Piekrastes Stirnu buks Tērvetes meža Stirnu buks Kalnsētas Stirnu buks Pilssalas Stirnu buks Piejūras Stirnu buks Krimuldas Stirnu buks Ozolkalna Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Bērziņš 8277 PATRIA SPORTLAND 01:55:50 VL1 1 V1 +00:00 +00:00 00:01:05 1000 221 1221
2 Kristaps Broks 8006 Rieksti 01:59:48 VL1 2 V2 +03:58 +03:58 00:01:03 967 228 1195
3 Anatolijs Macuks 8225 Līvānu VK/BALTAIS 02:00:49 VL2 1 V3 +04:59 +00:00 00:00:58 959 249 1208
4 Dainis Limanāns 8103 RIEKSTI 02:01:04 VL1 3 V4 +05:14 +05:14 00:01:02 957 234 1191
5 Andis Dēze 8014 Maratona Klubs/Zante 02:06:39 VL1 4 V5 +10:50 +10:50 00:01:18 915 186 1101
6 Valdis Miezītis 8255 Engures Sportam 02:10:12 VL2 2 V6 +14:22 +09:23 00:01:08 890 213 1103
7 Sergejs Maslobojevs 8251 NRC Rīga 02:10:45 VL1 5 V7 +14:55 +14:55 00:01:21 886 178 1064
8 Konstantīns Biktimirovs 8057 SPB RUN/Brooks 02:12:02 VL1 6 V8 +16:12 +16:12 00:01:06 877 221 1098
9 Jevgeņijs Stepanovs 8264 DzSK Lokomotīve 02:12:08 VL1 7 V9 +16:18 +16:18 00:00:50 877 287 1164
10 Ritvars Kalniņš 8175 Skrienam kopā, Valmiera 02:12:32 VL2 3 V10 +16:42 +11:43 00:01:19 874 184 1058
11 Jānis Šņoriņš 8168 Talsu pakalnu sporta klubs 02:13:54 VL1 8 V11 +18:04 +18:04 00:00:48 865 300 1165
12 Arnis Pašķevičs 8287 Patria Sportland 02:15:06 VL1 9 V12 +19:16 +19:16 00:01:00 857 243 1100
13 Artis Krievāns 8182 VSK "Burkānciems & Co" 02:15:08 VL2 4 V13 +19:18 +14:19 00:01:05 857 222 1079
14 Uldis Klepers 8072 Virsotne/MARMOT 02:15:23 VL1 10 V14 +19:33 +19:33 00:01:00 856 243 1099
15 Andis Gailis 8092 Kocēnu novads 02:18:30 VL2 5 V15 +22:40 +17:41 00:01:12 836 201 1037
16 Juris Gudēvics - Liepiņš 17025 Kocēnu novads 02:18:49 VL1 11 V16 +22:59 +22:59 00:01:04 834 226 1060
17 Andis Zariņš 8223 02:20:34 VL1 12 V17 +24:44 +24:44 00:01:20 824 180 1004
18 Artūrs Blūmiņš 8125 Virsotne/MARMOT 02:21:29 VL1 13 V18 +25:39 +25:39 00:00:56 819 258 1077
19 Andris Sprūds 8194 VSK Noskrien / Divplākšņi 02:21:56 VL1 14 V19 +26:06 +26:06 00:01:08 816 213 1029
20 Artis Maksims 8199 Marienburgas Vilki 02:22:01 VL1 15 V20 +26:12 +26:12 00:00:55 816 262 1078
21 Deniss Dovbiss 8088 02:22:02 VL1 16 V21 +26:12 +26:12 00:01:32 816 158 974
22 Jere Nurmi 8002 Laukkosken Taimi 02:24:42 VL1 17 V22 +28:52 +28:52 00:01:07 801 217 1018
23 Sandris Šika 8118 PAC 02:26:14 VL2 6 V23 +30:24 +25:25 00:01:32 792 158 950
24 Jekaterina Sokunova 8226 Līvānu VK/BALTAIS 02:26:59 SL1 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:20 1000 221 1221
25 Ramūnas Vilčinskas 8053 Kauno BMK 02:27:11 VL1 18 V24 +31:21 +31:21 00:01:40 787 145 932
26 Kristaps Ceriņš 8266 SPB RUN/Brooks 02:28:04 VL1 19 V25 +32:14 +32:14 00:00:58 782 249 1031
27 Edgars Kokorevičs 8055 VSK "Burkānciems & Co" 02:28:06 VL1 20 V26 +32:16 +32:16 00:01:10 782 208 990
28 Valts Ulmanis 8074 IK Auseklis 02:28:23 VL1 21 V27 +32:34 +32:34 00:01:21 781 179 960
29 Raivis Reinfelds 8161 Talsu pakalnu sporta klubs 02:28:39 VL1 22 V28 +32:49 +32:49 00:01:02 779 234 1013
30 Armands Zvejnieks 8285 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 02:28:52 VL1 23 V29 +33:02 +33:02 00:01:23 778 175 953
31 Mikus Žagata 8009 Marienburgas Vilki 02:29:04 VL1 24 V30 +33:14 +33:14 00:01:03 777 230 1007
32 Kirils Boiko 8197 Temtraining.ru 02:29:08 VL1 25 V31 +33:18 +33:18 00:01:11 777 203 980
