Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
SUSURS distanci godam veica
Nr. Dalībnieks Klubs Grupa
1 Mārtiņš Āboliņš Maratona klubs Z1
2 Rūdis Kaupe ART Z1
3 Ieva Ločmele Jelgavas novads M1
4 Sofija Ločmele Jelgavas novads M1
5 Namejs Mednis Z1
6 Miķelis Priedoliņš Z1
7 Rinalds Rullis Latvijas autoceļu uzturētājs Z1
8 Ernests Lejnieks Z1
9 Ēriks Lācis Z1
10 Elīza Lāce M1
11 Austra Aurora Jundze mammadaba M1
12 Dita Lankupa M1
13 Roberts Lankups Z1
14 Rēzija Bokta MoBo running M1
15 Edgars Redisons Tērvete Z1
16 Denija Zemīte Jelgava M1
17 Marta Māra Kadiķe M1
18 Alekss Rutins deaf Z1
19 Kate Kitsao M1
20 Kate Malovka M1
21 Līna Paikena Domdaris M1
22 Keita Liepa NĪKRĀCES PAMATSKOLA M1
23 Kate Salnāja Bermudu sešstūris M1
24 Amēlija Biseniece Guddžobs Guddans M1
25 Miķelis Kašs Z1
26 Artūrs Vilks 4 Vilki Z1
27 Hugo Ugārs Z1
28 Alise Saulīte M1
29 Luīze Ligere M1
30 Emīls Ligeris Z1
31 Andrejs Ņesterenko Z1
32 Lorens Leikarts Z1
33 Marta Grava M1
34 Elza Vītola M1
35 Pauls Gustavs Ķikuts Sporta klubs "Vēsma" Z1
36 Elizabete Orinska Dīvainie Kociņi M1
37 Lūkass Ļežava Z1
38 Matīss Devaijī Z1
39 Roberts Ventiņš Z1
40 Rafaels Ventiņš Z1
41 Pēteris Gailums Z1
42 Haralds Gailums Z1
43 Beāte Hertele M1
44 Amanda Hertele M1
45 Ārons Saklaurs Bermudu sešstūris Z1
46 Madara Māra Saklaure Bermudu sešstūris M1
47 Pēteris Matjola Z1
48 Renārs Ērenfrīds Z1
49 Lauma Rutka SuperLauma M1
50 Krišjānis Rutkis SuperKrišjānis Z1
51 Dārta Rozenvalde RFL M1
52 Teodors Mednis wAlts | Noskrien Cēsis Z1
53 Alise Poļaka M1
54 Lauma Lange Riteņvasara M2
55 Lote Lange LiVelo/Zelta Zeme/Riteņvasara M1
56 Roberts Ķesteris Z1
57 Gustavs Limanāns RIEKSTI Z1
58 Amanda Dūniņa M1
59 Alberts Sidorovičs Z1
60 Krists Tolpežņikovs Siguldas sporta skola Z1
61 Maksims Novickis Z1
62 Raiens Rusmanis Z1
63 Jēkabs Šķudītis latvijas Finieris Z1
64 Rinalds Geiba Z1
65 Agnese Oficiere M1
66 Liene Oficiere M1
67 Viesturs Jaksons Z1
68 Ritvars Jaksons Z1
69 Amanda Kājiņa AK M1
70 Adele Kājiņa AK M1
71 Katrīna Purvīte Maratona klubs M1
72 Austra Mertena M1
73 Anna Īvāne M1
74 Eduardsatis Ozola Z1
75 Beatrise Kate Ozola M1
76 Elīza Stepanova M1
77 Rafaels Marcinkevičs Pirmsskola Zolitūde Z1
78 Ralfs Filips Kasparāns Concombres Z1
79 Hugo Anaņičs Z1
80 Alise Anaņiča M1
81 Elza Anaņiča M1
82 Madara Drille KOLKAS SPORTA KLUBS M1
83 Miķelis Dadzītis Latvian Rollerski Team Z1
84 Elīna Marta Ābelīte M1
85 Leo Paiķis Z1
86 Rūdolfs Bents Z1
87 Alisa Mitrohina M1
88 Tīna Tirzmala M1
89 Keidija Balode M1
90 Kārlis Ļaudams Z1
91 Kristians Žuselis Daugavpils Runners Z1
92 Emīlija Šteina M1
93 Evelīna Pastare M1
94 Katrīne Ozola M1
95 Elizabete Juhno Born2Win M1
