Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
SKOLU ČEMPIONĀTS skrējiena rezultāti
LVM čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem - OFICIĀLAIS RANGS
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1. Engures vidusskola 22
2. Ādažu vidusskola 17
3. Aizputes vidusskola 17
4. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 16
5. Tukuma 2. vidusskola 14
6. Priekules vidusskola 12
7. Rīgas Centra humanitārā vidusskola 11
8. Rubenes pamatskola 11
9. Cēsu Pilsētas vidusskola 10
10. Laurenču sākumskola 9
Visstiprākās komandas
Vieta Komanda Punkti
1. Siguldas Sporta skola 3983
2. Sporta klubs Ašais 3947
3. FK Bandava/Priekules novads 3578
4. Liepājas rajona sporta skola 3509
5. Bermudu sešstūris 3493
6. Kocēnu sporta skola 3338
7. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 3131
8. Engures sportam 3075
9. Jaunmārupe skrien 3041
10. Sten Nordic 2876
Ātrākās skolas (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Skola Vidējais punktu skaits
1. Siguldas Valsts ģimnāzija 739.5000 (6)
2. Ādažu vidusskola 726.1765 (17)
3. Jelgavas Valsts ģimnāzija 722.0000 (7)
4. Siguldas pilsētas vidusskola 721.2222 (9)
5. Aizputes vidusskola 719.0000 (17)
6. Priekules vidusskola 717.2500 (12)
7. Ikšķiles vidusskola 714.0000 (7)
8. Ulbrokas vidusskola 706.8750 (8)
9. Laurenču sākumskola 696.4444 (9)
10. Rubenes pamatskola 677.8182 (11)
Visvairāk pārstāvētie sporta klubi
Vieta Klubs Dalībnieku skaits
1. Kocēnu sporta skola 18
2. Engures sportam 17
3. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 16
4. Liepājas rajona sporta skola 15
5. Siguldas Sporta skola 14
6. FK Bandava/Priekules novads 13
7. Tukuma 2.vidusskola 6
8. Sporta klubs Ašais 6
9. Skrienam kopā 6
10. Tukuma 2. vidusskola 4
Ātrākie sporta klubi (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Klubs Vidējais punktu skaits
1. Sporta klubs Ašais 956.3333 (6)
2. Siguldas Sporta skola 830.1429 (14)
3. FK Bandava/Priekules novads 733.1538 (13)
4. Liepājas rajona sporta skola 720.6667 (15)
5. Kocēnu sporta skola 710.8889 (18)
6. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 656.8750 (16)
7. Engures sportam 593.5294 (17)
8. Tukuma 2.vidusskola 547.6667 (6)
9. Skrienam kopā 519.3333 (6)
Ātrākie skolēni
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Ralfs Roga 1501 U18V Liepājas Valsts 1. ģimnāzija/Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 00:24:06
2 Roberts Aleksis Glazers 1011 U18V Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:24:12
3 Niks Zauls 1186 U20V Limbažu 3. vidusskola/Limbaži SKRIEN 00:24:42
4 Dāvis Dambergs 1416 U18V Rīgas 6. vidusskola 00:24:45
5 Sandis Freibergs 1066 U20V Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija 00:25:40
6 Leonīds Kostjajevs 1434 U18V Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:25:50
7 Roberts Zeiburliņš 1440 U18V Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:26:05
8 Mārtiņš Petrovs 1232 U20V Cēsu Pilsētas vidusskola/. 00:26:35
9 Lukass Pušņins 1423 U16V Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta Skola 00:27:03
10 Jānis Kravalis 1218 U16V Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas sporta skola 00:27:12
Ātrākās skolnieces
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Estere Volfa 1269 U16S Cēsu Valsts ģimnāzija 00:28:1000:28:10
2 Stella Paltiņa 1013 U14S Cēsu 2. pamatskola/Sporta klubs Ašais 00:28:2700:28:27
3 Marta Luize Pētersone 1322 U14S Valmieras Pārgaujas sākumskola/Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 00:29:0000:29:00
4 Elza Niklase 1015 U16S Cēsu Valsts ģimnāzija/Sporta klubs Ašais 00:29:3700:29:37
5 Renāte Beļājeva 1012 U18S Stalbes vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:30:4000:30:40
6 Annika Zālīte 1338 U12S Ulbrokas vidusskola 00:30:4600:30:46
7 Laura Ozola 1149 U14S Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:30:4800:30:48
8 Nikija Mikāle 1436 U14S Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:31:1900:31:19
9 Līna Gaile 1220 U18S Siguldas Valsts ģimnāzija/Virsotne/MARMOT 00:31:4800:31:48
10 Emīlija Upmale 1308 U18S Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:32:0300:32:03
U10V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Markuss Āboliņš 1004 Talsu sākumskola/Maratona klubs 00:35:05 +00:00 1000
2 Kārlis Gedrovičs 1370 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien 00:37:59 +02:54 924
3 Jānis Zālītis 1339 Ulbrokas vidusskola 00:38:12 +03:07 919
4 Dominiks Zorins 10129 Rīgas 13. vidusskola/ZILBER 00:39:25 +04:19 0
5 Raimonds Saklaurs 1125 Ādažu vidusskola/Bermudu sešstūris 00:39:34 +04:29 887
6 Kristers Salna 1083 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:39:52 +04:46 880
7 Sandris Salna 1082 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:40:09 +05:03 874
8 Ernests Lipskis 1034 Iļģuciema vidusskola 00:41:47 +06:42 840
9 Salvis Šķirus 1053 Jelgavas 3. sākumskola 00:42:14 +07:09 831
10 Reinis Eglītis 1190 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:42:27 +07:22 827
11 Gvido Ivanovs 1281 Rīgas Hanzas vidusskola 00:43:09 +08:03 813
12 Bruno Ivanovs 1282 Rīgas Hanzas vidusskola 00:43:22 +08:16 809
13 Vladislavs Stepanovs 1043 Rīgas 40. vidusskola 00:43:33 +08:28 806
14 Mariss Pētersons 1510 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Supervaroņi 00:43:38 +08:33 804
15 Edvards Bernsons 1049 Rīgas sākumskola "Valodiņa"/Juno Runners 00:43:45 +08:40 802
16 Bruno Sprincis 1395 Ogres sākumskola/SPB RUN/Brooks 00:43:48 +08:43 801
17 Haralds Sametis 1345 Iļģuciema vidusskola 00:43:56 +08:51 799
18 Jurģis Āboliņš 1133 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien 00:44:05 +09:00 796
19 Nils Devaijī 10115 Rīgas Franču licejs/Rīgas Franču licejs 00:45:13 +10:08 776
