Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
SKOLU ČEMPIONĀTS skrējiena rezultāti
LVM čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem - OFICIĀLAIS RANGS
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1. Tukuma 2. vidusskola 52
2. Dobeles 1. vidusskola 32
3. Engures vidusskola 31
4. Aizputes vidusskola 17
5. Jelgavas 4. vidusskola 16
6. Smārdes pamatskola 16
7. Pilsrundāles vidusskola 16
8. Priekules vidusskola 15
9. Rīgas Centra humanitārā vidusskola 15
10. Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola 15
Visstiprākās komandas
Vieta Komanda Punkti
1. Sporta klubs Ašais 3952
2. Siguldas sporta skola 3916
3. Kocēnu sporta skola 3729
4. Bermudu sešstūris 3506
5. Liepājas rajona sporta skola 3503
6. FK Bandava/Priekules novads 3473
7. Dobeles 1.vidusskola 3333
8. Engures sportam 3270
9. Tukuma 2. vidusskola 3129
10. Smārde 2984
Ātrākās skolas (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Skola Vidējais punktu skaits
1. Siguldas Valsts ģimnāzija 863.5000 (6)
2. Ādažu vidusskola 856.6250 (8)
3. Ikšķiles vidusskola 773.0000 (9)
4. Aizputes vidusskola 726.8235 (17)
5. Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 707.1429 (7)
6. Jelgavas Valsts ģimnāzija 694.2857 (7)
7. Siguldas pilsētas vidusskola 680.2857 (7)
8. Valmieras tehnikums 672.1667 (6)
9. Iļģuciema vidusskola 664.0000 (7)
10. Rubenes pamatskola 650.0769 (13)
Visvairāk pārstāvētie sporta klubi
Vieta Klubs Dalībnieku skaits
1. Engures sportam 33
2. Dobeles 1.vidusskola 29
3. Kocēnu sporta skola 26
4. FK Bandava/Priekules novads 25
5. Tukuma 2. vidusskola 25
6. Liepājas rajona sporta skola 17
7. Pilsrundāles vidusskola 17
8. Smārde 15
9. Tukuma 2.vidusskola 12
10. 6&a 12
Ātrākie sporta klubi (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Klubs Vidējais punktu skaits
1. Sporta klubs Ašais 930.8889 (9)
2. Siguldas sporta skola 812.5556 (9)
3. Kocēnu sporta skola 729.5000 (26)
4. Liepājas rajona sporta skola 726.8235 (17)
5. Smārde 640.0667 (15)
6. FK Bandava/Priekules novads 636.8400 (25)
7. Engures sportam 609.1515 (33)
8. Dobeles 1.vidusskola 581.8621 (29)
9. Skrienam kopā 572.5000 (8)
10. Pilsrundāles vidusskola 533.0588 (17)
Ātrākie skolēni
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Roberts Aleksis Glazers 1155 U18V Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:27:25
2 Lauris Grīniņš 1545 U18V Kuldīgas pamatskola/ASK Patria 00:28:16
3 Roberts Zeiburliņš 10038 U18V Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:29:03
4 Ralfs Roga 1375 U18V Liepājas Valsts 1. ģimnāzija/Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 00:29:50
5 Mārtiņš Petrovs 1086 U20V Cēsu Pilsētas vidusskola 00:30:30
6 Sandis Freibergs 1194 U20V Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija 00:30:41
7 Lukass Pušņins 1130 U16V Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta Skola 00:31:12
8 Renārs Leiskins 1323 U20V Daugavpils 12. vidusskola/Daugavpils Runners 00:31:22
9 Leonīds Kostjajevs 10030 U18V Saldus tehnikums/FK Bandava/Priekules novads 00:31:27
10 Kārlis Stukāns 1564 U16V Ogres Valsts ģimnāzija/Ogres novada Sporta centrs 00:32:05
Ātrākās skolnieces
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Beate Jansone 1022 U14S Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1. vidusskola 00:32:5100:32:51
2 Stella Paltiņa 1160 U14S Cēsu 2. pamatskola/Sporta klubs Ašais 00:33:0100:33:01
3 Estere Volfa 1168 U16S Cēsu Valsts ģimnāzija 00:33:0100:33:01
4 Marta Luize Pētersone 1257 U14S Valmieras Pārgaujas sākumskola/Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 00:33:5400:33:54
5 Laura Ozola 1572 U14S Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:34:1300:34:13
6 Indra Mackeviča 1540 U16S Ikšķiles vidusskola/Ogres novada SC 00:34:1900:34:19
7 Elza Niklase 1157 U16S Cēsu Valsts ģimnāzija/Sporta klubs Ašais 00:35:0200:35:02
8 Beatrise Bikovska 1568 U18S Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzija/Rēzeknes BJSS 00:35:2300:35:23
9 Marta Andrejeva 1442 U14S Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola 00:35:5800:35:58
10 Renāte Beļājeva 1156 U18S Valmieras Mākslas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:36:1400:36:14
U10V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Kārlis Gedrovičs 1487 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien 00:36:17 +00:00 1000
2 Vladislavs Stepanovs 1141 Rīgas 40. vidusskola 00:38:22 +02:05 946
3 Markuss Āboliņš 1000 Talsu sākumskola/Maratona klubs 00:39:11 +02:54 926
4 Eduards Baroniņš 1519 Iļģuciema vidusskola 00:41:07 +04:49 883
5 Edvards Krievars 1578 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 00:41:24 +05:07 876
6 Rodrigo Anops 1399 Friča Brīvzemnieka pamatskola 00:41:40 +05:23 871
7 Raimonds Saklaurs 1097 Ādažu vidusskola/Bermudu sešstūris 00:42:23 +06:06 856
8 Adrians Ušpelis 1217 Ogres sākumskola/Patria Sportland 00:43:41 +07:24 831
9 Reinis Eglītis 1099 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:44:48 +08:31 810
10 Haralds Otomers 1178 Rojas vidusskola 00:46:03 +09:46 788
11 Ernests Lipskis 1246 Iļģuciema vidusskola 00:47:31 +11:14 764
12 Renārs Kalniņš 1494 Jelgavas 4. vidusskola 00:47:35 +11:18 763
13 Artūrs Pluģis 1351 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 00:47:53 +11:36 758
14 Mariss Pētersons 1490 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Supervaroņi 00:48:09 +11:51 754
15 Mareks Abražūns 1254 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:48:30 +12:12 748
16 Haralds Sametis 1363 Iļģuciema vidusskola 00:48:33 +12:16 748
17 Miks Nikolajevs 1266 Iļģuciema vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:48:42 +12:25 745
18 Salvis Šķirus 1383 Jelgavas 3. sākumskola/Zemgales Ziņas 00:49:45 +13:27 730
19 Jānis Saldūksnis 1462 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:50:09 +13:52 724
20 Bruno Sprincis 1087 Ogres sākumskola/SPB Run 00:50:35 +14:18 717
21 Gvido Ivanovs 1091 Rīgas Hanzas vidusskola 00:50:56 +14:39 713
22 Jurģis Āboliņš 1292 Jaunmārupes pamatskola 00:52:59 +16:42 685
23 Gustavs Akimovs 1498 Lapmežciema pamatskola/COK Silva 00:53:20 +17:02 681
24 Ralfs Siņavskis 1532 Rīgas Hanzas vidusskola/Ralfs runner 00:53:44 +17:26 675
25 Edvards Akimovs 1497 Lapmežciema pamatskola/FK Tukums2000/TSS 00:53:59 +17:41 672
26 Patriks Buliņš 1203 /Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:54:54 +18:37 661
27 Henrijs Ļisovs 1472 Smārdes pamatskola/Smārde 00:55:47 +19:29 651
28 Ernests Kančs 1237 Ādažu vidusskola/SSK Bebra 00:56:31 +20:14 642
29 Nils Devaijī 1084 Rīgas Franču licejs 00:56:35 +20:18 641
30 Rūdolfs Antons 1300 Tukuma 2. vidusskola 00:57:06 +20:49 636
31 Alberts Vēzītis 1220 Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola/Lielupes Buki 00:58:15 +21:58 623
32 Mikus Kopmanis 1555 Jelgavas 4. sākumskola 00:58:43 +22:26 618
33 Ralfs Orbidāns 1411 Tukuma 2. vidusskola 00:59:08 +22:51 614
34 Ralfs Onskulis 1017 Tukuma Ernesta Birznieka-Upīša 1. pamatskola/Latvijas autoceļu uzturētājs 00:59:10 +22:52 613
35 Edvards Bernsons 1212 Rīgas sākumskola "Valodiņa"/Juno Runners 01:00:20 +24:03 602
36 Ernests Salnājs 1089 Rīgas Teikas vidusskola 01:00:43 +24:25 598
37 Olivers Frolovs 1149 Āgenskalna sākumskola 01:01:50 +25:32 587
