MEKLĒT
 
VĀVERE skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Andrejs Bānis 3200 00:28:34 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Mareks Zālītis 3356 Ķekava 00:28:50 V1 2 V2 +00:16 +00:16
3 Braens Meškis 3504 ASK Patria 00:30:12 V1 3 V3 +01:38 +01:38
4 Atis Jansons 3319 Swedbank 00:32:13 V1 4 V4 +03:40 +03:40
5 Arturs Nordens 3306 00:32:19 V1 5 V5 +03:45 +03:45
6 Mārtiņš Lindāns 10119 00:32:35 V1 6 V6 +04:02 +04:02
7 Toms Paulsons 10101 Zemgales Ziņas 00:32:45* V1 7 V7 +04:11 +04:11
8 Madara Frēliha 3539 Maratona Klubs / VFK Staldzene 00:34:08 S1 1 S1 +00:00 +00:00
9 Jānis Ronis 3212 Skrienam Liepāja 00:34:12 V1 8 V8 +05:39 +05:39
10 Kristaps Kurzemnieks 3109 00:34:26 V1 9 V9 +05:52 +05:52
11 Aleksandrs Juška 3431 Bigbank 00:34:53 V1 10 V10 +06:19 +06:19
12 Dainis Bautris 3432 Sk Tērauds/SiS 00:35:02 V1 11 V11 +06:28 +06:28
13 Mārtiņš Pāvils 3426 00:35:28 V1 12 V12 +06:54 +06:54
14 Egiīls Naglis 3400 Swedbank 00:35:51 V1 13 V13 +07:17 +07:17
15 Anna Freimane 3234 Sanderu klans 00:35:56 S1 2 S2 +01:48 +01:48
16 Artūrs Tomsons 3429 Bigbank 00:35:59 V1 14 V14 +07:25 +07:25
17 Reinis Ose 3418 Baltais 00:36:12* V1 15 V15 +07:39 +07:39
18 Valdis Tilts 3469 00:36:25 V1 16 V16 +07:51 +07:51
19 Lāsma Bauskal 10192 00:36:31 S1 3 S3 +02:23 +02:23
20 Ilze Drozdova 3227 Kur ir mana māsa? 00:37:21 S1 4 S4 +03:13 +03:13
21 Ģirts Račkauskis 3281 Štābs 00:37:41 V1 17 V17 +09:07 +09:07
22 Sintija Zemīte 3399 Swedbank 00:37:56 S1 5 S5 +03:48 +03:48
23 Krists Zambergs 3073 K&K 00:38:10 V1 18 V18 +09:36 +09:36
24 Ilze Sermolīte 3203 Zemgales Ziņas 00:38:14 S1 6 S6 +04:06 +04:06
25 Jānis Osis 3473 DHL Latvija 00:38:20 V1 19 V19 +09:46 +09:46
26 Jānis Grasis 3297 00:38:27* V1 20 V20 +09:53 +09:53
27 Kristīne Dakša-Junolainena 3313 Juno Runners 00:38:30 S1 7 S7 +04:22 +04:22
28 Kaspars Kārkliņš 10111 Stalbe 00:39:01* V1 21 V21 +10:28 +10:28
29 Ivars Reingolds 3206 00:39:04 V1 22 V22 +10:30 +10:30
30 Maija Pūpola 3266 Maratona klubs 00:39:17* S1 8 S8 +05:09 +05:09
31 Elīna Vesere 3102 00:39:21 S1 9 S9 +05:13 +05:13
32 Armīns Gasjūns 3178 00:39:21* V1 23 V23 +10:48 +10:48
33 Guntars Āboliņš 3058 Maratona klubs 00:39:34* V1 24 V24 +11:00 +11:00
34 Aigars Auziņš 3025 PRINTFUL 00:39:35* V1 25 V25 +11:02 +11:02
35 Ralfs Kalējs 3071 00:39:48 V1 26 V26 +11:15 +11:15
36 Antra Dumbrovska 3512 00:39:52 S1 10 S10 +05:44 +05:44
37 Lauris Vītols 3059 00:39:57 V1 27 V27 +11:24 +11:24
38 Markuss Ernestsons 3190 Krauzers 00:39:58 V1 28 V28 +11:24 +11:24
39 Martins Klints 3191 Krauzers 00:40:06 V1 29 V29 +11:33 +11:33
40 Valentina Zajaca 3002 AQUATICS 00:40:08 S1 11 S11 +06:00 +06:00
41 Elīna Purcena 3100 Tukuma 2.vidusskola 00:40:30* S1 12 S12 +06:22 +06:22
42 Kristians Kazainis 3110 00:40:32 V1 30 V30 +11:58 +11:58
43 Jānis Pārums 3353 Team Marta / Ņiprie Ikri 00:40:43 V1 31 V31 +12:09 +12:09
44 Martins Jansons 10208 00:40:52 V1 32 V32 +12:18 +12:18
45 Edgars Lielmanis 3095 00:40:59 V1 33 V33 +12:25 +12:25
46 Dāvis-Jurģis Dundurs 3192 Maratonaklubs 00:41:00 V1 34 V34 +12:26 +12:26
47 Līva Andersone 3072 00:41:09 S1 13 S13 +07:01 +07:01
48 Laima Kaufiņa 3478 00:41:17 S1 14 S14 +07:09 +07:09
49 Ferdinands Reingolds 3151 00:41:19 V1 35 V35 +12:45 +12:45
50 Jānis Riža 3476 Burkānciems &Co 00:41:21* V1 36 V36 +12:47 +12:47
51 Kaspars Konošonoks 10115 Limbaži SKRIEN 00:41:31 V1 37 V37 +12:57 +12:57
52 Daniēls Matisons 3497 00:41:44 V1 38 V38 +13:10 +13:10
53 Liene Gasiņa 10067 Swedbank 00:41:54 S1 15 S15 +07:46 +07:46
54 Aigars Janaitis 3130 Bioderma 00:42:04 V1 39 V39 +13:31 +13:31
55 Renārs Reklaitis 3419 Emergn 00:42:11 V1 40 V40 +13:37 +13:37
56 Andris Līdaks 3354 00:42:13 V1 41 V41 +13:39 +13:39
57 Beāte Medne 3524 SK "Lejasciems" 00:42:14 S1 16 S16 +08:06 +08:06
58 Jānis Eisaks 10226 00:42:15 V1 42 V42 +13:41 +13:41
59 Inga Dzene 3449 SCHWENK Latvija 00:42:16 S1 17 S17 +08:08 +08:08
60 Dace Jukuma 3438 00:42:18 S1 18 S18 +08:10 +08:10
61 Artūrs Grebstelis 3507 00:42:33* V1 43 V43 +13:59 +13:59
62 Kristīne Berķe 3286 Pulsometrs.lv 00:42:39 S1 19 S19 +08:31 +08:31
63 Mārtiņš Meļķis 3405 00:42:39 V1 44 V44 +14:05 +14:05
64 Ilze Biģele 3106 00:42:41 S1 20 S20 +08:32 +08:32
65 Katrīna Špundzāne 3079 Jūrmalas Sporta skola 00:42:42 S1 21 S21 +08:34 +08:34
66 Hanna Luīze Grase 3116 Blāča draugi 00:42:43 S1 22 S22 +08:35 +08:35
