MEKLĒT
 
ZAĶIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Dmitrijs Serjogins 6051 BALTAIS 00:43:56 VZ2 1 V1 +00:00 +00:00 00:01:30 1000 300 1300
2 Andris Ronimoiss 5922 Inov8 / OSveikals.lv / RIEKSTI 00:45:16 VZ2 2 V2 +01:21 +01:21 00:01:43 970 262 1232
3 Agris Krūmiņš 5434 SPB RUN/Brooks 00:47:16 VZ2 3 V3 +03:20 +03:20 00:01:51 929 244 1173
4 Kārlis Vīksne 5715 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 00:48:28 VZ2 4 V4 +04:33 +04:33 00:02:06 906 214 1120
5 Agnis Stulpinskis 5189 VSK "Burkānciems & Co" 00:48:51 VZ2 5 V5 +04:55 +04:55 00:02:17 899 197 1096
6 Jānis Gailis 6205 Izturība 00:49:02 VZ3 1 V6 +05:07 +00:00 00:02:14 896 202 1098
7 Rihards Serģis 5278 Sporta klubs Ašais 00:49:11 VZ1 1 V7 +05:15 +00:00 00:02:03 893 219 1112
8 Dāvis Uļģis 5035 Izturība 00:49:19 VZ2 6 V8 +05:23 +05:23 00:01:58 891 230 1121
9 Jānis Mežiels 5225 Patria Sportland 00:49:35 VZ2 7 V9 +05:40 +05:40 00:01:46 886 255 1141
10 Jānis Vītiņš 5945 RIEKSTI 00:50:11 VZ3 2 V10 +06:15 +01:08 00:01:50 875 246 1121
11 Andris Saldons 5887 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 00:50:12 VZ1 2 V11 +06:16 +01:01 00:01:53 875 238 1113
12 Jānis Olengovičs 5227 TRX Cēsis 00:50:44 VZ2 8 V12 +06:49 +06:49 00:01:57 866 232 1098
13 Matīss Slikšjānis 5408 Kocēnu novads 00:51:06 VZ1 3 V13 +07:11 +01:56 00:01:56 860 232 1092
14 Artis Dude 5183 Tērvete 00:51:13 VZ2 9 V14 +07:18 +07:18 00:01:46 858 254 1112
15 Edijs Eiduks 6025 TeamEiduki 00:51:15 VZ1 4 V15 +07:20 +02:05 00:02:10 857 207 1064
16 Aigars Matisons 5979 Matisons Runner's Club 00:51:22 VZ3 3 V16 +07:26 +02:19 00:02:14 855 202 1057
17 Valdis Ņilovs 5407 Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/SK Ozolnieki/SC Ogre 00:51:38 VZ3 4 V17 +07:43 +02:36 00:01:54 851 237 1088
18 Reinis Korsūnovs 6020 Talsu pakalnu sporta klubs 00:51:40 VZ2 10 V18 +07:44 +07:44 00:01:43 850 263 1113
19 Edijs Dzalbs 5560 Inov-8 Latvia | OSveikals.lv 00:51:54 VZ1 5 V19 +07:58 +02:43 00:01:50 846 246 1092
20 Gints Bokums 5350 00:52:04 VZ2 11 V20 +08:08 +08:08 00:02:06 844 214 1058
21 Mārtiņš Babkins 6049 BALTAIS 00:52:13 VZ2 12 V21 +08:17 +08:17 00:02:15 841 201 1042
22 Emīls Zērnis 5870 OK Saldus 00:52:14 VZ1 6 V22 +08:19 +03:04 00:02:24 841 188 1029
23 Nils Mednis 5141 Saldus Boksa Klubs 00:52:23 VZ1 7 V23 +08:27 +03:12 00:01:53 839 240 1079
24 Andris Ponomarenko 6008 Rivello 00:52:31 VZ2 13 V24 +08:35 +08:35 00:01:52 837 242 1079
25 Jānis Mūrnieks 6009 SK Tērauds 00:52:49 VZ2 14 V25 +08:54 +08:54 00:01:45 832 257 1089
26 Raitis Grablovskis 6048 BALTAIS 00:53:03 VZ2 15 V26 +09:08 +09:08 00:01:45 828 256 1084
27 Kārlis Vanags 6026 Talsu pakalnu sporta klubs 00:53:07 VZ2 16 V27 +09:11 +09:11 00:01:49 827 247 1074
28 Ronalds Vītols 5438 Sport Factory Riga 00:53:12 VZ2 17 V28 +09:17 +09:17 00:02:07 826 212 1038
29 Patrīcija Eiduka 6022 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 00:53:16 SZ1 1 S1 +00:00 +00:00 00:02:09 1000 240 1240
30 Artis Ķemeris 6203 00:53:26 VZ2 18 V29 +09:31 +09:31 00:02:19 822 194 1016
31 Mairis Pētersons 5503 - 00:53:30 VZ2 19 V30 +09:34 +09:34 00:02:17 821 197 1018
32 Jānis Baunis 6233 PH Print 00:53:42 VZ1 8 V31 +09:47 +04:31 00:01:40 818 269 1087
33 Gints Jakovels 6133 Empowered to Win 00:53:46 VZ2 20 V32 +09:51 +09:51 00:02:19 817 194 1011
34 Edgars Apinis 5714 PATRIA NAA 00:54:05 VZ2 21 V33 +10:09 +10:09 00:01:57 812 230 1042
35 Oskars Svars 5360 00:54:08 VZ1 9 V34 +10:13 +04:58 00:02:07 811 212 1023
36 Jeļena Ābele 6293 00:54:20 SZ2 1 S2 +01:04 +00:00 00:01:51 980 279 1259
37 Uldis Spulle 6023 TeamEiduki 00:54:22 VZ1 10 V35 +10:26 +05:11 00:02:13 808 203 1011
38 Konstantīns Grišulis 5804 KROKUS 00:54:34 VZ2 23 V36 +10:39 +10:39 00:02:03 805 219 1024
39 Roberts Sukonovs 5993 Gentlemen's Club / Supervaroņi 00:54:34 VZ2 22 V37 +10:38 +10:38 00:01:50 805 246 1051
40 Viesturs Dude 6106 Dobeles Sporta skola 00:54:46 VZ4 1 V38 +10:50 +00:00 00:02:16 802 198 1000
41 Jānis Ručevskis-Rucevics 6251 VSK Noskrien/Saldus 00:54:55 VZ2 24 V39 +10:59 +10:59 00:02:33 800 177 977
42 Santis Setkovskis 5892 SSK Bebra 00:54:58 VZ1 11 V40 +11:03 +05:48 00:02:27 799 184 983
