MEKLĒT
 
SKOLU ČEMPIONĀTS skrējiena rezultāti
LVM čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem - OFICIĀLAIS RANGS
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1. Engures vidusskola 89
2. Aizputes vidusskola 25
3. Tukuma 2. vidusskola 19
4. Priekules vidusskola 18
5. Jelgavas 4. vidusskola 17
6. Ādažu vidusskola 14
7. Vecumnieku vidusskola 12
8. Nīkrāces pamatskola 12
9. Rīgas Centra humanitārā vidusskola 11
10. Rubenes pamatskola 11
Visstiprākās komandas
Vieta Komanda Punkti
1. Firma L4/Bogdanovu ģimene 3921
2. Sporta klubs Ašais 3902
3. FK Bandava/Priekules novads 3740
4. Siguldas sporta skola 3678
5. Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 3552
6. Kocēnu sporta skola 3525
7. Engures vidusskola 3466
8. Liepājas rajona Sporta skola 3328
9. Sporta klubs "Vēsma" 3148
10. Talsu biatlonisti 3147
Ātrākās skolas (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Skola Vidējais punktu skaits
1. Piltenes vidusskola 913.1429 (7)
2. Talsu 2. vidusskola 778.8333 (6)
3. Laurenču sākumskola 764.8750 (8)
4. Virgas pamatskola 760.8333 (6)
5. Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 758.5714 (7)
6. Aizputes vidusskola 734.7200 (25)
7. Priekules vidusskola 726.9444 (18)
8. Ventspils 4. vidusskola 721.7500 (8)
9. Ulbrokas vidusskola 716.0000 (6)
10. Rubenes pamatskola 704.0000 (11)
Visvairāk pārstāvētie sporta klubi
Vieta Klubs Dalībnieku skaits
1. Engures vidusskola 86
2. Kocēnu sporta skola 26
3. FK Bandava/Priekules novads 26
4. Liepājas rajona sporta skola 18
5. Sporta klubs "Vēsma" 16
6. Nīkrāces pamatskola 11
7. Tukuma 2. vidusskola 10
8. Sporta klubs Ašais 8
9. Siguldas Sporta skola 7
10. Firma L4/Bogdanovu ģimene 6
Ātrākie sporta klubi (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Klubs Vidējais punktu skaits
1. Sporta klubs Ašais 948.5000 (8)
2. Firma L4/Bogdanovu ģimene 930.6667 (6)
3. Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 811.1667 (6)
4. Siguldas Sporta skola 784.1429 (7)
5. FK Bandava/Priekules novads 731.3462 (26)
6. Liepājas rajona sporta skola 706.8889 (18)
7. Kocēnu sporta skola 685.9231 (26)
8. Engures vidusskola 597.4419 (86)
9. Sporta klubs "Vēsma" 590.8125 (16)
10. Nīkrāces pamatskola 552.2727 (11)
Ātrākie skolēni
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Artis Rožkalns 1292 U20V Cēsu Profesionālā vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:21:19
2 Roberts Aleksis Glazers 1286 U16V Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:21:36
3 Lauris Griniņš 1362 U18V Kuldīgas Centra vidusskola 00:21:38
4 Daniils Staruks 11319 U18V Ventspils Valsts 1. ģimnāzija 00:22:19
5 Roberts Zeiburliņš 1602 U16V Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:22:34
6 Rihards Vašuks 1279 U18V Ventspils 4. vidusskola 00:22:38
7 Kārlis Dieviņš 1291 U18V Cēsu Valsts ģimnāzija/Sporta klubs Ašais 00:22:53
8 Leonīds Kostjajevs 1603 U18V Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:23:01
9 Dāvis Pankoks 1411 U16V Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:23:04
10 Mārtiņš Petrovs 1408 U20V Cēsu Pilsētas vidusskola/- 00:23:18
Ātrākās skolnieces
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Viktorija Bogdanova 1048 U14S Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:23:39
2 Anete Ozoliņa 1451 U12S Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien 00:24:22
3 Estere Volfa 1094 U16S Cēsu Valsts ģimnāzija/Anželas Brices slēpošanas un biatlona klubs 00:24:32
4 Izabella Bogdanova 1049 U16S Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:24:44
5 Emīlija Upmale 1247 U18S Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:25:03
6 Marta Luize Pētersone 11328 U14S Valmieras Pārgaujas sākumskola/VSK Noskrien/Valmieras pārgaujas sākumskola 00:25:30
7 Nikija Mikāle 1604 U12S Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:25:33
8 Stella Paltiņa 1290 U12S Cēsu 2. pamatskola/Sporta klubs Ašais 00:25:52
9 Daniela Keita Lielupe 1356 U18S Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:25:53
10 Keita Marcinkeviča 1181 U12S Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:26:02
U10V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Aleksis Bogdanovs 1046 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:26:04 +00:00 1000
2 Tornike Gulua 11314 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 00:27:06 +01:02 962
3 Stefans Kaurovs 1255 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:28:16 +02:12 922
4 Toms Viekals - Gasjūns 1079 Jelgavas 4. sākumskola 00:28:56 +02:52 901
5 Ansis Kristofers Pāvils 1618 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:29:18 +03:14 890
6 Kristers Salna 1107 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:30:50 +04:46 845
7 Tomass Stūrnieks 1470 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:30:57 +04:54 842
8 Sandris Salna 1106 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:31:19 +05:15 832
9 Ritvars Gailis 1385 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:32:04 +06:00 813
10 Niks Gustavs Bokta 1376 Ulbrokas vidusskola 00:32:09 +06:06 810
11 Daniels Jēčs 11339 Jaunmārupes pamatskola 00:33:27 +07:24 779
12 Renārs Kalniņš 1235 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:33:32 +07:29 777
13 Raivo Reinis 1187 Jelgavas 4. sākumskola 00:33:54 +07:50 769
14 Matīss Mčedlišvili 1554 Tukuma 2. pamatskola 00:34:30 +08:26 756
15 Reinis Eglītis 1199 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:34:44 +08:40 750
16 Nils Devaijī 1633 Rīgas Franču licejs 00:35:01 +08:57 744
17 Roberts Ivanovs 1317 Siguldas pilsētas vidusskola 00:35:11 +09:07 741
18 Rihards Gūtmanis 1623 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:35:21 +09:17 737
19 Ralfs Misjuro 1489 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:36:13 +10:09 720
20 Alekss Kalašņikovs 1256 Pastendes pamatskola/Talsu biatlonisti 00:36:27 +10:23 715
21 Emīls Zvirbulis 1262 Kuldīgas Centra vidusskola/Katrīnas klubs 00:36:49 +10:45 708
22 Mārtiņš Plotiņš 1166 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:36:51 +10:47 707
23 Kristians Baumanis 1514 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:37:14 +11:10 700
24 Klāvs Liepiņš 11323 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:37:15 +11:11 700
25 Dāvis Adrians Markovs 1463 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:37:18 +11:15 699
26 Alberts Vēzītis 1112 Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola/Lielupes Buki 00:37:20 +11:16 698
27 Kristians Bubļausks 1619 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:37:23 +11:19 697
28 Dāvids Ševčenko    1066 Liepājas Centra sākumskola/Olainfarm 00:38:45 +12:41 673
29 Salvis Šķirus 1327 Jelgavas 3. sākumskola 00:39:33 +13:29 659
30 Ugis Saltais 1579 Valmieras Viestura vidusskola 00:40:28 +14:25 644
31 Raimonds Saklaurs 1060 Ādažu vidusskola 00:40:33 +14:29 643
32 Kārlis Gornavs 1639 Siguldas pilsētas vidusskola/sk Sigulda 00:40:51 +14:47 638
33 Patriks Buliņš 11325 Rīgas Valda Zālīša sākumskola/Zemgales Ziņas 00:40:53 +14:49 638
34 Roberts Vladimirovs 1116 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:40:56 +14:52 637
35 Artūrs Pormanis 1401 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:40:57 +14:54 636
36 Haralds Sametis 1251 Iļģuciema vidusskola 00:41:05 +15:02 634
37 Justs Liekmanis 1418 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:41:10 +15:06 633