20 Patriks Buliņš 3212 /Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:45:22 +10:17 774
21 Norberts Dzenis 1486 Madonas pilsētas 1. vidusskola/MADONA 00:45:42 +10:37 768
22 Gustavs Akimovs 1383 Lapmežciema pamatskola/COK Silva 00:47:51 +12:46 733
23 Ernests Kančs 1298 Ādažu vidusskola/SSK Bebra 00:48:03 +12:57 730
24 Alberts Vēzītis 1038 Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola/Lielupes Buki 00:48:33 +13:27 723
25 Adrians Ušpelis 1121 Ogres sākumskola/ASK Patria 00:48:33 +13:28 723
26 Rojs Skrastiņš 1286 Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola/Mazie slēpotāji 00:49:45 +14:39 705
27 Ralfs Onskulis 1330 Tukuma Ernesta Birznieka-Upīša 1. pamatskola/Latvijas autoceļu uzturētājs 00:49:45 +14:40 705
28 Olivers Frolovs 1030 Āgenskalna sākumskola 00:49:57 +14:52 702
29 Kristaps Ķikulis 1134 Jelgavas 4. sākumskola/Slapjās ķepas 00:49:59 +14:54 702
30 Edvards Akimovs 1384 Lapmežciema pamatskola/FK Tukums2000/TSS 00:49:59 +14:54 702
31 Elans Andersons 1341 Aizputes pagasta pamatskola/Liepājas rajona sporta skola 00:51:19 +16:14 684
32 Kārlis Antrops 1147 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:51:41 +16:36 679
33 Ernests Salnājs 1493 Rīgas Teikas vidusskola 00:52:56 +17:51 663
34 Martins Mīlenbergs 1520 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:53:04 +17:59 661
35 Donāts Avotiņš 1225 Codes pamatskola/Bauskas Valsts ģimnāzija 00:53:10 +18:05 660
36 Jānis Lasmanis 1098 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola 00:53:13 +18:08 659
37 Adrians Ralfs Krauklis 1490 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola/DARU L 00:54:16 +19:11 647
38 Ralfs Krūze 1503 Ulbrokas vidusskola/Kruze family 00:56:13 +21:08 624
39 Teodors Peļņa 1449 Krimuldas vidusskola 00:57:22 +22:17 612
40 Miķelis Rutkis 1159 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:57:38 +22:33 609
41 Rihards Jēkabsons 1372 Tumes vidusskola 00:57:46 +22:41 607
42 Toms Bartušauskis 1354 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Šūpoles 00:59:08 +24:03 593
43 Olivers Jansons 10130 Jūrmalas Valsts ģimnāzija/_ 00:59:10 +24:05 593
44 Regnārs Saliņš 1202 Rīgas Igauņu pamatskola 00:59:18 +24:13 592
45 Mārtiņš Saliņš 1203 Rīgas Igauņu pamatskola 00:59:19 +24:14 592
46 Adrians Kalderauskis 1172 Dobeles sākumskola 00:59:24 +24:19 591
47 Valters Jekabsons 10142 Ādažu vidusskola/Sten Nordic 00:59:40 +24:34 588
48 Rihards Mucenieks 1221 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 01:13:52 +38:47 475
U10S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Melānija Rožukalne 1523 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:37:40 +00:00 1000
2 Madara Terentjeva 1144 Ādažu vidusskola/Sten Nordic 00:38:53 +01:13 969
3 Anete Salnāja 1206 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola/Bermudu sešstūris 00:40:36 +02:56 928
4 Alīna Rone 1235 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:42:04 +04:25 895
5 Elīna Vahere-Abražune 1410 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:43:39 +05:59 863
6 Dārta Tīsa 1010 Siguldas 1. pamatskola 00:45:01 +07:22 837
7 Elza Krastiņa 1126 Cēsu 1. pamatskola/Frozen 00:46:28 +08:48 811
8 Jete Lāce 1387 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas pilsētas vidusskola 00:46:29 +08:49 810
9 Elīza Leščinska 1373 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zoorbagan 00:47:15 +09:36 797
10 Elīza Fokerote 1509 Ulbrokas vidusskola 00:48:10 +10:31 782
11 Elīza Zīlīte 1296 V. Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija 00:48:21 +10:41 779
12 Šarlote Cunska 1204 Jelgavas 4. vidusskola/2.c 00:48:54 +11:14 770
13 Agate Šauriņa 1107 Rīgas Kultūru vidusskola 00:48:56 +11:17 770
14 Emīlija Abiļeva 1200 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola/Rīga Runners 00:49:33 +11:53 760
15 Elīza Bērziņa 1214 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:49:52 +12:13 755
16 Maija Justīne Jēkabsone 1273 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:51:21 +13:41 733
17 Estere Čirjevska 1267 Laurenču sākumskola 00:51:28 +13:48 732
18 Elīna Ceple 1380 /Jaunpiebalgas vsk. 00:53:18 +15:39 707
19 Margarita Babicka 1458 Jelgavas 4. vidusskola 00:53:18 +15:38 707
20 Paula Bergholde 1301 Jelgavas 3. sākumskola/Virsotne 00:53:58 +16:18 698
21 Marta Grīnberga 1236 Cēsu 1. pamatskola 00:55:06 +17:27 684
22 Rūta Knipše 1019 Pamatskola "Rīdze" 00:55:12 +17:32 682
23 Sofija Stūrniece 1539 Engures vidusskola/Engures sportam 01:00:20 +22:40 624
24 Emīlija Lapsiņa 1095 Ogres 1. vidusskola/X99 01:00:44 +23:04 620
25 Romija Kodoliņa 1137 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:01:27 +23:47 613
26 Rebeka Martīnova 1287 Cēsu 2. pamatskola/Mazie slēpotāji 01:07:45 +30:05 556
27 Eva Čirjevska 1268 Laurenču sākumskola dns +00:00 0
U12V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Roberts Tolpežņikovs 1230 Pamatskola "Universum"/Siguldas sporta skola 00:27:38 +00:00 1000
2 Leo Bilāns 1508 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:29:18 +01:40 943
3 Dāvis Bergs 1470 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Kocēnu sporta skola 00:31:40 +04:02 873
4 Oskars Kronbergs 1223 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporeta skola 00:32:21 +04:43 854
5 Ansis Kristofers Pāvils 1437 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:34:02 +06:24 812
6 Kristers Elksnis 1068 Jēkabpils 2.vidusskola/Latvijas autoceļu uzturētājs 00:36:31 +08:54 757
7 Krišs Ādams Grasis 1489 Babītes vidusskola 00:36:41 +09:03 753
8 Gustavs Antrops 1145 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:36:42 +09:04 753
9 Oskars Zariņš 1352 Alūksnes pilsētas sākumskola 00:36:42 +09:04 753
10 Laimiņš Mastiņš 1420 Valmieras Viestura vidusskola/VSK "Burkānciems & Co" 00:37:22 +09:44 739