43 Mārcis Bogdānovs 5602 00:55:02 VZ1 12 V41 +11:06 +05:51 00:02:17 798 197 995
44 Tomass Randa 5325 Marienburgas Vilki 00:55:15 VZ1 13 V42 +11:19 +06:04 00:02:05 795 216 1011
45 Āris Lazdiņš 5764 Marienburgas Vilki 00:55:17 VZ2 25 V43 +11:21 +11:21 00:01:56 795 233 1028
46 Markus Urtāns 6252 VANAGI 00:55:31 VZ1 14 V44 +11:36 +06:21 00:02:02 791 221 1012
47 Jānis Znotiņš 5092 Virsotne/MARMOT 00:56:00 VZ2 26 V45 +12:05 +12:05 00:01:57 784 230 1014
48 Artūrs Kārkliņš 5412 Kocēnu novads 1 00:56:12 VZ2 27 V46 +12:16 +12:16 00:01:57 782 232 1014
49 Mārcis Gediņš 5659 Negativus Racing 00:56:22 VZ3 5 V47 +12:27 +07:20 00:02:29 779 182 961
50 Oskars Laucis 5190 VSK "Burkānciems & Co" 00:56:25 VZ1 15 V48 +12:30 +07:14 00:02:10 779 209 988
51 Ints Neilands 5873 Saldus Boksa Klubs 00:56:28 VZ2 28 V49 +12:33 +12:33 00:01:46 778 254 1032
52 Dagnis Sakne 5738 PATRIA NAA 00:56:36 VZ1 16 V50 +12:40 +07:25 00:02:10 776 208 984
53 Kristaps Bruners 6217 Siguldas Maratona klubs 00:56:45 VZ1 17 V51 +12:50 +07:35 00:02:15 774 200 974
54 Sandis Āboliņš 5404 Kocēnu novads 00:56:47 VZ1 18 V52 +12:52 +07:36 00:02:12 774 205 979
55 Andis Sakne 15264 Saldus Boksa Klubs 00:56:55 VZ2 29 V53 +12:59 +12:59 00:01:52 772 240 1012
56 Kaspars Staņa 6297 Briksnis 00:56:58 VZ3 6 V54 +13:02 +07:55 00:02:19 771 195 966
57 Sanita Buliņa 6012 Marienburgas Vilki 00:57:03 SZ1 2 S3 +03:47 +03:47 00:02:31 934 204 1138
58 Gunta Holštroma 5260 Matisons Runner's Club 00:57:06 SZ1 3 S4 +03:50 +03:50 00:02:03 933 251 1184
59 Linards Lauskis 15244 00:57:13 VZ2 30 V55 +13:18 +13:18 00:02:08 768 212 980
60 Ināra Lūse 5791 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 00:57:44 SZ4 1 S5 +04:28 +00:00 00:02:25 923 213 1136
61 Mareks Ņikiforovs 5175 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 00:57:46 VZ1 19 V56 +13:50 +08:35 00:02:21 760 192 952
62 Andrejs Podāns 5736 PATRIA NAA 00:57:47 VZ1 20 V57 +13:52 +08:37 00:02:04 760 219 979
63 Raivis Indēvics 5843 Saldus Boksa Klubs 00:57:50 VZ2 31 V58 +13:54 +13:54 00:02:16 760 199 959
64 Dmitrijs Vladimirovs 5705 Accenture 00:57:51 VZ2 32 V59 +13:55 +13:55 00:02:05 759 215 974
65 Gatis Melgalvis 5245 Valmieras Velo Vienība 00:58:05 VZ3 7 V60 +14:09 +09:02 00:02:29 756 181 937
66 Elīna Kārkliņa 5170 Patria Sportland 00:58:18 SZ2 2 S6 +05:02 +03:58 00:02:12 914 234 1148
67 Aksels Bresme 5763 Talsu pakalnu sporta klubs 00:58:49 VZ1 21 V61 +14:54 +09:39 00:01:49 747 247 994
68 Pēteris Mednis 5419 MĀRAS TĒTIS 00:58:59 VZ2 33 V62 +15:04 +15:04 00:02:24 745 188 933
69 Ainārs Elksnis 5959 Biksēs pavasaris 00:59:12 VZ2 34 V63 +15:17 +15:17 00:02:33 742 176 918
70 Artis Šauriņš 5080 New Village Workout 00:59:14 VZ2 35 V64 +15:18 +15:18 00:02:14 742 202 944
71 Jānis Kvante 15240 Vecpiebalga 00:59:23 VZ2 36 V65 +15:28 +15:28 00:02:15 740 201 941
72 Mārtiņš Bērziņš 5090 00:59:28 VZ2 37 V66 +15:32 +15:32 00:02:07 739 213 952
73 Artūrs Dedzis 15249 PULSAR 00:59:29 VZ2 38 V67 +15:33 +15:33 00:02:23 739 189 928
74 Rihards Peleģis 5780 00:59:30 VZ2 39 V68 +15:34 +15:34 00:02:16 738 198 936
75 Kārlis Evertovskis 5357 00:59:41 VZ2 40 V69 +15:45 +15:45 00:02:22 736 191 927
76 Renārs Steselis 5273 IK Auseklis 00:59:42 VZ1 22 V70 +15:46 +10:31 00:02:26 736 185 921
77 Valdis Tilts 5451 Kocēnu novads 00:59:42 VZ4 2 V71 +15:47 +04:57 00:02:10 736 208 944
78 Oļegs Solovjovs 5857 Talsu pakalnu sporta klubs 00:59:44 VZ3 8 V72 +15:49 +10:42 00:02:05 735 217 952
79 Elza Ķuze 5914 OK Saldus 00:59:44 SZ1 4 S7 +06:28 +06:28 00:02:42 892 191 1083
80 Agris Hatko 6139 VSK Noskrien 00:59:44 VZ2 41 V73 +15:48 +15:48 00:01:56 735 234 969
81 Signe Birkenberga 5179 Saldus Boksa Klubs 00:59:58 SZ2 3 S8 +06:42 +05:38 00:02:31 888 205 1093
82 Aigars Grāvelis 5531 00:59:58 VZ2 42 V74 +16:02 +16:02 00:02:20 733 193 926
83 Kaspars Vīksne 5140 01:00:04 VZ2 43 V75 +16:08 +16:08 00:02:17 731 197 928
84 Liene Blumbeka 5878 Virsotne/MARMOT 01:00:15 SZ2 4 S9 +06:59 +05:55 00:02:16 884 227 1111
85 Francesco Caputo 6188 Nato 01:00:16 VZ2 44 V76 +16:21 +16:21 00:02:24 729 188 917
