Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Andris Ronimoiss 8161 02:09:31 VL1 1 V1 +00:00 +00:00 00:01:44 1000 130 1130
2 Artūrs Pauliņš 8190 SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE 02:13:46 VL1 2 V2 +04:16 +04:16 00:01:38 968 138 1106
3 Gvido Kalniņš 8158 Supervaroņi 02:15:15 VL1 3 V3 +05:44 +05:44 00:01:30 958 151 1109
4 Girts Daksa 8109 02:15:37 VL1 4 V4 +06:06 +06:06 00:01:25 955 159 1114
5 Artūrs Vadzis 8187 Pulsometrs.lv 02:16:15 VL1 5 V5 +06:44 +06:44 00:01:21 951 168 1119
6 Kristaps Magone 8119 SPB RUN/Brooks 02:18:20 VL1 6 V6 +08:49 +08:49 00:01:12 936 187 1123
7 Jānis Kūms 8128 Inov-8 | Isostar | Polar team Latvia & Pulsometrs.lv 02:18:37 VL1 7 V7 +09:06 +09:06 00:01:16 934 179 1113
8 Kristaps Kaimiņš 8193 Patria Sportland 02:20:28 VL2 1 V8 +10:57 +00:00 00:01:29 922 152 1074
9 Edgars Sprūds 8031 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club 02:28:02 VL1 8 V9 +18:31 +18:31 00:00:58 875 232 1107
10 Kristaps Broks 8202 RIEKSTI 02:30:18 VL1 9 V10 +20:47 +20:47 00:01:08 862 198 1060
11 Oskars Cimermanis 8191 Patria Sportland 02:31:22 VL1 10 V11 +21:52 +21:52 00:01:19 856 171 1027
12 Mikus Zagata 8049 Marienburgas Vilki 02:31:35 VL1 11 V12 +22:04 +22:04 00:01:47 854 126 980
13 Jevgeņijs Stepanovs 8118 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club 02:31:50 VL1 12 V13 +22:19 +22:19 00:00:58 853 231 1084
14 Matīss Haritonovs 8129 Pulsometrs.lv 02:32:37 VL1 13 V14 +23:06 +23:06 00:01:50 849 123 972
15 Vents Lupkins 7256 SPB RUN/Brooks 02:32:37 VL1 14 V15 +23:06 +23:06 00:01:52 849 121 970
16 Martiņš Purenkovs 8105 Legs Miserables 02:34:27 VL1 15 V16 +24:56 +24:56 00:01:30 839 151 990
17 Vladislavs Ņedaivodins 8135 Marienburgas Vilki 02:34:48 VL1 16 V17 +25:17 +25:17 00:01:06 837 204 1041
18 Miks Pētersons 8038 Supervaroņi 02:35:09 VL2 2 V18 +25:38 +14:41 00:01:29 835 151 986
19 Agris Rusmanis 8083 Saldus Boksa Klubs 02:35:47 VL1 17 V19 +26:16 +26:16 00:01:36 831 142 973
20 Edgars Kokorevičs 8089 VSK “Burkānciems & Co” 02:36:49 VL1 18 V20 +27:18 +27:18 00:01:12 826 186 1012
21 Anete Švilpe 8112 Inov8 / OSveikals.lv / VĀVERES 02:37:01 SL1 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:43 1000 211 1211
22 Linda Boldāne 8127 Pulsometrs.lv 02:38:06 SL1 2 S2 +01:04 +01:04 00:01:42 993 213 1206
23 Valdis Miezītis 8124 Engures Sportam I Sporta patriots 02:38:50 VL2 3 V21 +29:19 +18:22 00:02:01 815 112 927
24 Miķelis Zumbergs 8138 Virsotne/MARMOT 02:39:01 VL1 19 V22 +29:30 +29:30 00:01:22 814 165 979
25 Mārtiņš Niķis 8167 02:39:26 VL1 20 V23 +29:55 +29:55 00:01:22 812 165 977
