MEKLĒT
 
VĀVERE skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Andrejs Bānis 10084 Salaspils sporta skola 00:24:39 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Mareks Zālītis 3475 00:24:53 V1 2 V2 +00:13 +00:13
3 Braens Meškis 3375 ASK Patria 00:27:18 V1 3 V3 +02:38 +02:38
4 Tomass Neuss-Lucs 3281 00:27:32 V1 4 V4 +02:52 +02:52
5 Arturs Nordens 3122 00:28:41 V1 5 V5 +04:01 +04:01
6 Andris Bukovskis 3046 Bukiņi 00:28:49 V1 6 V6 +04:10 +04:10
7 Rolands Puķe 10206 Saldus Boksa Klubs 00:28:55 V1 7 V7 +04:15 +04:15
8 Deniss Macevičs 3304 Bauskas valsts ģimnāzija 00:29:44 V1 8 V8 +05:04 +05:04
9 Kristaps Kurzemnieks 3249 00:30:03 V1 9 V9 +05:23 +05:23
10 Janis Ronis 10174 Skrienam Liepāja 00:30:10 V1 10 V10 +05:31 +05:31
11 Kristaps Janitens 3283 00:30:53 V1 11 V11 +06:14 +06:14
12 Didzis Jurgelāns 3045 00:31:03 V1 12 V12 +06:23 +06:23
13 Edgars Rūdolfs Drekslers 3014 00:31:17 V1 13 V13 +06:37 +06:37
14 Jānis Jurgelevičs 10224 00:31:43 V1 14 V14 +07:03 +07:03
15 Fredrik Hagstroem 10214 Emergn 00:31:52 V1 15 V15 +07:13 +07:13
16 Kristaps Vītoliņš 3614 00:32:00 V1 16 V16 +07:21 +07:21
17 Jānis Dambergs 3433 00:32:48 V1 17 V17 +08:09 +08:09
18 Egils Naglis 3613 00:33:04 V1 18 V18 +08:25 +08:25
19 Haralds Jansons 10083 Carnikavas Nafta 00:33:05 V1 19 V19 +08:26 +08:26
20 Oskars Vēmanis 3002 00:33:09 V1 20 V20 +08:30 +08:30
21 Ģirts Bērziņš 3219 00:33:19 V1 21 V21 +08:39 +08:39
22 Lidija Zeile 3354 Bioderma 00:33:22 S1 1 S1 +00:00 +00:00
23 Valdis Tilts 3607 00:33:25 V1 22 V22 +08:46 +08:46
24 Maija Pūpola 3027 Maratona klubs 00:33:30 S1 2 S2 +00:08 +00:08
25 Aiva Belova 3435 00:33:52 S1 3 S3 +00:30 +00:30
26 Lāsma Bauska 3388 00:33:52 S1 4 S4 +00:30 +00:30
27 Anete Uljane 3135 00:33:53 S1 5 S5 +00:31 +00:31
28 Mārtiņš Pāvils 3542 FK Bandava/Priekules novads 00:34:02 V1 23 V23 +09:22 +09:22
29 Linda Žogota 3426 00:34:37 S1 6 S6 +01:15 +01:15
30 Elīna Vesere 3299 00:34:39 S1 7 S7 +01:17 +01:17
31 Andris Šabuckis 3606 00:34:44 V1 24 V24 +10:04 +10:04
32 Kristīne Dakša-Junolainena 3314 Juno Runners 00:34:46 S1 8 S8 +01:24 +01:24
33 Jānis Švika 3581 Madona 00:34:47 V1 25 V25 +10:08 +10:08
34 Jānis Grasis 3579 00:34:53 V1 26 V26 +10:13 +10:13
35 Natālija Suļtrekova 3358 Bioderma 00:34:59 S1 9 S9 +01:37 +01:37
36 Krists Zambergs 3498 K&K 00:35:04 V1 27 V27 +10:25 +10:25
37 Guntars Āboliņš 3376 Maratona klubs 00:35:05 V1 28 V28 +10:25 +10:25
38 Līva Andersone 3252 00:35:10 S1 10 S10 +01:48 +01:48
39 Sintija Zemīte 3611 00:35:18 S1 11 S11 +01:56 +01:56
40 Jānis Zukuls 3464 Cēsis 00:35:18 V1 29 V29 +10:39 +10:39
41 Alfrēds Drulle 3323 00:35:34 V1 30 V30 +10:54 +10:54
42 Henrijs Helmanis 3593 00:35:35 V1 31 V31 +10:56 +10:56
43 Laura Salnāja 3206 00:35:41 S1 12 S12 +02:19 +02:19
44 Kaspars Kārkliņš 3586 Stalbe 00:35:47 V1 32 V32 +11:07 +11:07
45 Beāte Melbārde 3458 00:35:49 S1 13 S13 +02:27 +02:27
46 Uģis Martinsons 3163 Straupe 00:36:02 V1 33 V33 +11:22 +11:22
47 Ritvars Sluga 3549 00:36:07 V1 34 V34 +11:28 +11:28
48 Aldis Krauze 3166 ALA 00:36:10 V1 35 V35 +11:30 +11:30
49 Laima Kaufiņa 3404 00:36:20 S1 14 S14 +02:58 +02:58
50 Miks Leitāns 3588 MJ-Partneri 00:36:21 V1 36 V36 +11:42 +11:42
51 Agita Ekmane 3198 00:36:23 S1 15 S15 +03:01 +03:01
52 Anna Grebeca 3321 00:36:34 S1 16 S16 +03:12 +03:12
53 Elīna Purcena 3389 00:36:45 S1 17 S17 +03:23 +03:23
54 Ļubova Krēmere 3229 Swedbank 00:36:45 S1 18 S18 +03:23 +03:23
55 Aivars Žukovskis 3091 zutenis 00:36:51 V1 37 V37 +12:11 +12:11
56 Dāvids Ramlavs 3478 00:36:52 V1 38 V38 +12:13 +12:13
57 Dzintars Borozinskis 3494 MARATONA KLUBS 00:37:01 V1 39 V39 +12:21 +12:21
58 Andris Iesalnieks 3608 Sporta iela 00:37:09 V1 40 V40 +12:29 +12:29
59 Aleksandrs Grava 3379 TRAKIE VĀVERĒNI 00:37:10 V1 41 V41 +12:31 +12:31
60 Arnis Veismanis 3136 00:37:13 V1 42 V42 +12:33 +12:33
61 Kristaps Sniķers 3140 Lidosta “Rīga” 00:37:27 V1 43 V43 +12:48 +12:48
62 Anna Drulle 3324 00:37:29 S1 19 S19 +04:07 +04:07
63 Aivars Mincenbergs 3113 INDI 00:37:31 V1 44 V44 +12:51 +12:51
64 Inga Dzene 3449 SCHWENK Latvija 00:37:36 S1 20 S20 +04:14 +04:14
65 Sandis Gugāns 3090 00:37:50 V1 45 V45 +13:10 +13:10
66 Beāte Medne 3503 00:37:57 S1 21 S21 +04:35 +04:35
67 Ilvija Bērziņa 3099 00:37:58 S1 22 S22 +04:36 +04:36
68 Aldis Bērziņš 3094 Tukums 00:37:58 V1 46 V46 +13:18 +13:18
