MEKLĒT
 
VĀVERE skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Agris Krievāns 3480 00:22:23 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Jānis Ābols 3244 Maratona Klubs 00:22:45 V1 2 V2 +00:22 +00:22
3 Arturs Nordens 3205 00:22:55 V1 3 V3 +00:32 +00:32
4 Tomass Neuss-Lucs 3200 00:23:36 V1 4 V4 +01:13 +01:13
5 Andris Bukovskis 3321 TEAM BUKIŅI 00:23:42 V1 5 V5 +01:19 +01:19
6 Aleksandrs Scukins 3197 Emergn #optimized4running 00:23:51 V1 6 V6 +01:28 +01:28
7 Agita Kaļva 3455 Ķegumā spēks 00:24:31 S1 1 S1 +00:00 +00:00
8 Andis Maisiņš 3207 00:24:52 V1 7 V7 +02:29 +02:29
9 Emīls Čertogonovs 3288 Venden 00:24:57 V1 8 V8 +02:35 +02:35
10 Intars Driksna 3276 Venden 00:25:18 V1 9 V9 +02:55 +02:55
11 Renārs Vežuks 13239 Liesma 00:25:36 V1 10 V10 +03:13 +03:13
12 Valdis Kravaļs 3409 00:25:43 V1 11 V11 +03:20 +03:20
13 Haralds Jansons 3623 00:25:52 V1 12 V12 +03:29 +03:29
14 Kristīne Roga 3217 ASK PATRIA 00:25:56 S1 2 S2 +01:25 +01:25
15 Nauris Upmalis 3260 00:25:56 V1 13 V13 +03:33 +03:33
16 Anna Frolova 13228 Saldus sporta skoka 00:26:19 S1 3 S3 +01:48 +01:48
17 Armands Ivanovskis 3223 00:26:20 V1 14 V14 +03:57 +03:57
18 Kalvis Ķikuts 3225 00:26:48 V1 15 V15 +04:25 +04:25
19 Helvijs Siubra 3552 00:26:49 V1 16 V16 +04:26 +04:26
20 Antons Maksimenkovs 13272 00:27:01 V1 17 V17 +04:38 +04:38
21 Rinalds Strazdiņš 3494 Selga 00:27:04 V1 18 V18 +04:41 +04:41
22 Kristīne Vāvere 3264 00:27:09 S1 4 S4 +02:38 +02:38
23 Lauris Vītols 3002 SUBARU AD REM Auto 00:27:13 V1 19 V19 +04:50 +04:50
24 Mārcis Goldbergs 3551 Baltais 00:27:22 V1 20 V20 +04:59 +04:59
25 Zita Gedutienė 3345 5 kalnai 00:27:30 S1 5 S5 +02:59 +02:59
26 Raivo Gaurilevics 3040 00:27:52 V1 21 V21 +05:29 +05:29
27 Toms Biļūns 3378 SIA Joker Ltd. 00:27:54 V1 22 V22 +05:31 +05:31
28 Didzis Jurgelāns 3124 00:27:56 V1 23 V23 +05:33 +05:33
29 Kristians Toms Daube 3488 00:27:57 V1 25 V24 +05:34 +05:34
30 Normunds Mucenieks 13252 00:27:57 V1 24 V25 +05:34 +05:34
31 Lāsma Bauskal 3498 00:28:17 S1 6 S6 +03:47 +03:47
32 Daina Stonka 3327 VSK Noskrien 00:28:18 S1 7 S7 +03:48 +03:48
33 Ģirts Petrovs 13253 00:28:24 V1 26 V26 +06:01 +06:01
34 Maija Pūpola 3512 Maratona klubs 00:28:28 S1 8 S8 +03:57 +03:57
35 Mārcis Heniņš 3369 Swedbank 00:28:30 V1 27 V27 +06:07 +06:07
36 Anda Petrova 3324 00:28:31 S1 9 S9 +04:00 +04:00
37 Klāvs Rozevskis 3151 00:28:32 V1 28 V28 +06:09 +06:09
38 Artūrs Gustiņš 3131 Gustiņi 00:28:37 V1 29 V29 +06:14 +06:14
39 Arvis Stankēvičs 3246 00:28:43 V1 30 V30 +06:21 +06:21
40 Eduards PovŠaks 3514 00:28:47 V1 31 V31 +06:24 +06:24
41 Juha Kallunki 3443 Sallan Karhut 00:28:50 V1 32 V32 +06:27 +06:27
42 Armīns Gasjūns 3067 00:28:56 V1 33 V33 +06:33 +06:33
43 Adelīna Veismane 3206 00:28:56 S1 10 S10 +04:25 +04:25
44 Linda Haag 3315 Alūksne 00:29:12 S1 12 S11 +04:42 +04:42
45 Līga Blumfelde 13254 Engures Sportam 00:29:12 S1 11 S12 +04:41 +04:41
46 Aigars Auziņš 3009 PRINTFUL 00:29:17 V1 34 V34 +06:54 +06:54
47 Jūlija Patrejeva 3544 Bioderma 00:29:19 S1 13 S13 +04:48 +04:48
48 Daiva Olberkyte Elstiņa 3361 00:29:28 S1 14 S14 +04:58 +04:58
49 Juris Cikota 3175 00:29:31 V1 35 V35 +07:08 +07:08
50 Sergejs Demida 13226 00:29:32 V1 36 V36 +07:09 +07:09
51 Maksims Aleksejevs 13229 PARVENTA 00:29:32 V1 37 V37 +07:09 +07:09
52 Davis Jurgis Dundurs 3059 2001 00:29:36 V1 38 V38 +07:13 +07:13
53 Līva Andersone 3084 00:29:44 S1 15 S15 +05:13 +05:13
54 Janeks Frolovs 3050 Lidosta “Rīga” 00:29:45 V1 39 V39 +07:22 +07:22
55 Elīna Vesere 3620 00:29:45 S1 16 S16 +05:14 +05:14
56 Raitis Ābelnieks 3341 00:29:51 V1 40 V40 +07:28 +07:28
57 Oļegs Molčanovs 3619 00:29:58 V1 41 V41 +07:35 +07:35
58 Aivars Mincenbergs 3179 INDI 00:29:59 V1 42 V42 +07:36 +07:36
59 Baiba Lulle 3606 Baltais 00:30:05 S1 17 S17 +05:34 +05:34
60 Mikus Saulītis 3031 00:30:14 V1 43 V43 +07:51 +07:51
61 Gundega Pāķe 3039 SRT SAULKRASTI 00:30:29 S1 18 S18 +05:58 +05:58
62 Inga Brikmane 3112 00:30:30 S1 19 S19 +05:59 +05:59
63 Mārtiņš Dimants 3599 Bauskas BJSS 00:30:31 V1 44 V44 +08:08 +08:08
64 Edgars Ligeris 3269 00:30:36 V1 45 V45 +08:13 +08:13
65 Edgars Anstrāts 3082 00:30:39 V1 46 V46 +08:17 +08:17
66 Dagnija Kāpińa 3021 00:30:42 S1 20 S20 +06:11 +06:11
67 Līga Henke 3537 Bioderma 00:30:44 S1 21 S21 +06:13 +06:13
68 Laura Salnāja 3575 00:30:53 S1 22 S22 +06:23 +06:23
69 Jolanta Bernupe 3527 Bioderma 00:30:56 S1 23 S23 +06:26 +06:26
70 Ieva Livčāne 3127 00:31:01 S1 24 S24 +06:31 +06:31
71 Andra Diāna Vējiņa 3158 00:31:02 S1 25 S25 +06:31 +06:31
72 Evita Frančenko 3591 00:31:05 S1 26 S26 +06:35 +06:35
73 Lauma Ildena 3190 00:31:07 S1 27 S27 +06:37 +06:37
74 Līva Veļķere 3316 Alūksne 00:31:08 S1 28 S28 +06:37 +06:37
75 Andris Malahovskis 3587 DzSK Lokomotīve 00:31:15 V1 47 V47 +08:52 +08:52
76 Renārs Felcis 3297 FB 00:31:16 V1 48 V48 +08:53 +08:53
77 Sanita Pāsa 13231 Alūksne.lv 00:31:22 S1 29 S29 +06:52 +06:52
78 Laura Veličko 3586 Verus Amor 00:31:25 S1 30 S30 +06:54 +06:54
79 Linda Beldava 3222 VSK Noskrien Vāveres 00:31:27 S1 31 S31 +06:57 +06:57
80 Ēriks Ūdris 3245 00:31:28 V1 49 V49 +09:05 +09:05
81 Santa Krampāne 3533 Bioderma 00:31:30 S1 32 S32 +07:00 +07:00
