MEKLĒT
 
STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Dmitrijs Serjogins 7462 Līvānu VK/BALTAIS 01:13:27 VB1 1 V1 +00:00 +00:00 00:00:52 1000 278 1278
2 Didzis Glušņevs 7371 Rieksti 01:16:39 VB1 2 V2 +03:12 +03:12 00:01:07 958 217 1175
3 Kristaps Magone 7453 SPB RUN/Brooks 01:18:51 VB1 3 V3 +05:24 +05:24 00:01:13 932 198 1130
4 Artjoms Rekuņenko 7573 Patria Sportland 01:20:57 VB1 4 V4 +07:30 +07:30 00:00:50 907 286 1193
5 Māris Ābele 7491 01:21:31 VB2 1 V5 +08:04 +00:00 00:01:21 901 178 1079
6 Mārtiņš Skujenieks 7285 01:21:42 VB1 5 V6 +08:16 +08:16 00:01:16 899 192 1091
7 Oskars Cimermanis 7483 Patria Sportland 01:21:56 VB1 6 V7 +08:29 +08:29 00:01:11 896 204 1100
8 Gints Lūsis 7581 Talsu pakalnu sporta klubs 01:23:29 VB1 7 V8 +10:02 +10:02 00:00:54 880 270 1150
9 Dmitrijs Vecgailis 7351 01:25:21 VB1 8 V9 +11:54 +11:54 00:01:24 861 172 1033
10 Juris Damškalns 7318 Talsu pakalnu sporta klubs 01:25:25 VB1 9 V10 +11:58 +11:58 00:00:54 860 267 1127
11 Uldis Kļaviņš 7297 Vivobarefoot/ Rieksti 01:25:41 VB1 10 V11 +12:15 +12:15 00:00:54 857 265 1122
12 Ričardas Kanišauskas 7087 SK Lukas 01:26:59 VB2 2 V12 +13:32 +05:28 00:01:11 844 203 1047
13 Artis Zvejnieks 7011 MAMMADABA 01:27:00 VB2 3 V13 +13:33 +05:29 00:01:25 844 171 1015
14 Valdis Aņikejevs 7563 Patria Sportland 01:27:01 VB1 11 V14 +13:34 +13:34 00:01:13 844 199 1043
15 Antis Zunda 7553 01:27:22 VB3 1 V15 +13:55 +00:00 00:01:17 841 188 1029
16 Āris Kundziņš 7610 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati 01:28:03 VB2 4 V16 +14:36 +06:32 00:01:16 834 189 1023
17 Kitija Valtere 7461 Līvānu VK/BALTAIS 01:28:03 SB1 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:04 1000 277 1277
18 Klinta Lauska 7564 ASK PATRIA 01:28:23 SB1 2 S2 +00:21 +00:21 00:01:24 996 211 1207
19 Alvis Danovskis 7084 01:28:44 VB1 12 V17 +15:17 +15:17 00:01:08 828 213 1041
20 Kaspars Kārkliņš 17028 Siguldas Maratona klubs & Siguldas Takas 01:29:07 VB2 5 V18 +15:40 +07:36 00:01:09 824 211 1035
21 Edgars Sprūds 7220 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 01:29:30 VB1 13 V19 +16:04 +16:04 00:00:57 821 253 1074
22 Elvis Veisbergs 7256 Saldus Boksa Klubs 01:31:42 VB1 14 V20 +18:15 +18:15 00:01:03 801 229 1030
23 Lauris Repša 7396 01:31:54 VB1 15 V21 +18:27 +18:27 00:01:14 799 196 995
24 Mārtiņš Fārenhorsts 7365 Talsu pakalnu sporta klubs 01:31:58 VB1 16 V22 +18:31 +18:31 00:00:56 799 259 1058
25 Gatis Pūcītis 7366 Swedbank 01:32:06 VB1 17 V23 +18:39 +18:39 00:01:09 798 210 1008
26 Nauris Eglītis 7606 01:32:45 VB2 6 V24 +19:19 +11:14 00:01:38 792 147 939
27 Ansis Pūce 7452 Saldus Boksa Klubs 01:33:11 VB1 18 V25 +19:44 +19:44 00:00:58 788 248 1036
28 Nauris Spalviņš 7469 SPB RUN/Brooks 01:33:14 VB1 19 V26 +19:47 +19:47 00:01:04 788 226 1014
29 Karīna Helmane-Soročenkova 7529 VSK Noskrien 01:33:37 SB1 3 S3 +05:34 +05:34 00:01:19 940 224 1164
30 Vents Lupkins 7455 SPB RUN/Brooks 01:33:55 VB1 20 V27 +20:28 +20:28 00:01:02 782 233 1015
31 Voldemārs Lejnieks 7300 SK Dzērvene 01:33:59 VB1 21 V28 +20:32 +20:32 00:00:54 782 269 1051
32 Uģis Kronbergs 7283 MRC / UPPE 01:34:03 VB2 7 V29 +20:36 +12:32 00:01:00 781 242 1023
33 Zanda Malančuka 7421 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 01:34:06 SB1 4 S4 +06:04 +06:04 00:01:23 936 213 1149
34 Vladislavs Ņedaivodins 7470 Marienburgas Vilki 01:34:37 VB1 22 V30 +21:10 +21:10 00:01:09 776 208 984
35 Guntars Akmans 7065 01:34:50 VB1 23 V31 +21:24 +21:24 00:01:34 774 155 929
36 Jānis Puida 7289 SSK Bebra 01:35:22 VB1 24 V32 +21:55 +21:55 00:00:57 770 256 1026
37 Uldis Raipalis 7465 Gentlemen's Club /Supervaroņi 01:35:36 VB1 25 V33 +22:09 +22:09 00:01:09 768 210 978
38 Artūrs Šits 7150 Run With Anita 01:37:30 VB1 26 V34 +24:03 +24:03 00:01:19 753 183 936
39 Andris Bergmanis 7592 01:37:30 VB1 27 V35 +24:03 +24:03 00:01:12 753 200 953
40 Raitis Jirgensons 7118 01:37:39 VB1 28 V36 +24:12 +24:12 00:01:08 752 213 965
41 Mārtinš Birums 7260 VSK Burkānciems & Co 01:37:41 VB1 29 V37 +24:14 +24:14 00:01:11 752 205 957
42 Reinis Bērziņš 7383 Virsotne/MARMOT 01:37:58 VB1 30 V38 +24:32 +24:32 00:01:04 750 227 977
43 Viesturs Zimackis 7141 01:38:10 VB1 31 V39 +24:44 +24:44 00:01:10 748 207 955
44 Kaspars Ušpelis 7073 ASK Patria 01:38:17 VB1 32 V40 +24:50 +24:50 00:01:11 747 204 951
45 Madara Frēliha 7038 Maratona Klubs / Jaunmārupe skrien / VFK Staldzene 01:38:33 SB1 5 S5 +10:30 +10:30 00:01:27 893 203 1096
46 Einārs Šillers 7434 Matisons Runner's Club 01:38:39 VB2 8 V41 +25:12 +17:08 00:01:36 745 151 896
47 Aleksejs Bute 7578 01:38:47 VB1 33 V42 +25:20 +25:20 00:01:12 744 201 945
48 Ivars Kassalis 7384 Riga Ironman Team 01:38:51 VB2 9 V43 +25:24 +17:20 00:01:39 743 147 890
49 Sandis Ziediņš 7357 Maratona klubs 01:39:12 VB1 34 V44 +25:45 +25:45 00:00:59 740 245 985
50 Kristaps Heinsbergs 7608 PATRIA SPORTLAND 01:39:17 VB1 35 V45 +25:50 +25:50 00:01:11 740 204 944
51 Janis Kasalis 7252 01:39:52 VB2 10 V46 +26:25 +18:21 00:01:37 735 150 885
52 Kaspars Allers 7090 #esnokurzem 01:40:14 VB1 36 V47 +26:47 +26:47 00:01:04 733 224 957
53 Lauris Zaicevs 7156 ABC software 01:40:15 VB1 37 V48 +26:48 +26:48 00:01:12 733 201 934
54 Zigmunds Zauls 7518 Limbaži skrien! 01:40:27 VB2 11 V49 +27:01 +18:56 00:01:38 731 148 879
55 Gatis Barons 7496 Kaapa 01:40:39 VB1 38 V50 +27:12 +27:12 00:01:16 730 190 920
56 Raimonds Ozoliņš 7167 Virši 01:40:41 VB1 39 V51 +27:14 +27:14 00:01:05 729 224 953
57 Artūrs Andžs 7273 Maratona klubs 01:41:08 VB2 12 V52 +27:41 +19:36 00:01:30 726 162 888
58 Inga Zālīte 7550 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati 01:41:12 SB2 1 S6 +13:09 +00:00 00:01:19 870 224 1094
59 Helmuts Knopkens 7436 01:41:29 VB2 13 V53 +28:02 +19:58 00:01:15 724 192 916
60 Maksims Berjoza 17044 Infogram 01:41:34 VB1 40 V54 +28:07 +28:07 00:01:26 723 167 890
61 Konstantīns Čursins 7131 ChursinTeam 01:41:35 VB1 41 V55 +28:08 +28:08 00:01:24 723 172 895
62 Imants Kaldre 7409 VSK Noskrien 01:41:36 VB1 42 V56 +28:09 +28:09 00:01:24 723 172 895
63 Jānis Tenbergs 7239 Engures sportam 01:41:37 VB1 43 V57 +28:10 +28:10 00:01:12 723 202 925
64 Aino Gošs 7036 Maratona klubs 01:41:41 VB2 14 V58 +28:14 +20:10 00:01:09 722 210 932
65 Genry Dobelis 7056 Zoorbagan 01:42:01 VB2 15 V59 +28:34 +20:30 00:01:15 720 192 912
66 Toms Pastars 7143 MRC/Jaunmārupe skrien 01:42:06 VB2 16 V60 +28:40 +20:35 00:01:18 719 185 904
67 Mārtiņš Bodnieks 7507 01:42:07 VB1 44 V61 +28:41 +28:41 00:01:24 719 173 892
68 Jānis Vītols 7464 VSK Noskrien Seniori 01:42:27 VB3 2 V62 +29:00 +15:04 00:01:35 717 152 869
69 Emīls Kvālis 7272 EY 01:42:34 VB1 45 V63 +29:07 +29:07 00:01:05 716 224 940
70 Intars Veberis 17026 VEGĀŅI 01:42:35 VB2 17 V64 +29:08 +21:04 00:01:21 716 178 894
71 Ilvars Bergmanis 7463 01:42:42 VB1 46 V65 +29:15 +29:15 00:01:10 715 208 923