38 Teodors Peļņa 1359 Krimuldas vidusskola/SK ZIEMEĻPOLS 01:02:34 +26:17 580
39 Austris Bičevskis 1283 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 01:02:58 +26:40 576
40 Marks Abražūns 1253 /Pilsrundāles vidusskola 01:03:02 +26:45 576
41 Gustavs Ārents 1175 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 01:03:04 +26:47 575
42 Regnārs Saliņš Saliņš 1068 Rīgas Igauņu pamatskola 01:04:03 +27:46 567
43 Rodions Galiņš 1275 Rīgas Klasiskā ģimnāzija 01:04:07 +27:50 566
44 Mārtiņš Saliņš 1067 Rīgas Igauņu pamatskola 01:04:14 +27:57 565
45 Daniels Kāpiņš 1354 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:04:28 +28:10 563
46 Miks Tramdahs 1607 Engures vidusskola/Engures sportam 01:05:32 +29:15 554
47 Timurs Adašs 10043 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 01:06:56 +30:39 542
48 Matīss Bumbļausks 10041 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 01:06:57 +30:40 542
49 Rodrīgo Rozenbergs 10042 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 01:06:58 +30:40 542
50 Tomass Siliņš 1326 Olaines 1. vidusskola 01:09:23 +33:06 523
51 Markuss Kovaļevskis 1416 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:09:34 +33:17 522
52 Miķelis Rutkis 10055 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 01:11:34 +35:17 507
53 Olivers Jansons 10016 Jūrmalas Valsts ģimnāzija/- 01:12:20 +36:02 502
54 Mariss Barkovs 1590 Engures vidusskola/Engures sportam 01:12:37 +36:19 500
55 Jānis Lasmanis 1111 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola 01:13:14 +36:57 496
56 Toms Bartušauskis 1523 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Šūpoles 01:15:16 +38:59 482
57 Toms Rūdulis 1048 Tukuma 2. vidusskola/Augšup! 01:17:03 +40:45 471
58 Klāvs Āboliņš 1124 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:17:14 +40:57 470
59 Kaspars Ozoliņš 1113 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Rīgas Centra humanitārā vidusskola 01:20:04 +43:47 453
60 Rihards Mucenieks 1148 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 01:21:29 +45:12 445
61 Donāts Avotiņš 1223 Codes pamatskola/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:21:46 +45:28 444
U10S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Anna Drulle 1144 Ogres 1. vidusskola/Ogres novada sporta centrs 00:40:53 +00:00 1000
2 Marta Gustiņa 1192 Dobeles sākumskola/Aquatics 00:41:54 +01:01 976
3 Katalina Allere 1298 Gaiķu pamatskola/Patria Sportland / Štābs 00:42:21 +01:28 965
4 Melānija Rožukalne 10131 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Scott Racing 00:43:52 +02:59 932
5 Madara Terentjeva 1287 Ādažu vidusskola/Sten Nordic 00:44:11 +03:18 925
6 Keita Pitka 1007 /AQUATICS 00:46:10 +05:18 885
7 Anete Salnāja 1066 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola/Bermudu sešstūris 00:47:04 +06:11 869
8 Kate Hermane 1330 Ulbrokas vidusskola 00:49:14 +08:21 830
9 Elīna Vahere-Abražune 1119 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:49:18 +08:25 829
10 Elīza Leščinska 1365 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zoorbagan 00:50:02 +09:09 817
11 Dārta Tīsa 1003 Siguldas 1. pamatskola 00:50:06 +09:13 816
12 Elza Krastiņa 1420 Cēsu 1. pamatskola/Frozen 00:53:34 +12:41 763
13 Sofija Meļņikova 1221 Rīgas Franču licejs/X99 00:53:58 +13:05 758
14 Emīlija Lapsiņa 1444 Ogres 1. vidusskola/X99 00:53:58 +13:05 758
15 Agate Šauriņa 1200 Rīgas Kultūru vidusskola/Rīga Runner 00:57:25 +16:32 712
16 Dārta Rožukalne 10132 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:57:31 +16:38 711
17 Rebeka Čudare 1117 Jelgavas 4. vidusskola 00:59:54 +19:01 683
18 Rūbija Anna Riekstiņa 1181 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Riekstiņi 01:00:05 +19:12 680
19 Lora Letīcija Rudņicka 1421 Rīgas 45. vidusskola/AMSERV 01:01:21* +20:28 0
20 Emīlija Abiļeva 1219 Baložu vidusskola/Riga Runners 01:02:38 +21:45 653
21 Marta Grīnberga 1208 Cēsu 1. pamatskola 01:03:12 +22:19 647
22 Šarlote Cunska 1324 Jelgavas 4. vidusskola/3.c 01:05:32 +24:39 624
23 Margarita Babicka 1418 Jelgavas 4. vidusskola 01:05:39 +24:46 623
24 Rasa Kristiāna Arnicāne 1525 Jelgavas 4. vidusskola 01:05:54* +25:01 0
25 Rūta Knipše 1186 Pamatskola "Rīdze"/Lielie Dibeni 01:06:02 +25:09 619
26 Gabriela Asarīte 1211 Tukuma 2. pamatskola 01:06:41 +25:48 613
27 Emīlija Bērziņa 1255 Engures vidusskola 01:06:46 +25:53 612
28 Renāte Mauriņa 1289 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:10:55 +30:02 576
29 Evelīna Vasiļevska 1417 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:11:32 +30:39 572
30 Katrīna Hohberga 1402 Āgenskalna sākumskola 01:12:25 +31:32 565
31 Dženifera Narvaiša 1243 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 01:15:14 +34:21 543
32 Sofija Stūrniece 1585 Engures vidusskola/Engures sportam 01:15:54 +35:01 539
33 Romija Kodoliņa 1165 Engures vidusskola/Engures sportam 01:16:33 +35:40 534
34 Endija Purviņa 1285 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 01:22:25 +41:32 496
35 Emīlija Freimane 10053 Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola 01:23:36 +42:43 489
36 Ieva Marta Mačevska 1280 Jelgavas 4. vidusskola/Machinji 01:26:11 +45:18 474
37 Paula Marija Mačevska 1281 Jelgavas 4. vidusskola/Machinji 01:30:48 +49:55 450
38 Matilde Broka 1398 Mežciema pamatskola/#esesmustirnubuks 01:34:42 +53:49 432
39 Jasmīna Kriuliņa 1304 Rīgas Imantas vidusskola 01:58:06 +1:17:13 346
40 Marta Rutka 1599 Engures vidusskola/Engures sportam dns +00:00 0
41 Katrīna Mozule 10052 Milzkalnes sākumskola dns +00:00 0
U12V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Roberts Tolpežņikovs 1129 Pamatskola "Universum"/Siguldas sporta skola 00:33:16 +00:00 1000
2 Kristers Elksnis 1014 Jēkabpils 2.vidusskola/Latvijas autoceļu uzturētājs 00:34:18 +01:02 970
3 Dāvis Bergs 1465 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Kocēnu sporta skola 00:35:48 +02:32 929
4 Ansis Kristofers Pāvils 10019 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:38:02 +04:46 875
5 Krišs Ādams Grasis 1314 Babītes vidusskola 00:38:11 +04:55 871
6 Oskars Kronbergs 1189 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:38:36 +05:19 862
7 Olafs Rungevics 1196 Zūru pamatskola 00:38:53 +05:36 856
8 Valters Stepiņš 1609 Saldus vidusskola/Džudo Saldus 00:38:58 +05:42 854
9 Kārlis Radvils 1225 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:39:00 +05:44 853
10 Rinalds Ivanovs 1372 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4 vidusskola 00:39:18 +06:02 847
11 Toms Viekals-Gasjūns 1215 Jelgavas 4. sākumskola 00:39:22 +06:06 845
12 Aleksandrs Zēniņš 10143 Milzkalnes sākumskola/Milzkalnes sākumskola 00:40:45 +07:29 816
13 Aivo Edgars Asaris 1563 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:42:00 +08:44 792
14 Jurģis Guļāns 10095 Milzkalnes sākumskola 00:42:00 +08:44 792
15 Laimiņš Mastiņš 1575 Valmieras Viestura vidusskola/VSK "Burkānciems & Co" 00:43:06 +09:49 772
16 Jurģis Freināts 1403 Engures vidusskola/Engures sportam 00:45:15 +11:59 735
17 Valts Vilcāns 1317 Baldones vidusskola 00:45:33 +12:17 731
18 Dāvis Adrians Markovs 1591 Engures vidusskola/Engures sportam 00:46:00 +12:44 723
19 Gustavs Kristians Balodis 1407 Mārupes pamatskola 00:46:10 +12:54 721