33 Sergejs Ļeta 18011 PATRIA SPORTLAND 02:29:20 VL1 26 V32 +33:30 +33:30 00:01:19 776 182 958
34 Vita Devjatņikova 8206 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 02:29:47 SL1 2 S2 +02:47 +02:47 00:01:24 981 211 1192
35 Agris Rusmanis 8207 Saldus Boksa Klubs 02:30:04 VL1 27 V33 +34:14 +34:14 00:01:12 772 201 973
36 Gusts Fokerots 8051 Vientuļais Vilks 02:30:07 VL1 28 V34 +34:17 +34:17 00:01:21 772 179 951
37 Monta Ločmele 8111 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 02:30:10 SL1 3 S3 +03:11 +03:11 00:01:16 979 233 1212
38 Miks Pētersons 8243 Nordi furniture 02:30:11 VL1 29 V35 +34:21 +34:21 00:01:05 771 223 994
39 Aivars Bondars 8227 PARTNER19_DPT_BALTAIS 02:31:11 VL2 7 V36 +35:21 +30:22 00:01:13 766 198 964
40 Andris Limanāns 8039 Limanāni 02:31:31 VL1 30 V37 +35:42 +35:42 00:01:30 764 161 925
41 Arvis Stivriņš 8254 Engures sportam I Sporta Patriots 02:31:38 VL1 31 V38 +35:48 +35:48 00:01:07 764 216 980
42 Arturs Loze 18016 RR akadēmija 02:31:41 VL1 32 V39 +35:51 +35:51 00:01:41 764 143 907
43 Kristaps Epners 8245 DOMDARIS 02:31:49 VL2 8 V40 +35:59 +31:00 00:01:04 763 227 990
44 Reinis Jasliņš 8070 Jaunmārupe skrien 02:32:09 VL2 9 V41 +36:19 +31:20 00:01:39 761 147 908
45 Viktors Saveļjevs 8201 RIEKSTI 02:32:12 VL1 33 V42 +36:23 +36:23 00:00:54 761 265 1026
46 Žanis Cibuļskis 8112 Riga Runners I 02:33:10 VL1 34 V43 +37:20 +37:20 00:01:14 756 195 951
47 Jānis Teteris 8256 DzSK Lokomotīve 02:33:38 VL2 10 V44 +37:48 +32:49 00:01:14 754 196 950
48 Daina Jurķe 8110 Gentlemens Club / Supervaroņi 02:33:59 SL1 4 S4 +07:00 +07:00 00:01:31 955 194 1149
49 Žydrūnas Baltrušaitis 8096 Na, pagauk! 02:34:00 VL2 11 V45 +38:10 +33:11 00:01:47 752 136 888
50 Jānis Cīmurs 18012 Cīmurēni 02:34:35 VL1 35 V46 +38:45 +38:45 00:00:59 749 245 994
51 Aigars Lūsis 8035 Talsu pakalnu sporta klubs 02:34:43 VL3 1 V47 +38:53 +00:00 00:01:32 749 158 907
52 Dzintars Petrovs 8033 LSC 02:35:53 VL2 12 V48 +40:03 +35:04 00:01:42 743 141 884
53 Linda Boldāne 8280 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati / Inov-8 / OSveikals.lv 02:36:11 SL1 5 S5 +09:12 +09:12 00:01:42 941 173 1114
54 Viesturs Eglītis 8288 SSK Bebra 02:37:41 VL1 36 V49 +41:51 +41:51 00:00:53 735 270 1005
55 Vitālijs Petuhovs 8293 SSK Bebra 2 02:38:06 VL1 37 V50 +42:16 +42:16 00:01:12 733 201 934
56 Artis Pūcītis 8202 SSK Bebra 02:38:12 VL1 38 V51 +42:22 +42:22 00:01:15 732 194 926
57 Ivans Petrovs 18013 Run X Run 02:38:13 VL1 39 V52 +42:23 +42:23 00:01:46 732 137 869
58 Mauro Gianluigi Motta 8134 Riga Runners 02:38:42 VL1 40 V53 +42:52 +42:52 00:01:24 730 173 903
59 Ruslans Šuļga 8152 Maratona klubs 02:39:06 VL1 41 V54 +43:16 +43:16 00:01:28 728 164 892
60 Ingus Portnajs 8294 Concorde 02:39:32 VL2 13 V55 +43:42 +38:43 00:01:53 726 128 854
61 Agris Samcovs 8249 Musliks 02:39:55 VL2 14 V56 +44:05 +39:06 00:01:18 724 187 911
62 Vjačeslavs Ņebogatihs 8283 PARTNER19_DPT_GARMIN 02:40:04 VL1 42 V57 +44:14 +44:14 00:01:36 724 151 875
63 Māris Ozols 8172 PATRIA NAA 02:40:17 VL1 43 V58 +44:27 +44:27 00:01:10 723 208 931
64 Kārlis Būmans 8069 Emergn #optimized4running 02:40:27 VL1 44 V59 +44:37 +44:37 00:01:21 722 179 901
65 Līga Rusiņa 8170 02:40:27 SL1 6 S6 +13:28 +13:28 00:01:33 916 191 1107
