Piekrastes Stirnu buks Tērvetes meža Stirnu buks Kalnsētas Stirnu buks Pilssalas Stirnu buks Piejūras Stirnu buks Krimuldas Stirnu buks Ozolkalna Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
Kalna karalis skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Dzimums Grupa Rezultāts Punkti
1 Eduards Pāķis 5143 Saulkrasti SRT V1 VZ3 00:01:00 300
2 Kitija Zaula 5743 Limbaži Skrien S1 SZ1 00:01:01 300
3 Mārtiņš Krauklis 7190 V2 VB1 00:01:01 297
4 Dmitrijs Serjogins 5819 BALTAIS V3 VZ2 00:01:02 292
5 Reinis Korsūnovs 5128 Talsu pakalnu sporta klubs V4 VZ2 00:01:03 287
6 Ilgvars Dzedulis 5921 PATRIA NAA V5 VZ1 00:01:03 286
7 Emīls Žubulis 5892 Team Kažemāka/Train2WinLv V6 VZ1 00:01:06 274
8 Viesturs Eglītis 8180 SSK Bebra V7 VL1 00:01:07 273
9 Ernests Važa 5800 V8 VZ2 00:01:10 260
10 Gints Lūsis 17128 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV V9 VB1 00:01:10 258
11 Aksels Bresme 6033 Talsu pakalnu sporta klubs V10 VZ1 00:01:10 257
12 Mareks Zālītis 5546 Baldones vieglatlētikas nodaļa V11 VZ2 00:01:11 255
13 Aivis Štemmers 5410 SK Pūre V12 VZ2 00:01:11 254
14 Edgars Sprūds 7047 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club V13 VB1 00:01:12 253
15 Egīls Ziediņš 6072 V14 VZ1 00:01:12 251
16 Jevgeņijs Stepanovs 8121 DzSK Lokomotīve V15 VL1 00:01:15 241
17 Edijs Dzalbs 6011 Inov-8 | OSVeikals.lv V16 VZ1 00:01:16 240
18 Matīss Slikšjānis 15368 Kocēnu novads V17 VZ1 00:01:16 239
19 Konstantīns Biktimirovs 8092 SPB RUN/Brooks V18 VL1 00:01:18 234
20 Mārtiņš Fārenhorsts 7412 Talsu pakalnu sporta klubs V19 VB1 00:01:18 233
21 Jānis Vītiņš 6057 RIEKSTI V20 VZ3 00:01:18 232
22 Sandis Ziediņš 7282 Maratona klubs V21 VB1 00:01:19 231
23 Jānis Osītis 5754 V22 VZ2 00:01:19 231
24 Gatis Šulcs 5650 SPARS fizio V23 VZ2 00:01:19 230
25 Uģis Kronbergs 7132 MRC / Jaunmārupe skrien! V24 VB2 00:01:19 229
26 Lauris Meļņikovs 5412 V25 VZ1 00:01:21 225
27 Jānis Miglāns 5783 Weekend Media V26 VZ2 00:01:21 225
28 Voldemārs Lejnieks 7284 SK Dzērvene V27 VB1 00:01:21 223
29 Dagnis Sakne 5922 PATRIA NAA V28 VZ1 00:01:22 222
30 Vladislavs Ņedaivodins 8198 Marienburgas Vilki V29 VL1 00:01:22 221
31 Gunta Blūmiņa 7176 Virsotne/MARMOT S2 SB1 00:01:22 223
32 Mārtiņš Purenkovs 5690 Legs Miserabled V30 VZ2 00:01:23 218
33 Arnis Noveičuks 5572 V31 VZ2 00:01:24 217
34 Jānis Dūmiņš 5041 Baldones skriešanas komanda V32 VZ2 00:01:24 216
35 Artjoms Rekuņenko 7448 Patria Sportland V33 VB1 00:01:25 214
36 Jānis Vizulis 7307 V34 VB2 00:01:25 214
37 Didzis Raits 8116 Mana mīļākā komanda V35 VL1 00:01:25 214
38 Roberts Rozenbahs 7155 V36 VB1 00:01:25 213
39 Arturs Onzuls 6078 Accenture V37 VZ2 00:01:25 213
40 Jānis Bāča 7343 V38 VB1 00:01:25 212
41 Dins Vecāns 5290 Marienburgas Vilki V39 VZ2 00:01:26 211
42 Jānis Duberis 5885 SSK Bebra V40 VZ3 00:01:27 210
43 Edgars Paegle 5936 Accenture V41 VZ2 00:01:27 209
44 Māris Bērziņš 5147 Virsotne/MARMOT V42 VZ2 00:01:27 209
45 Viktors Saveļjevs 8212 RIEKSTI V43 VL1 00:01:27 209
46 Jānis Stukuls 6065 SK Katrīna V44 VZ2 00:01:27 209
47 Uldis Pormeisters 8105 Ātrās ļipas V45 VL1 00:01:27 208
48 Ansis Pūce 5767 Saldus Boksa Klubs V46 VZ2 00:01:28 207
49 Artūrs Soročenkovs 7333 Engures sportam I Sporta Patriots V47 VB1 00:01:28 206
50 Ivo Irbe 5789 Aerify V48 VZ2 00:01:28 205
51 Alvis Danovskis 7015 V49 VB1 00:01:29 205
52 Romāns Kuročkins 5826 V50 VZ2 00:01:29 205
53 Juris Damškalns 7271 Talsu pakalnu sporta klubs V51 VB1 00:01:29 205
54 Edgars Kokorevičs 8133 VSK “Burkānciems & Co” V52 VL1 00:01:29 205
55 Kārlis Vīksne 8184 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club V53 VL1 00:01:30 203
56 Jurijs Kosnarevičs 5964 V54 VZ1 00:01:30 203
57 Jānis Sondors 17118 SPORTLAND V55 VB1 00:01:30 202
58 Matīss Vecvagaris 8191 ultrataka.lv V56 VL1 00:01:30 202
59 Roberts Sukonovs 5830 Gentlemen's Club / Supervaroņi V57 VZ2 00:01:31 199
60 Ģirts Bulāns 8141 V58 VL1 00:01:31 199
61 Mārtiņš Jansons 5974 V59 VZ2 00:01:32 197
62 Andrejs Bondarevs 5914 Baltais V60 VZ3 00:01:32 197
63 Artūrs Žeibe 7146 Run for Fun V61 VB1 00:01:32 197
64 Oskars Cimermanis 7181 Patria Sportland V62 VB1 00:01:32 197
65 Agris Hatko 8069 VSK Noskrien V63 VL1 00:01:33 196
66 Ints Neilands 5932 Saldus Boksa Klubs V64 VZ2 00:01:33 196
67 Arnis Pašķevičs 18031 Patria Sportland V65 VL1 00:01:33 195
68 Žanis Lulle 8165 BALTAIS V66 VL1 00:01:33 195
69 Kārlis Vanags 5870 Talsu pakalnu sporta klubs V67 VZ2 00:01:34 194
70 Emīls Kvālis 7432 EY V68 VB1 00:01:34 194
71 Andris Ronimoiss 5867 Inov8 / OSveikals.lv / RIEKSTI V69 VZ2 00:01:34 193
72 Edgars Bukšs 18030 IGATE V70 VL1 00:01:34 193
73 Andis Sakne 5544 Saldus Boksa Klubs V71 VZ2 00:01:34 193
74 Artis Krievāns 8103 VSK "Burkānciems & Co" V72 VL2 00:01:35 192
75 Patrīcija Eiduka 5387 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S3 SZ1 00:01:35 193
76 Mārtiņš Babkins 5934 BALTAIS V73 VZ2 00:01:35 191
77 Kitija Valtere 7437 BALTAIS S4 SB1 00:01:35 192
78 Kārlis Būmans 8034 Emergn #optimized4running V74 VL1 00:01:35 191
79 Sandis Apenītis 8037 AkmensDizains.lv V75 VL1 00:01:36 190
80 Jānis Zaļums 7351 Swedbank V76 VB1 00:01:36 189
81 Mārtiņš Orinskis 5738 Emergn #optimized4running V77 VZ2 00:01:36 189
82 Aleksandrs Mortuļevs 5110 VAS Latvijas gaisa satiksme V78 VZ3 00:01:36 189
83 Edgars Bērziņš 5720 BALTAIS V79 VZ2 00:01:36 188
84 Arnis Ābelīte 5545 Virsotne/MARMOT V80 VZ3 00:01:37 187
85 Jānis Gailis 5780 Kocēnu novads V81 VZ2 00:01:37 187
86 Kaspars Irbe 5746 Talsu pauguraines Zaķi V82 VZ1 00:01:37 187
87 Eliss Dukaļskis 5207 V83 VZ1 00:01:38 186
88 Juris Gudēvics - Liepiņš 8108 Kocēnu novads V84 VL1 00:01:38 186
89 Jānis Mežiels 5570 Patria Sportland V85 VZ2 00:01:38 185
90 Lauris Repša 7238 V86 VB1 00:01:38 185
91 Miks Eglitis 5646 Accenture V87 VZ2 00:01:38 185
92 Kaspars Adijāns 7369 SPB RUN/Brooks/Aldaris GO V88 VB1 00:01:38 185
93 Dzintars Skrundenieks 5775 Deva Fitness - Liepāja V89 VZ2 00:01:38 185
94 Aigars Matisons 5862 Matisons Runner's Club V90 VZ3 00:01:39 184
95 Jānis Mūrnieks 5872 SK Tērauds V91 VZ2 00:01:39 184
96 Nils Mednis 5541 Saldus Boksa Klubs V92 VZ1 00:01:40 183
97 Adam Lambrou 5251 AppXite V93 VZ2 00:01:40 182
98 Agris Rusmanis 8073 Saldus Boksa Klubs V94 VL1 00:01:41 180
99 Dāniels Ziemelis 5001 Ašās kājas ZID V95 VZ1 00:01:41 180
100 Jānis Šņoriņš 8163 Talsu pakalnu sporta klubs V96 VL1 00:01:42 178
101 Jurijs Dorofejevs 8210 V97 VL2 00:01:42 178
102 Kristofers Grinšpons 5267 V98 VZ1 00:01:42 178
103 Ilona Marhele 5917 Pulsometrs.lv / SOS bērnu ciemati S5 SZ2 00:01:42 179
104 Gints Bernots 6106 V99 VZ2 00:01:42 178
105 Dainis Limanāns 8048 RIEKSTI V100 VL1 00:01:42 178
106 Dmitrijs Ničipors 7471 Isostar/Inov8/Suunto/Rieksti V101 VB1 00:01:42 178
107 Edgars Apinis 5918 PATRIA NAA V102 VZ2 00:01:43 177
108 Sentis Strods 7376 Griķīši V103 VB1 00:01:43 176
109 Gints Putniņš 7399 V104 VB2 00:01:43 176
110 Andris Saldons 5682 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club V105 VZ1 00:01:43 176
111 Dainis Stepe 5919 PATRIA NAA V106 VZ2 00:01:43 176
112 Mārcis Pliens 7215 V107 VB1 00:01:43 176
113 Elvis Rībens 5508 Venden/Maratona klubs V108 VZ2 00:01:43 176
114 Mārtiņš Niķis 7167 V109 VB1 00:01:44 175
115 Andis Geste 8205 VSK Noskrien V110 VL1 00:01:44 175
116 Uldis Kuplais 7136 VSK Noskrien V111 VB2 00:01:44 175
117 Jānis Kūms 7232 Inov-8 I OSveikals.lv V112 VB1 00:01:44 174
118 Mikus Žagata 8041 Marienburgas Vilki V113 VL1 00:01:44 174
119 Gunārs Ozoliņš 5291 DzSK Lokomotīve V114 VZ2 00:01:45 174
120 Jurģis Kļavpurs 5860 RWA V115 VZ2 00:01:45 173
121 Oskars Grosmanis 5933 COMPRESSPORT V116 VZ1 00:01:45 173
122 Arturs Vadzis 5813 V117 VZ2 00:01:45 173
123 Ginta Valtere 5994 BALTAIS S6 SZ2 00:01:46 174
124 Edgars Lapiņš 7480 Accenture V118 VB1 00:01:46 172
125 Artūrs Loze 8109 RR akadēmija V119 VL1 00:01:46 172
126 Viktors Malihins 5943 Rēzeknes novads V120 VZ2 00:01:46 172
127 Karīna Helmane-Soročenkova 7248 VSK Noskrien S7 SB1 00:01:46 173
128 Nauris Spalviņš 5792 SPB RUN/Brooks V121 VZ2 00:01:46 172
129 Edijs Veide 7201 DC VECSALACAS UNITED V122 VB1 00:01:46 172
130 Jānis Puida 8196 SSK Bebra V123 VL1 00:01:46 172
131 Uģis Dreimanis 5220 dmanpipes.com V124 VZ2 00:01:46 171
132 Mairis Pētersons 5588 V125 VZ2 00:01:46 171
133 Jānis Olengovičs 5189 TRX Cēsis/Vidzemes tehnikums V126 VZ2 00:01:46 171
134 Valts Ulmanis 7145 IK Auseklis V127 VB1 00:01:47 171
135 Uldis Upītis 5351 Kāpa OK V128 VZ1 00:01:47 171
136 Jānis Rukmanis 5551 3D Running V129 VZ2 00:01:47 171
137 Santa Žukovska 5535 S8 SZ2 00:01:47 172
138 Ivo Levāns 5987 Engures Sportam V130 VZ3 00:01:47 170
139 Rolands Štrehers 7237 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā V131 VB1 00:01:47 170
140 Andis Gailis 8135 Kocēnu novads V132 VL2 00:01:47 169
141 Artūrs Jansons 7300 Maratona klubs V133 VB1 00:01:47 169
142 Mārtiņš Salnājs 7014 V134 VB2 00:01:48 169
143 Kristaps Bērziņš 18032 Patria Sportland V135 VL1 00:01:48 169
144 Pēteris Stepiņš 7154 Swedbank V136 VB1 00:01:48 168
145 Vladislavs Aļehnovičs 8171 KROKUS V137 VL1 00:01:48 168
146 Gints Trēziņš 7479 VSK Burkānciems un Ko V138 VB2 00:01:49 167
147 Valters Reneslācis 5556 Ogre OK/SC V139 VZ1 00:01:49 167
148 Mārtiņš Birums 7234 VSK Burkānciems & Co V140 VB1 00:01:49 167
149 Jānis Belorags 15394 Matisons RannersGo V141 VZ2 00:01:50 166
150 Miks Dzenis 5835 Trīs buki V142 VZ2 00:01:50 166
151 Līga Līdumniece 7020 Riga Runners | SPARS fizio S9 SB1 00:01:50 167
152 Ivo Grandāns 6035 Sauleskalns V143 VZ2 00:01:50 165
153 Indulis Āboliņš 5357 Jaunmārupe skrien II V144 VZ3 00:01:50 165
154 Andis Zariņš 8005 V145 VL1 00:01:51 164
155 Miks Pētersons 8039 Nordi furniture V146 VL1 00:01:51 164
156 Didzis Videmanis 7011 Divarpus vīri V147 VB1 00:01:51 163
157 Dāvis Poliņš 5938 VSK Noskrien/ Supervaroņi/ Adidas runners Riga V148 VZ2 00:01:51 163
158 Ingūna Gailīte 5116 SSK Bebra S10 SZ2 00:01:52 164
159 Renārs Teters-Teterovskis 7302 Marienburgas Vilki V149 VB1 00:01:52 163
160 Ģirts Fišers 7128 Maratona klubs V150 VB1 00:01:52 162
161 Jānis Sirmais 7032 Guddžobs Guddans V151 VB1 00:01:53 162
162 Vents Lupkins 5855 SPB RUN/Brooks V152 VZ2 00:01:53 161
163 Daniels Kodalevs 5121 Marienburgas Vilki V153 VZ1 00:01:53 161
164 Valdis Tilts 5429 Kocēnu novads V154 VZ4 00:01:53 161
165 Alberts Dambis 7273 Insalvo V155 VB1 00:01:53 161
166 Artis Dude 5848 Tērvete V156 VZ2 00:01:54 160
167 Arvīds Grāvelis 5642 DEERED V157 VZ2 00:01:54 160
168 Valdis Čunka 7459 Aldaris GO V158 VB1 00:01:54 160
169 Zigmārs Mazulis 7075 Marienburgas Vilki V159 VB1 00:01:54 159
170 Gita Vilensone 7363 VSK Noskrien Vāveres S11 SB1 00:01:54 160
171 Aivars Dobris 5810 ASK PATRIA V160 VZ1 00:01:55 159
172 Ainis Kanaviņš 7316 SSK BEBRA V161 VB2 00:01:55 159
173 Dairis Kļaviņš 5324 V162 VZ1 00:01:55 158
174 Uģis Karasevs 15413 Kocēnu novads 1 V163 VZ2 00:01:55 158
175 Lauris Balgalvis 5477 V164 VZ3 00:01:55 158
176 Juris Derevjanko 15410 V165 VZ2 00:01:55 158
177 Anda Zandberga 5617 S12 SZ2 00:01:55 159
178 Oskars Svars 5306 V166 VZ1 00:01:55 158
179 Uldis Klepers 8102 Virsotne/MARMOT V167 VL1 00:01:55 158
180 Agris Spalviņš 7274 Rauna V168 VB3 00:01:55 158
181 Mārtiņš Sproģis 5543 V169 VZ2 00:01:55 158
182 Konstantīns Grišulis 5134 KROKUS V170 VZ2 00:01:55 158
183 Ina Eigenfelde 6073 Mansardi S13 SZ2 00:01:56 158
184 Atis Kļavis 8042 Jaunmārupe skrien! V171 VL2 00:01:57 156
185 Jēkabs Majors 7468 Accenture V172 VB1 00:01:57 156
186 Emīls Stallītis 5953 Luminor V173 VZ2 00:01:57 156
187 Mārtiņš Sijāts 5686 Sizis V174 VZ2 00:01:57 156
188 Edijs Eiduks 5486 TeamEiduki V175 VZ1 00:01:57 155
189 Santa Puriņa 7374 S14 SB2 00:01:57 157
190 Ivars Vācers 6007 V176 VZ2 00:01:57 155
191 Jānis Kopmanis 7452 V177 VB2 00:01:57 155
192 Andris Mežgailis 7396 Limbaži SKRIEN V178 VB2 00:01:58 154
193 Raimonds Skudra 7444 SSK Bebra V179 VB2 00:01:58 154
194 Ramūnas Vilčinskas 8059 Kauno BMK V180 VL1 00:01:58 154
195 Andris Šņoriņš 15391 Talsu novada sporta skola V181 VZ2 00:01:58 154
196 Valters Alliks 7324 V182 VB1 00:01:58 154
197 Mikus Voss 5861 V183 VZ2 00:01:58 154
198 Krišjānis Svilpe 7251 EY V184 VB1 00:01:59 153
199 Gints Jakovels 7450 Empowered to Win V185 VB1 00:01:59 153