72 Uģis Reveliņš 7302 RWA 01:42:55 VB2 18 V66 +29:28 +21:24 00:01:19 714 183 897
73 Eduards Ginters 7054 Zoorbagan 01:43:18 VB1 47 V67 +29:51 +29:51 00:01:56 711 125 836
74 Pēteris Stepiņš 7261 Swedbank 01:43:24 VB1 48 V68 +29:57 +29:57 00:01:13 710 197 907
75 Dace Banga-Hodžajeva 7193 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 01:43:43 SB1 6 S7 +15:40 +15:40 00:01:28 849 202 1051
76 Aivars Krjukovs 7083 PATRIA NAA 01:43:49 VB2 19 V69 +30:22 +22:18 00:01:07 708 216 924
77 Mārcis Klāvs Beitāns 7601 01:44:04 VB1 49 V70 +30:37 +30:37 00:01:34 706 155 861
78 Kaspars Purmalietis 7355 Emergn #optimized4running 01:44:07 VB1 50 V71 +30:40 +30:40 00:01:21 705 178 883
79 Jānis Sirmais 7555 Guddžobs Guddans 01:44:13 VB1 51 V72 +30:46 +30:46 00:01:13 705 199 904
80 Agris Hatko 7179 VSK Noskrien 01:44:32 VB1 52 V73 +31:05 +31:05 00:01:11 703 204 907
81 Andris Plāciņš 7140 Izlūks 01:44:36 VB1 54 V74 +31:09 +31:09 00:01:08 702 211 913
82 Niklāvs Eglītis 7490 Jāņkalni 01:44:36 VB1 53 V75 +31:09 +31:09 00:01:46 702 137 839
83 Valdis Bogdanovs 7163 Firma L4/Bogdanovu ģimene 01:44:39 VB1 55 V76 +31:12 +31:12 00:01:15 702 194 896
84 Jānis Svīķis 7004 01:44:43 VB1 56 V77 +31:16 +31:16 00:01:41 701 144 845
85 Anrijs Hodžajevs 7192 Bohnenkamp 01:44:52 VB1 57 V78 +31:26 +31:26 00:01:12 700 202 902
86 Mārtiņš Jansons 7292 Mārupes vidusskola/ OK Kurmis 01:44:58 VB1 58 V79 +31:31 +31:31 00:01:42 700 142 842
87 Valdis Laumanis 7295 Swedbank 01:45:06 VB1 59 V80 +31:40 +31:40 00:01:12 699 201 900
88 Tomass Sparāns 7361 AVOTU REPREZENT 01:45:29 VB1 60 V81 +32:02 +32:02 00:01:57 696 124 820
89 Ilze Meijere 7376 Patria Sportland 01:45:30 SB1 7 S8 +17:27 +17:27 00:01:19 835 223 1058
90 Sandis Āboliņš 6290 Kocēnu novads 01:45:51 VB1 61 V82 +32:24 +32:24 00:01:16 694 192 886
91 Juris Čerpinskis 7208 01:46:05 VB1 62 V83 +32:38 +32:38 00:01:04 692 224 916
92 Artūrs Krūmiņš 7068 01:46:17 VB1 63 V84 +32:50 +32:50 00:01:51 691 130 821
93 Mārtiņš Niķis 7130 01:46:31 VB1 64 V85 +33:04 +33:04 00:01:19 690 182 872
94 Aleksandrs Kuzņecovs 7381 Marienburgas Vilki 01:47:14 VB1 65 V86 +33:47 +33:47 00:01:09 685 209 894
95 Gints Krieviņš 7010 01:47:15 VB1 66 V87 +33:48 +33:48 00:01:16 685 190 875
96 Ģirts Žagars 7184 Talsu pauguraines zaķi 01:47:26 VB1 67 V88 +33:59 +33:59 00:01:21 684 178 862
97 Arnis Sluga 7103 Virsotne 01:47:51 VB2 20 V89 +34:25 +26:20 00:01:20 681 180 861
98 Ainārs Miņins 7251 01:48:02 VB2 21 V90 +34:35 +26:31 00:01:51 680 131 811
99 Artūrs Kančs 7173 SSK Bebra 01:48:09 VB2 22 V91 +34:42 +26:37 00:01:14 679 196 875
100 Viktors Malihins 7306 Rēzeknes novads 01:48:16 VB1 68 V92 +34:49 +34:49 00:01:21 678 179 857
101 Vladimir Tarasov 7168 01:48:33 VB2 24 V93 +35:06 +27:02 00:01:35 677 153 830
102 Ivars Bunka 7313 01:48:33 VB2 23 V94 +35:06 +27:02 00:01:45 677 138 815
103 Andris Leja 7500 Talsu pauguraines Zaķi 01:48:42 VB2 25 V95 +35:15 +27:10 00:01:22 676 177 853
104 Jānis Sondors 7399 01:48:48 VB1 69 V96 +35:21 +35:21 00:01:12 675 201 876
105 Valērijs Markovskis 7324 DPD LATVIJA 01:48:50 VB1 70 V97 +35:23 +35:23 00:01:57 675 124 799
106 Maksims Leščinskis 7493 Zoorbagan 01:48:59 VB2 26 V98 +35:32 +27:28 00:01:52 674 130 804
107 Uģis Kūliņš 7468 01:49:07 VB2 27 V99 +35:40 +27:36 00:01:56 673 125 798
108 Māris Bērziņš 7151 Virsotne/MARMOT 01:49:08 VB1 71 V100 +35:41 +35:41 00:01:08 673 212 885
109 Edvīns Jaudzems 7586 SPORTLAND 01:49:15 VB1 72 V101 +35:48 +35:48 00:01:34 672 154 826
110 Ansis Poikāns 7406 6PO 01:49:23 VB1 73 V102 +35:57 +35:57 00:01:35 671 152 823
111 Eduards Skuķis 7508 Traverss 01:49:28 VB1 74 V103 +36:01 +36:01 00:01:35 671 153 824
112 Mārtiņš Krauklis 7325 01:49:35 VB1 75 V104 +36:08 +36:08 00:00:58 670 249 919
113 Ērika Roba 7549 Saldus Boksa klubs 01:49:46 SB2 2 S9 +21:43 +08:34 00:01:46 802 168 970
114 Didzis Sprūds 7425 01:49:47 VB1 76 V105 +36:20 +36:20 00:01:25 669 170 839
115 Aigars Cibuļskis 7247 Legs Miserables 01:50:09 VB2 28 V106 +36:42 +28:38 00:01:08 667 213 880
116 Oskars Apsitis 7354 2KOKI 01:50:18 VB2 29 V107 +36:51 +28:46 00:01:11 666 203 869
117 Kristaps Zabarovskis 7305 Saldus Boksa Klubs 01:50:28 VB1 77 V108 +37:02 +37:02 00:01:52 665 130 795
118 Aiga Taulīna 7235 Saldus Boksa Klubs 01:50:35 SB1 8 S10 +22:33 +22:33 00:01:24 796 211 1007
119 Armands Auziņš 7479 Riga Runners SB 01:50:38 VB2 30 V109 +37:11 +29:07 00:01:22 664 176 840
120 Pēteris Spuriņš 7535 DOMDARIS 01:50:38 VB1 78 V110 +37:11 +37:11 00:01:36 664 151 815
121 Sandis Breiers 7597 01:50:43 VB1 79 V111 +37:16 +37:16 00:01:34 663 155 818
122 Antons Krēsliņš 7080 Zoorbagan 01:50:45 VB1 80 V112 +37:18 +37:18 00:01:53 663 128 791
123 Deniss Priščepovs 7052 Zoorbagan 01:50:46 VB2 31 V113 +37:19 +29:15 00:01:31 663 160 823
124 Margarita Peteļina 7410 01:50:49 SB2 3 S11 +22:46 +09:37 00:01:35 795 187 982
125 Raimonds Kaže 7053 Auces aeroklubs 01:51:00 VB1 81 V114 +37:33 +37:33 00:01:31 662 160 822
126 Viktors Rožkalns 7607 01:51:07 VB1 82 V115 +37:40 +37:40 00:01:37 661 149 810
127 Arnis Kurps 7077 Skrienam kopā - Valmiera 01:51:09 VB1 83 V116 +37:42 +37:42 00:01:12 661 200 861
128 Matīss Ķeķers 7109 Legs miserables 01:51:14 VB1 84 V117 +37:47 +37:47 00:01:40 660 145 805
129 Kaspars Vēzītis 7242 01:51:15 VB2 33 V118 +37:48 +29:44 00:01:37 660 150 810
130 Mareks Vaišļa 7520 SSK Bebra 01:51:15 VB2 32 V119 +37:48 +29:43 00:01:41 660 143 803
131 Mikus Kodols 7596 ASK PATRIA 01:51:16 VB1 85 V120 +37:49 +37:49 00:01:56 660 125 785
132 Lauris Laumanis 7451 Crossfit Rīdzene 01:51:17 VB1 86 V121 +37:51 +37:51 00:01:28 660 164 824
133 Oskars Zonne 7405 Acsaabols 01:51:21 VB1 87 V122 +37:54 +37:54 00:01:43 660 140 800
134 Edijs Veide 7186 DC VECSALACAS UNITED 01:51:22 VB1 88 V123 +37:55 +37:55 00:01:14 660 197 857
135 Raimonds Skudra 7565 SSK Bebra 01:51:23 VB2 34 V124 +37:56 +29:52 00:01:07 659 214 873
136 Kristīne Roga 7309 ASK Patria 01:51:26 SB1 9 S12 +23:24 +23:24 00:01:39 790 179 969
137 Atis Bērziņš 7091 01:51:39 VB2 35 V125 +38:12 +30:08 00:01:50 658 131 789
138 Juris Leitāns 7276 MJ-Partneri 01:51:45 VB2 36 V126 +38:18 +30:14 00:01:36 657 151 808
139 Lāsma Avotiņa-Žaglova 7372 01:51:45 SB1 10 S13 +23:42 +23:42 00:01:44 788 170 958
140 Mārtiņš Lūsis 7228 01:51:48 VB1 89 V127 +38:22 +38:22 00:01:11 657 204 861
141 Janis Uzulnieks 7604 01:51:50 VB2 37 V128 +38:23 +30:19 00:01:37 657 149 806
142 Uldis Vaicis 7509 BALTAIS 01:51:51 VB1 90 V129 +38:24 +38:24 00:01:26 657 168 825
143 Juris Iļčenko 7307 SK Dzērvene 01:51:56 VB1 91 V130 +38:29 +38:29 00:01:27 656 167 823
144 Ivars Grīnbergs 7516 Aldaris GO 01:51:58 VB1 92 V131 +38:31 +38:31 00:01:18 656 186 842
145 Ruben Palacio 7613 NATO 01:52:10 VB1 93 V132 +38:44 +38:44 00:01:51 655 131 786
146 Ieviņa Lieldiena 7559 Madona 01:52:32 SB2 4 S14 +24:29 +11:20 00:01:53 782 156 938
