MEKLĒT
 
STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Artjoms Rekuņenko 7448 Patria Sportland 01:31:23 VB1 1 V1 +00:00 +00:00 00:01:25 1000 214 1214
2 Oskars Cimermanis 7181 Patria Sportland 01:33:53 VB1 2 V2 +02:31 +02:31 00:01:32 973 197 1170
3 Jānis Kūms 7232 Inov-8 I OSveikals.lv 01:37:25 VB1 3 V3 +06:02 +06:02 00:01:44 938 174 1112
4 Alvis Danovskis 7015 01:40:36 VB1 4 V4 +09:13 +09:13 00:01:29 908 205 1113
5 Edgars Sprūds 7047 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 01:43:42 VB1 5 V5 +12:19 +12:19 00:01:12 881 253 1134
6 Karīna Helmane-Soročenkova 7248 VSK Noskrien 01:43:51 SB1 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:46 1000 173 1173
7 Uldis Kļaviņš 7375 Vivobarefoot/ Rieksti 01:44:21 VB1 6 V6 +12:58 +12:58 00:02:03 876 148 1024
8 Pēteris Grīviņš 7434 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati 01:44:38 VB1 7 V7 +13:15 +13:15 00:02:01 873 150 1023
9 Juris Damškalns 7271 Talsu pakalnu sporta klubs 01:45:00 VB1 8 V8 +13:37 +13:37 00:01:29 870 205 1075
10 Niks Zauls 7005 Limbaži Skrien 01:45:06 VB1 9 V9 +13:43 +13:43 00:02:23 869 128 997
11 Dmitrijs Ničipors 7471 Isostar/Inov8/Suunto/Rieksti 01:46:12 VB1 10 V10 +14:49 +14:49 00:01:42 860 178 1038
12 Klinta Lauska 17111 ASK PATRIA 01:46:21 SB1 2 S2 +02:30 +02:30 00:02:04 976 148 1124
13 Gints Jakovels 7450 Empowered to Win 01:46:34 VB1 11 V11 +15:11 +15:11 00:01:59 858 153 1011
14 Lauris Repša 7238 01:47:10 VB1 12 V12 +15:47 +15:47 00:01:38 853 185 1038
15 Uldis Katlaps 7143 Iesvīdis un lēns 01:47:46 VB1 13 V13 +16:23 +16:23 00:02:33 848 119 967
16 Valts Ulmanis 7145 IK Auseklis 01:48:00 VB1 14 V14 +16:38 +16:38 00:01:47 846 171 1017
17 Uģis Kronbergs 7132 MRC / Jaunmārupe skrien! 01:48:06 VB2 1 V15 +16:43 +00:00 00:01:19 845 229 1074
18 Gints Lūsis 17128 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 01:48:25 VB1 15 V16 +17:02 +17:02 00:01:10 843 258 1101
19 Zanda Malančuka 7254 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 01:48:27 SB1 3 S3 +04:36 +04:36 00:02:07 958 144 1102
20 Guntis Grīnvalds 7197 MARATONA KLUBS 01:49:28 VB2 2 V17 +18:05 +01:22 00:03:19 835 92 927
21 Mārtiņš Fārenhorsts 7412 Talsu pakalnu sporta klubs 01:50:07 VB1 16 V18 +18:44 +18:44 00:01:18 830 233 1063
22 Kaspars Adijāns 7369 SPB RUN/Brooks/Aldaris GO 01:50:49 VB1 17 V19 +19:26 +19:26 00:01:38 825 185 1010
23 Ričardas Kanišauskas 7137 SK Lukas 01:50:59 VB2 3 V20 +19:36 +02:52 00:02:12 823 138 961
24 Kitija Valtere 7437 BALTAIS 01:52:17 SB1 4 S4 +08:26 +08:26 00:01:35 925 192 1117
25 Valdis Bogdanovs 7198 Firma L4/Bogdanovu ģimene 01:52:47 VB1 18 V21 +21:24 +21:24 00:02:35 810 117 927
26 Sandis Ziediņš 7282 Maratona klubs 01:52:50 VB1 19 V22 +21:27 +21:27 00:01:19 810 231 1041
27 Markus Urtāns 7484 VANAGI 01:52:54 VB1 20 V23 +21:31 +21:31 00:02:04 809 146 955
28 Jānis Sirmais 7032 Guddžobs Guddans 01:53:03 VB1 21 V24 +21:41 +21:41 00:01:53 808 162 970
29 Artūrs Šits 7266 Run With Anita 01:53:06 VB1 22 V25 +21:43 +21:43 00:02:11 808 139 947
30 Juris Redisons 7080 LVM dabas parks Tērvetē 01:53:12 VB2 4 V26 +21:49 +05:05 00:02:09 807 141 948
31 CJ Best 7467 NATO 01:53:32 SB1 5 S5 +09:41 +09:41 00:02:28 915 124 1039
32 Mārtiņš Niķis 7167 01:53:50 VB1 23 V27 +22:27 +22:27 00:01:44 803 175 978
33 Ģirts Žagars 7087 Talsu pauguraines zaķi 01:53:57 VB1 24 V28 +22:34 +22:34 00:02:09 802 141 943
34 Pēteris Stepiņš 7154 Swedbank 01:54:02 VB1 25 V29 +22:39 +22:39 00:01:48 801 168 969
35 Raitis Jirgensons 7221 01:54:07 VB1 26 V30 +22:45 +22:45 00:02:15 801 135 936
36 Voldemārs Lejnieks 7284 SK Dzērvene 01:54:13 VB1 27 V31 +22:50 +22:50 00:01:21 800 223 1023
37 Mārcis Pliens 7215 01:54:18 VB1 28 V32 +22:55 +22:55 00:01:43 799 176 975
38 Elvis Veisbergs 7352 Saldus Boksa Klubs 01:54:42 VB1 29 V33 +23:19 +23:19 00:02:04 797 147 944
39 Einārs Šillers 7113 Matisons Runner's Club 01:54:58 VB2 5 V34 +23:35 +06:52 00:02:27 795 124 919
40 Gints Trēziņš 7479 VSK Burkānciems un Ko 01:55:05 VB2 6 V35 +23:42 +06:59 00:01:49 794 167 961
41 Arturs Kažmers 7213 Valmiermuiža 01:55:37 VB1 30 V36 +24:15 +24:15 00:02:39 790 115 905
42 Aino Gošs 7104 Maratona klubs 01:56:14 VB2 7 V37 +24:51 +08:08 00:02:21 786 129 915
43 Artis Pūcītis 7436 SSK Bebra 01:56:37 VB1 31 V38 +25:14 +25:14 00:02:15 784 135 919
44 Zigmunds Zauls 7400 Limbaži skrien! 01:56:42 VB2 8 V39 +25:19 +08:36 00:02:40 783 114 897
45 Dace Banga-Hodžajeva 7263 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 01:58:38 SB1 6 S6 +14:48 +14:48 00:02:03 875 149 1024
46 Jānis Veļķeris 7218 Alūksne 01:59:13 VB1 32 V40 +27:50 +27:50 00:02:40 766 114 880
47 Imants Kaldre 7140 VSK Noskrien 01:59:24 VB1 33 V41 +28:02 +28:02 00:02:09 765 141 906
48 Nauris Dzenis 7303 MADONA 01:59:33 VB1 34 V42 +28:10 +28:10 00:02:16 764 134 898
49 Kaspars Vaivods 7460 KKDEV 01:59:50 VB1 35 V43 +28:27 +28:27 00:02:26 763 125 888
50 Andis Miķelsons 7141 01:59:54 VB2 9 V44 +28:31 +11:48 00:02:04 762 146 908
51 Reinis Bērziņš 7279 Virsotne/MARMOT 02:00:19 VB1 36 V45 +28:56 +28:56 00:02:06 760 145 905
52 Kristaps Heinabergs 7156 PATRIA SPORLAND 02:00:21 VB1 37 V46 +28:58 +28:58 00:02:47 759 109 868
53 Ilze Meijere 7220 Patria Sportland 02:00:23 SB1 7 S7 +16:32 +16:32 00:02:19 863 132 995
54 Ģirts Fišers 7128 Maratona klubs 02:00:25 VB1 38 V47 +29:02 +29:02 00:01:52 759 162 921
55 Kaspars Pētersons 7402 VSK Noskrien 02:00:28 VB1 39 V48 +29:05 +29:05 00:02:20 759 130 889
56 Maksims Leščinskis 7108 Zoorbagan 02:01:12 VB2 10 V49 +29:49 +13:06 00:02:40 754 114 868
