MEKLĒT
 
LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Bērziņš 18032 Patria Sportland 02:13:51 VL1 1 V1 +00:00 +00:00 00:01:48 1000 169 1169
2 Anatolijs Macuks 8192 BALTAIS 02:20:16 VL2 1 V2 +06:25 +00:00 00:02:04 954 146 1100
3 Kārlis Vīksne 8184 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 02:20:24 VL1 2 V3 +06:34 +06:34 00:01:30 953 203 1156
4 Kristaps Magone 8076 SPB RUN/Brooks 02:23:31 VL1 3 V4 +09:40 +09:40 00:02:05 933 146 1079
5 Dainis Limanāns 8048 RIEKSTI 02:24:03 VL1 4 V5 +10:12 +10:12 00:01:42 929 178 1107
6 Aleksandrs Rascevskis 8189 Daugfavpils Runners 02:29:39 VL1 5 V6 +15:49 +15:49 00:02:03 894 148 1042
7 Artis Krievāns 8103 VSK "Burkānciems & Co" 02:30:38 VL2 2 V7 +16:47 +10:22 00:01:35 889 192 1081
8 Uldis Klepers 8102 Virsotne/MARMOT 02:31:21 VL1 6 V8 +17:30 +17:30 00:01:55 884 158 1042
9 Jānis Šņoriņš 8163 Talsu pakalnu sporta klubs 02:32:27 VL1 7 V9 +18:36 +18:36 00:01:42 878 178 1056
10 Matīss Haritonovs 8113 LifeThroughTrails 02:32:47 VL1 8 V10 +18:56 +18:56 00:02:15 876 135 1011
11 Konstantīns Biktimirovs 8092 SPB RUN/Brooks 02:33:34 VL1 9 V11 +19:43 +19:43 00:01:18 872 234 1106
12 Raivis Reinfelds 8162 Talsu pakalnu sporta klubs 02:34:04 VL1 10 V12 +20:14 +20:14 00:01:59 869 153 1022
13 Nikolajs Saulītis 8080 Virsotne/MARMOT 02:34:06 VL2 3 V13 +20:16 +13:50 00:02:16 869 134 1003
14 Jevgeņijs Stepanovs 8121 DzSK Lokomotīve 02:34:11 VL1 11 V14 +20:20 +20:20 00:01:15 868 241 1109
15 Agris Rusmanis 8073 Saldus Boksa Klubs 02:35:07 VL1 12 V15 +21:16 +21:16 00:01:41 863 180 1043
16 Jānis Actiņš 8161 VSK Noskrien 02:35:42 VL2 4 V16 +21:51 +15:26 00:02:26 860 125 985
17 Miķelis Zumbergs 8136 02:36:39 VL1 13 V17 +22:48 +22:48 00:02:10 854 140 994
18 Sergejs Maslobojevs 8128 NRC Rīga 02:36:46 VL1 14 V18 +22:56 +22:56 00:02:54 854 105 959
19 Andis Zariņš 8005 02:36:56 VL1 15 V19 +23:05 +23:05 00:01:51 853 164 1017
20 Miks Pētersons 8039 Nordi furniture 02:37:17 VL1 16 V20 +23:27 +23:27 00:01:51 851 164 1015
21 Andis Geste 8205 VSK Noskrien 02:38:13 VL1 17 V21 +24:22 +24:22 00:01:44 846 175 1021
22 Ritvars Kalniņš 8145 Skrienam kopā, Valmiera 02:39:30 VL2 5 V22 +25:39 +19:14 00:02:19 839 131 970
23 Juris Gudēvics - Liepiņš 8108 Kocēnu novads 02:39:46 VL1 18 V23 +25:55 +25:55 00:01:38 838 186 1024
24 Kirils Boiko 18035 Temtraining.ru 02:40:25 VL1 19 V24 +26:35 +26:35 00:02:13 834 137 971
25 Arnis Pašķevičs 18031 Patria Sportland 02:40:26 VL1 20 V25 +26:35 +26:35 00:01:33 834 195 1029