38 Jānis Zālītis 1231 Ulbrokas vidusskola 00:41:11 +15:07 633
39 Marats Ņikonovs 1144 Pastendes pamatskola/Talsu biatlonisti 00:41:13 +15:09 633
40 Maksims Barkovs 1495 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:41:34 +15:30 627
41 Raivo Rosts 1530 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:05 +16:01 619
42 Martins Kuļšs 1537 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:05 +16:01 619
43 Aleksis Šērs 1539 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:08 +16:04 619
44 Kristaps Ķikulis 1016 Jelgavas 4. sākumskola 00:42:37 +16:33 612
45 Andrejs Krūzēns 1421 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:42:45 +16:41 610
46 Rimands Valdmanis 1616 Krotes Kronvalda Ata pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:43:03 +16:59 606
47 Arnolds Miezis 1382 Ķekavas vidusskola 00:43:15 +17:11 603
48 Kārlis Elvis Misa 1175 Tukuma 2. vidusskola 00:43:35 +17:31 598
49 Ernests Salnājs 1040 Rīgas Teikas vidusskola 00:43:38 +17:35 597
50 Klāvs Bārda 1324 Mārupes pamatskola 00:43:41 +17:38 597
51 Olivers Frolovs 1068 Āgenskalna sākumskola 00:44:54 +18:50 581
52 Rodions Galiņš 1335 Rīgas Purvciema vidusskola/Bees 00:45:30 +19:26 573
53 Kārlis Paikens 1318 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/Domdaris 00:46:06 +20:02 565
54 Gustavs Akimovs 11310 Lapmežciema pamatskola/Lapmežciema pamatskola 00:46:14 +20:10 564
55 Kaspars Ozoliņš 1052 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:46:23 +20:20 562
56 Tomass Volodjkins 1487 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:46:57 +20:53 555
57 Roberts Kāpostiņš 1564 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:47:25 +21:21 550
58 Danijs Sinka 1162 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:47:26 +21:23 549
59 Miks Buks 1163 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:47:26 +21:23 549
60 Gvido Ivanovs 1059 Rīgas Hanzas vidusskola 00:47:42 +21:38 547
61 Markuss Bumburs 1264 Cēsu 1. pamatskola/Lizums_BB Team 00:47:48 +21:44 545
62 Ralfs Jonašku 1334 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:48:07 +22:04 542
63 Daniils Brjuncovs 11329 Rīgas 54. vidusskola/ZILBER 00:48:59 +22:55 532
64 Juris Dauburs 1021 Carnikavas pamatskola/SocialGuruLab 00:49:01 +22:57 532
65 Haralds Saltais 1578 Valmieras Viestura vidusskola 00:49:03 +22:59 532
66 Adrians Ralfs Krauklis 1439 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola/DARU 00:49:12 +23:09 530
67 Aleksandrs Tjasto 1155 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:50:47 +24:43 513
68 Roberts Voitkovs 1387 Jūrmalas sākumskola "Atvase"/Kauguri 00:51:08 +25:04 510
69 Renāts Anspoks 1198 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:51:27 +25:23 507
70 Gustavs Gipslis 1498 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:51:35 +25:32 505
71 Jurģis Āboliņš 1172 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupes 00:51:46 +25:43 503
72 Kārlis Gedrovičs 1022 Jaunmārupes pamatskola 00:52:03 +26:00 501
73 Teodors Peļņa 1442 Krimuldas vidusskola 00:52:20 +26:16 498
74 Ralfs Gulbis 1151 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:56:36 +30:32 461
75 Elvis Strauts 1156 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:58:17 +32:13 447
76 Ričards Kleins 1521 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:00:00 +33:57 434
77 Alberts Irbe 1519 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:00:52 +34:49 428
78 Kārlis Voitkovs 1388 Jūrmalas sākumskola "Atvase"/Kauguri 01:05:11 +39:07 400
79 Tālis Zāns 1244 Rīgas Juglas vidusskola 01:06:46 +40:42 390
U10S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Annika Zālīte 1230 Ulbrokas vidusskola 00:26:33 +00:00 1000
2 Veronika Bogdanova 1047 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:28:34 +02:02 929
3 Elīza Ērenfrīde 1224 Rīgas 84. vidusskola 00:28:48 +02:15 922
4 Lauma Līva Saklaure 1061 Ādažu vidusskola 00:31:06 +04:34 853
5 Paula Kārkliņa 1406 Ķekavas vidusskola 00:33:02 +06:29 804
6 Elīza Ligere 1253 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:33:21 +06:48 796
7 Paula Leimane 1184 Ādažu vidusskola 00:34:13 +07:40 776
8 Madara Terentjeva 1243 Ādažu vidusskola 00:34:16 +07:44 775
9 Linda Jurševska 1089 Zemgales vidusskola (Slampe)/SK ZEVID 00:34:17 +07:44 774
10 Ieva Rutkopa 1104 Jelgavas 4. vidusskola 00:34:33 +08:01 768
11 Katrīna Sondore 1378 Rīgas 64. vidusskola/Upeņu iela 00:37:18 +10:45 712
12 Ketija Bevza 1105 Jelgavas 4. vidusskola/1 c klase 00:38:13 +11:41 695
13 Šarlote Cunska 1075 Jelgavas 4. vidusskola/1.c klase 00:38:25 +11:53 691
14 Elīna Vahere-Abražune 1146 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:38:52 +12:19 683
15 Anete Salnāja 1558 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 00:39:38 +13:05 670
16 Karlīna Millere 1342 Ogres sākumskola/Milleri 00:39:58 +13:26 664
17 Polina Kendenkova 11309 Rīgas 34. vidusskola/Rīgas 34. vidusskola 00:40:38 +14:05 653
18 Katrīna Gedroviča 1023 Jaunmārupes pamatskola 00:41:30 +14:57 640
19 Margarita Babicka 1120 Jelgavas 4. vidusskola/1c klase 00:43:26 +16:53 611
20 Elīza Bērziņa 1043 Laurenču sākumskola/Laurenču sākumskola 00:43:32 +16:59 610
21 Estere Rasa 1122 Tukuma 2. pamatskola 00:45:25 +18:53 584
22 Gabriela Asarīte 1277 Tukuma 2. pamatskola 00:45:35 +19:02 582
23 Elīna Pilandere 1238 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 00:47:12 +20:39 562
24 Amanda Stankēviča 1239 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 00:47:12 +20:40 562
25 Grēta Gabriela Tohva 1460 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:47:27 +20:55 559
26 Elīza Šteinberga 1285 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:48:21 +21:48 549
27 Varvara Morozova 11330 Rīgas 54. vidusskola/ZILBER 00:49:24 +22:51 537
28 Agate Šauriņa 1083 Rīgas Kultūru vidusskola/New Willage Workaut 00:49:43 +23:11 534
29 Emīlija Abiļeva 1073 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola/New Village Workout 00:49:45 +23:12 534
30 Maija Justīne Jēkabsone 1135 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:49:47 +23:15 533
31 Sandra Bēmere 1228 Baldones Mūzikas pamatskola/Baldones Mūzikas pamatskola 00:50:05 +23:32 530
32 Annija Dreimane 1109 Rīgas Lietuviešu vidusskola 00:51:46 +25:13 513
33 Katrīna Zorina 11317 Tukuma 2. pamatskola 00:52:14 +25:42 508
34 Romija Kodoliņa 1137 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:52:32 +25:59 505
35 Rebeka Sladkēviča 1526 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:53:39 +27:06 495
36 Marta Elza Grūtupa 1273 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:55:17 +28:45 480
37 Millija Benta 1002 Rīgas 64. vidusskola 00:58:32 +32:00 453
38 Selga Straupe 1195 Rīgas 45. vidusskola 00:59:02 +32:29 450
39 Anna Kārkliņa 1479 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:00:03 +33:30 442
40 Alise Nordena 1193 Penkules pamatskola 01:03:33 +37:01 418
41 Zane Ozoliņa 1053 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 01:06:37 +40:04 399
42 Elīza Leščinska 1131 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zoorbagan DSQ
U12V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Arno Pušņins 1032 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta Skola 00:24:41 +00:00 1000
2 Rūdolfs Raudziņš 1587 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 00:24:58 +00:17 988