11 Valts Vilcāns 1307 Baldones vidusskola 00:39:12 +11:34 705
12 Olivers Zvaigzne 1429 Cēsu Pilsētas vidusskola/Noskrien Cēsis 00:40:07 +12:30 689
13 Kārlis Jānis Strazdiņš 1005 Saulkrastu vidusskola/Saulkrasti 00:41:13 +13:35 670
14 Kārlis Bārda 1091 Mārupes pamatskola 00:41:41 +14:04 663
15 Jānis Urga 1153 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1. vidusskola 00:41:44 +14:07 662
16 Tomass Stūrnieks 1538 Engures vidusskola/Engures sportam 00:41:44 +14:06 662
17 Toms Viekals-Gasjūns 1032 Jelgavas 4. sākumskola 00:41:48 +14:10 661
18 Damirs Ņikitins 1169 Rīgas Rīnūžu vidusskola/Rīgas satiksme 00:42:14 +14:36 654
19 Lūkass Ķikusts 1419 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils sporta skola 00:43:39 +16:01 633
20 Ričards Valdmanis 1516 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:43:59 +16:22 628
21 Krišs Āboliņš 1132 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien 00:44:02 +16:24 628
22 Tomass Volodjkins 10146 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:44:06 +16:28 627
23 Jurģis Freināts 1480 Engures vidusskola 00:44:07 +16:29 626
24 Emīls Šīmanis 1141 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 00:44:26 +16:48 622
25 Klāvs Liepiņš 1193 Mārupes Valsts ģimnāzija/Engures sportam 00:44:42 +17:05 618
26 Roberts Golubovs 1492 Cēsu 1. pamatskola 00:47:08 +19:30 586
27 Kristians Kaušelis 1021 Carnikavas pamatskola 00:47:18 +19:41 584
28 Reinis Vanaggs 1007 Saulkrastu vidusskola/Saulkrasti 00:47:28 +19:50 582
29 Kristians Bubļausks 1431 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:47:29 +19:52 582
30 Klāvs Bārda 1092 Mārupes pamatskola 00:47:36 +19:59 580
31 Ralfs Emīls Enītis 1244 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:47:54 +20:16 577
32 Kristians Ušpelis 1122 Ogres sākumskola/ASK Patria 00:48:22 +20:44 571
33 Roberts Multiñš 1488 Rīgas 64. vidusskola 00:48:39 +21:01 568
34 Edvards Olte 1310 Jūrmalas Valsts ģimnāzija 00:48:56 +21:18 565
35 Leo Ivanovs 1280 Rīgas Hanzas vidusskola 00:49:05 +21:27 563
36 Krišjānis Ozoliņš 1119 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Emergn 00:49:18 +21:40 561
37 Ēriks Eduards Lazda 1463 Iecavas vidusskola 00:49:32 +21:54 558
38 Rihards Nevlans 1461 Jelgavas 4. vidusskola 00:50:26 +22:48 548
39 Valters Lazdiņš 1317 Bauskas Valsts ģimnāzija 00:50:33 +22:55 547
40 Dāvis Apsītis 1238 Ikšķiles vidusskola 00:50:35 +22:57 546
41 Artūrs Pormanis 1413 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:51:09 +23:32 540
42 Miķelis Priedītis 1335 Rīgas 28. vidusskola 00:51:35 +23:58 536
43 Martins Eigenfelds 1209 Siguldas 1. pamatskola/Sigulda 00:52:47 +25:09 524
44 Rihards Grabis 10118 Stalbes vidusskola 00:53:39 +26:01 515
45 Francis Kozlovs 1065 Olaines 1. vidusskola/Olaines 1. vidusskola 00:54:22 +26:45 508
46 Roberts Vēvers 1054 Pamatskola "Rīdze" 00:55:11 +27:33 501
47 Juris Dauburs 1334 Carnikavas pamatskola/SocialGuruLab 00:56:25 +28:47 490
48 Kārlis Elvis Misa 1057 Tukuma 2. vidusskola 00:57:18 +29:40 482
49 Ervīns Birģelis 1189 /Tukuma 2. Vidusskola 01:00:27 +32:50 457
50 Ēriks Muško 1364 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 01:01:33 +33:55 449
51 Ričards Kleins 1544 Engures vidusskola/Engures sportam 01:01:55 +34:18 446
52 Kārlis Junaks 1097 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 01:02:31 +34:53 442
53 Lamins Roberts Savo 1422 Ulbrokas vidusskola/Baltais 01:05:03 +37:25 425
54 Ričards Joničenko 10106 Lībagu sākumskola/Talsu pauguraines Zaķi 01:05:12 +37:35 424
55 Aleksandrs Tjasto 1302 Rīgas 41. vidusskola/SK Vēsma 01:05:58 +38:21 419
56 Kristiāns Gožda 1029 Jūrmalas Valsts ģimnāzija 01:08:20 +40:43 404
57 Kārlis Paikens 1157 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/Domdaris 01:12:31 +44:53 381
58 Tālis Zāns 1528 Rīgas Juglas vidusskola 01:16:13 +48:35 363
59 Ralfs Gulbis 1154 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 01:17:17 +49:40 358
60 Tomass Adrians Melzobs 1498 Mārupes vidusskola/The Fashion Point DNF
U12S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Annika Zālīte 1338 Ulbrokas vidusskola 00:30:46 +00:00 1000
2 Sofija Sveta Galvanovska 1102 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola/Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 00:35:10 +04:24 875
3 Elīza Ērenfrīde 1229 Rīgas 84. vidusskola 00:35:40 +04:54 863
4 Emīlija Terentjeva 1143 Ādažu vidusskola/Sten Nordic 00:36:03 +05:18 853
5 Lauma Līva Saklaure 1261 Ādažu vidusskola/Bermudu sešstūris 00:37:09 +06:23 828
6 Laura Kallase 1240 Gulbenes 2. vidusskola 00:37:11 +06:25 827
7 Beāte Kronberga 1056 Laurenču sākumskola/Siguldas maldoņi 00:37:48 +07:02 814
8 Aurēlija Zīdere 1468 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:38:08 +07:22 807
9 Ance Linberga 1024 Tukuma 2. vidusskola 00:38:11 +07:25 806
10 Amanda Linda Hohlova 1515 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:38:12 +07:27 805
11 Luīze Dejus 10119 Mežciema pamatskola 00:40:41 +09:56 756
12 Anna Irbe 1408 Talsu Kristīgā vidusskola/Talsu pauguraines Zaķi 00:40:56 +10:11 751
13 Ieva Jete Jansone 1472 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:41:47 +11:02 736
14 Sofija Anna Kadiķe 10143 Iecavas vidusskola 00:42:02 +11:16 732
15 Ieva Rutkopa 1482 Jelgavas 4. vidusskola 00:42:02 +11:16 732
16 Marta Ļaudama 1003 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:42:11 +11:25 729
17 Ance Poļaka 1274 Alūksnes pilsētas sākumskola 00:42:20 +11:34 727
18 Kerija Krēmere 1347 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:42:28 +11:42 724
19 Kerlīna Balode 1165 Valmieras Pārgaujas sākumskola 00:42:33 +11:47 723
20 Elizabete Zaprivoda 1390 Rīgas 40. vidusskola 00:43:03 +12:18 714
21 Alise Nordena 1116 Penkules pamatskola 00:43:05 +12:20 714