66 Dana Mačtama 8094 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 02:40:28 SL1 7 S7 +13:29 +13:29 00:01:22 916 216 1132
67 Mārtiņš Dīcis 8240 VSK Noskrien 02:40:55 VL1 45 V60 +45:05 +45:05 00:01:22 720 177 897
68 Edgars Bremze 8151 Izturība 02:41:00 VL2 15 V61 +45:10 +40:11 00:01:12 719 200 919
69 Ieva Biedrīte 8179 Pulsometrs.lv/Grauda Spēks 02:41:06 SL1 8 S8 +14:07 +14:07 00:01:48 912 163 1075
70 Sandis Pētersons 8180 Swedbank 02:41:06 VL1 46 V62 +45:16 +45:16 00:01:17 719 187 906
71 Ilze Limanāne 8098 VSK Noskrien Vāveres 02:41:14 SL2 1 S9 +14:15 +00:00 00:01:21 912 217 1129
72 Edgars Bukšs 8032 IGATE 02:42:31 VL1 47 V63 +46:41 +46:41 00:01:11 713 205 918
73 Dainis Saukāns 8067 02:43:37 VL2 16 V64 +47:47 +42:48 00:01:27 708 167 875
74 Liene Allere 8242 Saldus Boksa Klubs 02:44:34 SL1 9 S10 +17:34 +17:34 00:01:29 893 200 1093
75 Jānis Jurševskis 8286 02:44:40 VL1 48 V65 +48:50 +48:50 00:01:29 703 163 866
76 Mārtiņš Vilemsons 8219 VSK Noskrien Seniori 02:45:07 VL2 17 V66 +49:18 +44:19 00:01:42 701 143 844
77 Arvis Skrējāns 8081 02:45:20 VL1 49 V67 +49:30 +49:30 00:01:29 701 163 864
78 Gints Trēziņš 8273 VSK "Burkānciems & Co" 02:45:55 VL2 18 V68 +50:05 +45:06 00:01:11 698 204 902
79 Valdis Čunka 8148 Aldaris GO 02:45:56 VL1 50 V69 +50:06 +50:06 00:01:16 698 191 889
80 Loisl Fortmuller 8296 NATO 02:46:09 VL1 51 V70 +50:19 +50:19 00:01:49 697 133 830
81 Kaspars Stukuls 8049 SK Katrīna 02:46:19 VL2 19 V71 +50:29 +45:30 00:01:40 696 145 841
82 Atis Kļavis 8066 Jaunmārupe skrien! 02:47:52 VL2 20 V72 +52:02 +47:03 00:01:20 690 180 870
83 Aleksandr Judkins 8016 02:48:39 VL1 52 V73 +52:49 +52:49 00:01:12 687 201 888
84 Kaspars Salmiņš 8220 02:48:42 VL1 53 V74 +52:52 +52:52 00:01:30 687 161 848
85 Alvita Mirecka 8271 Talsu Pauguraines Zaķi 02:48:42 SL2 2 S11 +21:42 +07:27 00:01:29 871 198 1069
86 Aleksandrs Antonovs 8200 &A 02:49:14 VL2 21 V75 +53:24 +48:25 00:01:50 684 132 816
87 Einārs Masteiko 8191 02:49:53 VL2 22 V76 +54:03 +49:04 00:01:33 682 156 838
88 Normunds Blumbergs 8029 02:50:05 VL2 23 V77 +54:15 +49:16 00:02:04 681 117 798
89 Artūrs Ločmelis 8173 PATRIA NAA 02:50:05 VL1 54 V78 +54:15 +54:15 00:01:09 681 209 890
90 Kārlis Ielejs 8043 KSMR Fitness 02:50:29 VL2 24 V79 +54:39 +49:40 00:01:24 679 172 851
91 Andis Ruskulis 8211 02:50:59 VL1 55 V80 +55:09 +55:09 00:01:12 677 202 879
92 Darius Jonaitis 8040 02:51:00 VL2 25 V81 +55:10 +50:11 00:01:45 677 139 816
93 Aivars Šķudītis 8065 Latvijas Finieris 02:51:01 VL1 56 V82 +55:12 +55:12 00:01:19 677 183 860
94 Linda Laurena 8263 VEGĀŅI 02:51:03 SL1 10 S12 +24:04 +24:04 00:01:30 859 197 1056
95 Žans Verdens 8120 02:51:17 VL2 26 V83 +55:27 +50:28 00:01:28 676 165 841
96 Edgars Goba 8269 Salaspils Zīriņi 02:51:31 VL2 27 V84 +55:41 +50:42 00:01:11 675 205 880
97 Harijs Heislers 8270 02:51:36 VL1 57 V85 +55:46 +55:46 00:02:06 675 115 790
98 Agnis Mūrnieks 8198 OVI 02:51:52 VL1 58 V86 +56:02 +56:02 00:01:15 674 193 867
99 Arvīds Germovs 8290 02:51:59 VL2 28 V87 +56:09 +51:10 00:01:54 674 128 802
100 Mārtiņš Allers 8015 Riga Runners 02:52:16 VL2 29 V88 +56:27 +51:28 00:01:54 672 128 800
101 Kristaps Desmitnieks 8102 02:52:34 VL1 59 V89 +56:44 +56:44 00:01:43 671 140 811
102 Jānis Ozols 8244 Fellas 02:52:40 VL1 60 V90 +56:50 +56:50 00:01:48 671 134 805
103 Renee McGregor 8003 02:52:45 SL2 3 S13 +25:46 +11:30 00:01:59 851 149 1000
