MEKLĒT
 
ZAĶIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Dmitrijs Serjogins 5819 BALTAIS 00:49:16 VZ2 1 V1 +00:00 +00:00 00:01:02 1000 292 1292
2 Andris Ronimoiss 5867 Inov8 / OSveikals.lv / RIEKSTI 00:50:51 VZ2 2 V2 +01:36 +01:36 00:01:34 969 193 1162
3 Jānis Mežiels 5570 Patria Sportland 00:52:16 VZ2 3 V3 +03:01 +03:01 00:01:38 942 185 1127
4 Uldis Upītis 5351 Kāpa OK 00:52:58 VZ1 1 V4 +03:42 +00:00 00:01:47 930 171 1101
5 Dāvis Uļģis 5840 Izturība 00:53:08 VZ2 4 V5 +03:52 +03:52 00:02:00 927 152 1079
6 Arturs Vadzis 5813 00:53:46 VZ2 5 V6 +04:30 +04:30 00:01:45 916 173 1089
7 Valters Reneslācis 5556 Ogre OK/SC 00:54:53 VZ1 2 V7 +05:37 +01:55 00:01:49 898 167 1065
8 Dainis Stepe 5919 PATRIA NAA 00:54:55 VZ2 6 V8 +05:39 +05:39 00:01:43 897 176 1073
9 Jānis Mūrnieks 5872 SK Tērauds 00:55:07 VZ2 7 V9 +05:51 +05:51 00:01:39 894 184 1078
10 Jānis Olengovičs 5189 TRX Cēsis/Vidzemes tehnikums 00:55:12 VZ2 8 V10 +05:57 +05:57 00:01:46 892 171 1063
11 Andris Saldons 5682 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 00:55:20 VZ1 3 V11 +06:05 +02:23 00:01:43 890 176 1066
12 Agnis Stulpinskis 6045 VSK "Burkānciems & Co" 00:55:32 VZ2 9 V12 +06:17 +06:17 00:02:14 887 136 1023
13 Mārtiņš Babkins 5934 BALTAIS 00:55:44 VZ2 10 V13 +06:29 +06:29 00:01:35 884 191 1075
14 Aigars Matisons 5862 Matisons Runner's Club 00:55:55 VZ3 1 V14 +06:39 +00:00 00:01:39 881 184 1065
15 Jānis Vītiņš 6057 RIEKSTI 00:56:11 VZ3 2 V15 +06:55 +00:16 00:01:18 877 232 1109
16 Edijs Dzalbs 6011 Inov-8 | OSVeikals.lv 00:56:22 VZ1 4 V16 +07:06 +03:24 00:01:16 874 240 1114
17 Artis Dude 5848 Tērvete 00:56:31 VZ2 11 V17 +07:15 +07:15 00:01:54 872 160 1032
18 Ilona Marhele 5917 Pulsometrs.lv / SOS bērnu ciemati 00:56:44 SZ2 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:42 1000 179 1179
19 Matīss Slikšjānis 15368 Kocēnu novads 00:57:14 VZ1 5 V18 +07:59 +04:17 00:01:16 861 239 1100
20 Oskars Grosmanis 5933 COMPRESSPORT 00:57:17 VZ1 6 V19 +08:01 +04:19 00:01:45 860 173 1033
21 Uģis Karasevs 15413 Kocēnu novads 1 00:57:19 VZ2 12 V20 +08:04 +08:04 00:01:55 859 158 1017
22 Edgars Apinis 5918 PATRIA NAA 00:57:28 VZ2 13 V21 +08:12 +08:12 00:01:43 857 177 1034
23 Dzintars Skrundenieks 5775 Deva Fitness - Liepāja 00:57:31 VZ2 14 V22 +08:15 +08:15 00:01:38 856 185 1041
24 Roberts Sukonovs 5830 Gentlemen's Club / Supervaroņi 00:57:36 VZ2 15 V23 +08:20 +08:20 00:01:31 855 199 1054
25 Oskars Laucis 6044 VSK "Burkānciems & Co" 00:58:10 VZ1 7 V24 +08:55 +05:12 00:02:06 847 144 991
26 Oskars Svars 5306 00:58:29 VZ1 8 V25 +09:13 +05:31 00:01:55 842 158 1000
27 Vents Lupkins 5855 SPB RUN/Brooks 00:58:47 VZ2 16 V26 +09:31 +09:31 00:01:53 838 161 999
28 Andis Sakne 5544 Saldus Boksa Klubs 00:58:56 VZ2 17 V27 +09:40 +09:40 00:01:34 836 193 1029
29 Andris Šņoriņš 15391 Talsu novada sporta skola 00:59:01 VZ2 18 V28 +09:45 +09:45 00:01:58 835 154 989
30 Artis Ķemeris 5020 00:59:22 VZ2 19 V29 +10:07 +10:07 00:02:04 830 146 976
31 Edijs Eiduks 5486 TeamEiduki 00:59:36 VZ1 9 V30 +10:20 +06:38 00:01:57 827 155 982
32 Dins Vecāns 5290 Marienburgas Vilki 00:59:41 VZ2 20 V31 +10:25 +10:25 00:01:26 825 211 1036
33 Jānis Gailis 5780 Kocēnu novads 00:59:43 VZ2 22 V32 +10:28 +10:28 00:01:37 825 187 1012
34 Ivo Irbe 5789 Aerify 00:59:43 VZ2 21 V33 +10:28 +10:28 00:01:28 825 205 1030
35 Andrejs Bondarevs 5914 Baltais 01:00:04 VZ3 3 V34 +10:49 +04:09 00:01:32 820 197 1017
36 Patrīcija Eiduka 5387 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 01:00:06 SZ1 1 S2 +03:22 +00:00 00:01:35 944 193 1137
37 Mairis Pētersons 5588 01:00:11 VZ2 23 V35 +10:55 +10:55 00:01:46 819 171 990
38 Kārlis Vanags 5870 Talsu pakalnu sporta klubs 01:00:37 VZ2 24 V36 +11:22 +11:22 00:01:34 813 194 1007
39 Uldis Spulle 5386 TeamEiduki 01:00:48 VZ1 10 V37 +11:33 +07:51 00:02:15 810 135 945
40 Reinis Korsūnovs 5128 Talsu pakalnu sporta klubs 01:01:12 VZ2 25 V38 +11:56 +11:56 00:01:03 805 287 1092
41 Rihards Peleģis 6051 01:01:36 VZ2 26 V39 +12:21 +12:21 00:02:12 800 138 938
42 Nils Mednis 5541 Saldus Boksa Klubs 01:01:46 VZ1 11 V40 +12:31 +08:49 00:01:40 797 183 980
43 Nauris Spalviņš 5792 SPB RUN/Brooks 01:01:56 VZ2 27 V41 +12:40 +12:40 00:01:46 795 172 967
44 Kaspars Zudrags 5360 Latvijas Finieris 01:02:06 VZ3 4 V42 +12:50 +06:11 00:02:09 793 141 934
45 Artūrs Elstiņš 5683 Marienburgas Vilki 01:02:14 VZ2 28 V43 +12:58 +12:58 00:02:03 792 148 940
46 Ģirts Viļumovs 5785 Matisons runner club 01:02:15 VZ1 12 V44 +12:59 +09:17 00:02:10 791 139 930
47 Mārtiņš Purenkovs 5690 Legs Miserabled 01:02:20 VZ2 29 V45 +13:04 +13:04 00:01:23 790 218 1008
48 Rasma Čoiča 15372 Patria Sportland 01:02:26 SZ2 2 S3 +05:42 +05:42 00:02:08 909 143 1052
49 Ansis Pūce 5767 Saldus Boksa Klubs 01:02:39 VZ2 30 V46 +13:23 +13:23 00:01:28 786 207 993
50 Guntars Logins 5443 SBR Consulting 01:02:46 VZ2 31 V47 +13:31 +13:31 00:02:10 785 140 925
51 Ints Neilands 5932 Saldus Boksa Klubs 01:03:03 VZ2 32 V48 +13:47 +13:47 00:01:33 781 196 977
52 Sandis Aboliņš 15362 Kocēnu novads 01:03:06 VZ1 13 V49 +13:50 +10:08 00:02:11 781 139 920
53 Viesturs Dude 5732 Dobeles Sporta skola 01:03:14 VZ4 1 V50 +13:58 +00:00 00:02:33 779 119 898
54 Dagnis Sakne 5922 PATRIA NAA 01:03:18 VZ1 14 V51 +14:02 +10:20 00:01:22 778 222 1000
55 Artis Šauriņš 5142 New Village Workout 01:03:26 VZ2 33 V52 +14:10 +14:10 00:02:07 777 143 920
56 Jorens Kvēle-Kvāls 5553 Saldus Boksa klubs 01:03:31 VZ1 15 V53 +14:15 +10:33 00:02:10 776 140 916
57 Gita Karlsone 5014 Matison Runner Club 01:03:33 SZ2 3 S4 +06:49 +06:49 00:02:05 893 147 1040
58 Gatis Melgalvis 5348 Kocēnu novads 01:03:36 VZ3 5 V54 +14:20 +07:41 00:02:09 775 141 916
59 Edijs Tropiņš 5054 Riga Runners I 01:03:40 VZ2 34 V55 +14:25 +14:25 00:02:37 774 116 890
60 Liene RuĢele 5825 01:03:52 SZ2 4 S5 +07:08 +07:08 00:02:06 888 146 1034
61 Oļegs Solovjovs 5665 Talsu pakalnu sporta klubs 01:03:56 VZ3 6 V56 +14:40 +08:01 00:02:02 771 149 920
62 Artis Dūriņš 5802 Saldus Boksa klubs 01:03:57 VZ2 35 V57 +14:41 +14:41 00:02:02 770 149 919
63 Ainārs Elksnis 5803 Biksēs pavasaris 01:04:04 VZ2 36 V58 +14:49 +14:49 00:02:28 769 123 892
64 Ināra Lūse 5699 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 01:04:10 SZ4 1 S6 +07:26 +00:00 00:02:19 884 132 1016
65 Konstantīns Grišulis 5134 KROKUS 01:04:15 VZ2 37 V59 +15:00 +15:00 00:01:55 767 158 925
66 Edgars Auziņš 5186 Matisons Runner's Club 01:04:19 VZ3 7 V60 +15:03 +08:24 00:02:33 766 119 885
67 Pēteris Mednis 5180 MĀRAS TĒTIS 01:04:23 VZ2 38 V61 +15:08 +15:08 00:02:10 765 140 905
68 Daniels Kodalevs 5121 Marienburgas Vilki 01:04:43 VZ1 16 V62 +15:27 +11:45 00:01:53 761 161 922
69 Gunta Holštroma 5283 Matisons runner's club 01:04:48 SZ1 2 S7 +08:04 +04:42 00:02:12 876 139 1015
70 Antons Sincovs 5296 Maratona klubs 01:04:58 VZ2 39 V63 +15:43 +15:43 00:02:25 758 125 883
71 Toms Peleģis 5820 01:05:40 VZ1 17 V64 +16:25 +12:42 00:02:31 750 121 871
72 Valdis Tilts 5429 Kocēnu novads 01:05:45 VZ4 2 V65 +16:29 +02:31 00:01:53 749 161 910
73 Ivo Levāns 5987 Engures Sportam 01:06:07 VZ3 8 V66 +16:52 +10:13 00:01:47 745 170 915
74 Egils Betmanis 5619 01:06:22 VZ2 40 V67 +17:07 +17:07 00:02:24 742 126 868
75 Iveta Pūpola 5969 Maratona klubs 01:06:26 SZ3 1 S8 +09:42 +00:00 00:02:35 854 119 973
76 Renārs Leiskins 5407 Daugavpils Runners 01:06:31 VZ1 18 V68 +17:15 +13:33 00:02:09 741 141 882
77 Marina Jumātova 5558 Matisons Runner's Club 01:06:42 SZ2 5 S9 +09:58 +09:58 00:02:04 851 147 998
78 Aksels Bresme 6033 Talsu pakalnu sporta klubs 01:06:44 VZ1 19 V69 +17:29 +13:47 00:01:10 738 257 995
79 Daiga Hildebrante 6096 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 01:06:48 SZ2 6 S10 +10:04 +10:04 00:02:32 849 121 970
80 Uģis Dreimanis 5220 dmanpipes.com 01:06:55 VZ2 41 V70 +17:40 +17:40 00:01:46 736 171 907
81 Aigars Grāvelis 5559 01:07:04 VZ2 42 V71 +17:48 +17:48 00:02:26 735 124 859
82 Valdis Devjatņikovs 5062 Sk Katrīna 01:07:07 VZ2 44 V72 +17:51 +17:51 00:02:35 734 118 852
83 Anatolijs Kižlo 5347 01:07:07 VZ2 43 V73 +17:51 +17:51 00:02:15 734 135 869
84 Māris Bože 15386 01:07:07 VZ3 9 V74 +17:51 +11:12 00:03:04 734 99 833
85 Jānis Belorags 15394 Matisons RannersGo 01:07:09 VZ2 45 V75 +17:54 +17:54 00:01:50 734 166 900
86 Miks Dzenis 5835 Trīs buki 01:07:16 VZ2 46 V76 +18:00 +18:00 00:01:50 732 166 898
87 Aivars Dobris 5810 ASK PATRIA 01:07:22 VZ1 20 V77 +18:06 +14:24 00:01:55 731 159 890
88 Ginta Valtere 5994 BALTAIS 01:07:23 SZ2 7 S11 +10:39 +10:39 00:01:46 842 174 1016
89 Arturs Onzuls 6078 Accenture 01:07:31 VZ2 47 V78 +18:15 +18:15 00:01:25 730 213 943
90 Guntis Grīnfelds 5560 Matisons Runner's Club 01:07:34 VZ3 10 V79 +18:18 +11:39 00:02:09 729 141 870
91 Eliss Dukaļskis 5207 01:07:52 VZ1 21 V80 +18:37 +14:55 00:01:38 726 186 912
92 Signe Birkenberga 5136 Saldus Boksa Klubs 01:07:59 SZ2 8 S12 +11:15 +11:15 00:02:36 835 118 953
93 Kaspars Ummers 5805 Piepe 01:08:07 VZ3 11 V81 +18:52 +12:12 00:02:31 723 121 844
94 Arnis Noveičuks 5572 01:08:09 VZ2 48 V82 +18:54 +18:54 00:01:24 723 217 940
95 Ivo Grandāns 6035 Sauleskalns 01:08:15 VZ2 49 V83 +19:00 +19:00 00:01:50 722 165 887
96 Sergejs Juhno 5063 Born2Win 01:08:51 VZ2 50 V84 +19:36 +19:36 00:02:21 715 129 844
97 Toms Rohtla 5998 01:08:52 VZ2 51 V85 +19:36 +19:36 00:02:28 715 123 838
98 Arnis Ābelīte 5545 Virsotne/MARMOT 01:08:56 VZ3 12 V86 +19:41 +13:02 00:01:37 715 187 902
99 Vaidas Garbačiūnas 5050 Kauno BMK 01:09:03 VZ2 52 V87 +19:48 +19:48 00:02:35 713 118 831
100 Dāvis Zelmenis 5633 Maratona klubs / Matisons Runner's Club 01:09:05 VZ1 22 V88 +19:49 +16:07 00:02:18 713 132 845
101 Jānis Bute 5707 01:09:06 VZ2 53 V89 +19:50 +19:50 00:02:09 713 142 855
102 Jānis Ozols 6039 01:09:08 VZ2 54 V90 +19:52 +19:52 00:02:44 713 111 824
103 Andris Ludriks 5631 Rieksti 01:09:10 VZ3 13 V91 +19:54 +13:15 00:02:13 712 137 849
104 Klāvs Paleģis 15400 01:09:19 VZ2 55 V92 +20:03 +20:03 00:02:54 711 105 816
105 Māris Bērziņš 5147 Virsotne/MARMOT 01:09:20 VZ2 56 V93 +20:04 +20:04 00:01:27 711 209 920
106 Jānis Liepiņš 6001 01:09:31 VZ2 57 V94 +20:16 +20:16 00:02:07 709 143 852
107 Guntars Reveliņš 5852 Jaunmārupe skrien II 01:09:34 VZ3 14 V95 +20:18 +13:39 00:02:10 708 140 848
108 Jānis Tamsons 5224 01:09:35 VZ3 15 V96 +20:19 +13:40 00:02:10 708 140 848
109 Vitālijs Teteruks 5349 01:09:42 VZ4 3 V97 +20:27 +06:28 00:02:33 707 119 826
110 Anda Zandberga 5617 01:09:58 SZ2 9 S13 +13:14 +13:14 00:01:55 811 159 970
111 Kaspars Irbe 5746 Talsu pauguraines Zaķi 01:09:59 VZ1 23 V98 +20:43 +17:01 00:01:37 704 187 891
112 Santa Žukovska 5535 01:10:01 SZ2 10 S14 +13:17 +13:17 00:01:47 810 172 982
113 Mareks Zālītis 5546 Baldones vieglatlētikas nodaļa 01:10:05 VZ2 58 V99 +20:49 +20:49 00:01:11 703 255 958
114 Krišjānis Grinšpons 5225 01:10:07 VZ1 24 V100 +20:51 +17:09 00:02:09 703 142 845
115 Līga Pakalna 5856 KROKUS 01:10:12 SZ2 11 S15 +13:28 +13:28 00:02:01 808 151 959
116 Andris Vārpiņš 6091 Matisons Runner’s Club 01:10:17 VZ2 59 V101 +21:01 +21:01 00:02:10 701 140 841
117 Dāvis Poliņš 5938 VSK Noskrien/ Supervaroņi/ Adidas runners Riga 01:10:25 VZ2 60 V102 +21:09 +21:09 00:01:51 700 163 863
118 Līga Norkus 5129 Saldus Boksa Klubs 01:10:30 SZ3 2 S16 +13:46 +04:04 00:02:17 805 134 939
119 Ivars Kumpiņš 5996 Nu kas i ko 01:10:38 VZ2 61 V103 +21:22 +21:22 00:02:20 697 130 827
120 Gustavs Stradiņš 5986 Marienburgas Vilki 01:10:40 VZ1 25 V104 +21:24 +17:42 00:02:10 697 140 837
121 Artūrs Dedzis 5791 Aerify 01:10:49 VZ2 62 V105 +21:34 +21:34 00:02:35 696 117 813
122 Reinis Skorovs 5893 VSK Noskrien 01:10:50 VZ1 26 V106 +21:35 +17:53 00:02:01 695 150 845
123 Jānis Rukmanis 5551 3D Running 01:10:51 VZ2 63 V107 +21:35 +21:35 00:01:47 695 171 866
124 Guntars Eglītis 5390 ZS Skujas / Dabasauglis 01:10:56 VZ2 64 V108 +21:40 +21:40 00:02:26 694 124 818