69 Raitis Ābelnieks 3185 00:38:02 V1 47 V47 +13:22 +13:22
70 Francis Edwardes 3599 00:38:02 V1 48 V48 +13:23 +13:23
71 Laura Andersone 3534 00:38:04 S1 23 S23 +04:42 +04:42
72 Edvards Šneps 3591 00:38:06 V1 49 V49 +13:27 +13:27
73 Santa Šteinerte 3224 Tukuma 2. vidusskola 00:38:07 S1 24 S24 +04:45 +04:45
74 Krists Siliņš 3141 00:38:10 V1 50 V50 +13:31 +13:31
75 Kristians Kazainis 3545 00:38:13 V1 51 V51 +13:34 +13:34
76 Raimonds Roķis 3477 00:38:13 V1 52 V52 +13:34 +13:34
77 Ervīns Fiļovs 3145 PacPaSevi 00:38:14 V1 53 V53 +13:34 +13:34
78 Anna Freiberga 3473 Vāveres 00:38:23 S1 25 S25 +05:01 +05:01
79 Līva Gertnere 3089 Sportiskie B31 00:38:25 S1 26 S26 +05:03 +05:03
80 Aigars Olavs 3217 00:38:25 V1 54 V54 +13:45 +13:45
81 Ineta Nordena 3395 Latvijas autoceļu uzturētājs 00:38:29 S1 27 S27 +05:07 +05:07
82 Gints Gasiņš 3220 00:38:29 V1 55 V55 +13:50 +13:50
83 Karina Mamedova 3392 Daugavpils Runners 00:38:37 S1 28 S28 +05:15 +05:15
84 Markuss Reinis Jansons 3493 00:38:45 V1 56 V56 +14:05 +14:05
85 Līna Kārkliņa 10086 00:39:01 S1 29 S29 +05:39 +05:39
86 Andris Līdaks 3223 00:39:03 V1 57 V57 +14:23 +14:23
87 Niks Ikaunieks 3302 00:39:03 V1 58 V58 +14:24 +14:24
88 Inga Bukovska 3047 Bukiņi 00:39:14 S1 30 S30 +05:52 +05:52
89 Konstantīns Zorins 7042 ZILBER 00:39:25 V1 59 V59 +14:46 +14:46
90 Miks Eglītis 3402 Accenture 00:39:26 V1 60 V60 +14:47 +14:47
91 Daniels Mežgailis 3419 00:39:28 V1 61 V61 +14:49 +14:49
92 Sanita Pāsa 3221 Marienburgas vilki 00:39:30 S1 31 S31 +06:09 +06:09
93 Kristofers Aleksis Kaulakans 3584 00:39:30 V1 62 V62 +14:50 +14:50
94 Anita Ieviņa 3457 00:39:44 S1 32 S32 +06:22 +06:22
95 Marina Krastiņa 3204 00:39:51 S1 33 S33 +06:29 +06:29
96 Ivars Krastiņš 3320 00:39:51 V1 63 V63 +15:12 +15:12
97 Ritma Niedre 3523 00:39:52 S1 34 S34 +06:30 +06:30
98 Hanna Luīze Grase 3055 Blāča draugi 00:39:54 S1 35 S35 +06:32 +06:32
99 Daniela Baumane 3349 Bioderma 00:39:57 S1 36 S36 +06:35 +06:35
100 Mārtiņš Kļava 3429 00:39:57 V1 64 V64 +15:17 +15:17
101 Liāna Brēdenfelde 3412 Marienburgas Vilki 00:39:58 S1 37 S37 +06:36 +06:36
102 Marija Tretjaka 3347 Bioderma 00:39:59 S1 38 S38 +06:37 +06:37
103 Inita Jankeviča 3525 Swedbank 00:40:02 S1 39 S39 +06:40 +06:40
104 Ralfs Bokta 3411 MoBo Running 00:40:06 V1 65 V65 +15:26 +15:26
105 Juris Seņkāns 3468 00:40:07 V1 66 V66 +15:28 +15:28
106 Jolanta Bernupe 3353 Bioderma 00:40:10 S1 40 S40 +06:48 +06:48
107 Guntis Domburs 3245 Individual 00:40:12 V1 67 V67 +15:33 +15:33
108 Jānis Bodnieks 3571 00:40:12 V1 68 V68 +15:33 +15:33
109 Egija Passe-Apsīte 10215 00:40:17 S1 41 S41 +06:55 +06:55
110 Thibaud Tocqueville 3172 00:40:17 V1 69 V69 +15:37 +15:37
111 Ilze Biģele 3255 00:40:24 S1 42 S42 +07:02 +07:02
112 Tatjana Āboliņa 3377 Maratona klubs 00:40:24 S1 43 S43 +07:02 +07:02
113 Laine Damberga 3293 00:40:24 S1 44 S44 +07:02 +07:02
114 Helen Helmet 3269 00:40:29 S1 45 S45 +07:07 +07:07
115 Anna Zvigule 3155 00:40:30 S1 46 S46 +07:08 +07:08
116 Valerijs Dudičs 3510 00:40:31 V1 70 V70 +15:52 +15:52
117 Markuss Tiesnesis 10108 Stirnubuks / Run 4 Sun 00:40:32 V1 71 V71 +15:53 +15:53
118 Inga Sīle 3178 00:40:42 S1 47 S47 +07:20 +07:20
119 Anastasija Veselkova 3504 Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola 00:40:46 S1 48 S48 +07:24 +07:24
120 Jānis Jaksons 3370 00:40:51 V1 72 V72 +16:12 +16:12
121 Kristiāna Ritenberga 3225 Tukuma 2. vidusskola 00:40:53 S1 49 S49 +07:31 +07:31
122 Uģis Madalāns 3169 00:40:56 V1 73 V73 +16:16 +16:16
123 Vineta Pranča 3371 00:41:01 S1 50 S50 +07:39 +07:39
124 Dace Jukuma 3529 00:41:04 S1 51 S51 +07:42 +07:42
125 Ināra Nordena 3270 00:41:13 S1 52 S52 +07:51 +07:51
126 Kristīne Ābelniece 3260 00:41:16 S1 53 S53 +07:54 +07:54
127 Natālija Gostenkova 3355 Bioderma 00:41:21 S1 54 S54 +07:59 +07:59
128 Gita Dubrova 3381 00:41:32 S1 55 S55 +08:10 +08:10
129 Elīna Dejus 10121 00:41:41 S1 56 S56 +08:19 +08:19
130 Katerīna Paltiņa 3583 00:41:42 S1 57 S57 +08:20 +08:20
131 Aleksandra Domanska 3359 Bioderma 00:41:42 S1 58 S58 +08:20 +08:20
132 Rūdolfs Kozlovs 3540 00:41:43 V1 74 V74 +17:04 +17:04
133 Kristaps Grava 3380 TRAKIE VĀVERĒNI 00:41:45 V1 75 V75 +17:06 +17:06
134 Armīns Gasjūns 3021 00:41:47 V1 76 V76 +17:07 +17:07
135 Andris Šakens 3295 00:41:48 V1 77 V77 +17:08 +17:08
136 Ivars Rutkops 3572 00:41:49 V1 78 V78 +17:09 +17:09