82 Gatis Cielavs 3585 00:31:33 V1 50 V50 +09:10 +09:10
83 Arnis Ķēpulis 7003 00:31:38 V1 51 V51 +09:15 +09:15
84 Didzis Brants 3234 Matison's Runner Club 00:31:39 V1 52 V52 +09:16 +09:16
85 Nomeda Kubiliene 3089 Penki kalnai 00:31:41 S1 33 S33 +07:10 +07:10
86 Victor Mironichev 3022 00:31:46 V1 53 V53 +09:23 +09:23
87 Santa Priekule 3308 00:31:49 S1 34 S34 +07:19 +07:19
88 Ģirts Bērziņš 3163 00:31:50 V1 54 V54 +09:27 +09:27
89 Signe Strujevica 3506 DNB Servisa centrs 00:31:51 S1 35 S35 +07:21 +07:21
90 Ritvars Sluga 3481 00:31:52 V1 55 V55 +09:29 +09:29
91 Linda Andersone 3079 Accenture 00:31:53 S1 36 S36 +07:22 +07:22
92 Liene Gustiņa 3130 Gustiņi 00:31:57 S1 37 S37 +07:26 +07:26
93 Edijs Laškovs 3473 00:31:58 V1 56 V56 +09:35 +09:35
94 Zane Zvejniece 13243 00:32:03 S1 38 S38 +07:32 +07:32
95 Ričards Trestjans 3332 00:32:05 V1 57 V57 +09:42 +09:42
96 Marija Tretjaka 3517 Bioderma 00:32:06 S1 39 S39 +07:36 +07:36
97 Arnis Veismanis 3109 00:32:07 V1 58 V58 +09:44 +09:44
98 Inta Čeltekligila 3313 FK Bandava/Priekules novads 00:32:09 S1 40 S40 +07:38 +07:38
99 Luīze Meldere 3280 00:32:12 S1 41 S41 +07:42 +07:42
100 Ivars Rutkops 3400 00:32:12 V1 59 V59 +09:49 +09:49
101 Roberts Niedrītis 3418 00:32:14 V1 60 V60 +09:51 +09:51
102 Ričards Alsters 3416 00:32:15 V1 61 V61 +09:52 +09:52
103 Ieva Otaņķe 3224 AIZPUTE 00:32:16 S1 42 S42 +07:45 +07:45
104 Inārs Roģis 3398 BALTAIS 00:32:16 V1 62 V62 +09:53 +09:53
105 Liene Stiebriņa 3436 Swedbank 00:32:17 S1 43 S43 +07:46 +07:46
106 Melisa Kore 3000 00:32:19 S1 44 S44 +07:48 +07:48
107 Inese Rēriha 3406 VSK Noskrien Vāveres 00:32:29 S1 45 S45 +07:58 +07:58
108 Toms Lučins 3368 00:32:31 V1 63 V63 +10:08 +10:08
109 Baiba Ligere 3270 00:32:37 S1 46 S46 +08:06 +08:06
110 Daumants Švampe 3459 00:32:38 V1 64 V64 +10:15 +10:15
111 Madars Kamļevs 3231 00:32:41 V1 65 V65 +10:18 +10:18
112 Līga Vladimirova 3119 00:32:42 S1 47 S47 +08:12 +08:12
113 Ināra Nordena 3204 00:32:42 S1 48 S48 +08:12 +08:12
114 Tatjana Āboliņa 3545 Maratona Klubs 00:32:44 S1 49 S49 +08:13 +08:13
115 Sintija Priede 3387 SIA Joker Ltd. 00:32:50 S1 50 S50 +08:19 +08:19
116 Ieva Tabore 3497 KSMR Fitness 00:32:53 S1 51 S51 +08:23 +08:23
117 Margarita Pudova 3543 Bioderma 00:32:54 S1 52 S52 +08:23 +08:23
118 Lauma Sargune 3427 00:32:55 S1 53 S53 +08:24 +08:24
119 Krista Strujeviča 3193 SK Katrīna 00:32:56 S1 54 S54 +08:25 +08:25
120 Armands Sidorovičs 3456 Trešā reize 00:32:59 V1 66 V66 +10:36 +10:36
121 Gustavs Kore 3001 00:33:01 V1 67 V67 +10:39 +10:39
122 Aivars Driķis 3462 00:33:03 V1 68 V68 +10:40 +10:40
123 Inga Bukovska 3322 TEAM BUKIŅI 00:33:05 S1 55 S55 +08:34 +08:34
124 Viesturs Tamulis 3379 SIA Joker Ltd. 00:33:05 V1 69 V69 +10:42 +10:42
125 Harijs Čīka 3424 PERI 00:33:09 V1 70 V70 +10:46 +10:46
126 Aleksandrs Usatovs 3041 00:33:17 V1 71 V71 +10:54 +10:54
127 Beāte Pore 3448 00:33:17 S1 56 S56 +08:46 +08:46
128 Kristīna Šaukle 3105 00:33:19 S1 57 S57 +08:48 +08:48
129 Inita Jankeviča 3263 Swedbank 00:33:24 S1 58 S58 +08:53 +08:53
130 Terēze Zviedrāne 3247 00:33:33 S1 59 S59 +09:03 +09:03
131 Mark Ledoux 3605 00:33:33 V1 72 V72 +11:10 +11:10
132 Kristīne Salnāja 3025 00:33:40 S1 60 S60 +09:09 +09:09
133 Kaspars Kumpiņš 3373 00:33:41 V1 73 V73 +11:18 +11:18
134 Evita Strauta 3029 SK Vēsma 00:33:44 S1 61 S61 +09:13 +09:13
135 Krists Dabra 3601 00:33:48 V1 74 V74 +11:25 +11:25
136 Paula Jakuševa 3255 00:33:56 S1 62 S62 +09:25 +09:25
137 Inese Vaivode 3474 Jūrmalas rūķīši 00:34:02 S1 63 S63 +09:31 +09:31
138 Jānis Vaivods 3475 Jūrmalas rūķīši 00:34:02 V1 75 V75 +11:39 +11:39
139 Andris Šakens 3216 00:34:04 V1 76 V76 +11:41 +11:41
140 Jānis Slišāns 3597 00:34:04 V1 77 V77 +11:41 +11:41
141 Ivo Stepiņš 3566 PH Print 00:34:05 V1 78 V78 +11:42 +11:42
142 Natalja Trestjana 3329 00:34:11 S1 64 S64 +09:41 +09:41
143 Monta Skalbe 3525 Bioderma 00:34:13 S1 65 S65 +09:43 +09:43
144 Agnese Katrīna Reveliņa 3466 Jaunmārupe skrien 00:34:18 S1 66 S66 +09:47 +09:47
145 Rēzija Vīgante 3580 SSK Bebra 00:34:20 S1 67 S67 +09:49 +09:49
146 Zane Kučinska 3420 DPD LATVIJA 00:34:21 S1 68 S68 +09:50 +09:50
147 Andris Birgers 3208 00:34:22 V1 79 V79 +11:59 +11:59
148 Linda Bernarde 3150 00:34:25 S1 69 S69 +09:54 +09:54
149 Baiba Ledaine 3532 Bioderma 00:34:27 S1 70 S70 +09:57 +09:57
150 Una Muriņa 3526 Bioderma 00:34:28 S1 71 S71 +09:57 +09:57
151 Baiba Baiba Orga 1985-03-22 13259 Valmiermuiža 00:34:37 S1 72 S72 +10:06 +10:06
152 Normunds Šērs 3167 ENGURES SPORTAM 00:34:40 V1 80 V80 +12:17 +12:17
153 Everita Balande 3444 00:34:42 S1 73 S73 +10:11 +10:11
154 Iveta Āboliņa-Ābola 3250 Swedbank 00:34:43 S1 74 S74 +10:13 +10:13
155 Kristiāna Ritenberga 3287 Tukuma 2. vidusskola 00:34:46 S1 75 S75 +10:15 +10:15
156 Liene Terentjeva 3252 00:34:50 S1 76 S76 +10:19 +10:19
157 Marta Grūbe 3467 00:34:50 S1 77 S77 +10:19 +10:19
158 Lāsma Gutberga 3401 00:34:51 S1 78 S78 +10:20 +10:20
159 Jānis Platačs 3328 00:34:57 V1 81 V81 +12:34 +12:34
160 Dagnija Bramane 3306 Emergn 00:34:59 S1 79 S79 +10:29 +10:29
161 Andra Kukaine 3491 Venden 00:35:01 S1 80 S80 +10:30 +10:30
162 Andrejs Jermoļinskis 3574 PH Print 00:35:01 V1 82 V82 +12:38 +12:38