104 Artūrs Topecs 8205 SK Dzērvene 02:53:07 VL1 61 V91 +57:17 +57:17 00:01:19 669 183 852
105 Mārtiņš Plaudis 8183 SK Dzērvene 02:53:11 VL1 62 V92 +57:21 +57:21 00:01:30 669 161 830
106 Gints Bērziņš 8071 AkmensDizains.lv 02:53:51 VL1 63 V93 +58:01 +58:01 00:01:40 666 145 811
107 Edgars Jurjāns 8276 Rolling 02:53:51 VL1 64 V94 +58:01 +58:01 00:01:52 666 130 796
108 Valdis Kulpe 8282 Latvijas Finieris 02:53:51 VL2 30 V95 +58:01 +53:02 00:01:06 666 219 885
109 Olafs Smiltnieks 8279 Olainfarm 02:53:58 VL2 31 V96 +58:08 +53:09 00:01:58 666 123 789
110 Lita Dzelme 8203 02:54:10 SL2 4 S14 +27:11 +12:56 00:01:32 844 192 1036
111 Aurimas Berzinskas 8083 Green Team 02:54:12 VL1 65 V97 +58:22 +58:22 00:01:52 665 129 794
112 Arnis Ābelīte 8157 Virsotne/MARMOT 02:54:14 VL2 32 V98 +58:24 +53:25 00:01:04 665 224 889
113 Jānis Actiņš 8149 VSK Noskrien 02:54:41 VL2 33 V99 +58:51 +53:52 00:02:04 663 117 780
114 Evita Ruskova 8218 Noskrien.lv 02:55:14 SL1 11 S15 +28:15 +28:15 00:01:48 839 164 1003
115 Kristaps Pugačs 8284 SPORTLAND 02:55:53 VL1 66 V100 +1:00:03 +1:00:03 00:01:26 659 168 827
116 Andris Bāliņš 8034 VSK Noskrien/SK Dzērvene 02:55:58 VL1 67 V101 +1:00:08 +1:00:08 00:01:14 658 196 854
117 Māris Dazarts 8260 marisraksta.com 02:56:02 VL1 68 V102 +1:00:12 +1:00:12 00:01:44 658 139 797
118 Uģis Holsts 8178 SSK Bebra 02:56:23 VL2 34 V103 +1:00:33 +55:34 00:01:07 657 215 872
119 Sigita Vāce 8187 KSMR FITNESS 02:56:50 SL2 5 S16 +29:51 +15:36 00:01:36 831 185 1016
120 Matīss Vecvagaris 8241 ultrataka.lv 02:56:50 VL1 69 V104 +1:01:01 +1:01:01 00:01:10 655 206 861
121 Artūrs Pielēns-Pelēns 8210 Lattelecom 02:57:02 VL1 70 V105 +1:01:12 +1:01:12 00:01:52 654 130 784
122 Kari Nurmi 8000 Laukkosken Taimi 02:57:13 VL3 2 V106 +1:01:23 +22:30 00:02:03 654 118 772
123 Evija Vate 8076 Engures sportam I Sporta Patriots 02:57:30 SL1 12 S17 +30:30 +30:30 00:01:09 828 255 1083
124 Toms Rajunčus 8122 02:57:32 VL1 71 V107 +1:01:42 +1:01:42 00:01:08 652 212 864
125 Igors Jegorovs 8137 02:57:43 VL1 72 V108 +1:01:53 +1:01:53 00:02:01 652 120 772
126 Jānis Rozītis 8123 02:57:44 VL1 73 V109 +1:01:54 +1:01:54 00:01:58 652 123 775
127 Aivars Fogelis 8109 02:58:04 VL1 74 V110 +1:02:14 +1:02:14 00:01:45 651 138 789
128 Jānis Andersons 8038 02:58:30 VL2 35 V111 +1:02:40 +57:41 00:01:16 649 190 839
129 Vladislavs Aļehnovičs 8189 KROKUS 02:58:31 VL1 75 V112 +1:02:41 +1:02:41 00:01:07 649 216 865
130 Arvīds Pelēcis 8042 02:58:42 VL1 76 V113 +1:02:52 +1:02:52 00:01:40 648 145 793
131 Dāvis Baumanis 8024 02:58:52 VL1 77 V114 +1:03:02 +1:03:02 00:01:38 648 148 796
132 Sandra Dervinika 8135 SK Magnen 02:59:06 SL1 13 S18 +32:07 +32:07 00:02:01 821 147 968
133 Ivars Upenieks 8097 Rēzeknes novads 02:59:11 VL2 36 V115 +1:03:21 +58:22 00:01:42 646 142 788
134 Jana Romanovska 8054 Zemgales Ziņas 02:59:58 SL1 14 S19 +32:59 +32:59 00:01:40 817 177 994
135 Antra Spundiņa 8064 VSK Noskrien 03:00:08 SL1 15 S20 +33:09 +33:09 00:01:28 816 202 1018
136 Dzintars Dūdiņš 8239 Siguldas maratona klubs 03:00:10 VL2 37 V116 +1:04:20 +59:21 00:01:18 643 186 829
137 Alberts Dambis 8115 Insalvo 03:00:20 VL1 78 V117 +1:04:30 +1:04:30 00:01:26 642 169 811
138 Žanis Lulle 8167 BALTAIS 03:00:34 VL1 79 V118 +1:04:44 +1:04:44 00:01:13 641 199 840