26 Juris Šehtels 8158 Ādaži 02:41:42 VL3 1 V26 +27:51 +00:00 00:02:16 828 134 962
27 Jurijs Dorofejevs 8210 02:44:05 VL2 6 V27 +30:15 +23:49 00:01:42 816 178 994
28 Mikus Žagata 8041 Marienburgas Vilki 02:44:17 VL1 21 V28 +30:27 +30:27 00:01:44 815 174 989
29 Ruslans Šuļga 8209 Maratona klubs 02:44:36 VL1 22 V29 +30:46 +30:46 00:02:21 813 129 942
30 Jekaterina Sokunova 8194 BALTAIS 02:44:42 SL1 1 S1 +00:00 +00:00 00:02:42 1000 113 1113
31 Žydrūnas Baltrušaitis 8084 Na, pagauk! 02:45:11 VL2 7 V30 +31:20 +24:55 00:03:10 810 96 906
32 Edgars Kokorevičs 8133 VSK “Burkānciems & Co” 02:45:20 VL1 23 V31 +31:30 +31:30 00:01:29 810 205 1015
33 Vladislavs Ņedaivodins 8198 Marienburgas Vilki 02:46:47 VL1 24 V32 +32:56 +32:56 00:01:22 803 221 1024
34 Ramūnas Vilčinskas 8059 Kauno BMK 02:46:56 VL1 25 V33 +33:05 +33:05 00:01:58 802 154 956
35 Aivars Bondars 8193 BALTAIS 02:47:00 VL2 8 V34 +33:09 +26:44 00:02:22 801 128 929
36 Daina Jurķe 8149 Gentlemens Club / Supervaroņi 02:48:18 SL1 2 S2 +03:36 +03:36 00:02:01 979 152 1131
37 Edgars Dzenuška 8004 #VismaActive 02:50:07 VL2 9 V35 +36:17 +29:51 00:02:28 787 123 910
38 Edgars Bukšs 18030 IGATE 02:51:42 VL1 26 V36 +37:51 +37:51 00:01:34 780 193 973
39 Gints Krastiņš 8188 Emergn #optimized4running 02:51:57 VL1 27 V37 +38:06 +38:06 00:02:57 778 103 881
40 Intars Veberis 8101 VEGĀŅI 02:52:10 VL2 10 V38 +38:20 +31:54 00:02:07 777 143 920
41 Aigars Lūsis 8157 Talsu pakalnu sporta klubs 02:52:11 VL3 2 V39 +38:20 +10:29 00:02:57 777 103 880
42 Ģirts Bulāns 8141 02:53:12 VL1 28 V40 +39:22 +39:22 00:01:31 773 199 972
43 Artūrs Loze 8109 RR akadēmija 02:54:02 VL1 29 V41 +40:12 +40:12 00:01:46 769 172 941
44 Kalvis Silgals 8023 Surikati / Eveko poligrāfija 02:54:26 VL1 30 V42 +40:35 +40:35 00:02:12 767 138 905
45 Gitana Akmanaviciute 8197 Bėgimo klubas 02:54:32 SL1 3 S3 +09:51 +09:51 00:03:05 944 99 1043
46 Reinis Jasliņš 8082 Jaunmārupe skrien! 02:55:44 VL2 11 V43 +41:53 +35:28 00:03:04 762 99 861
47 Jānis Puida 8196 SSK Bebra 02:56:07 VL1 31 V44 +42:16 +42:16 00:01:46 760 172 932
48 Viviana Kirilova 8013 VSK Noskrien Vāveres 02:56:53 SL2 1 S4 +12:11 +00:00 00:02:13 931 137 1068
49 Jānis Kasalis 8054 02:57:09 VL2 12 V45 +43:18 +36:53 00:02:45 756 111 867
50 Jānis Tenbergs 8123 Engures sportam 02:57:42 VL1 32 V46 +43:51 +43:51 00:02:49 753 108 861
51 Lelde Neimande 8074 Matisons Runner's Club 02:58:29 SL1 4 S5 +13:48 +13:48 00:02:56 923 104 1027
