MEKLĒT
 
SKOLU ČEMPIONĀTS skrējiena rezultāti
LVM čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem - OFICIĀLAIS RANGS
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1. Engures vidusskola 117
2. Jelgavas 4. vidusskola 85
3. Bauskas sākumskola 53
4. Smārdes pamatskola 46
5. Mežinieku pamatskola 37
6. Aizputes vidusskola 29
7. Rīgas 41. vidusskola 23
8. Aizupes pamatskola 21
9. Priekules vidusskola 19
10. Tukuma 2. pamatskola 17
Visstiprākās komandas
Vieta Komanda Punkti
1. Siguldas sporta skola 3963
2. Firma L4/Bogdanovu ģimene 3760
3. AQUATICS 3680
4. SK,,Lejasciems" 3656
5. Kocēnu sporta skola 3575
6. FK Bandava/Priekules novads 3565
7. Engures vidusskola 3378
8. Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 3362
9. Jelgavas 4.vidusskola 3306
10. Smārde 3267
Ātrākās skolas (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Skola Vidējais punktu skaits
1. Madonas pilsētas 1. vidusskola 845.1667 (6)
2. Lejasciema vidusskola 778.9375 (16)
3. Dobeles Valsts ģimnāzija 761.6667 (6)
4. Ādažu vidusskola 736.5833 (12)
5. Tukuma Raiņa ģimnāzija 726.5000 (6)
6. Piltenes vidusskola 720.1818 (11)
7. Virgas pamatskola 705.1000 (10)
8. Priekules vidusskola 702.5263 (19)
9. Mārupes vidusskola 702.2000 (10)
10. Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 694.8571 (7)
Visvairāk pārstāvētie sporta klubi
Vieta Klubs Dalībnieku skaits
1. Engures vidusskola 114
2. Bauskas sākumskola 48
3. Smārde 46
4. Mežinieku psk./#AWARDskrien 36
5. FK Bandava/Priekules novads 35
6. Sporta klubs "Vēsma" 32
7. Kocēnu sporta skola 26
8. Liepājas rajona sporta skola 22
9. Aizupes pamatskola 20
10. AQUATICS 18
Ātrākie sporta klubi (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Klubs Vidējais punktu skaits
1. Siguldas sporta skola 809.0714 (14)
2. SK,,Lejasciems" 778.9375 (16)
3. Firma L4/Bogdanovu ģimene 740.1429 (7)
4. FK Bandava/Priekules novads 693.5143 (35)
5. Jelgavas 4.vidusskola 685.9286 (14)
6. AQUATICS 660.3333 (18)
7. Kocēnu sporta skola 638.3462 (26)
8. Smārde 638.2609 (46)
9. Liepājas rajona sporta skola 617.8636 (22)
10. Aizupes pamatskola 602.9000 (20)
Ātrākie skolēni
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Niks Zauls 1493 U20V /Limbaži Skrien 00:21:44
2 Ralfs Roga 2072 U18V Ventspils Valsts 1. ģimnāzija/Matison’s runners club 00:22:06
3 Emīls Kravalis 1021 U18V Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas sporta skola 00:22:30
4 Mārtiņš Petrovs 1255 U20V Cēsu Pilsētas vidusskola/- 00:22:52
5 Roberts Zeiburliņš 1953 U16V Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:22:53
6 Lauris Kaparkalējs 2058 U18V Madonas Valsts ģimnāzija/Madonas BJSS 00:23:14
7 Kristers Kalašņikovs 1383 U16V Pastendes pamatskola/Talsu biatlonisti 00:23:36
8 Emīls Matiass Reinfelds 1617 U14V Rīgas 69. vidusskola 00:23:37
9 Kristaps Dūzis 1117 U16V Dobeles Valsts ģimnāzija/AQUATICS 00:23:45
10 Lukass Pušņins 1860 U14V Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta Skola 00:24:04
Ātrākās skolnieces
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Viktorija Bogdanova 1282 U14S Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:25:22
2 Izabella Bogdanova 1283 U16S Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:25:24
3 Stella Paltiņa 1399 U12S Cēsu 2. pamatskola/Sporta klubs Ašais 00:25:26
4 Estere Volfa 1140 U16S Cēsu Valsts ģimnāzija/Anželas Brices slēpošanas un biatlona klubs 00:25:38
5 Anete Ozoliņa 2037 U12S Jaunmārupes pamatskola 00:25:42
6 Beate Jansone 1106 U12S Dobeles 1. vidusskola/AQUATICS 00:26:28
7 Līva Šahno 1627 U18S Madonas Valsts ģimnāzija 00:26:30
8 Karīna Krauze 11174 U16S Mārupes vidusskola 00:26:36
9 Emīlija Upmale 1470 U18S Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:26:55
10 Megija Vinberga 1354 U18S Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:26:56
U10V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Leo Bilāns 1452 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:27:00 +00:00 1000
2 Ansis Kristofers Pāvils 1990 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:30:25 +03:25 888
3 Kristiāns Meiers 11134 Penkules pamatskola 00:31:11 +04:11 866
4 Aigars Ramanis 11105 Bauskas sākumskola 00:31:17 +04:18 863
5 Mārtiņš Rasnačs 1710 Tukuma 2. pamatskola/BS Tukums 00:32:22 +05:22 834
6 Dāvis Bartuševics 1632 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:32:33 +05:33 830
7 Tomass Stūrnieks 1765 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:33:03 +06:03 817
8 Reinis Stūris 1590 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:33:04 +06:04 817
9 Kristians Baumanis 1843 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:33:08 +06:08 815
10 Sandris Salna 1161 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:33:59 +06:59 794
11 Kristers Salna 1164 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:34:23 +07:23 785
12 Ritvars Gailis 1318 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:34:51 +07:51 775
13 Ričards Gabriels Deribo 1474 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 00:35:15 +08:15 766
14 Kārlis Gedrovičs 1258 Jaunmārupes pamatskola 00:35:17 +08:17 765
15 Daniels Stablinieks 1554 Jelgavas 4. sākumskola/2c 00:35:45 +08:45 755
16 Olivers Zvaigzne 1371 Cēsu Pilsētas vidusskola 00:35:47 +08:47 755
17 Artūrs Solovjovs 1522 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:36:15 +09:16 745
18 Aleksis Bogdanovs 1280 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:36:28 +09:29 740
19 Everts Precinieks 1672 Zaķumuižas pamatskola 00:37:00 +10:00 730
20 Reinis Eglītis 1723 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:37:32 +10:32 719
21 Toms Joja 1536 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:37:36 +10:37 718
22 Renārs Kalniņš 1064 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:37:42 +10:42 716
23 Dāvis Adrians Markovs 1850 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:37:46 +10:46 715
24 Kristians Daniels Prūsāns 1379 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:38:23 +11:23 703
25 Jānis Urga 1387 Dobeles 1. vidusskola 00:39:20 +12:20 686
26 Gustavs Barovskis 11159 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:39:54 +12:54 677
27 Emīls Zariņš 1504 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:40:11 +13:12 672
28 Kristians Bumbļausks 1985 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:40:29 +13:29 667
29 Marks Ēltamms 1896 Smārdes pamatskola/Smārde 00:40:53 +13:54 660
30 Edvards Cimermanis 1366 Āgenskalna sākumskola/ONE4EVENT 00:41:07 +14:07 657
31 Rihards Gūtmanis 1984 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:41:09 +14:09 656
32 Miķelis Salmiņš 1051 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:41:25 +14:25 652
33 Kristaps Ķikulis 1097 Jelgavas 4. sākumskola 00:42:17 +15:18 638
34 Daniels Dolgovs 1112 Dobeles 1. vidusskola/AQUATICS 00:42:40 +15:40 633
35 Haralds Sametis 1206 Iļģuciema vidusskola 00:42:40 +15:40 633
36 Henrijs Ļisovs 1920 Smārdes pamatskola/Smārde 00:42:42 +15:42 632
37 Klāvs Vītiņš 2030 Pamatskola "Rīdze"/Klinšu ērgļi 00:42:53 +15:53 630
38 Pauls Putnāns 11099 Brocēnu vidusskola/Engures Sportam / Sporta patriots 00:43:00 +16:00 628
39 Patriks Buliņš 1157 Rīgas Valda Zālīša sākumskola/Zemgales Ziņas 00:44:17 +17:17 610
40 Alekss Kalašņikovs 2087 Pastendes pamatskola/Talsu biatlonisti 00:44:46 +17:46 603
41 Marats Ņikonovs 1376 Pastendes pamatskola/Talsu biatlonisti 00:44:47 +17:47 603
42 Justs Liekmanis 1656 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:44:51 +17:51 602
43 Kristians Kaušelis 1402 Carnikavas pamatskola 00:45:05 +18:05 599
44 Maksims Barkovs 1772 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:45:40 +18:40 591
45 Sigurds Konošonoks 1735 Limbažu sākumskola/Limbaži SKRIEN 00:45:46 +18:46 590
46 Kristers Krūmiņš 1256 Ādažu vidusskola/Magnolijas Zieds 00:45:53 +18:54 588
47 Kristians Kopiņš 1713 Tukuma 2. pamatskola/BS Tukums 00:46:02 +19:02 587
48 Kristaps Vizbulis 11166 Iecavas vidusskola 00:46:02 +19:02 587
49 Roberts Rozītis 11165 Jelgavas 4. vidusskola/Latvijas Mežsaimnieks 00:46:04 +19:04 586
50 Raimonds Saklaurs 1148 Ādažu vidusskola 00:46:37 +19:37 579
51 Kārlis Elvis Misa 1709 Tukuma 2. vidusskola 00:46:43 +19:43 578
52 Rihards Nevlans 1382 Jelgavas 4. vidusskola 00:47:04 +20:04 574
53 Kristers Ernests Riekstiņš 1381 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 00:47:16 +20:16 571
54 Andrejs Krūzēns 1654 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:47:31 +20:31 568
55 Renārs Roga 1568 Jelgavas 4. vidusskola 00:47:34 +20:34 568
56 Arnolds Miezis 1298 Aizkraukles novada vidusskola/Mieži 00:47:36 +20:36 567
57 Adrians Ralfs Krauklis 1491 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola/DARU 00:47:48 +20:48 565
58 Juris Dauburs 11132 Carnikavas pamatskola/SocialGuruLab 00:47:55 +20:55 563
59 Klāvs Liepiņš 1674 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:48:00 +21:00 563
60 Alens Freibergs 1693 Jelgavas 4. vidusskola 00:48:38 +21:38 555
61 Olivers Frolovs 1185 Āgenskalna sākumskola 00:48:51 +21:52 553
62 Rihards Roga 1569 Jelgavas 4. vidusskola/ReReReRiRa 00:49:08 +22:08 550
63 Rimands Valdmanis 1989 Krotes Kronvalda Ata pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:49:09 +22:09 549
64 Tomass Kanonovičs 11101 Jelgavas 4. vidusskola/1.c 00:49:36 +22:36 544
65 Renārs Kanonovičs 11173 Jelgavas 4. vidusskola/1.c 00:49:36 +22:36 544
66 Aleksis Adumāns 11181 Rīgas 6. vidusskola 00:49:58 +22:59 540
67 Normunds Isakovs 1942 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola/Lynxdojo 00:50:06 +23:06 539
68 Kristers Letiņš 11157 Rīgas Jāņa Poruka vidusskola 00:50:08 +23:08 539
69 Tomass Volodjkins 1795 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:50:56 +23:56 530
70 Miks Buks 1871 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:51:32 +24:32 524
71 Roberts Kāpostiņš 1872 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:51:32 +24:32 524
72 Gustavs Gipslis 1748 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:51:40 +24:41 523
73 Roberts Talle 1335 Jelgavas 4. vidusskola 00:51:49 +24:49 521
74 Kārlis Kalējs 1862 Rīgas Hanzas vidusskola/Baltais 00:51:56 +24:56 520
75 Kārlis Paikens 1121 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/DOMDARIS 00:52:21 +25:21 516
76 Jānis Bērziņš 1878 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:52:43 +25:44 512
77 Bruno Ralfs Strīgelis 1716 Tukuma 2. pamatskola/BS Tukums 00:53:01 +26:01 509
78 Raivo Rosts 1828 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:53:08 +26:08 508
79 Elvis Strauts 1180 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:53:28 +26:28 505
80 Roberts Voitkovs 1939 Jūrmalas sākumskola "Atvase"/Kauguri 00:53:33 +26:33 504
81 Dāvids Ševčenko    1303 Liepājas Centra sākumskola/Olainfarm 00:53:39 +26:39 503
82 Artūrs Zunda 11090 Iļģuciema vidusskola 00:54:20 +27:20 497
83 Mariss Barkovs 1750 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:54:24 +27:24 496
84 Jēkabs Malzubris 11152 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zubru Trieciens 00:55:22 +28:22 488
85 Klāvs Kalašinskis 1082 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 00:56:01 +29:02 482
86 Ralfs Kovals 1528 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:56:02 +29:03 482
87 Ivo Dobelis 1854 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:57:47 +30:48 467
88 Tālis Zāns 1099 Rīgas Ezerkrastu pamatskola 00:58:45 +31:45 460
89 Renāts Anspoks 1611 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:58:45 +31:45 460
90 Roberts Zeilišs 2074 Jelgavas 4. sākumskola 00:59:05 +32:05 457
91 Markuss Henzelis 1192 Tukuma 2. vidusskola 00:59:18 +32:18 455
92 Jurģis Āboliņš 1225 Jaunmārupes pamatskola 00:59:38 +32:38 453
93 Aleksandrs Tjasto 1124 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:00:51 +33:52 444
94 Ralfs Jonašku 1606 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:01:44 +34:44 437
95 Kaspars Ozoliņš 1563 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 01:02:16 +35:16 434
96 Ričards Kleins 1821 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:02:20 +35:21 433
97 Kristiāns Gožda 1573 Preiļu 1. pamatskola/Preiļu 1.pamatskola 01:07:37 +40:37 399
98 Kārlis Voitkovs 1938 Jūrmalas sākumskola "Atvase"/Kauguri 01:07:55 +40:55 398
99 Alberts Vēzītis 1267 Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola/Lielupes Buki DSQ
100 Rodrigo Medvedevs 1529 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien DSQ