139 Kristaps Caune 8030 03:00:38 VL1 80 V119 +1:04:48 +1:04:48 00:01:16 641 189 830
140 Aivars Spūlis 8267 Izturība 03:00:44 VL2 38 V120 +1:04:54 +59:55 00:01:09 641 211 852
141 Mārtiņš Sapats 8144 03:01:02 VL1 81 V121 +1:05:12 +1:05:12 00:01:48 640 134 774
142 Ina Graudiņa 8013 VSK Noskrien Vāveres 03:02:15 SL1 16 S21 +35:15 +35:15 00:01:32 807 193 1000
143 Zane Muceniece 8138 03:02:20 SL1 17 S22 +35:21 +35:21 00:01:40 806 176 982
144 Jānis Sapats 8010 Eko Alnis 03:02:43 VL1 82 V122 +1:06:53 +1:06:53 00:02:19 634 104 738
145 Jolanta Ivanova 8045 03:02:57 SL1 18 S23 +35:58 +35:58 00:01:30 803 197 1000
146 Jānis Šmits 8181 SOLI PA SOLIM 03:03:13 VL1 83 V123 +1:07:23 +1:07:23 00:01:24 632 173 805
147 Reinis Liepiņš 8107 Kocēnu novads 1 03:03:19 VL1 84 V124 +1:07:29 +1:07:29 00:01:10 632 206 838
148 Tomass Fedotovs 8212 ČikČik 03:03:22 VL1 85 V125 +1:07:32 +1:07:32 00:01:19 632 184 816
149 Juris Trofimenko 8236 03:03:25 VL2 39 V126 +1:07:35 +1:02:36 00:01:51 632 131 763
150 Igors Trofimenko 8268 03:03:25 VL1 86 V127 +1:07:36 +1:07:36 00:01:48 632 134 766
151 Inese Otomere 8234 PICA LULU 03:04:10 SL2 6 S24 +37:11 +22:55 00:01:29 798 199 997
152 Ivo Zemturis 8155 03:04:43 VL1 87 V128 +1:08:53 +1:08:53 00:01:24 627 172 799
153 Zigmunds Vītiņš 8062 03:04:51 VL2 40 V129 +1:09:01 +1:04:02 00:01:22 627 176 803
154 Ivars Broničs 8209 Guddžobs Guddans 03:05:27 VL1 88 V130 +1:09:37 +1:09:37 00:01:30 625 162 787
155 Aleksandrs Mortuļevs 8113 VAS Latvijas gaisa satiksme 03:06:03 VL2 41 V131 +1:10:13 +1:05:14 00:01:23 623 174 797
156 Rūdolfs Krūklis 8105 K41F 03:07:08 VL1 89 V132 +1:11:18 +1:11:18 00:01:16 619 191 810
157 Arūnas Dubinskas 8021 Užupis 03:07:10 VL2 42 V133 +1:11:20 +1:06:21 00:01:53 619 129 748
158 Aigars Ozolkāja 8232 ASK Patria 03:07:17 VL1 90 V134 +1:11:28 +1:11:28 00:01:38 618 148 766
159 Guntars Būmans 8250 Matisons Runner's Club 03:07:20 VL3 3 V135 +1:11:31 +32:38 00:01:22 618 176 794
160 Intars Opolais 8272 Izturība 03:07:24 VL2 43 V136 +1:11:35 +1:06:36 00:01:29 618 163 781
161 Uldis Kirtovskis 18014 Izturība / DION 03:07:25 VL3 4 V137 +1:11:35 +32:42 00:02:04 618 117 735
162 Kalvis Silgals 8073 Surikati / Eveko poligrāfija 03:07:50 VL1 91 V138 +1:12:00 +1:12:00 00:02:27 617 99 716
163 Raivis Kirhners 8095 03:08:17 VL1 92 V139 +1:12:27 +1:12:27 00:01:50 615 132 747
164 Agita Grizāne 8222 VSK Noskrien 03:09:36 SL2 7 S25 +42:37 +28:22 00:01:52 775 158 933
165 Aija Rogāle 8188 KROKUS 03:09:40 SL2 8 S26 +42:41 +28:26 00:01:56 775 153 928
166 Kristaps Šteinbergs 8119 Legs Misérables 03:09:48 VL1 93 V140 +1:13:58 +1:13:58 00:01:49 610 133 743
167 Jānis Griķis 8247 Daugavpils Runners 03:09:57 VL1 94 V141 +1:14:07 +1:14:07 00:01:23 610 174 784
168 Ronalds Zarīts 8022 03:10:07 VL1 95 V142 +1:14:17 +1:14:17 00:01:33 609 157 766
169 Zane Dziļuma 8027 Legs Miserables 03:10:38 SL1 19 S27 +43:38 +43:38 00:01:48 771 164 935
170 Toms Kaufmanis 8031 Maratona Klubs 03:10:38 VL1 96 V143 +1:14:48 +1:14:48 00:02:11 608 110 718
171 Kristaps Dvēselītis 8147 03:11:10 VL1 97 V144 +1:15:20 +1:15:20 00:01:08 606 211 817
172 Jānis Siliņš 8295 03:11:25 VL1 98 V145 +1:15:35 +1:15:35 00:01:29 605 163 768
173 Vilius Jonaitis 8047 Penki kalnai 03:11:46 VL2 44 V146 +1:15:56 +1:10:57 00:02:02 604 119 723
174 Gintas Slaustas 8140 Penki Kalnai 03:11:47 VL2 45 V147 +1:15:57 +1:10:58 00:01:56 604 125 729