20 Rūdolfs Žideņš 10147 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:47:27 +14:11 701
21 Adrians Dobelis 1190 Mārupes Valsts ģimnāzija 00:47:44 +14:28 697
22 Kristians Ušpelis 1218 Ogres sākumskola/Patria Sportland 00:47:47 +14:30 696
23 Markuss Ivanovs 1548 Tukuma 2. vidusskola 00:47:52 +14:35 695
24 Maksims Barkovs 1589 Engures vidusskola/Engures sportam 00:49:00 +15:44 679
25 Tomass Stūrnieks 1584 Engures vidusskola/Engures sportam 00:49:05 +15:48 678
26 Kārlis Šķudītis 1271 Rīgas Franču licejs/Latvijas Finieris 00:49:31 +16:15 672
27 Raivo Reinis 1381 Jelgavas 4. sākumskola 00:49:48 +16:31 668
28 Emīls Šīmanis 1515 /Tukuma 2.vidusskola 00:50:01 +16:44 665
29 Ēriks Muško 1272 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:51:03 +17:47 652
30 Olivers Zvaigzne 10024 Cēsu Pilsētas vidusskola/Noskrien Cēsis 00:51:15 +17:59 649
31 Lūkass Ķikusts 1370 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils sporta skola 00:51:48 +18:32 642
32 Rojs Jansons 1273 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:51:57 +18:41 640
33 Kristiāns Krievaitis 1312 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 00:52:26 +19:10 635
34 Roberts Lērme 1514 Jauno līderu vidusskola 00:52:57 +19:41 628
35 Krišs Āboliņš 1291 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien 00:53:05 +19:49 627
36 Kārlis Bārda 1262 Mārupes pamatskola 00:53:09 +19:52 626
37 Valdis Rusiņš 1234 Rīgas 84. vidusskola/Kalnieši 00:53:26 +20:10 623
38 Klāvs Bārda 1263 Mārupes pamatskola 00:53:36 +20:20 621
39 Ričards Korņējevs 1604 Engures vidusskola/Engures sportam 00:53:53 +20:37 618
40 Ernests Rubenis 1035 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 00:54:53 +21:37 606
41 Jānis Urga 1170 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1. vidusskola 00:55:05 +21:49 604
42 Rimands Valdmanis 10037 Krotes Kronvalda Ata pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:55:18 +22:02 602
43 Lamins Roberts Savo 10051 Ulbrokas vidusskola/Baltais 00:55:22 +22:06 601
44 Gints Vējkrīgers 1061 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 00:55:27 +22:11 600
45 Kaspars Macijevičs 1311 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 00:56:17 +23:01 591
46 Kristians Bubļausks 10027 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:56:20 +23:04 591
47 Martins Bicāns 1015 Tukuma 2. vidusskola 00:56:28 +23:12 589
48 Rainers Kulakovs 1235 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:57:02 +23:46 583
49 Dāvis Apsītis 1105 Ikšķiles vidusskola 00:57:05 +23:49 583
50 Rihards Nevlans 1533 Jelgavas 4. vidusskola/4.c klase 00:57:11 +23:54 582
51 Ritvars Gailis 1504 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:57:16 +24:00 581
52 Alfrēds Reķis 1610 Milzkalnes sākumskola 00:58:17 +25:00 571
53 Gustavs Miķelsons 1581 Smārdes pamatskola/Smārde 00:58:18 +25:01 571
54 Daniels Gredzens 1457 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:59:02 +25:46 564
55 Edgars Bruža 1032 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 01:00:13 +26:57 552
56 Daniels Dolgovs 1305 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 01:00:43 +27:27 548
57 Francis Kozlovs 1327 /Olaines 1. vidusskola 01:00:43 +27:26 548
58 Patriks Glušaks 1044 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 01:00:44 +27:27 548
59 Kristers Brēdiķis 1356 Rīgas Lietuviešu vidusskola 01:01:32 +28:15 541
60 Ādams Lejiņš 1362 Rīgas Hanzas vidusskola 01:01:52 +28:36 538
61 Maksimus Jānis Gustsons-Kuks 1458 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:02:07 +28:51 536
62 Ņikita Poļakovs 1554 Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola 01:02:12 +28:56 535
63 Martins Eigenfelds 1238 Siguldas 1. pamatskola 01:02:35 +29:19 532
64 Klāvs Liepiņš 1543 Mārupes Valsts ģimnāzija/Engures sportam 01:02:48 +29:32 530
65 Toms Tramdahs 1608 Engures vidusskola/Engures sportam 01:03:07 +29:51 527
66 Artūrs Āriņš 1058 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 01:04:06 +30:50 519
67 Jānis Helvigs 1062 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 01:04:10 +30:54 519
68 Kārlis Kalējs 1522 Rīgas Hanzas vidusskola/Baltais 01:04:48 +31:32 513
69 Leo Ivanovs 1090 Rīgas Hanzas vidusskola 01:05:31 +32:15 508
70 Roberts Vēvers 1167 Pamatskola "Rīdze"/Lielie dibeni 01:05:50 +32:34 505
71 Renārs Korņējevs 1603 Engures vidusskola/Engures sportam 01:06:05 +32:49 504
72 Klāvs Vitins 1561 Pamatskola "Rīdze"/Klinšu ērgļi 01:06:48 +33:32 498
73 Kārlis Elvis Misa 1265 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 01:06:57 +33:41 497
74 Ernests Šķērsts 1051 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 01:09:25 +36:09 479
75 Artis Balandiņš 1413 Ķemeru pamatskola/Engures sportam/Jadals 01:10:24 +37:08 473
76 Ričards Kleins 1605 Engures vidusskola/Engures sportam 01:10:57 +37:41 469
77 Regnārs Kokins 1531 Augstkalnes vidusskola 01:11:01 +37:44 469
78 Matīss Frienbergs 1043 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 01:13:01 +39:45 456
79 Krišjānis Lūsis 1308 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 01:13:18 +40:02 454
80 Rihards Ralfs Freidenfelds 1056 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 01:13:26 +40:10 453
81 Raimonds Liflands 1060 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 01:14:13 +40:56 448
82 Henrijs Gabrāns 1050 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 01:14:14 +40:58 448
83 Roberts Klūga 1021 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 01:14:15 +40:59 448
84 Mikus Matvejevs 1034 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 01:14:16 +41:00 448
85 Roberts Jakubovičs 1046 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 01:15:52 +42:36 439
86 Aleksandrs Tjasto 1437 Rīgas 41. vidusskola/SK Vēsma 01:17:19 +44:02 430
87 Krišjānis Ozoliņš 1112 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Rīgas Centra humanitārā vidusskola 01:20:02 +46:45 416
88 Artis Cjoskāns 1425 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:21:11 +47:54 410
89 Māris Adams Skrastiņš 1358 Friča Brīvzemnieka pamatskola 01:21:34 +48:17 408
90 Kristiāns Gožda 1232 Jūrmalas Valsts ģimnāzija 01:21:40 +48:24 407
91 Alens Beitiņš 1267 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 01:21:55 +48:38 406
92 Rihards Leja 1290 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:23:40 +50:24 398
93 Ervīns Birģelis 1565 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:23:50 +50:34 397
94 Raivo Rozītis 1268 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:25:24 +52:08 390
95 Eduards Elsts 1579 Rīgas Franču licejs 01:28:18 +55:02 377
96 Ralfs Gulbis 1256 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:33:07 +59:51 357
97 Andress Lauzinieks 1521 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:37:27 +1:04:10 341
98 Tanels Lapsiņš 1224 Ogres 1. vidusskola/X99 DNF
99 Deivs Špicers 1415 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola DNF
100 Ričards Joničenko 1577 Lībagu sākumskola/Talsu pauguraines Zaķi dns +00:00 0
U12S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Elīza Ērenfrīde 1004 Rīgas 84. vidusskola 00:39:13 +00:00 1000
2 Līva Lielbārde 1541 Vecpiebalgas vidusskola/Vecpiebalga 00:40:28 +01:14 969
