Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
Kalna karalis skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Dzimums Grupa Rezultāts Punkti
1 Alfrēds Apinis 5551 V1 VZ1 00:00:45 300
2 Viktors Saveļjevs 8199 RIEKSTI V2 VL1 00:00:50 268
3 Uldis Kļaviņš 7264 Vivobarefoot /Rieksti V3 VB1 00:00:50 267
4 Ilgvars Dzedulis 5657 NAA V4 VZ1 00:00:51 262
5 Ainārs Brālītis 7113 RIEKSTI V5 VB1 00:00:52 260
6 Eduards Pāķis 5473 Saulkrasti SRT V6 VZ3 00:00:52 257
7 Mārtiņš Krauklis 7294 V7 VB1 00:00:54 249
8 Kristaps Bruners 5360 Virsotne/MARMOT V8 VZ1 00:00:55 246
9 Jānis Baunis 5632 Pulsometrs.lv V9 VZ2 00:00:56 242
10 Artūrs Blūmiņš 8171 Virsotne/MARMOT V10 VL1 00:00:56 240
11 Andris Robalds 5745 pulsometrs.lv V11 VZ2 00:00:56 239
12 Jānis Puida 5505 SSK Bebra V12 VZ2 00:00:58 233
13 Arnis Noveičuks 5765 Žolneroviča Skriešanas klubs V13 VZ2 00:00:58 233
14 Edgars Sprūds 8031 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club V14 VL1 00:00:58 232
15 Jevgeņijs Stepanovs 8118 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club V15 VL1 00:00:58 231
16 Ivars Grobiņš 7091 V16 VB1 00:00:59 229
17 Kaspars Allers 8076 ''Štābs'' BDR V17 VL1 00:00:59 227
18 Voldemārs Lejnieks 7232 SK Dzērvene V18 VB1 00:01:00 224
19 Mārtiņš Karlsons 5334 SK "Tērauds" V19 VZ2 00:01:00 224
20 Mārtiņš Vārna 5078 V20 VZ1 00:01:01 221
21 Edijs Dzalbs 7425 SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE V21 VB1 00:01:01 220
22 Intars Opolais 7340 Izturība V22 VB2 00:01:04 212
23 Agnis Stulpinskis 5763 VSK "Burkānciems & Co" V23 VZ2 00:01:04 209
24 Bruno Priede 5110 V24 VZ1 00:01:05 208
25 Dāniels Ziemelis 7054 EDIZE V25 VB1 00:01:05 207
26 Vladislavs Ņedaivodins 8135 Marienburgas Vilki V26 VL1 00:01:06 204
27 Uldis Raipalis 5768 Supervaroņi V27 VZ2 00:01:06 204
28 Mārtiņš Fārenhorsts 7204 Talsu pakalnu sporta klubs V28 VB1 00:01:06 204
29 Jānis Olengovičs 5076 SPB Run V29 VZ2 00:01:06 203
30 Mārtiņš Babkins 5847 BALTAIS V30 VZ2 00:01:07 202
31 Jānis Vītiņš 5816 RIEKSTI V31 VZ3 00:01:07 200
32 Edijs Tropiņš 7207 MARATONA KLUBS V32 VB1 00:01:08 199
33 Jānis Sīpols 7297 Accenture V33 VB1 00:01:08 199
34 Kristaps Broks 8202 RIEKSTI V34 VL1 00:01:08 198
35 Andis Sakne 5907 Saldus Boksa Klubs V35 VZ2 00:01:09 196
36 Matīss Slikšjānis 5897 SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE V36 VZ1 00:01:10 192
37 Uldis Klepers 7325 Virsotne/MARMOT V37 VB2 00:01:10 192
38 Colin Kolbe 5437 V38 VZ1 00:01:11 191
39 Nauris Spalviņš 5068 Latvijas autoceļu uzturētājs V39 VZ2 00:01:11 190
40 Artūrs Junolainens 5646 Juno Runners V40 VZ2 00:01:11 190
41 Kaspars Adijāns 7031 SPB RUN/Brooks/Mežpils V41 VB1 00:01:11 189
42 Agris Krūmiņš 5199 SPB RUN/Brooks V42 VZ2 00:01:12 188
43 Konstantīns Čursins 5247 ChursinTeam V43 VZ2 00:01:12 188
44 Elvis Rubīns 8035 V44 VL1 00:01:12 188
45 Matīss Vecvagaris 8178 ultrataka.lv V45 VL2 00:01:12 188
46 Andris Saldons 5506 Matisons Runner's club V46 VZ1 00:01:12 188
47 Kristaps Magone 8119 SPB RUN/Brooks V47 VL1 00:01:12 187
48 Artjoms Rekuņenko 7329 V48 VB1 00:01:12 187
49 Gundega Heidingere 5775 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club S1 SZ2 00:01:12 300
50 Edgars Kokorevičs 8089 VSK “Burkānciems & Co” V49 VL1 00:01:12 186
51 Jānis Mežiels 5908 PATRIA-SPORTLAND V50 VZ2 00:01:13 185
52 Andis Geste 8050 VSK NOSKRIEN, TALSU PAUGURAINES ZAĶI V51 VL1 00:01:13 185
53 Artūrs Soročenkovs 5508 Engures sportam / Sporta patriots V52 VZ2 00:01:13 185
54 Kristers Kalašņikovs 10069 Talsu pauguraines zaķi V53 VZ1 00:01:13 184
55 Rūdolfs Leimanis 5514 Riga Runners V54 VZ2 00:01:13 184
56 Laura Čakle 5737 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club S2 SZ2 00:01:13 295
57 Ainārs Kalniņš 5399 V55 VZ2 00:01:13 184
58 Kaspars Kravalis 5418 Lūša spēks - Jēkabpils V56 VZ2 00:01:13 184
59 Ivo Irbe 7311 Talsu pauguraines Zaķi V57 VB1 00:01:13 184
60 Dagnis Boltrikovs 5316 Veselīga Slodzīte V58 VZ2 00:01:14 184
61 Edijs Vilnis 5852 Biznesa parks ABAVA V59 VZ3 00:01:14 182
62 Valdis Bodnieks 10082 Patria Sportland V60 VZ2 00:01:15 181
63 Sergejs Ļeta 7251 PATRIA-SPORTLAND V61 VZ2 00:01:15 180
64 Aigars Silkalns 7200 colorlib.com V62 VB1 00:01:15 179
65 Alvis Danovskis 7020 Pulsometrs.lv V63 VB1 00:01:15 179
66 Jānis Kūms 8128 Inov-8 | Isostar | Polar team Latvia & Pulsometrs.lv V64 VL1 00:01:16 179
67 Gints Krieviņš 7117 V65 VB1 00:01:16 178
68 Raivis Blūms 5367 Juno Runners V66 VZ2 00:01:16 178
69 Renārs Teters-Teterovskis 7132 Marienburgas Vilki V67 VB1 00:01:16 177
70 Ģirts Bulāns 8103 Supervaroņi V68 VL1 00:01:16 177
71 Erasts Bobrovs 5423 Talsu pakalnu klubs V69 VZ1 00:01:16 177
72 Emīls Stallītis 5576 V70 VZ2 00:01:16 177
73 Jānis Grāmatnieks 7046 V71 VB1 00:01:16 177
74 Jānis Griķis 8012 Daugavpils Runners V72 VL1 00:01:17 176
75 Aleksandrs Kuzņecovs 5931 Marienburgas Vilki V73 VZ1 00:01:17 176
76 Kaspars Ušpelis 7403 Patria Sportland V74 VB1 00:01:17 176
77 Artis Dude 5220 Tērvete V75 VZ2 00:01:17 175
78 Sandis Breiers 7150 V76 VB1 00:01:17 175
79 Didzis Glušņevs 5480 Rieksti V77 VZ2 00:01:17 175
80 Edgars Koncevojs 8044 V78 VL1 00:01:18 173
81 Dainis Limanāns 7136 RIEKSTI V79 VB1 00:01:19 171
82 Ansis Šteiners 7025 Marienburgas Vilki V80 VB1 00:01:19 171
83 Ilmārs Jānis Blūzmanis 5320 V81 VZ1 00:01:19 171
84 Artis Krievāns 7222 VSK Burkānciems & Co V82 VB2 00:01:19 171
85 Oskars Cimermanis 8191 Patria Sportland V83 VL1 00:01:19 171
86 Kārlis Vīksne 7208 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club V84 VB1 00:01:19 170
87 Pēteris Grīviņš 7023 pulsometrs.lv | Surikati V85 VB1 00:01:20 170
88 Vitālijs Ribakovs 10179 SPB RUN/Asics V86 VZ2 00:01:20 170
89 Edžus Nedēļa 5573 V87 VZ1 00:01:20 169
90 Jēkabs Majors 5837 Accenture V88 VZ2 00:01:20 169
91 Uģis Kampars 10177 V89 VZ2 00:01:20 169
92 Rainers Paeglis 5374 Siguldas Sporta skola V90 VZ1 00:01:20 168
93 Deivids Bernāns 5689 Baltais V91 VZ1 00:01:20 168
94 Gints Trēziņš 7344 VSK "Burkānciems & Co" V92 VB2 00:01:20 168
95 Kristaps Heinsbergs 7362 PATRIA SPORLAND/Pumpuru VSK V93 VB1 00:01:20 168
96 Artūrs Vadzis 8187 Pulsometrs.lv V94 VL1 00:01:21 168
97 Eriks Vasilevskis 5794 DNB Service Centre V95 VZ2 00:01:21 167
98 Māris Reiniks 7165 V96 VB2 00:01:21 167
99 Vitālijs Žuselis 7275 Daugavpils runners V97 VB2 00:01:21 167
100 Ainis Kanaviņš 5627 SSK Bebra V98 VZ3 00:01:22 166
101 Mārtiņš Niķis 8167 V99 VL1 00:01:22 165
102 Artūrs Jansons 5478 Maratona Klubs V100 VZ2 00:01:22 165
103 Imants Kozačkovs 10191 V101 VZ2 00:01:22 165
104 Miķelis Zumbergs 8138 Virsotne/MARMOT V102 VL1 00:01:22 165
105 Dzintars Skrundenieks 10003 SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE V103 VB1 00:01:22 165
106 Meow Meow 5558 catfood V104 VZ2 00:01:22 165
107 Kārlis Būmans 5714 Emergn V105 VZ2 00:01:22 164
108 Dāvis Uļģis 5849 BALTAIS V106 VZ2 00:01:22 164
109 Reinis Bērziņš 8150 Virsotne/MARMOT V107 VL1 00:01:22 164
110 Martiņš Lūsis 7102 V108 VB1 00:01:23 163
111 Tomass Fedotovs 7257 ČikČik V109 VB1 00:01:23 163
112 Jānis Pauliņš 5652 V110 VZ2 00:01:23 163
113 Lauris Repša 7179 V111 VB1 00:01:23 163
114 Jānis Gailis 7127 V112 VB1 00:01:23 162
115 Andris Edgars Fecers 5074 V113 VZ1 00:01:23 162
116 Bruno Krampe 5935 SS Arkādija V114 VZ1 00:01:23 162
117 Mārcis Grundulis 5706 V115 VZ1 00:01:24 161
118 Gints Putniņš 7187 V116 VB2 00:01:24 161
119 Anrijs Hodžajevs 7370 Bohnenkamp V117 VB1 00:01:24 161
120 Dmitrijs Ničipors 7416 Osveikals/Isostar/Rieksti/PDČ V118 VB1 00:01:24 161
121 Jānis Ābols 10073 Maratona klubs V119 VZ3 00:01:24 161
122 Edgars Goba 8205 Salaspils Zīriņi V120 VL2 00:01:24 160
123 Didzis Videmanis 7061 Mežsusuri V121 VB1 00:01:24 160
124 Kristaps Vārna 5081 V122 VZ1 00:01:24 160
125 Aivars Dobris 5499 ASK PATRIA V123 VZ2 00:01:24 160
126 Lauris Kaparkalējs 5691 Venden V124 VZ1 00:01:25 160
127 Arnis Ābelīte 8146 Virsotne/MARMOT V125 VL2 00:01:25 160
128 Kaspars Vīksne 5288 Supervaroņu treniņi V126 VZ2 00:01:25 159
129 Vladimirs Ļašs 7134 Jaunmārupe skrien! / Briksnis SK / MRC V127 VB2 00:01:25 159
130 Gatis Melgalvis 5386 Kocēnu novads V128 VZ3 00:01:25 159
131 Gita Vilensone 7365 VSK Noskrien Vāveres S3 SB1 00:01:25 254
132 Kristaps Šteinbergs 8111 Legs Misérables V129 VL1 00:01:25 159
133 Girts Daksa 8109 V130 VL1 00:01:25 159
134 Mārtiņš Freibergs 8053 Latvia TrailRace V131 VL1 00:01:25 158
135 Aiga Taulīna 7148 Saldus Boksa klubs S4 SB1 00:01:26 253
136 Dāvis Zariņš 7037 V132 VB1 00:01:26 158
137 Jānis Liepiņš 10127 V133 VZ2 00:01:26 158
138 Jolanta Krastiņa 7239 SPB Run/ Brooks S5 SB1 00:01:26 253
139 Jurģis Kļavpurs 5559 RWA V134 VZ2 00:01:26 158
140 Jānis Liepiņš 5127 Skapari V135 VZ2 00:01:26 157
141 Diāna Liepiņa 5673 Eleven S6 SZ2 00:01:26 252
142 Dairis Kļaviņš 10171 Līgatne V136 VZ1 00:01:26 157
143 Pēteris Nikolajevs 5898 V137 VZ2 00:01:26 157
144 Artūrs Krišjānis Goba 7395 V138 VB1 00:01:26 157
145 Jakub Spryngl 7073 V139 VB2 00:01:26 157
146 Andris Sprūds 8104 VSK Noskrien / Divplākšņi V140 VL1 00:01:26 156
147 Sandis Āboliņš 5586 Kocēnu novads V141 VZ1 00:01:27 156
148 Gatis Lejnieks 7279 NAA V142 VB1 00:01:27 156
149 Aleksejs Bute 10185 Lidosta "Rīga" V143 VB1 00:01:27 156
150 Monta Priedola 10135 S7 SZ2 00:01:27 249
151 Andris Ludriks 7286 RIEKSTI V144 VB2 00:01:27 156
152 Dāvis Liepiņš 5854 V145 VZ2 00:01:27 155
153 Reinis Skorovs 7363 VSK Noskrien V146 VB1 00:01:27 155
154 Aija Denija Trēziņa 5530 ZVOC S8 SZ1 00:01:28 247
155 Kristaps Brēža 7246 Skrienam kopā - Valmiera V147 VB1 00:01:28 154
156 Rihards Serģis 5251 Sporta klubs Ašais V148 VZ1 00:01:28 154
157 Roberts Trofimenko 7387 V149 VB1 00:01:28 154
158 Uģis Dreimanis 5538 V150 VZ2 00:01:28 154
159 Sandis Ziediņš 5779 MARATONA KLUBS V151 VZ2 00:01:28 153
160 Mārtiņš Herings 5504 Emergn V152 VZ2 00:01:28 153
161 Kaspars Vingris 5726 Virsotne/MARMOT V153 VZ2 00:01:29 152
162 Edgars Bērziņš 10086 V154 VZ2 00:01:29 152
163 Mārtiņš Holsts 5918 V155 VZ2 00:01:29 152
164 Vjačeslavs Žunda 5692 LSC V156 VZ3 00:01:29 152
165 Rubens Šulcs 8100 Smiltene V157 VL1 00:01:29 152
166 Mārcis Gedrovičs 5772 V158 VZ2 00:01:29 152
167 Klinta Lauska 7323 Pulsometrs.lv S9 SB1 00:01:29 243
168 Kristaps Kaimiņš 8193 Patria Sportland V159 VL2 00:01:29 152
169 Zigmārs Mazulis 10089 Marienburgas vilki V160 VZ2 00:01:29 152
170 Miks Pētersons 8038 Supervaroņi V161 VL2 00:01:29 151
171 Gvido Kalniņš 8158 Supervaroņi V162 VL1 00:01:30 151
172 Andis Gailis 8102 Kocēnu novads V163 VL2 00:01:30 151
173 Kristaps Ceriņš 8126 SPB RUN/Brooks V164 VL1 00:01:30 151
174 Līga Līdumniece-Šulce 7411 Riga Runners S10 SZ2 00:01:30 241
175 Martiņš Purenkovs 8105 Legs Miserables V165 VL1 00:01:30 151
