MEKLĒT
 
SUSURS distanci godam veica
Nr. Dalībnieks Klubs Grupa
1 Jasmīna Kriuliņa M1
2 Anna Īvāne M1
3 Roberts Keino Z1
4 Mārtiņš Āboliņš Maratona klubs Z1
5 Kārlis Graudiņš Z1
6 Renārs Ērenfrīds Z1
7 Ernests Krastiņš Z1
8 Rūdis Kaupe ART Z1
9 Miķelis Kašs Z1
10 Alise Strazda M1
11 Oskars Strazds Z1
12 Ērika Repina M1
13 Annija Lazdāne Siguldas maratona klubs M1
14 Aiva Zasa Es un es pats M1
15 Kristens Eigenfelds Sigulda Z1
16 Elza Lipska M1
17 Amēlija Cunska Ozolnieki M1
18 Edvards Logins Z1
19 Luīze Ligere M1
20 Mairis Sladzevskis zaķurauši Z1
21 Edvards Vēzitis Lielupes Buki Z1
22 Pauls Jurčs Z1
23 Elīza Stepanova M1
24 Roberts Emīls Beitiks Z1
25 Namejs Mednis Z1
26 Enija Dambe INSALVO M1
27 Kate Sniega Jelgava M1
28 Paula Sniega M1
29 Reinis Auga Z1
30 Ričards Gribs Salaspils Z1
31 Rafaels Marcinkevičs Z1
32 Pauls Mičulis Z1
33 Elza Mičule M1
34 Alberts Mičulis Z1
35 Teodors Groza Z1
36 Laila Olava M1
37 Kristofers Olavs Z1
38 Enriko Blūms Guddžobs guddans Z1
39 Austra Aurora Jundze mammadaba M1
40 Daniels Grīnerts Z1
41 Eva Gailīte M1
42 Dzintars Molodcovs MoBo Running Z1
43 Kate Salnāja Bermudu sešstūris M1
44 Rafails Klass Klasu ģimene Z1
45 Anrī Allers ''Štābs'' BDR Z1
46 Elza Sala M1
47 Sebastians Liepa Z1
48 Matīss Nordens Z1
49 Edgars Redisons Tērvete Z1
50 Sofija Allere "Štābs" BDR M1
51 Nils Gabriels Klavnieks 66 vidusskola Z1
52 Mia Jasmine Klavniece Laimina M1
54 Marks Straume Z1
55 Madara Māra Saklaure Bermudu sešstūris M1
56 Alise Krastiņa Frozen M1
57 Alekss Rutins deaf Z1
58 Beāte Radvilaviča 3D Running M1
59 Egija Helviga Pilsrundāles vidusskola M1
60 Ilze Šīmane M1
61 Dārta Rozenvalde Zaļo Vārnu aizsardzība M1
62 Vsevolods Filimonova Z1
63 Gustavs Limanāns RIEKSTI Z1
64 Agnese Štauere Fitlife M2
65 Ritvars Jaksons Z1
66 Paula Petra Puriņa Rīgas Centra humanitārā vidusskola M1
67 Gustavs Zoltners ZIPSNIS Z1
68 Viktorija Ozoliņa M1
69 Madara Urga DOBELES 1. VIDUSSKOLA M1
70 Maija Urga DOBELES 1. VIDUSSKOLA M1
71 Artis Pirogs Z1
72 Ance Kangare M1
73 Jegors Korjanovs Z1
74 Amanda Kājiņa AK M1
75 Adele Kājiņa AK M1
76 Lauma Rutka M1
77 Krišjānis Rutkis Z1
78 Jurģis Druvis Rozītis ROZĪŠI Z1
79 Keidija Balode M1
80 Germans Ņikitins Rīgas satiksme Z1
81 Sandra Pētersone Sporta klubs "Vēsma" M1
82 Matīss Slikšāns Jaunmārupe skrien! Z1
83 Edvards Bērziņš Z1
84 Miķelis Mesters Z1
85 Alise Mestere M1
86 Hugo Gredzens REALTO Z1
