Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 
 
 
LVM čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem - OFICIĀLAIS RANGS
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1 Engures vidusskola 55
2 Tukuma 2. vidusskola 40
3 Aizputes vidusskola 39
4 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 33
5 Rubenes pamatskola 28
6 Ādažu vidusskola 27
7 Pilsrundāles vidusskola 23
8 Jauno līderu vidusskola 22
9 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 22
10 Ikšķiles vidusskola 19
11 Priekules vidusskola 18
12 Jelgavas 4.vidusskola 16
13 Ulbrokas vidusskola 16
14 Cēsu Pilsētas vidusskola 15
15 Siguldas pilsētas vidusskola 15
16 Iļģuciema vidusskola 11
17 Siguldas Valsts ģimnāzija 11
18 Laurenču sākumskola 11
19 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 11
20 Valmieras Viestura vidusskola 11
Visstiprākās komandas
Vieta Komanda Zvārte Ērgļi Milzkalne Kandava Kopā
1 Sporta klubs Ašais 3947 3813 7760
2 Siguldas Sporta skola 3983 3609 7592
3 FK Bandava/Priekules novads 3578 3581 7159
4 Liepājas rajona sporta skola 3509 3632 7141
5 Bermudu sešstūris 3493 3563 7056
6 Kocēnu sporta skola 3338 3668 7006
7 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 3594 3274 6868
8 Engures sportam 3075 3183 6258
9 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 3131 3047 6178
10 Jaunmārupe skrien 3041 3077 6118
11 Tukuma 2. vidusskola 2744 3114 5858
12 Daugavpils runners 2813 2859 5672
13 Iļģuciema vidusskola 2544 3123 5667
14 Saulkrasti 2610 2591 5201
15 Maratona klubs 2648 2525 5173
16 Tukuma 2.vidusskola 2410 2586 4996
17 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 2866 2074 4940
18 Salaspils Sporta Skola 1493 3355 4848
19 Skrienam kopā 2290 2445 4735
20 Sten Nordic 2876 1806 4682
SKOLU ČEMPIONĀTA kopvērtējums
U10V
Vieta Skola Vārds Zvārte Ērgļi Milzkalne Kandava Kopā
1 Markuss Āboliņš Talsu sākumskola / Maratona klubs 1000 964 1964
2 Kārlis Gedrovičs Jaunmārupes pamatskola / Jaunmārupe skrien 924 918 1842
3 Jānis Zālītis Ulbrokas vidusskola 919 884 1803
4 Kristers Salna Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 880 922 1802
5 Raimonds Saklaurs Ādažu vidusskola / Bermudu sešstūris 887 907 1794
6 Sandris Salna Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 874 896 1770
7 Ernests Lipskis Iļģuciema vidusskola 840 818 1658
8 Reinis Eglītis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 827 779 1606
9 Gvido Ivanovs Rīgas Hanzas vidusskola 813 743 1556
10 Bruno Ivanovs Rīgas Hanzas vidusskola 809 743 1552
11 Bruno Sprincis Ogres sākumskola / SPB Run 801 748 1549
12 Mariss Pētersons Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Supervaroņi 804 742 1546
13 Jurģis Āboliņš Jaunmārupes pamatskola / Jaunmārupe skrien 796 749 1545
14 Haralds Sametis Iļģuciema vidusskola 799 727 1526
15 Gustavs Akimovs Lapmežciema pamatskola / COK Silva 733 768 1501
16 Adrians Ušpelis Ogres sākumskola / Patria Sportland 723 763 1486
17 Norberts Dzenis Madonas pilsētas 1. vidusskola / Madona 768 684 1452
18 Alberts Vēzītis Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola / LIELUPES BUKI 723 697 1420
19 Ernests Kančs Ādažu vidusskola / SSK BEBRA 730 677 1407
20 Martins Mīlenbergs Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 661 743 1404
21 Olivers Frolovs Āgenskalna sākumskola 702 656 1358
22 Edvards Akimovs Lapmežciema pamatskola / FK Tukums2000/TSS 702 643 1345
23 Jānis Lasmanis Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola 659 678 1337
24 Ralfs Onskulis Tukuma Ernesta Birznieka-Upīša 1. pamatskola / Latvijas autoceļu uzturētājs 705 625 1330
25 Adrians Ralfs Krauklis Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola / DARU L 647 618 1265
26 Ernests Salnājs Rīgas Teikas vidusskola 663 592 1255
27 Teodors Peļņa Krimuldas vidusskola / Ziemeļpols SK 612 596 1208
28 Mārtiņš Saliņš Rīgas Igauņu pamatskola 592 573 1165
29 Rihards Jēkabsons Tumes vidusskola 607 533 1140
30 Donāts Avotiņš Codes pamatskola / Bauskas Valsts ģimnāzija 660 432 1092
31 Rodrigo Anops Friča Brīvzemnieka pamatskola 1000 1000
32 Vlad Stepanovs Rīgas 40. vidusskola 995 995
33 Rihards Mucenieks Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 475 468 943
34 Eduards Baroniņš Iļģuciema vidusskola 846 846
35 Salvis Šķirus Jelgavas 3. sākumskola 831 831
36 Renārs Kalniņš Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 811 811
37 Vladislavs Stepanovs Rīgas 40. vidusskola 806 806
38 Edvards Bernsons Rīgas sākumskola "Valodiņa" / Juno Runners 802 802
39 Nils Devaijī Rīgas Franču licejs / Rīgas Franču licejs 776 776
40 Patriks Buliņš / Rīgas Valda Zālīša sākumskola 774 774
41 Jānis Saldūksnis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 773 773
42 Miks Nikolajevs Iļģuciema vidusskola / Kocēnu sporta skola 727 727
43 Mareks Abražūns Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 726 726
44 Rojs Skrastiņš Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola / Mazie slēpotāji 705 705
45 Kristaps Ķikulis Jelgavas 4. sākumskola / Slapjās ķepas 702 702
46 Ralfs Sinavskis Rīgas Hanzas vidusskola / Ralfs runner 699 699
47 Elans Andersons Aizputes pagasta pamatskola / Liepājas rajona sporta skola 684 684
48 Kārlis Antrops Laurenču sākumskola / Siguldas sporta skola 679 679
49 Ralfs Krūze Ulbrokas vidusskola / Kruze family 624 624
50 Miķelis Rutkis Rīgas Valda Zālīša sākumskola 609 609
51 Adams Ernests Krasts Jauno līderu vidusskola / Līgatne 595 595
52 Olivers Jansons Jūrmalas Valsts ģimnāzija / _ 593 593
53 Toms Bartušauskis Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" / Šūpoles 593 593
54 Regnārs Saliņš Rīgas Igauņu pamatskola 592 592
55 Adrians Kalderauskis Dobeles sākumskola 591 591
56 Valters Jekabsons Ādažu vidusskola / Sten Nordic 588 588
57 Kaspars Ozoliņš Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Emergn 576 576
58 Regnārs Saliņš Saliņš Rīgas Igauņu pamatskola 573 573
59 Mariss Barkovs Engures vidusskola / Engures sportam 569 569
60 Marks Abražūns Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 556 556
61 Gustavs Ārents Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 553 553
62 Austris Krūze Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola 488 488
63 Markuss Laurinovičs Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 467 467
U10S
Vieta Skola Vārds Zvārte Ērgļi Milzkalne Kandava Kopā
1 Melānija Rožukalne Rīgas Centra humanitārā vidusskola 1000 919 1919