125 Māris Graudiņš 5114 01:11:05 VZ3 16 V109 +21:50 +15:10 00:02:02 693 149 842
126 Aleksejs Jevdokimovs 6050 01:11:08 VZ2 65 V110 +21:53 +21:53 00:02:15 692 135 827
127 Mārcis Apsītis 15398 01:11:10 VZ1 27 V111 +21:54 +18:12 00:02:26 692 125 817
128 Edgars Tiltanovs 5428 01:11:11 VZ2 66 V112 +21:56 +21:56 00:02:29 692 122 814
129 Baiba Vekša 5832 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati 01:11:12 SZ2 12 S17 +14:28 +14:28 00:02:14 797 137 934
130 Vigars Kaktinieks 6042 01:11:12 VZ2 67 V113 +21:56 +21:56 00:02:29 692 122 814
131 Agnis Apinis 5391 01:11:25 VZ2 68 V114 +22:09 +22:09 00:02:24 690 127 817
132 Jānis Ozoliņš 5595 - 01:11:28 VZ2 69 V115 +22:12 +22:12 00:02:17 689 133 822
133 Juris Baraus 6111 01:11:31 VZ4 4 V116 +22:15 +08:17 00:02:06 689 145 834
134 Vladislavs Sarkans 5293 PATRIA NAA 01:11:32 VZ1 28 V117 +22:17 +18:34 00:02:37 689 116 805
135 Andis Puriņš 5454 01:11:34 VZ3 17 V118 +22:19 +15:39 00:02:12 688 138 826
136 Sandija Sorokina 5379 ASK Patria 01:11:35 SZ1 3 S18 +14:51 +11:29 00:02:46 793 111 904
137 Beāte Anna Klepere 5565 Takši 01:11:36 SZ1 4 S19 +14:52 +11:29 00:02:34 792 119 911
138 Inga Kronberga 5372 MRC / Jaunmārupe skrien! 01:11:37 SZ3 3 S20 +14:53 +05:11 00:02:32 792 120 912
139 Ingūna Gailīte 5116 SSK Bebra 01:11:39 SZ2 13 S21 +14:55 +14:55 00:01:52 792 164 956
140 Didzis Kalniņš 5355 Maratona klubs 01:11:44 VZ3 18 V119 +22:29 +15:50 00:02:51 687 106 793
141 Kārlis Stonka 5241 VSK Noskrien 01:11:50 VZ2 70 V120 +22:34 +22:34 00:02:30 686 122 808
142 Oskars Eglītis 5371 Skrienam Liepāja 01:11:51 VZ1 29 V121 +22:36 +18:54 00:02:05 686 145 831
143 Geoffrey Thorpe 5467 01:11:51 VZ3 19 V122 +22:36 +15:56 00:02:15 686 134 820
144 Rainers Meiers 5354 Maratona klubs 01:11:55 VZ4 5 V123 +22:40 +08:41 00:02:41 685 113 798
145 Rūdolfs Leimanis 5216 01:11:57 VZ2 71 V124 +22:41 +22:41 00:02:15 685 134 819
146 Mārtiņš Sijāts 5686 Sizis 01:11:59 VZ2 72 V125 +22:43 +22:43 00:01:57 684 156 840
147 Juris Derevjanko 15410 01:12:30 VZ2 73 V126 +23:15 +23:15 00:01:55 679 158 837
148 Elvis Bernhards 5097 AnimalPlanet 01:12:35 VZ2 74 V127 +23:19 +23:19 00:02:13 679 137 816
149 Emīls Zalcmanis 5321 01:12:38 VZ2 75 V128 +23:23 +23:23 00:02:21 678 129 807
150 Kristīne Urtāne 5492 01:12:40 SZ2 14 S22 +15:56 +15:56 00:02:18 781 133 914
151 Kaspars Briedis 5485 Saldus Boksa Klubs 01:12:43 VZ2 76 V129 +23:28 +23:28 00:02:27 677 124 801
152 Haralds Pūce 5841 Madona 01:12:45 VZ3 20 V130 +23:30 +16:51 00:02:27 677 124 801
153 Johnny Seal 5547 Skrienam Liepāja 01:12:47 VZ2 77 V131 +23:32 +23:32 00:02:40 677 114 791
154 Annija Zāģere 5734 Rīga Runners 1 01:12:49 SZ1 5 S23 +16:05 +12:43 00:02:46 779 111 890
155 Arnis Priedītis 6031 01:12:59 VZ3 21 V132 +23:44 +17:04 00:02:28 675 123 798
156 Jānis Priedītis 5506 STK RwA 01:13:03 VZ2 78 V133 +23:47 +23:47 00:02:51 674 106 780
157 Kristaps Sirmais 5105 Guddžobs guddans 01:13:06 VZ2 79 V134 +23:51 +23:51 00:02:37 674 116 790
158 Ainars Andzans 5263 01:13:08 VZ2 80 V135 +23:52 +23:52 00:02:12 674 138 812
159 Jānis Biciņš 5538 01:13:08 VZ2 81 V136 +23:53 +23:53 00:02:50 674 107 781
160 Jānis Dābols Freijs 5163 01:13:11 VZ3 23 V137 +23:55 +17:16 00:02:26 673 125 798
161 Gatis Neimanis 5821 Talsu biatlona klubs 01:13:11 VZ3 22 V138 +23:55 +17:16 00:03:02 673 100 773
162 Kaspars Olte 5940 01:13:11 VZ3 24 V139 +23:55 +17:16 00:02:18 673 131 804
163 Mārtiņš Spalva 5763 Swedbank 01:13:13 VZ2 82 V140 +23:57 +23:57 00:02:18 673 132 805
164 Inese Otomere 5912 PICA LULU 01:13:15 SZ3 4 S24 +16:31 +06:48 00:02:30 775 123 898
165 Rolands Kursišs 5135 01:13:17 VZ2 83 V141 +24:02 +24:02 00:03:12 672 95 767
166 Intārs Stalbergs 5316 01:13:17 VZ3 25 V142 +24:01 +17:22 00:02:20 672 130 802
167 Ina Graudiņa 5923 VSK Noskrien Vāveres 01:13:17 SZ2 15 S25 +16:33 +16:33 00:02:27 774 125 899
168 Ilmars Knipšis 5695 VSK Noskrien Seniori 01:13:19 VZ4 6 V143 +24:03 +10:05 00:02:20 672 130 802
169 Kaspars Kursišs 15363 Labākie 01:13:23 VZ2 84 V144 +24:08 +24:08 00:02:28 671 123 794
170 Kristaps Sondors 5473 01:13:26 VZ2 85 V145 +24:10 +24:10 00:02:24 671 126 797
171 Natālija Rižka 5396 Wild Gang 01:13:30 SZ2 16 S26 +16:46 +16:46 00:02:41 772 114 886
172 Sintija Langenfelde 5457 KSMR Fitness 01:13:32 SZ2 17 S27 +16:48 +16:48 00:02:19 772 132 904
173 Rūdis Liepiņš 6064 Grauda Spēks 01:13:37 VZ1 30 V146 +24:21 +20:39 00:02:31 669 120 789
174 Gatis Valdheims 6114 01:13:39 VZ2 86 V147 +24:23 +24:23 00:02:08 669 142 811
175 Uldis Liepa-Liepiņš 5858 PDP 01:13:47 VZ2 87 V148 +24:31 +24:31 00:02:25 668 125 793
176 Kristīne Kovale 5630 EY 01:13:54 SZ2 18 S28 +17:10 +17:10 00:02:23 768 128 896
177 Viktors Volkovs 6075 01:13:54 VZ2 88 V149 +24:38 +24:38 00:02:26 667 124 791
178 Andris Žukovskis 6110 SQUAD.LV 01:13:59 VZ2 89 V150 +24:43 +24:43 00:02:42 666 112 778
179 Katrīna Levāne 5988 Engures Sportam 01:14:01 SZ1 6 S29 +17:17 +13:54 00:02:11 767 140 907
180 Artūrs Žmurovs 15370 Pļaviņu novada ģimnāzija 01:14:01 VZ1 31 V151 +24:46 +21:04 00:02:36 666 116 782
181 Gļebs Karjaka 5865 01:14:05 VZ2 90 V152 +24:49 +24:49 00:02:58 665 102 767
182 Aleksandrs Ļitvinskis 5472 HAVI Logistics 01:14:06 VZ3 26 V153 +24:50 +18:11 00:02:38 665 116 781
183 Viktors Malihins 5943 Rēzeknes novads 01:14:11 VZ2 91 V154 +24:55 +24:55 00:01:46 664 172 836
184 Andris Edgars Fecers 6089 01:14:13 VZ1 32 V155 +24:57 +21:15 00:02:12 664 138 802
185 Rihards Hohbergs 5637 Latvijas Finieris 01:14:15 VZ1 33 V156 +24:59 +21:17 00:02:00 664 151 815
186 Normunds Allens 5737 Labs starts 01:14:15 VZ3 27 V157 +24:59 +18:20 00:02:07 664 143 807
187 Egija Tamsone 5152 Matisons Runner's Club 01:14:19 SZ3 5 S30 +17:35 +07:53 00:02:47 763 110 873
188 Kaspars Tērauds 15402 Četras zoles 01:14:28 VZ2 92 V158 +25:12 +25:12 00:02:51 662 106 768
189 Vigo Vežauskis 5531 01:14:30 VZ2 93 V159 +25:14 +25:14 00:02:00 661 151 812
190 Māris Doniņš 5691 01:14:33 VZ2 94 V160 +25:18 +25:18 00:02:50 661 107 768
191 Dainis Kreicbergs 5279 SĒME 01:14:37 VZ3 29 V161 +25:22 +18:42 00:02:49 660 108 768
192 Indulis Āboliņš 5357 Jaunmārupe skrien II 01:14:37 VZ3 28 V162 +25:21 +18:42 00:01:50 660 165 825
193 Arvīds Grāvelis 5642 DEERED 01:14:38 VZ2 95 V163 +25:23 +25:23 00:01:54 660 160 820
194 Aleksejs Mescerjakovs 5397 Wild Gang 01:14:47 VZ2 96 V164 +25:31 +25:31 00:02:46 659 109 768
195 Kaspars Daube 5877 01:14:49 VZ2 97 V165 +25:33 +25:33 00:03:04 658 99 757
196 Jānis Duberis 5885 SSK Bebra 01:14:53 VZ3 30 V166 +25:37 +18:58 00:01:27 658 210 868
197 Krišjānis Berģis 5709 01:14:59 VZ2 99 V167 +25:43 +25:43 00:02:30 657 122 779
198 Oskars Brinkis 6116 DNB Servisa centrs 01:14:59 VZ2 98 V168 +25:43 +25:43 00:03:00 657 101 758
199 Emīls Stallītis 5953 Luminor 01:15:01 VZ2 100 V169 +25:45 +25:45 00:01:57 657 156 813
200 Kārlis Kurtišs 5298 01:15:02 VZ2 101 V170 +25:46 +25:46 00:02:58 657 102 759
201 Nikolajs Vladimirovs 5250 01:15:03 VZ2 102 V171 +25:48 +25:48 00:02:30 656 122 778
202 Aurelija Kisieliūtė 5302 Kauno BMK 01:15:07 SZ2 19 S31 +18:23 +18:23 00:02:43 755 113 868
203 Kristofers Grinšpons 5267 01:15:11 VZ1 34 V172 +25:56 +22:13 00:01:42 655 178 833
204 Arnis Šūlmeisters 5584 01:15:13 VZ3 31 V173 +25:58 +19:18 00:03:21 655 91 746
205 Gundars Ašaks 6101 01:15:15 VZ2 103 V174 +25:59 +25:59 00:02:23 655 127 782
206 Juris Rukkalns 5464 Ragsna 01:15:23 VZ4 7 V175 +26:07 +12:09 00:02:54 654 104 758
207 Astra Zaļuma 5427 01:15:25 SZ2 20 S32 +18:41 +18:41 00:02:39 752 116 868
208 Kaspars Aksenoks 5657 01:15:27 VZ3 32 V176 +26:11 +19:32 00:02:38 653 115 768
209 Ilgvars Dzedulis 5921 PATRIA NAA 01:15:31 VZ1 35 V177 +26:16 +22:34 00:01:03 652 286 938
210 Ints Marcinkevičs 5466 01:15:32 VZ3 33 V178 +26:16 +19:37 00:02:52 652 106 758
211 Jānis Sondors 5764 Upeņu iela 01:15:45 VZ3 34 V179 +26:29 +19:50 00:03:02 650 100 750
212 Henrijs Eglitis 5528 01:15:51 VZ2 104 V180 +26:36 +26:36 00:02:18 649 132 781
213 Raitis Urbēns 5728 HAVI Logistics 01:15:52 VZ2 105 V181 +26:36 +26:36 00:02:50 649 107 756
214 Sabīne Valtere 5916 pulsometrs.lv 01:15:53 SZ2 21 S33 +19:09 +19:09 00:02:34 748 119 867
215 Pāvels Ābelīte 5248 PROLATIO Systems 01:16:01 VZ2 106 V182 +26:45 +26:45 00:02:39 648 114 762
216 Dairis Zebuliņš 5773 SPORTLAND 01:16:04 VZ3 35 V183 +26:49 +20:10 00:02:28 648 123 771
217 Emīls Žubulis 5892 Team Kažemāka/Train2WinLv 01:16:07 VZ1 36 V184 +26:51 +23:09 00:01:06 647 274 921
218 Gunārs Ozoliņš 5291 DzSK Lokomotīve 01:16:09 VZ2 107 V185 +26:53 +26:53 00:01:45 647 174 821
219 Kristaps Ķemme 5757 DPD LATVIJA 01:16:14 VZ2 108 V186 +26:59 +26:59 00:02:18 646 132 778
220 Ģirts Goško 5586 Auseklis IK 01:16:17 VZ2 109 V187 +27:01 +27:01 00:03:03 646 100 746
221 Ansis Zadiņš 5978 01:16:22 VZ2 110 V188 +27:06 +27:06 00:02:14 645 136 781
222 Andrejs Kolupajevs 15367 Vitality Snack 01:16:25 VZ2 111 V189 +27:10 +27:10 00:02:37 645 116 761
223 Jānis Upenieks 5770 SPORTLAND 01:16:27 VZ1 37 V190 +27:11 +23:29 00:02:30 644 121 765
224 Renārs Reklaitis 6063 Emergn #optimized4running 01:16:27 VZ2 112 V191 +27:12 +27:12 00:02:59 644 102 746
225 Jānis Grundšteins 5972 Baltais 01:16:33 VZ2 113 V192 +27:17 +27:17 00:02:55 644 104 748
226 Juris Balandis 5113 Marienburgas Vilki 01:16:38 VZ2 114 V193 +27:22 +27:22 00:02:37 643 116 759
227 Džanita Freija 5651 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 01:16:38 SZ3 6 S34 +19:54 +10:12 00:02:15 740 136 876
228 Armands Paeglis 5358 01:16:42 VZ3 36 V194 +27:26 +20:47 00:02:58 642 103 745
229 Sandis Sproģis 5453 Tet 01:16:46 VZ3 37 V195 +27:30 +20:51 00:03:07 642 98 740
230 Kristaps Kerens 6003 DzSK Lokomotīve 01:16:48 VZ2 115 V196 +27:33 +27:33 00:03:07 641 97 738
231 Gints Bernots 6106 01:16:49 VZ2 116 V197 +27:33 +27:33 00:01:42 641 178 819
232 Mārcis Vītoliņš 5234 Kociņi 01:16:51 VZ1 38 V198 +27:35 +23:53 00:02:46 641 110 751
233 Raimonds Urtāns 5930 Accenture 01:16:51 VZ2 117 V199 +27:35 +27:35 00:03:04 641 99 740
234 Artis Sproģis 15364 3D Running 01:16:59 VZ2 118 V200 +27:43 +27:43 00:03:09 640 97 737
235 Sindijs Logins 5254 01:17:03 VZ2 119 V201 +27:48 +27:48 00:02:53 639 105 744
236 Lauris Meļņikovs 5412 01:17:11 VZ1 39 V202 +27:56 +24:14 00:01:21 638 225 863
237 Rinalds Gronskis 5202 Engures Sportam 01:17:21 VZ4 8 V203 +28:05 +14:07 00:02:15 637 135 772
238 Viktors Saulītis 5948 Luminor 01:17:21 VZ2 120 V204 +28:05 +28:05 00:02:00 637 152 789
239 Ilze Jansone 15375 01:17:33 SZ3 7 S35 +20:49 +11:07 00:03:01 732 101 833
240 Mārtiņš Braslavs 5011 01:17:38 VZ2 121 V205 +28:22 +28:22 00:02:35 635 118 753
241 Māris Sardiko 5577 Team Kažemāka/Train2WinLv 01:17:42 VZ2 122 V206 +28:26 +28:26 00:02:06 634 144 778
242 Armands Sīlis 6028 Olainfarm 01:17:53 VZ2 123 V207 +28:37 +28:37 00:02:55 633 104 737
243 Emīls Ummers 5804 Piepe 01:17:56 VZ1 40 V208 +28:40 +24:58 00:02:28 632 123 755
244 Edgars Rauza 5270 01:17:57 VZ2 124 V209 +28:42 +28:42 00:02:43 632 112 744
245 Dzintars Kriķis 5007 Labo sajūtu kolekcionārs 01:17:58 VZ3 38 V210 +28:42 +22:03 00:04:49 632 63 695
246 Arnis Mālbergs 6117 VSK Noskrien 01:18:03 VZ2 125 V211 +28:48 +28:48 00:02:23 631 127 758
247 Jānis Znotiņš 5966 Virsotne/MARMOT 01:18:09 VZ2 126 V212 +28:54 +28:54 00:02:39 630 114 744
248 Elīna Strode 6052 Griķīši 01:18:10 SZ2 22 S36 +21:26 +21:26 00:02:22 726 129 855
249 Roberts Bērziņš 5765 AMSERV 01:18:11 VZ2 127 V213 +28:55 +28:55 00:02:59 630 102 732
250 Jānis Klindžāns 5338 01:18:12 VZ2 128 V214 +28:56 +28:56 00:02:22 630 128 758
251 Guntars Avdejevs 5857 Zaķi 1 01:18:28 VZ3 39 V215 +29:12 +22:33 00:03:11 628 95 723
252 Andris Petrevics 5794 01:18:33 VZ2 129 V216 +29:18 +29:18 00:03:01 627 101 728
253 Arvis Birkmanis 5127 01:18:36 VZ3 40 V217 +29:21 +22:41 00:03:22 627 90 717
254 Gunnar Koitne 5257 JK Hermes 01:18:36 VZ4 9 V218 +29:20 +15:22 00:02:26 627 125 752
255 Juris Šķudītis 5145 Latvijas Finieris 01:18:41 VZ3 41 V219 +29:25 +22:46 00:02:32 626 120 746
