS S550 SZ3 00:02:55 114
1538 Agnese Nastaja 5000 mammadaba S551 SZ2 00:02:55 114
1539 Ilze Brokane 5445 Kājputni S552 SZ2 00:02:55 114
1540 Anna Grāmatniece 5327 S553 SZ4 00:02:55 114
1541 Olga Tutiņina 5124 S554 SZ4 00:02:55 114
1542 Diāna Kvedere 5465 VSK Noskrien Vāveres S555 SZ2 00:02:55 114
1543 Eva Lapsiņa 5546 X99 S556 SZ2 00:02:55 114
1544 Agnese Fogele 5040 FOGELEs S557 SZ3 00:02:56 113
1545 Sandra Kapče 7119 S558 SB1 00:02:56 113
1546 Anna Greitāne 5663 Lynxdojo S559 SZ1 00:02:57 113
1547 Santa Cine 5657 Swedbank S560 SZ2 00:02:57 112
1548 Marina Bulkina 5680 S561 SZ3 00:02:57 112
1549 Madara Berga 8143 Accenture S562 SB1 00:02:58 112
1550 Laine Rupeika-Ruža 7245 S563 SB1 00:02:58 112
1551 Ieva Verne 5036 S564 SZ2 00:02:58 112
1552 Andrejs Pētersons 5781 V988 VZ2 00:02:58 73
1553 Evija Elmere 5891 Mārupes Dunkani S565 SZ1 00:02:58 112
1554 Evita Gredzena 5183 Realto S566 SZ2 00:03:00 111
1555 Laila Iesalniece 5250 #ejuiet S567 SZ3 00:03:00 111
1556 Kristine Radkovska 5599 S568 SZ2 00:03:00 111
1557 Evelīna Paurniete 5427 S569 SZ2 00:03:01 110
1558 Guntars Ļaudams 5066 V989 VZ3 00:03:01 72
1559 Armands Stabulnieks 5265 Lidosta "Rīga" V990 VZ3 00:03:01 72
1560 Marita Dižbite 5266 S570 SZ3 00:03:01 110
1561 Reinholds Pīrāgs 7308 Zhive Belarus! V991 VB1 00:03:02 71
1562 Solvita Skrabe 5676 BALTAIS S571 SZ3 00:03:02 109
1563 Līga Zvīdriņa 5629 S572 SZ4 00:03:03 109
1564 Nadežda Jurgenberga 5415 Bigbank S573 SZ2 00:03:03 109
1565 Ivo Kleins 5566 Ķesterciems / Engures sportam V992 VZ3 00:03:03 71
1566 Natālija Tetervenoka 5707 S574 SZ2 00:03:03 109
1567 Agnese Kleina 5793 S575 SZ2 00:03:04 109
1568 Ance Liepiņa 5495 BALTMA S576 SZ3 00:03:04 108
1569 Lienīte Bērziņa 5681 S577 SZ2 00:03:04 108
1570 Ilze Goša 5132 Maratona klubs S578 SZ3 00:03:05 108
1571 Gabriella Kallase 5147 S579 SZ1 00:03:05 108
1572 Ilze Briņķe 5932 S580 SZ3 00:03:05 108
1573 Solvita Depša 5078 S581 SZ3 00:03:06 107
1574 Stepans Golovko 10231 Mailigen V993 VZ2 00:03:06 70
1575 Agris Skulte 5473 V994 VZ2 00:03:06 70
1576 Līva Skolmeistare 7078 S582 SB1 00:03:07 107
1577 Diāna Ceika 5301 S583 SZ3 00:03:07 107
1578 Valerijs Smirnovs 5352 V995 VZ4 00:03:07 69
1579 Dace Dūka 5672 S584 SZ2 00:03:07 107
1580 Olga Mikulova 7405 MARATONA KLUBS S585 SB1 00:03:07 107
1581 Ilze Sēkliņa 5330 S586 SZ3 00:03:08 106
1582 Inga Lagzdiņa 5916 ART S587 SZ3 00:03:08 106
1583 Ivārs Melnis 5865 Olainfarm V996 VZ4 00:03:09 69
1584 Liene Liepiņa 5518 Lustes S588 SZ2 00:03:09 106