137 Annija Tīna Eizengrauda 3328 00:41:53 S1 59 S59 +08:31 +08:31
138 Tatjana Karaja-Akimova 3331 Bioderma 00:41:58 S1 60 S60 +08:36 +08:36
139 Dace Vesterdāla 10190 00:41:58 S1 61 S61 +08:37 +08:37
140 Mairis Bokta 3420 MoBo Running 00:42:00 V1 79 V79 +17:21 +17:21
141 Everita Balande 3077 00:42:01 S1 62 S62 +08:39 +08:39
142 Elmārs Mamajs 3424 00:42:01 V1 80 V80 +17:21 +17:21
143 Roberts Rotelis 3618 00:42:02 V1 81 V81 +17:23 +17:23
144 Ernests Tolpežņikovs 3258 Siguldas sporta skola 00:42:05 V1 82 V82 +17:25 +17:25
145 Edvīns Helmanis 3595 00:42:08 V1 83 V83 +17:29 +17:29
146 Jānis Māsēns 10226 Firma L4 00:42:09 V1 84 V84 +17:30 +17:30
147 Liene Stiebriņa 3462 Swedbank 00:42:10 S1 63 S63 +08:48 +08:48
148 Edgars Ozoliņš 3414 Valmiermuižas alus 00:42:19 V1 85 V85 +17:40 +17:40
149 Martins Meija 3600 00:42:24 V1 86 V86 +17:45 +17:45
150 Santa Azace 3386 Circenīši 00:42:29 S1 64 S64 +09:07 +09:07
151 Kristīne Zariņa 3431 00:42:31 S1 65 S65 +09:09 +09:09
152 Ieva Otaņķe 3535 00:42:33 S1 66 S66 +09:11 +09:11
153 Kristaps Azacis 3387 Circenīši 00:42:33 V1 87 V87 +17:53 +17:53
154 Jūlija Vasiļjeva 3016 00:42:38 S1 67 S67 +09:16 +09:16
155 Juris Rocēns 3453 IZTURĪBA 00:42:41 V1 88 V88 +18:02 +18:02
156 Karīna Kahanova 3286 Venden 00:42:45 S1 68 S68 +09:23 +09:23
157 Maija Katkovska 3587 MJ-Partneri 00:42:48 S1 69 S69 +09:26 +09:26
158 Klāvs Grūtups 3390 00:42:49 V1 89 V89 +18:09 +18:09
159 Anta Akantjeva Ummere 3548 ind. 00:42:52 S1 70 S70 +09:30 +09:30
160 Iveta Leja 3490 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā 00:42:54 S1 71 S71 +09:32 +09:32
161 Lilita Ertmane 3181 00:42:55 S1 72 S72 +09:33 +09:33
162 Inga Priedīte 3408 00:43:01 S1 73 S73 +09:39 +09:39
163 Signe Strujevica 3413 DNB Service Centre 00:43:02 S1 74 S74 +09:40 +09:40
164 Rigonda Germova 3553 00:43:09 S1 75 S75 +09:47 +09:47
165 Simona Helmane 3592 00:43:12 S1 76 S76 +09:50 +09:50
166 Agnese Ose 3501 Baltais 00:43:14 S1 77 S77 +09:52 +09:52
167 Ingrīda Puriņa 3505 00:43:14 S1 78 S78 +09:52 +09:52
168 Inga Brikmane 3230 00:43:14 S1 79 S79 +09:53 +09:53
169 Ilona Šķudīte 3188 Latvijas Finieris 00:43:19 S1 80 S80 +09:57 +09:57
170 Ilona Livčāne 3345 Bioderma 00:43:26 S1 81 S81 +10:04 +10:04
171 Daina Bullite 3574 00:43:27 S1 82 S82 +10:05 +10:05
172 Intars Abražuns 3512 00:43:32 V1 90 V90 +18:52 +18:52
173 Arnita Freināte 3566 Engures sportam/Jadals 00:43:38 S1 83 S83 +10:16 +10:16
174 Oskars Gertners 3487 00:43:45 V1 91 V91 +19:06 +19:06
175 Andīna Sprince 3471 Lāči 00:43:48 S1 84 S84 +10:26 +10:26
176 Uldis Kubliņš 3366 Kubliņi 00:43:55 V1 92 V92 +19:16 +19:16
177 Gunta Šlosberga 3300 00:44:00 S1 85 S85 +10:38 +10:38
178 Gints Freināts 3568 Engures sportam 00:44:12 V1 93 V93 +19:32 +19:32
179 Kristina Kozlovska 10172 Palīdzēsim.lv 00:44:14 S1 86 S86 +10:52 +10:52
180 Anna Tirzmala 3248 00:44:15 S1 87 S87 +10:53 +10:53
181 Jānis Rumba 3333 00:44:15 V1 94 V94 +19:35 +19:35
182 Jolanta Pence 10110 SK,,Lejasciems" 00:44:21 S1 88 S88 +10:59 +10:59
183 Ilze Kivlāne 3061 PRINTFUL 00:44:22 S1 89 S89 +11:00 +11:00
184 Inese Klasa 3083 Klasu ģimene 00:44:24 S1 90 S90 +11:02 +11:02
185 Gvido Dzērve 3058 Lidosta “Rīga” 00:44:29 V1 95 V95 +19:50 +19:50
186 Lauma Sargune 3522 00:44:30 S1 91 S91 +11:08 +11:08
187 Edvards Pavļuts 3573 Teku taku 00:44:31 V1 96 V96 +19:51 +19:51
188 Aiga Pūpola 3517 OK Saldus 00:44:32 S1 92 S92 +11:10 +11:10
189 Sabīne Blumanska 3109 00:44:38 S1 93 S93 +11:16 +11:16
190 Lāsma Bergmane-Behmane 3406 Accenture 00:44:39 S1 94 S94 +11:17 +11:17
191 Nauris Krūmiņš 3257 Swedbank 00:44:39 V1 97 V97 +20:00 +20:00
192 Santa Krasovska 5907 Kocēnu novads 00:44:42 S1 95 S95 +11:20 +11:20
193 Kaspars Kumpiņš 3610 Sapiens 00:44:42 V1 98 V98 +20:02 +20:02
194 Maija Vītiņa 3316 00:44:46 S1 96 S96 +11:24 +11:24
195 Rolands Šusts 3615 00:44:52 V1 99 V99 +20:13 +20:13
196 Santa Marhele 3152 00:44:55 S1 97 S97 +11:33 +11:33
197 Inese Grigale 10155 00:44:56 S1 98 S98 +11:34 +11:34
198 Mihails Egle 3554 00:44:59 V1 100 V100 +20:19 +20:19
199 Natālija Lāce 3007 00:45:02 S1 99 S99 +11:40 +11:40
200 Līga Simkeviča 3617 00:45:05 S1 100 S100 +11:43 +11:43
201 Zane Saleniece 3368 Bioderma 00:45:08 S1 101 S101 +11:46 +11:46
202 Kristīne Taube 3342 Bioderma 00:45:08 S1 102 S102 +11:46 +11:46