147 Agnese Sperga 7055 Supervaroņi 01:52:34 SB1 11 S15 +24:31 +24:31 00:01:12 782 245 1027
148 Gints Krastiņš 7511 Emergn #optimized4running 01:52:37 VB1 94 V133 +39:10 +39:10 00:01:09 652 209 861
149 Ieva Pūce 7386 VSK Noskrien Blonde 01:52:38 SB2 5 S16 +24:35 +11:26 00:01:35 782 186 968
150 Jānis Zaļums 7374 Swedbank 01:52:51 VB1 95 V134 +39:25 +39:25 00:01:30 651 161 812
151 Aleksejs Belokopitovs 17043 Zoorbagan 01:52:53 VB1 96 V135 +39:26 +39:26 00:01:50 651 132 783
152 Sentis Strods 7207 Griķīši 01:52:54 VB1 97 V136 +39:27 +39:27 00:01:11 651 204 855
153 Edmunds Garančs 7101 TET 01:53:19 VB2 38 V137 +39:52 +31:48 00:01:30 648 161 809
154 Andris Drešmanis 7423 DzSK Lokomotīve 01:53:22 VB2 39 V138 +39:55 +31:51 00:01:40 648 145 793
155 Igors Morgunovs 7081 Matisons Runners Club 01:53:24 VB1 98 V139 +39:57 +39:57 00:01:44 648 139 787
156 Ilze Vindele 17046 01:53:31 SB1 12 S17 +25:28 +25:28 00:01:34 776 189 965
157 Aldis Berķis 7279 FK Bandava 01:53:37 VB1 99 V140 +40:10 +40:10 00:01:43 646 140 786
158 Gita Muceniece 7000 Maratona klubs 01:53:39 SB1 13 S18 +25:37 +25:37 00:01:50 775 161 936
159 Artis Ločmelis 7551 OK Burkānciems I Stirnubuks.lv 01:53:52 VB2 40 V141 +40:25 +32:21 00:01:25 645 170 815
160 Antons Sincovs 7028 Maratona klubs 01:54:00 VB1 100 V142 +40:33 +40:33 00:01:46 644 137 781
161 Guntars Revelinš 7343 Jaunmārupe skrien II 01:54:04 VB2 41 V143 +40:37 +32:33 00:01:47 644 136 780
162 Dovydas Sankauskas 7379 01:54:15 VB2 42 V144 +40:49 +32:44 00:01:08 643 214 857
163 Jānis Andrējevs 17035 01:54:26 VB1 101 V145 +41:00 +41:00 00:01:44 642 139 781
164 Ginta Rassa 7316 Matisons Runner's Club 01:54:31 SB2 6 S19 +26:29 +13:20 00:01:47 769 166 935
165 Artūrs Veispāls 7107 SK Tērauds 01:54:34 VB2 43 V146 +41:07 +33:03 00:01:31 641 160 801
166 Andis Miķelsons 7454 01:54:37 VB2 44 V147 +41:10 +33:06 00:01:19 641 183 824
167 Arnis Kuzmanis 7121 AkmensDizains.lv 01:54:38 VB2 45 V148 +41:11 +33:07 00:01:34 641 154 795
168 Ramute Varnelyte 7058 01:54:42 SB1 14 S20 +26:40 +26:40 00:02:16 768 131 899
169 Kārlis Kostjukovs 7527 Purva kurmji 01:55:04 VB1 102 V149 +41:37 +41:37 00:01:21 638 179 817
170 Ilze Sermolīte 7532 Zemgales Ziņas 01:55:16 SB2 7 S21 +27:13 +14:05 00:01:39 764 179 943
171 Gatis Valdheims 7244 01:55:31 VB1 103 V150 +42:04 +42:04 00:01:28 636 165 801
172 Aivars Zaķis 7317 Maratona klubs/LSC 01:55:34 VB3 3 V151 +42:08 +28:12 00:01:36 636 151 787
173 Kārlis Cinis 7575 01:55:36 VB1 104 V152 +42:09 +42:09 00:01:35 635 153 788
174 Mareks Jevtuhs 7572 01:55:43 VB1 105 V153 +42:16 +42:16 00:01:29 635 162 797
175 Oskars Ozoliņš 7265 Matisons Runner's Club 01:55:46 VB1 106 V154 +42:19 +42:19 00:01:29 634 163 797
176 Juris Dzērve 7233 Venden 01:55:48 VB1 107 V155 +42:22 +42:22 00:01:10 634 206 840
177 Zigmārs Mazulis 7397 Marienburgas Vilki 01:55:58 VB1 108 V156 +42:31 +42:31 00:01:20 633 181 814
178 Igors Veliks 7162 Marupe Luxury Village 01:56:02 VB1 109 V157 +42:35 +42:35 00:01:59 633 121 754
179 Krišjānis Svilpe 7533 EY 01:56:04 VB1 110 V158 +42:37 +42:37 00:01:51 633 131 764
180 Edgars Urtāns 7582 01:56:06 VB1 111 V159 +42:40 +42:40 00:01:05 633 222 855
181 Gunta Blūmiņa 7204 Virsotne/MARMOT 01:56:11 SB1 15 S22 +28:08 +28:08 00:00:59 758 300 1058
182 Baiba Gabrāne 7499 01:56:14 SB1 16 S23 +28:11 +28:11 00:01:34 757 187 944
183 Edgars Dobelis 7160 01:56:17 VB1 112 V160 +42:50 +42:50 00:01:58 632 123 755
184 Laura Leja 7319 Swedbank 01:56:18 SB1 17 S24 +28:15 +28:15 00:01:48 757 164 921
185 Māris Vizulis 7444 Luminor 01:56:22 VB1 113 V161 +42:55 +42:55 00:01:42 631 142 773
186 Ēriks Melkurts 7562 Kocēnu novads 1 01:56:24 VB3 4 V162 +42:57 +29:01 00:01:18 631 185 816
187 Mareks Brokāns 7574 VSK Noskrien 01:56:25 VB2 46 V163 +42:58 +34:54 00:01:48 631 134 765
188 Mārtiņš Podnieks 7029 01:56:28 VB1 114 V164 +43:01 +43:01 00:01:35 631 153 784
189 Ziedonis Peka 7566 Saldus Boksa klubs 01:56:28 VB3 5 V165 +43:01 +29:05 00:01:20 631 182 813
190 Zane Deimante 7069 01:56:31 SB1 18 S25 +28:28 +28:28 00:01:55 756 154 910
191 Jānis Pārums 7498 ISK Ņiprie Ikri 01:56:32 VB1 115 V166 +43:05 +43:05 00:01:26 630 168 798
192 Artūrs Dēvits 7274 EY 01:56:37 VB1 116 V167 +43:10 +43:10 00:01:49 630 133 763
193 Viesturs Puriņš 7287 01:56:38 VB2 47 V168 +43:11 +35:07 00:01:38 630 148 778
194 Normunds Freimanis 7229 01:56:45 VB1 117 V169 +43:18 +43:18 00:01:21 629 180 809
195 Romāns Kuročkins 7137 01:56:50 VB1 118 V170 +43:23 +43:23 00:01:34 629 154 783
196 Artūras Ševeliovas 7006 Broliai Baltai 01:56:51 VB1 119 V171 +43:24 +43:24 00:01:45 629 138 767
197 Vadims Stepanovs 7039 Maratona klubs 01:56:55 VB1 120 V172 +43:28 +43:28 00:01:40 628 145 773
198 Agate Kristapsone 7094 Siguldas Maratona klubs 01:57:15 SB1 19 S26 +29:12 +29:12 00:01:58 751 151 902
199 Austris Armans 7095 SIGULDAS MARATONA KLUBS 01:57:16 VB1 121 V173 +43:49 +43:49 00:02:01 626 120 746
200 Andrejs Semjonovs 7392 The House 01:57:27 VB1 122 V174 +44:00 +44:00 00:01:41 625 143 768
201 Normunds Stepāns 7342 STROPS Technologies 01:57:31 VB1 123 V175 +44:05 +44:05 00:01:14 625 195 820
202 Arnis Mālbergs 7585 VSK Noskrien 01:57:41 VB1 124 V176 +44:14 +44:14 00:01:53 624 129 753
203 Viesturs Tomels 7538 01:57:45 VB2 48 V177 +44:18 +36:13 00:01:37 624 150 774
204 Mārtiņš Viļums 7113 01:57:50 VB1 126 V178 +44:23 +44:23 00:01:35 623 153 776
205 Kristers Ginters 7135 Lidosta "Rīga" 01:57:50 VB1 125 V179 +44:23 +44:23 00:01:25 623 171 794
206 Edgars Dūms 7066 01:58:09 VB1 127 V180 +44:42 +44:42 00:01:21 622 179 801
207 Kalvis Zuļģis 17045 PAVISAM NEGANTI 01:58:12 VB1 128 V181 +44:45 +44:45 00:01:43 621 140 761
208 Gints Ošiņš 17039 SK Kenijas Brieži 01:58:19 VB2 49 V182 +44:52 +36:48 00:01:51 621 131 752
209 Jānis Ausmanis 7484 SK Katrīna 01:58:21 VB2 50 V183 +44:54 +36:50 00:01:40 621 145 766
210 Gita Vilensone 7450 VSK Noskrien Vāveres 01:58:23 SB1 20 S27 +30:20 +30:20 00:01:13 744 242 986
211 Jānis Bāča 7259 01:58:31 VB1 129 V184 +45:04 +45:04 00:00:49 620 291 911
212 Artūrs Soročenkovs 7519 Engures sportam I Sporta Patriots 01:58:32 VB1 130 V185 +45:05 +45:05 00:01:15 620 193 813
213 Liene Gulbe 7044 Es, Džastins un Zane 01:58:50 SB2 8 S28 +30:47 +17:39 00:02:22 741 125 866
214 Artūrs Vrubļevskis 7367 01:58:54 VB1 131 V186 +45:27 +45:27 00:01:44 618 140 758
215 Ivita Šale 7349 SSK BEBRA 01:59:06 SB1 21 S29 +31:03 +31:03 00:01:32 739 193 932
216 Ilmārs Pūce 17042 IeM VUGD Sigulda 01:59:07 VB1 132 V187 +45:40 +45:40 00:02:09 617 113 730
217 Valdis Grudulis 7369 01:59:17 VB1 133 V188 +45:50 +45:50 00:01:43 616 141 757
218 Valdis Krams 7311 KRAMIŅI 01:59:18 VB2 51 V189 +45:51 +37:47 00:01:45 616 139 755
219 Jānis Amsters 7338 IGT 01:59:28 VB1 134 V190 +46:01 +46:01 00:01:28 615 164 779
220 Tomas Dirzininkas 7569 - 01:59:44 VB2 52 V191 +46:17 +38:13 00:02:00 613 121 734