3 Markuss Kristaps Kadiķis 1407 Dzimtmisas pamatskola 00:25:33 +00:52 966
4 Daniels Gribs 1297 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils Sporta Skola 00:25:45 +01:04 958
5 Rihards Vladimirovs 1115 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:25:55 +01:15 952
6 Daniels Lagzdiņš 1208 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:26:44 +02:04 923
7 Dāvis Bergs 1582 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Kocēnu sporta skola 00:26:44 +02:04 923
8 Valters Emīls Triščenko 1328 Liepājas Centra sākumskola/Triščenko 00:27:18 +02:37 904
9 Matīss Leimanis 1185 Ādažu vidusskola 00:28:15 +03:34 874
10 Toms Vītols 1005 Siguldas pilsētas vidusskola 00:28:25 +03:44 869
11 Rinalds Ivanovs 1190 Jelgavas 4. vidusskola/3c 00:28:31 +03:50 866
12 Toms Kristians Vīksna 1330 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 00:28:35 +03:54 864
13 Olafs Rungevics 1301 Zūru pamatskola 00:28:38 +03:57 862
14 Toms Zinkevičs 1402 Valmieras sākumskola/RWA 00:28:45 +04:05 858
15 Ričards Valdmanis 1571 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:28:45 +04:04 858
16 Ralfs Beronts 1622 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:29:27 +04:47 838
17 Sidnijs Liepa 1394 Sākumskola "Taurenītis" 00:29:59 +05:18 823
18 Markuss Mīlenbergs 1557 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:30:46 +06:06 802
19 Klāvs Kalniņš 1236 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgvas 4.vidusskola 00:30:49 +06:08 801
20 Edijs Veismanis 1482 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:30:52 +06:11 800
21 Ernests Treimanis-Freimanis 1507 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:30:58 +06:17 797
22 Kārlis Blumbergs 1556 Milzkalnes sākumskola 00:31:00 +06:19 796
23 Gustavs Ločmelis 1438 Valmieras Viestura vidusskola/VSK "Burkānciems & Co" 00:31:07 +06:26 793
24 Jurģis Freināts 1492 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:31:12 +06:31 791
25 Avrīkijs Sergejevs 1563 Privātā vidusskola "Patnis" 00:31:16 +06:35 790
26 Rūdolfs Leščinskis 1132 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zoorbagan 00:31:20 +06:39 788
27 Emīls Šīmanis 1399 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 00:31:54 +07:14 774
28 Ralfs Rozovs 1160 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:31:55 +07:14 773
29 Ralfs Andersons 1612 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:32:01 +07:20 771
30 Edvards Brancis 1617 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:32:49 +08:09 752
31 Gustavs Vaivods 1413 Jūrmalas sākumskola "Atvase"/Jūrmalas rūķīši 00:33:22 +08:42 740
32 Renārs Bents 1001 Rīgas 64. vidusskola 00:33:33 +08:53 735
33 Ričards Sondors 1379 Rīgas 64. vidusskola/Upeņu iela 00:33:48 +09:07 730
34 Teodors Saltais 1577 Valmieras Viestura vidusskola 00:34:29 +09:48 716
35 Kārlis Spuriņš 1237 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/DOMDARIS 00:34:38 +09:57 713
36 Kārlis Daniels Lazda 1561 Iecavas vidusskola 00:35:11 +10:30 702
37 Marks Ševčenko    1065 Liepājas Centra sākumskola/Olainfarm 00:35:13 +10:33 701
38 Markuss Zeltagrauds 1210 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:35:14 +10:34 700
39 Leo Šenfelds 1614 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:35:20 +10:40 698
40 Meldris Mellums 1611 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:35:29 +10:48 696
41 Damirs Ņikitins 1007 Rīgas Rīnūžu vidusskola/Rīgas satiksme 00:35:36 +10:55 693
42 Valters Pūcītis 1441 Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:35:54 +11:13 687
43 Daniels Tupureins 1096 Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:35:55 +11:14 687
44 Markuss Bormanis 1428 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Skrienam kopā 00:36:16 +11:35 681
45 Ēriks Eduards Lazda 1560 Iecavas vidusskola 00:36:16 +11:36 680
46 Kristers Voldemārs Lazda 1559 Iecavas vidusskola 00:36:17 +11:37 680
47 DĀvis PĒtersons 1386 Valmieras Viestura vidusskola/VVV 00:36:29 +11:48 677
48 Kristofers Kančs 1352 Ādažu vidusskola/SSK Bebra 00:36:46 +12:05 671
49 Krišs Āboliņš 1171 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupes 00:36:54 +12:13 669
50 Renārs Kociņš-Lielupe 1260 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:37:08 +12:27 665
51 Jēkabs Poikāns 1644 Rīgas Teikas vidusskola/6PO 00:37:23 +12:42 660
52 Helvijs Tupureins 1101 Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:37:25 +12:45 660
53 Eduards Mahts 1283 Lībagu sākumskola 00:37:26 +12:46 659
54 Kristians Misjuro 1499 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:37:39 +12:58 656
55 Roberts Ratnieks 1209 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:38:10 +13:30 647
56 Frederiks Kope 1076 Ziemeļvalstu ģimnāzija/Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:38:22 +13:41 643
57 Normunds Krauze 1191 Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:38:33 +13:53 640
58 Leo Jakobi 1363 Ozolnieku vidusskola 00:38:43 +14:03 637
59 Markuss Pabērzis 1207 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:39:45 +15:05 621
60 Rihards Misjuro 1520 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:40:03 +15:23 616
61 Kàrlis Neilands 1293 Babītes vidusskola 00:41:31 +16:50 595
62 Endijs Strēlis 1027 Aizupes pamatskola 00:41:33 +16:52 594
63 Jānis Barkovs 1464 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:41:40 +16:59 592
64 Lamins Roberts Savo 1596 Ulbrokas vidusskola/Baltais 00:41:43 +17:02 592
65 Markuss Kāpiņš 1284 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:41:44 +17:04 591
66 Tomass Ļevanovs 1497 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:00 +17:20 588
67 Gustavs Liekmanis 1419 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:42:30 +17:49 581
68 Miķelis Priedītis 1180 Rīgas 28. vidusskola/Latvijas Finieris 00:42:48 +18:08 577
69 Ēriks Muško 1320 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:42:58 +18:17 574
70 Kristers Kadeģis 1621 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:42:59 +18:19 574
71 Artūrs Antoņenko 1566 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:43:33 +18:52 567
72 Kārlis Bārda 1323 Mārupes pamatskola 00:43:37 +18:57 566
73 Kristaps Liepiņš 1358 Pūres pamatskola 00:43:51 +19:10 563
74 Kristofers Metums 1177 Rīgas Lietuviešu vidusskola/Latvijas Finieris 00:45:52 +21:12 538
75 Martins Kronbergs 1483 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:45:52 +21:11 538
76 Danils Markševics 1102 Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola/Sporta Patriots 00:46:02 +21:21 536
77 Krišjānis Ozoliņš 1054 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:46:06 +21:25 535
78 Toms Tramdahs 1471 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:46:57 +22:16 526
79 Matīss Lazdiņš 1192 Rīgas 41. vidusskola/SK Vēsma 00:47:30 +22:49 520
80 Leo Ivanovs 1152 Rīgas Hanzas vidusskola 00:47:43 +23:02 517
81 Roberts Multiņš 1308 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 00:48:44 +24:03 506
82 Renārs Ločmelis 1041 Rīgas Franču licejs/MRC 00:49:29 +24:49 499
83 Krišs Keino 1383 Rīgas Hanzas vidusskola 00:49:32 +24:51 498
84 Roberts Zaharovs 1452 Rīgas 72. vidusskola 00:50:02 +25:22 493
85 Eduards Elsts 1642 Rīgas Franču licejs 00:50:02 +25:21 493
86 Roberts Strauts 1134 Rīgas 41. vidusskola/SK Vēsma 00:50:46 +26:06 486
87 Kaspars Semjonovs 1478 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:51:14 +26:33 482