52 Gints Bērziņš 8049 AkmensDizains.lv 02:59:17 VL1 33 V47 +45:26 +45:26 00:02:23 747 127 874
53 Linda Boldāne 8170 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati / Inov-8 / OSveikals.lv 03:00:25 SL1 5 S6 +15:44 +15:44 00:02:34 913 119 1032
54 Normunds Blumbergs 8089 03:00:38 VL2 13 V48 +46:48 +40:22 00:03:49 741 79 820
55 Armands Zvejnieks 8176 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 03:00:46 VL1 34 V49 +46:55 +46:55 00:02:49 740 108 848
56 Mihails Seļivanovs 8148 LSC 03:01:23 VL2 14 V50 +47:32 +41:07 00:02:47 738 109 847
57 Aivars Šķudītis 8033 Latvijas Finieris 03:02:03 VL1 35 V51 +48:12 +48:12 00:02:31 735 120 855
58 Kaspars Vīksne 8185 03:02:05 VL1 36 V52 +48:14 +48:14 00:03:34 735 85 820
59 Edgars Goba 18036 Salaspils Zīriņi 03:02:21 VL2 15 V53 +48:30 +42:04 00:03:13 734 95 829
60 Agris Hatko 8069 VSK Noskrien 03:02:24 VL1 37 V54 +48:33 +48:33 00:01:33 734 196 930
61 Vita Devjatņikova 8111 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 03:02:29 SL1 6 S7 +17:47 +17:47 00:02:02 903 151 1054
62 Andis Gailis 8135 Kocēnu novads 03:02:55 VL2 16 V55 +49:04 +42:39 00:01:47 732 169 901
63 Liene Allere 8215 Saldus Boksa Klubs 03:02:58 SL1 7 S8 +18:16 +18:16 00:02:46 900 110 1010
64 Marijus Pakštas 8001 Kauno BMK 03:03:04 VL2 17 V56 +49:13 +42:48 00:02:44 731 111 842
65 Jānis Teteris 8177 DzSK Lokomotīve 03:03:22 VL2 18 V57 +49:31 +43:06 00:02:59 730 102 832
66 Kaidi Keir Kukk 8119 LifeThroughTrails 03:03:30 SL1 8 S9 +18:48 +18:48 00:03:17 898 93 991
67 Viesturs Eglītis 8180 SSK Bebra 03:03:31 VL1 38 V58 +49:40 +49:40 00:01:07 729 273 1002
68 Sigita Vāce 8131 KSMR Fitness 03:03:57 SL2 2 S10 +19:15 +07:04 00:02:17 895 134 1029
69 Matīss Vecvagaris 8191 ultrataka.lv 03:04:01 VL1 39 V59 +50:10 +50:10 00:01:30 727 202 929
70 Ieva Biedrīte 8206 Pulsometrs.lv 03:04:39 SL1 9 S11 +19:57 +19:57 00:02:36 892 118 1010
71 Sandis Pētersons 8150 SWEDBANK 03:04:40 VL1 40 V60 +50:49 +50:49 00:02:04 725 147 872
72 Vitālijs Petuhovs 8066 SSK Bebra 2 03:06:06 VL1 41 V61 +52:15 +52:15 00:02:21 719 129 848
73 Juris Čerņadjevs 8151 03:06:37 VL3 3 V62 +52:46 +24:55 00:03:01 717 101 818
74 Dainis Saukāns 8043 03:06:46 VL2 19 V63 +52:55 +46:30 00:02:34 717 118 835
75 Kārlis Būmans 8034 Emergn #optimized4running 03:07:41 VL1 42 V64 +53:51 +53:51 00:01:35 713 191 904
76 Žans Verdens 8201 03:07:48 VL2 20 V65 +53:57 +47:32 00:03:19 713 92 805
77 Vilius Jonaitis 8009 Penki kalnai 03:07:48 VL2 21 V66 +53:58 +47:32 00:03:30 713 87 800