176 Edgars Kuģenieks 5092 Supervaroņi V166 VZ2 00:01:30 151
177 Mārcis Smalkais 5963 Metam mieru! V167 VZ2 00:01:30 150
178 Guntars Logins 5672 Alpha Partners V168 VZ2 00:01:30 150
179 Artjoms Mastihins 5948 V169 VZ2 00:01:30 150
180 Edgars Bērziņš 7159 mammadaba V170 VB1 00:01:30 150
181 Renārs Vasiļjevs 5699 V171 VZ1 00:01:31 149
182 Emīls Zērnis 5431 OK Saldus V172 VZ1 00:01:31 149
183 Oskars Apsitis 7172 2KOKI V173 VB2 00:01:31 149
184 Ints Vovers 5806 V174 VZ2 00:01:31 148
185 Ralfs Gaubšteins 7036 V175 VB1 00:01:31 148
186 Ivita Šale 5140 SSK Bebra S11 SZ2 00:01:32 236
187 Sergejs Smirnovs 7032 Cibric V176 VB1 00:01:32 147
188 Mareks Vaišļa 8107 ssk Bebra V177 VL2 00:01:32 147
189 Gatis Kriuliņš 5395 V178 VZ3 00:01:32 147
190 Māris Ozols 8130 NAA V179 VL1 00:01:32 147
191 Oskars Oleksivs 7341 Ballu Motors V180 VB1 00:01:32 147
192 Juris Dombrovskis 5572 Rēzeknes novads V181 VZ3 00:01:32 146
193 Tomass Neuss-Lucs 5124 V182 VZ1 00:01:33 146
194 Oskars Ozoliņš 5346 Matisons Runner's Club V183 VZ2 00:01:33 146
195 Agris Hatko 8180 No Running, No Party! V184 VL1 00:01:33 146
196 Dainis Kreicbergs 5291 Sēme V185 VZ3 00:01:33 146
197 Ina Eigenfelde 5361 Mansardi S12 SZ2 00:01:33 233
198 Linards Lauskis 10108 V186 VZ2 00:01:33 145
199 Guntars Būmans 5716 Matisons Runner's Club V187 VZ4 00:01:33 145
200 Armands Kūkajs 7386 V188 VB1 00:01:33 145
201 Sandijs Suhānovs 5392 Siguldas Sporta Skola V189 VZ1 00:01:33 145
202 Ivo Levāns 5625 Engures sportam I Sporta patriots V190 VZ3 00:01:33 145
203 Jānis Leimanis 5314 V191 VZ2 00:01:33 145
204 Arvīds Grāvelis 5823 DEERED V192 VZ2 00:01:34 145
205 Laura Stankuna 5093 Legs Miserables S13 SZ2 00:01:34 231
206 Sandis Homenko 5594 NAA V193 VZ1 00:01:34 144
207 Romāns Kuročkins 5139 V194 VZ2 00:01:34 144
208 Atis Kļavis 8120 Jaunmārupe Skrien! V195 VL2 00:01:34 144
209 Raivo Pienis 5131 ASK PATRIA V196 VZ3 00:01:34 144
210 Aldis Rocēns 7394 Bukdesign I Stirnubuks.lv V197 VB2 00:01:34 144
211 Sandis Štubis 5736 V198 VZ2 00:01:34 143
212 Hugo Jermaks 5560 Laimeskoks V199 VZ1 00:01:34 143
213 Konstantīns Buravcovs 5808 V200 VZ2 00:01:34 143
214 Ilze Vindele 7361 S14 SB1 00:01:35 229
215 Agnis Mūrnieks 8162 OVI V201 VL1 00:01:35 143
216 Krišjānis Svilpe 7085 EY V202 VB1 00:01:35 143
217 Andris Bāliņš 8058 V203 VL1 00:01:35 143
218 Mārtiņš Viļums 5568 V204 VZ2 00:01:35 142
219 Agris Rusmanis 8083 Saldus Boksa Klubs V205 VL1 00:01:36 142
220 Eliss Dukalskis 10158 V206 VZ2 00:01:36 141
221 Irīna Štūla Pankoka 5929 LIDA S15 SZ2 00:01:36 226
222 Māris Āriņš 5385 Barons Ultras V207 VZ2 00:01:36 141
223 Igors Trofimenko 7414 V208 VB2 00:01:36 141
224 Agnese Sperga 7358 Supervaroņi S16 SB1 00:01:36 225
225 Jānis Kolužs 7284 Daugavpils Runners V209 VB1 00:01:36 140
226 Agita Kaļva 5242 Ķegumā spēks S17 SZ3 00:01:36 225
227 Aigars Šuvcāns 7261 Kocēnu novads 1 V210 VB2 00:01:36 140
228 Santa Žukovska 7354 S18 SB1 00:01:37 224
229 Jānis Teteris 7053 Lidosta "Rīga" V211 VB2 00:01:37 140
230 Pāvels Beļajevs 8175 BALTAIS V212 VL2 00:01:37 140
231 Gaitis Sproģis 5200 V213 VZ3 00:01:37 140
232 Ilona Marhele 5066 pulsometrs.lv S19 SZ2 00:01:37 223
233 Annija Zāģere 5088 Rīga Runners 1 S20 SZ1 00:01:37 223
234 Gatis Barons 5309 Kāpa OK V214 VZ2 00:01:37 139
235 Aleksandr Judkin 7035 V215 VB1 00:01:38 139
236 Jānis Znotiņš 7371 Virsotne/MARMOT V216 VB1 00:01:38 139
237 Aleksandra Tihomirova 5651 NAA S21 SZ1 00:01:38 222
238 Arnis Sluga 7213 Virsotne/MARMOT V217 VB2 00:01:38 138
239 Roberts Gaidulis 10153 V218 VZ2 00:01:38 138
240 Reinis Bileskalns 7223 V219 VB1 00:01:38 138
241 Inese Kokoreviča 7221 VSK "Burkānciems & Co" S22 SB1 00:01:38 221
242 Uģis Karasevs 7259 Kocēnu novads V220 VB1 00:01:38 138
243 Dana Mačtama 8055 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S23 SL1 00:01:38 221
244 Dzintars Lejiņš 7248 #patsparsevi V221 VB2 00:01:38 138
245 Artūrs Pauliņš 8190 SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE V222 VL1 00:01:38 138
246 Daiga Hildebrante 10168 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club S24 SZ2 00:01:38 220
247 Aigars Cibuļskis 7353 Legs Miserables V223 VB2 00:01:38 138
248 Jānis Dūka 8098 Run4Fun V224 VL1 00:01:38 137
249 Vladimir Tarasov 7104 V225 VB2 00:01:39 137
250 Dēvids Kristapsons 5219 ASK Patria V226 VZ1 00:01:39 137
251 Alise Kapteine 7348 Selga S25 SB1 00:01:39 219
252 Reinis Markvarts 7215 V227 VB1 00:01:39 137
253 Inga Beizaka 5617 Swedbank S26 SZ2 00:01:39 218
254 Dailis Grinbergs 5264 V228 VZ2 00:01:39 136
255 Laura Pētersone 5584 Kocēnu novads S27 SZ2 00:01:39 218
256 Brets Pirtnieks 5439 V229 VZ3 00:01:39 136
257 Kristaps Daugavietis 7101 Lidosta “Rīga” V230 VB1 00:01:39 136
258 Zane Bulāne 7272 Supervaroņi S28 SB1 00:01:40 217
259 Andrejs Dmitrijevs 7381 BALTAIS V231 VB1 00:01:40 136
260 Agnis Apinis 5410 RUNCIS V232 VZ2 00:01:40 136
261 Ģirts Fišers 7027 MRC V233 VB1 00:01:40 135
262 Dainis Vēsma 5227 V234 VZ2 00:01:40 135
263 Jānis Vizulis 7318 V235 VB2 00:01:40 135
264 Mārtiņš Krams-Keirāns 7377 #ērglisunpiekūns V236 VB1 00:01:40 135
265 Antra Spundiņa 8017 VSK Noskrien S29 SL1 00:01:40 216
266 Jānis Māgurs 5244 KOLKAS SPORTA KLUBS V237 VZ2 00:01:40 135
267 Sigita Vāce 8140 ultrataka.lv S30 SL2 00:01:40 216
268 Evija Abiļeva 5339 Swedbank S31 SZ2 00:01:40 215
269 Niklāvs Eglītis 7236 Jāņkalni V238 VB1 00:01:41 135
270 Valdis Prauliņš 7180 Čiekurkala Road Runners V239 VB2 00:01:41 134
271 Lauris Balgalvis 5606 V240 VZ3 00:01:41 134
272 Mārtiņš Dambis 7099 INSALVO V241 VB1 00:01:41 134
273 Juris Jansons 7268 Swedbank V242 VB2 00:01:41 134
274 Mairis Pētersons 5318 V243 VZ2 00:01:41 134
275 Jānis Avotiņš 5911 PATRIA-SPORTLAND V244 VZ2 00:01:41 134
276 Artūrs Bērziņš 10178 V245 VZ2 00:01:42 133
277 Tālis Paeglis 7010 No Running, No Party! V246 VB1 00:01:42 133
278 Linda Boldāne 8127 Pulsometrs.lv S32 SL1 00:01:42 213
279 Ivo Zemturis 7151 Juno Runners V247 VB2 00:01:42 133
280 Reinis Graviņš 5224 V248 VZ2 00:01:42 132
281 Roberts Ikerts 5412 V249 VZ2 00:01:42 132
282 Aigars Ozolkāja 7219 ASK Patria- Patria Race V250 VB1 00:01:42 132
283 Ieva Freiberga 5193 Swedbank S33 SZ2 00:01:43 211
284 Arvīds Šenbergs 5207 V251 VZ2 00:01:43 132
285 Anete Švilpe 8112 Inov8 / OSveikals.lv / VĀVERES S34 SL1 00:01:43 211
286 Jānis Zaļums 7028 Swedbank V252 VB1 00:01:43 132
287 Ģirts Žagars 7112 Talsu pauguraines zaķi V253 VB1 00:01:43 132
288 Klāvs Sebris 7169 V254 VB1 00:01:43 131
289 Rūdolfs Ričards Andersons 7203 Matisons Runner`s Club V255 VB1 00:01:43 131
290 Rita Anopa 5683 Vāveres S35 SZ2 00:01:43 210
291 Andis Meirēns 7185 Legs Miserables / Gjensidige V256 VB1 00:01:43 131
292 Imants Kaldre 7064 VSK Noskrien V257 VB1 00:01:43 131
293 Artūrs Melbārdis 5266 V258 VZ2 00:01:43 131
294 Indulis Āboliņš 5381 Jaunmārupe skrien V259 VZ3 00:01:43 131
295 Indars Melzobs 10001 V260 VB2 00:01:43 131
296 Mārtiņš Salnājs 5095 V261 VZ3 00:01:44 131
297 Līga Rusiņa 8174 BALTAIS S36 SL1 00:01:44 209
298 Juris Balandis 7082 Marienburgas Vilki V262 VB2 00:01:44 130
299 Andris Ronimoiss 8161 V263 VL1 00:01:44 130
300 Kristaps Cīpols 5102 V264 VZ2 00:01:44 130
301 Viesturs Zimackis 8023 V265 VL1 00:01:44 130
302 Jānis Krūmiņš 5566 V266 VZ2 00:01:44 130
303 Sergejs Maslobojevs 8081 NRC Rīga V267 VL1 00:01:44 130
304 Jānis Jerofejevs 8166 Lūša spēks - Jēkabpils V268 VL1 00:01:44 129
305 Artis Kubliņš 5436 KUBLIŅI V269 VZ3 00:01:45 129
306 Vitālijs Teteruks 5245 V270 VZ2 00:01:45 129
307 Artis Šauriņš 7122 New Village Workout V271 VB1 00:01:45 129
308 Kalvis Silgals 8021 Surikati / Eveko poligrāfija V272 VL1 00:01:45 129
309 Jānis Dainis 5596 Kocēnu novads 1 V273 VZ4 00:01:45 129
310 Jānis Artemjevs 5090 V274 VZ2 00:01:45 129
311 Roberts Rautmanis 5344 V275 VZ1 00:01:45 129
312 Ilze Meijere 7402 Patria Sportland S37 SB1 00:01:45 207
313 Juris Misters 7355 V276 VB1 00:01:45 129
314 Reinis Jasliņš 8164 Jaunmārupe skrien! V277 VL2 00:01:45 129
315 Edgars Auziņš 5107 Matisons Runner's Club V278 VZ3 00:01:45 129
316 Lote Freināte 5509 Engures sportam S38 SZ1 00:01:45 206
317 Sandra Zālamane 5771 Selga S39 SZ2 00:01:45 205
318 Roberts Sukonovs 8194 Supervaroņi V279 VL1 00:01:46 128
319 Toms Martins Šaķis 10116 Scott Running Latvia/ Latvia Trail Race V280 VZ1 00:01:46 128
320 Dāvis Zelmenis 5301 Maratona klubs / Matisons Runner’s Club V281 VZ2 00:01:46 128
321 Filips Andrejevs 5760 V282 VZ1 00:01:46 128
322 Aigars Rozenbergs 7093 V283 VB1 00:01:46 128
323 Henrijs Helmanis 5885 AMSERV V284 VZ1 00:01:46 128
324 Dmitrijs Čursins 5269 ChursinTeam V285 VZ1 00:01:46 128
325 Darija Sokolova 5945 Accenture S40 SZ2 00:01:46 205
326 Dace Spalva 5098 Kocēnu novads S41 SZ2 00:01:46 204
327 Oļegs Solovjovs 5426 Talsu pakalnu sporta klubs V286 VZ3 00:01:46 128
328 Vladislavs Aļehnovičs 8043 KROKUS V287 VL1 00:01:46 128
329 Viviana Kirilova 8151 VSK Noskrien Vāveres S42 SL2 00:01:46 204
330 Beāte Anna Klepere 5764 Takši S43 SZ1 00:01:46 203
331 Iņigo Torre 7120 V288 VB1 00:01:46 127
332 Armands Stabulnieks 5239 Lidosta "Rīga" V289 VZ3 00:01:46 127
333 Līga Irbe 5581 Talsu pauguraines Zaķi S44 SZ3 00:01:47 203
334 Gints Krastiņš 8147 Emergn V290 VL1 00:01:47 127
335 Benedikt Petrauschke 5497 V291 VZ1 00:01:47 127
336 Zanda Malančuka 7389 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club S45 SB1 00:01:47 203
337 Jānis Neimanis 5479 Talsu pakalnu sporta klubs V292 VZ4 00:01:47 127
338 Aivis Šteinfelds 5030 V293 VZ2 00:01:47 127
339 Gatis Berķis 5491 Pulsometrs.lv V294 VZ2 00:01:47 126
340 Jurģis Kukša 5774 V295 VZ2 00:01:47 126
341 Guntars Eglītis 5592 Kocēnu novads 1 V296 VZ2 00:01:47 126
342 Mikus Zagata 8049 Marienburgas Vilki V297 VL1 00:01:47 126
343 Evelīna Vasiļjeva 5570 S46 SZ1 00:01:47 202
344 Aivis Rumba 5254 OldSnails V298 VZ2 00:01:47 126
345 Rasma Čoiča 5910 Patria Sportland S47 SZ2 00:01:47 202
346 Arnis Ķēpulis 7399 Grieze V299 VB1 00:01:48 126
347 Juris Derevjanko 5417 V300 VZ2 00:01:48 126
348 Igors Zinkevičs 5857 RWA V301 VZ3 00:01:48 126
349 Guntis Grīnfelds 7337 Emergn V302 VB1 00:01:48 126
350 Kaspars Blūms 10088 3D Running V303 VZ2 00:01:48 126
351 Nelda Neilande 5842 Supervaroņu treniņi S48 SZ1 00:01:48 201
352 Jānis Skujenieks 7182 Ozons V304 VB1 00:01:48 126
353 Santa Puriņa 8179 S49 SL2 00:01:48 201
354 Ilze Limanane 8039 VSK Noskrien Vāveres S50 SL2 00:01:48 201
355 Nils Jansons 10204 V305 VB1 00:01:48 125
356 Elvijs Semjonovs 5122 Zemgales Ziņas V306 VZ1 00:01:48 125
357 Raivis Skrinda 5462 Bioderma V307 VZ2 00:01:48 125
358 Māris Roznieks 10103 Amongas V308 VZ3 00:01:48 125
359 Jānis Bikše 5113 V309 VZ2 00:01:48 125
360 Andris Markavs 5698 SALDUS VIRVES VILKŠANAS KLUBS V310 VZ2 00:01:48 125
