Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
VILKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Artūrs Vadzis 8124 Pulsometrs.lv 06:04:24 VL1 1 V1 +00:00 +00:00 1400 0 1400
2 Ģirts Dakša 8182 Tukums 06:06:01 VL1 2 V2 +01:37 +01:37 1396 0 1396
3 Jānis Kūms 10050 Inov-8 | Isostar | Polar | Compressport team Latvia 06:11:48 VL1 3 V3 +07:24 +07:24 1380 0 1380
4 Gvido Kalniņš 10053 Supervaroņi 06:22:22 VL1 4 V4 +17:58 +17:58 1353 0 1353
5 Andris Ronimoiss 8024 06:26:47 VL1 5 V5 +22:23 +22:23 1342 0 1342
6 Jevgeņijs Stepanovs 8171 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club 06:41:02 VL1 6 V6 +36:38 +36:38 1309 0 1309
7 Konstantīns Biktimirovs 8147 SPB RUN/Brooks 06:41:05 VL1 7 V7 +36:41 +36:41 1309 0 1309
8 Kristaps Broks 8157 RIEKSTI 06:54:16 VL1 8 V8 +49:52 +49:52 1280 0 1280
9 Anete Švilpe 8095 Inov8 / OSveikals.lv / Suunto / VSK Noskrien Vāveres 06:59:37 SL1 1 S1 +00:00 +00:00 1400 0 1400
10 Linda Boldāne 8140 Pulsometrs.lv 07:02:27 SL1 2 S2 +02:50 +02:50 1393 0 1393
11 Oskars Cimermanis 8203 Patria Sportland 07:10:24 VL1 9 V9 +1:05:59 +1:05:59 1247 0 1247
12 Vents Lupkins 8155 SPB RUN/Brooks 07:14:13 VL1 10 V10 +1:09:48 +1:09:48 1239 0 1239
13 Artūrs Blūmiņš 8053 Virsotne/MARMOT 07:16:33 VL1 11 V11 +1:12:09 +1:12:09 1235 0 1235
14 Irita Puķīte 8099 07:19:29 SL2 1 S3 +19:52 +00:00 1355 0 1355
15 Raivis Reinfelds 8172 Talsu pakalnu sporta klubs 07:28:06 VL1 12 V12 +1:23:42 +1:23:42 1213 0 1213
16 Arturs Kažmers 8118 07:30:55 VL1 13 V13 +1:26:31 +1:26:31 1208 0 1208
17 Mārtiņš Purenkovs 8174 Legs Miserables / Supervaroņi 07:33:41 VL1 14 V14 +1:29:17 +1:29:17 1203 0 1203
18 Mikus Zagata 8152 Marienburgas Vilki 07:33:46 VL1 15 V15 +1:29:21 +1:29:21 1203 0 1203
19 Kristaps Čehovičs 8016 07:35:54 VL1 16 V16 +1:31:29 +1:31:29 1199 0 1199
20 Miks Pētersons 8166 Supervaroņi 07:36:28 VL2 1 V17 +1:32:04 +00:00 1198 0 1198
21 Edgars Kokorevičs 8039 VSK “Burkānciems & Co” 07:36:57 VL1 17 V18 +1:32:33 +1:32:33 1197 0 1197
22 Rubens Šulcs 8081 Smiltene 07:42:34 VL1 18 V19 +1:38:10 +1:38:10 1188 0 1188
23 Edgars Sprūds 8141 Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club 07:48:21 VL1 19 V20 +1:43:57 +1:43:57 1178 0 1178
24 Reinis Jasliņš 8115 Jaunmārupe skrien! 07:48:26 VL2 2 V21 +1:44:01 +11:58 1178 0 1178