U10S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Annika Zālīte 1286 Ulbrokas vidusskola 00:27:01 +00:00 1000
2 Elīza Ērenfrīde 1027 Rīgas 84. vidusskola 00:29:13 +02:12 925
3 Veronika Bogdanova 1281 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:30:51 +03:50 876
4 Aurēlija Zīdere 1153 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:34:23 +07:22 786
5 Lauma Līva Saklaure 1024 Ādažu vidusskola 00:35:24 +08:22 763
6 Luīze Dejus 1254 Mežciema pamatskola 00:38:09 +11:08 708
7 Madara Katkovska 1467 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:39:38 +12:37 682
8 Ieva Rutkopa 1292 Jelgavas 4. vidusskola 00:39:52 +12:51 678
9 Emīlija Jemeļjanova 2033 Jelgavas 4. vidusskola 00:39:56 +12:55 677
10 Linda Jurševska 1158 Zemgales vidusskola (Slampe)/SK ZEVID 00:40:00 +12:59 675
11 Paula Leimane 1156 Ādažu vidusskola 00:40:31 +13:30 667
12 Elīna Vahere-Abražune 1472 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:41:25 +14:24 652
13 Elīza Leščinska 1677 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zoorbagan 00:41:33 +14:31 650
14 Paula Kārkliņa 1676 Ķekavas vidusskola 00:41:50 +14:49 646
15 Emīlija Abiļeva 1464 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola/New Village Workout 00:43:13 +16:12 625
16 Katrīna Gedroviča 1259 Jaunmārupes pamatskola 00:43:21 +16:20 623
17 Šarlote Cunska 1566 Jelgavas 4. vidusskola/1.c klase 00:43:39 +16:38 619
18 Luīze Limanāne 1101 Dobeles 1. vidusskola/AQUATICS 00:43:43 +16:41 618
19 Elīza Ramane 11104 Bauskas sākumskola 00:44:21 +17:20 609
20 Maija Justīne Jēkabsone 1432 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:44:27 +17:26 608
21 Margarita Babicka 1313 Jelgavas 4. vidusskola 00:45:01 +18:00 600
22 Marta Žīgure 1048 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:45:14 +18:13 597
23 Ketija Bevza 2077 Jelgavas 4. vidusskola/1 c klase 00:45:28 +18:26 594
24 Katrīna Sondore 1412 Rīgas 64. vidusskola/Upeņu iela 00:47:28 +20:27 569
25 Lelde Brūvere 1451 Ulbrokas vidusskola 00:47:41 +20:40 567
26 Elza Krastiņa 1346 Cēsu 1. pamatskola/FROZEN 00:49:21 +22:20 548
27 Tina Slavika 1458 Jelgavas 4. vidusskola 00:49:43 +22:42 543
28 Rūta Skavronska-Krūziņa 1144 Zemgales vidusskola (Slampe) 00:49:48 +22:47 543
29 Anete Krūmiņa 1191 Saldus pamatskola/Saldus 2007 00:49:51 +22:50 542
30 Asnate Pekulesa 2055 Engures vidusskola 00:51:24 +24:23 526
31 Samanta Sondore 1337 Baldones vidusskola 00:51:46 +24:45 522
32 Nora Sondore 1338 Baldones vidusskola 00:51:55 +24:54 521
33 Gabriela Asarīte 1450 Tukuma 2. pamatskola 00:52:22 +25:21 516
34 Alise Nordena 1204 Penkules pamatskola/Penkules skola 00:53:21 +26:20 507
35 Flāvija Zeberiņa-Zebera 1512 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:53:23 +26:21 506
36 Grēta Gabriela Tohva 1745 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:53:34 +26:32 505
37 Luīze Gabriela Butāne 1309 Jelgavas 4. vidusskola/1.c 00:54:06 +27:05 500
38 Marta Brakovska 1540 Jelgavas 4. vidusskola 00:54:06 +27:05 500
39 Marta Elza Grūtupa 11155 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:55:19 +28:18 489
40 Romija Kodoliņa 1260 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:55:52 +28:51 484
41 Elīza Koškina 1237 Jelgavas 4. sākumskola 00:56:14 +29:13 480
42 Elza Krūmiņa 1555 Jelgavas 4. sākumskola/2c 00:56:15 +29:14 480
43 Rasa KristiĀna ArnicĀne 2027 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 00:57:48 +30:47 467
44 Aiga Mieze 1297 Aizkraukles novada vidusskola/Mieži 00:57:53 +30:52 467
45 Karlīna Kalve 2082 Rīgas 45. vidusskola 00:58:56 +31:55 458
46 Žanete Silova 1227 Rīgas 41. vidusskola 01:00:30 +33:29 447
47 Lauma Jakobsone 1945 Suntažu vidusskola/Lynxdojo 01:01:01 +34:00 443
48 Rebeka Sladkēviča 1446 Mežciema pamatskola/Mežciema pamatskola 01:01:24 +34:23 440
49 Matilde Broka 1706 Mežciema pamatskola/Pandas banda 01:01:24 +34:23 440
50 Ance Daukste 1126 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:02:03 +35:02 435
51 Agnese Vilkena 1081 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 01:02:17 +35:16 434
52 Zane Ozoliņa 1564 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 01:02:18 +35:17 434
53 Anna Kārkliņa 1817 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:02:45 +35:44 431
54 Emīlija Bērziņa 1663 Engures vidusskola 01:02:59 +35:58 429
55 Renāte Juzova 1316 Ogres sākumskola 01:03:24 +36:22 426
56 Adelīna Migunova 1725 Tukuma 2. pamatskola 01:06:16 +39:15 408
57 Millija Benta 1003 Rīgas 64. vidusskola 01:06:42 +39:41 405
58 Marta Andersone 1241 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 01:07:52 +40:51 398
59 Paula Nikola Cīrule 1278 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 01:12:31 +45:30 373
60 Agate Šauriņa 1175 Rīgas Kultūru vidusskola/New Village Workout DSQ
61 Elīza Ligere 1188 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" DSQ
U12V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Martins Stūrītis 1238 Siguldas 1. pamatskola/Siguldas Sporta skola 00:25:46 +00:00 1000
2 Ginters Bērziņš 1488 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:26:02 +00:16 990
3 Dāvis Zariņš 2063 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:26:02 +00:16 989
4 Daniels Gribs 1307 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:26:39 +00:53 967
5 Rūdolfs Raudziņš 2023 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 00:26:39 +00:53 967
6 Valters Jonass 1202 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:26:48 +01:02 961
7 Rihards Vladimirovs 1166 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:26:59 +01:13 955
8 Dāvis Bergs 2062 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Kocēnu sporta skola 00:27:36 +01:50 934
9 Rinalds Ivanovs 1218 Jelgavas 4. vidusskola/3.c 00:27:46 +02:00 928
10 Kārlis Bartuševics 1631 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:27:58 +02:12 921
11 Markuss Kristaps Kadiķis 1575 Dzimtmisas pamatskola 00:28:11 +02:26 914
12 Toms Vītols 1007 Siguldas pilsētas vidusskola 00:28:44 +02:58 897
13 Matīss Leimanis 1120 Ādažu vidusskola 00:28:44 +02:58 897
14 Mareks Jātnieks 1334 Griķu pamatskola 00:28:49 +03:03 894
15 Markuss Tiesnesis 11129 Rīgas Hanzas vidusskola/Stirnubuks / Run 4 Sun 00:29:03 +03:17 887
16 Dāvis Bautris 1430 Rīgas Juglas vidusskola/sporttime.lv/D'sign sportswear 00:29:58 +04:12 860
17 Ernests Treimanis-Freimanis 1775 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:30:10 +04:25 854
18 Kārlis Blumbergs 1230 Milzkalnes sākumskola 00:30:19 +04:33 850
19 Daniels Lagzdiņš 1881 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:30:25 +04:39 847
20 Ralfs Beronts 1974 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:30:30 +04:44 845
21 Uvis Čilipāns 1923 Smārdes pamatskola/Smārde 00:30:38 +04:52 841
22 Patriks Garisons 1213 Mārupes vidusskola 00:30:48 +05:02 837
23 Arvīds Logins 1290 Rīgas 41. vidusskola 00:31:33 +05:47 817
24 Tanels Lapsiņš 1141 Ogres 1. vidusskola/X99 00:31:50 +06:04 810
25 Lūkass Ķikusts 1624 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/KE KE kendamas un SWEETS kendamas 00:32:17 +06:31 798
26 Toms Kristians Vīksna 1461 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 00:32:20 +06:35 797
27 Klāvs Kalniņš 1065 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:32:26 +06:41 794
28 Edvards Šmits 1549 Ādažu vidusskola 00:32:29 +06:43 793
29 Oskars Bajārs 1886 Smārdes pamatskola/Smārde 00:32:54 +07:08 783
30 Daniels Tupureins 11103 Ādažu vidusskola 00:32:59 +07:13 781
31 Meldris Mellums 1981 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:33:00 +07:14 781
32 Olafs Rungevics 1421 Zūru pamatskola 00:33:08 +07:23 777
33 Valts Vilcāns 1155 Baldones vidusskola/Baldones riteņbraukšanas nodaļa 00:33:35 +07:49 767
34 Markuss Pabērzis 1457 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:34:18 +08:33 751
35 Bruno Grende 1544 Baldones Mūzikas pamatskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:34:48 +09:02 740
36 Klāvs Dūzis 1114 Dobeles sākumskola/AQUATICS 00:34:52 +09:06 739
37 Artūrs Ozoliņš 1108 Dobeles 1. vidusskola/AQUATICS 00:35:09 +09:23 733
38 Damirs Ņikitins 1012 Rīgas Rīnūžu vidusskola/Rīgas satiksme 00:35:15 +09:29 731
39 Normunds Krauze 1211 Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:35:15 +09:29 731
40 Edijs Veismanis 1773 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:35:21 +09:35 729
41 Matīss Salmiņš 1050 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:35:22 +09:36 729
42 Mārcis Kleins 1306 Valmieras sākumskola 00:35:31 +09:46 725
43 Eduards Mahts 2004 Lībagu sākumskola 00:35:31 +09:45 725
44 Aleksis Pērkons 1049 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:35:33 +09:47 725
45 Jānis Freimanis 11122 Aizupes pamatskola/Aizupes pamatskola 00:35:33 +09:47 725
46 Rūdolfs Ose 1914 Smārdes pamatskola/Smārde 00:35:35 +09:49 724
47 Edvards Brancis 1996 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:35:43 +09:57 721
48 Dāvis Karbauskis 1975 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:35:44 +09:58 721
49 Ritvars Sniķers 1235 Valmieras sākumskola 00:35:49 +10:04 719
50 Rūdolfs Žideņš 1513 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:36:15 +10:29 711
51 Jānis Bidzāns 1329 Bauskas 2. vidusskola 00:36:41 +10:56 702
52 Frederiks Kope 1183 Ziemeļvalstu ģimnāzija/Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:36:58 +11:12 697
53 Edgars Teicāns 11131 Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:37:01 +11:15 696
54 Arvis Vilmanis 1711 Tukuma 2. pamatskola/BS Tukums 00:37:06 +11:21 694
55 Valters Kopiņš 1712 Tukuma 2. pamatskola/BS Tukums 00:37:13 +11:27 692
56 Renārs Bents 1002 Rīgas 64. vidusskola 00:37:18 +11:32 691
57 Ēriks Eduards Lazda 11087 Dzimtmisas pamatskola 00:37:20 +11:34 690
58 Marks Ševčenko    1302 Liepājas Centra sākumskola/Olainfarm 00:37:37 +11:51 685
59 Valters Pūcītis 1934 Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:37:46 +12:00 682
60 Toms Saulīte 1397 Jelgavas 4. vidusskola/3.c klase 00:37:58 +12:12 679
61 Niks Vadapāls 1589 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:38:01 +12:15 678
62 Arnolds Ozols 11168 Privātā Montessori sākumskola 00:38:02 +12:17 677
63 Kārlis Spuriņš 1418 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/DOMDARIS 00:38:05 +12:19 676
64 Nils Renārs Cintiņš 1808 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:38:12 +12:27 674
65 Krists Osis 11144 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 00:38:12 +12:26 675
66 Regnārs Stepens 1386 Jaunpils vidusskola 00:38:13 +12:27 674
67 Augusts Salmiņš 1901 Smārdes pamatskola/Smārde 00:38:14 +12:28 674
68 Kristaps Indriksons 1887 Smārdes pamatskola/Smārde 00:38:15 +12:29 674
69 Eduards Gauris 1943 Rīgas 45. vidusskola/Lynxdojo 00:38:26 +12:41 670
70 Jēkabs Poikāns 1630 Rīgas Teikas vidusskola/6PO 00:38:32 +12:46 669
71 Markuss Zeltagrauds 1203 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:38:33 +12:47 668
72 Kristofers Kančs 1295 Ādažu vidusskola/SSK Bebra 00:38:38 +12:52 667
73 Marks Aleksandrs Garančs 1231 Rīgas Valda Zālīša sākumskola/Vēl domājas 00:38:46 +13:01 665
74 Markuss Alksnis 1389 Jelgavas 4. vidusskola 00:38:51 +13:05 663
75 Jānis Pavlovs 1507 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:38:52 +13:06 663
76 Gustavs Vaivods 1636 Jūrmalas sākumskola "Atvase"/Jūrmalas rūķīši 00:38:53 +13:07 663
77 Krists Bērziņš 1866 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:38:54 +13:08 662
78 Matīss Lazdiņš 1870 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:38:54 +13:08 662
79 Reinis Dauksts 1136 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:38:55 +13:09 662
80 Jurģis Cakuls 1442 Pamatskola "Rīdze"/Cakuli 00:39:13 +13:27 657
81 Teodors Saltais 1940 Valmieras Viestura vidusskola 00:39:14 +13:28 657
82 Krišs Āboliņš 1224 Jaunmārupes pamatskola 00:39:18 +13:32 656
83 Valters Ozoliņš 1587 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:39:26 +13:40 654
84 Martins Brokāns 1296 Ventspils 4. vidusskola/Matisons runner's club 00:39:33 +13:47 651
85 Daniels Salenieks 1363 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 00:39:35 +13:49 651
86 Gustavs Skavronskis 1372 Zemgales vidusskola/Slampe Zevid 00:39:35 +13:50 651
87 Eglons Nastevičs 11170 Jelgavas 4. vidusskola 00:39:35 +13:49 651
88 Martins Gulbis 1181 Zemgales vidusskola (Slampe)/ZEVID 00:39:36 +13:50 651
89 Sidnijs Liepa 1187 Sākumskola "Taurenītis" 00:39:55 +14:10 645
90 Renārs Kociņš-Lielupe 11092 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:39:58 +14:12 645