3 Amanda Linda Hohlova 1470 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:40:31 +01:18 968
4 Luīze Limanāne 1307 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 00:40:58 +01:45 957
5 Elīza Gustiņa 1193 Dobeles sākumskola/Aquatics 00:41:53 +02:40 936
6 Ance Linberga 1095 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:41:54 +02:41 936
7 Lauma Līva Saklaure 1069 Ādažu vidusskola/Bermudu sešstūris 00:42:15 +03:02 928
8 Sofija Sveta Galvanovska 1445 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola/Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 00:42:58 +03:44 913
9 Melānija Čudare 1116 Jelgavas 4. vidusskola 00:43:17 +04:04 906
10 Emīlija Terentjeva 1074 Ādažu vidusskola/Sten Nordic 00:43:43 +04:29 897
11 Grēta Puzinkēviča 1569 Valmieras Valsts ģimnāzija/Kocēnu sporta skola 00:44:13 +05:00 887
12 Aurēlija Zīdere 1361 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:45:51 +06:38 855
13 Luīze Rajecka 1162 Cēsu 1. pamatskola/Sporta klubs Ašais 00:46:36 +07:23 842
14 Ance Poļaka 1122 Alūksnes pilsētas sākumskola/Marienburgas vilki 00:47:05 +07:52 833
15 Alise Nordena 1318 Penkules pamatskola 00:47:18 +08:05 829
16 Egija Mihailova 1163 Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola/Sporta klubs Ašais 00:47:34 +08:20 825
17 Ieva Jete Jansone 1468 Valmieras Viestura vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:47:47 +08:34 821
18 Beāte Kronberga 1373 Laurenču sākumskola/Siguldas maldoņi 00:47:57 +08:44 818
19 Keita Balode 1567 Valmieras Valsts ģimnāzija/Kocēnu sporta skola 00:47:59 +08:46 817
20 Kate Katrīna Horsta 10050 Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola/6&a 00:48:17 +09:03 812
21 Katrīna Gedroviča 1488 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien 00:48:21 +09:08 811
22 Marta Pētersone 1549 Alūksnes pilsētas sākumskola/Marienburgas Vilki 00:48:47 +09:33 804
23 Nikola Kukjana 1027 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 00:48:54 +09:41 802
24 Anna Irbe 1368 Talsu Kristīgā vidusskola/Talsu pauguraines Zaķi 00:49:45 +10:32 788
25 Ieva Rutkopa 1412 Jelgavas 4. vidusskola 00:49:56 +10:43 785
26 Marta Ļaudama 1176 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:52:27 +13:14 748
27 Diāna Sagaidaka 1306 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 00:53:16 +14:03 736
28 Patrīcija Paula Skujiņa 10091 Pumpuru vidusskola 00:54:59 +15:46 713
29 Millija Benta 1171 Rīgas 64. vidusskola 00:55:03 +15:50 712
30 Estere Šteina 1179 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 00:55:49 +16:36 703
31 Eva Linberga 1094 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:55:52 +16:39 702
32 Madara Veinberga 1185 Rīgas 41. vidusskola 00:56:29 +17:16 694
33 Elīza Ligere 1371 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:56:45 +17:32 691
34 Laura Zariņa 1145 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 00:57:14 +18:01 685
35 Samanta Sala 1055 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 00:57:16 +18:02 685
36 Paula Šūlmeistere 1355 Cēsu Pilsētas vidusskola/SPB RUN/Brooks 00:57:24 +18:10 683
37 Jūlija Eglīte 1098 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:57:49 +18:36 678
38 Marta Aleksandra Skudra 1508 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 00:58:11 +18:58 674
39 Emīlija Frolova 1150 Āgenskalna sākumskola 00:59:33 +20:20 659
40 Karlīna Ošāne 1294 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 01:00:23 +21:09 650
41 Agnese Antonova 1054 Rīgas Juglas vidusskola/&A 01:00:41 +21:27 646
42 Keita Ciša 1309 Dobeles 1. vidusskola 01:00:44 +21:30 646
43 Paula Bērziņa 1611 Rīgas Imantas vidusskola 01:01:12 +21:59 641
44 Kate Jukuma 1438 Siguldas pilsētas vidusskola 01:01:17 +22:04 640
45 Grēta Gabriela Tohva 1600 Engures vidusskola/Engures sportam 01:01:31 +22:17 638
46 Annija Vaļko 1310 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 01:03:11 +23:58 621
47 Marta Sindija Andersone 1250 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:04:19 +25:06 610
48 Tīna Laķe 1405 Tukuma 2. vidusskola/Engures sportam/Jadals 01:06:21 +27:07 591
49 Alise Vīšteine 1489 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:06:21 +27:07 591
50 Karīna Pastare 1180 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 01:07:18 +28:04 583
51 Magdalena Tohva 1325 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/RCHV 01:08:15 +29:02 575
52 Leonarda Jaroševiča 1248 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 01:08:51 +29:38 570
53 Elīza Šteinberga 1236 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:09:15 +30:01 566
54 Lība Mauriņa 1288 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:09:49 +30:36 562
55 Elza Marija Andriksone 1033 Smārdes pamatskola/3.klase 01:10:42 +31:28 555
56 Tīna Petrusa 1247 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 01:11:45 +32:32 547
57 Annija Dreimane 1348 Rīgas Lietuviešu vidusskola 01:12:22 +33:09 542
58 Ance Prokopova 1045 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 01:13:15 +34:02 535
59 Paula Lība Gūtmane 1551 Mārupes pamatskola 01:15:56 +36:42 517
60 Evelīna Missa 1524 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:19:03* +39:50 0
61 Madara Eisimonte 1424 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:21:11 +41:58 483
62 Frīda Balode 10098 Privātā sākumskola "DOMDARIS" 01:22:16* +43:03 0
63 Melisa Kadiķe 1389 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:22:28 +43:15 476
64 Elizabeta Kjahjare 1423 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:22:29 +43:16 476
65 Keita Dzelzkalēja 1269 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:23:12 +43:59 471
66 Heidija Krūmiņa 1512 Tukuma 2. vidusskola/CSK 01:23:13 +44:00 471
67 Katarina Liepa 1573 Tukuma 2. vidusskola 01:23:13 +44:00 471
68 Anna Margareta Grīnberga 1506 Rīgas 64. vidusskola/Supervaroņu treniņi 01:24:27 +45:13 465
69 Lea Denise Jaševiča 1535 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 01:27:08 +47:55 450
70 Zane Ozoliņa 1110 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Rīgas Centra humanitārā vidusskola 01:32:41 +53:28 423
71 Kima Bite 1303 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2 vidusskola 01:38:21 +59:08 399
72 Klēra Upīte 1560 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 01:38:24 +59:11 399
73 Laura Indrušonoka 1396 Friča Brīvzemnieka pamatskola/Selga 01:40:05* +1:00:52 0
74 Selga Straupe 1164 Rīgas 45. vidusskola 01:43:01 +1:03:47 381
75 Karlīna Kalve 1542 Rīgas 45. vidusskola 01:43:01 +1:03:47 381
76 Ance Linberga 1093 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola DNF
U14V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Ralfs Dzosens 1321 Ikšķiles vidusskola 00:32:15 +00:00 1000
2 Roberts Cercins 1159 Cēsu Valsts ģimnāzija/Sporta klubs Ašais 00:32:53 +00:38 981
3 Roberts Noviks 1063 Rīgas 94. vidusskola 00:33:26 +01:10 965
4 Arno Pušņins 1131 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta Skola 00:34:05 +01:49 946
5 Dāvis Zariņš 1197 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:34:08 +01:53 945
6 Rihards Vladimirovs 1182 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:34:59 +02:44 922
