Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 
 
 
LVM čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem - OFICIĀLAIS RANGS
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1 Tukuma 2. vidusskola 89
2 Engures vidusskola 83
3 Aizputes vidusskola 56
4 Rubenes pamatskola 41
5 Pilsrundāles vidusskola 38
6 Dobeles 1. vidusskola 37
7 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 37
8 Ādažu vidusskola 35
9 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 33
10 Priekules vidusskola 30
11 Ikšķiles vidusskola 28
12 Jelgavas 4.vidusskola 27
13 Jauno līderu vidusskola 24
14 Siguldas pilsētas vidusskola 22
15 Smārdes pamatskola 20
16 Ulbrokas vidusskola 19
17 Iļģuciema vidusskola 18
18 Cēsu Pilsētas vidusskola 18
19 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 18
20 Siguldas Valsts ģimnāzija 17
Visstiprākās komandas
Vieta Komanda Zvārte Ērgļi Milzkalne Kandava Kopā
1 Sporta klubs Ašais 3947 3813 3952 11712
2 Siguldas Sporta skola 3983 3609 3916 11508
3 Kocēnu sporta skola 3338 3668 3729 10735
4 Liepājas rajona sporta skola 3509 3632 3503 10644
5 FK Bandava/Priekules novads 3578 3581 3473 10632
6 Bermudu sešstūris 3493 3563 3506 10562
7 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 3594 3274 3350 10218
8 Engures sportam 3075 3183 3270 9528
9 Tukuma 2. vidusskola 2744 3114 3234 9092
10 Iļģuciema vidusskola 2544 3123 3140 8807
11 Jaunmārupe skrien 3041 3077 2438 8556
12 Tukuma 2.vidusskola 2410 2586 2800 7796
13 Maratona klubs 2648 2525 2386 7559
14 Daugavpils runners 2813 2859 1576 7248
15 Skrienam kopā 2290 2445 2481 7216
16 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 2732 1781 2627 7140
17 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 2866 2074 1977 6917
18 VSK "Burkānciems & Co" 2137 2314 2156 6607
19 BALTAIS 1202 2765 2624 6591
20 Sten Nordic 2876 1806 1822 6504
SKOLU ČEMPIONĀTA kopvērtējums
U10V
Vieta Skola Vārds Zvārte Ērgļi Milzkalne Kandava Kopā
1 Markuss Āboliņš Talsu sākumskola / Maratona klubs 1000 964 926 2890
2 Kārlis Gedrovičs Jaunmārupes pamatskola / Jaunmārupe skrien 924 918 1000 2842
3 Vladislavs Stepanovs Rīgas 40. vidusskola 806 995 946 2747
4 Raimonds Saklaurs Ādažu vidusskola / Bermudu sešstūris 887 907 856 2650
5 Ernests Lipskis Iļģuciema vidusskola 840 818 764 2422
6 Reinis Eglītis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 827 779 810 2416
7 Adrians Ušpelis Ogres sākumskola / Patria Sportland 723 763 831 2317
8 Mariss Pētersons Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Supervaroņi 804 742 754 2300
9 Haralds Sametis Iļģuciema vidusskola 799 727 748 2274
10 Gvido Ivanovs Rīgas Hanzas vidusskola 813 743 713 2269
11 Bruno Sprincis Ogres sākumskola / SPB Run 801 748 717 2266
12 Jurģis Āboliņš Jaunmārupes pamatskola 796 749 685 2230
13 Gustavs Akimovs Lapmežciema pamatskola / COK Silva 733 768 681 2182
14 Ernests Kančs Ādažu vidusskola / SSK Bebra 730 677 642 2049
15 Alberts Vēzītis Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola / Lielupes Buki 723 697 623 2043
16 Edvards Akimovs Lapmežciema pamatskola / FK Tukums2000/TSS 702 643 672 2017
17 Olivers Frolovs Āgenskalna sākumskola 702 656 587 1945
18 Ralfs Onskulis Tukuma Ernesta Birznieka-Upīša 1. pamatskola / Latvijas autoceļu uzturētājs 705 625 613 1943
19 Rodrigo Anops Friča Brīvzemnieka pamatskola 1000 871 1871
20 Ernests Salnājs Rīgas Teikas vidusskola 663 592 598 1853
21 Jānis Lasmanis Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola 659 678 496 1833
22 Jānis Zālītis Ulbrokas vidusskola 919 884 1803
23 Kristers Salna Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 880 922 1802
24 Teodors Peļņa Krimuldas vidusskola / SK ZIEMEĻPOLS 612 596 580 1788
25 Sandris Salna Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 874 896 1770
26 Mārtiņš Saliņš Rīgas Igauņu pamatskola 592 573 565 1730
27 Eduards Baroniņš Iļģuciema vidusskola 846 883 1729
28 Renārs Kalniņš Jelgavas 4.vidusskola 811 763 1574
29 Salvis Šķirus Jelgavas 3. sākumskola / Zemgales Ziņas 831 730 1561
30 Bruno Ivanovs Rīgas Hanzas vidusskola 809 743 1552
31 Donāts Avotiņš Codes pamatskola / Bauskas Valsts ģimnāzija 660 432 444 1536
32 Jānis Saldūksnis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 773 724 1497
33 Mareks Abražūns Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 726 748 1474
34 Miks Nikolajevs Iļģuciema vidusskola / Kocēnu sporta skola 727 745 1472
35 Norberts Dzenis Madonas pilsētas 1. vidusskola / Madona 768 684 1452
36 Patriks Buliņš / Rīgas Valda Zālīša sākumskola 774 661 1435
37 Nils Devaijī Rīgas Franču licejs 776 641 1417
38 Edvards Bernsons Rīgas sākumskola "Valodiņa" / Juno Runners 802 602 1404
39 Martins Mīlenbergs Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 661 743 1404
40 Rihards Mucenieks Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 475 468 445 1388
41 Ralfs Sinavskis Rīgas Hanzas vidusskola / Ralfs runner 699 675 1374
42 Adrians Ralfs Krauklis Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola / DARU L 647 618 1265
43 Regnārs Saliņš Saliņš Rīgas Igauņu pamatskola 573 567 1140
44 Rihards Jēkabsons Tumes vidusskola 607 533 1140
45 Marks Abražūns / Pilsrundāles vidusskola 556 576 1132
46 Gustavs Ārents Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 553 575 1128
47 Miķelis Rutkis Rīgas Valda Zālīša sākumskola 609 507 1116
48 Olivers Jansons Jūrmalas Valsts ģimnāzija / - 593 502 1095
49 Toms Bartušauskis Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" / Šūpoles 593 482 1075
50 Mariss Barkovs Engures vidusskola / Engures sportam 569 500 1069
51 Kaspars Ozoliņš Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Rīgas Centra humanitārā vidusskola 576 453 1029
52 Edvards Krievars Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 876 876
53 Haralds Otomers Rojas vidusskola 788 788
54 Artūrs Pluģis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 758 758
55 Rojs Skrastiņš Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola / Mazie slēpotāji 705 705
56 Kristaps Ķikulis Jelgavas 4. sākumskola / Slapjās ķepas 702 702
57 Elans Andersons Aizputes pagasta pamatskola / Liepājas rajona sporta skola 684 684
58 Kārlis Antrops Laurenču sākumskola / Siguldas sporta skola 679 679
59 Henrijs Ļisovs Smārdes pamatskola / Smārde 651 651
60 Rūdolfs Antons Tukuma 2. vidusskola 636 636
61 Ralfs Krūze Ulbrokas vidusskola / Kruze family 624 624
62 Mikus Kopmanis Jelgavas 4. sākumskola 618 618
63 Ralfs Orbidāns Tukuma 2. vidusskola 614 614
64 Adams Ernests Krasts Jauno līderu vidusskola / Līgatne 595 595
65 Regnārs Saliņš Rīgas Igauņu pamatskola 592 592
66 Adrians Kalderauskis Dobeles sākumskola 591 591
67 Valters Jekabsons Ādažu vidusskola / Sten Nordic 588 588
68 Austris Bičevskis Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 576 576
69 Rodions Galiņš Rīgas Klasiskā ģimnāzija 566 566
70 Daniels Kāpiņš Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 563 563
71 Miks Tramdahs Engures vidusskola / Engures sportam 554 554
72 Matīss Bumbļausks Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 542 542
73 Rodrīgo Rozenbergs Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 542 542
74 Timurs Adašs Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 542 542
75 Tomass Siliņš Olaines 1. vidusskola 523 523
76 Markuss Kovaļevskis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 522 522
77 Austris Krūze Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola 488 488
78 Toms Rūdulis Tukuma 2. vidusskola / Augšup! 471 471
79 Klāvs Āboliņš Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 470 470
80 Markuss Laurinovičs Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 467 467
U10S
Vieta Skola Vārds Zvārte Ērgļi Milzkalne Kandava Kopā
1 Melānija Rožukalne Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Scott Racing 1000 919 932 2851
2 Madara Terentjeva Ādažu vidusskola / Sten Nordic 969 938 925 2832
3 Anete Salnāja Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola / Bermudu sešstūris 928 861 869 2658
4 Elīna Vahere-Abražune Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Rīgas Centra humanitārā vidusskola 863 807 829 2499
5 Elīza Leščinska Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Zoorbagan 797 806 817 2420
6 Elza Krastiņa Cēsu 1. pamatskola / Frozen 811 786 763 2360
7 Agate Šauriņa Rīgas Kultūru vidusskola / Rīga Runner 770 693 712 2175
8 Emīlija Lapsiņa Ogres 1. vidusskola / X99 620 737 758 2115
9 Šarlote Cunska Jelgavas 4.vidusskola / 3.c 770 707 624 2101