163 Ilona Livčāne 3541 Bioderma 00:35:02 S1 81 S81 +10:32 +10:32
164 Roberts Gludiņš 3145 00:35:04 V1 84 V83 +12:41 +12:41
165 Verners Cimermanis 13256 00:35:04 V1 83 V84 +12:41 +12:41
166 Renārs Rēpiņš 13248 00:35:05 V1 85 V85 +12:42 +12:42
167 Dana Tuča 3529 Bioderma 00:35:07 S1 82 S82 +10:36 +10:36
168 Dāvis Bērsons 13255 00:35:07 V1 86 V86 +12:44 +12:44
169 Elīna Spalva 3425 00:35:08 S1 83 S83 +10:37 +10:37
170 Māris Dambis 3461 INSALVO 00:35:09 V1 87 V87 +12:46 +12:46
171 Gunta Kalniņa 3071 00:35:12 S1 84 S84 +10:41 +10:41
172 Annija Katrīna Zikmane 13271 00:35:12 S1 85 S85 +10:41 +10:41
173 Laura Kerija 3340 Latvijas Finieris 00:35:13 S1 89 S86 +10:42 +10:42
174 Jolanta Riekstiņa 3396 BALTAIS 00:35:13 S1 86 S87 +10:42 +10:42
175 Ilze Dzalbe 3588 00:35:13 S1 88 S88 +10:42 +10:42
176 Santa Millere 13233 Ventspils Olimpiskais centrs 00:35:13 S1 87 S89 +10:42 +10:42
177 Zane Gluškova 13234 Ventspils Olimpiskais centrs 00:35:13 S1 90 S90 +10:42 +10:42
178 Aleksandrs Kuzņecovs 13274 00:35:13 V1 88 V88 +12:50 +12:50
179 Tīna Nulle 3283 00:35:16 S1 91 S91 +10:46 +10:46
180 Kristine Gludiņa 3144 00:35:18 S1 92 S92 +10:47 +10:47
181 Ralfs Sondars 3607 00:35:20 V1 89 V89 +12:57 +12:57
182 Kristina Žusele 3342 Daugavpils runners 00:35:22 S1 93 S93 +10:51 +10:51
183 Kristians Lange 3209 00:35:23 V1 90 V90 +13:00 +13:00
184 Daniels Denisenko 3558 Eugesta 00:35:25 V1 91 V91 +13:02 +13:02
185 Sintija Brese 3370 00:35:30 S1 94 S94 +10:59 +10:59
186 Kristīne Briša 3397 00:35:32 S1 95 S95 +11:02 +11:02
187 Ivo Siņicins 3123 00:35:34 V1 92 V92 +13:11 +13:11
188 Klāvs Grūtups 3295 00:35:37 V1 93 V93 +13:14 +13:14
189 Deniss Denisenko 13244 00:35:37 V1 94 V94 +13:14 +13:14
190 Liene Kirma 3228 Swedbank 00:35:38 S1 96 S96 +11:08 +11:08
191 Austra Bērziņa 3108 00:35:43 S1 98 S97 +11:12 +11:12
192 Kristine Groma 3301 00:35:43 S1 97 S98 +11:12 +11:12
193 Uldis Veits 3531 Bioderma 00:35:44 V1 95 V95 +13:21 +13:21
194 Liene Piķe 3330 00:35:50 S1 99 S99 +11:19 +11:19
195 Liāna Brēdenfelde 3367 Marienburgas Vilki 00:35:53 S1 100 S100 +11:22 +11:22
196 Kristaps Aksenoks 3338 00:35:54 V1 96 V96 +13:31 +13:31
197 Māris Dobelis 3471 00:35:57 V1 97 V97 +13:34 +13:34
198 Kristīne Eglīte 3137 ZS Skujas/Dabasauglis 00:35:58 S1 101 S101 +11:28 +11:28
199 Marta Saliņa 3019 00:35:59 S1 102 S102 +11:29 +11:29
200 Viktorija Petrovska 3419 00:36:00 S1 104 S103 +11:29 +11:29
201 Karina Gailiša 3423 00:36:00 S1 103 S104 +11:29 +11:29
202 Gita Briņķe 3502 Valle 00:36:04 S1 105 S105 +11:33 +11:33
203 Andis Liepa 3302 00:36:06 V1 98 V98 +13:44 +13:44
204 Aivars Seržants 3136 00:36:07 V1 99 V99 +13:44 +13:44
205 Undīne Līduma 3185 Latvijas Finieris 00:36:08 S1 107 S106 +11:38 +11:38
206 Marika Lapiņa 3421 DPD LATVIJA 00:36:08 S1 106 S107 +11:37 +11:37
207 Inese Meldere 3282 00:36:09 S1 108 S108 +11:38 +11:38
208 Kitija Nulle 3281 00:36:12 S1 109 S109 +11:41 +11:41
209 Guntars Indriksons 3115 00:36:13 V1 100 V100 +13:50 +13:50
210 Dace Kukule 3617 FlyMeAway 00:36:17 S1 110 S110 +11:46 +11:46
211 Agnese Kalniņa 3238 00:36:20 S1 111 S111 +11:49 +11:49
212 Kaspars Pudists 3183 Latvijas Finieris 00:36:21 V1 101 V101 +13:58 +13:58
213 Anda Kirma 3164 00:36:22 S1 112 S112 +11:51 +11:51
214 Māris Berziņš 3584 Bajards 00:36:23 V1 102 V102 +14:00 +14:00
215 Ilze Poikāne 3192 00:36:24 S1 114 S113 +11:54 +11:54
216 Vita Irbe 3390 Emergn #optimized4running 00:36:24 S1 113 S114 +11:53 +11:53
217 Liāna Černeckva 3557 00:36:24 S1 115 S115 +11:54 +11:54
218 Lāsma Raģele 3407 Maratona klubs 00:36:25 S1 116 S116 +11:54 +11:54
219 Modris Salna 3097 00:36:27 V1 103 V103 +14:04 +14:04
220 Vineta Brižaka 3492 Maratona klubs 00:36:31 S1 117 S117 +12:00 +12:00
221 Irina Belugina 3534 Bioderma 00:36:33 S1 118 S118 +12:02 +12:02
222 Līga Āboliņa 3325 00:36:35 S1 119 S119 +12:04 +12:04
223 Māra Nikoluškina 3539 Bioderma 00:36:35 S1 120 S120 +12:05 +12:05
224 Rihards Strauts 3030 SK Vēsma 00:36:37 V1 104 V104 +14:14 +14:14
225 Aiga Rinka 3060 Swedbank 00:36:37 S1 121 S121 +12:07 +12:07
226 Gvido Dzērve 3087 Lidosta “Rīga” 00:36:40 V1 105 V105 +14:17 +14:17
227 Elīna Fārenhorste 3157 Umlej marathon team 00:36:40 S1 122 S122 +12:09 +12:09
228 Linda Šteinberga 3583 SK Vēsma 00:36:42 S1 123 S123 +12:11 +12:11
229 Anta Akantjeva Ummere 3447 ind. 00:36:46 S1 124 S124 +12:16 +12:16
230 Inguna Ērenfrīde 3088 00:36:48 S1 125 S125 +12:17 +12:17
231 Linda Zvirbule 3275 Katrīnas klubs 00:36:48 S1 126 S126 +12:18 +12:18
232 Aira Urtāne 3090 00:36:49 S1 127 S127 +12:18 +12:18
233 Kristīne Misāne 3026 00:36:50 S1 128 S128 +12:19 +12:19
234 Ira Misāne 3154 00:36:50 S1 129 S129 +12:19 +12:19
235 Artis Mednis 3350 wAlts 00:36:52 V1 106 V106 +14:29 +14:29
236 Liene Puisāne 3271 Ej! 00:36:54 S1 130 S130 +12:23 +12:23
237 Daiva Batakiene 3273 Penki kalnai 00:36:54 S1 131 S131 +12:23 +12:23
238 Gita Gintere Kikuste 3346 00:36:54 S1 132 S132 +12:24 +12:24
239 Ansis Gornavs 3621 SK Sigulda 00:36:54 V1 107 V107 +14:32 +14:32
240 Olesja Ņukša 3382 SIA Joker Ltd. 00:37:08 S1 133 S133 +12:37 +12:37
241 Anda Sproģe-Vāvere 5433 Pandas banda 00:37:15 S1 134 S134 +12:44 +12:44