88 Daniils Bondovs 1417 Vangažu vidusskola 00:51:31 +26:50 479
89 Edvards Šmits 1632 Ādažu vidusskola 00:51:49 +27:08 476
90 Marks Arkadijs Zorins 11316 Tukuma 2. pamatskola 00:52:14 +27:33 473
91 Kārlis Junaks 1246 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 00:55:17 +30:37 446
92 Ralfs Bērziņš 1042 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:55:22 +30:41 446
93 Martins Eigenfelds 1598 Siguldas 1. pamatskola 00:55:22 +30:41 446
94 Rihards Jansons 1272 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:55:50 +31:09 442
95 Bruno Kumpiņš 1351 Rīgas 25. vidusskola 00:58:08 +33:27 425
96 Kristians Sametis 1252 Iļģuciema vidusskola 00:58:41 +34:00 421
97 Ervīns Birģelis 1259 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:59:31 +34:50 415
U12S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Anete Ozoliņa 1451 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien 00:24:22 +00:00 1000
2 Nikija Mikāle 1604 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:25:33 +01:11 953
3 Stella Paltiņa 1290 Cēsu 2. pamatskola/Sporta klubs Ašais 00:25:52 +01:30 942
4 Keita Marcinkeviča 1181 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:26:02 +01:40 936
5 Patrīcija Rubeze 1613 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:27:51 +03:30 875
6 Elīza Gustiņa 1119 Dobeles sākumskola/Gustiņi 00:28:09 +03:47 866
7 Katrīna Kārkliņa 1552 Stalbes vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:28:38 +04:16 851
8 Melānija Zālīte 1004 Ķekavas vidusskola/FK Auda 00:29:45 +05:23 819
9 Evelīna Misāne 1008 Ādažu vidusskola 00:29:47 +05:25 818
10 Laura Kallase 1124 Gulbenes 2. vidusskola 00:31:02 +06:40 785
11 Elza Černuho 1361 Jelgavas 4. vidusskola 00:31:07 +06:45 783
12 Anna Goša 1129 Ventspils 4. vidusskola/Maratona klubs 00:31:32 +07:10 773
13 Amanda Linda Hohlova 1551 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:31:46 +07:24 767
14 Viktorija Millere 1341 Ogres sākumskola/Milleri 00:32:03 +07:41 760
15 Marta Ļaudama 1139 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:32:39 +08:17 746
16 Emīlija Terentjeva 1242 Ādažu vidusskola 00:33:09 +08:47 735
17 Jasmīna Tīna Spēka 1608 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:33:27 +09:05 728
18 Helēna Reinfelde 1400 Liepājas Centra sākumskola/Skrienam Liepājā! 00:33:42 +09:21 723
19 Karlīna Keita Šmite 1266 Cēsu Pilsētas vidusskola 00:34:05 +09:43 715
20 Grēta Puzinkeviča 1575 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Kocēnu sporta skola 00:34:05 +09:44 715
21 Elizabete Ildena 1186 Rīgas Juglas vidusskola 00:34:27 +10:05 707
22 Emīlija Zaķe 1457 Āgenskalna sākumskola/EJ! 00:35:00 +10:38 696
23 Alise Nikola Ose 1126 Ventspils Centra sākumskola/A 00:35:42 +11:20 683
24 Enija Meiere 1248 Priekules vidusskola/Maratona klubs 00:36:13 +11:51 673
25 Līva Viola Trifānova 1475 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:36:21 +11:59 670
26 Dārta Gintere 1586 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 00:36:26 +12:04 669
27 Anna Marija Zaķe 1275 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Maratona klubs/LSC 00:36:48 +12:27 662
28 Daniela Sova 1214 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:36:52 +12:30 661
29 Elizabete Minka 1605 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:37:23 +13:01 652
30 Anna Irbe 1373 Talsu Kristīgā vidusskola/Talsu pauguraines Zaķi 00:37:27 +13:05 651
31 Anna Grauda-Grote 1125 Ventspils Centra sākumskola/A 00:37:28 +13:06 650
32 Anhela Lūse 11333 Talsu 2. vidusskola/Talsu pakalnu sporta klubs 00:37:34 +13:13 648
33 Ieva Jete Jansone 1584 Valmieras Viestura vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:37:57 +13:35 642
34 Hanna Karlīna Burnevica 11337 Dundagas vidusskola 00:38:37 +14:15 631
35 Kristiāna Anspoka 1197 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:38:48 +14:26 628
36 Kate Jukuma 1123 Siguldas pilsētas vidusskola 00:39:12 +14:50 622
37 Keita Balode 1570 Valmieras sākumskola/Kocēnu sporta skola 00:39:38 +15:16 615
38 Rūta Baltpurviņa 1018 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:39:46 +15:25 613
39 Sofija Anna Kadiķe 1409 Dzimtmisas pamatskola 00:39:47 +15:25 612
40 Emīlija Frolova 1067 Āgenskalna sākumskola 00:39:48 +15:26 612
41 Tīna Saukāne 1295 Ikšķiles vidusskola 00:40:11 +15:49 606
42 Madara Krūmiņa 1392 Smārdes pamatskola 00:41:36 +17:14 586
43 Laura Paegle 1620 Grobiņas sākumskola/FK Bandava/Priekules novads 00:41:41 +17:19 585
44 Zane Apsīte 1211 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:41:49 +17:27 583
45 Signe Arstanova 1130 Tukuma 2. pamatskola 00:41:50 +17:28 582
46 Paula Irbe 1372 Talsu Kristīgā vidusskola/Talsu pauguraines Zaķi 00:42:11 +17:50 578
47 Rūta Mellenberga 1390 Talsu sākumskola 00:42:44 +18:22 570
48 Elīna Redisone 1446 Annas Brigaderes pamatskola/Tērvetes dabas parks 00:43:01 +18:39 566
49 Nikola Ķikute 1245 Mežciema pamatskola 00:43:08 +18:46 565
50 Eleonora Kristiana Labsvīra 1282 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas pilsētas vidusskola 00:43:30 +19:08 560
51 Estere Krūmiņa 1393 Ķekavas vidusskola 00:44:58 +20:36 542
52 Renāte Budze 1374 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 00:44:59 +20:38 542
53 Marta Vītoliņa 1274 Milzkalnes sākumskola 00:45:35 +21:13 535
54 Estere Gersone 11320 Ventspils 4. vidusskola 00:46:03 +21:42 529
55 Alise Vīšteine 1329 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:46:21 +21:59 526
56 Vivita Bunka 1643 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:46:45 +22:24 521
57 Patrīcija Paula Skujiņa 1138 Pumpuru vidusskola/Pumpuru vidusskola 00:47:00 +22:39 518
58 Samanta Bumbiere 1445 Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola/Latvijas Finieris 00:47:42 +23:20 511
59 Ieva Bērziņa 1250 Talsu sākumskola/Talsu sākumskola 00:48:04 +23:42 507
60 Marta Liepiņa 1484 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:48:45 +24:23 500
61 Marija Paramonova 1118 Rīgas 31. vidusskola 00:49:33 +25:11 492
62 Rūta Rēzija Rupeika 1303 Tukuma 2. vidusskola 00:49:33 +25:11 492
63 Evelīna Emīlija Galviņa 1011 00:49:36 +25:14 491
64 Sofija Anna Strazdiņa 1006 Bauskas sākumskola/STRAZDIŅI 00:49:48 +25:27 489
65 Samanta Valdmane 1505 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:49:48 +25:26 489
66 Marta Klaucāne 1525 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:49:48 +25:26 489
67 Marta Rubeze 1625 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:50:00 +25:38 487
68 Evelīna Rumba 1347 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:50:04 +25:43 487
69 Annija Horste 1473 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:50:08 +25:46 486
70 Adriāna Anete Eihvalde 1336 Jelgavas 4. vidusskola/3c 00:50:18 +25:56 484
71 Elizabete Dobele 1404 Āgenskalna sākumskola 00:51:45 +27:23 471
72 Tīna Laķe 1343 Engures vidusskola/Engures sportam/Jadals 00:52:32 +28:10 464
73 Annija Raga 1345 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:52:38 +28:16 463
74 Dagmāra Meija 11326 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:52:38 +28:16 463
75 Alma Jakobsone 1569 Suntažu vidusskola/Lynxdojo 00:55:26 +31:04 440
76 Amanda Volodjkina 1472 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:59:48 +35:26 407
77 Nikola Levica 1420 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 01:00:01 +35:39 406