361 Sentis Strods 7417 Supervaroņi V311 VB1 00:01:49 125
362 Sanita Jolanta Draudiņa 5212 S51 SZ2 00:01:49 199
363 Andris Ratkus 7369 V312 VB1 00:01:49 124
364 Kārlis Kostjukovs 7424 Purva Kurmji V313 VB2 00:01:49 124
365 Juris Lācis 5008 V314 VZ2 00:01:49 124
366 Mareks Tumašs 8116 Sapiens/Spararats V315 VL2 00:01:49 124
367 Māris Lūsis 8032 Skrienošie Lūši V316 VL2 00:01:49 124
368 Jānis Tamsons 5456 V317 VZ3 00:01:49 124
369 Andris Mežgailis 5571 Limbaži SKRIEN V318 VZ3 00:01:49 124
370 Intars Veberis 7407 V319 VB2 00:01:49 124
371 Linda Ezera 7040 S52 SB1 00:01:49 198
372 Alise Kalniņa 7098 H.T.L. S53 SB1 00:01:49 198
373 Lauris Veidemanis 7400 V320 VB1 00:01:49 124
374 Vladislavs Žuselis 5631 V321 VZ2 00:01:50 124
375 Viktors Žeikars 5932 TEAM ŽEIKARI V322 VZ1 00:01:50 123
376 Edgars Rancāns 5323 DIVI PLUS DIVI V323 VZ2 00:01:50 123
377 Jānis Avens 5144 MaratonaKlubs/Rembate V324 VZ3 00:01:50 123
378 Anete Casno 7324 S54 SB1 00:01:50 197
379 Alvis Bitenieks 7072 Latvijas Finieris V325 VB1 00:01:50 123
380 Matīss Haritonovs 8129 Pulsometrs.lv V326 VL1 00:01:50 123
381 Ilmars Knipšis 7123 VSK Noskrien Seniori V327 VB3 00:01:50 123
382 Yarоslav Bondarev 5888 V328 VZ1 00:01:50 123
383 Linda Žukovska 5917 DNB Service Centre S55 SZ2 00:01:50 197
384 Lāsma Zebuliņa 7331 VSK Noskrien Blonde S56 SB2 00:01:50 197
385 Elīna Barone 5535 SPB Run/Brooks S57 SZ2 00:01:50 196
386 Irena Gedroviča 5769 Jaunmārupe skrien S58 SZ2 00:01:50 196
387 Jānis Dubovičs 5883 Tomāti V329 VZ2 00:01:51 122
388 Valentīna Romanova 5142 S59 SZ2 00:01:51 196
389 Āris Sūniņš 5916 Sportland V330 VZ2 00:01:51 122
390 Aivars Šķudītis 8016 Latvijas Finieris V331 VL1 00:01:51 122
391 Elvis Lodiņš 10156 Saldus zaķi V332 VZ2 00:01:51 122
392 Niks Jansons 10007 NJ Media V333 VB1 00:01:51 122
393 Zigmunds Rībens 5243 V334 VZ3 00:01:51 122
394 Mārtiņš Ruttulis 7092 V335 VB1 00:01:51 122
395 Aigars Bundzinieks 8186 V336 VL3 00:01:51 122
396 Sandija Sorokina 5332 ASK PATRIA S60 SZ1 00:01:51 195
397 Kristaps Rozenvalds 5126 Arbor / Valmiera V337 VZ2 00:01:51 122
398 Māris Andriksons 5047 V338 VZ3 00:01:51 121
399 Elīna Lūse 7421 Lūši S61 SB1 00:01:52 194
400 Aldis Rancāns 5297 Vecpiebalga V339 VZ4 00:01:52 121
401 Guntis Rasims 8113 Rēzeknes novads V340 VL1 00:01:52 121
402 Rūdolfs Bondars 8078 3D Running V341 VL1 00:01:52 121
403 Māris Plūmiņš 5155 MRC V342 VZ3 00:01:52 121
404 Renārs Vaivods 7096 DNB Service Centre V343 VB1 00:01:52 121
405 Mārtiņš Plaudis 8173 VSK Noskrien/ SK Dzērvene V344 VL1 00:01:52 121
406 Ivars Brauns 8131 Lynxdojo V345 VL2 00:01:52 121
407 Vents Lupkins 7256 SPB RUN/Brooks V346 VL1 00:01:52 121
408 Jānis Ozoliņš 5724 V347 VZ3 00:01:52 121
409 Jānis Sirmais 8025 Guddžobs Guddans V348 VL1 00:01:52 121
410 Jānis Upītis 5168 V349 VZ2 00:01:52 120
411 Harijs Akers 5101 V350 VZ2 00:01:53 120
412 Heinrihs Otomers 7303 V351 VB2 00:01:53 120
413 Linda Grīnberga 5828 S62 SZ2 00:01:53 192
414 Agris Spalviņš 5485 Rauna V352 VZ4 00:01:53 120
415 Viesturs Puriņš 5585 V353 VZ3 00:01:53 120
416 Gints Bērziņš 8048 Brīvdienu ģimene V354 VL2 00:01:53 120
417 Reinis Veinbergs 5215 Valkas LEHI V355 VZ1 00:01:53 120
418 Mārcis Kalniņš 7228 Jaunmārupe Skrien! V356 VB1 00:01:53 120
419 Lita Dzelme 5604 Riga Runners S63 SZ3 00:01:53 191
420 Emīls Liepiņš 5679 Venden V357 VZ1 00:01:53 120
421 Jānis Labsvīrs 5820 V358 VZ3 00:01:53 120
422 Rihards Hohbergs 5729 Latvijas Finieris V359 VZ1 00:01:53 119
423 Markus Urtāns 5829 Lūša spēks - Jēkabpils V360 VZ1 00:01:53 119
424 Agris Samcovs 8197 Musliks V361 VL2 00:01:53 119
425 Jānis Krastiņš 7154 'zibenzellis' V362 VB1 00:01:54 119
426 Līga Norkus 5111 Saldus boksa klubs S64 SZ3 00:01:54 190
427 Liene Blumbeka 5875 Virsotne/MARMOT S65 SZ2 00:01:54 190
428 Katrīna Levāne 5626 Engures sportam I Sporta patriots S66 SZ1 00:01:54 190
429 Ivars Martinovs 5364 Sporta centrs Jugla V363 VZ2 00:01:54 119
430 Elmārs Martinsons 5796 V364 VZ3 00:01:54 119
431 Linda Beldava 5880 VSK Noskrien Vāveres S67 SZ3 00:01:54 190
432 Erika Olberkyte 10169 Alūksne OK S68 SZ1 00:01:54 190
433 Indulis Tilgass 5191 V365 VZ3 00:01:54 118
434 Jānis Freimanis 5379 Yo V366 VZ2 00:01:54 118
435 Uģis Bents 7393 V367 VB2 00:01:54 118
436 Zintis Rove 5094 V368 VZ2 00:01:54 118
437 Jānis Skamanis 5210 The Last Gentleman V369 VZ2 00:01:54 118
438 Teo Jermaks 5561 Laimeskoks V370 VZ1 00:01:55 118
439 Kate Dūdele 7384 Legs Miserables S69 SB1 00:01:55 189
440 Juris Čerpinskis 7364 SK Pūre V371 VB1 00:01:55 118
441 Mārtiņš Bērziņš 7218 V372 VB2 00:01:55 118
442 Viesturs Dude 5799 Dobeles Sporta skola V373 VZ4 00:01:55 118
443 Jānis Ozols 7209 Riga Runners V374 VB1 00:01:55 118
444 Kristīne Gržibovska 8121 SK Dzērvene S70 SL1 00:01:55 189
445 Aleksis Jarockis 7322 V375 VB1 00:01:55 118
446 Elīna Kabaļina 8046 S71 SL1 00:01:55 189
447 Andis Jaunķierpis 8007 Maratona klubs V376 VL2 00:01:55 118
448 Stefan Knoflach 5169 V377 VZ1 00:01:55 117
449 Haralds Pūce 5835 Madona V378 VZ3 00:01:55 117
450 Niks Jaunzems 7350 Noskrien Cēsis V379 VB1 00:01:55 117
451 Konstantin Ozerov 5336 V380 VZ2 00:01:56 117
452 Māris Pankoks 5510 V381 VZ3 00:01:56 117
453 Jānis Vilmanis 5518 V382 VZ2 00:01:56 117
454 Margarita Peteļina 7254 S72 SB2 00:01:56 187
455 Sandris Sabajevs 5310 V383 VZ3 00:01:56 117
456 Māris Graudiņš 5001 V384 VZ3 00:01:56 117
457 Oskars Eglītis 5137 V385 VZ1 00:01:56 117
458 Normunds Stepāns 7237 STROPS Technologies V386 VB1 00:01:56 117
459 Igors Matjola 5105 V387 VZ2 00:01:56 117
460 Pēteris Kļava 8189 VSK Noskrien V388 VL2 00:01:56 117
461 Evita Hibšmane 5733 S73 SZ2 00:01:56 186
462 Nauris Bertmanis 10188 V389 VZ2 00:01:56 116
463 Artūrs Kupcovs 5171 V390 VZ1 00:01:56 116
464 Arnis Mālbergs 7321 VSK Noskrien V391 VB1 00:01:56 116
465 Agris Hermanis 7231 V392 VB2 00:01:57 116
466 Dainis Saukāns 8027 V393 VL2 00:01:57 116
467 Valdis Ņilovs 5300 Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/SK Ozolnieki/SC Ogre V394 VZ3 00:01:57 116
468 Kristaps Skujiņš 7079 IGT V395 VB1 00:01:57 115
469 Andris Marherts 5106 H.T.L. V396 VZ2 00:01:57 115
470 Dace Tetere 7000 Lielie Dibeni S74 SB1 00:01:57 185
471 Kaspars Golmeisters 5639 NAA V397 VZ1 00:01:57 115
472 Markss Semjonovs 10201 V398 VZ1 00:01:57 115
473 Gvido Čerbakovs 8070 V399 VL2 00:01:57 115
474 Iveta Bērziņa 7398 RIGA RUNNERS II S75 SB1 00:01:57 185
475 Denis Sokolovs 8195 V400 VL2 00:01:58 115
476 Raivita Birkentāla 5119 Talsu Pauguraines Zaķi S76 SZ3 00:01:58 184
477 Krišs Amandovs 10160 V401 VZ1 00:01:58 115
478 Ieva Deiče 5138 S77 SZ2 00:01:58 184
479 Zane Tilta-Kūma 7290 Vāveres S78 SB1 00:01:58 184
480 Jānis Šņoriņš 7195 Talsu pakalnu sporta klubs V402 VB1 00:01:58 115
481 Valdis Skotelis 7034 V403 VB1 00:01:58 115
482 Sandis Sproģis 5178 Tet V404 VZ3 00:01:58 115
483 Mārcis Bogdānovs 5637 NAA V405 VZ1 00:01:58 115
484 Inese Cīrule 5335 Biznesa parks ABAVA S79 SZ2 00:01:58 183
485 Andis Miķelsons 7059 V406 VB2 00:01:58 115
486 Jānis Sondors 7181 Riga Runners V407 VB1 00:01:58 114
487 Janis Kopmanis 7380 V408 VB2 00:01:59 114
488 Arnis Mūrnieks 8153 V409 VL2 00:01:59 114
489 Deniss Rostkovskis 7269 V410 VB1 00:01:59 114
490 Ritvars Kalniņš 8041 Skrienam kopā - Valmiera V411 VL2 00:01:59 114
491 Ināra Lūse 5513 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club S80 SZ4 00:01:59 183
492 Arnis Šūlmeisters 5548 V412 VZ3 00:01:59 114
493 Lauma Liberte 5905 Jaunā spriedze S81 SZ2 00:01:59 182
494 Edgars Rauza 5358 V413 VZ2 00:01:59 114
495 Kaspars Bulindzs 7427 Accenture V414 VB1 00:01:59 114
496 Reinis Braķis 7342 V415 VB1 00:01:59 114
497 Jānis Šmits 8037 SOLI PA SOLIM V416 VL1 00:01:59 113
498 Aleksejs Pastuhovs 10148 A24 V417 VZ2 00:02:00 113
499 Ineta Jerofejeva 7267 Lūša spēks - Jēkabpils S82 SB1 00:02:00 181
500 Amanda Krūmiņa 8082 S83 SL1 00:02:00 181
501 Ivars Broničs 8154 Guddžobs Guddans V418 VL1 00:02:00 113
502 Tomass Mičulis 5299 V419 VZ1 00:02:00 113
503 Guntis Zvilna 7304 Biznesa parks ABAVA V420 VB2 00:02:00 113
504 Kārlis Ielejs 8014 Rīga Runners V421 VL2 00:02:00 113
505 Timurs Kukes 5512 V422 VZ1 00:02:00 113
506 Mārcis Megnis 5393 V423 VZ2 00:02:00 113
507 Ēriks Roze 5633 V424 VZ2 00:02:00 113
508 Jānis Jurševskis 8206 V425 VL1 00:02:00 113
509 Juris Šķudītis 5415 Latvijas Finieris V426 VZ3 00:02:00 112
510 Uģis Treikmanis 5435 V427 VZ2 00:02:00 112
511 Oskars Zērnis 7186 OK Saldus V428 VB2 00:02:01 112
512 Laura Andersone 5821 S84 SZ2 00:02:01 180
513 Oskars Suheckis 5354 V429 VZ2 00:02:01 112
514 Daiga Rove 5290 Swedbank S85 SZ2 00:02:01 179
515 Arnis Vilčinskis 5389 iSK ZB Fizkultūra V430 VZ2 00:02:01 112
516 Valdis Miezītis 8124 Engures Sportam I Sporta patriots V431 VL2 00:02:01 112
517 Mārtiņš Veseris 5685 V432 VZ2 00:02:01 112
518 Gita Kolerte 5228 S86 SZ2 00:02:01 178
519 Kaspars Vēzītis 7142 Lielupes Buki V433 VB2 00:02:01 111
520 Mārtiņš Eiduks 10176 V434 VZ3 00:02:02 111
521 Ints Radziņš 5583 V435 VZ2 00:02:02 111
522 Kaspats Kirsteins 5534 V436 VZ2 00:02:02 111
523 Vadims Maskancevs 5941 escaperoom.lv V437 VZ2 00:02:02 111
524 Kārlis Skutāns 5163 VPK V438 VZ1 00:02:02 111
525 Verners Vitkovskis 5540 Vitkovsky team V439 VZ1 00:02:02 111
526 Baiba Zvirbule 7128 S87 SB2 00:02:02 177
527 Aigars Freimanis 5877 V440 VZ2 00:02:02 111
528 Deniss Gorba 5608 LSC V441 VZ3 00:02:02 111
529 Dace Banga-Hodžajeva 7351 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club S88 SB1 00:02:02 177
530 Dainis Hohbergs 5964 Latvijas Finieris V442 VZ3 00:02:02 111
531 Elina Amatniece 5703 Maratonaklubs S89 SZ2 00:02:02 177
532 Kristīne Mergina 5268 S90 SZ2 00:02:02 177
533 Sindija Skangale 5443 Swedbank S91 SZ2 00:02:02 177
534 Dace Blūma 8072 Juno Runners S92 SL1 00:02:02 177
535 Gatis Pocs 5868 V443 VZ2 00:02:02 111
536 Jānis Vilks 5069 4 Vilki V444 VZ2 00:02:03 110
537 Andrejs Gaumigs 5892 MARATONA KLUBS V445 VZ4 00:02:03 110
538 Aigars Vitkovskis 5542 Vitkovsky team V446 VZ3 00:02:03 110
539 Aleksis Borozdins 7302 Salacgrīva V447 VB1 00:02:03 110
540 Kalvis Ķikuts 7276 V448 VB1 00:02:03 110
541 Artis Grahoļskis 5133 V449 VZ2 00:02:03 110
542 Arnis Kurps 10110 Skrienam kopā - Valmiera V450 VB1 00:02:03 110
543 Rinalds Gronskis 5349 Engures Sportam V451 VZ4 00:02:03 110
544 Artis Māls 5654 NAA V452 VZ1 00:02:03 110
545 Gunta Reinicāne 7242 S93 SB2 00:02:03 176
546 Eviss Bertrands 5517 Worldline V453 VZ2 00:02:03 110
547 Marta Kvisvika 7109 KVISVIKI S94 SB1 00:02:03 176
548 Olga Maloļetņikova 8052 Riga Runners I S95 SL1 00:02:03 176
549 Edijs Soms 5347 V454 VZ2 00:02:03 110
550 Guntars Siliņš 5962 KROKUS V455 VZ3 00:02:03 110