86 Aivars Dobris 5342 ASK PATRIA 01:00:20 VZ1 23 V77 +16:24 +11:09 00:02:25 728 186 914
87 Emīls Zalcmanis 5975 01:00:21 VZ2 45 V78 +16:26 +16:26 00:02:32 728 178 906
88 Jānis Neimanis 5840 Talsu pakalnu sporta klubs 01:00:31 VZ4 3 V79 +16:35 +05:45 00:02:09 726 210 936
89 Māris Bisenieks 5402 OK Purva Bridējs 01:01:09 VZ3 9 V80 +17:14 +12:07 00:02:20 718 193 911
90 Igors Lekomcevs 5739 PATRIA NAA 01:01:11 VZ2 46 V81 +17:16 +17:16 00:02:05 718 216 934
91 Gita Karlsone 5065 Matison runner's club 01:01:21 SZ2 5 S10 +08:05 +07:01 00:02:20 868 221 1089
92 Liene Ruģele 5476 - 01:01:23 SZ2 6 S11 +08:07 +07:03 00:02:22 868 218 1086
93 Gustavs Millers 15291 01:01:23 VZ1 24 V82 +17:28 +12:13 00:02:31 716 179 895
94 Jānis Ābols 15260 VSK Noskrien 01:01:36 VZ2 47 V83 +17:41 +17:41 00:02:12 713 205 918
95 Deniss Gorba 5598 LSC 01:01:41 VZ3 10 V84 +17:46 +12:39 00:02:37 712 172 884
96 Mārcis Smalkais 5656 Metam mieru! 01:01:43 VZ2 49 V85 +17:48 +17:48 00:02:32 712 177 889
97 Agris Noviks 5692 Gentlemens Club / Supervaroņi 01:01:43 VZ2 48 V86 +17:48 +17:48 00:02:04 712 217 929
98 Daiga Hildebrante 5886 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 01:01:51 SZ2 7 S12 +08:35 +07:32 00:02:34 861 200 1061
99 Kristaps Matisons 6287 01:01:59 VZ1 25 V87 +18:04 +12:49 00:02:16 709 199 908
100 Baiba Šņoriņa 6057 Talsu pakalnu sporta klubs 01:02:12 SZ1 5 S13 +08:55 +08:55 00:01:56 857 267 1124
101 Zigmunds Zauls 7296 Limbaži skrien! 01:02:12 VZ3 11 V88 +18:17 +13:10 00:02:19 706 194 900
102 Gatis Zvejsalnieks 5378 01:02:20 VZ2 50 V89 +18:24 +18:24 00:02:42 705 167 872
103 Jānis Ozoliņš 5781 - 01:02:22 VZ2 51 V90 +18:26 +18:26 00:02:26 704 186 890
104 Sergejs Juhno 5208 Born2Win 01:02:30 VZ2 52 V91 +18:34 +18:34 00:02:24 703 188 891
105 Elmārs Āboltiņš 15237 01:02:40 VZ2 53 V92 +18:45 +18:45 00:02:31 701 180 881
106 Andrejs Grēvis 5201 AG2 01:02:52 VZ3 12 V93 +18:57 +13:50 00:02:36 699 173 872
107 Edvīns Jaudzems 5675 SPORTLAND 01:02:53 VZ2 54 V94 +18:58 +18:58 00:02:21 699 192 891
108 Kaspars Ummers 6259 ind. 01:02:59 VZ3 13 V95 +19:03 +13:56 00:02:43 698 166 864
109 Sandis Sproģis 5776 Tet 01:03:07 VZ3 14 V96 +19:11 +14:04 00:02:34 696 176 872
110 Ginta Bogdanova 5168 SPB RUN/Brooks 01:03:25 SZ1 6 S14 +10:09 +10:09 00:02:21 840 220 1060
111 Arnis Šūlmeisters 5977 01:03:34 VZ3 15 V97 +19:39 +14:32 00:02:49 691 160 851
112 Jānis Griķis 5452 01:03:49 VZ2 55 V98 +19:53 +19:53 00:02:41 688 168 856
113 Vieda Lūsa 5605 Sk Tērauds 01:03:50 SZ2 8 S15 +10:34 +09:30 00:02:20 834 220 1054
114 Ģirts Viļumovs 6129 Matisons runner club 01:03:50 VZ1 26 V99 +19:55 +14:40 00:02:18 688 195 883
115 Māris Bērziņš 5810 Virsotne/MARMOT 01:03:53 VZ2 56 V100 +19:57 +19:57 00:02:03 688 219 907
116 Elvis Bernhards 5287 AnimalPlanet 01:03:58 VZ2 57 V101 +20:02 +20:02 00:02:19 687 195 882
117 Kaspars Briedis 5096 Saldus Boksa Klubs 01:04:00 VZ2 58 V102 +20:04 +20:04 00:02:36 686 174 860
118 Gļebs Karjaka 5964 01:04:23 VZ2 59 V103 +20:28 +20:28 00:02:31 682 179 861
119 Dzintars Ernsons 5353 01:04:37 VZ3 16 V104 +20:42 +15:35 00:02:15 680 200 880
120 Ginta Valtere 6046 BALTAIS 01:04:39 SZ2 9 S16 +11:23 +10:19 00:02:11 824 236 1060
121 Irīna Štūla-Pankoka 6052 Liepājas Vieglatlētikas klubs 01:04:41 SZ2 10 S17 +11:25 +10:21 00:02:21 824 220 1044
122 Agnese Caica 5759 01:04:45 SZ2 11 S18 +11:28 +10:25 00:02:39 823 194 1017
123 Aldis Buss 5766 SK Tērauds 01:04:47 VZ2 60 V105 +20:52 +20:52 00:02:40 678 169 847
124 Andris Kozačkovs 5990 01:05:05 VZ3 17 V106 +21:10 +16:03 00:02:10 675 208 883
125 Jānis Sproģis 6191 Saldus Boksa klubs 01:05:11 VZ1 27 V107 +21:16 +16:01 00:02:29 674 182 856
126 Edgars Ošs 5544 01:05:15 VZ2 61 V108 +21:19 +21:19 00:02:18 673 197 870
127 Andris Žukovskis 5326 SQUAD.LV 01:05:25 VZ2 62 V109 +21:29 +21:29 00:02:44 672 164 836
128 Anda Zandberga 5728 01:05:25 SZ2 12 S19 +12:09 +11:05 00:02:13 814 232 1046
129 Luca Poli 6167 Nato 01:05:25 VZ2 63 V110 +21:29 +21:29 00:02:34 672 175 847
130 Eliass Veigurs 6155 Luminor 01:05:29 VZ2 64 V111 +21:33 +21:33 00:02:45 671 164 835
131 Deniss Galinsh 6292 Bees 01:05:29 VZ3 18 V112 +21:34 +16:27 00:02:40 671 169 840