10 Emīlija Abiļeva Baložu vidusskola / Riga Runners 760 677 653 2090
11 Anna Drulle Ogres 1. vidusskola / Ogres novada sporta centrs 1000 1000 2000
12 Margarita Babicka Jelgavas 4.vidusskola 707 644 623 1974
13 Marta Grīnberga Cēsu 1. pamatskola 684 633 647 1964
14 Rūta Knipše Pamatskola "Rīdze" / Lielie Dibeni 682 630 619 1931
15 Katalina Allere Gaiķu pamatskola / Patria Sportland / Štābs 935 965 1900
16 Sofija Stūrniece Engures vidusskola / Engures sportam 624 532 539 1695
17 Alīna Rone Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 895 786 1681
18 Romija Kodoliņa Engures vidusskola / Engures sportam 613 532 534 1679
19 Dārta Tīsa Siguldas 1. pamatskola 837 816 1653
20 Kate Hermane Ulbrokas vidusskola 768 830 1598
21 Elīza Fokerote Ulbrokas vidusskola 782 752 1534
22 Sofija Meļņikova Rīgas Franču licejs / X99 736 758 1494
23 Elīza Bērziņa Laurenču sākumskola / Siguldas Sporta skola 755 675 1430
24 Dārta Rožukalne Rīgas Centra humanitārā vidusskola 662 711 1373
25 Marta Gustiņa Dobeles sākumskola / Aquatics 976 976
26 Ieva Marta Mačevska Jelgavas 4.vidusskola / Machinji 465 474 939
27 Paula Marija Mačevska Jelgavas 4.vidusskola / Machinji 465 450 915
28 Keita Pitka / AQUATICS 885 885
29 Matilde Broka Mežciema pamatskola / #esesmustirnubuks 439 432 871
30 Jete Lāce Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas pilsētas vidusskola 810 810
31 Elīza Zīlīte V. Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija 779 779
32 Meldra Indriksone Madonas pilsētas 1. vidusskola 767 767
33 Maija Justīne Jēkabsone Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 733 733
34 Estere Čirjevska Laurenču sākumskola 732 732
35 Jasmīna Kriuliņa Rīgas Imantas vidusskola 382 346 728
36 Enija Jakuška Mārupes Valsts ģimnāzija / BAUERFEIND 724 724
37 Elīna Ceple / Jaunpiebalgas vsk. 707 707
38 Paula Bergholde Jelgavas 3. sākumskola / Virsotne 698 698
39 Elīza Kleimane Aizkraukles novada vidusskola 684 684
40 Rebeka Čudare Jelgavas 4.vidusskola 683 683
41 Rūbija Anna Riekstiņa Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Riekstiņi 680 680
42 Kerija Liepiņlauska Birzgales pamatskola / LIDA 647 647
43 Gabriela Asarīte Tukuma 2. pamatskola 613 613
44 Emīlija Bērziņa Engures vidusskola 612 612
45 Letīcija Alma Vīksna Valmieras sākumskola 590 590
46 Renāte Mauriņa Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 576 576
47 Evelīna Vasiļevska Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 572 572
48 Katrīna Hohberga Āgenskalna sākumskola 565 565
49 Rebeka Martīnova Cēsu 2. pamatskola / Mazie slēpotāji 556 556
50 Dženifera Narvaiša Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 543 543
51 Dženifera Norvaiša Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 512 512
52 Endija Purviņa Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 496 496
53 Emīlija Freimane Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola 489 489
U12V
Vieta Skola Vārds Zvārte Ērgļi Milzkalne Kandava Kopā
1 Dāvis Bergs Valmieras Pārgaujas sākumskola / Kocēnu sporta skola 873 1000 929 2802
2 Kristers Elksnis Jēkabpils 2.vidusskola / Latvijas autoceļu uzturētājs 757 940 970 2667
3 Oskars Kronbergs Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 854 932 862 2648
4 Ansis Kristofers Pāvils Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 812 884 875 2571
5 Krišs Ādams Grasis Babītes vidusskola 753 916 871 2540
6 Toms Viekals-Gasjūns Jelgavas 4. sākumskola 661 931 845 2437
7 Laimiņš Mastiņš Valmieras Viestura vidusskola / VSK "Burkānciems & Co" 739 865 772 2376
8 Valts Vilcāns Baldones vidusskola 705 733 731 2169
9 Olivers Zvaigzne Cēsu Pilsētas vidusskola / Noskrien Cēsis 689 823 649 2161
10 Jurģis Freināts Engures vidusskola / Engures sportam 626 750 735 2111
11 Emīls Šīmanis / Tukuma 2.vidusskola 622 752 665 2039
12 Roberts Tolpežņikovs Pamatskola "Universum" / Siguldas sporta skola 1000 1000 2000
13 Kristians Ušpelis Ogres sākumskola / Patria Sportland 571 722 696 1989
14 Kārlis Bārda Mārupes pamatskola 663 683 626 1972
15 Lūkass Ķikusts Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" / Salaspils sporta skola 633 655 642 1930
16 Tomass Stūrnieks Engures vidusskola / Engures sportam 662 537 678 1877
17 Krišs Āboliņš Jaunmārupes pamatskola / Jaunmārupe skrien 628 605 627 1860
18 Klāvs Bārda Mārupes pamatskola 580 655 621 1856
19 Kristians Bubļausks Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 582 613 591 1786
20 Klāvs Liepiņš Mārupes Valsts ģimnāzija / Engures sportam 618 617 530 1765
21 Ēriks Muško Jaunpils vidusskola / Kartavkalnu buki 449 652 652 1753
22 Leo Ivanovs Rīgas Hanzas vidusskola 563 676 508 1747
23 Dāvis Apsītis Ikšķiles vidusskola 546 614 583 1743
24 Francis Kozlovs / Olaines 1. vidusskola 508 611 548 1667
25 Roberts Vēvers Pamatskola "Rīdze" / Lielie dibeni 501 544 505 1550
26 Oskars Zariņš Alūksnes pilsētas sākumskola 753 784 1537
27 Lamins Roberts Savo Ulbrokas vidusskola / Baltais 425 498 601 1524
28 Krišjānis Ozoliņš Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Rīgas Centra humanitārā vidusskola 561 542 416 1519
29 Kārlis Elvis Misa Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 482 539 497 1518
30 Gustavs Kristians Balodis Mārupes pamatskola 732 721 1453
31 Markuss Ivanovs Tukuma 2. vidusskola 753 695 1448
32 Maksims Barkovs Engures vidusskola / Engures sportam 725 679 1404
33 Dāvis Adrians Markovs Engures vidusskola / Engures sportam 621 723 1344
34 Damirs Ņikitins Rīgas Rīnūžu vidusskola / Rīgas satiksme 654 679 1333
35 Ričards Kleins Engures vidusskola / Engures sportam 446 381 469 1296
36 Rojs Jansons Jaunpils vidusskola / Kartavkalnu buki 652 640 1292
37 Ervīns Birģelis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 457 437 397 1291
38 Kārlis Jānis Strazdiņš Saulkrastu vidusskola / Saulkrasti 670 611 1281
39 Jānis Urga Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1. vidusskola 662 604 1266
40 Valdis Rusiņš Rīgas 84. vidusskola / Kalnieši 632 623 1255
41 Miķelis Priedītis Rīgas 28. vidusskola 536 700 1236
42 Rimands Valdmanis Krotes Kronvalda Ata pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 614 602 1216
43 Kārlis Kalējs Rīgas Hanzas vidusskola / Baltais 697 513 1210
44 Reinis Vanaggs Saulkrastu vidusskola / Saulkrasti 582 611 1193
45 Ādams Lejiņš Rīgas Hanzas vidusskola 613 538 1151
46 Rihards Nevlans Jelgavas 4.vidusskola / 4.c klase 548 582 1130
47 Ritvars Gailis Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Rīgas Centra humanitārā vidusskola 545 581 1126
48 Klāvs Vītiņš Pamatskola "Rīdze" / Klinšu ērgļi 615 498 1113
49 Kristers Brēdiķis Rīgas Lietuviešu vidusskola 563 541 1104
50 Martins Eigenfelds Siguldas 1. pamatskola 524 532 1056
51 Juris Dauburs Carnikavas pamatskola / SocialGuruLab 490 481 971
52 Tanels Lapsiņš Ogres 1. vidusskola / X99 957 957
53 Leo Bilāns Laurenču sākumskola / Siguldas sporta skola 943 943
54 Alens Beitiņš Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 486 406 892
55 Ričards Joničenko Lībagu sākumskola / talsu pauguraines Zaķi 424 456 880
56 Deniss Gasperts Jauno līderu vidusskola / Līgatne 863 863
57 Olafs Rungevics Zūru pamatskola 856 856
58 Valters Stepiņš Saldus vidusskola / Džudo Saldus 854 854
59 Kārlis Radvils Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 853 853
60 Aleksandrs Tjasto Rīgas 41. vidusskola / SK Vēsma 419 430 849
61 Rinalds Ivanovs Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4 vidusskola 847 847
62 Aleksandrs Zēniņš Milzkalnes sākumskola / Milzkalnes sākumskola 816 816
63 Kristiāns Gožda Jūrmalas Valsts ģimnāzija 404 407 811
64 Aivo Edgars Asaris Madonas pilsētas 1. vidusskola 792 792
65 Jurģis Guļāns Milzkalnes sākumskola 792 792
66 Kārlis Paikens Privātā sākumskola "DOMDARIS" / Domdaris 381 382 763
67 Aleksandrs Vāle Mazsalacas vidusskola 762 762
68 Rihards Leo Bērziņš Rīgas Teikas vidusskola 757 757
69 Gustavs Antrops Laurenču sākumskola / Siguldas sporta skola 753 753
70 Arvis Vilmanis Tukuma 2. vidusskola 753 753
71 Gustavs Vaivods Jūrmalas Valsts ģimnāzija / Jūrmalas Rūķīši 751 751
72 Toms Tirzmalis Ikšķiles Brīvā skola 744 744
73 Roberts Leimanis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 734 734
74 Ralfs Gulbis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 358 357 715
75 Andress Lauzinieks Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 369 341 710
76 Rūdolfs Žideņš Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 701 701
77 Adrians Dobelis Mārupes Valsts ģimnāzija 697 697
78 Mārtiņš Sudrabs Mores pamatskola / Nogurušie Gliemeži 680 680