7 Teodors Godiņš 1161 Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola/Sporta klubs Ašais 00:35:15 +03:00 915
8 Daniels Gribs 1344 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils Sporta Skola 00:35:53 +03:37 899
9 Valters Jonass 1252 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:36:59 +04:44 872
10 Inguss Jēkabsons 1227 Z.A. Meierovica Kabiles pamatskola 00:37:29 +05:14 861
11 Alens Vaselis 1546 Ozolnieku vidusskola/Patria 00:37:54 +05:39 851
12 Kārlis Šķiliņš 1559 Talsu Kristīgā vidusskola 00:37:58 +05:42 850
13 Leons Zīders 1360 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:38:05 +05:49 847
14 Gustavs Gronskis 1593 Engures vidusskola/Engures sportam 00:38:20 +06:04 842
15 Reinis Vītols 1539 Rīgas 84. vidusskola/Kalnieši 00:38:54 +06:39 829
16 Emīls Ābelītis 1169 Krimuldas vidusskola 00:39:21 +07:06 820
17 Emīls Gustavs Jazņevičs 1447 Babītes vidusskola/SS Arkādija 00:39:33 +07:17 816
18 Pēteris Vārna 1040 Talsu Kristīgā vidusskola 00:39:55 +07:39 808
19 Alfrēds Drulle 1143 Ogres 1. vidusskola/Ogres novada sporta centrs 00:40:46 +08:30 791
20 Kārlis Blumbergs 1322 Milzkalnes sākumskola 00:40:46 +08:31 791
21 Dāvis Bautris 1427 Rīgas Juglas vidusskola 00:41:05 +08:49 785
22 Leo Šenfelds 10029 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:41:15 +09:00 782
23 Markuss Pabērzis 1075 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:41:17 +09:02 781
24 Ernests Solovjovs 1282 Talsu 2. vidusskola/Talsu pakalnu sporta klubs 00:41:29 +09:14 777
25 Rūdolfs Leščinskis 1366 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zoorbagan 00:41:46 +09:31 772
26 Bruno Andris Jirgensons 10054 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 00:41:46 +09:31 772
27 Arvīds Logins 1422 Rīgas 41. vidusskola 00:42:26 +10:11 760
28 Gustavs Ločmelis 1574 Valmieras Viestura vidusskola/VSK "Burkānciems & Co" 00:43:03 +10:47 749
29 Ralfs Andersons 10035 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:43:17 +11:02 745
30 Renārs Bents 1172 Rīgas 64. vidusskola 00:43:44 +11:29 737
31 Toms Vītols 1078 Siguldas pilsētas vidusskola 00:44:19 +12:04 728
32 Markuss Vēvers 1166 Rīgas 49. vidusskola/Lielie dibeni 00:44:58 +12:43 717
33 Toms Zinkevičs 1530 Valmieras sākumskola 00:45:11 +12:56 714
34 Markuss Pētersons 1012 Talsu 2.vidusskola 00:45:13 +12:57 713
35 Mikus Čilipāns 1485 Smārdes pamatskola/Smārde 00:45:21 +13:06 711
36 Toms Rusiņš 1233 Rīgas 84. vidusskola/Kalnieši 00:45:37 +13:22 707
37 Mārtiņš Grāvelsiņš 1453 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:45:38 +13:23 707
38 Rinalds Veinbergs 1184 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 00:46:58 +14:43 687
39 Toms Vizbulis 1595 Engures vidusskola/Engures sportam 00:47:02 +14:47 686
40 Namejs Dambergs 1332 Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola/6&a 00:47:11 +14:55 684
41 Dominiks Čudars 1115 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:47:37 +15:22 677
42 Toms Balanass 1207 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:48:26 +16:11 666
43 Renārs Kociņš-Lielupe 1394 Jura Neikena Dikļu pamatskola/PULSOMETRS.LV 00:49:22 +17:06 654
44 Edijs Veismanis 1583 Engures vidusskola/Engures sportam 00:49:43 +17:28 649
45 Kārlis Jansons 1393 Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola/6&a 00:49:55 +17:39 646
46 Roberts Vaivods 1039 Jūrmalas Valsts ģimnāzija/Jūrmalas Rūķīši 00:50:34 +18:18 638
47 Roberts Ratnieks 1242 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:50:36 +18:21 638
48 Kārlis Liepiņš 1544 Mārupes Valsts ģimnāzija/Engures sportam 00:51:30 +19:14 626
49 Jānis Barkovs 1588 Engures vidusskola/Engures sportam 00:51:32 +19:17 626
50 Daniels Ēriks Markovs 1592 Engures vidusskola/Engures sportam 00:51:41 +19:26 624
51 Gustavs Radels 1349 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:52:18 +20:03 617
52 Daniels Baumanis 1367 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:52:33 +20:18 614
53 Jānis Jaunkļaviņš 1478 Smārdes pamatskola/Smārde 00:53:24 +21:09 604
54 Gundars Sirmais 10213 Rīgas 25. vidusskola 00:54:14* +21:59 0
55 Markuss Mīlenbergs 1456 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:54:37 +22:22 591
56 Tomass Ļevanovs 1597 Engures vidusskola/Engures sportam 00:54:42 +22:27 590
57 Edžus Krūmiņš 1346 Saldus pamatskola/Saldus 2007 00:54:49 +22:33 589
58 Elans Balgalvis 1347 Saldus pamatskola/Saldus 2007 00:54:51 +22:35 588
59 Kristaps Graudiņš 1002 Ikšķiles vidusskola 00:54:58 +22:43 587
60 Frederiks Kope 1142 Ziemeļvalstu ģimnāzija/Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:55:02 +22:47 586
61 Matīss Grava 1114 Jelgavas 4. vidusskola 00:56:22 +24:07 572
62 Kristaps Liepiņš 1352 Pūres pamatskola 00:56:26 +24:11 572
63 Adrians Zaļums 1582 Engures vidusskola/Engures sportam 00:56:49 +24:34 568
64 Kristofers Auželis 1536 Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola/FS Metta 00:57:04 +24:49 565
65 Rihards Zebuliņš 1426 Rīgas 6. vidusskola 00:57:12 +24:57 564
66 Endijs Kauliņš 1016 Irlavas pamatskola/Latvijas autoceļu uzturētājs 00:57:23 +25:07 562
67 Edvards Miks Ķikuts 1079 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:58:08 +25:53 555
68 Rūdolfs Ose 1474 Smārdes pamatskola/Smārde 00:58:16 +26:01 554
69 Ralfs Bartušauskis 1558 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Doles sala 00:58:39 +26:24 550
70 Eduards Mahts 1199 Talsu Kristīgā vidusskola/Talsu pauguraines Zaķi 00:59:05 +26:50 546
71 Aigars Laķis 1435 Valmieras sākumskola/Skrienam kopā 00:59:54 +27:39 538
72 Daniels Brikšis 1400 Tukuma 2. vidusskola 01:02:04 +29:49 520
73 Adrians Rīvāns 1244 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 01:03:20 +31:04 509
74 Danils Markševics 1331 Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola/6&a 01:03:26 +31:11 509
75 Markuss Kāpiņš 1353 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:04:26 +32:11 501
76 Rūdolfs Čivčišs 1277 Tukuma Raiņa ģimnāzija/Irlava 01:04:49 +32:33 498
77 Arvils Apsītis 1419 Rīgas 93. vidusskola 01:06:35 +34:19 485
78 Kristers Kadeģis 10025 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 01:07:27 +35:12 478
79 Raens Mārcis Jaunzems 1342 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 01:08:17 +36:01 472
80 Raivo Sprukts 1338 Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola/6&a 01:10:38 +38:23 457
81 Valters Tīde 1336 Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola/6&a 01:10:44 +38:29 456
82 Eižens Kaupe 1005 Sākumskola "Taurenītis"/ART 01:11:32 +39:16 451
83 Roberts Zaharovs 0 01:19:26 +47:10 406
84 Dāvids Avotiņš 1222 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:24:49 +52:34 380
85 Gusts Upmanis 10094 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 01:25:21 +53:06 378
86 Kristians Sametis 1364 Iļģuciema vidusskola 01:29:40 +57:25 360
87 Endijs Peksis 1343 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 01:45:30 +1:13:15 306
U14S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Beate Jansone 1022 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1. vidusskola 00:32:51 +00:00 1000
2 Stella Paltiņa 1160 Cēsu 2. pamatskola/Sporta klubs Ašais 00:33:01 +00:10 995
3 Marta Luize Pētersone 1257 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 00:33:54 +01:03 969