67 Sandis Gugāns 3462 00:43:14 V1 45 V45 +14:40 +14:40
68 Kaspars Barkovs 3505 00:43:18 V1 46 V46 +14:44 +14:44
69 Liene Kļava 3433 00:43:33* S1 23 S23 +09:25 +09:25
70 Kaspars Blaumanis 3389 00:43:34 V1 47 V47 +15:00 +15:00
71 Everita Balande 3143 00:43:42 S1 24 S24 +09:34 +09:34
72 Agne Matušonoka 3443 00:43:46 S1 25 S25 +09:38 +09:38
73 Luīze Opolā 3441 Izturība 00:43:47* S1 26 S26 +09:39 +09:39
74 Tatjana Āboliņa 3298 Maratona klubs 00:44:18 S1 27 S27 +10:10 +10:10
75 Ināra Nordena 3304 00:44:31 S1 28 S28 +10:23 +10:23
76 Reinis Gruduls 3218 00:44:31 V1 48 V48 +15:57 +15:57
77 Raitis Ābelnieks 3474 00:44:34 V1 49 V49 +16:00 +16:00
78 Baiba Ģērmane 3127 Accenture 00:44:35 S1 29 S29 +10:27 +10:27
79 Gustavs Janaitis 3278 Bioderma 00:44:55 V1 50 V50 +16:21 +16:21
80 Dzintars Borozinskis 3084 MARATONA KLUBS 00:44:56* V1 51 V51 +16:22 +16:22
81 Linda Miščenko 3436 00:45:00 S1 30 S30 +10:52 +10:52
82 Rolands Fjodorovs 10117 00:45:01* V1 52 V52 +16:27 +16:27
83 Valerijs Dudičs 3173 Fiksās pēdiņas/Dobele 00:45:02 V1 53 V53 +16:28 +16:28
84 Marina Krastiņa 3098 00:45:04 S1 31 S31 +10:56 +10:56
85 Marija Tretjaka 3254 Bioderma 00:45:05 S1 32 S32 +10:57 +10:57
86 Annija Tīna Eizengrauda 3280 00:45:07 S1 33 S33 +10:59 +10:59
87 Zane Nīkrence 3142 00:45:10 S1 34 S34 +11:02 +11:02
88 Daniela Baumane 3249 Bioderma 00:45:10 S1 35 S35 +11:02 +11:02
89 Pēteris Prauls 3374 NAA 00:45:10 V1 54 V54 +16:36 +16:36
90 Salvis Roga 3348 Liepāja 00:45:13 V1 55 V55 +16:39 +16:39
91 Aiga Turčina 3416 00:45:16 S1 36 S36 +11:08 +11:08
92 Uģis Madalāns 3415 00:45:19 V1 56 V56 +16:45 +16:45
93 Ričards Švaglis 3468 00:45:30 V1 57 V57 +16:56 +16:56
94 Ivars Rutkops 3412 00:45:33* V1 58 V58 +16:59 +16:59
95 Inga Brikmane 10058 00:45:36 S1 37 S37 +11:28 +11:28
96 Ineta Nordena 3020 Latvijas autoceļu uzturētājs 00:45:48 S1 38 S38 +11:40 +11:40
97 Aiga Pūpola 3534 Printmix 00:45:54 S1 39 S39 +11:46 +11:46
98 Gatis Otomers 3407 00:46:03* V1 59 V59 +17:30 +17:30
99 Santa Šteinerte 3195 Tukuma 2. vidusskola 00:46:11 S1 40 S40 +12:03 +12:03
100 Iveta Āboliņa-Ābola 3197 Swedbank 00:46:12 S1 41 S41 +12:04 +12:04
101 Kristīne Gricmane 3189 00:46:14 S1 42 S42 +12:06 +12:06
102 Katerīna Paltiņa 10060 00:46:17 S1 43 S43 +12:09 +12:09
103 Daumants Švampe 3444 00:46:30 V1 60 V60 +17:56 +17:56
104 Sintija Kurtiša 10200 00:46:50 S1 44 S44 +12:42 +12:42
105 Kristiāna Ritenberga 3228 Tukuma 2. vidusskola 00:46:50 S1 45 S45 +12:42 +12:42
106 Aleksandra Domanska 3259 Bioderma 00:46:51 S1 46 S46 +12:42 +12:42
107 Jolanta Bernupe 3263 Bioderma 00:46:51 S1 47 S47 +12:42 +12:42
108 Dainis Ilgauds 3090 00:46:52 V1 61 V61 +18:18 +18:18
109 Andis Tulinskis 3363 Jūrmalas gliemeži 00:46:53 V1 62 V62 +18:19 +18:19
110 Sanita Kolna 5833 00:46:59* SZ3 133 S48 +12:51 +-19:-43
111 Jānis Jaksons 3104 00:47:11* V1 63 V63 +18:38 +18:38
112 Santa Krampāne 3268 Bioderma 00:47:19 S1 48 S49 +13:11 +13:11
113 Raimonds Biedrītis 3367 Grauda Spēks 00:47:20 V1 64 V64 +18:46 +18:46
114 Ieva Otaņķe 3451 Maratona klubs 00:47:22* S1 49 S50 +13:14 +13:14
115 Iveta Leja 3366 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā 00:47:27 S1 50 S51 +13:19 +13:19
116 Natālija Gostenkova 3267 Bioderma 00:47:28 S1 51 S52 +13:20 +13:20
117 Irina Čazova 3262 Bioderma 00:47:28 S1 52 S53 +13:20 +13:20
118 Jānis Reingolds 3152 00:47:30 V1 65 V65 +18:56 +18:56
119 Sintija Juška 3455 Accenture 00:47:32 S1 53 S54 +13:24 +13:24
120 Ieva Dūduma 3447 00:47:33 S1 54 S55 +13:25 +13:25
121 Mārcis Remess 3096 00:47:42 V1 66 V66 +19:08 +19:08
122 Jurijs Miščenko 3437 00:47:44 V1 67 V67 +19:10 +19:10
123 Tatjana Zemīte 3037 Jelgava 00:47:46 S1 55 S56 +13:38 +13:38
124 Guntars Grava 10219 00:47:46 V1 68 V68 +19:13 +19:13
125 Jolanta Grugule 3489 00:47:49 S1 56 S57 +13:41 +13:41
126 Antra Skujeniece 3232 Ozons 00:47:51 S1 57 S58 +13:43 +13:43
127 Gita Dubrova 3068 00:47:54 S1 58 S59 +13:46 +13:46
128 Imants Salnājs 3034 Bermudu sešstūris 00:48:05 V1 69 V69 +19:31 +19:31
129 Agnese Kalniņa 3454 00:48:09* S1 59 S60 +14:01 +14:01
130 Thibaud Tocqueville 3316 00:48:09 V1 70 V70 +19:36 +19:36
131 Tatjana Karaja-Akimova 3270 Bioderma 00:48:16 S1 60 S61 +14:08 +14:08
132 Mihails Egle 3529 00:48:19 V1 71 V71 +19:46 +19:46
133 Aija Didrihsone 3012 00:48:22 S1 61 S62 +14:14 +14:14