91 Ralfs Grīnvalds 1802 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:40:06 +14:20 643
92 Dāvis Tivčs 11142 Dobeles 1. vidusskola 00:40:19 +14:34 639
93 Ernests Ivanovs 1888 Smārdes pamatskola/Smārde 00:40:21 +14:35 639
94 Ričards Sondors 1411 Rīgas 64. vidusskola/Upeņu iela 00:40:39 +14:53 634
95 Horens Liekniņš 1618 Rīgas Valdorfskola 00:40:39 +14:53 634
96 Leo Šenfelds 1971 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:41:07 +15:22 627
97 Rūdolfs Smilga 11151 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/Sece 00:41:10 +15:25 626
98 Valters Sūniņš 1714 Tukuma 2. pamatskola/BS Tukums 00:41:24 +15:38 622
99 Dāvis Leitāns 1739 Rīgas Teikas vidusskola/MJ-Partneri 00:41:49 +16:04 616
100 Kristaps Joja 1118 Zemgales vidusskola (Slampe)/AQUATICS 00:42:02 +16:16 613
101 Edvards Miks Ķikuts 1059 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:42:14 +16:28 610
102 Andris Ernests Sīlis 1174 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:42:19 +16:33 609
103 Roberts Ratnieks 2001 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:42:20 +16:35 609
104 Roberts Strauts 1092 Rīgas 41. vidusskola/Rīgas 41. vidusskola Sporta klubs Vēsma 00:42:21 +16:35 608
105 Matīss Malzubris 11154 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zubru Trieciens 00:42:29 +16:44 606
106 Adrians Pietkūns 1324 Jelgavas 4. vidusskola/4.vidusskola 00:42:41 +16:56 604
107 Rihards Misjuro 1793 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:49 +17:03 602
108 Linards Lūsis 1288 Siguldas pilsētas vidusskola 00:43:03 +17:18 598
109 Kristers Voldemārs Lazda 11086 Dzimtmisas pamatskola 00:43:35 +17:49 591
110 Lauris Graudulis 1727 Jelgavas 4. vidusskola 00:43:44 +17:58 589
111 Jēkabs Gulbis 1135 Jelgavas 4. vidusskola 00:43:47 +18:01 588
112 Gustavs Priedītis 1475 O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 00:43:52 +18:07 587
113 Dāvis Pētersons 1571 Valmieras Viestura vidusskola/VVV 00:44:02 +18:16 585
114 Regnārs Kokins 1482 Augstkalnes vidusskola 00:44:40 +18:54 577
115 Leo Jakobi 11156 Ozolnieku vidusskola 00:44:40 +18:55 577
116 Markuss Bormanis 1698 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Skrienam kopā 00:45:05 +19:19 572
117 Mārtiņš Voino 11145 Rīgas Valda Zālīša sākumskola/Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:45:12 +19:26 570
118 Roberts Markuss Limmers 1055 Sākumskola "Taurenītis"/Ātrās pleznas 00:45:25 +19:39 567
119 Kristers Brēdiķis 1634 Rīgas Lietuviešu vidusskola 00:45:48 +20:02 563
120 Raitis Novickis 1531 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:45:59 +20:14 560
121 Ralfs Andersons 1982 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:46:36 +20:50 553
122 Toms Tramdahs 1812 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:46:59 +21:13 548
123 Svens Kasparāns 11178 Eiropas Tālmācības vidusskola/Kasparāni 00:47:03 +21:17 548
124 Endijs Strēlis 11111 Aizupes pamatskola/Aizupes pamatskola 00:47:04 +21:18 547
125 Gustavs Liekmanis 1653 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:47:18 +21:33 545
126 Dainis Nikolajevs 2052 Jaunpils vidusskola 00:47:32 +21:46 542
127 Ričards Dumbris 1757 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:48:02 +22:17 536
128 Daniils Bondovs 1998 Vangažu vidusskola 00:48:16 +22:30 534
129 Tomass Ļevanovs 1830 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:48:46 +23:00 528
130 Martins Konons 1949 Rīgas 64. vidusskola 00:48:54 +23:09 527
131 Ričards Millers 2017 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:48:59 +23:14 526
132 Marks Lasmanis 1210 Auces vidusskola/18 00:49:07 +23:21 525
133 Kristers Kadeģis 1972 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:49:09 +23:24 524
134 Mareks Mūrnieks 1849 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:49:12 +23:26 524
135 Jānis Barkovs 1845 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:49:26 +23:40 521
136 Marks Žarskis 1527 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:49:58 +24:12 516
137 Einārs Jubelis 1583 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:50:03 +24:18 515
138 Markuss Šidla 1580 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:50:08 +24:22 514
139 Artūrs Roberts Riekstiņš 1380 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 00:50:14 +24:28 513
140 Martins Kronbergs 1815 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:50:56 +25:10 506
141 Edgars Ziņģis 1542 Ziemeļvalstu ģimnāzija/Swedbank 00:51:12 +25:27 503
142 Markuss Kāpiņš 2079 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:51:22 +25:37 502
143 Toms Vizbulis 1752 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:51:28 +25:42 501
144 Ralfs Bērziņš 1134 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:51:35 +25:50 499
145 Raens Mārcis Jaunzems 1362 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 00:52:11 +26:26 494
146 Lamins Roberts Savo 1622 Ulbrokas vidusskola/Baltais 00:52:30 +26:44 491
147 Markuss Mīlenbergs 2064 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:52:46 +27:00 488
148 Rihards Zebuliņš 1612 Rīgas 6. vidusskola 00:53:01 +27:15 486
149 Austris Pakalniņš 1506 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:53:23 +27:38 483
150 Reinis Edvards Lazdāns 1947 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:53:26 +27:40 482
151 Eduards Elsts 1484 Rīgas Franču licejs 00:53:34 +27:48 481
152 Roberts Zaharovs 1485 Rīgas 72. vidusskola 00:53:35 +27:49 481
153 Roberts Dauksts 1127 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:54:48 +29:02 470
154 Kārlis Junaks 1054 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 00:55:17 +29:32 466
155 Edvards Pajuste 1621 Mārupes pamatskola 00:55:40 +29:54 463
156 Kaspars Semjonovs 1780 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:56:40 +30:54 455
157 Krišs Keino 1151 Rīgas Hanzas vidusskola 00:57:43 +31:57 446
158 Renārs Ločmelis 1279 Rīgas Franču licejs/MRC 00:57:46 +32:00 446
159 Edijs Dobelis 1026 Jēkabpils pamatskola/TikSlim 00:58:04 +32:18 444
160 Eižens Kaupe 1001 Sākumskola "Taurenītis" 01:00:02 +34:16 429
161 Māris Adams Skrastiņš 1449 Friča Brīvzemnieka pamatskola 01:00:38 +34:52 425
162 Kirils Fjodorovs 1384 Jelgavas 4. vidusskola/3.c 01:01:18 +35:33 420
163 Artis Sams 1262 Jelgavas 4. vidusskola/3.c. klase 01:01:20 +35:34 420
164 Alens Brancs 1396 Jelgavas 4. vidusskola/3.c 01:01:20 +35:34 420
165 Krišjānis Ozoliņš 1565 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 01:02:15 +36:29 414
166 Kristians Kalniņš 2073 Iecavas vidusskola 01:04:28 +38:43 400
167 Daniels Kalniņš 2071 Iecavas vidusskola 01:04:29 +38:43 400
168 Ričards Strods 2047 Jelgavas 4. vidusskola/4. vidusskola 01:06:47 +41:02 386
169 Raivis Bogotais 1701 Preiļu 1. pamatskola/Preiļu 1. pamatskola 01:07:34 +41:49 381
170 Rūdolfs Leščinskis 1678 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zoorbagan DSQ
171 Arno Pušņins 1859 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta Skola DSQ
U12S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Stella Paltiņa 1399 Cēsu 2. pamatskola/Sporta klubs Ašais 00:25:26 +00:00 1000
2 Anete Ozoliņa 2037 Jaunmārupes pamatskola 00:25:42 +00:16 989
3 Beate Jansone 1106 Dobeles 1. vidusskola/AQUATICS 00:26:28 +01:02 961
4 Marta Kuzņecova 11180 Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola/Ādažu sporta skola 00:27:47 +02:21 915
5 Melānija Zālīte 1005 Ķekavas vidusskola/FK Auda 00:28:19 +02:53 898
6 Daniela Sova 1197 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:30:02 +04:36 847
7 Keita Marcinkeviča 1221 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:30:33 +05:07 832
8 Evelīna Misāne 1013 Ādažu vidusskola 00:30:34 +05:08 832
9 Patrīcija Rubeze 1983 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:31:03 +05:37 819
10 Elīza Gustiņa 1119 Dobeles sākumskola/AQUATICS 00:31:39 +06:13 804
11 Līna Mateiko 1392 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 00:32:34 +07:09 781
12 Emīlija Brauna 1395 Jelgavas 4. vidusskola 00:32:34 +07:08 781
13 Anna Goša 1085 Ventspils 4. vidusskola/Maratona klubs 00:33:07 +07:41 768
14 Annija Rasnača 1694 Tukuma 2. pamatskola/BS Tukums 00:33:07 +07:41 768
15 Daniela Janava 1455 Priekuļu sākumskola 00:34:00 +08:34 748
16 Anna Marija Zaķe 1518 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Maratona klubs/LSC 00:34:24 +08:59 739
17 Elza Černuho 1466 Jelgavas 4. vidusskola 00:34:49 +09:23 731
18 Ance Daibe 1310 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:34:50 +09:24 730
19 Jasmīna Tīna Spēka 1994 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:35:15 +09:49 721
20 Enija Meiere 2005 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:35:15 +09:50 721
21 Marta Ļaudama 1093 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:35:24 +09:59 718
22 Lūcija Epnere 1699 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/DOMDARIS 00:35:32 +10:06 716
23 Grēta Puzinkeviča 11139 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Kocēnu sporta skola 00:35:33 +10:07 715
24 Sofija Sveta Galvanovska 1558 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola/Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 00:35:52 +10:26 709
25 Karolina Bulko 1110 Dobeles 1. vidusskola/AQUATICS 00:36:00 +10:35 706
26 Amanda Jozepa 1047 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:36:13 +10:47 702
27 Anna Irbe 1658 Talsu Kristīgā vidusskola/Talsu pauguraines Zaķi 00:36:20 +10:54 700
28 Liene Rasmusa 1370 Džūkstes pamatskola/Džūkstes pamatskola 00:37:33 +12:07 677
29 Sofija Anna Kadiķe 1576 Dzimtmisas pamatskola 00:37:33 +12:07 677
30 Nikola Račkauska 1647 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:37:35 +12:09 677
31 Karlīna Keita Šmite 1551 Cēsu Pilsētas vidusskola 00:37:42 +12:16 675
32 Elizabete Minka 1991 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:37:44 +12:18 674
33 Alise Reingolde 11085 Smiltenes vidusskola/Smiltenes vidusskola 00:37:44 +12:18 674
34 Nikola Lauska 11128 Rīgas Juglas vidusskola 00:38:03 +12:37 669
35 Aleksandra Mitusova 1332 Griķu pamatskola 00:38:20 +12:54 663
36 Madara Smilga 11140 Dobeles 1. vidusskola 00:39:20 +13:54 647
37 Rūta Talle 1336 Jelgavas 4. vidusskola 00:39:34 +14:08 643
38 Signe Arstanova 2048 Tukuma 2. pamatskola 00:40:22 +14:56 630
39 Kellija Liepa 1291 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:40:36 +15:10 627
40 Rūta Mellenberga 1543 Talsu sākumskola 00:41:26 +16:00 614
41 Anete Kaļva 1091 Ķeguma komercnovirziena vidusskola/Ķegumā spēks 00:42:10 +16:45 603
42 Elīna Biseniece 1242 Mežciema pamatskola 00:42:32 +17:07 598
43 Kitija Bērziņa 1811 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:32 +17:06 598
44 Evelīna Rumba 11093 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:42:42 +17:17 596
45 Līva Viola Trifānova 1747 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:52 +17:26 593
46 Kristiāna Anspoka 1610 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:42:56 +17:30 592
47 Anete Stepāne 1561 Rīgas Kultūru vidusskola/STROPS Technologies 00:42:57 +17:32 592
48 Santa Fromane 1993 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:43:18 +17:52 587
49 Evita Iesalniece 2007 Jēkabpils pamatskola/Sporta iela 00:43:28 +18:02 585
50 Ieva Ķiģele 1731 Babītes vidusskola/Kolosālie 00:43:32 +18:06 584
51 Madara Krūmiņa 1885 Smārdes pamatskola/Smārde 00:43:39 +18:13 583
52 Sanija Geceviča 1889 Smārdes pamatskola/Smārde 00:43:39 +18:14 583
53 Nikola Bogača 2009 Rīgas 93. vidusskola/Sporta iela 00:43:43 +18:17 582
54 Elza Eihmane 1100 Dobeles 1. vidusskola/AQUATICS 00:43:46 +18:20 581
55 Zane Apsīte 1200 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:44:01 +18:35 578
56 Katrīna Krūmiņa 1410 Babītes vidusskola 00:44:12 +18:46 575
57 Sindija Līva Limmere 1056 Sākumskola "Taurenītis"/Ātrās pleznas 00:44:21 +18:55 573
58 Patrīcija Paula Skujiņa 1263 Pumpuru vidusskola/Pumpuru vidusskola 00:44:37 +19:12 570
59 Laura Zariņa 1503 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:44:40 +19:14 569
60 Julianna Beznosenko 1869 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:44:55 +19:29 566
61 Paula Irbe 1659 Talsu Kristīgā vidusskola/Talsu pauguraines Zaķi 00:45:06 +19:40 564
62 Emīlija Frolova 1184 Āgenskalna sākumskola 00:45:15 +19:49 562
63 Lība Jansone 1664 Pumpuru vidusskola 00:45:30 +20:05 559
64 Emīlija Leitlande 2034 Valmieras Viestura vidusskola/VSK Burkānciems & Co 00:45:44 +20:19 556
65 Nikola Ķikute 1734 Mežciema pamatskola/Mežciema pamatskola 00:46:49 +21:23 543