2 Madara Terentjeva Ādažu vidusskola / Sten Nordic 969 938 1907
3 Anete Salnāja Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola / Bermudu sešstūris 928 861 1789
4 Alīna Rone Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 895 786 1681
5 Elīna Vahere-Abražune Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Rīgas Centra humanitārā vidusskola 863 807 1670
6 Elīza Leščinska Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Zoorbagan 797 806 1603
7 Elza Krastiņa Cēsu 1. pamatskola / Frozen 811 786 1597
8 Elīza Fokerote Ulbrokas vidusskola 782 752 1534
9 Šarlote Cunska Jelgavas 4.vidusskola / 2.c 770 707 1477
10 Agate Šauriņa Rīgas Kultūru vidusskola / Riga Runners I 770 693 1463
11 Emīlija Abiļeva Baložu vidusskola 760 677 1437
12 Elīza Bērziņa Laurenču sākumskola / Siguldas Sporta skola 755 675 1430
13 Emīlija Lapsiņa Ogres 1. vidusskola / X99 620 737 1357
14 Margarita Babicka Jelgavas 4.vidusskola 707 644 1351
15 Marta Grīnberga Cēsu 1. pamatskola 684 633 1317
16 Rūta Knipše Pamatskola "Rīdze" / Lielie Dibeni 682 630 1312
17 Sofija Stūrniece Engures vidusskola / Engures sportam 624 532 1156
18 Romija Kodoliņa Engures vidusskola / Engures sportam 613 532 1145
19 Anna Drulle Ogres 1. vidusskola / Ogres novada sporta centrs 1000 1000
20 Katalina Allere Gaiķu pamatskola / Patria Sportlands/ Štābs 935 935
21 Dārta Tīsa Siguldas 1. pamatskola 837 837
22 Jete Lāce Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas pilsētas vidusskola 810 810
23 Elīza Zīlīte V. Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija 779 779
24 Kate Hermane Ulbrokas vidusskola 768 768
25 Meldra Indriksone Madonas pilsētas 1. vidusskola 767 767
26 Sofija Meļņikova Rīgas Franču licejs 736 736
27 Maija Justīne Jēkabsone Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 733 733
28 Estere Čirjevska Laurenču sākumskola 732 732
29 Enija Jakuška Mārupes Valsts ģimnāzija / BAUERFEIND 724 724
30 Elīna Ceple / Jaunpiebalgas vsk. 707 707
31 Paula Bergholde Jelgavas 3. sākumskola / Virsotne 698 698
32 Elīza Kleimane Aizkraukles novada vidusskola 684 684
33 Dārta Rožukalne Rīgas Centra humanitārā vidusskola 662 662
34 Kerija Liepiņlauska Birzgales pamatskola / LIDA 647 647
35 Letīcija Alma Vīksna Valmieras sākumskola 590 590
36 Rebeka Martīnova Cēsu 2. pamatskola / Mazie slēpotāji 556 556
37 Dženifera Norvaiša Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 512 512
38 Ieva Marta Mačevska Jelgavas 4.vidusskola / Machinji 465 465
39 Paula Marija Mačevska Jelgavas 4.vidusskola / Machinji 465 465
40 Matilde Broka Mežciema pamatskola / #esesmustirnubuks 439 439
41 Jasmīna Kriuliņa Rīgas Imantas vidusskola 382 382
U12V
Vieta Skola Vārds Zvārte Ērgļi Milzkalne Kandava Kopā
1 Dāvis Bergs Valmieras Pārgaujas sākumskola / Kocēnu sporta skola 873 1000 1873
2 Oskars Kronbergs Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 854 932 1786
3 Kristers Elksnis Jēkabpils 2.vidusskola / Latvijas autoceļu uzturētājs 757 940 1697
4 Ansis Kristofers Pāvils Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 812 884 1696
5 Krišs Ādams Grasis Babītes vidusskola 753 916 1669
6 Laimiņš Mastiņš Valmieras Viestura vidusskola / VSK "Burkānciems & Co" 739 865 1604
7 Toms Viekals-Gasjūns Jelgavas 4. sākumskola 661 931 1592
8 Oskars Zariņš Alūksnes pilsētas sākumskola 753 784 1537
9 Olivers Zvaigzne Cēsu Pilsētas vidusskola / Noskrien Cēsis 689 823 1512
10 Valts Vilcāns Baldones vidusskola 705 733 1438
11 Jurģis Freināts Engures vidusskola / Engures sportam 626 750 1376
12 Emīls Šīmanis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 622 752 1374
13 Kārlis Bārda Mārupes pamatskola 663 683 1346
14 Damirs Ņikitins Rīgas Rīnūžu vidusskola / Rīgas satiksme 654 679 1333
15 Kristians Ušpelis Ogres sākumskola / Patria Sportland 571 722 1293
16 Lūkass Ķikusts Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" / Salaspils sporta skola 633 655 1288
17 Kārlis Jānis Strazdiņš Saulkrastu vidusskola / Saulkrasti 670 611 1281
18 Leo Ivanovs Rīgas Hanzas vidusskola 563 676 1239
19 Miķelis Priedītis Rīgas 28. vidusskola 536 700 1236
20 Klāvs Bārda Mārupes pamatskola 580 655 1235
21 Klāvs Liepiņš Mārupes Valsts ģimnāzija / Engures sportam 618 617 1235
22 Krišs Āboliņš Jaunmārupes pamatskola / Jaunmārupe skrien 628 605 1233
23 Tomass Stūrnieks Engures vidusskola / Engures sportam 662 537 1199
24 Kristians Bubļausks Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 582 613 1195
25 Reinis Vanaggs Saulkrastu vidusskola / Saulkrasti 582 611 1193
26 Dāvis Apsītis Ikšķiles vidusskola 546 614 1160
27 Francis Kozlovs Olaines 1. vidusskola / Olaines 1. vidusskola 508 611 1119
28 Krišjānis Ozoliņš Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Rīgas Centra humanitārā vidusskola 561 542 1103
29 Ēriks Muško Jaunpils vidusskola / Kartavkalnu buki 449 652 1101
30 Roberts Vēvers Pamatskola "Rīdze" / Lielie Dibeni 501 544 1045
31 Kārlis Elvis Misa Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 482 539 1021
32 Roberts Tolpežņikovs Pamatskola "Universum" / Siguldas sporta skola 1000 1000
33 Juris Dauburs Carnikavas pamatskola / SocialGuruLab 490 481 971
34 Tanels Lapsiņš Ogres 1. vidusskola / X99 957 957
35 Leo Bilāns Laurenču sākumskola / Siguldas sporta skola 943 943
36 Lamins Roberts Savo Ulbrokas vidusskola / Baltais 425 498 923
37 Ervīns Birģelis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 457 437 894
38 Ričards Joničenko Lībagu sākumskola / talsu pauguraines Zaķi 424 456 880
39 Deniss Gasperts Jauno līderu vidusskola / Līgatne 863 863
40 Ričards Kleins Engures vidusskola / Engures sportam 446 381 827
41 Kārlis Paikens Privātā sākumskola "DOMDARIS" / Domdaris 381 382 763
42 Aleksandrs Vāle Mazsalacas vidusskola 762 762
43 Rihards Leo Bērziņš Rīgas Teikas vidusskola 757 757
44 Gustavs Antrops Laurenču sākumskola / Siguldas sporta skola 753 753
45 Markuss Ivanovs Tukuma 2. vidusskola 753 753
46 Arvis Vilmanis Tukuma 2. vidusskola 753 753
47 Gustavs Vaivods Jūrmalas Valsts ģimnāzija / Jūrmalas Rūķīši 751 751
48 Toms Tirzmalis Ikšķiles Brīvā skola 744 744
49 Roberts Leimanis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 734 734
50 Gustavs Kristians Balodis Mārupes pamatskola 732 732
51 Maksims Barkovs Engures vidusskola / Engures sportam 725 725
52 Kārlis Kalējs Rīgas Hanzas vidusskola / Baltais 697 697
53 Mārtiņš Sudrabs Mores pamatskola / Nogurušie Gliemeži 680 680