78 Katrīna Pļaviņa 1458 Rīgas 64. vidusskola 01:08:44 +44:22 355
79 Anete Kaļva 1014 Ķeguma komercnovirziena vidusskola/Ķegumā spēks 01:34:22 +1:10:00 258
U14V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artūrs Filips Igaviņš 11322 Lejasciema vidusskola 00:24:07 +00:00 1000
2 Lukass Pušņins 1033 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta Skola 00:24:17 +00:10 993
3 Ralfs Dzosens 1590 Ikšķiles vidusskola 00:24:22 +00:15 990
4 Adrians Māris Šņoriņš 1595 Talsu sākumskola/Talsu sākumskola 00:25:03 +00:57 962
5 Roberts Cercins 1296 Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:25:14 +01:07 956
6 Valters Bresme 11332 Talsu 2. vidusskola/Talsu novada Sporta skola 00:25:49 +01:42 934
7 Ričards Čudnovs 1455 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 00:25:50 +01:43 934
8 Ričards Dāvis Špacs 1288 Cēsu 2. pamatskola/Sporta klubs Ašais 00:25:51 +01:44 933
9 Armands Nedēļa 1074 Rīgas 6. vidusskola 00:26:30 +02:23 910
10 Olivers Bresme 11331 Talsu 2. vidusskola/Talsu novada Sporta skola 00:26:47 +02:40 900
11 Kristiāns Ligeris 1254 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:27:05 +02:58 890
12 Emīls Gustavs Jazņevičs 1097 Babītes vidusskola 00:27:10 +03:03 888
13 Marats Nadjaks 1206 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:27:44 +03:38 869
14 Toms Kārlis Auziņš 1098 Rīgas Katoļu ģimnāzija/Sporta skola Arkādija 00:27:47 +03:40 868
15 Armands Petkus 1610 Grobiņas sākumskola/FK Bandava/Priekules novads 00:28:29 +04:22 847
16 Alens Zvirbulis 1261 Kuldīgas Centra vidusskola/Katrīnas klubs 00:28:43 +04:36 840
17 Krists Kalniņš 1183 Ventspils 1. pamatskola/Matisons Runner's Club 00:28:45 +04:38 839
18 Knuts Sidorovičs 1397 Ikšķiles vidusskola/Trešā reize 00:28:45 +04:38 839
19 Dainis Jansons 1493 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:29:14 +05:08 825
20 Roberts Kārlis Karss 1349 Rīgas Hanzas vidusskola/SS Arkādija 00:29:20 +05:13 822
21 Patriks Pauls Rullis 11308 Jelgavas 4. sākumskola 00:29:37 +05:30 814
22 Roberts Kudums 1087 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:29:49 +05:42 809
23 Mārcis Millers 1513 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:30:05 +05:58 802
24 Alfs Vilcāns 1062 Baldones vidusskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:30:48 +06:41 783
25 Ivo Ezeriņš 1502 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:31:21 +07:14 769
26 Kristians Erbe 1606 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:31:55 +07:48 756
27 Kārlis Dūmiņš 1225 Valmieras Viestura vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:31:59 +07:53 754
28 Ernests Solovjovs 1333 Talsu 2. vidusskola/Talsu pakalnu sporta klubs 00:32:16 +08:09 747
29 Dāvis Kārkliņš 1416 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:32:23 +08:16 745
30 Raivis Ābele 1534 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:32:25 +08:18 744
31 Pēteris Mūrnieks 1453 Lielvārdes pamatskola 00:32:26 +08:20 743
32 Gunārs Korns 1391 Ventspils 4. vidusskola 00:32:46 +08:39 736
33 Emīls Dūmiņš 1226 Valmieras Viestura vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:33:31 +09:24 719
34 Renalds Gulbis Švans 1607 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:33:32 +09:25 719
35 Anrijs Muravskis 1009 Iļģuciema vidusskola 00:33:33 +09:26 719
36 Sandis Dambītis 1084 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola/New Willage Workaut 00:34:32 +10:25 698
37 Rihards Brūveris 1426 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:34:35 +10:29 697
38 Linards Locs 1090 Daugavpils Vienības pamatskola/Daugavpils runners 00:35:15 +11:08 684
39 Daniels Ēriks Markovs 1508 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:35:21 +11:14 682
40 Rainers Rudzītis 11311 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:35:24 +11:17 681
41 Artis Regnārs Labsvīrs 1281 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:35:28 +11:21 680
42 Gustavs Gronskis 1496 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:36:04 +11:57 669
43 Adrians Marks Lapa 1565 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:36:14 +12:07 666
44 Deivids Mālbergs 1145 Ulbrokas vidusskola 00:36:39 +12:33 658
45 Ralfs Fišers 1178 Dobeles sākumskola 00:37:14 +13:08 648
46 Kristaps Malahovskis 1574 Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola 00:37:44 +13:37 639
47 Niklāvs Rubaņiks 1159 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:38:22 +14:15 629
48 Āris Tims 1271 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:38:25 +14:18 628
49 Rihards Anrijs Veinbergs 1299 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:38:37 +14:30 625
50 Bogdans Kaminskis 1169 Ventspils 6. vidusskola/Maratona klubs 00:40:08 +16:01 601
51 Jānis Tjarve 1332 Talsu 2. vidusskola 00:40:30 +16:23 595
52 Klāra Sidoroviča 1398 Ikšķiles vidusskola/Trešā reize 00:40:52 +16:45 590
53 Daniels Brikšis 1037 Tukuma 2. vidusskola 00:42:06 +17:59 573
54 Adrians Zaļums 1532 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:06 +17:59 573
55 Matīss Grava 1200 Jelgavas 4. vidusskola 00:43:16 +19:09 557
56 Kristers Mierkalns 1461 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:43:32 +19:25 554
57 Artis Bērznieks 1469 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:43:39 +19:32 553
58 Reinis Gailis 1384 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:44:03 +19:56 547
59 Edžus Krūmiņš 1127 Saldus pamatskola/Saldus 2007 00:44:54 +20:48 537
60 Raimonds Vanags 1359 Lielvārdes pamatskola 00:45:21 +21:14 532
61 Gustavs Neimanis 1405 Ogres Valsts ģimnāzija/OGRE 00:45:31 +21:24 530
62 Rainers Kugrēns 1572 Ķemeru pamatskola 00:46:20 +22:13 521
63 Arvils Apsītis 1389 Rīgas 93. vidusskola 00:46:35 +22:29 518
64 Artis Puškarevs 1423 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:47:03 +22:57 513
65 Artūrs Balodis 1368 Rīgas Imantas vidusskola 00:47:19 +23:13 510
66 Mārtiņš Balodis 1369 Rīgas Imantas vidusskola 00:47:19 +23:12 510
67 Haralds Kostjukovs 1217 Rīgas 49. vidusskola/Stjopam 38 00:47:49 +23:42 504
68 Emīls Libers 1164 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:47:50 +23:43 504
69 Tomass Visockis 1504 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:51:19 +27:13 470
70 Dāvids Avotiņš 1128 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:54:40 +30:34 441
71 Dzintars Bērziņš 1158 Ogres sākumskola 00:55:47 +31:41 432
U14S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Viktorija Bogdanova 1048 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:23:39 +00:00 1000
2 Marta Luize Pētersone 11328 Valmieras Pārgaujas sākumskola/VSK Noskrien/Valmieras pārgaujas sākumskola 00:25:30 +01:50 928
3 Sanija Ramona Ābeltiņa 1583 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:26:30 +02:51 893
4 Dace Verpakovska 1600 Ventspils 4. vidusskola/Matison' Runers Club 00:27:40 +04:01 855
5 Tīna Roberta Briša 1028 Cēsu 2. pamatskola 00:28:15 +04:36 837
6 Nellija Rungevica 1300 Zūru pamatskola 00:28:45 +05:06 823
7 Emīlija Vahere-Abražune 1147 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:29:18 +05:38 808
8 Elīza Evardsone 1466 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:30:15 +06:36 782
9 Rūta Šķirus 1325 Jelgavas 3. sākumskola 00:31:04 +07:25 761
10 Marija Māra Markus 1331 Rīgas Horeogrāfijas vidusskola 00:31:25 +07:46 753