25 Andis Geste 8136 VSK NOSKRIEN, TALSU PAUGURAINES ZAĶI 07:48:40 VL1 20 V22 +1:44:15 +1:44:15 1178 0 1178
26 Jurijs Dorofejevs 8184 07:50:18 VL2 3 V23 +1:45:53 +13:49 1175 0 1175
27 Edgars Apinis 8161 ASK Patria 07:50:56 VL1 21 V24 +1:46:32 +1:46:32 1174 0 1174
28 Aivars Bondars 8134 Lūša spēks - Jēkabpils 07:52:15 VL2 4 V25 +1:47:51 +15:47 1172 0 1172
29 Kristaps Ceriņš 8189 SPB RUN/Brooks 07:54:51 VL1 22 V26 +1:50:27 +1:50:27 1167 0 1167
30 Mārtiņš Niķis 8011 07:56:03 VL1 23 V27 +1:51:39 +1:51:39 1165 0 1165
31 Viviana Kirilova 8168 VSK Noskrien Vāveres 07:58:15 SL2 2 S4 +58:38 +38:47 1277 0 1277
32 Ģirts Bulāns 8063 Supervaroņi 07:58:16 VL1 24 V28 +1:53:52 +1:53:52 1162 0 1162
33 Kaspars Stukuls 8135 SK Katrīna 08:00:09 VL2 5 V29 +1:55:45 +23:41 1159 0 1159
34 Guntars Logins 8153 Alpha Partners 08:01:57 VL1 25 V30 +1:57:33 +1:57:33 1156 0 1156
35 Rolands Rudītis 8185 08:02:54 VL1 26 V31 +1:58:30 +1:58:30 1155 0 1155
36 Viktors Saveļjevs 8049 RIEKSTI 08:04:33 VL1 27 V32 +2:00:09 +2:00:09 1152 0 1152
37 Matīss Haritonovs 10051 Pulsometrs.lv 08:04:41 VL1 28 V33 +2:00:16 +2:00:16 1152 0 1152
38 Artis Pūcītis 8044 SSK Bebra 08:07:33 VL1 29 V34 +2:03:09 +2:03:09 1147 0 1147
39 Aivars Šķudītis 8007 Latvijas Finieris 08:09:07 VL1 30 V35 +2:04:42 +2:04:42 1145 0 1145
40 Reinis Bērziņš 8163 Virsotne/MARMOT 08:09:20 VL1 31 V36 +2:04:56 +2:04:56 1145 0 1145
41 Andris Sprūds 8055 VSK Noskrien / Divplākšņi 08:12:35 VL1 32 V37 +2:08:11 +2:08:11 1140 0 1140
42 Edgars Lapiņš 8105 VSK Noskrien / SSE Riga 08:14:04 VL1 33 V38 +2:09:40 +2:09:40 1138 0 1138
43 Jānis Šnepste 8117 VSK Noskrien 08:15:01 VL2 6 V39 +2:10:37 +38:33 1136 0 1136
44 Liene Allere 8036 Patria OCR Team / "Štābs" BDR 08:15:15 SL2 3 S5 +1:15:38 +55:47 1247 0 1247
45 Edgars Dzenuška 8052 #VismaActive 08:17:54 VL2 7 V40 +2:13:30 +41:26 1132 0 1132
46 Armands Āriņš 8148 Korinta 08:18:28 VL1 34 V41 +2:14:04 +2:14:04 1131 0 1131
47 Dainis Saukāns 8077 08:21:19 VL2 8 V42 +2:16:54 +44:50 1127 0 1127
48 Elvis Rubīns 8089 08:21:30 VL1 35 V43 +2:17:05 +2:17:05 1127 0 1127
49 Jānis Actiņš 8057 08:22:28 VL2 9 V44 +2:18:04 +46:00 1125 0 1125
50 Gints Bērziņš 8119 Brīvdienu ģimene 08:25:21 VL2 10 V45 +2:20:57 +48:53 1121 0 1121
51 Ritvars Kalniņš 8000 Skrienam kopā - Valmiera 08:27:33 VL2 11 V46 +2:23:09 +51:05 1118 0 1118
52 Jānis Rozītis 8092 08:29:31 VL1 36 V47 +2:25:07 +2:25:07 1115 0 1115