22 Paula Leimane 1397 Ādažu vidusskola 00:43:24 +12:39 709
23 Madara Katkovska 1475 Bauskas Valsts ģimnāzija 00:43:36 +12:51 705
24 Elīza Ligere 1036 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:44:20 +13:35 694
25 Katrīna Gedroviča 1369 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien 00:44:24 +13:38 693
26 Eva Linberga 1025 Tukuma 2. vidusskola 00:44:43 +13:57 688
27 Paula Irbe 1407 Talsu Kristīgā vidusskola/Talsu pauguraines Zaķi 00:45:22 +14:36 678
28 Emīlija Leitlande 1491 Valmieras Viestura vidusskola/VSK "Burkānciems & Co" 00:46:02 +15:17 668
29 Alise Bole 1388 Valmieras Viestura vidusskola/LIDA 00:48:17 +17:32 637
30 Paula Šūlmeistere 1351 Cēsu Pilsētas vidusskola/SPB RUN/Brooks 00:48:52 +18:06 630
31 Madara Veinberga 1227 Rīgas 41. vidusskola 00:49:02 +18:17 627
32 Elīza Šteinberga 1182 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:49:04 +18:18 627
33 Estere šteina 1080 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 00:49:25 +18:39 623
34 Emīlija Frolova 1031 Āgenskalna sākumskola 00:50:00 +19:15 615
35 Marta Sindija Andersone 1340 Aizputes pagasta pamatskola/Liepājas rajona sporta skola 00:51:20 +20:34 599
36 Lūcija Vasiļevska 1385 Cēsu Pilsētas vidusskola 00:52:34 +21:48 585
37 Kristiāna Krūze 10139 Ulbrokas vidusskola/Apes draugu grupa 00:53:05 +22:19 580
38 Jūlija Eglīte 1191 Rubenes pamatskola/Zs Skujas/Dabasauglis 00:53:17 +22:31 577
39 Karīna Pastare 1333 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 00:54:24 +23:39 565
40 Sabīne Krieva 1401 Ādažu vidusskola 00:54:45 +24:00 562
41 Sindija Līva Limmere 1278 Sākumskola "Taurenītis"/Maushi 00:55:35 +24:50 553
42 Asnate Pekulesa 10141 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:58:48 +28:03 523
43 Magdalēna Tohva 10210 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:59:26 +28:40 0
44 Tīna Laķe 1444 Engures vidusskola/Engures sportam/Jadals 01:00:51 +30:05 506
45 Millija Benta 1332 Rīgas 64. vidusskola 01:01:02 +30:16 504
46 Patrīcija Paula Skujiņa 1343 Pumpuru vidusskola/Pumpuru vidusskola 01:01:27 +30:42 501
47 Annija Dreimane 1313 Rīgas Lietuviešu vidusskola/Rīgas Lietuviešu vidusskola 01:01:36 +30:50 499
48 Kate Makarova 1546 Engures vidusskola/Engures sportam 01:02:19 +31:33 494
49 Marte Elza Grūtupa 1323 Rīgas Angļu ģimnāzija 01:02:32 +31:47 492
50 Krista Kaufelde 1497 Varakļānu vidusskola/Varakļāni 01:02:50 +32:04 0
51 Tīna Petrusa 1079 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 01:08:33 +37:48 449
52 Amanda Volodjkina 10147 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:08:50 +38:05 447
53 Laura Indrušonoka 1359 Friča Brīvzemnieka pamatskola/Selga 01:08:56 +38:10 446
54 Rebeka Bekere 1547 Engures vidusskola/Engures sportam 01:13:52 +43:06 417
55 Marta Beroza 10124 Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 01:16:45 +45:59 401
56 Kima Bite 1255 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:17:21 +46:35 398
57 Karlīna Kalve 1096 Rīgas 45. vidusskola 01:32:10 +1:01:24 334
58 Selga Straupe 1089 Rīgas 45. vidusskola 01:32:12 +1:01:26 334
U14V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Ralfs Dzosens 1328 Ikšķiles vidusskola 00:27:17 +00:00 1000
2 Rūdolfs Raudziņš 1425 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 00:27:30 +00:13 992
3 Bruno Bilāns 1507 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:27:37 +00:19 988
4 Arno Pušņins 1424 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta Skola 00:29:20 +02:03 930
5 Krīvs Rožukalns 1502 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Mogo 08 00:29:26 +02:09 927
6 Roberts Noviks 1201 Rīgas 94. vidusskola 00:29:27 +02:10 927
7 Emils Eglīte 1499 Priekuļu vidusskola 00:29:30 +02:13 925
8 Markuss Kadiķis 10138 Iecavas vidusskola 00:29:37 +02:20 921
9 Roberts Cercins 1014 Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:29:51 +02:34 914
10 Adrians Stepe 1450 Lejasciema vidusskola/SK"Lejasciems" 00:29:58 +02:41 911
11 Dāvis Zariņš 1123 Rubenes pamatskola/VAIDAVA 00:30:01 +02:44 909
12 Inguss Jēkabsons 1294 Z.A. Meierovica Kabiles pamatskola 00:30:48 +03:31 886
13 Daniels Gribs 1069 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils Sporta Skola 00:31:43 +04:26 860
14 Daniels Lagzdiņš 1321 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:31:44 +04:26 860
15 Pēteris Vārna 1150 Talsu Kristīgā vidusskola 00:32:20 +05:03 844
16 Alfs Vilcāns 1306 Baldones vidusskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:34:07 +06:49 800
17 Gustavs Gronskis 1541 Engures vidusskola/Engures sportam 00:34:21 +07:03 795
18 Sidnijs Liepa 10075 Jūrmalas Alternatīvā skola 00:34:28 +07:11 792
19 Matīss Leimanis 1398 Ādažu vidusskola 00:34:30 +07:12 791
20 Emīls Gustavs Jazņevičs 1205 Babītes vidusskola/SS Arkādija 00:34:40 +07:23 787
21 Markuss Vēvers 1055 Pamatskola "Rīdze" 00:35:01 +07:44 779
22 Toms Vītols 1464 Siguldas pilsētas vidusskola 00:36:06 +08:49 756
23 Emīls Ābelītis 10081 Krimuldas vidusskola 00:36:31 +09:14 747
24 Ralfs Beronts 1430 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:36:31 +09:14 747
25 Leons Zīders 1363 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:36:33 +09:16 746
26 Eduards Gauris 1077 Rīgas 45. vidusskola/Lynx 00:37:12 +09:55 733
27 Arvīds Logins 1105 Rīgas 41. vidusskola 00:37:17 +10:00 732
28 Gustavs Ločmelis 1381 Valmieras Viestura vidusskola/VSK "Burkānciems & Co" 00:37:22 +10:05 730
29 Daniels Tupureins 1270 Ādažu vidusskola/ĀBJSS 00:37:49 +10:32 722
30 Sandijs Jansons 1241 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:37:54 +10:37 720
31 Edijs Veismanis 1542 Engures vidusskola/Engures sportam 00:38:01 +10:44 718
32 Toms Kārlis Auziņš 1084 Rīgas Katoļu ģimnāzija/SS Arkādija 00:38:10 +10:53 715
33 Markuss Pabērzis 1284 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:38:26 +11:09 710