57 Kristaps Pilskalns 7022 Supervaroņi 02:01:16 VB1 40 V50 +29:53 +29:53 00:02:19 754 131 885
58 Valdis Čunka 7459 Aldaris GO 02:01:32 VB1 41 V51 +30:09 +30:09 00:01:54 752 160 912
59 Andris Mežgailis 7396 Limbaži SKRIEN 02:01:42 VB2 11 V52 +30:19 +13:36 00:01:58 751 154 905
60 Jānis Vītols 7422 VSK Noskrien Seniori 02:01:48 VB3 1 V53 +30:25 +00:00 00:02:26 750 124 874
61 Alvydas Batakis 7186 Penki kalnai 02:02:12 VB1 42 V54 +30:49 +30:49 00:02:40 748 114 862
62 Jānis Pauliņš 7416 02:02:20 VB1 43 V55 +30:57 +30:57 00:02:20 747 130 877
63 Žanis Cibuļskis 7171 Riga Runners I 02:02:25 VB1 44 V56 +31:02 +31:02 00:02:03 747 148 895
64 Renārs Teters-Teterovskis 7302 Marienburgas Vilki 02:02:26 VB1 45 V57 +31:03 +31:03 00:01:52 746 163 909
65 Andris Leja 7322 Talsu pauguraines Zaķi 02:02:31 VB2 12 V58 +31:08 +14:25 00:02:25 746 126 872
66 Juris Jansons 7445 Swedbank 02:02:56 VB2 13 V59 +31:33 +14:50 00:02:21 743 129 872
67 Emīls Kvālis 7432 EY 02:03:19 VB1 46 V60 +31:56 +31:56 00:01:34 741 194 935
68 Mārtiņš Krauklis 7190 02:03:23 VB1 47 V61 +32:00 +32:00 00:01:01 741 297 1038
69 Mārtiņš Birums 7234 VSK Burkānciems & Co 02:03:26 VB1 48 V62 +32:03 +32:03 00:01:49 740 167 907
70 Vladeks Alševskis 7028 VSK Noskrien 02:03:40 VB1 49 V63 +32:17 +32:17 00:02:18 739 132 871
71 Konstantīns Čursins 7061 ChursinTeam 02:03:43 VB1 50 V64 +32:21 +32:21 00:02:11 739 139 878
72 Jakub Spryngl 7226 02:03:47 VB2 14 V65 +32:24 +15:41 00:02:06 738 144 882
73 Mārtiņš Bodnieks 7290 02:03:49 VB1 51 V66 +32:26 +32:26 00:02:03 738 148 886
74 Anete Švilpe 7231 Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres 02:03:53 SB1 8 S8 +20:02 +20:02 00:02:21 838 130 968
75 Anrijs Hodžajevs 7241 Bohnenkamp 02:03:59 VB1 52 V67 +32:36 +32:36 00:02:03 737 148 885
76 Edijs Veide 7201 DC VECSALACAS UNITED 02:04:15 VB1 53 V68 +32:52 +32:52 00:01:46 735 172 907
77 Māris Rudens 17117 Riga Ironman Team 02:04:18 VB2 15 V69 +32:55 +16:11 00:03:05 735 99 834
78 Lauris Liberts 7006 Draugiem Group 02:04:20 VB2 16 V70 +32:57 +16:13 00:02:34 735 119 854
79 Guntis Peļņa 7426 02:04:45 VB1 54 V71 +33:22 +33:22 00:02:41 733 113 846
80 Ansis Šteiners 7045 Marienburgas Vilki 02:05:09 VB1 55 V72 +33:46 +33:46 00:02:12 730 138 868
81 Sandis Kanbergs 7358 SK Brīvsolis 02:05:10 VB2 17 V73 +33:47 +17:03 00:02:22 730 128 858
82 Raimonds Kaže 7067 Auces aeroklubs 02:05:23 VB1 56 V74 +34:01 +34:01 00:02:36 729 117 846
83 Dainis Hohbergs 7270 Latvijas Finieris 02:05:26 VB2 18 V75 +34:04 +17:20 00:02:15 728 135 863
84 Lāsma Avotiņa-Žaglova 7069 02:05:41 SB1 9 S9 +21:50 +21:50 00:02:14 826 137 963
85 Renars Vaivods 7257 DNB Servisa centrs 02:05:50 VB1 57 V76 +34:27 +34:27 00:02:33 726 119 845
86 Jēkabs Majors 7468 Accenture 02:05:58 VB1 58 V77 +34:36 +34:36 00:01:57 725 156 881
87 Pāvels Ribakovs 7120 Maratona klubs 02:06:03 VB1 59 V78 +34:40 +34:40 00:02:04 725 147 872
88 Ilze Leščinska 7493 Zoorbagan 02:06:10 SB2 1 S10 +22:19 +00:00 00:02:42 823 113 936
89 Artūrs Jansons 7300 Maratona klubs 02:06:16 VB1 60 V79 +34:53 +34:53 00:01:47 724 169 893
90 Aleksejs Bute 7328 02:06:36 VB1 61 V80 +35:13 +35:13 00:02:16 722 134 856
91 Vladimir Tarasov 7084 02:06:54 VB2 19 V81 +35:32 +18:48 00:02:43 720 112 832
92 Kristaps Anškens 7107 Maratona klubs 02:07:00 VB1 62 V82 +35:37 +35:37 00:02:20 720 130 850
93 Alise Putraima 17113 Limbaži SKRIEN 02:07:06 SB1 10 S11 +23:15 +23:15 00:02:35 817 118 935
94 Lauris Šapals 7249 LANOS 02:07:21 VB1 63 V83 +35:58 +35:58 00:02:27 718 124 842
95 Didzis Videmanis 7011 Divarpus vīri 02:07:26 VB1 64 V84 +36:03 +36:03 00:01:51 717 163 880
96 Dainis Bautris 7214 AMSERV 02:07:52 VB1 65 V85 +36:29 +36:29 00:02:28 715 123 838
97 Dainis Rasa 7010 02:07:54 VB1 66 V86 +36:31 +36:31 00:03:26 714 89 803
98 Kārlis Sālījums 17123 Baltic International Bank 02:07:55 VB2 20 V87 +36:33 +19:49 00:02:54 714 105 819
99 Aiga Taulīna 7458 Saldus Boksa Klubs 02:07:59 SB1 11 S12 +24:08 +24:08 00:02:06 811 146 957
100 Igors Morgunovs 7031 Matisons Runners Club 02:08:13 VB1 67 V88 +36:50 +36:50 00:02:05 713 146 859
101 Edgars Dūms 7177 02:08:26 VB1 68 V89 +37:03 +37:03 00:02:13 712 137 849
102 Eduards Skuķis 7317 Traverss 02:08:31 VB1 69 V90 +37:08 +37:08 00:02:46 711 109 820
103 Gints Krieviņš 7435 02:09:03 VB1 70 V91 +37:40 +37:40 00:02:55 708 104 812
104 Jānis Sondors 17118 SPORTLAND 02:09:03 VB1 72 V92 +37:40 +37:40 00:01:30 708 202 910
105 Oskars Ozoliņš 7334 Matisons Runner's Club 02:09:03 VB1 71 V93 +37:40 +37:40 00:02:36 708 117 825
106 Kristaps Desmitnieks 7425 02:09:06 VB1 73 V94 +37:43 +37:43 00:03:02 708 100 808
107 Dāvis Liepiņš 7207 02:09:12 VB1 74 V95 +37:49 +37:49 00:02:20 707 130 837
108 Edgars Lapiņš 7480 Accenture 02:09:30 VB1 77 V96 +38:07 +38:07 00:01:46 706 172 878
109 Mārcis Kalniņš 17114 Jaunmārupe skrien! 02:09:30 VB1 76 V97 +38:07 +38:07 00:03:08 706 97 803
110 Jānis Kudums 7058 02:09:30 VB1 75 V98 +38:07 +38:07 00:01:59 706 153 859
111 Denis Sokolovs 7372 02:09:36 VB2 21 V99 +38:13 +21:29 00:02:33 705 119 824
112 Laura Pētersone 7401 SPB RUN/Brooks/MRC 02:10:05 SB1 12 S13 +26:14 +26:14 00:02:00 798 152 950
113 Dmitrii Vasilev 7131 Pskov 02:10:23 VB1 78 V100 +39:00 +39:00 00:03:18 701 92 793
114 Ērika Roba 7039 Saldus Boksa klubs 02:10:27 SB2 2 S14 +26:36 +04:17 00:02:26 796 126 922
115 Iņigo Torre 7100 02:10:30 VB1 79 V101 +39:07 +39:07 00:02:17 700 133 833
116 Arnis Sluga 7414 Virsotne/Marmot 02:10:35 VB2 22 V102 +39:12 +22:28 00:02:15 700 135 835