242 Linda Zemīte 3210 00:37:18 S1 135 S135 +12:48 +12:48
243 Makisms Brjuncovs 13246 ZILBER 00:37:18 V1 108 V108 +14:55 +14:55
244 Inga Sondore 3426 Upeņu iela 00:37:19 S1 136 S136 +12:48 +12:48
245 Aira Šmite 3073 00:37:26 S1 138 S137 +12:56 +12:56
246 Līga Polence 3307 00:37:26 S1 137 S138 +12:55 +12:55
247 Linda Stukule 3604 SK Katrīna 00:37:37 S1 139 S139 +13:07 +13:07
248 Sanita Pehlaka 3393 BALTAIS 00:37:40 S1 142 S140 +13:10 +13:10
249 Juris Ozolins 3411 AIRSTREAM COFFEE 00:37:40 V1 109 V109 +15:17 +15:17
250 Jūlija Kubraka 3593 Engures Sportam 00:37:40 S1 140 S141 +13:09 +13:09
251 Inita Indrāne 3616 FlyMeAway 00:37:40 S1 141 S142 +13:10 +13:10
252 Markuss Āboliņš 3018 Maratona Klubs 00:37:41 V1 111 V110 +15:18 +15:18
253 Lauris Zaķītis 3509 00:37:41 V1 110 V111 +15:18 +15:18
254 Eliza Andra Ozolina 3412 AIRSTREAM COFFEE 00:37:42 S1 143 S143 +13:12 +13:12
255 Alise Rosicka 3603 00:37:43 S1 144 S144 +13:13 +13:13
256 Andra Ālite 3221 00:37:45 S1 145 S145 +13:14 +13:14
257 Sandra Janovska 3230 00:37:46 S1 146 S146 +13:16 +13:16
258 Reinis Polačenko 3625 HAVI Logistics 00:37:46 V1 112 V112 +15:23 +15:23
259 Zita Purene 3266 00:37:48 S1 148 S147 +13:17 +13:17
260 Uldis Dērics 3267 00:37:48 V1 113 V113 +15:25 +15:25
261 Santa Šīmane 3515 Luminor 00:37:48 S1 147 S148 +13:17 +13:17
262 Aigars Salna 3095 00:37:49 V1 114 V114 +15:26 +15:26
263 Matīss Zilgalvis 3484 Divi kaķi skrien 00:37:50 V1 115 V115 +15:27 +15:27
264 Kristina Kozlovska 3487 Palīdzēsim.lv 00:37:50 S1 150 S149 +13:20 +13:20
265 Jelizaveta Zima 3542 Bioderma 00:37:50 S1 149 S150 +13:19 +13:19
266 Augustīne Zilgalve 3479 Divi kaķi skrien 00:37:51 S1 151 S151 +13:20 +13:20
267 Teiksma Ģirkale 3024 00:37:52 S1 152 S152 +13:21 +13:21
268 Laila Kampāne 3311 SIA "Ģeodēzists" 00:37:53 S1 154 S153 +13:22 +13:22
269 Anta Ondrupe 3312 SIA "Ģeodēzists" 00:37:53 S1 153 S154 +13:22 +13:22
270 Karīna Buša 3405 Swedbank 00:37:53 S1 155 S155 +13:22 +13:22
271 Sandra Viekale - Gasjūne 3066 00:37:58 S1 156 S156 +13:27 +13:27
272 Solvita Sama 3289 00:37:59 S1 157 S157 +13:28 +13:28
273 Renāte Dekante 3237 DNB Servisa centrs 00:38:01 S1 158 S158 +13:30 +13:30
274 Emīls Cepurnieks 3334 00:38:02 V1 116 V116 +15:39 +15:39
275 Rita Jansone 3576 00:38:02 S1 159 S159 +13:31 +13:31
276 Evija Griņeviča 3218 00:38:03 S1 160 S160 +13:33 +13:33
277 Lucas Coenen 6047 Virsotne/MARMOT 00:38:03 V1 117 V117 +15:40 +15:40
278 Anita Toča 3309 00:38:06 S1 161 S161 +13:35 +13:35
279 Sabīne Temne 3590 00:38:08 S1 162 S162 +13:38 +13:38
280 Saila Jansone 3596 SK Katrīna 00:38:13 S1 163 S163 +13:42 +13:42
281 Liene Meldere 3414 00:38:15 S1 164 S164 +13:44 +13:44
282 Inga Sīle 3521 Bioderma 00:38:16 S1 165 S165 +13:45 +13:45
283 Paula Aupe 3032 00:38:17 S1 167 S166 +13:47 +13:47
284 Solvita Skrabe 3500 00:38:17 S1 166 S167 +13:46 +13:46
285 Ilona Tropa 3023 BJK "Gauja" 00:38:18 S1 169 S168 +13:47 +13:47
286 Inguna Jūrmale 3165 00:38:18 S1 168 S169 +13:47 +13:47
287 Raimonds Knēts 3556 Eugesta 00:38:18 V1 118 V118 +15:55 +15:55
288 Madara BukŠa 3257 00:38:20 S1 170 S170 +13:50 +13:50
289 Indra Zilgalve 3259 00:38:22 S1 171 S171 +13:51 +13:51
290 Juris Riba 3074 Zaļo Vārnu aizsardzība 00:38:26 V1 119 V119 +16:03 +16:03
291 Miķelis Kristofs Riba 3075 Zaļo Vārnu aizsardzība 00:38:27 V1 120 V120 +16:04 +16:04
292 Krišjānis Glūzda 3052 00:38:30 V1 121 V121 +16:07 +16:07
293 Sandra Krumberga 3063 Līkā kalna rambātāji 00:38:30 S1 172 S172 +13:59 +13:59
294 Toms Šponbergs 3054 00:38:31 V1 122 V122 +16:08 +16:08
295 Annija Tīna Ezengrauda 3294 00:38:31 S1 173 S173 +14:01 +14:01
296 Agris Eizengrauds 3094 00:38:32 V1 123 V123 +16:09 +16:09
297 Anna Endija Ansone 3548 00:38:33 S1 174 S174 +14:02 +14:02
298 Daiga Piebalga 3351 VSK Noskrien 00:38:34 S1 175 S175 +14:04 +14:04
299 Inta Kuplā 3274 00:38:36 S1 176 S176 +14:05 +14:05
300 Indra Pauliņa 3113 00:38:39 S1 177 S177 +14:08 +14:08
301 Laura Gūtmane 3168 00:38:41 S1 178 S178 +14:10 +14:10
302 Inga Buka 3008 PRINTFUL 00:38:42 S1 179 S179 +14:11 +14:11
303 Edīte Sorokina 3594 00:38:43 S1 180 S180 +14:13 +14:13
304 Inga Kozlovska 3518 Bioderma 00:38:47 S1 181 S181 +14:16 +14:16
305 Sintija Šteinerte 3233 00:38:49 S1 184 S182 +14:19 +14:19
306 Ieva Garanča 3343 Nūjo priekam 00:38:49 S1 182 S183 +14:18 +14:18
307 Roberts Salnājs 3437 00:38:49 V1 125 V124 +16:26 +16:26
308 Juris Gailis 3439 00:38:49 V1 124 V125 +16:26 +16:26
309 Lelde Beate Ziemele 3451 00:38:49 S1 183 S184 +14:18 +14:18
310 Intars Abražuns 3166 00:38:50 V1 126 V126 +16:27 +16:27
311 Sarmīte Žeibe 3219 Run for Fun 00:38:53 S1 185 S185 +14:22 +14:22
312 Eva Jakuševa 3256 00:38:54 S1 186 S186 +14:23 +14:23
313 Marta Saklaure 3403 00:38:54 S1 187 S187 +14:24 +14:24
314 Arturs Arbeiters 3434 00:38:54 V1 127 V127 +16:31 +16:31
315 Nataļja Arbeitere 3433 00:38:56 S1 188 S188 +14:25 +14:25
316 Ieva Staģe 3449 00:38:59 S1 189 S189 +14:29 +14:29
317 Anda Štegmane 3178 00:39:00 S1 190 S190 +14:29 +14:29
318 Kristīne Kacēna 3081 00:39:04 S1 193 S191 +14:34 +14:34
319 Evija Kļaviņa 3155 00:39:04 S1 191 S192 +14:33 +14:33
320 Dace Voldiņa 3528 Bioderma 00:39:04 S1 192 S193 +14:33 +14:33