1585 Sanita Babure 7246 Nūjo vesels S589 SB2 00:03:09 105
1586 Inese Kazarevska 5180 S590 SZ3 00:03:10 105
1587 Svetlana Vasiļjeva 5194 Rīgas Satiksme S591 SZ3 00:03:10 105
1588 Anete Apsīte 5186 S592 SZ3 00:03:11 105
1589 Lauma Uzija 5038 FOGELEs S593 SZ3 00:03:11 105
1590 Ilze Kalve 5685 S594 SZ3 00:03:11 105
1591 Ginta Dalbiņa 5744 Taisnais S595 SZ2 00:03:12 104
1592 Laima Dreimane - Zvilna 5549 Biznesa parks ABAVA S596 SZ3 00:03:12 104
1593 Irina Kanaševiča 5765 A24 S597 SZ3 00:03:13 103
1594 Līva Nereta 5582 S598 SZ2 00:03:13 103
1595 Lelde Beāte Ziemele 5604 S599 SZ1 00:03:14 103
1596 Inese Grigale 5804 S600 SZ3 00:03:15 102
1597 Natālija Bernāne 5470 Rēzeknes novads S601 SZ2 00:03:15 102
1598 Ralfs Petročenkovs 5897 Ērgļi V997 VZ1 00:03:15 67
1599 Jaan Vehlmann 5442 JK Hermes V998 VZ4 00:03:15 66
1600 Linda Danilāne 8118 Olainfarm S602 SL1 00:03:16 102
1601 Renāte Dekante 5894 DNB Service Centre S603 SZ2 00:03:16 102
1602 Dzintra Liepiņa 5948 S604 SZ2 00:03:16 102
1603 Indulis Jansons 10058 V999 VZ4 00:03:16 66
1604 Ērika Bužinska 5510 S605 SZ1 00:03:17 101
1605 Inese Brēdiķe 5678 Maratona klubs S606 SZ3 00:03:18 101
1606 Zane Vītiņa 10241 Klinšu ērgļi S607 SZ3 00:03:19 100
1607 Una Medne 7167 Bigbank S608 SB1 00:03:19 100
1608 Egita Pumpure 5385 S609 SZ3 00:03:19 100
1609 Jāzeps Kūkajs 5449 V1000 VZ4 00:03:21 65
1610 Laura Vilka 5881 S610 SZ2 00:03:21 99
1611 Inese Upīte-Apine 5424 Bigbank S611 SZ2 00:03:22 99
1612 Laura Turka 5138 S612 SZ1 00:03:27 97
1613 Karīna Aksenoka 5602 S613 SZ3 00:03:27 96
1614 Iveta Dobele 8012 S614 SL1 00:03:31 95
1615 Dace Šmite 5725 S615 SZ3 00:03:31 95
1616 Edīte Krūmiņa 5135 S616 SZ2 00:03:31 94
1617 Ērika Inkina 5709 Rīga S617 SZ2 00:03:33 94
1618 Maija Naumenko 5623 Gausā Jūdze S618 SZ4 00:03:34 93
1619 Lolita Palaima 5476 S619 SZ3 00:03:34 93
1620 Albīna Kalenda 5949 Nūjo vesels S620 SZ4 00:03:36 93
1621 Inga Ezeriņa 5551 Nūjo savam priekam S621 SZ3 00:03:36 92
1622 Jana Smiltina 7208 DPD LATVIJA S622 SB1 00:03:37 92
1623 Sanita Rāviņa 8056 S623 SL1 00:03:37 92
1624 Zane Dālberga 7207 DPD LATVIJA S624 SB1 00:03:39 91
1625 Gita Biezuma 5633 S625 SZ3 00:03:40 91
1626 Ilze Saukāne 5275 S626 SZ3 00:03:47 88
1627 Viktors Safutins 5304 Maratona klubs V1001 VZ4 00:03:57 55
1628 Lāsma Āboliņa 8008 VSK Noskrien Divplākšņi S627 SL2 00:03:58 84
1629 Liene Galeja 5089 S628 SZ2 00:04:22 76
1630 Agita Šmaukstele 5096 Draugiem Group S629 SZ2 00:06:21 52
1631 Evelīna Kūna 5012 Draugiem Group S630 SZ2 00:06:25 52