134 Māris Drīvenieks 3204 00:48:30* V1 72 V72 +19:56 +19:56
135 Ernests Tolpežņikovs 3097 Siguldas sporta skola 00:48:35* V1 73 V73 +20:01 +20:01
136 Signe Strujevica 3210 DNB Service Centre 00:48:36 S1 62 S63 +14:28 +14:28
137 Renārs Felcis 3466 00:48:49 V1 74 V74 +20:15 +20:15
138 Evija Ventiņa 3074 00:48:54 S1 63 S64 +14:46 +14:46
139 Dāvis Bakanausks 3513 00:48:54* V1 75 V75 +20:20 +20:20
140 Maija Vītiņa 3066 00:48:55 S1 64 S65 +14:47 +14:47
141 Jānis Veide 3017 DNB Service Centre 00:48:57 V1 76 V76 +20:23 +20:23
142 Kristīne Dzene 3055 00:49:05 S1 65 S66 +14:57 +14:57
143 Madara Briede 3496 00:49:09 S1 66 S67 +15:01 +15:01
144 Krišjānis Katkovskis 10061 MJ-Partneri 00:49:13 V1 77 V77 +20:40 +20:40
145 Lauma Lieksne 3445 Jaunmārupe skrien! 00:49:17 S1 67 S68 +15:09 +15:09
146 Baiba Ligere 3056 00:49:18* S1 68 S69 +15:10 +15:10
147 Anna Tirzmala 3144 00:49:21 S1 69 S70 +15:13 +15:13
148 Kristīne Taube 3131 Bioderma 00:49:23 S1 70 S71 +15:15 +15:15
149 Arita Seržāne 3409 Swedbank 00:49:26 S1 71 S72 +15:17 +15:17
150 Juris Rocēns 3402 IZTURĪBA 00:49:37 V1 78 V78 +21:03 +21:03
151 Intars Abražuns 3091 00:49:37* V1 79 V79 +21:04 +21:04
152 Eglons Raudziņš 3410 Sportland 00:49:49 V1 80 V80 +21:15 +21:15
153 Monta Viļumsone 10224 - 00:49:51 S1 72 S73 +15:43 +15:43
154 Ģirts Joja 3133 00:50:00 V1 81 V81 +21:26 +21:26
155 Santa Krasovska 3351 Kocēnu novads 1 00:50:03* S1 73 S74 +15:55 +15:55
156 Kristaps Ieleja 3052 00:50:04 V1 82 V82 +21:30 +21:30
157 Romans Grišins 3171 00:50:06 V1 83 V83 +21:32 +21:32
158 Eva Kalniņa 10210 00:50:12 S1 74 S75 +16:04 +16:04
159 Līva Tomsone 3428 Bigbank 00:50:16 S1 75 S76 +16:08 +16:08
160 Elmārs Mamajs 3362 00:50:20 V1 84 V84 +21:46 +21:46
161 Gustavs Kuplis 3185 Running.lv 00:50:20 V1 85 V85 +21:47 +21:47
162 Lauris Lenerts 3314 00:50:22 V1 86 V86 +21:49 +21:49
163 Alise Lāce 3320 turbo 00:50:25 S1 76 S77 +16:17 +16:17
164 Uldis Siņicins 3401 00:50:25 V1 87 V87 +21:51 +21:51
165 Agnese Dobele 3157 00:50:26* S1 77 S78 +16:18 +16:18
166 Natālija Lāce 3000 00:50:28 S1 78 S79 +16:20 +16:20
167 Karīna Smirnova 3172 00:50:33 S1 79 S80 +16:25 +16:25
168 Nauris Lorencs 3153 TeamZageris 00:50:33 V1 88 V88 +21:59 +21:59
169 Niklāvs Lulle 3414 00:50:34 V1 89 V89 +22:00 +22:00
170 Arta Jaudzeme 3361 Jūrmalas gliemeži 00:50:35 S1 80 S81 +16:27 +16:27
171 Andina Sprince 3069 Lāči 00:50:37* S1 81 S82 +16:29 +16:29
172 Anda Petrova 10218 00:50:39 S1 82 S83 +16:31 +16:31
173 Rihards Jemsts 3241 Smiltene 00:50:43 V1 90 V90 +22:09 +22:09
174 Lauma Sargune 3295 00:50:44 S1 83 S84 +16:35 +16:35
175 Kristaps Šmeliņš 3335 Engures sportam/Jadals 00:50:46* V1 91 V91 +22:12 +22:12
176 Toms Kusiņš 3047 00:50:49 V1 92 V92 +22:15 +22:15
177 Tomass Adrians Melzobs 10059 00:50:54 V1 93 V93 +22:20 +22:20
178 Vija Balode 10215 00:50:59 S1 84 S85 +16:51 +16:51
179 Ira Misāne 3406 00:51:03 S1 85 S86 +16:55 +16:55
180 Sigita Šilinska 3221 00:51:09 S1 86 S87 +17:00 +17:00
181 Sanita Zaķe 3352 Kocēnu novads 00:51:11* S1 87 S88 +17:03 +17:03
182 Ilona Šķudīte 3491 Latvijas Finieris 00:51:13* S1 88 S89 +17:05 +17:05
183 Inga Vīksna 3242 Smiltene 00:51:20 S1 89 S90 +17:12 +17:12
184 Arnita Freināte 3302 Engures sportam/Jadals 00:51:20* S1 90 S91 +17:12 +17:12
185 Toms Tensons 3338 Engures sportam/Jadals 00:51:20* V1 94 V94 +22:46 +22:46
186 Gints Freināts 3303 Engures sportam 00:51:20* V1 95 V95 +22:46 +22:46
187 Kristaps Aksenoks 3397 00:51:22* V1 96 V96 +22:48 +22:48
188 Elīna Ozoliņa 3207 Matisons Runner's Club 00:51:27 S1 91 S92 +17:19 +17:19
189 Karīna Kahanova 3387 Venden 00:51:29 S1 92 S93 +17:21 +17:21
190 Māris Stabulnieks 3375 00:51:30 V1 97 V97 +22:56 +22:56
191 Liene Puisāne 3370 EJ! 00:51:33 S1 93 S94 +17:25 +17:25
192 Monta Skalbe 3255 Bioderma 00:51:38 S1 94 S95 +17:30 +17:30
193 Aiga Stalbe 10225 00:51:39 S1 95 S96 +17:31 +17:31
194 Linda Reinholde 3226 Tukuma 2. vidusskola 00:51:45 S1 96 S97 +17:37 +17:37
195 Anastasija Sardiko 3358 Accenture 00:51:50 S1 97 S98 +17:42 +17:42
196 Elīna Šenhofa 3149 00:51:59 S1 98 S99 +17:51 +17:51
197 Nauris Krūmiņš 3046 Swedbank 00:52:01 V1 98 V98 +23:27 +23:27
198 Andis Kauliņš 3023 Latvijas autoceļu uzturētājs 00:52:02* V1 99 V99 +23:28 +23:28
199 Edgars Kreišs 3150 00:52:03 V1 100 V100 +23:29 +23:29
200 Gvido Dzērve 3062 Lidosta "Rīga" 00:52:06 V1 101 V101 +23:33 +23:33