66 Laine Viatere 1480 Jelgavas 4. vidusskola 00:47:04 +21:38 540
67 Anna Brakovska 1538 Jelgavas 4. vidusskola 00:47:13 +21:48 539
68 Elizabete Ziemele 1246 Talsu sākumskola 00:47:16 +21:50 538
69 Eleonora Kristiana Labsvīra 1084 Siguldas pilsētas vidusskola 00:47:21 +21:55 537
70 Kate Jukuma 1550 Siguldas pilsētas vidusskola 00:47:21 +21:55 537
71 Lelde Cerkova 1741 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:47:30 +22:04 535
72 Nellija Karnīte 1011 Bauskas sākumskola/STRAZDIŅI 00:47:32 +22:06 535
73 Tīna Luīze Saukāne 1428 Ikšķiles vidusskola 00:47:32 +22:06 535
74 Elīna Redisone 1966 Annas Brigaderes pamatskola/Tērvetes dabas parks 00:47:38 +22:12 534
75 Eva Celitāne 1751 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:47:43 +22:18 533
76 Paula Jaunkļaviņa 1926 Smārdes pamatskola/Smārde 00:48:23 +22:57 526
77 Keita Soloveiko 11110 Aizupes pamatskola/Aizupes pamatskola 00:48:33 +23:07 524
78 Annija Horste 1818 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:49:09 +23:43 518
79 Marta Klaucāne 1800 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:49:13 +23:47 517
80 Elizabete Dobele 1884 Āgenskalna sākumskola 00:49:19 +23:53 516
81 Samanta Valdmane 1798 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:49:46 +24:21 511
82 Marta Liepiņa 1853 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:49:46 +24:20 511
83 Viktorija Vismane 1532 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:49:59 +24:33 509
84 Jūlija Gorska 1398 Jelgavas 4. vidusskola 00:50:24 +24:58 505
85 Nikola Trasūne 2013 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:50:24 +24:58 505
86 Paula Vizbule 11167 Iecavas vidusskola 00:50:24 +24:59 505
87 Elza Stūre 1579 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:50:26 +25:00 504
88 Elīza Dušenkova 2006 Jēkabpils pamatskola/sporta iela 00:50:35 +25:09 503
89 Nellija Ažubele 1014 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:51:07 +25:41 498
90 Rūta Rutka 1586 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:51:11 +25:45 497
91 Evelīna Emīlija Galviņa 1053 00:51:33 +26:08 493
92 Terēze Klepere 1736 Valmieras sākumskola 00:51:33 +26:07 493
93 Dagmāra Meija 11096 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:51:38 +26:12 493
94 Samanta Sladkēviča 1447 Mežciema pamatskola/Mežciema pamatskola 00:51:45 +26:19 492
95 Beāte Ziediņa 1385 Jelgavas 4. sākumskola 00:53:07 +27:41 479
96 Evelīna Jansone 1132 Jelgavas 3. sākumskola 00:53:30 +28:04 475
97 Katrīna Jansone 1548 Jelgavas 3. sākumskola 00:53:31 +28:05 475
98 Alise Krjukova 11162 Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola 00:53:53 +28:27 472
99 Annija Raga 11091 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:54:51 +29:25 464
100 Linda Ostrovska 1557 Saldus vidusskola 00:55:28 +30:02 459
101 Laura Andersone 1016 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:55:57 +30:31 455
102 Marija Paramonova 1423 Rīgas 31. vidusskola 00:56:09 +30:43 453
103 Anna Katrīna Skuja 11175 Rīgas 6. vidusskola 00:56:43 +31:17 449
104 Krista Kaufelde 1444 Varakļānu vidusskola/VARAKĻĀNI 00:57:24 +31:58 443
105 Aļona Nazarova 11107 Aizupes pamatskola/5.klase (20 skolēni) 00:57:35 +32:09 442
106 Samanta Kazlauska 1584 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:57:36 +32:11 442
107 Adriāna Anete Eihvalde 1305 Jelgavas 4. vidusskola 00:57:40 +32:14 441
108 Marta Luīze Erkena 1420 Ķekavas vidusskola 00:57:52 +32:27 439
109 Madara Pāķe 1086 Saulkrastu vidusskola/Saulkrasti SRT 00:58:00 +32:35 438
110 Amanda Volodjkina 1776 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:58:02 +32:37 438
111 Sofija Anna Strazdiņa 1010 Bauskas sākumskola/STRAZDIŅI 00:58:06 +32:40 438
112 Diāna Maceviča 1585 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:58:52 +33:27 432
113 Paula Tumaša 2060 Rīgas Ezerkrastu pamatskola 00:59:44 +34:18 426
114 Kristiāna Dārta Arāja 1879 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:00:33 +35:07 420
115 Līna Anna Bērziņa 2049 Mežciema pamatskola/Lynxdojo 01:01:02 +35:36 417
116 Alma Jakobsone 1944 Suntažu vidusskola/Lynxdojo 01:01:26 +36:00 414
117 Beatrise Šole 11153 Rīgas Franču licejs 01:01:38 +36:12 413
118 Monta Liparte 1477 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:04:21 +38:55 395
119 Elīna Ušacka 1533 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 01:04:34 +39:08 394
120 Nora Vītiņa 2031 Pamatskola "Rīdze"/Klinšu ērgļi 01:04:34 +39:08 394
121 Anastasija Maksimova 1609 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:04:37 +39:11 394
122 Rūta Zandere 1838 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:04:46 +39:21 393
123 Beāte Sietiņa 1607 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:06:11 +40:45 384
124 Liāna Ērika Andrejeva 1015 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:06:12 +40:46 384
125 Anna Šmite 1608 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:06:49 +41:23 381
126 Evelīna Āboliņa 1578 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:07:03 +41:37 379
127 Ivonna Moeda 1742 Mārupes vidusskola 01:08:43 +43:17 370
128 Rūta Elīza Arnicāne 2029 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 01:12:31 +47:06 351
129 Diāna Ozoliņa 1588 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola DSQ
U14V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Emīls Matiass Reinfelds 1617 Rīgas 69. vidusskola 00:23:37 +00:00 1000
2 Lukass Pušņins 1860 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta Skola 00:24:04 +00:27 981
3 Ralfs Dzosens 1950 Ikšķiles vidusskola 00:24:09 +00:33 978
4 Jānis Stūrītis 1236 Siguldas 1. pamatskola/Siguldas Sporta skola 00:25:06 +01:29 941
5 Bruno Bilāns 1453 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:26:34 +02:58 889
6 Adrians Māris Šņoriņš 2042 Talsu sākumskola/Talsu sākumskola 00:26:50 +03:13 880
7 Svens Strihors 2045 Tukuma 2. pamatskola/TUKUMA 2.PAMATSKOLA 00:27:08 +03:32 870
8 Armands Nedēļa 1249 Rīgas 6. vidusskola 00:27:26 +03:50 861
9 Alens Vaselis 11097 Jelgavas 4. vidusskola 00:27:41 +04:04 853
10 Olivers Bresme 2003 Talsu 2. vidusskola 00:27:45 +04:08 851
11 Valters Bresme 2002 Talsu 2. vidusskola 00:27:49 +04:12 849
12 Kristiāns Ligeris 1189 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:28:07 +04:30 840
13 Martins Kristers Celms 1045 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:28:27 +04:50 830
14 Kārlis Vītiņš 1104 Dobeles 1. vidusskola/AQUATICS 00:28:39 +05:02 824
15 Mārcis Millers 1832 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:29:19 +05:42 806
16 Klāvs Bertulis 11113 Aizupes pamatskola/Aizupes pamatskola 00:30:00 +06:23 787
17 Kristers Šteinbergs 1913 Smārdes pamatskola/Smārde 00:30:03 +06:27 786
18 Roberts Kudums 1137 Jelgavas 4. sākumskola 00:30:08 +06:31 784
19 Endijs Grīnblats 11137 Gardenes pamatskola 00:30:10 +06:33 783
20 Daniels Pabērzs 1912 Smārdes pamatskola/Smārde 00:30:14 +06:38 781
21 Deivids Kubraks 1722 Tukuma 2. pamatskola/Engures Sportam 00:30:30 +06:53 774
22 Rūdolfs Puloks 1596 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:30:34 +06:57 772
23 Ralfs Ribikauskis 1176 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:30:35 +06:58 772
24 Patriks Pauls Rullis 1882 Jelgavas 4. sākumskola/ABB 00:30:52 +07:15 765
25 Niks Buinovskis 11121 Aizupes pamatskola/Aizupes pamatskola 00:30:56 +07:19 764
26 Toms Kārlis Auziņš 1171 Rīgas Katoļu ģimnāzija/Sporta skola Arkādija 00:31:05 +07:29 760
27 Leons Zīders 1152 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:31:27 +07:51 751
28 Rauls Sakne 1958 Mazzalves pamatskola/Saknīši 00:31:31 +07:55 749
29 Pēteris Razna 2069 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola/SSK Bebra 00:31:36 +08:00 747
30 Daniels Geidžūns 1604 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:31:38 +08:01 747
31 Emīls Bērziņš 1476 Engures vidusskola/ENGURES SKOLA 00:31:41 +08:04 746
32 Dions Dorči 1602 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:31:46 +08:09 743
33 Marats Nadjaks 1201 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:32:10 +08:34 734
34 Ralfs Bite 1764 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:32:30 +08:53 727
35 Dainis Jansons 1783 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:32:30 +08:54 727
36 Andris Veips 1855 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:32:31 +08:54 726
37 Haralds Meļķerts 1115 Dobeles sākumskola/AQUATICS 00:32:32 +08:56 726
38 Tomass Viļķins 1933 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:32:53 +09:16 718
39 Rūdis Bundzēns 1122 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 00:32:55 +09:19 717
40 Ernests Pauls Mednis 1042 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:32:59 +09:22 716
41 Māris Buhrots 1285 Jelgavas 1. internātpamatskola 00:33:26 +09:49 706
42 Alfs Vilcāns 1154 Baldones vidusskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:33:28 +09:51 706
43 Renalds Gulbis Švans 1978 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:33:28 +09:51 706
44 Kristers Liberts 1836 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:33:29 +09:52 705
45 Ralfs Bīmanis 11114 Aizupes pamatskola/Aizupes pamatskola 00:33:32 +09:55 704
46 Ričards Baumanis 1925 Smārdes pamatskola/Smārde 00:33:55 +10:18 696
47 Kaspars Bertulis 11123 Aizupes pamatskola/Aizupes pamatskola 00:33:56 +10:19 696
48 Gustavs Liekniņš 1616 Rīgas Valdorfskola 00:34:02 +10:25 694
49 Knuts Sidorovičs 1089 Ikšķiles vidusskola/Trešā reize 00:34:03 +10:26 694
50 Renārs Gaidukevičs 1193 Tukuma 2. vidusskola 00:34:05 +10:28 693
51 Rihards Neretins 1266 Džūkstes pamatskola/Džūkstes pamatskola 00:34:10 +10:33 691
52 Raivis Ābele 1785 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:34:20 +10:44 688
53 Kristofers Jurevics 11148 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:34:52 +11:15 677
54 Dāgs Gustavs Garančs 1229 Rīgas Valda Zālīša sākumskola/Vēl domājas 00:34:54 +11:17 677
55 Rinalds Bogotais 1700 Preiļu 1. pamatskola/Preiļu 1. pamatskola 00:34:58 +11:22 675
56 Artis Regnārs Labsvīrs 1083 Siguldas pilsētas vidusskola 00:34:59 +11:23 675
57 Ivo Ezeriņš 1799 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:35:07 +11:31 672
58 Lūkass Kleins 1898 Smārdes pamatskola/Smārde 00:35:09 +11:32 672
59 Raivo Gudrais 1904 Smārdes pamatskola/Smārde 00:35:18 +11:41 669
60 Matīss Būmanis 1918 Smārdes pamatskola/Smārde 00:35:22 +11:45 668
61 Rainers Kims 1404 Jelgavas 4. vidusskola 00:35:23 +11:46 667
62 Martins Kikuts 1733 Rīgas Juglas vidusskola/Rīgas Juglas vidusskola 00:35:27 +11:50 666
63 Matīss Dzērve 1897 Smārdes pamatskola/Smārde 00:35:33 +11:56 664
64 Dmitrijs Mitusovs 1325 Griķu pamatskola 00:35:38 +12:01 663
65 Adrians Vidžis 11120 Aizupes pamatskola/Aizupes pamatskola 00:35:44 +12:07 661
66 Anrijs Muravskis 1022 Iļģuciema vidusskola 00:35:48 +12:11 660
67 Dāvis Smiltnieks 1597 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:36:00 +12:23 656
68 Ēvalds Savickis 1598 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:36:00 +12:23 656
69 Renārs Pakalniņš 1505 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:36:01 +12:24 656
70 Pēteris Mūrnieks 1665 Lielvārdes pamatskola 00:36:01 +12:24 656
71 Nikita Kotovs 1495 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 00:36:31 +12:54 647
72 Kārlis Bikavs 11116 Aizupes pamatskola/Aizupes pamatskola 00:36:34 +12:57 646
73 Kristiāns Ozoliņš 1348 Piltenes vidusskola 00:36:35 +12:59 645
74 Kevins Mežapuķe 1890 Smārdes pamatskola/Smārde 00:36:37 +13:00 645
75 Jānis Salmanis 1899 Smārdes pamatskola/Smārde 00:36:37 +13:01 645
76 Artūrs Sams 1261 Jelgavas 4. vidusskola/6.c. 00:36:55 +13:18 640
77 Gatis Kadaģis 1986 Krotes Kronvalda Ata pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:37:09 +13:32 636
78 Ernests Solovjovs 1629 Talsu sākumskola/Talsu pakalnu sporta klubs 00:37:13 +13:37 634
79 Jānis Tjarve 2016 Talsu sākumskola 00:37:20 +13:43 633
80 Matīss Bergmanis 1217 Olaines 1. vidusskola/18 00:37:34 +13:57 629
81 Jānis Jaunkļaviņš 1927 Smārdes pamatskola/Smārde 00:37:38 +14:02 627
82 Jēkabs Prūsis 1867 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:37:42 +14:06 626
83 Krists Kalniņš 1679 Ventspils 1. pamatskola/Matisons Runner's Club 00:37:45 +14:08 626
84 Marks Maro Strazdiņš 1009 Bauskas sākumskola/STRAZDIŅI 00:38:00 +14:23 621
85 Nauris Cīrulis 2065 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:38:15 +14:38 617
86 Artūrs Jankovskis 1895 Smārdes pamatskola/Smārde 00:38:17 +14:40 617