4 Laura Ozola 1572 Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:34:13 +01:22 960
5 Marta Andrejeva 1442 Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola 00:35:58 +03:08 913
6 Sanija Ramona Ābeltiņa 1467 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:37:08 +04:17 885
7 Melānija Zālīte 1380 Ķekavas vidusskola/Ķekava 00:37:33 +04:42 875
8 Keita Patrīcija Kolna 1513 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:38:42 +05:51 849
9 Nellija Rungevica 1195 Zūru pamatskola 00:39:10 +06:20 839
10 Karolina Bulko 1024 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 00:39:11 +06:20 838
11 Karlīna Keita Šmite 1410 Cēsu Pilsētas vidusskola 00:39:43 +06:52 827
12 Katrīna Kārkliņa 1529 Stalbes vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:40:07 +07:16 819
13 Emīlija Vahere-Abražune 1120 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:40:19 +07:29 815
14 Evelīna Misāne 1006 Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:41:29 +08:38 792
15 Sandija Rumba 1502 Kocēnu pamatskola/pulsometrs.lv 00:44:05 +11:15 745
16 Eleonora Dombrovska 10112 Siguldas Pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:45:05 +12:14 729
17 Rūta Šķirus 1382 Jelgavas Valsts ģimnāzija/Zemgales Ziņas 00:45:24 +12:33 724
18 Ance Hermane 1329 Ulbrokas vidusskola 00:45:50 +12:59 717
19 Jasmīna Tīna Spēka 10023 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:46:18 +13:28 709
20 Emīlija Zaķe 1392 Āgenskalna sākumskola/EJ! 00:46:23 +13:33 708
21 Katrīna Priede 1439 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija/Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija 00:47:21 +14:30 694
22 Anna Goša 1092 Ventspils 4. vidusskola/Maratona klubs 00:48:18 +15:28 680
23 Karlīna Utkina 1134 Rīgas Igauņu pamatskola/VĀVERES 00:48:55 +16:04 671
24 Anna Marija Zaķe 1240 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Maratona klubs/LSC 00:49:40 +16:49 661
25 Liepa Ludrika 1538 Āgenskalna sākumskola/Riga Runners 00:49:59 +17:09 657
26 Loreta Rutkovska 1505 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:50:13 +17:22 654
27 Asnāte Pēlmane 1526 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:50:20 +17:29 653
28 Ilze Muceniece 1476 Smārdes pamatskola/Smārde 00:51:24 +18:33 639
29 Estere Stokmane 10056 Jelgavas 4. vidusskola 00:52:08* +19:17 0
30 Nikola Lauska 10107 Rīgas Juglas vidusskola 00:52:12 +19:21 629
31 Evita Karabauska 10039 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:52:33 +19:43 625
32 Dana Elviga 1510 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 00:52:45 +19:55 623
33 Karīna Haritonova 1261 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:53:32 +20:42 614
34 Alise Pāvila 1613 Priekules vidusskola/f/k Bandava 00:54:24 +21:33 604
35 Aleksandra Eversone 10048 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:54:26 +21:35 604
36 Anna Andrejeva 1443 Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola 00:54:47* +21:56 0
37 Elza Anna Kļavniece 1276 Carnikavas pamatskola/carnikava 00:56:16 +23:26 584
38 Katrīna Baroniņa 1520 Iļģuciema vidusskola 00:56:43 +23:52 579
39 Eleonora Kristiana Labsvīra 1077 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:56:57 +24:07 577
40 Patrīcija Paula Ķikule 1107 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija/Slapjās ķepas 00:57:43 +24:53 569
41 Ulla Katrina Dubra 10096 Milzkalnes sākumskola 00:57:49 +24:59 568
42 Kristiāna Ķauķīte 1553 Nītaures vidusskola 00:58:15 +25:25 564
43 Katrīna Ārente 1174 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:59:26 +26:36 553
44 Sabīne Eiklone 1387 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:59:26 +26:36 553
45 Signe Arstanova 1301 Tukuma 2. pamatskola 01:00:03 +27:12 547
46 Patricija Anna Ozola 1140 Saldus pamatskola 01:00:04 +27:13 547
47 Nikola Ķikute 1537 Mežciema pamatskola 01:00:22 +27:31 544
48 Madara Krūmiņa 1491 Smārdes pamatskola/Smārde 01:00:51 +28:00 540
49 Estere Krūmiņa 1378 Ķekavas vidusskola 01:00:52 +28:01 540
50 Sandija Bērziņa 1612 Rīgas Imantas vidusskola 01:01:13 +28:23 537
51 Sofija Mironova 1041 Tukuma 2. vidusskola 01:02:03 +29:12 529
52 Elīna Redisone 1042 Annas Brigaderes pamatskola/Tērvete 01:02:20 +29:29 527
53 Rūta Mellenberga 1286 Talsu Valsts ģimnāzija 01:04:28 +31:37 510
54 Zane Apsīte 1251 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:04:37 +31:46 508
55 Eva Luīze Kvedere 1320 Ziemeļvalstu ģimnāzija/VSK Noskrien Vāveres 01:06:00 +33:09 498
56 Marta Vītoliņa 1070 Milzkalnes sākumskola 01:06:41 +33:51 493
57 Kristjāna Misa 1264 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 01:06:58 +34:07 491
58 Emīlija Sekace 1376 Rīgas Angļu ģimnāzija/Kustību telpa 01:08:51 +36:01 477
59 Nora Vītiņa 10118 Pamatskola "Rīdze"/V.V.V. 01:09:27 +36:37 473
60 Paula Jaunkļaviņa 1479 Smārdes pamatskola/Smārde 01:10:39 +37:48 465
61 Annija Raga 1395 Jura Neikena Dikļu pamatskola/PULSOMETRS.LV 01:15:10 +42:19 437
62 Emma Ceske 1552 Brocēnu vidusskola 01:15:58 +43:07 432
63 Paula Šaripo 1341 Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola/6&a 01:16:41 +43:51 428
64 Daniela Jefimova 1340 Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola/6&a 01:16:42 +43:51 428
65 Annija Junele 10114 Jelgavas Valsts ģimnāzija 01:16:56 +44:05 427
66 Arina Ļitvinska 1209 Rīgas 34. vidusskola/Super Bee 01:19:16 +46:25 414
67 Beāte Vītola 1339 Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola/6&a 01:20:58 +48:07 406
68 Agate Belousova 1335 Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola/6&a 01:23:28 +50:38 394
69 Sabīne Motē 1333 Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola/6&a 01:23:34 +50:43 393
70 Tīna Freimane 1334 Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola/6&a 01:25:46 +52:55 383
71 Grēta Nora Kasparāne 1151 Jaunmārupes pamatskola/Concombres DNF
U16V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Lukass Pušņins 1130 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta Skola 00:31:12 +00:00 1000
2 Kārlis Stukāns 1564 Ogres Valsts ģimnāzija/Ogres novada Sporta centrs 00:32:05 +00:53 973
3 Jānis Kravalis 1137 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas sporta skola 00:32:11 +00:59 970
4 Adrians Māris Šņoriņš 1409 Talsu Valsts ģimnāzija/Talsu Valsts ģimnāzija 00:32:37 +01:25 956
5 Rihards Allens 1507 Āgenskalna Valsts ģimnāzija/Labs starts 00:32:52 +01:39 950
6 Jānis Marcinkevičs 1239 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas spota skola 00:33:42 +02:30 926
7 Donats Urtāns 1509 Jēkabpils Valsts ģimnāzija/Lūša spēks - Jēkabpils 00:33:57 +02:45 919
8 Artūrs Radvils 1226 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:34:08 +02:56 914
9 Jurģis Namejs Zvejnieks 1390 Mārupes Valsts ģimnāzija/SK Virsotne 00:34:10 +02:58 913
10 Ričards Špacs 1158 Cēsu 2. pamatskola/Sporta klubs Ašais 00:34:37 +03:25 901
11 Krišs Liepiņš 10017 Mārupes Valsts ģimnāzija/Engures sportam 00:34:47 +03:35 897
12 Knuts Sidorovičs 1128 Ikšķiles vidusskola 00:35:55 +04:43 869
13 Mikus Kalniņš 1484 Smārdes pamatskola/Smārde 00:35:57 +04:45 868
14 Niks Ričards Odiņš 1201 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:36:31 +05:19 855