78 Dzintars Petrovs 8063 Maratona klubs 03:07:51 VL2 22 V67 +54:01 +47:35 00:03:51 713 79 792
79 Mauro Gianluigi Motta 8099 Riga Runners 03:08:19 VL1 43 V68 +54:28 +54:28 00:02:31 711 121 832
80 Darius Jonaitis 8012 Penki kalnai 03:08:20 VL2 23 V69 +54:29 +48:04 00:03:31 711 86 797
81 Ilze Limanāne 8028 VSK Noskrien Vāveres 03:09:01 SL2 3 S12 +24:20 +12:09 00:02:36 871 117 988
82 Edgars Bremze 8167 Izturība 03:09:22 VL2 24 V70 +55:31 +49:06 00:02:01 707 151 858
83 Kaspars Stukuls 8090 03:09:28 VL2 25 V71 +55:38 +49:12 00:03:10 706 96 802
84 Andris Limanāns 18037 SK Biksti 03:10:32 VL1 44 V72 +56:41 +56:41 00:03:23 702 90 792
85 Dana Mačtama 8091 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 03:10:33 SL1 10 S13 +25:52 +25:52 00:02:06 864 145 1009
86 Andris Bāliņš 8020 VSK Noskrien/SK Dzērvene 03:11:15 VL1 45 V73 +57:24 +57:24 00:02:34 700 119 819
87 Jānis Jurševskis 8208 03:11:46 VL1 46 V74 +57:55 +57:55 00:02:56 698 103 801
88 Ivo Zemturis 8137 03:13:06 VL1 47 V75 +59:15 +59:15 00:02:47 693 109 802
89 Līga Rusiņa 8199 03:13:45 SL1 11 S14 +29:03 +29:03 00:02:05 850 146 996
90 Intars Jesers 8015 Nav 03:13:54 VL1 48 V76 +1:00:03 +1:00:03 00:03:36 690 84 774
91 Jānis Rozītis 8130 03:14:16 VL1 49 V77 +1:00:25 +1:00:25 00:02:54 689 105 794
92 Jonas Dzervus 8000 GetDirty 03:14:19 VL1 50 V78 +1:00:28 +1:00:28 00:03:02 689 100 789
93 Ruslans Mamedovs 8035 Daugavpils Runners 03:15:57 VL1 51 V79 +1:02:06 +1:02:06 00:02:12 683 138 821
94 Viktors Saveļjevs 8212 RIEKSTI 03:16:03 VL1 52 V80 +1:02:12 +1:02:12 00:01:27 683 209 892
95 Dainis Muško 8112 Kartavkalnu buki 03:16:17 VL2 26 V81 +1:02:26 +56:01 00:02:55 682 104 786
96 Ralfs Jumiķis 8179 Luminor 03:16:30 VL1 53 V82 +1:02:39 +1:02:39 00:02:11 681 139 820
97 Mārtiņš Jansons 8081 Mārupes vidusskola/ OK Kurmis 03:16:44 VL1 54 V83 +1:02:53 +1:02:53 00:02:32 680 120 800
98 Uldis Pormeisters 8105 Ātrās ļipas 03:16:48 VL1 55 V84 +1:02:57 +1:02:57 00:01:27 680 208 888
99 Linda Laurena 8096 VEGĀŅI 03:16:53 SL1 12 S15 +32:11 +32:11 00:02:46 837 110 947
100 Pēteris Spuriņš 8071 DOMDARIS 03:17:23 VL1 56 V85 +1:03:32 +1:03:32 00:02:41 678 113 791
101 Aigars Ozolkāja 8114 ASK Patria 03:17:59 VL1 57 V86 +1:04:08 +1:04:08 00:02:57 676 103 779
102 Dennis Eggert 8011 03:18:13 VL1 58 V87 +1:04:22 +1:04:22 00:02:46 675 109 784
103 Atis Kļavis 8042 Jaunmārupe skrien! 03:18:25 VL2 27 V88 +1:04:34 +58:09 00:01:57 675 156 831
104 Kaspars Salmiņš 8087 03:18:38 VL1 59 V89 +1:04:47 +1:04:47 00:03:26 674 89 763