87 Ārons Tiltiņš 1514 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:38:20 +14:43 616
88 Emīls Krūmiņš 1900 Smārdes pamatskola/Smārde 00:38:25 +14:48 615
89 Dominiks Kleins 1902 Smārdes pamatskola/Smārde 00:38:31 +14:54 613
90 Leonards Pavilsons 1615 Jelgavas 4. vidusskola/5 C klase 00:38:43 +15:06 610
91 Klāvs Krūmiņš 11169 Jelgavas 4. sākumskola 00:39:13 +15:36 602
92 Rūdis Gabranovs 1219 Ogresgala pamatskola 00:39:22 +15:45 600
93 Daniels Ēriks Markovs 1844 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:39:35 +15:59 596
94 Martins Denovs 1690 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:40:19 +16:42 586
95 Renijs Alksnis 1599 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:40:21 +16:45 585
96 Roberts Vaivods 1635 Jūrmalas sākumskola "Atvase"/Jūrmalas rūķīši 00:40:22 +16:46 585
97 Āris Tims 1655 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:40:24 +16:47 585
98 Teo Švanks 2040 Ozolnieku vidusskola/ATKAL JAUNS NAMS 00:40:24 +16:48 584
99 Kārlis Kuzmans 1911 Smārdes pamatskola/Smārde 00:40:52 +17:15 578
100 Dmitrijs Čursins 1367 Rīgas Klasiskā ģimnāzija/ChursinTeam 00:40:59 +17:22 576
101 Ralfs Jonāns 2046 Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 00:41:13 +17:37 573
102 Mārtiņš Ķereksis 1429 Ogres sākumskola 00:41:19 +17:42 572
103 Danils Migunovs 1724 Tukuma 2. pamatskola 00:41:19 +17:43 572
104 Olivers Āboltiņš 1094 Ropažu vidusskola/Lynxdojo 00:41:31 +17:55 569
105 Ivars Brauers 1916 Smārdes pamatskola/Smārde 00:41:31 +17:55 569
106 Māris Maksimovs 1891 Smārdes pamatskola/Smārde 00:41:32 +17:55 569
107 Kristiāns Dāniels Laupacis 1864 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:41:36 +17:59 568
108 Kārlis Liepiņš 1673 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:41:49 +18:12 565
109 Ralfs Bartušauskis 1675 Rīgas Lietuviešu vidusskola 00:41:49 +18:12 565
110 Rolands Martinsons 1328 Bauskas 2. vidusskola 00:41:54 +18:17 564
111 Niklāvs Rubaņiks 1167 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:41:56 +18:19 563
112 Toms Edvards Mingins 11124 Aizupes pamatskola/Aizupes pamatskola 00:41:57 +18:20 563
113 Henrijs Strazdiņš 11164 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:42:08 +18:32 560
114 Rinalds Veinbergs 1248 Rīgas 41. vidusskola 00:42:13 +18:37 559
115 Niks Rodrigo Smolkins 2051 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma2. Vidusskola 00:42:15 +18:38 559
116 Krišjānis Katkovskis 1740 Rīgas Hanzas vidusskola/MJ-Partneri 00:42:20 +18:43 558
117 Artūrs Rūdulis 1552 Tukuma 2. vidusskola/Rūdulīši :-) 00:42:29 +18:52 556
118 Gustavs Radels 11136 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:42:31 +18:54 555
119 Kaspars Bartkus 1502 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:42:39 +19:03 554
120 Rainers Rudzītis 1686 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:42:40 +19:04 553
121 Reinis Gailis 1320 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:43:31 +19:54 543
122 Marks Sergijevičs 1425 Jelgavas 4. vidusskola 00:44:02 +20:25 536
123 Raimonds Sīders 1170 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:44:33 +20:56 530
124 Artis Puškarevs 1649 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:44:49 +21:13 527
125 Endijs Šnepsts 1061 Augstkalnes vidusskola 00:45:12 +21:35 522
126 Roberts Katkovskis 1468 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:46:03 +22:26 513
127 Rodrigo Kramiņš 2083 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:46:03 +22:26 513
128 Emīls Smildziņš 1841 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:46:04 +22:27 513
129 Ivars Artis Baburs 1368 Rīgas 25. vidusskola 00:46:16 +22:39 510
130 Dzintars Bērziņš 1095 Ogres sākumskola 00:46:27 +22:50 508
131 Reinis Šnepsts 1031 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 00:46:36 +22:59 507
132 Artis Bērznieks 1806 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:46:58 +23:22 503
133 Valters Zauss 1293 Rīgas Imantas vidusskola 00:47:11 +23:34 501
134 Armands Upenieks 1595 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:47:22 +23:46 499
135 Raiens Šnepsts 1062 Augstkalnes vidusskola 00:47:31 +23:54 497
136 Artūrs Balodis 1619 Rīgas Imantas vidusskola 00:47:31 +23:54 497
137 Edgars Saltais 1600 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:47:44 +24:07 495
138 Lennijs Galdiņš 1358 Valmieras Pārgaujas sākumskola 00:48:30 +24:53 487
139 Ričards Grasis 11108 Aizupes pamatskola/Aizupes pamatskola 00:48:31 +24:54 487
140 Raimonds Vanags 1965 Lielvārdes pamatskola 00:48:52 +25:15 483
141 Jānis Sorokins 1601 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:49:01 +25:24 482
142 Mārtiņš Balodis 1620 Rīgas Imantas vidusskola 00:49:02 +25:25 482
143 Oskars Isakovs 1941 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola/Lynxdojo 00:49:32 +25:55 477
144 Alens LocĀns 1414 Žīguru pamatskola 00:49:37 +26:00 476
145 Roberts Prikulis 1239 Ķekavas vidusskola/Ķekavas vidusskola 00:50:01 +26:25 472
146 Elvijs Šnepsts 1032 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 00:50:59 +27:23 463
147 Edmunds Zaneribs 1645 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:51:19 +27:42 460
148 Adrians Zaļums 1778 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:51:35 +27:59 458
149 Roberts Šivars 1827 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:51:50 +28:13 456
150 Matīss Grava 1177 Jelgavas 4. vidusskola 00:52:08 +28:31 453
151 Sandis Burģelis 1147 Penkules pamatskola 00:53:19 +29:42 443
152 Oskars Peičs 1681 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:53:26 +29:49 442
153 Lauris Aleckis 1473 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:53:36 +30:00 441
154 Henrijs Gustavs Strīgelis 1717 Rīgas Kultūru vidusskola/BS Tukums 00:53:41 +30:04 440
155 Emīls Libers 2024 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:54:11 +30:34 436
156 Kristofers Kleinšmits 11089 Iļģuciema vidusskola 00:54:19 +30:42 435
157 Emīls Ķiģelis 1730 Babītes vidusskola/Kolosālie 00:56:02 +32:25 421
158 Markuss Sokolovs 1732 Jēkabpils 3. vidusskola 00:58:09 +34:32 406
159 Dāvids Avotiņš 1350 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:00:28 +36:51 391
160 Jānis Riža 1737 Valmieras sākumskola 01:00:34 +36:57 390
161 Ralfs Bērziņš 1865 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:02:00 +38:24 381
162 Austris Saulītis 2078 Rīgas 6. vidusskola 01:06:03 +42:27 358
163 Markuss Trankalis 11171 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 01:06:41 +43:04 354
164 Renārs Kristofers Arnicāns 2028 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 01:12:32 +48:55 326
165 Kārlis Kirilka 1105 Dobeles 1. vidusskola/AQUATICS DSQ
166 Mikus Jansons 1107 Dobeles 1. vidusskola/AQUATICS DSQ
167 Roberts Kārlis Karss 1626 Rīgas Hanzas vidusskola/SS Arkādija DSQ
U14S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Viktorija Bogdanova 1282 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:25:22 +00:00 1000
2 Gerda Asnāte Berkolde 1043 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:28:39 +03:17 886
3 Madara Veckalniņa 1574 Madonas pilsētas 1. vidusskola/Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:29:29 +04:07 861
4 Tīna Roberta Briša 1478 Cēsu 2. pamatskola 00:29:34 +04:12 858
5 Beāte Bula 1103 Dobeles 1. vidusskola/AQUATICS 00:29:47 +04:25 852
6 Sanija Ramona Ābeltiņa 1687 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:29:47 +04:25 852
7 Adele Balanasa 1233 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:30:06 +04:44 843
8 Emīlija Vahere-Abražune 1138 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:30:27 +05:05 833
9 Laura Ozola 2076 Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:31:12 +05:50 813
10 Amanda Griķe 1028 Daugavpils Vienības pamatskola/Daugavpils Runners 00:31:28 +06:05 806
11 Evelīna Bružus 1058 Baldones vidusskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:31:34 +06:12 804
12 Katrīna Jansone 1133 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:31:34 +06:12 804
13 Rūta Šķirus 1322 Jelgavas 3. sākumskola 00:31:59 +06:37 793
14 Nellija Rungevica 1422 Zūru pamatskola 00:33:07 +07:44 766
15 Anna Nikola Berkolde 1044 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:33:26 +08:04 759
16 Emīlija Grīnberga 1207 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta Sokala 00:33:41 +08:18 753
17 Madara Kļavniece 1030 Carnikavas pamatskola/Carnikava 00:33:44 +08:22 752
18 Elīza Evardsone 1847 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:33:53 +08:31 749
19 Elisa Roga 1323 Jelgavas 3. sākumskola 00:34:25 +09:02 737
20 Zaiga Paegle 1720 Jelgavas 4. vidusskola/J4V 00:34:29 +09:07 736
21 Paula Gelvere 1131 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:34:48 +09:26 729
22 Loreta Neusa-Luca 1162 Jelgavas 3. sākumskola 00:35:19 +09:57 719
23 Alise Janvāre 1017 Annas Brigaderes pamatskola 00:35:44 +10:22 710
24 Zanda Zariņa 1547 Mazzalves pamatskola 00:36:10 +10:48 701
25 Inguna Sakne 1959 Mazzalves pamatskola/Saknīši 00:36:11 +10:49 701
26 Daiga Rasmusa 11100 Džūkstes pamatskola/Džūkste 00:36:32 +11:10 694
27 Anabella Barkova 1822 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:36:45 +11:23 690
28 Renāte Bīmane 11112 Aizupes pamatskola/Aizupes pamatskola 00:37:27 +12:05 677
29 Alise Antonova 1057 Rīgas 21. vidusskola/&A 00:37:38 +12:15 674
30 Ance Auziņa 11141 Tīnūžu pamatskola 00:37:38 +12:15 674
31 Enija Stangute 1186 Baldones Mūzikas pamatskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:37:44 +12:22 672
32 Neonella Māra Meiberga 1146 Rīgas Valda Zālīša sākumskola/Rīgas V. Zālīša sākumskola 00:37:47 +12:25 672
33 Andželika Semjonova 1417 Jelgavas 4. vidusskola 00:37:48 +12:26 671
34 Marina Šiškina 1168 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:38:03 +12:41 667
35 Meldra Ceple 1721 Laurenču sākumskola 00:38:03 +12:41 667
36 Nikola Čermeņeva 1682 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:38:16 +12:54 663
37 Loreta Rutkovska 2080 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:38:18 +12:56 662
38 Laura Smane 1330 Griķu pamatskola 00:38:19 +12:57 662
39 Beatrise Broka 1705 Mežciema pamatskola/Pandas banda 00:38:30 +13:08 659
40 Justīne Brutāne 1707 Rīgas Igauņu pamatskola/Pandas banda 00:38:31 +13:08 659
41 Zane Strazdiņa 1391 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:38:35 +13:12 658
42 Linda Freimane 1968 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:39:02 +13:40 650
43 Elza Subre 1139 Zemgales vidusskola 00:39:18 +13:56 646
44 Adrija Megre 1593 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:39:38 +14:16 640
45 Ilze Muceniece 1903 Smārdes pamatskola/Smārde 00:40:02 +14:40 634
46 Amanda Paula 1684 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:40:19 +14:57 629
47 Nora Veismane 1960 Rīgas 49. vidusskola/Saknīši 00:40:30 +15:08 626
48 Samanta Gukļivska 1465 Pūres pamatskola/Pūre 00:40:31 +15:09 626
49 Alise Zemture 1199 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:41:04 +15:42 618
50 Ksenija Avotiņa 1680 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:41:04 +15:42 618
51 Sandija Rumba 11095 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:41:09 +15:47 617
52 Linda Kaparkalēja 2057 Madonas pilsētas 1. vidusskola/Madonas BJSS 00:41:11 +15:49 616
53 Anna Ramiņa-Oliveira 11150 Ķekavas vidusskola/Sece 00:41:12 +15:50 616
54 Eleonora Dombrovska 1018 Laurenču sākumskola 00:41:22 +16:00 613
55 Patrīcija Buša 1025 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:41:23 +16:01 613
56 Tīna Rosta 1848 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:41:43 +16:21 608
57 Patrīcija Paula Ķikule 1098 Jelgavas 4. sākumskola 00:41:49 +16:27 607
58 Odeta Smiltniece 1954 Mežciema pamatskola/Jautrās meitenes no Mežciema 00:41:57 +16:35 605
59 Karlīna Boka 1463 Jelgavas 4. vidusskola 00:42:00 +16:38 604
60 Marta Ozola 1667 Jelgavas 4. vidusskola 00:42:01 +16:39 604
61 Šarlote Eleonora Kumpiņa 1143 Rīgas 6. vidusskola 00:42:13 +16:51 601
62 Kristjāna Misa 1708 Tukuma 2. vidusskola 00:42:17 +16:55 600
63 Kitija Pučinska 1499 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:42:18 +16:56 600
64 Elīna Vilkene 1080 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 00:42:28 +17:06 598
65 Marta Ķikare 1779 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:32 +17:10 597
66 Marta Švāģere 1820 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:35 +17:13 596
67 Beatrise Cimermane 1365 Āgenskalna sākumskola/ONE4EVENT 00:42:40 +17:18 595