200 Raivis Reinfelds 8162 Talsu pakalnu sporta klubs V186 VL1 00:01:59 153
201 Jānis Kudums 7058 V187 VB1 00:01:59 153
202 Viktors Saulītis 5948 Luminor V188 VZ2 00:02:00 152
203 Dāvis Uļģis 5840 Izturība V189 VZ2 00:02:00 152
204 Rihards Hohbergs 5637 Latvijas Finieris V190 VZ1 00:02:00 151
205 Vigo Vežauskis 5531 V191 VZ2 00:02:00 151
206 Jānis Dainis 15366 Kocēnu novads 1 V192 VZ4 00:02:00 151
207 Laura Pētersone 7401 SPB RUN/Brooks/MRC S15 SB1 00:02:00 152
208 Daina Jurķe 8149 Gentlemens Club / Supervaroņi S16 SL1 00:02:01 152
209 Edgars Bremze 8167 Izturība V193 VL2 00:02:01 151
210 Pēteris Grīviņš 7434 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati V194 VB1 00:02:01 150
211 Gatis Brokāns 7407 Matisons Runner's Club V195 VB1 00:02:01 150
212 Līga Pakalna 5856 KROKUS S17 SZ2 00:02:01 151
213 Reinis Skorovs 5893 VSK Noskrien V196 VZ1 00:02:01 150
214 Jevgeņijs Kušakovs 5621 Rēzeknes novads V197 VZ2 00:02:02 150
215 Vita Devjatņikova 8111 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S18 SL1 00:02:02 151
216 Oļegs Solovjovs 5665 Talsu pakalnu sporta klubs V198 VZ3 00:02:02 149
217 Artis Dūriņš 5802 Saldus Boksa klubs V199 VZ2 00:02:02 149
218 Ivars Grobiņš 7224 V200 VB1 00:02:02 149
219 Māris Graudiņš 5114 V201 VZ3 00:02:02 149
220 Aleksandrs Rascevskis 8189 Daugfavpils Runners V202 VL1 00:02:03 148
221 Žanis Cibuļskis 7171 Riga Runners I V203 VB1 00:02:03 148
222 Agnese Sperga 7038 Supervaroņi S19 SB1 00:02:03 149
223 Anrijs Hodžajevs 7241 Bohnenkamp V204 VB1 00:02:03 148
224 Ivita Šale 7291 SSK BEBRA S20 SB1 00:02:03 149
225 Mārtiņš Bodnieks 7290 V205 VB1 00:02:03 148
226 Oskars Apsitis 7199 2KOKI V206 VB2 00:02:03 148
227 Artūrs Elstiņš 5683 Marienburgas Vilki V207 VZ2 00:02:03 148
228 Kārlis Bērziņš 6019 Virsotne/MARMOT V208 VZ1 00:02:03 148
229 Romāns Tkačuks 5449 FKV V209 VZ2 00:02:03 148
230 Uldis Kļaviņš 7375 Vivobarefoot/ Rieksti V210 VB1 00:02:03 148
231 Marks Maro Strazdiņš 5067 STRAZDIŅI V211 VZ1 00:02:03 148
232 Līga Irbe 5745 Talsu pauguraines Zaķi S21 SZ3 00:02:03 149
233 Dace Banga-Hodžajeva 7263 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S22 SB1 00:02:03 149
234 Elvis Veisbergs 7352 Saldus Boksa Klubs V212 VB1 00:02:04 147
235 Kristaps Brizga 6038 Olainfarm V213 VZ2 00:02:04 147
236 Sandis Pētersons 8150 SWEDBANK V214 VL1 00:02:04 147
237 Pāvels Ribakovs 7120 Maratona klubs V215 VB1 00:02:04 147
238 Jānis Griķis 7443 Daugavpils Runners V216 VB1 00:02:04 147
239 Klinta Lauska 17111 ASK PATRIA S23 SB1 00:02:04 148
240 Anatolijs Macuks 8192 BALTAIS V217 VL2 00:02:04 146
241 Markus Urtāns 7484 VANAGI V218 VB1 00:02:04 146
242 Andis Miķelsons 7141 V219 VB2 00:02:04 146
243 Marina Jumātova 5558 Matisons Runner's Club S24 SZ2 00:02:04 147
244 Artis Ķemeris 5020 V220 VZ2 00:02:04 146
245 Kristaps Magone 8076 SPB RUN/Brooks V221 VL1 00:02:05 146
246 Gita Karlsone 5014 Matison Runner Club S25 SZ2 00:02:05 147
247 Romans Ščugarevs 7377 COMPRESSPORT V222 VB1 00:02:05 146
248 Igors Morgunovs 7031 Matisons Runners Club V223 VB1 00:02:05 146
249 Ansis Ķeņģis 7419 V224 VB1 00:02:05 145
250 Līga Rusiņa 8199 S26 SL1 00:02:05 146
251 Oskars Eglītis 5371 Skrienam Liepāja V225 VZ1 00:02:05 145
252 Juris Baraus 6111 V226 VZ4 00:02:06 145
253 Aiga Taulīna 7458 Saldus Boksa Klubs S27 SB1 00:02:06 146
254 Liene RuĢele 5825 S28 SZ2 00:02:06 146
255 Reinis Bērziņš 7279 Virsotne/MARMOT V227 VB1 00:02:06 145
256 Oskars Laucis 6044 VSK "Burkānciems & Co" V228 VZ1 00:02:06 144
257 Jakub Spryngl 7226 V229 VB2 00:02:06 144
258 Paula Rozenvalde 17109 Kocēnu novads S29 SB1 00:02:06 145
259 Dana Mačtama 8091 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S30 SL1 00:02:06 145
260 Māris Sardiko 5577 Team Kažemāka/Train2WinLv V230 VZ2 00:02:06 144
261 Jānis Kolužs 7424 Daugavpils Runners V231 VB1 00:02:07 144
262 Intars Veberis 8101 VEGĀŅI V232 VL2 00:02:07 143
263 Zanda Malančuka 7254 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S31 SB1 00:02:07 144
264 Sandis Štubis 5664 V233 VZ2 00:02:07 143
265 Normunds Allens 5737 Labs starts V234 VZ3 00:02:07 143
266 Juris Čerpinskis 7042 V235 VB1 00:02:07 143
267 Artis Šauriņš 5142 New Village Workout V236 VZ2 00:02:07 143
268 Jānis Liepiņš 6001 V237 VZ2 00:02:07 143
269 Uldis Gailītis 5522 V238 VZ2 00:02:08 143
270 Anete Casno 7483 S32 SB1 00:02:08 143
271 Gints Grīnbergs 8120 V239 VL1 00:02:08 142
272 Juris Ķibilds 5889 SELGA V240 VZ2 00:02:08 142
273 Gatis Valdheims 6114 V241 VZ2 00:02:08 142
274 Rasma Čoiča 15372 Patria Sportland S33 SZ2 00:02:08 143
275 Aigars Olavs 5554 V242 VZ2 00:02:08 142
276 Megija Stalberga 6046 VSK "Burkānciems & Co" S34 SZ1 00:02:08 143
277 Jānis Bute 5707 V243 VZ2 00:02:09 142
278 Krišjānis Grinšpons 5225 V244 VZ1 00:02:09 142
279 Kaspars Zudrags 5360 Latvijas Finieris V245 VZ3 00:02:09 141
280 Imants Kaldre 7140 VSK Noskrien V246 VB1 00:02:09 141
281 Dainis Sakalausks 5024 Vudlande V247 VZ3 00:02:09 141
282 Guntis Grīnfelds 5560 Matisons Runner's Club V248 VZ3 00:02:09 141
283 Inese Kokoreviča 7138 VSK "Burkānciems & Co" S35 SB1 00:02:09 142
284 Ilga Ozolina 7409 DNB Servisa centrs S36 SB1 00:02:09 142
285 Gatis Melgalvis 5348 Kocēnu novads V249 VZ3 00:02:09 141
286 Juris Redisons 7080 LVM dabas parks Tērvetē V250 VB2 00:02:09 141
287 Renārs Leiskins 5407 Daugavpils Runners V251 VZ1 00:02:09 141
288 Ģirts Žagars 7087 Talsu pauguraines zaķi V252 VB1 00:02:09 141
289 Miķelis Zumbergs 8136 V253 VL1 00:02:10 140
290 Guntars Logins 5443 SBR Consulting V254 VZ2 00:02:10 140
291 Antra Spundiņa 8032 VSK Noskrien S37 SL1 00:02:10 141
292 Jānis Tamsons 5224 V255 VZ3 00:02:10 140
293 Guntars Reveliņš 5852 Jaunmārupe skrien II V256 VZ3 00:02:10 140
294 Gustavs Stradiņš 5986 Marienburgas Vilki V257 VZ1 00:02:10 140
295 Pēteris Mednis 5180 MĀRAS TĒTIS V258 VZ2 00:02:10 140
296 Andris Vārpiņš 6091 Matisons Runner’s Club V259 VZ2 00:02:10 140
297 Jorens Kvēle-Kvāls 5553 Saldus Boksa klubs V260 VZ1 00:02:10 140
298 Ģirts Viļumovs 5785 Matisons runner club V261 VZ1 00:02:10 139
299 Konstantīns Čursins 7061 ChursinTeam V262 VB1 00:02:11 139
300 Katrīna Levāne 5988 Engures Sportam S38 SZ1 00:02:11 140
301 Svetlana Šanceva 7491 Musliks S39 SB1 00:02:11 140
302 Agris Samcovs 7492 Musliks V263 VB2 00:02:11 139
303 Artūrs Šits 7266 Run With Anita V264 VB1 00:02:11 139
304 Sandis Aboliņš 15362 Kocēnu novads V265 VZ1 00:02:11 139
305 Ralfs Jumiķis 8179 Luminor V266 VL1 00:02:11 139
306 Artūrs Kančs 7323 SSK Bebra V267 VB2 00:02:12 138
307 Ričardas Kanišauskas 7137 SK Lukas V268 VB2 00:02:12 138
308 Andris Edgars Fecers 6089 V269 VZ1 00:02:12 138
309 Gunta Holštroma 5283 Matisons runner's club S40 SZ1 00:02:12 139
310 Rihards Peleģis 6051 V270 VZ2 00:02:12 138
311 Ansis Šteiners 7045 Marienburgas Vilki V271 VB1 00:02:12 138
312 Ainars Andzans 5263 V272 VZ2 00:02:12 138
313 Kalvis Silgals 8023 Surikati / Eveko poligrāfija V273 VL1 00:02:12 138
314 Andis Puriņš 5454 V274 VZ3 00:02:12 138
315 Emīls Liepiņš 5505 Venden V275 VZ1 00:02:12 138
316 Sindija Zaula 15395 LIMBAŽI SKRRIEN S41 SZ1 00:02:12 139
317 Ruslans Mamedovs 8035 Daugavpils Runners V276 VL1 00:02:12 138
318 Dāvis Baumanis 7264 V277 VB1 00:02:12 138
319 Daumants Rodrigo Beinars 5615 Guddžobs Guddans V278 VZ1 00:02:13 137
320 Andris Ludriks 5631 Rieksti V279 VZ3 00:02:13 137
321 Elvis Bernhards 5097 AnimalPlanet V280 VZ2 00:02:13 137
322 Klāvs Reinis Ozols 5937 - V281 VZ1 00:02:13 137
323 Edgars Dūms 7177 V282 VB1 00:02:13 137
324 Kirils Boiko 18035 Temtraining.ru V283 VL1 00:02:13 137
325 Viviana Kirilova 8013 VSK Noskrien Vāveres S42 SL2 00:02:13 137
326 Lāsma Avotiņa-Žaglova 7069 S43 SB1 00:02:14 137
327 Agnis Stulpinskis 6045 VSK "Burkānciems & Co" V284 VZ2 00:02:14 136
328 Baiba Vekša 5832 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati S44 SZ2 00:02:14 137
329 Ansis Zadiņš 5978 V285 VZ2 00:02:14 136
330 Edgars Balunovs 8211 Olainfarm V286 VL1 00:02:14 135
331 Sigita Birzniece 7139 S45 SB1 00:02:14 136
332 Uģis Bērziņš 7151 Rūgstošo Nedrīkst V287 VB1 00:02:15 135
333 Anatolijs Kižlo 5347 V288 VZ2 00:02:15 135
334 Artis Pūcītis 7436 SSK Bebra V289 VB1 00:02:15 135
335 Arnis Sluga 7414 Virsotne/Marmot V290 VB2 00:02:15 135
336 Raivita Birkentāla 5931 Talsu pauguraines Zaķi S46 SZ3 00:02:15 136
337 Uldis Spulle 5386 TeamEiduki V291 VZ1 00:02:15 135
338 Raitis Jirgensons 7221 V292 VB1 00:02:15 135
339 Džanita Freija 5651 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S47 SZ3 00:02:15 136
340 Marta Kvisvika 7066 KVISVIKI S48 SB1 00:02:15 136
341 Mārcis Kārkliņš 8030 Sasodīti labs Grāmatvedis! V293 VL1 00:02:15 135
342 Dainis Hohbergs 7270 Latvijas Finieris V294 VB2 00:02:15 135
343 Matīss Haritonovs 8113 LifeThroughTrails V295 VL1 00:02:15 135
344 Evija Abiļeva 5455 Swedbank S49 SZ2 00:02:15 136
345 Rinalds Gronskis 5202 Engures Sportam V296 VZ4 00:02:15 135
346 Jānis Liepiņš 15408 V297 VZ2 00:02:15 135
347 Aleksejs Jevdokimovs 6050 V298 VZ2 00:02:15 135
348 Geoffrey Thorpe 5467 V299 VZ3 00:02:15 134
349 Rūdolfs Leimanis 5216 V300 VZ2 00:02:15 134
350 Elizabete Ločmele 6100 VSK “Burkānciems & Co” S50 SZ1 00:02:15 135
351 Aleksejs Bute 7328 V301 VB1 00:02:16 134
352 Guntis Leimanis 7129 V302 VB1 00:02:16 134
353 Guntis Grīnfelds 5026 Emergn #optimized4running V303 VZ2 00:02:16 134
354 Nikolajs Saulītis 8080 Virsotne/MARMOT V304 VL2 00:02:16 134
355 Nauris Dzenis 7303 MADONA V305 VB1 00:02:16 134
356 Uvis Braunfelds 8187 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club V306 VL2 00:02:16 134
357 Juris Šehtels 8158 Ādaži V307 VL3 00:02:16 134
358 Jānis Ozoliņš 5595 - V308 VZ2 00:02:17 133
359 Mārtiņš Dambis 5469 INSALVO V309 VZ2 00:02:17 133
360 Dovydas Jonaitis 5065 Penki kalnai V310 VZ1 00:02:17 133
361 Līga Norkus 5129 Saldus Boksa Klubs S51 SZ3 00:02:17 134
362 Līga Pētersone 7057 S52 SB1 00:02:17 134
363 Iņigo Torre 7100 V311 VB1 00:02:17 133
364 Tomass Rāviņš 5195 V312 VZ2 00:02:17 133
365 Sigita Vāce 8131 KSMR Fitness S53 SL2 00:02:17 134
366 Vladeks Alševskis 7028 VSK Noskrien V313 VB1 00:02:18 132
367 Uldis Salna 5751 V314 VZ2 00:02:18 132
368 Kristaps Ķemme 5757 DPD LATVIJA V315 VZ2 00:02:18 132
369 Mārtiņš Spalva 5763 Swedbank V316 VZ2 00:02:18 132
370 Kristīne Urtāne 5492 S54 SZ2 00:02:18 133
371 Ieva Grauduma 5446 Accenture S55 SZ2 00:02:18 133
372 Edgars Bikse 5168 Latvijas Finieris V317 VZ2 00:02:18 132
373 Henrijs Eglitis 5528 V318 VZ2 00:02:18 132
374 Dāvis Zelmenis 5633 Maratona klubs / Matisons Runner's Club V319 VZ1 00:02:18 132
375 Kaspars Auželis 5209 train2win.lv V320 VZ2 00:02:18 131
376 Kaspars Olte 5940 V321 VZ3 00:02:18 131
377 Ritvars Kalniņš 8145 Skrienam kopā, Valmiera V322 VL2 00:02:19 131
378 Kristaps Pilskalns 7022 Supervaroņi V323 VB1 00:02:19 131
379 Aivis Rumba 5488 OldSnails V324 VZ2 00:02:19 131
380 Sintija Langenfelde 5457 KSMR Fitness S56 SZ2 00:02:19 132
381 Monta Priedola 5708 S57 SZ2 00:02:19 132
382 Ināra Lūse 5699 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S58 SZ4 00:02:19 132
383 Ernests Pētersons 5511 V325 VZ2 00:02:19 131
384 Ilze Meijere 7220 Patria Sportland S59 SB1 00:02:19 132
385 Baiba Mazrima 6112 Saldus Boksa Klubs S60 SZ2 00:02:19 132
386 Krišjānis Hartmanis 7277 KIČE V326 VB1 00:02:19 131
387 Raimonds Eglītis 7093 E|S Running V327 VB1 00:02:20 130
388 Kristaps Anškens 7107 Maratona klubs V328 VB1 00:02:20 130
389 Kaspars Pētersons 7402 VSK Noskrien V329 VB1 00:02:20 130
390 Ivars Kumpiņš 5996 Nu kas i ko V330 VZ2 00:02:20 130
391 Intārs Stalbergs 5316 V331 VZ3 00:02:20 130
392 Dagnis Boltrikovs 5208 Veseliga slodzīte V332 VZ2 00:02:20 130
393 Kārlis Kostjukovs 7446 Purva kurmji V333 VB1 00:02:20 130
394 Mārtiņš Holsts 7056 V334 VB1 00:02:20 130
395 Dāvis Liepiņš 7207 V335 VB1 00:02:20 130
396 Lība Jansone 5827 S61 SZ1 00:02:20 131
397 Ilmars Knipšis 5695 VSK Noskrien Seniori V336 VZ4 00:02:20 130
398 Jānis Pauliņš 7416 V337 VB1 00:02:20 130
399 Jānis Zadovskis 5859 V338 VZ3 00:02:20 130
400 Juris Jansons 7445 Swedbank V339 VB2 00:02:21 129
401 Vitālijs Petuhovs 8066 SSK Bebra 2 V340 VL1 00:02:21 129
402 Roberts Pūgulis 5927 V341 VZ3 00:02:21 129