132 Elīna Barone 5258 SPB RUN/Brooks 01:05:34 SZ2 13 S20 +12:18 +11:14 00:02:43 812 190 1002
133 Robert Hanesch 6172 Nato 01:05:36 VZ2 65 V113 +21:41 +21:41 00:02:51 670 158 828
134 Santa Žukovska 6163 01:05:48 SZ2 14 S21 +12:31 +11:28 00:02:11 810 236 1046
135 Māris Žunda 5453 Akva Vitamīns 01:05:50 VZ3 19 V114 +21:54 +16:47 00:02:36 667 174 841
136 Albins Ramiņš 6281 SECE 01:05:59 VZ2 66 V115 +22:03 +22:03 00:02:52 666 158 824
137 Aija Ungure 5571 01:06:06 SZ2 15 S22 +12:50 +11:47 00:02:33 806 203 1009
138 Jānis Pauliņš 5916 01:06:11 VZ2 67 V116 +22:15 +22:15 00:02:23 664 188 852
139 Jānis Andrējevs 5081 01:06:13 VZ2 68 V117 +22:18 +22:18 00:02:44 663 165 828
140 Krišjānis Grinšpons 5559 01:06:18 VZ1 28 V118 +22:22 +17:07 00:02:52 663 157 820
141 Ints Marcinkevičs 5676 01:06:32 VZ3 20 V119 +22:37 +17:30 00:02:42 660 167 827
142 Kaspars Kursišs 5782 Labākie 01:06:34 VZ2 69 V120 +22:38 +22:38 00:02:46 660 163 823
143 Deniss Loginovs 5815 01:06:37 VZ2 70 V121 +22:42 +22:42 00:02:37 659 172 831
144 Kristīne Urtāne 5118 Swedbank 01:06:38 SZ2 16 S23 +13:22 +12:18 00:02:56 800 176 976
145 Gatis Jarohovičs 5154 AkmensDizains.lv 01:06:38 VZ2 71 V122 +22:43 +22:43 00:02:07 659 213 872
146 Guntars Eglītis 5406 01:06:39 VZ2 72 V123 +22:44 +22:44 00:02:21 659 192 851
147 Ingūna Gailīte 6011 SSK Bebra 01:06:44 SZ2 17 S24 +13:28 +12:24 00:02:15 798 229 1027
148 Rolands Rozītis 6262 DEERED 01:06:46 VZ2 73 V124 +22:50 +22:50 00:02:40 658 170 828
149 Aigars Dakteris 6030 Rolling 01:07:01 VZ2 74 V125 +23:05 +23:05 00:02:39 656 170 826
150 Sindija Guntra Zaula 15255 Limbaži Skrien 01:07:15 SZ1 7 S25 +13:59 +13:59 00:02:52 792 179 971
151 Matīss Oto Filippovs 6277 Siguldas Sporta skola 01:07:16 VZ1 29 V126 +23:21 +18:06 00:02:16 653 198 851
152 Rūdis Liepiņš 6223 Grauda Spēks 01:07:40 VZ1 30 V127 +23:45 +18:30 00:02:37 649 172 821
153 Rainers Meiers 5254 Maratona klubs 01:07:41 VZ4 4 V128 +23:45 +12:55 00:02:28 649 182 831
154 Andris Ludriks 5087 Rieksti 01:07:44 VZ3 21 V129 +23:48 +18:41 00:02:18 649 196 845
155 Valdis Kravaļs 6213 01:07:46 VZ2 75 V130 +23:50 +23:50 00:02:39 648 170 818
156 Dāvis Poliņš 5773 VSK Noskrien/ Supervaroņi/ Adidas runners Riga 01:07:50 VZ2 76 V131 +23:54 +23:54 00:01:58 648 228 876
157 Juris Derevjanko 6075 01:07:50 VZ2 77 V132 +23:55 +23:55 00:02:44 648 165 813
158 Alise Putraima 7204 Limbaži SKRIEN 01:07:53 SZ2 18 S26 +14:37 +13:33 00:02:40 785 193 978
159 Linda Meirēna 5542 Legs Miserables / Gjensidige 01:07:56 SZ2 19 S27 +14:40 +13:36 00:02:37 784 197 981
160 Dāvis Dāvids Spēks 6194 FK BANDAVA 01:07:58 VZ1 31 V133 +24:03 +18:48 00:02:43 646 166 812
161 Artis Sproģis 6206 3D Running 01:07:59 VZ2 78 V134 +24:03 +24:03 00:02:31 646 179 825
162 Jānis Sondors 5596 Upeņu iela 01:08:00 VZ3 22 V135 +24:05 +18:58 00:02:40 646 169 815
163 Daniels Kodalevs 6258 Marienburgas Vilki 01:08:01 VZ1 32 V136 +24:06 +18:51 00:02:33 646 177 823
164 Nadīna Dudare 6094 Marienburgas Vilki 01:08:03 SZ2 20 S28 +14:47 +13:43 00:02:19 783 222 1005
165 Vladeks Alševskis 15261 VSK Noskrien 01:08:03 VZ2 79 V137 +24:08 +24:08 00:03:04 645 147 792
166 Geoffrey Thorpe 5211 01:08:08 VZ3 23 V138 +24:12 +19:06 00:02:08 645 211 856
167 Uģis Dreimanis 5262 01:08:08 VZ2 80 V139 +24:13 +24:13 00:02:22 645 190 835
168 Andis Puriņš 5708 01:08:08 VZ3 24 V140 +24:13 +19:06 00:02:25 645 186 831
169 Edgars Kārklis 6043 BALTAIS 01:08:10 VZ2 81 V141 +24:15 +24:15 00:02:50 644 159 803
170 Edijs Tropiņš 5468 Riga Runners I 01:08:11 VZ2 82 V142 +24:15 +24:15 00:02:19 644 194 838
171 Egija Tamsone 5519 Matisons Runner's Club 01:08:17 SZ3 1 S29 +15:01 +00:00 00:02:56 780 176 956
172 Ilgvars Dzedulis 5733 PATRIA NAA 01:08:21 VZ1 33 V143 +24:26 +19:11 00:01:43 643 262 905
173 Toms Rohtla 5473 01:08:32 VZ2 84 V144 +24:37 +24:37 00:03:04 641 147 788
174 Raimonds Spēks 6131 KROKUS 01:08:32 VZ2 83 V145 +24:36 +24:36 00:02:44 641 165 806
175 Dāniels Vladimirovs 6284 Džudo klubs Saldus 01:08:33 VZ1 34 V146 +24:37 +19:22 00:02:22 641 190 831
176 Raimonds Urtāns 15228 Accenture 01:08:37 VZ2 85 V147 +24:41 +24:41 00:02:29 640 181 821