54 Jānis Urga Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1. vidusskola 662 662
55 Roberts Toms Lērme Jauno līderu vidusskola 655 655
56 Rojs Jansons Jaunpils vidusskola / Kartavkalnu buki 652 652
57 Daniels Denisenko Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola / Hs Rīga 2009 648 648
58 Rafaels Upītis Pamatskola "Rīdze" 646 646
59 Valdis Rusiņš Rīgas 84. vidusskola / Kalnieši 632 632
60 Ričards Valdmanis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 628 628
61 Tomass Volodjkins Engures vidusskola / Engures vidusskola 627 627
62 Dāvis Adrians Markovs Engures vidusskola / Engures sportam 621 621
63 Klāvs Vītiņš Pamatskola "Rīdze" / Klinšu ērgļi 615 615
64 Rimands Valdmanis Krotes Kronvalda Ata pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 614 614
65 Ādams Lejiņš Rīgas Hanzas vidusskola 613 613
66 Dmitrijs Krūmiņš Tukuma 2. vidusskola 589 589
67 Roberts Golubovs Cēsu 1. pamatskola 586 586
68 Kristians Kaušelis Carnikavas pamatskola 584 584
69 Ralfs Emīls Enītis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 577 577
70 Roberts Multiñš Rīgas 64. vidusskola 568 568
71 Hugo Gredzens Rīgas Angļu ģimnāzija / Realto 567 567
72 Edvards Olte Jūrmalas Valsts ģimnāzija 565 565
73 Kristers Brēdiķis Rīgas Lietuviešu vidusskola 563 563
74 Ēriks Eduards Lazda Iecavas vidusskola 558 558
75 Rihards Nevlans Jelgavas 4.vidusskola 548 548
76 Valters Lazdiņš Bauskas Valsts ģimnāzija 547 547
77 Ritvars Gailis Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Rīgas Centra humanitārā vidusskola 545 545
78 Viesturs Sudrabs Siguldas pilsētas vidusskola / Nogurušie Gliemeži 544 544
79 Artūrs Pormanis Rīgas Centra humanitārā vidusskola 540 540
80 Martins Eigenfelds Siguldas 1. pamatskola / Sigulda 524 524
81 Rihards Grabis Stalbes vidusskola 515 515
82 Roberts Maskalis Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 504 504
83 Alens Beitiņš Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 486 486
84 Adrians Ostrovjonoks Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 486 486
85 Gusts Perševics Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 486 486
86 Kārlis Junaks Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 442 442
87 Daniels Kedjuličs Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 437 437
88 Aleksandrs Tjasto Rīgas 41. vidusskola / SK Vēsma 419 419
89 Kristiāns Gožda Jūrmalas Valsts ģimnāzija 404 404
90 Andress Lauzinieks Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 369 369
91 Tālis Zāns Rīgas Juglas vidusskola 363 363
92 Ralfs Gulbis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 358 358
U12S
Vieta Skola Vārds Zvārte Ērgļi Milzkalne Kandava Kopā
1 Annika Zālīte Ulbrokas vidusskola 1000 1000 2000
2 Sofija Sveta Galvanovska Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola / Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 875 940 1815
3 Elīza Ērenfrīde Rīgas 84. vidusskola 863 932 1795
4 Lauma Līva Saklaure Ādažu vidusskola / Bermudu sešstūris 828 909 1737
5 Emīlija Terentjeva Ādažu vidusskola / Sten Nordic 853 868 1721
6 Laura Kallase Gulbenes 2. vidusskola 827 875 1702
7 Amanda Linda Hohlova Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 805 875 1680
8 Ance Linberga Tukuma 2. vidusskola 806 856 1662
9 Beāte Kronberga Laurenču sākumskola / Siguldas maldoņi 814 791 1605
10 Aurēlija Zīdere Rīgas Valda Zālīša sākumskola 807 798 1605
11 Anna Irbe Talsu Kristīgā vidusskola / Talsu pauguraines Zaķi 751 790 1541
12 Ieva Rutkopa Jelgavas 4.vidusskola 732 773 1505
13 Katrīna Gedroviča Jaunmārupes pamatskola / Jaunmārupe skrien 693 805 1498
14 Ieva Jete Jansone Valmieras Viestura vidusskola / Kocēnu sporta skola 736 735 1471
15 Kerlīna Balode Valmieras Pārgaujas sākumskola 723 742 1465
16 Elizabete Zaprivoda Rīgas 49. vidusskola / Supervaroņu treniņi 714 742 1456
17 Paula Leimane Ādažu vidusskola 709 744 1453
18 Marta Ļaudama Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 729 718 1447
19 Alise Nordena Penkules pamatskola 714 731 1445
20 Elīza Ligere Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 694 745 1439
21 Emīlija Leitlande Valmieras Viestura vidusskola / VSK "Burkānciems & Co" 668 676 1344
22 Eva Linberga Tukuma 2. vidusskola 688 656 1344
23 Paula Irbe Talsu Kristīgā vidusskola / Talsu pauguraines Zaķi 678 657 1335
24 Emīlija Frolova Āgenskalna sākumskola 615 651 1266
25 Estere šteina Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 623 643 1266
26 Jūlija Eglīte Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 577 679 1256
27 Elīza Šteinberga Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 627 625 1252
28 Kristiāna Krūze Ulbrokas vidusskola 580 667 1247
29 Patrīcija Paula Skujiņa Pumpuru vidusskola 501 700 1201
30 Karīna Pastare Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 565 590 1155
31 Marta Sindija Andersone Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 599 545 1144
32 Annija Dreimane Rīgas Lietuviešu vidusskola 499 524 1023
33 Estere Elisa Drīveniece Cēsu Pilsētas vidusskola 870 870
34 Kima Bite Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 398 390 788
35 Līva Lielbārde Vecpiebalgas vidusskola / Vecpiebalga 778 778
36 Marta Pētersone Alūksnes pilsētas sākumskola / Alūksnes BJSS 777 777
37 Luīze Dejus Mežciema pamatskola 756 756
38 Sofija Anna Kadiķe Iecavas vidusskola 732 732
39 Ance Poļaka Alūksnes pilsētas sākumskola 727 727
40 Kerija Krēmere Madonas pilsētas 1. vidusskola 724 724
41 Madara Katkovska Bauskas Valsts ģimnāzija 705 705
42 Vanesa Demija Gailīte Jauno līderu vidusskola / Līgatne 687 687
43 Solvita Taratutina Jauno līderu vidusskola / Līgatne 686 686
44 Luīze Pauriņa Ikšķiles vidusskola / Izturība 685 685
45 Evelīna Gulbe Jauno līderu vidusskola / Līgatne 684 684
46 Selga Straupe Rīgas 45. vidusskola 334 327 661
47 Karlīna Kalve Rīgas 45. vidusskola 334 327 661
48 Kate Jukuma Siguldas pilsētas vidusskola 661 661
49 Alise Bole Valmieras Viestura vidusskola / LIDA 637 637
50 Luīze Rajecka Cēsu 1. pamatskola / Sporta klubs Ašais 633 633
51 Paula Šūlmeistere Cēsu Pilsētas vidusskola / SPB RUN/Brooks 630 630
52 Madara Veinberga Rīgas 41. vidusskola 627 627
53 Keita Giptere Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 625 625
54 Emīlija Vektere Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 623 623
55 Agnese Antonova Rīgas Juglas vidusskola / &A 622 622
56 Marta Elza Grūtupa Rīgas Angļu ģimnāzija 606 606