403 Gunārs Grundštoks 7292 VSK Noskrien V342 VB1 00:02:21 129
404 Sergejs Juhno 5063 Born2Win V343 VZ2 00:02:21 129
405 Ilze Sermolīte 7451 Zemgales Ziņas S62 SB2 00:02:21 130
406 Edgars Sondors 5021 Laimīgās Beigas V344 VZ2 00:02:21 129
407 Ņikita Šikins 5888 V345 VZ1 00:02:21 129
408 Emīls Zalcmanis 5321 V346 VZ2 00:02:21 129
409 Anete Švilpe 7231 Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres S63 SB1 00:02:21 130
410 Matīss Bravlanskis 5346 Latvijas Finieris V347 VZ2 00:02:21 129
411 Ruslans Šuļga 8209 Maratona klubs V348 VL1 00:02:21 129
412 Aino Gošs 7104 Maratona klubs V349 VB2 00:02:21 129
413 Jānis Stukuls 5566 SK Katrīna V350 VZ4 00:02:22 128
414 Jānis Kopmanis 5262 LSC V351 VZ4 00:02:22 128
415 Kārlis Goldmanis 5838 V352 VZ2 00:02:22 128
416 Jānis Baltiņš 5944 Olainfarm V353 VZ2 00:02:22 128
417 Aleksey Kakojchenkov 5370 Pskov V354 VZ2 00:02:22 128
418 Aivars Bondars 8193 BALTAIS V355 VL2 00:02:22 128
419 Elīna Strode 6052 Griķīši S64 SZ2 00:02:22 129
420 Jānis Klindžāns 5338 V356 VZ2 00:02:22 128
421 Sandis Kanbergs 7358 SK Brīvsolis V357 VB2 00:02:22 128
422 Niks Zauls 7005 Limbaži Skrien V358 VB1 00:02:23 128
423 Olga Maloletnikova 8075 Riga Runners I S65 SL1 00:02:23 129
424 Arnis Mālbergs 6117 VSK Noskrien V359 VZ2 00:02:23 127
425 Kristīne Kovale 5630 EY S66 SZ2 00:02:23 128
426 Viktors Žeikars 5439 V360 VZ1 00:02:23 127
427 Linda Meirēna 7427 Legs Miserables / Gjensidige S67 SB1 00:02:23 128
428 Raivis Skrinda 5958 Bioderma V361 VZ2 00:02:23 127
429 Gints Bērziņš 8049 AkmensDizains.lv V362 VL1 00:02:23 127
430 Gundars Ašaks 6101 V363 VZ2 00:02:23 127
431 Kristers Ginters 7021 Lidosta "Rīga" V364 VB1 00:02:24 127
432 Agnis Apinis 5391 V365 VZ2 00:02:24 127
433 Markuss Jansons 5939 V366 VZ1 00:02:24 126
434 Egils Betmanis 5619 V367 VZ2 00:02:24 126
435 Igors Kozlovs 7342 V368 VB2 00:02:24 126
436 Edgars Dobelis 7152 V369 VB1 00:02:24 126
437 Mareks Tumašs 8094 Sapiens V370 VL2 00:02:24 126
438 Kristaps Sondors 5473 V371 VZ2 00:02:24 126
439 Andris Zībergs 7265 Cepu Cepu V372 VB2 00:02:24 126
440 Andris Leja 7322 Talsu pauguraines Zaķi V373 VB2 00:02:25 126
441 Jānis Šaudiņš 5895 Malta V374 VZ2 00:02:25 126
442 Guntis Pucens 7286 SK Katrīna V375 VB3 00:02:25 126
443 Jānis Kauliņš 8132 EY Forensic & Integrity Services V376 VL1 00:02:25 126
444 Uldis Liepa-Liepiņš 5858 PDP V377 VZ2 00:02:25 125
445 Artūrs Ketlers 8019 SK Dzērvene V378 VL1 00:02:25 125
446 Toms Galins 5652 DNB Servisa centrs V379 VZ2 00:02:25 125
447 Antons Sincovs 5296 Maratona klubs V380 VZ2 00:02:25 125
448 Dainis Vēsma 5237 V381 VZ2 00:02:26 125
449 Artūrs Kadiķis 6076 V382 VZ2 00:02:26 125
450 Mārcis Apsītis 15398 V383 VZ1 00:02:26 125
451 Aivis Pijols 6094 PH Print V384 VZ2 00:02:26 125
452 Jānis Dābols Freijs 5163 V385 VZ3 00:02:26 125
453 Stanislav Biktimirov 5562 VSK Noskrien V386 VZ3 00:02:26 125
454 Gunnar Koitne 5257 JK Hermes V387 VZ4 00:02:26 125
455 Kaspars Vaivods 7460 KKDEV V388 VB1 00:02:26 125
456 Ērika Roba 7039 Saldus Boksa klubs S68 SB2 00:02:26 126
457 Jānis Actiņš 8161 VSK Noskrien V389 VL2 00:02:26 125
458 Viktors Volkovs 6075 V390 VZ2 00:02:26 124
459 Arnis Kurps 7431 Skrienam kopā - Valmiera V391 VB1 00:02:26 124
460 Jānis Vītols 7422 VSK Noskrien Seniori V392 VB3 00:02:26 124
461 Guntars Eglītis 5390 ZS Skujas / Dabasauglis V393 VZ2 00:02:26 124
462 Aigars Grāvelis 5559 V394 VZ2 00:02:26 124
463 Juris Dombrovskis 7115 Rēzeknes novads V395 VB2 00:02:26 124
464 Ingmārs Felcis 5532 FB V396 VZ2 00:02:27 124
465 Haralds Pūce 5841 Madona V397 VZ3 00:02:27 124
466 Ina Graudiņa 5923 VSK Noskrien Vāveres S69 SZ2 00:02:27 125
467 Aivars Zaķis 7204 Maratona klubs/LSC V398 VB3 00:02:27 124
468 Ieva Rogāle 7044 KROKUS S70 SB1 00:02:27 125
469 Kaspars Briedis 5485 Saldus Boksa Klubs V399 VZ2 00:02:27 124
470 Mārtiņš Krams-Keirāns 7326 #erglisunpiekuns V400 VB1 00:02:27 124
471 Einārs Šillers 7113 Matisons Runner's Club V401 VB2 00:02:27 124
472 Igors Zinkevičs 7408 RWA V402 VB2 00:02:27 124
473 Lauris Šapals 7249 LANOS V403 VB1 00:02:27 124
474 Edgars Dzenuška 8004 #VismaActive V404 VL2 00:02:28 123
475 Ainārs Elksnis 5803 Biksēs pavasaris V405 VZ2 00:02:28 123
476 Ainars Vītoliņš 5233 Kociņi V406 VZ3 00:02:28 123
477 Ēriks Melkurts 17108 Kocēnu novads 1 V407 VB3 00:02:28 123
478 Toms Rohtla 5998 V408 VZ2 00:02:28 123
479 Deniss Galiņš 7359 Bees V409 VB2 00:02:28 123
480 Dairis Zebuliņš 5773 SPORTLAND V410 VZ3 00:02:28 123
481 Sintija Berga-Grinfelde 7116 Nūjo vesels S71 SB2 00:02:28 124
482 Dārta Otomere 5388 S72 SZ2 00:02:28 124
483 Arnis Priedītis 6031 V411 VZ3 00:02:28 123
484 CJ Best 7467 NATO S73 SB1 00:02:28 124
485 Arnis Sloka 5723 Swedbank V412 VZ2 00:02:28 123
486 Mārtiņš Puriņš 7059 V413 VB1 00:02:28 123
487 Emīls Ummers 5804 Piepe V414 VZ1 00:02:28 123
488 Uldis Reinicāns 5205 V415 VZ3 00:02:28 123
489 Dainis Bautris 7214 AMSERV V416 VB1 00:02:28 123
490 Kaspars Kursišs 15363 Labākie V417 VZ2 00:02:28 123
491 Evita Hibšmane 5663 S74 SZ2 00:02:29 123
492 Jurģis Balodis 6027 V418 VZ2 00:02:29 123
493 Juris Grodnis 7053 KROKUS V419 VB3 00:02:29 123
494 Vigars Kaktinieks 6042 V420 VZ2 00:02:29 122
495 Kristaps Ramiņš 15397 Nordi V421 VZ3 00:02:29 122
496 Gatis Pūcītis 5243 V422 VZ3 00:02:29 122
497 Andris Rozentālbergs 7175 V423 VB1 00:02:29 122
498 Dace Hartmane 8155 Talsu pauguraines Zaķi S75 SL2 00:02:29 123
499 Edgars Tiltanovs 5428 V424 VZ2 00:02:29 122
500 Ieva Zīriuse 7339 Olainfarm S76 SB1 00:02:29 123
501 Artūrs Zīverts 7157 V425 VB1 00:02:29 122
502 Anastasija Oleinika 5568 S77 SZ2 00:02:30 123
503 Krišjānis Berģis 5709 V426 VZ2 00:02:30 122
504 Inese Otomere 5912 PICA LULU S78 SZ3 00:02:30 123
505 Nikolajs Vladimirovs 5250 V427 VZ2 00:02:30 122
506 Genadijs Kamkalovs 5569 V428 VZ3 00:02:30 122
507 Andis Meirēns 7428 Legs Miserables / Gjensidige V429 VB1 00:02:30 122
508 Kārlis Stonka 5241 VSK Noskrien V430 VZ2 00:02:30 122
509 Edmunds Mičulis 5156 V431 VZ3 00:02:30 121
510 Markuss Tiesnesis 15380 Stirnubuks / Run 4 Sun V432 VZ1 00:02:30 121
511 Arturs Brikmanis 5409 V433 VZ4 00:02:30 121
512 Jānis Zemītis 7147 KALNGALE V434 VB1 00:02:30 121
513 Jānis Upenieks 5770 SPORTLAND V435 VZ1 00:02:30 121
514 Jānis Pugačs 7170 alusvēders V436 VB1 00:02:30 121
515 Kaspars Ummers 5805 Piepe V437 VZ3 00:02:31 121
516 Toms Peleģis 5820 V438 VZ1 00:02:31 121
517 Zigmunds Vītiņš 8021 V439 VL2 00:02:31 121
518 Guntis Gailītis 5405 V440 VZ3 00:02:31 121
519 Mauro Gianluigi Motta 8099 Riga Runners V441 VL1 00:02:31 121
520 Mārtiņš Bērziņš 5206 Kurmis OK V442 VZ2 00:02:31 120
521 Rūdis Liepiņš 6064 Grauda Spēks V443 VZ1 00:02:31 120
522 Aivars Šķudītis 8033 Latvijas Finieris V444 VL1 00:02:31 120
523 Mārtiņš Jansons 8081 Mārupes vidusskola/ OK Kurmis V445 VL1 00:02:32 120
524 Daiga Hildebrante 6096 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S79 SZ2 00:02:32 121
525 Mārtiņš Freibergs 7188 VSK Noskrien V446 VB1 00:02:32 120
526 Juris Šķudītis 5145 Latvijas Finieris V447 VZ3 00:02:32 120
527 Karīna Mamedova 5601 Daugavpils Runners S80 SZ2 00:02:32 121
528 Valdis Meirēns 5739 Gjensidige V448 VZ2 00:02:32 120
529 Emīls Tērauds 5989 Engures sportam V449 VZ1 00:02:32 119
530 Inga Kronberga 5372 MRC / Jaunmārupe skrien! S81 SZ3 00:02:32 120
531 Denis Sokolovs 7372 V450 VB2 00:02:33 119
532 Viesturs Dude 5732 Dobeles Sporta skola V451 VZ4 00:02:33 119
533 Vitālijs Teteruks 5349 V452 VZ4 00:02:33 119
534 Jana Romanovska 8050 Zemgales Ziņas S82 SL1 00:02:33 120
535 Renars Vaivods 7257 DNB Servisa centrs V453 VB1 00:02:33 119
536 Edgars Auziņš 5186 Matisons Runner's Club V454 VZ3 00:02:33 119
537 Uldis Katlaps 7143 Iesvīdis un lēns V455 VB1 00:02:33 119
538 Heinrihs Otomers 5913 V456 VZ3 00:02:33 119
539 Uldis Urbāns 5033 V457 VZ2 00:02:33 119
540 Laura Strupa 5571 S83 SZ2 00:02:33 120
541 Ligita Leitlande 8068 Zemgales Ziņas S84 SL2 00:02:33 120
542 Sabīne Valtere 5916 pulsometrs.lv S85 SZ2 00:02:34 119
543 Andris Bāliņš 8020 VSK Noskrien/SK Dzērvene V458 VL1 00:02:34 119
544 Lauris Liberts 7006 Draugiem Group V459 VB2 00:02:34 119
545 Tatjana Vološčuka 5740 S86 SZ2 00:02:34 119
546 Tomass Mičulis 5099 V460 VZ1 00:02:34 118
547 Edgars Rēķis 6109 Accenture V461 VZ2 00:02:34 118
548 Linda Boldāne 8170 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati / Inov-8 / OSveikals.lv S87 SL1 00:02:34 119
549 Beāte Anna Klepere 5565 Takši S88 SZ1 00:02:34 119
550 Māris Lūsis 8045 Skrienošie Lūši V462 VL2 00:02:34 118
551 Dainis Saukāns 8043 V463 VL2 00:02:34 118
552 Vitalijs Žuselis 8067 Daugavpils runners V464 VL2 00:02:35 118
553 Iveta Pūpola 5969 Maratona klubs S89 SZ3 00:02:35 119
554 Valdis Ivanovs 5845 V465 VZ2 00:02:35 118
555 Uldis Doniņš 7076 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club V466 VB1 00:02:35 118
556 Aleksandrs Malašenkovs 6088 V467 VZ2 00:02:35 118
557 Gunta Reinicāne 7267 S90 SB1 00:02:35 118
558 Vaidas Garbačiūnas 5050 Kauno BMK V468 VZ2 00:02:35 118
559 Māris Vīlips 8079 V469 VL2 00:02:35 118
560 Līga Livdāne 5961 Bioderma S91 SZ2 00:02:35 118
561 Valdis Devjatņikovs 5062 Sk Katrīna V470 VZ2 00:02:35 118
562 Mārtiņš Braslavs 5011 V471 VZ2 00:02:35 118
563 Alise Putraima 17113 Limbaži SKRIEN S92 SB1 00:02:35 118
564 Jānis Bārda 7191 V472 VB2 00:02:35 117
565 Artūrs Dedzis 5791 Aerify V473 VZ2 00:02:35 117
566 Valdis Bogdanovs 7198 Firma L4/Bogdanovu ģimene V474 VB1 00:02:35 117
567 Dāvis Vigulis 7192 V475 VB1 00:02:35 117
568 Oskars Ozoliņš 7334 Matisons Runner's Club V476 VB1 00:02:36 117
569 Diāna Gavare 5641 Drellīši S93 SZ2 00:02:36 118
570 Dace Spalva 2017 Kocēnu novads S94 SZ2 00:02:36 118
571 Ieva Biedrīte 8206 Pulsometrs.lv S95 SL1 00:02:36 118
572 Raivis Ķergalvis 7349 - V477 VB2 00:02:36 117
573 Jānis Krēsliņš 5309 SWEDBANK V478 VZ2 00:02:36 117
574 Iveta Brezinska 7405 S96 SB1 00:02:36 118
575 Signe Birkenberga 5136 Saldus Boksa Klubs S97 SZ2 00:02:36 118
576 Ludmila Joce 8173 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S98 SL3 00:02:36 118
577 Raimonds Kaže 7067 Auces aeroklubs V479 VB1 00:02:36 117
578 Indulis Ķerus 5611 V480 VZ2 00:02:36 117
579 Ilze Limanāne 8028 VSK Noskrien Vāveres S99 SL2 00:02:36 117
580 Jevgenijs Kurovs 5711 V481 VZ2 00:02:36 117
581 Gunta Lebedoka 8062 OK Kurmis S100 SL3 00:02:36 117
582 Jānis Sliece 7453 Luminor V482 VB1 00:02:36 117
583 Jurģis Sedlenieks 6084 FlyMeAway V483 VZ2 00:02:36 116
584 Aigars Ansbergs 5289 Maratona klubs V484 VZ3 00:02:36 116
585 Artūrs Žmurovs 15370 Pļaviņu novada ģimnāzija V485 VZ1 00:02:36 116
586 Juris Balandis 5113 Marienburgas Vilki V486 VZ2 00:02:37 116
587 Kristaps Sirmais 5105 Guddžobs guddans V487 VZ2 00:02:37 116
588 Aivars Spūlis 8138 Izturība V488 VL2 00:02:37 116
589 Mārcis Smalkais 7187 Metam mieru! V489 VB1 00:02:37 116
590 Artūrs Vrubļevskis 7125 V490 VB1 00:02:37 116
591 TĀlis Paeglis 7268 LATRAPS V491 VB1 00:02:37 116
592 Ģirts Udrass 7153 Marienburgas Vilki V492 VB1 00:02:37 116
593 Reinis Graviņš 5178 V493 VZ2 00:02:37 116
594 Andrejs Kolupajevs 15367 Vitality Snack V494 VZ2 00:02:37 116
595 Edijs Tropiņš 5054 Riga Runners I V495 VZ2 00:02:37 116
596 Vladislavs Sarkans 5293 PATRIA NAA V496 VZ1 00:02:37 116
597 Sarmīte Jermolova 5496 S101 SZ2 00:02:38 116
598 Aleksandrs Ļitvinskis 5472 HAVI Logistics V497 VZ3 00:02:38 116
599 Pēteris Rudzusīks 7114 V498 VB1 00:02:38 116
600 Anatolij Varlamovs 5529 V499 VZ3 00:02:38 115
601 Indulis Tilgass 7165 V500 VB2 00:02:38 115
602 Kristaps Ceriņš 15381 RECRO/LABIMEISTARI.LV V501 VZ2 00:02:38 115
603 Rinalds Nulle 5513 V502 VZ2 00:02:38 115
604 Andris Jansons 7244 V503 VB3 00:02:38 115
605 Roberts Vītols 5681 V504 VZ2 00:02:38 115
606 Kaspars Aksenoks 5657 V505 VZ3 00:02:38 115
607 Alise Kalniņa 5534 S102 SZ2 00:02:38 116
608 Astra Zaļuma 5427 S103 SZ2 00:02:39 116
609 Raimonds Rozītis 7216 V506 VB1 00:02:39 115
610 Ilgvars Bebrišs 15377 SK Katrīna V507 VZ4 00:02:39 115
611 Uldis Krauklis 5909 Accenture V508 VZ2 00:02:39 115
612 Arturs Kažmers 7213 Valmiermuiža V509 VB1 00:02:39 115
613 Pāvels Ābelīte 5248 PROLATIO Systems V510 VZ2 00:02:39 114
614 Inese Cīrule 5604 Biznesa parks ABAVA S104 SZ2 00:02:39 115
615 Jānis Znotiņš 5966 Virsotne/MARMOT V511 VZ2 00:02:39 114
