Piekrastes Stirnu buks Tērvetes meža Stirnu buks Kalnsētas Stirnu buks Pilssalas Stirnu buks Piejūras Stirnu buks Krimuldas Stirnu buks Ozolkalna Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
VĀVERE skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Agris Krievāns 3480 00:22:23 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Jānis Ābols 3244 Maratona Klubs 00:22:45 V1 2 V2 +00:22 +00:22
3 Arturs Nordens 3205 00:22:55 V1 3 V3 +00:32 +00:32
4 Tomass Neuss-Lucs 3200 00:23:36 V1 4 V4 +01:13 +01:13
5 Andris Bukovskis 3321 TEAM BUKIŅI 00:23:42 V1 5 V5 +01:19 +01:19
6 Aleksandrs Scukins 3197 Emergn #optimized4running 00:23:51 V1 6 V6 +01:28 +01:28
7 Agita Kaļva 3455 Ķegumā spēks 00:24:31 S1 1 S1 +00:00 +00:00
8 Andis Maisiņš 3207 00:24:52 V1 7 V7 +02:29 +02:29
9 Emīls Čertogonovs 3288 Venden 00:24:57 V1 8 V8 +02:35 +02:35
10 Intars Driksna 3276 Venden 00:25:18 V1 9 V9 +02:55 +02:55
11 Renārs Vežuks 13239 Liesma 00:25:36 V1 10 V10 +03:13 +03:13
12 Valdis Kravaļs 3409 00:25:43 V1 11 V11 +03:20 +03:20
13 Haralds Jansons 3623 00:25:52 V1 12 V12 +03:29 +03:29
14 Kristīne Roga 3217 ASK PATRIA 00:25:56 S1 2 S2 +01:25 +01:25
15 Nauris Upmalis 3260 00:25:56 V1 13 V13 +03:33 +03:33
16 Anna Frolova 13228 Saldus sporta skoka 00:26:19 S1 3 S3 +01:48 +01:48
17 Armands Ivanovskis 3223 00:26:20 V1 14 V14 +03:57 +03:57
18 Kalvis Ķikuts 3225 00:26:48 V1 15 V15 +04:25 +04:25
19 Helvijs Siubra 3552 00:26:49 V1 16 V16 +04:26 +04:26
20 Antons Maksimenkovs 13272 00:27:01 V1 17 V17 +04:38 +04:38
21 Rinalds Strazdiņš 3494 Selga 00:27:04 V1 18 V18 +04:41 +04:41
22 Kristīne Vāvere 3264 00:27:09 S1 4 S4 +02:38 +02:38
23 Lauris Vītols 3002 SUBARU AD REM Auto 00:27:13 V1 19 V19 +04:50 +04:50
24 Mārcis Goldbergs 3551 Baltais 00:27:22 V1 20 V20 +04:59 +04:59
25 Zita Gedutienė 3345 5 kalnai 00:27:30 S1 5 S5 +02:59 +02:59
26 Raivo Gaurilevics 3040 00:27:52 V1 21 V21 +05:29 +05:29
27 Toms Biļūns 3378 SIA Joker Ltd. 00:27:54 V1 22 V22 +05:31 +05:31
28 Didzis Jurgelāns 3124 00:27:56 V1 23 V23 +05:33 +05:33
29 Normunds Mucenieks 13252 00:27:57 V1 24 V24 +05:34 +05:34
30 Kristians Toms Daube 3488 00:27:57 V1 25 V25 +05:34 +05:34
31 Lāsma Bauskal 3498 00:28:17 S1 6 S6 +03:47 +03:47
32 Daina Stonka 3327 VSK Noskrien 00:28:18 S1 7 S7 +03:48 +03:48
33 Ģirts Petrovs 13253 00:28:24 V1 26 V26 +06:01 +06:01
34 Maija Pūpola 3512 Maratona klubs 00:28:28 S1 8 S8 +03:57 +03:57
35 Mārcis Heniņš 3369 Swedbank 00:28:30 V1 27 V27 +06:07 +06:07
36 Anda Petrova 3324 00:28:31 S1 9 S9 +04:00 +04:00
37 Klāvs Rozevskis 3151 00:28:32 V1 28 V28 +06:09 +06:09
38 Artūrs Gustiņš 3131 Gustiņi 00:28:37 V1 29 V29 +06:14 +06:14
39 Arvis Stankēvičs 3246 00:28:43 V1 30 V30 +06:21 +06:21
40 Eduards PovŠaks 3514 00:28:47 V1 31 V31 +06:24 +06:24
41 Juha Kallunki 3443 Sallan Karhut 00:28:50 V1 32 V32 +06:27 +06:27
42 Adelīna Veismane 3206 00:28:56 S1 10 S10 +04:25 +04:25
43 Armīns Gasjūns 3067 00:28:56 V1 33 V33 +06:33 +06:33
44 Līga Blumfelde 13254 Engures Sportam 00:29:12 S1 11 S11 +04:41 +04:41
45 Linda Haag 3315 Alūksne 00:29:12 S1 12 S12 +04:42 +04:42
46 Aigars Auziņš 3009 PRINTFUL 00:29:17 V1 34 V34 +06:54 +06:54
47 Jūlija Patrejeva 3544 Bioderma 00:29:19 S1 13 S13 +04:48 +04:48
48 Daiva Olberkyte Elstiņa 3361 00:29:28 S1 14 S14 +04:58 +04:58
49 Juris Cikota 3175 00:29:31 V1 35 V35 +07:08 +07:08
50 Sergejs Demida 13226 00:29:32 V1 36 V36 +07:09 +07:09
51 Maksims Aleksejevs 13229 PARVENTA 00:29:32 V1 37 V37 +07:09 +07:09
52 Davis Jurgis Dundurs 3059 2001 00:29:36 V1 38 V38 +07:13 +07:13
53 Līva Andersone 3084 00:29:44 S1 15 S15 +05:13 +05:13
54 Elīna Vesere 3620 00:29:45 S1 16 S16 +05:14 +05:14
55 Janeks Frolovs 3050 Lidosta “Rīga” 00:29:45 V1 39 V39 +07:22 +07:22
56 Raitis Ābelnieks 3341 00:29:51 V1 40 V40 +07:28 +07:28
57 Oļegs Molčanovs 3619 00:29:58 V1 41 V41 +07:35 +07:35
58 Aivars Mincenbergs 3179 INDI 00:29:59 V1 42 V42 +07:36 +07:36
59 Baiba Lulle 3606 Baltais 00:30:05 S1 17 S17 +05:34 +05:34
60 Mikus Saulītis 3031 00:30:14 V1 43 V43 +07:51 +07:51
61 Gundega Pāķe 3039 SRT SAULKRASTI 00:30:29 S1 18 S18 +05:58 +05:58
62 Inga Brikmane 3112 00:30:30 S1 19 S19 +05:59 +05:59
63 Mārtiņš Dimants 3599 Bauskas BJSS 00:30:31 V1 44 V44 +08:08 +08:08
64 Edgars Ligeris 3269 00:30:36 V1 45 V45 +08:13 +08:13
65 Edgars Anstrāts 3082 00:30:39 V1 46 V46 +08:17 +08:17
66 Dagnija Kāpińa 3021 00:30:42 S1 20 S20 +06:11 +06:11
67 Līga Henke 3537 Bioderma 00:30:44 S1 21 S21 +06:13 +06:13
68 Laura Salnāja 3575 00:30:53 S1 22 S22 +06:23 +06:23
69 Jolanta Bernupe 3527 Bioderma 00:30:56 S1 23 S23 +06:26 +06:26
70 Ieva Livčāne 3127 00:31:01 S1 24 S24 +06:31 +06:31
71 Andra Diāna Vējiņa 3158 00:31:02 S1 25 S25 +06:31 +06:31
72 Evita Frančenko 3591 00:31:05 S1 26 S26 +06:35 +06:35
73 Lauma Ildena 3190 00:31:07 S1 27 S27 +06:37 +06:37
74 Līva Veļķere 3316 Alūksne 00:31:08 S1 28 S28 +06:37 +06:37
75 Andris Malahovskis 3587 DzSK Lokomotīve 00:31:15 V1 47 V47 +08:52 +08:52
76 Renārs Felcis 3297 FB 00:31:16 V1 48 V48 +08:53 +08:53
77 Sanita Pāsa 13231 Alūksne.lv 00:31:22 S1 29 S29 +06:52 +06:52
78 Laura Veličko 3586 Verus Amor 00:31:25 S1 30 S30 +06:54 +06:54
79 Linda Beldava 3222 VSK Noskrien Vāveres 00:31:27 S1 31 S31 +06:57 +06:57