221 Mārcis Kārkliņš 7159 Sasodīti labs Grāmatvedis! 01:59:48 VB1 135 V192 +46:22 +46:22 00:01:16 613 191 804
222 Ance Rieksta 7205 01:59:55 SB1 22 S30 +31:52 +31:52 00:01:58 734 150 884
223 Raivis Cakuls 7280 Team Kažemāka/Train2WinLv 01:59:57 VB2 53 V193 +46:30 +38:26 00:01:39 612 147 759
224 Renārs Vasiļjevs 7431 02:00:05 VB1 136 V194 +46:38 +46:38 00:01:34 612 154 766
225 Hokans Kristiansons 7119 02:00:13 VB1 137 V195 +46:47 +46:47 00:02:03 611 118 729
226 Agris Dreimanis 7477 02:00:18 VB1 138 V196 +46:52 +46:52 00:01:42 611 142 753
227 Valentīns Tolis 7540 02:00:34 VB1 139 V197 +47:07 +47:07 00:01:49 609 134 743
228 Māris Reiniks 7154 02:00:41 VB1 140 V198 +47:14 +47:14 00:01:18 609 186 795
229 Jurģis Urtāns 7580 VANAGI 02:00:48 VB1 141 V199 +47:21 +47:21 00:01:37 608 149 757
230 Aiga Tora 7174 02:00:58 SB1 23 S31 +32:55 +32:55 00:01:38 728 180 908
231 Kaspars Aksenoks 7171 02:01:01 VB2 54 V200 +47:34 +39:30 00:01:36 607 151 758
232 ArtŪras Bytautas 7060 - 02:01:17 VB2 55 V201 +47:50 +39:45 00:02:09 606 112 718
233 Mārtiņš Holsts 7398 02:01:26 VB1 142 V202 +47:59 +47:59 00:01:23 605 174 779
234 Guntis Strautiņš 7070 Maratona klubs 02:01:39 VB1 143 V203 +48:13 +48:13 00:01:41 604 144 748
235 Jānis Tūliks 7308 Swedbank 02:01:42 VB2 56 V204 +48:16 +40:11 00:01:38 604 148 752
236 Zelma Preciniece 7480 02:01:44 SB1 24 S32 +33:41 +33:41 00:02:01 723 147 870
237 Iveta Brezinska 7238 02:01:53 SB1 25 S33 +33:50 +33:50 00:01:43 722 172 894
238 Aldis Sjucillo 7539 Latvijas Finieris 02:01:56 VB2 57 V205 +48:29 +40:25 00:01:22 602 176 778
239 Armands Andersons 7112 02:02:00 VB1 144 V206 +48:33 +48:33 00:01:36 602 150 752
240 Ints Ulmanis 7389 02:02:02 VB2 58 V207 +48:35 +40:30 00:01:54 602 128 730
241 Dace Tetere 7202 Lielie Dibeni 02:02:05 SB1 26 S34 +34:02 +34:02 00:02:09 721 137 858
242 Guntis Leimanis 7051 02:02:08 VB1 145 V208 +48:41 +48:41 00:01:13 601 197 798
243 Guntars Brauns 7175 02:02:18 VB1 146 V209 +48:51 +48:51 00:02:04 601 117 718
244 Edgars Kārklis 7467 BALTAIS 02:02:19 VB1 147 V210 +48:52 +48:52 00:02:07 600 114 714
245 Kristaps Daugavietis 7129 Lidosta “Rīga” 02:02:21 VB1 148 V211 +48:54 +48:54 00:01:15 600 192 792
246 Līga Līdumniece 7030 adidas Runners 02:02:28 SB1 27 S35 +34:25 +34:25 00:01:16 719 232 951
247 Igors Kozlovs 7408 02:02:31 VB2 59 V212 +49:04 +41:00 00:01:31 600 159 759
248 Uģis Pauriņš 7557 Izturība 02:02:32 VB2 60 V213 +49:05 +41:01 00:01:25 599 171 770
249 Marta Kvisvika 7223 KVISVIKI 02:02:34 SB1 28 S36 +34:31 +34:31 00:01:46 718 166 884
250 Ilze Boldāne 7230 02:02:44 SB2 9 S37 +34:41 +21:32 00:01:54 717 156 873
251 Jānis Rukmanis 7079 3D Running 02:02:46 VB1 149 V214 +49:20 +49:20 00:01:19 598 183 781
252 Dainis Muško 7445 Kartavkalnu buki 02:02:53 VB2 61 V215 +49:26 +41:21 00:01:50 598 132 730
253 Krišjānis Pormanis 7153 02:02:54 VB1 150 V216 +49:27 +49:27 00:01:46 598 137 735
254 Dmitrijs Todorovs 7590 02:02:58 VB1 151 V217 +49:31 +49:31 00:01:40 597 146 743
255 Rolands Trencis 7522 Crossfit Rīdzene 02:03:13 VB1 152 V218 +49:46 +49:46 00:01:53 596 128 724
256 Vladislavs Petičonoks 7176 Olainfarm 02:03:23 VB1 153 V219 +49:56 +49:56 00:02:12 595 110 705
257 Ieva Rogāle 7378 KROKUS 02:03:39 SB1 29 S38 +35:37 +35:37 00:01:51 712 160 872
258 Ralfs Kuģis 7040 Maratona klubs 02:03:41 VB1 154 V220 +50:14 +50:14 00:01:30 594 162 756
259 Viesturs Kozilāns 7419 02:03:41 VB2 62 V221 +50:14 +42:10 00:02:01 594 120 714
260 Nauris Pļaviņš 7403 AkmensDizains.lv 02:03:43 VB1 155 V222 +50:16 +50:16 00:01:38 594 148 742
261 Inese Kokoreviča 7114 VSK "Burkānciems & Co" 02:03:45 SB1 30 S39 +35:42 +35:42 00:01:22 711 215 926
262 Andris Rozenbergs 7149 Sapņu Fragmenti 02:03:49 VB1 156 V223 +50:22 +50:22 00:02:10 593 111 704
263 Agris Spalviņš 7459 Rauna 02:03:55 VB3 6 V224 +50:28 +36:33 00:01:40 593 145 738
264 Natālija Treulande 7558 VSK Noskrien 02:03:57 SB1 31 S40 +35:55 +35:55 00:01:46 710 166 876
265 Artūrs Rundzāns 7271 Selonija 02:03:58 VB1 157 V225 +50:31 +50:31 00:02:17 593 106 699
266 Dace Pauriņa 7556 Izturība 02:04:01 SB2 10 S41 +35:58 +22:49 00:01:43 710 172 882
267 Inga Rītere 7082 02:04:02 SB1 32 S42 +35:59 +35:59 00:01:55 710 154 864
268 Normunds Trumiņš 17031 4.37 02:04:11 VB1 158 V226 +50:44 +50:44 00:01:29 592 163 755
269 Gatis Saliņš 7262 SPB RUN-BROOKS 02:04:13 VB1 159 V227 +50:47 +50:47 00:01:45 591 138 729
270 Jānis Butkēvičus 7102 VSK Noskrien Seniori 02:04:14 VB1 160 V228 +50:47 +50:47 00:02:18 591 105 696
271 Deniss Cimbals 7031 Zoorbagan 02:04:15 VB2 63 V229 +50:48 +42:44 00:01:13 591 197 788
272 Māris Skuja 7142 02:04:19 VB1 161 V230 +50:52 +50:52 00:01:30 591 161 752
273 Dainis Štāls 7013 02:04:26 VB1 162 V231 +50:59 +50:59 00:01:25 590 170 760
274 Gatis Tīds 7045 02:04:30 VB2 64 V232 +51:03 +42:59 00:01:54 590 127 717
275 Iveta Šķiņķe 7414 Riga Runners 02:04:49 SB3 1 S43 +36:46 +00:00 00:01:53 705 156 861
276 Kaspars Štromanis 7353 3101 02:04:54 VB1 163 V233 +51:27 +51:27 00:02:04 588 117 705
277 Dāvis Liepiņš 7614 02:04:58 VB1 164 V234 +51:31 +51:31 00:01:43 588 141 729
278 Aivis Rostoks 17038 02:05:05 VB1 165 V235 +51:38 +51:38 00:02:10 587 111 698
279 Arturs Onzuls 7502 Accenture 02:05:11 VB1 166 V236 +51:44 +51:44 00:00:56 587 258 845
280 Aija Freiberga 7547 02:05:11 SB1 33 S44 +37:08 +37:08 00:01:44 703 170 873
281 Guntis Erbs 7347 02:05:24 VB2 65 V237 +51:57 +43:53 00:02:17 586 106 692
282 Sabīne Eglīte 7360 02:05:24 SB1 34 S45 +37:21 +37:21 00:01:53 702 157 859
283 Madara Šneidere 7269 TRIGO 02:05:28 SB1 35 S46 +37:25 +37:25 00:01:23 702 214 916
284 Lauris Šapals 7492 LANOS 02:05:35 VB1 167 V238 +52:08 +52:08 00:01:55 585 126 711
285 Aivis Štemmers 7290 SK Pūre 02:05:37 VB1 168 V239 +52:10 +52:10 00:00:58 585 248 833
286 Juris Grodnis 7266 KROKUS 02:05:47 VB3 7 V240 +52:20 +38:25 00:01:40 584 145 729
287 Sandris Krūmiņš 7246 MRC/Maratona klubs Ventspils 02:06:02 VB2 66 V241 +52:35 +44:31 00:02:00 583 121 704
288 Sandijs Jekabsons 7085 02:06:03 VB1 169 V242 +52:37 +52:37 00:01:42 583 142 725
289 Aleksis Jarockis 17037 02:06:18 VB1 170 V243 +52:52 +52:52 00:01:42 582 142 724
290 Ivars Eglītis 7430 02:06:24 VB2 67 V244 +52:57 +44:53 00:01:24 581 172 753
291 Sergejs Černihs 7310 Tele2 02:06:57 VB1 171 V245 +53:30 +53:30 00:02:11 579 111 690
292 Arnis Avots 7588 Avots 02:06:57 VB2 68 V246 +53:30 +45:26 00:01:43 579 141 720
293 Jānis Kopmanis 7059 LSC 02:07:08 VB3 8 V247 +53:41 +39:46 00:01:33 578 156 734
294 Gatis Čirka 7375 02:07:08 VB2 69 V248 +53:41 +45:37 00:01:42 578 143 721
295 Alise Putraima 7577 Limbaži SKRIEN 02:07:11 SB1 36 S47 +39:09 +39:09 00:01:22 692 215 907
296 Juris Medvids 7138 02:07:13 VB1 172 V249 +53:46 +53:46 00:01:32 577 158 735
297 Kristers Ozoliņš 7024 Svetālijs 02:07:21 VB1 173 V250 +53:55 +53:55 00:01:07 577 215 792