117 Artūrs Kančs 7323 SSK Bebra 02:10:41 VB2 23 V103 +39:18 +22:34 00:02:12 699 138 837
118 Sandris Balinskis 7106 Maratona klubs 02:10:58 VB2 24 V104 +39:35 +22:51 00:02:46 698 110 808
119 Romans Ščugarevs 7377 COMPRESSPORT 02:11:13 VB1 80 V105 +39:50 +39:50 00:02:05 696 146 842
120 Jānis Pugačs 7170 alusvēders 02:11:23 VB1 81 V106 +40:00 +40:00 00:02:30 696 121 817
121 Artūrs Krūmiņš 7091 02:11:24 VB1 82 V107 +40:02 +40:02 00:02:52 695 106 801
122 Juris Leitāns 7269 MJ-Partneri 02:11:29 VB2 25 V108 +40:06 +23:22 00:02:53 695 105 800
123 Valērijs Markovskis 7367 DPD LATVIJA 02:11:29 VB1 83 V109 +40:06 +40:06 00:02:42 695 113 808
124 Normunds Zauls 7304 Limbaži Skrien 02:11:39 VB2 26 V110 +40:17 +23:33 00:03:28 694 88 782
125 Sentis Strods 7376 Griķīši 02:11:53 VB1 84 V111 +40:30 +40:30 00:01:43 693 176 869
126 Krišjānis Svilpe 7251 EY 02:11:55 VB1 85 V112 +40:32 +40:32 00:01:59 693 153 846
127 Kaspars Vēzītis 7222 02:12:12 VB2 27 V113 +40:49 +24:05 00:02:56 691 103 794
128 Ieviņa Lieldiena 7423 Madona 02:12:15 SB2 3 S15 +28:24 +06:04 00:03:23 785 90 875
129 Ilze Vindele 7225 02:12:20 SB1 13 S16 +28:29 +28:29 00:02:41 785 114 899
130 Oskars Apsitis 7199 2KOKI 02:12:30 VB2 28 V114 +41:07 +24:23 00:02:03 690 148 838
131 Didzis Sprūds 7255 02:12:59 VB1 86 V115 +41:36 +41:36 00:02:54 687 105 792
132 Arnis Kurps 7431 Skrienam kopā - Valmiera 02:13:08 VB1 87 V116 +41:45 +41:45 00:02:26 686 124 810
133 Zigmārs Mazulis 7075 Marienburgas Vilki 02:13:11 VB1 88 V117 +41:48 +41:48 00:01:54 686 159 845
134 Kristaps Briedis 7329 CIRCLE K LATVIA 02:13:12 VB1 89 V118 +41:49 +41:49 00:03:26 686 88 774
135 Agris Dreimanis 7081 02:13:21 VB1 90 V119 +41:58 +41:58 00:02:49 685 108 793
136 Renārs Vasiļjevs 7473 02:13:24 VB1 91 V120 +42:01 +42:01 00:02:44 685 111 796
137 Jānis Griķis 7443 Daugavpils Runners 02:13:25 VB1 92 V121 +42:02 +42:02 00:02:04 685 147 832
138 Santa Puriņa 7374 02:13:25 SB2 4 S17 +29:34 +07:15 00:01:57 778 157 935
139 Margarita Peteļina 7481 02:13:27 SB2 5 S18 +29:36 +07:16 00:02:49 778 108 886
140 Lolita Kromāne - Telliskivi 7378 Swedbank 02:13:36 SB1 14 S19 +29:45 +29:45 00:02:49 777 108 885
141 Mārtiņš Salnājs 7014 02:13:47 VB2 29 V122 +42:24 +25:41 00:01:48 683 169 852
142 Mārcis Smalkais 7187 Metam mieru! 02:14:02 VB1 93 V123 +42:39 +42:39 00:02:37 682 116 798
143 Linda Meirēna 7427 Legs Miserables / Gjensidige 02:14:03 SB1 15 S20 +30:12 +30:12 00:02:23 775 128 903
144 Aivars Zaķis 7204 Maratona klubs/LSC 02:14:03 VB3 2 V124 +42:40 +12:14 00:02:27 682 124 806
145 Iuliia Kushnareva 7193 TRS 02:14:04 SB1 16 S21 +30:13 +30:13 00:02:42 775 113 888
146 Guntars Brauns 7034 02:14:19 VB1 94 V125 +42:56 +42:56 00:02:46 680 110 790
147 Igors Zinkevičs 7408 RWA 02:14:38 VB2 30 V126 +43:15 +26:31 00:02:27 679 124 803
148 Raimonds Skudra 7444 SSK Bebra 02:14:44 VB2 31 V127 +43:21 +26:38 00:01:58 678 154 832
149 Aleksandrs Vasiljevs 7442 02:14:55 VB1 95 V128 +43:32 +43:32 00:02:55 677 104 781
150 Igors Kozlovs 7342 02:15:01 VB2 32 V129 +43:38 +26:54 00:02:24 677 126 803
151 Elviss Tirzītis 7383 02:15:01 VB1 96 V130 +43:38 +43:38 00:02:48 677 108 785
152 Kārlis Kostjukovs 7446 Purva kurmji 02:15:03 VB1 97 V131 +43:40 +43:40 00:02:20 677 130 807
153 Jānis Svīķis 7000 02:15:03 VB1 98 V132 +43:41 +43:41 00:02:48 677 108 785
154 Jānis Pārums 7417 Ņiprie Ikri 02:15:07 VB1 99 V133 +43:44 +43:44 00:02:40 676 114 790
155 Elīna Kabaļina 7133 02:15:16 SB1 17 S22 +31:25 +31:25 00:03:12 768 95 863
156 Deniss Galiņš 7359 Bees 02:15:18 VB2 33 V134 +43:55 +27:12 00:02:28 675 123 798
157 Juris Grodnis 7053 KROKUS 02:15:23 VB3 3 V135 +44:00 +13:35 00:02:29 675 123 798
158 Ēriks Melkurts 17108 Kocēnu novads 1 02:15:32 VB3 4 V136 +44:09 +13:43 00:02:28 674 123 797
159 Jānis Dauģis 7464 Aron Cargo 02:15:38 VB1 100 V137 +44:15 +44:15 00:03:21 674 91 765
160 Ģirts Udrass 7153 Marienburgas Vilki 02:15:53 VB1 101 V138 +44:30 +44:30 00:02:37 673 116 789
161 Mārtiņš Holsts 7056 02:15:57 VB1 102 V139 +44:34 +44:34 00:02:20 672 130 802
162 Jānis Bāča 7343 02:15:58 VB1 103 V140 +44:35 +44:35 00:01:25 672 212 884
163 Jānis Zaļums 7351 Swedbank 02:16:02 VB1 104 V141 +44:39 +44:39 00:01:36 672 189 861
164 Agris Spalviņš 7274 Rauna 02:16:45 VB3 5 V142 +45:22 +14:57 00:01:55 668 158 826
165 Jānis Andrējevs 7050 02:16:46 VB1 105 V143 +45:24 +45:24 00:03:19 668 92 760
166 Gatis Brokāns 7407 Matisons Runner's Club 02:16:50 VB1 106 V144 +45:27 +45:27 00:02:01 668 150 818
167 Jānis Tūliks 7298 Swedbank 02:16:52 VB2 34 V145 +45:29 +28:46 00:02:49 668 108 776
168 Ieva Rogāle 7044 KROKUS 02:17:16 SB1 18 S23 +33:25 +33:25 00:02:27 757 125 882
169 Edgars Kārklis 7438 BALTAIS 02:17:46 VB1 107 V146 +46:24 +46:24 00:02:56 663 104 767
170 Sigita Birzniece 7139 02:17:54 SB1 19 S24 +34:03 +34:03 00:02:14 753 136 889
171 Ance Gulbinska 7064 02:18:02 SB1 20 S25 +34:11 +34:11 00:02:43 752 112 864
172 Ēriks Ozols 7320 02:18:14 VB1 108 V147 +46:52 +46:52 00:02:51 661 107 768
173 Aleksis Jarockis 7122 02:18:16 VB1 109 V148 +46:53 +46:53 00:02:40 661 114 775
174 Ginta Rassa 7430 Matisons Runners Club 02:18:17 SB2 6 S26 +34:26 +12:07 00:02:59 751 103 854
175 Guntis Leimanis 7129 02:18:29 VB1 110 V149 +47:06 +47:06 00:02:16 660 134 794
176 Ivars Grobiņš 7224 02:18:31 VB1 111 V150 +47:08 +47:08 00:02:02 660 149 809
177 Mārtiņš Ruttulis 7052 02:18:40 VB1 112 V151 +47:17 +47:17 00:02:49 659 107 766
178 Sandris Lizbovskis 17110 Reclame.lv 02:19:39 VB2 35 V152 +48:16 +31:33 00:03:09 654 97 751