321 Ralfs Razminovičs 3546 00:39:14 V1 128 V128 +16:51 +16:51
322 Ita Eglīte 3034 00:39:15 S1 194 S194 +14:45 +14:45
323 Aivita Osīte 13249 00:39:15 S1 195 S195 +14:45 +14:45
324 Jevgeņija Millere 3349 ABC software 00:39:20 S1 197 S196 +14:50 +14:50
325 Anna Grebeņņikova 3540 Bioderma 00:39:20 S1 196 S197 +14:49 +14:49
326 Līga Ivčenko 3143 00:39:22 S1 199 S198 +14:52 +14:52
327 Linda Reine 3152 00:39:22 S1 198 S199 +14:51 +14:51
328 Ivo Kleins 5512 Ķesterciems / Engures sportam 00:39:26 V1 129 V129 +17:03 +17:03
329 Anastasija Markševica 3085 Sporta Patriots 00:39:28 S1 200 S200 +14:57 +14:57
330 Elita Indriksone 3114 00:39:28 S1 201 S201 +14:57 +14:57
331 Zane Paiķe 3171 00:39:30 S1 202 S202 +14:59 +14:59
332 Daina Pastare 3384 SIA Joker Ltd. 00:39:30 S1 203 S203 +14:59 +14:59
333 Ādams Lejiņš 3452 00:39:30 V1 130 V130 +17:07 +17:07
334 Sanita Puriņa 3258 00:39:33 S1 204 S204 +15:02 +15:02
335 Karīna Jodko 3536 Bioderma 00:39:35 S1 205 S205 +15:04 +15:04
336 Evita Baltiņa 3160 00:39:51 S1 206 S206 +15:20 +15:20
337 Ilma Lāne 13250 00:39:51 S1 207 S207 +15:20 +15:20
338 Ernests Kančs 3389 SSK Bebra 00:39:52 V1 131 V131 +17:29 +17:29
339 Žanete Delvera 3277 Venden 00:39:57 S1 208 S208 +15:26 +15:26
340 Ivita Upīte 3317 00:39:57 S1 209 S209 +15:27 +15:27
341 Lāsma Millere 3362 Milleri 00:39:58 S1 210 S210 +15:27 +15:27
342 Diāna Polika 3215 00:40:00 S1 211 S211 +15:29 +15:29
343 Līga Rulle 13227 00:40:05 S1 212 S212 +15:34 +15:34
344 Agate Priedīte 3253 Latvijas Finieris 00:40:06 S1 213 S213 +15:35 +15:35
345 Alla Radžabova-Cinovska 3339 Maratona klubs 00:40:07 S1 214 S214 +15:36 +15:36
346 Daina Indriksone 3186 00:40:08 S1 215 S215 +15:38 +15:38
347 Ilva Līgotne 3129 00:40:09 S1 216 S216 +15:38 +15:38
348 Dace Prince 3211 00:40:10 S1 217 S217 +15:39 +15:39
349 Laura Zariņa 3375 SIA Joker Ltd. 00:40:12 S1 218 S218 +15:41 +15:41
350 Evita Saulīte-Mčedlišvili 3572 Baltais 00:40:21 S1 219 S219 +15:50 +15:50
351 Anete Tamsone 3101 00:40:25 S1 220 S220 +15:54 +15:54
352 Linda Mamedova 3380 SIA Joker Ltd. 00:40:37 S1 221 S221 +16:06 +16:06
353 Solvita Antone 3376 SIA Joker Ltd. 00:40:39 S1 222 S222 +16:08 +16:08
354 Laura Ozola 3037 Saldus dzudo klubs 00:40:40 S1 223 S223 +16:09 +16:09
355 Madara Umleja 3195 Umlej Marathon Team 00:40:42 S1 225 S224 +16:11 +16:11
356 Ilze Reimane 3614 00:40:42 S1 224 S225 +16:11 +16:11
357 Agnese Raga 3615 00:40:42 S1 226 S226 +16:11 +16:11
358 Māris Jundzis 3132 00:40:44 V1 132 V132 +18:21 +18:21
359 Laura Bērziņa 3573 Bajards 00:40:44 S1 227 S227 +16:13 +16:13
360 Indra Ābele 3080 00:40:49 S1 228 S228 +16:18 +16:18
361 Zane Lasmane 3522 Bioderma 00:40:49 S1 230 S229 +16:18 +16:18
362 Jūlija Dzene 3535 Bioderma 00:40:49 S1 229 S230 +16:18 +16:18
363 Santa Nākmane 3326 Bauskas sākumskola 00:40:53 S1 231 S231 +16:22 +16:22
364 Ivo Buliņš 13242 Zemgales Ziņas 00:40:53 V1 133 V133 +18:30 +18:30
365 Kristiāna Blumfelde 3399 00:40:55 S1 232 S232 +16:24 +16:24
366 Viktors Gusevs 3598 ABC software 00:40:55 V1 134 V134 +18:32 +18:32
367 Inese Šulce-Ščugareva 3490 00:40:57 S1 233 S233 +16:26 +16:26
368 Tanav Paavo 13240 00:41:08 V1 135 V135 +18:45 +18:45
369 Linda Lazdiņa-Ozoliņa 3489 00:41:10 S1 234 S234 +16:39 +16:39
370 Lauris Zālītis 3227 00:41:12 V1 136 V136 +18:49 +18:49
371 Ģertrūde Silauniece 3392 00:41:12 S1 235 S235 +16:41 +16:41
372 Sanda Čunka 3569 00:41:14 S1 236 S236 +16:43 +16:43
373 Natālija Jesehina 3618 Rīgas 18.vakara(maiņu) vidusskola 00:41:16 S1 237 S237 +16:45 +16:45
374 Kristīne Erne 3182 Latvijas Finieris 00:41:17 S1 238 S238 +16:46 +16:46
375 Baiba Zēbolde 3516 Luminor 00:41:18 S1 239 S239 +16:47 +16:47
376 Dženeta Umalas 3391 00:41:23 S1 240 S240 +16:52 +16:52
377 Natalja Kasale 3133 00:41:28 S1 241 S241 +16:58 +16:58
378 Arnita Vaitkus 3240 00:41:29 S1 242 S242 +16:59 +16:59
379 Kristaps Dambergs 3241 00:41:30 V1 137 V137 +19:07 +19:07
380 Lija Ruperte 3046 Olainfarm 00:41:32 S1 243 S243 +17:01 +17:01
381 Natālija Gluhova 3213 Ezīši miglā 00:41:34 S1 244 S244 +17:04 +17:04
382 Kristaps Pukinskis 3565 PH Print 00:41:34 V1 138 V138 +19:11 +19:11
383 Kaiva Maskalāne 3203 00:41:35 S1 245 S245 +17:04 +17:04
384 Zane Armane 3610 00:41:36 S1 247 S246 +17:06 +17:06
385 Līga Barovska 3626 Trakā trīsvienība 00:41:36 S1 248 S247 +17:06 +17:06
386 Kristīne Krūkle 5075 Trakā trīsvienība 00:41:36 S1 246 S248 +17:05 +17:05
387 Elīna Bendika 3602 Tet 00:41:41 S1 249 S249 +17:10 +17:10
388 Oļegs Žakovs 3017 00:41:46 V1 139 V139 +19:23 +19:23
389 Aleksandrs Miņenkovs 3036 00:41:46 V1 140 V140 +19:23 +19:23
390 Annija Gaļinovska 3608 Run 4 Sun 00:41:47 S1 250 S250 +17:17 +17:17
391 Baiba Kanča 3388 SSK Bebra 00:41:52 S1 251 S251 +17:21 +17:21
392 Antra Āboliņa 13245 00:41:54 S1 252 S252 +17:24 +17:24
393 Dace Vilka 3065 00:41:56 S1 253 S253 +17:26 +17:26
394 Aija Jēkabsone 3053 00:41:57 S1 254 S254 +17:26 +17:26
395 Zanda Doļģe 3508 SELGA 00:41:57 S1 255 S255 +17:27 +17:27
396 Jolanta Kataja-Paegle 3170 00:42:04 S1 256 S256 +17:33 +17:33
397 Anželika Ivanova 3064 00:42:08 S1 257 S257 +17:37 +17:37
398 Everita Romule 3445 Plēsējas 00:42:09 S1 259 S258 +17:38 +17:38