96 Amanda Dobele M1
97 Kārlis Jansons Z1
98 Henriks Jansons Z1
99 Melisa Ērenfrīde M1
100 Rūta Meiere OK Ziemeļkurzeme M1
101 Pauls Mičulis Z1
102 Ieva Liepiņa BALTMA M1
103 Linda Pavlovska M1
104 Paula Luīze Tone M1
105 Kārlis Balanass Virsotne/MARMOT Z1
106 Jānis Gustavs Grīnbergs Z1
107 Enriko Blūms Guddžobs guddans Z1
108 Katrīna Kleinberga Lēnie divplākšņi M1
109 Leons Emanuels Lipkins Z1
110 Marta Krastiņa M1
111 Rūdolfs Abiļevs New village workout Z1
112 Edvards Vezitis Lielupes Buki Z1
113 Jegors Korjanovs Z1
114 Patriks Ozoliņš Matisons Runner's Club Z1
115 Paula Ozoliņa Matisons Runner's Club M1
116 Elizabete Kirstena Puķāne M1
117 Annika-Anna Viškere M1
118 Anna Osipova KSSK M1
119 Elīna Cīrule M1
120 Artūrs Cīrulis Z1
121 Elizabete Markševica Sporta Patriots M1
122 Kristens Eigenfelds Z1
123 Oskars Strazds Z1
124 Alise Strazda M1
125 Evelīna Elksne M1
126 Linna Upīte M2
127 Aiva Zasa Es un es pats M1
128 Renārs Vērsis Gentleman's Club Z1
129 Kristers Vērsis Gentleman's Club Z1
130 Nellija Sprince Lāči M1
131 Anrī Allers ''Štābs'' BDR Z1
132 Liams Allers ''Štābs'' BDR Z1
133 Elza Lipska M1
134 Marians Ušpelis Patria Sportland Z1
135 Loreta Rone Skrienam Liepāja M1
136 Marks Ronis Skrienam Liepāja Z1
137 Dominiks Petersons Matisons Runner's Club Z1
138 Luiza Marija Kubraka Engures sportam M1
139 Leo Nikolajevs Kocēnu sporta skola Z1
140 Annija Malacanova M1
141 Anna Liepiņa Lustes M1
142 Ernests Liepiņš Lustes Z1
143 Miķelis Šķudītis Latvijas Finieris Z1
144 Ance Kangare M1
145 Artis Pirogs Z1
146 Varvara Galiņa Bites M1
147 Vera Galiņa Bites M1
148 Jēkabs Čivčišs Irlava Z2
149 Mia Jasmīne Kļavniece Baltais M1
150 Nils Gabriels Kļavnieks 66vidusskola Z1
151 Gabriela Rībena M1
152 Alise Neilande M1
153 Anna Rone M1
154 Nora Līdaka M1
155 Rūta Līdaka M1
156 Elizabete Skatkova M1
157 Roberts Teteris R@O Z1
158 Oskars Teteris R@O Z1
159 Mārcis Āboliņš Jaunmārupe skrien Z1
160 Timofejs Mitrofanovs Z1
161 Eva Gailīte M1
162 Artjoms Lugiņins Z1
163 Daniels Kozlovs Z1
164 Sofija Allere Patria Sportland / Štàbs M1
165 Guna Villa M1
166 Elza Villa M1
167 Juris Villa Z1
168 Ralfs Vanags Tukuma2.vidusskols Z1
169 Kārlis Berķis Pulsometrs.lv Z1
170 Kristofers Olavs Z1
171 Laila Olava M1
172 Liva Grēta Olava M1
173 Rota Krūziņa M1
174 Uģis Kalniņš Z1
175 Simona Fjodorova M1
176 Rainers Vate Engures sportam Z1
177 Valters Vate Engures sportam Z1
178 Madara Bērziņa M1
179 Fēlikss Vilcāns Z1
180 Matīss Nordens Z1
181 Mareks Jānis Silgals Z1
182 Annija Krasovska Ananici M1
183 Karlīna Dzosena M1
184 Didzis Pankoks Z1
185 Kristofers Aksenoks Z1
186 Marats Budjko Z1
187 Nelli Budjko M1
188 Madara Barisa M1