57 Paula Nika Sīmane Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 603 603
58 Alise Vīšteine Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 601 601
59 Lūcija Vasiļevska Cēsu Pilsētas vidusskola 585 585
60 Gabriela Lapiņa Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 571 571
61 Zane Ozoliņa Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Emergn 571 571
62 Sabīne Krieva Ādažu vidusskola 562 562
63 Sindija Līva Limmere Sākumskola "Taurenītis" / Maushi 553 553
64 Enija Geste Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 545 545
65 Magdalena Tohva Rīgas Centra humanitārā vidusskola / RCHV 542 542
66 Asnate Pekulesa Engures vidusskola / Engures vidusskola 523 523
67 Tīna Laķe Engures vidusskola / Engures sportam/Jadals 506 506
68 Evelīna Missa Tukuma 2. vidusskola 505 505
69 Millija Benta Rīgas 64. vidusskola 504 504
70 Kate Makarova Engures vidusskola / Engures sportam 494 494
71 Marte Elza Grūtupa Rīgas Angļu ģimnāzija 492 492
72 Karlīna Liāna Kukule Tukuma 2. vidusskola 486 486
73 Klēra Upīte Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 486 486
74 Izolde Krūze Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola 484 484
75 Lauma Leonora Allika ŽILA VERNA RĪGAS FRANČU SKOLA 469 469
76 Anna Margareta Grīnberga Rīgas 64. vidusskola 469 469
77 Tīna Petrusa Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 449 449
78 Amanda Volodjkina Engures vidusskola / Engures vidusskola 447 447
79 Laura Indrušonoka Friča Brīvzemnieka pamatskola / Selga 446 446
80 Rebeka Bekere Engures vidusskola / Engures sportam 417 417
81 Marta Beroza Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 401 401
82 Heidija Krūmiņa Tukuma 2. vidusskola 400 400
83 Katarina Liepa Tukuma 2. vidusskola 400 400
U14V
Vieta Skola Vārds Zvārte Ērgļi Milzkalne Kandava Kopā
1 Ralfs Dzosens Ikšķiles vidusskola 1000 1000 2000
2 Arno Pušņins Laurenču sākumskola / Siguldas Sporta Skola 930 935 1865
3 Dāvis Zariņš Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 909 949 1858
4 Roberts Cercins Cēsu Pilsētas vidusskola / Sporta klubs Ašais 914 938 1852
5 Roberts Noviks Rīgas 94. vidusskola 927 910 1837
6 Daniels Gribs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" / Salaspils Sporta Skola 860 884 1744
7 Daniels Lagzdiņš Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 860 882 1742
8 Inguss Jēkabsons Z.A. Meierovica Kabiles pamatskola 886 831 1717
9 Alfs Vilcāns Baldones vidusskola / Baldones vieglatlētikas nodaļa 800 870 1670
10 Emīls Gustavs Jazņevičs Babītes vidusskola / SS Arkādija 787 835 1622
11 Gustavs Gronskis Engures vidusskola / Engures sportam 795 803 1598
12 Leons Zīders Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 746 777 1523
13 Daniels Tupureins Ādažu vidusskola / Ādažu BJSS 722 791 1513
14 Gustavs Ločmelis Valmieras Viestura vidusskola / VSK "Burkānciems & Co" 730 773 1503
15 Emīls Ābelītis Krimuldas vidusskola 747 752 1499
16 Toms Vītols Siguldas pilsētas vidusskola 756 742 1498
17 Markuss Vēvers Rīgas 49. vidusskola / Lielie dibeni 779 685 1464
18 Toms Kārlis Auziņš Rīgas Katoļu ģimnāzija / SS Arkādija 715 745 1460
19 Rikardo Enītis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 630 817 1447
20 Ralfs Beronts Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 747 689 1436
21 Toms Zinkevičs Valmieras sākumskola 654 729 1383
22 Markuss Pabērzis Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 710 671 1381
23 Rūdolfs Leščinskis Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Zoorbagan 649 730 1379
24 Sandijs Jansons Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 720 657 1377
25 Edijs Veismanis Engures vidusskola / Engures sportam 718 656 1374
26 Toms Balanass Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 645 664 1309
27 Markuss Mīlenbergs Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 637 633 1270
28 Renārs Bents Rīgas 64. vidusskola 578 675 1253
29 Helvijs Tupureins Ādažu vidusskola / Ādažu BJSS 595 656 1251
30 Kārlis Liepiņš Mārupes Valsts ģimnāzija / Engures sportam 645 602 1247
31 Edžus Krūmiņš Saldus pamatskola / Saldus 2007 626 614 1240
32 Renārs Kociņš-Lielupe Jura Neikena Dikļu pamatskola / Pulsometrs.lv 610 621 1231
33 Endijs Kauliņš Irlavas pamatskola / Latvijas autoceļu uzturētājs 645 579 1224
34 Edijs Dobelis Jēkabpils pamatskola 641 576 1217
35 Roberts Ratnieks Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 562 654 1216
36 Frederiks Kope Ziemeļvalstu ģimnāzija / Ziemeļvalstu ģimnāzija 600 553 1153
37 Kristofers Auželis Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola / FS Metta 540 548 1088
38 Aigars Laķis Valmieras sākumskola / Skrienam kopā 550 509 1059
39 Oskars Peičs Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 507 486 993
40 Rūdolfs Raudziņš Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 992 992
41 Bruno Bilāns Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 988 988
42 Gustavs Radels Rīgas Angļu ģimnāzija 374 578 952
43 Krīvs Rožukalns Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Mogo 08 927 927
44 Emils Eglīte Priekuļu vidusskola 925 925
45 Markuss Kadiķis Iecavas vidusskola 921 921
46 Adrians Stepe Lejasciema vidusskola / SK"Lejasciems" 911 911
47 Rihards Vladimirovs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" / Salaspils sporta skola 878 878
48 Teodors Godiņš Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola / Sporta klubs Ašais 862 862
49 Pēteris Vārna Talsu Kristīgā vidusskola 844 844
50 Krists Grava Jauno līderu vidusskola / Līgatne 816 816
51 Dāvis Desainis Jauno līderu vidusskola / Līgatne 811 811
52 Sidnijs Liepa Jūrmalas Alternatīvā skola 792 792
53 Matīss Leimanis Ādažu vidusskola 791 791
54 Alens Vaselis Ozolnieku vidusskola / Patria 787 787
55 Klāvs Kalniņš Jelgavas 4.vidusskola 772 772
56 Dāvids Avotiņš Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 402 362 764
57 Kristians Sametis Iļģuciema vidusskola 400 362 762
58 Rolands Bajārs Jauno līderu vidusskola / Līgatne 749 749
59 Ernests Solovjovs Talsu 2. vidusskola / Talsu pakalnu sporta klubs 737 737
60 Toms Vizbulis Engures vidusskola / Engures sportam 736 736
61 Eduards Gauris Rīgas 45. vidusskola / Lynx 733 733
62 Arvīds Logins Rīgas 41. vidusskola 732 732
63 Ņikita Žuravļovs Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 706 706
64 Roberts Kārlis Karss Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 702 702