399 Kristīne Kalēja 3505 Baltais 00:42:09 S1 258 S259 +17:38 +17:38
400 Jānis Kalniņš 3107 00:42:11 V1 141 V141 +19:48 +19:48
401 Hugo Gredzens 3056 REALTO 00:42:12 V1 142 V142 +19:49 +19:49
402 Evita Gredzena 3055 REALTO 00:42:13 S1 260 S260 +17:42 +17:42
403 Evija Zandberga 3070 00:42:18 S1 261 S261 +17:48 +17:48
404 Laura Leistmane 3239 00:42:19 S1 262 S262 +17:49 +17:49
405 Aleksandra Kartuzova 3261 Accenture 00:42:27 S1 263 S263 +17:56 +17:56
406 Inese Gūtmane 13251 00:42:33 S1 264 S264 +18:02 +18:02
407 Vēsma Martuzāne 3098 00:42:37 S1 265 S265 +18:06 +18:06
408 Nadežda Ancāne 3254 Latvijas Finieris 00:42:39 S1 266 S266 +18:08 +18:08
409 Adrians Ābelīte 3229 Prolatio Systems 00:42:45 V1 143 V143 +20:22 +20:22
410 Ilona Gaiduka 3435 00:42:48 S1 267 S267 +18:17 +18:17
411 Evita Judina 3458 Voviņa foršā sieva 00:42:52 S1 268 S268 +18:22 +18:22
412 Dace Spalviņa 3057 Rauna 00:42:55 S1 269 S269 +18:24 +18:24
413 Kaspars Rutkis 3226 EY 00:42:56 V1 144 V144 +20:33 +20:33
414 Juris Bērziņš 3366 Engures sportam 00:42:58 V1 145 V145 +20:35 +20:35
415 Anete Rateniece 3220 00:42:59 S1 270 S270 +18:28 +18:28
416 Inguna Vālodze 3096 00:43:04 S1 271 S271 +18:33 +18:33
417 Laura Ramata 3371 AMSERV 00:43:11 S1 272 S272 +18:40 +18:40
418 Daiga Goldova 3314 00:43:13 S1 273 S273 +18:42 +18:42
419 Gunta Lapsiņa 3510 00:43:13 S1 275 S274 +18:43 +18:43
420 Irina Čazova 3519 Bioderma 00:43:13 S1 274 S275 +18:42 +18:42
421 Sabīne Goša 3142 Maratona klubs 00:43:14 S1 278 S276 +18:43 +18:43
422 Jolanta Mieze 3172 00:43:14 S1 276 S277 +18:43 +18:43
423 Signe Muceniece 3440 00:43:14 S1 277 S278 +18:43 +18:43
424 Inese Viskinte-Poisa 3243 DNB Servisa centrs 00:43:23 S1 279 S279 +18:52 +18:52
425 Anita Sebeža 3493 NĪKRĀCES PAMATSKOLA 00:43:33 S1 280 S280 +19:02 +19:02
426 Kārlis Tiltiņš 3117 PROLATIO Systems 00:43:34 V1 146 V146 +21:11 +21:11
427 Arlita Marcinkeviča 3044 Lidosta "Rīga" 00:43:36 S1 282 S281 +19:06 +19:06
428 Sarmīte Kaunese 3139 Saldus 2007 00:43:36 S1 281 S282 +19:05 +19:05
429 Līga Kalniņa 3092 Accenture 00:43:39 S1 283 S283 +19:09 +19:09
430 Marija Kirjuhina 3377 SIA Joker Ltd. 00:43:41 S1 284 S284 +19:11 +19:11
431 Marta Sausiņa 3553 00:43:47 S1 285 S285 +19:16 +19:16
432 Kristaps Skujiņš 7379 IGT 00:43:47 V1 147 V147 +21:24 +21:24
433 Liene Hartpenga 3212 00:43:50 S1 286 S286 +19:19 +19:19
434 Inga Gubina 3048 Olainfarm 00:43:53 S1 287 S287 +19:23 +19:23
435 Edgars Šneiders 3121 00:44:01 V1 148 V148 +21:38 +21:38
436 Raimonds Siņavskis 3298 Ventspils runner 00:44:01 V1 149 V149 +21:38 +21:38
437 Ralfs Siņavskis 3299 Ventspils runner 00:44:01 V1 150 V150 +21:38 +21:38
438 Ieva Solovjova - Krūmiņa 3402 Krūmiņi 00:44:15 S1 288 S288 +19:44 +19:44
439 Karīna Mihailova 3496 Biznesa parks ABAVA 00:44:16 S1 289 S289 +19:45 +19:45
440 Anda Heidemane 3609 Run 4 Sun 00:44:21 S1 290 S290 +19:50 +19:50
441 Santa Džeriņa 3292 00:44:27 S1 291 S291 +19:56 +19:56
442 Paula Fjodorova 3364 AMSERV 00:44:28 S1 292 S292 +19:58 +19:58
443 Jeļena Auziņa 3176 Maratona klubs 00:44:37 S1 293 S293 +20:07 +20:07
444 Karīna Mūrniece 3161 00:44:40 S1 295 S294 +20:10 +20:10
445 Mārtiņš Mūrnieks 3162 00:44:40 V1 151 V151 +22:18 +22:18
446 Efeja Glinska 3180 Sporta klubs "Vēsma" 00:44:40 S1 294 S295 +20:10 +20:10
447 Svetlana Vasiļjeva 3004 Rīgas satiksme 00:44:48 S1 297 S296 +20:17 +20:17
448 Ilze Sala 3236 00:44:48 S1 296 S297 +20:17 +20:17
449 Ivanda Pehlaka 3394 BALTAIS 00:44:50 S1 300 S298 +20:20 +20:20
450 Monta Starce 3395 BALTAIS 00:44:50 S1 298 S299 +20:19 +20:19
451 Lidija Zeile 3523 Bioderma 00:44:50 S1 299 S300 +20:19 +20:19
452 Elīna Vilciņa 3110 00:44:52 S1 301 S301 +20:21 +20:21
453 Andra Viļuma 3125 00:44:55 S1 302 S302 +20:24 +20:24
454 Kristers Sipenieks 13264 00:44:55 V1 152 V152 +22:32 +22:32
455 Eva KrŪmiŅa 3450 00:45:00 S1 303 S303 +20:29 +20:29
456 Maija Balode 3093 Ventspils Maratona Klubs 00:45:01 S1 304 S304 +20:31 +20:31
457 Alla Šarigina 3385 SIA Joker Ltd. 00:45:12 S1 305 S305 +20:41 +20:41
458 Elīna Lieltīruma 3624 Olainfarm 00:45:15 S1 306 S306 +20:44 +20:44
459 Santa Krasovska 3595 Kocēnu novads 00:45:19 S1 307 S307 +20:49 +20:49
460 Anna Vezjuka 3083 00:45:29 S1 308 S308 +20:59 +20:59
461 Tomass Vega 13267 00:45:29 V1 153 V153 +23:06 +23:06
462 Santa Strazde 3099 00:45:33 S1 309 S309 +21:02 +21:02
463 Gunta Avīžus 3100 00:45:33 S1 310 S310 +21:02 +21:02
464 Vija Kinna 13241 00:45:33 S1 311 S311 +21:02 +21:02
465 Julīte Peculeviča 3177 00:45:36 S1 312 S312 +21:06 +21:06
466 Agate Jurčenko 3337 00:45:42 S1 313 S313 +21:11 +21:11
467 Antra Krievāne 3472 00:45:42 S1 314 S314 +21:11 +21:11
468 Lote Paiča 3061 DUNKAS 00:45:44 S1 315 S315 +21:14 +21:14
469 Leonarda Liepiņa 3284 Venden 00:45:45 S1 316 S316 +21:15 +21:15
470 Aija Draveniece 3335 00:45:45 S1 317 S317 +21:15 +21:15
471 Kristīne Meilerte 3363 Latvijas Finieris 00:45:47 S1 318 S318 +21:16 +21:16
472 Gunta Skromane 3232 00:45:51 S1 319 S319 +21:20 +21:20
473 Marika Pumpure 3550 00:45:51 S1 320 S320 +21:20 +21:20
474 Santa Fromane 13269 FK Bandava/Priekules novads 00:46:01 S1 321 S321 +21:30 +21:30