175 Daniel Lopes Martins 8026 03:11:48 VL1 99 V148 +1:15:58 +1:15:58 00:01:50 604 132 736
176 Antra Dumbrovska 8171 03:11:55 SL1 20 S28 +44:56 +44:56 00:01:14 766 238 1004
177 Ludmila Joce 8158 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 03:12:10 SL3 1 S29 +45:11 +00:00 00:01:26 765 206 971
178 Ilva Kārkliņa 8036 03:12:20 SL2 9 S30 +45:20 +31:05 00:01:42 764 173 937
179 Andis Ozoliņš 8130 ISK Ņiprie Ikri 03:12:47 VL1 100 V149 +1:16:57 +1:16:57 00:01:26 601 168 769
180 Raimonds Buraks 8163 SOLI PA SOLIM 03:12:54 VL1 101 V150 +1:17:04 +1:17:04 00:02:03 600 118 718
181 Lāsma Zebuliņa 8192 03:13:09 SL2 10 S31 +46:10 +31:55 00:01:29 761 199 960
182 Artūrs Ketlers 8044 SK Dzērvene 03:13:24 VL1 102 V151 +1:17:34 +1:17:34 00:01:07 599 214 813
183 Arnis Mūrnieks 8231 03:13:35 VL2 46 V152 +1:17:45 +1:12:46 00:01:39 598 147 745
184 Edmunds Gržibovskis 8154 SK Dzērvene 03:13:46 VL3 5 V153 +1:17:56 +39:03 00:01:44 598 140 738
185 Romāns Giruckis 8257 03:14:05 VL1 103 V154 +1:18:15 +1:18:15 00:01:42 597 142 739
186 Rasa Grāvīte 8292 Legs Miserables 03:14:14 SL1 21 S32 +47:14 +47:14 00:02:07 757 139 896
187 Olena Fomenko 8100 motospots/salomon 03:14:27 SL1 22 S33 +47:28 +47:28 00:02:25 756 122 878
188 Edgars Lešinskis 8164 Siguldas Maratona klubs 03:14:44 VL2 47 V155 +1:18:54 +1:13:55 00:01:18 595 186 781
189 Jānis Vizulis 8059 03:15:35 VL2 48 V156 +1:19:46 +1:14:46 00:01:08 592 214 806
190 Jānis Kolužs 8253 Daugavpils Runners 03:15:43 VL1 104 V157 +1:19:53 +1:19:53 00:01:21 592 178 770
191 Līna Lazdiņa 8028 Sportiskie B31 03:15:59 SL1 23 S34 +48:59 +48:59 00:01:54 750 156 906
192 Edgars Lapiņš 8248 Accenture 03:16:42 VL1 105 V158 +1:20:53 +1:20:53 00:01:42 589 143 732
193 Niklāvs Švēde 8228 Eleven Sportswear Latvia 03:17:07 VL1 106 V159 +1:21:17 +1:21:17 00:01:54 588 127 715
194 Daiga Rove 8019 03:17:19 SL1 24 S35 +50:19 +50:19 00:01:51 745 160 905
195 Veronique Trepanier 8297 NATO 03:17:26 SL1 25 S36 +50:26 +50:26 00:02:13 745 133 878
196 Māris Lūsis 8114 Skrienošie Lūši 03:17:57 VL2 49 V160 +1:22:07 +1:17:08 00:01:19 585 182 767
197 Regimantas Šnipaitis 8176 03:18:10 VL2 50 V161 +1:22:20 +1:17:21 00:01:42 585 142 727
198 Mārtiņš Kacens 8143 03:18:13 VL1 107 V162 +1:22:23 +1:22:23 00:01:38 584 148 732
199 Gediminas Vachteris 8142 Spurtas 03:18:14 VL1 108 V163 +1:22:24 +1:22:24 00:02:14 584 109 693
200 Dace Hartmane 8186 Talsu pauguraines Zaķi 03:19:22 SL2 11 S37 +52:23 +38:08 00:01:37 737 183 920
201 Māra Braslava 8221 Limbaži Skrien 03:20:43 SL1 26 S38 +53:43 +53:43 00:02:11 732 136 868
202 Romāns Koškins 8077 03:20:44 VL2 51 V164 +1:24:54 +1:19:55 00:01:55 577 126 703
203 Guna Sprūde 8195 VSK Noskrien 03:22:01 SL1 27 S39 +55:02 +55:02 00:01:35 728 187 915
204 Rolands Štrehers 8265 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā 03:22:01 VL1 109 V165 +1:26:11 +1:26:11 00:01:16 573 191 764
205 Līva Lazdiņa 7057 Sportiskie B31 03:22:14 SL1 28 S40 +55:15 +55:15 00:01:53 727 157 884
206 Pauls Vītols 8041 Sportiskie B31 03:22:25 VL1 110 V166 +1:26:35 +1:26:35 00:01:18 572 186 758
207 Guntars Siliņš 8075 KROKUS 03:22:25 VL2 52 V167 +1:26:35 +1:21:36 00:01:46 572 137 709
208 Artūrs Rozenfelds 8215 Jaunmārupe skrien 03:22:30 VL2 53 V168 +1:26:40 +1:21:41 00:02:02 572 119 691