68 Daniela Miļūna 1247 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:42:41 +17:18 595
69 Estere Roga 11106 Ventspils Centra sākumskola 00:42:41 +17:19 594
70 Līva Limanāne 1102 Dobeles 1. vidusskola/AQUATICS 00:42:42 +17:20 594
71 Luīze Lazovska 1805 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:42 +17:20 594
72 Gita Straupmane 1893 Smārdes pamatskola/Smārde 00:42:42 +17:20 594
73 Alise Šteinberga 11130 Mārupes vidusskola 00:42:58 +17:36 590
74 Žanete Munda 1591 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:43:06 +17:44 589
75 Sofija Vilcāne 1433 Jelgavas 4. vidusskola 00:43:08 +17:46 588
76 Denīza Tuča 1880 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:43:25 +18:02 584
77 Emīlija Stramkale 11119 Aizupes pamatskola/Aizupes pamatskola 00:43:25 +18:03 584
78 Elīna Rozēna 11109 Aizupes pamatskola/Aizupes pamatskola 00:43:26 +18:04 584
79 Elza Anna Kļavniece 1029 Carnikavas pamatskola/Carnikavas pamatskola 00:43:27 +18:05 584
80 Justīne Jurjāne 1863 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 00:43:37 +18:15 582
81 Marta Pelša 1570 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:43:45 +18:23 580
82 Kate Zandava 1182 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:43:50 +18:28 579
83 Paula Līva Ulmane 1625 Vecumnieku vidusskola 00:43:52 +18:30 578
84 Sanija Ašmane 11127 Aizupes pamatskola/Aizupes pamatskola 00:43:58 +18:36 577
85 Amanda Budze 1403 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 00:44:33 +19:11 570
86 Veronika Kotova 1496 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 00:44:33 +19:11 570
87 Estere Riekstiņa 1556 Babītes vidusskola 00:44:49 +19:26 566
88 Sintija Strautmane 1907 Smārdes pamatskola/Smārde 00:44:49 +19:26 566
89 Jasmīne Ļisova 1919 Smārdes pamatskola/Smārde 00:44:49 +19:27 566
90 Emīlija Paula Ozola 1816 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:44:59 +19:36 564
91 Odrija Kulpe 2084 Ikšķiles vidusskola/Izturība 00:45:02 +19:40 563
92 Tīna Pauriņa 2075 Ikšķiles vidusskola/Izturība 00:45:03 +19:41 563
93 Simona Majorenkova 1347 Piltenes vidusskola 00:45:09 +19:47 562
94 Beate Tolmane 1479 Majoru vidusskola/kmsbp.lv/Jūrmala 00:45:23 +20:01 559
95 Marta Rutka 1592 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:45:26 +20:04 558
96 Madara Bāriņa 1567 Ikšķiles vidusskola 00:45:30 +20:08 558
97 Katrīna Priede 11115 Aizupes pamatskola/Aizupes pamatskola 00:46:32 +21:10 545
98 Enija Mikute 1257 O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 00:47:17 +21:55 537
99 Eva Ieva Ivanova 1997 Tukuma 2. vidusskola 00:47:31 +22:08 534
100 Leina Sturme 1577 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:47:33 +22:11 534
101 Ketija Stankus 1824 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:47:34 +22:11 533
102 Sofija Mironova 1406 Tukuma 2. vidusskola 00:47:43 +22:20 532
103 Una Gailīte 1500 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:48:02 +22:40 528
104 Lindsija Galdiņa 1357 Valmieras Pārgaujas sākumskola 00:48:09 +22:47 527
105 Elizabete Paula Erkena 1419 Ķekavas vidusskola 00:48:09 +22:47 527
106 Selīna Keita Strautniece 11094 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:48:23 +23:01 524
107 Sofija Statkua 2018 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola/Draudzenes 00:48:26 +23:04 524
108 Jana Kočetkova 11125 Aizupes pamatskola/Aizupes pamatskola 00:48:34 +23:12 522
109 Sintija Kraule 1823 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:49:19 +23:57 514
110 Jasmīna Lejniece 1603 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:50:21 +24:59 504
111 Paula Veģere 2050 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:50:26 +25:04 503
112 Nora Vanaga 2032 Rīgas Jāņa Poruka vidusskola/5.b 00:50:32 +25:10 502
113 Berta Kreice 2015 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 00:50:33 +25:11 502
114 Milāna Meļehina 11126 Aizupes pamatskola/Aizupes pamatskola 00:50:36 +25:14 501
115 Elizabete Beāte Ruža 1269 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 00:50:45 +25:23 500
116 Anete Roze 1289 Ogres sākumskola 00:50:53 +25:31 499
117 Keitija Grigalena 1581 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:51:10 +25:48 496
118 Rēzija Zaneriba 1657 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:51:18 +25:55 495
119 Monika Dīriņa 1917 Smārdes pamatskola/Smārde 00:51:25 +26:03 493
120 Laura Sigalova 1594 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:54:26 +29:04 466
121 Sonora Rasa 1130 Tukuma 2. pamatskola 00:54:45 +29:23 463
122 Madara Šuriņa 1436 Rīgas Teikas vidusskola 00:54:55 +29:32 462
123 Eleonora Kleina 1770 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:55:14 +29:52 459
124 Tīna Fišera Blumberga 1754 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:55:16 +29:54 459
125 Sintija Kona 2059 Tukuma 2. vidusskola/5.b 00:55:25 +30:02 458
126 Paula Ķempele 1856 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:55:30 +30:08 457
127 Ksenija Ikote 1789 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:56:01 +30:39 453
128 Samanta Gricmane 1814 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:56:01 +30:39 453
129 Katrina Nesterova 1214 Rīgas Valda Zālīša sākumskola/Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:56:39 +31:17 448
130 Monta Paula Leitlante 2012 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:57:19 +31:57 443
131 Elza Rakela Kaudze 11118 Aizupes pamatskola/Aizupes pamatskola 00:57:35 +32:12 441
132 Paula Lapsa 1767 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:58:02 +32:40 437
133 Liene Didrihsone 1454 Jelgavas 4. vidusskola 00:59:29 +34:07 427
134 Ance Brūvere 1643 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 01:01:03 +35:41 416
135 Loreta Jakobi 1431 Ozolnieku vidusskola 01:01:38 +36:16 412
136 Amanda Gricmane 1786 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:03:16 +37:54 401
137 Annija Blūma 1768 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:03:19 +37:57 401
138 Kristija Majauska 1825 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:03:19 +37:56 401
139 Līva Gipsle 1788 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:03:21 +37:58 401
140 Gabriela Novicka 1851 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:03:21 +37:59 400
141 Elīza Volodjkina 1760 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:07:29 +42:06 376
142 Sintija Jermacane 1413 Siguldas pilsētas vidusskola/AkmensDizains.lv 01:10:15 +44:53 361
U16V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Roberts Zeiburliņš 1953 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:22:53 +00:00 1000
2 Kristers Kalašņikovs 1383 Pastendes pamatskola/Talsu biatlonisti 00:23:36 +00:43 970
3 Kristaps Dūzis 1117 Dobeles Valsts ģimnāzija/AQUATICS 00:23:45 +00:52 964
4 Raivo Liekmanis 1359 Nīkrāces pamatskola/Maratona klubs/ Nīkrāces pamatskola 00:24:22 +01:29 939
5 Jānis Kravalis 1020 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas sporta skola 00:24:31 +01:38 933
6 Gustavs Māliņš 1537 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:24:32 +01:39 933
7 Elvins Freijs 1109 Dobeles 1. vidusskola/AQUATICS 00:25:20 +02:27 903
8 Kārlis Ernests Janovskis 1660 Madonas Valsts ģimnāzija/Šlāgeris 00:26:15 +03:22 872
9 Gustavs Sināts 2043 Madonas Valsts ģimnāzija 00:26:22 +03:29 868
10 Jānis Marcinkevičs 1223 Siguldas Valsts ģimnāzija 00:26:23 +03:30 868
11 Erasts Bobrovs 1375 Pastendes pamatskola/Talsu biatlonisti 00:26:47 +03:54 855
12 Silvestrs Švauksts 2036 Madonas pilsētas 1. vidusskola/Madonas BJSS 00:27:13 +04:20 841
13 Ralfs Sirmelis 11158 Ķekavas vidusskola 00:27:17 +04:24 839
14 Niks Berģis 1040 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:27:21 +04:27 837
15 Jurģis Egons Strazdiņš 1090 Saulkrastu vidusskola/Saulkrasti 00:27:32 +04:39 831
16 Reinis Ose 1894 Smārdes pamatskola/Smārde 00:27:50 +04:57 822
17 Arturs Kostjajevs 1955 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:27:50 +04:57 822
18 Adrians Meiers 11133 Penkules pamatskola 00:28:13 +05:20 811
19 Ivis Karja 1327 Bauskas 2. vidusskola 00:28:50 +05:57 794
20 Kristaps Jansons 11102 Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola 00:29:09 +06:16 785
21 Ralfs Jansons 1973 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:29:49 +06:56 768
22 Justs Belevičs 1661 Ogres Valsts ģimnāzija 00:30:06 +07:13 760
23 Ernests Limbergs 1640 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:30:14 +07:21 757
24 Matīss Jansons 1270 Penkules pamatskola/Penkule 00:30:23 +07:30 753
25 Emīls Lazdāns 2035 Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola/Ik Auseklis 00:30:49 +07:56 743
26 Emīls Straupmanis 1892 Smārdes pamatskola/Smārde 00:31:00 +08:06 738
27 Pēteris Drengers 1729 Mārupes vidusskola 00:31:37 +08:44 724
28 Mikus Kalniņš 1906 Smārdes pamatskola/Smārde 00:31:41 +08:48 722
29 Miks Leitāns 1738 Rīgas Teikas vidusskola/MJ-Partneri 00:31:42 +08:49 722
30 Kristers JasŪns 1333 Bauskas Valsts ģimnāzija 00:31:45 +08:52 721
31 Kristiāns Brahmanis 1407 Auces vidusskola 00:32:00 +09:07 715
32 Ričards Bisenieks 1243 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:32:07 +09:14 713
33 Gustavs Dobelis 1883 Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:32:11 +09:18 711
34 Krišs Liepiņš 6118 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:32:23 +09:30 707
35 Rihards Allens 1671 Āgenskalna Valsts ģimnāzija/Labs starts 00:32:50 +09:57 697
36 Henrijs Helmanis 2026 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:33:02 +10:09 693
37 Matīss Nils Buks 1873 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:33:14 +10:21 689
38 Ernests Gūtmanis 1771 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:33:25 +10:32 685
39 Jānis Puriņš 1753 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:33:43 +10:50 679
40 Kaspars Kušners 1875 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:33:55 +11:02 675
41 Kārlis Jaunkļaviņš 1908 Smārdes pamatskola/Smārde 00:34:00 +11:07 673
42 Kārlis Vancāns 1946 Ogres sākumskola/Lynxdojo 00:34:04 +11:11 672
43 Niks Dāvis Strazdiņš 1641 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 00:34:08 +11:15 671
44 Kristaps Ķīsis 1804 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:34:35 +11:42 662
45 Kristers Jānis Brečs 1424 Zemgales vidusskola (Slampe)/SK Slampe/Zevid 00:35:20 +12:27 648
46 Artūrs Volkova 1819 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:35:24 +12:31 647
47 Alberts Tilgass 1553 Rīgas 49. vidusskola 00:35:27 +12:34 646
48 Renārs Šteinbergs 1915 Smārdes pamatskola/Smārde 00:35:34 +12:41 643
49 Rihards Ilmanis 1803 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:35:46 +12:53 640
50 Mikus Avotiņš 1685 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:35:47 +12:54 639
51 Andrians Bulko 1111 Dobeles 1. vidusskola/AQUATICS 00:36:01 +13:08 635
52 Artjoms Sergijevičs 1426 Jelgavas 4. vidusskola 00:36:02 +13:09 635
53 Ralfs Eduards Garančs 1228 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/Vēl domājas 00:36:09 +13:16 633
54 Ilvars Matvejevs 1749 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:36:41 +13:48 624
55 Ģirts Maikls Kononovs 1605 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:36:44 +13:51 623
56 Ričards Birznieks 1829 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:36:45 +13:52 623
57 Jāzeps Kudrjavcevs 11176 O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 00:36:52 +13:59 621
58 Rainers Glinskis 1874 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:37:03 +14:10 618
59 Edijs Markuss Gelbe 1524 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:37:44 +14:51 607
60 Roberts Zandavs 1172 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:37:55 +15:02 604
61 Toms Ģērmanis 1209 Privātā vidusskola "Patnis" 00:37:57 +15:04 603
62 Ralfs Vinbergs 1353 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:38:09 +15:16 600
63 Nikodens Otikovs 1525 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:38:10 +15:17 600
64 Kristens Konons 1948 Rīgas 64. vidusskola 00:38:12 +15:19 599
65 Mariss Kadaģis 1988 Krotes Kronvalda Ata pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:38:18 +15:25 598
66 Marks Cimermanis 1339 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 00:38:42 +15:49 591
67 Aleksandrs Paņihidkins 1123 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:39:27 +16:34 580
68 Markuss Ķīsis 1756 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:01 +19:08 545