80 Ēriks Ūdris 3245 00:31:28 V1 49 V49 +09:05 +09:05
81 Santa Krampāne 3533 Bioderma 00:31:30 S1 32 S32 +07:00 +07:00
82 Gatis Cielavs 3585 00:31:33 V1 50 V50 +09:10 +09:10
83 Arnis Ķēpulis 7003 00:31:38 V1 51 V51 +09:15 +09:15
84 Didzis Brants 3234 Matison's Runner Club 00:31:39 V1 52 V52 +09:16 +09:16
85 Nomeda Kubiliene 3089 Penki kalnai 00:31:41 S1 33 S33 +07:10 +07:10
86 Victor Mironichev 3022 00:31:46 V1 53 V53 +09:23 +09:23
87 Santa Priekule 3308 00:31:49 S1 34 S34 +07:19 +07:19
88 Ģirts Bērziņš 3163 00:31:50 V1 54 V54 +09:27 +09:27
89 Signe Strujevica 3506 DNB Servisa centrs 00:31:51 S1 35 S35 +07:21 +07:21
90 Ritvars Sluga 3481 00:31:52 V1 55 V55 +09:29 +09:29
91 Linda Andersone 3079 Accenture 00:31:53 S1 36 S36 +07:22 +07:22
92 Liene Gustiņa 3130 Gustiņi 00:31:57 S1 37 S37 +07:26 +07:26
93 Edijs Laškovs 3473 00:31:58 V1 56 V56 +09:35 +09:35
94 Zane Zvejniece 13243 00:32:03 S1 38 S38 +07:32 +07:32
95 Ričards Trestjans 3332 00:32:05 V1 57 V57 +09:42 +09:42
96 Marija Tretjaka 3517 Bioderma 00:32:06 S1 39 S39 +07:36 +07:36
97 Arnis Veismanis 3109 00:32:07 V1 58 V58 +09:44 +09:44
98 Inta Čeltekligila 3313 FK Bandava/Priekules novads 00:32:09 S1 40 S40 +07:38 +07:38
99 Luīze Meldere 3280 00:32:12 S1 41 S41 +07:42 +07:42
100 Ivars Rutkops 3400 00:32:12 V1 59 V59 +09:49 +09:49
101 Roberts Niedrītis 3418 00:32:14 V1 60 V60 +09:51 +09:51
102 Ričards Alsters 3416 00:32:15 V1 61 V61 +09:52 +09:52
103 Ieva Otaņķe 3224 AIZPUTE 00:32:16 S1 42 S42 +07:45 +07:45
104 Inārs Roģis 3398 BALTAIS 00:32:16 V1 62 V62 +09:53 +09:53
105 Liene Stiebriņa 3436 Swedbank 00:32:17 S1 43 S43 +07:46 +07:46
106 Melisa Kore 3000 00:32:19 S1 44 S44 +07:48 +07:48
107 Inese Rēriha 3406 VSK Noskrien Vāveres 00:32:29 S1 45 S45 +07:58 +07:58
108 Toms Lučins 3368 00:32:31 V1 63 V63 +10:08 +10:08
109 Baiba Ligere 3270 00:32:37 S1 46 S46 +08:06 +08:06
110 Daumants Švampe 3459 00:32:38 V1 64 V64 +10:15 +10:15
111 Madars Kamļevs 3231 00:32:41 V1 65 V65 +10:18 +10:18
112 Līga Vladimirova 3119 00:32:42 S1 47 S47 +08:12 +08:12
113 Ināra Nordena 3204 00:32:42 S1 48 S48 +08:12 +08:12
114 Tatjana Āboliņa 3545 Maratona Klubs 00:32:44 S1 49 S49 +08:13 +08:13
115 Sintija Priede 3387 SIA Joker Ltd. 00:32:50 S1 50 S50 +08:19 +08:19
116 Ieva Tabore 3497 KSMR Fitness 00:32:53 S1 51 S51 +08:23 +08:23
117 Margarita Pudova 3543 Bioderma 00:32:54 S1 52 S52 +08:23 +08:23
118 Lauma Sargune 3427 00:32:55 S1 53 S53 +08:24 +08:24
119 Krista Strujeviča 3193 SK Katrīna 00:32:56 S1 54 S54 +08:25 +08:25
120 Armands Sidorovičs 3456 Trešā reize 00:32:59 V1 66 V66 +10:36 +10:36
121 Gustavs Kore 3001 00:33:01 V1 67 V67 +10:39 +10:39
122 Aivars Driķis 3462 00:33:03 V1 68 V68 +10:40 +10:40
123 Inga Bukovska 3322 TEAM BUKIŅI 00:33:05 S1 55 S55 +08:34 +08:34
124 Viesturs Tamulis 3379 SIA Joker Ltd. 00:33:05 V1 69 V69 +10:42 +10:42
125 Harijs Čīka 3424 PERI 00:33:09 V1 70 V70 +10:46 +10:46
126 Beāte Pore 3448 00:33:17 S1 56 S56 +08:46 +08:46
127 Aleksandrs Usatovs 3041 00:33:17 V1 71 V71 +10:54 +10:54
128 Kristīna Šaukle 3105 00:33:19 S1 57 S57 +08:48 +08:48
129 Inita Jankeviča 3263 Swedbank 00:33:24 S1 58 S58 +08:53 +08:53
130 Terēze Zviedrāne 3247 00:33:33 S1 59 S59 +09:03 +09:03
131 Mark Ledoux 3605 00:33:33 V1 72 V72 +11:10 +11:10
132 Kristīne Salnāja 3025 00:33:40 S1 60 S60 +09:09 +09:09
133 Kaspars Kumpiņš 3373 00:33:41 V1 73 V73 +11:18 +11:18
134 Evita Strauta 3029 SK Vēsma 00:33:44 S1 61 S61 +09:13 +09:13
135 Krists Dabra 3601 00:33:48 V1 74 V74 +11:25 +11:25
136 Paula Jakuševa 3255 00:33:56 S1 62 S62 +09:25 +09:25
137 Inese Vaivode 3474 Jūrmalas rūķīši 00:34:02 S1 63 S63 +09:31 +09:31
138 Jānis Vaivods 3475 Jūrmalas rūķīši 00:34:02 V1 75 V75 +11:39 +11:39
139 Andris Šakens 3216 00:34:04 V1 76 V76 +11:41 +11:41
140 Jānis Slišāns 3597 00:34:04 V1 77 V77 +11:41 +11:41
141 Ivo Stepiņš 3566 PH Print 00:34:05 V1 78 V78 +11:42 +11:42
142 Natalja Trestjana 3329 00:34:11 S1 64 S64 +09:41 +09:41
143 Monta Skalbe 3525 Bioderma 00:34:13 S1 65 S65 +09:43 +09:43
144 Agnese Katrīna Reveliņa 3466 Jaunmārupe skrien 00:34:18 S1 66 S66 +09:47 +09:47
145 Rēzija Vīgante 3580 SSK Bebra 00:34:20 S1 67 S67 +09:49 +09:49
146 Zane Kučinska 3420 DPD LATVIJA 00:34:21 S1 68 S68 +09:50 +09:50
147 Andris Birgers 3208 00:34:22 V1 79 V79 +11:59 +11:59
148 Linda Bernarde 3150 00:34:25 S1 69 S69 +09:54 +09:54
149 Baiba Ledaine 3532 Bioderma 00:34:27 S1 70 S70 +09:57 +09:57
150 Una Muriņa 3526 Bioderma 00:34:28 S1 71 S71 +09:57 +09:57
151 Baiba Baiba Orga 1985-03-22 13259 Valmiermuiža 00:34:37 S1 72 S72 +10:06 +10:06
152 Normunds Šērs 3167 ENGURES SPORTAM 00:34:40 V1 80 V80 +12:17 +12:17
153 Everita Balande 3444 00:34:42 S1 73 S73 +10:11 +10:11
154 Iveta Āboliņa-Ābola 3250 Swedbank 00:34:43 S1 74 S74 +10:13 +10:13
155 Kristiāna Ritenberga 3287 Tukuma 2. vidusskola 00:34:46 S1 75 S75 +10:15 +10:15
156 Liene Terentjeva 3252 00:34:50 S1 76 S76 +10:19 +10:19
157 Marta Grūbe 3467 00:34:50 S1 77 S77 +10:19 +10:19
158 Lāsma Gutberga 3401 00:34:51 S1 78 S78 +10:20 +10:20
159 Jānis Platačs 3328 00:34:57 V1 81 V81 +12:34 +12:34
160 Dagnija Bramane 3306 Emergn 00:34:59 S1 79 S79 +10:29 +10:29