298 Rūdolfs Bondars 7116 02:07:27 VB1 174 V251 +54:00 +54:00 00:01:23 576 175 751
299 Juris Kļaviņš 7294 ZAJEC 02:07:33 VB2 70 V252 +54:06 +46:02 00:02:06 576 116 692
300 Regnārs Valciņš 7243 RL Grupa 02:07:34 VB2 71 V253 +54:08 +46:03 00:01:17 576 187 763
301 Lauris Grāvelis 7373 BAFF Sports Team 02:07:40 VB1 175 V254 +54:14 +54:14 00:01:37 575 149 724
302 Agita Gritāne 7385 Biznesa parks ABAVA 02:07:43 SB2 11 S48 +39:41 +26:32 00:02:11 689 135 824
303 Gunta Reinicāne 7048 02:08:01 SB1 37 S49 +39:58 +39:58 00:01:40 688 178 866
304 Konstantīns Vasiļjevs 7250 Dion SportLab 02:08:02 VB1 176 V255 +54:35 +54:35 00:01:17 574 188 762
305 Raimonds Eglītis 7009 ES Running 02:08:06 VB1 177 V256 +54:39 +54:39 00:02:14 573 108 681
306 Nora Vrubļevska 7422 DzSK Lokomotīve 02:08:07 SB1 38 S50 +40:04 +40:04 00:02:17 687 130 817
307 Agris Krumbergs 7062 Līkā kalna rambātāji 02:08:11 VB2 72 V257 +54:44 +46:40 00:01:56 573 125 698
308 Edgars Elbergs 7303 Kazemaka Team 02:08:13 VB2 73 V258 +54:46 +46:42 00:01:36 573 151 724
309 Matas Lileikis 7074 02:08:19 VB1 178 V259 +54:52 +54:52 00:01:26 572 168 740
310 Jānis Runčs 7014 02:08:21 VB2 74 V260 +54:54 +46:50 00:01:32 572 157 729
311 Mārtiņš Beļinskis 7016 02:08:23 VB1 179 V261 +54:56 +54:56 00:01:39 572 147 719
312 Jānis Lezdiņš 7187 02:08:25 VB1 180 V262 +54:58 +54:58 00:02:22 572 102 674
313 Zane Lukstiņa 7475 02:08:25 SB1 39 S51 +40:22 +40:22 00:02:17 686 130 816
314 Aiva Liepiņa 7043 02:08:26 SB1 41 S52 +40:24 +40:24 00:01:47 686 165 851
315 Anete Casno 7380 02:08:26 SB1 40 S53 +40:23 +40:23 00:01:36 686 184 870
316 Andris Rozentālbergs 7196 02:08:30 VB1 181 V263 +55:03 +55:03 00:01:27 572 167 739
317 Janis Vanags 7288 ISOSTAR 02:08:55 VB1 182 V264 +55:29 +55:29 00:02:08 570 114 684
318 Paula Rozenvalde 7560 Kocēnu novads 02:08:56 SB1 42 S54 +40:53 +40:53 00:01:45 683 169 852
319 Elīza Rušmane 7213 02:09:16 SB1 43 S55 +41:13 +41:13 00:02:15 681 131 812
320 Baiba Barone 7063 02:09:17 SB1 44 S56 +41:14 +41:14 00:02:04 681 142 823
321 Krišjānis Krūmiņš 7598 02:09:17 VB2 75 V265 +55:50 +47:46 00:01:51 568 131 699
322 Kristīne Krista Lejniece 7377 Zemgales Ziņas 02:09:39 SB1 45 S57 +41:36 +41:36 00:01:52 679 158 837
323 Arnis Ķēpulis 7177 02:09:42 VB1 183 V266 +56:15 +56:15 00:01:53 566 128 694
324 Jānis Deksnis 7487 Swedbank 02:10:03 VB1 184 V267 +56:36 +56:36 00:02:02 565 119 684
325 Mikus Voss 7046 02:10:04 VB1 185 V268 +56:37 +56:37 00:01:36 565 150 715
326 Dace Podkalne 7497 VSK Noskrien Blonde 02:10:12 SB1 46 S58 +42:09 +42:09 00:01:46 676 167 843
327 Zanda Kārkliņa 7506 Baldones skriešanas komanda 02:10:15 SB2 12 S59 +42:12 +29:04 00:02:27 676 121 797
328 Roberts Rozenbahs 7466 02:10:26 VB1 186 V269 +56:59 +56:59 00:01:13 563 198 761
329 Aigars Tohters 7219 SK Dzērvene II 02:10:32 VB1 187 V270 +57:05 +57:05 00:01:18 563 185 748
330 Ģirts Udrass 7337 Marienburgas Vilki 02:10:41 VB1 188 V271 +57:14 +57:14 00:01:34 562 154 716
331 Edgars Krastiņš 7589 02:10:43 VB1 189 V272 +57:16 +57:16 00:01:32 562 157 719
332 Niks Jaunzems 7170 Resnie 02:10:47 VB1 190 V273 +57:20 +57:20 00:02:06 562 115 677
333 Evita Rozenfelde 7158 02:11:12 SB2 13 S60 +43:09 +30:01 00:02:05 671 142 813
334 Krišjānis Hartmanis 7482 KIČE 02:11:15 VB1 191 V274 +57:48 +57:48 00:01:37 560 149 709
335 Ieva Tāle-Stangute 7072 Baldones skriešanas komanda 02:11:16 SB1 47 S61 +43:14 +43:14 00:01:40 671 177 848
336 Sandra Vesere 7415 02:11:26 SB1 48 S62 +43:23 +43:23 00:01:52 670 158 828
337 Evita Riekstiņa 7328 02:11:31 SB1 49 S63 +43:29 +43:29 00:01:54 669 155 824
338 Ivars Grobiņš 7593 02:11:41 VB1 192 V275 +58:14 +58:14 00:01:19 558 183 741
339 Iveta Kalēja 7298 02:11:52 SB1 51 S64 +43:49 +43:49 00:02:05 668 142 810
340 Māra Pucena 7299 02:11:52 SB1 50 S65 +43:49 +43:49 00:01:36 668 184 852
341 Diāna Kīne 7018 02:11:56 SB1 52 S66 +43:54 +43:54 00:02:15 667 131 798
342 Valentīna Romanova 7086 Run for Fun 02:11:57 SB1 53 S67 +43:55 +43:55 00:01:30 667 196 863
343 Matīss Vaivods 7188 02:11:57 VB1 193 V276 +58:30 +58:30 00:01:26 557 168 725
344 Artūrs Markevičs 7201 02:12:05 VB1 194 V277 +58:38 +58:38 00:01:33 556 155 711
345 Artūrs Žeibe 7108 Run 4 Fun 02:12:07 VB1 195 V278 +58:41 +58:41 00:01:23 556 174 730
346 Aļģirts Valužis 7330 Priekules veloklubs 02:12:17 VB2 76 V279 +58:51 +50:46 00:02:09 555 112 667
347 Gunārs Grundštoks 7501 VSK Noskrien 02:12:21 VB1 196 V280 +58:54 +58:54 00:01:27 555 166 721
348 Guntars Kukuļinskis 7071 Thunder Solutions 02:12:22 VB2 77 V281 +58:55 +50:51 00:01:36 555 152 707
349 Donatas Savickas 7362 Green Team 02:12:26 VB2 78 V282 +58:59 +50:54 00:01:38 555 147 702
350 Natalija Zeņina 7115 02:12:50 SB2 14 S68 +44:47 +31:39 00:01:55 663 154 817
351 Austris Vasiļevskis 7530 Emergn #optimized4running 02:12:58 VB2 79 V283 +59:32 +51:27 00:01:48 552 134 686
352 Ofēlija Kristiansone 7120 02:13:03 SB1 54 S69 +45:00 +45:00 00:02:25 662 122 784
353 Svetlana Savanovica 7234 02:13:04 SB2 15 S70 +45:02 +31:53 00:01:41 662 175 837
354 Vladimirs Misāns 7133 02:13:08 VB2 80 V284 +59:41 +51:37 00:02:10 552 112 664
355 Inga Kāpiņa 7032 VSK Noskrien Vāveres 02:13:09 SB2 16 S71 +45:06 +31:57 00:02:02 661 145 806
356 Normunds Grava 7249 02:13:15 VB2 81 V285 +59:48 +51:44 00:01:53 551 129 680
357 Dace Ancāne 7132 Engures sportam I Sporta Patriots 02:13:18 SB1 55 S72 +45:15 +45:15 00:02:10 661 137 798
358 Ilze Stukule 7321 SK Katrīna/Kuldīga 02:13:20 SB3 2 S73 +45:17 +08:31 00:01:59 660 149 809
359 Guntis Pucens 7336 SK Katrīna 02:13:21 VB3 9 V286 +59:54 +45:59 00:01:36 551 152 703
360 Martins Brizga 7594 02:13:22 VB1 197 V287 +59:55 +59:55 00:02:09 551 112 663
361 Anita Fišere 7035 Maratona klubs 02:13:24 SB2 17 S74 +45:22 +32:13 00:01:52 660 158 818
362 Marita Veinberga 7123 Swedbank 02:13:26 SB2 18 S75 +45:23 +32:14 00:01:59 660 149 809
363 Jānis Sebris 7019 02:13:27 VB1 199 V288 +1:00:00 +1:00:00 00:01:53 550 128 678
364 Ģirts Fišers 7042 Maratona klubs 02:13:27 VB1 198 V289 +1:00:00 +1:00:00 00:01:10 550 208 758
365 Juris Redisons 7534 LVM dabas parks Tērvetē 02:13:29 VB2 82 V290 +1:00:02 +51:58 00:01:23 550 174 724
366 Laine Kuzmane 7257 02:13:37 SB1 56 S76 +45:35 +45:35 00:01:49 659 163 822
367 Didzis Raits 7531 Mana mīļākā komanda 02:13:39 VB1 200 V291 +1:00:13 +1:00:13 00:01:20 550 180 730
368 Signija Rancāne 7128 EY 02:13:44 SB1 57 S77 +45:41 +45:41 00:02:19 658 128 786
369 Ieva Dobule 7037 Swedbank 02:13:58 SB1 58 S78 +45:55 +45:55 00:01:47 657 166 823
370 Andris Mežgailis 7447 Limbaži SKRIEN 02:14:06 VB2 83 V292 +1:00:39 +52:35 00:02:07 548 114 662
371 Aivars Lapa 7227 Autostarts.lv 02:14:11 VB2 84 V293 +1:00:44 +52:40 00:01:50 547 132 679
372 Roberts Prūsis 17034 02:14:13 VB1 201 V294 +1:00:46 +1:00:46 00:01:55 547 127 674
373 Inta Cīmure 17027 Cīmurēni 02:14:16 SB1 59 S79 +46:13 +46:13 00:01:45 656 169 825