79 Kārlis Šķudītis Rīgas Franču licejs / Latvijas Finieris 672 672
80 Raivo Reinis Jelgavas 4. sākumskola 668 668
81 Roberts Toms Lērme Jauno līderu vidusskola 655 655
82 Daniels Denisenko Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola / Hs Rīga 2009 648 648
83 Rafaels Upītis Pamatskola "Rīdze" 646 646
84 Kristiāns Krievaitis Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 635 635
85 Ričards Valdmanis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 628 628
86 Roberts Lērme Jauno līderu vidusskola 628 628
87 Tomass Volodjkins Engures vidusskola / Engures vidusskola 627 627
88 Ričards Korņējevs Engures vidusskola / Engures sportam 618 618
89 Ernests Rubenis Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 606 606
90 Gints Vējkrīgers Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 600 600
91 Kaspars Macijevičs Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 591 591
92 Dmitrijs Krūmiņš Tukuma 2. vidusskola 589 589
93 Martins Bicāns Tukuma 2. vidusskola 589 589
94 Roberts Golubovs Cēsu 1. pamatskola 586 586
95 Kristians Kaušelis Carnikavas pamatskola 584 584
96 Rainers Kulakovs Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 583 583
97 Ralfs Emīls Enītis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 577 577
98 Gustavs Miķelsons Smārdes pamatskola / Smārde 571 571
99 Alfrēds Reķis Milzkalnes sākumskola 571 571
100 Roberts Multiñš Rīgas 64. vidusskola 568 568
101 Hugo Gredzens Rīgas Angļu ģimnāzija / Realto 567 567
102 Edvards Olte Jūrmalas Valsts ģimnāzija 565 565
103 Daniels Gredzens Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 564 564
104 Ēriks Eduards Lazda Iecavas vidusskola 558 558
105 Edgars Bruža Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 552 552
106 Patriks Glušaks Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 548 548
107 Daniels Dolgovs Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 548 548
108 Valters Lazdiņš Bauskas Valsts ģimnāzija 547 547
109 Viesturs Sudrabs Siguldas pilsētas vidusskola / Nogurušie Gliemeži 544 544
110 Artūrs Pormanis Rīgas Centra humanitārā vidusskola 540 540
111 Maksimus Jānis Gustsons-Kuks Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 536 536
112 Ņikita Poļakovs Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola 535 535
113 Toms Tramdahs Engures vidusskola / Engures sportam 527 527
114 Artūrs Āriņš Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 519 519
115 Jānis Helvigs Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 519 519
116 Rihards Grabis Stalbes vidusskola 515 515
117 Roberts Maskalis Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 504 504
118 Renārs Korņējevs Engures vidusskola / Engures sportam 504 504
119 Adrians Ostrovjonoks Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 486 486
120 Gusts Perševics Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 486 486
121 Ernests Šķērsts Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 479 479
122 Artis Balandiņš Ķemeru pamatskola / Engures sportam/Jadals 473 473
123 Regnārs Kokins Augstkalnes vidusskola 469 469
124 Matīss Frienbergs Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 456 456
125 Krišjānis Lūsis Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 454 454
126 Rihards Ralfs Freidenfelds Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 453 453
127 Roberts Klūga Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 448 448
128 Mikus Matvejevs Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 448 448
129 Henrijs Gabrāns Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 448 448
130 Raimonds Liflands Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 448 448
131 Kārlis Junaks Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 442 442
132 Roberts Jakubovičs Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 439 439
133 Daniels Kedjuličs Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 437 437
134 Artis Cjoskāns Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 410 410
135 Māris Adams Skrastiņš Friča Brīvzemnieka pamatskola 408 408
136 Rihards Leja Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 398 398
137 Raivo Rozītis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 390 390
138 Eduards Elsts Rīgas Franču licejs 377 377
139 Tālis Zāns Rīgas Juglas vidusskola 363 363
U12S
Vieta Skola Vārds Zvārte Ērgļi Milzkalne Kandava Kopā
1 Elīza Ērenfrīde Rīgas 84. vidusskola 863 932 1000 2795
2 Sofija Sveta Galvanovska Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola / Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 875 940 913 2728
3 Lauma Līva Saklaure Ādažu vidusskola / Bermudu sešstūris 828 909 928 2665
4 Amanda Linda Hohlova Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 805 875 968 2648
5 Emīlija Terentjeva Ādažu vidusskola / Sten Nordic 853 868 897 2618
6 Ance Linberga Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 806 856 936 2598
7 Aurēlija Zīdere Rīgas Valda Zālīša sākumskola 807 798 855 2460
8 Beāte Kronberga Laurenču sākumskola / Siguldas maldoņi 814 791 818 2423
9 Anna Irbe Talsu Kristīgā vidusskola / Talsu pauguraines Zaķi 751 790 788 2329
10 Katrīna Gedroviča Jaunmārupes pamatskola / Jaunmārupe skrien 693 805 811 2309
11 Ieva Jete Jansone Valmieras Viestura vidusskola / Kocēnu sporta skola 736 735 821 2292
12 Ieva Rutkopa Jelgavas 4.vidusskola 732 773 785 2290
13 Alise Nordena Penkules pamatskola 714 731 829 2274
14 Marta Ļaudama Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 729 718 748 2195
15 Elīza Ligere Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 694 745 691 2130
16 Eva Linberga Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 688 656 702 2046
17 Annika Zālīte Ulbrokas vidusskola 1000 1000 2000
18 Estere šteina Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 623 643 703 1969
19 Jūlija Eglīte Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 577 679 678 1934
20 Emīlija Frolova Āgenskalna sākumskola 615 651 659 1925
21 Patrīcija Paula Skujiņa Pumpuru vidusskola 501 700 713 1914
22 Elīza Šteinberga Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 627 625 566 1818
23 Marta Sindija Andersone Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 599 545 610 1754
24 Līva Lielbārde Vecpiebalgas vidusskola / Vecpiebalga 778 969 1747
25 Karīna Pastare Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 565 590 583 1738
26 Laura Kallase Gulbenes 2. vidusskola 827 875 1702
27 Marta Pētersone Alūksnes pilsētas sākumskola / Marienburgas Vilki 777 804 1581
28 Annija Dreimane Rīgas Lietuviešu vidusskola 499 524 542 1565
29 Ance Poļaka Alūksnes pilsētas sākumskola / Marienburgas vilki 727 833 1560
30 Luīze Rajecka Cēsu 1. pamatskola / Sporta klubs Ašais 633 842 1475
31 Kerlīna Balode Valmieras Pārgaujas sākumskola 723 742 1465
32 Elizabete Zaprivoda Rīgas 49. vidusskola / Supervaroņu treniņi 714 742 1456
33 Paula Leimane Ādažu vidusskola 709 744 1453
34 Emīlija Leitlande Valmieras Viestura vidusskola / VSK "Burkānciems & Co" 668 676 1344
35 Paula Irbe Talsu Kristīgā vidusskola / Talsu pauguraines Zaķi 678 657 1335
36 Madara Veinberga Rīgas 41. vidusskola 627 694 1321
37 Paula Šūlmeistere Cēsu Pilsētas vidusskola / SPB RUN/Brooks 630 683 1313
38 Kate Jukuma Siguldas pilsētas vidusskola 661 640 1301
39 Agnese Antonova Rīgas Juglas vidusskola / &A 622 646 1268
40 Kristiāna Krūze Ulbrokas vidusskola 580 667 1247
41 Millija Benta Rīgas 64. vidusskola 504 712 1216
42 Alise Vīšteine Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 601 591 1192
43 Kima Bite Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2 vidusskola 398 390 399 1187
44 Magdalena Tohva Rīgas Centra humanitārā vidusskola / RCHV 542 575 1117
45 Tīna Laķe Tukuma 2. vidusskola / Engures sportam/Jadals 506 591 1097
46 Selga Straupe Rīgas 45. vidusskola 334 327 381 1042
47 Karlīna Kalve Rīgas 45. vidusskola 334 327 381 1042
48 Tīna Petrusa Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 449 547 996
49 Zane Ozoliņa Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Rīgas Centra humanitārā vidusskola 571 423 994
50 Luīze Limanāne Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 957 957
51 Elīza Gustiņa Dobeles sākumskola / Aquatics 936 936
52 Anna Margareta Grīnberga Rīgas 64. vidusskola / Supervaroņu treniņi 469 465 934
53 Melānija Čudare Jelgavas 4.vidusskola 906 906
54 Grēta Puzinkēviča Valmieras Valsts ģimnāzija / Kocēnu sporta skola 887 887
55 Klēra Upīte Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 486 399 885