161 Andra Kukaine 3491 Venden 00:35:01 S1 80 S80 +10:30 +10:30
162 Andrejs Jermoļinskis 3574 PH Print 00:35:01 V1 82 V82 +12:38 +12:38
163 Ilona Livčāne 3541 Bioderma 00:35:02 S1 81 S81 +10:32 +10:32
164 Verners Cimermanis 13256 00:35:04 V1 83 V83 +12:41 +12:41
165 Roberts Gludiņš 3145 00:35:04 V1 84 V84 +12:41 +12:41
166 Renārs Rēpiņš 13248 00:35:05 V1 85 V85 +12:42 +12:42
167 Dana Tuča 3529 Bioderma 00:35:07 S1 82 S82 +10:36 +10:36
168 Dāvis Bērsons 13255 00:35:07 V1 86 V86 +12:44 +12:44
169 Elīna Spalva 3425 00:35:08 S1 83 S83 +10:37 +10:37
170 Māris Dambis 3461 INSALVO 00:35:09 V1 87 V87 +12:46 +12:46
171 Gunta Kalniņa 3071 00:35:12 S1 84 S84 +10:41 +10:41
172 Annija Katrīna Zikmane 13271 00:35:12 S1 85 S85 +10:41 +10:41
173 Jolanta Riekstiņa 3396 BALTAIS 00:35:13 S1 86 S86 +10:42 +10:42
174 Santa Millere 13233 Ventspils Olimpiskais centrs 00:35:13 S1 87 S87 +10:42 +10:42
175 Ilze Dzalbe 3588 00:35:13 S1 88 S88 +10:42 +10:42
176 Aleksandrs Kuzņecovs 13274 00:35:13 V1 88 V88 +12:50 +12:50
177 Laura Kerija 3340 Latvijas Finieris 00:35:13 S1 89 S89 +10:42 +10:42
178 Zane Gluškova 13234 Ventspils Olimpiskais centrs 00:35:13 S1 90 S90 +10:42 +10:42
179 Tīna Nulle 3283 00:35:16 S1 91 S91 +10:46 +10:46
180 Kristine Gludiņa 3144 00:35:18 S1 92 S92 +10:47 +10:47
181 Ralfs Sondars 3607 00:35:20 V1 89 V89 +12:57 +12:57
182 Kristina Žusele 3342 Daugavpils runners 00:35:22 S1 93 S93 +10:51 +10:51
183 Kristians Lange 3209 00:35:23 V1 90 V90 +13:00 +13:00
184 Daniels Denisenko 3558 Eugesta 00:35:25 V1 91 V91 +13:02 +13:02
185 Sintija Brese 3370 00:35:30 S1 94 S94 +10:59 +10:59
186 Kristīne Briša 3397 00:35:32 S1 95 S95 +11:02 +11:02
187 Ivo Siņicins 3123 00:35:34 V1 92 V92 +13:11 +13:11
188 Klāvs Grūtups 3295 00:35:37 V1 93 V93 +13:14 +13:14
189 Deniss Denisenko 13244 00:35:37 V1 94 V94 +13:14 +13:14
190 Liene Kirma 3228 Swedbank 00:35:38 S1 96 S96 +11:08 +11:08
191 Kristine Groma 3301 00:35:43 S1 97 S97 +11:12 +11:12
192 Austra Bērziņa 3108 00:35:43 S1 98 S98 +11:12 +11:12
193 Uldis Veits 3531 Bioderma 00:35:44 V1 95 V95 +13:21 +13:21
194 Liene Piķe 3330 00:35:50 S1 99 S99 +11:19 +11:19
195 Liāna Brēdenfelde 3367 Marienburgas Vilki 00:35:53 S1 100 S100 +11:22 +11:22
196 Kristaps Aksenoks 3338 00:35:54 V1 96 V96 +13:31 +13:31
197 Māris Dobelis 3471 00:35:57 V1 97 V97 +13:34 +13:34
198 Kristīne Eglīte 3137 ZS Skujas/Dabasauglis 00:35:58 S1 101 S101 +11:28 +11:28
199 Marta Saliņa 3019 00:35:59 S1 102 S102 +11:29 +11:29
200 Karina Gailiša 3423 00:36:00 S1 103 S103 +11:29 +11:29
201 Viktorija Petrovska 3419 00:36:00 S1 104 S104 +11:29 +11:29
202 Gita Briņķe 3502 Valle 00:36:04 S1 105 S105 +11:33 +11:33
203 Andis Liepa 3302 00:36:06 V1 98 V98 +13:44 +13:44
204 Aivars Seržants 3136 00:36:07 V1 99 V99 +13:44 +13:44
205 Marika Lapiņa 3421 DPD LATVIJA 00:36:08 S1 106 S106 +11:37 +11:37
206 Undīne Līduma 3185 Latvijas Finieris 00:36:08 S1 107 S107 +11:38 +11:38
207 Inese Meldere 3282 00:36:09 S1 108 S108 +11:38 +11:38
208 Kitija Nulle 3281 00:36:12 S1 109 S109 +11:41 +11:41
209 Guntars Indriksons 3115 00:36:13 V1 100 V100 +13:50 +13:50
210 Dace Kukule 3617 FlyMeAway 00:36:17 S1 110 S110 +11:46 +11:46
211 Agnese Kalniņa 3238 00:36:20 S1 111 S111 +11:49 +11:49
212 Kaspars Pudists 3183 Latvijas Finieris 00:36:21 V1 101 V101 +13:58 +13:58
213 Anda Kirma 3164 00:36:22 S1 112 S112 +11:51 +11:51
214 Māris Berziņš 3584 Bajards 00:36:23 V1 102 V102 +14:00 +14:00
215 Vita Irbe 3390 Emergn #optimized4running 00:36:24 S1 113 S113 +11:53 +11:53
216 Ilze Poikāne 3192 00:36:24 S1 114 S114 +11:54 +11:54
217 Liāna Černeckva 3557 00:36:24 S1 115 S115 +11:54 +11:54
218 Lāsma Raģele 3407 Maratona klubs 00:36:25 S1 116 S116 +11:54 +11:54
219 Modris Salna 3097 00:36:27 V1 103 V103 +14:04 +14:04
220 Vineta Brižaka 3492 Maratona klubs 00:36:31 S1 117 S117 +12:00 +12:00
221 Irina Belugina 3534 Bioderma 00:36:33 S1 118 S118 +12:02 +12:02
222 Līga Āboliņa 3325 00:36:35 S1 119 S119 +12:04 +12:04
223 Māra Nikoluškina 3539 Bioderma 00:36:35 S1 120 S120 +12:05 +12:05
224 Rihards Strauts 3030 SK Vēsma 00:36:37 V1 104 V104 +14:14 +14:14
225 Aiga Rinka 3060 Swedbank 00:36:37 S1 121 S121 +12:07 +12:07
226 Gvido Dzērve 3087 Lidosta “Rīga” 00:36:40 V1 105 V105 +14:17 +14:17
227 Elīna Fārenhorste 3157 Umlej marathon team 00:36:40 S1 122 S122 +12:09 +12:09
228 Linda Šteinberga 3583 SK Vēsma 00:36:42 S1 123 S123 +12:11 +12:11
229 Anta Akantjeva Ummere 3447 ind. 00:36:46 S1 124 S124 +12:16 +12:16
230 Inguna Ērenfrīde 3088 00:36:48 S1 125 S125 +12:17 +12:17
231 Linda Zvirbule 3275 Katrīnas klubs 00:36:48 S1 126 S126 +12:18 +12:18
232 Aira Urtāne 3090 00:36:49 S1 127 S127 +12:18 +12:18
233 Kristīne Misāne 3026 00:36:50 S1 128 S128 +12:19 +12:19
234 Ira Misāne 3154 00:36:50 S1 129 S129 +12:19 +12:19
235 Artis Mednis 3350 wAlts 00:36:52 V1 106 V106 +14:29 +14:29
236 Ansis Gornavs 3621 SK Sigulda 00:36:54 V1 107 V107 +14:32 +14:32
237 Liene Puisāne 3271 Ej! 00:36:54 S1 130 S130 +12:23 +12:23
238 Daiva Batakiene 3273 Penki kalnai 00:36:54 S1 131 S131 +12:23 +12:23
239 Gita Gintere Kikuste 3346 00:36:54 S1 132 S132 +12:24 +12:24
240 Olesja Ņukša 3382 SIA Joker Ltd. 00:37:08 S1 133 S133 +12:37 +12:37