65 Alfrēds Drulle Ogres 1. vidusskola / Ogres novada sporta centrs 701 701
66 Mārtiņš Ģrāvelsiņš Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 676 676
67 Kārlis Spuriņš Privātā sākumskola "DOMDARIS" / DOMDARIS 672 672
68 Olivers Āboltiņš Ropažu vidusskola / Lynxdojo 651 651
69 Dāvis Pētersons Valmieras Viestura vidusskola 648 648
70 Eduards Mahts Talsu Kristīgā vidusskola / Talsu pauguraines Zaķi 646 646
71 Markuss Pētersons Talsu 2. vidusskola 645 645
72 Jēkabs Zvagulis Jaunpils vidusskola / Kartavkalnu buki 637 637
73 Raiens Smildzers Jauno līderu vidusskola / Līgatne 635 635
74 Rihards Zebuliņš Rīgas 6. vidusskola / VSK Noskrien Blonde 634 634
75 Kristiāns Zariņš Valmieras sākumskola / Skrienam kopā 630 630
76 Roberts Grodņa Priekuļu vidusskola 627 627
77 Ralfs Bartušauskis Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" / Doles sala 625 625
78 Salvis Kozuliņš Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 622 622
79 Toms Sudrabs Siguldas Valsts ģimnāzija / Nogurušie Gliemeži 614 614
80 Elans Balgalvis Saldus pamatskola / Saldus 2007 607 607
81 Rinalds Veinbergs Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 606 606
82 Dāvids Dzenis Madonas pilsētas 1. vidusskola / Madona 573 573
83 Toms Rusiņš Rīgas 84. vidusskola / Kalnieši 571 571
84 Kristofers Kančs Ādažu vidusskola / SSK Bebra 570 570
85 Jānis Barkovs Engures vidusskola / Engures sportam 567 567
86 Tomass Ļevanovs Engures vidusskola / Engures sportam 567 567
87 Olafs Vēveris Naukšēnu novada vidusskola / SSK Bebra 564 564
88 Matīss Grava Jelgavas 4.vidusskola 556 556
89 Adrians Zaļums Engures vidusskola / Engures sportam 554 554
90 Mareks Mūrnieks Engures vidusskola / Engures sportam 550 550
91 Kristaps Graudiņš Ikšķiles vidusskola 548 548
92 Edvards Miks Ķikuts Rīgas 41. vidusskola / SK Vēsma 540 540
93 Roberts Markuss Limmers Sākumskola "Taurenītis" / Maushi 516 516
94 Kristers Voldemārs Lazda Iecavas vidusskola 514 514
95 Raens Mārcis Jaunzems Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 490 490
96 Mārtiņš Voino Mārupes pamatskola 487 487
97 Rihards Kudrjavcevs Jauno līderu vidusskola / Līgatne 485 485
98 Adrians Rīvāns Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 484 484
99 Arvils Apsītis Rīgas 93. vidusskola 484 484
100 Bruno Kumpiņš Rīgas 25. vidusskola 479 479
101 Roberts Jēkabsons Ādažu vidusskola / Sten Nordic 466 466
102 Dins Gabriels Māskis Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 449 449
103 Miķelis Jānis Šteins Jauno līderu vidusskola / Līgatne 448 448
104 Eižens Kaupe Sākumskola "Taurenītis" / ART 445 445
105 Endijs Peksis Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 364 364
U14S
Vieta Skola Vārds Zvārte Ērgļi Milzkalne Kandava Kopā
1 Marta Luize Pētersone Valmieras Pārgaujas sākumskola / Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 981 1000 1981
2 Laura Ozola Ādažu vidusskola / Ādažu BJSS 923 956 1879
3 Nikija Mikāle Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 909 937 1846
4 Sanija Ramona Ābeltiņa Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 833 844 1677
5 Emīlija Vahere-Abražune Rīgas Valsts 1. ģimnāzija / Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 821 816 1637
6 Patrīcija Rubeze Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 801 833 1634
7 Eleonora Dombrovska Siguldas Pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 754 786 1540
8 Karlīna Keita Šmite Cēsu Pilsētas vidusskola 662 812 1474
9 Anna Goša / Maratona klubs 734 701 1435
10 Laura Kranāte Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 672 750 1422
11 Zane Strazdiņa Sējas pamatskola 742 670 1412
12 Jasmīna Tīna Spēka Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 721 665 1386
13 Katrīna Priede Jelgavas Spīdolas ģimnāzija / Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija 653 711 1364
14 Anna Marija Zaķe Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Maratona klubs/LSC 653 690 1343
15 Sandija Rumba Kocēnu pamatskola / pulsometrs.lv 529 780 1309
16 Liepa Ludrika Āgenskalna sākumskola / Riga Runners 630 651 1281
17 Emīlija Zaķe Āgenskalna sākumskola / EJ! 575 695 1270
18 Asnāte Pēlmane Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 649 578 1227
19 Enija Muceniece Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 667 543 1210
20 Tīna Luīze Saukāne Ikšķiles vidusskola 568 623 1191
21 Sofija Vilcāne Jelgavas Valsts ģimnāzija 614 526 1140
22 Kristiāna Ragauša Preiļu 1. pamatskola 562 567 1129
23 Elīna Redisone Annas Brigaderes pamatskola / Tērvete 558 489 1047
24 Austra Jēkabsone Engures vidusskola / Engures sportam 459 548 1007
25 Stella Paltiņa Cēsu 2. pamatskola / Sporta klubs Ašais 1000 1000
26 Kristjāna Misa Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 471 491 962
27 Eleonora Kleina Engures vidusskola / Engures sportam 385 548 933
28 Elza Anna Kļavniece Carnikavas pamatskola / Riga 438 471 909
29 Annija Raga Jura Neikena Dikļu pamatskola / Pulsometrs.lv 439 455 894
30 Keita-Patrīcija Kolna Madonas pilsētas 1. vidusskola 835 835
31 Arina Ļitvinska Rīgas 34. vidusskola / Super Bee 440 384 824
32 Adele Balanasa Siguldas Valsts ģimnāzija / Virsotne/MARMOT 804 804
33 Evelīna Misāne Ādažu vidusskola / Ādažu BJSS 793 793
34 Rūta Šķirus Jelgavas Valsts ģimnāzija 781 781
35 Katrīna Kārkliņa Stalbes vidusskola / Kocēnu sporta skola 757 757
36 Grieta Roze Rīgas Valsts 1. ģimnāzija / VSK Noskrien Divplākšņi 726 726
37 Ance Hermane Ulbrokas vidusskola 699 699
38 Līva Viola Trifānova Engures vidusskola / Engures sportam 689 689
39 Elīna Biseniece Mežciema pamatskola 683 683
40 Loreta Zālīte Ulbrokas vidusskola 681 681
41 Paula Buša Krimuldas vidusskola 673 673
42 Keita Marcinkeviča Laurenču sākumskola / Siguldas Sporta skola 662 662
43 Daniela Janava Priekuļu vidusskola / Noskriet Cēsis 661 661
44 Elza Fogele Dobeles 1. vidusskola 650 650
45 Enija Meiere Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 648 648
46 Anna Paula Indāne Jauno līderu vidusskola / Līgatne 648 648
47 Katrīna Baroniņa Iļģuciema vidusskola 641 641
48 Selina Rēze Limbažu novada ģimnāzija 640 640
49 Karlīna Utkina Rīgas Igauņu pamatskola / Vāveres 634 634
50 Evita Iesalniece Jēkabpils pamatskola / Sporta iela 627 627
51 Lote Lea Gaile Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas Maratona klubs 625 625
52 Annija Vanags Saulkrastu vidusskola / Saulkrasti 624 624
53 Estere Krūmiņa Ķekavas vidusskola 613 613