34 Roberts Kārlis Karss 1481 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:38:52 +11:34 702
35 Toms Zinkevičs 1344 Valmieras sākumskola/RWA 00:41:43 +14:26 654
36 Olivers Āboltiņš 1443 Ropažu vidusskola/Lynxdojo 00:41:57 +14:39 651
37 Rūdolfs Leščinskis 1374 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zoorbagan 00:42:02 +14:44 649
38 Dāvis Pētersons 1527 Valmieras Viestura vidusskola 00:42:08 +14:51 648
39 Eduards Mahts 1350 Talsu Kristīgā vidusskola/Talsu pauguraines Zaķi 00:42:15 +14:57 646
40 Markuss Pētersons 1212 Talsu 2. vidusskola 00:42:17 +15:00 645
41 Toms Balanass 1266 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:42:17 +15:00 645
42 Endijs Kauliņš 1329 Irlavas pamatskola/Latvijas autoceļu uzturētājs 00:42:17 +15:00 645
43 Kārlis Liepiņš 1353 Mārupes Valsts ģimnāzija/Engures sportam 00:42:19 +15:02 645
44 Edijs Dobelis 1094 Jēkabpils pamatskola 00:42:33 +15:15 641
45 Jēkabs Zvagulis 1366 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:42:50 +15:33 637
46 Markuss Mīlenbergs 1519 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:42:50 +15:33 637
47 Rihards Zebuliņš 1199 Rīgas 6. vidusskola/VSK Noskrien Blonde 00:43:03 +15:46 634
48 Rikardo Enītis 1242 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:43:20 +16:03 630
49 Ralfs Bartušauskis 1355 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Doles sala 00:43:38 +16:21 625
50 Edžus Krūmiņš 1460 Saldus pamatskola/Saldus 2007 00:43:38 +16:20 626
51 Renārs Kociņš-Lielupe 1006 Jura Neikena Dikļu pamatskola/pulsometrs.lv 00:44:44 +17:27 610
52 Rinalds Veinbergs 1226 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 00:45:02 +17:45 606
53 Frederiks Kope 1071 Ziemeļvalstu ģimnāzija/Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:45:30 +18:13 600
54 Helvijs Tupureins 1111 Ādažu vidusskola/ĀBJSS 00:45:50 +18:33 595
55 Renārs Bents 1331 Rīgas 64. vidusskola 00:47:15 +19:58 578
56 Kristofers Kančs 1297 Ādažu vidusskola/SSK Bebra 00:47:53 +20:36 570
57 Olafs Vēveris 1485 Naukšēnu novada vidusskola/SSK Bebra 00:48:21 +21:04 564
58 Roberts Ratnieks 1045 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:48:34 +21:17 562
59 Matīss Grava 1197 Jelgavas 4. vidusskola 00:49:03 +21:46 556
60 Aigars Laķis 1457 Valmieras sākumskola/Skrienam kopā 00:49:35 +22:17 550
61 Kristofers Auželis 1216 Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola/FS Metta 00:50:34 +23:17 540
62 Roberts Markuss Limmers 1279 Sākumskola "Taurenītis"/Maushi 00:52:55 +25:38 516
63 Kristers Voldemārs Lazda 1465 Iecavas vidusskola 00:53:08 +25:51 514
64 Oskars Peičs 1518 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:53:47 +26:30 507
65 Raens Mārcis Jaunzems 1529 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 00:55:40 +28:23 490
66 Bruno Kumpiņš 1513 Rīgas 25. vidusskola 00:56:56 +29:39 479
67 Roberts Jēkabsons 1532 Ādažu vidusskola/Sten Nordic 00:58:35 +31:18 466
68 Eižens Kaupe 1018 Sākumskola "Taurenītis"/ART 01:01:18 +34:01 445
69 Dāvids Avotiņš 1224 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:07:53 +40:36 402
70 Kristians Sametis 1016 Iļģuciema vidusskola 01:08:11 +40:54 400
71 Gustavs Radels 1379 Rīgas Angļu ģimnāzija 01:12:53 +45:36 374
72 Endijs Peksis 1530 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 01:15:05 +47:47 364
73 Kārlis Daniels Lazda 1466 Iecavas vidusskola DNF
U14S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Stella Paltiņa 1013 Cēsu 2. pamatskola/Sporta klubs Ašais 00:28:27 +00:00 1000
2 Marta Luize Pētersone 1322 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 00:29:00 +00:33 981
3 Laura Ozola 1149 Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:30:48 +02:22 923
4 Nikija Mikāle 1436 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:31:19 +02:52 909
5 Sanija Ramona Ābeltiņa 1514 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:34:09 +05:42 833
6 Emīlija Vahere-Abražune 1411 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:34:39 +06:13 821
7 Patrīcija Rubeze 1438 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:35:32 +07:05 801
8 Evelīna Misāne 1020 Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:35:52 +07:25 793
9 Rūta Šķirus 1052 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:36:27 +08:00 781
10 Katrīna Kārkliņa 1469 Stalbes vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:37:35 +09:08 757
11 Eleonora Dombrovska 1174 Siguldas Pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:37:44 +09:17 754
12 Zane Strazdiņa 1207 Sējas pamatskola 00:38:20 +09:53 742
13 Anna Goša 1023 Ventspils 4. vidusskola/Maratona klubs 00:38:47 +10:20 734
14 Jasmīna Tīna Spēka 1439 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:39:26 +10:59 721
15 Loreta Zālīte 1337 Ulbrokas vidusskola 00:41:46 +13:19 681
16 Paula Buša 1418 Krimuldas vidusskola 00:42:17 +13:50 673
17 Laura Kranāte 1243 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:42:21 +13:55 672
18 Enija Muceniece 1246 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:42:38 +14:12 667
19 Karlīna Keita Šmite 1300 Cēsu Pilsētas vidusskola/Cēsis 00:42:57 +14:30 662
20 Keita Marcinkeviča 1112 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:42:58 +14:31 662
21 Daniela Janava 10117 Priekuļu vidusskola/Noskriet Cēsis 00:43:04 +14:37 661
22 Anna Marija Zaķe 1356 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Maratona klubs/LSC 00:43:34 +15:07 653
23 Katrīna Priede 10078 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija/Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija 00:43:35 +15:09 653
24 Elza Fogele 1378 Dobeles 1. vidusskola 00:43:48 +15:21 650
25 Asnāte Pēlmane 1525 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:43:50 +15:24 649