616 Māris Bumbieris 5591 Latvijas Finieris V512 VZ2 00:02:39 114
617 Andrejs Gaumigs 5897 Maratona klubs V513 VZ4 00:02:39 114
618 Dace Skrastiņa 7212 Talsu pauguraines Zaķi S105 SB2 00:02:40 115
619 Maksims Leščinskis 7108 Zoorbagan V514 VB2 00:02:40 114
620 Ilona Svekre 5004 S106 SZ2 00:02:40 115
621 Aleksis Jarockis 7122 V515 VB1 00:02:40 114
622 Johnny Seal 5547 Skrienam Liepāja V516 VZ2 00:02:40 114
623 Sergejs Smirnovs 5312 V517 VZ2 00:02:40 114
624 Alvydas Batakis 7186 Penki kalnai V518 VB1 00:02:40 114
625 Jānis Veļķeris 7218 Alūksne V519 VB1 00:02:40 114
626 Ansis Kuplis 5733 WWW.RUNNING.LV V520 VZ3 00:02:40 114
627 Kristaps Černis 6017 Bohnenkamp V521 VZ2 00:02:40 114
628 Jānis Pārums 7417 Ņiprie Ikri V522 VB1 00:02:40 114
629 Nataļja Grišuņina 5413 Maratona klubs S107 SZ2 00:02:40 114
630 Dainis Kronbergs 7063 TUKUMS V523 VB2 00:02:40 114
631 Zigmunds Zauls 7400 Limbaži skrien! V524 VB2 00:02:40 114
632 Pēteris Spuriņš 8071 DOMDARIS V525 VL1 00:02:41 113
633 Veronika Buhalova 5625 S108 SZ2 00:02:41 114
634 Gatis Grandāns 6016 V526 VZ2 00:02:41 113
635 Rainers Meiers 5354 Maratona klubs V527 VZ4 00:02:41 113
636 Guntis Strautiņš 7123 Maratona klubs V528 VB1 00:02:41 113
637 Guntis Peļņa 7426 V529 VB1 00:02:41 113
638 Edgars Skore 5038 V530 VZ2 00:02:41 113
639 Baiba Alkšere 7035 S109 SB1 00:02:41 114
640 Ilze Vindele 7225 S110 SB1 00:02:41 114
641 Mārtiņš Vološčuks 5461 SK Katrīna V531 VZ3 00:02:41 113
642 Edijs Silnieks 5735 V532 VZ2 00:02:41 113
643 Natālija Rižka 5396 Wild Gang S111 SZ2 00:02:41 114
644 Armands Auziņš 8216 Riga Runners SB V533 VL2 00:02:41 113
645 Valērijs Markovskis 7367 DPD LATVIJA V534 VB1 00:02:42 113
646 Gatis Čirka 7330 V535 VB2 00:02:42 113
647 Hardija Kristiāna Nagle 5292 PATRIA NAA S112 SZ1 00:02:42 114
648 Ilze Leščinska 7493 Zoorbagan S113 SB2 00:02:42 113
649 Aleksandr Judkins 8053 V536 VL1 00:02:42 113
650 Gunita Kārkliņa 7276 Pauguru iekarotājas S114 SB1 00:02:42 113
651 Edgars Miķelsons 7494 Lynxdojo V537 VB1 00:02:42 112
652 Jekaterina Sokunova 8194 BALTAIS S115 SL1 00:02:42 113
653 Andris Žukovskis 6110 SQUAD.LV V538 VZ2 00:02:42 112
654 Didzis Dobelis 5836 VAS Latvijas gaisa satiksme V539 VZ2 00:02:42 112
655 Iuliia Kushnareva 7193 TRS S116 SB1 00:02:42 113
656 Konstantīns Vasiļjevs 7331 Dion SportLab V540 VB1 00:02:43 112
657 Vladimir Tarasov 7084 V541 VB2 00:02:43 112
658 Ritvars Dauksts 5801 V542 VZ1 00:02:43 112
659 Aurelija Kisieliūtė 5302 Kauno BMK S117 SZ2 00:02:43 113
660 Lilita Lauraite 5432 S118 SZ3 00:02:43 113
661 Edgars Rauza 5270 V543 VZ2 00:02:43 112
662 Intars Metums 5359 Latvijas Finieris V544 VZ3 00:02:43 112
663 Gita Jurševska 5090 Riga Runners S119 SZ2 00:02:43 112
664 Ance Gulbinska 7064 S120 SB1 00:02:43 112
665 Haralds Krievs 8124 Krievu spēks V545 VL2 00:02:43 111
666 Dana Veselova 5161 Rēzeknes novads S121 SZ2 00:02:44 112
667 Linda Kubiloviča 8139 Nūjo ar vēju S122 SL2 00:02:44 112
668 Rihards Čaiba 6086 ISOSTAR V546 VZ2 00:02:44 111
669 Andris Mačevskis 5440 V547 VZ3 00:02:44 111
670 Renārs Vasiļjevs 7473 V548 VB1 00:02:44 111
671 Valters Hartpengs 6010 V549 VZ1 00:02:44 111
672 Marijus Pakštas 8001 Kauno BMK V550 VL2 00:02:44 111
673 Renāte Balana 7027 Latvijas Finieris S123 SB1 00:02:44 112
674 Elvijs Jaunbalodis 5150 V551 VZ2 00:02:44 111
675 Baiba Niparte 5244 AppXite S124 SZ2 00:02:44 112
676 Jānis Ozols 6039 V552 VZ2 00:02:44 111
677 Annija Sokolova 5753 Swedbank S125 SZ2 00:02:45 111
678 Jānis Kasalis 8054 V553 VL2 00:02:45 111
679 Ērika Urtāne 7482 VANAGI S126 SB1 00:02:45 111
680 Baiba Zvirbule 5104 S127 SZ3 00:02:45 111
681 Guntars Kukuļinskis 7043 Thunder Solutions V554 VB2 00:02:45 110
682 Jurģis Urtāns 7485 VANAGI V555 VB1 00:02:45 110
683 Annija Zāģere 5734 Rīga Runners 1 S128 SZ1 00:02:46 111
684 Ilona Šķudīte 5605 Latvijas Finieris S129 SZ3 00:02:46 111
685 Jānis Laganovskis 7360 VSK Noskrien V556 VB1 00:02:46 110
686 Sandija Sorokina 5379 ASK Patria S130 SZ1 00:02:46 111
687 Sandris Balinskis 7106 Maratona klubs V557 VB2 00:02:46 110
688 Edgars Marcinkevičs 5073 Lidosta "Rīga" V558 VZ2 00:02:46 110
689 Sandris Līdums 5673 Latvijas Finieris V559 VZ3 00:02:46 110
690 Guntars Brauns 7034 V560 VB1 00:02:46 110
691 Mārcis Vītoliņš 5234 Kociņi V561 VZ1 00:02:46 110
692 Ainārs Bergmanis 5044 Lmt V562 VZ2 00:02:46 110
693 Liene Allere 8215 Saldus Boksa Klubs S131 SL1 00:02:46 110
694 Aleksejs Mescerjakovs 5397 Wild Gang V563 VZ2 00:02:46 109
695 Linda Laurena 8096 VEGĀŅI S132 SL1 00:02:46 110
696 Dennis Eggert 8011 V564 VL1 00:02:46 109
697 Eduards Skuķis 7317 Traverss V565 VB1 00:02:46 109
698 Arturs Svekris 5758 DPD LATVIJA V566 VZ3 00:02:47 109
699 Maksims Ivanovs 5115 V567 VZ2 00:02:47 109
700 Aleksandrs Kudrjašovs 17125 V568 VB1 00:02:47 109
701 Zane Tilta-Kūma 18029 Kocēnu novads S133 SL1 00:02:47 110
702 Svetlana Maskala 5058 MRC S134 SZ3 00:02:47 110
703 Aivars Lapa 7355 Autostarts.lv V569 VB2 00:02:47 109
704 Vents Strautmanis 5703 V570 VZ2 00:02:47 109
705 Ivo Zemturis 8137 V571 VL1 00:02:47 109
706 Mihails Seļivanovs 8148 LSC V572 VL2 00:02:47 109
707 Kristaps Heinabergs 7156 PATRIA SPORLAND V573 VB1 00:02:47 109
708 Aigars Tohters 7180 SK Dzērvene II V574 VB1 00:02:47 109
709 Valdis Lepiksons 7392 Auseklis IK V575 VB2 00:02:47 109
710 Sabīne Metāla 5977 Mailigen S135 SZ2 00:02:47 110
711 Egija Tamsone 5152 Matisons Runner's Club S136 SZ3 00:02:47 110
712 Mārtiņš Arkādijs Strazdiņš 5201 STRAZDIŅI V576 VZ1 00:02:48 109
713 Mārtiņš Torsters 5666 V577 VZ2 00:02:48 108
714 Dace Pauriņa 7474 Izturība S137 SB2 00:02:48 109
715 Māris Ivanāns 5043 Mammadaba V578 VZ2 00:02:48 108
716 Alvis Tribockis 5879 V579 VZ2 00:02:48 108
717 Artis Janeks 7023 Nūjo ar vēju V580 VB2 00:02:48 108
718 Jānis Labsvīrs 7344 Siguldas maratona klubs V581 VB2 00:02:48 108
719 Jānis Svīķis 7000 V582 VB1 00:02:48 108
720 Evelīna Vasiļjeva 5863 Daugavpils Runners S138 SZ1 00:02:48 109
721 Elviss Tirzītis 7383 V583 VB1 00:02:48 108
722 Edgars Lešinskis 8061 Siguldas Maratona klubs V584 VL2 00:02:48 108
723 Raitis Puriņš 15384 VSK Noskrien/Zemgales Ziņas V585 VZ4 00:02:48 108
724 Antra Dumbrovska 8031 S139 SL1 00:02:48 109
725 Dainis Kreicbergs 5279 SĒME V586 VZ3 00:02:49 108
726 Reno Eizenbārdis 5046 Nūjo Ventspils V587 VZ3 00:02:49 108
727 Uldis Zīle 5670 VSK Noskrien V588 VZ4 00:02:49 108
728 Agris Dreimanis 7081 V589 VB1 00:02:49 108
729 Roberts Siliņš 6014 Vaidava V590 VZ2 00:02:49 108
730 Armands Zvejnieks 8176 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club V591 VL1 00:02:49 108
731 Jānis Tūliks 7298 Swedbank V592 VB2 00:02:49 108
732 Lolita Kromāne - Telliskivi 7378 Swedbank S140 SB1 00:02:49 108
733 Jānis Tenbergs 8123 Engures sportam V593 VL1 00:02:49 108
734 Regnārs Valciņš 7205 RL Grupa V594 VB2 00:02:49 108
735 Henrijs Helmanis 5903 V595 VZ1 00:02:49 108
736 Margarita Peteļina 7481 S141 SB2 00:02:49 108
737 Mārtiņš Ruttulis 7052 V596 VB1 00:02:49 107
738 Andrejs Vasiļjevs 5245 PROLATIO Systems V597 VZ2 00:02:49 107
739 Rihards Valeniks 5509 CSDD Rēzeknes KAC V598 VZ3 00:02:50 107
740 Marta Porniece Kumar 5183 S142 SZ2 00:02:50 108
741 Krista Ķīse 5550 S143 SZ1 00:02:50 108
742 Māris Doniņš 5691 V599 VZ2 00:02:50 107
743 Aivis Putnāns 8182 Engures sportam I Sporta Patriots V600 VL1 00:02:50 107
744 Arnis Mūrnieks 8175 V601 VL2 00:02:50 107
745 Jānis Biciņš 5538 V602 VZ2 00:02:50 107
746 Sandra Krasucka 5894 S144 SZ2 00:02:50 108
747 Rūdis Mālmeisters 5500 V603 VZ1 00:02:50 107
748 Raitis Urbēns 5728 HAVI Logistics V604 VZ2 00:02:50 107
749 Dmitrijs Andrejevs 5125 V605 VZ3 00:02:50 107
750 Aleksandrs Ivanovs 7008 V606 VB1 00:02:50 107
751 Liene Paula Tovkiņa 6105 Lynxdojo S145 SZ2 00:02:51 108
752 Ieva Tāle-Stangute 7227 Baldones skriešanas komanda S146 SB1 00:02:51 107
753 Emils Laucis 5362 V607 VZ1 00:02:51 107
754 Inese Bērziņa 8058 Kocēnu novads 1 S147 SL2 00:02:51 107
755 Andris Skapsts 5747 Lynxdojo V608 VZ4 00:02:51 107
756 Ēriks Ozols 7320 V609 VB1 00:02:51 107
757 Agnese Irbīte 5078 Lidosta “Rīga” S148 SZ2 00:02:51 107
758 Sergejs Tišelovičs 5124 V610 VZ3 00:02:51 106
759 Jānis Priedītis 5506 STK RwA V611 VZ2 00:02:51 106
760 Aigars Kājiņš 6032 AK V612 VZ3 00:02:51 106
761 Kaspars Tērauds 15402 Četras zoles V613 VZ2 00:02:51 106
762 Didzis Kalniņš 5355 Maratona klubs V614 VZ3 00:02:51 106
763 Artūrs Levins 5069 Olainfarm V615 VZ2 00:02:51 106
764 Elmārs Martinsons 5111 EY V616 VZ3 00:02:51 106
765 Indars Melzobs 7169 Mārupes bolti V617 VB2 00:02:51 106
766 Ints Marcinkevičs 5466 V618 VZ3 00:02:52 106
767 Svetlana Čursina 5170 ChursinTeam S149 SZ2 00:02:52 107
768 Armands Bisenieks 6024 Guddžobs Guddans V619 VZ2 00:02:52 106
769 Edīte Pumpure- Lauce 5318 S150 SZ3 00:02:52 107
770 Daina Gotfrīde-Bernsone 5057 S151 SZ2 00:02:52 107
771 Jānis Skolnieks 5875 Gjensidige V620 VZ3 00:02:52 106
772 Ilmārs Jānis Blūzmanis 7319 V621 VB1 00:02:52 106
773 Viesturs Puriņš 7142 V622 VB2 00:02:52 106
774 Ervīns Ozoliņš 8202 Jaunmārupe skrien V623 VL2 00:02:52 106
775 Artūrs Krūmiņš 7091 V624 VB1 00:02:52 106
776 Kaspars Jaunzems 15411 V625 VZ2 00:02:52 106
777 Vadims Stepanovs 7105 Maratona klubs V626 VB1 00:02:52 106
778 Edmunds Stepiņš 6012 V627 VZ3 00:02:53 105
779 Laura Zvīdre 5975 S152 SZ2 00:02:53 106
780 Martins Kore 5003 V628 VZ2 00:02:53 105
781 Sindijs Logins 5254 V629 VZ2 00:02:53 105
782 Juris Leitāns 7269 MJ-Partneri V630 VB2 00:02:53 105
783 Aleksejs Šcogols 5696 V631 VZ2 00:02:53 105
784 Amanda Miltiņa 5726 S153 SZ1 00:02:53 106
785 Aldis Putniņš 7301 Matisons Runner’s Club V632 VB1 00:02:53 105
786 Sergejs Maslobojevs 8128 NRC Rīga V633 VL1 00:02:54 105
787 Armands Ķiploks 5705 V634 VZ2 00:02:54 105
788 Klāvs Paleģis 15400 V635 VZ2 00:02:54 105
789 Jānis Rozītis 8130 V636 VL1 00:02:54 105
790 Didzis Sprūds 7255 V637 VB1 00:02:54 105
791 Zemgus Eglītis 7206 V638 VB1 00:02:54 105
792 Rolands Rudovskis 6107 V639 VZ2 00:02:54 105
793 Kārlis Sālījums 17123 Baltic International Bank V640 VB2 00:02:54 105
794 Aleksandrs Ksenofontovs 5247 PROLATIO Systems V641 VZ2 00:02:54 105
795 Juris Rukkalns 5464 Ragsna V642 VZ4 00:02:54 104
796 Ilvars Jēčs 15399 V643 VZ3 00:02:54 104
797 Aiga Tora 7083 S154 SB1 00:02:55 105
798 Donats Urtāns 6055 VANAGI V644 VZ1 00:02:55 104
799 Jānis Grundšteins 5972 Baltais V645 VZ2 00:02:55 104
800 Dainis Muško 8112 Kartavkalnu buki V646 VL2 00:02:55 104
801 Karlīna Engere 7295 Latvijas Universitātes Medicīnas fakultāte S155 SB1 00:02:55 105
802 Kate Ikauniece 6029 Latefekts S156 SZ2 00:02:55 105
803 Lelde Pētersone 7296 S157 SB1 00:02:55 105
804 Armands Sīlis 6028 Olainfarm V647 VZ2 00:02:55 104
805 Didzis Galauliņš 5210 Es un es pats V648 VZ3 00:02:55 104
806 Gints Krieviņš 7435 V649 VB1 00:02:55 104
807 Kaspars Rullis 5445 V650 VZ3 00:02:55 104
808 Imants Ločmelis 8052 Nūjo ar vēju V651 VL3 00:02:55 104
809 Aleksandrs Vasiljevs 7442 V652 VB1 00:02:55 104
810 Jānis Sīpols 5122 V653 VZ3 00:02:55 104
811 Edgars Kārklis 7438 BALTAIS V654 VB1 00:02:56 104
812 Lelde Neimande 8074 Matisons Runner's Club S158 SL1 00:02:56 104
813 Anastasija Ņedaivodina 5592 Marienburgas vilki S159 SZ1 00:02:56 104
814 Zita Beneševičienė 5275 SLK KURTUVA/VILMERS S160 SZ3 00:02:56 104
815 Daiga Siliņa 6037 S161 SZ1 00:02:56 104
816 Lauris Ikaunieks 5188 V655 VZ1 00:02:56 103
817 Viesturs Tomels 7261 V656 VB2 00:02:56 103
818 Mairita Podniece 5567 SK Katrīna S162 SZ3 00:02:56 104
819 Inese Tohva 5300 Engures vidusskola S163 SZ3 00:02:56 104
820 Marta Dieviņa 5644 EY S164 SZ2 00:02:56 104
821 Jānis Jurševskis 8208 V657 VL1 00:02:56 103
822 Māris Plūmiņš 5305 V658 VZ3 00:02:56 103
823 Olga Daņilova 5993 Baldones skriešanas komanda S165 SZ2 00:02:56 104
824 Kaspars Vēzītis 7222 V659 VB2 00:02:56 103
825 Jelena Stanovenko 5752 Atea Global Services S166 SZ2 00:02:57 104
826 Ilze Boldāne 7306 S167 SB2 00:02:57 104
827 Aigars Lūsis 8157 Talsu pakalnu sporta klubs V660 VL3 00:02:57 103
828 Gints Krastiņš 8188 Emergn #optimized4running V661 VL1 00:02:57 103
829 Emīls Valters Mitens 5926 V662 VZ2 00:02:57 103
830 Ļubova Blaževiča 7457 Bioderma S168 SB1 00:02:57 104
831 Gatis Kriuliņš 7072 V663 VB2 00:02:57 103