87 Marija Vitjazeva M1
88 Jānis Kabutavičs Z1
89 Ieva Sedliņa Engures Sportam M1
90 Dāvis Jurševics Z1
91 Andrejs Ņesterenko Z1
92 Līga Fleisa OldSnails M1
93 Alise Atvare M1
94 Marta Grava M1
95 Rūdolfs Abiļevs New Village Workout Z1
96 Gustavs Ķēniņš Z1
97 Līva Vilka 4 Vilki M1
98 Artūrs Vilks 4 Vilki Z1
99 Beatrise Kanberga SK Brīvsolis M1
100 Māra Virse-Šneidere M1
101 Marta Alksne M1
102 Raivo Alksnis Z1
103 Teo Auželis FS Metta Z1
104 Lūkass Auželis FS Metta Z1
105 Kārlis Ļaudams Aizpute Z1
106 Līva Freivalde Cēsu pilsētas vidusskola M1
107 Marks Sams Virsotne/MARMOT Z1
108 Markuss Zascirinskis Z1
109 Rūdis Ronis Z1
110 Jānis Gustavs Grīnbergs Z1
111 Agate Āboltiņa M1
112 Amēlija Biseniece Guddžobs Guddans M1
113 Dārta Jaunzeme M1
114 Simona Fjodorova M1
115 Ieva Marcinkeviča Tornīšu Bērnudārzs M1
116 Kārlis Balanass Virsotne/MARMOT Z1
117 Jānis Missa Z1
118 Evelīna Čirjevska M1
119 Elza Auziņa M1
120 Elza Damberga M1
121 Krists Tolpežņikovs Siguldas sporta skola Z1
122 Adrija Ančeva M1
123 Alise Poļaka M1
124 Mia Jasmīne Kļavniece Laimiņa M1
125 Nils Gabriels Kļavnieks 66.vidusskola Z1
126 Alisa Mitrohina M1
127 Pēteris Matjola Z1
128 Amēlija Straume M1
129 Edvards Gailis Z1
130 Teodors Mednis wAlts Z1
131 Kristaps Liepiņš Z1
132 Katrīna Purvīte MARATONA KLUBS M1
133 Patriks Žuržiu Z1
134 Maria Fjodorova M1
135 Elizabete Žuržiu M1
136 Annija Anna Cercina Sporta klubs "AŠAIS" M1
137 Viesturs Jaksons Z1
138 Fēlikss Vilcāns Z1
139 Linda Pavlovska M1
140 Paula Berga M1
141 Estere Tooma M1
142 Karlīna Tooma M1
143 Sāra Eglīte Zs Skujas/Dabasauglis M1
144 Emīlija Olte M1
145 Ernests Platais Slapjie bandīti Z1
146 Marks Čudorāns Slapjie bandīti Z1
147 Elizabete Upmale M1
148 Ieva Liepiņa BALTMA M1
149 Atis Galvanovskis Rīdze Z1
150 Katrīne Dreimane M1
151 Kārlis Jansons Z1
152 Henriks Jansons Z1
153 Estere Elisa Drīveniece Cēsu pilsētas sporta skola M1
154 Dārta Jaunzeme M1
155 Jēkabs Lazdiņš Z1
156 Agnese Kravcova Dodkepu.lv M1
157 Dominiks Pētersons Matisons Runner's Club Z1
158 Raiens Rusmanis Z1
159 Edvards Liepiņš Z1
160 Hugo Eiduks Z1
161 Karlīna Dzosens M1
162 Rūdolfs Bents Z1
163 Sebastians Denisenko Sanctimony Z1
164 Samanta Piņķe M1
165 Roberts Šuvcāns Lat Met - www.latmet.com Z1
166 Luīze Zālīte M1
167 Kristofers Aksenoks Z1
168 Kārlis Dauburs SocialGuruLab Z1
169 Karlīna Ķibilde M1
170 Mare Priedīte M1
171 Māra Latve Margrietiņa M1