256 Raivita Birkentāla 5931 Talsu pauguraines Zaķi 01:18:42 SZ3 8 S37 +21:58 +12:16 00:02:15 721 136 857
257 Dagnis Boltrikovs 5208 Veseliga slodzīte 01:18:43 VZ2 130 V220 +29:27 +29:27 00:02:20 626 130 756
258 Stanislav Biktimirov 5562 VSK Noskrien 01:18:44 VZ3 42 V221 +29:28 +22:49 00:02:26 626 125 751
259 Jānis Šaudiņš 5895 Malta 01:18:44 VZ2 131 V222 +29:28 +29:28 00:02:25 626 126 752
260 Dainis Upenieks 5658 SK Ozolnieki 01:18:48 VZ3 43 V223 +29:32 +22:53 00:03:22 625 90 715
261 Jānis Kopmanis 5262 LSC 01:18:49 VZ4 10 V224 +29:33 +15:35 00:02:22 625 128 753
262 Tomass Rāviņš 5195 01:19:05 VZ2 132 V225 +29:49 +29:49 00:02:17 623 133 756
263 Adam Lambrou 5251 AppXite 01:19:07 VZ2 133 V226 +29:51 +29:51 00:01:40 623 182 805
264 Kristaps Radvilavičs 5373 3D Running 01:19:08 VZ2 134 V227 +29:52 +29:52 00:03:28 623 88 711
265 Zigmunds Rībens 5375 01:19:18 VZ3 44 V228 +30:02 +23:23 00:03:27 621 88 709
266 Artjoms Limonovs 5056 01:19:20 VZ2 135 V229 +30:04 +30:04 00:03:50 621 79 700
267 Gita Jurševska 5090 Riga Runners 01:19:23 SZ2 23 S38 +22:39 +22:39 00:02:43 715 112 827
268 Baiba Mazrima 6112 Saldus Boksa Klubs 01:19:25 SZ2 24 S39 +22:41 +22:41 00:02:19 714 132 846
269 Dārta Otomere 5388 01:19:38 SZ2 25 S40 +22:54 +22:54 00:02:28 713 124 837
270 Ingus Mednis 5484 Saldus Boksa Klubs 01:19:39 VZ2 136 V230 +30:23 +30:23 00:03:36 619 84 703
271 Artūrs Kadiķis 6076 01:19:48 VZ2 137 V231 +30:32 +30:32 00:02:26 617 125 742
272 Edmunds Stepiņš 6012 01:19:50 VZ3 45 V232 +30:35 +23:56 00:02:53 617 105 722
273 Lilija Grundmane 5335 Maratona klubs 01:20:00 SZ4 2 S41 +23:16 +15:50 00:03:17 709 93 802
274 Rūdolfs Ričards Andersons 5425 01:20:03 VZ2 138 V233 +30:47 +30:47 00:03:09 615 97 712
275 Elvis Rībens 5508 Venden/Maratona klubs 01:20:13 VZ2 139 V234 +30:57 +30:57 00:01:43 614 176 790
276 Edgars Skore 5038 01:20:17 VZ2 140 V235 +31:02 +31:02 00:02:41 614 113 727
277 Daumants Rodrigo Beinars 5615 Guddžobs Guddans 01:20:18 VZ1 41 V236 +31:02 +27:20 00:02:13 613 137 750
278 Kristīne Slikšāne 5661 Jaunmārupe skrien 01:20:18 SZ3 9 S42 +23:33 +13:51 00:02:58 707 103 810
279 Armands Kerijs 5155 Latvijas Finieris 01:20:19 VZ3 46 V237 +31:04 +24:24 00:03:07 613 97 710
280 Māris Bumbieris 5591 Latvijas Finieris 01:20:23 VZ2 141 V238 +31:08 +31:08 00:02:39 613 114 727
281 Marta Porniece Kumar 5183 01:20:24 SZ2 26 S43 +23:40 +23:40 00:02:50 706 108 814
282 Baiba Niparte 5244 AppXite 01:20:26 SZ2 27 S44 +23:42 +23:42 00:02:44 705 112 817
283 Tomass Mičulis 5099 01:20:27 VZ1 42 V239 +31:11 +27:29 00:02:34 612 118 730
284 Jurģis Sedlenieks 6084 FlyMeAway 01:20:27 VZ2 142 V240 +31:11 +31:11 00:02:36 612 116 728
285 Mārtiņš Orinskis 5738 Emergn #optimized4running 01:20:33 VZ2 143 V241 +31:17 +31:17 00:01:36 612 189 801
286 Edgars Bikse 5168 Latvijas Finieris 01:20:34 VZ2 144 V242 +31:18 +31:18 00:02:18 612 132 744
287 Jevgeņijs Kušakovs 5621 Rēzeknes novads 01:20:37 VZ2 145 V243 +31:21 +31:21 00:02:02 611 150 761
288 Monta Priedola 5708 01:20:38 SZ2 28 S45 +23:54 +23:54 00:02:19 704 132 836
289 Alise Kalniņa 5534 01:20:39 SZ2 29 S46 +23:55 +23:55 00:02:38 704 116 820
290 Jānis Orinskis 5167 Dīvaiņi 01:20:42 VZ2 146 V244 +31:27 +31:27 00:03:09 610 97 707
291 Kaspars Gulbinskis 5814 GULBINSKI 01:20:42 VZ2 147 V245 +31:27 +31:27 00:03:06 610 98 708
292 Sandis Zīvarts 5594 VAS Latvijas gaisa satiksme 01:20:43 VZ3 47 V246 +31:27 +24:48 00:03:11 610 95 705
293 Toms Bobrovskis 5648 01:20:46 VZ2 148 V247 +31:30 +31:30 00:03:04 610 99 709
294 Megija Stalberga 6046 VSK "Burkānciems & Co" 01:20:49 SZ1 7 S47 +24:05 +20:42 00:02:08 702 143 845
295 Guntis Gailītis 5405 01:20:55 VZ3 48 V248 +31:40 +25:01 00:02:31 609 121 730
296 Ainars Vītoliņš 5233 Kociņi 01:20:59 VZ3 49 V249 +31:43 +25:04 00:02:28 608 123 731
297 Jānis Pūpols 6049 PH Print 01:21:04 VZ2 149 V250 +31:48 +31:48 00:02:59 608 102 710
298 Andris Mačevskis 5440 01:21:17 VZ3 50 V251 +32:01 +25:22 00:02:44 606 111 717
299 Hardija Kristiāna Nagle 5292 PATRIA NAA 01:21:22 SZ1 8 S48 +24:38 +21:15 00:02:42 697 114 811
300 Ansis Kuplis 5733 WWW.RUNNING.LV 01:21:22 VZ3 51 V252 +32:06 +25:27 00:02:40 606 114 720
301 Nataļja Grišuņina 5413 Maratona klubs 01:21:25 SZ2 30 S49 +24:41 +24:41 00:02:40 697 114 811
302 Kārlis Kalniņš 15403 01:21:29 VZ2 150 V253 +32:13 +32:13 00:03:39 605 83 688
303 Jānis Skolnieks 5875 Gjensidige 01:21:29 VZ3 52 V254 +32:13 +25:34 00:02:52 605 106 711
304 Maksims Popkovs 5929 01:21:29 VZ2 152 V255 +32:14 +32:14 00:03:20 605 91 696
305 Kristaps Ceriņš 15381 RECRO/LABIMEISTARI.LV 01:21:29 VZ2 151 V256 +32:13 +32:13 00:02:38 605 115 720
306 Andis Zvirbulis 5494 Katrīnas klubs 01:21:32 VZ3 53 V257 +32:17 +25:37 00:03:12 604 95 699
307 Emils Laucis 5362 01:21:34 VZ1 43 V258 +32:18 +28:36 00:02:51 604 107 711
308 Indulis Ķerus 5611 01:21:34 VZ2 153 V259 +32:19 +32:19 00:02:36 604 117 721
309 Rinalds Nulle 5513 01:21:35 VZ2 154 V260 +32:20 +32:20 00:02:38 604 115 719
310 Mārcis Megnis 5061 01:21:37 VZ2 155 V261 +32:21 +32:21 00:03:01 604 101 705
311 Kaspars Rullis 5445 01:21:41 VZ3 54 V262 +32:26 +25:47 00:02:55 603 104 707
312 Igors Laščēnko 5278 01:21:42 VZ2 156 V263 +32:27 +32:27 00:03:24 603 89 692
313 Lelde Ronimoisa 6108 VSK Noskrien Vāveres 01:21:46 SZ2 31 S50 +25:02 +25:02 00:03:12 694 95 789
314 Madars Jansons 6004 OK Saldus 01:21:47 VZ2 157 V264 +32:31 +32:31 00:03:03 602 100 702
315 Valdis Ivanovs 5845 01:21:50 VZ2 158 V265 +32:34 +32:34 00:02:35 602 118 720
316 Baiba Brakovska 5890 Selga 01:21:52 SZ2 32 S51 +25:08 +25:08 00:03:16 693 94 787
317 Andrejs Gaumigs 5897 Maratona klubs 01:21:54 VZ4 11 V266 +32:38 +18:40 00:02:39 602 114 716
318 Jurģis Balodis 6027 01:22:02 VZ2 159 V267 +32:46 +32:46 00:02:29 601 123 724
319 Oskars Mozmacs 15404 01:22:05 VZ2 160 V268 +32:49 +32:49 00:03:27 600 88 688
320 Dzintra Kārkliņa 5268 01:22:09 SZ4 3 S52 +25:25 +17:59 00:03:19 691 92 783
321 Mārtiņš Vološčuks 5461 SK Katrīna 01:22:09 VZ3 55 V269 +32:53 +26:14 00:02:41 600 113 713
322 Edgars Sondors 5021 Laimīgās Beigas 01:22:13 VZ2 161 V270 +32:57 +32:57 00:02:21 599 129 728
323 Anatolij Varlamovs 5529 01:22:18 VZ3 56 V271 +33:02 +26:23 00:02:38 599 115 714
324 Daiga Siliņa 6037 01:22:19 SZ1 9 S53 +25:35 +22:12 00:02:56 689 104 793
325 Baiba Zvirbule 5104 01:22:24 SZ3 10 S54 +25:40 +15:58 00:02:45 689 111 800
326 Līga Livdāne 5961 Bioderma 01:22:27 SZ2 33 S55 +25:43 +25:43 00:02:35 688 118 806
327 Katrīna Erne 5000 Rīgas 6.vidusskola 01:22:29 SZ1 10 S56 +25:45 +22:23 00:03:03 688 100 788
328 Edgars Bubelis 5332 EDGARA GALDNIECĪBA 01:22:38 VZ2 163 V272 +33:22 +33:22 00:03:32 596 86 682
329 Sandis Štubis 5664 01:22:38 VZ2 162 V273 +33:22 +33:22 00:02:07 596 143 739
330 Evita Hibšmane 5663 01:22:39 SZ2 34 S57 +25:55 +25:55 00:02:29 686 123 809
331 Egīls Ziediņš 6072 01:22:40 VZ1 44 V274 +33:25 +29:43 00:01:12 596 251 847
332 Gatis Pūcītis 5243 01:22:41 VZ3 57 V275 +33:25 +26:46 00:02:29 596 122 718
333 Martins Kore 5003 01:22:42 VZ2 164 V276 +33:26 +33:26 00:02:53 596 105 701
334 Jānis Zāle 5640 EY 01:22:50 VZ2 165 V277 +33:34 +33:34 00:03:30 595 87 682
335 Didzis Galauliņš 5210 Es un es pats 01:22:52 VZ3 58 V278 +33:36 +26:57 00:02:55 595 104 699
336 Edvards Jaškulis 5342 Dot IT 01:22:57 VZ2 166 V279 +33:41 +33:41 00:03:17 594 93 687
337 Ritvars Dauksts 5801 01:23:00 VZ1 45 V280 +33:44 +30:02 00:02:43 594 112 706
338 Baiba Frišenbrūdere 5729 Engures sportam 01:23:03 SZ3 11 S58 +26:19 +16:37 00:03:19 683 92 775
339 Aivis Rumba 5488 OldSnails 01:23:09 VZ2 167 V281 +33:54 +33:54 00:02:19 592 131 723
340 Uldis Gailītis 5522 01:23:16 VZ2 168 V282 +34:01 +34:01 00:02:08 592 143 735
341 Guntis Grīnfelds 5026 Emergn #optimized4running 01:23:21 VZ2 169 V283 +34:05 +34:05 00:02:16 591 134 725
342 Zita Beneševičienė 5275 SLK KURTUVA/VILMERS 01:23:23 SZ3 12 S59 +26:39 +16:57 00:02:56 680 104 784
343 Rihards Čaiba 6086 ISOSTAR 01:23:26 VZ2 170 V284 +34:10 +34:10 00:02:44 590 111 701
344 Elīna Pinne 5294 PATRIA NAA 01:23:28 SZ1 11 S60 +26:44 +23:22 00:03:20 680 92 772
345 Anete Astaševska 5495 SK Katrīna 01:23:32 SZ2 35 S61 +26:48 +26:48 00:03:00 679 102 781
346 Kristaps Priedoliņš 5308 Lielīgie seski 01:23:36 VZ2 171 V285 +34:20 +34:20 00:03:20 589 91 680
347 Anda Grudule 5463 Swedbank 01:23:36 SZ2 36 S62 +26:52 +26:52 00:03:11 679 96 775
348 Aleksandrs Malašenkovs 6088 01:23:39 VZ2 172 V286 +34:24 +34:24 00:02:35 589 118 707
349 Uldis Urbāns 5033 01:23:42 VZ2 173 V287 +34:26 +34:26 00:02:33 589 119 708
350 Kārlis Goldmanis 5838 01:23:43 VZ2 174 V288 +34:27 +34:27 00:02:22 588 128 716
351 Paula Ivanovaite 5444 Engures sportam 01:23:45 SZ1 12 S63 +27:01 +23:39 00:03:18 677 93 770
352 Veronika Buhalova 5625 01:23:49 SZ2 37 S64 +27:05 +27:05 00:02:41 677 114 791
353 Kristaps Černis 6017 Bohnenkamp 01:23:51 VZ2 175 V289 +34:35 +34:35 00:02:40 588 114 702
354 Gints Grīnbergs 6069 01:23:52 VZ3 59 V290 +34:36 +27:57 00:03:24 587 89 676
355 Anete Viziņa 5266 01:23:53 SZ1 13 S65 +27:09 +23:46 00:03:20 676 92 768
356 Kaspars Jaunzems 15411 01:23:56 VZ2 176 V291 +34:40 +34:40 00:02:52 587 106 693
357 Sergejs Smirnovs 5312 01:23:57 VZ2 177 V292 +34:42 +34:42 00:02:40 587 114 701
358 Baiba Bolgzda 5698 nothing.lv 01:23:58 SZ3 13 S66 +27:14 +17:32 00:03:04 676 100 776
359 Henrijs Helmanis 5903 01:24:04 VZ1 46 V293 +34:48 +31:06 00:02:49 586 108 694
360 Kitija Zaula 5743 Limbaži Skrien 01:24:05 SZ1 14 S67 +27:21 +23:59 00:01:01 675 300 975
361 Vitauts Laucis 5319 01:24:11 VZ3 60 V294 +34:56 +28:17 00:03:28 585 87 672
362 Ieva Sproģe 5132 3D Running 01:24:18 SZ2 38 S68 +27:33 +27:33 00:03:44 673 82 755
363 Edijs Silnieks 5735 01:24:20 VZ2 178 V295 +35:04 +35:04 00:02:41 584 113 697
364 Baiba Mežgaile 5724 Limbaži SKRIEN 01:24:23 SZ3 14 S69 +27:39 +17:57 00:03:00 672 102 774
365 Gints Buivids 6085 01:24:23 VZ3 61 V296 +35:07 +28:28 00:03:22 584 90 674
366 Jurģis Kļavpurs 5860 RWA 01:24:25 VZ2 179 V297 +35:09 +35:09 00:01:45 584 173 757
367 Reinis Graviņš 5178 01:24:26 VZ2 180 V298 +35:10 +35:10 00:02:37 584 116 700
368 Ieva Ivaško 5295 Maratona klubs 01:24:26 SZ2 39 S70 +27:42 +27:42 00:03:10 672 97 769
369 Andis Fridbergs-Frīdenbergs 5441 01:24:27 VZ2 182 V299 +35:12 +35:12 00:03:07 583 97 680
370 Uldis Krauklis 5909 Accenture 01:24:27 VZ2 181 V300 +35:11 +35:11 00:02:39 583 115 698
371 Kaspars Auželis 5209 train2win.lv 01:24:28 VZ2 183 V301 +35:12 +35:12 00:02:18 583 131 714
372 Viktors Žeikars 5439 01:24:32 VZ1 47 V302 +35:17 +31:35 00:02:23 583 127 710
373 Vladimirs Kļavnieks 5725 BALTAIS 01:24:33 VZ4 12 V303 +35:18 +21:19 00:04:00 583 76 659
374 Gatis Grandāns 6016 01:24:33 VZ2 184 V304 +35:17 +35:17 00:02:41 583 113 696
375 Evija Abiļeva 5455 Swedbank 01:24:36 SZ2 40 S71 +27:52 +27:52 00:02:15 671 136 807
376 Konstantins Zorins 15389 ZILBER 01:24:38 VZ2 185 V305 +35:23 +35:23 00:03:08 582 97 679
377 Renāts Ņikitins 5008 Rīgas satiksme 01:24:39 VZ2 186 V306 +35:23 +35:23 00:03:20 582 91 673
378 Lauris Balgalvis 5477 01:24:43 VZ3 62 V307 +35:27 +28:48 00:01:55 582 158 740
379 Roberts Siliņš 6014 Vaidava 01:24:44 VZ2 187 V308 +35:29 +35:29 00:02:49 581 108 689
380 Ulvis Trēgers 5643 EY 01:24:45 VZ2 188 V309 +35:29 +35:29 00:03:19 581 92 673
381 Ilgvars Bebrišs 15377 SK Katrīna 01:24:45 VZ4 13 V310 +35:29 +21:31 00:02:39 581 115 696
382 Inese Upite 5389 01:24:58 SZ2 41 S72 +28:14 +28:14 00:03:53 668 79 747
383 Elīza Actiņa 5806 VSK Noskrien 01:25:02 SZ1 15 S73 +28:18 +24:55 00:03:26 667 89 756
384 Jurijs Kosnarevičs 5964 01:25:08 VZ1 48 V311 +35:52 +32:10 00:01:30 579 203 782
385 Evelīna Vasiļjeva 5863 Daugavpils Runners 01:25:11 SZ1 16 S74 +28:27 +25:04 00:02:48 666 109 775
386 Kristaps Cīpols 5807 01:25:18 VZ2 189 V312 +36:03 +36:03 00:03:05 578 99 677
387 Kristers Grava 5744 01:25:19 VZ1 49 V313 +36:03 +32:21 00:03:44 577 81 658