374 TĀlis Paeglis 7224 LATRAPS 02:14:26 VB1 202 V295 +1:00:59 +1:00:59 00:01:29 546 163 709
375 Uldis Egle 7323 Atea Global Services 02:14:33 VB1 203 V296 +1:01:06 +1:01:06 00:01:59 546 122 668
376 Agnese Strazdiņa-Jaunzema 7134 Resnie 02:14:43 SB1 60 S80 +46:41 +46:41 00:02:14 654 133 787
377 Heiki Prants 7413 Võru Suusaklubi 02:14:45 VB3 10 V297 +1:01:18 +47:22 00:01:30 545 160 705
378 Arnis Pokšāns 7348 Abas Kreisās Kājas 02:14:47 VB2 85 V298 +1:01:20 +53:16 00:01:56 545 125 670
379 Juris Dombrovskis 7183 Rēzeknes novads 02:14:50 VB2 86 V299 +1:01:23 +53:19 00:01:39 545 147 692
380 Ieva Marta Gintere 7322 02:14:52 SB1 61 S81 +46:49 +46:49 00:02:19 653 127 780
381 Laura Stankuna 7139 Legs Miserables 02:14:59 SB1 62 S82 +46:57 +46:57 00:01:23 652 214 866
382 Anuar Zhumabayev 7514 Accenture 02:14:59 VB1 204 V300 +1:01:32 +1:01:32 00:01:31 544 160 704
383 Lelde Pētersone 7218 02:15:10 SB1 63 S83 +47:07 +47:07 00:02:09 651 138 789
384 Edgars Kapteinis 7189 SAPŅU FRAGMENTI 02:15:24 VB1 205 V301 +1:01:57 +1:01:57 00:02:21 543 103 646
385 Ulvis Sulcs 7602 02:15:31 VB1 206 V302 +1:02:04 +1:02:04 00:02:19 542 105 647
386 Alla Radžabova-Cinovska 7600 Maratona klubs 02:15:33 SB2 19 S84 +47:30 +34:21 00:02:12 650 134 784
387 Modris Šelegovičs 7049 02:15:39 VB1 207 V303 +1:02:12 +1:02:12 00:01:59 541 122 663
388 Uģis Bērziņš 17048 Rūgstošo Nedrīkst 02:15:42 VB1 208 V304 +1:02:16 +1:02:16 00:01:58 541 123 664
389 Māra Kunrade 7504 02:15:52 SB1 64 S85 +47:49 +47:49 00:02:03 648 145 793
390 Līga Līce 7584 DzSK Lokomotīve 02:15:55 SB2 20 S86 +47:52 +34:44 00:01:52 648 159 807
391 Raitis Puriņš 7432 VSK Noskrien/Zemgales Ziņas 02:16:05 VB3 11 V305 +1:02:38 +48:43 00:01:48 540 135 675
392 Daniils Blats 7595 02:16:10 VB2 87 V306 +1:02:43 +54:39 00:01:29 539 163 702
393 Didzis Dobelis 7525 VAS Latvijas gaisa satiksme 02:16:11 VB1 209 V307 +1:02:44 +1:02:44 00:01:31 539 159 698
394 Ilona Balode 7417 Sirms Ronis un draugi 02:16:14 SB2 21 S87 +48:11 +35:02 00:02:13 646 134 780
395 Saulis Skabeiķis 7416 Mārupe 02:16:22 VB1 210 V308 +1:02:55 +1:02:55 00:02:30 539 97 636
396 Egnārs Gudriķis 7542 Drīz būs 02:16:22 VB2 88 V309 +1:02:55 +54:51 00:02:20 539 104 643
397 Zemgus Eglītis 7222 02:16:27 VB1 211 V310 +1:03:00 +1:03:00 00:02:13 538 109 647
398 Jānis Kaibe 7561 Kocēnu novads 1 02:16:31 VB1 212 V311 +1:03:04 +1:03:04 00:02:18 538 105 643
399 Aleksis Orlovs 7401 02:16:40 VB2 89 V312 +1:03:13 +55:09 00:01:56 537 125 662
400 Vitalijs Žuselis 7544 Daugavpils runners 02:16:46 VB2 90 V313 +1:03:19 +55:15 00:01:32 537 157 694
401 Jevgenijs Sološičs 7147 Accenture 02:16:52 VB1 213 V314 +1:03:25 +1:03:25 00:01:50 537 132 669
402 Laura Kalēja 7286 02:17:03 SB1 65 S88 +49:00 +49:00 00:01:32 642 193 835
403 Ērika Urtāne 7579 VANAGI 02:17:04 SB1 66 S89 +49:01 +49:01 00:01:54 642 155 797
404 Līga Irbe 7460 Talsu pauguraines Zaķi 02:17:10 SB2 22 S90 +49:07 +35:59 00:01:29 642 198 840
405 Aija Kandele 7390 Swedbank 02:17:14 SB2 23 S91 +49:12 +36:03 00:01:51 642 160 802
406 Aldis Rocēns 7344 Stirnu Buks Design 02:17:15 VB2 91 V315 +1:03:48 +55:44 00:01:47 535 135 670
407 Andris Lanka 7105 02:17:39 VB2 92 V316 +1:04:12 +56:08 00:01:30 534 160 694
408 Renāte Balana 7301 Latvijas Finieris 02:17:40 SB1 67 S92 +49:37 +49:37 00:01:55 640 154 794
409 Rinalds Sproģis 7194 Paslēpies 02:17:46 VB2 93 V317 +1:04:19 +56:15 00:01:53 533 128 661
410 Andris Zībergs 7122 Cepu Cepu 02:17:50 VB2 94 V318 +1:04:23 +56:19 00:01:40 533 145 678
411 Gatis Krūze 7254 MARATONA KLUBS 2009 02:17:57 VB2 95 V319 +1:04:31 +56:26 00:02:27 532 99 631
412 Laura Davidauska 7335 PATRIA NAA 02:18:05 SB1 68 S93 +50:02 +50:02 00:02:04 638 143 781
413 Gatis Kriuliņš 7157 02:18:12 VB2 96 V320 +1:04:45 +56:41 00:01:26 531 168 699
414 Romans Šroms 7169 VSK Noskrien 02:18:14 VB1 214 V321 +1:04:47 +1:04:47 00:02:20 531 104 635
415 Indulis Tilgass 7267 02:18:15 VB2 97 V322 +1:04:49 +56:44 00:01:53 531 129 660
416 Oskars Lūsis 7190 Laimeskoks 02:18:17 VB1 215 V323 +1:04:50 +1:04:50 00:02:12 531 110 641
417 Toms Lauris Kozlovskis 7471 02:18:22 VB1 216 V324 +1:04:55 +1:04:55 00:01:52 531 129 660
418 Anita Galašina 7411 Global Fitness 02:18:34 SB1 69 S94 +50:31 +50:31 00:02:24 635 123 758
419 Roberts Studens 7164 Team Zaicevs 02:18:38 VB1 217 V325 +1:05:11 +1:05:11 00:01:52 530 130 660
420 Ainārs Jermācans 7245 AkmensDizains.lv 02:19:02 VB2 98 V326 +1:05:35 +57:31 00:01:45 528 138 666
421 Vilnis Liepiņš 7117 LSC 02:19:24 VB3 12 V327 +1:05:57 +52:02 00:02:01 527 120 647
422 Karīna Svikle 7258 02:19:34 SB1 70 S95 +51:31 +51:31 00:02:13 631 133 764
423 Kamilla Krilova 7472 Swedbank 02:19:41 SB1 71 S96 +51:38 +51:38 00:02:22 630 125 755
424 Evija Kļave 7226 Jaunmārupe skrien! 02:19:47 SB2 24 S97 +51:44 +38:35 00:02:12 630 134 764
425 Guntis Zvilna 7332 Biznesa parks ABAVA 02:19:53 VB2 99 V328 +1:06:27 +58:22 00:01:40 525 145 670
426 Juris Misters 7341 02:20:08 VB1 218 V329 +1:06:41 +1:06:41 00:01:34 524 155 679
427 Dagnija Tērauda 7012 Eko Alnis 02:20:19 SB1 72 S98 +52:17 +52:17 00:02:12 627 134 761
428 Alvis Tribockis 7605 02:20:23 VB1 219 V330 +1:06:57 +1:06:57 00:02:01 523 120 643
429 Jānis Gora 7427 02:20:25 VB1 220 V331 +1:06:58 +1:06:58 00:01:41 523 144 667
430 Aigars Bērziņš 7363 02:20:30 VB1 221 V332 +1:07:03 +1:07:03 00:01:53 523 128 651
431 Raimonds Spēks 7503 KROKUS 02:20:46 VB1 222 V333 +1:07:19 +1:07:19 00:02:40 522 91 613
432 Rolands Gritāns 7050 Biznesa parks ABAVA 02:20:51 VB2 100 V334 +1:07:24 +59:20 00:01:45 522 139 661
433 Elīna Drēziņa 7210 Maxima Latvija 02:20:54 SB1 73 S99 +52:52 +52:52 00:02:25 625 122 747
434 Māris Ansons-Jansons 7478 VSK NOSKRIEN 02:21:12 VB1 223 V335 +1:07:45 +1:07:45 00:01:53 520 128 648
435 Māris Zirnis 7387 02:21:18 VB2 101 V336 +1:07:52 +59:47 00:01:45 520 138 658
436 Ieva Jaudzeme 7446 BIODERMA 02:21:41 SB2 25 S100 +53:38 +40:29 00:02:29 621 119 740
437 Ilze Baumane 7567 02:21:43 SB2 26 S101 +53:40 +40:32 00:02:00 621 147 768
438 Karlina Engere 7217 02:22:00 SB1 74 S102 +53:57 +53:57 00:02:28 620 120 740
439 Lita Briede 7333 SK Katrīna 02:22:04 SB2 27 S103 +54:01 +40:52 00:02:11 620 135 755
440 Dzintars Strads 7395 nothing.lv 02:22:16 VB3 13 V337 +1:08:49 +54:54 00:02:00 516 121 637
441 Indars Melzobs 7304 Mārupes bolti 02:22:23 VB2 102 V338 +1:08:56 +1:00:52 00:01:55 516 126 642
442 Arnis Ķēniņš 7198 02:22:25 VB1 224 V339 +1:08:58 +1:08:58 00:01:38 516 148 664
443 Andris Bērziņš 7350 02:22:42 VB2 103 V340 +1:09:15 +1:01:11 00:01:48 515 135 650
444 Ingars Tiltiņš 7570 02:22:56 VB2 104 V341 +1:09:29 +1:01:25 00:02:21 514 103 617
445 Beāte Kampare 7200 Veču lauks 02:23:01 SB1 75 S104 +54:58 +54:58 00:02:35 616 115 731
446 Dainis Kronbergs 7191 TUKUMS 02:23:05 VB2 105 V342 +1:09:38 +1:01:34 00:01:46 513 137 650