26 Enija Meiere 1435 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:43:56 +15:29 648
27 Selina Rēze 1357 Limbažu novada ģimnāzija 00:44:27 +16:00 640
28 Karlīna Utkina 1192 Rīgas Igauņu pamatskola/Vāveres 00:44:51 +16:24 634
29 Liepa Ludrika 10079 Āgenskalna sākumskola 00:45:12 +16:45 630
30 Evita Iesalniece 1504 Jēkabpils pamatskola/Sporta iela 00:45:22 +16:56 627
31 Lote Lea Gaile 1219 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas Maratona klubs 00:45:29 +17:02 625
32 Sofija Vilcāne 1399 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:46:20 +17:53 614
33 Eleonora Kristiana Labsvīra 1208 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:47:16 +18:49 602
34 Evelīna Klempere 1146 Siguldas pilsētas vidusskola 00:47:35 +19:08 598
35 Annija Vanaga 1008 Saulkrastu vidusskola/Saulkrasti 00:47:51 +19:24 595
36 Emīlija Zaķe 1362 Āgenskalna sākumskola/EJ! 00:49:29 +21:03 575
37 Tīna Luīze Saukāne 1484 Ikšķiles vidusskola 00:50:03 +21:36 568
38 Patrīcija Paula Ķikule 1135 Jelgavas 4. sākumskola/Slapjās ķepas 00:50:33 +22:06 563
39 Kristiāna Ragauša 1394 Preiļu 1. pamatskola 00:50:37 +22:10 562
40 Justīne Brutāne 1336 Siguldas Valsts ģimnāzija/#esesmustirnubuks 00:50:38 +22:11 562
41 Signe Arstanova 1039 Tukuma 2. pamatskola/Tukuma 2.pamatskola 00:50:58 +22:31 558
42 Elīna Redisone 1152 Annas Brigaderes pamatskola/Tērvete 00:51:01 +22:34 558
43 Samanta Veršilo 1500 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:51:31 +23:04 552
44 Sandija Rumba 1319 Kocēnu pamatskola/pulsometrs.lv 00:53:49 +25:23 529
45 Amanda Zandersone 1171 Dobeles sākumskola 00:53:54 +25:27 528
46 Nikola Lauska 10109 Rīgas Juglas vidusskola 00:54:03 +25:36 526
47 Kristjāna Misa 1058 Tukuma 2. vidusskola 01:00:27 +32:00 471
48 Sintija Jermacane 1494 Siguldas Valsts ģimnāzija/Slow cows 01:01:51 +33:24 0
49 Austra Jēkabsone 1545 Engures vidusskola/Engures sportam 01:01:56 +33:29 459
50 Arina Ļitvinska 1074 Rīgas Anniņmuižas vidusskola/Anniņmuižas Super Bee 01:04:39 +36:12 440
51 Annija Raga 1041 Jura Neikena Dikļu pamatskola/pulsometrs.lv 01:04:50 +36:23 439
52 Elza Anna Kļavniece 1276 Carnikavas pamatskola/Carnikava 01:05:01 +36:35 438
53 Laura Kukule 1059 Ogres sākumskola/Kukulītes 01:09:07 +40:40 0
54 Eleonora Kleina 1543 Engures vidusskola/Engures sportam 01:13:51 +45:24 385
55 Patricija Beroza 10125 Cēsu Pilsētas vidusskola 01:16:47 +48:20 371
56 Anete Stepāne 1104 Rīgas Kultūru vidusskola/STROPS Technologies 01:24:13 +55:46 338
57 Sanija Alksne 1215 Cēsu Pilsētas vidusskola DNF
U16V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Lukass Pušņins 1423 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta Skola 00:27:03 +00:00 1000
2 Jānis Kravalis 1218 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas sporta skola 00:27:12 +00:08 995
3 Emīls Freivalds 1231 Cēsu Pilsētas vidusskola/CPSS 00:29:26 +02:23 919
4 Jānis Marcinkevičs 1264 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta skola 00:29:32 +02:29 916
5 Kaspars Borozinskis 1402 Ķeguma komercnovirziena vidusskola/MARATONA KLUBS 00:29:36 +02:33 914
6 Ričards Dāvis Špacs 1017 Cēsu 2. pamatskola/Sporta klubs Ašais 00:30:50 +03:47 877
7 Rihards Allens 1531 Āgenskalna Valsts ģimnāzija/Labs starts 00:31:40 +04:36 855
8 Jurģis Namejs Zvejnieks 1448 Mārupes Valsts ģimnāzija/SK Virsotne 00:31:44 +04:41 853
9 Donats Urtāns 1487 Jēkabpils Valsts ģimnāzija/Lūša spēks - Jēkabpils 00:31:54 +04:51 848
10 Emīls Jurjāns 1233 Amatas pamatskola 00:35:07 +08:03 771
11 Madars Arbidāns 1254 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:35:29 +08:25 763
12 Krists Kalniņš 1386 Ventspils 1. pamatskola/Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 00:36:02 +08:59 751
13 Klāvs-Eduards Paukšēns 1131 Ikšķiles vidusskola/RIEKSTI 00:36:11 +09:08 748
14 Miks Jānis Opolais 1446 Ikšķiles vidusskola/Izturība 00:36:52 +09:49 734
15 Pēteris Mūrnieks 1462 Lielvārdes pamatskola 00:37:29 +10:26 722
16 Gustavs Jēkabs Eikerts 1358 Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola/Saulīte 00:37:42 +10:39 718
17 Maikls Niks Anaņičs 1409 Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola 00:38:02 +10:59 711
18 Rainers Rudzītis 1524 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:38:16 +11:12 707
19 Artis Bērznieks 1535 Engures vidusskola/Engures sportam 00:39:02 +11:59 693
20 Kristiāns Ligeris 1035 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:41:35 +14:32 651
21 Kārlis Valinks 10131 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:41:40 +14:37 649
22 Deivids Mālbergs 1349 Ulbrokas vidusskola 00:42:02 +14:59 644
23 Mikus Kalniņš 1392 Smārdes pamatskola 00:42:39 +15:36 634
24 Ernests Pauls Mednis 1451 Lejasciema vidusskola/SK "Lejasciems" 00:42:58 +15:55 630
25 Aleksandrs Zaprivoda 1506 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 00:43:03 +16:00 628
26 Edvards Paegle 1062 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola/Engures sportam 00:43:09 +16:06 627
27 Toms Germanis 1312 Privātā vidusskola "Patnis" 00:43:20 +16:17 624
28 Linards Locs 1290 Daugavpils Vienības pamatskola/Daugavpils runners 00:43:54 +16:51 616
29 Mareks Šīmanis 1142 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 00:45:03 +18:00 600
30 Mārtiņš Apsītis 1237 Ikšķiles vidusskola 00:46:33 +19:30 581
31 Marats Nadjaks 1283 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:47:03 +20:00 575
32 Aleksis Kārkliņš 1371 Rīgas Igauņu pamatskola 00:47:04 +20:01 575
33 Lauris Aleckis 1382 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:47:05 +20:02 575
34 Dāvis Zaduņenko 1060 Amatas pamatskola 00:47:07 +20:04 574
35 Magnuss Kaušelis 1022 Carnikavas pamatskola 00:47:16 +20:13 572
36 Roberts Katkovskis 1474 Bauskas pilsētas pamatskola 00:48:11 +21:08 562