203 Daiga Strode 3343 Bioderma 00:45:14 S1 103 S103 +11:52 +11:52
204 Arta Jaudzeme 3369 Jūrmalas gliemeži 00:45:15 S1 104 S104 +11:53 +11:53
205 Rihards Gaugers 3482 Valmieras Pārgaujas sākumskola 00:45:19 V1 101 V101 +20:39 +20:39
206 Alise Griķe 3312 Daugavpils Runners 00:45:21 S1 105 S105 +11:59 +11:59
207 Ivo Buliņš 3213 00:45:22 V1 102 V102 +20:42 +20:42
208 Helēna Bodniece 3603 00:45:27 S1 106 S106 +12:05 +12:05
209 Sigita Šilinska 3134 00:45:28 S1 107 S107 +12:06 +12:06
210 Helēna Zvaigznīte 3518 JS DREAM TEAM 00:45:28 S1 108 S108 +12:06 +12:06
211 Rita Elste 10085 00:45:29 S1 109 S109 +12:07 +12:07
212 Sandra Viekale-Gasjūne 3020 00:45:33 S1 110 S110 +12:11 +12:11
213 Kristiāns Ronis 3156 DPD LATVIJA 00:45:37 V1 103 V103 +20:58 +20:58
214 Roberts Toms Lērme 3301 00:45:38 V1 104 V104 +20:58 +20:58
215 Liliāna Voškāne 3520 Ikšķile skrien 00:45:39 S1 111 S111 +12:17 +12:17
216 Līga Alksne 10116 Sportland 00:45:41 S1 112 S112 +12:19 +12:19
217 Laura Voškāne 3519 Ikšķile skrien 00:45:41 S1 113 S113 +12:19 +12:19
218 Aiva Kricka 3570 VSK Burkānciems&co 00:45:46 S1 114 S114 +12:24 +12:24
219 Laura Kaulakane 10089 00:45:47 S1 115 S115 +12:25 +12:25
220 Inga Vīksna 10088 Kocēnu MTB 00:45:48 S1 116 S116 +12:26 +12:26
221 Toms Paulsons 3440 Zemgales Ziņas 00:45:50 V1 105 V105 +21:10 +21:10
222 Baiba Jansone 3081 00:45:50 S1 117 S117 +12:28 +12:28
223 Kristīne Jencīte 3103 00:45:51 S1 118 S118 +12:29 +12:29
224 Krista Lībiete 3421 00:45:57 S1 119 S119 +12:35 +12:35
225 Anda Vīksna 10087 00:45:58 S1 120 S120 +12:36 +12:36
226 Agnese Ikauniece 3303 00:46:00 S1 121 S121 +12:38 +12:38
227 Dāvis Leitāns 3589 MJ-Partneri 00:46:11 V1 106 V106 +21:31 +21:31
228 Madara Rudzāte 3418 00:46:11 S1 122 S122 +12:49 +12:49
229 Edgars Ligeris 3029 00:46:17 V1 107 V107 +21:37 +21:37
230 Rūdolfs Ose 3502 Baltais 00:46:19 V1 108 V108 +21:40 +21:40
231 Kristiāna Mače 3352 Bioderma 00:46:20 S1 123 S123 +12:58 +12:58
232 Valdis Vanags 3226 00:46:25 V1 109 V109 +21:45 +21:45
233 Kalvis Strods 3456 00:46:31 V1 110 V110 +21:51 +21:51
234 Kristīne Salnāja 3585 00:46:35 S1 124 S124 +13:13 +13:13
235 Irena Suhecka 10154 00:46:35 S1 125 S125 +13:13 +13:13
236 Aiga Stalbe 3165 00:46:36 S1 126 S126 +13:14 +13:14
237 Elza Kozlova 3539 00:46:40 S1 127 S127 +13:18 +13:18
238 Sarmīte Banga 3485 Trashmob 00:46:40 S1 128 S128 +13:18 +13:18
239 Evija Elmere 3427 Mārupes Dunkani 00:46:44 S1 129 S129 +13:22 +13:22
240 Zita Barānova 10221 00:46:45 S1 130 S130 +13:23 +13:23
241 Arvīds Jēgers 3496 Fox Fitness 00:46:53 V1 111 V111 +22:14 +22:14
242 Kristīne Kroma 3497 Fox Fitness 00:46:53 S1 131 S131 +13:31 +13:31
243 Marta Lupkina 3310 00:46:58 S1 132 S132 +13:36 +13:36
244 Sofija Meļņikova 3488 00:46:58 S1 133 S133 +13:36 +13:36
245 Baiba Meļņikova 3489 00:46:58 S1 134 S134 +13:36 +13:36
246 Guntis Meinerts 3273 There is no try 00:47:12 V1 112 V112 +22:32 +22:32
247 Sandra Strazdiņa 3232 00:47:13 S1 135 S135 +13:51 +13:51
248 Reinis Virsis-Šneiders 3240 00:47:28 V1 113 V113 +22:48 +22:48
249 Linda Nordena 3051 Latvijas autoceļu uzturētājs 00:47:39 S1 136 S136 +14:17 +14:17
250 Kintija Košinska 3259 00:47:40 S1 137 S137 +14:18 +14:18
251 Inga Cīrule 3329 00:47:40 S1 138 S138 +14:18 +14:18
252 Zane Krastiņa 3124 Frozen 00:47:45 S1 139 S139 +14:23 +14:23
253 Laine Lupkina 3309 00:47:46 S1 140 S140 +14:24 +14:24
254 Jānis Ančs 3297 Jūrmalas gliemeži 00:47:47 V1 114 V114 +23:08 +23:08
255 Baiba Ģērmane 3409 Accenture 00:47:52 S1 141 S141 +14:30 +14:30
256 Marta Saklaure 3123 00:47:55 S1 142 S142 +14:33 +14:33
257 Inga Kozlovska 3341 Bioderma 00:47:56 S1 143 S143 +14:34 +14:34
258 Agris Eizengrauds 3327 00:48:00 V1 115 V115 +23:21 +23:21
259 Kristīna Smuļko 3138 00:48:03 S1 144 S144 +14:41 +14:41
260 Elīza Ilze Oša-Večena 3513 00:48:04 S1 145 S145 +14:42 +14:42
261 Aiva Jaunzare 3326 00:48:08 S1 146 S146 +14:46 +14:46
262 Inguna Ērenfrīde 3009 00:48:11 S1 147 S147 +14:49 +14:49
263 Toms Kusiņš 3290 00:48:15 V1 116 V116 +23:36 +23:36
264 Liene Puisāne 3441 EJ! 00:48:22 S1 148 S148 +15:00 +15:00
265 Karīna Jodko 3330 Bioderma 00:48:29 S1 149 S149 +15:07 +15:07
266 Annija Belogrudova 3551 Guddžobs Guddans 00:48:31 S1 150 S150 +15:09 +15:09
267 Arta Paula Ruciņa 3385 00:48:33 S1 151 S151 +15:11 +15:11
268 Mārīte Rove 3524 00:48:35 S1 152 S152 +15:13 +15:13