69 Dāvis Trubačs 1523 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:42:09 +19:16 543
70 Mareks Reins 1311 Jelgavas 4. vidusskola 00:42:10 +19:17 543
71 Edvards Paegle 1268 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola/Engures sportam 00:42:16 +19:23 542
72 Juris Mainulis 1321 Džūkstes pamatskola 00:43:11 +20:18 530
73 Jānis Latvers 1510 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:43:20 +20:27 528
74 Ernests Giniborgs 2010 Rīgas Igauņu pamatskola 00:43:27 +20:34 527
75 Kalvis Malderis 1910 Smārdes pamatskola/Smārde 00:43:36 +20:43 525
76 Kirils Matusevičs 1520 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:43:42 +20:49 524
77 Aleksandrs Nazarovs 11117 Aizupes pamatskola/Aizupes pamatskola 00:43:45 +20:52 523
78 Renārs Janeks 1234 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:43:56 +21:03 521
79 Dāvids Ramlavs 1006 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 00:43:58 +21:05 521
80 Roberts Nils Dzirlanks 1835 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:44:00 +21:07 520
81 Aleksis Kārkliņš 1244 Rīgas Igauņu pamatskola 00:44:16 +21:23 517
82 Filips Malacanovs 1294 Jelgavas 4. vidusskola/6.KLASE 00:44:22 +21:29 516
83 Markuss Rafaels Kaugurs 1331 Griķu pamatskola 00:44:22 +21:29 516
84 Kristaps Kallings 1448 O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola/O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 00:44:33 +21:40 514
85 Alens Uldis Veidemanis 1644 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:44:50 +21:57 511
86 Daniels Arnolds Kokins 1481 Augstkalnes vidusskola 00:45:11 +22:18 507
87 Egīls Dzens 1521 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:47:24 +24:31 483
88 Aleksis Lielnors 1441 Rīgas 18. vakara vidusskola 00:48:02 +25:09 477
89 Namejs Karelis 1648 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:49:04 +26:11 467
90 Jānis Saukitens 1312 Jelgavas 4. vidusskola 00:50:28 +27:35 453
91 Matīss Kārkliņš 1784 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:57:40 +34:47 397
92 MartiŅŠ Vecels 1355 Jelgavas 4. vidusskola/JELGAVAS 4. VSK. 01:00:44 +37:51 377
93 Oskars Baumanis 1077 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 01:02:15 +39:22 368
94 Ralfs Konovs 1445 Staļģenes vidusskola DSQ
95 Rihards Stempers 1715 Tukuma 2. pamatskola/BS Tukums DSQ
U16S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Izabella Bogdanova 1283 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:25:24 +00:00 1000
2 Estere Volfa 1140 Cēsu Valsts ģimnāzija/Anželas Brices slēpošanas un biatlona klubs 00:25:38 +00:14 991
3 Karīna Krauze 11174 Mārupes vidusskola 00:26:36 +01:11 955
4 Jolanta Pence 1035 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:28:07 +02:43 903
5 Frederika Anna Grende 1545 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/Sporta skola Arkādija 00:29:13 +03:49 870
6 Elizabete Galvane 1036 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:29:18 +03:53 867
7 Katrīna Bērziņa 1487 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:29:29 +04:05 862
8 Marta Balanasa 1232 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:30:02 +04:38 846
9 Sofija Ļošaja 1937 Rīgas 21. vidusskola 00:30:24 +04:59 836
10 Signe Bērziņa 1728 Smārdes pamatskola/Smārde 00:31:04 +05:40 818
11 Madara Pūpola 1394 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:32:42 +07:18 777
12 Ieva Pūpola 1393 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:32:43 +07:19 777
13 Ulrika Garisone 1212 Mārupes vidusskola 00:32:57 +07:33 771
14 Ramona Rudzīte 1038 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:33:26 +08:02 760
15 Monta Zauriņa 1037 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:34:35 +09:11 734
16 Gita Vītola 1582 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 00:34:57 +09:33 727
17 Amanda Kundziņa 1471 Rīgas Kristīgā vidusskola/Kundziņi 00:34:58 +09:34 727
18 Reičela Rone 1195 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona Sporta skola 00:35:25 +10:01 717
19 Alise Šalājeva 1349 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:35:42 +10:18 711
20 Vanesa Akšanova 1351 Jelgavas 4. vidusskola 00:36:02 +10:38 705
21 Endija Balode 1345 Piltenes vidusskola 00:36:39 +11:15 693
22 Karina Adrijanova 1979 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:37:00 +11:36 687
23 Paula Ekerte 1160 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 00:37:04 +11:40 685
24 Kristiāna Bīmane 1980 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:37:15 +11:51 682
25 Vanesa Aimone 1063 Rīgas 6. vidusskola/- 00:37:36 +12:12 676
26 Ieva Bruzgule 1559 Rīgas 19. vidusskola 00:37:38 +12:14 675
27 Leonora Petersone 2039 Tumes vidusskola 00:37:38 +12:13 675
28 Elizabete Elīze Kaže 11172 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:37:54 +12:30 670
29 Krista Kristīne Miķelsone 1697 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Skrienam kopā 00:38:12 +12:48 665
30 Megija Nordena 1205 Penkules pamatskola/Penkules skola 00:38:23 +12:59 662
31 Mairita Vita Seņko 1963 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:38:32 +13:08 659
32 Elīna Krista Vīksna 1462 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 00:38:40 +13:16 657
33 Samanta Ozola 11146 Mārupes vidusskola/Mārupes vidusskola 00:38:43 +13:19 656
34 Kristīne Vika Arāja 1957 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:39:03 +13:39 651
35 Anna Marija Zelmene 1341 Jelgavas 4. vidusskola 00:39:05 +13:41 650
36 Marta Ābele 1317 Zemgales vidusskola (Slampe)/Zevid 00:39:49 +14:25 638
37 Anastasija Kuzmina 1361 Ulbrokas vidusskola 00:39:59 +14:35 635
38 Daniela Butāne 1930 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija/Zemgales Ziņas 00:40:36 +15:11 626
39 Alise OtaŅĶe 1469 Aizputes vidusskola/AIZPUTE 00:41:17 +15:53 615
40 Anna Grunska 1929 Smārdes pamatskola/Smārde 00:41:24 +16:00 614
41 Violeta Žusele 1360 Daugavpils Krievu vidusskola - licejs/Daugavpils runners 00:41:31 +16:07 612
42 Elizabete Spaile 1614 Ērgļu vidusskola/Chasing the Deer 00:41:31 +16:07 612
43 Evelīna Orinska 1179 Liepājas Raiņa 6. vidusskola/Dīvaiņi 00:41:42 +16:18 609
44 Elza Vjatere 2019 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:41:42 +16:18 609
45 Agnese Križēvica 1956 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:41:52 +16:28 607
46 Katrīna Skrodele 1460 Jelgavas 4. vidusskola/Sporto visa klase 00:42:08 +16:44 603
47 Diāna Žarska 1526 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:42:08 +16:44 603
48 Sabīne Moča 1340 Zemgales vidusskola (Slampe)/Zevid 00:42:10 +16:46 603
49 Ieva Rudzika 1992 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 00:42:18 +16:54 600
50 Laima Kuduma 1308 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:42:34 +17:10 597
51 Kintija Puikevica 1668 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:42:34 +17:10 597
52 Samanta Plasiņa 1999 Tukuma 2. pamatskola 00:42:41 +17:17 595
53 Luīze Lūcija Kriuliņa 1253 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 00:42:44 +17:20 594
54 Elizabete Pļaviņa 1718 Pastendes pamatskola/Pastendes pamatskola 00:42:50 +17:26 593
55 Elīza Puriņa 11135 Friča Brīvzemnieka pamatskola/Zemgales ziņas 00:42:54 +17:30 592
56 Amanta Muceniece 2053 Zemgales vidusskola (Slampe)/Zevid 00:43:06 +17:42 589
57 Signe Svārpstone 11098 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 00:43:10 +17:45 589
58 Daniela Amanda Kņūta 1987 Krotes Kronvalda Ata pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:43:19 +17:55 586
59 Edīte Betlere 1300 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:43:33 +18:09 583
60 Sabīne Sova 1198 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:43:35 +18:11 583
61 Sāra Agnese Brantiņa 1688 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:43:40 +18:16 582
62 Jana Dzene 1519 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:43:48 +18:24 580
63 Melānija Tinkuse 2021 Valmieras Valsts ģimnāzija/Skrienam kopā 00:43:51 +18:27 579
64 Kristiana Ieva Zitkusa 1962 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:43:53 +18:29 579
65 Alise Grīnberga 1456 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:44:01 +18:37 577
66 Nadīna Keita Ķemere 1494 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:44:01 +18:37 577
67 Kendija Sintija Ķepale 1301 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:44:02 +18:38 577
68 Marta Līga Cinovska 1374 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:44:44 +19:20 568
69 Keita Patrīcija Leinasare 1719 Rīgas Teikas vidusskola 00:44:52 +19:28 566
70 Inese Kaminska 1790 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:44:56 +19:32 565
71 Renāte Babicka 1314 Jelgavas 4. vidusskola 00:45:01 +19:37 564
72 Sanija Bureņa 1689 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:45:03 +19:39 564
73 Danete Avotiņa 1517 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:45:26 +20:02 559
74 Anna Sīpola 2061 Zemgales vidusskola (Slampe) 00:45:27 +20:03 559
75 Ieva Lūse 1928 Smārdes pamatskola/Smārde 00:45:31 +20:06 558
76 Emīlija Strazdiņa 1390 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:46:06 +20:42 551
77 Amanda Lazda 2011 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:46:21 +20:57 548
78 Megija Lipure 2081 Penkules pamatskola 00:46:22 +20:58 548
79 Emīlija Blumfelde 1905 Smārdes pamatskola/Smārde 00:46:23 +20:59 548
80 Annija Anna Kļave 1405 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija/Jaunmārupe skrien! 00:46:29 +21:05 546
81 Elizabete Vilcāne 1489 Jelgavas 4. vidusskola 00:46:42 +21:18 544
82 Melānija Alne 1696 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Skrienam kopā 00:46:52 +21:28 542
83 Anna Pļaviņa 1746 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:47:41 +22:17 533
84 Karlīna Vītoliņa 1087 Liepājas Raiņa 6. vidusskola/Kociņi 00:48:05 +22:41 528
85 Sintija Daukste 1128 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:48:06 +22:42 528
86 Kitija Elcere 1909 Smārdes pamatskola/Smārde 00:49:08 +23:44 517
87 Ance Turka 1931 Smārdes pamatskola/Smārde 00:49:09 +23:45 517
88 Lauma Simsone 1287 Pumpuru vidusskola/Kāpa OK 00:49:10 +23:46 517
89 Kate Freināte 1842 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:50:03 +24:39 508
90 Elza Kozačkova 1539 Ludzas pilsētas ģimnāzija 00:50:23 +24:59 504
91 Jūlija Anete Utināne 1437 O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 00:51:04 +25:40 497
92 Rendija Straupeniece 1498 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:51:56 +26:32 489
93 Betija Bigača 1497 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:52:43 +27:19 482
94 Megija Kudele 11160 Augstkalnes vidusskola 00:53:31 +28:07 475
95 Viktorija Vika Ņemceva 1801 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:53:35 +28:11 474
96 Andīna Zandere 1759 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:53:59 +28:35 471
97 Laura Tenberga 1796 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:53:59 +28:35 471
98 Viktorija Anna Morozova 1807 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:54:07 +28:43 469
99 Marika Turka 1691 Pilsrundāles vidusskola 00:54:29 +29:05 466
100 Liene Rozenberga 1932 Smārdes pamatskola/Smārde 00:54:57 +29:33 462
101 Santa Samanta Kučere 11147 Kandavas internātvidusskola 00:55:51 +30:27 455
102 Monta Brūvere 1650 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:55:53 +30:29 455
103 Viktorija Vika Kurinoja 1839 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:55:57 +30:33 454
104 Monta Liberte 1837 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:56:02 +30:38 453
105 Natālija Lastovska 1515 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:57:20 +31:56 443
106 Enia Stūre 1840 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:57:48 +32:24 439
107 Veronika Prusakova 2022 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Skrienam kopā 00:58:54 +33:30 431
108 Ērika Kalniņa 1695 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Skrienam kopā 00:59:00 +33:36 431
109 Elizabete Lastovska 1516 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:59:01 +33:37 431
110 Lauma Šuriņa 1435 Rīgas Teikas vidusskola 01:04:34 +39:10 393
111 Aija Zaļaiskalna 1438 Rīgas 7. pamatskola 01:04:34 +39:10 393
112 Evita Moeda 1743 Mārupes vidusskola 01:08:49 +43:25 369
U18V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Ralfs Roga 2072 Ventspils Valsts 1. ģimnāzija/Matison’s runners club 00:22:06 +00:00 1000