832 Aigars Ozolkāja 8114 ASK Patria V664 VL1 00:02:57 103
833 Armands Paeglis 5358 V665 VZ3 00:02:58 103
834 Natalija Zeņina 7354 S169 SB2 00:02:58 103
835 Gatis Tīds 7036 V666 VB2 00:02:58 103
836 Māra Braslava 7336 Limbaži Skrien S170 SB1 00:02:58 103
837 Kristīne Slikšāne 5661 Jaunmārupe skrien S171 SZ3 00:02:58 103
838 Māra Pucena 7090 S172 SB1 00:02:58 103
839 Arina Maļčenkova 5166 S173 SZ2 00:02:58 103
840 Kārlis Kurtišs 5298 V667 VZ2 00:02:58 102
841 Kristīna Ceika 7441 Nūjo ar vēju! S174 SB1 00:02:58 103
842 Paula Bobrova 5476 S175 SZ1 00:02:58 103
843 Gļebs Karjaka 5865 V668 VZ2 00:02:58 102
844 Ginta Rassa 7430 Matisons Runners Club S176 SB2 00:02:59 103
845 Roberts Bērziņš 5765 AMSERV V669 VZ2 00:02:59 102
846 Artūrs Topecs 8181 SK Dzērvene V670 VL1 00:02:59 102
847 Antra Kanušniece 5119 BIODERMA S177 SZ2 00:02:59 103
848 Inta Zīriuse 8006 VSK Noskrien / Noskrien Cēsis / Olainfarm S178 SL1 00:02:59 103
849 Jānis Pūpols 6049 PH Print V671 VZ2 00:02:59 102
850 Toms Reinvalds 5880 V672 VZ2 00:02:59 102
851 Rūdis Bundzēns 5322 V673 VZ1 00:02:59 102
852 Renārs Reklaitis 6063 Emergn #optimized4running V674 VZ2 00:02:59 102
853 Svetlana Savanovica 7172 S179 SB2 00:02:59 102
854 Rainers Vahtelis 5393 V675 VZ1 00:02:59 102
855 Jānis Teteris 8177 DzSK Lokomotīve V676 VL2 00:02:59 102
856 Dace Saveiko 15374 S180 SZ2 00:03:00 102
857 Baiba Mežgaile 5724 Limbaži SKRIEN S181 SZ3 00:03:00 102
858 Solvita Pujāte 7208 SK Katrīna S182 SB1 00:03:00 102
859 Anete Astaševska 5495 SK Katrīna S183 SZ2 00:03:00 102
860 Oskars Brinkis 6116 DNB Servisa centrs V677 VZ2 00:03:00 101
861 Lelde Grīnvalde 5404 S184 SZ2 00:03:00 102
862 Kaspars Dzintars 8002 FK BANDAVAA V678 VL2 00:03:00 101
863 Vita Maizite 5864 S185 SZ2 00:03:00 102
864 Zane Boitmane-priedēna 5854 Maratona klubs S186 SZ3 00:03:00 102
865 Raimonds Spēks 5946 KROKUS V679 VZ2 00:03:00 101
866 Mārcis Megnis 5061 V680 VZ2 00:03:01 101
867 Jonatans Vēvers 5564 V681 VZ1 00:03:01 101
868 Andris Petrevics 5794 V682 VZ2 00:03:01 101
869 Ilze Jansone 15375 S187 SZ3 00:03:01 101
870 Mārtiņš Strožs 5239 V683 VZ1 00:03:01 101
871 Juris Čerņadjevs 8151 V684 VL3 00:03:01 101
872 Zane Preise 5784 Weekend Media S188 SZ1 00:03:01 101
873 Jānis Ausmanis 7164 SK Katrīna V685 VB2 00:03:01 101
874 Iveta Leja 7382 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā S189 SB2 00:03:01 101
875 Irēna Gedroviča 5639 Jaunmārupe skrien /VSK Noskrien S190 SZ2 00:03:01 101
876 Kristīne Grava 15412 S191 SZ2 00:03:01 101
877 Kristīna Kurma 17124 S192 SB1 00:03:01 101
878 Iveta Šķiņķe 7097 Riga Runners S193 SB3 00:03:01 101
879 Agris Meilerts 7280 Latvijas Finieris V686 VB2 00:03:02 100
880 Jānis Sondors 5764 Upeņu iela V687 VZ3 00:03:02 100
881 Nauris Pļaviņš 7236 AkmensDizains.lv V688 VB1 00:03:02 100
882 Dana Timma 7477 S194 SB1 00:03:02 101
883 Juris Misters 7487 V689 VB1 00:03:02 100
884 Dzintars Strads 7340 nothing.lv V690 VB3 00:03:02 100
885 Kristaps Desmitnieks 7425 V691 VB1 00:03:02 100
886 Jonas Dzervus 8000 GetDirty V692 VL1 00:03:02 100
887 Kristaps Dvēselītis 8213 V693 VL1 00:03:02 100
888 Gatis Neimanis 5821 Talsu biatlona klubs V694 VZ3 00:03:02 100
889 Ilze Rudovica 6015 S195 SZ2 00:03:02 101
890 Vitālijs Poļetajevs 7397 DzSK Lokomotīve V695 VB1 00:03:02 100
891 Andris Lanka 7054 V696 VB2 00:03:02 100
892 Ģirts Goško 5586 Auseklis IK V697 VZ2 00:03:03 100
893 Georgs Lazdāns 7318 V698 VB1 00:03:03 100
894 Katrīna Erne 5000 Rīgas 6.vidusskola S196 SZ1 00:03:03 100
895 Normunds Liepiņš 5504 Venden V699 VZ3 00:03:03 100
896 Gints Jansons 5684 V700 VZ2 00:03:03 100
897 Peep Ristmägi 5539 JK HERMES V701 VZ4 00:03:03 100
898 Baiba Juruša 5850 Pauguru iekarotājas S197 SZ2 00:03:03 100
899 Anna Dance 5012 Rigas Satiksme S198 SZ3 00:03:03 100
900 Agris Krumbergs 7033 Līkā kalna rambātāji V702 VB2 00:03:03 100
901 Madars Jansons 6004 OK Saldus V703 VZ2 00:03:03 100
902 Marta Zumberga 7060 M&M S199 SB1 00:03:03 100
903 Arnis Pokšāns 7313 Abas kreisās kājas V704 VB2 00:03:03 99
904 Romans Šroms 7162 VSK Noskrien V705 VB1 00:03:03 99
905 Laura Sakne 5501 S200 SZ1 00:03:03 100
906 Raimonds Urtāns 5930 Accenture V706 VZ2 00:03:04 99
907 Alvis Lepiksons 7390 Auseklis IK V707 VB2 00:03:04 99
908 Zanda Gulbe 5817 S201 SZ2 00:03:04 100
909 Reinis Jasliņš 8082 Jaunmārupe skrien! V708 VL2 00:03:04 99
910 Toms Bobrovskis 5648 V709 VZ2 00:03:04 99
911 Anete Ozoliņa 5297 S202 SZ2 00:03:04 100
912 Matīss Karlsons 5575 V710 VZ2 00:03:04 99
913 Julija Mezenina 7398 S203 SB1 00:03:04 100
914 Māris Bože 15386 V711 VZ3 00:03:04 99
915 Anda Daubure 7062 SocialGuruLab S204 SB2 00:03:04 100
916 Ieva Meiere 7089 OK Ziemeļkurzeme S205 SB2 00:03:04 100
917 Kaspars Daube 5877 V712 VZ2 00:03:04 99
918 Lauma Muceniece 7315 S206 SB1 00:03:04 100
919 Svens Spēks 5139 KROKUS V713 VZ1 00:03:04 99
920 Baiba Bolgzda 5698 nothing.lv S207 SZ3 00:03:04 100
921 Sandijs Jekabsons 7099 V714 VB1 00:03:04 99
922 Gitana Akmanaviciute 8197 Bėgimo klubas S208 SL1 00:03:05 99
923 Kristaps Cīpols 5807 V715 VZ2 00:03:05 99
924 Imants Auziņš 5344 Maratona klubs V716 VZ4 00:03:05 99
925 Sandis Laizāns 17119 V717 VB1 00:03:05 99
926 Māris Rudens 17117 Riga Ironman Team V718 VB2 00:03:05 99
927 Zane Dankbare 5048 S209 SZ1 00:03:05 99
928 Inna Gusarova 5108 S210 SZ2 00:03:05 99
929 Ieva Ozoliņa 5868 AkmensDizains.lv S211 SZ2 00:03:05 99
930 Linards Birznieks 5079 V719 VZ2 00:03:05 98
931 Konstantin Praksin 7449 V720 VB2 00:03:05 98
932 Ilze Vācere 6009 Team Kažemāka / Noskrien S212 SZ3 00:03:05 99
933 Juris Kalnietis 5071 Emergn #optimized4running V721 VZ2 00:03:05 98
934 Saiva Sokolova 5614 S213 SZ3 00:03:05 99
935 Rinolds Rozentāls 5471 V722 VZ3 00:03:05 98
936 Jānis Sēkliņš 5160 V723 VZ3 00:03:06 98
937 Kristīne Vītola 5680 S214 SZ2 00:03:06 99
938 Kaspars Gulbinskis 5814 GULBINSKI V724 VZ2 00:03:06 98
939 Zane Berdaškeviča 5881 SPORTLAND S215 SZ2 00:03:06 99
940 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna 7065 Vsk Noskrien S216 SB2 00:03:06 99
941 Uldis Kondratovičs 7202 Virsotne/MARMOT V725 VB3 00:03:06 98
942 Ilze Zvīdriņa 7235 S217 SB1 00:03:06 99
943 Vladislavs Voitehovičs 5087 Olainfarm V726 VZ2 00:03:07 98
944 Anita Fišere 7391 Maratona klubs S218 SB2 00:03:07 98
945 Kristīne Freimane 5438 Accenture S219 SZ2 00:03:07 98
946 Sandis Sproģis 5453 Tet V727 VZ3 00:03:07 98
947 Guntis Domburs 5540 Individual V728 VZ2 00:03:07 98
948 Valerijs Arbuzovs 5198 V729 VZ3 00:03:07 97
949 Edgars Blūms 5671 Rush b V730 VZ2 00:03:07 97
950 Aigars Kļaviņš 7496 Laiks kā jūra V731 VB1 00:03:07 97
951 Juris Gaidelis 5019 Maratona klubs / Noskrien Cēsis V732 VZ4 00:03:07 97
952 Māris Melderis 5503 V733 VZ2 00:03:07 97
953 Rūdolfs Rutkovskis 5227 V734 VZ2 00:03:07 97
954 Signija Rancāne 5468 EY S220 SZ2 00:03:07 98
955 Andis Fridbergs-Frīdenbergs 5441 V735 VZ2 00:03:07 97
956 Edgars Antens 5985 Ak12 V736 VZ2 00:03:07 97
957 Didzis Šapkus 7253 V737 VB1 00:03:07 97
958 Kristaps Kerens 6003 DzSK Lokomotīve V738 VZ2 00:03:07 97
959 Zane Martinsone 5548 S221 SZ2 00:03:07 98
960 Armands Kerijs 5155 Latvijas Finieris V739 VZ3 00:03:07 97
961 Mārcis Kalniņš 17114 Jaunmārupe skrien! V740 VB1 00:03:08 97
962 Jeļena Ždaņenko 5957 Bioderma S222 SZ2 00:03:08 98
963 Konstantins Zorins 15389 ZILBER V741 VZ2 00:03:08 97
964 Dairis Jankovskis 15382 V742 VZ2 00:03:08 97
965 Andis Drengers 15383 Mārupe V743 VZ3 00:03:08 97
966 Māris Strazdiņš 7079 STRAZDIŅI V744 VB2 00:03:08 97
967 Vladimirs Misāns 7240 V745 VB2 00:03:08 97
968 Kristiāna Dance 15396 S223 SZ2 00:03:08 98
969 Liene Labsvīra 7211 Siguldas marstona klubs S224 SB1 00:03:08 98
970 Iveta Hāgena 5238 KSMR Fitness Carnikava S225 SZ3 00:03:08 97
971 Nikola Apsīte 5781 2KOKI S226 SZ1 00:03:08 97
972 Sandra Vesere 7463 S227 SB1 00:03:08 97
973 Jānis Orinskis 5167 Dīvaiņi V746 VZ2 00:03:09 97
974 Rūdolfs Ričards Andersons 5425 V747 VZ2 00:03:09 97
975 Sandris Lizbovskis 17110 Reclame.lv V748 VB2 00:03:09 97
976 Artis Sproģis 15364 3D Running V749 VZ2 00:03:09 97
977 Sintija Ozoliņa 5365 Maratona klubs S228 SZ2 00:03:09 97
978 Aivars Malacanovs 5350 V750 VZ3 00:03:09 96
979 Andris Riekstiņš 6040 V751 VZ3 00:03:09 96
980 Ieva Ustupa 5685 Burbulīte un radi S229 SZ3 00:03:09 97
981 Elvis Lodiņš 6025 Saldus ceļinieks V752 VZ2 00:03:09 96
982 Renāte Rusecka-Krūze 7183 S230 SB2 00:03:09 97
983 Matīss Simkevičs 15393 V753 VZ1 00:03:09 96
984 Agrita Lapinska 5790 S231 SZ3 00:03:09 97
985 Andrejs Goršanovs 5077 Lidosta “Rīga” V754 VZ3 00:03:09 96
986 Krists Ziemelis 5451 V755 VZ2 00:03:10 96
987 Agnese Žukova 5126 Olainfarm S232 SZ2 00:03:10 97
988 Juris Rāts 5853 kamparmazi V756 VZ4 00:03:10 96
989 Beāte Virskule 5411 S233 SZ1 00:03:10 97
990 Ieva Ivaško 5295 Maratona klubs S234 SZ2 00:03:10 97
991 Dace Tenberga 7393 Engures sportam S235 SB1 00:03:10 97
992 Žydrūnas Baltrušaitis 8084 Na, pagauk! V757 VL2 00:03:10 96
993 Kaspars Stukuls 8090 V758 VL2 00:03:10 96
994 Renārs Reiniks 5399 V759 VZ3 00:03:10 96
995 Linda Eizenbārde 5047 Nūjo Ventspils S236 SZ2 00:03:10 96
996 Elīna Aģe 8126 STK RwA S237 SL1 00:03:11 96
997 Santa Niedola 5080 3D Running S238 SZ2 00:03:11 96
998 Jānis Laube 7310 V760 VB1 00:03:11 96
999 Evita Ruskova 8166 Noskrien.lv S239 SL1 00:03:11 96
1000 Inga Ziediņa 7338 Maratona klubs S240 SB2 00:03:11 96
1001 Aldis Strožs 5120 V761 VZ3 00:03:11 95
1002 Māra Laube 7309 S241 SB1 00:03:11 96
1003 Sandis Zīvarts 5594 VAS Latvijas gaisa satiksme V762 VZ3 00:03:11 95
1004 Aija Rogāle 8024 KROKUS S242 SL2 00:03:11 96
1005 Edgars Indrušonoks 5714 Selga V763 VZ2 00:03:11 95
1006 Kristīne Kuduma 5149 S243 SZ2 00:03:11 96
1007 Anda Grudule 5463 Swedbank S244 SZ2 00:03:11 96
1008 Guntars Avdejevs 5857 Zaķi 1 V764 VZ3 00:03:11 95
1009 Santa Birģele 7287 VSK Noskrien S245 SB1 00:03:11 96
1010 Rolands Kursišs 5135 V765 VZ2 00:03:12 95
1011 Evita Ozoliņa 5983 S246 SZ2 00:03:12 96
1012 Aida Graudiņa 7012 S247 SB2 00:03:12 96
1013 Dace Janeka 8174 Nūjo ar vēju S248 SL2 00:03:12 96
1014 Ieva Kalere 5424 S249 SZ2 00:03:12 96
1015 Elīna Kabaļina 7133 S250 SB1 00:03:12 95
1016 Lelde Ronimoisa 6108 VSK Noskrien Vāveres S251 SZ2 00:03:12 95
1017 Andis Zvirbulis 5494 Katrīnas klubs V766 VZ3 00:03:12 95
1018 Anete Bruževica 5950 Luminor S252 SZ3 00:03:13 95
1019 Eduards Alberts Vīksna 17126 V767 VB1 00:03:13 95
1020 Anna Voronova 7130 Pskov S253 SB1 00:03:13 95
1021 Edgars Goba 18036 Salaspils Zīriņi V768 VL2 00:03:13 95
1022 Theodore Liapman 5333 William Jones V769 VZ2 00:03:13 95
1023 Daniils Blats 8164 MDS Brothers V770 VL2 00:03:13 94
1024 Evita Pauriņa 5430 S254 SZ3 00:03:13 95
1025 Valdis Sirsniņš 5175 V771 VZ4 00:03:13 94
1026 Zane Skudrīte 5891 S255 SZ3 00:03:13 95
1027 Ilgonis Apfelbaums 7121 Maratona klubs V772 VB3 00:03:13 94
1028 Ieva Kļaviņa Kindzule 5103 S256 SZ2 00:03:13 95
1029 Ieva Lorence 5089 S257 SZ3 00:03:13 95
1030 Vilnis Lībeks 5415 V773 VZ1 00:03:13 94
1031 Randa Misāne 7406 S258 SB1 00:03:13 95
1032 Kintija Celmiņa 5799 S259 SZ1 00:03:13 95
1033 Ilze Galviņa 7209 S260 SB1 00:03:13 95
1034 Ināra Rube 5368 SK"KATRĪNA'' S261 SZ4 00:03:13 95
1035 Laura Igaviņa 15385 SK Lejasciems S262 SZ2 00:03:14 95
1036 Egnārs Gudriķis 7498 Drīz būs V774 VB2 00:03:14 94
1037 Madara Tīģere-Bernharde 5660 S263 SZ2 00:03:14 95
1038 Jurģis Jurčenko 15407 V775 VZ2 00:03:14 94
1039 Zane Auziņa 5092 S264 SZ2 00:03:14 95
1040 Valdis Vaišļa 5667 Swedbank V776 VZ2 00:03:14 94
1041 Jānis Timofejevs 5679 TEKNOS V777 VZ2 00:03:14 94
1042 Mihails Grigorjevs 5249 PROLATIO Systems V778 VZ2 00:03:14 94
1043 Karlīna Ozoliņa 5448 S265 SZ2 00:03:14 95
1044 Madara Liepa 5458 S266 SZ2 00:03:14 94
1045 Elvis Budrecks 5995 Trīnīši V779 VZ1 00:03:15 94
1046 Andrejs Kirma 5287 V780 VZ2 00:03:15 94
1047 Kristaps Ieleja 5265 V781 VZ2 00:03:15 94
1048 Agnese Matisone 5822 Matisons Runner's Club S267 SZ3 00:03:15 94
1049 Zita Zariņa 6098 run...just run! S268 SZ2 00:03:15 94
1050 Linda Sinka 5834 Trīs buki S269 SZ2 00:03:15 94
1051 Mārtiņš Zīverts 5223 V782 VZ2 00:03:15 94
1052 Jānis Vilks 5088 V783 VZ2 00:03:15 93
1053 Lilita Ertmane 5483 S270 SZ3 00:03:15 94
1054 Juris Mortuļevs 6097 V784 VZ3 00:03:15 93
1055 Jekabs Vinciuns 7048 V785 VB1 00:03:15 93