388 Dana Veselova 5161 Rēzeknes novads 01:25:24 SZ2 42 S75 +28:40 +28:40 00:02:44 664 112 776
389 Normunds Grava 5398 01:25:24 VZ3 63 V314 +36:08 +29:29 00:03:30 577 87 664
390 Edgars Blūms 5671 Rush b 01:25:32 VZ2 190 V315 +36:16 +36:16 00:03:07 576 97 673
391 Svens Spēks 5139 KROKUS 01:25:45 VZ1 50 V316 +36:29 +32:47 00:03:04 575 99 674
392 Agris Vinakmens 15401 SPORTLAND 01:25:50 VZ1 51 V317 +36:34 +32:52 00:03:17 574 92 666
393 Māris Melderis 5503 01:25:51 VZ2 191 V318 +36:35 +36:35 00:03:07 574 97 671
394 Romāns Tkačuks 5449 FKV 01:25:52 VZ2 192 V319 +36:36 +36:36 00:02:03 574 148 722
395 Edmunds Mičulis 5156 01:25:53 VZ3 64 V320 +36:38 +29:58 00:02:30 574 121 695
396 Iveta Hāgena 5238 KSMR Fitness Carnikava 01:25:58 SZ3 15 S76 +29:14 +19:32 00:03:08 660 97 757
397 Māris Plūmiņš 5305 01:26:02 VZ3 65 V321 +36:46 +30:07 00:02:56 573 103 676
398 Arnis Sloka 5723 Swedbank 01:26:06 VZ2 193 V322 +36:51 +36:51 00:02:28 572 123 695
399 Normunds Liepiņš 5504 Venden 01:26:09 VZ3 66 V323 +36:54 +30:15 00:03:03 572 100 672
400 Andris Riekstiņš 6040 01:26:14 VZ3 67 V324 +36:58 +30:19 00:03:09 571 96 667
401 Armands Ķiploks 5705 01:26:22 VZ2 194 V325 +37:07 +37:07 00:02:54 570 105 675
402 Jānis Krēsliņš 5309 SWEDBANK 01:26:29 VZ2 195 V326 +37:14 +37:14 00:02:36 570 117 687
403 Ieva Lorence 5089 01:26:33 SZ3 16 S77 +29:49 +20:07 00:03:13 656 95 751
404 Heinrihs Otomers 5913 01:26:33 VZ3 68 V327 +37:18 +30:39 00:02:33 569 119 688
405 Rinalds Aļeksjonoks 5941 01:26:33 VZ2 196 V328 +37:17 +37:17 00:03:25 569 89 658
406 Raivis Skrinda 5958 Bioderma 01:26:37 VZ2 197 V329 +37:21 +37:21 00:02:23 569 127 696
407 Kristaps Ramiņš 15397 Nordi 01:26:38 VZ3 69 V330 +37:22 +30:43 00:02:29 569 122 691
408 Agnese Sloka 6068 DzSK Lokomotīve 01:26:50 SZ2 43 S78 +30:06 +30:06 00:03:22 653 91 744
409 Arturs Brikmanis 5409 01:26:53 VZ4 14 V331 +37:38 +23:40 00:02:30 567 121 688
410 Jānis Zadovskis 5859 01:26:53 VZ3 70 V332 +37:37 +30:58 00:02:20 567 130 697
411 Jānis Butāns 5086 01:26:54 VZ2 198 V333 +37:38 +37:38 00:03:25 567 89 656
412 Dairis Kļaviņš 5324 01:26:54 VZ1 52 V334 +37:39 +33:57 00:01:55 567 158 725
413 Aigars Olavs 5554 01:26:54 VZ2 199 V335 +37:38 +37:38 00:02:08 567 142 709
414 Alvis Tribockis 5879 01:26:58 VZ2 200 V336 +37:43 +37:43 00:02:48 566 108 674
415 Aivars Buls 5045 01:26:59 VZ3 71 V337 +37:44 +31:04 00:03:19 566 92 658
416 Elīna Stūrīte 5490 01:26:59 SZ2 44 S79 +30:15 +30:15 00:03:48 652 81 733
417 Valdis Sirsniņš 5175 01:27:04 VZ4 15 V338 +37:49 +23:50 00:03:13 566 94 660
418 Juris Ķibilds 5889 SELGA 01:27:04 VZ2 201 V339 +37:49 +37:49 00:02:08 566 142 708
419 Kārlis Bērziņš 6019 Virsotne/MARMOT 01:27:05 VZ1 53 V340 +37:50 +34:08 00:02:03 566 148 714
420 Jānis Liepiņš 15408 01:27:06 VZ2 202 V341 +37:50 +37:50 00:02:15 566 135 701
421 Aleksey Kakojchenkov 5370 Pskov 01:27:13 VZ2 203 V342 +37:58 +37:58 00:02:22 565 128 693
422 Ilvars Jēčs 15399 01:27:15 VZ3 72 V343 +37:59 +31:20 00:02:54 565 104 669
423 Aldis Strožs 5120 01:27:18 VZ3 73 V344 +38:03 +31:23 00:03:11 564 95 659
424 Agnese Žukova 5126 Olainfarm 01:27:25 SZ2 45 S80 +30:41 +30:41 00:03:10 649 97 746
425 Iveta Bērziņa 5524 Riga Runners II 01:27:27 SZ2 46 S81 +30:43 +30:43 00:03:18 649 93 742
426 Dace Jukuma 5005 SUBARU AD REM Auto 01:27:32 SZ2 47 S82 +30:48 +30:48 00:03:30 648 87 735
427 Toms Robats 5106 01:27:49 VZ1 54 V345 +38:33 +34:51 00:03:28 561 87 648
428 Mārtiņš Jansons 5974 01:27:50 VZ2 204 V346 +38:34 +38:34 00:01:32 561 197 758
429 Kristaps Goldmanis 5647 01:27:53 VZ2 205 V347 +38:37 +38:37 00:03:41 561 82 643
430 Diāna Gavare 5641 Drellīši 01:28:07 SZ2 48 S83 +31:23 +31:23 00:02:36 644 118 762
431 Valdis Meirēns 5739 Gjensidige 01:28:07 VZ2 206 V348 +38:51 +38:51 00:02:32 559 120 679
432 Inga Heidemane 6053 SK Katrīna 01:28:07 SZ3 17 S84 +31:23 +21:41 00:03:34 644 86 730
433 Renārs Reiniks 5399 01:28:09 VZ3 74 V349 +38:53 +32:14 00:03:10 559 96 655
434 Sabīne Metāla 5977 Mailigen 01:28:11 SZ2 49 S85 +31:27 +31:27 00:02:47 643 110 753
435 Laura Strupa 5571 01:28:12 SZ2 50 S86 +31:28 +31:28 00:02:33 643 120 763
436 Kate Ikauniece 6029 Latefekts 01:28:13 SZ2 51 S87 +31:29 +31:29 00:02:55 643 105 748
437 Matīss Bravlanskis 5346 Latvijas Finieris 01:28:14 VZ2 207 V350 +38:59 +38:59 00:02:21 558 129 687
438 Dace Spalva 2017 Kocēnu novads 01:28:14 SZ2 52 S88 +31:30 +31:30 00:02:36 643 118 761
439 Ivo Pušņins 5649 01:28:16 VZ2 208 V351 +39:01 +39:01 00:03:18 558 92 650
440 Rasa Ziediņa - Budze 5748 Jelgavas 4. vidusskola 01:28:20 SZ2 53 S89 +31:36 +31:36 00:03:42 642 83 725
441 Mārcis Viļums 5231 01:28:21 VZ3 75 V352 +39:05 +32:26 00:03:18 558 92 650
442 Kaspars Kalniņš 5232 01:28:21 VZ2 209 V353 +39:05 +39:05 00:03:17 558 92 650
443 Mārtiņš Strožs 5239 01:28:37 VZ1 55 V354 +39:22 +35:40 00:03:01 556 101 657
444 Andrejs Kirma 5287 01:28:43 VZ2 210 V355 +39:27 +39:27 00:03:15 555 94 649
445 Līga Irbe 5745 Talsu pauguraines Zaķi 01:28:46 SZ3 18 S90 +32:02 +22:20 00:02:03 639 149 788
446 Dace Saveiko 15374 01:28:47 SZ2 54 S91 +32:03 +32:03 00:03:00 639 102 741
447 Aigars Ansbergs 5289 Maratona klubs 01:28:48 VZ3 76 V356 +39:32 +32:53 00:02:36 555 116 671
448 Anna Groma 5367 Maratona klubs 01:28:48 SZ2 55 S92 +32:04 +32:04 00:03:27 639 89 728
449 Renārs Blūms 6080 01:28:48 VZ2 211 V357 +39:32 +39:32 00:03:19 555 92 647
450 Ilona Šķudīte 5605 Latvijas Finieris 01:28:52 SZ3 19 S93 +32:08 +22:26 00:02:46 638 111 749
451 Edgars Antens 5985 Ak12 01:28:52 VZ2 212 V358 +39:37 +39:37 00:03:07 554 97 651
452 Rihards Akimovs 15373 COK SILVA 01:28:52 VZ3 77 V359 +39:37 +32:58 00:03:36 554 84 638
453 Nils Blumfelds 5702 Mazrūķīši 01:28:55 VZ1 56 V360 +39:40 +35:58 00:03:45 554 81 635
454 Elvis Lodiņš 6025 Saldus ceļinieks 01:28:55 VZ2 213 V361 +39:40 +39:40 00:03:09 554 96 650
455 Mārtiņš Bērziņš 5206 Kurmis OK 01:28:56 VZ2 214 V362 +39:41 +39:41 00:02:31 554 120 674
456 Madara Tīģere-Bernharde 5660 01:28:57 SZ2 56 S94 +32:12 +32:12 00:03:14 638 95 733
457 Edīte Pumpure- Lauce 5318 01:28:58 SZ3 20 S95 +32:13 +22:31 00:02:52 638 107 745
458 Emīls Liepiņš 5505 Venden 01:28:58 VZ1 57 V363 +39:42 +36:00 00:02:12 554 138 692
459 Dainis Vēsma 5237 01:29:08 VZ2 215 V364 +39:52 +39:52 00:02:26 553 125 678
460 Leo Vīksna 5627 01:29:08 VZ3 78 V365 +39:52 +33:13 00:03:21 553 91 644
461 Zita Zariņa 6098 run...just run! 01:29:13 SZ2 57 S96 +32:29 +32:29 00:03:15 636 94 730
462 Raimonds Spēks 5946 KROKUS 01:29:14 VZ2 216 V366 +39:58 +39:58 00:03:00 552 101 653
463 Ināra Rube 5368 SK"KATRĪNA'' 01:29:17 SZ4 4 S97 +32:32 +25:07 00:03:13 636 95 731
464 Katrin Tanav 15378 01:29:21 SZ3 21 S98 +32:37 +22:54 00:03:54 635 79 714
465 Kristīne Kabaļina 5374 01:29:22 SZ1 17 S99 +32:38 +29:16 00:03:48 635 80 715
466 Mārtiņš Torsters 5666 01:29:23 VZ2 217 V367 +40:07 +40:07 00:02:48 551 108 659
467 Lilita Lauraite 5432 01:29:24 SZ3 22 S100 +32:40 +22:58 00:02:43 635 113 748
468 Līga Novokšanova 5742 Swedbank 01:29:24 SZ2 58 S101 +32:40 +32:40 00:03:40 635 83 718
469 Agnese Matisone 5822 Matisons Runner's Club 01:29:24 SZ3 23 S102 +32:40 +22:58 00:03:15 635 94 729
470 Pēteris Kokums 6095 01:29:24 VZ2 218 V368 +40:08 +40:08 00:03:24 551 89 640
471 Daniels Rēķis 5009 Rīgas satiksme 01:29:25 VZ2 219 V369 +40:10 +40:10 00:03:34 551 85 636
472 Juris Gaidelis 5019 Maratona klubs / Noskrien Cēsis 01:29:29 VZ4 16 V370 +40:14 +26:15 00:03:07 551 97 648
473 Signija Rancāne 5468 EY 01:29:30 SZ2 59 S103 +32:45 +32:45 00:03:07 634 98 732
474 Juris Mortuļevs 6097 01:29:34 VZ3 79 V371 +40:19 +33:40 00:03:15 550 93 643
475 Māris Ivanāns 5043 Mammadaba 01:29:36 VZ2 220 V372 +40:21 +40:21 00:02:48 550 108 658
476 Aleksandrs Ksenofontovs 5247 PROLATIO Systems 01:29:40 VZ2 221 V373 +40:25 +40:25 00:02:54 549 105 654
477 Vineta Veisberga 5656 Saldus boksa klubs 01:29:41 SZ3 24 S104 +32:57 +23:15 00:03:46 633 81 714
478 Andrejs Goršanovs 5077 Lidosta “Rīga” 01:29:43 VZ3 80 V374 +40:27 +33:48 00:03:09 549 96 645
479 Rūdolfs Rutkovskis 5227 01:29:45 VZ2 222 V375 +40:29 +40:29 00:03:07 549 97 646
480 Valdis Vaišļa 5667 Swedbank 01:29:45 VZ2 223 V376 +40:30 +40:30 00:03:14 549 94 643
481 Jurijs Nazarovs 5030 01:29:49 VZ2 224 V377 +40:34 +40:34 00:03:22 548 90 638
482 Inese Lībiete 5277 01:29:53 SZ2 61 S105 +33:09 +33:09 00:05:54 631 52 683
483 Sintija Sproģe 6059 Aizkraukle 01:29:53 SZ2 60 S106 +33:08 +33:08 00:03:29 631 88 719
484 Valerijs Arbuzovs 5198 01:29:57 VZ3 81 V378 +40:42 +34:02 00:03:07 548 97 645
485 Emīls Valters Mitens 5926 01:29:57 VZ2 225 V379 +40:41 +40:41 00:02:57 548 103 651
486 Markuss Tiesnesis 15380 Stirnubuks / Run 4 Sun 01:29:59 VZ1 58 V380 +40:44 +37:02 00:02:30 547 121 668
487 Laura Igaviņa 15385 SK Lejasciems 01:30:03 SZ2 62 S107 +33:19 +33:19 00:03:14 630 95 725
488 Anita Hļevicka 5507 01:30:04 SZ3 25 S108 +33:20 +23:38 00:03:16 630 94 724
489 Raitis Puriņš 15384 VSK Noskrien/Zemgales Ziņas 01:30:04 VZ4 17 V381 +40:48 +26:50 00:02:48 547 108 655
490 Mihails Zinčenko 5256 01:30:09 VZ2 226 V382 +40:54 +40:54 00:04:00 546 76 622
491 Elvijs Jaunbalodis 5150 01:30:12 VZ2 227 V383 +40:57 +40:57 00:02:44 546 111 657
492 Ervīns Lūsis 5192 Lūši 01:30:17 VZ2 228 V384 +41:01 +41:01 00:03:34 546 85 631
493 Jānis Stukuls 6065 SK Katrīna 01:30:23 VZ2 229 V385 +41:07 +41:07 00:01:27 545 209 754
494 Ilona Svekre 5004 01:30:26 SZ2 63 S109 +33:42 +33:42 00:02:40 627 115 742
495 Arturs Svekris 5758 DPD LATVIJA 01:30:26 VZ3 82 V386 +41:10 +34:31 00:02:47 545 109 654
496 Saiva Sokolova 5614 01:30:37 SZ3 26 S110 +33:53 +24:11 00:03:05 626 99 725
497 Krista Kupča 5779 Madona 01:30:39 SZ2 64 S111 +33:55 +33:55 00:03:35 626 86 712
498 Evija Dilāne 5385 01:30:49 SZ2 66 S112 +34:05 +34:05 00:03:18 625 93 718
499 Mārtiņš Lejnieks 5516 01:30:49 VZ2 230 V387 +41:33 +41:33 00:03:16 542 93 635
500 Zane Martinsone 5548 01:30:49 SZ2 65 S113 +34:05 +34:05 00:03:07 625 98 723
501 Sonora Balode 15369 Pļaviņu novada ģimnāzija 01:30:50 SZ1 18 S114 +34:06 +30:44 00:03:26 625 89 714
502 Didzis Dobelis 5836 VAS Latvijas gaisa satiksme 01:30:53 VZ2 231 V388 +41:37 +41:37 00:02:42 542 112 654
503 Ieva Ozoliņa 5868 AkmensDizains.lv 01:30:53 SZ2 67 S115 +34:09 +34:09 00:03:05 624 99 723
504 Juris Kalnietis 5071 Emergn #optimized4running 01:30:55 VZ2 232 V389 +41:39 +41:39 00:03:05 542 98 640
505 Beata Iesalnieks 5497 Iesalnieki 01:30:55 SZ2 68 S116 +34:11 +34:11 00:03:57 624 78 702
506 Anita Urkauska 5260 01:31:01 SZ2 69 S117 +34:17 +34:17 00:03:40 623 83 706
507 Ina Eigenfelde 6073 Mansardi 01:31:04 SZ2 70 S118 +34:20 +34:20 00:01:56 623 158 781
508 Gatis Šulcs 5650 SPARS fizio 01:31:05 VZ2 233 V390 +41:50 +41:50 00:01:19 541 230 771
509 Jānis Baltiņš 5944 Olainfarm 01:31:07 VZ2 234 V391 +41:51 +41:51 00:02:22 541 128 669
510 Annija Sokolova 5753 Swedbank 01:31:08 SZ2 71 S119 +34:24 +34:24 00:02:45 623 111 734
511 Dairis Jankovskis 15382 01:31:12 VZ2 235 V392 +41:57 +41:57 00:03:08 540 97 637
512 Arvo Soosalu 5536 JK Hermes 01:31:14 VZ4 18 V393 +41:58 +28:00 00:03:18 540 92 632
513 Jānis Miglāns 5783 Weekend Media 01:31:14 VZ2 236 V394 +41:59 +41:59 00:01:21 540 225 765
514 Zane Preise 5784 Weekend Media 01:31:14 SZ1 19 S120 +34:30 +31:08 00:03:01 622 101 723
515 Ilona Bēmere 5967 Baldones skriešanas komanda 01:31:14 SZ3 27 S121 +34:29 +24:47 00:03:16 622 94 716
516 Kristaps Lapsa 5083 01:31:19 VZ2 237 V395 +42:03 +42:03 00:03:29 540 87 627
517 Klāvs Reinis Ozols 5937 - 01:31:20 VZ1 59 V396 +42:04 +38:22 00:02:13 539 137 676
518 Mārtiņš Zīverts 5223 01:31:21 VZ2 238 V397 +42:05 +42:05 00:03:15 539 94 633
519 Uldis Zīle 5670 VSK Noskrien 01:31:27 VZ4 19 V398 +42:11 +28:13 00:02:49 539 108 647
520 Arturs Babašins 5561 01:31:29 VZ2 239 V399 +42:13 +42:13 00:04:02 539 75 614
521 Līva Līce 5400 01:31:32 SZ2 72 S122 +34:48 +34:48 00:03:32 620 87 707
