Grupas SZ1 kopvērtējums
Vieta Dalībnieks Zvārte Ērgļi Milzkalne Kandava Kopā
1 Sandija Sorokina 1075 1042 1070 3187
ASK PATRIA
2 Annija Zāģere 972 970 1023 2965
Rīga Runners 1
3 Evelīna Vasiļjeva 910 983 991 2884
4 Katrīna Levāne 986 933 944 2863
Engures sportam I Sporta patriots
5 Rebeka Zekante 904 940 889 2733
Lūša spēks - Jēkabpils
6 Nelda Neilande 886 906 903 2695
Supervaroņu treniņi
7 Sintija Ozola 889 837 823 2549
ZVOC
8 Patrīcija Keita Krumberga 892 822 745 2459
9 Elīza Actiņa 851 762 717 2330
VSK Noskrien
10 Laura Dzepuka 754 763 729 2246
Zemgales Ziņas
11 Sanda Putniņa 784 714 678 2176
Bioderma
12 Lība Jansone 699 688 727 2114
13 Megija Stalberga 1030 957 1987
VSK "Burkānciems & Co"
14 Ērika Gribonika 953 913 1866
15 Ginta Bogdanova 1001 831 1832
SPB RUN/Brooks
16 Lelde Beāte Ziemele 626 611 580 1817
17 Anna Konovalova 913 850 1763
18 Paula Ivanovaite 900 803 1703
Engures sportam
19 Elīna Pinne 834 844 1678
NAA
20 Līva Strode 794 783 1577
Bioderma
21 Laura Barauska 776 786 1562
22 Evita Pētersone 766 793 1559
23 Nikola Apsīte 772 752 1524
2KOKI
24 Lote Freināte 731 774 1505
Engures sportam
25 Signe Simsone 768 708 1476
26 Anete Maže 713 747 1460
Vibrācija.
27 Beāte Kampare 738 711 1449
28 Sabīne Kjahjare 728 710 1438
29 Anna Šakena 733 697 1430
30 Aivita Lasmane 682 683 1365
31 Liene Hartpenga 685 679 1364
32 Anna Greitāne 694 659 1353
Lynxdojo
33 Agnese Krieva 657 661 1318
Guddžobs Guddans
34 Helēna Bodniece 666 631 1297
35 Alīna Baslika 726 535 1261
NAA
36 Diāna Šņepste 642 594 1236
37 Gabriella Kallase 555 613 1168
38 Baiba Šņoriņa 1116 1116
Talsu pakalnu sporta klubs
39 Sandra Buliņa 1107 1107
Marienburgas Vilki
40 Sanita Buliņa 1071 1071
Marienburgas Vilki
41 Aija Denija Trēziņa 1020 1020
ZVOC
42 Beāte Anna Klepere 1014 1014
Takši
43 Aleksandra Tihomirova 976 976
NAA
44 Alise Gabriela Miteniece 942 942
45 Agate Priedīte 896 896
46 Samanta Krampe 890 890
SS Arkādija
47 Mērija Agnese Meiberga 887 887
48 Kristiāna Hardija Nagle 884 884
Nacionālā Aizsardzības Akadēmija
49 Sigita Lapiņa 875 875
50 Kitija Zaula 862 862
Limbaži SKRIEN
51 Erika Olberkyte 853 853
Alūksne OK
52 Gabriela Krusta 853 853
Stirnu Buks Design
53 Erika Oberkyte 840 840
Alūksne
54 Erika Olberkyte 830 830
Alūksne
55 Estere Romanovska 828 828
Olainfarm
56 Hārdija Kristiāna Nagle 828 828
NAA
57 Heilija Laima Keirāne 827 827
58 Frederika Anna Grende 821 821
59 Sindija Zaula 819 819
LIMBAŽI SKRIEN
60 Johanna Morgen 799 799
61 Lina Alia Maaser 789 789
62 Laura Kamergrauze 783 783
63 Lelde Pētersone 783 783
64 Santa Šauere 779 779
EJ!
65 Andželika Gladkova 778 778
66 Katrīna Marjutina 770 770
67 Aiga Turčina 767 767
68 Zane Turčina 767 767
69 Līva Bileskalne 764 764
70 Līva Strode 763 763
Bioderma
71 Zane Dankbāre 760 760
72 Eliza Peretyatko 751 751
73 Elisa Bozzotto 748 748
74 Maija Zara 738 738
75 Sintija Elizabete Prince 738 738
76 Elīza Astra Vectirāne 736 736
77 Amanda Ciguze 712 712
78 Louise Weber 710 710
79 Rebeka Paula Žakaite 707 707
80 Zane Gaiķe 699 699
Bigbank
81 Simona Helmane 695 695
AMSERV
82 Evija Elmere 689 689
Mārupes Dunkani
83 Baiba Bērtiņa 687 687
84 Zane Zvejniece 680 680
85 Sandija Ozoliņa 670 670
Sandijas komanda
86 Marija Kuļikova 655 655
87 Elīza Ilze Oša-Večena 642 642
88 Karolīna Motina 637 637
89 Alise Buceniece 622 622
individuāli
90 Ērika Bužinska 622 622
91 Nikola Kļava 600 600
Riekstiņi
92 Madara Matisone 597 597
93 Anastasija Fjodorova 589 589
94 Elizabete Brauna 583 583
Lynxdojo
95 Laura Turka 472 472
 
Grupas
Lūsis VL1 VL2 VL3 SL1 SL2 SL3
Stirnu buks VB1 VB2 VB3 SB1 SB2 SB3
Zaķis VZ1 VZ2 VZ3 VZ4 SZ1 SZ2 SZ3 SZ4
?>