241 Anda Sproģe-Vāvere 5433 Pandas banda 00:37:15 S1 134 S134 +12:44 +12:44
242 Makisms Brjuncovs 13246 ZILBER 00:37:18 V1 108 V108 +14:55 +14:55
243 Linda Zemīte 3210 00:37:18 S1 135 S135 +12:48 +12:48
244 Inga Sondore 3426 Upeņu iela 00:37:19 S1 136 S136 +12:48 +12:48
245 Līga Polence 3307 00:37:26 S1 137 S137 +12:55 +12:55
246 Aira Šmite 3073 00:37:26 S1 138 S138 +12:56 +12:56
247 Linda Stukule 3604 SK Katrīna 00:37:37 S1 139 S139 +13:07 +13:07
248 Juris Ozolins 3411 AIRSTREAM COFFEE 00:37:40 V1 109 V109 +15:17 +15:17
249 Jūlija Kubraka 3593 Engures Sportam 00:37:40 S1 140 S140 +13:09 +13:09
250 Inita Indrāne 3616 FlyMeAway 00:37:40 S1 141 S141 +13:10 +13:10
251 Sanita Pehlaka 3393 BALTAIS 00:37:40 S1 142 S142 +13:10 +13:10
252 Lauris Zaķītis 3509 00:37:41 V1 110 V110 +15:18 +15:18
253 Markuss Āboliņš 3018 Maratona Klubs 00:37:41 V1 111 V111 +15:18 +15:18
254 Eliza Andra Ozolina 3412 AIRSTREAM COFFEE 00:37:42 S1 143 S143 +13:12 +13:12
255 Alise Rosicka 3603 00:37:43 S1 144 S144 +13:13 +13:13
256 Andra Ālite 3221 00:37:45 S1 145 S145 +13:14 +13:14
257 Reinis Polačenko 3625 HAVI Logistics 00:37:46 V1 112 V112 +15:23 +15:23
258 Sandra Janovska 3230 00:37:46 S1 146 S146 +13:16 +13:16
259 Uldis Dērics 3267 00:37:48 V1 113 V113 +15:25 +15:25
260 Santa Šīmane 3515 Luminor 00:37:48 S1 147 S147 +13:17 +13:17
261 Zita Purene 3266 00:37:48 S1 148 S148 +13:17 +13:17
262 Aigars Salna 3095 00:37:49 V1 114 V114 +15:26 +15:26
263 Matīss Zilgalvis 3484 Divi kaķi skrien 00:37:50 V1 115 V115 +15:27 +15:27
264 Jelizaveta Zima 3542 Bioderma 00:37:50 S1 149 S149 +13:19 +13:19
265 Kristina Kozlovska 3487 Palīdzēsim.lv 00:37:50 S1 150 S150 +13:20 +13:20
266 Augustīne Zilgalve 3479 Divi kaķi skrien 00:37:51 S1 151 S151 +13:20 +13:20
267 Teiksma Ģirkale 3024 00:37:52 S1 152 S152 +13:21 +13:21
268 Anta Ondrupe 3312 SIA "Ģeodēzists" 00:37:53 S1 153 S153 +13:22 +13:22
269 Laila Kampāne 3311 SIA "Ģeodēzists" 00:37:53 S1 154 S154 +13:22 +13:22
270 Karīna Buša 3405 Swedbank 00:37:53 S1 155 S155 +13:22 +13:22
271 Sandra Viekale-Gasjūne 3066 00:37:58 S1 156 S156 +13:27 +13:27
272 Solvita Sama 3289 00:37:59 S1 157 S157 +13:28 +13:28
273 Renāte Dekante 3237 DNB Servisa centrs 00:38:01 S1 158 S158 +13:30 +13:30
274 Emīls Cepurnieks 3334 00:38:02 V1 116 V116 +15:39 +15:39
275 Rita Jansone 3576 00:38:02 S1 159 S159 +13:31 +13:31
276 Lucas Coenen 6047 Virsotne/MARMOT 00:38:03 V1 117 V117 +15:40 +15:40
277 Evija Griņeviča 3218 00:38:03 S1 160 S160 +13:33 +13:33
278 Anita Toča 3309 00:38:06 S1 161 S161 +13:35 +13:35
279 Sabīne Temne 3590 00:38:08 S1 162 S162 +13:38 +13:38
280 Saila Jansone 3596 SK Katrīna 00:38:13 S1 163 S163 +13:42 +13:42
281 Liene Meldere 3414 00:38:15 S1 164 S164 +13:44 +13:44
282 Inga Sīle 3521 Bioderma 00:38:16 S1 165 S165 +13:45 +13:45
283 Solvita Skrabe 3500 00:38:17 S1 166 S166 +13:46 +13:46
284 Paula Aupe 3032 00:38:17 S1 167 S167 +13:47 +13:47
285 Raimonds Knēts 3556 Eugesta 00:38:18 V1 118 V118 +15:55 +15:55
286 Inguna Jūrmale 3165 00:38:18 S1 168 S168 +13:47 +13:47
287 Ilona Tropa 3023 BJK "Gauja" 00:38:18 S1 169 S169 +13:47 +13:47
288 Madara BukŠa 3257 00:38:20 S1 170 S170 +13:50 +13:50
289 Indra Zilgalve 3259 00:38:22 S1 171 S171 +13:51 +13:51
290 Juris Riba 3074 Zaļo Vārnu aizsardzība 00:38:26 V1 119 V119 +16:03 +16:03
291 Miķelis Kristofs Riba 3075 Zaļo Vārnu aizsardzība 00:38:27 V1 120 V120 +16:04 +16:04
292 Krišjānis Glūzda 3052 00:38:30 V1 121 V121 +16:07 +16:07
293 Sandra Krumberga 3063 Līkā kalna rambātāji 00:38:30 S1 172 S172 +13:59 +13:59
294 Toms Šponbergs 3054 00:38:31 V1 122 V122 +16:08 +16:08
295 Annija Tīna Ezengrauda 3294 00:38:31 S1 173 S173 +14:01 +14:01
296 Agris Eizengrauds 3094 00:38:32 V1 123 V123 +16:09 +16:09
297 Anna Endija Ansone 3548 00:38:33 S1 174 S174 +14:02 +14:02
298 Daiga Piebalga 3351 VSK Noskrien 00:38:34 S1 175 S175 +14:04 +14:04
299 Inta Kuplā 3274 00:38:36 S1 176 S176 +14:05 +14:05
300 Indra Pauliņa 3113 00:38:39 S1 177 S177 +14:08 +14:08
301 Laura Gūtmane 3168 00:38:41 S1 178 S178 +14:10 +14:10
302 Inga Buka 3008 PRINTFUL 00:38:42 S1 179 S179 +14:11 +14:11
303 Edīte Sorokina 3594 00:38:43 S1 180 S180 +14:13 +14:13
304 Inga Kozlovska 3518 Bioderma 00:38:47 S1 181 S181 +14:16 +14:16
305 Juris Gailis 3439 00:38:49 V1 124 V124 +16:26 +16:26
306 Roberts Salnājs 3437 00:38:49 V1 125 V125 +16:26 +16:26
307 Ieva Garanča 3343 Nūjo priekam 00:38:49 S1 182 S182 +14:18 +14:18
308 Lelde Beate Ziemele 3451 00:38:49 S1 183 S183 +14:18 +14:18
309 Sintija Šteinerte 3233 00:38:49 S1 184 S184 +14:19 +14:19
310 Intars Abražuns 3166 00:38:50 V1 126 V126 +16:27 +16:27
311 Sarmīte Žeibe 3219 Run for Fun 00:38:53 S1 185 S185 +14:22 +14:22
312 Arturs Arbeiters 3434 00:38:54 V1 127 V127 +16:31 +16:31
313 Eva Jakuševa 3256 00:38:54 S1 186 S186 +14:23 +14:23
314 Marta Saklaure 3403 00:38:54 S1 187 S187 +14:24 +14:24
315 Nataļja Arbeitere 3433 00:38:56 S1 188 S188 +14:25 +14:25
316 Ieva Staģe 3449 00:38:59 S1 189 S189 +14:29 +14:29
317 Anda Štegmane 3178 00:39:00 S1 190 S190 +14:29 +14:29
318 Evija Kļaviņa 3155 00:39:04 S1 191 S191 +14:33 +14:33