11 Emīlija Grīnberga 1039 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta Skola 00:31:35 +07:55 749
12 Loreta Neusa-luca 1189 Jelgavas 3. sākumskola 00:31:51 +08:12 743
13 Evelīna Bružus 1012 Baldones vidusskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:32:09 +08:30 736
14 Ilze Muceniece 1322 Smārdes pamatskola 00:32:28 +08:49 729
15 Amanda Griķe 1036 Daugavpils Vienības pamatskola/Daugavpils Runners 00:32:47 +09:08 722
16 Enija Stangute 1302 Baldones Mūzikas pamatskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:33:00 +09:21 717
17 Alise Antonova 1013 Rīgas 21. vidusskola/&A 00:33:43 +10:04 702
18 Eleonora Dombrovska 1035 Laurenču sākumskola 00:33:48 +10:08 700
19 Zane Strazdiņa 1070 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:34:07 +10:28 693
20 Ksenija Avotiņa 1548 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:34:23 +10:44 688
21 Patrīcija Buša 1024 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:34:33 +10:54 685
22 Loreta Rutkovska 1594 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:34:42 +11:03 682
23 Jūlija Siliņa 1367 Rīgas 71. vidusskola 00:34:53 +11:13 678
24 Kate Zaķe 1456 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija/EJ! 00:35:13 +11:34 672
25 Madara Kļavniece 1360 Carnikavas pamatskola/Carnikava 00:35:33 +11:54 666
26 Alise Zemture 1212 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:35:39 +12:00 664
27 Marta Pelša 1636 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:35:56 +12:16 658
28 Tīna Rosta 1542 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:36:08 +12:29 655
29 Keita Berga 1240 Rīgas Hanzas vidusskola 00:36:36 +12:57 646
30 Elisa Roga 1326 Jelgavas 3. sākumskola 00:36:39 +12:59 646
31 Nikola Čermeņeva 1550 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:37:25 +13:46 632
32 Katrīna Priede 1567 Aizupes pamatskola 00:37:51 +14:12 625
33 Marina Šiškina 1167 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:37:54 +14:15 624
34 Paula Līva Ulmane 1414 Vecumnieku vidusskola 00:38:25 +14:46 616
35 Laura Ozoliņa 1196 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:38:58 +15:19 607
36 Loreta Zālīte 1229 Ulbrokas vidusskola 00:39:13 +15:34 603
37 Sandija Rumba 1346 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:39:25 +15:45 600
38 Samanta Gricmane 1467 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:40:07 +16:27 590
39 Amanda Budze 1375 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 00:40:29 +16:50 584
40 Una Gailīte 1219 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:40:31 +16:52 584
41 Kate Gornava 1640 Siguldas pilsētas vidusskola/sk Sigulda 00:40:49 +17:09 580
42 Elza Anna Klavniece 1218 Carnikavas pamatskola/Carnikavas pamatskola 00:41:03 +17:24 576
43 Annija Leitendorfa 1422 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:41:09 +17:30 575
44 Kira Mazurika 11327 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:41:47 +18:07 566
45 Annija Purcena 1263 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 00:42:19 +18:39 559
46 Amanda Gricmane 1544 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:35 +18:56 555
47 Enija Mikute 1241 O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 00:42:40 +19:01 554
48 Patricija Anna Ozola 1045 Saldus pamatskola 00:43:11 +19:31 548
49 Sindija Laķe 1434 Valmieras 2. vidusskola/Skrienam kopā 00:43:13 +19:34 547
50 Anabella Barkova 1506 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:43:15 +19:36 547
51 Ketija Stankus 1512 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:43:15 +19:36 547
52 Emīlija Paula Ozola 1517 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:43:32 +19:53 543
53 Kristjāna Misa 1173 Tukuma 2. vidusskola 00:43:37 +19:58 542
54 Madara Bāriņa 1592 Ikšķiles vidusskola 00:44:06 +20:27 536
55 Eleonora Kleina 1510 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:44:55 +21:16 527
56 Paula Lapsa 1486 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:44:58 +21:18 526
57 Ieva Kalniņa-Vīndedzkalna 1589 Āgenskalna sākumskola 00:45:55 +22:16 515
58 Līva Preiss 11321 Ventspils 4. vidusskola 00:46:07 +22:28 513
59 Tīna Fišere-Blumberga 1480 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:46:14 +22:35 512
60 Sofija Mironova 1108 Tukuma 2. vidusskola 00:46:22 +22:43 510
61 Luīze Lazovska 1476 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:46:41 +23:02 507
62 Marta Švāģere 1515 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:46:41 +23:02 507
63 Marta Ķikare 1529 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:46:44 +23:04 506
64 Šarlote Eleonora Kumpiņa 1019 Rīgas 6. vidusskola 00:46:50 +23:10 505
65 Endija Horna 1450 Dobeles 1. vidusskola 00:48:40 +25:01 486
66 Selīna Keita Strautniece 1634 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu novads 00:50:02 +26:23 473
67 Sintija Jermacane 1545 Siguldas pilsētas vidusskola/AkmensDizains.lv 00:50:20 +26:40 470
68 Elza Fogele 1448 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:51:00 +27:20 464
69 Gabriela Novicka 1524 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:51:16 +27:37 461
70 Līva Gipsle 1477 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:51:36 +27:56 459
71 Ance Brūvere 1425 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:58:10 +34:31 407
72 Loreta Jakobi 1364 Ozolnieku vidusskola 00:58:33 +34:54 404
73 Elīza Volodjkina 1523 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:59:49 +36:10 396
74 Elīna Reimane 1154 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:00:56 +37:16 388
75 Annija Reimane 1153 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:01:03 +37:24 388
76 Madara Šuriņa 1311 Rīgas Teikas vidusskola 01:01:21 +37:42 386
77 Annija Blūma 1468 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:08:31 +44:51 345
78 Kristija Majauska 1522 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:08:31 +44:51 345
79 Patrīcija Paula Ķikule 1017 Jelgavas 4. sākumskola DSQ
80 Laura Ozola 1222 Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS DSQ
U16V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Roberts Aleksis Glazers 1286 Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:21:36 +00:00 1000
2 Roberts Zeiburliņš 1602 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:22:34 +00:58 957
3 Dāvis Pankoks 1411 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:23:04 +01:28 937
4 Ralfs Sirmelis 1410 Ķekavas vidusskola 00:23:19 +01:43 926
5 Tomass Randa 1353 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija/Marienburgas Vilki 00:23:25 +01:49 923
6 Kristers Kalašņikovs 1257 Pastendes pamatskola/Talsu biatlonisti 00:23:26 +01:50 922
7 Bruno Spūlis 11324 Ogres valsts ģimnāzija/Ogres valsts ģimnāzija 00:24:03 +02:27 898
8 Raivo Liekmanis 1357 Nīkrāces pamatskola/Maratona klubs/Nīkrāces pamatskola 00:24:19 +02:43 889
9 Erasts Bobrovs 1143 Pastendes pamatskola/Talsu biatlonisti 00:24:37 +03:01 877
10 Jānis Marcinkevičs 1182 Siguldas Valsts ģimnāzija 00:24:50 +03:14 870
11 Rainers Balodis 1546 Talsu 2. vidusskola 00:25:26 +03:50 849
12 Dāniels Ziemelis 1082 Talsu pamatskola/Ašās kājas ZID 00:25:49 +04:13 837
13 Jānis Puriņš 1533 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:26:25 +04:49 818
14 Kristiāns Brahmanis 1637 Auces vidusskola 00:26:39 +05:03 811
15 Elvis Laškovs 1412 Naukšēnu novada vidusskola 00:26:50 +05:14 805