179 Andris Rozentālbergs 7175 02:19:47 VB1 113 V153 +48:25 +48:25 00:02:29 654 122 776
180 Agnese Sperga 7038 Supervaroņi 02:20:07 SB1 21 S27 +36:16 +36:16 00:02:03 741 149 890
181 Roberts Rozenbahs 7155 02:20:16 VB1 114 V154 +48:53 +48:53 00:01:25 652 213 865
182 Marta Kvisvika 7066 KVISVIKI 02:20:21 SB1 22 S28 +36:30 +36:30 00:02:15 740 136 876
183 Māra Braslava 7336 Limbaži Skrien 02:20:27 SB1 23 S29 +36:36 +36:36 00:02:58 739 103 842
184 Raimonds Rozītis 7216 02:20:45 VB1 115 V155 +49:22 +49:22 00:02:39 649 115 764
185 Anete Casno 7483 02:20:47 SB1 24 S30 +36:56 +36:56 00:02:08 738 143 881
186 Ilvars Bergmanis 7288 02:20:54 VB1 116 V156 +49:31 +49:31 00:03:25 649 89 738
187 Ivita Šale 7291 SSK BEBRA 02:20:56 SB1 25 S31 +37:05 +37:05 00:02:03 737 149 886
188 Ainis Kanaviņš 7316 SSK BEBRA 02:20:56 VB2 36 V157 +49:34 +32:50 00:01:55 648 159 807
189 Edgars Dobelis 7152 02:21:02 VB1 117 V158 +49:39 +49:39 00:02:24 648 126 774
190 Inese Kokoreviča 7138 VSK "Burkānciems & Co" 02:21:08 SB1 26 S32 +37:17 +37:17 00:02:09 736 142 878
191 Artūrs Vrubļevskis 7125 02:21:18 VB1 118 V159 +49:55 +49:55 00:02:37 647 116 763
192 Aleksandrs Kudrjašovs 17125 02:21:19 VB1 119 V160 +49:56 +49:56 00:02:47 647 109 756
193 Sandis Laizāns 17119 02:21:28 VB1 120 V161 +50:05 +50:05 00:03:05 646 99 745
194 Līga Pētersone 7057 02:21:32 SB1 27 S33 +37:41 +37:41 00:02:17 734 134 868
195 Gatis Tīds 7036 02:21:50 VB2 37 V162 +50:27 +33:44 00:02:58 644 103 747
196 Jānis Kolužs 7424 Daugavpils Runners 02:22:02 VB1 121 V163 +50:39 +50:39 00:02:07 643 144 787
197 Ieva Zīriuse 7339 Olainfarm 02:22:17 SB1 28 S34 +38:26 +38:26 00:02:29 730 123 853
198 Artūrs Soročenkovs 7333 Engures sportam I Sporta Patriots 02:22:29 VB1 122 V164 +51:06 +51:06 00:01:28 641 206 847
199 Madara Ozola 7103 Saldus Boksa Klubs 02:23:03 SB1 29 S35 +39:13 +39:13 00:03:31 726 87 813
200 Gatis Čirka 7330 02:23:07 VB2 38 V165 +51:45 +35:01 00:02:42 638 113 751
201 Kaspars Kalniņš 7127 Matisons Runner's Club 02:23:09 VB2 39 V166 +51:46 +35:03 00:03:45 638 81 719
202 Andis Meirēns 7428 Legs Miserables / Gjensidige 02:23:16 VB1 123 V167 +51:53 +51:53 00:02:30 638 122 760
203 Andrejs Golubčikovs 7497 02:23:20 VB1 124 V168 +51:57 +51:57 00:03:20 638 91 729
204 Viesturs Tomels 7261 02:23:39 VB2 40 V169 +52:16 +35:33 00:02:56 636 103 739
205 Andris Jansons 7244 02:23:43 VB3 6 V170 +52:20 +21:54 00:02:38 636 115 751
206 Vadims Stepanovs 7105 Maratona klubs 02:23:46 VB1 125 V171 +52:23 +52:23 00:02:52 636 106 742
207 Jānis Ausmanis 7164 SK Katrīna 02:23:47 VB2 41 V172 +52:25 +35:41 00:03:01 636 101 737
208 Līga Līdumniece 7020 Riga Runners | SPARS fizio 02:23:51 SB1 30 S36 +40:00 +40:00 00:01:50 722 167 889
209 Niklāvs Švēde 7490 Eleven Sportswear Latvia 02:23:58 VB1 126 V173 +52:35 +52:35 00:03:27 635 88 723
210 Romans Šroms 7162 VSK Noskrien 02:24:21 VB1 127 V174 +52:58 +52:58 00:03:03 633 99 732
211 Pēteris Rudzusīks 7114 02:24:22 VB1 128 V175 +52:59 +52:59 00:02:38 633 116 749
212 Aiga Tora 7083 02:24:34 SB1 31 S37 +40:43 +40:43 00:02:55 718 105 823
213 Krišjānis Hartmanis 7277 KIČE 02:24:38 VB1 129 V176 +53:15 +53:15 00:02:19 632 131 763
214 Jānis Kopmanis 7452 02:24:54 VB2 42 V177 +53:31 +36:48 00:01:57 631 155 786
215 Edgars Miķelsons 7494 Lynxdojo 02:24:54 VB1 130 V178 +53:31 +53:31 00:02:42 631 112 743
216 Viesturs Puriņš 7142 02:24:56 VB2 43 V179 +53:33 +36:49 00:02:52 631 106 737
217 Agris Meilerts 7280 Latvijas Finieris 02:25:05 VB2 44 V180 +53:42 +36:59 00:03:02 630 100 730
218 Uldis Doniņš 7076 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 02:25:18 VB1 131 V181 +53:55 +53:55 00:02:35 629 118 747
219 Konstantīns Vasiļjevs 7331 Dion SportLab 02:25:20 VB1 132 V182 +53:57 +53:57 00:02:43 629 112 741
220 Jurģis Urtāns 7485 VANAGI 02:25:51 VB1 133 V183 +54:29 +54:29 00:02:45 627 110 737
221 TĀlis Paeglis 7268 LATRAPS 02:26:00 VB1 134 V184 +54:37 +54:37 00:02:37 626 116 742
222 Paula Rozenvalde 17109 Kocēnu novads 02:26:21 SB1 32 S38 +42:30 +42:30 00:02:06 710 145 855
223 Romāns Giruckis 7461 02:26:26 VB1 135 V185 +55:03 +55:03 00:03:27 624 88 712
224 Vitālijs Obuhovs 7362 02:26:37 VB2 45 V186 +55:14 +38:30 00:04:09 623 73 696
225 Kristers Ginters 7021 Lidosta "Rīga" 02:26:48 VB1 136 V187 +55:25 +55:25 00:02:24 623 127 750
226 Dace Skrastiņa 7212 Talsu pauguraines Zaķi 02:26:57 SB2 7 S39 +43:06 +20:47 00:02:40 707 115 822
227 Dmitrijs Todorovs 7166 02:27:01 VB1 137 V188 +55:38 +55:38 00:03:25 622 89 711
228 Baiba Alkšere 7035 02:27:09 SB1 33 S40 +43:18 +43:18 00:02:41 706 114 820
229 Aleksandrs Ivanovs 7008 02:27:20 VB1 138 V189 +55:57 +55:57 00:02:50 620 107 727
230 Dāvis Vigulis 7192 02:27:20 VB1 139 V190 +55:57 +55:57 00:02:35 620 117 737
231 Dace Tenberga 7393 Engures sportam 02:27:37 SB1 34 S41 +43:46 +43:46 00:03:10 703 97 800
232 Raivis Ķergalvis 7349 - 02:27:44 VB2 46 V191 +56:21 +39:38 00:02:36 619 117 736
233 Ilga Ozolina 7409 DNB Servisa centrs 02:27:46 SB1 35 S42 +43:55 +43:55 00:02:09 703 142 845
234 Uģis Pauriņš 7475 Izturība 02:27:53 VB2 47 V192 +56:30 +39:47 00:03:27 618 88 706
235 Alberts Dambis 7273 Insalvo 02:28:05 VB1 140 V193 +56:42 +56:42 00:01:53 617 161 778
236 Juris Dombrovskis 7115 Rēzeknes novads 02:28:07 VB2 48 V194 +56:44 +40:00 00:02:26 617 124 741
237 Gita Vilensone 7363 VSK Noskrien Vāveres 02:28:16 SB1 36 S43 +44:26 +44:26 00:01:54 700 160 860
238 Ksenija Tihomirova 7413 02:28:33 SB1 37 S44 +44:42 +44:42 00:04:04 699 75 774