1056 Lita Briede 7311 SK Katrīna S271 SB2 00:03:15 94
1057 Justine Undzena 17127 S272 SB1 00:03:15 94
1058 Kristīne Kuka 7082 Lēdmane S273 SB2 00:03:15 94
1059 Iveta Radiņa-Liepkaula 5973 SK TĒRAUDS S274 SZ3 00:03:15 94
1060 Igors Miezis 18034 Rujienas saldējums V786 VL2 00:03:16 93
1061 Baiba Brakovska 5890 Selga S275 SZ2 00:03:16 94
1062 Toms Krauklis 5576 V787 VZ2 00:03:16 93
1063 Lelde Strautiņa 5452 HighFive S276 SZ2 00:03:16 94
1064 Ance Bičuka 5431 S277 SZ2 00:03:16 94
1065 Marius Kazlauskas 7182 Kauno BMK V788 VB1 00:03:16 93
1066 Dzintars Laganovskis 7068 Lēdmane V789 VB2 00:03:16 93
1067 Valentīna Romanova 7148 Run for Fun S278 SB1 00:03:16 94
1068 Ilona Bēmere 5967 Baldones skriešanas komanda S279 SZ3 00:03:16 94
1069 Anita Hļevicka 5507 S280 SZ3 00:03:16 94
1070 Ieva Baldiņa-Brūklīte 7009 S281 SB1 00:03:16 93
1071 Mārtiņš Lejnieks 5516 V790 VZ2 00:03:16 93
1072 Zita Kreinerte 5037 S282 SZ2 00:03:17 93
1073 Edvards Jaškulis 5342 Dot IT V791 VZ2 00:03:17 93
1074 Lilija Grundmane 5335 Maratona klubs S283 SZ4 00:03:17 93
1075 Normunds Šibeiks 7126 Nūjo priekam V792 VB3 00:03:17 93
1076 Kaidi Keir Kukk 8119 LifeThroughTrails S284 SL1 00:03:17 93
1077 Ilze Orinska 5081 Dīvaiņi S285 SZ2 00:03:17 93
1078 Kaspars Kalniņš 5232 V793 VZ2 00:03:17 92
1079 Klinta Spote 5908 S286 SZ2 00:03:17 93
1080 Indra Štalte 5282 S287 SZ4 00:03:17 93
1081 Kristīne Leja 5459 S288 SZ2 00:03:17 93
1082 Aigars Bērziņš 8146 V794 VL1 00:03:17 92
1083 Agris Vinakmens 15401 SPORTLAND V795 VZ1 00:03:17 92
1084 Kamilla Krilova 5878 Swedbank S289 SZ2 00:03:17 93
1085 Andrejs Baltkājis 7489 V796 VB2 00:03:17 92
1086 Guntis Jēkabsons 7002 V797 VB1 00:03:17 92
1087 Antons Fedorenko 5579 V798 VZ2 00:03:17 92
1088 Aldis Sjucillo 7173 Latvijas Finieris V799 VB2 00:03:17 92
1089 Arvo Soosalu 5536 JK Hermes V800 VZ4 00:03:18 92
1090 Regimantas Šnipaitis 8027 V801 VL2 00:03:18 92
1091 Iveta Bērziņa 5524 Riga Runners II S290 SZ2 00:03:18 93
1092 Jānis Sprincis 5095 V802 VZ2 00:03:18 92
1093 Maruta Eriņa 7210 Individ. S291 SB1 00:03:18 93
1094 Mārcis Mežajevs 15379 Iecava V803 VZ1 00:03:18 92
1095 Mārcis Viļums 5231 V804 VZ3 00:03:18 92
1096 Jānis Tērauds 5990 Engures sportam V805 VZ3 00:03:18 92
1097 Elīna Ozoliņa 7335 Matisons Runner's Club S292 SB1 00:03:18 93
1098 Egija Veide 5261 DC VECSALACAS UNITED S293 SZ2 00:03:18 93
1099 Paula Ivanovaite 5444 Engures sportam S294 SZ1 00:03:18 93
1100 Evija Dilāne 5385 S295 SZ2 00:03:18 93
1101 Ivo Pušņins 5649 V806 VZ2 00:03:18 92
1102 Dmitrii Vasilev 7131 Pskov V807 VB1 00:03:18 92
1103 Mārtiņš Pakulis 7278 EY V808 VB1 00:03:19 92
1104 Guntis Grīnvalds 7197 MARATONA KLUBS V809 VB2 00:03:19 92
1105 Jānis Andrējevs 7050 V810 VB1 00:03:19 92
1106 Žans Verdens 8201 V811 VL2 00:03:19 92
1107 Alvis Bitenieks 8029 Latvijas Finieris V812 VL1 00:03:19 92
1108 Aivars Buls 5045 V813 VZ3 00:03:19 92
1109 Dzintra Kārkliņa 5268 S296 SZ4 00:03:19 92
1110 Ulvis Trēgers 5643 EY V814 VZ2 00:03:19 92
1111 Līva Skolmeistare 5618 S297 SZ2 00:03:19 92
1112 Lija Krieva 5328 William Jones S298 SZ2 00:03:19 92
1113 Renārs Blūms 6080 V815 VZ2 00:03:19 92
1114 Daiga Vilkaste 8127 S299 SL2 00:03:19 92
1115 Baiba Frišenbrūdere 5729 Engures sportam S300 SZ3 00:03:19 92
1116 Andris Bērziņš 7163 V816 VB2 00:03:20 91
1117 Māra Miķelsone 6092 Lynxdojo S301 SZ2 00:03:20 92
1118 Kristaps Priedoliņš 5308 Lielīgie seski V817 VZ2 00:03:20 91
1119 Ruta Malacanova 5715 Swedbank S302 SZ3 00:03:20 92
1120 John Aage Andersen 5526 Atea Global Services V818 VZ4 00:03:20 91
1121 Anete Viziņa 5266 S303 SZ1 00:03:20 92
1122 Dace Krama-Keirāne 6060 #erglisunpiekuns S304 SZ2 00:03:20 92
1123 Ieva Upmace-Grīviņa 8057 Surikati S305 SL1 00:03:20 92
1124 Dace Ancāne 7465 Engures sportam I Sporta Patriots S306 SB1 00:03:20 92
1125 Maksims Popkovs 5929 V819 VZ2 00:03:20 91
1126 Estere Romanovska 8204 Olainfarm S307 SL1 00:03:20 92
1127 Arūnas Beržinskas 8018 SLK Kurtuva/Vilmers V820 VL2 00:03:20 91
1128 Renāts Ņikitins 5008 Rīgas satiksme V821 VZ2 00:03:20 91
1129 Andrejs Golubčikovs 7497 V822 VB1 00:03:20 91
1130 Inese Jevsejčika 5059 MRC S308 SZ2 00:03:20 92
1131 Ilona Viļumsone 5226 AkmensDizains.lv S309 SZ3 00:03:20 92
1132 Elīna Pinne 5294 PATRIA NAA S310 SZ1 00:03:20 92
1133 Leo Vīksna 5627 V823 VZ3 00:03:21 91
1134 Jānis Eglītis 5217 Biznesa parks ABAVA V824 VZ2 00:03:21 91
1135 Santa Japeniņa 5589 S311 SZ2 00:03:21 91
1136 Toms Lauris Kozlovskis 15387 V825 VZ1 00:03:21 91
1137 Jānis Dauģis 7464 Aron Cargo V826 VB1 00:03:21 91
1138 Daniel Lopes Martins 8026 V827 VL1 00:03:21 91
1139 Inga Jurčinska 7070 OptiO S312 SB1 00:03:21 91
1140 Arnis Šūlmeisters 5584 V828 VZ3 00:03:21 91
1141 Zane Muceniece 8093 S313 SL1 00:03:21 91
1142 Ilze Baumane 7466 S314 SB2 00:03:21 91
1143 Guntis Balodis 8186 V829 VL1 00:03:21 91
1144 Ilze Volfa-Kirilova 5818 Swedbank S315 SZ2 00:03:21 91
1145 Kristaps Caune 7041 V830 VB1 00:03:22 90
1146 Laine Else 5713 SIA Joker Ltd. S316 SZ2 00:03:22 91
1147 Gints Buivids 6085 V831 VZ3 00:03:22 90
1148 Dainis Upenieks 5658 SK Ozolnieki V832 VZ3 00:03:22 90
1149 Agnese Sloka 6068 DzSK Lokomotīve S317 SZ2 00:03:22 91
1150 Daniels Grasmanis 7478 V833 VB1 00:03:22 90
1151 Agate Nuķe 5774 SPORTLAND S318 SZ1 00:03:22 91
1152 Juta Buklovska 7040 S319 SB1 00:03:22 91
1153 Arvis Birkmanis 5127 V834 VZ3 00:03:22 90
1154 Ieva Grīnberga 5991 Eugesta S320 SZ3 00:03:22 91
1155 Evgenii Volokotkin 6005 V835 VZ2 00:03:22 90
1156 Jurijs Nazarovs 5030 V836 VZ2 00:03:22 90
1157 Inga Lekstīte 5997 Trīnīši S321 SZ2 00:03:23 91
1158 Andris Limanāns 18037 SK Biksti V837 VL1 00:03:23 90
1159 Olena Fomenko 8086 motospots/salomon S322 SL1 00:03:23 91
1160 Anna Greitāne 5654 Lynxdojo S323 SZ1 00:03:23 91
1161 Aleksandrs Naumenko 7356 Gausā Jūdze V838 VB3 00:03:23 90
1162 Ieviņa Lieldiena 7423 Madona S324 SB2 00:03:23 90
1163 Erlands Krivāns 5697 Fizio AZ V839 VZ2 00:03:23 90
1164 Vilmārs Mangalis 5655 Pēdējā elpa V840 VZ2 00:03:23 90
1165 Kristaps Mikelsons 5204 IM ADORNMENT V841 VZ2 00:03:23 90
1166 Laura Priedīte 6020 S325 SZ3 00:03:24 90
1167 Aivars Ābols 7111 MADONA V842 VB3 00:03:24 89
1168 Ēriks Ipatovs 7071 V843 VB1 00:03:24 89
1169 Liene Kalniņa 8038 SKRIENAM KOPĀ - Valmiera S326 SL1 00:03:24 90
1170 Linda Loce 8144 Lynxdojo S327 SL1 00:03:24 90
1171 Normunds Stepāns 5963 STROPS Technologies V844 VZ2 00:03:24 89
1172 Gints Grīnbergs 6069 V845 VZ3 00:03:24 89
1173 Nora Zvirbule 5662 S328 SZ2 00:03:24 90
1174 Igors Laščēnko 5278 V846 VZ2 00:03:24 89
1175 Vineta Skrastiņa 7387 Noskrien Cēsis S329 SB2 00:03:24 90
1176 Pēteris Kokums 6095 V847 VZ2 00:03:24 89
1177 Juris Trofimenko 8143 V848 VL2 00:03:24 89
1178 Viesturs Grīnbergs 7252 Sanctimony V849 VB2 00:03:24 89
1179 Edvards Reksnis 15405 V850 VZ1 00:03:24 89
1180 Ilvars Bergmanis 7288 V851 VB1 00:03:25 89
1181 Guna Lipska 5945 S330 SZ1 00:03:25 90
1182 Signe Simsone 5843 S331 SZ1 00:03:25 90
1183 Jānis Butāns 5086 V852 VZ2 00:03:25 89
1184 Rinalds Aļeksjonoks 5941 V853 VZ2 00:03:25 89
1185 Dmitrijs Todorovs 7166 V854 VB1 00:03:25 89
1186 Ilona Balode 7260 Sirms Ronis un draugi S332 SB2 00:03:25 89
1187 Aleksandrs Ciguļins 5341 V855 VZ2 00:03:25 89
1188 Elīza Ozoliņa 5447 S333 SZ2 00:03:25 89
1189 Dainis Rasa 7010 V856 VB1 00:03:26 89
1190 Viesturs Tohvs 17122 V857 VB2 00:03:26 89
1191 Matīss Vaivods 7347 V858 VB1 00:03:26 89
1192 Kaspars Salmiņš 8087 V859 VL1 00:03:26 89
1193 Kristaps Briedis 7329 CIRCLE K LATVIA V860 VB1 00:03:26 88
1194 Arta Purina 6054 S334 SZ2 00:03:26 89
1195 Sonora Balode 15369 Pļaviņu novada ģimnāzija S335 SZ1 00:03:26 89
1196 Elīza Actiņa 5806 VSK Noskrien S336 SZ1 00:03:26 89
1197 Igors Trofimenko 8142 V861 VL1 00:03:26 88
1198 Ilze Ozola 5273 Matisons Runner's Club S337 SZ3 00:03:26 89
1199 Mihails Jazvinskis 15376 V862 VZ2 00:03:26 88
1200 Elīna Tolokonceva 7194 VSK Noskrien S338 SB1 00:03:26 89
1201 Oskars Mozmacs 15404 V863 VZ2 00:03:27 88
1202 Zigmunds Rībens 5375 V864 VZ3 00:03:27 88
1203 Sintija Ozoliņa 5694 Jaunmārupes skrējēji S339 SZ3 00:03:27 89
1204 Kaspars Indrēvics 7200 V865 VB1 00:03:27 88
1205 Kārlis Birģelis 17115 V866 VB2 00:03:27 88
1206 Niklāvs Švēde 7490 Eleven Sportswear Latvia V867 VB1 00:03:27 88
1207 Sanita Jolanta Draudiņa 5157 S340 SZ2 00:03:27 89
1208 Uģis Pauriņš 7475 Izturība V868 VB2 00:03:27 88
1209 Agnese Katlapa 7239 Studenšu korporācija Imeria S341 SB1 00:03:27 89
1210 Anna Groma 5367 Maratona klubs S342 SZ2 00:03:27 89
1211 Romāns Giruckis 7461 V869 VB1 00:03:27 88
1212 Uldis Benhens 6118 Lyngson V870 VZ3 00:03:27 88
1213 Krišjānis Stepiņš 5064 Purva Kurmji V871 VZ2 00:03:27 88
1214 Normunds Zauls 7304 Limbaži Skrien V872 VB2 00:03:28 88
1215 Kristaps Radvilavičs 5373 3D Running V873 VZ2 00:03:28 88
1216 Gints Ronis 5798 Sirms Ronis un draugi V874 VZ3 00:03:28 88
1217 Jānis Gora 7285 V875 VB1 00:03:28 88
1218 Māris Modriņš 7001 V876 VB1 00:03:28 88
1219 Renāte Rulle 5622 VAS Latvijas gaisa satiksme S343 SZ2 00:03:28 88
1220 Uldis Kirtovskis 8107 Izturība V877 VL3 00:03:28 88
1221 Ina Balgalve 8040 S344 SL2 00:03:28 88
1222 Toms Robats 5106 V878 VZ1 00:03:28 87
1223 Kristīne Antužāne 7281 S345 SB1 00:03:28 88
1224 Vitauts Laucis 5319 V879 VZ3 00:03:28 87
1225 Kristaps Lapsa 5083 V880 VZ2 00:03:29 87
1226 Sintija Sproģe 6059 Aizkraukle S346 SZ2 00:03:29 88
1227 Mārtiņš Angers 7418 Palīdzēsim.lv V881 VB1 00:03:29 87
1228 Aija Loca 5330 Daugavpils runners S347 SZ3 00:03:29 88
1229 Lina Robate 5107 S348 SZ3 00:03:29 88
1230 Dace Linde 7395 S349 SB2 00:03:29 88
1231 Sarmīte Loce 5200 Lynxdojo S350 SZ4 00:03:29 88
1232 Evita Bērziņa 7088 S351 SB2 00:03:29 88
1233 Dace Bērziņa 5759 S352 SZ3 00:03:29 88
1234 Līga Zaltāne 5527 Swedbank S353 SZ2 00:03:29 88
1235 Igors Rižikovs 5435 Olainfarm V882 VZ2 00:03:29 87
1236 Inga Dzene 5688 SCHWENK Latvija S354 SZ2 00:03:29 88
1237 Gints Žumburs 5144 V883 VZ3 00:03:30 87
1238 Žanna Matrosova 5158 S355 SZ2 00:03:30 88
1239 Signe Tuklere 6061 Ieskriet kontrollaikā S356 SZ2 00:03:30 87
1240 Anna Zara 5920 PATRIA NAA S357 SZ1 00:03:30 87
1241 Kristīne Krista Lejniece 5906 Zemgales Ziņas S358 SZ2 00:03:30 87
1242 Vilius Jonaitis 8009 Penki kalnai V884 VL2 00:03:30 87
1243 Kārlis Ertmanis 7325 BALTAIS V885 VB2 00:03:30 87
1244 Dace Jukuma 5005 SUBARU AD REM Auto S359 SZ2 00:03:30 87
1245 Normunds Grava 5398 V886 VZ3 00:03:30 87
1246 Jānis Zāle 5640 EY V887 VZ2 00:03:30 87
1247 Artūrs Strēlnieks 7470 R2RS V888 VB1 00:03:31 87
1248 Darius Jonaitis 8012 Penki kalnai V889 VL2 00:03:31 86
1249 Sigita Šilinska 5240 S360 SZ3 00:03:31 87
1250 Uldis Germans 5907 V890 VZ2 00:03:31 86
1251 Adrija Muša 5693 S361 SZ3 00:03:31 87
1252 Jānis Celmiņš 5091 Lidosta:Rīga: V891 VZ2 00:03:31 86
1253 Ieva Ķēde Ķēdža 5213 Kašķīgie S362 SZ2 00:03:31 87
1254 Daiga Pogele 5831 S363 SZ2 00:03:31 87
1255 Anna Tsaregorodtseva 7350 S364 SB1 00:03:31 87
1256 Andrejs Paisums 7486 Korneti V892 VB1 00:03:31 86
1257 Līva Rudzīte 7026 Par to kedu S365 SB1 00:03:31 87
1258 Maija Katkovska 5634 MJ-Partneri S366 SZ2 00:03:31 87
1259 Ralfs Pilainis 5829 V893 VZ1 00:03:31 86
1260 Madara Ozola 7103 Saldus Boksa Klubs S367 SB1 00:03:31 87
1261 Ilvija Strikauska 5100 S368 SZ3 00:03:32 87
1262 Edgars Bubelis 5332 EDGARA GALDNIECĪBA V894 VZ2 00:03:32 86
1263 Līva Līce 5400 S369 SZ2 00:03:32 87
1264 Daniela Kārkle 5191 Smaida līnija S370 SZ2 00:03:32 87
1265 Daiga Greiškāne 5581 VSK Noskrien S371 SZ3 00:03:32 87
1266 Valērija Vtorova 5778 SPORTLAND S372 SZ2 00:03:32 86
1267 Rita Bukovska 5281 S373 SZ3 00:03:33 86
1268 Anna Krek 5311 S374 SZ2 00:03:33 86
1269 Guntis Šīmanis 5336 V895 VZ2 00:03:33 86
1270 Juris Kārkliņš 5847 V896 VZ3 00:03:33 86
1271 Krists Pakulis 5264 DOBELE V897 VZ2 00:03:33 86
1272 Anna Temerova-Allena 6021 Labs starts S375 SZ3 00:03:33 86
1273 Ivars Broničs 8200 Guddžobs Guddans V898 VL1 00:03:33 85
1274 Ilze Rāta 8190 Emergn #optimized4running S376 SL3 00:03:34 86
1275 Aleksandra Brombaha 5596 S377 SZ1 00:03:34 86
1276 Daniels Rēķis 5009 Rīgas satiksme V899 VZ2 00:03:34 85
1277 Inga Heidemane 6053 SK Katrīna S378 SZ3 00:03:34 86
1278 Dzintars Dūdiņš 8134 Siguldas maratona klubs V900 VL2 00:03:34 85