177 Sintija Langenfelde 5639 KSMR Fitness 01:08:43 SZ2 21 S30 +15:27 +14:23 00:02:41 775 192 967
178 Jānis Pugačs 6307 alusvēders 01:08:45 VZ2 86 V148 +24:49 +24:49 00:02:18 639 196 835
179 Toms Rijnieks 5415 FATE.LV 01:08:46 VZ2 87 V149 +24:50 +24:50 00:02:42 639 167 806
180 Kārlis Stonka 5507 VSK Noskrien 01:08:51 VZ2 88 V150 +24:55 +24:55 00:02:37 638 173 811
181 Haralds Pūce 5941 Madona 01:08:58 VZ3 25 V151 +25:02 +19:55 00:03:00 637 151 788
182 Līga Norkus 5577 Saldus Boksa Klubs 01:08:59 SZ3 2 S31 +15:43 +00:42 00:02:49 772 183 955
183 Mārtiņš Spalva 5915 Swedbank 01:09:12 VZ2 89 V152 +25:16 +25:16 00:02:47 635 162 797
184 Mārcis Vītoliņš 5314 Kociņi 01:09:17 VZ1 35 V153 +25:21 +20:06 00:02:55 634 155 789
185 Uldis Liepa-Liepiņš 5346 PDP 01:09:17 VZ2 90 V154 +25:22 +25:22 00:02:25 634 187 821
186 Arvīds Grāvelis 6112 DEERED 01:09:19 VZ2 91 V155 +25:24 +25:24 00:02:24 634 188 822
187 Laura Berķe 15265 Pulsometrs.lv 01:09:30 SZ1 8 S32 +16:14 +16:14 00:02:59 766 173 939
188 Johnny Seal 5526 01:09:35 VZ2 92 V156 +25:39 +25:39 00:02:39 631 170 801
189 Kārlis Kurtišs 5109 01:09:37 VZ2 93 V157 +25:42 +25:42 00:02:56 631 153 784
190 Aivars Aksenoks 15262 CSDD 01:09:47 VZ4 5 V158 +25:51 +15:01 00:02:55 630 155 785
191 Jānis Bute 5037 01:09:48 VZ2 94 V159 +25:52 +25:52 00:02:25 629 187 816
192 Druvis Ruciņš 5784 Daba mūs sauc 01:10:00 VZ2 95 V160 +26:05 +26:05 00:03:06 627 146 773
193 Sandis Zīvarts 6273 VAS Latvijas gaisa satiksme 01:10:01 VZ3 26 V161 +26:06 +20:59 00:02:25 627 187 814
194 Dainis Upenieks 5771 SK Ozolnieki 01:10:03 VZ3 27 V162 +26:08 +21:01 00:02:54 627 155 782
195 Egils Cēberis 5023 Saldus Boksa klubs 01:10:09 VZ2 96 V163 +26:14 +26:14 00:02:04 626 218 844
196 Egils Betmanis 5765 01:10:09 VZ2 97 V164 +26:14 +26:14 00:02:28 626 183 809
197 Juris Semjonovs 5381 Zemgales Ziņas 01:10:10 VZ3 28 V165 +26:14 +21:07 00:02:25 626 186 812
198 Jānis Tūliks 5935 Swedbank 01:10:18 VZ3 29 V166 +26:23 +21:16 00:02:42 625 167 792
199 Petr Sedlacek 6174 Nato 01:10:18 VZ2 98 V167 +26:23 +26:23 00:03:12 625 141 766
200 Kristaps Sirmais 6207 Guddžobs guddans 01:10:19 VZ2 99 V168 +26:23 +26:23 00:02:35 625 174 799
201 Jānis Ozols 15282 01:10:25 VZ2 100 V169 +26:29 +26:29 00:02:22 624 191 815
202 Agnis Apinis 5371 01:10:29 VZ2 101 V170 +26:34 +26:34 00:03:09 623 143 766
203 Vestards Aleksandrs Strautāre 5494 Saldus pamatskola 01:10:29 VZ1 36 V171 +26:33 +21:18 00:02:41 623 168 791
204 Jēkabs Fridmanis 5951 01:10:39 VZ1 37 V172 +26:43 +21:28 00:02:40 622 170 792
205 Oskars Eglītis 5327 Skrienam Liepāja 01:10:50 VZ1 38 V173 +26:54 +21:39 00:02:24 620 188 808
206 Dārta Otomere 5449 01:10:52 SZ2 22 S33 +17:36 +16:32 00:02:54 752 177 929
207 Kristaps Sondors 5899 01:10:53 VZ2 102 V174 +26:57 +26:57 00:02:39 620 170 790
208 Artūrs Vanags 6294 Guddžobs Guddans 01:10:56 VZ2 103 V175 +27:00 +27:00 00:02:57 619 153 772
209 Kaspars Olte 5579 01:10:57 VZ3 30 V176 +27:02 +21:55 00:02:54 619 156 775
210 Arnis Noveičuks 5985 01:10:57 VZ2 104 V177 +27:01 +27:01 00:02:30 619 181 800
211 Egīls Ziediņš 6063 01:11:03 VZ1 39 V178 +27:08 +21:53 00:02:00 618 225 843
212 Ramūnas Adamonis 15267 01:11:05 VZ2 105 V179 +27:10 +27:10 00:02:46 618 163 781
213 Kaspars Aksenoks 5444 01:11:08 VZ3 31 V180 +27:13 +22:06 00:02:41 617 168 785
214 Konstantīns Popiks 6140 - 01:11:10 VZ2 107 V181 +27:14 +27:14 00:02:52 617 158 775
215 Uldis Doniņš 15281 Moller Auto Ventspils / MRC 01:11:10 VZ2 106 V182 +27:14 +27:14 00:02:46 617 163 780
216 Edgars Balunovs 6111 Olainfarm 01:11:16 VZ2 108 V183 +27:20 +27:20 00:02:31 616 179 795
217 Agate Priedīte 5868 Latvijas Finieris 01:11:24 SZ1 9 S34 +18:08 +18:08 00:02:38 746 196 942
218 Zigmunds Rībens 6040 01:11:27 VZ3 32 V184 +27:32 +22:25 00:02:51 615 158 773
219 Tomass Delle 5232 Tet 01:11:29 VZ2 109 V185 +27:34 +27:34 00:02:26 615 186 801
220 Mārcis Kalniņš 5340 Jaunmārupe Skrien/CBL 01:11:32 VZ2 110 V186 +27:36 +27:36 00:02:43 614 166 780
221 Edgars Glāznieks 5633 01:11:41 VZ1 40 V187 +27:45 +22:30 00:02:14 613 202 815
222 Māris Logins 6248 01:11:45 VZ2 112 V188 +27:49 +27:49 00:02:32 612 178 790