522 Arina Maļčenkova 5166 01:31:33 SZ2 73 S123 +34:49 +34:49 00:02:58 620 103 723
523 Normunds Stepāns 5963 STROPS Technologies 01:31:34 VZ2 240 V400 +42:18 +42:18 00:03:24 538 89 627
524 Santa Niedola 5080 3D Running 01:31:40 SZ2 74 S124 +34:55 +34:55 00:03:11 619 96 715
525 Dovydas Jonaitis 5065 Penki kalnai 01:31:41 VZ1 61 V401 +42:26 +38:44 00:02:17 537 133 670
526 Rūdis Bundzēns 5322 01:31:41 VZ1 60 V402 +42:25 +38:43 00:02:59 537 102 639
527 Mikus Voss 5861 01:31:46 VZ2 241 V403 +42:30 +42:30 00:01:58 537 154 691
528 Didzis Krīgers 5839 01:31:47 VZ4 20 V404 +42:32 +28:33 00:03:34 537 85 622
529 Santa Šteinerte 5313 Tukuma 2.vidusskola 01:31:48 SZ3 28 S125 +35:04 +25:22 00:03:43 618 82 700
530 Roberts Pūgulis 5927 01:31:49 VZ3 83 V405 +42:33 +35:54 00:02:21 537 129 666
531 Evgenii Volokotkin 6005 01:31:50 VZ2 242 V406 +42:34 +42:34 00:03:22 536 90 626
532 Jānis Dūmiņš 5041 Baldones skriešanas komanda 01:31:51 VZ2 243 V407 +42:35 +42:35 00:01:24 536 216 752
533 Olga Daņilova 5993 Baldones skriešanas komanda 01:31:51 SZ2 75 S126 +35:07 +35:07 00:02:56 618 104 722
534 Jānis Sēkliņš 5160 01:31:52 VZ3 84 V408 +42:37 +35:57 00:03:06 536 98 634
535 Ingmārs Felcis 5532 FB 01:31:56 VZ2 244 V409 +42:40 +42:40 00:02:27 536 124 660
536 Jevgenijs Kurovs 5711 01:31:57 VZ2 245 V410 +42:41 +42:41 00:02:36 536 117 653
537 Juris Kārkliņš 5847 01:32:00 VZ3 85 V411 +42:44 +36:05 00:03:33 536 86 622
538 Ralfs Pilainis 5829 01:32:02 VZ1 62 V412 +42:46 +39:04 00:03:31 535 86 621
539 Daiga Pogele 5831 01:32:02 SZ2 76 S127 +35:18 +35:18 00:03:31 617 87 704
540 Ilze Rudovica 6015 01:32:02 SZ2 77 S128 +35:18 +35:18 00:03:02 616 101 717
541 Simona Birkenberga 5137 LIESMA 01:32:03 SZ2 79 S129 +35:19 +35:19 00:03:57 616 78 694
542 Anastasija Ņedaivodina 5592 Marienburgas vilki 01:32:03 SZ1 20 S130 +35:19 +31:57 00:02:56 616 104 720
543 Lana Radčenko 5768 Saldus Boksa Klubs 01:32:03 SZ2 78 S131 +35:18 +35:18 00:03:55 616 78 694
544 Gunta Jirgensone 5672 Swedbank 01:32:08 SZ2 80 S132 +35:24 +35:24 00:03:35 616 86 702
545 Edgars Marcinkevičs 5073 Lidosta "Rīga" 01:32:09 VZ2 246 V413 +42:53 +42:53 00:02:46 535 110 645
546 Zane Dankbare 5048 01:32:11 SZ1 21 S133 +35:27 +32:05 00:03:05 615 99 714
547 Liene Paula Tovkiņa 6105 Lynxdojo 01:32:23 SZ2 81 S134 +35:39 +35:39 00:02:51 614 108 722
548 Ruta Malacanova 5715 Swedbank 01:32:24 SZ3 29 S135 +35:40 +25:58 00:03:20 614 92 706
549 Aivis Štemmers 5410 SK Pūre 01:32:25 VZ2 247 V414 +43:10 +43:10 00:01:11 533 254 787
550 Jānis Vilks 5088 01:32:26 VZ2 248 V415 +43:10 +43:10 00:03:15 533 93 626
551 Emīls Tērauds 5989 Engures sportam 01:32:26 VZ1 63 V416 +43:11 +39:29 00:02:32 533 119 652
552 Ainārs Bergmanis 5044 Lmt 01:32:27 VZ2 249 V417 +43:12 +43:12 00:02:46 533 110 643
553 Līva Leimane 5420 01:32:27 SZ2 82 S136 +35:43 +35:43 00:03:58 614 77 691
554 Jānis Tērauds 5990 Engures sportam 01:32:27 VZ3 86 V418 +43:11 +36:32 00:03:18 533 92 625
555 Vilmārs Mangalis 5655 Pēdējā elpa 01:32:28 VZ2 250 V419 +43:12 +43:12 00:03:23 533 90 623
556 Kristīne Krista Lejniece 5906 Zemgales Ziņas 01:32:28 SZ2 83 S137 +35:44 +35:44 00:03:30 614 87 701
557 Aija Loca 5330 Daugavpils runners 01:32:35 SZ3 30 S138 +35:50 +26:08 00:03:29 613 88 701
558 Inese Cīrule 5604 Biznesa parks ABAVA 01:32:38 SZ2 84 S139 +35:54 +35:54 00:02:39 613 115 728
559 Anete Ozoliņa 5297 01:32:46 SZ2 85 S140 +36:02 +36:02 00:03:04 612 100 712
560 Armands Rudņickis 5704 AMSERV 01:32:48 VZ2 251 V420 +43:33 +43:33 00:03:49 531 80 611
561 Gints Žumburs 5144 01:32:49 VZ3 87 V421 +43:33 +36:54 00:03:30 531 87 618
562 Laine Else 5713 SIA Joker Ltd. 01:32:54 SZ2 86 S141 +36:09 +36:09 00:03:22 611 91 702
563 Ilze Goša 5284 Maratona klubs 01:33:03 SZ3 31 S142 +36:19 +26:36 00:04:01 610 76 686
564 Zane Berdaškeviča 5881 SPORTLAND 01:33:04 SZ2 87 S143 +36:20 +36:20 00:03:06 610 99 709
565 Valters Hartpengs 6010 01:33:04 VZ1 64 V422 +43:49 +40:07 00:02:44 529 111 640
566 Arta Purina 6054 01:33:10 SZ2 88 S144 +36:26 +36:26 00:03:26 609 89 698
567 Miks Eglitis 5646 Accenture 01:33:17 VZ2 252 V423 +44:01 +44:01 00:01:38 528 185 713
568 Andrejs Vasiļjevs 5245 PROLATIO Systems 01:33:23 VZ2 253 V424 +44:07 +44:07 00:02:49 528 107 635
569 Aleksandrs Djačenko 5246 PROLATIO Systems 01:33:23 VZ2 254 V425 +44:07 +44:07 00:03:55 528 78 606
570 Ņikita Šikins 5888 01:33:25 VZ1 65 V426 +44:10 +40:28 00:02:21 527 129 656
571 Sergejs Tišelovičs 5124 01:33:26 VZ3 88 V427 +44:11 +37:32 00:02:51 527 106 633
572 Jānis Timofejevs 5679 TEKNOS 01:33:30 VZ2 255 V428 +44:14 +44:14 00:03:14 527 94 621
573 Laura Valaine 5159 01:33:38 SZ2 89 S145 +36:54 +36:54 00:04:11 606 73 679
574 Laura Kalniņa 5364 Matisons Runner's Club 01:33:39 SZ3 32 S146 +36:55 +27:13 00:04:17 606 71 677
575 Gints Jansons 5684 01:33:40 VZ2 256 V429 +44:25 +44:25 00:03:03 526 100 626
576 Mihails Grigorjevs 5249 PROLATIO Systems 01:33:41 VZ2 258 V430 +44:25 +44:25 00:03:14 526 94 620
577 Toms Galins 5652 DNB Servisa centrs 01:33:41 VZ2 257 V431 +44:25 +44:25 00:02:25 526 125 651
578 Edvards Reksnis 15405 01:33:44 VZ1 66 V432 +44:28 +40:46 00:03:24 526 89 615
579 Rolands Rudovskis 6107 01:33:45 VZ2 259 V433 +44:30 +44:30 00:02:54 525 105 630
580 Sergejs Kubraks 7476 Engure sportam 01:33:49 VZ3 89 V434 +44:33 +37:54 00:03:50 525 79 604
581 Indra Štalte 5282 01:33:55 SZ4 5 S147 +37:11 +29:46 00:03:17 604 93 697
582 Dace Liepiņa 5502 01:33:56 SZ3 33 S148 +37:12 +27:30 00:04:33 604 67 671
583 Ieva Grīnberga 5991 Eugesta 01:33:59 SZ3 34 S149 +37:14 +27:32 00:03:22 604 91 695
584 Jānis Sprincis 5095 01:34:00 VZ2 260 V435 +44:44 +44:44 00:03:18 524 92 616
585 Andrejs Pētersons 5480 01:34:11 VZ2 261 V436 +44:55 +44:55 00:03:48 523 80 603
586 Ilze Orinska 5081 Dīvaiņi 01:34:12 SZ2 90 S150 +37:28 +37:28 00:03:17 602 93 695
587 Valdis Groza 5718 01:34:12 VZ4 21 V437 +44:56 +30:58 00:04:09 523 73 596
588 Armands Bisenieks 6024 Guddžobs Guddans 01:34:12 VZ2 262 V438 +44:57 +44:57 00:02:52 523 106 629
589 Simona Laura Kozlovska 5028 01:34:14 SZ2 92 S151 +37:30 +37:30 00:04:44 602 65 667
590 Kristīne Kuduma 5149 01:34:14 SZ2 91 S152 +37:30 +37:30 00:03:11 602 96 698
591 Anete Grandāne 5327 ASK PATRIA 01:34:15 SZ2 93 S153 +37:31 +37:31 00:03:57 602 77 679
592 Markuss Jansons 5939 01:34:16 VZ1 67 V439 +45:00 +41:18 00:02:24 523 126 649
593 Intars Metums 5359 Latvijas Finieris 01:34:17 VZ3 90 V440 +45:01 +38:22 00:02:43 523 112 635
594 Inga Bērziņa 6043 01:34:18 SZ3 35 S154 +37:33 +27:51 00:03:59 602 77 679
595 Līga Naumova 5403 01:34:20 SZ3 36 S155 +37:36 +27:54 00:03:46 601 81 682
596 Amanda Miltiņa 5726 01:34:21 SZ1 22 S156 +37:37 +34:15 00:02:53 601 106 707
597 Alise Limonova 5039 01:34:23 SZ1 23 S157 +37:39 +34:17 00:03:50 601 80 681
598 Kamilla Krilova 5878 Swedbank 01:34:27 SZ2 94 S158 +37:43 +37:43 00:03:17 601 93 694
599 Baiba Juruša 5850 Pauguru iekarotājas 01:34:31 SZ2 95 S159 +37:47 +37:47 00:03:03 600 100 700
600 Agate Nuķe 5774 SPORTLAND 01:34:33 SZ1 24 S160 +37:49 +34:27 00:03:22 600 91 691
601 Svetlana Maskala 5058 MRC 01:34:35 SZ3 37 S161 +37:51 +28:08 00:02:47 600 110 710
602 Rainers Vahtelis 5393 01:34:38 VZ1 68 V441 +45:22 +41:40 00:02:59 521 102 623
603 Elīna Bože-Irbe 5301 Engures vidusskola 01:34:39 SZ2 96 S162 +37:55 +37:55 00:03:43 599 82 681
604 Sarmīte Jermolova 5496 01:34:42 SZ2 97 S163 +37:58 +37:58 00:02:38 599 116 715
605 Aleksejs Šcogols 5696 01:34:48 VZ2 263 V442 +45:32 +45:32 00:02:53 520 105 625
606 Ilona Viļumsone 5226 AkmensDizains.lv 01:34:49 SZ3 38 S164 +38:05 +28:23 00:03:20 598 92 690
607 Igors Rižikovs 5435 Olainfarm 01:34:50 VZ2 264 V443 +45:34 +45:34 00:03:29 519 87 606
608 Ilze Volfa-Kirilova 5818 Swedbank 01:34:51 SZ2 98 S165 +38:07 +38:07 00:03:21 598 91 689
609 Jurģis Ķikulis 5023 01:34:54 VZ2 265 V444 +45:38 +45:38 00:03:35 519 85 604
610 Ilze Ozola 5273 Matisons Runner's Club 01:34:56 SZ3 39 S166 +38:11 +28:29 00:03:26 598 89 687
611 Maija Katkovska 5634 MJ-Partneri 01:35:00 SZ2 99 S167 +38:16 +38:16 00:03:31 597 87 684
612 Kristaps Ieleja 5265 01:35:01 VZ2 266 V445 +45:45 +45:45 00:03:15 518 94 612
613 Toms Reinvalds 5880 01:35:04 VZ2 267 V446 +45:48 +45:48 00:02:59 518 102 620
614 Agnese Irbīte 5078 Lidosta “Rīga” 01:35:07 SZ2 100 S168 +38:23 +38:23 00:02:51 597 107 704
615 Viktors Griņevičs 5984 ABC software 01:35:07 VZ3 91 V447 +45:51 +39:12 00:03:37 518 84 602
616 Imants Auziņš 5344 Maratona klubs 01:35:08 VZ4 22 V448 +45:52 +31:54 00:03:05 518 99 617
617 Lība Jansone 5827 01:35:22 SZ1 25 S169 +38:38 +35:16 00:02:20 595 131 726
618 Guntis Domburs 5540 Individual 01:35:30 VZ2 268 V449 +46:15 +46:15 00:03:07 516 98 614
619 Inga Dzene 5688 SCHWENK Latvija 01:35:31 SZ2 101 S170 +38:47 +38:47 00:03:29 594 88 682
620 Aivis Pijols 6094 PH Print 01:35:37 VZ2 269 V450 +46:21 +46:21 00:02:26 515 125 640
621 Gints Fjodorovs 5689 AMSERV 01:35:38 VZ3 92 V451 +46:22 +39:43 00:03:34 515 85 600
622 Edgars Ezernieks 5352 Maratona klubs 01:35:44 VZ4 23 V452 +46:28 +32:30 00:04:04 515 75 590
623 Klinta Spote 5908 01:35:47 SZ2 102 S171 +39:03 +39:03 00:03:17 592 93 685
624 Irēna Gedroviča 5639 Jaunmārupe skrien /VSK Noskrien 01:35:51 SZ2 103 S172 +39:07 +39:07 00:03:01 592 101 693
625 Lilita Ertmane 5483 01:36:03 SZ3 40 S173 +39:19 +29:37 00:03:15 591 94 685
626 Kristaps Mikelsons 5204 IM ADORNMENT 01:36:07 VZ2 270 V453 +46:51 +46:51 00:03:23 513 90 603
627 Inga Abu-Dema 5833 01:36:07 SZ3 41 S174 +39:23 +29:41 00:03:35 590 85 675
628 Mārtiņš Dambis 5469 INSALVO 01:36:13 VZ2 271 V454 +46:58 +46:58 00:02:17 512 133 645
629 Aija Smalkā 5542 01:36:16 SZ2 104 S175 +39:32 +39:32 00:03:53 589 79 668
630 Antra Kanušniece 5119 BIODERMA 01:36:18 SZ2 105 S176 +39:34 +39:34 00:02:59 589 103 692
631 Baiba Pužule 5905 Selga 01:36:18 SZ2 106 S177 +39:34 +39:34 00:03:40 589 84 673
632 Marina Kaže 5169 Auces aeroklubs 01:36:23 SZ2 107 S178 +39:39 +39:39 00:03:35 589 85 674
633 Liga Hartpenga 5408 01:36:23 SZ3 42 S179 +39:39 +29:57 00:03:36 589 85 674
634 Laura Zvīdre 5975 01:36:30 SZ2 108 S180 +39:46 +39:46 00:02:53 588 106 694
635 Dmitrijs Andrejevs 5125 01:36:40 VZ3 93 V455 +47:24 +40:45 00:02:50 510 107 617
636 Linda Danilāne 6081 Olainfarm 01:36:42 SZ2 109 S181 +39:58 +39:58 00:04:15 587 72 659
637 Zane Skudrīte 5891 01:36:43 SZ3 43 S182 +39:59 +30:17 00:03:13 587 95 682
638 Toms Lauris Kozlovskis 15387 01:36:43 VZ1 69 V456 +47:27 +43:45 00:03:21 509 91 600
639 Mārtiņš Bankovskis 5599 01:36:47 VZ2 272 V457 +47:31 +47:31 00:03:36 509 85 594
640 Anete Bruževica 5950 Luminor 01:36:47 SZ3 44 S183 +40:03 +30:21 00:03:13 586 95 681
641 Marta Anna Barisa 5603 VAS Latvijas gaisa satiksme 01:36:50 SZ2 110 S184 +40:06 +40:06 00:03:47 586 81 667
642 Dace Limmere 5628 Maushi 01:36:53 SZ2 111 S185 +40:09 +40:09 00:03:45 586 81 667
643 Anna Temerova-Allena 6021 Labs starts 01:36:58 SZ3 45 S186 +40:14 +30:32 00:03:33 585 86 671
644 Kristīne Jaudzema 5719 01:37:04 SZ2 112 S187 +40:20 +40:20 00:03:41 585 83 668
645 Sindija Zaula 15395 LIMBAŽI SKRRIEN 01:37:16 SZ1 26 S188 +40:32 +37:10 00:02:12 583 139 722
646 Jānis Osītis 5754 01:37:17 VZ2 273 V458 +48:01 +48:01 00:01:19 506 231 737
647 Zanda Ruskule 5797 Gjensidige 01:37:17 SZ2 113 S189 +40:33 +40:33 00:03:39 583 84 667
648 Sanita Jolanta Draudiņa 5157 01:37:18 SZ2 114 S190 +40:33 +40:33 00:03:27 583 89 672
649 Krišjānis Stepiņš 5064 Purva Kurmji 01:37:21 VZ2 275 V459 +48:05 +48:05 00:03:27 506 88 594
650 Ernests Pētersons 5511 01:37:21 VZ2 274 V460 +48:05 +48:05 00:02:19 506 131 637
651 Evita Taurene 5582 01:37:23 SZ2 115 S191 +40:39 +40:39 00:03:50 583 80 663
652 Uldis Salna 5751 01:37:26 VZ2 276 V461 +48:10 +48:10 00:02:18 506 132 638
653 Aigars Kājiņš 6032 AK 01:37:26 VZ3 94 V462 +48:10 +41:31 00:02:51 506 106 612
654 Daina Gotfrīde-Bernsone 5057 01:37:28 SZ2 116 S192 +40:44 +40:44 00:02:52 582 107 689