26 Arturs Kažmers 8136 02:40:18 VL1 21 V24 +30:47 +30:47 00:02:06 808 107 915
27 Sergejs Maslobojevs 8081 NRC Rīga 02:40:57 VL1 22 V25 +31:26 +31:26 00:01:44 805 130 935
28 Michael Mueller 8065 Natural Fitness Lab 02:42:11 VL2 4 V26 +32:40 +21:43 00:02:15 799 100 899
29 Reinis Jasliņš 8164 Jaunmārupe skrien! 02:44:19 VL2 5 V27 +34:48 +23:51 00:01:45 788 129 917
30 Roberts Sukonovs 8194 Supervaroņi 02:45:18 VL1 23 V28 +35:47 +35:47 00:01:46 784 128 912
31 Viesturs Zimackis 8023 02:45:59 VL1 24 V29 +36:28 +36:28 00:01:44 780 130 910
32 Aivars Šķudītis 8016 Latvijas Finieris 02:46:38 VL1 25 V30 +37:07 +37:07 00:01:51 777 122 899
33 Andis Gailis 8102 Kocēnu novads 02:47:01 VL2 6 V31 +37:30 +26:33 00:01:30 775 151 926
34 Jānis Jerofejevs 8166 Lūša spēks - Jēkabpils 02:47:58 VL1 26 V32 +38:27 +38:27 00:01:44 771 129 900
35 Guntis Peļņa 8090 Rēzeknes novads 02:50:00 VL2 7 V33 +40:29 +29:32 00:02:25 762 93 855
36 Reinis Bērziņš 8150 Virsotne/MARMOT 02:50:14 VL1 27 V34 +40:43 +40:43 00:01:22 761 164 925
37 Viviana Kirilova 8151 VSK Noskrien Vāveres 02:50:37 SL2 1 S3 +13:36 +00:00 00:01:46 920 204 1124
38 Artūrs Blūmiņš 8171 Virsotne/MARMOT 02:51:16 VL1 28 V35 +41:45 +41:45 00:00:56 756 240 996
39 Rolands Rudītis 8088 VSK Burkānciems&Co 02:51:20 VL1 29 V36 +41:49 +41:49 00:02:18 756 98 854
40 Kristaps Ceriņš 8126 SPB RUN/Brooks 02:51:45 VL1 30 V37 +42:14 +42:14 00:01:30 754 151 905
41 Ģirts Bulāns 8103 Supervaroņi 02:51:56 VL1 31 V38 +42:25 +42:25 00:01:16 753 177 930
42 Andis Jaunķierpis 8007 Maratona klubs 02:52:00 VL2 8 V39 +42:29 +31:32 00:01:55 753 118 871
43 Amanda Krūmiņa 8082 02:53:24 SL1 3 S4 +16:22 +16:22 00:02:00 906 181 1087
44 Rubens Šulcs 8100 Smiltene 02:53:30 VL1 32 V40 +43:59 +43:59 00:01:29 746 152 898
45 Aigars Lūsis 8087 Talsu pakalnu sporta klubs 02:53:33 VL3 1 V41 +44:02 +00:00 00:02:27 746 92 838
46 Kaspars Allers 8076 ''Štābs'' BDR 02:53:35 VL1 33 V42 +44:04 +44:04 00:00:59 746 227 973
47 Elvis Rubīns 8035 02:53:48 VL1 34 V43 +44:17 +44:17 00:01:12 745 188 933
48 Jānis Rozītis 8196 02:54:29 VL1 35 V44 +44:58 +44:58 00:02:16 742 100 842
49 Jānis Sirmais 8025 Guddžobs Guddans 02:55:14 VL1 36 V45 +45:43 +45:43 00:01:52 739 121 860
50 Agnis Mūrnieks 8162 OVI 02:55:25 VL1 37 V46 +45:54 +45:54 00:01:35 738 143 881
51 Andis Geste 8050 VSK NOSKRIEN, TALSU PAUGURAINES ZAĶI 02:56:17 VL1 38 V47 +46:46 +46:46 00:01:13 735 185 920
52 Kalvis Silgals 8021 Surikati / Eveko poligrāfija 02:58:11 VL1 39 V48 +48:40 +48:40 00:01:45 727 129 856
53 Aivars Bondars 8077 Lūša spēks - Jēkabpils 02:58:12 VL2 9 V49 +48:41 +37:44 00:02:26 727 93 820