319 Dace Voldiņa 3528 Bioderma 00:39:04 S1 192 S192 +14:33 +14:33
320 Kristīne Kacēna 3081 00:39:04 S1 193 S193 +14:34 +14:34
321 Ralfs Razminovičs 3546 00:39:14 V1 128 V128 +16:51 +16:51
322 Ita Eglīte 3034 00:39:15 S1 194 S194 +14:45 +14:45
323 Aivita Osīte 13249 00:39:15 S1 195 S195 +14:45 +14:45
324 Anna Grebeņņikova 3540 Bioderma 00:39:20 S1 196 S196 +14:49 +14:49
325 Jevgeņija Millere 3349 ABC software 00:39:20 S1 197 S197 +14:50 +14:50
326 Linda Reine 3152 00:39:22 S1 198 S198 +14:51 +14:51
327 Līga Ivčenko 3143 00:39:22 S1 199 S199 +14:52 +14:52
328 Ivo Kleins 5512 Ķesterciems / Engures sportam 00:39:26 V1 129 V129 +17:03 +17:03
329 Anastasija Markševica 3085 Sporta Patriots 00:39:28 S1 200 S200 +14:57 +14:57
330 Elita Indriksone 3114 00:39:28 S1 201 S201 +14:57 +14:57
331 Ādams Lejiņš 3452 00:39:30 V1 130 V130 +17:07 +17:07
332 Zane Paiķe 3171 00:39:30 S1 202 S202 +14:59 +14:59
333 Daina Pastare 3384 SIA Joker Ltd. 00:39:30 S1 203 S203 +14:59 +14:59
334 Sanita Puriņa 3258 00:39:33 S1 204 S204 +15:02 +15:02
335 Karīna Jodko 3536 Bioderma 00:39:35 S1 205 S205 +15:04 +15:04
336 Evita Baltiņa 3160 00:39:51 S1 206 S206 +15:20 +15:20
337 Ilma Lāne 13250 00:39:51 S1 207 S207 +15:20 +15:20
338 Ernests Kančs 3389 SSK Bebra 00:39:52 V1 131 V131 +17:29 +17:29
339 Žanete Delvera 3277 Venden 00:39:57 S1 208 S208 +15:26 +15:26
340 Ivita Upīte 3317 00:39:57 S1 209 S209 +15:27 +15:27
341 Lāsma Millere 3362 Milleri 00:39:58 S1 210 S210 +15:27 +15:27
342 Diāna Polika 3215 00:40:00 S1 211 S211 +15:29 +15:29
343 Līga Rulle 13227 00:40:05 S1 212 S212 +15:34 +15:34
344 Agate Priedīte 3253 Latvijas Finieris 00:40:06 S1 213 S213 +15:35 +15:35
345 Alla Radžabova-Cinovska 3339 Maratona klubs 00:40:07 S1 214 S214 +15:36 +15:36
346 Daina Indriksone 3186 00:40:08 S1 215 S215 +15:38 +15:38
347 Ilva Līgotne 3129 00:40:09 S1 216 S216 +15:38 +15:38
348 Dace Prince 3211 00:40:10 S1 217 S217 +15:39 +15:39
349 Laura Zariņa 3375 SIA Joker Ltd. 00:40:12 S1 218 S218 +15:41 +15:41
350 Evita Saulīte-Mčedlišvili 3572 Baltais 00:40:21 S1 219 S219 +15:50 +15:50
351 Anete Tamsone 3101 00:40:25 S1 220 S220 +15:54 +15:54
352 Linda Mamedova 3380 SIA Joker Ltd. 00:40:37 S1 221 S221 +16:06 +16:06
353 Solvita Antone 3376 SIA Joker Ltd. 00:40:39 S1 222 S222 +16:08 +16:08
354 Laura Ozola 3037 Saldus dzudo klubs 00:40:40 S1 223 S223 +16:09 +16:09
355 Ilze Reimane 3614 00:40:42 S1 224 S224 +16:11 +16:11
356 Madara Umleja 3195 Umlej Marathon Team 00:40:42 S1 225 S225 +16:11 +16:11
357 Agnese Raga 3615 00:40:42 S1 226 S226 +16:11 +16:11
358 Māris Jundzis 3132 00:40:44 V1 132 V132 +18:21 +18:21
359 Laura Bērziņa 3573 Bajards 00:40:44 S1 227 S227 +16:13 +16:13
360 Indra Ābele 3080 00:40:49 S1 228 S228 +16:18 +16:18
361 Jūlija Dzene 3535 Bioderma 00:40:49 S1 229 S229 +16:18 +16:18
362 Zane Lasmane 3522 Bioderma 00:40:49 S1 230 S230 +16:18 +16:18
363 Ivo Buliņš 13242 Zemgales Ziņas 00:40:53 V1 133 V133 +18:30 +18:30
364 Santa Nākmane 3326 Bauskas sākumskola 00:40:53 S1 231 S231 +16:22 +16:22
365 Viktors Gusevs 3598 ABC software 00:40:55 V1 134 V134 +18:32 +18:32
366 Kristiāna Blumfelde 3399 00:40:55 S1 232 S232 +16:24 +16:24
367 Inese Šulce-Ščugareva 3490 00:40:57 S1 233 S233 +16:26 +16:26
368 Tanav Paavo 13240 00:41:08 V1 135 V135 +18:45 +18:45
369 Linda Lazdiņa-Ozoliņa 3489 00:41:10 S1 234 S234 +16:39 +16:39
370 Lauris Zālītis 3227 00:41:12 V1 136 V136 +18:49 +18:49
371 Ģertrūde Silauniece 3392 00:41:12 S1 235 S235 +16:41 +16:41
372 Sanda Čunka 3569 00:41:14 S1 236 S236 +16:43 +16:43
373 Natālija Jesehina 3618 Rīgas 18.vakara(maiņu) vidusskola 00:41:16 S1 237 S237 +16:45 +16:45
374 Kristīne Erne 3182 Latvijas Finieris 00:41:17 S1 238 S238 +16:46 +16:46
375 Baiba Zēbolde 3516 Luminor 00:41:18 S1 239 S239 +16:47 +16:47
376 Dženeta Umalas 3391 00:41:23 S1 240 S240 +16:52 +16:52
377 Natalja Kasale 3133 00:41:28 S1 241 S241 +16:58 +16:58
378 Arnita Vaitkus 3240 00:41:29 S1 242 S242 +16:59 +16:59
379 Kristaps Dambergs 3241 00:41:30 V1 137 V137 +19:07 +19:07
380 Lija Ruperte 3046 Olainfarm 00:41:32 S1 243 S243 +17:01 +17:01
381 Kristaps Pukinskis 3565 PH Print 00:41:34 V1 138 V138 +19:11 +19:11
382 Natālija Gluhova 3213 Ezīši miglā 00:41:34 S1 244 S244 +17:04 +17:04
383 Kaiva Maskalāne 3203 00:41:35 S1 245 S245 +17:04 +17:04
384 Kristīne Krūkle 5075 Trakā trīsvienība 00:41:36 S1 246 S246 +17:05 +17:05
385 Zane Armane 3610 00:41:36 S1 247 S247 +17:06 +17:06
386 Līga Barovska 3626 Trakā trīsvienība 00:41:36 S1 248 S248 +17:06 +17:06
387 Elīna Bendika 3602 Tet 00:41:41 S1 249 S249 +17:10 +17:10
388 Oļegs Žakovs 3017 00:41:46 V1 139 V139 +19:23 +19:23
389 Aleksandrs Miņenkovs 3036 00:41:46 V1 140 V140 +19:23 +19:23
390 Annija Gaļinovska 3608 Run 4 Sun 00:41:47 S1 250 S250 +17:17 +17:17
391 Baiba Kanča 3388 SSK Bebra 00:41:52 S1 251 S251 +17:21 +17:21
392 Antra Āboliņa 13245 00:41:54 S1 252 S252 +17:24 +17:24
393 Dace Vilka 3065 00:41:56 S1 253 S253 +17:26 +17:26
394 Aija Jēkabsone 3053 00:41:57 S1 254 S254 +17:26 +17:26
395 Zanda Doļģe 3508 SELGA 00:41:57 S1 255 S255 +17:27 +17:27
396 Jolanta Kataja-Paegle 3170 00:42:04 S1 256 S256 +17:33 +17:33
397 Anželika Ivanova 3064 00:42:08 S1 257 S257 +17:37 +17:37