54 Ksenija Avotiņa Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 612 612
55 Eleonora Kristiana Labsvīra Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 602 602
56 Evelīna Klempere Siguldas pilsētas vidusskola 598 598
57 Annija Vanaga Saulkrastu vidusskola / Saulkrasti 595 595
58 Elīza Mona Bērziņa Rīgas Teikas vidusskola 585 585
59 Amanda Opočkina Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 583 583
60 Karīna Haritonova Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 582 582
61 Katrīna Ārente Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 566 566
62 Emīlija Sekace Rīgas Angļu ģimnāzija / Kustību telpa 565 565
63 Gabija Lazarenoka Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 565 565
64 Patrīcija Paula Ķikule Jelgavas 4. sākumskola / Slapjās ķepas 563 563
65 Justīne Brutāne Siguldas Valsts ģimnāzija / #esesmustirnubuks 562 562
66 Signe Arstanova Tukuma 2. pamatskola / Tukuma 2.pamatskola 558 558
67 Nikola Ķikute Mežciema pamatskola 558 558
68 Samanta Veršilo Madonas pilsētas 1. vidusskola 552 552
69 Evelīna Rumba Jura Neikena Dikļu pamatskola / pulsometrs.lv 549 549
70 Millija Benta Rīgas 64. vidusskola 543 543
71 Amanda Zandersone Dobeles sākumskola 528 528
72 Nikola Lauska Rīgas Juglas vidusskola 526 526
73 Eva Luīze Kvedere Ziemeļvalstu ģimnāzija / VSK Noskrien Vāveres 521 521
74 Agnese Vinge Petersena Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 503 503
75 Elīna Ceple Jaunpiebalgas vidusskola 469 469
76 Patrīcija Skrupska Jauno līderu vidusskola / Līgatne 469 469
77 Marta Klaucāne Engures vidusskola / Engures sportam 469 469
78 Laura Kukule Ogres sākumskola / Kukulītes 464 464
79 Paula Nikola Mellīte Jauno līderu vidusskola / Līgatne 456 456
80 Rūta Zandere Engures vidusskola / Engures sportam 438 438
81 Lelde Laurinoviča Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 416 416
82 Sabīne Tukmane Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 387 387
83 Patricija Beroza Cēsu Pilsētas vidusskola 371 371
84 Anete Stepāne Rīgas Kultūru vidusskola / STROPS Technologies 338 338
U16V
Vieta Skola Vārds Zvārte Ērgļi Milzkalne Kandava Kopā
1 Lukass Pušņins Siguldas Valsts ģimnāzija / Siguldas Sporta Skola 1000 1000 2000
2 Jānis Marcinkevičs Siguldas Valsts ģimnāzija / Siguldas Sporta skola 916 888 1804
3 Kaspars Borozinskis Ķeguma komercnovirziena vidusskola / MARATONA KLUBS 914 860 1774
4 Rihards Allens Āgenskalna Valsts ģimnāzija / Labs starts 855 907 1762
5 Jurģis Namejs Zvejnieks Mārupes vidusskola / SK Virsotne 853 903 1756
6 Donats Urtāns Jēkabpils Valsts ģimnāzija / Lūša spēks - Jēkabpils 848 873 1721
7 Klāvs-Eduards Paukšēns Ikšķiles vidusskola / RIEKSTI 748 795 1543
8 Krists Kalniņš Ventspils 1. pamatskola / Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 751 781 1532
9 Madars Arbidāns Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 763 740 1503
10 Pēteris Mūrnieks Lielvārdes pamatskola 722 727 1449
11 Aleksandrs Zaprivoda Rīgas Valsts 2. ģimnāzija / Supervaroņu treniņi 628 797 1425
12 Miks Jānis Opolais Ikšķiles vidusskola / Izturība 734 682 1416
13 Rainers Rudzītis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 707 690 1397
14 Ernests Pauls Mednis Lejasciema vidusskola / SK "Lejasciems" 630 707 1337
15 Marats Nadjaks Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 575 746 1321
16 Deivids Mālbergs Ulbrokas vidusskola 644 606 1250
17 Anrijs Muravskis Iļģuciema vidusskola / Iļģuciema vidusskola 505 732 1237
18 Linards Locs Daugavpils Vienības pamatskola / DAUGAVPILS RUNNERS 616 605 1221
19 Mārtiņš Apsītis Ikšķiles vidusskola 581 594 1175
20 Toms Germanis Privātā vidusskola "Patnis" 624 523 1147
21 Edvards Paegle Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola / Engures sportam 627 513 1140
22 Jānis Kravalis Siguldas Valsts ģimnāzija / Siguldas sporta skola 995 995
23 Raimonds Vanags Lielvārdes pamatskola 488 469 957
24 Emīls Freivalds Cēsu Pilsētas vidusskola / CPSS 919 919
25 Ričards Dāvis Špacs Cēsu 2. pamatskola / Sporta klubs Ašais 877 877
26 Jānis Riža Valmieras Valsts ģimnāzija / Airēšanas klubs "Straume" 461 402 863
27 Knuts Sidorovičs Ikšķiles vidusskola 857 857
28 Martins Ķikuts Rīgas Juglas vidusskola 834 834
29 Ralfs Frīdvalds Madonas pilsētas 1. vidusskola / 3D Running 834 834
30 Valters Bresme Talsu 2. vidusskola / Talsu pakalnu sporta klubs 817 817
31 Olivers Bresme Talsu 2. vidusskola / Talsu pakalnu sporta klubs 802 802
32 Krišs Liepiņš Mārupes Valsts ģimnāzija / Engures sportam 795 795
33 Dainis Jansons Engures vidusskola / Engures sportam 794 794
34 Patriks Pauls Rullis Jelgavas Valsts ģimnāzija 783 783
35 Mārcis Millers Engures vidusskola / Engures sportam 782 782
36 Emīls Jurjāns Amatas pamatskola 771 771
37 Ernests Limbergs Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 771 771
38 Ričards Bisenieks Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 770 770
39 Raivis Ābele Engures vidusskola / Engures sportam 745 745
40 Tomass Orste Engures vidusskola / Engures sportam 730 730
41 Rendijs Veikšāns Valmieras Viestura vidusskola / Kocēnu sporta skola 728 728
42 Gustavs Jēkabs Eikerts Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola / Saulīte 718 718
43 Maikls Niks Anaņičs Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola 711 711
44 Artis Bērznieks Engures vidusskola / Engures sportam 693 693
45 Daniels Mežgailis Limbažu 3. vidusskola 666 666
46 Kristiāns Ligeris Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 651 651
47 Roberts Kudums Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 651 651
48 Kārlis Valinks Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 649 649
49 Mikus Kalniņš Smārdes pamatskola 634 634
50 Mareks Šīmanis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 600 600
51 Aleksis Kārkliņš Rīgas Igauņu pamatskola 575 575
52 Lauris Aleckis Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 575 575
53 Dāvis Zaduņenko Amatas pamatskola 574 574
54 Magnuss Kaušelis Carnikavas pamatskola 572 572
55 Roberts Katkovskis Bauskas pilsētas pamatskola 562 562
56 Ralfs Rudzītis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 551 551
57 Mareks Vizbulis Engures vidusskola / Engures sportam 551 551
58 Ralfs Tomass Priedītis Pļaviņu novada ģimnāzija 543 543
59 Markuss Kristians Krievs Ādažu vidusskola 509 509
60 Markus Kristiāns Ludvigs Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 508 508