105 Aleksandr Judkins 8053 03:19:22 VL1 60 V90 +1:05:31 +1:05:31 00:02:42 671 113 784
106 Igors Trofimenko 8142 03:20:48 VL1 61 V91 +1:06:57 +1:06:57 00:03:26 667 88 755
107 Juris Trofimenko 8143 03:20:48 VL2 28 V92 +1:06:57 +1:00:32 00:03:24 667 89 756
108 Ieva Upmace-Grīviņa 8057 Surikati 03:21:24 SL1 13 S16 +36:42 +36:42 00:03:20 818 92 910
109 Jānis Ozols 8098 Fellas 03:21:54 VL1 62 V93 +1:08:03 +1:08:03 00:03:37 663 84 747
110 Dzintars Dūdiņš 8134 Siguldas maratona klubs 03:22:00 VL2 29 V94 +1:08:09 +1:01:44 00:03:34 663 85 748
111 Edgars Lešinskis 8061 Siguldas Maratona klubs 03:24:26 VL2 30 V95 +1:10:35 +1:04:10 00:02:48 655 108 763
112 Mārtiņš Sapats 8160 03:24:26 VL1 63 V96 +1:10:36 +1:10:36 00:03:44 655 82 737
113 Zane Tilta-Kūma 18029 Kocēnu novads 03:24:28 SL1 14 S17 +39:46 +39:46 00:02:47 806 110 916
114 Arūnas Beržinskas 8018 SLK Kurtuva/Vilmers 03:24:58 VL2 31 V97 +1:11:07 +1:04:42 00:03:20 653 91 744
115 Evita Ruskova 8166 Noskrien.lv 03:24:59 SL1 15 S18 +40:18 +40:18 00:03:11 803 96 899
116 Aija Rogāle 8024 KROKUS 03:25:57 SL2 4 S19 +41:16 +29:04 00:03:11 800 96 896
117 Vladislavs Aļehnovičs 8171 KROKUS 03:25:57 VL1 64 V98 +1:12:06 +1:12:06 00:01:48 650 168 818
118 Antra Dumbrovska 8031 03:26:06 SL1 16 S20 +41:24 +41:24 00:02:48 799 109 908
119 Zigmunds Vītiņš 8021 03:27:34 VL2 32 V99 +1:13:43 +1:07:18 00:02:31 645 121 766
120 Edgars Jaškulis 18033 03:28:28 VL2 33 V100 +1:14:37 +1:08:12 00:03:43 642 82 724
121 Uvis Braunfelds 8187 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 03:29:10 VL2 34 V101 +1:15:19 +1:08:54 00:02:16 640 134 774
122 Artūrs Topecs 8181 SK Dzērvene 03:29:27 VL1 65 V102 +1:15:36 +1:15:36 00:02:59 639 102 741
123 Igors Miezis 18034 Rujienas saldējums 03:29:30 VL2 35 V103 +1:15:40 +1:09:14 00:03:16 639 93 732
124 Salihs Aleksandrs Budilovičs 8065 Maratona klubs 03:29:39 VL2 36 V104 +1:15:48 +1:09:23 00:03:59 638 76 714
125 Uldis Kirtovskis 8107 Izturība 03:29:52 VL3 4 V105 +1:16:01 +48:10 00:03:28 638 88 726
126 Zane Muceniece 8093 03:30:02 SL1 17 S21 +45:20 +45:20 00:03:21 784 91 875
127 Sandis Apenītis 8037 AkmensDizains.lv 03:30:12 VL1 66 V106 +1:16:21 +1:16:21 00:01:36 637 190 827
128 Olga Maloletnikova 8075 Riga Runners I 03:30:25 SL1 18 S22 +45:43 +45:43 00:02:23 783 129 912
129 Žanis Lulle 8165 BALTAIS 03:30:28 VL1 67 V107 +1:16:37 +1:16:37 00:01:33 636 195 831
130 Elīna Aģe 8126 STK RwA 03:31:09 SL1 19 S23 +46:28 +46:28 00:03:11 780 96 876