54 Mārtiņš Birums 8051 VSK “Burkānciems&co” 02:58:52 VL1 40 V50 +49:21 +49:21 00:02:22 724 96 820
55 Gvido Čerbakovs 8070 03:00:01 VL2 10 V51 +50:30 +39:33 00:01:57 719 115 834
56 Kaspars Vaivods 8184 KKDEV 03:01:28 VL1 41 V52 +51:57 +51:57 00:02:11 714 103 817
57 Jānis Tenbergs 8207 Engures sportam I Sporta Patriots 03:01:33 VL2 11 V53 +52:02 +41:05 00:02:22 713 96 809
58 Niklāvs Švēde 10104 Eleven Sportswear Latvia 03:01:36 VL1 42 V54 +52:05 +52:05 00:02:09 713 105 818
59 Agris Hatko 8180 No Running, No Party! 03:01:37 VL1 43 V55 +52:07 +52:07 00:01:33 713 146 859
60 Pāvels Beļajevs 8175 BALTAIS 03:01:39 VL2 12 V56 +52:08 +41:11 00:01:37 713 140 853
61 Aldis Ezers 8009 03:02:07 VL1 44 V57 +52:36 +52:36 00:02:06 711 108 819
62 Jānis Jurševskis 8206 03:02:12 VL1 45 V58 +52:41 +52:41 00:02:00 711 113 824
63 Māris Ozols 8130 NAA 03:02:19 VL1 46 V59 +52:48 +52:48 00:01:32 710 147 857
64 Žans Verdens 8099 03:03:17 VL2 13 V60 +53:46 +42:49 00:02:10 707 104 811
65 Mārtiņš Plaudis 8173 VSK Noskrien/ SK Dzērvene 03:04:16 VL1 47 V61 +54:45 +54:45 00:01:52 703 121 824
66 Jānis Griķis 8012 Daugavpils Runners 03:04:35 VL1 48 V62 +55:04 +55:04 00:01:17 702 176 878
67 Gints Krastiņš 8147 Emergn 03:05:03 VL1 49 V63 +55:32 +55:32 00:01:47 700 127 827
68 Atis Kļavis 8120 Jaunmārupe Skrien! 03:05:13 VL2 14 V64 +55:42 +44:45 00:01:34 699 144 843
69 Elīna Kabaļina 8046 03:05:15 SL1 4 S5 +28:14 +28:14 00:01:55 848 189 1037
70 Dzintars Derkačs 8093 Taisnais 03:05:25 VL2 15 V65 +55:55 +44:57 00:02:07 698 106 804
71 Ilze Limanane 8039 VSK Noskrien Vāveres 03:05:32 SL2 2 S6 +28:31 +14:55 00:01:48 846 201 1047
72 Mareks Vaišļa 8107 ssk Bebra 03:06:13 VL2 16 V66 +56:42 +45:45 00:01:32 696 147 843
73 Vasilijs Deņisovs 8034 03:06:57 VL1 50 V67 +57:26 +57:26 00:02:21 693 96 789
74 Andris Sprūds 8104 VSK Noskrien / Divplākšņi 03:07:04 VL1 51 V68 +57:34 +57:34 00:01:26 692 156 848
75 Jānis Dūka 8098 Run4Fun 03:07:06 VL1 52 V69 +57:35 +57:35 00:01:38 692 137 829
76 Aigars Bundzinieks 8186 03:07:11 VL3 2 V70 +57:40 +13:38 00:01:51 692 122 814
77 Dainis Muško 8086 Kartavkalnu buki 03:07:24 VL2 17 V71 +57:53 +46:56 00:02:17 691 99 790
78 Agris Samcovs 8197 Musliks 03:07:33 VL2 18 V72 +58:02 +47:05 00:01:53 691 119 810
79 Kristīne Slikšāne 8133 Jaunmārupe skrien 03:07:44 SL2 3 S7 +30:43 +17:07 00:02:27 836 148 984
80 Edgars Goba 8205 Salaspils Zīriņi 03:08:22 VL2 19 V73 +58:51 +47:54 00:01:24 688 160 848
81 Ivars Brauns 8131 Lynxdojo 03:08:39 VL2 20 V74 +59:08 +48:11 00:01:52 687 121 808
82 Gints Bērziņš 8048 Brīvdienu ģimene 03:08:41 VL2 21 V75 +59:10 +48:13 00:01:53 686 120 806