223 Jānis Uzulēns 6317 Vikingi 01:11:45 VZ2 111 V189 +27:49 +27:49 00:02:48 612 161 773
224 Rūdolfs Blaumanis 5108 01:11:50 VZ2 113 V190 +27:55 +27:55 00:02:30 612 180 792
225 Dace Jukuma 5004 SUBARU AD REM Auto 01:11:51 SZ2 23 S35 +18:35 +17:31 00:02:55 741 177 918
226 Aigars Vitkovskis 5206 Vitkovsky Team 01:11:52 VZ3 33 V191 +27:56 +22:49 00:02:58 611 152 763
227 Sindijs Logins 5148 01:11:56 VZ2 114 V192 +28:01 +28:01 00:02:55 611 154 765
228 Jegors Mamaševs 6192 Saldus Boksa klubs 01:11:56 VZ1 41 V193 +28:00 +22:45 00:02:34 611 176 787
229 Arnis Priedītis 5293 Latvijas Finieris 01:12:00 VZ1 42 V194 +28:04 +22:49 00:02:24 610 187 797
230 Kaspars Tērauds 5536 Četras Zoles 01:12:00 VZ2 115 V195 +28:04 +28:04 00:03:01 610 150 760
231 Toms Robats 5241 01:12:08 VZ1 43 V196 +28:13 +22:58 00:02:45 609 164 773
232 Jānis Rukmanis 6267 3D Running 01:12:12 VZ2 116 V197 +28:16 +28:16 00:02:29 608 182 790
233 Dairis Zebuliņš 6149 SPORTLAND 01:12:15 VZ3 34 V198 +28:19 +23:12 00:02:46 608 163 771
234 Beāte Anna Klepere 6219 Takši 01:12:17 SZ1 10 S36 +19:00 +19:00 00:02:57 737 175 912
235 Rolands Marcinkevičš 6150 SPORTLAND 01:12:18 VZ2 117 V199 +28:23 +28:23 00:02:44 608 164 772
236 Aiga Paegle 6062 ENGURES SPORTAM 01:12:26 SZ3 3 S37 +19:10 +04:09 00:02:51 735 181 916
237 Ģirts Brucis 5874 OK Saldus 01:12:29 VZ1 44 V200 +28:33 +23:18 00:03:08 606 144 750
238 Ilze Leščinska 5982 Zoorbagan 01:12:35 SZ3 4 S38 +19:19 +04:18 00:03:10 734 163 897
239 Romans Odiņecs 5276 Herbalife24 01:12:38 VZ2 119 V201 +28:43 +28:43 00:03:27 605 131 736
240 Elvijs Vanags 5484 KROKUS 01:12:38 VZ2 118 V202 +28:42 +28:42 00:02:43 605 166 771
241 Edmunds Stepiņš 5374 01:12:47 VZ3 35 V203 +28:51 +23:44 00:02:50 604 159 763
242 Dzintars Kriķis 5007 Labo sajūtu kolekcionārs 01:12:48 VZ3 36 V204 +28:52 +23:45 00:03:04 603 147 750
243 Jurģis Kļavpurs 6019 01:12:50 VZ2 121 V205 +28:55 +28:55 00:02:15 603 200 803
244 Viktors Saulītis 6154 Luminor 01:12:50 VZ2 120 V206 +28:55 +28:55 00:02:23 603 190 793
245 Edgars Blūms 6087 Rush b 01:12:54 VZ2 122 V207 +28:59 +28:59 00:02:43 603 166 769
246 Ingus Mednis 5853 Saldus Boksa Klubs 01:12:57 VZ2 123 V208 +29:01 +29:01 00:02:48 602 161 763
247 Klāvs Peleģis 5889 01:12:58 VZ2 124 V209 +29:02 +29:02 00:02:59 602 151 753
248 Kārlis Kostjukovs 6190 Purva kurmji 01:13:00 VZ2 125 V210 +29:04 +29:04 00:02:29 602 182 784
249 Ivo Pušņins 5757 01:13:01 VZ2 126 V211 +29:06 +29:06 00:03:05 602 146 748
250 Imants Kozačkovs 15296 01:13:04 VZ2 127 V212 +29:09 +29:09 00:02:14 601 202 803
251 Normunds Allens 6123 Labs starts 01:13:05 VZ3 37 V213 +29:09 +24:02 00:02:49 601 160 761
252 Linda Berga 5649 DPD LATVIJA 01:13:06 SZ2 24 S39 +19:50 +18:46 00:02:55 729 176 905
253 Lauris Kindzulis 6153 Luminor 01:13:09 VZ2 128 V214 +29:13 +29:13 00:03:00 601 150 751
254 Alise Ansone 5986 01:13:14 SZ2 25 S40 +19:58 +18:55 00:02:58 727 174 901
255 Sandris Līdums 5561 Latvijas Finieris 01:13:17 VZ3 38 V215 +29:22 +24:15 00:02:46 599 163 762
256 Gunnar Koitne 5566 JK Hermes 01:13:20 VZ4 6 V216 +29:25 +18:34 00:03:01 599 150 749
257 Kristaps Radvilavičs 5137 3D Running 01:13:21 VZ2 129 V217 +29:25 +29:25 00:03:03 599 148 747
258 Reinis Zariņš 5311 01:13:22 VZ2 130 V218 +29:27 +29:27 00:03:20 599 135 734
259 Raimonds Olekšs 6038 01:13:22 VZ2 131 V219 +29:27 +29:27 00:02:33 599 177 776
260 Artúrs Čeirāns 15239 01:13:23 VZ2 132 V220 +29:28 +29:28 00:02:24 599 187 786
261 Astra Zaļuma 5902 01:13:25 SZ2 26 S41 +20:09 +19:05 00:03:04 726 168 894
262 Dāvis Zelmenis 5743 Maratona klubs / Matisons Runner's Club 01:13:26 VZ1 45 V221 +29:31 +24:16 00:02:37 598 172 770
263 Edgars Akmeņkalns 5973 01:13:30 VZ2 133 V222 +29:35 +29:35 00:03:00 598 150 748
264 Rinalds Gronskis 5465 Engures Sportam 01:13:31 VZ4 7 V223 +29:36 +18:46 00:02:59 597 151 748
265 Linda Meire 6231 PH Print 01:13:31 SZ1 11 S42 +20:15 +20:15 00:03:02 725 170 895
266 Artjoms Limonovs 5799 01:13:32 VZ2 134 V224 +29:36 +29:36 00:03:13 597 140 737
267 Miks Gabdulļins 5061 SK,,Lejasciems" 01:13:33 VZ1 46 V225 +29:37 +24:22 00:02:53 597 156 753
268 Jānis Priedītis 5034 STK RwA 01:13:34 VZ2 135 V226 +29:39 +29:39 00:02:44 597 165 762