201 Dārta Šenhofa 3421 00:52:07 S1 99 S100 +17:58 +17:58
202 Santa Ansone 3368 BUM BUM 00:52:16 S1 100 S101 +18:08 +18:08
203 Kristīne Korpa 3211 00:52:23* S1 101 S102 +18:15 +18:15
204 Oļegs Jaskevičs 3541 Renātes Banda 00:52:23 V1 102 V102 +23:50 +23:50
205 Anda Germova 3450 Smārde 00:52:26* S1 102 S103 +18:18 +18:18
206 Sarmīte Banga 3166 Bangas ārsta prakse 00:52:43 S1 103 S104 +18:35 +18:35
207 Elīza Astra Vectirāne 3317 00:52:46 S1 104 S105 +18:38 +18:38
208 Ginta Koržakova 3493 00:52:46 S1 105 S106 +18:38 +18:38
209 Rigonda Germova 3398 00:52:50 S1 106 S107 +18:42 +18:42
210 Ieva Reklaite 3214 Accenture 00:53:02 S1 107 S108 +18:54 +18:54
211 Dace Gulbe 3051 SK KATRĪNA 00:53:04 S1 108 S109 +18:56 +18:56
212 Daiga Vērse 3208 Swedbank 00:53:04 S1 109 S110 +18:56 +18:56
213 Ainārs Legzdiņš 3540 Renātes Banda 00:53:09 V1 103 V103 +24:35 +24:35
214 Kristīne Legzdiņa 3542 Renātes Banda 00:53:09 S1 110 S111 +19:01 +19:01
215 Ilva Līgotne 3053 00:53:19 S1 111 S112 +19:11 +19:11
216 Lāsma Gutberga 3413 00:53:25* S1 112 S113 +19:17 +19:17
217 Laura Gulbe 3336 Engures sportam/Jadals 00:53:27* S1 113 S114 +19:19 +19:19
218 Zane Jēkabsone 3411 Sportland 00:53:32 S1 114 S115 +19:24 +19:24
219 Kalvis Strods 3222 00:53:35 V1 104 V104 +25:01 +25:01
220 Kristiāna Mače 3264 Bioderma 00:53:35 S1 115 S116 +19:27 +19:27
221 Mārtiņš Stūrnieks 3063 00:53:38* V1 105 V105 +25:05 +25:05
222 Ilze Zemvalde 3494 00:53:41 S1 116 S117 +19:33 +19:33
223 Rūdolfs Subačus 3530 Palīdzēsim.lv 00:53:46 V1 106 V106 +25:12 +25:12
224 Gunita Liepiņa 3341 00:53:48 S1 117 S118 +19:40 +19:40
225 Agnija Svarinska 3340 00:53:49 S1 118 S119 +19:41 +19:41
226 Sanita Teterovska 3503 00:53:54 S1 119 S120 +19:46 +19:46
227 Agris Eizengrauds 3279 00:53:56 V1 107 V107 +25:22 +25:22
228 Baiba Meļņikova 3308 X99 00:53:58* S1 120 S121 +19:50 +19:50
229 Rihards Akimovs 3457 COK SILVA 00:53:59* V1 108 V108 +25:25 +25:25
230 Anete Akimova 3477 LMC 00:53:59* S1 121 S122 +19:51 +19:51
231 Varis Ratnieks 3480 00:54:00 V1 109 V109 +25:27 +25:27
232 Ilze Leigūte 3499 00:54:01 S1 122 S123 +19:53 +19:53
233 Evija G 3044 00:54:06 S1 123 S124 +19:58 +19:58
234 Iluta Kurzemniece 3108 00:54:11 S1 124 S125 +20:03 +20:03
235 Reina Ambarova 3246 Bioderma 00:54:12 S1 125 S126 +20:04 +20:04
236 Bertrand, Fracois Le Tallec 10093 00:54:13 V1 110 V110 +25:39 +25:39
237 Simona Rutkovska 3453 Kaža klab 00:54:15 S1 126 S127 +20:07 +20:07
238 Ieva Vēvers 3067 Lielie dibeni 00:54:18* S1 127 S128 +20:10 +20:10
239 Jānis Varslavāns 3519 00:54:27 V1 111 V111 +25:53 +25:53
240 Artis Gauračs 10211 00:54:27 V1 112 V112 +25:53 +25:53
241 Marks Ummers 10157 ind. 00:54:33 V1 113 V113 +25:59 +25:59
242 Igors Skļamins 3288 Engures sportam/Jadals 00:54:41* V1 114 V114 +26:07 +26:07
243 Aleksandrs Novickis 3349 Individuāli 00:54:41 V1 115 V115 +26:07 +26:07
244 Aivija Kursīte 3347 Individuāli 00:54:41 S1 128 S129 +20:33 +20:33
245 Evita Zālīte 3038 00:54:42 S1 129 S130 +20:34 +20:34
246 Gundega Groma 3377 00:54:46 S1 130 S131 +20:38 +20:38
247 Magdalēna Pildere 3500 Pilderi 00:54:47 S1 131 S132 +20:39 +20:39
248 Mārīte Rove 3081 00:54:47 S1 132 S133 +20:39 +20:39
249 Madara Runce 3168 DNB Service Centre 00:54:49 S1 133 S134 +20:41 +20:41
250 Kristīne Grava 3139 00:54:52 S1 134 S135 +20:43 +20:43
251 Ivo Buliņš 3167 00:54:55* V1 116 V116 +26:21 +26:21
252 Anete Tone 3364 DNB Service Centre 00:54:55 S1 135 S136 +20:47 +20:47
253 Gunita Kodoliņa 3135 00:54:58* S1 136 S137 +20:50 +20:50
254 Deivids Balodis 10216 00:54:59 V1 117 V117 +26:25 +26:25
255 Anna Skredele 3026 PRINTFUL 00:55:00 S1 137 S138 +20:51 +20:51
256 Marta Mikāla 3514 00:55:02 S1 138 S139 +20:54 +20:54
257 Sandra Viekale-Gasjūne 3177 00:55:02* S1 139 S140 +20:54 +20:54
258 Zane Krastiņa 3420 Frozen 00:55:21* S1 140 S141 +21:13 +21:13
259 Guntis Meinerts 3134 There is no try 00:55:22 V1 118 V118 +26:48 +26:48
260 Gunta Vilne 3482 Murpadomes prātvēderu klubs 00:55:28 S1 141 S142 +21:20 +21:20
261 Daiga Strode 3198 Bioderma 00:55:31 S1 142 S143 +21:23 +21:23
262 Agnese Krieva 10161 Guddžobs Guddans 00:55:35 S1 143 S144 +21:27 +21:27
263 Ieva Beidiņa 3006 N/A 00:55:35 S1 144 S145 +21:27 +21:27
264 Inga Cīrule 3292 privātpersona 00:55:36 S1 145 S146 +21:28 +21:28
265 Inga Gubina 10220 Olainfarm 00:55:39 S1 146 S147 +21:31 +21:31