551 Mārcis Petzāle 7406 Noskrien Cēsis / Karro Team V456 VB1 00:02:04 110
552 Aleksandrs Petruhins 7060 V457 VB1 00:02:04 109
553 Jānis Bārda 5177 V458 VZ3 00:02:04 109
554 Dace Tenberga 5825 Engures sportam S96 SZ3 00:02:04 175
555 Edgars Bikse 5788 Latvijas Finieris V459 VZ2 00:02:04 109
556 Vladimirs Misāns 7299 V460 VB2 00:02:04 109
557 John Aage Andersen 5312 Atea Global Services V461 VZ4 00:02:04 109
558 Ronalds Liepiņš 5546 Metroons V462 VZ3 00:02:04 109
559 Jānis Krēsliņš 5302 Swedbank V463 VZ2 00:02:04 109
560 Artūrs Bucenieks 5711 V464 VZ2 00:02:04 109
561 Kristiāna Bērziņa 10010 S97 SB1 00:02:04 174
562 Agnese Bokta 5863 MoBoActive S98 SZ2 00:02:04 174
563 Ligita Leitlande 7426 Zemgales Ziņas S99 SB2 00:02:04 174
564 Kristaps Brizga 10180 Olainfarm V465 VB1 00:02:04 109
565 Laura Kaleja 7289 VSK Noskrien Divplākšņi S100 SB1 00:02:04 174
566 Elza Žumbure 5377 Legs Miserables S101 SZ2 00:02:05 174
567 Artis Ķemeris 7022 V466 VB1 00:02:05 109
568 Edmunds Mičulis 5298 V467 VZ3 00:02:05 109
569 Jānis Zīle 10008 OZO Strength & Conditioning V468 VB1 00:02:05 108
570 Jānis Pugačs 8011 Alusvēders V469 VL1 00:02:05 108
571 Olafs Smiltnieks 7379 Olainfarm V470 VB2 00:02:05 108
572 Andris Žukovskis 5476 SQUAD.LV V471 VZ2 00:02:05 108
573 Guntis Strazds 5619 V472 VZ4 00:02:05 108
574 Zane Dziļuma 8042 Legs Miserables S102 SL1 00:02:05 173
575 Agnis Kabineckis 5605 V473 VZ2 00:02:05 108
576 Krišjānis Pinka 5776 V474 VZ2 00:02:05 108
577 Kaspars Ummers 10155 Piepe V475 VZ3 00:02:05 108
578 Kristīne Krista Lejniece 7121 Zemgales Ziņas S103 SB1 00:02:06 173
579 Ieva Upmace-Grīviņa 7265 Surikati S104 SB1 00:02:06 173
580 Aldis Ezers 8009 V476 VL1 00:02:06 108
581 Valdis Devjatņikovs 5189 Sk Katrīna V477 VZ2 00:02:06 108
582 Armands Auziņš 8156 Riga Runners SB V478 VL2 00:02:06 108
583 Aivis Pijols 5019 Draugiem Group V479 VZ2 00:02:06 108
584 Edgars Treigūts 5836 Paskriesim V480 VZ2 00:02:06 108
585 Māris Videmanis 7066 Mežsusuri V481 VB2 00:02:06 108
586 Jānis Laganovskis 7420 VSK Noskrien V482 VB1 00:02:06 108
587 Arvīds Germovs 8137 V483 VL2 00:02:06 108
588 Konstantīns Zorins 7292 ZILBER V484 VB1 00:02:06 108
589 Arturs Kažmers 8136 V485 VL1 00:02:06 107
590 Laura Bērziņa 5375 S105 SZ2 00:02:06 172
591 Gatis Brokāns 8192 Matisons Runner's Club V486 VL2 00:02:06 107
592 Raivis Siliņš 10152 V487 VZ2 00:02:06 107
593 Jurģis Urtāns 8169 Lūša spēks - Jēkabpils V488 VL1 00:02:06 107
594 Kristers Ozoliņš 5129 Vibrācija. V489 VZ1 00:02:06 107
595 Kaspars Olte 5719 V490 VZ3 00:02:06 107
596 Valerii Kozhevnikov 8059 Чорне море V491 VL1 00:02:06 107
597 Andrejs Movļaiko 5416 V492 VZ2 00:02:06 107
598 Ivo Zeps 10141 V493 VZ2 00:02:07 107
599 Konstantīns Vasiļjevs 7382 V494 VB1 00:02:07 107
600 Reinis Ozols 5109 V495 VZ2 00:02:07 107
601 Daina Stonka 5190 S106 SZ2 00:02:07 170
602 Inese Otomere 7298 PICA LULU S107 SB2 00:02:07 170
603 Guntis Pucens 7240 SK Katrīna V496 VB3 00:02:07 106
604 Juris Medvids 7111 V497 VB1 00:02:07 106
605 Viktors Rūsa 10079 V498 VZ2 00:02:07 106
606 Dzintars Derkačs 8093 Taisnais V499 VL2 00:02:07 106
607 Jēkabs Vinciuns 7095 V500 VB1 00:02:07 106
608 Jānis Veļķeris 7252 V501 VB1 00:02:07 106
609 Andis Ozoliņš 5767 Taisnais V502 VZ3 00:02:08 106
610 Dāvis Pankoks 10015 LIDA V503 VB1 00:02:08 106
611 Evita Pētersone 5217 S108 SZ1 00:02:08 170
612 Konstantīns Lukaševičs 5532 Accenture V504 VZ2 00:02:08 106
613 Jānis Aišpurs 5893 BUM BUM V505 VZ3 00:02:08 106
614 Niks Stara 7359 Bigbank V506 VB1 00:02:08 106
615 Gunnar Koitne 5953 JK Hermes V507 VZ4 00:02:08 106
616 Egija Tamsone 5455 Matisons Runner's Club S109 SZ3 00:02:08 169
617 Ronalds Rodiks 5128 V508 VZ2 00:02:08 106
618 Dāvis Rozītis 7033 SPB RUN/Brooks V509 VB1 00:02:08 106
619 Lauris Zeltiņš 5961 RP SIA RĪGAS SATIKSME V510 VZ1 00:02:08 106
620 Kaspars Rullis 5276 V511 VZ3 00:02:08 105
621 Raivo Amoliņš 10173 Sporta patriots V512 VL1 00:02:09 105
622 Santa Birģele 7346 Selga S110 SB1 00:02:09 169
623 Zigmunds Vītiņš 8026 Noskrien Cēsis V513 VL2 00:02:09 105
624 Māris Bumbieris 5807 Latvijas Finieris V514 VZ2 00:02:09 105
625 Niklāvs Švēde 10104 Eleven Sportswear Latvia V515 VL1 00:02:09 105
626 Anete Ķikuste 5580 TallRo S111 SZ2 00:02:09 168
627 Elvis Ābeltiņš 5554 V516 VZ2 00:02:09 105
628 Armands Upīte 7418 V517 VB2 00:02:09 105
629 Mārtiņš Puriņš 5677 VESTEROTES V518 VZ2 00:02:09 105
630 Roberts Šampans 7107 Swedbank V519 VB1 00:02:10 105
631 Alvita Mirecka 8101 Talsu pakalnu sporta klubs S112 SL2 00:02:10 167
632 Jānis Kaibe 5595 Kocēnu novads 1 V520 VZ2 00:02:10 104
633 Kristaps Ventiņš 5120 V521 VZ2 00:02:10 104
634 Māris Freimanis 10011 V522 VB1 00:02:10 104
635 Edgars Skuja 7413 LIDA V523 VB1 00:02:10 104
636 Lība Jansone 5434 S113 SZ1 00:02:10 167
637 Imants Kaktabulis 7056 V524 VB1 00:02:10 104
638 Justīne Undzēna 7205 S114 SB1 00:02:10 166
639 Sandra Gaile 10068 S115 SZ2 00:02:10 166
640 Kaspars Šnepers 5206 dushas.lv V525 VZ2 00:02:10 104
641 Žans Verdens 8099 V526 VL2 00:02:10 104
642 Ludmila Joce 8125 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club S116 SL3 00:02:10 166
643 Māris Blumbergs 5125 V527 VZ3 00:02:10 104
644 Evita Ruskova 5636 VSK Noskrien S117 SZ2 00:02:11 166
645 Diāna Lauska 5451 DPD LATVIJA S118 SZ2 00:02:11 166
646 Raivis Ķergalvis 7141 V528 VB2 00:02:11 104
647 Andris Lanka 5686 TRX Cēsis V529 VZ3 00:02:11 103
648 Kaspars Vaivods 8184 KKDEV V530 VL1 00:02:11 103
649 Sandris Kaparkalējs 5688 VENDEN V531 VZ3 00:02:11 103
650 Jānis Ausmanis 5709 SK Katrīna V532 VZ3 00:02:11 103
651 Jānis Sīmanis 7184 V533 VB1 00:02:11 103
652 Aivars Zaķis 7155 Maratona klubs/LSC V534 VB3 00:02:11 103
653 Gunārs Grundštoks 7404 VSK Noskrien / PaBaso.lv V535 VB1 00:02:11 103
654 Aigars Bērziņš 7243 V536 VB1 00:02:11 103
655 Deniss Galiņš 7178 Bites V537 VB2 00:02:11 103
656 Ivo Pušņins 5848 V538 VZ2 00:02:11 103
657 Evija Vate 8033 Engures Sportam/Sporta patriots S119 SL1 00:02:11 165
658 Kristaps Ceriņš 7274 RECRO V539 VB1 00:02:11 103
659 Līva Bileskalne 5556 S120 SZ1 00:02:11 165
660 Jānis Lagzdkalns 5203 Jaunmārupe skrien/OK Kurmis V540 VZ4 00:02:12 103
661 Guntars Kukuļinskis 8067 Thunder Solutions V541 VL2 00:02:12 103
662 Agris Kamenders 5896 In Dust We Trust V542 VZ2 00:02:12 103
663 Elizabete Blūmentāle 7220 MINTPrint / Ozons S121 SB1 00:02:12 164
664 Normunds Grava 5234 V543 VZ3 00:02:12 103
665 Edgars Rollis 7196 V544 VB1 00:02:12 103
666 Maris Rudens 7333 Riga Ironman Team V545 VB2 00:02:12 103
667 Inese Meldere 7016 S122 SB2 00:02:12 164
668 Guntis Gailītis 5457 V546 VZ3 00:02:12 102
669 Viesturs Tohvs 5589 Gollner Spedition V547 VZ3 00:02:12 102
670 Rebeka Zekante 5670 Lūša spēks - Jēkabpils S123 SZ1 00:02:12 164
671 Ivars Vacers 5812 V548 VZ2 00:02:12 102
672 Artis Trapša 5214 Blāča draugi V549 VZ2 00:02:13 102
673 Dārta Otomere 7106 S124 SB1 00:02:13 163
674 Andis Lūsis 7216 Talsu pakalnu sporta klubs V550 VB1 00:02:13 102
675 Laura Gūtmane 5226 S125 SZ2 00:02:13 163
676 Sabīne Eglīte 7189 Jāņkalni S126 SB1 00:02:13 163
677 Aija Rogāle 5784 KROKUS S127 SZ3 00:02:13 163
678 Edgars Pētersons 5947 V551 VZ2 00:02:13 102
679 Māris Vīlips 7198 V552 VB2 00:02:13 102
680 Maksims Leščinskis 7249 Zoorbagan V553 VB2 00:02:13 102
681 Valdis Fiļovs 5824 PacPaSevi V554 VZ3 00:02:13 102
682 Lina Alia Maaser 5103 S128 SZ1 00:02:13 163
683 Santa Roze 5618 VSK Noskrien Divplākšņi S129 SZ3 00:02:13 163
684 Olga Ponomarjova 5272 LLU VK S130 SZ2 00:02:13 163
685 Ilze Leščinska 5578 Zoorbagan S131 SZ3 00:02:13 163
686 Aivars Beldavs 5292 V555 VZ3 00:02:14 101
687 Vilnis Lībeks 5039 V556 VZ1 00:02:14 101
688 Sandra Bušaite 5539 S132 SZ2 00:02:14 162
689 Elvis Bernhards 5552 V557 VZ2 00:02:14 101
690 Mārtiņš Torsters 5397 V558 VZ2 00:02:14 101
691 Lauris Mežiņš 7015 IGT V559 VB1 00:02:14 101
692 Gita Muceniece 7146 Maratona klubs S133 SB1 00:02:14 162
693 Baiba Mežgaile 5616 Limbaži SKRIEN S134 SZ3 00:02:14 162
694 Aija Briede 5373 S135 SZ3 00:02:14 162
695 Aiva Klepere 7319 Ziemeļkurzeme OK S136 SB1 00:02:14 162
696 Gatis Kalējs 5067 Swedbank V560 VZ3 00:02:14 101
697 Gatis Molodcovs 5923 MoBo Active V561 VZ2 00:02:14 101
698 Aivars Spūlis 7287 Izturība V562 VB2 00:02:14 101
699 Mārtiņš Brenčs 7295 Engures sportam I Sporta patriots V563 VB1 00:02:14 101
700 Juris Ozoliņš 5317 Herbalife24 V564 VZ2 00:02:14 101
701 Ainārs Kravalis 7083 Siguldas maratona klubs V565 VB2 00:02:15 101
702 Sandis Pužulis 7334 V566 VB2 00:02:15 101
703 Ruta Šķipare 7171 Lūša spēks - Jēkabpils S137 SB2 00:02:15 161
704 Michael Mueller 8065 Natural Fitness Lab V567 VL2 00:02:15 100
705 Johanna Morgen 5104 S138 SZ1 00:02:15 161
706 Māris Žunda 5285 Saldus Boksa Klubs V568 VZ3 00:02:15 100
707 Uldis Sedliņš 5615 Engures sportam I Sporta patriots V569 VZ3 00:02:15 100
708 Lauris Zemvalds 5062 GJENSIDIGE V570 VZ3 00:02:15 100
709 Jānis Silgals 7086 V571 VB1 00:02:15 100
710 Frederik Kipp 5083 V572 VZ1 00:02:15 100
711 Sandra Balode 7234 ĀdažiVelo S139 SB2 00:02:15 160
712 Zane Pakalniece 5732 Es, Džastins un Liene S140 SZ3 00:02:16 160
713 Sintija Ozola 5328 ZVOC S141 SZ1 00:02:16 160
714 Ellen Steffens 5175 S142 SZ2 00:02:16 160
715 Ērika Urtāne 7373 Lūša spēks - Jēkabpils S143 SB1 00:02:16 160
716 Kārlis Stonka 5329 V573 VZ2 00:02:16 100
717 Oskars Mozmacs 10207 V574 VB1 00:02:16 100
718 Rinalds Nulle 5500 Metam mieru! V575 VZ2 00:02:16 100
719 Juris Dzērve 5536 V576 VZ2 00:02:16 100
720 Raivis Zelenkevičs 7174 Shiny Happy People V577 VB1 00:02:16 100
721 Jānis Rozītis 8196 V578 VL1 00:02:16 100
722 Artūrs Kreišmanis 5194 V579 VZ2 00:02:16 100
723 Beatrise Žīgure 7199 colorlib.com S144 SB1 00:02:16 159
724 Aivis Reinholds 5696 Siguldas Maratona klubs V580 VZ3 00:02:16 100
725 Marina Jumatova 5306 S145 SZ2 00:02:16 159
726 Rihards Klūga 5597 Sarauj Laura V581 VZ2 00:02:16 99
727 Baiba Juruša 5383 S146 SZ3 00:02:16 159
728 Nils Ozols 5638 NAA V582 VZ2 00:02:16 99
729 Hārdijs Parādnieks 5481 V583 VZ2 00:02:17 99
730 Matīss Bravlanskis 5867 Latvijas Finieris V584 VZ2 00:02:17 99
731 Jūlija Sarksjana 5370 S147 SZ2 00:02:17 159
732 Aleksandrs Ļitvinskis 5231 HAVI Logistics V585 VZ3 00:02:17 99
733 Romāns Giruckis 8182 V586 VL1 00:02:17 99
734 Dainis Muško 8086 Kartavkalnu buki V587 VL2 00:02:17 99
735 Modra Ignate 7375 Lielais ciems S148 SB1 00:02:17 159
736 Jānis Rullis 5018 Latvijas autoceļu uzturētājs V588 VZ2 00:02:17 99
737 Kārlis Kalniņš 10206 V589 VB1 00:02:17 99
738 Deivis Ķelderis 7164 Mežaciems V590 VB2 00:02:17 99
739 Nauris Vērsis 5345 Lidosta Rīga V591 VZ2 00:02:17 99
740 Agris Dundurs 5351 Maratonaklubs V592 VZ3 00:02:17 99
741 Denisa Preimane 5489 Swedbank S149 SZ3 00:02:17 158