447 Iveta Leja 7424 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā 02:23:09 SB2 28 S105 +55:06 +41:57 00:01:59 615 149 764
448 Kristīne Radkovska 7104 02:23:29 SB1 76 S106 +55:26 +55:26 00:02:25 614 122 736
449 Aivars Malacanovs 7172 02:23:36 VB2 106 V343 +1:10:09 +1:02:05 00:01:48 512 134 646
450 Gunita Butāne 7293 Zemgales Ziņas 02:23:36 SB2 29 S107 +55:33 +42:24 00:02:40 613 111 724
451 Valdis Lepiksons 7327 Auseklis IK 02:23:42 VB2 107 V344 +1:10:15 +1:02:11 00:01:45 511 137 648
452 Elīna Pajuste 7391 02:23:45 SB1 77 S108 +55:42 +55:42 00:02:08 613 139 752
453 Jānis Brokāns 7331 Swedbank 02:23:46 VB1 225 V345 +1:10:19 +1:10:19 00:02:00 511 121 632
454 Normunds Kronbergs 7456 TUKUMS 02:23:49 VB1 226 V346 +1:10:23 +1:10:23 00:01:33 511 156 667
455 Alvis Lepiksons 7326 Auseklis IK 02:24:04 VB2 108 V347 +1:10:37 +1:02:32 00:02:14 510 108 618
456 Dainis Driņķis 7253 DzSK Lokomotīve 02:24:27 VB2 109 V348 +1:11:00 +1:02:56 00:02:15 508 107 615
457 Dace Vilgerte 7320 DPD LATVIJA 02:24:40 SB2 30 S109 +56:37 +43:28 00:02:26 609 121 730
458 Dace Tomsone 7314 Jaunmārupe skrien! 02:24:47 SB1 78 S110 +56:44 +56:44 00:02:40 608 111 719
459 Ieva Leitlande 7591 VSK Burkānciems & Co 02:24:52 SB2 31 S111 +56:49 +43:40 00:01:59 608 149 757
460 Aigars Kājiņš 17033 AK 02:25:01 VB2 110 V349 +1:11:34 +1:03:30 00:01:47 506 135 641
461 Edgars Feščenko 7180 02:25:03 VB1 227 V350 +1:11:36 +1:11:36 00:02:01 506 120 626
462 Kristaps Zvirgzds 7359 02:25:03 VB1 228 V351 +1:11:36 +1:11:36 00:01:31 506 159 665
463 Jānis Zemītis 7486 KALNGALE 02:25:04 VB1 229 V352 +1:11:37 +1:11:37 00:01:38 506 147 653
464 Mārtiņš Krams-Keirāns 7394 #erglisunpiekuns 02:25:13 VB1 230 V353 +1:11:46 +1:11:46 00:01:10 506 207 713
465 Egija Biete 7339 BALTAIS 02:25:14 SB1 79 S112 +57:11 +57:11 00:02:12 606 134 740
466 Ģirts Bisenieks 7161 Guddžobs Guddans 02:25:18 VB1 231 V354 +1:11:51 +1:11:51 00:01:28 506 164 670
467 Renāte Kārkliņa 7020 02:25:20 SB1 80 S113 +57:17 +57:17 00:02:24 606 123 729
468 Inita Drēziņa 7211 L&D 02:25:24 SB2 32 S114 +57:22 +44:13 00:02:29 606 119 725
469 Ilze Galviņa 7476 02:25:38 SB1 81 S115 +57:35 +57:35 00:03:09 605 94 699
470 Konstantin Praksin 7356 02:25:59 VB2 111 V355 +1:12:33 +1:04:28 00:01:40 503 146 649
471 Ilze Kumpiņa 7481 02:26:03 SB1 82 S116 +58:00 +58:00 00:01:59 603 149 752
472 Jekabs Vinciuns 7599 02:26:05 VB1 232 V356 +1:12:38 +1:12:38 00:02:14 503 109 612
473 Gints Andžāns 7088 BIODERMA 02:26:12 VB1 233 V357 +1:12:45 +1:12:45 00:01:38 502 148 650
474 Ieva Zahare 7145 02:26:12 SB1 83 S117 +58:09 +58:09 00:02:18 602 128 730
475 Gunta Brazauska 7240 02:26:18 SB1 84 S118 +58:15 +58:15 00:02:25 602 122 724
476 Ilze Zvīdriņa 7400 02:26:49 SB1 85 S119 +58:47 +58:47 00:01:58 600 150 750
477 Aleksandra Ivanova 7489 02:26:59 SB1 86 S120 +58:57 +58:57 00:02:48 599 105 704
478 Deniss Rostkovskis 7438 02:27:01 VB1 234 V358 +1:13:34 +1:13:34 00:01:42 500 142 642
479 Ilja Belajevs 7136 02:27:20 VB2 112 V359 +1:13:53 +1:05:48 00:02:24 499 101 600
480 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna 7241 Vsk Noskrien 02:27:24 SB2 33 S121 +59:21 +46:13 00:01:58 597 151 748
481 Mārtiņš Freibergs 7407 VSK Noskrien 02:27:25 VB1 235 V360 +1:13:58 +1:13:58 00:01:52 498 130 628
482 Vladimirs Kļavnieks 7426 riga 02:27:27 VB3 14 V361 +1:14:00 +1:00:05 00:02:46 498 88 586
483 Māris Strazdiņš 7214 STRAZDIŅI 02:27:33 VB2 113 V362 +1:14:06 +1:06:02 00:01:54 498 127 625
484 Evita Bērziņa 7015 02:27:50 SB2 34 S122 +59:47 +46:38 00:02:13 596 134 730
485 Vitālijs Poļetajevs 7155 DzSK Lokomotīve 02:27:59 VB1 236 V363 +1:14:32 +1:14:32 00:01:26 496 169 665
486 Madara Kukaine 7232 Venden 02:27:59 SB1 87 S123 +59:57 +59:57 00:02:19 595 128 723
487 Elīna Tolokonceva 7203 VSK Noskrien 02:28:23 SB1 88 S124 +1:00:20 +1:00:20 00:02:36 593 114 707
488 Karina Jodčika 7443 Luminor 02:28:32 SB1 89 S125 +1:00:30 +1:00:30 00:02:38 593 112 705
489 Ingars Šakalis 7092 VSK Noskrien 02:28:47 VB1 237 V364 +1:15:20 +1:15:20 00:02:17 494 106 600
490 Agnese Kundziņa 7185 02:28:57 SB1 90 S126 +1:00:54 +1:00:54 00:02:16 591 130 721
491 Dace Mačevska 7603 VSK Noskrien 02:28:59 SB1 91 S127 +1:00:57 +1:00:57 00:02:22 591 125 716
492 Renāte Rusecka-Krūze 7166 02:29:06 SB2 35 S128 +1:01:04 +47:55 00:02:44 591 108 699
493 Kristīne Leja 7275 02:29:18 SB1 92 S129 +1:01:15 +1:01:15 00:02:14 590 132 722
494 Linda Danilāne 7536 Olainfarm 02:29:19 SB1 93 S130 +1:01:16 +1:01:16 00:02:24 590 123 713
495 Ģirts Gudrīts 7552 Legs Miserables 02:29:27 VB1 238 V365 +1:16:00 +1:16:00 00:01:50 491 132 623
496 Kristīne Kampare 7291 Veču lauks 02:29:31 SB2 36 S131 +1:01:28 +48:19 00:02:21 589 126 715
497 Simona Skalberga 7448 2KOKI 02:29:53 SB1 94 S132 +1:01:50 +1:01:50 00:02:20 587 127 714
498 Vadims Kutukovs 7545 02:30:33 VB2 114 V366 +1:17:06 +1:09:02 00:03:09 488 77 565
499 Aivars Ābols 7075 MADONA 02:31:12 VB3 15 V367 +1:17:46 +1:03:50 00:02:10 486 112 598
500 Ilze Ramiņa 7231 SECE 02:31:18 SB2 37 S133 +1:03:15 +50:06 00:01:57 582 152 734
501 Edijs Ramiņš 7370 SECE 02:31:18 VB2 115 V368 +1:17:51 +1:09:47 00:01:53 485 128 613
502 Heinrihs Otomers 7494 02:31:28 VB2 116 V369 +1:18:01 +1:09:57 00:02:27 485 99 584
503 Ilva Koškina 7111 02:31:35 SB2 38 S134 +1:03:33 +50:24 00:02:34 581 115 696
504 Anna Proskurina 7418 02:31:44 SB1 95 S135 +1:03:42 +1:03:42 00:02:02 580 146 726
505 Andrejs Smuļko 7488 02:32:01 VB1 239 V370 +1:18:34 +1:18:34 00:02:41 483 90 573
506 Līga Neilande 7485 02:32:02 SB1 96 S136 +1:03:59 +1:03:59 00:02:45 579 108 687
507 Maija Bildere 7110 Greta 02:32:03 SB1 97 S137 +1:04:00 +1:04:00 00:03:09 579 94 673
508 Evita Ozola 7449 Bauska 02:32:08 SB2 39 S138 +1:04:06 +50:57 00:02:15 579 131 710
509 Anda Daubure 17029 SocialGuruLab 02:32:12 SB2 40 S139 +1:04:09 +51:00 00:03:03 579 97 676
510 Ritma Kamendere 7097 02:33:20 SB1 98 S140 +1:05:18 +1:05:18 00:02:37 574 113 687
511 Raisa Marcinkus 7005 SK Ozolnieki 02:33:34 SB3 3 S141 +1:05:31 +28:45 00:02:19 573 128 701
512 Jurģis Stukuls 7346 SK Katrīna 02:33:57 VB1 240 V371 +1:20:30 +1:20:30 00:01:26 477 168 645
513 Diāna Ivanova 7281 02:35:00 SB2 41 S142 +1:06:57 +53:48 00:02:36 568 113 681
514 Sandra Rocēna 7473 IZTURĪBA 02:35:28 SB2 42 S143 +1:07:25 +54:17 00:02:23 566 124 690
515 Mārtiņš Puriņš 7255 02:35:55 VB1 241 V372 +1:22:28 +1:22:28 00:02:22 471 102 573
516 Gunta Neija 7517 Pēdējās vietas pavēlnieki 02:36:51 SB1 99 S144 +1:08:49 +1:08:49 00:02:20 561 127 688
517 Lauma Muceniece 17032 02:37:05 SB1 100 S145 +1:09:02 +1:09:02 00:02:32 561 117 678
518 Inese Nudiena 7148 VFK Staldzene 02:37:40 SB1 101 S146 +1:09:37 +1:09:37 00:02:02 558 145 703
519 Didzis Krīgers 7364 02:38:36 VB3 16 V373 +1:25:09 +1:11:14 00:02:49 463 86 549
520 Artūrs Dukaļskis 7126 PROskrīņ 02:38:39 VB1 242 V374 +1:25:12 +1:25:12 00:02:51 463 85 548
521 Sintija Usāne 7127 PROskrīņ 02:38:40 SB1 102 S147 +1:10:37 +1:10:37 00:03:01 555 98 653