172 Monta Zinkeviča M1
173 Miķelis Klūga Z1
174 Leopold Fischer Z1
175 Artūrs Krēmers Slapjie bandīti Z1
176 Madara Kuželenko M1
177 Jānis Kuželenko Z1
178 Marta Bartušauska Doles sala M1
179 Miķelis Šķudītis Latvijas Finieris Z1
180 Jēkabs Šķudītis latvijas Finieris Z1
181 Artūrs Sapats Z1
182 Luīze Gudēvica-Liepiņa Jasmīni M1
183 Marlēna Gudēvica-Liepiņa Jasmīni M1
184 Samanta Ozola M1
185 Letīcija Rudņicka AMSERV M1
186 Eva Treide M1
187 Karlīna Dūriņa Saldus Boksa klubs M1
188 Beāte Puisāne EJ! M1
189 Maksims Novickis Z1
190 Roberts Spulis Z1
191 Patrīcija Jēkabsone M1
192 Anna Leščinska Zoorbagan M1
193 Otto Viļumovs EVELO TEAM Z1
194 Agata Dubiņina M1
195 Anna Osipova KSSK M1
196 Roberts Ķesteris Z1
197 Melānija Villa M1
198 Kaspars Ragaušs Z1
199 Nellija Sprince Lāči M1
200 Alise Meļņikova M1
201 Madars Leimanis Z1
202 Elza Bundzēna M1
203 Elza Anaņiča M1
204 Hugo Anaņičs Z1
205 Adele Krieva M1
206 Kate Jēgere Fox Fitness M1
207 Grēta Jēgere Fox Fitness M1
208 Kristofers Kerstens Fox Fitness Z1
209 Ralfs Prūsis Z1
210 Patriks Ozoliņš Matisons Runner's Club Z1
211 Paula Ozoliņa Matisons Runner's Club M1
212 Kira Stalidzāne M1
213 Alise Anaņiča M1
214 Krišjānis Knesis Z1
215 Ansis Pūpols OK Saldus Z1
216 Dāvis Videnieks Trakais susurs Z1
217 Nellija Buša M1
218 Lorens Leikarts Z1
219 Vladimirs Sysun Z1
220 Jēkabs Bautris Jēkabs skrien Z1
221 Ieva Brigmane-Briģe M1
222 Evita Tihomirova M1
223 Emīlija Kinēna M1
224 Elīza Rone Skrienam Liepāja M1
225 Elīza Kabutaviča M1
226 Kārlis Meļķis Z1
227 Madara Bērziņa M1
228 Kaspars Kunrads Z1
229 Mareks Jānis Silgals Z1
230 Paula Meļķe M1
231 Melānija Bumbiere M1
232 Lība Tetere Lielie Dibeni M1
233 Gabriela Griba Salaspils M1
234 Elza Lote Zvaigzne Noskrien Cēsis M1
235 Pēteris Kozlovs Z1
236 Ralfs Zvaigzne Noskrien Cēsis Z1
237 Ieva Marta Mačevska Mačiņi M1
238 Paula Marija Mačevska Mačiņi M1
239 Jelisejs Ščogols Z1
240 Jasmīna Opolā Izturība M1
241 Mariss Ummers ind. Z1
242 Marks Ummers ind. Z1
243 Emīlija Zelenkeviča M1
244 Viesturs Zelenkevičs Z1
245 Rihards Teters-Teterovskis MARIENBURGAS VILKI Z1
246 Patrīcija Tetere-Teterovska MARIENBURGAS VILKI M1
247 Kārlis Lehtla Cosmo Prob Z1
248 Emīlija Platace Kvikworks M1
249 Valters Vate Engures sportam Z1
250 Elza Vītola M1
251 Emma Veidemane M1
252 Katrīna Veidemane M1
253 Renārs Lūsis Lūši Z1
254 Edgars Lūsis Lūši Z1
255 Emīls Ligeris Z1
256 Matvejs Lisicins Warmfox Z1