239 Agris Krumbergs 7033 Līkā kalna rambātāji 02:28:34 VB2 49 V195 +57:12 +40:28 00:03:03 615 100 715
240 Anuar Zhumabayev 7230 Accenture 02:28:43 VB1 141 V196 +57:20 +57:20 00:03:36 614 84 698
241 Artūrs Zīverts 7157 02:28:44 VB1 142 V197 +57:21 +57:21 00:02:29 614 122 736
242 Ilze Boldāne 7306 02:28:44 SB2 8 S45 +44:53 +22:34 00:02:57 698 104 802
243 Aigars Kļaviņš 7496 Laiks kā jūra 02:28:45 VB1 143 V198 +57:22 +57:22 00:03:07 614 97 711
244 Guntars Kukuļinskis 7043 Thunder Solutions 02:28:52 VB2 50 V199 +57:29 +40:46 00:02:45 614 110 724
245 Ilze Sermolīte 7451 Zemgales Ziņas 02:29:25 SB2 9 S46 +45:34 +23:15 00:02:21 695 130 825
246 Julija Mezenina 7398 02:29:43 SB1 38 S47 +45:52 +45:52 00:03:04 694 100 794
247 Jānis Zemītis 7147 KALNGALE 02:29:52 VB1 144 V200 +58:30 +58:30 00:02:30 610 121 731
248 Ieva Meiere 7089 OK Ziemeļkurzeme 02:30:12 SB2 10 S48 +46:21 +24:02 00:03:04 691 100 791
249 Regnārs Valciņš 7205 RL Grupa 02:30:14 VB2 51 V201 +58:51 +42:08 00:02:49 608 108 716
250 Andris Rozenbergs 7094 SAPŅU FRAGMENTI 02:30:18 VB1 145 V202 +58:55 +58:55 00:03:41 608 83 691
251 Sandijs Jekabsons 7099 02:30:25 VB1 146 V203 +59:02 +59:02 00:03:04 608 99 707
252 Jānis Gora 7285 02:30:28 VB1 147 V204 +59:05 +59:05 00:03:28 607 88 695
253 Kaspars Indrēvics 7200 02:30:31 VB1 148 V205 +59:08 +59:08 00:03:27 607 88 695
254 Gints Putniņš 7399 02:30:31 VB2 52 V206 +59:08 +42:24 00:01:43 607 176 783
255 Dāvis Baumanis 7264 02:30:39 VB1 149 V207 +59:16 +59:16 00:02:12 607 138 745
256 Iveta Šķiņķe 7097 Riga Runners 02:30:49 SB3 1 S49 +46:58 +00:00 00:03:01 689 101 790
257 Mārtiņš Freibergs 7188 VSK Noskrien 02:30:53 VB1 150 V208 +59:31 +59:31 00:02:32 606 120 726
258 Indulis Tilgass 7165 02:30:56 VB2 53 V209 +59:33 +42:50 00:02:38 605 115 720
259 Juris Misters 7487 02:30:58 VB1 151 V210 +59:35 +59:35 00:03:02 605 100 705
260 Ieva Tāle-Stangute 7227 Baldones skriešanas komanda 02:31:12 SB1 39 S50 +47:21 +47:21 00:02:51 687 107 794
261 Justine Undzena 17127 02:31:13 SB1 40 S51 +47:22 +47:22 00:03:15 687 94 781
262 Gunta Blūmiņa 7176 Virsotne/MARMOT 02:31:20 SB1 41 S52 +47:29 +47:29 00:01:22 686 223 909
263 Elīna Dzalbe 7385 Saldus Boksa klubs 02:31:51 SB1 42 S53 +48:00 +48:00 00:03:34 684 86 770
264 Gunta Reinicāne 7267 02:31:55 SB1 43 S54 +48:04 +48:04 00:02:35 684 118 802
265 Viesturs Grīnbergs 7252 Sanctimony 02:32:11 VB2 54 V211 +1:00:49 +44:05 00:03:24 600 89 689
266 Ilgonis Apfelbaums 7121 Maratona klubs 02:32:15 VB3 7 V212 +1:00:53 +30:27 00:03:13 600 94 694
267 Ēriks Ipatovs 7071 02:32:20 VB1 152 V213 +1:00:57 +1:00:57 00:03:24 600 89 689
268 Aļģirts Valužis 7433 Priekules veloklubs 02:32:44 VB2 56 V214 +1:01:21 +44:38 00:03:37 598 84 682
269 Vladimirs Misāns 7240 02:32:44 VB2 55 V215 +1:01:21 +44:38 00:03:08 598 97 695
270 Liene Gasiņa 7353 Swedbank 02:32:57 SB1 44 S55 +49:06 +49:06 00:03:40 679 83 762
271 Aldis Sjucillo 7173 Latvijas Finieris 02:33:05 VB2 57 V216 +1:01:42 +44:59 00:03:17 597 92 689
272 Dace Linde 7395 02:33:09 SB2 11 S56 +49:18 +26:58 00:03:29 678 88 766
273 Ansis Ķeņģis 7419 02:33:21 VB1 153 V217 +1:01:58 +1:01:58 00:02:05 596 145 741
274 Santa Birģele 7287 VSK Noskrien 02:33:21 SB1 45 S57 +49:30 +49:30 00:03:11 677 96 773
275 Monika Sarva 7384 02:33:43 SB1 46 S58 +49:53 +49:53 00:03:37 676 85 761
276 Vladislavs Petičonoks 7025 Olainfarm 02:34:21 VB1 154 V218 +1:02:59 +1:02:59 00:04:05 592 74 666
277 Arnis Pokšāns 7313 Abas kreisās kājas 02:34:24 VB2 58 V219 +1:03:01 +46:18 00:03:03 592 99 691
278 Māris Modriņš 7001 02:34:27 VB1 155 V220 +1:03:04 +1:03:04 00:03:28 592 88 680
279 Evita Biezmane 7259 H&S Solution 02:34:37 SB1 47 S59 +50:46 +50:46 00:03:37 672 85 757
280 Juris Čerpinskis 7042 02:34:42 VB1 156 V221 +1:03:19 +1:03:19 00:02:07 591 143 734
281 Svetlana Savanovica 7172 02:34:49 SB2 12 S60 +50:58 +28:39 00:02:59 671 102 773
282 Aigars Tohters 7180 SK Dzērvene II 02:34:58 VB1 157 V222 +1:03:35 +1:03:35 00:02:47 590 109 699
283 Kārlis Ertmanis 7325 BALTAIS 02:34:59 VB2 59 V223 +1:03:36 +46:53 00:03:30 590 87 677
284 Dace Pauriņa 7474 Izturība 02:35:19 SB2 13 S61 +51:28 +29:08 00:02:48 669 109 778
285 Maruta Eriņa 7210 Individ. 02:35:55 SB1 48 S62 +52:04 +52:04 00:03:18 666 93 759
286 Iveta Kalēja 17120 02:35:57 SB1 49 S63 +52:06 +52:06 00:03:34 666 86 752
287 Uldis Kuplais 7136 VSK Noskrien 02:36:00 VB2 60 V224 +1:04:37 +47:54 00:01:44 586 175 761
288 Jānis Bārda 7191 02:36:08 VB2 61 V225 +1:04:45 +48:02 00:02:35 585 117 702
289 Mārtiņš Puriņš 7059 02:36:24 VB1 158 V226 +1:05:01 +1:05:01 00:02:28 584 123 707
290 Marta Zumberga 7060 M&M 02:36:24 SB1 50 S64 +52:33 +52:33 00:03:03 664 100 764
291 Ilze Galviņa 7209 02:36:30 SB1 51 S65 +52:39 +52:39 00:03:13 664 95 759
292 Guntis Pucens 7286 SK Katrīna 02:36:52 VB3 8 V227 +1:05:29 +35:04 00:02:25 583 126 709
293 Artūrs Strēlnieks 7470 R2RS 02:36:55 VB1 159 V228 +1:05:32 +1:05:32 00:03:31 582 87 669
294 Solvita Pujāte 7208 SK Katrīna 02:37:01 SB1 52 S66 +53:10 +53:10 00:03:00 661 102 763
295 Gunita Kārkliņa 7276 Pauguru iekarotājas 02:37:05 SB1 53 S67 +53:14 +53:14 00:02:42 661 113 774
296 Andrejs Baltkājis 7489 02:37:08 VB2 63 V229 +1:05:45 +49:02 00:03:17 582 92 674
297 Arnis Kuzmanis 7085 AkmensDizains.lv 02:37:08 VB2 62 V230 +1:05:45 +49:02 00:04:03 582 75 657
298 Zanda Kārkliņa 7380 Baldones skriešanas komanda 02:37:29 SB2 14 S68 +53:39 +31:19 00:03:53 659 79 738
299 Ilona Balode 7260 Sirms Ronis un draugi 02:37:42 SB2 15 S69 +53:51 +31:32 00:03:25 659 89 748