2 Emīls Kravalis 1021 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas sporta skola 00:22:30 +00:24 982
3 Lauris Kaparkalējs 2058 Madonas Valsts ģimnāzija/Madonas BJSS 00:23:14 +01:08 951
4 Raimonds Levickis 1702 Saldus tehnikums 00:25:43 +03:37 860
5 Leonīds Kostjajevs 1969 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:26:34 +04:28 832
6 Niks Balgalvis 11143 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:27:37 +05:31 800
7 Artūrs Siliņš 1952 Kalētu pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:28:20 +06:14 780
8 Gustavs Riekstiņš 1150 Iecavas vidusskola 00:29:10 +07:04 758
9 Elvijs Semjonovs 1222 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola/Zemgales Ziņas 00:30:30 +08:24 725
10 Mariss Pelīte 1072 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 00:30:39 +08:33 721
11 Krišs Pavlovs 1511 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:31:12 +09:06 708
12 Esuards Rāzna 2068 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola/SSK Bebra 00:31:22 +09:16 705
13 Emīls Ģērmanis 1208 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 00:32:13 +10:07 686
14 Mareks Lukjanskis 1761 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:33:26 +11:21 661
15 Toms Rimševics 1315 Pilsrundāles vidusskola/Rundāle 00:34:48 +12:42 635
16 Mikus Semeneņa 1858 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:35:18 +13:12 626
17 Gatis Majauskis 1833 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:35:20 +13:14 625
18 Ralfs Beinarovičs 1703 Krustpils pamatskola 00:36:10 +14:04 611
19 Mareks Bergmanis 1964 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:36:25 +14:20 607
20 Aivis Šatalovs 1704 Krustpils pamatskola 00:36:41 +14:35 603
21 Emīls Tērauds 1935 Tukuma Raiņa ģimnāzija/Engures sportam 00:36:50 +14:44 600
22 Mārcis Kristians Sudrabs 1637 Rīgas Teikas vidusskola/Norsan Baltic 00:37:03 +14:57 597
23 Maiks Kristofers Vārpiņš 1613 Tukuma 2. vidusskola 00:37:07 +15:01 595
24 Kaspars Latvers 1509 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:37:41 +15:35 586
25 Rainers Mucenieks 1000 Pilsrundāles vidusskola/Pilsrundāles vidusskola 00:37:42 +15:36 586
26 Roberts Izajs 2066 Valmieras tehnikums/Kocēnu sporta skola 00:37:51 +15:45 584
27 Matīss Ķemme 1252 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:38:24 +16:18 576
28 Rainers Kristians Silkalns 1129 Dobeles Valsts ģimnāzija 00:38:28 +16:22 574
29 Rainers Strazdiņš 1019 Kuldīgas 2. vidusskola 00:39:08 +17:02 565
30 Dāvis Kalniņš 2070 Iecavas vidusskola 00:39:50 +17:45 555
31 Emīls Bents 1646 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:40:10 +18:04 550
32 Rihards Goldovs 11138 Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola 00:40:21 +18:15 548
33 Jēkabs Kārlis Gibeiko 1076 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 00:41:26 +19:20 533
34 Sendijs Lauris Baraks 1273 Jelgavas Tehnikums 00:44:12 +22:06 500
35 Emīls Cepurnieks 1277 Jelgavas Amatu vidusskola 00:44:12 +22:06 500
36 Viljams Leo Lastvoskis 1766 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:44:50 +22:44 493
37 Rūdis Marcinkevičs 1546 Rīgas Tehniskā koledža 00:47:21 +25:15 467
38 Dāvis Noviks 1826 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:48:14 +26:08 458
39 Mareks Stuglis 1271 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 00:53:36 +31:30 412
40 Gunārs Gundars Simanovičš 1272 Jelgavas Amatu vidusskola 00:54:47 +32:41 403
41 Ģirts Saukāns 1427 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 01:11:00 +48:54 311
U18S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Līva Šahno 1627 Madonas Valsts ģimnāzija 00:26:30 +00:00 1000
2 Emīlija Upmale 1470 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:26:55 +00:25 985
3 Megija Vinberga 1354 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:26:56 +00:25 984
4 Līna Gaile 1378 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta skola 00:27:23 +00:52 968
5 Ieva Stallīte 1377 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:28:18 +01:47 937
6 Līva Skoreja 1194 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/ Liepājas rajona sporta skola 00:28:30 +01:59 930
7 Anna Emīlija Suta 1572 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 00:28:40 +02:10 925
8 Loreta Ķikuste 1623 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils sporta skola 00:29:16 +02:45 906
9 Daniela Keita Lielupe 11088 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:29:25 +02:55 901
10 Daido Dagne Brūvere 1639 Priekuļu vidusskola/Cēsu pilsētas sporta skola 00:29:49 +03:18 889
11 Viviāna Neretina 1265 Džūkstes pamatskola/Džūkstes pamatskola 00:31:17 +04:47 847
12 Amanda Ignāte 1145 Ādažu vidusskola 00:34:08 +07:37 777
13 Šarlote Zveja 1638 Mārupes vidusskola/Mārupes vidusskola 00:34:17 +07:46 773
14 Kristīne Pence 1034 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:34:36 +08:06 766
15 Elizabete Liepa 1782 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:36:12 +09:42 732
16 Renāte Medvedeva 1508 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:37:39 +11:08 704
17 Alīsija Stūrīte 1215 Rīgas Valsts tehnikums 00:38:18 +11:47 692
18 Linda Strihora 2044 Tukuma 2. pamatskola/TUKUMA 2.PAMATSKOLA 00:38:45 +12:14 684
19 Dinija Putniņa 1683 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:39:14 +12:44 676
20 Līga Zlaugotne 1004 Alojas Ausekļa vidusskola 00:39:54 +13:23 665
21 Marta Križēviča 1967 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:41:10 +14:39 644
22 Katrīna Kristkalne 1073 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 00:41:56 +15:26 632
23 Kristiāna Lagzdiņa 1125 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:41:59 +15:28 632
24 Ance Beāte Laiveniece 1066 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 00:42:02 +15:31 631
25 Lote Freināte 1791 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:14 +15:43 628
26 Loreta Matvejeva 1794 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:18 +15:48 627
27 Viktorija Ģierte 1534 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:42:27 +15:57 624
28 Dārta Momotkova 1792 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:27 +15:56 625
29 Monta Buza 1921 Smārdes pamatskola/Smārde 00:42:57 +16:27 617
30 Katrīna Anna Allena 1670 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/Labs starts 00:43:29 +16:59 610
31 Madara Darģe 1662 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:43:32 +17:01 609
32 Renāte Smilga 11149 Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola/Sece 00:43:57 +17:27 603
33 Kellija Ieva Meiere 1240 Dobeles Valsts ģimnāzija 00:45:09 +18:38 587
34 Samanta Annija Lauriņa 1304 Liepājas 8. vidusskola 00:45:38 +19:07 581
35 Katrīna Ivanova 1535 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:46:01 +19:31 576
36 Annija Brahmane 1408 Auces vidusskola 00:46:09 +19:39 574
37 Luīze Beķere 1530 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:47:22 +20:52 560
38 Liene Franciska Danele 1762 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:47:35 +21:04 557
39 Viktorija Kaija Vītiņa 11161 Ozolnieku vidusskola 00:48:06 +21:35 551
40 Laura Pavlovska 1857 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:49:18 +22:48 538
41 Marta Skavronska 1373 Zemgales vidusskola (Slampe)/Slampe Zevid 00:49:47 +23:17 532
42 Klinta Almane 1777 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:50:09 +23:38 529
43 Egita Zadvinska 1562 Ludzas pilsētas ģimnāzija 00:50:24 +23:53 526
44 Saiva Tunēna 1652 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:51:19 +24:48 517
45 Dace Gurtlava 1342 Rīgas Mākslas un mediju tehnikums 00:52:23 +25:53 506
46 Daniela Dumbre 1763 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:54:47 +28:17 484
47 Elīza Grīnvalde 1813 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:57:41 +31:11 460
48 Loreta Knospiņa 1861 Valmieras Viestura vidusskola/Skrienam kopā 00:58:52 +32:22 450
49 Amanda Sedova 1459 Bauskas Valsts ģimnāzija/Bauskas Valsts ģimnāzija 01:00:33 +34:02 438
50 Katrīna Spure 1075 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 01:02:17 +35:47 426
51 Ita Zita Ozoliņa 1352 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene DSQ
U20V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Niks Zauls 1493 /Limbaži Skrien 00:21:44 +00:00 1000
2 Mārtiņš Petrovs 1255 Cēsu Pilsētas vidusskola/- 00:22:52 +01:07 951
3 Ingus Bogdanovs 1284 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:24:36 +02:51 884
4 Edgars Ziemelis 1343 Piltenes vidusskola 00:25:50 +04:06 841
5 Deniss Beļinskis 1809 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:26:02 +04:17 835
6 Rainers Neuss-Lucs 1163 Kalnciema vidusskola 00:26:15 +04:30 828
7 Edgars Rūdolfs Drekslers 1264 Liepājas Valsts 1. ģimnāzija 00:26:53 +05:08 809
8 Reinis Birznieks 1758 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:28:03 +06:18 775
9 Ralfs Vindelis 1067 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 00:29:23 +07:39 740
10 Adrians Tomass 1951 Kalētu pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:30:00 +08:15 725
11 Eduards Štefans 1068 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 00:31:58 +10:14 680
12 Rūdolfs Pikšens 1970 RTU inženierzinātņu vidusskola/Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati 00:32:22 +10:38 672
13 Klāvs Kārkliņš 1846 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:35:14 +13:29 617
14 Armands Grūbe 2038 Rīgas Tehniskā koledža 00:35:20 +13:35 615
15 Valters Banders 1071 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 00:35:42 +13:58 609
16 Edijs Benusevičs 11177 Liepājas Valsts tehnikums 00:36:02 +14:18 603
17 Renars Miloševskis 1069 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 00:36:51 +15:07 590
18 Aleksandrs Vladimirs Bakmāsters 1074 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 00:43:02 +21:18 505
19 Kalves Didzis Bite 1078 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 00:57:30 +35:46 378
20 Gustavs Slūtiņš 1744 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:08:52 +47:08 316
U20S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Eva Bērziņa 1096 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:29:12 +00:00 1000
2 Agija Dace Bidiņa 1226 Mārupes vidusskola 00:29:52 +00:40 977
3 Patrīcija Keita Krumberga 1173 Dobeles Valsts ģimnāzija 00:30:49 +01:37 947
4 Marta Paula Rāzna 2067 Rīgas 49. vidusskola/SSK Bebra 00:32:27 +03:16 899
5 Laura Dzepuka 1220 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija/Zemgales Ziņas 00:33:30 +04:18 871
6 Samanta Ratniece 1769 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:33:54 +04:43 861
7 Beate Stivriniece 2054 Kandavas internātvidusskola 00:34:45 +05:34 840
8 Alise Evardsone 1810 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:35:14 +06:03 828
9 Kristiana Borozinska 1369 Liepājas Valsts tehnikums 00:36:02 +06:50 810
10 Amanda Bizauska 11163 Mežinieku pamatskola/Mežinieku pamatskola 00:36:11 +06:59 807
11 Laura Bleija 2000 Ogres 1. vidusskola 00:37:27 +08:15 780
12 Simona Helmane 2025 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:37:39 +08:28 775
13 Sandra Stieģele 1196 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/ Liepājas rajona sporta skola 00:38:01 +08:49 768
14 Viviāna Stūrīte 1216 Banku augstskolas Uzņēmējdarbības koledža 00:38:02 +08:51 768
15 Amanda Zandersone 1319 Dobeles Valsts ģimnāzija 00:38:04 +08:53 767
16 Daniela Gelvere 1364 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:38:21 +09:10 761
17 Ieva Zālīte 2014 Eiropas Tālmācības vidusskola 00:38:46 +09:34 753
18 Krista Ivanovska 1666 Dobeles Valsts ģimnāzija 00:39:57 +10:46 731
19 Ieva Cimiņa 1831 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:40:09 +10:57 727
20 Keitija Bite 1490 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:40:40 +11:29 718
21 Katrīna Evelīna Šakina 1852 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:27 +13:15 688
22 Eva Majorenkova 1344 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:42:53 +13:42 681
23 Laura Dumbre 1781 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:53 +13:41 681
24 Laura Stankus 1797 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:43:57 +14:45 664
25 Laine Helmane 1079 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 00:44:23 +15:12 658
26 Vija Bruzgule 1560 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:47:02 +17:50 621
27 Raima Anna Strazdiņa 1245 Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskola 00:48:39 +19:28 600