266 Agrita Stepāne 3463 PROskrīņ 00:55:41 S1 147 S148 +21:33 +21:33
267 Līva Štegmane 10212 00:55:43 S1 148 S149 +21:35 +21:35
268 Agris Missa 3486 00:55:49 V1 119 V119 +27:16 +27:16
269 Santa Zvejniece 3075 00:55:50 S1 149 S150 +21:42 +21:42
270 Marta Saklaure 3471 00:55:50 S1 150 S151 +21:42 +21:42
271 Leila Fjodorova 3296 00:55:51* S1 151 S152 +21:43 +21:43
272 Lina Ferbere 3174 00:55:56 S1 152 S153 +21:48 +21:48
273 Sibilla Šlēgelmilha 10223 Sportland 00:55:58 S1 153 S154 +21:50 +21:50
274 Kristiāns Ronis 3240 DPD LATVIJA 00:56:06 V1 120 V120 +27:33 +27:33
275 Inguna Ērenfrīde 3086 00:56:09 S1 154 S155 +22:01 +22:01
276 Gints Laķis 3333 Engures sportam/Jadals 00:56:13* V1 121 V121 +27:39 +27:39
277 Māris Dambis 3523 INSALVO 00:56:15 V1 122 V122 +27:41 +27:41
278 Monta Treijere 3115 Blāča draugi 00:56:24 S1 155 S156 +22:16 +22:16
279 Rita Elste 10134 00:56:26* S1 156 S157 +22:18 +22:18
280 Arta Paula Ruciņa 3483 00:56:28 S1 157 S158 +22:20 +22:20
281 Aiva Skulte 3517 00:56:43 S1 158 S159 +22:35 +22:35
282 Ieva Ozola 3404 Mazais boss 00:56:47 S1 159 S160 +22:39 +22:39
283 Gatis Garaissils 3373 Fitek 00:56:49 V1 123 V123 +28:15 +28:15
284 Angelika Freimane 3343 00:56:51 S1 160 S161 +22:43 +22:43
285 Gita Ramane 3372 Fitek 00:56:53 S1 161 S162 +22:45 +22:45
286 Jānis Ančs 3360 Jūrmalas gliemeži 00:56:54 V1 124 V124 +28:20 +28:20
287 Māris Zariņš 3196 00:56:57 V1 125 V125 +28:23 +28:23
288 Pārsla Dambe 3175 00:56:58 S1 162 S163 +22:50 +22:50
289 Līga Ivčenko 3328 00:57:03 S1 163 S164 +22:55 +22:55
290 Dace Voldiņa 3273 Bioderma 00:57:07 S1 164 S165 +22:59 +22:59
291 Olga Kotova 10126 ExigenServicesLatvia #optimized4running 00:57:08* S1 165 S166 +23:00 +23:00
292 Vita Odziņa-Balode 3162 00:57:10 S1 166 S167 +23:02 +23:02
293 Raimonds Siņavskis 3495 Ventspils runner 00:57:20* V1 126 V126 +28:47 +28:47
294 Matīss Berkmanis 3479 00:57:22 V1 127 V127 +28:48 +28:48
295 Marks Jurgenbergs 3430 Bigbank 00:57:23 V1 128 V128 +28:49 +28:49
296 Inese Vītiņa 3030 PRINTFUL 00:57:25 S1 167 S168 +23:17 +23:17
297 Uldis Ūsītis 3219 00:57:26 V1 129 V129 +28:52 +28:52
298 Aivars Seržants 3440 00:57:26 V1 130 V130 +28:53 +28:53
299 Sindija Volkeviča 3019 00:57:28 S1 168 S169 +23:20 +23:20
300 Linda Nordena 3021 Latvijas autoceļu uzturētājs 00:57:29 S1 169 S170 +23:21 +23:21
301 Sindija Ušacka 3015 DNB Service Centre 00:57:34 S1 170 S171 +23:26 +23:26
302 Aira Šmite 3094 00:57:38 S1 171 S172 +23:30 +23:30
303 Jeļena Ozoliņa 3501 Salaspils 00:57:42 S1 172 S173 +23:34 +23:34
304 Modris Salna 3522 00:57:51 V1 131 V131 +29:18 +29:18
305 Liāna Černecova 3538 00:57:59 S1 173 S174 +23:51 +23:51
306 Aleksandrs Miņenkovs 3528 00:58:17 V1 132 V132 +29:43 +29:43
307 Vēsma Martuzāne 3521 00:58:20 S1 174 S175 +24:12 +24:12
308 Gunta Stirna 3239 00:58:30 S1 175 S176 +24:22 +24:22
309 Mārtiņš Brikers 3155 00:58:31* V1 133 V133 +29:58 +29:58
310 Laura Ārente 3148 Pilsrundāles vidusskola 00:58:31* S1 176 S177 +24:23 +24:23
311 Agate Devaijī 3065 00:58:36* S1 177 S178 +24:27 +24:27
312 Zane Vītiņa 10064 Klinšu ērgļi 00:58:52* S1 178 S179 +24:44 +24:44
313 Jānis Kalniņš 10214 00:58:56 V1 134 V134 +30:22 +30:22
314 Nadežda Jurgenberga 3427 Bigbank 00:59:02 S1 179 S180 +24:54 +24:54
315 Teiksma Ģirkale 3193 00:59:06 S1 180 S181 +24:58 +24:58
316 Inga Onskule 3027 Latvijas autoceļu uzturētājs 00:59:10* S1 181 S182 +25:02 +25:02
317 Inese Rīna 3339 00:59:19* S1 182 S183 +25:11 +25:11
318 Zane Strazdiņa 3334 Engures sportam/Jadals 00:59:23* S1 183 S184 +25:15 +25:15
319 Margarita Pudova 3253 Bioderma 00:59:38 S1 184 S185 +25:30 +25:30
320 Kristīna Smuļko 3390 00:59:46 S1 185 S186 +25:37 +25:37
321 Liene Pildiņa 3018 DNB Service Centre 00:59:46 S1 186 S187 +25:38 +25:38
322 Kristīne Salnāja 3078 00:59:47* S1 187 S188 +25:39 +25:39
323 Indra Pauliņa 3161 00:59:50* S1 188 S189 +25:41 +25:41
324 Santa Dejus 3448 00:59:51 S1 189 S190 +25:43 +25:43
325 Jānis Sproģis 3475 00:59:53* V1 135 V135 +31:19 +31:19
326 Jessica Maisonnave 3460 Los Lobos Locos 00:59:58 S1 190 S191 +25:50 +25:50
327 Kristīne Ošāne 3243 01:00:11* S1 191 S192 +26:03 +26:03
328 Maija Riekstiņa 3154 Riekstiņi 01:00:15 S1 192 S193 +26:07 +26:07
329 Maija Zalcmane-Kazmina 3350 01:00:25 S1 193 S194 +26:17 +26:17
330 Žanna Linde 3160 01:00:30 S1 194 S195 +26:22 +26:22