300 Ērika Urtāne 7482 VANAGI 02:37:45 SB1 54 S70 +53:55 +53:55 00:02:45 658 111 769
301 Uldis Kondratovičs 7202 Virsotne/MARMOT 02:38:00 VB3 9 V231 +1:06:37 +36:12 00:03:06 578 98 676
302 Nauris Pļaviņš 7236 AkmensDizains.lv 02:38:06 VB1 160 V232 +1:06:43 +1:06:43 00:03:02 578 100 678
303 Anna Ozoliņa 7158 02:38:10 SB1 55 S71 +54:19 +54:19 00:04:02 657 76 733
304 Raivis Kirhners 7332 02:38:13 VB1 161 V233 +1:06:51 +1:06:51 00:04:19 578 70 648
305 Aldis Putniņš 7301 Matisons Runner’s Club 02:38:22 VB1 162 V234 +1:06:59 +1:06:59 00:02:53 577 105 682
306 Valdis Lepiksons 7392 Auseklis IK 02:38:37 VB2 64 V235 +1:07:14 +50:31 00:02:47 576 109 685
307 Dzintars Strads 7340 nothing.lv 02:38:52 VB3 10 V236 +1:07:29 +37:04 00:03:02 575 100 675
308 Iveta Brezinska 7405 02:39:10 SB1 56 S72 +55:20 +55:20 00:02:36 652 118 770
309 Agnese Katlapa 7239 Studenšu korporācija Imeria 02:39:20 SB1 57 S73 +55:29 +55:29 00:03:27 652 89 741
310 Anita Fišere 7391 Maratona klubs 02:40:21 SB2 16 S74 +56:30 +34:11 00:03:07 648 98 746
311 Vitālijs Poļetajevs 7397 DzSK Lokomotīve 02:40:22 VB1 163 V237 +1:08:59 +1:08:59 00:03:02 570 100 670
312 Eduards Alberts Vīksna 17126 02:40:26 VB1 164 V238 +1:09:03 +1:09:03 00:03:13 570 95 665
313 Ļubova Blaževiča 7457 Bioderma 02:40:36 SB1 58 S75 +56:45 +56:45 00:02:57 647 104 751
314 Matīss Vaivods 7347 02:40:39 VB1 165 V239 +1:09:16 +1:09:16 00:03:26 569 89 658
315 Andris Lanka 7054 02:40:48 VB2 65 V240 +1:09:25 +52:41 00:03:02 568 100 668
316 Inga Jurčinska 7070 OptiO 02:40:49 SB1 59 S76 +56:58 +56:58 00:03:21 646 91 737
317 Uģis Bērziņš 7151 Rūgstošo Nedrīkst 02:40:52 VB1 166 V241 +1:09:29 +1:09:29 00:02:15 568 135 703
318 Māra Pucena 7090 02:40:56 SB1 60 S77 +57:06 +57:06 00:02:58 645 103 748
319 Kaspars Burka 7229 SICKOMODE 02:41:05 VB1 167 V242 +1:09:42 +1:09:42 00:03:35 567 85 652
320 Indars Melzobs 7169 Mārupes bolti 02:41:15 VB2 66 V243 +1:09:52 +53:09 00:02:51 567 106 673
321 Dace Ancāne 7465 Engures sportam I Sporta Patriots 02:41:26 SB1 61 S78 +57:35 +57:35 00:03:20 643 92 735
322 Natalija Zeņina 7354 02:41:26 SB2 17 S79 +57:35 +35:16 00:02:58 643 103 746
323 Elīna Ozoliņa 7335 Matisons Runner's Club 02:41:28 SB1 62 S80 +57:37 +57:37 00:03:18 643 93 736
324 Gunta Brazauska 7046 02:41:32 SB1 63 S81 +57:41 +57:41 00:03:48 643 81 724
325 Edgars Rozenbahs 7049 02:41:43 VB3 11 V244 +1:10:20 +39:55 00:03:51 565 79 644
326 Andris Zībergs 7265 Cepu Cepu 02:41:59 VB2 67 V245 +1:10:36 +53:52 00:02:24 564 126 690
327 Aivars Lapa 7355 Autostarts.lv 02:42:12 VB2 68 V246 +1:10:49 +54:06 00:02:47 563 109 672
328 Egnārs Gudriķis 7498 Drīz būs 02:42:43 VB2 69 V247 +1:11:20 +54:37 00:03:14 562 94 656
329 Ilmārs Jānis Blūzmanis 7319 02:42:52 VB1 168 V248 +1:11:29 +1:11:29 00:02:52 561 106 667
330 Artūrs Žeibe 7146 Run for Fun 02:43:04 VB1 169 V249 +1:11:41 +1:11:41 00:01:32 560 197 757
331 Valentīna Romanova 7148 Run for Fun 02:43:21 SB1 64 S82 +59:30 +59:30 00:03:16 636 94 730
332 Sandra Vesere 7463 02:43:25 SB1 65 S83 +59:34 +59:34 00:03:08 635 97 732
333 Rolands Štrehers 7237 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā 02:43:26 VB1 170 V250 +1:12:04 +1:12:04 00:01:47 559 170 729
334 Jānis Vizulis 7307 02:43:27 VB2 70 V251 +1:12:04 +55:21 00:01:25 559 214 773
335 Iveta Leja 7382 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā 02:43:27 SB2 18 S84 +59:36 +37:17 00:03:01 635 101 736
336 Andris Bērziņš 7163 02:43:38 VB2 71 V252 +1:12:15 +55:31 00:03:20 559 91 650
337 Alvis Lepiksons 7390 Auseklis IK 02:43:42 VB2 72 V253 +1:12:19 +55:36 00:03:04 558 99 657
338 Svetlana Šanceva 7491 Musliks 02:43:49 SB1 66 S85 +59:58 +59:58 00:02:11 634 140 774
339 Agris Samcovs 7492 Musliks 02:43:49 VB2 73 V254 +1:12:26 +55:43 00:02:11 558 139 697
340 Raimonds Eglītis 7093 E|S Running 02:43:49 VB1 171 V255 +1:12:26 +1:12:26 00:02:20 558 130 688
341 Vineta Skrastiņa 7387 Noskrien Cēsis 02:44:08 SB2 19 S86 +1:00:17 +37:58 00:03:24 633 90 723
342 Karlīna Engere 7295 Latvijas Universitātes Medicīnas fakultāte 02:44:24 SB1 68 S87 +1:00:33 +1:00:33 00:02:55 632 105 737
343 Lelde Pētersone 7296 02:44:24 SB1 67 S88 +1:00:33 +1:00:33 00:02:55 632 105 737
344 Jekabs Vinciuns 7048 02:44:31 VB1 172 V256 +1:13:08 +1:13:08 00:03:15 555 93 648
345 Dainis Kronbergs 7063 TUKUMS 02:44:54 VB2 74 V257 +1:13:31 +56:47 00:02:40 554 114 668
346 Anna Voronova 7130 Pskov 02:44:56 SB1 69 S89 +1:01:05 +1:01:05 00:03:13 630 95 725
347 Dace Vilgerte 7366 DPD LATVIJA 02:45:19 SB2 20 S90 +1:01:28 +39:08 00:03:56 628 78 706
348 Kristīne Antužāne 7281 02:45:38 SB1 70 S91 +1:01:47 +1:01:47 00:03:28 627 88 715
349 Iuliia Filippovich 7144 02:45:40 SB1 71 S92 +1:01:49 +1:01:49 00:03:59 627 77 704
350 Jānis Kaibe 7018 Kocēnu novads 1 02:45:54 VB1 173 V258 +1:14:31 +1:14:31 00:04:24 551 69 620
351 Vladimirs Isajevs 7389 02:45:56 VB2 75 V259 +1:14:33 +57:50 00:03:40 551 83 634
352 Evija Kļave 7242 Jaunmārupe skrien! 02:46:16 SB2 21 S93 +1:02:25 +40:05 00:03:44 625 82 707
353 Dana Timma 7477 02:46:26 SB1 73 S94 +1:02:35 +1:02:35 00:03:02 624 101 725
354 Renāte Balana 7027 Latvijas Finieris 02:46:26 SB1 72 S95 +1:02:35 +1:02:35 00:02:44 624 112 736
355 Elvita Alksne 7447 ZVOC 02:46:34 SB1 74 S96 +1:02:43 +1:02:43 00:03:39 623 84 707
356 Randa Misāne 7406 02:46:49 SB1 75 S97 +1:02:58 +1:02:58 00:03:13 623 95 718
357 Liene Labsvīra 7211 Siguldas marstona klubs 02:47:20 SB1 76 S98 +1:03:29 +1:03:29 00:03:08 621 98 719
358 Mārtiņš Pakulis 7278 EY 02:47:54 VB1 174 V260 +1:16:31 +1:16:31 00:03:19 544 92 636