53 Aigars Lūsis 8165 Talsu pakalnu sporta klubs 08:30:57 VL3 1 V48 +2:26:33 +00:00 1113 0 1113
54 Mārtiņš Allers 8196 Lielupe 08:32:45 VL2 12 V49 +2:28:21 +56:17 1111 0 1111
55 Elīna Kabaļina 8127 08:32:51 SL1 3 S6 +1:33:13 +1:33:13 1218 0 1218
56 Margarita Peteļina 8209 08:34:27 SL2 4 S7 +1:34:50 +1:14:58 1216 0 1216
57 Lita Dzelme 8059 Riga Runners 08:34:27 SL2 5 S8 +1:34:50 +1:14:58 1216 0 1216
58 Atis Kļavis 8116 Jaunmārupe Skrien! 08:35:39 VL2 13 V50 +2:31:15 +59:11 1107 0 1107
59 Aigars Bundzinieks 8132 08:37:02 VL3 2 V51 +2:32:37 +06:04 1105 0 1105
60 Ainārs Rēze 8143 08:41:36 VL1 37 V52 +2:37:12 +2:37:12 1099 0 1099
61 Arūnas Dubinskas 8123 Um Bongo 08:43:05 VL2 14 V53 +2:38:41 +1:06:37 1097 0 1097
62 Gints Trēziņš 8021 Vsk Burkānciems 08:43:29 VL2 15 V54 +2:39:05 +1:07:01 1096 0 1096
63 Andis Jaunķierpis 8014 Maratona klubs 08:48:14 VL2 16 V55 +2:43:50 +1:11:46 1090 0 1090
64 Dace Blūma 8088 Juno Runners 08:49:42 SL1 4 S9 +1:50:04 +1:50:04 1192 0 1192
65 Evija Vate 8090 Engures Sportam/Sporta patriots 08:50:49 SL1 5 S10 +1:51:11 +1:51:11 1191 0 1191
66 Dainis Muško 8023 Kartavkalnu buki 08:50:59 VL2 17 V56 +2:46:35 +1:14:31 1086 0 1086
67 Mihails Seļivanovs 10055 LSC 08:54:00 VL2 18 V57 +2:49:35 +1:17:32 1082 0 1082
68 Līga Rusiņa 8201 BALTAIS 08:55:07 SL1 6 S11 +1:55:30 +1:55:30 1184 0 1184
69 Sigita Vāce 8144 ultrataka.lv 08:56:01 SL2 6 S12 +1:56:23 +1:36:32 1183 0 1183
70 Mārtiņš Birums 8101 VSK “Burkānciems&co” 08:56:02 VL1 38 V58 +2:51:38 +2:51:38 1080 0 1080
71 Elīna Jokuma 8025 08:58:13 SL1 7 S13 +1:58:36 +1:58:36 1180 0 1180
72 Oļegs Gulua 8156 LMD.LV ISOSTAR 08:58:33 VL1 39 V59 +2:54:09 +2:54:09 1077 0 1077
73 Edgars Goba 8167 Salaspils Zīriņi 08:58:51 VL2 19 V60 +2:54:26 +1:22:23 1076 0 1076
74 Ivo Ielītis 8202 Kurpnīca 09:00:59 VL1 40 V61 +2:56:35 +2:56:35 1074 0 1074
75 Aleksandr Judkin 8012 09:01:30 VL1 41 V62 +2:57:06 +2:57:06 1073 0 1073
76 Emīls Gailis 8133 Selonija 09:04:45 VL2 20 V63 +3:00:21 +1:28:17 1069 0 1069
77 Laura Zariņa 8206 09:05:44 SL1 8 S14 +2:06:07 +2:06:07 1169 0 1169
78 Andis Gailis 8169 Kocēnu novads 09:07:29 VL2 21 V64 +3:03:05 +1:31:01 1066 0 1066
79 Mārtiņš Ozoliņš 8043 Riga Adventure Team 09:07:29 VL1 42 V65 +3:03:05 +3:03:05 1066 0 1066
80 Kaspars Allers 8102 ''Štābs'' BDR 09:07:43 VL1 43 V66 +3:03:18 +3:03:18 1065 0 1065