56 Heidija Krūmiņa Tukuma 2. vidusskola / CSK 400 471 871
57 Katarina Liepa Tukuma 2. vidusskola 400 471 871
58 Estere Elisa Drīveniece Cēsu Pilsētas vidusskola 870 870
59 Egija Mihailova Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola / Sporta klubs Ašais 825 825
60 Keita Balode Valmieras Valsts ģimnāzija / Kocēnu sporta skola 817 817
61 Kate Katrīna Horsta Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola / 6&a 812 812
62 Nikola Kukjana Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 802 802
63 Luīze Dejus Mežciema pamatskola 756 756
64 Diāna Sagaidaka Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 736 736
65 Sofija Anna Kadiķe Iecavas vidusskola 732 732
66 Kerija Krēmere Madonas pilsētas 1. vidusskola 724 724
67 Madara Katkovska Bauskas Valsts ģimnāzija 705 705
68 Vanesa Demija Gailīte Jauno līderu vidusskola / Līgatne 687 687
69 Solvita Taratutina Jauno līderu vidusskola / Līgatne 686 686
70 Luīze Pauriņa Ikšķiles vidusskola / Izturība 685 685
71 Samanta Sala Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 685 685
72 Laura Zariņa Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 685 685
73 Evelīna Gulbe Jauno līderu vidusskola / Līgatne 684 684
74 Marta Aleksandra Skudra Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 674 674
75 Karlīna Ošāne Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 650 650
76 Keita Ciša Dobeles 1. vidusskola 646 646
77 Paula Bērziņa Rīgas Imantas vidusskola 641 641
78 Grēta Gabriela Tohva Engures vidusskola / Engures sportam 638 638
79 Alise Bole Valmieras Viestura vidusskola / LIDA 637 637
80 Keita Giptere Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 625 625
81 Emīlija Vektere Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 623 623
82 Annija Vaļko Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 621 621
83 Marta Elza Grūtupa Rīgas Angļu ģimnāzija 606 606
84 Paula Nika Sīmane Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 603 603
85 Lūcija Vasiļevska Cēsu Pilsētas vidusskola 585 585
86 Gabriela Lapiņa Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 571 571
87 Leonarda Jaroševiča Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 570 570
88 Sabīne Krieva Ādažu vidusskola 562 562
89 Lība Mauriņa Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 562 562
90 Elza Marija Andriksone Smārdes pamatskola / 3.klase 555 555
91 Sindija Līva Limmere Sākumskola "Taurenītis" / Maushi 553 553
92 Enija Geste Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 545 545
93 Ance Prokopova Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 535 535
94 Asnate Pekulesa Engures vidusskola / Engures vidusskola 523 523
95 Paula Lība Gūtmane Mārupes pamatskola 517 517
96 Evelīna Missa Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 505 505
97 Kate Makarova Engures vidusskola / Engures sportam 494 494
98 Marte Elza Grūtupa Rīgas Angļu ģimnāzija 492 492
99 Karlīna Liāna Kukule Tukuma 2. vidusskola 486 486
100 Izolde Krūze Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola 484 484
101 Madara Eisimonte Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 483 483
102 Melisa Kadiķe Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 476 476
103 Elizabeta Kjahjare Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 476 476
104 Keita Dzelzkalēja Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 471 471
105 Lauma Leonora Allika ŽILA VERNA RĪGAS FRANČU SKOLA 469 469
106 Lea Denise Jaševiča Rīgas Centra humanitārā vidusskola 450 450
107 Amanda Volodjkina Engures vidusskola / Engures vidusskola 447 447
108 Laura Indrušonoka Friča Brīvzemnieka pamatskola / Selga 446 446
109 Rebeka Bekere Engures vidusskola / Engures sportam 417 417
110 Marta Beroza Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 401 401
U14V
Vieta Skola Vārds Zvārte Ērgļi Milzkalne Kandava Kopā
1 Ralfs Dzosens Ikšķiles vidusskola 1000 1000 1000 3000
2 Roberts Cercins Cēsu Valsts ģimnāzija / Sporta klubs Ašais 914 938 981 2833
3 Arno Pušņins Laurenču sākumskola / Siguldas Sporta Skola 930 935 946 2811
4 Dāvis Zariņš Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 909 949 945 2803
5 Roberts Noviks Rīgas 94. vidusskola 927 910 965 2802
6 Daniels Gribs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" / Salaspils Sporta Skola 860 884 899 2643
7 Inguss Jēkabsons Z.A. Meierovica Kabiles pamatskola 886 831 861 2578
8 Gustavs Gronskis Engures vidusskola / Engures sportam 795 803 842 2440
9 Emīls Gustavs Jazņevičs Babītes vidusskola / SS Arkādija 787 835 816 2438
10 Leons Zīders Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 746 777 847 2370
11 Emīls Ābelītis Krimuldas vidusskola 747 752 820 2319
12 Gustavs Ločmelis Valmieras Viestura vidusskola / VSK "Burkānciems & Co" 730 773 749 2252
13 Toms Vītols Siguldas pilsētas vidusskola 756 742 728 2226
14 Markuss Vēvers Rīgas 49. vidusskola / Lielie dibeni 779 685 717 2181
15 Markuss Pabērzis Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 710 671 781 2162
16 Rūdolfs Leščinskis Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Zoorbagan 649 730 772 2151
17 Toms Zinkevičs Valmieras sākumskola 654 729 714 2097
18 Edijs Veismanis Engures vidusskola / Engures sportam 718 656 649 2023
19 Renārs Bents Rīgas 64. vidusskola 578 675 737 1990
20 Toms Balanass Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 645 664 666 1975
21 Renārs Kociņš-Lielupe Jura Neikena Dikļu pamatskola / PULSOMETRS.LV 610 621 654 1885
22 Kārlis Liepiņš Mārupes Valsts ģimnāzija / Engures sportam 645 602 626 1873
23 Markuss Mīlenbergs Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 637 633 591 1861
24 Roberts Ratnieks Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 562 654 638 1854
25 Edžus Krūmiņš Saldus pamatskola / Saldus 2007 626 614 589 1829
26 Rihards Vladimirovs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 878 922 1800
27 Endijs Kauliņš Irlavas pamatskola / Latvijas autoceļu uzturētājs 645 579 562 1786
28 Teodors Godiņš Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola / Sporta klubs Ašais 862 915 1777
29 Daniels Lagzdiņš Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 860 882 1742
30 Frederiks Kope Ziemeļvalstu ģimnāzija / Ziemeļvalstu ģimnāzija 600 553 586 1739
31 Alfs Vilcāns Baldones vidusskola / Baldones vieglatlētikas nodaļa 800 870 1670
32 Kristofers Auželis Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola / FS Metta 540 548 565 1653
33 Pēteris Vārna Talsu Kristīgā vidusskola 844 808 1652
34 Alens Vaselis Ozolnieku vidusskola / Patria 787 851 1638
35 Aigars Laķis Valmieras sākumskola / Skrienam kopā 550 509 538 1597
36 Gustavs Radels Rīgas Angļu ģimnāzija 374 578 617 1569
37 Ernests Solovjovs Talsu 2. vidusskola / Talsu pakalnu sporta klubs 737 777 1514
38 Daniels Tupureins Ādažu vidusskola / Ādažu BJSS 722 791 1513
39 Arvīds Logins Rīgas 41. vidusskola 732 760 1492
40 Alfrēds Drulle Ogres 1. vidusskola / Ogres novada sporta centrs 701 791 1492
41 Toms Kārlis Auziņš Rīgas Katoļu ģimnāzija / SS Arkādija 715 745 1460
42 Rikardo Enītis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 630 817 1447
43 Ralfs Beronts Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 747 689 1436
44 Toms Vizbulis Engures vidusskola / Engures sportam 736 686 1422
45 Mārtiņš Ģrāvelsiņš Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 676 707 1383
46 Sandijs Jansons Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 720 657 1377
47 Markuss Pētersons Talsu 2.vidusskola 645 713 1358
48 Rinalds Veinbergs Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 606 687 1293
49 Toms Rusiņš Rīgas 84. vidusskola / Kalnieši 571 707 1278
50 Helvijs Tupureins Ādažu vidusskola / Ādažu BJSS 595 656 1251
51 Edijs Dobelis Jēkabpils pamatskola 641 576 1217
52 Rihards Zebuliņš Rīgas 6. vidusskola 634 564 1198
53 Elans Balgalvis Saldus pamatskola / Saldus 2007 607 588 1195
54 Jānis Barkovs Engures vidusskola / Engures sportam 567 626 1193
55 Eduards Mahts Talsu Kristīgā vidusskola / Talsu pauguraines Zaķi 646 546 1192
56 Ralfs Bartušauskis Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" / Doles sala 625 550 1175
57 Tomass Ļevanovs Engures vidusskola / Engures sportam 567 590 1157
58 Dāvids Avotiņš Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 402 362 380 1144
59 Kristaps Graudiņš Ikšķiles vidusskola 548 587 1135
60 Matīss Grava Jelgavas 4.vidusskola 556 572 1128
61 Kristians Sametis Iļģuciema vidusskola 400 362 360 1122
62 Adrians Zaļums Engures vidusskola / Engures sportam 554 568 1122