189 Emīlija Balode ĀdažiVelo M1
190 Alīsija Balode ĀdažiVelo M1
191 Ričards Gribs Salaspils Sporta Skola Z1
192 Hugo Kirsteins Z1
193 Matilde Kirsteine M1
194 Ance Bērziņa M1
195 Anete Krūmiņa Saldus 2007 M1
196 Elizabete Balgalve Saldus 2007 M1
197 Maria Fjodorova M1
198 Katrīne Dreimane M1
199 Marta Miķelsone LMP.LV M1
200 Amanda Viļuma M1
201 Anna Leščinska Zoorbagan M1
202 Roberts Ivanovs Z1
203 Ernests Krūmiņš Z1
204 Marta Krūmiņa M1
205 Miķelis Klūga Sarauj Laura Z1
206 Elza Kabiņecka M1
207 Hugo Eiduks Team Eiduki Z1
208 Miķelis Soročenkovs Z1
209 Madara Kalniņa Matisons Runner's club M1
210 Otto Viļumovs eleven-sportswear.lv M1
211 Akims Laščenko Z1
212 Kira Laščenko M1
213 Kastanis Ansons BUM BUM Z1
214 Jumis Ansons BUM BUM Z1
215 Beāte Puisāne EJ! M1
216 Ieva Sedliņa Engures Sporta M1
217 Toms Sedliņš Engures Sporta Z1
218 Beāte Zariņa M1
219 Marta Grebstele M1
220 Enija Ozola Mazais boss M1
221 Nils Zustrups Z1
222 Valters Zustrups Z1
223 Dārta Zegnere Ventspils novads M1
224 Kārlis Lazda Z1
225 Linda Zaļkalne LSFP M1
226 Emīlija Olte M1
227 Odrija Irbe Talsu pauguraines Zaķi M1
228 Alise Krastiņa Frozen M1
229 Teodors Kazāks Z1
230 Lote Pūpola M1
231 Jēkabs Bautris Jēkabs skrien Z1
232 Kurts Kristiāns Pakulis Dobele Z1
233 Kate Pakule Dobele M1
234 Darta Baranauska Mini-Zebiekstīte M1
235 Augusts Rullis Z1
236 Haralds Feldmanis Z1
237 Roberts Emīls Beitiks Z1
238 Paula Krenca M1
239 Kārlis Bruzinskis FS Metta Z1
240 Rēzija Spūle Izturība M1
241 Gusts Limbergs Bauskas Valsts ģimnāzija Z1
242 Rodrigo Jurgenbergs Z1
243 Lība Tetere Lielie Dibeni M1
244 Mare Tetere Lielie Dibeni M1
245 Miķelis Kalniņš Z1
246 Felicita Jerofejeva M1
247 Ernests Pauls Markovs Z1
248 Alise Rutkovska Tukuma 2. Vidusskola M1
249 Gustavs Tenbergs Engures sportam Z1
250 Gustavs Puškašs Z1
251 Laura Careva Ananici M1
252 Henrijs Noveičuks Oranžie rombiņi Z1
253 Francis Dzenis siguldassports.lv Z1
254 Marta Svane Lielais ciems M1
255 Nora Krūmiņa CSK M1
256 Rūta Pūce Madona M1
257 Roberts Goško Z1
258 Ilze Šīmane M1
259 Toms Dzenis siguldassports.lv Z1
260 Līna Auziņa M1
261 Alise Rancāne M1
262 Estere Kalēja Baltais M1
263 Daniils Vasiljevs Z1
264 Artemijs Vasiljevs Z1
265 Patrīcija Jekabsone M1
266 Annika Griķe M1
267 Monta Zinkeviča M1
268 Grugule Katrīna M2
269 Dārta Zemvalde M1
270 Teo Auželis FS Metta Z1
271 Lūkass Auželis FS Metta Z1
272 Madara Berzina M1
273 Marta Berzina M1
274 Melisa Bravlanska M1
275 Beatrise Varkale M1
276 Hanna Kreica M1
277 Rendijs Kaufelds Z1
278 Annija Anna Cercina Sporta klubs Ašais M1
279 Rūta Marta Mežale M1
280 Maija Jete Mežale M1
281 Nora Laktiņa Jaunā spriedze M1
282 Miķelis Laktiņš Jaunā spriedze Z1