16 Roberts Trofimenko 1371 Rīgas Imantas vidusskola/Rīgas Imantas vidusskola 00:26:52 +05:16 804
17 Jurģis Egons Strazdiņš 1078 Saulkrastu vidusskola/Saulkrasti 00:27:04 +05:28 798
18 Mikus Kalniņš 1631 Smārdes pamatskola 00:27:32 +05:56 784
19 Rihards Allens 1365 Āgenskalna Valsts ģimnāzija/Labs starts 00:27:43 +06:07 779
20 Arturs Kostjajevs 1626 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:28:11 +06:34 767
21 Lauris Hopovs 1576 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:29:07 +07:31 742
22 Rainers Glinskis 1157 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:29:19 +07:43 737
23 Atis Saulītis 1549 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:29:46 +08:10 726
24 Mikus Avotiņš 1585 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:29:58 +08:22 721
25 Matīss Nils Buks 1165 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:30:12 +08:36 716
26 Kristaps Šate 1555 Ventspils 2. pamatskola 00:30:14 +08:38 715
27 Kristaps Ķīsis 1474 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:30:56 +09:20 699
28 Pēteris Drengers 11318 Mārupes vidusskola/Mārupes vidusskola 00:33:04 +11:28 653
29 Gustavs Dobelis 1403 Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:33:59 +12:23 636
30 Kārlis Auziņš 1305 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:34:37 +13:01 624
31 Ilvars Matvejevs 1538 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:34:51 +13:15 620
32 Edvards Paegle 1304 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola/Engures sportam 00:34:58 +13:22 618
33 Rihards Ilmanis 1465 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:37:00 +15:24 584
34 Roberts Nils Dzirlanks 1462 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:37:30 +15:54 576
35 Alens Uldis Veidemanis 1427 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:39:46 +18:10 543
36 Rainers Rutkovskis 1581 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:39:59 +18:23 540
37 Markuss Buta 1553 Tukuma 2. pamatskola 00:40:19 +18:43 536
38 Arvis Balandiņš 1339 Engures vidusskola/Engures sportam/Jadals 00:40:41 +19:05 531
39 Daniels Butovs 1501 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:41:35 +19:59 520
40 Ralfs Rudzītis 11312 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:41:45 +20:09 518
41 Kristiāns Ronis 1377 Rīgas Juglas vidusskola/DPD LATVIJA 00:42:33 +20:57 508
42 Namejs Karelis 1424 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:44:49 +23:13 482
43 Aleksis Lielnors 1315 Rīgas 18. vakara vidusskola 01:01:20 +39:44 352
44 Aleksandrs Paņihidkins 1161 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" DSQ
45 Artēmijs Kisajenko 11335 Zūru pamatskola DSQ
U16S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Estere Volfa 1094 Cēsu Valsts ģimnāzija/Anželas Brices slēpošanas un biatlona klubs 00:24:32 +00:00 1000
2 Izabella Bogdanova 1049 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:24:44 +00:12 992
3 Renāte Beļājeva 1287 Stalbes vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:26:38 +02:06 921
4 Ieva Pūpola 1026 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:26:46 +02:14 916
5 Elza Niklase 1289 Cēsu Valsts ģimnāzija/Sporta klubs Ašais 00:27:33 +03:02 890
6 Signe Bērziņa 1381 Smārdes pamatskola 00:28:40 +04:09 855
7 Frederika Anna Grende 1593 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:29:01 +04:29 845
8 Linda Auziņa 1099 Nacionālā Mākslu vidusskola/Sporta skola Arkādija 00:29:15 +04:43 839
9 Sofija Ļošaja 1114 Rīgas 21. vidusskola/New Village Workout 00:29:38 +05:06 828
10 Paula Ekerte 1396 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:30:16 +05:44 811
11 Madara Pūpola 1025 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:31:22 +06:50 782
12 Sabīne Sova 1213 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:31:22 +06:50 782
13 Reičela Rone 1020 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona Sporta skola 00:31:27 +06:55 780
14 Alise Otaņķe 1227 Aizputes vidusskola/AIZPUTE 00:31:33 +07:02 777
15 Amanda Kundziņa 1038 Rīgas Kristīgā vidusskola/Kundziņi 00:33:41 +09:10 728
16 Leonora Petersone 1447 Tumes vidusskola 00:34:39 +10:07 708
17 Violeta Žusele 1136 Daugavpils Krievu vidusskola - licejs/Daugavpils runners 00:34:58 +10:26 702
18 Evelīna Orinska 1058 Liepājas Raiņa 6. vidusskola/Dīvaiņi 7B 00:35:27 +10:55 692
19 Megija Nordena 1194 Penkules pamatskola 00:35:54 +11:22 683
20 Agnese Križēvica 1628 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:36:16 +11:45 676
21 Ance Bērziņa 1117 Valmieras Valsts ģimnāzija 00:36:31 +12:00 672
22 Megija Vilka 1203 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:36:53 +12:21 665
23 Zane Verpakovska 1601 Ventspils 4. vidusskola/Matison's Runers Club 00:37:27 +12:56 655
24 Renāte Babicka 1121 Jelgavas 4. vidusskola 00:37:31 +13:00 654
25 Daniela Butāne 1077 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija/Zemgales Ziņas 00:37:37 +13:06 652
26 Parisa Ķepale 1215 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:37:41 +13:10 651
27 Anna Bāriņa 1591 Ikšķiles vidusskola 00:37:50 +13:18 648
28 Zane Līduma 1179 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija/Latvijas Finieris 00:39:13 +14:41 625
29 Linda Grīsle 1627 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:39:15 +14:43 625
30 Elīza Puriņa 1597 Friča Brīvzemnieka pamatskola/Zemgales ziņas 00:40:07 +15:35 611
31 Eimija Misjuro 1543 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:40:08 +15:37 611
32 Kintija Puikevica 1232 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:40:29 +15:57 606
33 Amanda Šneidere 1319 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:40:35 +16:03 604
34 Kristiana Ieva Zitkusa 1629 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:40:53 +16:21 600
35 Luīze Lūcija Kriuliņa 1280 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 00:41:02 +16:30 598
36 Emīlija Strazdiņa 1069 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:41:06 +16:34 597
37 Laima Kuduma 1086 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:41:12 +16:40 595
38 Kristiāna Bīmane 1609 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:41:40 +17:09 589
39 Elizabete Pļaviņa 1265 Pastendes pamatskola/Pastendes pamatskola 00:41:47 +17:15 587
40 Annija Anna Kļave 1454 Āgenskalna Valsts ģimnāzija/Jaunmārupe skrien! 00:42:15 +17:44 581
41 Daniela Andersone 1055 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskolas 00:42:18 +17:47 580
42 Evelīna Vahere-Abražune 1148 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 00:43:05 +18:33 569
43 Krista Kristīne Miķelsone 1431 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Skrienam kopā 00:43:07 +18:36 569
44 Melānija Tinkuse 1432 Valmieras Valsts ģimnāzija/Skrienam kopā 00:43:17 +18:45 567
45 Līva Krievāne 1395 Valmieras Valsts ģimnāzija 00:43:27 +18:55 565
46 Lauma Zīverte 1110 Liepājas Valsts 1. ģimnāzija 00:44:25 +19:53 552
47 Kate Freināte 1494 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:45:55 +21:24 534
48 Annija Bramane 1298 Baldones Mūzikas pamatskola 00:46:27 +21:55 528
49 Anna Vīgante 1518 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:46:31 +21:59 527
50 Viktorija Vika Kurinoja 1536 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:46:32 +22:00 527
51 Līva Rebeka Ivanovska 1258 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 00:47:24 +22:53 517