83 Dainis Saukāns 8027 03:08:50 VL2 22 V76 +59:19 +48:22 00:01:57 686 116 802
84 Sigita Vāce 8140 ultrataka.lv 03:09:15 SL2 4 S8 +32:14 +18:38 00:01:40 830 216 1046
85 Matīss Vecvagaris 8178 ultrataka.lv 03:09:15 VL2 23 V77 +59:44 +48:47 00:01:12 684 188 872
86 Evija Vate 8033 Engures Sportam/Sporta patriots 03:10:08 SL1 5 S9 +33:06 +33:06 00:02:11 826 165 991
87 Raivo Amoliņš 10173 Sporta patriots 03:10:10 VL1 53 V78 +1:00:39 +1:00:39 00:02:09 681 105 786
88 Gatis Brokāns 8192 Matisons Runner's Club 03:10:53 VL2 24 V79 +1:01:22 +50:25 00:02:06 678 107 785
89 Dana Mačtama 8055 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 03:11:25 SL1 6 S10 +34:24 +34:24 00:01:38 820 221 1041
90 Zigmunds Vītiņš 8026 Noskrien Cēsis 03:11:31 VL2 25 V80 +1:02:00 +51:03 00:02:09 676 105 781
91 Ritvars Kalniņš 8041 Skrienam kopā - Valmiera 03:11:54 VL2 26 V81 +1:02:23 +51:26 00:01:59 675 114 789
92 Emīls Gailis 8134 Selonija 03:12:52 VL2 27 V82 +1:03:21 +52:24 00:02:53 672 78 750
93 Alvita Mirecka 8101 Talsu pakalnu sporta klubs 03:13:28 SL2 5 S11 +36:26 +22:51 00:02:10 812 167 979
94 Mārtiņš Allers 8008 Lielupe 03:13:58 VL2 28 V83 +1:04:27 +53:30 00:02:48 668 81 749
95 Pēteris Kļava 8189 VSK Noskrien 03:14:51 VL2 29 V84 +1:05:20 +54:23 00:01:56 665 117 782
96 Igors Kozlovs 8108 03:15:23 VL3 3 V85 +1:05:52 +21:50 00:02:19 663 98 761
97 Arnis Ābelīte 8146 Virsotne/MARMOT 03:15:49 VL2 30 V86 +1:06:18 +55:21 00:01:25 661 160 821
98 Arvīds Germovs 8137 03:16:35 VL2 31 V87 +1:07:04 +56:07 00:02:06 659 108 767
99 Juris Čerņadjevs 8045 Lidosta “Rīga” 03:17:31 VL3 4 V88 +1:08:00 +23:58 00:02:17 656 99 755
100 Iveta Suvorova 8057 Maratona klubs 03:17:37 SL2 6 S12 +40:36 +27:00 00:02:22 795 152 947
101 Aleksandrs Antonovs 8165 &A 03:17:46 VL2 32 V89 +1:08:15 +57:18 00:02:22 655 95 750
102 Juris Leitāns 8084 MJ-Partneri 03:17:54 VL2 33 V90 +1:08:24 +57:27 00:02:30 654 90 744
103 Dace Blūma 8072 Juno Runners 03:18:12 SL1 7 S13 +41:11 +41:11 00:02:02 792 177 969
104 Antra Spundiņa 8017 VSK Noskrien 03:18:18 SL1 8 S14 +41:17 +41:17 00:01:40 792 216 1008
105 Kaspars Pētersons 8115 Kocēnu novads 03:19:42 VL1 54 V91 +1:10:12 +1:10:12 00:02:31 649 90 739
106 Andis Ruskulis 8200 LIDA 03:19:44 VL1 55 V92 +1:10:13 +1:10:13 00:02:24 648 94 742
107 Māra Kunrade 8177 buldozeri.lv 03:20:16 SL1 9 S15 +43:15 +43:15 00:02:24 784 151 935
108 Artūrs Kabels 8002 Kandava/ ALMAK 03:22:17 VL1 56 V93 +1:12:46 +1:12:46 00:03:10 640 71 711
109 Denis Sokolovs 8195 03:22:36 VL2 34 V94 +1:13:05 +1:02:08 00:01:58 639 115 754
110 Edgars Koncevojs 8044 03:23:33 VL1 57 V95 +1:14:02 +1:14:02 00:01:18 636 173 809