269 Ance Hermane 3483 00:48:36 S1 153 S153 +15:14 +15:14
270 Agija Silakaktiņa 3609 00:48:36 S1 154 S154 +15:14 +15:14
271 Kate Hermane 3511 00:48:36 S1 155 S155 +15:15 +15:15
272 Raimonds Knēts 3174 00:48:39 V1 117 V117 +24:00 +24:00
273 Dana Lūse 3280 L.Paegles 11 - 18 00:48:40 S1 156 S156 +15:18 +15:18
274 Gustavs Kuplis 3541 Running.lv 00:48:44 V1 118 V118 +24:04 +24:04
275 Ieva Skirusa 3365 SK Vēsma 00:48:44 S1 157 S157 +15:22 +15:22
276 Alise Lāce 3521 turbo 00:48:46 S1 158 S158 +15:24 +15:24
277 Lāsma Kradzīte 3085 00:48:51 S1 159 S159 +15:29 +15:29
278 Evelīna Eiduka 3394 00:48:52 S1 160 S160 +15:30 +15:30
279 Andis Kauliņš 3064 Latvijas autoceļu uzturētājs 00:48:54 V1 119 V119 +24:15 +24:15
280 Anete Akimova 3161 LMC 00:48:54 S1 161 S161 +15:32 +15:32
281 Nadežda Stepanova 3105 00:49:00 S1 162 S162 +15:38 +15:38
282 Kaspars Olte 3170 00:49:01 V1 120 V120 +24:21 +24:21
283 Artūrs Bičelis 3063 Lidosta “Rīga” 00:49:02 V1 121 V121 +24:22 +24:22
284 Inese Vītiņa 3076 PRINTFUL 00:49:04 S1 163 S163 +15:42 +15:42
285 Gunita Kodoliņa 3132 Engures vidusskola 00:49:05 S1 164 S164 +15:43 +15:43
286 Aira Šmite 3237 00:49:05 S1 165 S165 +15:43 +15:43
287 Sigita Spudienė 3550 Basakojai 00:49:07 S1 166 S166 +15:45 +15:45
288 Teiksma ģirkale 3159 00:49:14 S1 167 S167 +15:52 +15:52
289 Madara Runce 3562 DNB Service Centre 00:49:14 S1 168 S168 +15:52 +15:52
290 Kristaps Aksenoks 3074 00:49:18 V1 122 V122 +24:38 +24:38
291 Ēriks Ozoliņš 3120 Swedbank 00:49:18 V1 123 V123 +24:38 +24:38
292 Marta Gaugere 3480 Valmieras Pārgaujas sākumskola 00:49:19 S1 169 S169 +15:57 +15:57
293 Jānis Varslavāns 10222 00:49:28 V1 124 V124 +24:49 +24:49
294 Dace Vilka 3235 4 Vilki 00:49:30 S1 170 S170 +16:08 +16:08
295 Saila Jansone 3558 SK Katrīna 00:49:32 S1 171 S171 +16:10 +16:10
296 Dace Voldiņa 3357 Bioderma 00:49:33 S1 172 S172 +16:11 +16:11
297 Dace Gulbe 3499 SK KATRĪNA 00:49:34 S1 173 S173 +16:12 +16:12
298 Černecova Līana 3531 00:49:34 S1 174 S174 +16:12 +16:12
299 Rūdolfs Abiļevs 3183 New Village Workout 00:49:35 V1 125 V125 +24:55 +24:55
300 Indra Pauliņa 3011 00:49:35 S1 175 S175 +16:13 +16:13
301 Vineta Krafta 3403 00:49:38 S1 176 S176 +16:16 +16:16
302 Ilze Ušpele 3121 00:49:44 S1 177 S177 +16:22 +16:22
303 Leila Fjodorova 3277 00:49:44 S1 178 S178 +16:22 +16:22
304 Inga Onskule 3066 Latvijas autoceļu uzturētājs 00:49:45 S1 179 S179 +16:23 +16:23
305 Baiba Piroga 3059 Lidosta "Rīga" 00:49:46 S1 180 S180 +16:24 +16:24
306 Arnis Pirogs 3147 00:49:47 V1 126 V126 +25:07 +25:07
307 Baiba Ligere 3028 00:49:49 S1 181 S181 +16:27 +16:27
308 Anna Skredele 3065 PRINTFUL 00:49:50 S1 182 S182 +16:28 +16:28
309 Kristīne Korpa 3025 00:49:54 S1 183 S183 +16:32 +16:32
310 Rihards Akimovs 3460 COK SILVA 00:49:59 V1 127 V127 +25:19 +25:19
311 Evija G 3267 00:50:11 S1 184 S184 +16:49 +16:49
312 Julīte Peculeviča 3289 00:50:12 S1 185 S185 +16:50 +16:50
313 Daiga Goldova 3131 00:50:14 S1 186 S186 +16:52 +16:52
314 Dārta Arta Medne 3284 00:50:24 S1 187 S187 +17:02 +17:02
315 Mārtiņš Riekstiņš 3459 00:50:31 V1 128 V128 +25:52 +25:52
316 Ērika Bužinska 3168 00:50:35 S1 188 S188 +17:14 +17:14
317 Jēkabs Malzubris 10238 Zubru Trieciens 00:50:40 V1 129 V129 +26:01 +26:01
318 Karīna Buša 3463 Swedbank 00:50:45 S1 189 S189 +17:23 +17:23
319 Ernests Ozols 10236 00:50:46 V1 130 V130 +26:06 +26:06
320 Dace Junaka 3095 00:50:47 S1 190 S190 +17:25 +17:25
321 Liene Terentjeva 3443 Sten Nordic 00:50:48 S1 191 S191 +17:26 +17:26
322 Irina Belugina 3340 Bioderma 00:51:06 S1 192 S192 +17:44 +17:44
323 Zane Riekstiņa 3231 00:51:07 S1 193 S193 +17:45 +17:45
324 Jānis Lavicevičs 3578 00:51:08 V1 131 V131 +26:29 +26:29
325 Ira Misāne 3282 00:51:08 S1 194 S194 +17:46 +17:46
326 Līgavainis Žukovs 3450 Baklažāni 00:51:15 V1 132 V132 +26:35 +26:35
327 Kristiāns Varslavāns 3561 Baklažāni 00:51:15 V1 133 V133 +26:35 +26:35
328 Edgars Zommers 3439 Baklažāni 00:51:16 V1 134 V134 +26:36 +26:36
329 Ieva Lācenberga-Rocēna 10223 Stirnu Buks Design 00:51:18 S1 195 S195 +17:56 +17:56
330 Ieva Kalniņa 3598 00:51:22 S1 196 S196 +18:00 +18:00
331 Aleksandrs Miņenkovs 3469 00:51:27 V1 135 V135 +26:48 +26:48
332 Vita Čirjevska 3287 00:51:28 S1 197 S197 +18:06 +18:06
333 Samuel Bouquay 3619 Los Lobos Locos 00:51:36 V1 136 V136 +26:57 +26:57