398 Kristīne Kalēja 3505 Baltais 00:42:09 S1 258 S258 +17:38 +17:38
399 Everita Romule 3445 Plēsējas 00:42:09 S1 259 S259 +17:38 +17:38
400 Jānis Kalniņš 3107 00:42:11 V1 141 V141 +19:48 +19:48
401 Hugo Gredzens 3056 REALTO 00:42:12 V1 142 V142 +19:49 +19:49
402 Evita Gredzena 3055 REALTO 00:42:13 S1 260 S260 +17:42 +17:42
403 Evija Zandberga 3070 00:42:18 S1 261 S261 +17:48 +17:48
404 Laura Leistmane 3239 00:42:19 S1 262 S262 +17:49 +17:49
405 Aleksandra Kartuzova 3261 Accenture 00:42:27 S1 263 S263 +17:56 +17:56
406 Inese Gūtmane 13251 00:42:33 S1 264 S264 +18:02 +18:02
407 Vēsma Martuzāne 3098 00:42:37 S1 265 S265 +18:06 +18:06
408 Nadežda Ancāne 3254 Latvijas Finieris 00:42:39 S1 266 S266 +18:08 +18:08
409 Adrians Ābelīte 3229 Prolatio Systems 00:42:45 V1 143 V143 +20:22 +20:22
410 Ilona Gaiduka 3435 00:42:48 S1 267 S267 +18:17 +18:17
411 Evita Judina 3458 Voviņa foršā sieva 00:42:52 S1 268 S268 +18:22 +18:22
412 Dace Spalviņa 3057 Rauna 00:42:55 S1 269 S269 +18:24 +18:24
413 Kaspars Rutkis 3226 EY 00:42:56 V1 144 V144 +20:33 +20:33
414 Juris Bērziņš 3366 Engures sportam 00:42:58 V1 145 V145 +20:35 +20:35
415 Anete Rateniece 3220 00:42:59 S1 270 S270 +18:28 +18:28
416 Inguna Vālodze 3096 00:43:04 S1 271 S271 +18:33 +18:33
417 Laura Ramata 3371 AMSERV 00:43:11 S1 272 S272 +18:40 +18:40
418 Daiga Goldova 3314 00:43:13 S1 273 S273 +18:42 +18:42
419 Irina Čazova 3519 Bioderma 00:43:13 S1 274 S274 +18:42 +18:42
420 Gunta Lapsiņa 3510 00:43:13 S1 275 S275 +18:43 +18:43
421 Jolanta Mieze 3172 00:43:14 S1 276 S276 +18:43 +18:43
422 Signe Muceniece 3440 00:43:14 S1 277 S277 +18:43 +18:43
423 Sabīne Goša 3142 Maratona klubs 00:43:14 S1 278 S278 +18:43 +18:43
424 Inese Viskinte-Poisa 3243 DNB Servisa centrs 00:43:23 S1 279 S279 +18:52 +18:52
425 Anita Sebeža 3493 NĪKRĀCES PAMATSKOLA 00:43:33 S1 280 S280 +19:02 +19:02
426 Kārlis Tiltiņš 3117 PROLATIO Systems 00:43:34 V1 146 V146 +21:11 +21:11
427 Sarmīte Kaunese 3139 Saldus 2007 00:43:36 S1 281 S281 +19:05 +19:05
428 Arlita Marcinkeviča 3044 Lidosta "Rīga" 00:43:36 S1 282 S282 +19:06 +19:06
429 Līga Kalniņa 3092 Accenture 00:43:39 S1 283 S283 +19:09 +19:09
430 Marija Kirjuhina 3377 SIA Joker Ltd. 00:43:41 S1 284 S284 +19:11 +19:11
431 Kristaps Skujiņš 7379 IGT 00:43:47 V1 147 V147 +21:24 +21:24
432 Marta Sausiņa 3553 00:43:47 S1 285 S285 +19:16 +19:16
433 Liene Hartpenga 3212 00:43:50 S1 286 S286 +19:19 +19:19
434 Inga Gubina 3048 Olainfarm 00:43:53 S1 287 S287 +19:23 +19:23
435 Edgars Šneiders 3121 00:44:01 V1 148 V148 +21:38 +21:38
436 Raimonds Siņavskis 3298 Ventspils runner 00:44:01 V1 149 V149 +21:38 +21:38
437 Ralfs Siņavskis 3299 Ventspils runner 00:44:01 V1 150 V150 +21:38 +21:38
438 Ieva Solovjova - Krūmiņa 3402 Krūmiņi 00:44:15 S1 288 S288 +19:44 +19:44
439 Karīna Mihailova 3496 Biznesa parks ABAVA 00:44:16 S1 289 S289 +19:45 +19:45
440 Anda Heidemane 3609 Run 4 Sun 00:44:21 S1 290 S290 +19:50 +19:50
441 Santa Džeriņa 3292 00:44:27 S1 291 S291 +19:56 +19:56
442 Paula Fjodorova 3364 AMSERV 00:44:28 S1 292 S292 +19:58 +19:58
443 Jeļena Auziņa 3176 Maratona klubs 00:44:37 S1 293 S293 +20:07 +20:07
444 Mārtiņš Mūrnieks 3162 00:44:40 V1 151 V151 +22:18 +22:18
445 Efeja Glinska 3180 Sporta klubs "Vēsma" 00:44:40 S1 294 S294 +20:10 +20:10
446 Karīna Mūrniece 3161 00:44:40 S1 295 S295 +20:10 +20:10
447 Ilze Sala 3236 00:44:48 S1 296 S296 +20:17 +20:17
448 Svetlana Vasiļjeva 3004 Rīgas satiksme 00:44:48 S1 297 S297 +20:17 +20:17
449 Monta Starce 3395 BALTAIS 00:44:50 S1 298 S298 +20:19 +20:19
450 Lidija Zeile 3523 Bioderma 00:44:50 S1 299 S299 +20:19 +20:19
451 Ivanda Pehlaka 3394 BALTAIS 00:44:50 S1 300 S300 +20:20 +20:20
452 Elīna Vilciņa 3110 00:44:52 S1 301 S301 +20:21 +20:21
453 Kristers Sipenieks 13264 00:44:55 V1 152 V152 +22:32 +22:32
454 Andra Viļuma 3125 00:44:55 S1 302 S302 +20:24 +20:24
455 Eva KrŪmiŅa 3450 00:45:00 S1 303 S303 +20:29 +20:29
456 Maija Balode 3093 Ventspils Maratona Klubs 00:45:01 S1 304 S304 +20:31 +20:31
457 Alla Šarigina 3385 SIA Joker Ltd. 00:45:12 S1 305 S305 +20:41 +20:41
458 Elīna Lieltīruma 3624 Olainfarm 00:45:15 S1 306 S306 +20:44 +20:44
459 Santa Krasovska 3595 Kocēnu novads 00:45:19 S1 307 S307 +20:49 +20:49
460 Tomass Vega 13267 00:45:29 V1 153 V153 +23:06 +23:06
461 Anna Vezjuka 3083 00:45:29 S1 308 S308 +20:59 +20:59
462 Santa Strazde 3099 00:45:33 S1 309 S309 +21:02 +21:02
463 Gunta Avīžus 3100 00:45:33 S1 310 S310 +21:02 +21:02
464 Vija Kinna 13241 00:45:33 S1 311 S311 +21:02 +21:02
465 Julīte Peculeviča 3177 00:45:36 S1 312 S312 +21:06 +21:06
466 Agate Jurčenko 3337 00:45:42 S1 313 S313 +21:11 +21:11
467 Antra Krievāne 3472 00:45:42 S1 314 S314 +21:11 +21:11
468 Lote Paiča 3061 DUNKAS 00:45:44 S1 315 S315 +21:14 +21:14
469 Leonarda Liepiņa 3284 Venden 00:45:45 S1 316 S316 +21:15 +21:15
470 Aija Draveniece 3335 00:45:45 S1 317 S317 +21:15 +21:15
471 Kristīne Meilerte 3363 Latvijas Finieris 00:45:47 S1 318 S318 +21:16 +21:16
472 Gunta Skromane 3232 00:45:51 S1 319 S319 +21:20 +21:20
473 Marika Pumpure 3550 00:45:51 S1 320 S320 +21:20 +21:20
474 Santa Fromane 13269 FK Bandava/Priekules novads 00:46:01 S1 321 S321 +21:30 +21:30