257 Emīls Bauers Amatas novads Z1
258 Artūrs Bauers Amatas novads Z1
259 Kristaps Bauers Amatas novads Z1
260 Ārons Saklaurs Bermudu sešstūris Z1
261 Emīls Kalniņš Z1
262 Gabriela Eiduka M1
263 Ēriks Dzenis MADONA Z1
264 Magdalēn Dzene MADONA M1
265 Amanda Birova M1
266 Paula Multińa M1
267 Eduards Gedrovičs Jaunmārupe skrien Z1
268 Nora Golubova M1
269 Melisa Bravlanska M1
270 Haralds Grundmanis Z1
271 Kārlis Lazda Z1
272 Gustavs Grundmanis Z1
273 Bruno Kārkliņš Stalbe Z1
274 Alise Saulīte M1
275 Markuss Sniedze Dodkepu.lv Z1
276 Samanta Jakovļeva JK_Family M1
277 Līva Zinberga Margrietiņa M1
278 Alise Azace Circenīši M1
279 Kurts Susurs Z1
280 Roberts Teteris R@O Z1
281 Oskars Teteris R@O Z1
282 Linards Husko Z1
283 Kristena Velcere-Jonīte M1
284 Ralfs Velcers-Jonītis Z1
285 Edgars Zariņš Z1
286 Marians Meija Z1
287 Elizabete Āboltiņa Lynxdojo M1
288 Meta Austriņa Austriņi M1
289 Teodors Austriņš Austriņi Z1
290 Oskars Pakula Z1
291 Beāte Andersone Skudriņa M1
292 Annika Anna Viškere Taku Skrējējs M1
293 Anna Biruma STK M1
294 Estere Dārta Triščenko M1
295 Odrija Irbe Talsu pauguraines zaķis M1
296 Ernests Kalvāns Priekuļi Z1
297 Valters Bārda Z1
298 Markuss Bubelis FK JELGAVA Z1
299 Darina Didkovska M1
300 Adrians Leščius Z1
301 Renards Cintiņš Z1
302 Roberts Tulubjevs Skrienam kopā - Valmiera Z1
303 Annija Lazdāne M1
304 Dārta Pētersone VVV M1
305 Matīss Devaijī Z1
306 Paula Krenca M1
307 Marats Budjko Z1
308 Nelli Budjko M1
309 Niks Reke Z1
310 Linda Bekere Engures sportam M1
311 Evelīna Štrausa M1
10000 Edvards Stepiņš Kārļamuiža Z1
10001 Estere Rizga M1
10002 Marlēna Liepa M1
10003 Artis Lasis Marienburgas Vilki Z1
10004 Rendijs Kaufelds Z1
10005 Laura Latika APE "Ligzdiņas" M1
10006 Paula Latika APE "Ligzdiņas" M1
10007 Marta Latika APE "Ligzdiņas" M1
10008 Toms Dzenis siguldassports.lv Z1
10009 Francis Dzenis siguldassports.lv Z1
10010 Sofija Pērle Lukstiņa Kārļamuiža M1
10011 Rēzija Rizga M1
10012 Elīna Marta Ābelīte M1
10013 Adrians Grabis Z1
10014 Lins Lācis Z1
10015 Madara Barisa M1
10016 Amanda Brokane M1
10017 Mikelis Dadzitis Z2
10018 Ernests Dejus Z1
10019 Emīlija Paraģe Supermeitene M1
10020 Tomass Siliņš Z1
10021 Darja Gutkina M1
10022 Darja Jarocka M1
10023 Alise Bondarenko M1
10025 Amanda Loce Lynxdojo M1
10026 Paula Loce Lynxdojo M1
10030 Marija Radzinska M1
10031 Daniela Zorina ZILBER M1
Kopā: 338 dalībnieki.