Grupas VZ4 kopvērtējums
Vieta Dalībnieks Zvārte Ērgļi Milzkalne Kandava Kopā
1 Jānis Neimanis 935 868 846 2649
Talsu pakalnu sporta klubs
2 Ivars Oraševskis 909 834 764 2507
SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE
3 Jānis Lagzdkalns 847 810 754 2411
Jaunmārupe skrien/OK Kurmis
4 Aldis Rancāns 817 771 722 2310
Vecpiebalga
5 Gunnar Koitne 813 761 723 2297
JK Hermes
6 Rinalds Gronskis 728 682 705 2115
Engures Sportam
7 Agris Spalviņš 685 705 691 2081
Rauna
8 Guntis Strazds 707 700 670 2077
9 Dzintars Strads 692 703 667 2062
nothing.lv
10 Jānis Dainis 685 636 647 1968
Kocēnu novads 1
11 Valdis Sirsniņš 679 659 628 1966
12 Raitis Puriņš 662 653 623 1938
VSK Noskrien/Zemgales Ziņas
13 John Aage Andersen 676 650 610 1936
Atea Global Services
14 Arvo Soosalu 672 639 602 1913
JK Hermes
15 Peep Ristmägi 655 623 606 1884
JK Hermes
16 Māris Valtiņš 649 618 576 1843
17 Viesturs Dude 925 872 1797
Dobeles Sporta skola
18 Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns 639 587 563 1789
VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI
19 Gvido Lapsa 847 817 1664
20 Guntars Indriksons 533 535 522 1590
21 Normunds Langins 780 736 1516
VSK Noskrien
22 Valerijs Smirnovs 515 514 485 1514
23 Māris Veckalniņš 747 721 1468
Madona
24 Andrejs Gaumigs 719 694 1413
Vivace
25 Vladimirs Kļavnieks 691 691 1382
Baltais
26 Jaan Vehlmann 451 444 398 1293
JK Hermes
27 Atis Koklačovs 598 591 1189
28 Didzis Krīgers 601 536 1137
Skrienam kopā Valmiera
29 Uldis Klemperis 580 550 1130
30 Antis Zunda 1103 1103
31 Gints Ronis 558 531 1089
Sirms Ronis ar Balodi
32 Ivārs Melnis 578 504 1082
Olainfarm
33 Mārtiņš Dimiters 518 534 1052
Zemgales ziņas
34 Aivars Ulanovs 494 500 994
Pūre
35 Aivars Kronbergs 463 442 905
TUKUMS
36 Guntars Būmans 888 888
Matisons Runner's Club
37 Aigars Lūsis 869 869
Talsu pakalnu sporta klubs
38 Janis Kopmanis 799 799
LSC
39 Juris Rukkalns 778 778
Ragana
40 Ilgvars Bebrišs 694 694
SK KATRĪNA
41 Gaidis Gailītis 684 684
Vaivari
42 Guntars Balodis 680 680
43 Aivars Birks 676 676
703 / VSK Noskrien
44 Uģis Martinsons 676 676
Straupe
45 Jānis Zemturis 651 651
Daugavgrīva
46 Ermičs Normunds 647 647
Ķegums
47 Guntars Balodis 643 643
48 Valdis Groza 625 625
49 Ainārs Leimanis 618 618
Smiltene
50 Rinolds Rozentāls 574 574
51 Vadims Kutukovs 571 571
52 Māris Dambis 561 561
INSALVO
53 Dainis Mors 528 528
54 Jānis Stukuls 527 527
SK Katrīna
55 Andis Ozoliņš 506 506
Nūjo priekam
56 Andis Beitiks 505 505
OSC
57 Indulis Jansons 505 505
58 Uldis Dīcis 504 504
Gausā Jūdze
59 Jāzeps Kūkajs 471 471
60 Viktors Safutins 390 390
Maratona klubs
 
Grupas
Lūsis VL1 VL2 VL3 SL1 SL2 SL3
Stirnu buks VB1 VB2 VB3 SB1 SB2 SB3
Zaķis VZ1 VZ2 VZ3 VZ4 SZ1 SZ2 SZ3 SZ4
?>