63 Edvards Miks Ķikuts Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 540 555 1095
64 Oskars Peičs Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 507 486 993
65 Adrians Rīvāns Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 484 509 993
66 Rūdolfs Raudziņš Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 992 992
67 Bruno Bilāns Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 988 988
68 Arvils Apsītis Rīgas 93. vidusskola 484 485 969
69 Raens Mārcis Jaunzems Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 490 472 962
70 Krīvs Rožukalns Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Mogo 08 927 927
71 Emils Eglīte Priekuļu vidusskola 925 925
72 Markuss Kadiķis Iecavas vidusskola 921 921
73 Adrians Stepe Lejasciema vidusskola / SK"Lejasciems" 911 911
74 Eižens Kaupe Sākumskola "Taurenītis" / ART 445 451 896
75 Valters Jonass Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 872 872
76 Kārlis Šķiliņš Talsu Kristīgā vidusskola 850 850
77 Reinis Vītols Rīgas 84. vidusskola / Kalnieši 829 829
78 Krists Grava Jauno līderu vidusskola / Līgatne 816 816
79 Dāvis Desainis Jauno līderu vidusskola / Līgatne 811 811
80 Sidnijs Liepa Jūrmalas Alternatīvā skola 792 792
81 Matīss Leimanis Ādažu vidusskola 791 791
82 Kārlis Blumbergs Milzkalnes sākumskola 791 791
83 Dāvis Bautris Rīgas Juglas vidusskola 785 785
84 Leo Šenfelds Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 782 782
85 Klāvs Kalniņš Jelgavas 4.vidusskola 772 772
86 Bruno Andris Jirgensons Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 772 772
87 Rolands Bajārs Jauno līderu vidusskola / Līgatne 749 749
88 Ralfs Andersons Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 745 745
89 Eduards Gauris Rīgas 45. vidusskola / Lynx 733 733
90 Mikus Čilipāns Smārdes pamatskola / Smārde 711 711
91 Ņikita Žuravļovs Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 706 706
92 Roberts Kārlis Karss Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 702 702
93 Namejs Dambergs Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola / 6&a 684 684
94 Dominiks Čudars Jelgavas Valsts ģimnāzija 677 677
95 Kārlis Spuriņš Privātā sākumskola "DOMDARIS" / DOMDARIS 672 672
96 Endijs Peksis Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 364 306 670
97 Olivers Āboltiņš Ropažu vidusskola / Lynxdojo 651 651
98 Dāvis Pētersons Valmieras Viestura vidusskola 648 648
99 Kārlis Jansons Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola / 6&a 646 646
100 Roberts Vaivods Jūrmalas Valsts ģimnāzija / Jūrmalas Rūķīši 638 638
101 Jēkabs Zvagulis Jaunpils vidusskola / Kartavkalnu buki 637 637
102 Raiens Smildzers Jauno līderu vidusskola / Līgatne 635 635
103 Kristiāns Zariņš Valmieras sākumskola / Skrienam kopā 630 630
104 Roberts Grodņa Priekuļu vidusskola 627 627
105 Daniels Ēriks Markovs Engures vidusskola / Engures sportam 624 624
106 Salvis Kozuliņš Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 622 622
107 Toms Sudrabs Siguldas Valsts ģimnāzija / Nogurušie Gliemeži 614 614
108 Daniels Baumanis Rīgas Centra humanitārā vidusskola 614 614
109 Jānis Jaunkļaviņš Smārdes pamatskola / Smārde 604 604
110 Dāvids Dzenis Madonas pilsētas 1. vidusskola / Madona 573 573
111 Kristaps Liepiņš Pūres pamatskola 572 572
112 Kristofers Kančs Ādažu vidusskola / SSK Bebra 570 570
113 Olafs Vēveris Naukšēnu novada vidusskola / SSK Bebra 564 564
114 Rūdolfs Ose Smārdes pamatskola / Smārde 554 554
115 Mareks Mūrnieks Engures vidusskola / Engures sportam 550 550
116 Daniels Brikšis Tukuma 2. vidusskola 520 520
117 Roberts Markuss Limmers Sākumskola "Taurenītis" / Maushi 516 516
118 Kristers Voldemārs Lazda Iecavas vidusskola 514 514
119 Danils Markševics Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola / 6&a 509 509
120 Markuss Kāpiņš Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 501 501
121 Rūdolfs Čivčišs Tukuma Raiņa ģimnāzija / Irlava 498 498
122 Mārtiņš Voino Mārupes pamatskola 487 487
123 Rihards Kudrjavcevs Jauno līderu vidusskola / Līgatne 485 485
124 Bruno Kumpiņš Rīgas 25. vidusskola 479 479
125 Kristers Kadeģis Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 478 478
126 Roberts Jēkabsons Ādažu vidusskola / Sten Nordic 466 466
127 Raivo Sprukts Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola / 6&a 457 457
128 Valters Tīde Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola / 6&a 456 456
129 Dins Gabriels Māskis Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 449 449
130 Miķelis Jānis Šteins Jauno līderu vidusskola / Līgatne 448 448
131 Roberts Zaharovs 406 406
132 Gusts Upmanis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 378 378
U14S
Vieta Skola Vārds Zvārte Ērgļi Milzkalne Kandava Kopā
1 Marta Luize Pētersone Valmieras Pārgaujas sākumskola / Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 981 1000 969 2950
2 Laura Ozola Ādažu vidusskola / Ādažu BJSS 923 956 960 2839
3 Sanija Ramona Ābeltiņa Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 833 844 885 2562
4 Emīlija Vahere-Abražune Rīgas Valsts 1. ģimnāzija / Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 821 816 815 2452
5 Karlīna Keita Šmite Cēsu Pilsētas vidusskola 662 812 827 2301
6 Eleonora Dombrovska Siguldas Pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 754 786 729 2269
7 Anna Goša Ventspils 4. vidusskola / Maratona klubs 734 701 680 2115
8 Jasmīna Tīna Spēka Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 721 665 709 2095
9 Katrīna Priede Jelgavas Spīdolas ģimnāzija / Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija 653 711 694 2058
10 Sandija Rumba Kocēnu pamatskola / pulsometrs.lv 529 780 745 2054
11 Anna Marija Zaķe Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Maratona klubs/LSC 653 690 661 2004
12 Stella Paltiņa Cēsu 2. pamatskola / Sporta klubs Ašais 1000 995 1995
13 Emīlija Zaķe Āgenskalna sākumskola / EJ! 575 695 708 1978
14 Liepa Ludrika Āgenskalna sākumskola / Riga Runners 630 651 657 1938
15 Asnāte Pēlmane Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 649 578 653 1880
16 Nikija Mikāle Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 909 937 1846
17 Patrīcija Rubeze Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 801 833 1634
18 Evelīna Misāne Ādažu vidusskola / Ādažu BJSS 793 792 1585
19 Katrīna Kārkliņa Stalbes vidusskola / Kocēnu sporta skola 757 819 1576
20 Elīna Redisone Annas Brigaderes pamatskola / Tērvete 558 489 527 1574
21 Rūta Šķirus Jelgavas Valsts ģimnāzija / Zemgales Ziņas 781 724 1505
22 Elza Anna Kļavniece Carnikavas pamatskola / carnikava 438 471 584 1493
23 Kristjāna Misa Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 471 491 491 1453
24 Laura Kranāte Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 672 750 1422
25 Ance Hermane Ulbrokas vidusskola 699 717 1416
26 Zane Strazdiņa Sējas pamatskola 742 670 1412
27 Annija Raga Jura Neikena Dikļu pamatskola / PULSOMETRS.LV 439 455 437 1331
28 Karlīna Utkina Rīgas Igauņu pamatskola / VĀVERES 634 671 1305
29 Arina Ļitvinska Rīgas 34. vidusskola / Super Bee 440 384 414 1238
30 Katrīna Baroniņa Iļģuciema vidusskola 641 579 1220
31 Enija Muceniece Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 667 543 1210
32 Karīna Haritonova Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 582 614 1196
33 Tīna Luīze Saukāne Ikšķiles vidusskola 568 623 1191
34 Eleonora Kristiana Labsvīra Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 602 577 1179
35 Nikola Lauska Rīgas Juglas vidusskola 526 629 1155
36 Estere Krūmiņa Ķekavas vidusskola 613 540 1153
37 Sofija Vilcāne Jelgavas Valsts ģimnāzija 614 526 1140
38 Patrīcija Paula Ķikule Jelgavas Spīdolas ģimnāzija / Slapjās ķepas 563 569 1132
39 Kristiāna Ragauša Preiļu 1. pamatskola 562 567 1129
40 Katrīna Ārente Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 566 553 1119
41 Signe Arstanova Tukuma 2. pamatskola 558 547 1105
42 Nikola Ķikute Mežciema pamatskola 558 544 1102
43 Emīlija Sekace Rīgas Angļu ģimnāzija / Kustību telpa 565 477 1042
44 Eva Luīze Kvedere Ziemeļvalstu ģimnāzija / VSK Noskrien Vāveres 521 498 1019
45 Austra Jēkabsone Engures vidusskola / Engures sportam 459 548 1007
46 Beate Jansone Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1. vidusskola 1000 1000
47 Eleonora Kleina Engures vidusskola / Engures sportam 385 548 933
48 Marta Andrejeva Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola 913 913
49 Melānija Zālīte Ķekavas vidusskola / Ķekava 875 875
50 Keita Patrīcija Kolna Madonas pilsētas 1. vidusskola 849 849