655 Kaspars Kallass 5271 01:37:28 VZ3 95 V463 +48:13 +41:33 00:03:35 505 85 590
656 Karīna Guzuna 6056 01:37:29 SZ2 117 S193 +40:45 +40:45 00:04:24 582 70 652
657 Olga Izinkēviča 5376 01:37:30 SZ2 118 S194 +40:46 +40:46 00:03:55 582 78 660
658 Ieva Grauduma 5446 Accenture 01:37:31 SZ2 119 S195 +40:47 +40:47 00:02:18 582 133 715
659 Edgars Paegle 5936 Accenture 01:37:31 VZ2 277 V464 +48:15 +48:15 00:01:27 505 209 714
660 Auce Auškāpa 5935 Kocēnu novads 01:37:33 SZ2 121 S196 +40:49 +40:49 00:04:17 582 72 654
661 Kristiāna Dance 15396 01:37:33 SZ2 120 S197 +40:49 +40:49 00:03:08 582 98 680
662 Sindija Sirmā 5236 Guddžobs Guddans 01:37:35 SZ2 122 S198 +40:51 +40:51 00:03:46 581 81 662
663 Guntis Šīmanis 5336 01:37:36 VZ2 278 V465 +48:20 +48:20 00:03:33 505 86 591
664 Linda Sinka 5834 Trīs buki 01:37:36 SZ2 123 S199 +40:52 +40:52 00:03:15 581 94 675
665 Aleksejs Žiļcovs 5491 VAS Latvijas gaisa satiksme 01:37:40 VZ2 279 V466 +48:25 +48:25 00:04:02 504 75 579
666 Gints Gasiņš 5523 01:37:43 VZ2 280 V467 +48:27 +48:27 00:03:55 504 77 581
667 Aivars Malacanovs 5350 01:37:46 VZ3 96 V468 +48:30 +41:51 00:03:09 504 96 600
668 Kristīne Freimane 5438 Accenture 01:37:46 SZ2 124 S200 +41:02 +41:02 00:03:07 580 98 678
669 Rūdolfs Abiļevs 5456 New village Workout 01:37:50 VZ2 281 V469 +48:34 +48:34 00:03:42 504 82 586
670 Inese Kazarevska 5331 01:37:51 SZ3 46 S201 +41:07 +31:25 00:04:17 580 72 652
671 Mārcis Mežajevs 15379 Iecava 01:37:51 VZ1 70 V470 +48:36 +44:54 00:03:18 503 92 595
672 Anna Zara 5920 PATRIA NAA 01:37:55 SZ1 27 S202 +41:11 +37:49 00:03:30 579 87 666
673 Anna Krasovska 6048 Kocēnu novads 1 01:37:59 SZ2 125 S203 +41:15 +41:15 00:03:46 579 81 660
674 Krists Ziemelis 5451 01:38:01 VZ2 282 V471 +48:46 +48:46 00:03:10 503 96 599
675 Kristīne Grava 15412 01:38:02 SZ2 126 S204 +41:17 +41:17 00:03:01 579 101 680
676 Lina Robate 5107 01:38:02 SZ3 47 S205 +41:18 +31:36 00:03:29 579 88 667
677 Ieva Kļaviņa Kindzule 5103 01:38:04 SZ2 127 S206 +41:20 +41:20 00:03:13 579 95 674
678 Liene Sirmā 5329 01:38:07 SZ2 128 S207 +41:23 +41:23 00:04:05 578 75 653
679 Tatjana Vološčuka 5740 01:38:10 SZ2 129 S208 +41:26 +41:26 00:02:34 578 119 697
680 Maruta Krūmiņa 5436 Maratona klubs 01:38:11 SZ2 130 S209 +41:27 +41:27 00:03:48 578 80 658
681 Krišs Borītis 5980 Deered 01:38:12 VZ2 283 V472 +48:56 +48:56 00:03:45 502 81 583
682 Sigita Šilinska 5240 01:38:13 SZ3 48 S210 +41:29 +31:47 00:03:31 578 87 665
683 Kristīne Vītola 5680 01:38:16 SZ2 131 S211 +41:32 +41:32 00:03:06 577 99 676
684 Roberts Vītols 5681 01:38:16 VZ2 284 V473 +49:00 +49:00 00:02:38 501 115 616
685 Erlands Krivāns 5697 Fizio AZ 01:38:21 VZ2 285 V474 +49:05 +49:05 00:03:23 501 90 591
686 Armands Šaraks 6058 01:38:26 VZ2 286 V475 +49:11 +49:11 00:03:47 500 80 580
687 Maksims Ivanovs 5115 01:38:27 VZ2 287 V476 +49:11 +49:11 00:02:47 500 109 609
688 Marika Kalniņa 5303 01:38:32 SZ3 49 S212 +41:48 +32:06 00:03:39 576 84 660
689 Paula Pakule 6008 PH Print 01:38:32 SZ2 132 S213 +41:48 +41:48 00:03:57 576 77 653
690 Dainis Sakalausks 5024 Vudlande 01:38:34 VZ3 97 V477 +49:18 +42:39 00:02:09 500 141 641
691 Simona Helmane 5902 01:38:39 SZ1 28 S214 +41:55 +38:32 00:03:42 575 83 658
692 Anda Ozoliņa 5185 01:38:41 SZ3 50 S215 +41:57 +32:15 00:03:34 575 86 661
693 Krists Pakulis 5264 DOBELE 01:38:47 VZ2 288 V478 +49:32 +49:32 00:03:33 499 86 585
694 Ivonna Stefanišina 5954 Luminor 01:38:51 SZ2 133 S216 +42:07 +42:07 00:03:40 574 84 658
695 Ieva Kalere 5424 01:38:54 SZ2 134 S217 +42:10 +42:10 00:03:12 574 96 670
696 Aleksandrs Ciguļins 5341 01:38:59 VZ2 289 V479 +49:44 +49:44 00:03:25 498 89 587
697 Uldis Benhens 6118 Lyngson 01:38:59 VZ3 98 V480 +49:43 +43:04 00:03:27 498 88 586
698 Marks Maro Strazdiņš 5067 STRAZDIŅI 01:39:00 VZ1 72 V481 +49:44 +46:02 00:02:03 498 148 646
699 Mārtiņš Arkādijs Strazdiņš 5201 STRAZDIŅI 01:39:00 VZ1 71 V482 +49:44 +46:02 00:02:48 498 109 607
700 Lija Krieva 5328 William Jones 01:39:02 SZ2 135 S218 +42:18 +42:18 00:03:19 573 92 665
701 Līga Kalniņa 5343 Swedbank 01:39:03 SZ2 136 S219 +42:19 +42:19 00:03:42 573 83 656
702 Peep Ristmägi 5539 JK HERMES 01:39:03 VZ4 24 V483 +49:47 +35:49 00:03:03 497 100 597
703 Ieva Ustupa 5685 Burbulīte un radi 01:39:12 SZ3 51 S220 +42:28 +32:46 00:03:09 572 97 669
704 Kristīne Leja 5459 01:39:16 SZ2 137 S221 +42:32 +42:32 00:03:17 572 93 665
705 Miks Locis 6104 Lynxdojo 01:39:24 VZ2 290 V484 +50:08 +50:08 00:03:43 496 82 578
706 Daina Reveliņa 5421 RWA 01:39:26 SZ3 52 S222 +42:42 +33:00 00:04:00 571 76 647
707 Kristīne Karsa 5138 01:39:27 SZ2 139 S223 +42:43 +42:43 00:04:24 570 70 640
708 Alīna Fisenkova 6115 Lacerta Running Team 01:39:27 SZ2 138 S224 +42:43 +42:43 00:03:38 571 84 655
709 Inese Miltiņa 5727 01:39:28 SZ3 53 S225 +42:44 +33:02 00:03:53 570 79 649
710 Inga Lekstīte 5997 Trīnīši 01:39:28 SZ2 140 S226 +42:44 +42:44 00:03:23 570 91 661
711 Lelde Grīnvalde 5404 01:39:30 SZ2 141 S227 +42:46 +42:46 00:03:00 570 102 672
712 Egija Veide 5261 DC VECSALACAS UNITED 01:39:33 SZ2 142 S228 +42:49 +42:49 00:03:18 570 93 663
713 John Aage Andersen 5526 Atea Global Services 01:39:33 VZ4 25 V485 +50:17 +36:19 00:03:20 495 91 586
714 Linards Birznieks 5079 01:39:34 VZ2 291 V486 +50:18 +50:18 00:03:05 495 98 593
715 Ance Bičuka 5431 01:39:34 SZ2 143 S229 +42:50 +42:50 00:03:16 570 94 664
716 Matīss Karlsons 5575 01:39:38 VZ2 292 V487 +50:22 +50:22 00:03:04 494 99 593
717 Daiga Greiškāne 5581 VSK Noskrien 01:39:38 SZ3 54 S230 +42:54 +33:12 00:03:32 569 87 656
718 Lelde Strautiņa 5452 HighFive 01:39:45 SZ2 144 S231 +43:00 +43:00 00:03:16 569 94 663
719 Edgars Indrušonoks 5714 Selga 01:39:45 VZ2 293 V488 +50:29 +50:29 00:03:11 494 95 589
720 Anna Maximova 15390 01:39:45 SZ3 55 S232 +43:01 +33:19 00:04:04 569 75 644
721 Mihails Jazvinskis 15376 01:39:46 VZ2 294 V489 +50:30 +50:30 00:03:26 494 88 582
722 Dace Bērziņa 5759 01:39:49 SZ3 56 S233 +43:04 +33:22 00:03:29 568 88 656
723 Karlīna Ozoliņa 5448 01:39:57 SZ2 145 S234 +43:13 +43:13 00:03:14 568 95 663
724 Monta Peciņa 5824 Māsas Peciņas 01:40:02 SZ2 146 S235 +43:18 +43:18 00:03:35 567 85 652
725 Maija Ceruka 5717 Mežmalas 01:40:07 SZ2 147 S236 +43:23 +43:23 00:03:51 567 79 646
726 Ieva Leikarte 5228 01:40:08 SZ3 57 S237 +43:23 +33:41 00:03:36 567 85 652
727 Vilnis Lībeks 5415 01:40:08 VZ1 73 V490 +50:53 +47:10 00:03:13 492 94 586
728 Kintija Celmiņa 5799 01:40:15 SZ1 29 S238 +43:31 +40:09 00:03:13 566 95 661
729 Anastasija Oleinika 5568 01:40:22 SZ2 148 S239 +43:38 +43:38 00:02:30 565 123 688
730 Genadijs Kamkalovs 5569 01:40:23 VZ3 99 V491 +51:07 +44:28 00:02:30 491 122 613
731 Evita Ansone 5915 TEKNOS 01:40:25 SZ2 149 S240 +43:41 +43:41 00:03:58 565 77 642
732 Ivars Liepiņš 5518 Lustes 01:40:32 VZ3 100 V492 +51:17 +44:37 00:03:51 490 79 569
733 Inese Jevsejčika 5059 MRC 01:40:34 SZ2 150 S241 +43:50 +43:50 00:03:20 564 92 656
734 Lauris Ikaunieks 5188 01:40:38 VZ1 74 V493 +51:23 +47:40 00:02:56 490 103 593
735 Agnese Goba 15388 01:40:42 SZ2 151 S242 +43:58 +43:58 00:03:50 563 80 643
736 Rinolds Rozentāls 5471 01:40:43 VZ3 101 V494 +51:28 +44:48 00:03:05 489 98 587
737 Signe Tuklere 6061 Ieskriet kontrollaikā 01:40:46 SZ2 152 S243 +44:02 +44:02 00:03:30 563 87 650
738 Inga Vīksna 5423 Kocēnu MTB 01:40:50 SZ3 58 S244 +44:06 +34:23 00:03:36 563 85 648
739 Andis Drengers 15383 Mārupe 01:40:53 VZ3 102 V495 +51:37 +44:58 00:03:08 488 97 585
740 Jānis Pērkons 15409 Exigen Services Latvia #optimized4running 01:40:54 VZ3 103 V496 +51:39 +44:59 00:03:36 488 85 573
741 Ilze Sniega 5242 01:40:57 SZ2 153 S245 +44:13 +44:13 00:03:53 562 79 641
742 Reno Eizenbārdis 5046 Nūjo Ventspils 01:41:00 VZ3 104 V497 +51:44 +45:05 00:02:49 488 108 596
743 Agnese Zīlīte 5520 01:41:04 SZ2 154 S246 +44:20 +44:20 00:03:46 561 81 642
744 Raitis Vilsdorfs 5521 01:41:04 VZ2 295 V498 +51:48 +51:48 00:03:44 487 82 569
745 Uldis Reinicāns 5205 01:41:07 VZ3 105 V499 +51:51 +45:12 00:02:28 487 123 610
746 Nikola Apsīte 5781 2KOKI 01:41:14 SZ1 30 S247 +44:29 +41:07 00:03:08 561 97 658
747 Aleksejs Čuvailovs 5772 SPORTLAND 01:41:17 VZ2 296 V500 +52:02 +52:02 00:04:03 486 75 561
748 Kristīne Priede 6030 01:41:27 SZ3 59 S248 +44:43 +35:00 00:03:51 559 79 638
749 Sanita Adamoviča 5750 01:41:30 SZ2 155 S249 +44:46 +44:46 00:04:56 559 62 621
750 Sandra Strēle 5029 01:41:32 SZ2 156 S250 +44:48 +44:48 00:03:55 559 78 637
751 Viola Bundzēna 5320 01:41:32 SZ3 60 S251 +44:48 +35:06 00:03:39 559 84 643
752 Jurģis Jurčenko 15407 01:41:38 VZ2 297 V501 +52:22 +52:22 00:03:14 485 94 579
753 Sanita Mazure 5197 Legs Miserables 01:41:40 SZ2 157 S252 +44:56 +44:56 00:03:48 558 81 639
754 Sintija Ozoliņa 5365 Maratona klubs 01:41:45 SZ2 158 S253 +45:01 +45:01 00:03:09 558 97 655
755 Anna Grāmatniece 5808 01:41:46 SZ4 6 S254 +45:02 +37:37 00:03:59 558 77 635
756 Rolands Šusts 6006 01:41:48 VZ2 298 V502 +52:32 +52:32 00:04:07 484 74 558
757 Guntars Balodis 5222 01:41:52 VZ4 26 V503 +52:36 +38:38 00:03:49 484 80 564
758 Evita Pauriņa 5430 01:41:56 SZ3 61 S255 +45:12 +35:30 00:03:13 557 95 652
759 Jeļena Ždaņenko 5957 Bioderma 01:42:03 SZ2 159 S256 +45:19 +45:19 00:03:08 556 98 654
760 Jekaterina Borodavko 5334 01:42:04 SZ2 160 S257 +45:20 +45:20 00:03:34 556 86 642
761 Inga Priedīte 5580 Latvijas Finieris 01:42:10 SZ3 62 S258 +45:25 +35:43 00:03:50 555 80 635
762 Līga Zeme 5151 Kuldīga 01:42:11 SZ2 161 S259 +45:27 +45:27 00:03:37 555 85 640
763 Evita Ozoliņa 5983 01:42:28 SZ2 162 S260 +45:44 +45:44 00:03:12 554 96 650
764 Zanda Gulbe 5817 01:42:29 SZ2 163 S261 +45:44 +45:44 00:03:04 554 100 654
765 Ieva Smildziņa 5093 01:42:31 SZ2 164 S262 +45:47 +45:47 00:04:10 553 73 626
766 Līga Urme 6013 PH Print 01:42:33 SZ2 165 S263 +45:49 +45:49 00:03:34 553 86 639
767 Sintija Ozoliņa 5694 Jaunmārupes skrējēji 01:42:34 SZ3 63 S264 +45:50 +36:08 00:03:27 553 89 642
768 Edīte Šnikvalde 5035 01:42:38 SZ2 166 S265 +45:54 +45:54 00:03:45 553 82 635
769 Toms Krauklis 5576 01:42:38 VZ2 299 V504 +53:22 +53:22 00:03:16 480 93 573
770 Vita Helmane 5899 01:42:39 SZ3 64 S266 +45:54 +36:12 00:04:17 553 72 625
771 Valērija Vtorova 5778 SPORTLAND 01:42:40 SZ2 167 S267 +45:56 +45:56 00:03:32 553 86 639
772 Ivo Kovaļevskis 5181 Mazie 01:42:43 VZ2 300 V505 +53:28 +53:28 00:04:48 480 63 543
773 Viktors Artamonovs 5230 01:42:50 VZ2 301 V506 +53:35 +53:35 00:04:15 479 72 551
774 Signe Simsone 5843 01:42:52 SZ1 31 S268 +46:08 +42:46 00:03:25 552 90 642
775 Adrija Muša 5693 01:43:04 SZ3 65 S269 +46:20 +36:38 00:03:31 550 87 637
776 Laura Lukstaraupa 5809 01:43:05 SZ2 168 S270 +46:21 +46:21 00:03:47 550 81 631
777 Ilze Zēberga 5434 01:43:08 SZ2 169 S271 +46:24 +46:24 00:03:52 550 79 629
778 Jānis Dainis 15366 Kocēnu novads 1 01:43:08 VZ4 27 V507 +53:53 +39:54 00:02:00 478 151 629
779 Jautrīte Pluša 6082 01:43:10 SZ2 170 S272 +46:26 +46:26 00:03:56 550 78 628
780 Evita Zemlīte 5337 01:43:11 SZ3 66 S273 +46:27 +36:45 00:03:38 550 84 634
781 Anastasija Samete 5482 01:43:12 SZ2 171 S274 +46:28 +46:28 00:03:35 550 85 635
782 Maruta Rancāne 5525 Visma Active 01:43:14 SZ2 172 S275 +46:30 +46:30 00:03:38 550 84 634
783 Dace Sēja 6103 Ņiprie ikri 01:43:18 SZ3 67 S276 +46:34 +36:51 00:03:43 549 82 631
784 Ieva Ķēde Ķēdža 5213 Kašķīgie 01:43:24 SZ2 173 S277 +46:40 +46:40 00:03:31 549 87 636
785 Arta Silkāne 5285 01:43:34 SZ3 68 S278 +46:50 +37:08 00:04:22 548 70 618
786 Krista Ķīse 5550 01:43:34 SZ1 32 S279 +46:50 +43:28 00:02:50 548 108 656
787 Elizabete Ločmele 6100 VSK “Burkānciems & Co” 01:43:34 SZ1 33 S280 +46:50 +43:28 00:02:15 548 135 683
788 Linda Medne 5182 Saldus Boksa klubs 01:43:43 SZ2 174 S281 +46:58 +46:58 00:03:36 547 85 632
789 Kristaps Štelmahers 5117 KALĒJS 01:43:45 VZ2 302 V508 +54:30 +54:30 00:03:59 475 76 551
790 Edgars Bērziņš 5720 BALTAIS 01:44:00 VZ2 303 V509 +54:44 +54:44 00:01:36 474 188 662