111 Māris Lūsis 8032 Skrienošie Lūši 03:23:40 VL2 35 V96 +1:14:09 +1:03:12 00:01:49 636 124 760
112 Mārtiņš Miķelsons 8110 LMP.LV 03:23:56 VL2 36 V97 +1:14:25 +1:03:28 00:02:41 635 84 719
113 Jānis Pugačs 8011 Alusvēders 03:23:56 VL1 58 V98 +1:14:25 +1:14:25 00:02:05 635 108 743
114 Kārlis Ielejs 8014 Rīga Runners 03:24:40 VL2 37 V99 +1:15:09 +1:04:12 00:02:00 633 113 746
115 Mareks Tumašs 8116 Sapiens/Spararats 03:24:54 VL2 38 V100 +1:15:23 +1:04:26 00:01:49 632 124 756
116 Valerii Kozhevnikov 8059 Чорне море 03:25:16 VL1 59 V101 +1:15:45 +1:15:45 00:02:06 631 107 738
117 Viktors Saveļjevs 8199 RIEKSTI 03:25:52 VL1 60 V102 +1:16:21 +1:16:21 00:00:50 629 268 897
118 Ivars Damroze 8204 ASK Patria 03:25:54 VL1 61 V103 +1:16:23 +1:16:23 00:02:30 629 91 720
119 Ivars Broničs 8154 Guddžobs Guddans 03:26:09 VL1 62 V104 +1:16:38 +1:16:38 00:02:00 628 113 741
120 Romāns Giruckis 8182 03:26:11 VL1 63 V105 +1:16:40 +1:16:40 00:02:17 628 99 727
121 Līga Rusiņa 8174 BALTAIS 03:27:33 SL1 10 S16 +50:32 +50:32 00:01:44 757 209 966
122 Rūdolfs Bondars 8078 3D Running 03:27:41 VL1 64 V106 +1:18:10 +1:18:10 00:01:52 624 121 745
123 Daniel Lopes Martins 8022 03:27:46 VL1 65 V107 +1:18:15 +1:18:15 00:02:33 623 89 712
124 Mārtiņš Freibergs 8053 Latvia TrailRace 03:27:54 VL1 66 V108 +1:18:23 +1:18:23 00:01:25 623 158 781
125 Zane Dziļuma 8042 Legs Miserables 03:28:06 SL1 11 S17 +51:05 +51:05 00:02:05 755 173 928
126 Guntars Kukuļinskis 8067 Thunder Solutions 03:29:01 VL2 39 V109 +1:19:30 +1:08:33 00:02:12 620 103 723
127 Andris Bāliņš 8058 03:29:42 VL1 67 V110 +1:20:12 +1:20:12 00:01:35 618 143 761
128 Armands Auziņš 8156 Riga Runners SB 03:29:52 VL2 40 V111 +1:20:21 +1:09:24 00:02:06 617 108 725
129 Arnis Mūrnieks 8153 03:30:11 VL2 41 V112 +1:20:40 +1:09:43 00:01:59 616 114 730
130 Santa Puriņa 8179 03:30:28 SL2 7 S18 +53:27 +39:52 00:01:48 746 201 947
131 Andrejs Baltkājis 8019 03:31:16 VL2 42 V113 +1:21:45 +1:10:48 00:02:44 613 82 695
132 Olga Maloļetņikova 8052 Riga Runners I 03:31:22 SL1 12 S19 +54:21 +54:21 00:02:03 743 176 919
133 Ģirts Udrass 8061 Marienburgas Vilki 03:31:34 VL1 68 V114 +1:22:03 +1:22:03 00:02:47 612 81 693
134 Mārtiņš Sapats 8144 03:31:35 VL1 69 V115 +1:22:04 +1:22:04 00:02:37 612 86 698
135 Jānis Šmits 8037 SOLI PA SOLIM 03:31:52 VL1 70 V116 +1:22:22 +1:22:22 00:01:59 611 113 724
136 Kristaps Šteinbergs 8111 Legs Misérables 03:32:13 VL1 71 V117 +1:22:42 +1:22:42 00:01:25 610 159 769
137 Aleksejs Marizihins 8198 POTA42 03:32:50 VL1 72 V118 +1:23:19 +1:23:19 00:02:53 609 78 687
138 Aleksandrs Platoņenko 8074 03:35:50 VL1 73 V119 +1:26:19 +1:26:19 00:03:46 600 60 660