51 Nellija Rungevica Zūru pamatskola 839 839
52 Karolina Bulko Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 838 838
53 Keita-Patrīcija Kolna Madonas pilsētas 1. vidusskola 835 835
54 Adele Balanasa Siguldas Valsts ģimnāzija / Virsotne/MARMOT 804 804
55 Grieta Roze Rīgas Valsts 1. ģimnāzija / VSK Noskrien Divplākšņi 726 726
56 Līva Viola Trifānova Engures vidusskola / Engures sportam 689 689
57 Elīna Biseniece Mežciema pamatskola 683 683
58 Loreta Zālīte Ulbrokas vidusskola 681 681
59 Paula Buša Krimuldas vidusskola 673 673
60 Keita Marcinkeviča Laurenču sākumskola / Siguldas Sporta skola 662 662
61 Daniela Janava Priekuļu vidusskola / Noskriet Cēsis 661 661
62 Loreta Rutkovska Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 654 654
63 Elza Fogele Dobeles 1. vidusskola 650 650
64 Enija Meiere Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 648 648
65 Anna Paula Indāne Jauno līderu vidusskola / Līgatne 648 648
66 Selina Rēze Limbažu novada ģimnāzija 640 640
67 Ilze Muceniece Smārdes pamatskola / Smārde 639 639
68 Evita Iesalniece Jēkabpils pamatskola / Sporta iela 627 627
69 Lote Lea Gaile Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas Maratona klubs 625 625
70 Evita Karabauska Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 625 625
71 Annija Vanags Saulkrastu vidusskola / Saulkrasti 624 624
72 Dana Elviga Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 623 623
73 Ksenija Avotiņa Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 612 612
74 Alise Pāvila Priekules vidusskola / f/k Bandava 604 604
75 Aleksandra Eversone Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 604 604
76 Evelīna Klempere Siguldas pilsētas vidusskola 598 598
77 Annija Vanaga Saulkrastu vidusskola / Saulkrasti 595 595
78 Elīza Mona Bērziņa Rīgas Teikas vidusskola 585 585
79 Amanda Opočkina Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 583 583
80 Ulla Katrina Dubra Milzkalnes sākumskola 568 568
81 Gabija Lazarenoka Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 565 565
82 Kristiāna Ķauķīte Nītaures vidusskola 564 564
83 Justīne Brutāne Siguldas Valsts ģimnāzija / #esesmustirnubuks 562 562
84 Sabīne Eiklone Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 553 553
85 Samanta Veršilo Madonas pilsētas 1. vidusskola 552 552
86 Evelīna Rumba Jura Neikena Dikļu pamatskola / pulsometrs.lv 549 549
87 Patricija Anna Ozola Saldus pamatskola 547 547
88 Millija Benta Rīgas 64. vidusskola 543 543
89 Madara Krūmiņa Smārdes pamatskola / Smārde 540 540
90 Sandija Bērziņa Rīgas Imantas vidusskola 537 537
91 Sofija Mironova Tukuma 2. vidusskola 529 529
92 Amanda Zandersone Dobeles sākumskola 528 528
93 Rūta Mellenberga Talsu Valsts ģimnāzija 510 510
94 Zane Apsīte Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 508 508
95 Agnese Vinge Petersena Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 503 503
96 Marta Vītoliņa Milzkalnes sākumskola 493 493
97 Nora Vītiņa Pamatskola "Rīdze" / V.V.V. 473 473
98 Elīna Ceple Jaunpiebalgas vidusskola 469 469
99 Patrīcija Skrupska Jauno līderu vidusskola / Līgatne 469 469
100 Marta Klaucāne Engures vidusskola / Engures sportam 469 469
101 Paula Jaunkļaviņa Smārdes pamatskola / Smārde 465 465
102 Laura Kukule Ogres sākumskola / Kukulītes 464 464
103 Paula Nikola Mellīte Jauno līderu vidusskola / Līgatne 456 456
104 Rūta Zandere Engures vidusskola / Engures sportam 438 438
105 Emma Ceske Brocēnu vidusskola 432 432
106 Daniela Jefimova Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola / 6&a 428 428
107 Paula Šaripo Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola / 6&a 428 428
108 Annija Junele Jelgavas Valsts ģimnāzija 427 427
109 Lelde Laurinoviča Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 416 416
110 Beāte Vītola Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola / 6&a 406 406
111 Agate Belousova Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola / 6&a 394 394
112 Sabīne Motē Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola / 6&a 393 393
113 Sabīne Tukmane Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 387 387
114 Tīna Freimane Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola / 6&a 383 383
115 Patricija Beroza Cēsu Pilsētas vidusskola 371 371
116 Anete Stepāne Rīgas Kultūru vidusskola / STROPS Technologies 338 338
U16V
Vieta Skola Vārds Zvārte Ērgļi Milzkalne Kandava Kopā
1 Lukass Pušņins Siguldas Valsts ģimnāzija / Siguldas Sporta Skola 1000 1000 1000 3000
2 Jānis Marcinkevičs Siguldas Valsts ģimnāzija / Siguldas spota skola 916 888 926 2730
3 Rihards Allens Āgenskalna Valsts ģimnāzija / Labs starts 855 907 950 2712
4 Jurģis Namejs Zvejnieks Mārupes Valsts ģimnāzija / SK Virsotne 853 903 913 2669
5 Donats Urtāns Jēkabpils Valsts ģimnāzija / Lūša spēks - Jēkabpils 848 873 919 2640
6 Kaspars Borozinskis Ķeguma komercnovirziena vidusskola / MARATONA KLUBS 914 860 780 2554
7 Klāvs-Eduards Paukšēns Ikšķiles vidusskola / RIEKSTI 748 795 753 2296
8 Krists Kalniņš Ventspils 1. pamatskola / Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 751 781 739 2271
9 Pēteris Mūrnieks Lielvārdes pamatskola 722 727 782 2231
10 Miks Jānis Opolais Ikšķiles vidusskola / Izturība 734 682 683 2099
11 Marats Nadjaks Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 575 746 748 2069
12 Ernests Pauls Mednis Lejasciema vidusskola / SK "Lejasciems" 630 707 700 2037
13 Jānis Kravalis Siguldas Valsts ģimnāzija / Siguldas sporta skola 995 970 1965
14 Mārtiņš Apsītis Ikšķiles vidusskola 581 594 689 1864
15 Anrijs Muravskis Iļģuciema vidusskola / Iļģuciema vidusskola 505 732 569 1806
16 Knuts Sidorovičs Ikšķiles vidusskola 857 869 1726
17 Krišs Liepiņš Mārupes Valsts ģimnāzija / Engures sportam 795 897 1692
18 Valters Bresme Talsu 2. vidusskola / Talsu pakalnu sporta klubs 817 838 1655
19 Patriks Pauls Rullis Jelgavas Valsts ģimnāzija 783 854 1637
20 Olivers Bresme Talsu 2. vidusskola / Talsu pakalnu sporta klubs 802 823 1625
21 Ernests Limbergs Bauskas Valsts ģimnāzija / Bauskas Valsts ģimnāzija 771 801 1572
22 Mārcis Millers Engures vidusskola / Engures sportam 782 759 1541
23 Madars Arbidāns Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 763 740 1503
24 Mikus Kalniņš Smārdes pamatskola / Smārde 634 868 1502
25 Raimonds Vanags Lielvārdes pamatskola 488 469 477 1434
26 Aleksandrs Zaprivoda Rīgas Valsts 2. ģimnāzija / Supervaroņu treniņi 628 797 1425
27 Raivis Ābele Engures vidusskola / Engures sportam 745 672 1417
28 Kristiāns Ligeris Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 651 764 1415
29 Rainers Rudzītis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 707 690 1397
30 Maikls Niks Anaņičs Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola 711 673 1384
31 Kārlis Valinks Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 649 724 1373
32 Roberts Kudums Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 651 721 1372
33 Artis Bērznieks Engures vidusskola / Engures sportam 693 650 1343
34 Jānis Riža Valmieras Valsts ģimnāzija / Airēšanas klubs “ Straume” 461 402 453 1316
35 Daniels Mežgailis Limbažu 3. vidusskola 666 608 1274
36 Deivids Mālbergs Ulbrokas vidusskola 644 606 1250
37 Mareks Vizbulis Engures vidusskola / Engures sportam 551 694 1245
38 Linards Locs Daugavpils Vienības pamatskola / DAUGAVPILS RUNNERS 616 605 1221
39 Ralfs Rudzītis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 551 661 1212
40 Toms Germanis Privātā vidusskola "Patnis" 624 523 1147
41 Edvards Paegle Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola / Engures sportam 627 513 1140
42 Kārlis Stukāns Ogres Valsts ģimnāzija / Ogres novada Sporta centrs 973 973
43 Adrians Māris Šņoriņš Talsu Valsts ģimnāzija / Talsu Valsts ģimnāzija 956 956
44 Emīls Freivalds Cēsu Pilsētas vidusskola / CPSS 919 919
45 Artūrs Radvils Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 914 914
46 Ričards Špacs Cēsu 2. pamatskola / Sporta klubs Ašais 901 901
47 Ričards Dāvis Špacs Cēsu 2. pamatskola / Sporta klubs Ašais 877 877
48 Niks Ričards Odiņš Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 855 855
49 Martins Ķikuts Rīgas Juglas vidusskola 834 834
50 Ralfs Frīdvalds Madonas pilsētas 1. vidusskola / 3D Running 834 834
51 Pēteris Rāzna Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola / SSK Bebra 820 820
52 Kristiāns Brahmanis Auces vidusskola 796 796
53 Dainis Jansons Engures vidusskola / Engures sportam 794 794
54 Emīls Jurjāns Amatas pamatskola 771 771