334 Tiago Bouquay Maisonnave 3197 Los Lobos Locos 00:51:37 V1 137 V137 +26:57 +26:57
335 Varis Ratnieks 3500 00:51:45 V1 138 V138 +27:06 +27:06
336 Saulcerīte Cielava 3339 Bioderma 00:51:46 S1 198 S198 +18:24 +18:24
337 Viktorija Babkina 10195 00:51:50 S1 199 S199 +18:28 +18:28
338 Kristīne Frolova 3078 Lidosta "Rīga" 00:51:51 S1 200 S200 +18:29 +18:29
339 Kaspars Ernstsons-Grūbe 3515 00:52:01 V1 139 V139 +27:21 +27:21
340 Pārsla Dambe 3154 00:52:05 S1 201 S201 +18:43 +18:43
341 Monta Treijere 3054 Blāča draugi 00:52:06 S1 202 S202 +18:45 +18:45
342 Undīne Upeniece 3276 Ieva un Undīne 00:52:12 S1 203 S203 +18:50 +18:50
343 Ieva Zirne 3274 Ieva un Undīne 00:52:13 S1 204 S204 +18:51 +18:51
344 Laura Lapiņa 3279 00:52:13 S1 205 S205 +18:51 +18:51
345 Gints Laķis 3543 Engures sportam/Jadals 00:52:14 V1 140 V140 +27:34 +27:34
346 Inese Rīna 3160 00:52:16 S1 206 S206 +18:54 +18:54
347 Inga Kauliņa 3396 Latvijas autoceļu uzturētājs 00:52:16 S1 207 S207 +18:54 +18:54
348 Iveta Šnepa 3590 00:52:18 S1 208 S208 +18:56 +18:56
349 Zane Strazdiņa 3544 Engures sportam/Jadals 00:52:22 S1 209 S209 +19:00 +19:00
350 Mārtiņš Bērziņš 3191 Kurmis OK 00:52:34 V1 141 V141 +27:54 +27:54
351 Laura Liniņa 3620 ALA 00:52:36 S1 210 S210 +19:14 +19:14
352 Paula Fjodorova 3434 AMSERV 00:52:44 S1 211 S211 +19:22 +19:22
353 Evija Ozoliņa 3415 Valmiermuižas alus 00:52:47 S1 212 S212 +19:25 +19:25
354 Jānis Sproģis 3200 00:52:57 V1 142 V142 +28:17 +28:17
355 Elizabete Tērauda 3177 00:52:58 S1 213 S213 +19:36 +19:36
356 Sintija Sproģe 3378 Aizkraukle 00:52:59 S1 214 S214 +19:37 +19:37
357 Jūlija Dzene 3350 Bioderma 00:53:01 S1 215 S215 +19:39 +19:39
358 Kaspars Rutkis 3167 EY 00:53:05 V1 143 V143 +28:25 +28:25
359 Inta Brīdaka 3438 00:53:08 S1 216 S216 +19:46 +19:46
360 Irina Čazova 3338 Bioderma 00:53:08 S1 217 S217 +19:46 +19:46
361 Gatis Avotiņš 3106 Bauskas Valsts ģimnāzija 00:53:09 V1 144 V144 +28:29 +28:29
362 Elīna Gadzāne 3250 00:53:09 S1 218 S218 +19:47 +19:47
363 Ieva Streļča 3461 00:53:11 S1 219 S219 +19:49 +19:49
364 Aiva Baufale 3481 ART 00:53:13 S1 220 S220 +19:51 +19:51
365 Rudīte Bērziņa 3602 Olainfarm 00:53:16 S1 221 S221 +19:54 +19:54
366 Iluta Kurzemniece 3265 00:53:25 S1 222 S222 +20:03 +20:03
367 Jeļena Ozoliņa 3428 Salaspils 00:53:34 S1 223 S223 +20:12 +20:12
368 Lija Ruperte 3604 Olainfarm 00:53:36 S1 224 S224 +20:14 +20:14
369 Dace Limmere 3296 Maushi 00:53:37 S1 225 S225 +20:15 +20:15
370 Santa Dremakova 3003 00:53:40 S1 226 S226 +20:18 +20:18
371 Egita Liepiņa 3559 Baltais 00:53:42 S1 227 S227 +20:20 +20:20
372 Santa Zeļenkova 3360 Bioderma 00:53:43 S1 228 S228 +20:21 +20:21
373 Ieva Braķe 3417 Valmiermuižas alus 00:53:43 S1 229 S229 +20:21 +20:21
374 Līva Jaudzeme 3298 Jūrmalas gliemeži 00:53:44 S1 230 S230 +20:23 +20:23
375 Jolanta Kravale 3422 Bez Čiekura 00:53:47 S1 231 S231 +20:25 +20:25
376 Annija Čiščakova 3374 00:53:48 S1 232 S232 +20:26 +20:26
377 Ričards Breiers 3492 00:53:49 V1 145 V145 +29:09 +29:09
378 Nataliya Kroshkina 3444 00:53:50 S1 233 S233 +20:28 +20:28
379 Estere Saide Ķimene 3612 00:53:50 S1 234 S234 +20:28 +20:28
380 Dainis Breiers 3491 00:53:51 V1 146 V146 +29:11 +29:11
381 Lelde Ronimoisa 3098 Vāveres | Supervaroņi 00:53:51 S1 235 S235 +20:29 +20:29
382 Svetlana Saulīte 3271 00:53:52 S1 236 S236 +20:30 +20:30
383 Agnese Skujiņa 3067 PRINTFUL 00:53:52 S1 237 S237 +20:30 +20:30
384 Marita Lasmane 3093 Accenture 00:53:57 S1 238 S238 +20:35 +20:35
385 Jānis Kalniņš 3315 00:54:01 V1 147 V147 +29:22 +29:22
386 Kristīne Valujeva 3313 Sandijas komanda 00:54:08 S1 239 S239 +20:46 +20:46
387 Līga Kalniņa 3192 Accenture 00:54:16 S1 240 S240 +20:54 +20:54
388 Matīss Simkevičs 3616 00:54:38 V1 148 V148 +29:59 +29:59
389 Dace Spalviņa 3263 00:54:43 S1 241 S241 +21:21 +21:21
390 Ilze Kalve 3096 00:54:44 S1 242 S242 +21:22 +21:22
391 Jolanta Mieze 3241 00:54:51 S1 243 S243 +21:29 +21:29
392 Anda Knēta 3176 00:55:07 S1 244 S244 +21:45 +21:45
393 Viktorija Suhecka 10153 00:55:07 S1 245 S245 +21:45 +21:45
394 Sandra Krumberga 3266 Līkā kalna rambātāji 00:55:09 S1 246 S246 +21:47 +21:47
395 Ieva Vēvere 3234 Lielie dibeni 00:55:12 S1 247 S247 +21:50 +21:50
396 Jolanta Kataja-Paegle 3272 00:55:18 S1 248 S248 +21:56 +21:56
397 Jānis Grīnbergs 10114 00:55:21 V1 149 V149 +30:41 +30:41