331 Karīna Jodko 3275 Bioderma 01:00:34 S1 195 S196 +26:26 +26:26
332 Andris Miglāns 3537 01:00:38 V1 136 V136 +32:04 +32:04
333 Ivanda Pehlaka 10066 Baltais 01:00:38 S1 196 S197 +26:30 +26:30
334 Laura Ozola 3119 01:00:41* S1 197 S198 +26:33 +26:33
335 Jānis Lavicevičs 3324 01:00:45 V1 137 V137 +32:11 +32:11
336 Līga Mastiņa 3470 01:00:50 S1 198 S199 +26:41 +26:41
337 Gotfrīds Jēgers 10221 Jēgeru klans 01:00:54 V1 138 V138 +32:20 +32:20
338 Mārcis Jēgers 10222 VSK Noskrien / Psyhopath 13 01:00:54 V1 139 V139 +32:20 +32:20
339 Solvita Antone 3282 01:01:05* S1 199 S200 +26:57 +26:57
340 Saulcerīte Cielava 3269 Bioderma 01:01:09 S1 200 S201 +27:01 +27:01
341 Karīna Goluba 3244 Bioderma 01:01:09 S1 201 S202 +27:01 +27:01
342 Laura Zariņa 3309 01:01:10* S1 202 S203 +27:02 +27:02
343 Armands Rudņickis 3423 AMSERV 01:01:21 V1 140 V140 +32:47 +32:47
344 Laura Ramata 3425 AMSERV 01:01:21 S1 203 S204 +27:13 +27:13
345 Madara Ūze 3093 01:01:22* S1 204 S205 +27:14 +27:14
346 Jurģis Seržāns 3498 01:01:32 V1 141 V141 +32:59 +32:59
347 Sandra Krumberga 3070 Līkā kalna rambātāji 01:01:40* S1 205 S206 +27:32 +27:32
348 Baiba Saprovska 3111 01:01:47 S1 206 S207 +27:39 +27:39
349 Dārta Arta Medne 3223 01:02:00 S1 207 S208 +27:52 +27:52
350 Rūdolfs Abiļevs 3183 New Village Workout 01:02:04* V1 142 V142 +33:31 +33:31
351 Diāna Ceika 5786 01:02:05 S1 208 S209 +27:57 +27:57
352 Melita Šustikova 3216 01:02:08 S1 209 S210 +28:00 +28:00
353 Ivars Lieksnis 3170 01:02:17 V1 143 V143 +33:43 +33:43
354 Sindija Plahotina 3383 01:02:17* S1 210 S211 +28:09 +28:09
355 Vera Panasina 3515 01:02:24 S1 211 S212 +28:16 +28:16
356 Dace Spalviņa 3080 01:02:29* S1 212 S213 +28:21 +28:21
357 Edgars Šneiders 3076 01:02:35 V1 144 V144 +34:01 +34:01
358 Ģertrūde Silauniece 3452 Olainfarm 01:02:37* S1 213 S214 +28:29 +28:29
359 Līga Kalniņa 3121 Accenture 01:02:43 S1 214 S215 +28:35 +28:35
360 Marta Subačus 3531 Palīdzēsim.lv 01:02:51 S1 215 S216 +28:43 +28:43
361 Leons Peļņa 3467 30draugi.lv 01:02:55* V1 145 V145 +34:21 +34:21
362 Sendija Tomsone 7260 01:02:59* S1 216 S217 +28:51 +28:51
363 Guntis Strautiņš 10120 Maratona klubs 01:03:17 V1 146 V146 +34:43 +34:43
364 Markuss Reinis Jansons 3083 01:03:18 V1 147 V147 +34:44 +34:44
365 Haralds Jansons 3176 Carnikavas Nafta 01:03:18 V1 148 V148 +34:44 +34:44
366 Kristaps Ozols 3371 DPD LATVIA 01:03:18 V1 149 V149 +34:44 +34:44
367 Tatjana Pesecka 3099 SportsDirect Olimpia 01:03:20 S1 217 S218 +29:12 +29:12
368 Gundega Miķelsone 3391 SportsDirect Olimpia 01:03:20 S1 218 S219 +29:12 +29:12
369 Iveta Rēpiņa 3205 01:03:25 S1 219 S220 +29:17 +29:17
370 Jolanta Mieze 3057 01:03:28* S1 220 S221 +29:19 +29:19
371 Rudīte Bērziņa 3132 Olainfarm 01:03:47 S1 221 S222 +29:38 +29:38
372 Lija Ruperte 3385 Olainfarm 01:03:47 S1 222 S223 +29:38 +29:38
373 Jolanta Kataja-Paegle 3169 01:03:49* S1 223 S224 +29:41 +29:41
374 Jūlija Dzene 3252 Bioderma 01:03:52 S1 224 S225 +29:44 +29:44
375 Dāvis Pavlovičs 3424 01:03:55 V1 150 V150 +35:21 +35:21
376 Edgars Balunovs 3395 Olainfarm 01:04:02 V1 151 V151 +35:29 +35:29
377 Sanita Poļaka 3092 01:04:02* S1 225 S226 +29:53 +29:53
378 Inga Smuļko 3321 01:04:07 S1 226 S227 +29:59 +29:59
379 Ruta Saliņa 3145 01:04:15* S1 227 S228 +30:07 +30:07
380 Madara Nīkrence 10195 01:04:21 S1 228 S229 +30:13 +30:13
381 Anete Uljane 3199 01:04:32 S1 229 S230 +30:24 +30:24
382 Beāte Melbārde 3388 Valmiermuižas alus darītava 01:04:32 S1 230 S231 +30:24 +30:24
383 Sintija Gērmane 3315 01:04:34 S1 231 S232 +30:26 +30:26
384 Ineta Rutina 3039 Deaf 01:04:39 S1 232 S233 +30:31 +30:31
385 Agnese Skujiņa 3028 PRINTFUL 01:04:45 S1 233 S234 +30:37 +30:37
386 Egita Liepiņa 10106 Baltais 2 01:04:47* S1 234 S235 +30:39 +30:39
387 Kristīne Kalēja 3484 Baltais 01:04:48* S1 235 S236 +30:40 +30:40
388 Jekaterina Artemenkova 3251 Bioderma 01:04:54 S1 236 S237 +30:46 +30:46
389 Santa Kārkliņa 3112 01:04:57 S1 237 S238 +30:49 +30:49
390 Helēna Vāne 3250 Bioderma 01:05:02 S1 238 S239 +30:54 +30:54
391 Inga Kozlovska 3261 Bioderma 01:05:02 S1 239 S240 +30:54 +30:54
392 Karlīna Pileniece 3146 SK Katrīna 01:05:07 S1 240 S241 +30:59 +30:59
393 Ieva Dusa 3147 SK Katrīna 01:05:08 S1 241 S242 +30:59 +30:59
394 Lidija Zeile 3265 Bioderma 01:05:09 S1 242 S243 +31:01 +31:01
395 Anna Grebeņņikova 3248 Bioderma 01:05:10 S1 243 S244 +31:02 +31:02