52 Ance Bērziņa 1249 Talsu Valsts ģimnāzija/Talsu Valsts ģimnāzija 00:48:04 +23:32 510
53 Laura Hansone 1449 Dobeles 1. vidusskola 00:48:41 +24:09 504
54 Karlīna Vītoliņa 1111 Liepājas Raiņa 6. vidusskola/Kociņi 00:49:48 +25:17 493
55 Inese Kaminska 1509 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:50:01 +25:29 490
56 Santa Samanta Kučere 1085 Kandavas internātvidusskola 00:53:04 +28:32 462
57 Lauma Šuriņa 1310 Rīgas Teikas vidusskola 01:01:19 +36:48 400
58 Kristīne Jukāma 1314 Rīgas 6. vidusskola 01:01:21 +36:50 400
59 Madara Ozoliņa 1095 Jelgavas Valsts ģimnāzija DSQ
60 Ieva Lūse 1588 Smārdes pamatskola/Skrienošie Lūši DSQ
U18V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Lauris Griniņš 1362 Kuldīgas Centra vidusskola 00:21:38 +00:00 1000
2 Daniils Staruks 11319 Ventspils Valsts 1. ģimnāzija 00:22:19 +00:40 970
3 Rihards Vašuks 1279 Ventspils 4. vidusskola 00:22:38 +01:00 956
4 Kārlis Dieviņš 1291 Cēsu Valsts ģimnāzija/Sporta klubs Ašais 00:22:53 +01:15 946
5 Leonīds Kostjajevs 1603 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:23:01 +01:22 940
6 Niks Balgalvis 1580 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:26:58 +05:20 802
7 Artūrs Bilāns 1443 V. Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija/VPKV 00:28:02 +06:23 772
8 Gustavs Riekstiņš 1081 Iecavas vidusskola 00:28:06 +06:27 770
9 Armands Tervits 1150 Ventspils 4. vidusskola/Spars 00:28:36 +06:57 757
10 Miks Toms Skujāns 1444 V. Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija/VPKV 00:29:17 +07:39 739
11 Reinis Patriks Ozols 1149 Ventspils Valsts 1. ģimnāzija/Spars 00:31:38 +09:59 684
12 Gatis Majauskis 1511 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:32:55 +11:17 657
13 Mareks Lukjanskis 1528 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:34:42 +13:03 624
14 Daniels Blumbahs 1202 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:35:28 +13:50 610
15 Rainers Strazdiņš 1270 Kuldīgas 2. vidusskola 00:35:51 +14:13 604
16 Roberts Muško 1321 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:36:58 +15:19 586
17 Sandis Ignāts 1541 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:37:45 +16:06 573
18 Eriks Prazdnicāns 1307 Rīgas Tehniskā koledža 00:37:53 +16:14 571
19 Markuss Jaksts 1276 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola/DC VECSALACAS UNITED 00:38:12 +16:34 566
20 Mārtiņš Erns 1176 Rīgas 6. vidusskola/Latvijas Finieris 00:40:17 +18:39 537
21 Silvestrs Kumpiņš 1350 Rīgas 1. speciālā internātpamatskola 00:44:05 +22:26 491
22 Ģirts Saukāns 1294 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 00:45:01 +23:23 481
23 Mareks Stuglis 1306 Jelgavas Amatu vidusskola 00:46:15 +24:36 468
24 Stepans Rihards Aleksejevs 1309 Rīgas Raiņa 8. vakara vidusskola 01:01:21 +39:42 353
25 Artūrs Jānis Karss 1348 Rīgas Kultūru vidusskola/SS Arkādija DSQ
U18S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Emīlija Upmale 1247 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:25:03 +00:00 1000
2 Daniela Keita Lielupe 1356 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:25:53 +00:50 968
3 Megija Vinberga 1051 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:26:43 +01:40 938
4 Līva Skoreja 1201 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:26:54 +01:51 931
5 Ieva Stallīte 11336 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:28:17 +03:14 886
6 Ita Zita Ozoliņa 1234 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:29:38 +04:35 845
7 Amanda Ignāte 1064 Ādažu vidusskola 00:32:02 +06:59 782
8 Betija Grabovske 1370 Kuldīgas Centra vidusskola/SK Katrīna 00:32:09 +07:06 779
9 Diāna Daile 1170 Tukuma 2. vidusskola 00:33:37 +08:35 745
10 Šarlote Zveja 1029 Mārupes vidusskola/Mārupes vidusskola 00:34:39 +09:37 723
11 Elīza Viekale - Gasjūne 1080 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:34:45 +09:43 721
12 Loreta Matvejeva 1535 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:34:52 +09:50 718
13 Nikola Bokta 1380 Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola 00:35:05 +10:03 714
14 Linda Strihora 1354 Tukuma 2. pamatskola 00:35:30 +10:27 706
15 Madara Pleša 1599 Valmieras Valsts ģimnāzija/Valmieras Valsts ģimnāzija 00:36:39 +11:36 684
16 Anna Šakena 1223 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 00:36:41 +11:38 683
17 Renāte Ausmane 1205 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:36:52 +11:49 680
18 Katrīna Anna Allena 1366 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/Labs starts 00:37:27 +12:24 669
19 Jana Lamberte 1204 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:37:41 +12:39 665
20 Lote Freināte 1485 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:40:01 +14:59 626
21 Laura Agneta Pavlovska 1488 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:40:01 +14:58 626
22 Elizabete Liepa 1491 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:40:01 +14:58 626
23 Krista Gabriela Lielnora 1316 Rīgas Mākslas un mediju tehnikums 00:40:24 +15:21 620
24 Klinta Almane 1500 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:07 +17:04 595
25 Līga Belerta 1516 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:39 +17:36 587
26 Annija Brahmane 1638 Auces vidusskola 00:43:40 +18:38 574
27 Emīlija Kinstlere 11338 Vircavas vidusskola 00:45:29 +20:27 551
28 Kristiāna Paula Eihvalde 1337 Jelgavas 4. vidusskola 00:46:50 +21:47 535
29 Liene Franciska Danele 1503 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:50:06 +25:03 500
30 Letīcija Priedīte 1568 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija DSQ
U20V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artis Rožkalns 1292 Cēsu Profesionālā vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:21:19 +00:00 1000
2 Mārtiņš Petrovs 1408 Cēsu Pilsētas vidusskola/- 00:23:18 +01:59 915
3 Rainers Neuss-lucs 1188 Kalnciema vidusskola 00:24:55 +03:36 855
4 Ingus Bogdanovs 1050 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:26:04 +04:45 818
5 Edgars Rūdolfs Drekslers 1113 Liepājas Valsts 1. ģimnāzija 00:26:54 +05:35 792
6 Austris Balandiņš 1338 Engures vidusskola/Engures sportam/Jadals 00:33:30 +12:11 636
U20S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Patrīcija Keita Krumberga 1057 Dobeles Valsts ģimnāzija 00:29:46 +00:00 1000
2 Beāte Stivriniece 1635 Kandavas internātvidusskola 00:30:36 +00:50 973
3 Alise Evardsone 1531 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:31:45 +01:59 938
4 Ieva Cimiņa 1481 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:34:33 +04:47 861
5 Eva Majorenkova 1233 Piltenes vidusskola 00:36:51 +07:06 808
6 Krista Ivanovska 1547 Dobeles Valsts ģimnāzija 00:37:17 +07:31 798
7 Samanta Velta Ratniece 1459 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:37:43 +07:57 789
8 Laura Gluškova 11313 Kuldīgas Centra vidusskola/Ventspils Olimpiskais centrs 00:39:58 +10:12 745
9 Sintija Loca 1030 Daugavpils 12. vidusskola/Daugavpils runners 00:40:26 +10:40 736
10 Laine Helmane 1056 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 00:40:29 +10:43 735
11 Linda Anna Jēkabsone 1072 Liepājas Valsts 1. ģimnāzija 00:41:49 +12:03 712
12 Laura Stankus 1490 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:03 +12:17 708
13 Una Undīne Ungere 1278 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:42:12 +12:26 705