61 Matīss Mieriņš Jauno līderu vidusskola / Līgatne 504 504
62 Gustavs Neimanis Ogres Valsts ģimnāzija / ogre 488 488
63 Kristers Mierkalns Engures vidusskola / Engures sportam 436 436
U16S
Vieta Skola Vārds Zvārte Ērgļi Milzkalne Kandava Kopā
1 Estere Volfa Cēsu Valsts ģimnāzija 1000 1000 2000
2 Elza Niklase Cēsu Valsts ģimnāzija / sporta klubs Ašais 951 919 1870
3 Karīna Reuta Ikšķiles vidusskola 821 812 1633
4 Madara Kļavniece Murjāņu sporta ģimnāzija / Baltais 777 829 1606
5 Elīza Paveļjeva Jēkabpils 3. vidusskola / Lūša spēks - Jēkabpils 671 889 1560
6 Kate Zaķe Rīgas Valsts 2. ģimnāzija / EJ! 772 787 1559
7 Linda Auziņa Nacionālā Mākslu vidusskola / SS Arkādija 653 889 1542
8 Enija Stangute Baldones Mūzikas pamatskola / Baldones vieglatlētikas nodaļa 664 855 1519
9 Marta Balanasa Siguldas pilsētas vidusskola / Virsotne/MARMOT 713 750 1463
10 Beatrise Broka Mežciema pamatskola / #esesmustirnubuks 667 756 1423
11 Amanda Griķe Daugavpils Valsts ģimnāzija / BALTAIS 661 741 1402
12 Signe Bērziņa Smārdes pamatskola 726 674 1400
13 Alise Otaņķe Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 666 731 1397
14 Megija Nordena Penkules pamatskola 676 705 1381
15 Dārta Elīza Bērziņa Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 709 653 1362
16 Natālija Kranāte Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 611 740 1351
17 Violeta Žusele Daugavpils Krievu vidusskola - licejs / Daugavpils Runners 639 678 1317
18 Emīlija Strazdiņa Sējas pamatskola 629 655 1284
19 Amanda Paula Brove Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 618 624 1242
20 Kristīne Fiļipova Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 599 624 1223
21 Elīza Puriņa Friča Brīvzemnieka pamatskola / Zemgales ziņas 615 595 1210
22 Daniela Andersone Tukuma 2. vidusskola 590 603 1193
23 Nadīna Keita Ķemere Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 588 578 1166
24 Alise Grīnberga Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 588 578 1166
25 Laura Ozoliņa Tukuma 2. vidusskola / 8.a 543 569 1112
26 Una Gailīte Liepājas Raiņa 6. vidusskola 561 541 1102
27 Melānija Tinkus Valmieras Valsts ģimnāzija / Skrienam kopā 568 534 1102
28 Enija Lija Kalniņa Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 570 525 1095
29 Kate Freināte Engures vidusskola / Engures sportam 538 536 1074
30 Inese Kaminska Engures vidusskola / Engures sportam 528 537 1065
31 Karlīna Vītoliņa Liepājas Raiņa 6. vidusskola / Dīvainie Kociņi 509 479 988
32 Sandija Laķe Valmieras 2. vidusskola / Skrienam kopā 498 483 981
33 Elizabete Eglīte Valmieras Valsts ģimnāzija 457 516 973
34 Melānija Alne Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / Skrienam kopā 487 484 971
35 Ieva Kalniņa-Vīndedzkalna Rīgas Imantas vidusskola / VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI 472 489 961
36 Evelīna Vahere-Abražune Rīgas Valsts 2. ģimnāzija / Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 471 490 961
37 Līva Ivanovska Ķeguma komercnovirziena vidusskola / OldSnails 471 473 944
38 Indra Mackeviča Ikšķiles vidusskola / Ogres novada SC 933 933
39 Luīze Lūcija Kriuliņa Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 281 530 811
40 Estere Roga Liepājas Valsts 1. ģimnāzija / Liepāja 742 742
41 Loreta Neusa-Luca Jelgavas Valsts ģimnāzija 726 726
42 Vendija Vitkovska Liepājas Katoļu pamatskola / Latvijas autoceļu uzturētājs 708 708
43 Lauma Pope Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 675 675
44 Neonella Meiberga Rīgas 64. vidusskola 663 663
45 Neonella Māra Meiberga Rīgas 64. vidusskola 653 653
46 Nikola Čermeņeva Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 621 621
47 Tīna Pauriņa Ikšķiles vidusskola / Izturība 607 607
48 Laura Hansone Dobeles 1. vidusskola 598 598
49 Sabīne Sova Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 586 586
50 Parisa Ķepale Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 586 586
51 Elizabete Pļaviņa Talsu 2. vidusskola / Talsu 2.vidusskola 580 580
52 Agnese Križēvica Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 580 580
53 Elza Kozačkova Ludzas pilsētas ģimnāzija / Ludza 571 571
54 Kima Ķezbere Jauno līderu vidusskola / Līgatne 557 557
55 Linda Grīsle Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 552 552
56 Sofija Šļamova Rīgas Klasiskā ģimnāzija 547 547
57 Alīna Līna Smirnova Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 541 541
58 Alīna Smirnova Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 530 530
59 Tīna Vasiļevska Rīgas Valsts 3. ģimnāzija / Susurs, Balodis un Vasiļevski 523 523
60 Annija Purcena Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 518 518
61 Megija Kronberga Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 518 518
62 Endija Horna Dobeles 1. vidusskola 511 511
63 Enija Paleja Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 506 506
64 Edīte Betlere Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 482 482
65 Kristīne Jukāma Rīgas 6. vidusskola 477 477
66 Anabella Barkova Engures vidusskola / Engures sportam 464 464
67 Daniela Lovčinovska Ogres 1. vidusskola 460 460
U18V
Vieta Skola Vārds Zvārte Ērgļi Milzkalne Kandava Kopā
1 Dāvis Dambergs Rīgas 6. vidusskola 974 957 1931
2 Ralfs Roga Liepājas Valsts 1. ģimnāzija / Moller Auto Ventspils/Matisons Runner's Club 1000 928 1928
3 Roberts Zeiburliņš Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 924 927 1851
4 Bruno Spūlis Ogres Valsts ģimnāzija / Izturība 851 841 1692
5 Dāvis Pankoks Liepājas Raiņa 6. vidusskola / LIDA 862 743 1605
6 Jurģis Egons Strazdiņš Saulkrastu vidusskola / Saulkrasti 763 745 1508
7 Niks Balgalvis Valmieras tehnikums / Kocēnu sporta skola 733 734 1467
8 Ingus Ābeltiņš Salas vidusskola 701 660 1361
9 Ralfs Bratčikovs Smiltenes tehnikums / Kocēnu sporta skola 660 685 1345
10 Rainers Mucenieks Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 655 594 1249
11 Kristaps Svens Konoščenoks Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 576 633 1209
12 Kārlis Auziņš Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 565 547 1112
13 Kristaps Ķīsis Engures vidusskola / Engures sportam 588 492 1080
14 Lauris Grīniņš Kuldīgas Centra vidusskola / ASK Patria 1000 1000
15 Roberts Aleksis Glazers Cēsu Pilsētas vidusskola / Sporta klubs Ašais 996 996
16 Roberts Glazers Cēsu Pilsētas vidusskola / Sporta klubs Ašais 980 980
17 Leonīds Kostjajevs Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 933 933