209 Ligita Leitlande 8050 Zemgales Ziņas 03:22:39 SL2 12 S41 +55:40 +41:24 00:02:03 725 144 869
210 Nauris Danče 8058 03:22:50 VL1 111 V169 +1:27:00 +1:27:00 00:01:03 571 230 801
211 Vitālijs Muzika 8131 VSK Noskrien. 03:23:43 VL2 54 V170 +1:27:53 +1:22:54 00:01:36 569 151 720
212 Uldis Pormeisters 8214 Ātrās ļipas 03:23:48 VL1 112 V171 +1:27:59 +1:27:59 00:01:07 568 216 784
213 Ina Balgalve 8106 03:23:59 SL2 13 S42 +57:00 +42:45 00:01:30 721 198 919
214 Vilnis Klintsons 8233 03:24:25 VL2 55 V172 +1:28:35 +1:23:36 00:02:17 567 106 673
215 Uģis Zanders 8274 03:24:37 VL2 56 V173 +1:28:47 +1:23:48 00:01:42 566 142 708
216 Didzis Šapkus 8093 03:24:55 VL1 113 V174 +1:29:05 +1:29:05 00:02:13 565 109 674
217 Olga Maloletnikova 8068 Riga Runners I 03:26:06 SL1 29 S43 +59:07 +59:07 00:01:33 713 191 904
218 Kaspars Vaivods 8136 KKDEV 03:26:27 VL1 114 V175 +1:30:37 +1:30:37 00:02:05 561 116 677
219 Ruslans Mamedovs 8121 Daugavpils Runners 03:26:51 VL1 115 V176 +1:31:01 +1:31:01 00:01:27 560 166 726
220 Ivars Brauns 8101 Lynxdojo 03:26:57 VL2 57 V177 +1:31:07 +1:26:08 00:02:51 560 85 645
221 Denis Aļeksejevs 8086 03:26:58 VL1 116 V178 +1:31:08 +1:31:08 00:01:24 560 172 732
222 Ivans Fiļipovs 8020 03:27:28 VL1 117 V179 +1:31:38 +1:31:38 00:01:49 558 133 691
223 Jānis Kauliņš 8011 03:27:44 VL1 118 V180 +1:31:54 +1:31:54 00:02:13 558 109 667
224 Daiga Vilkaste 8193 03:27:54 SL2 14 S44 +1:00:54 +46:39 00:02:07 707 139 846
225 Jānis Kudums 8091 03:28:29 VL1 119 V181 +1:32:39 +1:32:39 00:01:17 556 189 745
226 Roberts Černovs 8146 Latvijas Finieris 03:28:32 VL1 120 V182 +1:32:42 +1:32:42 00:01:40 555 145 700
227 Ildze Straume 8056 Dzilnuciems 03:29:21 SL2 15 S45 +1:02:22 +48:07 00:01:51 702 160 862
228 Gunta Lebedoka 8184 OK Kurmis 03:29:43 SL3 2 S46 +1:02:44 +17:33 00:01:49 701 162 863
229 Krišjānis Neijs 8258 Pēdējās vietas pavēlnieki 03:29:45 VL1 121 V183 +1:33:55 +1:33:55 00:01:24 552 172 724
230 Nauris Broks 8177 03:30:35 VL1 122 V184 +1:34:45 +1:34:45 00:01:36 550 150 700
231 Austris Lepiksons 8046 Alusala 03:30:44 VL2 58 V185 +1:34:54 +1:29:55 00:01:54 550 127 677
232 Sandis Apenītis 8126 AkmensDizains.lv 03:31:05 VL1 123 V186 +1:35:15 +1:35:15 00:01:12 549 202 751
233 Anastasija Rjabuha 8063 03:31:06 SL1 30 S47 +1:04:07 +1:04:07 00:02:09 696 137 833
234 Andrejs Baltkājis 8160 03:32:49 VL2 59 V187 +1:36:59 +1:32:00 00:02:29 544 97 641
235 Anete Kampare 8139 Veču lauks 03:33:06 SL1 31 S48 +1:06:07 +1:06:07 00:02:30 690 118 808
236 Ivars Noviks 8087 Tet 03:33:07 VL2 60 V188 +1:37:17 +1:32:18 00:01:43 544 141 685
237 Dainis Hohbergs 8261 Latvijas Finieris 03:35:47 VL2 61 V189 +1:39:57 +1:34:58 00:01:19 537 184 721
238 Rihards Hohbergs 8262 Latvijas Finieris 03:35:47 VL1 124 V190 +1:39:57 +1:39:57 00:01:33 537 155 692
239 Mareks Tumašs 8104 Sapiens 03:36:27 VL2 62 V191 +1:40:37 +1:35:38 00:01:25 535 171 706
240 Aivis Poikāns 8089 03:37:24 VL2 63 V192 +1:41:34 +1:36:35 00:02:07 533 114 647
241 Oļegs Tetervenoks 8129 Optio 03:37:36 VL1 125 V193 +1:41:46 +1:41:46 00:02:00 532 121 653
242 Didzis Kalējs 18015 03:37:38 VL1 126 V194 +1:41:48 +1:41:48 00:02:14 532 108 640
243 Raivo Amoliņš 18017 Sporta patriots 03:37:45 VL1 127 V195 +1:41:55 +1:41:55 00:02:33 532 95 627
244 Kristīne Vilcāne 8025 03:38:48 SL2 16 S49 +1:11:48 +57:33 00:02:01 672 147 819