475 Agnese Razma 3613 FK Bandava/Priekules novads 00:46:04 S1 322 S322 +21:33 +21:33
476 Evelina Ozolina 3410 AIRSTREAM COFFEE 00:46:05 S1 323 S323 +21:34 +21:34
477 Kristīne Rozniece 3507 00:46:05 S1 324 S324 +21:35 +21:35
478 Edgars Markševics 3086 Sporta Patriots 00:46:15 V1 154 V154 +23:52 +23:52
479 Svetlana Kločko 3386 SIA Joker Ltd. 00:46:17 S1 325 S325 +21:46 +21:46
480 Daiga Zīverte 3111 00:46:19 S1 326 S326 +21:48 +21:48
481 Anete Akimova 13230 LMC 00:46:22 S1 327 S327 +21:51 +21:51
482 Raimonds Roga 13235 PD 00:46:22 V1 155 V155 +23:59 +23:59
483 Ēriks Ozoliņš 3303 Swedbank 00:46:24 V1 156 V156 +24:01 +24:01
484 Renāte Rēpiņa 3592 00:46:32 S1 328 S328 +22:02 +22:02
485 Iveta Rēpiņa 3189 00:46:33 S1 329 S329 +22:02 +22:02
486 Guntis Apsītis 3469 00:46:36 V1 157 V157 +24:13 +24:13
487 Sanita Everte 3173 00:46:46 S1 330 S330 +22:16 +22:16
488 Daina Kumpiņa 3091 murmulīši 00:46:50 S1 331 S331 +22:19 +22:19
489 Kristine Vega 13265 00:46:52 S1 333 S332 +22:22 +22:22
490 Elīza Sergejeva 13270 00:46:52 S1 332 S333 +22:21 +22:21
491 Anita Bāriņa 3460 00:46:53 S1 334 S334 +22:23 +22:23
492 Rudīte Bērziņa 3047 Olainfarm 00:47:05 S1 338 S335 +22:34 +22:34
493 Arnita Freināte 3354 Engures sportam/Jadals 00:47:05 S1 335 S336 +22:34 +22:34
494 Zane Strazdiņa 3355 Engures sportam/Jadals 00:47:05 S1 336 S337 +22:34 +22:34
495 KristĪne Balandiņa 3359 Engures sportam/Jadals 00:47:05 S1 337 S338 +22:34 +22:34
496 Igors Skļamins 3360 Engures sportam/Jadals 00:47:06 V1 158 V158 +24:43 +24:43
497 Renāte Ribaka 3120 00:47:07 S1 339 S339 +22:36 +22:36
498 Gints Freināts 3485 Engures sportam 00:47:07 V1 159 V159 +24:44 +24:44
499 Gints LaĶis 3356 Engures sportam/Jadals 00:47:08 V1 160 V160 +24:45 +24:45
500 Māris Bergmanis 3357 Engures sportam/Jadals 00:47:08 V1 161 V161 +24:45 +24:45
501 Evija Bergmane 3358 Engures sportam/Jadals 00:47:08 S1 340 S340 +22:37 +22:37
502 Varis Vītols 3188 VV 00:47:10 V1 162 V162 +24:47 +24:47
503 Vija Dobele 3470 00:47:13 S1 341 S341 +22:42 +22:42
504 Anita Peļņika 3076 00:47:15 S1 342 S342 +22:44 +22:44
505 Jeļena Ozoliņa 3106 00:47:19 S1 343 S343 +22:48 +22:48
506 Sergejs Ivanovs 3184 PROLATIO Systems 00:47:21 V1 163 V163 +24:58 +24:58
507 Aleksandrs Širins 3118 PROLATIO Systems 00:47:22 V1 164 V164 +24:59 +24:59
508 Marats Širins 3293 PROLATIO Systems 00:47:22 V1 165 V165 +24:59 +24:59
509 Aija Briede 3408 00:47:22 S1 344 S344 +22:51 +22:51
510 Baiba Lejiņa 3468 Rīgas satiksme 00:47:25 S1 345 S345 +22:54 +22:54
511 Valentīns Ņikitins 3555 00:47:25 V1 166 V166 +25:02 +25:02
512 Rita Putniņa 3248 00:47:30 S1 346 S346 +23:00 +23:00
513 Viktorija Bumbiere 3374 Latvijas Finieris 00:47:42 S1 347 S347 +23:11 +23:11
514 Ilze Strautiņa 3242 HighFive 00:47:49 S1 349 S348 +23:18 +23:18
515 Laura Mekša 3286 Lizums_BB Team 00:47:49 S1 348 S349 +23:18 +23:18
516 Ligita Bumbure 3285 Lizums_BB Team 00:47:51 S1 350 S350 +23:20 +23:20
517 Baiba Juhno 3035 00:47:55 S1 351 S351 +23:24 +23:24
518 Ilze Čakare 3501 Selga 00:47:56 S1 352 S352 +23:26 +23:26
519 Līvija Muša 3365 00:48:06 S1 353 S353 +23:35 +23:35
520 Inita Nagņibeda 3352 BAUSKAS SĀKUMSKOLA 00:48:12 S1 354 S354 +23:41 +23:41
521 Gunta Blumfelde 3296 Mazrūķīši 00:48:20 S1 355 S355 +23:50 +23:50
522 Gunta Šneidere 3122 00:48:27 S1 356 S356 +23:56 +23:56
523 Olga Elste 3372 Emergn #optimized4running 00:48:30 S1 357 S357 +23:59 +23:59
524 Olga Kotova 3513 00:48:30 S1 358 S358 +23:59 +23:59
525 Gustavs Kuplis 3404 WWW.RUNNING.LV 00:48:34 V1 167 V167 +26:11 +26:11
526 Atis Miķelsons 3147 Sporta klubs Vēsma 00:48:49 V1 168 V168 +26:26 +26:26
527 Madara Roziņa 3310 Maratona klubs/VFK Staldzene/SIA "Ģeodēzists" 00:49:04 S1 359 S359 +24:33 +24:33
528 Dominiks Zorins 13247 ZILBER 00:49:08 V1 169 V169 +26:45 +26:45
529 Laima Muša 3422 00:49:11 S1 360 S360 +24:40 +24:40
530 Ralfs Tomsons 3446 00:49:13 V1 170 V170 +26:50 +26:50
531 Kristīne Frolova 3049 Lidosta “Rīga” 00:49:16 S1 361 S361 +24:45 +24:45
532 Gita Dambe 3331 INSALVO 00:49:21 S1 362 S362 +24:51 +24:51
533 Laimdota Sakne-Sokolovska 3028 00:49:29 S1 363 S363 +24:58 +24:58
534 Iveta Lapiņa-Beroza 3524 Bioderma 00:49:30 S1 364 S364 +24:59 +24:59
535 Agnese Zandersone 3077 00:49:31 S1 365 S365 +25:00 +25:00
536 Amanda Zandersone 3078 00:49:32 S1 366 S366 +25:01 +25:01
537 Evija Eihvalde 3441 00:49:33 S1 367 S367 +25:02 +25:02
538 Gita Avotiņa 3499 Olainfarm 00:49:36 S1 368 S368 +25:06 +25:06
539 Ivo Ivanovs 3051 00:49:47 V1 171 V171 +27:24 +27:24
540 Dace Eihvalde 3442 00:50:22 S1 369 S369 +25:51 +25:51
541 Ieva Skirusa 3146 Sporta klubs Vēsma 00:50:53 S1 370 S370 +26:22 +26:22
542 Adēlija Blate 3482 00:51:09 S1 371 S371 +26:39 +26:39
543 Olivers Jansons 3033 00:51:22 V1 172 V172 +28:59 +28:59
544 Ingrīda Svoka 3128 00:51:22 S1 372 S372 +26:51 +26:51
545 Eva Bērziņa 3344 Kartavkalnu buki 00:51:34 S1 373 S373 +27:03 +27:03
546 Liene Kauķe 3464 00:51:49 S1 374 S374 +27:18 +27:18
547 Anda Gaidišķe 3600 00:52:13 S1 375 S375 +27:42 +27:42
548 Akādijs Zorins 13232 AbavasVindarītava 00:52:14 V1 173 V173 +29:51 +29:51
549 Zane Zorina 13238 AbavasVindarītava 00:52:14 S1 376 S376 +27:43 +27:43