139 Toms Kaufmanis 8018 Maratona klubs 03:35:54 VL1 74 V120 +1:26:23 +1:26:23 00:03:07 600 72 672
140 Mārcis Treimanis 8013 CULT OF WHITE DIONYSOS / TRX CĒSIS 03:36:37 VL2 43 V121 +1:27:06 +1:16:09 00:02:49 598 80 678
141 Didzis Raits 8122 03:37:11 VL1 75 V122 +1:27:40 +1:27:40 00:02:31 596 90 686
142 Ernests Važa 8142 Vakarā pirts 03:37:11 VL1 76 V123 +1:27:40 +1:27:40 00:02:19 596 98 694
143 Edgars Bukšs 8047 IGATE 03:38:32 VL1 77 V124 +1:29:01 +1:29:01 00:02:29 593 91 684
144 Aivis Poikāns 8141 03:38:36 VL2 44 V125 +1:29:05 +1:18:08 00:02:36 592 87 679
145 Vladislavs Aļehnovičs 8043 KROKUS 03:42:12 VL1 78 V126 +1:32:41 +1:32:41 00:01:46 583 128 711
146 Edgars Markševics 8069 Sporta Patriots 03:42:53 VL1 79 V127 +1:33:22 +1:33:22 00:02:50 581 80 661
147 Artūrs Čeirāns 10138 03:43:13 VL1 80 V128 +1:33:42 +1:33:42 00:02:29 580 91 671
148 Marika Pazare 8064 Swedbank 03:43:35 SL2 8 S20 +1:06:34 +52:58 00:02:43 702 133 835
149 Jurģis Urtāns 8169 Lūša spēks - Jēkabpils 03:45:05 VL1 81 V129 +1:35:34 +1:35:34 00:02:06 575 107 682
150 Igors Laščenko 8063 03:45:53 VL1 82 V130 +1:36:22 +1:36:22 00:03:40 573 62 635
151 Kristine Self 8020 03:46:04 SL2 9 S21 +1:09:02 +55:27 00:02:49 695 129 824
152 Baiba Kurme 8159 Selga 03:46:17 SL1 13 S22 +1:09:16 +1:09:16 00:02:51 694 127 821
153 Guntis Rasims 8113 Rēzeknes novads 03:46:28 VL1 83 V131 +1:36:57 +1:36:57 00:01:52 572 121 693
154 Dzintars Dūdiņš 8188 Siguldas Maratona klubs 03:46:56 VL2 45 V132 +1:37:25 +1:26:28 00:03:11 571 71 642
155 Krista Bome 8030 ZEMGALES ZIŅAS 03:47:04 SL1 14 S23 +1:10:03 +1:10:03 00:02:51 692 127 819
156 Sandra Garkalna 8060 Sporta centrs Jugla 03:47:58 SL1 15 S24 +1:10:57 +1:10:57 00:02:38 689 137 826
157 Regimantas Šnipaitis 8054 03:48:51 VL2 46 V133 +1:39:20 +1:28:23 00:03:08 566 72 638
158 Jana Romanovska 8075 Zemgales Ziņas 03:49:57 SL1 16 S25 +1:12:56 +1:12:56 00:02:44 683 132 815
159 Anete Kampare 8097 03:50:16 SL1 17 S26 +1:13:15 +1:13:15 00:02:53 682 126 808
160 Dzintars Rendenieks 8172 #plus100nieks 03:50:28 VL1 84 V134 +1:40:57 +1:40:57 00:02:46 562 81 643
161 Arvis Taurenis 8036 Paskriesim 03:50:58 VL1 85 V135 +1:41:27 +1:41:27 00:03:22 561 67 628
162 Pēteris Mahts 8015 Talsu pauguraines Zaķi 03:51:20 VL2 47 V136 +1:41:49 +1:30:52 00:02:40 560 85 645
163 Kristīne Gržibovska 8121 SK Dzērvene 03:58:19 SL1 18 S27 +1:21:18 +1:21:18 00:01:55 659 189 848
164 Raimonds Bortaščenoks 8152 Sapiens 03:58:36 VL1 86 V137 +1:49:05 +1:49:05 00:02:31 543 89 632
165 Egons Ansbergs 8071 03:59:00 VL1 87 V138 +1:49:29 +1:49:29 00:02:53 542 79 621