18 Kārlis Ernests Janovskis Madonas Valsts ģimnāzija 757 757
19 Arturs Kostjajevs Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 721 721
20 Mikus Semeneņa Engures vidusskola / Engures sportam 717 717
21 Dāvids Ramlavs Dobeles Valsts ģimnāzija 697 697
22 Roberts Kalniņš Jauno līderu vidusskola / Līgatne 695 695
23 Klāvs Laķis Engures vidusskola / Engures sportam/Jadals 689 689
24 Mareks Lukjanskis Engures vidusskola / Engures sportam 661 661
25 Miks Alliks Rīgas Franču licejs 598 598
26 Dāvis Mieriņš Jauno līderu vidusskola / Līgatne 560 560
27 Roberts Muško Jelgavas Spīdolas ģimnāzija / Kartavkalnu buki 557 557
28 Jurijs Gromovs Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 537 537
29 Kristaps Trēziņš Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 519 519
30 Markuss Jaksts Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola / DC VECSALACAS UNITED 496 496
31 Ervins Augspolis Jelgavas Valsts ģimnāzija 450 450
32 Silvestrs Kumpiņš Rīgas 1. speciālā internātpamatskola 449 449
33 Arnolds Kumpiņš Rīgas 25. vidusskola 424 424
34 Roberts Mucenieks Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 403 403
U18S
Vieta Skola Vārds Zvārte Ērgļi Milzkalne Kandava Kopā
1 Renāte Beļājeva Stalbes vidusskola / Sporta klubs Ašais 1000 976 1976
2 Līna Gaile Siguldas Valsts ģimnāzija / Virsotne/MARMOT 964 972 1936
3 Emīlija Upmale Jelgavas 4.vidusskola / Patria Sportland 957 946 1903
4 Amanda Ignāte Ādažu vidusskola / Bermudu sešstūris 850 886 1736
5 Elīza Viekale-Gasjūne Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 746 840 1586
6 Krista Kristīne Miķelsone Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / Skrienam kopā 685 698 1383
7 Līva Poļaka Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija / Marienburgas Vilki 686 685 1371
8 Evelīna Sirmā Valmieras 5. vidusskola / Kocēnu sporta skola 664 672 1336
9 Diāna Apsīte Jēkabpils Valsts ģimnāzija 624 681 1305
10 Megija Vilka Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 645 529 1174
11 Beatrise Bikovska Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzija 1000 1000
12 Ērika Kalniņa Valmieras tehnikums / Skrienam Kopā 413 583 996
13 Santa Samanta Kučere Kandavas internātvidusskola 473 492 965
14 Loreta Ķikuste Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" / Salaspils sporta skola 938 938
15 Loreta Matvejeva Engures vidusskola / Engures sportam 791 791
16 Amanda Lapsa Jēkabpils Valsts ģimnāzija 779 779
17 Anna Fārenhorste Talsu Valsts ģimnāzija / Talsu pakalnu sporta klubs 727 727
18 Reičela Rone Aizputes vidusskola / Liepàjas rajona sporta skola 724 724
19 Alise Bērziņa Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola / Saldus sporta skola 721 721
20 Līva Skoreja Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 715 715
21 Agnese Ikauniece Jauno līderu vidusskola 666 666
22 Zane Līduma Rīgas Valsts vācu ģimnāzija / Latvijas Finieris 657 657
23 Laima Kuduma Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 643 643
24 Kintija Puikevics Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 643 643
25 Paula Amanda Niejgoda Jauno līderu vidusskola / Līgatne 611 611
26 Kristiana Ieva Zitkusa Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 601 601
27 Ance Bērziņa Valmieras Valsts ģimnāzija 575 575
28 Renāte Babicka Jelgavas Valsts ģimnāzija 573 573
29 Alīna Zīle Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 559 559
30 Ieva Lūse Smārdes pamatskola / Skrienošie Lūši 518 518
31 Klinta Almane Engures vidusskola / Engures sportam 512 512
32 Loreta Knospiņa Valmieras tehnikums / Skrienam kopā 413 413
U20V
Vieta Skola Vārds Zvārte Ērgļi Milzkalne Kandava Kopā
1 Sandis Freibergs Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija 962 938 1900
2 Mārtiņš Petrovs Cēsu Pilsētas vidusskola 929 948 1877
3 Renārs Leiskins Daugavpils 12. vidusskola / Daugavpils Runners 897 936 1833
4 Aivars Kristiāns Rullis Valmieras tehnikums / Kocēnu sporta skola 768 775 1543
5 Daniels Blumbahs Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 783 721 1504
6 Viesturs Spūlis Rīgas Valsts 1. ģimnāzija / AKMM 689 680 1369
7 Emils Germanis Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 628 665 1293
8 Niks Zauls Limbažu 3. vidusskola / Limbaži SKRIEN 1000 1000
9 Raitis Gindra Talsu 2. vidusskola / Talsu pakalnu sporta klubs 836 836
10 Rainers Neuss-Lucs Kalnciema vidusskola 828 828
11 Niklāvs Korkunovs Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 808 808
12 Svens Selevičs Rīgas Teikas vidusskola / Pritons 790 790
13 Emīls Kravalis Siguldas Valsts ģimnāzija / Siguldas sporta skola 779 779
14 Nikita Borzihs Rīgas 40. vidusskola 754 754
15 Taiga Lazdāne Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola 700 700
16 Kārlis Vitkovskis Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 674 674
17 Kristaps Solovjovs Talsu 2. vidusskola / Talsu pakanu sporta klubs 651 651
18 Markuss Auseklis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 640 640
19 Matīss Ķemme Rīgas Centra humanitārā vidusskola 607 607
20 Kristiāns Krists Janitēns Jauno līderu vidusskola / Līgatne 538 538
21 Ģirts Saukāns Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 496 496
U20S
Vieta Skola Vārds Zvārte Ērgļi Milzkalne Kandava Kopā
1 Daniela Keita Lielupe Madonas pilsētas 1. vidusskola 1000 1000 2000
2 Megija Vinberga Tukuma Raiņa ģimnāzija 851 973 1824
3 Nataļja Krivonosa Rīgas Stila un modes profesionālā vidusskola 708 708 1416
4 Laine Helmane RTU Olaines tehnoloģiju koledža / OTK 735 674 1409
5 Līga Zlaugotne Alojas Ausekļa vidusskola 757 618 1375
6 Solvita Ragauša Preiļu Valsts ģimnāzija 689 645 1334
7 Ieva Stallīte Jelgavas Valsts ģimnāzija 953 953
8 Daido Dagne Brūvere Priekuļu vidusskola / Cēsu pilsētas sporta skola 905 905
9 Lote Freināte Engures vidusskola / Engures sportam 869 869
10 Estere Gaile Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 860 860
11 Aiva Zariņa Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 834 834
12 Aivita Brutāne Rīgas Valsts 1. ģimnāzija / Stirnu Buks Design 810 810
13 Paula Luīze Rocēna Rīgas Valsts 1. ģimnāzija / Stirnu Buks Design 775 775
14 Raima Anna Strazdiņa Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskola 731 731
15 Linda Gabranova Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 726 726
16 Lauma Marta Līberga Ogres 1. vidusskola 660 660
17 Sintija Loca Daugavpils tehnikums / Daugavpils runners 640 640