396 Lelde Loreta Freidenberga 10217 01:05:15 S1 244 S245 +31:07 +31:07
397 Nellija Nulle 3359 01:05:29 S1 245 S246 +31:21 +31:21
398 Ilze Sala 3181 01:05:33 S1 246 S247 +31:25 +31:25
399 Juris Bērziņš 3355 Engures sportam 01:05:56* V1 152 V152 +37:22 +37:22
400 Liga Stroža 3180 01:06:13 S1 247 S248 +32:05 +32:05
401 Adrians Ratnieks 3342 01:06:25 V1 153 V153 +37:52 +37:52
402 Natālija Suļtrekova 3245 Bioderma 01:06:30 S1 248 S249 +32:22 +32:22
403 Gunta Skromane 3158 01:06:41* S1 249 S250 +32:33 +32:33
404 Aija Pētersone 3117 01:06:58 S1 250 S251 +32:50 +32:50
405 Inese Misa 3224 Tukuma 2.vidusskola 01:07:00* S1 251 S252 +32:52 +32:52
406 Jānis Grīnbergs 3322 01:07:05* V1 154 V154 +38:31 +38:31
407 Inguna Spaile 3520 Chasing the Deer 01:07:06 S1 252 S253 +32:58 +32:58
408 Iveta Mikāla 3511 01:07:10 S1 253 S254 +33:02 +33:02
409 Ilze Ungure 3344 01:07:11 S1 254 S255 +33:03 +33:03
410 Inese Spuriņa 3089 01:07:11 S1 255 S256 +33:03 +33:03
411 Arlita Marcinkeviča 3125 Lidosta "Rīga" 01:07:34* S1 256 S257 +33:26 +33:26
412 Norah Bouquay Maisonnave 3459 Los Lobos Locos 01:07:38 S1 257 S258 +33:30 +33:30
413 Liga Rulle 3442 01:07:43* S1 258 S259 +33:35 +33:35
414 Andis Liepa 3008 Rudais Vāvers 01:07:45 V1 155 V155 +39:11 +39:11
415 Tiago Bouquay Maisonnave 3461 Los Lobos Locos 01:07:49 V1 156 V156 +39:15 +39:15
416 Krišjānis Pope 3465 Los Lobos Locos 01:07:50 V1 157 V157 +39:16 +39:16
417 Marina Ostanina 3527 01:07:56 S1 259 S260 +33:48 +33:48
418 Laura Mežale 3215 Laimīgā stunda 01:08:03 S1 260 S261 +33:55 +33:55
419 Kaspars Rutkis 3311 EY 01:08:05* V1 158 V158 +39:31 +39:31
420 Aldis Banga 3165 01:08:31 V1 159 V159 +39:57 +39:57
421 Kaiva Maskalāne 3137 01:08:46 S1 261 S262 +34:38 +34:38
422 Jolanta Kravale 3312 Bez Čiekura 01:09:07* S1 262 S263 +34:59 +34:59
423 Līvija Muša 3326 01:09:13 S1 263 S264 +35:05 +35:05
424 Krists Muižnieks 3105 Boksa klubs''Cēsu cimdi'' 01:09:16 V1 160 V160 +40:43 +40:43
425 Sandis Siliņš 3318 01:09:19* V1 161 V161 +40:45 +40:45
426 Eva Krūmiņa 10121 Vāverēns 01:09:29* S1 264 S265 +35:21 +35:21
427 Lāsma Udre 10122 01:09:29* S1 265 S266 +35:21 +35:21
428 Sarmīte Kaunese 3327 Saldus novada pašvaldība 01:09:38* S1 266 S267 +35:30 +35:30
429 Daiga Zvejniece 3277 01:09:42 S1 267 S268 +35:34 +35:34
430 Gunta Kāpostiņa 3001 Brocēnu cilpotājas 01:09:54 S1 268 S269 +35:45 +35:45
431 Gunta Šneidere 3077 01:09:56 S1 269 S270 +35:48 +35:48
432 Maija Balode 3103 VENTSPILS MARATONA KLUBS 01:10:09 S1 270 S271 +36:01 +36:01
433 Ansis Balandiņš 3305 Engures sportam/Jadals 01:10:24* V1 162 V162 +41:50 +41:50
434 Marita Laviceviča 3325 01:10:25 S1 271 S272 +36:17 +36:17
435 Dzintra Baardinna 3487 01:10:39 S1 272 S273 +36:31 +36:31
436 Sņežana Golubeva 3257 Bioderma 01:10:41 S1 273 S274 +36:33 +36:33
437 Kristīne Balandiņa 3307 Engures sportam/Jadals 01:10:44* S1 274 S275 +36:36 +36:36
438 Gatis Mauriņš 3238 Tukuma 2. vidusskola 01:10:55* V1 163 V163 +42:21 +42:21
439 Dace Mačevska 3488 01:11:03* S1 275 S276 +36:55 +36:55
440 Marita Redisone 3422 Tērvetes dabas parks 01:11:08* S1 276 S277 +37:00 +37:00
441 Dace Muiženiece 3138 01:11:28 S1 277 S278 +37:19 +37:19
442 Evita Rutka 3087 SuperMamma 01:11:34* S1 278 S279 +37:26 +37:26
443 Dace Kļaviņa 3357 01:11:34* S1 279 S280 +37:26 +37:26
444 Gunta Blumfelde 3164 Mazrūķīši 01:11:41 S1 280 S281 +37:33 +37:33
445 Baiba Lejina 3136 RSVK 01:12:01 S1 281 S282 +37:53 +37:53
446 Ingrīda Svoka 3054 01:12:19* S1 282 S283 +38:11 +38:11
447 Māris Hohbergs 3394 01:12:20* V1 164 V164 +43:46 +43:46
448 Ilona Uljane 3329 01:12:33 S1 283 S284 +38:25 +38:25
449 Kristīne Martinsone 3289 Engures sportam/Jadals 01:12:38* S1 284 S285 +38:30 +38:30
450 Undīne Līduma 3287 Latvijas Finieris 01:12:47* S1 285 S286 +38:39 +38:39
451 Jana Vilcina 3331 Engures vidusskola 01:13:02* S1 286 S287 +38:53 +38:53
452 Anitra Lokmane-Sproģe 3186 Engures Sportam 01:13:09* S1 287 S288 +39:00 +39:00
453 Ilze Janmere 3464 01:13:12 S1 288 S289 +39:04 +39:04
454 Solita Āboliņa 3209 Jaunmārupe skrien 01:14:03 S1 289 S290 +39:55 +39:55
455 Marita Lasmane 3456 Accenture 01:14:14* S1 290 S291 +40:06 +40:06
456 Ilze Bartušauska 3485 Šūpoles 01:15:16* S1 291 S292 +41:07 +41:07
457 Marta Bartušauska 3508 Doles sala 01:15:16* S1 292 S293 +41:07 +41:07