37 Markuss Kristians Krievs 1400 Ādažu vidusskola 00:53:12 +26:08 509
38 Anrijs Muravskis 1403 Iļģuciema vidusskola/Iļģuciema vidusskola 00:53:32 +26:29 505
39 Raimonds Vanags 1483 Lielvārdes pamatskola 00:55:25 +28:21 488
40 Jānis Riža 1303 Valmieras Valsts ģimnāzija 00:58:45 +31:42 461
U16S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Estere Volfa 1269 Cēsu Valsts ģimnāzija 00:28:10 +00:00 1000
2 Elza Niklase 1015 Cēsu Valsts ģimnāzija/Sporta klubs Ašais 00:29:37 +01:27 951
3 Karīna Reuta 1348 Ikšķiles vidusskola 00:34:18 +06:09 821
4 Madara Kļavniece 1421 Murjāņu sporta ģimnāzija/BALTAIS 00:36:15 +08:06 777
5 Kate Zaķe 1361 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija/EJ! 00:36:30 +08:20 772
6 Loreta Neusa-Luca 1259 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:38:47 +10:37 726
7 Signe Bērziņa 1320 Smārdes pamatskola 00:38:48 +10:38 726
8 Marta Balanasa 1265 Siguldas pilsētas vidusskola/Virsotne/MARMOT 00:39:29 +11:20 713
9 Dārta Elīza Bērziņa 1248 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:39:43 +11:34 709
10 Vendija Vitkovska 10077 Liepājas Katoļu pamatskola/Latvijas autoceļu uzturētājs 00:39:47 +11:37 708
11 Megija Nordena 1118 Penkules pamatskola 00:41:39 +13:29 676
12 Elīza Paveļjeva 1447 Jēkabpils 3. vidusskola/Lūša spēks - Jēkabpils 00:41:56 +13:47 671
13 Beatrise Broka 1376 Mežciema pamatskola/#esesmustirnubuks 00:42:15 +14:05 667
14 Alise Otaņķe 1427 Aizputes vidusskola/Aizputes vidusskola 00:42:16 +14:07 666
15 Enija Stangute 1326 Baldones Mūzikas pamatskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:42:25 +14:16 664
16 Amanda Griķe 1292 Daugavpils Valsts ģimnāzija/Daugavpils Runners 00:42:35 +14:26 661
17 Linda Auziņa 1085 Nacionālā Mākslu vidusskola/SS Arkādija 00:43:07 +14:58 653
18 Neonella Māra Meiberga 1285 Rīgas 64. vidusskola 00:43:07 +14:58 653
19 Violeta Žusele 1158 Daugavpils Krievu vidusskola - licejs/Daugavpils runners 00:44:06 +15:56 639
20 Emīlija Strazdiņa 1001 Sējas pamatskola 00:44:45 +16:35 629
21 Amanda Paula Brove 1526 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:45:33 +17:24 618
22 Elīza Puriņa 1257 Friča Brīvzemnieka pamatskola/Zemgales ziņas 00:45:48 +17:38 615
23 Natālija Kranāte 1247 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:46:04 +17:54 611
24 Kristīne Fiļipova 1250 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:47:02 +18:52 599
25 Laura Hansone 1210 Dobeles 1. vidusskola 00:47:07 +18:57 598
26 Daniela Andersone 1037 /Tukuma 2. vidusskola 00:47:43 +19:33 590
27 Nadīna Keita Ķemere 1327 Aizputes vidusskola/Liepājas raj. sporta skola 00:47:52 +19:42 588
28 Alise Grīnberga 1360 Aizputes vidusskola/Liepājas raj. sporta skola 00:47:52 +19:42 588
29 Elizabete Pļaviņa 1272 Talsu 2. vidusskola/Talsu 2.vidusskola 00:48:33 +20:23 580
30 Agnese Križēvica 1442 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:48:35 +20:25 580
31 Enija Lija Kalniņa 1252 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:49:23 +21:14 570
32 Melānija Tinkus 1455 Valmieras Valsts ģimnāzija/Skrienam kopā 00:49:34 +21:25 568
33 Una Gailīte 1106 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:50:10 +22:00 561
34 Linda Grīsle 1432 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:50:59 +22:50 552
35 Sofija Šļamova 1417 Rīgas Klasiskā ģimnāzija 00:51:26 +23:17 547
36 Laura Ozoliņa 1454 Tukuma 2. vidusskola 00:51:49 +23:40 543
37 Kate Freināte 1479 Engures vidusskola/Engures sportam 00:52:19 +24:09 538
38 Alīna Smirnova 1325 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:53:11 +25:01 530
39 Inese Kaminska 1375 Engures vidusskola 00:53:18 +25:09 528
40 Annija Purcena 1026 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 00:54:23 +26:14 518
41 Megija Kronberga 1324 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:54:23 +26:13 518
42 Endija Horna 1256 Dobeles 1. vidusskola 00:55:08 +26:58 511
43 Karlīna Vītoliņa 1291 Liepājas Raiņa 6. vidusskola/Dīvainie Kociņi 00:55:19 +27:10 509
44 Sandija Laķe 1346 Valmieras 2. vidusskola 00:56:32 +28:22 498
45 Melānija Alne 1533 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Skrienam kopā 00:57:53 +29:43 487
46 Kristīne Jukāma 1426 Rīgas 6. vidusskola 00:59:03 +30:54 477
47 Ieva Kalniņa-Vīndedzkalna 1009 Rīgas Imantas vidusskola/VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI 00:59:37 +31:28 472
48 Līva Ivanovska 1195 Ķeguma komercnovirziena vidusskola/OldSnails 00:59:49 +31:40 471
49 Evelīna Vahere-Abražune 1412 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija/Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 00:59:50 +31:40 471
50 Elizabete Eglīte 1129 Valmieras Valsts ģimnāzija 01:01:35 +33:25 457
51 Katrīna Kambala 1495 Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija/Slow cows 01:01:51 +33:41 0
52 Renāte Kambala 1496 Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija/Slow cows 01:01:51 +33:41 0
53 Luīze Lūcija Kriuliņa 1314 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 01:40:23 +1:12:14 281
U18V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Ralfs Roga 1501 Liepājas Valsts 1. ģimnāzija/Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 00:24:06 +00:00 1000
2 Roberts Aleksis Glazers 1011 Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:24:12 +00:06 996
3 Dāvis Dambergs 1416 Rīgas 6. vidusskola 00:24:45 +00:39 974
4 Leonīds Kostjajevs 1434 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:25:50 +01:44 933
5 Roberts Zeiburliņš 1440 Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:26:05 +01:59 924
6 Dāvis Pankoks 1389 Liepājas Raiņa 6. vidusskola/LIDA 00:27:59 +03:52 862
7 Bruno Spūlis 10082 Ogres Valsts ģimnāzija/Izturība 00:28:19 +04:13 851