55 Ričards Bisenieks Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 770 770
56 Roberts Vicvagaris Nīgrandes pagasta Kalnu vidusskola 766 766
57 Kārlis Dubra Tukuma Raiņa ģimnāzija 765 765
58 Tomass Orste Engures vidusskola / Engures sportam 730 730
59 Rendijs Veikšāns Valmieras Viestura vidusskola / Kocēnu sporta skola 728 728
60 Gustavs Jēkabs Eikerts Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola / Saulīte 718 718
61 Andrians Bulko Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 707 707
62 Gunārs Korns Ventspils 4. vidusskola / 8c klase 695 695
63 Matīss Dzērve Smārdes pamatskola / Smārde 694 694
64 Lūkass Kleins Smārdes pamatskola / Smārde 679 679
65 Matīss Būmanis Smārdes pamatskola / Smārde 672 672
66 Nils Kalniņš Smārdes pamatskola / Smārde 654 654
67 Gatis Kadaģis Krotes Kronvalda Ata pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 641 641
68 Kristaps Trēziņš Valmieras Valsts ģimnāzija / VSK "Burkānciems & Co" 635 635
69 Arvis Daniēls Štalts Slokas pamatskola 607 607
70 Andris Veips Engures vidusskola / Engures sportam 607 607
71 Mareks Šīmanis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 600 600
72 Sandis Ieleja 595 595
73 Aleksis Kārkliņš Rīgas Igauņu pamatskola 575 575
74 Lauris Aleckis Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 575 575
75 Dāvis Zaduņenko Amatas pamatskola 574 574
76 Magnuss Kaušelis Carnikavas pamatskola 572 572
77 Roberts Katkovskis Bauskas pilsētas pamatskola 562 562
78 Raivis Danenbergs Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija 555 555
79 Rihards Purviņš Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 549 549
80 Viesturs Zemlītis Siguldas Valsts ģimnāzija 546 546
81 Ralfs Tomass Priedītis Pļaviņu novada ģimnāzija 543 543
82 Markuss Kristians Krievs Ādažu vidusskola 509 509
83 Markus Kristiāns Ludvigs Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 508 508
84 Matīss Mieriņš Jauno līderu vidusskola / Līgatne 504 504
85 Gustavs Neimanis Ogres Valsts ģimnāzija / ogre 488 488
86 Artūrs Rūdulis Tukuma 2. vidusskola / Augšup! 463 463
87 Kristers Mierkalns Engures vidusskola / Engures sportam 436 436
U16S
Vieta Skola Vārds Zvārte Ērgļi Milzkalne Kandava Kopā
1 Estere Volfa Cēsu Valsts ģimnāzija 1000 1000 1000 3000
2 Elza Niklase Cēsu Valsts ģimnāzija / Sporta klubs Ašais 951 919 943 2813
3 Karīna Reuta Ikšķiles vidusskola 821 812 831 2464
4 Madara Kļavniece Murjāņu sporta ģimnāzija / Baltais 777 829 787 2393
5 Linda Auziņa Nacionālā Mākslu vidusskola / SS Arkādija 653 889 849 2391
6 Elīza Paveļjeva Jēkabpils 3. vidusskola / Lūša spēks - Jēkabpils 671 889 828 2388
7 Enija Stangute Baldones Mūzikas pamatskola / Baldones vieglatlētikas nodaļa 664 855 853 2372
8 Kate Zaķe Rīgas Valsts 2. ģimnāzija / EJ! 772 787 791 2350
9 Marta Balanasa Siguldas pilsētas vidusskola / Virsotne/MARMOT 713 750 772 2235
10 Beatrise Broka Mežciema pamatskola / #esesmustirnubuks 667 756 719 2142
11 Alise Otaņķe Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 666 731 739 2136
12 Amanda Griķe Daugavpils Valsts ģimnāzija / BALTAIS 661 741 723 2125
13 Megija Nordena Penkules pamatskola 676 705 715 2096
14 Violeta Žusele Daugavpils Krievu vidusskola - licejs / Daugavpils Runners 639 678 604 1921
15 Indra Mackeviča Ikšķiles vidusskola / Ogres novada SC 933 962 1895
16 Elīza Puriņa Friča Brīvzemnieka pamatskola / Zemgales ziņas 615 595 602 1812
17 Daniela Andersone Tukuma 2. vidusskola 590 603 593 1786
18 Laura Ozoliņa Tukuma 2. vidusskola 543 569 582 1694
19 Una Gailīte Liepājas Raiņa 6. vidusskola 561 541 561 1663
20 Melānija Tinkus Valmieras Valsts ģimnāzija / Skrienam kopā 568 534 551 1653
21 Kate Freināte Engures vidusskola / Engures sportam 538 536 559 1633
22 Sandija Laķe Valmieras 2. vidusskola / Skrienam kopā 498 483 515 1496
23 Melānija Alne Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / Skrienam kopā 487 484 499 1470
24 Evelīna Vahere-Abražune Rīgas Valsts 2. ģimnāzija / Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 471 490 499 1460
25 Estere Roga Liepājas Valsts 1. ģimnāzija / Liepāja 742 717 1459
26 Ieva Kalniņa-Vīndedzkalna Rīgas Imantas vidusskola / VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI 472 489 475 1436
27 Loreta Neusa-Luca Jelgavas Valsts ģimnāzija 726 687 1413
28 Signe Bērziņa Smārdes pamatskola 726 674 1400
29 Dārta Elīza Bērziņa Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 709 653 1362
30 Natālija Kranāte Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 611 740 1351
31 Neonella Māra Meiberga Rīgas 64. vidusskola 653 637 1290
32 Emīlija Strazdiņa Sējas pamatskola 629 655 1284
33 Amanda Paula Brove Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 618 624 1242
34 Kristīne Fiļipova Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 599 624 1223
35 Agnese Križēvica Grobiņas ģimnāzija / FK Bandava/Priekules novads 580 628 1208
36 Nikola Čermeņeva Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 621 571 1192
37 Nadīna Keita Ķemere Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 588 578 1166
38 Alise Grīnberga Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 588 578 1166
39 Elizabete Pļaviņa Talsu 2. vidusskola 580 554 1134
40 Enija Lija Kalniņa Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 570 525 1095
41 Inese Kaminska Engures vidusskola / Engures sportam 528 537 1065
42 Annija Purcena Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 518 520 1038
43 Linda Grīsle Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 552 486 1038
44 Karlīna Vītoliņa Liepājas Raiņa 6. vidusskola / Dīvainie Kociņi 509 479 988
45 Elizabete Eglīte Valmieras Valsts ģimnāzija 457 516 973
46 Līva Ivanovska Ķeguma komercnovirziena vidusskola / OldSnails 471 473 944
47 Anabella Barkova Engures vidusskola / Engures sportam 464 464 928
48 Arta Reinholde Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 837 837
49 Luīze Lūcija Kriuliņa Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 281 530 811
50 Sanija Poceviča Siguldas 1. pamatskola / lĪGATNE 728 728
51 Jasmīne Ļisova Smārdes pamatskola / Smārde 711 711
52 Vendija Vitkovska Liepājas Katoļu pamatskola / Latvijas autoceļu uzturētājs 708 708
53 Kristīne Vika Arāja Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 706 706
54 Lauma Pope Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 675 675
55 Lueta Siliņa Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / Skrienam kopā 673 673
56 Neonella Meiberga Rīgas 64. vidusskola 663 663
57 Kintija Eiklone Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 661 661
58 Evelīna Orinska Liepājas Raiņa 6. vidusskola / Dīvainie Kociņi 637 637
59 Tīna Pauriņa Ikšķiles vidusskola / Izturība 607 607
60 Evelīna Rēdere Mārupes pamatskola / Rēderu banda 601 601
61 Laura Hansone Dobeles 1. vidusskola 598 598
62 Sintija Strautmane Smārdes pamatskola / Smārde 588 588
63 Luīze Rozenberga Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 587 587
64 Sabīne Sova Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 586 586
65 Parisa Ķepale Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 586 586
66 Elza Kozačkova Ludzas pilsētas ģimnāzija / Ludza 571 571
67 Kima Ķezbere Jauno līderu vidusskola / Līgatne 557 557
68 Sofija Šļamova Rīgas Klasiskā ģimnāzija 547 547
69 Alīna Līna Smirnova Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 541 541
70 Alīna Smirnova Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 530 530
71 Tīna Vasiļevska Rīgas Valsts 3. ģimnāzija / Susurs, Balodis un Vasiļevski 523 523
72 Megija Kronberga Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 518 518
73 Endija Horna Dobeles 1. vidusskola 511 511
74 Enija Paleja Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 506 506
75 Daniela Amanda Kņūta Krotes Kronvalda Ata pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 492 492
76 Edīte Betlere Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 482 482
77 Kristīne Jukāma Rīgas 6. vidusskola 477 477
78 Daniela Lovčinovska Ogres 1. vidusskola 460 460
79 Karlīna Hohberga Ziemeļvalstu ģimnāzija 456 456
U18V
Vieta Skola Vārds Zvārte Ērgļi Milzkalne Kandava Kopā
1 Roberts Aleksis Glazers Cēsu Pilsētas vidusskola / Sporta klubs Ašais 996 980 1000 2976
2 Ralfs Roga Liepājas Valsts 1. ģimnāzija / Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 1000 928 919 2847
3 Roberts Zeiburliņš Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 924 927 944 2795
4 Bruno Spūlis Ogres Valsts ģimnāzija / Izturība 851 841 837 2529
5 Niks Balgalvis Valmieras tehnikums / Kocēnu sporta skola 733 734 759 2226