458 Gita Dambe 3492 SIA "Insalvo" 01:15:19 S1 293 S294 +41:11 +41:11
459 Ilze Brauna 3376 Lynxdojo 01:15:28 S1 294 S295 +41:20 +41:20
460 Atis Miķelsons 3439 SK Vēsma 01:15:49* V1 165 V165 +47:16 +47:16
461 Anna Urga 3435 Dobeles 1.vidusskola 01:16:22* S1 295 S296 +42:14 +42:14
462 Krišjānis Lanka 3393 TRX Cēsis 01:16:42 V1 166 V166 +48:09 +48:09
463 Dace Gintere - Dalbiņa 3032 Dobeles 1. vidusskola 01:16:49* S1 296 S297 +42:41 +42:41
464 Dina Tohva 3446 Go Easy Go 01:16:52* S1 297 S298 +42:44 +42:44
465 Ieva Gronska 3188 Engures Sportam 01:16:59* S1 298 S299 +42:51 +42:51
466 Līga Rakšte 3293 MARATONA KLUBS 01:17:04* S1 299 S300 +42:56 +42:56
467 Daiga Bebriša 3299 SK KATRĪNA 01:17:10 S1 300 S301 +43:02 +43:02
468 Līga Padrēvica 3300 SK KATRĪNA 01:17:10 S1 301 S302 +43:02 +43:02
469 Arta Locāne-Āboliņa 3284 Tukuma 2. vidusskola 01:17:14* S1 302 S303 +43:06 +43:06
470 Anna Veismane 3217 01:17:16 S1 303 S304 +43:08 +43:08
471 Maija Rusiņa 3194 Kalnieši 01:17:23* S1 304 S305 +43:15 +43:15
472 Jānis Ozoliņš 10063 Salaspils 01:17:48 V1 167 V167 +49:14 +49:14
473 Sandra Pavilone 3187 Engures Sportam 01:17:51* S1 305 S306 +43:43 +43:43
474 Eva Bērziņa 3233 Kartavkalnu buki 01:17:52* S1 306 S307 +43:44 +43:44
475 Irīna Ņesterenko 3101 01:18:02* S1 307 S308 +43:53 +43:53
476 Matīss Simkevičs 3525 01:18:16 V1 168 V168 +49:42 +49:42
477 Liene Hohberga 3202 Kalnieši 01:18:25* S1 308 S309 +44:17 +44:17
478 Agnese Hohberga 3201 Kalnieši 01:18:25* S1 309 S310 +44:17 +44:17
479 Sindija Pranta 3113 01:18:48 S1 310 S311 +44:40 +44:40
480 Olga Elste 3533 Emergn 01:19:26* S1 311 S312 +45:18 +45:18
481 Angelika Bērziņa 3082 Tukums 01:19:35 S1 312 S313 +45:27 +45:27
482 Brigita Zimele 3114 01:19:35 S1 313 S314 +45:27 +45:27
483 Laila Damme-Liepa 3009 Rudais Vāvers 01:20:43 S1 314 S315 +46:35 +46:35
484 Aušra Šnipaitienė 3506 01:20:43 S1 315 S316 +46:35 +46:35
485 Rita Selicka 3141 01:21:27 S1 316 S317 +47:19 +47:19
486 Inesa Avotiņa 3050 Bauskas Valsts ģimnāzija 01:21:47* S1 317 S318 +47:39 +47:39
487 Emīlija Aišpure 3369 BUM BUM 01:22:17 S1 318 S319 +48:08 +48:08
488 Iveta Lanka 3392 TRX Cēsis 01:23:02 S1 319 S320 +48:54 +48:54
489 Daniels Kedjuličs 3490 Baltais 01:23:19* V1 169 V169 +54:45 +54:45
490 Sanita Gožda 3408 01:23:33* S1 320 S321 +49:25 +49:25
491 Leonarda Liepiņa 3386 Venden 01:23:58 S1 321 S322 +49:50 +49:50
492 Ilvars Ruņģis 3323 6&a 01:25:46* V1 170 V170 +57:13 +57:13
493 Ainārs Spuriņš 3128 Lidosta “Rīga” 01:27:00 V1 171 V171 +58:26 +58:26
494 Sanita Baškevica 3230 SVĒTE 01:27:15 S1 322 S323 +53:07 +53:07
495 Sarmīte Ņikiforova 3229 SVĒTE 01:27:37 S1 323 S324 +53:29 +53:29
496 Ludmilla Miņina 3231 SVĒTE 01:27:38 S1 324 S325 +53:30 +53:30
497 Egita Petrusa 3434 Dobeles 1.vidusskola 01:28:36* S1 325 S326 +54:28 +54:28
498 Liene Grosa 3225 01:29:51 S1 326 S327 +55:43 +55:43
499 Dzintra Rafaela Mačevska 3235 Machinji 01:30:48* S1 327 S328 +56:40 +56:40
500 Juris Ceika 3380 01:32:57* V1 172 V172 +1:04:23 +1:04:23
501 Žanna Gulbe 3220 Tukuma 2. vidusskola 01:33:14* S1 328 S329 +59:06 +59:06
502 Anna Sesilija Vāvere Mengīni De Oliveria 3384 01:34:42* S1 329 S330 +1:00:34 +1:00:34
503 Edīte Baroniņa 3481 01:34:46* S1 330 S331 +1:00:38 +1:00:38
504 Everita Šimkevica 3156 Zemgales ziņas 01:35:45 S1 331 S332 +1:01:37 +1:01:37
505 Iveta Pucena 3332 SK Katrīna 01:35:47 S1 332 S333 +1:01:38 +1:01:38
506 Agra Vāvere 3381 Māsas 01:38:51* S1 333 S334 +1:04:43 +1:04:43
507 Anda Žolneroviča 3382 Māsas 01:38:51* S1 334 S335 +1:04:43 +1:04:43
508 Kristīne Upmane 3285 Tukuma 2. vidusskola 01:39:46* S1 335 S336 +1:05:38 +1:05:38
509 Anda Sproģe-Vāvere 3123 #esesmustirnubuks 01:41:46* S1 336 S337 +1:07:38 +1:07:38
510 Sniedze Sproģe 3536 #esesmustirnubuks 01:41:47* S1 337 S338 +1:07:39 +1:07:39
511 Lelde Ronimoisa 3283 VSK Noskrien Vāveres 01:41:47* S1 338 S339 +1:07:39 +1:07:39
512 Anna Kukule 3291 01:43:38 S1 339 S340 +1:09:30 +1:09:30
513 Iveta Kukule 3290 01:43:38 S1 340 S341 +1:09:30 +1:09:30
514 Inese Eglīte 3213 01:58:42* S1 341 S342 +1:24:34 +1:24:34
515 Silvija Boreiko 3140 DNF
516 Ēriks Ūdris 3330 DNF
517 Māra Pucena 3345 DNF
518 Gaitis Rūdulis 10142 Rūdulīši :-) DNF
519 Kristīne Līdaka 3236 Pilsrundāles vsk. dns S1 S345 +00:00 +00:00
520 Alberts Kvisviks 3378 KVISVIKI dns V1 V175 +00:00 +00:00
521 Ivo Ivanovs 10172 dns V1 V176 +00:00 +00:00