1279 Jekaterina Borodavko 5334 S379 SZ2 00:03:34 86
1280 Elīna Dzalbe 7385 Saldus Boksa klubs S380 SB1 00:03:34 86
1281 Gints Fjodorovs 5689 AMSERV V901 VZ3 00:03:34 85
1282 Astra Breikša 5310 Nūjo priekam S381 SZ3 00:03:34 86
1283 Didzis Krīgers 5839 V902 VZ4 00:03:34 85
1284 Līga Urme 6013 PH Print S382 SZ2 00:03:34 86
1285 Kristīne Gailīte 5194 S383 SZ2 00:03:34 86
1286 Marta Gernere 5687 S384 SZ2 00:03:34 86
1287 Iveta Kalēja 17120 S385 SB1 00:03:34 86
1288 Ervīns Lūsis 5192 Lūši V903 VZ2 00:03:34 85
1289 Anda Ozoliņa 5185 S386 SZ3 00:03:34 86
1290 Kaspars Vīksne 8185 V904 VL1 00:03:34 85
1291 Sanita Šaitere 5380 S387 SZ3 00:03:34 86
1292 Laura Egle 7499 S388 SB1 00:03:35 86
1293 Gunta Jirgensone 5672 Swedbank S389 SZ2 00:03:35 86
1294 Krista Kupča 5779 Madona S390 SZ2 00:03:35 86
1295 Ilona Ozoliņa 8055 Emergn #optimized4running S391 SL2 00:03:35 85
1296 Irēna Šibeika 5363 Nūjo priekam S392 SZ4 00:03:35 85
1297 Marina Kaže 5169 Auces aeroklubs S393 SZ2 00:03:35 85
1298 Kaspars Burka 7229 SICKOMODE V905 VB1 00:03:35 85
1299 Monta Peciņa 5824 Māsas Peciņas S394 SZ2 00:03:35 85
1300 Anastasija Samete 5482 S395 SZ2 00:03:35 85
1301 Jurģis Ķikulis 5023 V906 VZ2 00:03:35 85
1302 Benita Ločmele 7112 Nūjo ar vēju S396 SB3 00:03:35 85
1303 Kaspars Kallass 5271 V907 VZ3 00:03:35 85
1304 Inga Abu-Dema 5833 S397 SZ3 00:03:35 85
1305 Mārtiņš Bankovskis 5599 V908 VZ2 00:03:36 85
1306 Ilze Malovka 5212 S398 SZ2 00:03:36 85
1307 Jānis Pērkons 15409 Exigen Services Latvia #optimized4running V909 VZ3 00:03:36 85
1308 Zane Auslande 5361 Lynxdojo S399 SZ2 00:03:36 85
1309 Linda Medne 5182 Saldus Boksa klubs S400 SZ2 00:03:36 85
1310 Inga Vīksna 5423 Kocēnu MTB S401 SZ3 00:03:36 85
1311 Sanita Blumberga 15414 S402 SZ3 00:03:36 85
1312 Liga Hartpenga 5408 S403 SZ3 00:03:36 85
1313 Intars Jesers 8015 Nav V910 VL1 00:03:36 84
1314 Ingus Mednis 5484 Saldus Boksa Klubs V911 VZ2 00:03:36 84
1315 Anuar Zhumabayev 7230 Accenture V912 VB1 00:03:36 84
1316 Ieva Leikarte 5228 S404 SZ3 00:03:36 85
1317 Rihards Akimovs 15373 COK SILVA V913 VZ3 00:03:36 84
1318 Deniss Rostkovskis 7074 V914 VB1 00:03:37 84
1319 Jānis Ozols 8098 Fellas V915 VL1 00:03:37 84
1320 Līga Zeme 5151 Kuldīga S405 SZ2 00:03:37 85
1321 Monika Sarva 7384 S406 SB1 00:03:37 85
1322 Ilze Tālmane 7495 Maratona Klubs S407 SB2 00:03:37 85
1323 Jevgenijs Sološičs 7440 Accenture V916 VB1 00:03:37 84
1324 Inita Drēziņa 7341 S408 SZ3 00:03:37 85
1325 Aļģirts Valužis 7433 Priekules veloklubs V917 VB2 00:03:37 84
1326 Evita Biezmane 7259 H&S Solution S409 SB1 00:03:37 85
1327 Solveiga Urnikyte 7217 Trail Kursiu Nerija S410 SB2 00:03:37 85
1328 Ingars Bumburs 8078 Lizums_BB Team V918 VL1 00:03:37 84
1329 Mikus Jirgensons 5563 V919 VZ1 00:03:37 84
1330 Viktors Griņevičs 5984 ABC software V920 VZ3 00:03:37 84
1331 Agnese Ose 5755 BALTAIS S411 SZ2 00:03:38 84
1332 Maruta Rancāne 5525 Visma Active S412 SZ2 00:03:38 84
1333 Evita Zemlīte 5337 S413 SZ3 00:03:38 84
1334 Gunta Ozoliņa 7016 S414 SB2 00:03:38 84
1335 Ilze Brauna 5761 Lynxdojo S415 SZ3 00:03:38 84
1336 Vera Panasina 5624 S416 SZ2 00:03:38 84
1337 Alīna Fisenkova 6115 Lacerta Running Team S417 SZ2 00:03:38 84
1338 Guntars Siliņš 8046 KROKUS V921 VL2 00:03:38 84
1339 Matīss Eglītis 5837 V922 VZ1 00:03:39 83
1340 Zanda Ruskule 5797 Gjensidige S418 SZ2 00:03:39 84
1341 Kārlis Bērziņš 5101 Latvijas Finieris V923 VZ2 00:03:39 83
1342 Marika Kalniņa 5303 S419 SZ3 00:03:39 84
1343 Denis Aļeksejevs 8118 V924 VL1 00:03:39 83
1344 Evita Ozola 7086 Bauska S420 SB2 00:03:39 84
1345 Elvita Alksne 7447 ZVOC S421 SB1 00:03:39 84
1346 Kārlis Kalniņš 15403 V925 VZ2 00:03:39 83
1347 Viola Bundzēna 5320 S422 SZ3 00:03:39 84
1348 Baiba Pužule 5905 Selga S423 SZ2 00:03:40 84
1349 Ivonna Stefanišina 5954 Luminor S424 SZ2 00:03:40 84
1350 Līga Novokšanova 5742 Swedbank S425 SZ2 00:03:40 83
1351 Liene Gasiņa 7353 Swedbank S426 SB1 00:03:40 83
1352 Uģis Bents 8104 V926 VL2 00:03:40 83
1353 Liene Salmane 5499 DNB Servisa centrs S427 SZ2 00:03:40 83
1354 Markuss Gaļinovskis 6074 RUN 4 SUN V927 VZ1 00:03:40 83
1355 Anita Urkauska 5260 S428 SZ2 00:03:40 83
1356 Vladimirs Isajevs 7389 V928 VB2 00:03:40 83
1357 Andis Beitiks 5968 Nujo ar veju V929 VZ4 00:03:40 83
1358 Andris Rozenbergs 7094 SAPŅU FRAGMENTI V930 VB1 00:03:41 83
1359 Verners Ozoliņš 5474 V931 VZ1 00:03:41 83
1360 Gerda Markus 5659 S429 SZ3 00:03:41 83
1361 Vitālijs Muzika 8097 VSK Noskrien. V932 VL2 00:03:41 83
1362 Linda Vāgnere 5304 S430 SZ2 00:03:41 83
1363 Kristīne Jaudzema 5719 S431 SZ2 00:03:41 83
1364 Inga Riba 5252 Nūjo vesels S432 SZ4 00:03:41 83
1365 Pauls Vītols 8214 Sportiskie B31 V933 VL1 00:03:41 82
1366 Kristaps Goldmanis 5647 V934 VZ2 00:03:41 82
1367 Sergejs Noviks 5072 Starptautiskā lidosta Rīga V935 VZ3 00:03:42 82
1368 Rūdolfs Abiļevs 5456 New village Workout V936 VZ2 00:03:42 82
1369 Egija Gulbinska 7051 S433 SB1 00:03:42 83
1370 Līga Kalniņa 5343 Swedbank S434 SZ2 00:03:42 83
1371 Rasa Ziediņa - Budze 5748 Jelgavas 4. vidusskola S435 SZ2 00:03:42 83
1372 Simona Helmane 5902 S436 SZ1 00:03:42 83
1373 Aleksandrs Antonovs 8047 &A V937 VL2 00:03:43 82
1374 Miks Locis 6104 Lynxdojo V938 VZ2 00:03:43 82
1375 Adriāna Ozoliņa 6022 ISK Ņiprie ikri S437 SZ1 00:03:43 83
1376 Santa Šteinerte 5313 Tukuma 2.vidusskola S438 SZ3 00:03:43 82
1377 Edgars Jaškulis 18033 V939 VL2 00:03:43 82
1378 Inese Nudiena 7118 VFK Staldzene S439 SB1 00:03:43 82
1379 Dace Sēja 6103 Ņiprie ikri S440 SZ3 00:03:43 82
1380 Lauma Rudzīte 7189 Venden/Maratona klubs S441 SB1 00:03:43 82
1381 Armands Jelinskis 7184 V940 VB1 00:03:43 82
1382 Zanda Strazdiņa 7077 STRAZDIŅI S442 SB1 00:03:43 82
1383 Elīna Bože-Irbe 5301 Engures vidusskola S443 SZ2 00:03:43 82
1384 Inese Brence 7124 VSK Noskrien S444 SB2 00:03:44 82
1385 Evija Kļave 7242 Jaunmārupe skrien! S445 SB2 00:03:44 82
1386 Raitis Vilsdorfs 5521 V941 VZ2 00:03:44 82
1387 Mārtiņš Sapats 8160 V942 VL1 00:03:44 82
1388 Ieva Sproģe 5132 3D Running S446 SZ2 00:03:44 82
1389 Kristers Grava 5744 V943 VZ1 00:03:44 81
1390 Raivis Pauls 5479 HCP V944 VZ2 00:03:44 81
1391 Alise Griķe 5910 Daugavpils Runners S447 SZ2 00:03:44 82
1392 Toms Kaufmanis 8025 Maratona Klubs V945 VL1 00:03:44 81
1393 Egija Biete 7415 BALTAIS S448 SB1 00:03:45 82
1394 Dace Šmite 5886 S449 SZ3 00:03:45 82
1395 Pavels Kirilovskis 7262 Zoorbagan V946 VB2 00:03:45 81
1396 Arta Kudlāne 5866 S450 SZ2 00:03:45 82
1397 Krišs Borītis 5980 Deered V947 VZ2 00:03:45 81
1398 Nils Blumfelds 5702 Mazrūķīši V948 VZ1 00:03:45 81
1399 Jekaterina Kuzņecova 6000 Baltic international Bank S451 SZ2 00:03:45 82
1400 Kaspars Kalniņš 7127 Matisons Runner's Club V949 VB2 00:03:45 81
1401 Edīte Šnikvalde 5035 S452 SZ2 00:03:45 82
1402 Dace Limmere 5628 Maushi S453 SZ2 00:03:45 81
1403 Anita Galašina 7488 Global Fitness S454 SB1 00:03:45 81
1404 Jānis Ronis 5756 DPD LATVIJA V950 VZ3 00:03:46 81
1405 Indra Anckiņa 5760 S455 SZ2 00:03:46 81
1406 Edvīns Helmanis 5904 V951 VZ3 00:03:46 81
1407 Līga Naumova 5403 S456 SZ3 00:03:46 81
1408 Anna Krasovska 6048 Kocēnu novads 1 S457 SZ2 00:03:46 81
1409 Agnese Zīlīte 5520 S458 SZ2 00:03:46 81
1410 Vineta Veisberga 5656 Saldus boksa klubs S459 SZ3 00:03:46 81
1411 Andrejs Smuļko 7403 V952 VB1 00:03:46 81
1412 Sindija Sirmā 5236 Guddžobs Guddans S460 SZ2 00:03:46 81
1413 Sofja Gavrilova 5085 Olainfarm S461 SZ2 00:03:47 81
1414 Ieva Gronska 5203 Engures Sportam S462 SZ3 00:03:47 81
1415 Edgars Aleksejevs 8147 Veču Lauks V953 VL1 00:03:47 80
1416 Līga Riņķe 5882 SPORTLAND S463 SZ2 00:03:47 81
1417 Armands Šaraks 6058 V954 VZ2 00:03:47 80
1418 Linda Peciņa 5823 Māsas Peciņas S464 SZ2 00:03:47 81
1419 Santa Logina 7297 Zemgales Ziņas S465 SB1 00:03:47 81
1420 Sintija Elizabete Prince 5406 S466 SZ1 00:03:47 81
1421 Marta Anna Barisa 5603 VAS Latvijas gaisa satiksme S467 SZ2 00:03:47 81
1422 Laura Lukstaraupa 5809 S468 SZ2 00:03:47 81
1423 Sanita Mazure 5197 Legs Miserables S469 SZ2 00:03:48 81
1424 Gunta Brazauska 7046 S470 SB1 00:03:48 81
1425 Sanita Sināte 5148 S471 SZ2 00:03:48 81
1426 Lelde Keiša 5153 S472 SZ2 00:03:48 81
1427 Elīna Stūrīte 5490 S473 SZ2 00:03:48 81
1428 Santa Jakovļeva 5112 S474 SZ3 00:03:48 81
1429 Diāna Ceika 5638 S475 SZ3 00:03:48 81
1430 Andrejs Pētersons 5480 V955 VZ2 00:03:48 80
1431 Maruta Krūmiņa 5436 Maratona klubs S476 SZ2 00:03:48 80
1432 Kristīne Kabaļina 5374 S477 SZ1 00:03:48 80
1433 Līga Laganovska 5199 LĒDMANE S478 SZ3 00:03:49 80
1434 Dace Junaa 5470 S479 SZ3 00:03:49 80
1435 Armands Rudņickis 5704 AMSERV V956 VZ2 00:03:49 80
1436 Guntars Balodis 5222 V957 VZ4 00:03:49 80
1437 Anda Birģele 5844 S480 SZ2 00:03:49 80
1438 Līva Leja 5573 S481 SZ2 00:03:49 80
1439 Normunds Blumbergs 8089 V958 VL2 00:03:49 79
1440 Anda Platače 5422 S482 SZ2 00:03:50 80
1441 Ilona Sedleniece 8159 S483 SL2 00:03:50 80
1442 Sandra Lindenberga 8010 Matisons Runner’s Club S484 SL1 00:03:50 80
1443 Aigars Rudzītis 5612 V959 VZ2 00:03:50 79
1444 Alise Limonova 5039 S485 SZ1 00:03:50 80
1445 Agnese Goba 15388 S486 SZ2 00:03:50 80
1446 Evita Taurene 5582 S487 SZ2 00:03:50 80
1447 Sergejs Kubraks 7476 Engure sportam V960 VZ3 00:03:50 79
1448 Artjoms Limonovs 5056 V961 VZ2 00:03:50 79
1449 Inga Priedīte 5580 Latvijas Finieris S488 SZ3 00:03:50 80
1450 Jolanta Kravale 5871 S489 SZ3 00:03:50 80
1451 Edgars Rozenbahs 7049 V962 VB3 00:03:51 79
1452 Andis Matrevics 7134 MATRIX V963 VB2 00:03:51 79
1453 Sandris Krūmiņš 7346 MRC/Maratona klubs Ventspils V964 VB2 00:03:51 79
1454 Inga Vate 5741 S490 SZ3 00:03:51 80
1455 Dzintars Petrovs 8063 Maratona klubs V965 VL2 00:03:51 79
1456 Maija Ceruka 5717 Mežmalas S491 SZ2 00:03:51 79
1457 Ivars Liepiņš 5518 Lustes V966 VZ3 00:03:51 79
1458 Kristīne Priede 6030 S492 SZ3 00:03:51 79
1459 Kristīne Leja 7150 S493 SB1 00:03:51 79
1460 Ilze Zēberga 5434 S494 SZ2 00:03:52 79
1461 Dzintars Boldāns 5600 DzSK Lokomotīve V967 VZ3 00:03:52 79
1462 Egita Pumpure 5613 S495 SZ3 00:03:52 79
1463 Christian Alvarez 8207 Baltais V968 VL2 00:03:52 78
1464 Madara Kukaine 7368 VENDEN S496 SB1 00:03:53 79
1465 Aija Smalkā 5542 S497 SZ2 00:03:53 79
1466 Ilona Urtāne 5493 S498 SZ4 00:03:53 79
1467 Inese Miltiņa 5727 S499 SZ3 00:03:53 79
1468 Zanda Kārkliņa 7380 Baldones skriešanas komanda S500 SB2 00:03:53 79
1469 Ilze Sniega 5242 S501 SZ2 00:03:53 79
1470 Krista Bome 7370 SPORTLAND S502 SB1 00:03:53 79
1471 Inese Upite 5389 S503 SZ2 00:03:53 79
1472 Linda Bērziņa 5608 Virsotne/MARMOT S504 SZ2 00:03:53 79
1473 Imants Tiesnieks 7410 V969 VB2 00:03:54 78
1474 Katrin Tanav 15378 S505 SZ3 00:03:54 79
1475 Olga Vasiļjeva 5066 S506 SZ2 00:03:54 79
1476 Kristiāna Upeniece 5555 S507 SZ1 00:03:54 78
1477 Ieva Šakena 5419 S508 SZ3 00:03:54 78
1478 Agnese Kundziņa 7195 S509 SB1 00:03:54 78
1479 Selva Ločmele 5517 Engures sportam S510 SZ2 00:03:55 78
1480 Jānis Straukmanis 8122 V970 VL1 00:03:55 78
1481 Ritma Kamendere 5911 S511 SZ2 00:03:55 78
1482 Olga Izinkēviča 5376 S512 SZ2 00:03:55 78
1483 Ina Lībeka 5414 S513 SZ3 00:03:55 78
1484 Aleksandrs Djačenko 5246 PROLATIO Systems V971 VZ2 00:03:55 78
1485 Lana Radčenko 5768 Saldus Boksa Klubs S514 SZ2 00:03:55 78
1486 Arvydas Gintauskas 7004 Trail Kuršių Nerija, Lithuania V972 VB1 00:03:55 78
1487 Sandija Novicka 5418 S515 SZ3 00:03:55 78
1488 Laura Barauska 5323 S516 SZ1 00:03:55 78
1489 Sandra Strēle 5029 S517 SZ2 00:03:55 78
1490 Anastasija Sardiko 5701 Accenture S518 SZ2 00:03:55 78
1491 Inga Zāle 6113 S519 SZ4 00:03:55 78
1492 Gints Gasiņš 5523 V973 VZ2 00:03:55 77
1493 Dace Vilgerte 7366 DPD LATVIJA S520 SB2 00:03:56 78
1494 Mečislavs Stanovenko 5716 V974 VZ2 00:03:56 77
1495 Iveta Zizlāne 5609 S521 SZ4 00:03:56 78
1496 Oksana Kļeimjonova 5274 S522 SZ2 00:03:56 78
1497 Jautrīte Pluša 6082 S523 SZ2 00:03:56 78
1498 Līna Lazdiņa 8008 Sportiskie B31 S524 SL1 00:03:56 78
1499 Ieva Marta Gintere 8169 S525 SL1 00:03:57 78
1500 Beata Iesalnieks 5497 Iesalnieki S526 SZ2 00:03:57 78
1501 Simona Birkenberga 5137 LIESMA S527 SZ2 00:03:57 78
1502 Kristīne Meldere-Drāzniece 5574 S528 SZ3 00:03:57 77
1503 Anete Grandāne 5327 ASK PATRIA S529 SZ2 00:03:57 77
1504 Paula Pakule 6008 PH Print S530 SZ2 00:03:57 77
1505 Ivo Vaicis 7348 Laiks kā jūra V975 VB1 00:03:58 77