81 Antra Spundiņa 8006 VSK Noskrien 09:09:26 SL1 9 S15 +2:09:49 +2:09:49 1164 0 1164
82 Gatis Brokāns 8170 Matisons Runner's Club 09:11:09 VL2 22 V67 +3:06:45 +1:34:41 1061 0 1061
83 Dana Mačtama 8051 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 09:11:10 SL1 10 S16 +2:11:33 +2:11:33 1161 0 1161
84 Agnis Mūrnieks 8066 OVI 09:11:10 VL1 44 V68 +3:06:46 +3:06:46 1061 0 1061
85 Kaspars Pētersons 8190 Kocēnu novads 09:14:22 VL1 45 V69 +3:09:58 +3:09:58 1057 0 1057
86 Reinis Skorovs 8160 VSK Noskrien 09:14:55 VL1 46 V70 +3:10:31 +3:10:31 1057 0 1057
87 Māris Ozols 8176 Nacionālā Aizsardzības Akadēmija 09:14:57 VL1 47 V71 +3:10:32 +3:10:32 1057 0 1057
88 Ilva Kārkliņa 8035 09:15:50 SL2 7 S17 +2:16:13 +1:56:21 1155 0 1155
89 Guntis Peļņa 8017 Rēzeknes novads 09:16:49 VL2 23 V72 +3:12:25 +1:40:21 1054 0 1054
90 Uldis Tučs 8120 Ārprāc ar mani 09:21:54 VL1 48 V73 +3:17:30 +3:17:30 1049 0 1049
91 Edgars Bukšs 8175 IGATE 09:22:49 VL1 49 V74 +3:18:25 +3:18:25 1047 0 1047
92 Uldis Pormeisters 8129 Ātrās ļipas 09:23:43 VL1 50 V75 +3:19:19 +3:19:19 1046 0 1046
93 Valdis Miezītis 8082 Engures Sportam I Sporta patriots 09:28:01 VL2 24 V76 +3:23:36 +1:51:33 1042 0 1042
94 Zigmunds Vītiņš 8104 Noskrien Cēsis 09:28:38 VL2 25 V77 +3:24:14 +1:52:10 1041 0 1041
95 Guna Sprūde 8062 Divplākšņi 09:28:47 SL1 11 S18 +2:29:10 +2:29:10 1138 0 1138
96 Kalvis Silgals 8096 Surikati / Eveko poligrāfija 09:28:48 VL1 51 V78 +3:24:24 +3:24:24 1041 0 1041
97 Miķelis Vietnieks 8076 Noskrien Cēsis 09:28:49 VL1 52 V79 +3:24:25 +3:24:25 1041 0 1041
98 Igors Jegorovs 8146 09:28:51 VL1 53 V80 +3:24:27 +3:24:27 1041 0 1041
99 Žans Verdens 8098 09:29:58 VL2 26 V81 +3:25:34 +1:53:30 1039 0 1039
100 Juris Čerņadjevs 8019 Lidosta ''Rīga'' 09:31:38 VL3 3 V82 +3:27:14 +1:00:41 1037 0 1037
101 Agris Samcovs 10054 Musliks 09:31:52 VL2 27 V83 +3:27:28 +1:55:24 1037 0 1037
102 Sergejs Maslobojevs 8159 NRC Rīga 09:31:53 VL1 54 V84 +3:27:28 +3:27:28 1037 0 1037
103 Matīss Zilgalvis 8094 09:32:01 VL2 28 V85 +3:27:37 +1:55:33 1037 0 1037
104 Baiba Gabrāne 8191 09:32:37 SL1 12 S19 +2:33:00 +2:33:00 1133 0 1133
105 Andžejs Stepančuks 8130 Noskrien Cēsis 09:32:43 VL1 55 V86 +3:28:19 +3:28:19 1036 0 1036
106 Mārtiņš Freibergs 8110 Latvia TrailRace 09:35:03 VL1 56 V87 +3:30:38 +3:30:38 1034 0 1034