742 Agnese Strazdiņa-Jaunzema 7315 Noskrien Cēsis S150 SB1 00:02:17 158
743 Arnis Priedītis 5959 V593 VZ3 00:02:17 99
744 Ģirts Vecvanags 10186 Ēvele V594 VZ3 00:02:17 99
745 Kristīne Balanasa 5315 Virsotne/MARMOT S151 SZ3 00:02:17 158
746 Juris Čerņadjevs 8045 Lidosta “Rīga” V595 VL3 00:02:17 99
747 Normunds Allens 5827 Labs starts V596 VZ3 00:02:17 99
748 Kalvis Cīpols 5856 V597 VZ1 00:02:18 98
749 Ģirts Bisenieks 10006 Guddžobs Guddans V598 VB1 00:02:18 98
750 Dace Podkalne 7397 VSK Noskrien Blonde S152 SB2 00:02:18 157
751 Rolands Rudītis 8088 VSK Burkānciems&Co V599 VL1 00:02:18 98
752 Mārcis Vītoliņš 7088 Dīvainie Kociņi V600 VB1 00:02:18 98
753 Gatis Dekšenieks 5294 TeamZageris V601 VZ2 00:02:18 98
754 Normunds Langins 5147 VSK Noskrien V602 VZ4 00:02:18 98
755 Andris Vilcans 5600 Vilcāni V603 VZ3 00:02:18 98
756 Aleksandrs Sergejevs 5671 Polystylex V604 VZ2 00:02:18 98
757 Inese Macuka 5666 Lūša spēks - Jēkabpils S153 SZ2 00:02:18 157
758 Intārs Stalbergs 7202 V605 VB2 00:02:18 98
759 Jānis Straukmanis 8163 V606 VL1 00:02:18 98
760 Anrijs Daile 5946 V607 VZ1 00:02:18 98
761 Zigmunds Zauls 7266 Limbaži SKRIEN V608 VB2 00:02:19 98
762 Vairis Kronbergs 7258 Siguldas maldoņi V609 VB2 00:02:19 98
763 Elīna Balode 10151 DNB banka S154 SZ2 00:02:19 156
764 Iļja Ivanovs 7212 V610 VB1 00:02:19 98
765 Agnese Kokoreviča 10070 Madona S155 SZ2 00:02:19 156
766 Igors Kozlovs 8108 V611 VL3 00:02:19 98
767 Ernests Važa 8142 Vakarā pirts V612 VL1 00:02:19 98
768 Aivars Freimanis 5440 V613 VZ2 00:02:19 97
769 Arguts Keirāns 10189 SPORTLAND V614 VZ3 00:02:19 97
770 Kārlis Kurtišs 5322 V615 VZ2 00:02:19 97
771 Andrejs Varčenko 7070 Col Du Marine Collagen V616 VB2 00:02:19 97
772 Daina Gotfrīde-Bernsone 5303 Juno Runners S156 SZ3 00:02:19 156
773 Raimonds Roga 7320 ReReReRiRa V617 VB1 00:02:19 97
774 Anatolijs Varlamovs 5343 V618 VZ3 00:02:19 97
775 Laura Dzepuka 5121 Zemgales Ziņas S157 SZ1 00:02:19 156
776 Gunta Lebedoka 8132 OK KURMIS S158 SL3 00:02:19 156
777 Iveta Šķiņķe 7210 adidas Runners | Riga S159 SB3 00:02:19 156
778 Aigars Veckungs 10081 V619 VZ2 00:02:19 97
779 Alfrēds Radvils 5152 Skaida V620 VZ2 00:02:20 97
780 Jānis Sēkliņš 5273 V621 VZ3 00:02:20 97
781 Deniss Denisenko 7191 Sanctimony V622 VB1 00:02:20 97
782 Toms Ķikusts 7250 TallRo V623 VB2 00:02:20 97
783 Jūlija Kubraka 5398 Engures sportam S160 SZ4 00:02:20 155
784 Ginta Bogdanova 5853 SPB RUN/Brooks S161 SZ1 00:02:20 155
785 Alīna Baslika 5649 NAA S162 SZ1 00:02:20 155
786 Aivars Vīksna 7339 V624 VB2 00:02:20 97
787 Jānis Sprincis 5713 V625 VZ2 00:02:20 97
788 Lauris Magazeinis 5427 V626 VZ2 00:02:20 97
789 Rolands Norkus 5112 Team NORKUS V627 VZ3 00:02:20 97
790 Kaspars Aksenoks 5694 V628 VZ3 00:02:20 97
791 Santa Rudzīte 5858 S163 SZ2 00:02:20 154
792 Ainars Jansons 7314 Cesis V629 VB2 00:02:21 96
793 Dana Veselova 5256 Rēzeknes novads S164 SZ2 00:02:21 154
794 Ivars Eglītis 7262 Kocēnu novads 1 V630 VB2 00:02:21 96
795 Edgars Ogņevs 7076 V631 VB2 00:02:21 96
796 Vasilijs Deņisovs 8034 V632 VL1 00:02:21 96
797 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna 5160 VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI S165 SZ3 00:02:21 154
798 Roberts Ivzāns 5831 Ogre V633 VZ3 00:02:21 96
799 Zane Kaspere 10124 S166 SZ2 00:02:21 154
800 Zane Kučinska 5265 S167 SZ2 00:02:21 154
801 Aivis Gailītis 7005 Latvijas autoceļu uzturētājs V634 VB2 00:02:21 96
802 Mārtiņš Bērziņš 5387 Kurmis OK V635 VZ2 00:02:21 96
803 Gunārs Valtenbergs 7282 AMSERV V636 VB1 00:02:21 96
804 Dzintars Kriķis 10202 Labo Sajūtu Kolekcionārs V637 VZ3 00:02:21 96
805 Kristīne Groma 5662 Valmiermuižas alus S168 SZ2 00:02:21 153
806 Kaspars Tērauds 7390 Četras Zoles V638 VB1 00:02:21 96
807 Ivo Bordjugs 5889 V639 VZ2 00:02:22 96
808 Zane Kleinberga 5157 Lēnie divplākšņi S169 SZ2 00:02:22 153
809 Kristaps Palmakovskis 7052 V640 VB1 00:02:22 96
810 Signe Kaupuža 5904 S170 SZ2 00:02:22 153
811 Juris Kalējs 7415 V641 VB2 00:02:22 96
812 Jānis Tenbergs 8207 Engures sportam I Sporta Patriots V642 VL2 00:02:22 96
813 Mārtiņš Birums 8051 VSK “Burkānciems&co” V643 VL1 00:02:22 96
814 Svetlana Savanovica 7130 S171 SB2 00:02:22 153
815 Laura Barauska 10170 S172 SZ1 00:02:22 153
816 Lauma Ildena 5593 S173 SZ2 00:02:22 153
817 Andris Mačevskis 5424 Machinji V644 VZ3 00:02:22 95
818 Vita Grūbe 5846 S174 SZ2 00:02:22 153
819 Guntars Brauns 7201 V645 VB2 00:02:22 95
820 Pavels Saveljevs 7014 V646 VB1 00:02:22 95
821 Aleksandrs Antonovs 8165 &A V647 VL2 00:02:22 95
822 Armīns Kleinbergs 5080 Lēnie divplākšņi V648 VZ2 00:02:22 95
823 Iveta Suvorova 8057 Maratona klubs S175 SL2 00:02:22 152
824 Oskars Lūsis 5562 Laimeskoks V649 VZ2 00:02:22 95
825 Baiba Bolgzda 5477 nothing.lv S176 SZ3 00:02:23 152
826 Aldis Putniņš 5798 Matisons Runner’s Club V650 VZ2 00:02:23 95
827 Sandis Jaskāns 5955 Palīdzēsim.lv V651 VZ2 00:02:23 95
828 Gatis Kveders 5770 RIEKSTI V652 VZ2 00:02:23 95
829 Elīna Pinne 5645 NAA S177 SZ1 00:02:23 152
830 Vlada Buharova 5467 Bioderma S178 SZ2 00:02:23 152
831 Sigita Lapiņa 5488 S179 SZ1 00:02:23 152
832 Kristaps Ķemme 7193 DPD LATVIJA V653 VB1 00:02:23 95
833 Gatis Neimanis 5599 Talsu biatlona klubs V654 VZ3 00:02:23 95
834 Edgars Indrušonoks 7347 Selga V655 VB1 00:02:23 95
835 Ilze Vācere 5811 S180 SZ3 00:02:23 152
836 Džanita Freija 5902 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club S181 SZ3 00:02:23 152
837 Samuel Bouquay 5960 Los Lobos Locos V656 VZ2 00:02:23 95
838 Valdis Renerts 7156 KROKUS V657 VB2 00:02:23 95
839 Daiga Kalniņa 5525 S182 SZ2 00:02:23 151
840 Jānis Rāzna 7372 SSK Bebra V658 VB2 00:02:23 95
841 Signe Vilcāne 5283 Run with Anita/ Lielie Dibeni S183 SZ2 00:02:23 151
842 Arnis Pokšāns 7366 Abas Kreisās Kājas V659 VB2 00:02:23 94
843 Linda Kubiloviča 8095 Nūjo ar vēju S184 SL3 00:02:24 151
844 Davids Lipkins 5325 V660 VZ2 00:02:24 94
845 Elīna Lazdiņa 7103 S185 SB1 00:02:24 151
846 Artūrs Miltiņš 5474 Miltiņi V661 VZ1 00:02:24 94
847 Māris Sproģis 10190 Aesthetica beauty clinic V662 VZ2 00:02:24 94
848 Skaidrīte Ziediņa 5789 S186 SZ2 00:02:24 151
849 Māra Kunrade 8177 buldozeri.lv S187 SL1 00:02:24 151
850 Ervīns Ozoliņš 8185 Jaunmārupe skrien! V663 VL2 00:02:24 94
851 Maija Zara 5433 S188 SZ1 00:02:24 151
852 Normunds Liepiņš 5678 Venden V664 VZ3 00:02:24 94
853 Lauma Muceniece 7376 - S189 SB1 00:02:24 151
854 Solvita Pujāte 5255 SK Katrīna S190 SZ2 00:02:24 151
855 Māris Grīnfelds 5577 V665 VZ2 00:02:24 94
856 Līga Bondare 5029 S191 SZ3 00:02:24 151
857 Laura Klūga 5470 Bioderma S192 SZ2 00:02:24 150
858 Kārlis Šķēle 7138 V666 VB1 00:02:24 94
859 Saiva Sokolova 5531 S193 SZ3 00:02:24 150
860 Andis Ruskulis 8200 LIDA V667 VL1 00:02:24 94
861 Aigars Kājiņš 5801 AK V668 VZ3 00:02:24 94
862 Dana Rudzīte-Ločmele 5006 S194 SZ2 00:02:24 150
863 Ieva Skirusa 5757 SK Vēsma S195 SZ3 00:02:24 150
864 Liene Mudrova 5758 Jaunmārupe skrien S196 SZ2 00:02:24 150
865 Zane Matuļone 5363 Sporta centrs Jugla S197 SZ2 00:02:25 150
866 Emīls Kuningass 5937 V669 VZ2 00:02:25 94
867 Paula Pakule 7391 Printmix S198 SB1 00:02:25 150
868 Ivars Upenieks 7224 Rēzeknes novads V670 VB2 00:02:25 94
869 Kārlis Rozenbergs 7041 Meža draugi V671 VB1 00:02:25 93
870 Kate Ozola 5949 S199 SZ2 00:02:25 149
871 Matīss Vaivods 7168 V672 VB1 00:02:25 93
872 Andris Jansons 7310 VSK Noskrien V673 VB3 00:02:25 93
873 Rinalds Aļeksjonoks 5891 V674 VZ2 00:02:25 93
874 Inese Lībiete 7149 S200 SB1 00:02:25 149
875 Ģirts Jaunzems 5818 The Last Gentleman V675 VZ2 00:02:25 93
876 Vadims Kutukovs 10165 V676 VZ4 00:02:25 93
877 Guntis Peļņa 8090 Rēzeknes novads V677 VL2 00:02:25 93
878 Dace Bukša 7090 S201 SB1 00:02:25 149
879 Kaspars Kasparans 5241 Concombres V678 VZ3 00:02:26 93
880 Aivars Bondars 8077 Lūša spēks - Jēkabpils V679 VL2 00:02:26 93
881 Jeļena Ždaņenko 5461 Bioderma S202 SZ2 00:02:26 149
882 Ivars Poļaks 5146 V680 VZ3 00:02:26 93
883 Jurģis Balodis 7081 V681 VB1 00:02:26 93
884 Liene Labsvīra 10012 S203 SB1 00:02:26 149
885 Edgars Elbergs 5587 Prike V682 VZ3 00:02:26 93
886 Kristaps Kunrads 5944 Saknes LU BD V683 VZ2 00:02:26 93
887 Linda Danilāne 5787 Olainfarm S204 SZ2 00:02:26 148
888 Juris Brēdiķis 5553 Maratona Klubs V684 VZ3 00:02:27 92
889 Kristīne Slikšāne 8133 Jaunmārupe skrien S205 SL2 00:02:27 148
890 Sarmīte Jermolova 7077 S206 SB1 00:02:27 148
891 Samanta Krampe 5934 SS Arkādija S207 SZ1 00:02:27 148
892 Aigars Lūsis 8087 Talsu pakalnu sporta klubs V685 VL3 00:02:27 92
893 Ruta Malacanova 5400 Swedbank S208 SZ3 00:02:27 148
894 Tanya Rekis 10078 Matisons Runner' s Club S209 SZ3 00:02:27 148
895 Edgars Bariss 5519 V686 VZ2 00:02:27 92
896 Oskars Zāģeris 5267 SK Katrīna V687 VZ2 00:02:27 92
897 Dace Tilgase 5444 DPD LATVIJA S210 SZ3 00:02:27 147
898 Marts Kristiāns Kalniņš 5614 Raxtu Raxti V688 VZ3 00:02:27 92
899 Jānis Upītis 7332 Mailigen V689 VB1 00:02:27 92
900 Baiba Brakovska 5675 Selga S211 SZ2 00:02:27 147
901 Arvis Stivriņš 7280 Engures sportam I Sporta Patriots V690 VB1 00:02:27 92
902 Līva Leimane 7087 S212 SB1 00:02:27 147
903 Igors Veliks 7067 Marupe Luxury Village V691 VB1 00:02:28 92
904 Sabīne Kjahjare 5337 S213 SZ1 00:02:28 147
905 Uldis Doniņš 5956 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club V692 VZ2 00:02:28 92
906 Marika Kalniņa 5156 MRC S214 SZ3 00:02:28 147
907 Evija Tilaka 10009 Bigbank S215 SB1 00:02:28 147
908 Gunta Brazauska 7089 S216 SB2 00:02:28 147
909 Gatis Lange 5150 Riteņvasara V693 VZ3 00:02:28 92
910 Pjotrs Golubevs 5648 NAA V694 VZ1 00:02:28 92
911 Sabīne Metāla 7327 Mailigen S217 SB1 00:02:28 147
912 Aldis Bohāns 7048 V695 VB2 00:02:28 92
913 Jevgenijs Sološičs 5378 V696 VZ2 00:02:28 92
914 Simona Skalberga 7247 2KOKI S218 SB1 00:02:28 146
915 Oļegs Puzikovs 5338 V697 VZ2 00:02:28 91
916 Edgars Kuzmans 5420 V698 VZ2 00:02:28 91
917 Ilze Andrijauska 5060 S219 SZ3 00:02:28 146
918 Arnis Kuzmanis 7074 Brīvdienu ģimene V699 VB2 00:02:28 91
919 Anna Konovalova 5086 S220 SZ1 00:02:28 146
920 Rihards Puķāns 5352 V700 VZ2 00:02:29 91
921 Eric Espenon 5830 V701 VZ3 00:02:29 91
922 Jānis Birģelis 7230 V702 VB2 00:02:29 91
923 Artūrs Čeirāns 10138 V703 VL1 00:02:29 91
924 Edgars Marcinkevičs 5237 Lidosta "Rīga" V704 VZ2 00:02:29 91
925 Elisa Bozzotto 5170 S221 SZ1 00:02:29 146
926 Līga Zeme 5723 Kuldīga S222 SZ2 00:02:29 145
927 Edgars Bukšs 8047 IGATE V705 VL1 00:02:29 91
928 Evija Upmale 5899 S223 SZ3 00:02:29 145
929 Dārta Konošonoka 5621 Limbaži SKRIEN S224 SZ2 00:02:29 145
930 Kristīne Kuduma 5027 S225 SZ3 00:02:30 145
931 Aivars Ruzaiķis 5046 V706 VZ3 00:02:30 91
932 Uģis Martinsons 5324 Straupe V707 VZ4 00:02:30 91