8 Jurģis Egons Strazdiņš 1309 Saulkrastu vidusskola/Saulkrasti 00:31:37 +07:30 763
9 Niks Balgalvis 1471 Valmieras tehnikums/Kocēnu sporta skola 00:32:53 +08:46 733
10 Arturs Kostjajevs 1433 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:33:26 +09:20 721
11 Ingus Ābeltiņš 1406 Jēkabpils 3. vidusskola 00:34:24 +10:17 701
12 Klāvs Laķis 1445 Engures vidusskola/Engures sportam/Jadals 00:34:58 +10:52 689
13 Ralfs Bratčikovs 1521 Smiltenes tehnikums/Kocēnu sporta skola 00:36:30 +12:24 660
14 Rainers Mucenieks 1222 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:36:49 +12:43 655
15 Kristaps Ķīsis 1534 Engures vidusskola/Engures sportam 00:41:00 +16:53 588
16 Kristaps Svens Konoščenoks 1253 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:41:50 +17:43 576
17 Kārlis Auziņš 1342 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:42:41 +18:35 565
18 Roberts Muško 1365 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija/Kartavkalnu buki 00:43:15 +19:09 557
19 Ervins Augspolis 10128 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:53:34 +29:28 450
20 Silvestrs Kumpiņš 1511 Rīgas 1. speciālā internātpamatskola 00:53:44 +29:38 449
21 Arnolds Kumpiņš 1512 Rīgas 25. vidusskola 00:56:55 +32:49 424
U18S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Renāte Beļājeva 1012 Stalbes vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:30:40 +00:00 1000
2 Līna Gaile 1220 Siguldas Valsts ģimnāzija/Virsotne/MARMOT 00:31:48 +01:08 964
3 Emīlija Upmale 1308 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:32:03 +01:23 957
4 Amanda Ignāte 1127 Ādažu vidusskola/Bermudu sešstūris 00:36:05 +05:25 850
5 Elīza Viekale-Gasjūne 1033 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:41:07 +10:27 746
6 Anna Fārenhorste 1476 Talsu Valsts ģimnāzija/Talsu pakalnu sporta klubs 00:42:11 +11:31 727
7 Reičela Rone 1234 Aizputes vidusskola/Liepàjas rajona sporta skola 00:42:20 +11:41 724
8 Alise Bērziņa 1090 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola/Saldus sporta skola 00:42:33 +11:53 721
9 Līva Skoreja 1262 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:42:55 +12:15 715
10 Līva Poļaka 1275 Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija 00:44:42 +14:02 686
11 Krista Kristīne Miķelsone 1453 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Skrienam kopā 00:44:46 +14:06 685
12 Evelīna Sirmā 1517 Valmieras 5. vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:46:10 +15:30 664
13 Megija Vilka 1263 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:47:33 +16:53 645
14 Diāna Apsīte 1405 Jēkabpils Valsts ģimnāzija 00:49:11 +18:31 624
15 Kristiana Ieva Zitkusa 1441 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:50:59 +20:19 601
16 Ance Bērziņa 1064 Valmieras Valsts ģimnāzija 00:53:20 +22:40 575
17 Renāte Babicka 1459 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:53:34 +22:54 573
18 Klinta Almane 1540 Engures vidusskola/Engures sportam 00:59:56 +29:16 512
19 Santa Samanta Kučere 1228 Tukuma 2. vidusskola 01:04:47 +34:07 473
20 Loreta Knospiņa 1046 Valmieras tehnikums/Skrienam kopā 01:14:14 +43:34 413
21 Ērika Kalniņa 1452 Valmieras tehnikums/Skrienam Kopā 01:14:15 +43:35 413
U20V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Niks Zauls 1186 Limbažu 3. vidusskola/Limbaži SKRIEN 00:24:42 +00:00 1000
2 Sandis Freibergs 1066 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija 00:25:40 +00:59 962
3 Mārtiņš Petrovs 1232 Cēsu Pilsētas vidusskola/. 00:26:35 +01:53 929
4 Renārs Leiskins 1299 Daugavpils 12. vidusskola/Daugavpils Runners 00:27:32 +02:50 897
5 Raitis Gindra 1477 Talsu 2. vidusskola/Talsu pakalnu sporta klubs 00:29:32 +04:50 836
6 Rainers Neuss-Lucs 1258 Kalnciema vidusskola 00:29:50 +05:08 828
7 Niklāvs Korkunovs 1391 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:30:34 +05:52 808
8 Daniels Blumbahs 1140 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:31:32 +06:50 783
9 Aivars Kristiāns Rullis 1473 Valmieras tehnikums/Kocēnu sporta skola 00:32:09 +07:27 768
10 Nikita Borzihs 1260 Rīgas 40. vidusskola 00:32:45 +08:04 754
11 Viesturs Spūlis 10136 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/AKMM 00:35:50 +11:09 689
12 Kārlis Vitkovskis 1368 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 00:36:37 +11:56 674
13 Dāvis Jurģis Dundurs 1167 Ventspils Tehnikums/Maratonaklubs 00:37:08 +12:26 0
14 Emils Germanis 1311 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 00:39:20 +14:38 628
15 Matīss Ķemme 1040 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:40:41 +15:59 607
16 Ģirts Saukāns 1428 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 00:49:49 +25:08 496
U20S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Daniela Keita Lielupe 10076 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:35:37 +00:00 1000
2 Ieva Stallīte 1288 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:37:21 +01:45 953
3 Lote Freināte 1478 Engures vidusskola/Engures sportam 00:40:59 +05:22 869
4 Estere Gaile 1293 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 00:41:26 +05:49 860
5 Megija Vinberga 1042 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:41:50 +06:13 851
6 Aiva Zariņa 1067 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:42:42 +07:05 834
7 Līga Zlaugotne 1211 Alojas Ausekļa vidusskola 00:47:01 +11:25 757
8 Laine Helmane 1078 RTU Olaines tehnoloģiju koledža/OTK 00:48:28 +12:51 735
9 Raima Anna Strazdiņa 1295 Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskola 00:48:42 +13:06 731
10 Linda Gabranova 1048 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:49:03 +13:27 726
11 Nataļja Krivonosa 1070 Rīgas Stila un modes profesionālā vidusskola 00:50:19 +14:42 708
12 Solvita Ragauša 1393 Preiļu Valsts ģimnāzija 00:51:41 +16:04 689