107 Jānis Ozols 8068 Riga Runners 09:40:49 VL1 57 V88 +3:36:25 +3:36:25 1027 0 1027
108 Mārtiņš Platacis 8149 TRX Cēsis 09:41:13 VL1 58 V89 +3:36:48 +3:36:48 1027 0 1027
109 Mārtiņš Niklass 8142 TRX Cēsis 09:41:17 VL2 29 V90 +3:36:53 +2:04:49 1027 0 1027
110 Gvido Čerbakovs 8109 09:43:17 VL2 30 V91 +3:38:52 +2:06:49 1025 0 1025
111 Pēteris Kļava 8180 VSK Noskrien 09:43:34 VL2 31 V92 +3:39:09 +2:07:05 1024 0 1024
112 Armands Lunts 8207 09:44:34 VL2 32 V93 +3:40:10 +2:08:06 1023 0 1023
113 Arnis Mūrnieks 8186 09:44:41 VL2 33 V94 +3:40:16 +2:08:13 1023 0 1023
114 Evita Ruskova 8154 VSK Noskrien 09:47:04 SL1 13 S20 +2:47:27 +2:47:27 1115 0 1115
115 Jānis Sirmais 8008 Guddžobs Guddans 09:47:22 VL1 59 V95 +3:42:57 +3:42:57 1020 0 1020
116 Mārtiņš Plaudis 8079 VSK Noskrien/ SK Dzērvene 09:51:10 VL1 60 V96 +3:46:46 +3:46:46 1016 0 1016
117 Mārtiņš Gailis 8193 Kocēnu novads 09:52:24 VL1 61 V97 +3:48:00 +3:48:00 1015 0 1015
118 Jānis Ābols 8112 Maratona Klubs 09:53:54 VL2 34 V98 +3:49:29 +2:17:26 1014 0 1014
119 Gatis Groza 8020 Etterbeek 09:54:57 VL1 62 V99 +3:50:32 +3:50:32 1013 0 1013
120 Antra Dumbrovska 8086 09:55:36 SL1 14 S21 +2:55:59 +2:55:59 1105 0 1105
121 Jānis Tenbergs 8150 Engures sportam I Sporta Patriots 09:55:37 VL2 35 V100 +3:51:12 +2:19:09 1012 0 1012
122 Konstantīns Čursins 8027 ChursinTeam 09:56:45 VL1 63 V101 +3:52:21 +3:52:21 1011 0 1011
123 Andris Bāliņš 8097 09:57:48 VL1 64 V102 +3:53:24 +3:53:24 1010 0 1010
124 Didzis Brauns 8022 09:58:06 VL1 65 V103 +3:53:41 +3:53:41 1009 0 1009
125 Gints Krastiņš 8179 Emergn 09:59:13 VL1 66 V104 +3:54:49 +3:54:49 1008 0 1008
126 Ritvars Klapars 8128 Burkānciems&Co 10:00:05 VL2 36 V105 +3:55:41 +2:23:37 1007 0 1007
127 Sergejs Kižlo 8045 Swedbank 10:02:56 VL1 67 V106 +3:58:32 +3:58:32 1004 0 1004
128 Vjačeslavs Ņebogatihs 8151 ELEME LATVIA 10:03:36 VL2 37 V107 +3:59:12 +2:27:08 1004 0 1004
129 Andrejs Baltkājis 8048 10:04:39 VL2 38 V108 +4:00:15 +2:28:11 1003 0 1003
130 Matīss Brenneris 8061 10:04:41 VL1 68 V109 +4:00:17 +4:00:17 1003 0 1003
131 Mārtiņš Brūveris 8204 10:08:26 VL1 69 V110 +4:04:02 +4:04:02 999 0 999
132 Ruslans Mamedovs 8002 Daugavpils Runners 10:11:07 VL1 70 V111 +4:06:43 +4:06:43 996 0 996
133 Sergejs Kuzmins 8208 SK Magnen 10:12:51 VL3 4 V112 +4:08:27 +1:41:54 995 0 995