269 Mareks Brokāns 7388 VSK Noskrien 01:13:37 VZ3 39 V227 +29:42 +24:35 00:02:54 597 155 752
270 Jānis Liepiņš 6027 Rolling 01:13:40 VZ2 136 V228 +29:45 +29:45 00:02:56 596 153 749
271 Jānis Pūpols 6230 PH Print 01:13:43 VZ2 137 V229 +29:47 +29:47 00:02:55 596 155 751
272 Juris Šķudītis 5706 Latvijas Finieris 01:13:44 VZ3 40 V230 +29:49 +24:42 00:02:55 596 154 750
273 Matīss Brucis 5871 OK Saldus 01:13:44 VZ1 47 V231 +29:48 +24:33 00:02:28 596 183 779
274 Mārtiņš Herings 6064 01:13:46 VZ2 138 V232 +29:51 +29:51 00:02:44 595 165 760
275 Edgars Bubelis 5432 01:13:47 VZ2 139 V233 +29:51 +29:51 00:03:12 595 141 736
276 Lauma Čerņevska 5825 VSK Noskrien Vāveres 01:13:47 SZ2 27 S43 +20:30 +19:27 00:03:03 722 169 891
277 Mārtiņš Egle 6285 Egles 01:13:48 VZ3 41 V234 +29:53 +24:46 00:02:53 595 156 751
278 Anda Grudule 5580 Swedbank 01:13:49 SZ2 28 S44 +20:33 +19:29 00:03:05 722 167 889
279 Linda Zukovska 5695 DNB Servisa centrs 01:13:49 SZ2 29 S45 +20:33 +19:30 00:02:48 722 184 906
280 Oskars Brinkis 5704 DNB Servisa centrs 01:13:49 VZ2 140 V235 +29:53 +29:53 00:03:01 595 150 745
281 Roberts Bērziņš 5816 AMSERV 01:13:57 VZ2 141 V236 +30:01 +30:01 00:02:47 594 162 756
282 Kaspars Atmats 5677 SPORTLAND 01:14:01 VZ2 142 V237 +30:06 +30:06 00:02:55 593 154 747
283 Sintija Gertane 5546 DNB Servisa centrs 01:14:05 SZ2 30 S46 +20:49 +19:45 00:02:55 719 177 896
284 Raivita Birkentāla 5930 Talsu pauguraines Zaķi 01:14:10 SZ3 5 S47 +20:54 +05:53 00:02:44 718 188 906
285 Baiba Brakovska 5668 SELGA 01:14:16 SZ2 31 S48 +21:00 +19:56 00:02:59 717 173 890
286 Elīna Dzalbe 5126 Saldus boksa klubs 01:14:18 SZ2 32 S49 +21:02 +19:58 00:03:03 717 169 886
287 Jānis Kopmanis 5086 LSC 01:14:26 VZ4 8 V238 +30:30 +19:40 00:02:35 590 174 764
288 Aigars Bergs 6209 01:14:33 VZ2 143 V239 +30:38 +30:38 00:03:18 589 137 726
289 Emīls Žubulis 6244 Team Kažemāka/Train2WinLv 01:14:34 VZ1 48 V240 +30:38 +25:23 00:01:50 589 245 834
290 Lana Lindermane 5636 01:14:35 SZ3 6 S50 +21:19 +06:18 00:03:23 714 152 866
291 Normunds Liepiņš 5500 Venden 01:14:36 VZ3 42 V241 +30:41 +25:34 00:02:54 589 155 744
292 Indulis Ķerus 5730 01:14:36 VZ2 145 V242 +30:41 +30:41 00:02:46 589 163 752
293 Giuseppe Iacobucci 6180 Nato 01:14:36 VZ2 144 V243 +30:40 +30:40 00:03:00 589 150 739
294 Rihards Dziedātājs 5030 Draugiem Group 01:14:38 VZ2 146 V244 +30:42 +30:42 00:02:51 589 158 747
295 Kaspars Rullis 5417 01:14:46 VZ3 43 V245 +30:51 +25:44 00:02:59 588 151 739
296 Jānis Nulle 5492 ind. 01:14:50 VZ2 148 V246 +30:54 +30:54 00:03:00 587 151 738
297 Baiba Vekša 15225 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati 01:14:50 SZ2 33 S51 +21:34 +20:30 00:02:29 712 208 920
298 Vigars Kaktinieks 15252 01:14:50 VZ2 147 V247 +30:54 +30:54 00:02:05 587 216 803
299 Marts Lavrinovičs 6280 01:14:54 VZ2 149 V248 +30:59 +30:59 00:03:10 586 142 728
300 Anete Astaševska 5439 SK Katrīna 01:14:56 SZ2 34 S52 +21:40 +20:36 00:02:52 711 180 891
301 Rihards Puķītis 5255 01:14:58 VZ2 150 V249 +31:03 +31:03 00:02:38 586 171 757
302 Intārs Stalbergs 5384 01:14:59 VZ3 44 V250 +31:03 +25:56 00:03:17 586 138 724
303 Dainis Kreicbergs 5236 SĒME 01:15:02 VZ3 45 V251 +31:07 +26:00 00:02:30 585 180 765
304 Andris Meļķerts 15286 Celms & Čemurs 01:15:03 VZ3 46 V252 +31:07 +26:00 00:03:08 585 144 729
305 Vilnis Vitkovskis 5443 Skrienam Liepājā 01:15:08 VZ3 47 V253 +31:13 +26:06 00:03:03 585 147 732
306 Sabīne Valtere 5931 Pulsometrs.lv 01:15:12 SZ2 35 S53 +21:56 +20:53 00:03:11 708 162 870
307 Mylene Caron 6178 Nato 01:15:13 SZ3 7 S54 +21:57 +06:56 00:03:09 708 163 871
308 Normunds Langins 6003 VSK Noskrien 01:15:23 VZ3 48 V254 +31:28 +26:21 00:03:05 583 146 729
309 Kaspars Raubiškis 15287 01:15:24 VZ2 151 V255 +31:28 +31:28 00:03:14 583 139 722
310 Agnese Ulanova 6143 Pūre 01:15:27 SZ2 36 S55 +22:11 +21:07 00:02:24 706 215 921
311 Monta Priedola 5464 01:15:28 SZ2 37 S56 +22:12 +21:08 00:02:30 706 206 912
312 Agnese Sloka 6138 DzSK Lokomotīve 01:15:32 SZ2 38 S57 +22:16 +21:12 00:03:27 705 149 854
313 Māris Graudiņš 5138 01:15:33 VZ3 49 V256 +31:38 +26:31 00:02:25 581 187 768