6 Ralfs Bratčikovs Smiltenes tehnikums / Kocēnu sporta skola 660 685 714 2059
7 Ingus Ābeltiņš Salas vidusskola 701 660 673 2034
8 Lauris Grīniņš Kuldīgas pamatskola / ASK Patria 1000 970 1970
9 Dāvis Dambergs Rīgas 6. vidusskola 974 957 1931
10 Leonīds Kostjajevs Saldus tehnikums / FK Bandava/Priekules novads 933 872 1805
11 Kristaps Ķīsis Engures vidusskola / Engures sportam 588 492 589 1669
12 Kārlis Auziņš Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 565 547 543 1655
13 Dāvis Pankoks Liepājas Raiņa 6. vidusskola / LIDA 862 743 1605
14 Rainers Mucenieks Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 655 594 337 1586
15 Jurģis Egons Strazdiņš Saulkrastu vidusskola / Saulkrasti 763 745 1508
16 Arturs Kostjajevs Saldus tehnikums / FK Bandava/Priekules novads 721 766 1487
17 Dāvids Ramlavs Dobeles Valsts ģimnāzija / Dobeles Valsts ģimnāzija 697 674 1371
18 Kristaps Svens Konoščenoks Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 576 633 1209
19 Jurijs Gromovs Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 537 564 1101
20 Kristaps Trēziņš Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 519 452 971
21 Roberts Mucenieks Pilsrundāles vidusskola / Pilsrundāles vidusskola 403 357 760
22 Kārlis Ernests Janovskis Madonas Valsts ģimnāzija 757 757
23 Mikus Semeneņa Engures vidusskola / Engures sportam 717 717
24 Roberts Kalniņš Jauno līderu vidusskola / Līgatne 695 695
25 Klāvs Laķis Tukuma 2. vidusskola / Engures sportam/Jadals 689 689
26 Mareks Lukjanskis Engures vidusskola / Engures sportam 661 661
27 Rūdis Liepiņš Aizupes pamatskola / Grauda Spēks/BBFactory 635 635
28 Mariss Kadaģis Kandavas Lauksaimniecības tehnikums / FK Bandava/Priekules novads 599 599
29 Miks Alliks Rīgas Franču licejs 598 598
30 Mareks Frišmanis Liepājas Valsts tehnikums / FK Bandava/Priekules novads 565 565
31 Dāvis Mieriņš Jauno līderu vidusskola / Līgatne 560 560
32 Ralfs Sebris Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 559 559
33 Gatis Hūns Saldus tehnikums / FK Bandava/Priekules novads 559 559
34 Roberts Muško Jelgavas Spīdolas ģimnāzija / Kartavkalnu buki 557 557
35 Kristaps Dēliņš Liepājas Jūrniecības koledža / FK Bandava/Priekules novads 522 522
36 Markuss Jaksts Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola / DC VECSALACAS UNITED 496 496
37 Ervins Augspolis Jelgavas Valsts ģimnāzija 450 450
38 Silvestrs Kumpiņš Rīgas 1. speciālā internātpamatskola 449 449
39 Arnolds Kumpiņš Rīgas 25. vidusskola 424 424
U18S
Vieta Skola Vārds Zvārte Ērgļi Milzkalne Kandava Kopā
1 Renāte Beļājeva Valmieras Mākslas vidusskola / Sporta klubs Ašais 1000 976 976 2952
2 Līna Gaile Siguldas Valsts ģimnāzija / Virsotne/MARMOT 964 972 964 2900
3 Emīlija Upmale Jelgavas 3. sākumskola / Patria Sportland 957 946 884 2787
4 Amanda Ignāte Ādažu vidusskola / Bermudu sešstūris 850 886 853 2589
5 Elīza Viekale-Gasjūne Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 746 840 507 2093
6 Krista Kristīne Miķelsone Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / Skrienam kopā 685 698 702 2085
7 Līva Poļaka Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija / Marienburgas vilki 686 685 697 2068
8 Beatrise Bikovska Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzija / Rēzeknes BJSS 1000 1000 2000
9 Diāna Apsīte Jēkabpils Valsts ģimnāzija 624 681 661 1966
10 Loreta Matvejeva Engures vidusskola / Engures sportam 791 772 1563
11 Ērika Kalniņa Valmieras tehnikums / Skrienam Kopā 413 583 547 1543
12 Līva Skoreja Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 715 785 1500
13 Santa Samanta Kučere Tukuma 2. vidusskola 473 492 451 1416
14 Alise Bērziņa Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola 721 679 1400
15 Agnese Ikauniece Jauno līderu vidusskola 666 715 1381
16 Evelīna Sirmā Valmieras 5. vidusskola / Kocēnu sporta skola 664 672 1336
17 Laima Kuduma Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 643 617 1260
18 Megija Vilka Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 645 529 1174
19 Kristiana Ieva Zitkusa Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 601 521 1122
20 Loreta Knospiņa Valmieras tehnikums / Skrienam kopā 413 555 968
21 Loreta Ķikuste Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" / Salaspils sporta skola 938 938
22 Amanda Lapsa Jēkabpils Valsts ģimnāzija 779 779
23 Anna Fārenhorste Talsu Valsts ģimnāzija / Talsu pakalnu sporta klubs 727 727
24 Reičela Rone Aizputes vidusskola / Liepàjas rajona sporta skola 724 724
25 Sāra Agnese Brantiņa Valmieras tehnikums / Kocēnu sporta skola 670 670
26 Zane Līduma Rīgas Valsts vācu ģimnāzija / Latvijas Finieris 657 657
27 Kintija Puikevics Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 643 643
28 Paula Amanda Niejgoda Jauno līderu vidusskola / Līgatne 611 611
29 Rūta Alma Vicinska Brocēnu vidusskola / Brocēnu vidusskola 602 602
30 Ance Bērziņa Valmieras Valsts ģimnāzija 575 575
31 Renāte Babicka Jelgavas Valsts ģimnāzija 573 573
32 Samanta Annija Lauriņa Liepājas Valsts 1. ģimnāzija 572 572
33 Alīna Zīle Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 559 559
34 Gunta Kopmane Auces vidusskola 536 536
35 Ieva Lūse Smārdes pamatskola / Skrienošie Lūši 518 518
36 Klinta Almane Engures vidusskola / Engures sportam 512 512
37 Annija Brahmane Auces vidusskola 499 499
38 Evija Grebstele Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 499 499
U20V
Vieta Skola Vārds Zvārte Ērgļi Milzkalne Kandava Kopā
1 Sandis Freibergs Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija 962 938 994 2894
2 Mārtiņš Petrovs Cēsu Pilsētas vidusskola 929 948 1000 2877
3 Renārs Leiskins Daugavpils 12. vidusskola / Daugavpils Runners 897 936 972 2805
4 Daniels Blumbahs Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 783 721 775 2279
5 Rainers Neuss-Lucs 828 847 1675
6 Svens Selevičs Rīgas Teikas vidusskola 790 819 1609
7 Emīls Kravalis Siguldas Valsts ģimnāzija / Siguldas sporta skola 779 775 1554
8 Aivars Kristiāns Rullis Valmieras tehnikums / Kocēnu sporta skola 768 775 1543
9 Viesturs Spūlis Rīgas Valsts 1. ģimnāzija / AKMM 689 680 1369
10 Emils Germanis Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 628 665 1293
11 Niks Zauls Limbažu 3. vidusskola / Limbaži SKRIEN 1000 1000
12 Aivars Rullis Valmieras tehnikums / Kocēnu sporta skola 855 855
13 Raitis Gindra Talsu 2. vidusskola / Talsu pakalnu sporta klubs 836 836
14 Niklāvs Korkunovs Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 808 808
15 Nikita Borzihs Rīgas 40. vidusskola 754 754
16 Taiga Lazdāne Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola 700 700
17 Kārlis Vitkovskis Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 674 674
18 Kristaps Solovjovs Talsu 2. vidusskola / Talsu pakanu sporta klubs 651 651
19 Roberts Izajs Valmieras tehnikums / Kocēnu sporta skola 647 647
20 Markuss Auseklis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 640 640
21 Matīss Ķemme Rīgas Centra humanitārā vidusskola 607 607
22 Kristiāns Krists Janitēns Jauno līderu vidusskola / Līgatne 538 538
23 Ģirts Saukāns Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 496 496
U20S
Vieta Skola Vārds Zvārte Ērgļi Milzkalne Kandava Kopā
1 Daniela Keita Lielupe Madonas pilsētas 1. vidusskola 1000 1000 1000 3000
2 Megija Vinberga Tukuma Raiņa ģimnāzija 851 973 927 2751
3 Laine Helmane RTU Olaines tehnoloģiju koledža / OTK 735 674 721 2130
4 Nataļja Krivonosa Rīgas Stila un modes profesionālā vidusskola 708 708 681 2097
5 Līga Zlaugotne Alojas Ausekļa vidusskola 757 618 690 2065
6 Daido Dagne Brūvere Priekuļu vidusskola / Cēsu pilsētas sporta skola 905 970 1875
7 Ieva Stallīte Jelgavas Valsts ģimnāzija 953 916 1869
8 Solvita Ragauša Preiļu Valsts ģimnāzija 689 645 1334
9 Lote Freināte Engures vidusskola / Engures sportam 869 869
10 Estere Gaile Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 860 860
11 Aiva Zariņa Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 834 834
12 Aivita Brutāne Rīgas Valsts 1. ģimnāzija / Stirnu Buks Design 810 810
13 Paula Luīze Rocēna Rīgas Valsts 1. ģimnāzija / Stirnu Buks Design 775 775
14 Raima Anna Strazdiņa Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskola 731 731
15 Linda Gabranova Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 726 726
16 Lauma Marta Līberga Ogres 1. vidusskola 660 660
17 Sintija Loca Daugavpils tehnikums / Daugavpils runners 640 640
18 Evelīna Stepiņa Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 616 616
19 Alise Rulle Jelgavas Valsts ģimnāzija 575 575