134 Karīna Krūmiņliepa 8138 10:17:49 SL1 15 S22 +3:18:12 +3:18:12 1079 0 1079
135 Jānis Bāča 8188 10:18:16 VL1 71 V113 +4:13:52 +4:13:52 989 0 989
136 Jurģis Urtāns 8205 Lūša spēks - Jēkabpils 10:21:05 VL1 72 V114 +4:16:41 +4:16:41 987 0 987
137 Atis Bērziņš 8031 10:21:12 VL2 39 V115 +4:16:48 +2:44:44 987 0 987
138 Kārlis Ielejs 8041 Riga Runners 10:24:09 VL2 40 V116 +4:19:44 +2:47:41 984 0 984
139 Uvis Braunfelds 8064 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 10:26:00 VL2 41 V117 +4:21:36 +2:49:32 982 0 982
140 Arvis Taurenis 8074 Paskriesim 10:33:25 VL1 73 V118 +4:29:01 +4:29:01 975 0 975
141 Inese Kokoreviča 8038 VSK "Burkānciems & Co" 10:36:02 SL1 16 S23 +3:36:25 +3:36:25 1060 0 1060
142 Jānis Zālītis 8122 10:36:17 VL1 74 V119 +4:31:53 +4:31:53 973 0 973
143 Ivars Brauns 8100 Lynxdojo 10:38:56 VL2 42 V120 +4:34:32 +3:02:28 970 0 970
144 Artis Līcītis 8121 TOP MEDIA 10:39:07 VL1 75 V121 +4:34:43 +4:34:43 970 0 970
145 Māris Lūsis 8087 Skrienošie Lūši 10:39:29 VL2 43 V122 +4:35:05 +3:03:01 970 0 970
146 Viktors Malihins 8178 Rēzeknes novads 10:43:42 VL2 44 V123 +4:39:18 +3:07:14 966 0 966
147 Ivars Broničs 8198 Guddžobs Guddans 10:43:43 VL1 76 V124 +4:39:19 +4:39:19 966 0 966
148 Edgars Bole 8181 LIDA 10:45:30 VL1 77 V125 +4:41:05 +4:41:05 965 0 965
149 Igors Kozlovs 8015 10:55:35 VL3 5 V126 +4:51:11 +2:24:38 956 0 956
150 Olga Maloletnikova 8113 Riga Runners 10:59:20 SL1 17 S24 +3:59:43 +3:59:43 1036 0 1036
151 Sandris Līdums 8108 Latvijas Finieris 11:00:52 VL2 45 V127 +4:56:28 +3:24:24 951 0 951
152 Dace Hartmane 8183 Talsu pauguraines zaķi 11:00:55 SL2 8 S25 +4:01:18 +3:41:26 1035 0 1035
153 Oto Laiva 8199 11:00:57 VL1 78 V128 +4:56:33 +4:56:33 951 0 951
154 Egons Ansbergs 8187 11:00:58 VL1 79 V129 +4:56:34 +4:56:34 951 0 951
155 Aleksandrs Antonovs 8072 &A 11:01:05 VL2 46 V130 +4:56:41 +3:24:37 951 0 951
156 Jānis Andersons 8107 11:05:20 VL2 47 V131 +5:00:56 +3:28:52 948 0 948
157 Artūrs Ketlers 8026 SK Dzērvene 11:07:34 VL1 80 V132 +5:03:09 +5:03:09 946 0 946
158 Daiga Vilkaste 8145 ASK Patria 11:09:37 SL2 9 S26 +4:10:00 +3:50:08 1027 0 1027
159 Jānis Vizulis 8177 11:19:48 VL2 48 V133 +5:15:24 +3:43:20 936 0 936
160 Rolands Štrehers 8071 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā 11:19:48 VL1 81 V134 +5:15:23 +5:15:23 936 0 936