933 Ivars Damroze 8204 ASK Patria V708 VL1 00:02:30 91
934 Ieva Tāle-Stangute 7017 Baldone S226 SB2 00:02:30 145
935 Mareks Lazda 5707 V709 VZ2 00:02:30 91
936 Andrejs Siliņš 5739 Bigbank V710 VZ2 00:02:30 90
937 Ilze Kronberga 7051 TUKUMS S227 SB2 00:02:30 145
938 Juris Leitāns 8084 MJ-Partneri V711 VL2 00:02:30 90
939 Dzintra Kārkliņa 5278 S228 SZ4 00:02:30 145
940 Marija Kuļikova 5413 S229 SZ1 00:02:30 145
941 Aiga Krūmiņa 5660 S230 SZ3 00:02:30 144
942 Dzintars Strads 5591 nothing.lv V712 VZ4 00:02:30 90
943 Gints Gasiņš 5308 V713 VZ2 00:02:30 90
944 Raitis Puriņš 5526 VSK Noskrien/Zemgales Ziņas V714 VZ4 00:02:30 90
945 Anastasija Grill 5942 S231 SZ2 00:02:30 144
946 Linda Pumpure 5091 S232 SZ2 00:02:30 144
947 Svetlana Čursina 5246 ChursinTeam S233 SZ2 00:02:31 144
948 Ance Ziediņa 7045 mammadaba S234 SB2 00:02:31 144
949 Ilze Ramiņa 5643 Sece S235 SZ3 00:02:31 144
950 Guntars Pipurs 10166 V715 VZ2 00:02:31 90
951 Santa Bērziņa 5611 S236 SZ2 00:02:31 144
952 Ieva Leikarte 5225 S237 SZ3 00:02:31 144
953 Evita Bērziņa 8006 S238 SL2 00:02:31 144
954 Viesturs Tomels 5647 V716 VZ3 00:02:31 90
955 Dina Zūdiņa 7305 S239 SB2 00:02:31 144
956 Kaspars Pētersons 8115 Kocēnu novads V717 VL1 00:02:31 90
957 Aleksandrs Makarovs 5223 LLU VK V718 VZ2 00:02:31 90
958 Didzis Raits 8122 V719 VL1 00:02:31 90
959 Dace Skrastiņa 7019 Talsu pauguraines Zaķi S240 SB2 00:02:31 143
960 Rihards Čaiba 5174 V720 VZ2 00:02:31 90
961 Ieviņa Lieldiena 7158 Madona S241 SB3 00:02:31 143
962 Raimonds Bortaščenoks 8152 Sapiens V721 VL1 00:02:31 89
963 Artūrs Kančs 7270 SSK Bebra V722 VB2 00:02:32 89
964 Madara Kukaine 5537 S242 SZ2 00:02:32 143
965 Andris Turciņš 5865 Printmix V723 VZ2 00:02:32 89
966 Kristīne Reinholde 5185 Siguldas maratona klubs S243 SZ3 00:02:32 143
967 Ansis Kuplis 5341 Running.lv V724 VZ3 00:02:32 89
968 Valters Alliks 7283 V725 VB1 00:02:32 89
969 Mārtiņš Umlejs 5903 Umlej Marathon Team V726 VZ2 00:02:32 89
970 Patrīcija Keita Krumberga 5167 S244 SZ1 00:02:32 142
971 Kristaps Sirmais 5326 Guddžobs Guddans V727 VZ4 00:02:32 89
972 Ilona Viļumsone 5747 Brīvdienu ģimene S245 SZ3 00:02:32 142
973 Artūrs Pielēns-Pelēns 7131 Lattelecom V728 VB1 00:02:32 89
974 Oskars Silkalns 5900 V729 VZ3 00:02:32 89
975 Daniel Lopes Martins 8022 V730 VL1 00:02:33 89
976 Līga Novokšanova 5575 Swedbank S246 SZ3 00:02:33 142
977 Līva Gertnere 5574 Sportiskie B31 S247 SZ2 00:02:33 142
978 Krista Kupča 5085 MADONA S248 SZ2 00:02:33 142
979 Evita Pauriņa 5279 S249 SZ3 00:02:33 142
980 Agra Ieleja 5151 Divplākšņi S250 SZ3 00:02:33 142
981 Ģirts Goško 5753 Auseklis IK V731 VZ2 00:02:33 89
982 Vita Fjodorova 5180 S251 SZ2 00:02:33 142
983 Kaspars Dzintars 10074 FK Bandava/Priekules novads V732 VZ3 00:02:33 89
984 Annika Nelsone 5693 Accenture S252 SZ2 00:02:33 142
985 Edgars Dobelis 8170 KROKUS V733 VL1 00:02:33 89
986 Maksims Ivanovs 5070 V734 VZ2 00:02:33 89
987 Liene Terentjeva 5441 Sten Nordic S253 SZ2 00:02:33 142
988 Olena Fomenko 8066 Maratonaklubs, Побігли S254 SL1 00:02:33 142
989 Māris Meinerts 5463 Bioderma V735 VZ2 00:02:33 89
990 Inga Ziediņa 5735 Maratona klubs S255 SZ3 00:02:33 142
991 Peep Ristmägi 5702 JK Hermes V736 VZ4 00:02:33 88
992 Lauris Bračka 5409 V737 VZ2 00:02:33 88
993 Elīna Tolokonceva 7097 VSK Noskrien S256 SB2 00:02:33 142
994 Jurijs Nazarovs 7226 V738 VB1 00:02:33 88
995 Daina Silgale 5201 S257 SZ4 00:02:33 141
996 Artis Regnārs Labsvīrs 5198 Siguldas sporta skola V739 VZ1 00:02:33 88
997 Daniel Nilsson 7225 Hoadläufer Frauenkirchen V740 VB1 00:02:33 88
998 Ieva Strazdiņa 5287 S258 SZ2 00:02:33 141
999 Ieva Spruženiece 5928 LIDA S259 SZ2 00:02:34 141
1000 Andris Kalniņš 5869 V741 VZ2 00:02:34 88
1001 Jolanta Lebedoka 5340 S260 SZ3 00:02:34 141
1002 Artūrs Krūmiņš 7075 V742 VB1 00:02:34 88
1003 Ilgvars Ribušs 7419 V743 VB1 00:02:34 88
1004 Ieva Kalere 5368 Did someone say "chocolate"? S261 SZ2 00:02:34 141
1005 Ivars Oraševskis 10130 SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE V744 VZ4 00:02:34 88
1006 Vladislavs Petičonoks 10182 Olainfarm V745 VB1 00:02:34 88
1007 Sigita Birzniece 5414 S262 SZ2 00:02:34 141
1008 Rihards Vēvers 5528 Lielie Dibeni V746 VZ2 00:02:34 88
1009 Andis Romanovs 5797 Selga V747 VZ1 00:02:35 88
1010 Kristīne Antužāne 10199 S263 SB1 00:02:35 140
1011 Endijs Zariņš 5319 Zemgales Ziņas V748 VZ2 00:02:35 88
1012 Gundars Kristapsons 5218 ASK Patria V749 VZ3 00:02:35 88
1013 Lelde Spriņģe 5684 S264 SZ2 00:02:35 140
1014 Sabīne Šķēle 7139 S265 SB1 00:02:35 140
1015 Signe Lode 5204 S266 SZ2 00:02:35 140
1016 Agnese Egliņa 5232 Did someone say "chocolate"? S267 SZ2 00:02:35 140
1017 Māris Egle 5527 Cedrus Tropos V750 VZ2 00:02:35 87
1018 Dace Vilne 5533 S268 SZ3 00:02:35 140
1019 Kaspars Ansons 5644 BUM BUM V751 VZ2 00:02:35 87
1020 Juris Trofimenko 7422 V752 VB2 00:02:35 87
1021 Dainis Kauliņš 10163 LSC Riga V753 VB3 00:02:35 87
1022 Inese Nudiena 7192 VFK Staldzene S269 SB1 00:02:36 139
1023 Bruno Ivanovs 5097 V754 VZ1 00:02:36 87
1024 Ingus Grasis 7244 V755 VB2 00:02:36 87
1025 Antra Kanušniece 7357 S270 SB1 00:02:36 139
1026 Ilgvars Bebrišs 5507 SK KATRĪNA V756 VZ4 00:02:36 87
1027 Kristīne Stendzeniece 5490 S271 SZ2 00:02:36 139
1028 Anete Maže 5130 Vibrācija. S272 SZ1 00:02:36 139
1029 Rebeka Paula Žakaite 5396 S273 SZ1 00:02:36 139
1030 Valdis Sirsniņš 5192 V757 VZ4 00:02:36 87
1031 Jānis Akmentiņš 5741 Bigbank V758 VZ3 00:02:36 87
1032 Nikola Apsīte 5262 2KOKI S274 SZ1 00:02:36 139
1033 Andris Rēders 7062 Rēderu banda V759 VB2 00:02:36 87
1034 Guntars Balodis 5453 V760 VZ4 00:02:36 87
1035 Inita Jankeviča 5665 Swedbank S275 SZ2 00:02:36 139
1036 Ieva Baldiņa 5087 S276 SZ2 00:02:36 139
1037 Guna Grāmatniece 5099 S277 SZ2 00:02:36 139
1038 Aivis Poikāns 8141 V761 VL2 00:02:36 87
1039 Andis Fridbergs-Frīdenbergs 5371 V762 VZ2 00:02:36 87
1040 Elena Suveizda 7071 S278 SB2 00:02:37 139
1041 Gatis Zvirbulis 5933 V763 VZ3 00:02:37 87
1042 Roberts Jačmenkins 5362 Emergn V764 VZ2 00:02:37 86
1043 Zanda Kārkliņa 7018 Baldone S279 SB2 00:02:37 138
1044 Ēriks Kančs 5832 V765 VZ1 00:02:37 86
1045 Daiga Vilkaste 7190 ASK Patria S280 SB2 00:02:37 138
1046 Aigars Ķauķītis 5922 V766 VZ4 00:02:37 86
1047 Sintija Usāne 7135 PROskrīņ S281 SB1 00:02:37 138
1048 Edgars Kalniņš 5502 V767 VZ1 00:02:37 86
1049 Margarita Meļņikova 10174 Jēkabpils reģionālā slimnīca S282 SZ2 00:02:37 138
1050 Līva Romanova 5894 DNB Service Centre S283 SZ2 00:02:37 138
1051 Edvards Eglītis 5117 EDIZE V768 VZ2 00:02:37 86
1052 Leo Vīksna 5860 V769 VZ3 00:02:37 86
1053 Anete Ozoliņa 5321 S284 SZ2 00:02:37 138
1054 Jānis Zemturis 5472 Daugavgrīva V770 VZ4 00:02:37 86
1055 Edijs Ramiņš 5940 Sece V771 VZ3 00:02:37 86
1056 Mārtiņš Sapats 8144 V772 VL1 00:02:37 86
1057 Laura Salnāja 5622 S285 SZ2 00:02:38 138
1058 Inga Vaļska 7173 TRX Cēsis S286 SB2 00:02:38 138
1059 Aigars Olavs 5655 V773 VZ2 00:02:38 86
1060 Dzintra Pence 5002 S287 SZ3 00:02:38 137
1061 Ingars Šakalis 5211 VSK Noskrien V774 VZ2 00:02:38 86
1062 Darya Skakouskaya 5565 Zhive Belarus! S288 SZ2 00:02:38 137
1063 Edgars Blūms 5748 ziķeri V775 VZ2 00:02:38 86
1064 Armands Šaraks 5822 V776 VZ2 00:02:38 86
1065 Sandra Garkalna 8060 Sporta centrs Jugla S289 SL1 00:02:38 137
1066 Normunds Zauls 7206 Limbaži SKRIEN V777 VB2 00:02:38 86
1067 Didzis Galauliņš 5372 Es un es pats V778 VZ3 00:02:38 86
1068 Jānis Kudums 7008 V779 VB2 00:02:38 86
1069 Līva Strode 5458 Bioderma S290 SZ1 00:02:38 137
1070 Arina Maļčenkova 5073 S291 SZ2 00:02:38 137
1071 Christian Jünger 5136 V780 VZ1 00:02:39 85
1072 Vineta Veisberga 5236 Saldus boksa klubs S292 SZ3 00:02:39 137
1073 Ilze Rāta 8149 Emergn S293 SL3 00:02:39 137
1074 K O N S T A O S H 5653 Accenture V781 VZ2 00:02:39 85
1075 Līga Livdāne 5516 Bioderma S294 SZ2 00:02:39 136
1076 Reinholds Pīrāgs 5569 Zhive Belarus! V782 VZ2 00:02:39 85
1077 Zita Zariņa 5382 Just do it! S295 SZ3 00:02:39 136
1078 Pēteris Mahts 8015 Talsu pauguraines Zaķi V783 VL2 00:02:40 85
1079 Juta Skrabe 5859 S296 SZ2 00:02:40 136
1080 Justīne Savitska 5629 Run With Anita S297 SZ2 00:02:40 136
1081 Antra Sprēde 5717 S298 SZ2 00:02:40 136
1082 Matīss Siliņš 7042 V784 VB1 00:02:40 85
1083 Raivis Viluns 5728 V785 VZ2 00:02:40 85
1084 Paula Ivanovaite 5475 Engures sportam S299 SZ1 00:02:40 136
1085 Māris Avotiņš 8143 V786 VL2 00:02:40 85
1086 Tatjana Mastihina 5957 S300 SZ2 00:02:40 135
1087 Kristaps Priedoliņš 5013 V787 VZ2 00:02:40 85
1088 Ruta Dīce 5667 Gausā Jūdze S301 SZ4 00:02:40 135
1089 Annija Belogrudova 5743 Guddžobs Guddans S302 SZ2 00:02:40 135
1090 Edgars Cirvelis 10080 V788 VZ2 00:02:40 84
1091 Evita Zemlīte 5421 S303 SZ3 00:02:41 135
1092 Sintija Lungeviča 5282 Madona S304 SZ2 00:02:41 135
1093 Uģis Dzelme 7140 V789 VB1 00:02:41 84
1094 Pāvels Ābelīte 10167 PROLATIO Systems V790 VZ2 00:02:41 84
1095 Mārtiņš Miķelsons 8110 LMP.LV V791 VL2 00:02:41 84
1096 Raivis Kirhners 7161 V792 VB1 00:02:41 84
1097 Līna Marta Sarma 5687 S305 SZ2 00:02:41 135
1098 Uldis Dīcis 5668 Gausā Jūdze V793 VZ4 00:02:41 84
1099 Līga Alksne 5305 S306 SZ2 00:02:41 135
1100 Laura Kamergrauze 5640 S307 SZ1 00:02:41 135
1101 Anita Urkauska 5059 S308 SZ2 00:02:41 134
1102 Renāte Rusecka-Krūze 8114 S309 SL2 00:02:41 134
1103 Anete Bruževica 5164 S310 SZ3 00:02:41 134
1104 Gints Fjodorovs 5661 AMSERV V794 VZ3 00:02:42 84
1105 Kaspars Auželis 5805 train2win.lv V795 VZ2 00:02:42 84
1106 Ieva Kauliņa 10087 S311 SZ2 00:02:42 134
1107 Artis Mednis 5132 wAlts | Noskrien Cēsis V796 VZ3 00:02:42 84
1108 Janis Vitins 5924 Klinšu ērgļi V797 VZ3 00:02:42 84
1109 Dace Janeka 8094 Nūjo ar vēju S312 SL2 00:02:42 134
1110 Arvo Soosalu 5700 JK Hermes V798 VZ4 00:02:42 84
1111 Linards Geiba 5041 V799 VZ3 00:02:42 84
1112 Ilze Orinska 5079 Dīvainie Kociņi S313 SZ2 00:02:42 134
1113 Georgs Lazdans 10197 V800 VZ1 00:02:42 84
1114 Imants Ločmelis 8001 Nūjo ar vēju V801 VL3 00:02:42 84
1115 Toms Martinsons 10183 V802 VZ2 00:02:42 84
1116 Kristaps Černis 5248 Bohnenkamp V803 VZ2 00:02:42 84
1117 Liene Kalniņa 10014 Skrienam kopā S314 SL1 00:02:43 133
1118 Marika Pazare 8064 Swedbank S315 SL2 00:02:43 133
1119 Ainars Vītoliņš 5740 Dīvainie Kociņi V804 VZ3 00:02:43 83
1120 Roberts Kārkliņš 5555 ZVOC V805 VZ1 00:02:43 83
1121 Ērika Lauberga 5108 S316 SZ2 00:02:43 133
1122 Laura Jansone 5705 S317 SZ2 00:02:43 133
1123 Ģirts Auniņš 7396 ZEMGALES ZIŅAS V806 VB2 00:02:43 83
1124 Ilze Stukule 7255 SK Katrína/Kuldìga S318 SB3 00:02:43 133
1125 Jurijs Šlamovs 7368 V807 VB2 00:02:44 83
1126 Līga Kokina 5761 S319 SZ2 00:02:44 133
1127 Maruta Rancāne 5250 Visma Active S320 SZ2 00:02:44 132
1128 Iveta Liepiņa 5544 Metroons S321 SZ3 00:02:44 132
