Grupas SB2 kopvērtējums
Vieta Dalībnieks Zvārte Ērgļi Milzkalne Kandava Kopā
1 Inese Otomere 1088 1075 981 3144
PICA LULU
2 Lāsma Zebuliņa 949 999 1003 2951
VSK Noskrien Blonde
3 Baiba Zvirbule 945 980 915 2840
4 Zanda Kārkliņa 975 939 884 2798
Baldone
5 Gunta Reinicāne 909 928 927 2764
6 Ieva Tāle-Stangute 909 907 892 2708
Baldone
7 Dace Podkalne 889 903 906 2698
VSK Noskrien Blonde
8 Gunta Brazauska 870 913 860 2643
9 Svetlana Savanovica 847 895 862 2604
10 Dina Zūdiņa 831 816 807 2454
11 Ilze Kronberga 801 798 828 2427
TUKUMS
12 Inese Meldere 737 818 807 2362
13 Sandra Rocēna 720 817 749 2286
IZTURĪBA
14 Elīna Tolokonceva 760 763 754 2277
VSK Noskrien
15 Sintija Ozoliņa 764 741 745 2250
Jaunmārupe skrien!
16 Evita Ozola 709 779 755 2243
Bauska
17 Elita Zālīte 997 1039 2036
TRX Cēsis
18 Baiba Frišenbrūdere 1008 924 1932
Engures sportam
19 Ruta Šķipare 918 987 1905
Lūša spēks - Jēkabpils
20 Ina Balgalve 922 965 1887
21 Ilze Sermolīte 880 1000 1880
Zemgales Ziņas
22 Ilze Boldāne 864 887 1751
23 Sandra Balode 860 867 1727
ĀdažiVelo
24 Liene Gasiņa 843 882 1725
Swedbank
25 Sandra Platā 945 742 1687
SK”Ozolnieki”
26 Kristīne Vilcāne 823 817 1640
Baldone
27 Natālija Joničenko 823 800 1623
Talsu pauguraines Zaķi
28 Inese Leinasare 799 796 1595
29 Daiga Vilkaste 769 761 1530
ASK Patria
30 Ligita Leitlande 766 764 1530
Zemgales Ziņas
31 Inga Vaļska 741 752 1493
TRX Cēsis
32 Daiga Greiškāne 727 712 1439
33 Vita Vecvanaga 700 708 1408
34 Kristīne Kampare 703 674 1377
35 Inese Vectirāne 741 609 1350
36 Iveta Pūpola 1111 1111
37 Ilze Limanane 1041 1041
VSK Noskrien Vāveres
38 Santa Puriņa 1007 1007
39 Margarita Peteļina 1005 1005
40 Alvita Mirecka 1000 1000
Talsu pakalnu sporta klubs
41 Kristīne Slikšāne 988 988
Jaunmārupe skrien
42 Aiga Paegle 984 984
Engures sportam I Sporta patriots
43 Līga Norkus 940 940
Saldus Boksa Klubs
44 Aija Rogāle 925 925
KROKUS
45 Ilze Baumane 897 897
46 Dace Tenberga 879 879
Engures sportam
47 Ineta Saulīte 863 863
48 Natalja Iljičeva 859 859
49 Marika Pazare 858 858
Swedbank
50 Dace Skrastiņa 853 853
Talsu pauguraines Zaķi
51 Ance Ziediņa 852 852
mammadaba
52 Elena Suveizda 848 848
53 Baiba Mežgaile 840 840
Limbaži SKRIEN
54 Ilze Ramiņa 835 835
Sece
55 Ieviņa Gaiziņa 825 825
VSK Noskrien
56 Ieva Dobule 823 823
Swedbank
57 Natalija Zeņina 821 821
58 Dace Tilgase 813 813
DPD LATVIJA
59 Žanna Vanaga 796 796
Noskrien Cēsis
60 Jūlija Kuzņecova 791 791
61 Vineta Pētersone 775 775
62 Jolanta Campion 774 774
63 Vineta Skrastiņa 771 771
Noskrien Cēsis
64 Aija Kandele 767 767
Swedbank
65 Evita Bērziņa 765 765
66 Inese Neilande 765 765
67 Renāte Rusecka-Krūze 765 765
68 Baiba Juruša 759 759
69 Sintija Berga-Grinfelde 755 755
Nūjo vesels
70 Vija Utāne 755 755
71 Julija Belokopitova 743 743
Zoorbagan
72 Win Win 740 740
73 Dace Janeka 731 731
Nūjo ar vēju
74 Anda Daubure 725 725
SocialGuruLab
75 Anita Fišere 724 724
Maratona klubs
76 Ilona Sedleniece 724 724
77 Ieva Meiere 722 722
OK Ziemeļkurzeme
78 Elita Ozoliņa 712 712
Rīga
79 Ginta Gusare 707 707
80 Diāna Ivanova 690 690
81 Dace Skrastiņa 672 672
LMT
82 Aida Graudiņa 636 636
GAUSĀ JŪDZE
83 Agita Beikule 629 629
84 Danute Ābelīte 626 626
85 Ilona Jermacāne 626 626
86 Ilva Sīpola 620 620
87 Iveta Radiņa-Liepkaula 616 616
SK TĒRAUDS
88 Ilva Brenča 614 614
89 Ingūna Semjonova 611 611
Zemgales ziņas
90 Agnese Leiburga 608 608
Zemgales Ziņas
91 Gunta Ozoliņa 595 595
92 Sanita Babure 535 535
Nūjo vesels
 
Grupas
Lūsis VL1 VL2 VL3 SL1 SL2 SL3
Stirnu buks VB1 VB2 VB3 SB1 SB2 SB3
Zaķis VZ1 VZ2 VZ3 VZ4 SZ1 SZ2 SZ3 SZ4
?>