166 Jānis Marčinkus 8139 SK Ozolnieki 03:59:59 VL3 5 V139 +1:50:28 +1:06:26 00:02:45 540 82 622
167 Linda Loce 8145 Lynxdojo 04:01:34 SL1 19 S28 +1:24:33 +1:24:33 00:02:48 650 129 779
168 Jānis Straukmanis 8163 04:03:27 VL1 88 V140 +1:53:56 +1:53:56 00:02:18 532 98 630
169 Olena Fomenko 8066 Maratonaklubs, Побігли 04:03:55 SL1 20 S29 +1:26:54 +1:26:54 00:02:33 644 142 786
170 Liāna Aldiņa 8068 Bioderma 04:04:50 SL1 21 S30 +1:27:49 +1:27:49 00:02:45 641 131 772
171 Evita Biezmane 8183 Bonava Latvija 04:07:57 SL1 22 S31 +1:30:56 +1:30:56 00:03:17 633 110 743
172 Edgars Dobelis 8170 KROKUS 04:08:49 VL1 89 V141 +1:59:18 +1:59:18 00:02:33 521 89 610
173 Māris Avotiņš 8143 04:09:20 VL2 48 V142 +1:59:50 +1:48:53 00:02:40 519 85 604
174 Edmunds Gržibovskis 8155 SK Dzērvene 04:10:04 VL3 6 V143 +2:00:33 +1:16:30 00:02:52 518 79 597
175 Renāte Rusecka-Krūze 8114 04:10:27 SL2 10 S32 +1:33:26 +1:19:50 00:02:41 627 134 761
176 Ludmila Joce 8125 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club 04:11:42 SL3 1 S33 +1:34:41 +00:00 00:02:10 624 166 790
177 Artūrs Ketlers 8123 SK Dzērvene 04:13:49 VL1 90 V144 +2:04:18 +2:04:18 00:02:53 510 78 588
178 Ieviņa Gaiziņa 8181 Grauda spēks 04:15:50 SL2 11 S34 +1:38:48 +1:25:13 00:02:51 614 127 741
179 Linda Eldmane 8029 US Embassy 04:16:36 SL1 23 S35 +1:39:34 +1:39:34 00:03:10 612 114 726
180 Sanita Rāviņa 8056 04:16:36 SL1 24 S36 +1:39:34 +1:39:34 00:03:08 612 115 727
181 Evita Bērziņa 8006 04:19:36 SL2 12 S37 +1:42:35 +1:28:59 00:02:31 605 144 749
182 Linda Kubiloviča 8095 Nūjo ar vēju 04:21:26 SL3 2 S38 +1:44:25 +09:44 00:02:24 601 151 752
183 Ilze Zvīdriņa 8168 04:23:39 SL1 25 S39 +1:46:38 +1:46:38 00:02:46 596 131 727
184 Gunta Lebedoka 8132 OK KURMIS 04:24:54 SL3 3 S40 +1:47:53 +13:12 00:02:19 593 156 749
185 Inese Neilande 8148 04:26:48 SL2 13 S41 +1:49:47 +1:36:11 00:02:56 589 123 712
186 Ervīns Ozoliņš 8185 Jaunmārupe skrien! 04:33:09 VL2 49 V145 +2:23:38 +2:12:41 00:02:24 474 94 568
187 Dace Janeka 8094 Nūjo ar vēju 04:33:36 SL2 14 S42 +1:56:35 +1:42:59 00:02:42 574 134 708
188 Imants Ločmelis 8001 Nūjo ar vēju 04:34:06 VL3 7 V146 +2:24:35 +1:40:33 00:02:42 473 84 557
189 Ilze Rāta 8149 Emergn 04:37:45 SL3 4 S43 +2:00:44 +26:03 00:02:39 565 137 702
190 Dainis Kronbergs 8117 TUKUMS 04:40:25 VL2 50 V147 +2:30:54 +2:19:57 00:02:48 462 81 543
191 Vitālijs Jakovļevs 8079 www.endo.lv 04:49:59 VL1 91 V148 +2:40:28 +2:40:28 00:03:09 447 72 519
192 Liene Kalniņa 10014 Skrienam kopā 04:51:25 SL1 26 S44 +2:14:24 +2:14:24 00:02:43 539 133 672
193 Dace Hartmane 8085 Talsu pauguraines zaķi DNF
194 Mārtiņš Ragainis 8160 Selga DNF