1129 Jūlijs Kisils 10145 A24 V808 VZ2 00:02:44 83
1130 Anna Šakena 5601 S322 SZ1 00:02:44 132
1131 Dana Alksne 5149 LiVelo/Zelta Zeme/Riteņvasara S323 SZ3 00:02:44 132
1132 Dainis Upenieks 5484 SK Ozolnieki V809 VZ3 00:02:44 83
1133 Dace Kadiķe 5044 S324 SZ2 00:02:44 132
1134 Uģis Pušpurs 7385 V810 VB1 00:02:44 83
1135 Sintija Ozoliņa 7367 Jaunmārupe skrien! S325 SB2 00:02:44 132
1136 Romans Šroms 7277 VSK Noskrien / ig: romeo_run V811 VB1 00:02:44 83
1137 Gļebs Karjaka 7167 V812 VB1 00:02:44 83
1138 Andrejs Baltkājis 8019 V813 VL2 00:02:44 82
1139 Pēteris Zustrups 7296 V814 VB1 00:02:44 82
1140 Sanita Brokāne 5037 S326 SZ2 00:02:44 132
1141 Jana Romanovska 8075 Zemgales Ziņas S327 SL1 00:02:44 132
1142 Jana Jurčenko 10184 S328 SZ3 00:02:45 132
1143 Linda Kramnaja 10164 S329 SZ3 00:02:45 132
1144 Jānis Marčinkus 8139 SK Ozolnieki V815 VL3 00:02:45 82
1145 Artis Lūsis 5550 V816 VZ2 00:02:45 82
1146 Juris Gailis 5817 GAIĻU ĢIMENE V817 VZ3 00:02:45 82
1147 Andra Stiebre 5015 Draugiem Group S330 SZ2 00:02:45 131
1148 Anna Krek 7009 Cibric S331 SB1 00:02:45 131
1149 Sanita Šaitere 5252 Lidosta "Rīga" S332 SZ3 00:02:45 131
1150 Ingrīda Puriņa 10159 S333 SZ3 00:02:45 131
1151 Jānis Villa 5487 V818 VZ3 00:02:45 82
1152 Liāna Aldiņa 8068 Bioderma S334 SL1 00:02:45 131
1153 Līga Simkeviča 5951 S335 SZ2 00:02:45 131
1154 Rolands Šusts 5792 V819 VZ2 00:02:45 82
1155 Inese Tohva 5936 Engures vidusskola S336 SZ3 00:02:46 131
1156 Māra Melančuka 5795 Accounting Art S337 SZ2 00:02:46 131
1157 Vilmārs Mangalis 5783 Pēdējā elpa V820 VZ2 00:02:46 82
1158 Ilze Zvīdriņa 8168 S338 SL1 00:02:46 131
1159 Sanda Putniņa 5468 Bioderma S339 SZ1 00:02:46 131
1160 Jānis Baumanis 5438 Swedbank V821 VZ2 00:02:46 82
1161 Agnese Pildere 5879 Pilderi S340 SZ3 00:02:46 131
1162 Sandra Kapče 5355 S341 SZ2 00:02:46 131
1163 Aija Freiberga 5543 Matison’s Runners Club S342 SZ2 00:02:46 131
1164 Agita Kārkliņa 10092 S343 SZ2 00:02:46 131
1165 Aleksandrs Naumenko 7293 Gausā Jūdze V822 VB3 00:02:46 82
1166 Evita Frančenko 5040 S344 SZ2 00:02:46 131
1167 Inta Hansone 5259 MARATONA KLUBS S345 SZ3 00:02:46 130
1168 Anita Daugaviete-Žagata 5408 Marienburgas Vilki S346 SZ2 00:02:46 130
1169 Ainārs Miņins 7412 LIDA V823 VB2 00:02:46 81
1170 Diāna Stepāne 7229 STROPS Technologies S347 SB1 00:02:46 130
1171 Dzintars Rendenieks 8172 #plus100nieks V824 VL1 00:02:46 81
1172 Aivita Lasmane 5307 S348 SZ1 00:02:46 130
1173 Ivars Liepiņš 5406 Lustes V825 VZ3 00:02:47 81
1174 Madara Rudzāte 5209 S349 SZ2 00:02:47 130
1175 Zane Auslande 5791 Lynxdojo S350 SZ2 00:02:47 130
1176 Louise Weber 5162 S351 SZ1 00:02:47 130
1177 Ģirts Udrass 8061 Marienburgas Vilki V826 VL1 00:02:47 81
1178 Aida Graudiņa 7409 GAUSĀ JŪDZE S352 SB2 00:02:47 130
1179 Uldis Urbāns 5176 V827 VZ2 00:02:47 81
1180 Zinta Zīverte 5541 Nūjo vesels S353 SZ3 00:02:47 130
1181 Egija Gulbinska 5195 S354 SZ2 00:02:47 130
1182 Līga Liepa 5327 S355 SZ2 00:02:47 130
1183 Atis Koklačovs 5730 V828 VZ4 00:02:48 81
1184 Jānis Bute 7271 V829 VB1 00:02:48 81
1185 Mārtiņš Allers 8008 Lielupe V830 VL2 00:02:48 81
1186 Kārlis Birģelis 10140 V831 VZ3 00:02:48 81
1187 Dainis Kronbergs 8117 TUKUMS V832 VL2 00:02:48 81
1188 Anna Grebeca 5082 S356 SZ2 00:02:48 129
1189 Jānis Siliņš 5886 V833 VZ3 00:02:48 81
1190 Zane Lukstiņa 7300 S357 SB1 00:02:48 129
1191 Andris Zolovkins 5920 V834 VZ2 00:02:48 81
1192 Edgars Meijers 7147 V835 VB1 00:02:48 81
1193 Nikola Kļava 5579 Riekstiņi S358 SZ1 00:02:48 129
1194 Evita Ozola 7301 Bauska S359 SB2 00:02:48 129
1195 Linda Loce 8145 Lynxdojo S360 SL1 00:02:48 129
1196 Vilnis Vitkovskis 7024 Latvijas autoceļu uzturētājs V836 VB2 00:02:48 80
1197 Santa Līce Krūze 5026 PRINTFUL S361 SZ3 00:02:48 129
1198 Beāte Kampare 5926 S362 SZ1 00:02:49 129
1199 Aija Tīlena 5274 TRX Cēsis S363 SZ4 00:02:49 129
1200 Kristine Self 8020 S364 SL2 00:02:49 129
1201 Jekaterina Strelcova 5876 S365 SZ2 00:02:49 129
1202 Sandijs Jēkabsons 7160 V837 VB1 00:02:49 80
1203 Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns 5161 VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI V838 VZ4 00:02:49 80
1204 Elita Indriksone 5429 S366 SZ3 00:02:49 128
1205 Mārcis Treimanis 8013 CULT OF WHITE DIONYSOS / TRX CĒSIS V839 VL2 00:02:49 80
1206 Liga Kjapsņa 5249 S367 SZ3 00:02:49 128
1207 Liene Meldere 5602 S368 SZ3 00:02:49 128
1208 Arta Martinsone 7175 S369 SB1 00:02:49 128
1209 Sergejs Kubraks 7162 Engures sportam V840 VB2 00:02:49 80
1210 Lienīte Šarova 5271 S370 SZ3 00:02:49 128
1211 Zanda Ruskule 5521 Gjensidige S371 SZ2 00:02:49 128
1212 Edgars Markševics 8069 Sporta Patriots V841 VL1 00:02:50 80
1213 Aivars Ulanovs 5861 Pūre V842 VZ4 00:02:50 80
1214 Antra Freiberga 7194 DPD LATVIJA S372 SB1 00:02:50 128
1215 Uģis Kūliņš 7410 V843 VB2 00:02:50 80
1216 Olga Mote 5881 Tomāti S373 SZ2 00:02:50 128
1217 Linda Smalka 5731 DNB Service Centre S374 SZ2 00:02:50 128
1218 Kristers Grava 5843 V844 VZ1 00:02:50 80
1219 Arvis Belovs 7330 V845 VB1 00:02:50 80
1220 Rinolds Rozentāls 5184 V846 VZ4 00:02:50 80
1221 Juris Grodnis 7214 KROKUS V847 VB3 00:02:50 80
1222 Dace Bērziņa 5878 Ieskriet kontrollaikā S375 SZ3 00:02:50 127
1223 Viktors Borisovskis 5492 Skonto Group V848 VZ2 00:02:51 79
1224 Kristīne Freimane 5229 Accenture S376 SZ2 00:02:51 127
1225 Sabīne Laktiņa 5906 Jaunā spriedze S377 SZ2 00:02:51 127
1226 Ieviņa Gaiziņa 8181 Grauda spēks S378 SL2 00:02:51 127
1227 Olga Scebrina 5851 S379 SZ3 00:02:51 127
1228 Juris Redisons 7069 LVM dabas parks Tērvetē V849 VB2 00:02:51 79
1229 Sanita Mazure 5752 Legs Miserables S380 SZ2 00:02:51 127
1230 Maija Katkovska 5419 MJ-Partneri S381 SZ2 00:02:51 127
1231 Monika Lemese 5609 LSC S382 SZ3 00:02:51 127
1232 Vilnis Liepiņš 7170 Maratona klubs V850 VB3 00:02:51 79
1233 Baiba Kurme 8159 Selga S383 SL1 00:02:51 127
1234 Krista Bome 8030 ZEMGALES ZIŅAS S384 SL1 00:02:51 127
1235 Ginta Gusare 7038 S385 SB2 00:02:51 127
1236 Didzis Sprūds 7345 V851 VB1 00:02:51 79
1237 Rinalds Zeltins 7029 KMKVP V852 VB2 00:02:51 79
1238 Elīza Ozoliņa 5630 Taisnais S386 SZ2 00:02:52 127
1239 Aivars Dzalbs 5895 SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE V853 VZ3 00:02:52 79
1240 Aivars Malacanovs 5405 V854 VZ3 00:02:52 79
1241 Austris Vasiļevskis 7313 Emergn V855 VB2 00:02:52 79
1242 Ruta Liene Garoza Puķāne 5353 S387 SZ2 00:02:52 126
1243 Mārtiņš Vilemsons 7288 VSK Noskrien Seniori un senioritas V856 VB2 00:02:52 79
1244 Maruta Krūmiņa 5261 Maratona klubs S388 SZ2 00:02:52 126
1245 Edmunds Gržibovskis 8155 SK Dzērvene V857 VL3 00:02:52 79
1246 Karlīna Kienkas 5391 S389 SZ2 00:02:52 126
1247 Signe Tuklere 5785 Ieskriet kontrollaikā S390 SZ2 00:02:52 126
1248 Kaspars Kalniņš 5624 Matisons Runner's Club V858 VZ3 00:02:52 79
1249 Egons Ansbergs 8071 V859 VL1 00:02:53 79
1250 Arvis Birkmanis 5882 V860 VZ3 00:02:53 79
1251 Inga Rītere 10133 S391 SZ2 00:02:53 126
1252 Kamilla Krilova 5590 Swedbank S392 SZ2 00:02:53 126
1253 Anete Kampare 8097 S393 SL1 00:02:53 126
1254 Inga Vate 5430 S394 SZ3 00:02:53 125
1255 Natālija Joničenko 10102 Talsu pauguraines Zaķi S395 SB2 00:02:53 125
1256 Emīls Gailis 8134 Selonija V861 VL2 00:02:53 78
1257 Artūrs Ketlers 8123 SK Dzērvene V862 VL1 00:02:53 78
1258 Karolīna Motina 5708 S396 SZ1 00:02:53 125
1259 Jānis Vaivods 5348 Jūrmalas Rūķīši V863 VZ3 00:02:53 78
1260 Edvīns Helmanis 5887 AMSERV V864 VZ3 00:02:53 78
1261 Inga Sīle 5263 S397 SZ2 00:02:53 125
1262 Signe Gūtmane 5235 S398 SZ2 00:02:53 125
1263 Aleksejs Marizihins 8198 POTA42 V865 VL1 00:02:53 78
1264 Andris Riekstiņš 5281 V866 VZ3 00:02:54 78
1265 Anda Ozoliņa 5411 S399 SZ3 00:02:54 125
1266 Edgars Ābeltiņš 10198 Nordic Fitness Walking V867 VB1 00:02:54 78
1267 Krists Pakulis 5756 Dobele V868 VZ2 00:02:54 78
1268 Laura Priedīte 5762 S400 SZ3 00:02:54 125
1269 Linda Andersone 5356 Accenture S401 SZ2 00:02:54 125
1270 Liene Hartpenga 5682 S402 SZ1 00:02:54 125
1271 Ieva Šakena 5598 S403 SZ3 00:02:54 125
1272 Linda Īstenā 10181 S404 SB1 00:02:54 125
1273 Līga Brutāne 5432 Swedbank S405 SZ2 00:02:54 125
1274 Iveta Radiņa-Liepkaula 7307 SK TĒRAUDS S406 SB2 00:02:54 125
1275 Agnese Leiburga 5447 Zemgales Ziņas S407 SZ3 00:02:54 125
1276 Ilona Ozoliņa 5641 Emergn S408 SZ3 00:02:54 124
1277 Armands Bricis 5213 V869 VZ3 00:02:54 78
1278 Mārtiņš Puriņš 7374 V870 VB1 00:02:55 78
1279 Jurģis Ķikulis 5115 Slapjās ķepas V871 VZ2 00:02:55 78
1280 Kaspars Strazds 5034 V872 VZ2 00:02:55 78
1281 Ingars Tiltiņš 5342 V873 VZ3 00:02:55 78
1282 Ieva Livčāne 5311 Rīga Runners II S409 SZ3 00:02:55 124
1283 Ilona Ķikute 5874 S410 SZ2 00:02:55 124
1284 Rolands Štrehers 7316 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā V874 VB1 00:02:55 77
1285 Evita Reimane 5523 S411 SZ3 00:02:55 124
1286 Uldis Krauklis 5890 Accenture V875 VZ2 00:02:55 77
1287 Ruta Mālniece 5751 Brīvdienu ģimene S412 SZ2 00:02:55 124
1288 Marika Lapiņa 5445 DPD LATVIJA S413 SZ3 00:02:55 124
1289 Miks Locis 10013 Lynxdojo V876 VB1 00:02:56 77
1290 Ieva Viksna 5404 S414 SZ2 00:02:56 124
1291 Damirs Hisamejevs 10175 Tatarskoe igo V877 VZ2 00:02:56 77
1292 Elīna Šauriņa 5257 S415 SZ2 00:02:56 123
1293 Daiga Greiškāne 7227 S416 SB2 00:02:56 123
1294 Ilva Brenča 7166 S417 SB2 00:02:56 123
1295 Irina Polagaja 5459 Bioderma S418 SZ2 00:02:56 123
1296 Guntars Indriksons 5221 V878 VZ4 00:02:56 77
1297 Inese Neilande 8148 S419 SL2 00:02:56 123
1298 Līva Skolmeistare 7078 S420 SB1 00:02:57 123
1299 Kristīne Leja 7105 S421 SB1 00:02:57 123
1300 Egija Sniedzīte 5454 S422 SZ3 00:02:57 123
1301 Ieva Ruduka 5690 Selga S423 SZ2 00:02:57 123
1302 Gatis Jarmacāns 10205 Ņiprie Ikri V879 VB1 00:02:57 77
1303 Liene Sirmā 5749 ziķeri S424 SZ2 00:02:57 122
1304 Madara Stikāne 5031 S425 SZ2 00:02:57 122
1305 Līva Morica 5376 MyFitness S426 SZ2 00:02:57 122
1306 Evelīna Paurniete 5620 S427 SZ2 00:02:57 122
1307 Vita Irbe 5501 Emergn S428 SZ2 00:02:58 122
1308 Armands Bisenieks 7065 Guddžobs Guddans V880 VB1 00:02:58 76
1309 Egons Nastevičs 10194 V881 VZ1 00:02:58 76
1310 Inga Jurčinska 7356 S429 SB1 00:02:58 122
1311 Mārtiņš Bankovskis 5738 V882 VZ2 00:02:58 76
1312 Agnese Ose 5720 Baltais S430 SZ2 00:02:58 122
1313 Anastasija Samete 5515 S431 SZ2 00:02:59 122
1314 Rolands Kursišs 7153 V883 VB1 00:02:59 76
1315 Mārtiņš Lejnieks 5032 V884 VZ2 00:02:59 76
1316 Sanita Birzniece 5486 Tukuma 2. vidusskola S432 SZ3 00:02:59 121
1317 Agita Beikule 7405 S433 SB2 00:02:59 121
1318 Santa Gaile 5422 Emergn S434 SZ2 00:02:59 121
1319 Ingūna Semjonova 5123 Zemgales Ziņas S435 SZ3 00:02:59 121
1320 Nina Merzlyakova 5173 Engures sportam S436 SZ3 00:03:00 121
1321 Daiga Siliņa 7063 S437 SB1 00:03:00 121