131 Gintas Slaustas 8044 Penki kalnai 03:33:20 VL2 37 V108 +1:19:29 +1:13:04 00:04:04 627 75 702
132 Antra Spundiņa 8032 VSK Noskrien 03:33:25 SL1 20 S24 +48:43 +48:43 00:02:10 772 141 913
133 Ingars Bumburs 8078 Lizums_BB Team 03:33:56 VL1 68 V109 +1:20:05 +1:20:05 00:03:37 626 84 710
134 Kaspars Dzintars 8002 FK BANDAVAA 03:34:17 VL2 38 V110 +1:20:26 +1:14:01 00:03:00 625 101 726
135 Edgars Aleksejevs 8147 Veču Lauks 03:34:36 VL1 69 V111 +1:20:45 +1:20:45 00:03:47 624 80 704
136 Māris Lūsis 8045 Skrienošie Lūši 03:34:57 VL2 39 V112 +1:21:07 +1:14:41 00:02:34 623 118 741
137 Ivars Upenieks 8117 Rēzeknes novads 03:35:17 VL2 40 V113 +1:21:26 +1:15:01 00:04:00 622 76 698
138 Regimantas Šnipaitis 8027 03:35:22 VL2 41 V114 +1:21:31 +1:15:06 00:03:18 622 92 714
139 Toms Kaufmanis 8025 Maratona Klubs 03:35:48 VL1 70 V115 +1:21:58 +1:21:58 00:03:44 620 81 701
140 Aivars Spūlis 8138 Izturība 03:35:58 VL2 42 V116 +1:22:08 +1:15:42 00:02:37 620 116 736
141 Armands Auziņš 8216 Riga Runners SB 03:36:17 VL2 43 V117 +1:22:26 +1:16:01 00:02:41 619 113 732
142 Edgars Balunovs 8211 Olainfarm 03:37:31 VL1 71 V118 +1:23:40 +1:23:40 00:02:14 615 135 750
143 Guntars Siliņš 8046 KROKUS 03:39:26 VL2 44 V119 +1:25:35 +1:19:10 00:03:38 610 84 694
144 Dace Hartmane 8155 Talsu pauguraines Zaķi 03:39:43 SL2 5 S25 +55:01 +42:50 00:02:29 750 123 873
145 Guntis Balodis 8186 03:39:59 VL1 72 V120 +1:26:08 +1:26:08 00:03:21 608 91 699
146 Ludmila Joce 8173 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 03:40:12 SL3 1 S26 +55:30 +00:00 00:02:36 748 118 866
147 Kristaps Dvēselītis 8213 03:40:31 VL1 73 V121 +1:26:40 +1:26:40 00:03:02 607 100 707
148 Māris Dazarts 8115 marisraksta.com 03:40:53 VL1 74 V122 +1:27:02 +1:27:02 00:04:59 606 61 667
149 Andis Ozoliņš 8203 ISK Ņiprie ikri 03:42:14 VL1 75 V123 +1:28:23 +1:28:23 00:04:09 602 73 675
150 Arnis Mūrnieks 8175 03:43:37 VL2 45 V124 +1:29:46 +1:23:20 00:02:50 599 107 706
151 Artūrs Rundzāns 8152 Selonija 03:44:04 VL1 76 V125 +1:30:14 +1:30:14 00:04:40 597 65 662
152 Aleksandrs Antonovs 8047 &A 03:46:11 VL2 46 V126 +1:32:20 +1:25:55 00:03:43 592 82 674
153 Jana Romanovska 8050 Zemgales Ziņas 03:48:27 SL1 21 S27 +1:03:46 +1:03:46 00:02:33 721 120 841
154 Ligita Leitlande 8068 Zemgales Ziņas 03:48:28 SL2 6 S28 +1:03:46 +51:35 00:02:33 721 120 841
155 Ivars Broničs 8200 Guddžobs Guddans 03:48:58 VL1 77 V127 +1:35:07 +1:35:07 00:03:33 585 85 670