359 Ilze Baumane 7466 02:48:48 SB2 22 S99 +1:04:57 +42:38 00:03:21 615 91 706
360 Estere Brokāne 7455 Bioderma 02:49:03 SB1 77 S100 +1:05:12 +1:05:12 00:04:08 614 74 688
361 Anita Galašina 7488 Global Fitness 02:49:06 SB1 78 S101 +1:05:16 +1:05:16 00:03:45 614 81 695
362 Kārlis Birģelis 17115 02:49:16 VB2 76 V261 +1:17:54 +1:01:10 00:03:27 540 88 628
363 Anda Daubure 7062 SocialGuruLab 02:50:16 SB2 23 S102 +1:06:25 +44:05 00:03:04 610 100 710
364 Jānis Labsvīrs 7344 Siguldas maratona klubs 02:50:42 VB2 77 V262 +1:19:19 +1:02:36 00:02:48 535 108 643
365 Kristīne Slaidiņa 7439 Baldones skriešanas komanda 02:50:45 SB1 79 S103 +1:06:54 +1:06:54 00:04:00 608 77 685
366 Arnis Leikarts 7203 02:50:59 VB2 78 V263 +1:19:36 +1:02:53 00:04:28 534 68 602
367 Didzis Šapkus 7253 02:51:24 VB1 175 V264 +1:20:01 +1:20:01 00:03:07 533 97 630
368 Andrejs Semjonovs 17112 The House 02:51:25 VB1 176 V265 +1:20:02 +1:20:02 00:04:04 533 75 608
369 Egija Biete 7415 BALTAIS 02:51:32 SB1 80 S104 +1:07:41 +1:07:41 00:03:45 605 82 687
370 Ieva Jaudzeme 7456 Bioderma 02:52:01 SB2 24 S105 +1:08:10 +45:51 00:04:42 604 65 669
371 Ilze Stukule 7299 SK Katrīna/Kuldīga 02:52:12 SB3 2 S106 +1:08:21 +21:23 00:04:01 603 76 679
372 Aivars Ābols 7111 MADONA 02:52:51 VB3 12 V266 +1:21:28 +51:03 00:03:24 529 89 618
373 Lita Briede 7311 SK Katrīna 02:53:02 SB2 25 S107 +1:09:12 +46:52 00:03:15 600 94 694
374 Ieva Baldiņa-Brūklīte 7009 02:53:40 SB1 81 S108 +1:09:49 +1:09:49 00:03:16 598 93 691
375 Jānis Sliece 7453 Luminor 02:53:44 VB1 177 V267 +1:22:21 +1:22:21 00:02:36 526 117 643
376 Renāte Rusecka-Krūze 7183 02:54:00 SB2 26 S109 +1:10:09 +47:50 00:03:09 597 97 694
377 Guntis Strautiņš 7123 Maratona klubs 02:54:06 VB1 178 V268 +1:22:43 +1:22:43 00:02:41 525 113 638
378 Inese Nudiena 7118 VFK Staldzene 02:54:38 SB1 82 S110 +1:10:47 +1:10:47 00:03:43 595 82 677
379 Elīna Tolokonceva 7194 VSK Noskrien 02:54:59 SB1 83 S111 +1:11:08 +1:11:08 00:03:26 593 89 682
380 Jevgenijs Sološičs 7440 Accenture 02:55:01 VB1 179 V269 +1:23:38 +1:23:38 00:03:37 522 84 606
381 Aivars Bergmanis 7119 VSK Noskrien 02:55:47 VB2 79 V270 +1:24:24 +1:07:41 00:05:37 520 54 574
382 Jūlija Kuzņecova 7098 02:55:48 SB2 27 S112 +1:11:57 +49:38 00:04:20 591 71 662
383 Evita Bērziņa 7088 02:55:58 SB2 28 S113 +1:12:07 +49:48 00:03:29 590 88 678
384 Dainis Driņķis 7102 DzSK Lokomotīve 02:55:58 VB2 80 V271 +1:24:35 +1:07:52 00:05:13 519 58 577
385 Līga Neilande 7404 02:56:00 SB1 84 S114 +1:12:10 +1:12:10 00:04:20 590 71 661
386 Agnese Kundziņa 7195 02:56:08 SB1 85 S115 +1:12:18 +1:12:18 00:03:54 590 78 668
387 Pavels Kirilovskis 7262 Zoorbagan 02:56:08 VB2 81 V272 +1:24:45 +1:08:02 00:03:45 519 81 600
388 Guntis Jēkabsons 7002 02:56:10 VB1 180 V273 +1:24:48 +1:24:48 00:03:17 519 92 611
389 Zemgus Eglītis 7206 02:56:21 VB1 181 V274 +1:24:58 +1:24:58 00:02:54 518 105 623
390 Konstantin Praksin 7449 02:56:54 VB2 82 V275 +1:25:31 +1:08:47 00:03:05 517 98 615
391 Inese Brence 7124 VSK Noskrien 02:56:56 SB2 29 S116 +1:13:05 +50:46 00:03:44 587 82 669
392 Gatis Kriuliņš 7072 02:56:57 VB2 83 V276 +1:25:34 +1:08:50 00:02:57 516 103 619
393 Lauma Rudzīte 7189 Venden/Maratona klubs 02:57:06 SB1 86 S117 +1:13:15 +1:13:15 00:03:43 586 82 668
394 Ilze Zvīdriņa 7235 02:57:22 SB1 87 S118 +1:13:31 +1:13:31 00:03:06 585 99 684
395 Vita Vecvanaga 7013 02:57:58 SB2 30 S119 +1:14:08 +51:48 00:04:33 584 67 651
396 Inese Leinasare 7312 02:58:23 SB2 31 S120 +1:14:32 +52:12 00:04:19 582 71 653
397 Dina Zūdiņa 17121 02:58:44 SB2 32 S121 +1:14:54 +52:34 00:04:14 581 72 653
398 Ivars Kore 7019 02:59:17 VB2 84 V277 +1:27:54 +1:11:11 00:03:58 510 76 586
399 Kristīna Kurma 17124 02:59:25 SB1 88 S122 +1:15:34 +1:15:34 00:03:01 579 101 680
400 Jānis Onzuls 7109 Maratona klubs 02:59:51 VB3 13 V278 +1:28:28 +58:03 00:05:14 508 58 566
401 Aleksis Orlovs 7246 03:00:06 VB2 85 V279 +1:28:43 +1:11:59 00:04:22 507 70 577
402 Daniels Grasmanis 7478 03:00:11 VB1 182 V280 +1:28:48 +1:28:48 00:03:22 507 90 597
403 Artūrs Dukaļskis 7159 PROskrīņ 03:00:14 VB1 183 V281 +1:28:51 +1:28:51 00:04:21 507 70 577
404 Sintija Usāne 7160 PROskrīņ 03:00:14 SB1 89 S123 +1:16:23 +1:16:23 00:04:22 576 70 646
405 Gunārs Grundštoks 7292 VSK Noskrien 03:00:54 VB1 184 V282 +1:29:31 +1:29:31 00:02:21 505 129 634
406 Laura Vilka 7308 03:00:54 SB1 90 S124 +1:17:04 +1:17:04 00:04:16 574 72 646
407 Ieva Meijere 7055 03:01:14 SB1 91 S125 +1:17:23 +1:17:23 00:04:09 573 74 647
408 Līva Rudzīte 7026 Par to kedu 03:01:39 SB1 92 S126 +1:17:48 +1:17:48 00:03:31 572 87 659
409 Sandris Krūmiņš 7346 MRC/Maratona klubs Ventspils 03:01:49 VB2 86 V283 +1:30:26 +1:13:42 00:03:51 503 79 582
410 Mārtiņš Krams-Keirāns 7326 #erglisunpiekuns 03:01:57 VB1 185 V284 +1:30:35 +1:30:35 00:02:27 502 124 626
411 Evita Ozola 7086 Bauska 03:02:04 SB2 33 S127 +1:18:13 +55:54 00:03:39 570 84 654
412 Maksims Birjuļins 7500 Luminor 03:02:21 VB2 87 V285 +1:30:58 +1:14:15 00:04:01 501 76 577
413 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna 7065 Vsk Noskrien 03:02:26 SB2 34 S128 +1:18:35 +56:15 00:03:06 569 99 668
414 Andrejs Smuļko 7403 03:02:55 VB1 186 V286 +1:31:32 +1:31:32 00:03:46 500 81 581
415 Anna Tsaregorodtseva 7350 03:03:10 SB1 93 S129 +1:19:20 +1:19:20 00:03:31 567 87 654
416 Gunita Butāne 7037 Zemgales Ziņas 03:03:11 SB2 35 S130 +1:19:20 +57:00 00:04:27 567 69 636
417 Deniss Rostkovskis 7074 03:04:04 VB1 187 V287 +1:32:41 +1:32:41 00:03:37 496 84 580