791 Katrīne Tīruma 5947 Luminor 01:44:07 SZ1 34 S282 +47:23 +44:01 00:04:49 545 64 609
792 Normunds Vilūns 5793 VSK Noskrien Seniori 01:44:13 VZ4 28 V510 +54:57 +40:59 00:03:58 473 77 550
793 Inese Tohva 5300 Engures vidusskola 01:44:15 SZ3 69 S283 +47:31 +37:49 00:02:56 544 104 648
794 Jānis Sīpols 5122 01:44:18 VZ3 106 V511 +55:03 +48:23 00:02:55 472 104 576
795 Inita Drēziņa 7341 01:44:18 SZ3 70 S284 +47:34 +37:52 00:03:37 544 85 629
796 Laura Barauska 5323 01:44:20 SZ1 35 S285 +47:36 +44:14 00:03:55 544 78 622
797 Laura Priedīte 6020 01:44:22 SZ3 71 S286 +47:38 +37:56 00:03:24 544 90 634
798 Ilze Malovka 5212 01:44:23 SZ2 175 S287 +47:39 +47:39 00:03:36 544 85 629
799 Anna Greitāne 5654 Lynxdojo 01:44:26 SZ1 36 S288 +47:42 +44:19 00:03:23 543 91 634
800 Līga Riņķe 5882 SPORTLAND 01:44:26 SZ2 176 S289 +47:42 +47:42 00:03:47 543 81 624
801 Sanita Sināte 5148 01:44:40 SZ2 177 S290 +47:56 +47:56 00:03:48 542 81 623
802 Selva Ločmele 5517 Engures sportam 01:44:42 SZ2 178 S291 +47:58 +47:58 00:03:55 542 78 620
803 Baiba Bule 5171 Swedbank 01:44:46 SZ2 179 S292 +48:02 +48:02 00:03:59 542 77 619
804 Ritma Kamendere 5911 01:44:48 SZ2 180 S293 +48:04 +48:04 00:03:55 541 78 619
805 Ieva Šakena 5419 01:44:55 SZ3 72 S294 +48:11 +38:29 00:03:54 541 78 619
806 Edvīns Helmanis 5904 01:44:55 VZ3 107 V512 +55:39 +49:00 00:03:46 470 81 551
807 Kristaps Brizga 6038 Olainfarm 01:45:01 VZ2 304 V513 +55:45 +55:45 00:02:04 469 147 616
808 Donats Urtāns 6055 VANAGI 01:45:04 VZ1 75 V514 +55:48 +52:06 00:02:55 469 104 573
809 Ruta Mālniece 5607 AkmensDizains.lv 01:45:05 SZ2 181 S295 +48:21 +48:21 00:04:05 540 75 615
810 Zane Boitmane-priedēna 5854 Maratona klubs 01:45:17 SZ3 73 S296 +48:33 +38:50 00:03:00 539 102 641
811 Linda Bērziņa 5608 Virsotne/MARMOT 01:45:20 SZ2 182 S297 +48:36 +48:36 00:03:53 539 79 618
812 Anna Dance 5012 Rigas Satiksme 01:45:29 SZ3 74 S298 +48:45 +39:03 00:03:03 538 100 638
813 Madara Liepa 5458 01:45:34 SZ2 183 S299 +48:50 +48:50 00:03:14 537 94 631
814 Antons Fedorenko 5579 01:45:35 VZ2 305 V515 +56:19 +56:19 00:03:17 467 92 559
815 Jevgenija Jasāne 5962 Bioderma 01:45:36 SZ2 184 S300 +48:52 +48:52 00:04:00 537 76 613
816 Guntars Ļaudams 5314 Aizpute 01:45:43 VZ3 108 V516 +56:28 +49:49 00:04:34 466 67 533
817 Zita Kreinerte 5037 01:45:46 SZ2 185 S301 +49:02 +49:02 00:03:17 536 93 629
818 Anna Krek 5311 01:45:57 SZ2 186 S302 +49:13 +49:13 00:03:33 536 86 622
819 Līva Skolmeistare 5618 01:45:58 SZ2 187 S303 +49:14 +49:14 00:03:19 535 92 627
820 Elmārs Martinsons 5111 EY 01:46:06 VZ3 109 V517 +56:50 +50:11 00:02:51 464 106 570
821 Inta Hansone 5193 01:46:07 SZ3 75 S304 +49:23 +39:41 00:04:06 535 75 610
822 Žanna Matrosova 5158 01:46:11 SZ2 188 S305 +49:27 +49:27 00:03:30 534 88 622
823 Daniela Kārkle 5191 Smaida līnija 01:46:12 SZ2 189 S306 +49:28 +49:28 00:03:32 534 87 621
824 Kārlis Bērziņš 5101 Latvijas Finieris 01:46:13 VZ2 306 V518 +56:57 +56:57 00:03:39 464 83 547
825 Anda Platače 5422 01:46:20 SZ2 190 S307 +49:36 +49:36 00:03:50 534 80 614
826 Māris Valtiņš 5796 01:46:22 VZ4 29 V519 +57:06 +43:08 00:04:55 463 62 525
827 Armands Bricis 5307 01:46:30 VZ3 110 V520 +57:14 +50:35 00:04:30 463 67 530
828 Jānis Eglītis 5217 Biznesa parks ABAVA 01:46:32 VZ2 307 V521 +57:16 +57:16 00:03:21 462 91 553
829 Laila Ceika 5721 01:46:57 SZ4 7 S308 +50:13 +42:47 00:04:04 531 75 606
830 Ina Lībeka 5414 01:47:07 SZ3 76 S309 +50:23 +40:41 00:03:55 530 78 608
831 Vita Maizite 5864 01:47:08 SZ2 191 S310 +50:24 +50:24 00:03:00 530 102 632
832 Sandra Upena 5172 01:47:15 SZ2 192 S311 +50:31 +50:31 00:04:27 529 69 598
833 Renāte Kubliņa-Ķemere 5051 01:47:16 SZ2 194 S312 +50:32 +50:32 00:04:15 529 72 601
834 Līga Zaltāne 5527 Swedbank 01:47:16 SZ2 193 S313 +50:32 +50:32 00:03:29 529 88 617
835 Ivārs Melnis 5925 Olainfarm 01:47:17 VZ4 30 V522 +58:01 +44:03 00:04:08 459 74 533
836 Anastasija Sardiko 5701 Accenture 01:47:27 SZ2 195 S314 +50:43 +50:43 00:03:55 528 78 606
837 Edgars Rēķis 6109 Accenture 01:47:27 VZ2 308 V523 +58:11 +58:11 00:02:34 458 118 576
838 Zinaida Grīnberga 5190 LSC 01:47:30 SZ4 8 S315 +50:46 +43:20 00:04:11 528 73 601
839 Olga Vasiļjeva 5066 01:47:33 SZ2 196 S316 +50:49 +50:49 00:03:54 528 79 607
840 Laima Letiņa 5828 01:47:38 SZ2 197 S317 +50:54 +50:54 00:04:04 527 75 602
841 Markuss Gaļinovskis 6074 RUN 4 SUN 01:47:55 VZ1 76 V524 +58:39 +54:57 00:03:40 457 83 540
842 Gita Ramane 6002 PH Print 01:47:57 SZ2 198 S318 +51:13 +51:13 00:04:02 526 76 602
843 Gerda Markus 5659 01:48:02 SZ3 77 S319 +51:18 +41:36 00:03:41 525 83 608
844 Mārtiņš Sproģis 5543 01:48:16 VZ2 309 V525 +59:00 +59:00 00:01:55 455 158 613
845 Mikus Jirgensons 5563 01:48:16 VZ1 77 V526 +59:01 +55:19 00:03:37 455 84 539
846 Jonatans Vēvers 5564 01:48:17 VZ1 78 V527 +59:02 +55:20 00:03:01 455 101 556
847 Zane Zilberga 5109 EY 01:48:23 SZ2 199 S320 +51:39 +51:39 00:04:11 524 73 597
848 Gunta Grīnvalde 6102 EY 01:48:23 SZ2 200 S321 +51:39 +51:39 00:04:13 524 73 597
849 Aļona Arnicāne 5417 Ezīši miglā 01:48:29 SZ3 78 S322 +51:45 +42:03 00:04:06 523 75 598
850 Nora Zvirbule 5662 01:48:32 SZ2 201 S323 +51:48 +51:48 00:03:24 523 90 613
851 Artis Stieciņš 5401 SD Trading 01:48:33 VZ3 111 V528 +59:17 +52:38 00:04:30 454 68 522
852 Kristiāna Upeniece 5555 01:48:38 SZ1 37 S324 +51:54 +48:32 00:03:54 522 78 600
853 Sofja Gavrilova 5085 Olainfarm 01:48:47 SZ2 202 S325 +52:03 +52:03 00:03:47 522 81 603
854 Agnese Ose 5755 BALTAIS 01:48:51 SZ2 203 S326 +52:07 +52:07 00:03:38 521 84 605
855 Dāniels Ziemelis 5001 Ašās kājas ZID 01:48:54 VZ1 79 V529 +59:38 +55:56 00:01:41 452 180 632
856 Jolanta Kravale 5871 01:48:59 SZ3 79 S327 +52:15 +42:33 00:03:50 521 80 601
857 Ernests Važa 5800 01:49:07 VZ2 310 V530 +59:51 +59:51 00:01:10 451 260 711
858 Linda Peciņa 5823 Māsas Peciņas 01:49:07 SZ2 204 S328 +52:23 +52:23 00:03:47 520 81 601
859 Daina Grundšteina 5971 Baltais 01:49:12 SZ3 80 S329 +52:28 +42:46 00:04:40 520 66 586
860 Zane Galdiņa 5706 01:49:14 SZ2 205 S330 +52:30 +52:30 00:05:00 519 61 580
861 Gundega Groma 5533 01:49:17 SZ3 81 S331 +52:33 +42:51 00:04:31 519 68 587
862 Valerijs Smirnovs 5179 01:49:19 VZ4 31 V531 +1:00:03 +46:05 00:04:04 451 75 526
863 Ilga Melne 5816 Olainfarm 01:49:31 SZ1 38 S332 +52:47 +49:24 00:04:33 518 67 585
864 Inese Grigale 6034 Šamejie 01:49:35 SZ1 39 S333 +52:51 +49:29 00:04:33 518 67 585
865 Sandija Novicka 5418 01:49:47 SZ3 82 S334 +53:02 +43:20 00:03:55 517 78 595
866 Ilze Vācere 6009 Team Kažemāka / Noskrien 01:49:49 SZ3 83 S335 +53:05 +43:23 00:03:05 517 99 616
867 Linda Vāgnere 5304 01:49:56 SZ2 206 S336 +53:12 +53:12 00:03:41 516 83 599
868 Inga Briede 5510 01:50:02 SZ2 207 S337 +53:17 +53:17 00:04:02 516 76 592
869 Anete Tone 5437 DNB Servisa centrs 01:50:05 SZ2 208 S338 +53:21 +53:21 00:04:17 515 71 586
870 Marta Gernere 5687 01:50:10 SZ2 209 S339 +53:26 +53:26 00:03:34 515 86 601
871 Laija Silauniece 6087 DNB Servisa centrs 01:50:12 SZ2 210 S340 +53:28 +53:28 00:04:31 515 68 583
872 Svetlana Čursina 5170 ChursinTeam 01:50:16 SZ2 211 S341 +53:32 +53:32 00:02:52 515 107 622
873 Sandris Līdums 5673 Latvijas Finieris 01:50:16 VZ3 112 V532 +1:01:00 +54:21 00:02:46 447 110 557
874 Raivis Pauls 5479 HCP 01:50:17 VZ2 311 V533 +1:01:02 +1:01:02 00:03:44 447 81 528
875 Guna Lipska 5945 01:50:18 SZ1 40 S342 +53:34 +50:12 00:03:25 514 90 604
876 Līva Leja 5573 01:50:19 SZ2 212 S343 +53:35 +53:35 00:03:49 514 80 594
877 Artūrs Levins 5069 Olainfarm 01:50:21 VZ2 312 V534 +1:01:05 +1:01:05 00:02:51 446 106 552
878 Emīls Bērziņš 5478 01:50:23 VZ1 80 V535 +1:01:07 +57:25 00:04:16 446 71 517
879 Inga Zāle 6113 01:50:29 SZ4 9 S344 +53:45 +46:19 00:03:55 514 78 592
880 Valdis Vanags 5141 DC VECSALACAS UNITED 01:50:34 VZ2 313 V536 +1:01:19 +1:01:19 00:05:33 446 55 501
881 Dzintars Boldāns 5600 DzSK Lokomotīve 01:50:34 VZ3 113 V537 +1:01:18 +54:39 00:03:52 446 79 525
882 Ieva Liepiņa 5184 01:50:49 SZ2 213 S345 +54:05 +54:05 00:04:04 512 75 587
883 Santa Siksna 5060 01:50:55 SZ3 84 S346 +54:11 +44:28 00:04:03 512 76 588
884 Agnese Nastaja 5549 mammadaba 01:51:13 SZ2 214 S347 +54:29 +54:29 00:04:51 510 63 573
885 Laima Magure 6071 DzSK Lokomotīve 01:51:20 SZ2 215 S348 +54:36 +54:36 00:04:00 510 76 586
886 Zita Štrausa 5235 Tukuma 2. vidusskola 01:51:25 SZ4 10 S349 +54:41 +47:15 00:04:11 509 73 582
887 Santa Bērziņa 5053 4B 01:51:43 SZ2 216 S350 +54:59 +54:59 00:04:21 508 70 578
888 Anatolijs Kelberers 5675 Mailigen 01:51:43 VZ4 32 V538 +1:02:28 +48:29 00:04:03 441 75 516
889 Olga Dadeika 5082 Swedbank 01:51:50 SZ3 85 S351 +55:05 +45:23 00:04:40 507 66 573
890 Ivars Vācers 6007 01:51:53 VZ2 314 V539 +1:02:37 +1:02:37 00:01:57 440 155 595
891 Ulla Bogdanoviča 5489 01:51:54 SZ2 217 S352 +55:10 +55:10 00:04:35 507 67 574
892 Zane Mirdza Paikena 5616 Domdaris 01:52:00 SZ2 218 S353 +55:16 +55:16 00:04:25 507 69 576
893 Sintija Borskoviča 5015 PRINTFUL 01:52:12 SZ2 219 S354 +55:28 +55:28 00:04:05 506 75 581
894 Elīza Ozoliņa 5447 01:52:13 SZ2 220 S355 +55:29 +55:29 00:03:25 506 89 595
895 Lelde Keiša 5153 01:52:20 SZ2 221 S356 +55:36 +55:36 00:03:48 505 81 586
896 Arta Kudlāne 5866 01:52:34 SZ2 222 S357 +55:50 +55:50 00:03:45 504 82 586
897 Santa Jakovļeva 5112 01:52:42 SZ3 87 S358 +55:58 +46:16 00:03:48 503 81 584
898 Dace Šmite 5886 01:52:42 SZ3 86 S359 +55:58 +46:15 00:03:45 503 82 585
899 Sintija Elizabete Prince 5406 01:52:43 SZ1 41 S360 +55:59 +52:37 00:03:47 503 81 584
900 Uldis Germans 5907 01:52:48 VZ2 315 V540 +1:03:32 +1:03:32 00:03:31 437 86 523
901 Matīss Eglītis 5837 01:53:07 VZ1 81 V541 +1:03:51 +1:00:09 00:03:39 436 83 519
902 Santa Ulmane 6066 Kalnu Lapsiņas 01:53:12 SZ2 223 S361 +56:28 +56:28 00:04:32 501 68 569
903 Diāna Ceika 5638 01:53:14 SZ3 88 S362 +56:30 +46:48 00:03:48 501 81 582
904 Laura Rusule 5383 01:53:18 SZ2 224 S363 +56:34 +56:34 00:04:03 501 76 577
905 Solvita Bērziša 5979 Accenture 01:53:26 SZ2 225 S364 +56:42 +56:42 00:04:21 500 70 570
906 Jānis Ronis 5756 DPD LATVIJA 01:53:45 VZ3 114 V542 +1:04:30 +57:51 00:03:46 433 81 514
907 Ilona Urtāne 5493 01:53:54 SZ4 11 S365 +57:10 +49:44 00:03:53 498 79 577
908 Jakovs Ševčenko    5668 Olainfarm 01:53:56 VZ3 115 V543 +1:04:41 +58:01 00:03:59 432 76 508
909 Nora   Ševčenko    5669 Olainfarm 01:53:56 SZ3 89 S366 +57:12 +47:30 00:04:38 498 66 564
910 Simona Rutkovska 5442 SimoonskiTV 01:53:57 SZ1 42 S367 +57:13 +53:51 00:04:11 498 73 571
911 Juris Rāts 5853 kamparmazi 01:54:04 VZ4 33 V544 +1:04:48 +50:50 00:03:10 432 96 528
912 Dinara Bekeshova 5587 Accenture 01:54:07 SZ2 226 S368 +57:23 +57:23 00:04:12 497 73 570
913 Agnese Kleina 5815 Ķesterciems-Engures sportam. 01:54:10 SZ2 227 S369 +57:26 +57:26 00:04:01 497 76 573
914 Iveta Radiņa-Liepkaula 5973 SK TĒRAUDS 01:54:12 SZ3 90 S370 +57:28 +47:46 00:03:15 497 94 591
915 Inna Gusarova 5108 01:54:14 SZ2 228 S371 +57:30 +57:30 00:03:05 497 99 596
916 Inga Vate 5741 01:54:37 SZ3 91 S372 +57:53 +48:11 00:03:51 495 80 575
917 Linda Eizenbārde 5047 Nūjo Ventspils 01:54:43 SZ2 229 S373 +57:59 +57:59 00:03:10 495 96 591
918 Olga Grickevica 6067 01:54:49 SZ3 92 S374 +58:05 +48:23 00:04:05 494 75 569
919 Laura Sakne 5501 01:55:00 SZ1 43 S375 +58:15 +54:53 00:03:03 493 100 593
920 Rūdis Mālmeisters 5500 01:55:02 VZ1 82 V545 +1:05:47 +1:02:05 00:02:50 428 107 535
921 Gints Ronis 5798 Sirms Ronis un draugi 01:55:06 VZ3 116 V546 +1:05:50 +59:11 00:03:28 428 88 516
922 Alise Bērziņa 5786 Saldus sporta skola 01:55:26 SZ1 44 S376 +58:42 +55:19 00:04:17 492 71 563
923 Karīna Mamedova 5601 Daugavpils Runners 01:55:33 SZ2 230 S377 +58:49 +58:49 00:02:32 491 121 612
924 Alise Griķe 5910 Daugavpils Runners 01:55:34 SZ2 231 S378 +58:50 +58:50 00:03:44 491 82 573
925 Inese Biguze 5218 Biznesa parks ABAVA 01:55:38 SZ2 232 S379 +58:54 +58:54 00:04:01 491 76 567
926 Inese RĪna 5096 AnimalPlanet 01:55:54 SZ2 233 S380 +59:10 +59:10 00:05:00 490 61 551