156 Edmunds Gržibovskis 8095 SK Dzērvene 03:49:00 VL3 5 V128 +1:35:09 +1:07:18 00:04:24 585 69 654
157 Gints Grīnbergs 8120 03:49:47 VL1 78 V129 +1:35:56 +1:35:56 00:02:08 583 142 725
158 Pauls Vītols 8214 Sportiskie B31 03:51:13 VL1 79 V130 +1:37:23 +1:37:23 00:03:41 579 82 661
159 Christian Alvarez 8207 Baltais 03:52:01 VL2 47 V131 +1:38:11 +1:31:45 00:03:52 577 78 655
160 Vitalijs Žuselis 8067 Daugavpils runners 03:53:54 VL2 48 V132 +1:40:03 +1:33:38 00:02:35 572 118 690
161 Aivis Poikāns 8022 03:55:25 VL2 49 V133 +1:41:34 +1:35:09 00:03:58 569 77 646
162 Mareks Tumašs 8094 Sapiens 03:56:57 VL2 50 V134 +1:43:06 +1:36:41 00:02:24 565 126 691
163 Mārcis Kārkliņš 8030 Sasodīti labs Grāmatvedis! 03:57:42 VL1 80 V135 +1:43:51 +1:43:51 00:02:15 563 135 698
164 Daiga Vilkaste 8127 03:59:02 SL2 7 S29 +1:14:21 +1:02:10 00:03:19 689 92 781
165 Jānis Kauliņš 8132 EY Forensic & Integrity Services 03:59:18 VL1 81 V136 +1:45:27 +1:45:27 00:02:25 559 126 685
166 Daniel Lopes Martins 8026 03:59:21 VL1 82 V137 +1:45:30 +1:45:30 00:03:21 559 91 650
167 Didzis Raits 8116 Mana mīļākā komanda 03:59:21 VL1 83 V138 +1:45:30 +1:45:30 00:01:25 559 214 773
168 Vitālijs Muzika 8097 VSK Noskrien. 04:01:23 VL2 51 V139 +1:47:32 +1:41:07 00:03:41 555 83 638
169 Inese Bērziņa 8058 Kocēnu novads 1 04:02:05 SL2 8 S30 +1:17:24 +1:05:13 00:02:51 680 107 787
170 Ina Balgalve 8040 04:02:52 SL2 9 S31 +1:18:10 +1:05:59 00:03:28 678 88 766
171 Līna Lazdiņa 8008 Sportiskie B31 04:03:12 SL1 22 S32 +1:18:31 +1:18:31 00:03:56 677 78 755
172 Ervīns Ozoliņš 8202 Jaunmārupe skrien 04:03:24 VL2 52 V140 +1:49:33 +1:43:08 00:02:52 550 106 656
173 Artūrs Ketlers 8019 SK Dzērvene 04:05:09 VL1 84 V141 +1:51:18 +1:51:18 00:02:25 546 125 671
174 Alvis Bitenieks 8029 Latvijas Finieris 04:05:18 VL1 85 V142 +1:51:28 +1:51:28 00:03:19 546 92 638
175 Anete Kampare 8085 Veču lauks 04:05:30 SL1 23 S33 +1:20:48 +1:20:48 00:05:12 671 59 730
176 Gunta Lebedoka 8062 OK Kurmis 04:07:12 SL3 2 S34 +1:22:30 +27:00 00:02:36 666 117 783
177 Jānis Marčinkus 8056 sk Ozolnieki 04:08:44 VL3 6 V143 +1:54:53 +1:27:02 00:04:11 538 73 611
178 Aivis Putnāns 8182 Engures sportam I Sporta Patriots 04:12:05 VL1 86 V144 +1:58:15 +1:58:15 00:02:50 531 107 638
179 Olena Fomenko 8086 motospots/salomon 04:12:28 SL1 24 S35 +1:27:47 +1:27:47 00:03:23 652 91 743
180 Raimonds Buraks 8140 SOLI PA SOLIM 04:13:08 VL1 87 V145 +1:59:17 +1:59:17 00:05:10 529 59 588
181 Linda Loce 8144 Lynxdojo 04:13:20 SL1 25 S36 +1:28:39 +1:28:39 00:03:24 650 90 740