398 Jānis Elksnis 3049 Latvijas autoceļu uzturētājs 00:55:21 V1 150 V150 +30:41 +30:41
399 Inga Elksne 3048 Latvijas autoceļu uzturētājs 00:55:21 S1 249 S249 +21:59 +21:59
400 Elita Martinsone 3382 Straupe 00:55:21 S1 250 S250 +21:59 +21:59
401 Dženeta Umalas 3466 00:55:25 S1 251 S251 +22:03 +22:03
402 Ilze Sala 3486 00:55:27 S1 252 S252 +22:05 +22:05
403 Ģertrūde Silauniece 3189 Olainfarm 00:55:33 S1 253 S253 +22:11 +22:11
404 Renārs Saulītis 3242 00:55:40 V1 151 V151 +31:00 +31:00
405 Mikus Saulītis 3243 00:55:40 V1 152 V152 +31:01 +31:01
406 Patriks Kubliņš 3275 Kubliņi 00:55:44 V1 153 V153 +31:05 +31:05
407 Ģirts Kubliņš 3577 Kubliņi 00:55:44 V1 154 V154 +31:05 +31:05
408 Georgs Ošāns 3319 Individuāli 00:55:47 V1 155 V155 +31:08 +31:08
409 Leonarda Liepiņa 3285 Venden 00:55:53 S1 254 S254 +22:31 +22:31
410 Sņežana Golubeva 3336 Bioderma 00:55:59 S1 255 S255 +22:37 +22:37
411 Līga Stroža 3506 00:56:09 S1 256 S256 +22:47 +22:47
412 Anna Grebeņņikova 3332 Bioderma 00:56:18 S1 257 S257 +22:56 +22:56
413 Jekaterina Artemenkova 3334 Bioderma 00:56:19 S1 258 S258 +22:57 +22:57
414 Karīna Goluba 3346 Bioderma 00:56:29 S1 259 S259 +23:07 +23:07
415 Enija Jakuška 3546 BAUERFIEND 00:56:31 S1 260 S260 +23:09 +23:09
416 Sanita Poļaka 3294 00:56:33 S1 261 S261 +23:11 +23:11
417 Liene Salmane 3186 DNB Service Centre 00:56:37 S1 262 S262 +23:15 +23:15
418 Svetlana Vasiļjeva 3228 Rīgas Satiksme 00:56:44 S1 263 S263 +23:22 +23:22
419 Ināra Dāboliņa 3311 Nūjo Vesels 00:56:46 S1 264 S264 +23:24 +23:24
420 Edīte Skrebele 3547 BAUERFEIND 00:56:52 S1 265 S265 +23:30 +23:30
421 Kristīne Ošāne 3318 Individuāli 00:57:02 S1 266 S266 +23:40 +23:40
422 Sanita Teterovska 3509 Baltais 00:57:18 S1 267 S267 +23:56 +23:56
423 Enija Marta Liepiņa 3391 00:57:18 S1 268 S268 +23:56 +23:56
424 Leons Peļņa 3555 30draugi.lv 00:57:36 V1 156 V156 +32:56 +32:56
425 Evita Rutka 3430 Supermamma 00:57:39 S1 269 S269 +24:17 +24:17
426 Margarita Pudova 3356 Bioderma 00:57:40 S1 270 S270 +24:18 +24:18
427 Arlita Marcinkeviča 3060 Lidosta "Rīga" 00:57:41 S1 271 S271 +24:19 +24:19
428 Solvita Valucka 3448 00:57:47 S1 272 S272 +24:25 +24:25
429 Anete Tone 3184 DNB Service Centre 00:58:05 S1 273 S273 +24:43 +24:43
430 Inga Melne 3401 Olainfarm 00:58:15 S1 274 S274 +24:53 +24:53
431 Linda Fridrihsone 3317 00:58:21 S1 275 S275 +24:59 +24:59
432 Aiga Krūmiņa 3536 00:58:35 S1 276 S276 +25:13 +25:13
433 Diāna Stivriņa 3533 PatiPaSevi 00:58:37 S1 277 S277 +25:15 +25:15
434 Nellija Nulle 3423 00:58:39 S1 278 S278 +25:17 +25:17
435 Sindija Plahotina 3400 00:58:53 S1 279 S279 +25:31 +25:31
436 Anna Pelna 3530 00:59:03 S1 280 S280 +25:41 +25:41
437 Sarmīte Kaunese 3560 Saldus novada pašvaldība 00:59:03 S1 281 S281 +25:41 +25:41
438 Raivis Bartušauskis 5179 Šūpoles 00:59:07 V1 157 V157 +34:27 +34:27
439 Ingrīda Svoka 3239 00:59:11 S1 282 S282 +25:49 +25:49
440 Ruta Saliņa 3247 00:59:19 S1 283 S283 +25:57 +25:57
441 Agnese Zandersone 3196 00:59:27 S1 284 S284 +26:05 +26:05
442 Ģirts Kalderauskis 3193 00:59:29 V1 158 V158 +34:49 +34:49
443 Zanda Tabiņa 3367 00:59:29 S1 285 S285 +26:07 +26:07
444 Andris Terentjevs 3454 Sten Nordic 00:59:38 V1 159 V159 +34:58 +34:58
445 Inga Saviele 3108 3D Running 00:59:38 S1 286 S286 +26:16 +26:16
446 Norah Bouquay Maisonnave 3194 Los Lobos Locos 01:00:00 S1 287 S287 +26:38 +26:38
447 Ilona Uljane 3455 01:00:01 S1 288 S288 +26:39 +26:39
448 Aleksandra Ļitvinska 3082 Anniņmuižas Super Bee 01:00:03 S1 289 S289 +26:41 +26:41
449 Jessica Maisonnave 3195 Los Lobos Locos 01:00:05 S1 290 S290 +26:43 +26:43
450 Inese Misa 10144 Tukuma 2. vidusskola 01:00:27 S1 291 S291 +27:05 +27:05
451 Jānis Kauliņš 10227 EY Forensic & Integrity Services 01:00:53 V1 160 V160 +36:14 +36:14
452 Kristīne Balandiņa 3576 01:00:54 S1 292 S292 +27:32 +27:32
453 Alise Kauliņa 10228 01:00:54 S1 293 S293 +27:32 +27:32
454 Žanna Linde 3264 01:00:58 S1 294 S294 +27:36 +27:36
455 Baiba Lejiņa 3130 RSVK 01:01:01 S1 295 S295 +27:39 +27:39
456 Dace Kļaviņa 3236 01:01:09 S1 296 S296 +27:47 +27:47
457 Inese Spuriņa 3072 01:01:21 S1 297 S297 +27:59 +27:59
458 Aldis Banga 3484 Trashmob 01:01:40 V1 161 V161 +37:01 +37:01
459 Anastasija Frančuka 3361 Bioderma 01:02:03 S1 298 S298 +28:41 +28:41
460 Liesma Krieva 3516 01:02:04 S1 299 S299 +28:42 +28:42