1322 Kristīne Priede 5819 S438 SZ3 00:03:00 121
1323 Ervīns Lūsis 7177 Lūši V885 VB1 00:03:00 75
1324 Aiga Smirnova 5172 Individuāls S439 SZ3 00:03:00 120
1325 Pāvels Kuļikovs 10150 A24 V886 VZ2 00:03:00 75
1326 Aija Andrejeva 5642 BUM BUM S440 SZ2 00:03:01 120
1327 Olga Vasiļjeva 5183 S441 SZ3 00:03:01 120
1328 Līga Sproģe 7043 S442 SB1 00:03:01 120
1329 Dace Pelne 5143 S443 SZ2 00:03:01 120
1330 Sarmīte Loce 5925 Lynxdojo S444 SZ4 00:03:01 120
1331 Kārlis Cinis  7360 IGT V887 VB1 00:03:01 75
1332 Liene Nikolajeva 5402 Kocēnu sporta klubs S445 SZ2 00:03:02 119
1333 Arta Purvīte 5202 Maratona klubs S446 SZ2 00:03:02 119
1334 Liene Terentjeva 5873 Sten Nordic S447 SZ2 00:03:02 119
1335 Ļubova Fintjugova 5197 S448 SZ2 00:03:02 119
1336 Zane Andrejeva 5759 S449 SZ3 00:03:02 119
1337 Katrīna Mihalovska 7335 Bigbank S450 SB1 00:03:03 119
1338 Inita Drēziņa 10084 S451 SZ3 00:03:03 119
1339 Ilgonis Rudaks 7137 Pole Pole V888 VB3 00:03:03 74
1340 Ivars Kore 5065 V889 VZ3 00:03:03 74
1341 Lela Terašvili 5680 S452 SZ4 00:03:03 118
1342 Ilze Ozola 5061 Matisons Runner's Club S453 SZ3 00:03:04 118
1343 Solvita Bērziša 7281 Accenture S454 SB1 00:03:04 118
1344 Valērija Fedotova 5522 S455 SZ2 00:03:04 118
1345 Ilona Jermacāne 7349 S456 SB2 00:03:04 118
1346 Jānis Kalniņš 5503 V890 VZ2 00:03:04 74
1347 Normunds Kronbergs 7233 TUKUMS V891 VB1 00:03:04 74
1348 Jānis Malcenieks 5582 V892 VZ2 00:03:05 73
1349 Indra Anckiņa 5520 S457 SZ2 00:03:05 117
1350 Inga Lagzdiņa 5912 ART S458 SZ3 00:03:05 117
1351 Zigurds Greivulis 5704 V893 VZ3 00:03:05 73
1352 Maria Novozhenina 5182 Marupe Luxury Village S459 SZ2 00:03:05 117
1353 Agnese Kleina 10083 S460 SZ2 00:03:05 117
1354 Ināra Rube 5012 Kuldīga S461 SZ4 00:03:05 117
1355 Andris Jurgenbergs 5742 Bigbank V894 VZ2 00:03:05 73
1356 Astra Breikša 5230 Nūjo priekam S462 SZ3 00:03:06 117
1357 Inese Vaivode 10072 Jūrmalas Rūķīši S463 SZ3 00:03:06 117
1358 Laine Vilcāne 5448 DPD LATVIJA S464 SZ2 00:03:06 117
1359 Ilze Irbe 5915 - S465 SZ3 00:03:06 117
1360 Elīza Actiņa 5442 VSK Noskrien S466 SZ1 00:03:06 117
1361 Edgars Mežvēvers 5782 V895 VZ3 00:03:06 73
1362 Didzis Krīgers 5697 Skrienam kopā Valmiera V896 VZ4 00:03:06 73
1363 Inga Heidemane 5295 S467 SZ3 00:03:06 117
1364 Simona Helmane 5884 AMSERV S468 SZ1 00:03:06 116
1365 Žastīne Skrebele 5950 DNB Service Centre S469 SZ2 00:03:06 116
1366 Matīss Karlsons 5746 V897 VZ2 00:03:06 73
1367 Ieva Rijniece 10203 S470 SB1 00:03:07 116
1368 Aleksands Bičkovs 5919 V898 VZ3 00:03:07 73
1369 Eva Lapsiņa 5810 X99 S471 SZ2 00:03:07 116
1370 Ilze Malovka 5050 S472 SZ3 00:03:07 116
1371 Ina Lībeka 5038 S473 SZ3 00:03:07 116
1372 Toms Kaufmanis 8018 Maratona klubs V899 VL1 00:03:07 72
1373 Aldis Strožs 5205 V900 VZ3 00:03:07 72
1374 Dace Erzama 5871 S474 SZ3 00:03:08 116
1375 Solvita Depša 5755 S475 SZ3 00:03:08 115
1376 Līva Leja 5744 S476 SZ2 00:03:08 115
1377 Sanita Rāviņa 8056 S477 SL1 00:03:08 115
1378 Regimantas Šnipaitis 8054 V901 VL2 00:03:08 72
1379 Dainis Driņķis 7133 DzSK Lokomotīve V902 VB2 00:03:08 72
1380 Inese Kazarevska 5208 S478 SZ3 00:03:09 115
1381 Anna Grāmatniece 5781 S479 SZ4 00:03:09 115
1382 Vitālijs Jakovļevs 8079 www.endo.lv V903 VL1 00:03:09 72
1383 Dainis Romāns 7145 V904 VB1 00:03:09 72
1384 Inga Riba 5055 Nūjo vesels S480 SZ4 00:03:09 115
1385 Agnese Rūdule 5051 Augšup! S481 SZ3 00:03:09 115
1386 Viola Zaltāne 10139 S482 SZ4 00:03:09 115
1387 Alise Griķe 5141 Daugavpils Runners S483 SZ2 00:03:09 115
1388 Linda Eldmane 8029 US Embassy S484 SL1 00:03:10 114
1389 Kitija Odriņa 5072 S485 SZ3 00:03:10 114
1390 Rita Jansone 5669 S486 SZ3 00:03:10 114
1391 Artūrs Kabels 8002 Kandava/ ALMAK V905 VL1 00:03:10 71
1392 Kristīne Sekace 5588 Kustību telpa S487 SZ3 00:03:11 114
1393 Dzintars Dūdiņš 8188 Siguldas Maratona klubs V906 VL2 00:03:11 71
1394 Sandris Līdums 5036 Latvijas Finieris V907 VZ3 00:03:11 71
1395 Agris P 5158 Lēnie divplākšņi V908 VZ2 00:03:11 71
1396 Selva Ločmele 5331 S488 SZ2 00:03:12 113
1397 Dace Skrastiņa 7183 LMT S489 SB2 00:03:12 113
1398 Laura Kalniņa 5623 Matisons Runner's Club S490 SZ3 00:03:12 113
1399 Ligita Saulīte 5718 S491 SZ4 00:03:12 113
1400 Māris Valtiņš 5938 V909 VZ4 00:03:12 71
1401 Krista Ķīse 5166 S492 SZ2 00:03:12 113
1402 Laima Dreimane - Zvilna 5712 Biznesa parks ABAVA S493 SZ3 00:03:12 113
1403 Marita Dižbite 5253 S494 SZ3 00:03:13 113
1404 Irēna Šibeika 5118 Nūjo priekam S495 SZ4 00:03:13 113
1405 Diāna Polika 5145 S496 SZ3 00:03:13 113
1406 Anna Mitrohina 5260 S497 SZ2 00:03:13 112
1407 Laila Ceika 5674 S498 SZ4 00:03:13 112
1408 Gunta Šlosberga 5096 S499 SZ3 00:03:13 112
1409 Sandris Greilihs 5452 Emergn V910 VZ3 00:03:13 70
1410 Zane Letapure Neļķe 5390 S500 SZ2 00:03:13 112
1411 Solvita Gaile 10090 GAIĻU ĢIMENE S501 SZ3 00:03:14 112
1412 Evita Baltiņa 5084 S502 SZ2 00:03:14 112
1413 Ojārs Čeksters 5710 V911 VZ2 00:03:14 70
1414 Kaspars Krauze 5380 Yo V912 VZ2 00:03:14 70
1415 Sandra Rocēna 7241 IZTURĪBA S503 SB2 00:03:14 112
1416 Valerijs Smirnovs 5547 V913 VZ4 00:03:14 70
1417 Inese Kraģe 7068 Pole Pole S504 SB3 00:03:14 112
1418 Anete Apsīte 5114 S505 SZ3 00:03:15 111
1419 Diāna Šņepste 5659 S506 SZ1 00:03:15 111
1420 Ivars Austers 7263 turbo V914 VB2 00:03:15 70
1421 Aivars Ābols 7238 V915 VB3 00:03:15 69
1422 Mārcis Viļums 5165 V916 VZ3 00:03:16 69
1423 Madara Matisone 10109 S507 SZ1 00:03:16 111
1424 Vita Vecvanaga 7352 S508 SB2 00:03:16 111
1425 Ilze Goša 5100 Maratona klubs S509 SZ3 00:03:16 111
1426 Zita Barānova 10196 S510 SZ2 00:03:16 111
1427 Liene Liepiņa 5407 Lustes S511 SZ2 00:03:16 111
1428 Viktors Artamonovs 5135 V917 VZ2 00:03:16 69
1429 Solvita Skrabe 10105 Baltais S512 SZ3 00:03:16 110
1430 Madara Tīģere-Bernharde 7306 S513 SB1 00:03:17 110
1431 Evita Biezmane 8183 Bonava Latvija S514 SL1 00:03:17 110
1432 Kristīne Kampare 7308 S515 SB2 00:03:17 110
1433 Mārtiņš Balodis 7235 ĀdažiVelo V918 VB2 00:03:17 69
1434 Helēna Bodniece 5557 S516 SZ1 00:03:18 110
1435 Ineta Aulika 5048 S517 SZ4 00:03:18 110
1436 Andis Ozoliņš 5564 Nūjo priekam V919 VZ4 00:03:18 68
1437 Evita Judina 5071 S518 SZ2 00:03:19 109
1438 Laura Kuningasa 5939 S519 SZ2 00:03:20 109
1439 Līga Hartpenga 5681 S520 SZ3 00:03:20 109
1440 Maris Ansons-Jansons 7108 VSK Noskrien V920 VB1 00:03:20 68
1441 Gunita Vilcāne 5446 DPD LATVIJA S521 SZ2 00:03:20 108
1442 Ilze Sauleskalna 5043 Augšup! S522 SZ3 00:03:21 108
1443 Gunta Ozoliņa 7115 S523 SB2 00:03:21 108
1444 Vladimirs Kļavnieks 5813 Baltais V921 VZ4 00:03:21 67
1445 Toms Zariņš 7116 V922 VB1 00:03:21 67
1446 Laura Vilka 5921 S524 SZ2 00:03:21 108
1447 Arvis Taurenis 8036 Paskriesim V923 VL1 00:03:22 67
1448 Olga Tutiņina 5089 S525 SZ4 00:03:22 108
1449 Zane Zvejniece 5258 S526 SZ1 00:03:22 107
1450 Janeks Frolovs 5238 Lidosta "Rīga" V924 VZ3 00:03:22 67
1451 Andis Konovalovs 7343 V925 VB1 00:03:23 67
1452 Santa Jakovļeva 5778 Visa Veida Kustība S527 SZ3 00:03:23 107
1453 Inese Vectirāne 7118 S528 SB2 00:03:23 107
1454 Lana Gorzova 5179 S529 SZ2 00:03:23 107
1455 Anita Veinberga 5913 ART S530 SZ3 00:03:24 107
1456 Ieva Streļča 5901 S531 SZ2 00:03:24 107
1457 Kristīne Švekere 5777 Swedbank S532 SZ2 00:03:24 106
1458 Lelde Sarma 5075 S533 SZ2 00:03:24 106
1459 Ilze Kalve 5754 S534 SZ3 00:03:24 106
1460 Raimonds Zoltners 7013 ZIPSNIS V926 VB2 00:03:24 66
1461 Ilze Volfa Kirilova 5545 Swedbank S535 SZ2 00:03:24 106
1462 Ričards Černovs 7152 V927 VB2 00:03:25 66
1463 Diāna Kvedere 5366 VSK Noskrien Vāveres S536 SZ2 00:03:25 106
1464 Ieva Meiere 7119 OK Ziemeļkurzeme S537 SB2 00:03:25 106
1465 Janis Kopmanis 7144 LSC V928 VB3 00:03:25 66
1466 Laura Čekstere 10154 S538 SZ2 00:03:26 105
1467 Evita Zoltnere 10129 ZIPSNIS S539 SZ3 00:03:26 105
1468 Monika Hermane 5773 S540 SZ2 00:03:27 105
1469 Normunds Vilūns 7129 VSK noskrien Senjori un Senjoritas V929 VB3 00:03:27 66
1470 Karīna Aksenoka 5695 S541 SZ3 00:03:27 105
1471 Krišs Borītis 5809 V930 VZ2 00:03:28 65
1472 Madara Zviedre 10123 Sportland S542 SZ2 00:03:28 104
1473 Ance Liepiņa 5270 BALTMA S543 SZ3 00:03:29 104
1474 Iveta Lazdiņa 5049 S544 SZ3 00:03:29 104
1475 Aija Strazda 5365 S545 SZ2 00:03:29 104
1476 Zita Štrausa 5077 Tukuma 2. vidusskola S546 SZ4 00:03:31 103
1477 Irina Kanaševiča 10149 A24 S547 SZ3 00:03:31 103
1478 Ieva Apine 5866 S548 SZ3 00:03:32 102
1479 Arnis Leikarts 7285 V931 VB2 00:03:32 64
1480 Arnis Krūmiņš 5834 CSK V932 VZ2 00:03:32 64
1481 Sanita Junele 5927 S549 SZ2 00:03:34 102
1482 Baiba Orga 5664 Valmiermuiža S550 SZ2 00:03:34 102
1483 Zane Zilberga 5943 S551 SZ2 00:03:35 101
1484 Albīna Kalenda 5563 Nujo vesels S552 SZ4 00:03:35 101
1485 Zinaida Grīnberga 5233 RVSK S553 SZ4 00:03:36 101
1486 Ulla Bogdanoviča 5482 OldSnails S554 SZ3 00:03:36 101
1487 Agris Skulte 5280 V933 VZ2 00:03:36 63
1488 Paulis Pilsums 10187 V934 VZ2 00:03:36 63
1489 Gints Žumburs 5187 V935 VZ3 00:03:37 63
1490 Sandra Platā 7039 SK”Ozolnieki” S555 SB2 00:03:37 100
1491 Jekaterina Girucka 7211 S556 SB1 00:03:38 100
1492 Gita Gintere 5277 S557 SZ3 00:03:39 99
1493 Līga Zvīdriņa 5790 S558 SZ4 00:03:40 99
1494 Igors Laščenko 8063 V936 VL1 00:03:40 62
1495 Iveta Sīle 5460 Bioderma S559 SZ4 00:03:41 98
1496 Lauma Upmane 5159 S560 SZ2 00:03:42 98
1497 Ina Graudiņa 5734 VSK NOSKRIEN VĀVERES S561 SZ2 00:03:43 97
1498 Guntars Ļaudams 5056 V937 VZ3 00:03:44 61
1499 Kristīne Frolova 5240 Lidosta "Rīga" S562 SZ3 00:03:45 97
1500 Aleksandrs Platoņenko 8074 V938 VL1 00:03:46 60
1501 Valdis Vanags 5403 V939 VZ2 00:03:46 60
1502 Lelde Beāte Ziemele 5496 S563 SZ1 00:03:47 96
1503 Ainārs Upītis 5064 V940 VZ3 00:03:47 60
1504 Dzintra Liepiņa 5952 S564 SZ2 00:03:48 95
1505 Kristīne Zaura 5607 Zemgales Ziņas S565 SZ3 00:03:48 95
1506 Ilze Sēkliņa 10071 S566 SZ3 00:03:51 94
1507 Egita Pumpure 5304 S567 SZ3 00:03:51 94
1508 Janīna Proņakina 5181 S568 SZ2 00:03:54 93
1509 Jaan Vehlmann 5701 JK Hermes V941 VZ4 00:03:58 57
1510 Kaspars Porietis 10100 Šamejie V942 VZ3 00:04:01 56
1511 Inese Zepa 5116 EDIZE S569 SZ2 00:04:02 90
1512 Ilze Saukāne 5845 S570 SZ3 00:04:07 88
1513 Olga Mikulova 7124 MARATONA KLUBS S571 SB1 00:04:09 87
1514 Inese Grigale 5289 S572 SZ3 00:04:09 87
1515 Laura Strazdiņa 5635 Taisnais S573 SZ2 00:04:18 84
1516 Alla Bečere 5524 S574 SZ3 00:04:20 84
1517 Liesma Vicinska 5004 Brocēnu cilpotājas S575 SZ4 00:04:21 83
1518 Dagmāra Freiberga 5148 S576 SZ4 00:04:21 83
1519 Eva Strazdovska 10137 Tukuma 2.vidusskola S577 SZ3 00:04:27 81
1520 Gita Biezuma 5841 S578 SZ3 00:04:27 81
1521 Imants Zaķis 7383 CDT V943 VB2 00:04:29 50
1522 Ginta Dalbiņa 5766 Taisnais S579 SZ2 00:04:31 80
1523 Dmitrijs Mironovs 10146 A24 V944 VZ3 00:06:27 35