15 Patriks Pauls Rullis 1496 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:36:31 +05:19 854
16 Valters Bresme 1278 Talsu 2. vidusskola/Talsu pakalnu sporta klubs 00:37:15 +06:02 838
17 Olivers Bresme 1279 Talsu 2. vidusskola/Talsu pakalnu sporta klubs 00:37:54 +06:42 823
18 Pēteris Rāzna 1511 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola/SSK Bebra 00:38:03 +06:51 820
19 Ernests Limbergs 1486 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:38:58 +07:46 801
20 Kristiāns Brahmanis 1204 Auces vidusskola 00:39:13 +08:01 796
21 Pēteris Mūrnieks 1369 Lielvārdes pamatskola 00:39:54 +08:42 782
22 Kaspars Borozinskis 1100 Ķeguma komercnovirziena vidusskola/MARATONA KLUBS 00:40:01 +08:49 780
23 Roberts Vicvagaris 1297 Nīgrandes pagasta Kalnu vidusskola 00:40:45 +09:33 766
24 Kārlis Dubra 10097 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:40:46 +09:34 765
25 Kristiāns Ligeris 1076 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:40:51 +09:38 764
26 Mārcis Millers 1586 Engures vidusskola/Engures sportam 00:41:07 +09:55 759
27 Klāvs-Eduards Paukšēns 1213 Ikšķiles vidusskola/RIEKSTI 00:41:25 +10:13 753
28 Marats Nadjaks 1187 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:41:42 +10:30 748
29 Krists Kalniņš 1385 Ventspils 1. pamatskola/Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 00:42:14 +11:01 739
30 Kārlis Valinks 10136 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:43:06 +11:54 724
31 Emīls Rūdolfs Gauračs 10209 Dobeles Valsts ģimnāzija/Gaurači 00:43:08* +11:56 0
32 Roberts Kudums 1018 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:43:17 +12:05 721
33 Andrians Bulko 1025 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 00:44:08 +12:56 707
34 Ernests Pauls Mednis 1073 Lejasciema vidusskola/SK "Lejasciems" 00:44:34 +13:22 700
35 Gunārs Korns 1374 Ventspils 4. vidusskola/8c klase 00:44:53 +13:41 695
36 Matīss Dzērve 1482 Smārdes pamatskola/Smārde 00:44:58 +13:46 694
37 Mareks Vizbulis 1596 Engures vidusskola/Engures sportam 00:44:59 +13:47 694
38 Mārtiņš Apsītis 1104 Ikšķiles vidusskola 00:45:18 +14:06 689
39 Miks Jānis Opolais 1440 Ikšķiles vidusskola/Izturība 00:45:40 +14:28 683
40 Lūkass Kleins 1481 Smārdes pamatskola/Smārde 00:45:59 +14:47 679
41 Hugo Henrijs Kaminskis 10144 Aizkraukles novada vidusskola 00:46:02* +14:50 0
42 Maikls Niks Anaņičs 1152 Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola 00:46:21 +15:09 673
43 Matīss Būmanis 1580 Smārdes pamatskola/Smārde 00:46:25 +15:12 672
44 Raivis Ābele 1598 Engures vidusskola/Engures sportam 00:46:25 +15:13 672
45 Ralfs Rudzītis 1450 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:47:11 +15:59 661
46 Nils Kalniņš 1477 Smārdes pamatskola/Smārde 00:47:43 +16:31 654
47 Filips Malacanovs 1270 Jelgavas 4. vidusskola/8.c klase 00:47:55* +16:43 0
48 Artis Bērznieks 1601 Engures vidusskola/Engures sportam 00:48:02 +16:49 650
49 Gatis Kadaģis 10022 Krotes Kronvalda Ata pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:48:43 +17:31 641
50 Kristaps Trēziņš 1576 Valmieras Valsts ģimnāzija/VSK "Burkānciems & Co" 00:49:06 +17:54 635
51 Daniels Mežgailis 1386 Limbažu 3. vidusskola 00:51:19 +20:07 608
52 Arvis Daniēls Štalts 1428 Slokas pamatskola 00:51:23 +20:11 607
53 Andris Veips 1602 Engures vidusskola/Engures sportam 00:51:23 +20:11 607
54 Sandis Ieleja 1299 00:52:28 +21:16 595
55 Anrijs Muravskis 1441 Iļģuciema vidusskola/Iļģuciema vidusskola 00:54:50 +23:38 569
56 Raivis Danenbergs 10162 Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija 00:56:16 +25:04 555
57 Rihards Purviņš 1284 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:56:51 +25:39 549
58 Viesturs Zemlītis 1557 Siguldas Valsts ģimnāzija 00:57:08 +25:55 546
59 Rainers Kugrēns 1028 Ķemeru pamatskola 01:04:58* +33:46 0
60 Raimonds Vanags 1550 Lielvārdes pamatskola 01:05:29 +34:17 477
61 Artūrs Rūdulis 1047 Tukuma 2. vidusskola/Augšup! 01:07:24 +36:12 463
62 Jānis Riža 1210 Valmieras Valsts ģimnāzija/Airēšanas klubs “ Straume” 01:08:55 +37:43 453
63 Mareks Šīmanis 1516 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola np +00:00 0
U16S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Estere Volfa 1168 Cēsu Valsts ģimnāzija 00:33:01 +00:00 1000
2 Indra Mackeviča 1540 Ikšķiles vidusskola/Ogres novada SC 00:34:19 +01:18 962
3 Elza Niklase 1157 Cēsu Valsts ģimnāzija/Sporta klubs Ašais 00:35:02 +02:01 943
4 Enija Stangute 1379 Baldones Mūzikas pamatskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:38:42 +05:41 853
5 Linda Auziņa 1101 Nacionālā Mākslu vidusskola/SS Arkādija 00:38:52 +05:51 849
6 Arta Reinholde 1562 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:39:28 +06:27 837
7 Karīna Reuta 1500 Ikšķiles vidusskola 00:39:45 +06:44 831
8 Elīza Paveļjeva 1499 Jēkabpils 3. vidusskola/Lūša spēks - Jēkabpils 00:39:51 +06:50 828
9 Kate Zaķe 1391 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija/EJ! 00:41:43 +08:42 791
10 Madara Kļavniece 1503 Murjāņu sporta ģimnāzija/Baltais 00:41:58 +08:58 787
11 Marta Balanasa 1206 Siguldas pilsētas vidusskola/Virsotne/MARMOT 00:42:46 +09:45 772
12 Alise Otaņķe 1493 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:44:40 +11:39 739
13 Sanija Poceviča 10113 Siguldas 1. pamatskola/lĪGATNE 00:45:22 +12:21 728
14 Amanda Griķe 1501 Daugavpils Valsts ģimnāzija/BALTAIS 00:45:39 +12:38 723
15 Beatrise Broka 1397 Mežciema pamatskola/#esesmustirnubuks 00:45:55 +12:54 719
16 Estere Roga 1377 Liepājas Valsts 1. ģimnāzija/Liepāja 00:46:02 +13:02 717
17 Megija Nordena 1319 Penkules pamatskola 00:46:12 +13:11 715
18 Jasmīne Ļisova 1480 Smārdes pamatskola/Smārde 00:46:24 +13:23 711
19 Kristīne Vika Arāja 10028 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:46:47 +13:46 706
20 Loreta Neusa-Luca 1109 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:48:02 +15:01 687
21 Lueta Siliņa 1436 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Skrienam kopā 00:49:04 +16:03 673
22 Kintija Eiklone 1388 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:49:56 +16:55 661
23 Evelīna Orinska 1080 Liepājas Raiņa 6. vidusskola/Dīvainie Kociņi 00:51:49 +18:49 637
24 Neonella Māra Meiberga 1302 Rīgas 64. vidusskola 00:51:50 +18:49 637
25 Agnese Križēvica 10018 Grobiņas ģimnāzija/FK Bandava/Priekules novads 00:52:34 +19:34 628
26 Violeta Žusele 1177 Daugavpils Krievu vidusskola - licejs/Daugavpils Runners 00:54:40 +21:39 604
27 Elīza Puriņa 1328 Friča Brīvzemnieka pamatskola/Zemgales ziņas 00:54:53 +21:52 602
28 Evelīna Rēdere 1127 Mārupes pamatskola/Rēderu banda 00:54:57 +21:57 601
29 Daniela Andersone 1313 Tukuma 2. vidusskola 00:55:42 +22:41 593
30 Sintija Strautmane 1483 Smārdes pamatskola/Smārde 00:56:08 +23:07 588
31 Luīze Rozenberga 10047 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:56:16 +23:15 587
32 Laura Ozoliņa 1315 Tukuma 2. vidusskola 00:56:41 +23:41 582
33 Nikola Čermeņeva 1452 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:57:48 +24:47 571
34 Una Gailīte 1296 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:58:50 +25:49 561
35 Kate Freināte 1404 Engures vidusskola/Engures sportam 00:59:06 +26:05 559
36 Elizabete Pļaviņa 1571 Talsu 2. vidusskola 00:59:33 +26:32 554