418 Solveiga Urnikyte 7217 Trail Kursiu Nerija 03:04:09 SB2 36 S131 +1:20:18 +57:58 00:03:37 564 85 649
419 Imants Tiesnieks 7410 03:04:35 VB2 88 V288 +1:33:12 +1:16:29 00:03:54 495 78 573
420 Inga Ziediņa 7338 Maratona klubs 03:04:47 SB2 37 S132 +1:20:57 +58:37 00:03:11 562 96 658
421 Māra Laube 7309 03:05:13 SB1 94 S133 +1:21:22 +1:21:22 00:03:11 561 96 657
422 Jānis Laube 7310 03:05:13 VB1 188 V289 +1:33:50 +1:33:50 00:03:11 493 96 589
423 Inese Neilande 7429 Kača liek skriet! 03:06:04 SB2 38 S134 +1:22:13 +59:53 00:04:24 558 69 627
424 Artis Janeks 7023 Nūjo ar vēju 03:06:15 VB2 89 V290 +1:34:52 +1:18:08 00:02:48 491 108 599
425 Valters Alliks 7324 03:06:18 VB1 189 V291 +1:34:55 +1:34:55 00:01:58 491 154 645
426 Laura Egle 7499 03:07:28 SB1 95 S135 +1:23:37 +1:23:37 00:03:35 554 86 640
427 Liene Sālījuma 7454 Luminor 03:07:32 SB1 96 S136 +1:23:41 +1:23:41 00:04:37 554 66 620
428 Armands Jelinskis 7184 03:07:35 VB1 190 V292 +1:36:12 +1:36:12 00:03:43 487 82 569
429 Valērija Fedotova 7196 03:07:48 SB1 97 S137 +1:23:57 +1:23:57 00:04:23 553 70 623
430 Inga Zūdiņa 7101 03:08:00 SB2 39 S138 +1:24:09 +1:01:49 00:05:05 552 60 612
431 Sintija Berga-Grinfelde 7116 Nūjo vesels 03:09:12 SB2 40 S139 +1:25:21 +1:03:01 00:02:28 549 124 673
432 Ivo Vaicis 7348 Laiks kā jūra 03:10:22 VB1 191 V293 +1:38:59 +1:38:59 00:03:58 480 77 557
433 Beāte Kampare 7327 03:10:36 SB1 98 S140 +1:26:45 +1:26:45 00:04:16 545 72 617
434 Madara Kukaine 7368 VENDEN 03:10:38 SB1 99 S141 +1:26:48 +1:26:48 00:03:53 545 79 624
435 Zanda Strazdiņa 7077 STRAZDIŅI 03:11:37 SB1 100 S142 +1:27:46 +1:27:46 00:03:43 542 82 624
436 Māris Strazdiņš 7079 STRAZDIŅI 03:11:37 VB2 90 V294 +1:40:15 +1:23:31 00:03:08 477 97 574
437 Andrejs Paisums 7486 Korneti 03:11:59 VB1 192 V295 +1:40:36 +1:40:36 00:03:31 476 86 562
438 Viesturs Tohvs 17122 03:13:45 VB2 91 V296 +1:42:22 +1:25:39 00:03:26 472 89 561
439 Lauma Lieksne 7117 Jaunmārupe skrien! 03:13:55 SB2 41 S143 +1:30:04 +1:07:45 00:04:02 536 76 612
440 Gunta Ērgle-Lāce 7029 DUNKAS 03:13:59 SB1 101 S144 +1:30:09 +1:30:09 00:04:14 535 72 607
441 Kristīne Leja 7150 03:14:36 SB1 102 S145 +1:30:45 +1:30:45 00:03:51 534 79 613
442 Krista Bome 7370 SPORTLAND 03:14:42 SB1 103 S146 +1:30:51 +1:30:51 00:03:53 533 79 612
443 Egija Gulbinska 7051 03:14:44 SB1 104 S147 +1:30:53 +1:30:53 00:03:42 533 83 616
444 Lauma Muceniece 7315 03:14:54 SB1 105 S148 +1:31:03 +1:31:03 00:03:04 533 100 633
445 Georgs Lazdāns 7318 03:16:00 VB1 193 V297 +1:44:37 +1:44:37 00:03:03 466 100 566
446 Arvydas Gintauskas 7004 Trail Kuršių Nerija, Lithuania 03:17:51 VB1 194 V298 +1:46:28 +1:46:28 00:03:55 462 78 540
447 Anda Cielava 7386 Olainfarm 03:17:56 SB1 106 S149 +1:34:05 +1:34:05 00:05:04 525 60 585
448 Jānis Birģelis 7371 03:18:10 VB2 92 V299 +1:46:47 +1:30:04 00:04:12 461 72 533
449 Benita Ločmele 7112 Nūjo ar vēju 03:18:48 SB3 3 S150 +1:34:57 +47:59 00:03:35 522 85 607
450 Jānis Laganovskis 7360 VSK Noskrien 03:21:21 VB1 195 V300 +1:49:58 +1:49:58 00:02:46 454 110 564
451 Darya Skakouskaya 7228 SICKOMODE 03:22:13 SB1 107 S151 +1:38:22 +1:38:22 00:04:16 514 72 586
452 Dzintars Laganovskis 7068 Lēdmane 03:23:10 VB2 93 V301 +1:51:47 +1:35:04 00:03:16 450 93 543
453 Kristīne Kuka 7082 Lēdmane 03:23:10 SB2 42 S152 +1:39:19 +1:17:00 00:03:15 511 94 605
454 Mārtiņš Angers 7418 Palīdzēsim.lv 03:23:55 VB1 196 V302 +1:52:32 +1:52:32 00:03:29 448 87 535
455 Dace Skrastiņa 7420 LMT 03:24:26 SB2 43 S153 +1:40:35 +1:18:16 00:04:38 508 66 574
456 Līga Kokoreviča 7223 03:24:31 SB1 108 S154 +1:40:40 +1:40:40 00:04:11 508 73 581
457 Māris Ansons-Jansons 7361 VSK Noskrien 03:24:38 VB1 197 V303 +1:53:15 +1:53:15 00:04:53 447 62 509
458 Kristaps Caune 7041 03:24:46 VB1 198 V304 +1:53:24 +1:53:24 00:03:22 446 90 536
459 Juta Buklovska 7040 03:24:47 SB1 109 S155 +1:40:56 +1:40:56 00:03:22 507 91 598
460 Ilze Tālmane 7495 Maratona Klubs 03:26:17 SB2 44 S156 +1:42:26 +1:20:07 00:03:37 503 85 588
461 Marius Kazlauskas 7182 Kauno BMK 03:29:27 VB1 199 V305 +1:58:04 +1:58:04 00:03:16 436 93 529
462 Aida Graudiņa 7012 03:31:15 SB2 45 S157 +1:47:24 +1:25:05 00:03:12 492 96 588
463 Aleksandrs Naumenko 7356 Gausā Jūdze 03:38:12 VB3 14 V306 +2:06:49 +1:36:24 00:03:23 419 90 509
464 Kristīna Ceika 7441 Nūjo ar vēju! 03:38:42 SB1 110 S158 +1:54:51 +1:54:51 00:02:58 475 103 578
465 Sintija Liepiņa 7294 03:39:45 SB1 111 S159 +1:55:55 +1:55:55 00:04:09 473 74 547
466 Andis Matrevics 7134 MATRIX 03:41:17 VB2 94 V307 +2:09:55 +1:53:11 00:03:51 413 79 492
467 Gunta Ozoliņa 7016 03:42:44 SB2 46 S160 +1:58:53 +1:36:34 00:03:38 466 84 550
468 Olga Mikulova 7110 Maratona klubs 03:44:26 SB1 112 S161 +2:00:35 +2:00:35 00:04:40 463 66 529
469 Lelde Spriņģe 7357 03:45:32 SB1 113 S162 +2:01:41 +2:01:41 00:06:22 460 48 508
470 Ruta Dīce 7272 Gausā Jūdze 03:50:07 SB3 4 S163 +2:06:16 +1:19:18 00:04:09 451 74 525
471 Uldis Dīcis 7275 Gausā Jūdze 03:50:07 VB3 15 V308 +2:18:44 +1:48:19 00:04:09 397 73 470
472 Eva Matīsa 7469 Ātrās ļipas 03:53:10 SB1 114 S164 +2:09:19 +2:09:19 00:05:06 445 60 505
473 Normunds Šibeiks 7126 Nūjo priekam 04:06:50 VB3 16 V309 +2:35:28 +2:05:02 00:03:17 370 93 463
474 Marita Ozoliņa 7462 Nūjo priekam 04:06:51 SB1 115 S165 +2:23:00 +2:23:00 00:04:12 421 73 494
475 Santa Logina 7297 Zemgales Ziņas 04:12:03 SB1 116 S166 +2:28:12 +2:28:12 00:03:47 412 81 493
476 Gints Lūsis 17116 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV DSQ
477 Mārtiņš Skujenieks 7135 DSQ
478 Didzis Glušņevs 7305 Rieksti DSQ
479 Valdis Grudulis 7314 DSQ