245 Dace Skrastiņa 8124 Talsu pauguraines Zaķi 03:39:06 SL2 17 S50 +1:12:06 +57:51 00:02:02 671 145 816
246 Jānis Marčinkus 8008 SK Ozolnieki 03:39:37 VL3 6 V196 +1:43:47 +1:04:54 00:01:43 527 141 668
247 Madars Spēks 8224 FK BANDAVA 03:41:21 VL1 128 V197 +1:45:31 +1:45:31 00:02:11 523 111 634
248 Kaspars Dzintars 8012 FK BANDAVAA 03:41:26 VL2 64 V198 +1:45:36 +1:40:37 00:02:00 523 121 644
249 Linda Loce 8037 Lynxdojo 03:46:46 SL1 32 S51 +1:19:46 +1:19:46 00:02:07 648 139 787
250 Didzis Dejus 8281 03:49:04 VL1 129 V199 +1:53:14 +1:53:14 00:01:57 506 123 629
251 Linda Bērziņa 8159 03:49:19 SL1 33 S52 +1:22:20 +1:22:20 00:01:56 641 152 793
252 Inta Zīriuse 8007 VSK Noskrien / Salacgrīvas novads 03:51:37 SL1 34 S53 +1:24:38 +1:24:38 00:02:01 635 146 781
253 Liāna Aldiņa 8169 Olainfarm 03:51:39 SL1 35 S54 +1:24:40 +1:24:40 00:01:35 635 187 822
254 Monta Aleksandra Lacane 8166 03:51:47 SL1 36 S55 +1:24:47 +1:24:47 00:02:44 634 108 742
255 Aiva Kramiņa 8108 Bauska 03:53:37 SL1 37 S56 +1:26:38 +1:26:38 00:02:42 629 110 739
256 Krista Bome 8185 03:55:16 SL1 38 S57 +1:28:17 +1:28:17 00:02:25 625 122 747
257 Oksana Kirilova 8216 Luminor 03:56:32 SL1 39 S58 +1:29:32 +1:29:32 00:02:08 621 139 760
258 Liene Kalniņa 8060 SKRIENAM KOPĀ - Valmiera 03:56:37 SL1 40 S59 +1:29:37 +1:29:37 00:02:06 621 140 761
259 Aija Loca 8023 Daugavpils runners 04:00:37 SL2 18 S60 +1:33:38 +1:19:23 00:02:18 611 128 739
260 Uģis Bents 8132 04:03:11 VL2 65 V200 +2:07:22 +2:02:23 00:02:06 476 115 591
261 Dainis Kauliņš 8291 04:05:53 VL3 7 V201 +2:10:03 +1:31:10 00:02:09 471 113 584
262 Jana Puze 8017 Jaunmārupe skrien! / VSK noskrien 04:08:20 SL1 41 S61 +1:41:20 +1:41:20 00:02:25 592 122 714
263 Jānis Straukmanis 8052 04:09:14 VL1 130 V202 +2:13:24 +2:13:24 00:02:00 465 121 586
264 Ingūna Sevostjanova 8156 Nūjo vesels 04:19:58 SL2 19 S62 +1:52:58 +1:38:43 00:02:33 565 116 681
265 Māris Vīlips 8278 04:20:01 VL2 66 V203 +2:24:11 +2:19:12 00:02:25 446 100 546
266 Inese Bērziņa 8128 Kocēnu novads 1 04:24:44 SL2 20 S63 +1:57:44 +1:43:29 00:02:17 555 130 685
267 Jānis Laganovskis 8162 VSK Noskrien 04:28:44 VL1 131 V204 +2:32:55 +2:32:55 00:01:50 431 132 563
268 Ivars Dzērve 8127 04:30:24 VL2 67 V205 +2:34:34 +2:29:35 00:02:11 428 111 539
269 Laura Liniņa 8048 04:32:58 SL1 42 S64 +2:05:59 +2:05:59 00:02:15 538 131 669
270 Ilmārs Jānis Blūzmanis 8078 04:44:34 VL1 132 V206 +2:48:44 +2:48:44 00:01:19 407 184 591
271 Georgs Lazdāns 8153 04:44:41 VL1 133 V207 +2:48:51 +2:48:51 00:01:41 407 144 551
272 Vitālijs Jakovļevs 8204 www.endo.lv 04:46:46 VL1 134 V208 +2:50:56 +2:50:56 00:03:13 404 75 479
273 Ilona Ozoliņa 8116 Emergn #optimized4running 04:47:00 SL2 21 S65 +2:20:00 +2:05:45 00:02:37 512 113 625
274 Ilona Bēmere 8252 Baldones skriešanas komanda 04:48:26 SL2 22 S66 +2:21:27 +2:07:11 00:02:32 510 117 627
275 Caz Farrow 8001 DSQ
276 Valters Alliks 8079 DSQ
277 Evita Biezmane 8080 H&S Solution DSQ
278 Dāvis Kundziņš 8084 Engures sportam DSQ
279 Diana Javiza 8085 DSQ
280 Dovilė Jurkevičiūtė 8141 Spurtas DSQ
281 Aivis Putnāns 8190 Engures sportam I Sporta Patriots DSQ
282 Valdis Rozentāls 8196 DSQ
283 Gunita Sprūde 8235 DSQ
284 Raimo Vīgants 8238 SSK Bebra / Compressport Latvia DSQ
285 Artūrs Vadzis 8275 DSQ
286 Aleksejs Žiļcovs 17041 VAS Latvijas gaisa satiksme DSQ