182 Ilona Sedleniece 8159 04:17:00 SL2 10 S37 +1:32:18 +1:20:07 00:03:50 641 80 721
183 Kristīne Vilcāne 8007 Baldones skriešanas komanda 04:21:36 SL2 11 S38 +1:36:54 +1:24:43 00:04:20 630 71 701
184 Kristīne Kampare 8172 Veču lauks 04:26:36 SL2 12 S39 +1:41:55 +1:29:44 00:04:26 618 69 687
185 Gatis Krūze 8088 MARATONA KLUBS 04:26:37 VL2 53 V146 +2:12:47 +2:06:21 00:05:00 502 61 563
186 Maris Krumins 8014 Amanda ir 04:26:40 VL1 88 V147 +2:12:49 +2:12:49 00:06:41 502 46 548
187 Jānis Straukmanis 8122 04:26:43 VL1 89 V148 +2:12:52 +2:12:52 00:03:55 502 78 580
188 Ieva Marta Gintere 8169 04:26:55 SL1 26 S40 +1:42:14 +1:42:14 00:03:57 617 78 695
189 Daniils Blats 8164 MDS Brothers 04:27:21 VL2 54 V149 +2:13:30 +2:07:05 00:03:13 501 94 595
190 Aigars Bērziņš 8146 04:27:57 VL1 90 V150 +2:14:06 +2:14:06 00:03:17 500 92 592
191 Liene Kalniņa 8038 SKRIENAM KOPĀ - Valmiera 04:28:35 SL1 27 S41 +1:43:53 +1:43:53 00:03:24 613 90 703
192 Inta Zīriuse 8006 VSK Noskrien / Noskrien Cēsis / Olainfarm 04:29:01 SL1 28 S42 +1:44:19 +1:44:19 00:02:59 612 103 715
193 Denis Aļeksejevs 8118 04:29:52 VL1 91 V151 +2:16:01 +2:16:01 00:03:39 496 83 579
194 Haralds Krievs 8124 Krievu spēks 04:29:53 VL2 55 V152 +2:16:02 +2:09:37 00:02:43 496 111 607
195 Linda Kubiloviča 8139 Nūjo ar vēju 04:31:50 SL2 13 S43 +1:47:08 +1:34:57 00:02:44 606 112 718
196 Dace Janeka 8174 Nūjo ar vēju 04:31:50 SL2 14 S44 +1:47:09 +1:34:57 00:03:12 606 96 702
197 Imants Ločmelis 8052 Nūjo ar vēju 04:32:09 VL3 7 V153 +2:18:18 +1:50:27 00:02:55 492 104 596
198 Māris Vīlips 8079 04:33:22 VL2 56 V154 +2:19:31 +2:13:05 00:02:35 490 118 608
199 Uģis Bents 8104 04:40:41 VL2 57 V155 +2:26:50 +2:20:25 00:03:40 477 83 560
200 Sandra Lindenberga 8010 Matisons Runner’s Club 04:43:38 SL1 29 S45 +1:58:56 +1:58:56 00:03:50 581 80 661
201 Ilze Rāta 8190 Emergn #optimized4running 04:45:56 SL3 3 S46 +2:01:14 +1:05:44 00:03:34 576 86 662
202 Estere Romanovska 8204 Olainfarm 04:48:10 SL1 30 S47 +2:03:29 +2:03:29 00:03:20 572 92 664
203 Vitālijs Jakovļevs 8070 www.endo.lv 05:25:07 VL1 92 V156 +3:11:16 +3:11:16 00:04:49 412 63 475
204 Vladislav Shulga 8077 FerrumTeam I MDS Brothers 05:35:14 VL2 58 V157 +3:21:23 +3:14:58 00:04:53 399 62 461
205 Ilona Ozoliņa 8055 Emergn #optimized4running 05:36:26 SL2 15 S48 +2:51:44 +2:39:33 00:03:35 490 85 575
206 Kristaps Broks 8036 DSQ
207 Monta Ločmele 8183 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club DSQ