550 Leons Peļņa 3511 30draugi.lv 00:52:18 V1 174 V174 +29:55 +29:55
551 Sanita Anspoka 3199 Bauskas sākumskola 00:52:21 S1 377 S377 +27:50 +27:50
552 Branislava Filipovich 3214 00:52:22 S1 378 S378 +27:51 +27:51
553 Ingrīda Urbāne 3453 00:52:26 S1 379 S379 +27:55 +27:55
554 Māris Brakovskis 13236 PD 00:52:26 V1 175 V175 +30:03 +30:03
555 Māris Ozoliņš 13237 PD 00:52:28 V1 176 V176 +30:05 +30:05
556 Sandra Stupiņa 3069 SK Katrīna 00:52:29 S1 380 S380 +27:59 +27:59
557 Velga Krasovska 3381 SIA Joker Ltd. 00:52:30 S1 381 S381 +27:59 +27:59
558 Olga Bule 3383 SIA Joker Ltd. 00:52:30 S1 382 S382 +27:59 +27:59
559 Gunita Kodoliņa 3156 00:52:31 S1 383 S383 +28:00 +28:00
560 Angelika Bērziņa 3196 Tukums 00:52:37 S1 384 S384 +28:07 +28:07
561 Dina Tohva 13258 00:52:55 S1 385 S385 +28:25 +28:25
562 Pēteris Stepiņš 13257 Purva Kurmji 00:53:05 V1 177 V177 +30:42 +30:42
563 Kristīne Prince 3454 VFK "Staldzene" 00:53:30 S1 386 S386 +29:00 +29:00
564 Elizabete Konstante-Kunstapele 3187 00:53:31 S1 387 S387 +29:00 +29:00
565 Lūkass Vega 13266 00:53:40 V1 178 V178 +31:17 +31:17
566 Dana Gaile 3554 Engures vidusskola 00:53:41 S1 388 S388 +29:10 +29:10
567 Ināra Žizena 3323 00:53:42 S1 389 S389 +29:11 +29:11
568 Inese Sergejeva 13268 00:54:22 S1 390 S390 +29:52 +29:52
569 Jaan Vehlmann 3305 JK Hermes 00:54:35 V1 179 V179 +32:12 +32:12
570 Zinta Uskale 3012 Rozā vilciena labdarības fonds 00:54:40 S1 391 S391 +30:10 +30:10
571 Inesa Avotiņa 3141 Bauskas sākumskola 00:54:43 S1 392 S392 +30:12 +30:12
572 Dace Kraukle 3504 DARU 00:54:45 S1 393 S393 +30:14 +30:14
573 Ilva Veidemane 3457 00:54:52 S1 394 S394 +30:21 +30:21
574 Ernests Ozols 3611 00:55:16 V1 180 V180 +32:53 +32:53
575 Kikī Spuriņa 13261 00:55:23 S1 395 S395 +30:52 +30:52
576 Rasa Biškrēsliņa 13260 --- 00:55:24 S1 396 S396 +30:53 +30:53
577 Anete Danelsone 3013 VSK Noskrien Blonde / Accenture 00:55:30 S1 397 S397 +30:59 +30:59
578 Kate Danelsone 3476 Stjopam 38 00:55:32 S1 398 S398 +31:01 +31:01
579 Ilze Danelsone 3477 Stjopam 38 00:55:34 S1 399 S399 +31:03 +31:03
580 Astrīda Semjonova 3413 00:55:44 S1 400 S400 +31:13 +31:13
581 Jolanta Didžus 3072 00:56:12 S1 401 S401 +31:42 +31:42
582 Ieva Jakobsone 3547 Lynxdojo 00:56:12 S1 402 S402 +31:42 +31:42
583 Nils Eduards Jakobsons 3549 Lynxdojo 00:56:12 V1 181 V181 +33:49 +33:49
584 Elīna Ozola 3564 00:56:17 S1 403 S403 +31:46 +31:46
585 Amanda Ozola 3612 00:56:17 S1 404 S404 +31:47 +31:47
586 Ilga Šaboha 3068 00:56:32 S1 405 S405 +32:01 +32:01
587 Žanna Gulbe 3174 Tukuma 2.vidusskola 00:56:38 S1 406 S406 +32:07 +32:07
588 Beate Tumaševska 3251 00:57:04 S1 407 S407 +32:33 +32:33
589 Inta Vīksna 3011 00:57:20 S1 408 S408 +32:49 +32:49
590 Māra Pokšāne 3320 Abas kreisās kājas 00:57:21 S1 409 S409 +32:50 +32:50
591 Iveta Alstere 3415 00:57:21 S1 410 S410 +32:51 +32:51
592 Inga Vanaga - Niedrīte 3417 00:57:21 S1 411 S411 +32:51 +32:51
593 Laura Čakle 3290 00:57:56 S1 412 S412 +33:26 +33:26
594 Iveta Plotiņa 3582 SK Vēsma 00:58:16 S1 413 S413 +33:45 +33:45
595 Solita Āboliņa 3181 Jaunmārupe 00:58:41 S1 414 S414 +34:10 +34:10
596 Inese Plūme 3291 VSK Noskrien 00:58:54 S1 415 S415 +34:24 +34:24
597 Kristīne Babicka 3134 00:58:55 S1 416 S416 +34:24 +34:24
598 Elīna Pusvilka 3148 00:59:23 S1 417 S417 +34:53 +34:53
599 Kaspars Kārkliņš 3563 Engures vidusskola 00:59:27 V1 182 V182 +37:04 +37:04
600 Kristīne Kārkliņa 3560 Engures vidusskola 00:59:29 S1 418 S418 +34:58 +34:58
601 Ingūna Maļinovska 3622 00:59:50 S1 419 S419 +35:20 +35:20
602 Vineta Dzirlanka 3319 Engures vidusskola 00:59:53 S1 420 S420 +35:22 +35:22
603 Inga Dreimane 3562 Engures vidusskola 01:00:03 S1 421 S421 +35:32 +35:32
604 Vita Liepiņa 3559 Engures vidusskola 01:00:08 S1 422 S422 +35:37 +35:37
605 Mārtiņš Irbe 3153 Engures vidusskola 01:00:54 V1 183 V183 +38:31 +38:31
606 Tatjana Karaja-Akimova 3520 Bioderma 01:01:10 S1 423 S423 +36:39 +36:39
607 Adelīna Aleksejeva 3347 01:01:23 S1 424 S424 +36:52 +36:52
608 Laila Manfelde 3126 Sporta klubs Vēsma 01:01:34 S1 425 S425 +37:03 +37:03
609 Sarmīte Lāce 3062 DUNKAS 01:02:33 S1 426 S426 +38:02 +38:02
610 Sarmīte Eglīte 3265 01:02:35 S1 427 S427 +38:04 +38:04
611 Arnis Kauķis 3463 01:03:00 V1 184 V184 +40:37 +40:37
612 Iveta Zvīdriņa 3465 01:03:00 S1 428 S428 +38:29 +38:29
613 Dainis Kauliņš 13263 Lsc 01:03:17 V1 185 V185 +40:54 +40:54
614 Alise Kauliņa 13262 01:03:18 S1 429 S429 +38:47 +38:47
615 Dana Pizāne 3486 Palīdzēsim.lv 01:03:44 S1 430 S430 +39:13 +39:13
616 Miervaldis Sakne-Sokolovskis 3027 01:06:46 V1 186 V186 +44:23 +44:23
617 Juris Ceika 3570 01:06:55 V1 187 V187 +44:32 +44:32
618 Varvara Shulga 3278 01:08:04 S1 431 S431 +43:33 +43:33
619 Kiara Shulga 3279 01:08:06 S1 432 S432 +43:36 +43:36
620 Rašele Blate 3483 01:08:08 S1 433 S433 +43:37 +43:37
621 Vēsma Zaķe 3262 01:09:22 S1 434 S434 +44:51 +44:51
622 Ainārs Jermācans 3336 AkmensDizains.lv 01:09:56 V1 188 V188 +47:33 +47:33
623 Alberts Kvisviks 3102 KVISVIKI 01:11:33 V1 189 V189 +49:10 +49:10
624 KatrĪna Kvisvika 3104 KVISVIKI 01:11:35 S1 435 S435 +47:05 +47:05
625 Knuts Kvisviks 3103 KVISVIKI DSQ
626 Arnis Bārbals 3135 DSQ
627 Indra Krēgere 3561 Engures vidusskola DSQ