475 Agnese Razma 3613 FK Bandava/Priekules novads 00:46:04 S1 322 S322 +21:33 +21:33
476 Evelina Ozolina 3410 AIRSTREAM COFFEE 00:46:05 S1 323 S323 +21:34 +21:34
477 Kristīne Rozniece 3507 00:46:05 S1 324 S324 +21:35 +21:35
478 Edgars Markševics 3086 Sporta Patriots 00:46:15 V1 154 V154 +23:52 +23:52
479 Svetlana Kločko 3386 SIA Joker Ltd. 00:46:17 S1 325 S325 +21:46 +21:46
480 Daiga Zīverte 3111 00:46:19 S1 326 S326 +21:48 +21:48
481 Raimonds Roga 13235 PD 00:46:22 V1 155 V155 +23:59 +23:59
482 Anete Akimova 13230 LMC 00:46:22 S1 327 S327 +21:51 +21:51
483 Ēriks Ozoliņš 3303 Swedbank 00:46:24 V1 156 V156 +24:01 +24:01
484 Renāte Rēpiņa 3592 00:46:32 S1 328 S328 +22:02 +22:02
485 Iveta Rēpiņa 3189 00:46:33 S1 329 S329 +22:02 +22:02
486 Guntis Apsītis 3469 00:46:36 V1 157 V157 +24:13 +24:13
487 Sanita Everte 3173 00:46:46 S1 330 S330 +22:16 +22:16
488 Daina Kumpiņa 3091 murmulīši 00:46:50 S1 331 S331 +22:19 +22:19
489 Elīza Sergejeva 13270 00:46:52 S1 332 S332 +22:21 +22:21
490 Kristine Vega 13265 00:46:52 S1 333 S333 +22:22 +22:22
491 Anita Bāriņa 3460 00:46:53 S1 334 S334 +22:23 +22:23
492 Arnita Freināte 3354 Engures sportam/Jadals 00:47:05 S1 335 S335 +22:34 +22:34
493 Zane Strazdiņa 3355 Engures sportam/Jadals 00:47:05 S1 336 S336 +22:34 +22:34
494 KristĪne Balandiņa 3359 Engures sportam/Jadals 00:47:05 S1 337 S337 +22:34 +22:34
495 Rudīte Bērziņa 3047 Olainfarm 00:47:05 S1 338 S338 +22:34 +22:34
496 Igors Skļamins 3360 Engures sportam/Jadals 00:47:06 V1 158 V158 +24:43 +24:43
497 Gints Freināts 3485 Engures sportam 00:47:07 V1 159 V159 +24:44 +24:44
498 Renāte Ribaka 3120 00:47:07 S1 339 S339 +22:36 +22:36
499 Gints LaĶis 3356 Engures sportam/Jadals 00:47:08 V1 160 V160 +24:45 +24:45
500 Māris Bergmanis 3357 Engures sportam/Jadals 00:47:08 V1 161 V161 +24:45 +24:45
501 Evija Bergmane 3358 Engures sportam/Jadals 00:47:08 S1 340 S340 +22:37 +22:37
502 Varis Vītols 3188 VV 00:47:10 V1 162 V162 +24:47 +24:47
503 Vija Dobele 3470 00:47:13 S1 341 S341 +22:42 +22:42
504 Anita Peļņika 3076 00:47:15 S1 342 S342 +22:44 +22:44
505 Jeļena Ozoliņa 3106 00:47:19 S1 343 S343 +22:48 +22:48
506 Sergejs Ivanovs 3184 PROLATIO Systems 00:47:21 V1 163 V163 +24:58 +24:58
507 Aleksandrs Širins 3118 PROLATIO Systems 00:47:22 V1 164 V164 +24:59 +24:59
508 Marats Širins 3293 PROLATIO Systems 00:47:22 V1 165 V165 +24:59 +24:59
509 Aija Briede 3408 00:47:22 S1 344 S344 +22:51 +22:51
510 Valentīns Ņikitins 3555 00:47:25 V1 166 V166 +25:02 +25:02
511 Baiba Lejiņa 3468 Rīgas satiksme 00:47:25 S1 345 S345 +22:54 +22:54
512 Rita Putniņa 3248 00:47:30 S1 346 S346 +23:00 +23:00
513 Viktorija Bumbiere 3374 Latvijas Finieris 00:47:42 S1 347 S347 +23:11 +23:11
514 Laura Mekša 3286 Lizums_BB Team 00:47:49 S1 348 S348 +23:18 +23:18
515 Ilze Strautiņa 3242 HighFive 00:47:49 S1 349 S349 +23:18 +23:18
516 Ligita Bumbure 3285 Lizums_BB Team 00:47:51 S1 350 S350 +23:20 +23:20
517 Baiba Juhno 3035 00:47:55 S1 351 S351 +23:24 +23:24
518 Ilze Čakare 3501 Selga 00:47:56 S1 352 S352 +23:26 +23:26
519 Līvija Muša 3365 00:48:06 S1 353 S353 +23:35 +23:35
520 Inita Nagņibeda 3352 BAUSKAS SĀKUMSKOLA 00:48:12 S1 354 S354 +23:41 +23:41
521 Gunta Blumfelde 3296 Mazrūķīši 00:48:20 S1 355 S355 +23:50 +23:50
522 Gunta Šneidere 3122 00:48:27 S1 356 S356 +23:56 +23:56
523 Olga Elste 3372 Emergn #optimized4running 00:48:30 S1 357 S357 +23:59 +23:59
524 Olga Kotova 3513 00:48:30 S1 358 S358 +23:59 +23:59
525 Gustavs Kuplis 3404 WWW.RUNNING.LV 00:48:34 V1 167 V167 +26:11 +26:11
526 Atis Miķelsons 3147 Sporta klubs Vēsma 00:48:49 V1 168 V168 +26:26 +26:26
527 Madara Roziņa 3310 Maratona klubs/VFK Staldzene/SIA "Ģeodēzists" 00:49:04 S1 359 S359 +24:33 +24:33
528 Dominiks Zorins 13247 ZILBER 00:49:08 V1 169 V169 +26:45 +26:45
529 Laima Muša 3422 00:49:11 S1 360 S360 +24:40 +24:40
530 Ralfs Tomsons 3446 00:49:13 V1 170 V170 +26:50 +26:50
531 Kristīne Frolova 3049 Lidosta “Rīga” 00:49:16 S1 361 S361 +24:45 +24:45
532 Gita Dambe 3331 INSALVO 00:49:21 S1 362 S362 +24:51 +24:51
533 Laimdota Sakne-Sokolovska 3028 00:49:29 S1 363 S363 +24:58 +24:58
534 Iveta Lapiņa-Beroza 3524 Bioderma 00:49:30 S1 364 S364 +24:59 +24:59
535 Agnese Zandersone 3077 00:49:31 S1 365 S365 +25:00 +25:00
536 Amanda Zandersone 3078 00:49:32 S1 366 S366 +25:01 +25:01
537 Evija Eihvalde 3441 00:49:33 S1 367 S367 +25:02 +25:02
538 Gita Avotiņa 3499 Olainfarm 00:49:36 S1 368 S368 +25:06 +25:06
539 Ivo Ivanovs 3051 00:49:47 V1 171 V171 +27:24 +27:24
540 Dace Eihvalde 3442 00:50:22 S1 369 S369 +25:51 +25:51
541 Ieva Skirusa 3146 Sporta klubs Vēsma 00:50:53 S1 370 S370 +26:22 +26:22
542 Adēlija Blate 3482 00:51:09 S1 371 S371 +26:39 +26:39
543 Olivers Jansons 3033 00:51:22 V1 172 V172 +28:59 +28:59
544 Ingrīda Svoka 3128 00:51:22 S1 372 S372 +26:51 +26:51
545 Eva Bērziņa 3344 Kartavkalnu buki 00:51:34 S1 373 S373 +27:03 +27:03
546 Liene Kauķe 3464 00:51:49 S1 374 S374 +27:18 +27:18
547 Anda Gaidišķe 3600 00:52:13 S1 375 S375 +27:42 +27:42
548 Akādijs Zorins 13232 AbavasVindarītava 00:52:14 V1 173 V173 +29:51 +29:51
549 Zane Zorina 13238 AbavasVindarītava 00:52:14 S1 376 S376 +27:43 +27:43