283 Markuss Sniedze Dodkepu.lv Z1
284 Ģertrūde Konošonoka Limbaži SKRIEN M1
285 Sigurds Konošonoks Limbaži SKRIEN Z1
286 Olivers Āboliņš Tukuma 2. vidusskola Z1
287 Kate Barkova M1
288 Līva Barkova M1
289 Amēlija Ķauķīte M1
290 Melānija Villa sportland M1
291 Dzintars Molodcovs MoBo Active Z1
292 Gustavs Kravalis Z1
293 Krišs Kravalis Z1
294 Amanda Birova M1
295 Gita Busenberga Buses M1
296 Marta Vladimirova M1
297 Alberts Līdumnieks Z1
298 Rihards Teters-Teterovskis Marienburgas Vilki Z1
299 Laura Ribņika MANS ZELTS M1
300 Reinis Ribņiks MANS ZELTS Z1
301 Krišjānis Skulte Z1
302 Adriana Treide Printmix M1
303 Jēkabs Vadzis Z1
304 Justīne Miķelšteine M1
305 Ralfs Prūsis Lidosta "Rīga" Z1
306 Georgs Osovitnijs Z1
307 Ernests Platais Slapjie bandīti Z1
308 Jūlijs Liepiņš Z1
309 Lorens Anužis Printmix Z1
310 Ansis Pūpols Printmix Z1
311 Ilze Lasmane M1
312 Roberts Lūsis Z1
313 Magdalēna Ummere M1
314 Dace Lasmane M1
315 Mikaels Rūdolfs Ummers Z1
316 Undīne Bērziņa M1
317 Agnese Vilne Murpadomes prātvēderu klubs M1
318 Marta Vītiņa Klinšu ērgļi M1
319 Jekaterina Galiņa Bites M1
10125 Roberts Zaharovs Z2
10250 Oskars Jansons - Z1
10251 Lūkass Husko Z1
10252 Grieta Biseniece Guddžobs Guddans M1
10253 Elza Lote Zvaigzne Noskrien Cēsis M1
10254 Ralfs Zvaigzne Noskrien Cēsis Z1
10255 Ralfs Romašenko Z1
10256 Edgars Lūsis Lūši Z1
10257 Renārs Lūsis Lūši Z1
10258 Krista Vidže M1
10259 Renards Baranovs Z1
10260 Adrijus Jackevicius Z1
10261 Deiminas Jackevicius Z1
10262 Melānija Bumbiere Bumbieri M1
10263 Samanta Ozols M1
10264 Marta Miķe M1
10265 Anete Abula M1
10266 Armands Roga Z1
10267 Rodrigo Freimanis Z1
10268 Linards Husko Z1
10269 Herta Mežale Susurs M1
10270 Jēkabs Upmanis Tukuma 2.vidusskola Z2
10271 Henrijs Rāviņš Z1
10272 Krišs Jānis Dubra Z1
10273 Annika Luīze Dubra M1
10274 Herta Mežale Susurs M1
10275 Elizabete Žerdiņa M1
10276 Renāte Petazāle M1
10277 Evelīna Štrausa M1
10278 Emīls Roznieks Amongas Z1
10279 Annija Rozniece Amongas M1
10280 Lins Lācis Z1
10281 Asnāte Eva Stolcere M1
10282 Rēzija Roga RTB Liepāja M1
10283 Bruno Kārkliņš Stalbe Z1
10284 Amanda Loce Lynxdojo M1
10285 Paula Loce Lynxdojo M1
10286 Matīss Koklačovs Z1
10287 Patriks Valdheims Z1
10288 Gabriela Eiduka TeamEiduki M1
10289 Haralds Žideņš Z1
10290 Rūta Žideņa M1
10291 Ralfs Lūsis Z1
10292 Amanda Zeltiņa M1
10293 Elza Krūmiņa Legzdiņi M1
10294 Elīna Zaharova M1
10295 Marta Zālīte M1
10296 Anna Zālīte M1
10297 Matīss Gertners Z1
10298 Hugo Brūklis Nav Z1
10299 Paula Gertnere M1
10331 Krišs Brūklis Nav Z1
10332 Roberts Amoliņš Z1
10333 Kārlis Vilnītis Lācis Z1
10334 Eva Paiķe M1
10335 Anna Emīlija Jurča M1
Kopā: 375 dalībnieki.