161 Artūrs Pielēns-Pelēns 8050 Lattelecom 11:22:54 VL1 82 V135 +5:18:29 +5:18:29 934 0 934
162 Artūrs Topecs 8056 SK Dzērvene 11:22:56 VL1 83 V136 +5:18:32 +5:18:32 934 0 934
163 Vasilijs Deņisovs 8010 11:23:33 VL1 84 V137 +5:19:09 +5:19:09 933 0 933
164 Edgars Dobelis 8091 KROKUS 11:30:22 VL1 85 V138 +5:25:58 +5:25:58 928 0 928
165 Arnis Kuzmanis 8073 Brīvdienu ģimene 11:30:40 VL2 49 V139 +5:26:16 +3:54:12 928 0 928
166 Artūrs Kadiķis 8093 11:35:45 VL1 86 V140 +5:31:20 +5:31:20 924 0 924
167 Aigars Ūdris 8131 BB 11:37:18 VL3 6 V141 +5:32:54 +3:06:21 923 0 923
168 Tālis Paeglis 8106 No Running, No Party! 11:38:17 VL1 87 V142 +5:33:53 +5:33:53 922 0 922
169 Dzintars Petrovs 8030 Maratona klubs 11:41:05 VL2 50 V143 +5:36:41 +4:04:37 920 0 920
170 Maksims Mogilins 8125 2 Dbl 11:45:37 VL2 51 V144 +5:41:13 +4:09:09 916 0 916
171 Žanna Vanaga 8137 Noskrien Cēsis 11:45:40 SL2 10 S27 +4:46:03 +4:26:11 995 0 995
172 Stanislavs Pugacovs 8126 2 Dbl 11:50:29 VL1 88 V145 +5:46:05 +5:46:05 913 0 913
173 Jana Romanovska 8084 ZEMGALES ZIŅAS 11:57:48 SL1 18 S28 +4:58:11 +4:58:11 985 0 985
174 Reinis Ozoliņš 8194 Dūša tupelēs 11:59:40 VL1 89 V146 +5:55:16 +5:55:16 906 0 906
175 Anita Gavare 8047 Global Fitness 12:03:14 SL1 19 S29 +5:03:36 +5:03:36 0 0 0
176 Edmunds Gržibovskis 8054 SK Dzērvene 12:09:13 VL3 7 V147 +6:04:49 +3:38:16 0 0 0
177 Olena Fomenko 10052 Maratona Klubs 12:18:12 SL1 20 S30 +5:18:35 +5:18:35 0 0 0
178 Linda Loce 8173 Lynxdojo 12:18:36 SL1 21 S31 +5:18:59 +5:18:59 0 0 0
179 Gunta Lebedoka 8060 OK KURMIS 12:20:37 SL3 1 S32 +5:21:00 +00:00 0 0 0
180 Dainis Kauliņš 8200 LSC Riga 12:24:09 VL3 8 V148 +6:19:45 +3:53:12 0 0 0
181 Jānis Marčinkus 8164 SK Ozolnieki 12:27:01 VL3 9 V149 +6:22:37 +3:56:04 0 0 0
182 Dzintars Rendenieks 8197 #plus100nieks 12:30:55 VL1 90 V150 +6:26:30 +6:26:30 0 0 0
183 Romans Šroms 8046 VSK Noskrien / ig: romeo_run 13:07:42 VL1 91 V151 +7:03:17 +7:03:17 0 0 0
184 Samanta Petakova 8028 We are the champions 13:07:43 SL1 22 S33 +6:08:05 +6:08:05 0 0 0
185 Ilze Zvīdriņa 8158 13:16:32 SL1 23 S34 +6:16:54 +6:16:54 0 0 0
186 Jānis Straukmanis 8058 13:37:23 VL1 92 V152 +7:32:59 +7:32:59 0 0 0
187 Māris Avotiņš 8192 14:32:57 VL2 52 V153 +8:28:32 +6:56:28 0 0 0
188 Miks Latvis 8003 DNF
189 Vladislavs Aļehnovičs 8162 KROKUS DNF
190 Pēteris Mahts 8195 Talsu pauguraines Zaķi DNF