522 Inese Neilande 7543 Kača liek skriet 02:38:42 SB2 43 S148 +1:10:39 +57:31 00:02:32 555 117 672
523 Normunds Vilūns 7315 Vsk noskrien seniori 02:39:39 VB3 17 V375 +1:26:12 +1:12:17 00:02:51 460 85 545
524 Zane Timma 7345 SK Katrīna 02:39:43 SB1 103 S149 +1:11:40 +1:11:40 00:02:41 551 110 661
525 Egija Gulbinska 7047 02:39:46 SB1 104 S150 +1:11:44 +1:11:44 00:02:29 551 119 670
526 Inese Vectirāne 7076 02:39:47 SB2 44 S151 +1:11:44 +58:36 00:02:22 551 125 676
527 Jolanta Kravale 7546 02:39:52 SB2 45 S152 +1:11:49 +58:41 00:02:33 551 116 667
528 Dace Tītmane 7206 02:39:55 SB2 46 S153 +1:11:53 +58:44 00:02:27 551 120 671
529 Sergejs Kubraks 7023 Engures sportam 02:40:26 VB2 117 V376 +1:26:59 +1:18:55 00:02:39 458 91 549
530 Līga Pakalna 7340 KROKUS 02:40:30 SB1 105 S154 +1:12:27 +1:12:27 00:02:27 549 121 670
531 Dainis Kārkliņš 17036 3Culture 02:40:37 VB1 243 V377 +1:27:11 +1:27:11 00:02:09 457 113 570
532 Edgars Ābeltiņš 7382 EY 02:40:46 VB1 244 V378 +1:27:19 +1:27:19 00:02:28 457 98 555
533 Zane Karpenko 7002 IGT 02:40:51 SB1 106 S155 +1:12:48 +1:12:48 00:01:54 547 155 702
534 Imants Zaķis 7537 CDT 02:41:23 VB2 118 V379 +1:27:56 +1:19:52 00:02:35 455 94 549
535 Santa Suta-Zute 7098 SK Tērauds 02:41:50 SB2 47 S156 +1:13:47 +1:00:38 00:02:22 544 124 668
536 Elīza Stokmane 7197 Jegava 02:43:05 SB1 107 S157 +1:15:03 +1:15:03 00:02:35 540 115 655
537 Mārtiņš Dimiters 7358 Zemgales ziņas 02:43:05 VB3 18 V380 +1:29:38 +1:15:43 00:02:42 450 90 540
538 Pēteris Dūka 7165 02:43:08 VB1 245 V381 +1:29:41 +1:29:41 00:01:22 450 177 627
539 Eva Lapsiņa 7420 X99 02:43:23 SB1 108 S158 +1:15:20 +1:15:20 00:03:01 539 98 637
540 Maksims Birjuļins 7441 Luminor 02:43:38 VB2 119 V382 +1:30:11 +1:22:07 00:01:45 449 138 587
541 Dace Skrastiņa 7284 LMT 02:44:06 SB2 48 S159 +1:16:03 +1:02:54 00:02:45 537 107 644
542 Raimonda Kalniņa 7277 02:44:14 SB1 109 S160 +1:16:11 +1:16:11 00:02:10 536 137 673
543 Juris Rocēns 7474 IZTURĪBA 02:45:06 VB2 120 V383 +1:31:40 +1:23:35 00:02:50 445 86 531
544 Kristīne Karsa 7195 02:45:52 SB1 110 S161 +1:17:49 +1:17:49 00:02:58 531 100 631
545 Guntars Priede 7264 02:45:55 VB1 246 V384 +1:32:28 +1:32:28 00:01:48 443 135 578
546 Santa Roze 7521 VSK Noskrien Divplākšņi 02:46:13 SB2 49 S162 +1:18:10 +1:05:01 00:02:15 530 131 661
547 Līga Kokoreviča 7495 02:46:40 SB1 111 S163 +1:18:37 +1:18:37 00:02:53 528 102 630
548 Romans Cvetkovs 7209 02:47:28 VB1 247 V385 +1:34:01 +1:34:01 00:02:38 439 92 531
549 Jānis Birģelis 7548 02:48:10 VB2 121 V386 +1:34:43 +1:26:39 00:02:33 437 95 532
550 Gints Fjodorovs 7278 AMSERV 02:48:24 VB2 122 V387 +1:34:57 +1:26:53 00:02:39 436 91 527
551 Ivo Vaicis 7571 02:48:26 VB1 248 V388 +1:34:59 +1:34:59 00:02:52 436 85 521
552 Linda Kubiloviča 7270 Nūjo ar vēju 02:48:48 SB2 50 S164 +1:20:46 +1:07:37 00:02:06 522 141 663
553 Dace Janeka 7106 Nūjo ar vēju 02:48:49 SB2 51 S165 +1:20:47 +1:07:38 00:02:12 522 135 657
554 Ivars Āboltiņš 7513 Lynxdojo 02:49:27 VB1 249 V389 +1:36:00 +1:36:00 00:02:17 433 106 539
555 Rūta Virse - Šneidere 7237 02:51:14 SB1 112 S166 +1:23:11 +1:23:11 00:03:21 514 89 603
556 Reinis Virsis - Šneiders 7402 02:51:16 VB1 250 V390 +1:37:49 +1:37:49 00:02:35 429 93 522
557 Aida Graudiņa 7021 02:55:52 SB2 52 S167 +1:27:50 +1:14:41 00:02:36 501 114 615
558 Elīna Vanaga 7428 EY 02:56:29 SB1 113 S168 +1:28:26 +1:28:26 00:02:41 499 110 609
559 Davis Mackevics 7216 02:56:35 VB1 251 V391 +1:43:08 +1:43:08 00:02:53 416 84 500
560 Jānis Ketners 7263 02:56:38 VB1 252 V392 +1:43:12 +1:43:12 00:02:27 416 99 515
561 Inga Zāle 7017 02:58:19 SB3 4 S169 +1:30:16 +53:30 00:02:42 494 109 603
562 Jolanta Āboltiņa 7512 Lynxdojo 02:58:20 SB1 114 S170 +1:30:17 +1:30:17 00:02:33 494 116 610
563 Gita Biezuma 7433 02:59:12 SB2 53 S171 +1:31:10 +1:18:01 00:03:15 491 91 582
564 Alise Griķe 7505 Daugavpils Runners 03:02:16 SB1 115 S172 +1:34:14 +1:34:14 00:02:51 483 104 587
565 Dace Šmite 7329 03:02:17 SB2 54 S173 +1:34:15 +1:21:06 00:03:14 483 91 574
566 Anita Krūmiņa 7026 03:02:39 SB1 116 S174 +1:34:36 +1:34:36 00:03:37 482 82 564
567 Dace Freimane 7099 03:03:03 SB2 55 S175 +1:35:01 +1:21:52 00:02:55 481 102 583
568 Iveta Radiņa-Liepkaula 7393 SK TĒRAUDS 03:03:33 SB2 56 S176 +1:35:30 +1:22:21 00:03:01 480 98 578
569 Aleksandrs Naumenko 7100 Gausā Jūdze 03:04:48 VB3 19 V393 +1:51:21 +1:37:26 00:02:35 397 93 490
570 Gunta Ozoliņa 7067 03:06:00 SB2 57 S177 +1:37:58 +1:24:49 00:03:03 473 97 570
571 Pēteris Leja 7429 03:06:18 VB3 20 V394 +1:52:51 +1:38:56 00:02:46 394 87 481
572 Aivars Veiss 7215 VSK Noskrien 03:08:09 VB3 21 V395 +1:54:42 +1:40:46 00:03:04 390 79 469
573 Jekaterina Girucka 7510 03:11:22 SB1 117 S178 +1:43:19 +1:43:19 00:03:04 460 97 557
574 Ieva Tabore 7312 KSMR Fitness 03:12:43 SB2 58 S179 +1:44:40 +1:31:31 00:03:23 457 88 545
575 Marta Gernere 7388 03:14:06 SB1 118 S180 +1:46:04 +1:46:04 00:03:06 454 95 549
576 Danute Ābelīte 7221 03:16:06 SB2 59 S181 +1:48:04 +1:34:55 00:03:02 449 97 546
577 Kristīna Ceika 8217 Nūjo ar vēju! 03:17:19 SB1 119 S182 +1:49:16 +1:49:16 00:02:52 446 103 549
578 Ruta Dīce 7182 Gausā Jūdze 03:17:59 SB3 5 S183 +1:49:56 +1:13:10 00:02:55 445 101 546
579 Uldis Dīcis 7282 Gausā Jūdze 03:17:59 VB3 22 V396 +2:04:32 +1:50:37 00:02:53 371 84 455
580 Ilgonis Rudāks 7181 03:18:23 VB2 123 V397 +2:04:56 +1:56:52 00:02:54 370 83 453
581 Marita Šalta 7523 03:18:45 SB2 60 S184 +1:50:42 +1:37:33 00:03:09 443 94 537
582 Aija Puriņa 7352 KĀJPUTNI 03:20:54 SB1 120 S185 +1:52:52 +1:52:52 00:04:33 438 65 503
583 Normunds Šibeiks 7033 Nūjo priekam 03:21:26 VB3 23 V398 +2:07:59 +1:54:04 00:03:18 365 74 439
584 Marita Ozoliņa 7412 Nūjo priekam 03:21:27 SB1 121 S186 +1:53:24 +1:53:24 00:03:09 437 94 531
585 Zane Rone 7248 KĀJPUTNI 03:23:19 SB2 61 S187 +1:55:16 +1:42:07 00:04:30 433 66 499
586 Olga Mikulova 7027 Maratona klubs 03:24:00 SB1 122 S188 +1:55:58 +1:55:58 00:02:57 432 100 532
587 Sanita Babure 7212 Nūjo vesels 03:28:31 SB2 62 S189 +2:00:28 +1:47:20 00:03:04 422 96 518
588 Zinta Zīverte 7458 Nūjo vesels 03:39:03 SB2 63 S190 +2:11:00 +1:57:51 00:03:08 402 95 497
589 Albīna Kalenda 7435 Nūjo vesels 03:39:08 SB3 6 S191 +2:11:05 +1:34:19 00:03:40 402 81 483
590 Dāvis Plotnieks 6231 Go Pro & Run! DSQ
591 Steve Morley 7001 N/A DSQ
592 Janis Bebris 7025 Skrienošie Bebri DSQ
593 Mārtiņš Ruttulis 7061 DSQ
594 Sintija Rudzite 7064 VSK Noskrien DSQ
595 Reinis Irmejs 7093 DSQ
596 Aigars Silkalns 7437 colorlib.com DSQ
597 Gundega Vācere 7439 Luminor DSQ
598 Ralfs Jumiķis 7442 Luminor DSQ
599 Dogan Pamuklu 7457 Accenture DSQ
600 Kristaps Skujiņš 7524 IGT DSQ
601 Miks Mežvēvers 7528 DSQ
602 Anita Saulīte 7554 VSK "Burkānciems & Co" DSQ
603 Ēriks Ozols 17030 DSQ
604 Mārtiņš Malzubris 17040 Zubru Trieciens DSQ
605 Jolanta Muižniece 17047 DSQ