37 Melānija Tinkus 1433 Valmieras Valsts ģimnāzija/Skrienam kopā 00:59:54 +26:54 551
38 Annija Purcena 1071 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 01:03:29 +30:28 520
39 Sandija Laķe 1434 Valmieras 2. vidusskola/Skrienam kopā 01:04:04 +31:03 515
40 Evelīna Vahere-Abražune 1121 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija/Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 01:06:11 +33:10 499
41 Melānija Alne 1430 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Skrienam kopā 01:06:12 +33:11 499
42 Daniela Amanda Kņūta 10021 Krotes Kronvalda Ata pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 01:07:05 +34:04 492
43 Linda Grīsle 10031 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 01:07:58 +34:57 486
44 Ieva Kalniņa-Vīndedzkalna 1125 Rīgas Imantas vidusskola/VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI 01:09:27 +36:26 475
45 Anabella Barkova 1587 Engures vidusskola/Engures sportam 01:11:07 +38:06 464
46 Karlīna Hohberga 1401 Ziemeļvalstu ģimnāzija 01:12:25 +39:24 456
U18V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Roberts Aleksis Glazers 1155 Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:27:25 +00:00 1000
2 Lauris Grīniņš 1545 Kuldīgas pamatskola/ASK Patria 00:28:16 +00:51 970
3 Roberts Zeiburliņš 10038 Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:29:03 +01:38 944
4 Ralfs Roga 1375 Liepājas Valsts 1. ģimnāzija/Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 00:29:50 +02:25 919
5 Leonīds Kostjajevs 10030 Saldus tehnikums/FK Bandava/Priekules novads 00:31:27 +04:02 872
6 Bruno Spūlis 1471 Ogres Valsts ģimnāzija/Izturība 00:32:45 +05:20 837
7 Arturs Kostjajevs 10020 Saldus tehnikums/FK Bandava/Priekules novads 00:35:47 +08:22 766
8 Niks Balgalvis 1464 Valmieras tehnikums/Kocēnu sporta skola 00:36:09 +08:44 759
9 Ralfs Bratčikovs 1469 Smiltenes tehnikums/Kocēnu sporta skola 00:38:24 +10:59 714
10 Dāvids Ramlavs 1173 Dobeles Valsts ģimnāzija/Dobeles Valsts ģimnāzija 00:40:42 +13:17 674
11 Ingus Ābeltiņš 1295 Salas vidusskola 00:40:43 +13:18 673
12 Rūdis Liepiņš 10128 Aizupes pamatskola/Grauda Spēks/BBFactory 00:43:12 +15:47 635
13 Mariss Kadaģis 10032 Kandavas Lauksaimniecības tehnikums/FK Bandava/Priekules novads 00:45:48 +18:23 599
14 Kristaps Ķīsis 1594 Engures vidusskola/Engures sportam 00:46:32 +19:07 589
15 Klāvs Laķis 1406 Tukuma 2. vidusskola/Engures sportam/Jadals 00:46:35* +19:10 0
16 Mareks Frišmanis 10045 Liepājas Valsts tehnikums/FK Bandava/Priekules novads 00:48:31 +21:06 565
17 Jurijs Gromovs 1245 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:48:37 +21:11 564
18 Ralfs Sebris 1449 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:49:02 +21:36 559
19 Gatis Hūns 10044 Saldus tehnikums/FK Bandava/Priekules novads 00:49:02 +21:37 559
20 Kārlis Auziņš 1429 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:50:32 +23:07 543
21 Kristaps Dēliņš 10046 Liepājas Jūrniecības koledža/FK Bandava/Priekules novads 00:52:35 +25:10 522
22 Kristaps Trēziņš 1448 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:00:41 +33:16 452
23 Roberts Mucenieks 1147 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 01:16:47 +49:22 357
24 Rainers Mucenieks 1146 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 01:21:30 +54:05 337
U18S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Beatrise Bikovska 1568 Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzija/Rēzeknes BJSS 00:35:23 +00:00 1000
2 Renāte Beļājeva 1156 Valmieras Mākslas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:36:14 +00:51 976
3 Līna Gaile 1216 Siguldas Valsts ģimnāzija/Virsotne/MARMOT 00:36:42 +01:20 964
4 Emīlija Upmale 1547 Jelgavas 3. sākumskola/Patria Sportland 00:40:02 +04:40 884
5 Amanda Ignāte 1096 Ādažu vidusskola/Bermudu sešstūris 00:41:29 +06:07 853
6 Līva Skoreja 1258 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:45:03 +09:40 785
7 Loreta Matvejeva 1606 Engures vidusskola/Engures sportam 00:45:49 +10:27 772
8 Agnese Ikauniece 1191 Jauno līderu vidusskola 00:49:28 +14:05 715
9 Krista Kristīne Miķelsone 1432 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Skrienam kopā 00:50:23 +15:01 702
10 Līva Poļaka 1123 Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija/Marienburgas vilki 00:50:44 +15:21 697
11 Alise Bērziņa 1534 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola 00:52:07 +16:45 679
12 Sāra Agnese Brantiņa 1527 Valmieras tehnikums/Kocēnu sporta skola 00:52:50 +17:27 670
13 Diāna Apsīte 1293 Jēkabpils Valsts ģimnāzija 00:53:31 +18:08 661
14 Laima Kuduma 1019 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:57:23 +22:00 617
15 Rūta Alma Vicinska 1001 Brocēnu vidusskola/Brocēnu vidusskola 00:58:48 +23:25 602
16 Samanta Annija Lauriņa 1135 Liepājas Valsts 1. ģimnāzija 01:01:50 +26:28 572
17 Loreta Knospiņa 1431 Valmieras tehnikums/Skrienam kopā 01:03:46 +28:24 555
18 Ērika Kalniņa 1133 Valmieras tehnikums/Skrienam Kopā 01:04:43 +29:20 547
19 Sabīne Treiliba 10049 Bauskas Valsts ģimnāzija 01:04:58* +29:36 0
20 Gunta Kopmane 1556 Auces vidusskola 01:05:59 +30:36 536
21 Kristiana Ieva Zitkusa 10026 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 01:07:58 +32:35 521
22 Elīza Viekale-Gasjūne 1214 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 01:09:49 +34:26 507
23 Annija Brahmane 1205 Auces vidusskola 01:10:57 +35:35 499
24 Evija Grebstele 1408 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 01:10:57 +35:35 499
25 Santa Samanta Kučere 1126 Tukuma 2. vidusskola 01:18:25 +43:03 451
U20V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Mārtiņš Petrovs 1086 Cēsu Pilsētas vidusskola 00:30:30 +00:00 1000
2 Sandis Freibergs 1194 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija 00:30:41 +00:11 994
3 Renārs Leiskins 1323 Daugavpils 12. vidusskola/Daugavpils Runners 00:31:22 +00:52 972
4 Aivars Rullis 1463 Valmieras tehnikums/Kocēnu sporta skola 00:35:39 +05:09 855
5 Rainers Neuss-Lucs 1108 00:36:01 +05:31 847
6 Svens Selevičs 1229 Rīgas Teikas vidusskola 00:37:13 +06:43 819
7 Emīls Kravalis 1138 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas sporta skola 00:39:20 +08:50 775
8 Daniels Blumbahs 1188 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:39:20 +08:50 775
9 Roberts Izajs 1528 Valmieras tehnikums/Kocēnu sporta skola 00:47:08 +16:39 647
U20S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Daniela Keita Lielupe 1139 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:38:57 +00:00 1000
2 Daido Dagne Brūvere 1198 Priekuļu vidusskola/Cēsu pilsētas sporta skola 00:40:09 +01:13 970
3 Megija Vinberga 1228 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:42:02 +03:05 927
4 Ieva Stallīte 1345 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:42:31 +03:34 916
5 Laine Helmane 1020 RTU Olaines tehnoloģiju koledža/OTK 00:53:59 +15:03 721
6 Līga Zlaugotne 1064 Alojas Ausekļa vidusskola 00:56:26 +17:29 690
7 Nataļja Krivonosa 1136 Rīgas Stila un modes profesionālā vidusskola 00:57:09 +18:13 681
8 Evelīna Stepiņa 1132 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 01:03:14 +24:18 616
9 Alise Rulle 1446 Jelgavas Valsts ģimnāzija 01:07:43 +28:47 575