1506 Evita Ansone 5915 TEKNOS S531 SZ2 00:03:58 77
1507 Līva Leimane 5420 S532 SZ2 00:03:58 77
1508 Normunds Vilūns 5793 VSK Noskrien Seniori V976 VZ4 00:03:58 77
1509 Aivis Poikāns 8022 V977 VL2 00:03:58 77
1510 Ivars Kore 7019 V978 VB2 00:03:58 76
1511 Kristaps Štelmahers 5117 KALĒJS V979 VZ2 00:03:59 76
1512 Ainārs Zizlāns 5610 V980 VZ3 00:03:59 76
1513 Salihs Aleksandrs Budilovičs 8065 Maratona klubs V981 VL2 00:03:59 76
1514 Jakovs Ševčenko    5668 Olainfarm V982 VZ3 00:03:59 76
1515 Iuliia Filippovich 7144 S533 SB1 00:03:59 77
1516 Baiba Bule 5171 Swedbank S534 SZ2 00:03:59 77
1517 Anna Grāmatniece 5808 S535 SZ4 00:03:59 77
1518 Inga Bērziņa 6043 S536 SZ3 00:03:59 77
1519 Mihails Zinčenko 5256 V983 VZ2 00:04:00 76
1520 Kristīne Slaidiņa 7439 Baldones skriešanas komanda S537 SB1 00:04:00 77
1521 Vladimirs Kļavnieks 5725 BALTAIS V984 VZ4 00:04:00 76
1522 Ivars Upenieks 8117 Rēzeknes novads V985 VL2 00:04:00 76
1523 Jevgenija Jasāne 5962 Bioderma S538 SZ2 00:04:00 76
1524 Aija Strazda 5515 S539 SZ2 00:04:00 76
1525 Daina Reveliņa 5421 RWA S540 SZ3 00:04:00 76
1526 Laima Magure 6071 DzSK Lokomotīve S541 SZ2 00:04:00 76
1527 Ilze Goša 5284 Maratona klubs S542 SZ3 00:04:01 76
1528 Agnese Kleina 5815 Ķesterciems-Engures sportam. S543 SZ2 00:04:01 76
1529 Aleksandrs Voino 5677 V986 VZ3 00:04:01 76
1530 Maksims Birjuļins 7500 Luminor V987 VB2 00:04:01 76
1531 Brigita Pētersone 5481 S544 SZ4 00:04:01 76
1532 Ilze Stukule 7299 SK Katrīna/Kuldīga S545 SB3 00:04:01 76
1533 Inese Biguze 5218 Biznesa parks ABAVA S546 SZ2 00:04:01 76
1534 Inga Briede 5510 S547 SZ2 00:04:02 76
1535 Aleksejs Žiļcovs 5491 VAS Latvijas gaisa satiksme V988 VZ2 00:04:02 75
1536 Gita Ramane 6002 PH Print S548 SZ2 00:04:02 76
1537 Arturs Babašins 5561 V989 VZ2 00:04:02 75
1538 Lauma Lieksne 7117 Jaunmārupe skrien! S549 SB2 00:04:02 76
1539 Anna Ozoliņa 7158 S550 SB1 00:04:02 76
1540 Sandis Krutovs 5787 cedric.lv V990 VZ2 00:04:02 75
1541 Iveta Dorbe 6023 S551 SZ3 00:04:02 76
1542 Aivars Kronbergs 5315 TUKUMS V991 VZ4 00:04:02 75
1543 Inese Bāriņa 6062 S552 SZ3 00:04:03 76
1544 Laura Rusule 5383 S553 SZ2 00:04:03 76
1545 Arnis Kuzmanis 7085 AkmensDizains.lv V992 VB2 00:04:03 75
1546 Aleksejs Čuvailovs 5772 SPORTLAND V993 VZ2 00:04:03 75
1547 Anatolijs Kelberers 5675 Mailigen V994 VZ4 00:04:03 75
1548 Santa Siksna 5060 S554 SZ3 00:04:03 76
1549 Valerie Campion 5395 S555 SZ1 00:04:03 75
1550 Laima Letiņa 5828 S556 SZ2 00:04:04 75
1551 Anna Maximova 15390 S557 SZ3 00:04:04 75
1552 Ksenija Tihomirova 7413 S558 SB1 00:04:04 75
1553 Ieva Liepiņa 5184 S559 SZ2 00:04:04 75
1554 Valerijs Smirnovs 5179 V995 VZ4 00:04:04 75
1555 Edgars Ezernieks 5352 Maratona klubs V996 VZ4 00:04:04 75
1556 Laila Ceika 5721 S560 SZ4 00:04:04 75
1557 Andrejs Semjonovs 17112 The House V997 VB1 00:04:04 75
1558 Gintas Slaustas 8044 Penki kalnai V998 VL2 00:04:04 75
1559 Ruta Mālniece 5607 AkmensDizains.lv S561 SZ2 00:04:05 75
1560 Sintija Borskoviča 5015 PRINTFUL S562 SZ2 00:04:05 75
1561 Vladislavs Petičonoks 7025 Olainfarm V999 VB1 00:04:05 74
1562 Liene Sirmā 5329 S563 SZ2 00:04:05 75
1563 Olga Grickevica 6067 S564 SZ3 00:04:05 75
1564 Aļona Arnicāne 5417 Ezīši miglā S565 SZ3 00:04:06 75
1565 Inta Hansone 5193 S566 SZ3 00:04:06 75
1566 Rolands Šusts 6006 V1000 VZ2 00:04:07 74
1567 Jolanta Campion 5394 S567 SZ3 00:04:07 74
1568 Dace Marķitāne 5187 S568 SZ2 00:04:07 74
1569 Ivārs Melnis 5925 Olainfarm V1001 VZ4 00:04:08 74
1570 Estere Brokāne 7455 Bioderma S569 SB1 00:04:08 74
1571 Martins Ķikuts 5749 V1002 VZ1 00:04:08 74
1572 Ruta Dīce 7272 Gausā Jūdze S570 SB3 00:04:09 74
1573 Uldis Dīcis 7275 Gausā Jūdze V1003 VB3 00:04:09 73
1574 Andis Ozoliņš 8203 ISK Ņiprie ikri V1004 VL1 00:04:09 73
1575 Vitālijs Obuhovs 7362 V1005 VB2 00:04:09 73
1576 Valdis Groza 5718 V1006 VZ4 00:04:09 73
1577 Ieva Meijere 7055 S571 SB1 00:04:09 74
1578 Sintija Liepiņa 7294 S572 SB1 00:04:09 74
1579 Sanita Birzniece 5229 S573 SZ3 00:04:10 73
1580 Anna Viktorija Lukjanska 5016 PRINTFUL S574 SZ1 00:04:10 73
1581 Ieva Smildziņa 5093 S575 SZ2 00:04:10 73
1582 Evita Reimane 5392 S576 SZ3 00:04:10 73
1583 Līga Kokoreviča 7223 S577 SB1 00:04:11 73
1584 Jānis Marčinkus 8056 sk Ozolnieki V1007 VL3 00:04:11 73
1585 Zinaida Grīnberga 5190 LSC S578 SZ4 00:04:11 73
1586 Zane Zilberga 5109 EY S579 SZ2 00:04:11 73
1587 Simona Rutkovska 5442 SimoonskiTV S580 SZ1 00:04:11 73
1588 Laura Valaine 5159 S581 SZ2 00:04:11 73
1589 Zita Štrausa 5235 Tukuma 2. vidusskola S582 SZ4 00:04:11 73
1590 Marita Ozoliņa 7462 Nūjo priekam S583 SB1 00:04:12 73
1591 Dinara Bekeshova 5587 Accenture S584 SZ2 00:04:12 73
1592 Jānis Birģelis 7371 V1008 VB2 00:04:12 72
1593 Līga Zvīdriņa 5626 S585 SZ4 00:04:13 73
1594 Gunta Grīnvalde 6102 EY S586 SZ2 00:04:13 73
1595 Elīna Budava 5498 Swedbank S587 SZ2 00:04:13 73
1596 Gunta Ērgle-Lāce 7029 DUNKAS S588 SB1 00:04:14 72
1597 Dina Zūdiņa 17121 S589 SB2 00:04:14 72
1598 Viktors Artamonovs 5230 V1009 VZ2 00:04:15 72
1599 Linda Danilāne 6081 Olainfarm S590 SZ2 00:04:15 72
1600 Aiva ŠĒra 5326 ENGURES SPORTAM S591 SZ3 00:04:15 72
1601 Renāte Kubliņa-Ķemere 5051 S592 SZ2 00:04:15 72
1602 Emīls Bērziņš 5478 V1010 VZ1 00:04:16 71
1603 Jurgita Gintauskienė 5013 Trail Kuršių Nerija, Lithuania S593 SZ2 00:04:16 72
1604 Bruno Ivanovs 5339 V1011 VZ1 00:04:16 71
1605 Beāte Kampare 7327 S594 SB1 00:04:16 72
1606 Darya Skakouskaya 7228 SICKOMODE S595 SB1 00:04:16 72
1607 Laura Vilka 7308 S596 SB1 00:04:16 72
1608 Vita Helmane 5899 S597 SZ3 00:04:17 72
1609 Inese Kazarevska 5331 S598 SZ3 00:04:17 72
1610 Auce Auškāpa 5935 Kocēnu novads S599 SZ2 00:04:17 72
1611 Laura Kalniņa 5364 Matisons Runner's Club S600 SZ3 00:04:17 71
1612 Gunta Šlosberga 5340 S601 SZ3 00:04:17 71
1613 Alise Bērziņa 5786 Saldus sporta skola S602 SZ1 00:04:17 71
1614 Solvita Depša 5131 S603 SZ3 00:04:17 71
1615 Anete Tone 5437 DNB Servisa centrs S604 SZ2 00:04:17 71
1616 Lilija Kazutina 5450 Emergn #optimized4running S605 SZ2 00:04:18 71
1617 Baiba Dektere 5928 S606 SZ2 00:04:19 71
1618 Ilva Sīpola 5123 S607 SZ3 00:04:19 71
1619 Ksenija Kuzņecova 5762 Baltic international Bank S608 SZ1 00:04:19 71
1620 Inese Leinasare 7312 S609 SB2 00:04:19 71
1621 Raivis Kirhners 7332 V1012 VB1 00:04:19 70
1622 Līga Neilande 7404 S610 SB1 00:04:20 71
1623 Maira Balana 5353 S611 SZ3 00:04:20 71
1624 Līga Simkeviča 15392 S612 SZ2 00:04:20 71
1625 Kristīne Vilcāne 8007 Baldones skriešanas komanda S613 SL2 00:04:20 71
1626 Jūlija Kuzņecova 7098 S614 SB2 00:04:20 71
1627 Solvita Bērziša 5979 Accenture S615 SZ2 00:04:21 70
1628 Santa Bērziņa 5053 4B S616 SZ2 00:04:21 70
1629 Artūrs Dukaļskis 7159 PROskrīņ V1013 VB1 00:04:21 70
1630 Aleksis Orlovs 7246 V1014 VB2 00:04:22 70
1631 Sintija Usāne 7160 PROskrīņ S617 SB1 00:04:22 70
1632 Arta Silkāne 5285 S618 SZ3 00:04:22 70
1633 Valērija Fedotova 7196 S619 SB1 00:04:23 70
1634 Edmunds Gržibovskis 8095 SK Dzērvene V1015 VL3 00:04:24 69
1635 Kristīne Karsa 5138 S620 SZ2 00:04:24 70
1636 Karīna Guzuna 6056 S621 SZ2 00:04:24 70
1637 Jānis Kaibe 7018 Kocēnu novads 1 V1016 VB1 00:04:24 69
1638 Inese Neilande 7429 Kača liek skriet! S622 SB2 00:04:24 69
1639 Zane Mirdza Paikena 5616 Domdaris S623 SZ2 00:04:25 69
1640 Kristīne Kampare 8172 Veču lauks S624 SL2 00:04:26 69
1641 Edvards Eglītis 5130 Ašās kājas ZID V1017 VZ2 00:04:26 69
1642 Inese Zepa 5002 Ašās kājas ZID S625 SZ2 00:04:26 69
1643 Gunita Butāne 7037 Zemgales Ziņas S626 SB2 00:04:27 69
1644 Sandra Upena 5172 S627 SZ2 00:04:27 69
1645 Inga Ezeriņa 5602 Nūjo savam priekam S628 SZ3 00:04:27 69
1646 Arnis Leikarts 7203 V1018 VB2 00:04:28 68
1647 Liene Čevere 5258 S629 SZ3 00:04:29 68
1648 Artis Stieciņš 5401 SD Trading V1019 VZ3 00:04:30 68
1649 Armands Bricis 5307 V1020 VZ3 00:04:30 67
1650 Gundega Groma 5533 S630 SZ3 00:04:31 68
1651 Baiba Balode 5976 S631 SZ2 00:04:31 68
1652 Laija Silauniece 6087 DNB Servisa centrs S632 SZ2 00:04:31 68
1653 Santa Ulmane 6066 Kalnu Lapsiņas S633 SZ2 00:04:32 68
1654 Gunita Rasmane 5017 PRINTFUL S634 SZ2 00:04:32 67
1655 Ilga Melne 5816 Olainfarm S635 SZ1 00:04:33 67
1656 Vita Vecvanaga 7013 S636 SB2 00:04:33 67
1657 Dace Liepiņa 5502 S637 SZ3 00:04:33 67
1658 Inese Grigale 6034 Šamejie S638 SZ1 00:04:33 67
1659 Ilva Radziņa 5846 S639 SZ3 00:04:33 67
1660 Guntars Ļaudams 5314 Aizpute V1021 VZ3 00:04:34 67
1661 Inga Melne 5924 Olainfarm S640 SZ3 00:04:34 67
1662 Ulla Bogdanoviča 5489 S641 SZ2 00:04:35 67
1663 Liene Sālījuma 7454 Luminor S642 SB1 00:04:37 66
1664 Nora   Ševčenko    5669 Olainfarm S643 SZ3 00:04:38 66
1665 Dace Skrastiņa 7420 LMT S644 SB2 00:04:38 66
1666 Artūrs Rundzāns 8152 Selonija V1022 VL1 00:04:40 65
1667 Olga Mikulova 7110 Maratona klubs S645 SB1 00:04:40 66
1668 Olga Dadeika 5082 Swedbank S646 SZ3 00:04:40 66
1669 Daina Grundšteina 5971 Baltais S647 SZ3 00:04:40 66
1670 Andis Ozoliņs 5382 Nūjo priekam V1023 VZ4 00:04:40 65
1671 Ieva Jaudzeme 7456 Bioderma S648 SB2 00:04:42 65
1672 Iveta Lanka 5140 S649 SZ3 00:04:42 65
1673 Diāna Šņepste 5215 S650 SZ1 00:04:43 65
1674 Ilze Saukāne 5552 S651 SZ3 00:04:44 65
1675 Simona Laura Kozlovska 5028 S652 SZ2 00:04:44 65
1676 Dagmāra Freiberga 5317 S653 SZ4 00:04:48 64
1677 Valērijs Belokoņs 5280 Baltic international Bank V1024 VZ4 00:04:48 63
1678 Ivo Kovaļevskis 5181 Mazie V1025 VZ2 00:04:48 63
1679 Ieva Ceruka 5884 Mežmalas S654 SZ2 00:04:48 64
1680 Katrīne Tīruma 5947 Luminor S655 SZ1 00:04:49 64
1681 Dzintars Kriķis 5007 Labo sajūtu kolekcionārs V1026 VZ3 00:04:49 63
1682 Vitālijs Jakovļevs 8070 www.endo.lv V1027 VL1 00:04:49 63
1683 Elīna Tračuma 5098 TOPS S656 SZ3 00:04:50 63
1684 Sandra Bobrova 5475 S657 SZ3 00:04:51 63
1685 Agnese Nastaja 5549 mammadaba S658 SZ2 00:04:51 63
1686 Māris Ansons-Jansons 7361 VSK Noskrien V1028 VB1 00:04:53 62
1687 Vladislav Shulga 8077 FerrumTeam I MDS Brothers V1029 VL2 00:04:53 62
1688 Ilona Ķikute 5722 S659 SZ2 00:04:54 63
1689 Māris Valtiņš 5796 V1030 VZ4 00:04:55 62
1690 Ingus Celms 5730 V1031 VZ4 00:04:55 62
1691 Sanita Adamoviča 5750 S660 SZ2 00:04:56 62
1692 Līga Rakšte 5049 Maratona klubs S661 SZ2 00:04:57 62
1693 Karīna Aksenoka 5027 S662 SZ3 00:04:57 62
1694 Māris Dazarts 8115 marisraksta.com V1032 VL1 00:04:59 61
1695 Zane Butlere 5712 S663 SZ3 00:05:00 61
1696 Zane Galdiņa 5706 S664 SZ2 00:05:00 61
1697 Inese RĪna 5096 AnimalPlanet S665 SZ2 00:05:00 61
1698 Gatis Krūze 8088 MARATONA KLUBS V1033 VL2 00:05:00 61
1699 Anda Cielava 7386 Olainfarm S666 SB1 00:05:04 60
1700 Inga Zūdiņa 7101 S667 SB2 00:05:05 60
1701 Eva Matīsa 7469 Ātrās ļipas S668 SB1 00:05:06 60
1702 Romans Cvetkovs 5519 V1034 VZ2 00:05:07 59
1703 Maija Naumenko 5378 Gausā Jūdze S669 SZ4 00:05:09 60
1704 Evija Heniņa 5462 SK Katrīna S670 SZ3 00:05:09 60
1705 Sanita Junele 5887 Selga S671 SZ2 00:05:09 59
1706 Zlata Kallase 5272 S672 SZ3 00:05:09 59
1707 Raimonds Buraks 8140 SOLI PA SOLIM V1035 VL1 00:05:10 59
1708 Anete Kampare 8085 Veču lauks S673 SL1 00:05:12 59
1709 Dainis Driņķis 7102 DzSK Lokomotīve V1036 VB2 00:05:13 58
1710 Agris Skulte 5537 V1037 VZ2 00:05:14 58
1711 Jānis Onzuls 7109 Maratona klubs V1038 VB3 00:05:14 58
1712 Linda Fridrihsone 5384 S674 SZ2 00:05:17 58
1713 Liene Grosa 5782 S675 SZ3 00:05:18 58
1714 Laura Smukule 5530 S676 SZ2 00:05:19 58
1715 Natalia Krivenkova 5369 SKOBAR' S677 SZ3 00:05:21 57
1716 Madara Mētere 5777 SPORTLAND S678 SZ2 00:05:22 57
1717 Līga Birnbauma 5842 S679 SZ3 00:05:27 56
1718 Lolita Palaima 5578 S680 SZ3 00:05:29 56
1719 Liene Avotiņa 5196 S681 SZ3 00:05:30 56
1720 Laura Balandiņa 5460 Nav S682 SZ1 00:05:32 55
1721 Antra Enkure 5731 S683 SZ3 00:05:33 55
1722 Valdis Vanags 5141 DC VECSALACAS UNITED V1039 VZ2 00:05:33 55
1723 Aivars Bergmanis 7119 VSK Noskrien V1040 VB2 00:05:37 54
1724 Elīna Birģele 5700 S684 SZ1 00:05:47 53
1725 Inese Lībiete 5277 S685 SZ2 00:05:54 52
1726 Jekaterina Seraja 5034 S686 SZ2 00:05:56 52
1727 Iveta Pucena 5653 SK Katrīna S687 SZ4 00:06:14 49
1728 Lelde Spriņģe 7357 S688 SB1 00:06:22 48
1729 Maris Krumins 8014 Amanda ir V1041 VL1 00:06:41 46
1730 Māra Dīriņa 5623 Nūjo priekam S689 SZ4 00:06:41 46
1731 Vigda Jirgensone 5381 Nūjo priekam S690 SZ4 00:06:53 45