927 Zane Butlere 5712 01:55:56 SZ3 93 S381 +59:12 +49:30 00:05:00 489 61 550
928 Zane Auziņa 5092 01:56:03 SZ2 234 S382 +59:19 +59:19 00:03:14 489 95 584
929 Vladislavs Voitehovičs 5087 Olainfarm 01:56:06 VZ2 316 V547 +1:06:50 +1:06:50 00:03:07 424 98 522
930 Ingus Celms 5730 01:56:27 VZ4 34 V548 +1:07:11 +53:13 00:04:55 423 62 485
931 Antra Enkure 5731 01:56:27 SZ3 94 S383 +59:43 +50:01 00:05:33 487 55 542
932 Laura Smukule 5530 01:57:11 SZ2 235 S384 +1:00:27 +1:00:27 00:05:19 484 58 542
933 Vera Panasina 5624 01:57:20 SZ2 236 S385 +1:00:36 +1:00:36 00:03:38 484 84 568
934 Jelena Stanovenko 5752 Atea Global Services 01:57:28 SZ2 237 S386 +1:00:43 +1:00:43 00:02:57 483 104 587
935 Dace Krama-Keirāne 6060 #erglisunpiekuns 01:57:29 SZ2 238 S387 +1:00:45 +1:00:45 00:03:20 483 92 575
936 Marta Dieviņa 5644 EY 01:57:30 SZ2 239 S388 +1:00:46 +1:00:46 00:02:56 483 104 587
937 Ksenija Kuzņecova 5762 Baltic international Bank 01:57:34 SZ1 45 S389 +1:00:50 +57:28 00:04:19 483 71 554
938 Jekaterina Kuzņecova 6000 Baltic international Bank 01:57:35 SZ2 240 S390 +1:00:51 +1:00:51 00:03:45 483 82 565
939 Ilona Ķikute 5722 01:57:43 SZ2 241 S391 +1:00:59 +1:00:59 00:04:54 482 63 545
940 Martins Ķikuts 5749 01:57:43 VZ1 83 V549 +1:08:27 +1:04:45 00:04:08 419 74 493
941 Ilva Sīpola 5123 01:57:57 SZ3 95 S392 +1:01:13 +51:31 00:04:19 481 71 552
942 Mečislavs Stanovenko 5716 01:58:05 VZ2 317 V550 +1:08:50 +1:08:50 00:03:56 417 77 494
943 Ainārs Zizlāns 5610 01:58:06 VZ3 117 V551 +1:08:51 +1:02:12 00:03:59 417 76 493
944 Madara Mētere 5777 SPORTLAND 01:58:18 SZ2 242 S393 +1:01:34 +1:01:34 00:05:22 480 57 537
945 Beāte Virskule 5411 01:58:53 SZ1 46 S394 +1:02:08 +58:46 00:03:10 477 97 574
946 Sanita Birzniece 5229 01:58:54 SZ3 96 S395 +1:02:10 +52:28 00:04:10 477 73 550
947 Solvita Depša 5131 01:59:17 SZ3 97 S396 +1:02:33 +52:51 00:04:17 476 71 547
948 Zlata Kallase 5272 01:59:20 SZ3 98 S397 +1:02:36 +52:54 00:05:09 475 59 534
949 Andis Ozoliņs 5382 Nūjo priekam 01:59:21 VZ4 35 V552 +1:10:05 +56:07 00:04:40 413 65 478
950 Diāna Šņepste 5215 01:59:27 SZ1 47 S398 +1:02:43 +59:20 00:04:43 475 65 540
951 Līga Birnbauma 5842 02:00:03 SZ3 99 S399 +1:03:19 +53:37 00:05:27 473 56 529
952 Natalia Krivenkova 5369 SKOBAR' 02:00:04 SZ3 100 S400 +1:03:20 +53:38 00:05:21 473 57 530
953 Valērijs Belokoņs 5280 Baltic international Bank 02:00:22 VZ4 36 V553 +1:11:06 +57:08 00:04:48 409 63 472
954 Anda Birģele 5844 02:00:24 SZ2 243 S401 +1:03:39 +1:03:39 00:03:49 471 80 551
955 Oksana Kļeimjonova 5274 02:00:28 SZ2 244 S402 +1:03:44 +1:03:44 00:03:56 471 78 549
956 Baiba Balode 5976 02:00:29 SZ2 245 S403 +1:03:45 +1:03:45 00:04:31 471 68 539
957 Dace Junaa 5470 02:01:00 SZ3 101 S404 +1:04:15 +54:33 00:03:49 469 80 549
958 Ieva Ceruka 5884 Mežmalas 02:01:06 SZ2 246 S405 +1:04:22 +1:04:22 00:04:48 469 64 533
959 Kristīne Gailīte 5194 02:01:17 SZ2 247 S406 +1:04:32 +1:04:32 00:03:34 468 86 554
960 Indra Anckiņa 5760 02:01:17 SZ2 248 S407 +1:04:33 +1:04:33 00:03:46 468 81 549
961 Liene Čevere 5258 02:02:04 SZ3 102 S408 +1:05:20 +55:38 00:04:29 465 68 533
962 Dace Marķitāne 5187 02:02:09 SZ2 249 S409 +1:05:25 +1:05:25 00:04:07 465 74 539
963 Inese Zepa 5002 Ašās kājas ZID 02:02:19 SZ2 250 S410 +1:05:35 +1:05:35 00:04:26 464 69 533
964 Edvards Eglītis 5130 Ašās kājas ZID 02:02:19 VZ2 318 V554 +1:13:04 +1:13:04 00:04:26 403 69 472
965 Agrita Lapinska 5790 02:02:21 SZ3 103 S411 +1:05:36 +55:54 00:03:09 464 97 561
966 Aleksandrs Voino 5677 02:02:25 VZ3 118 V555 +1:13:10 +1:06:31 00:04:01 402 76 478
967 Inese Bāriņa 6062 02:02:41 SZ3 104 S412 +1:05:57 +56:15 00:04:03 462 76 538
968 Santa Japeniņa 5589 02:02:47 SZ2 251 S413 +1:06:03 +1:06:03 00:03:21 462 91 553
969 Aija Strazda 5515 02:03:01 SZ2 252 S414 +1:06:17 +1:06:17 00:04:00 461 76 537
970 Romans Cvetkovs 5519 02:03:19 VZ2 319 V556 +1:14:04 +1:14:04 00:05:07 399 59 458
971 Theodore Liapman 5333 William Jones 02:03:32 VZ2 320 V557 +1:14:16 +1:14:16 00:03:13 399 95 494
972 Jurgita Gintauskienė 5013 Trail Kuršių Nerija, Lithuania 02:04:13 SZ2 253 S415 +1:07:29 +1:07:29 00:04:16 457 72 529
973 Baiba Dektere 5928 02:04:13 SZ2 254 S416 +1:07:29 +1:07:29 00:04:19 457 71 528
974 Gunita Rasmane 5017 PRINTFUL 02:04:19 SZ2 255 S417 +1:07:35 +1:07:35 00:04:32 456 67 523
975 Inga Riba 5252 Nūjo vesels 02:04:30 SZ4 12 S418 +1:07:46 +1:00:20 00:03:41 456 83 539
976 Iveta Zizlāne 5609 02:04:51 SZ4 13 S419 +1:08:07 +1:00:41 00:03:56 454 78 532
977 Aigars Rudzītis 5612 02:05:01 VZ2 321 V558 +1:15:46 +1:15:46 00:03:50 394 79 473
978 Egita Pumpure 5613 02:05:01 SZ3 105 S420 +1:08:17 +58:35 00:03:52 454 79 533
979 Andis Beitiks 5968 Nujo ar veju 02:05:21 VZ4 37 V559 +1:16:05 +1:02:07 00:03:40 393 83 476
980 Liene Salmane 5499 DNB Servisa centrs 02:06:44 SZ2 256 S421 +1:10:00 +1:10:00 00:03:40 448 83 531
981 Linda Fridrihsone 5384 02:06:49 SZ2 257 S422 +1:10:05 +1:10:05 00:05:17 447 58 505
982 Kristīne Meldere-Drāzniece 5574 02:06:55 SZ3 106 S423 +1:10:11 +1:00:28 00:03:57 447 77 524
983 Aleksandra Brombaha 5596 02:07:02 SZ1 48 S424 +1:10:18 +1:06:55 00:03:34 447 86 533
984 Romāns Kuročkins 5826 02:07:04 VZ2 322 V560 +1:17:48 +1:17:48 00:01:29 388 205 593
985 Elīna Budava 5498 Swedbank 02:07:29 SZ2 258 S425 +1:10:45 +1:10:45 00:04:13 445 73 518
986 Sergejs Noviks 5072 Starptautiskā lidosta Rīga 02:07:32 VZ3 119 V561 +1:18:16 +1:11:37 00:03:42 386 82 468
987 Matīss Simkevičs 15393 02:07:52 VZ1 84 V562 +1:18:37 +1:14:55 00:03:09 385 96 481
988 Līga Rakšte 5049 Maratona klubs 02:08:15 SZ2 259 S426 +1:11:31 +1:11:31 00:04:57 442 62 504
989 Inga Melne 5924 Olainfarm 02:08:16 SZ3 107 S427 +1:11:32 +1:01:50 00:04:34 442 67 509
990 Līga Simkeviča 15392 02:08:16 SZ2 260 S428 +1:11:31 +1:11:31 00:04:20 442 71 513
991 Jekaterina Seraja 5034 02:08:24 SZ2 261 S429 +1:11:40 +1:11:40 00:05:56 442 52 494
992 Evija Heniņa 5462 SK Katrīna 02:08:28 SZ3 108 S430 +1:11:44 +1:02:02 00:05:09 442 60 502
993 Sandra Bobrova 5475 02:08:49 SZ3 109 S431 +1:12:05 +1:02:23 00:04:51 440 63 503
994 Paula Bobrova 5476 02:08:49 SZ1 49 S432 +1:12:05 +1:08:43 00:02:58 440 103 543
995 Elīna Tračuma 5098 TOPS 02:08:58 SZ3 110 S433 +1:12:14 +1:02:32 00:04:50 440 63 503
996 Laura Balandiņa 5460 Nav 02:09:04 SZ1 50 S434 +1:12:20 +1:08:57 00:05:32 440 55 495
997 Elvis Budrecks 5995 Trīnīši 02:09:13 VZ1 85 V563 +1:19:57 +1:16:15 00:03:15 381 94 475
998 Sandis Krutovs 5787 cedric.lv 02:10:07 VZ2 323 V564 +1:20:52 +1:20:52 00:04:02 379 75 454
999 Rihards Valeniks 5509 CSDD Rēzeknes KAC 02:11:19 VZ3 120 V565 +1:22:04 +1:15:25 00:02:50 375 107 482
1000 Ilva Radziņa 5846 02:11:49 SZ3 111 S435 +1:15:05 +1:05:23 00:04:33 430 67 497
1001 Aiva ŠĒra 5326 ENGURES SPORTAM 02:12:00 SZ3 112 S436 +1:15:16 +1:05:34 00:04:15 430 72 502
1002 Elīna Birģele 5700 02:12:41 SZ1 51 S437 +1:15:57 +1:12:35 00:05:47 428 53 481
1003 Liene Avotiņa 5196 02:13:29 SZ3 113 S438 +1:16:45 +1:07:03 00:05:30 425 56 481
1004 Sanita Junele 5887 Selga 02:13:33 SZ2 262 S439 +1:16:49 +1:16:49 00:05:09 425 59 484
1005 Jānis Stukuls 5566 SK Katrīna 02:14:23 VZ4 38 V566 +1:25:07 +1:11:09 00:02:22 367 128 495
1006 Mairita Podniece 5567 SK Katrīna 02:14:24 SZ3 114 S440 +1:17:40 +1:07:58 00:02:56 422 104 526
1007 Verners Ozoliņš 5474 02:14:47 VZ1 86 V567 +1:25:31 +1:21:49 00:03:41 366 83 449
1008 Adriāna Ozoliņa 6022 ISK Ņiprie ikri 02:14:47 SZ1 52 S441 +1:18:03 +1:14:40 00:03:43 421 83 504
1009 Sanita Šaitere 5380 02:15:49 SZ3 115 S442 +1:19:05 +1:09:23 00:03:34 418 86 504
1010 Maira Balana 5353 02:15:50 SZ3 116 S443 +1:19:06 +1:09:24 00:04:20 418 71 489
1011 Sarmīte Loce 5200 Lynxdojo 02:17:08 SZ4 14 S444 +1:20:24 +1:12:58 00:03:29 414 88 502
1012 Andris Skapsts 5747 Lynxdojo 02:17:08 VZ4 39 V568 +1:27:53 +1:13:54 00:02:51 359 107 466
1013 Lilija Kazutina 5450 Emergn #optimized4running 02:17:15 SZ2 263 S445 +1:20:30 +1:20:30 00:04:18 413 71 484
1014 Anna Viktorija Lukjanska 5016 PRINTFUL 02:18:33 SZ1 53 S446 +1:21:49 +1:18:27 00:04:10 410 73 483
1015 Ilze Saukāne 5552 02:18:37 SZ3 117 S447 +1:21:53 +1:12:11 00:04:44 409 65 474
1016 Rita Bukovska 5281 02:19:36 SZ3 118 S448 +1:22:52 +1:13:10 00:03:33 406 86 492
1017 Sandra Krasucka 5894 02:19:46 SZ2 264 S449 +1:23:02 +1:23:02 00:02:50 406 108 514
1018 Vents Strautmanis 5703 02:19:47 VZ2 324 V569 +1:30:31 +1:30:31 00:02:47 352 109 461
1019 Jolanta Campion 5394 02:20:05 SZ3 119 S450 +1:23:21 +1:13:39 00:04:07 405 74 479
1020 Evita Reimane 5392 02:20:06 SZ3 120 S451 +1:23:22 +1:13:40 00:04:10 405 73 478
1021 Valerie Campion 5395 02:20:06 SZ1 54 S452 +1:23:22 +1:20:00 00:04:03 405 75 480
1022 Līga Laganovska 5199 LĒDMANE 02:20:45 SZ3 121 S453 +1:24:01 +1:14:19 00:03:49 403 80 483
1023 Maija Naumenko 5378 Gausā Jūdze 02:20:45 SZ4 15 S454 +1:24:01 +1:16:36 00:05:09 403 60 463
1024 Karīna Aksenoka 5027 02:20:52 SZ3 122 S455 +1:24:08 +1:14:26 00:04:57 403 62 465
1025 Līga Zvīdriņa 5626 02:22:08 SZ4 16 S456 +1:25:24 +1:17:58 00:04:13 399 73 472
1026 Māra Miķelsone 6092 Lynxdojo 02:22:15 SZ2 265 S457 +1:25:30 +1:25:30 00:03:20 399 92 491
1027 Bruno Ivanovs 5339 02:23:21 VZ1 87 V570 +1:34:06 +1:30:24 00:04:16 344 71 415
1028 Gunta Šlosberga 5340 02:23:21 SZ3 123 S458 +1:26:37 +1:16:55 00:04:17 396 71 467
1029 Irēna Šibeika 5363 Nūjo priekam 02:25:20 SZ4 17 S459 +1:28:36 +1:21:10 00:03:35 390 85 475
1030 Eduards Pāķis 5143 Saulkrasti SRT 02:25:29 VZ3 121 V571 +1:36:13 +1:29:34 00:01:00 339 300 639
1031 Iveta Dorbe 6023 02:26:28 SZ3 124 S460 +1:29:44 +1:20:02 00:04:02 387 76 463
1032 Brigita Pētersone 5481 02:27:05 SZ4 18 S461 +1:30:21 +1:22:55 00:04:01 386 76 462
1033 Ieva Gronska 5203 Engures Sportam 02:27:10 SZ3 125 S462 +1:30:26 +1:20:44 00:03:47 386 81 467
1034 Aivars Kronbergs 5315 TUKUMS 02:27:55 VZ4 40 V572 +1:38:40 +1:24:41 00:04:02 333 75 408
1035 Agris Skulte 5537 02:28:18 VZ2 325 V573 +1:39:03 +1:39:03 00:05:14 332 58 390
1036 Astra Breikša 5310 Nūjo priekam 02:28:21 SZ3 126 S463 +1:31:37 +1:21:55 00:03:34 382 86 468
1037 Dagmāra Freiberga 5317 02:28:47 SZ4 19 S464 +1:32:03 +1:24:37 00:04:48 381 64 445
1038 Aleksandrs Mortuļevs 5110 VAS Latvijas gaisa satiksme 02:35:57 VZ3 122 V574 +1:46:42 +1:40:03 00:01:36 316 189 505
1039 Renāte Rulle 5622 VAS Latvijas gaisa satiksme 02:35:57 SZ2 266 S465 +1:39:13 +1:39:13 00:03:28 364 88 452
1040 Māra Dīriņa 5623 Nūjo priekam 02:37:05 SZ4 20 S466 +1:40:21 +1:32:55 00:06:41 361 46 407
1041 Vigda Jirgensone 5381 Nūjo priekam 02:37:10 SZ4 21 S467 +1:40:26 +1:33:00 00:06:53 361 45 406
1042 Iveta Pucena 5653 SK Katrīna 02:40:31 SZ4 22 S468 +1:43:47 +1:36:21 00:06:14 353 49 402
1043 Liene Grosa 5782 02:42:07 SZ3 127 S469 +1:45:23 +1:35:41 00:05:18 350 58 408
1044 Sanita Blumberga 15414 02:43:29 SZ3 128 S470 +1:46:45 +1:37:03 00:03:36 347 85 432
1045 Ilvija Strikauska 5100 02:43:32 SZ3 129 S471 +1:46:48 +1:37:06 00:03:32 347 87 434
1046 Zane Auslande 5361 Lynxdojo 02:49:52 SZ2 267 S472 +1:53:08 +1:53:08 00:03:36 334 85 419
1047 Ilze Brauna 5761 Lynxdojo 02:49:53 SZ3 130 S473 +1:53:09 +1:43:27 00:03:38 334 84 418
1048 Lolita Palaima 5578 03:03:42 SZ3 132 S474 +2:06:58 +1:57:16 00:05:29 309 56 365
1049 Inga Ezeriņa 5602 Nūjo savam priekam 03:03:42 SZ3 131 S475 +2:06:57 +1:57:15 00:04:27 309 69 378
1050 Iveta Lanka 5140 03:16:37 SZ3 133 S476 +2:19:53 +2:10:11 00:04:42 289 65 354
1051 Jānis Celmiņš 5091 Lidosta:Rīga: 03:31:31 VZ2 326 V575 +2:42:16 +2:42:16 00:03:31 233 86 319
1052 Aivars Ulanovs 15406 DSQ
1053 Kristiāna Eglīte 5174 Siguldas maratona klubs DSQ
1054 Ilze Jurgelāne 5259 DSQ
1055 Solvita Štekerhofa 5366 Maratona klubs DSQ
1056 Linda Smalka 5583 DNB Servisa centrs DSQ
1057 Mārtiņš Smalkais 5585 EY DSQ
1058 Jānis Neimanis 5812 Talsu pakalnu sporta klubs DSQ
1059 Katrīna Samoviča 5956 Bioderma DSQ
1060 Kristīne Vilciņa 5959 Bioderma DSQ