550 Leons Peļņa 3511 30draugi.lv 00:52:18 V1 174 V174 +29:55 +29:55
551 Sanita Anspoka 3199 Bauskas sākumskola 00:52:21 S1 377 S377 +27:50 +27:50
552 Branislava Filipovich 3214 00:52:22 S1 378 S378 +27:51 +27:51
553 Māris Brakovskis 13236 PD 00:52:26 V1 175 V175 +30:03 +30:03
554 Ingrīda Urbāne 3453 00:52:26 S1 379 S379 +27:55 +27:55
555 Māris Ozoliņš 13237 PD 00:52:28 V1 176 V176 +30:05 +30:05
556 Sandra Stupiņa 3069 SK Katrīna 00:52:29 S1 380 S380 +27:59 +27:59
557 Velga Krasovska 3381 SIA Joker Ltd. 00:52:30 S1 381 S381 +27:59 +27:59
558 Olga Bule 3383 SIA Joker Ltd. 00:52:30 S1 382 S382 +27:59 +27:59
559 Gunita Kodoliņa 3156 00:52:31 S1 383 S383 +28:00 +28:00
560 Angelika Bērziņa 3196 Tukums 00:52:37 S1 384 S384 +28:07 +28:07
561 Dina Tohva 13258 00:52:55 S1 385 S385 +28:25 +28:25
562 Pēteris Stepiņš 13257 Purva Kurmji 00:53:05 V1 177 V177 +30:42 +30:42
563 Kristīne Prince 3454 VFK "Staldzene" 00:53:30 S1 386 S386 +29:00 +29:00
564 Elizabete Konstante-Kunstapele 3187 00:53:31 S1 387 S387 +29:00 +29:00
565 Lūkass Vega 13266 00:53:40 V1 178 V178 +31:17 +31:17
566 Dana Gaile 3554 Engures vidusskola 00:53:41 S1 388 S388 +29:10 +29:10
567 Ināra Žizena 3323 00:53:42 S1 389 S389 +29:11 +29:11
568 Inese Sergejeva 13268 00:54:22 S1 390 S390 +29:52 +29:52
569 Jaan Vehlmann 3305 JK Hermes 00:54:35 V1 179 V179 +32:12 +32:12
570 Zinta Uskale 3012 Rozā vilciena labdarības fonds 00:54:40 S1 391 S391 +30:10 +30:10
571 Inesa Avotiņa 3141 Bauskas sākumskola 00:54:43 S1 392 S392 +30:12 +30:12
572 Dace Kraukle 3504 DARU 00:54:45 S1 393 S393 +30:14 +30:14
573 Ilva Veidemane 3457 00:54:52 S1 394 S394 +30:21 +30:21
574 Ernests Ozols 3611 00:55:16 V1 180 V180 +32:53 +32:53
575 Kikī Spuriņa 13261 00:55:23 S1 395 S395 +30:52 +30:52
576 Rasa Biškrēsliņa 13260 --- 00:55:24 S1 396 S396 +30:53 +30:53
577 Anete Danelsone 3013 VSK Noskrien Blonde / Accenture 00:55:30 S1 397 S397 +30:59 +30:59
578 Kate Danelsone 3476 Stjopam 38 00:55:32 S1 398 S398 +31:01 +31:01
579 Ilze Danelsone 3477 Stjopam 38 00:55:34 S1 399 S399 +31:03 +31:03
580 Astrīda Semjonova 3413 00:55:44 S1 400 S400 +31:13 +31:13
581 Nils Eduards Jakobsons 3549 Lynxdojo 00:56:12 V1 181 V181 +33:49 +33:49
582 Jolanta Didžus 3072 00:56:12 S1 401 S401 +31:42 +31:42
583 Ieva Jakobsone 3547 Lynxdojo 00:56:12 S1 402 S402 +31:42 +31:42
584 Elīna Ozola 3564 00:56:17 S1 403 S403 +31:46 +31:46
585 Amanda Ozola 3612 00:56:17 S1 404 S404 +31:47 +31:47
586 Ilga Šaboha 3068 00:56:32 S1 405 S405 +32:01 +32:01
587 Žanna Gulbe 3174 Tukuma 2.vidusskola 00:56:38 S1 406 S406 +32:07 +32:07
588 Beate Tumaševska 3251 00:57:04 S1 407 S407 +32:33 +32:33
589 Inta Vīksna 3011 00:57:20 S1 408 S408 +32:49 +32:49
590 Māra Pokšāne 3320 Abas kreisās kājas 00:57:21 S1 409 S409 +32:50 +32:50
591 Iveta Alstere 3415 00:57:21 S1 410 S410 +32:51 +32:51
592 Inga Vanaga - Niedrīte 3417 00:57:21 S1 411 S411 +32:51 +32:51
593 Laura Čakle 3290 00:57:56 S1 412 S412 +33:26 +33:26
594 Iveta Plotiņa 3582 SK Vēsma 00:58:16 S1 413 S413 +33:45 +33:45
595 Solita Āboliņa 3181 Jaunmārupe 00:58:41 S1 414 S414 +34:10 +34:10
596 Inese Plūme 3291 VSK Noskrien 00:58:54 S1 415 S415 +34:24 +34:24
597 Kristīne Babicka 3134 00:58:55 S1 416 S416 +34:24 +34:24
598 Elīna Pusvilka 3148 00:59:23 S1 417 S417 +34:53 +34:53
599 Kaspars Kārkliņš 3563 Engures vidusskola 00:59:27 V1 182 V182 +37:04 +37:04
600 Kristīne Kārkliņa 3560 Engures vidusskola 00:59:29 S1 418 S418 +34:58 +34:58
601 Ingūna Maļinovska 3622 00:59:50 S1 419 S419 +35:20 +35:20
602 Vineta Dzirlanka 3319 Engures vidusskola 00:59:53 S1 420 S420 +35:22 +35:22
603 Inga Dreimane 3562 Engures vidusskola 01:00:03 S1 421 S421 +35:32 +35:32
604 Vita Liepiņa 3559 Engures vidusskola 01:00:08 S1 422 S422 +35:37 +35:37
605 Mārtiņš Irbe 3153 Engures vidusskola 01:00:54 V1 183 V183 +38:31 +38:31
606 Tatjana Karaja-Akimova 3520 Bioderma 01:01:10 S1 423 S423 +36:39 +36:39
607 Adelīna Aleksejeva 3347 01:01:23 S1 424 S424 +36:52 +36:52
608 Laila Manfelde 3126 Sporta klubs Vēsma 01:01:34 S1 425 S425 +37:03 +37:03
609 Sarmīte Lāce 3062 DUNKAS 01:02:33 S1 426 S426 +38:02 +38:02
610 Sarmīte Eglīte 3265 01:02:35 S1 427 S427 +38:04 +38:04
611 Arnis Kauķis 3463 01:03:00 V1 184 V184 +40:37 +40:37
612 Iveta Zvīdriņa 3465 01:03:00 S1 428 S428 +38:29 +38:29
613 Dainis Kauliņš 13263 Lsc 01:03:17 V1 185 V185 +40:54 +40:54
614 Alise Kauliņa 13262 01:03:18 S1 429 S429 +38:47 +38:47
615 Dana Pizāne 3486 Palīdzēsim.lv 01:03:44 S1 430 S430 +39:13 +39:13
616 Miervaldis Sakne-Sokolovskis 3027 01:06:46 V1 186 V186 +44:23 +44:23
617 Juris Ceika 3570 01:06:55 V1 187 V187 +44:32 +44:32
618 Varvara Shulga 3278 01:08:04 S1 431 S431 +43:33 +43:33
619 Kiara Shulga 3279 01:08:06 S1 432 S432 +43:36 +43:36
620 Rašele Blate 3483 01:08:08 S1 433 S433 +43:37 +43:37
621 Vēsma Zaķe 3262 01:09:22 S1 434 S434 +44:51 +44:51
622 Ainārs Jermācans 3336 AkmensDizains.lv 01:09:56 V1 188 V188 +47:33 +47:33
623 Alberts Kvisviks 3102 KVISVIKI 01:11:33 V1 189 V189 +49:10 +49:10
624 KatrĪna Kvisvika 3104 KVISVIKI 01:11:35 S1 435 S435 +47:05 +47:05
625 Knuts Kvisviks 3103 KVISVIKI DSQ
626 Arnis Bārbals 3135 DSQ
627 Indra Krēgere 3561 Engures vidusskola DSQ