461 Gunta Blumfelde 3405 Mazrūķīši 01:02:11 S1 300 S300 +28:49 +28:49
462 Dana Zandersone 3532 Swedbank 01:02:14 S1 301 S301 +28:52 +28:52
463 Svetlana Laudurga 3125 01:02:17 S1 302 S302 +28:56 +28:56
464 Ekaterina Tikhomirova 3157 01:02:53 S1 303 S303 +29:31 +29:31
465 Irīna Ņesterenko 3262 01:02:56 S1 304 S304 +29:34 +29:34
466 Astrīda Semjonova 3556 01:02:59 S1 305 S305 +29:37 +29:37
467 Jēkabs Alberts Krastiņš 3010 01:03:08 V1 162 V162 +38:28 +38:28
468 Angelika Bērziņa 3268 Tukums 01:03:22 S1 306 S306 +30:00 +30:00
469 Dace Kraukle 3580 DARU L 01:04:04 S1 307 S307 +30:42 +30:42
470 Ingrīda Urbāne 3582 01:04:20 S1 308 S308 +30:58 +30:58
471 Žastīne Skrebele 3557 DNB Service Centre 01:05:05 S1 309 S309 +31:43 +31:43
472 Eva Bērziņa 3397 Kartavkalnu buki 01:05:35 S1 310 S310 +32:13 +32:13
473 Līvija Muša 3465 01:05:39 S1 311 S311 +32:17 +32:17
474 Atis Miķelsons 3383 SK Vēsma 01:06:01 V1 163 V163 +41:21 +41:21
475 Dina Tohva 3563 Gollner Spedition 01:06:09 S1 312 S312 +32:47 +32:47
476 Iveta Sērmaukša 3452 01:06:13 S1 313 S313 +32:51 +32:51
477 Monta Starce 3508 Baltais 01:06:15 S1 314 S314 +32:53 +32:53
478 Ivanda Pehlaka 3507 Baltais 01:06:17 S1 315 S315 +32:55 +32:55
479 Sanita Gožda 3597 01:06:34 S1 316 S316 +33:12 +33:12
480 Iveta Lanka 3537 TRX Cēsis 01:06:47 S1 317 S317 +33:25 +33:25
481 Līga Rumba 3335 01:07:06 S1 318 S318 +33:44 +33:44
482 Madara Rumba 3363 01:07:06 S1 319 S319 +33:44 +33:44
483 Gita Dambe 3153 SIA "Insalvo" 01:07:31 S1 320 S320 +34:09 +34:09
484 Silvija Bogdanova 3246 01:08:09 S1 321 S321 +34:47 +34:47
485 Sergiy Gozhda 3596 01:08:21 V1 164 V164 +43:41 +43:41
486 Ilze Bartušauska 3432 Doles sala 01:08:21 S1 322 S322 +34:59 +34:59
487 Ieva Gronska 3621 Engures Sportam 01:08:52 S1 323 S323 +35:30 +35:30
488 Iveta Pucena 3447 SK Katrīna 01:09:14 S1 324 S324 +35:52 +35:52
489 Agnese Hohberga 3291 01:11:23 S1 325 S325 +38:01 +38:01
490 Liene Hohberga 3292 01:11:23 S1 326 S326 +38:01 +38:01
491 Inga Ozolkalna 3261 01:11:30 S1 327 S327 +38:08 +38:08
492 Marina Lazdiņa 3384 01:11:33 S1 328 S328 +38:11 +38:11
493 Inesa Avotiņa 3253 Bauskas Valsts ģimnāzija 01:11:34 S1 329 S329 +38:12 +38:12
494 Dace Kukule 3042 Kukulītes 01:12:08 S1 330 S330 +38:46 +38:46
495 Liene Grosa 3476 01:12:09 S1 331 S331 +38:47 +38:47
496 Karīna Kukule 3043 Kukulītes 01:12:19 S1 332 S332 +38:57 +38:57
497 Bogdans Patrejevs 3528 01:13:09 V1 165 V165 +48:29 +48:29
498 Jelizaveta Patrejeva 3348 Bioderma 01:13:39 S1 333 S333 +40:17 +40:17
499 Ieva Veikšina 3569 01:14:01 S1 334 S334 +40:39 +40:39
500 Ilze Janmere 10229 01:14:01 S1 335 S335 +40:39 +40:39
501 Anna Urga 3144 DOBELES 1. VIDUSSKOLA 01:15:20 S1 336 S336 +41:58 +41:58
502 Egita Petrusa 3084 01:15:21 S1 337 S337 +41:59 +41:59
503 Diāna Ceika 3451 01:16:13 S1 338 S338 +42:51 +42:51
504 Gunta Jurevica 3436 01:16:34 S1 339 S339 +43:12 +43:12
505 Beāte Sietiņa 3437 01:16:34 S1 340 S340 +43:13 +43:13
506 Iveta Lapiņa Beroza 3351 Bioderma 01:16:58 S1 341 S341 +43:36 +43:36
507 Žanna Gulbe 3149 Tukuma 2. vidusskola 01:17:23 S1 342 S342 +44:01 +44:01
508 Aušra Šnipaitienė 3044 01:18:31 S1 343 S343 +45:09 +45:09
509 Anna Sesilija Vāvere Mengīni De Oliveira 3399 01:19:45 S1 344 S344 +46:23 +46:23
510 Santa Mežvēvere 3442 01:20:40 S1 345 S345 +47:18 +47:18
511 Edgars Mežvēvers 3182 01:20:41 V1 166 V166 +56:02 +56:02
512 Juris Ceika 3467 01:20:52 V1 167 V167 +56:12 +56:12
513 Normunds Stepāns 7278 STROPS Technologies 01:24:13 V1 168 V168 +59:33 +59:33
514 Aija Mitenberga 3565 Māsas 01:25:50 S1 346 S346 +52:28 +52:28
515 Agra Vāvere 3446 Māsas 01:25:51 S1 347 S347 +52:29 +52:29
516 Anda Žolneroviča 3445 Māsas 01:25:51 S1 348 S348 +52:29 +52:29
517 Pēteris Paikens 3472 Domdaris 01:27:01 V1 169 V169 +1:02:21 +1:02:21
518 Līna Paikena 3158 Domdaris 01:27:01 S1 349 S349 +53:39 +53:39
519 Ainārs Spuriņš 3071 Lidosta “Rīga” 01:27:13 V1 170 V170 +1:02:34 +1:02:34
520 Anda Sproģe-Vāvere 3233 #esesmustirnubuks 01:31:23 S1 350 S350 +58:01 +58:01
521 Sniedze Sproģe 10127 #esesmustirnubuks 01:31:26 S1 351 S351 +58:04 +58:04
522 Inese Meldere 3117 01:34:06 S1 352 S352 +1:00:44 +1:00:44
523 Indra Pietkeviča 3118 01:34:30 S1 353 S353 +1:01:08 +1:01:08
524 Inese Eglīte 3407 01:40:21 S1 354 S354 +1:06:59 +1:06:59
525 Alina Taran 10160 DNF
526 Vita Helmane 3594 DNF