314 Jānis Zadovskis 5475 01:15:34 VZ3 50 V257 +31:38 +26:31 00:03:06 581 145 726
315 Marie-Frédérick Grégoire 5841 NATO 01:15:34 SZ1 12 S58 +22:18 +22:18 00:03:02 705 170 875
316 Stanislav Biktimirov 5654 VSK Noskrien 01:15:36 VZ3 51 V258 +31:41 +26:34 00:02:56 581 153 734
317 Ģirts Treide 5908 01:15:37 VZ2 152 V259 +31:42 +31:42 00:02:34 581 175 756
318 Edgars Strads 15245 01:15:38 VZ1 49 V260 +31:42 +26:27 00:02:38 581 171 752
319 Didzis Galauliņš 5351 Es un es pats 01:15:39 VZ3 52 V261 +31:43 +26:36 00:03:00 581 150 731
320 Ivo Levāns 5855 Engures Sportam 01:15:42 VZ3 53 V262 +31:46 +26:39 00:02:11 580 206 786
321 Katrīna Levāne 5856 Engures Sportam 01:15:42 SZ1 13 S59 +22:26 +22:26 00:02:41 704 192 896
322 Mārtiņš Orinskis 5717 Emergn #optimized4running 01:15:43 VZ2 153 V263 +31:48 +31:48 00:02:14 580 201 781
323 Kaspars Šnepers 5936 01:15:44 VZ2 154 V264 +31:49 +31:49 00:03:21 580 134 714
324 Raitis Urbēns 6241 HAVI Logistics 01:15:45 VZ2 155 V265 +31:50 +31:50 00:03:09 580 143 723
325 Dāvis Suharevskis 6054 01:15:47 VZ2 156 V266 +31:52 +31:52 00:02:54 580 155 735
326 Sigita Birzniece 5268 01:15:48 SZ2 39 S60 +22:32 +21:28 00:03:19 703 155 858
327 Ļubova Blaževiča 6078 BIODERMA 01:15:49 SZ2 40 S61 +22:33 +21:29 00:03:06 703 167 870
328 Maruta Guitāne 6000 Ludza 01:15:51 SZ3 8 S62 +22:35 +07:34 00:02:54 702 178 880
329 Kristaps Kerens 5894 DzSK Lokomotīve 01:15:53 VZ2 157 V267 +31:58 +31:58 00:03:06 579 145 724
330 Jānis Dūmiņš 6074 Baldones skriešanas komanda 01:15:54 VZ2 158 V268 +31:58 +31:58 00:03:14 579 139 718
331 Sandra Gaile 6204 Izturība 01:15:54 SZ2 41 S63 +22:38 +21:34 00:02:58 702 174 876
332 Mērija Agnese Meiberga 5974 01:16:05 SZ1 14 S64 +22:49 +22:49 00:02:46 700 187 887
333 Māris Stūrītis 5312 01:16:14 VZ2 159 V269 +32:18 +32:18 00:03:23 576 133 709
334 Džanita Freija 15276 Moller Auto Ventspils/SIS 01:16:14 SZ3 9 S65 +22:58 +07:57 00:02:47 699 186 885
335 Reinis Ozols 6218 EY 01:16:15 VZ2 160 V270 +32:19 +32:19 00:03:00 576 150 726
336 Jānis Rāzna 5919 SSK Bebra 01:16:23 VZ3 54 V271 +32:28 +27:21 00:03:27 575 131 706
337 Kaspars Dzintars 5021 FK BANDAVAA 01:16:30 VZ3 55 V272 +32:34 +27:27 00:03:06 574 145 719
338 Andris Mačevskis 5085 01:16:33 VZ3 56 V273 +32:37 +27:30 00:02:55 574 155 729
339 Kristaps Ķemme 5645 DPD LATVIJA 01:16:36 VZ2 161 V274 +32:41 +32:41 00:02:41 573 168 741
340 Valts Zīverts 5877 01:16:38 VZ2 162 V275 +32:43 +32:43 00:02:52 573 157 730
341 Sergejs Artemjevs 5197 01:16:39 VZ2 163 V276 +32:44 +32:44 00:03:25 573 132 705
342 Elvis Lodiņš 5455 Saldus zaķi 01:16:39 VZ2 164 V277 +32:44 +32:44 00:03:08 573 144 717
343 Kaspars Auželis 5130 train2win.lv 01:16:40 VZ2 165 V278 +32:44 +32:44 00:03:16 573 138 711
344 Marta Klaucāne 5830 Swedbank 01:16:42 SZ2 42 S66 +23:25 +22:22 00:02:52 695 180 875
345 Oskars Zviedris 5947 01:16:42 VZ2 166 V279 +32:46 +32:46 00:02:42 573 167 740
346 Dzintra Kārkliņa 5248 01:16:43 SZ4 2 S67 +23:27 +18:59 00:03:09 694 164 858
347 Baiba Mazrima 5462 Saldus novada pašvaldība 01:16:45 SZ2 43 S68 +23:28 +22:25 00:02:51 694 181 875
348 Kaspars Daube 5576 01:16:45 VZ2 167 V280 +32:50 +32:50 00:02:41 572 168 740
349 Aivars Buls 5041 01:16:47 VZ3 57 V281 +32:51 +27:44 00:03:09 572 143 715
350 Dairis Bodnieks 5054 01:16:57 VZ3 58 V282 +33:02 +27:55 00:03:08 571 144 715
351 Oskars Damroze 5723 PATRIA NAA 01:16:57 VZ2 168 V283 +33:02 +33:02 00:02:41 571 168 739
352 Kaspars Irbe 6024 Talsu pauguraines Zaķi 01:17:01 VZ1 50 V284 +33:06 +27:51 00:02:19 570 194 764
353 Armands Paeglis 5331 01:17:02 VZ3 59 V285 +33:07 +28:00 00:03:02 570 149 719
354 Raivis Cakuls 6067 Team Kažemāka/Train2WinLv 01:17:06 VZ3 60 V286 +33:11 +28:04 00:02:40 570 169 739
355 Andis Zvirbulis 5375 Katrīnas klubs 01:17:08 VZ3 61 V287 +33:13 +28:06 00:03:36 569 126 695
356 Nauris Vilciņš 6088 01:17:13 VZ2 169 V288 +33:18 +33:18 00:03:05 569 147 716
357 Henrijs Štāls 5961 Trīnīši 01:17:14 VZ1 51 V289 +33:19 +28:03 00:02:50 569 159 728
358 Stephanie Maxim 6148 01:17:14 SZ2 44 S69 +23:58 +22:54 00:03:27 690 150 840
359 Evija Abiļeva 5928 Swedbank AS 01:17:15 SZ2 45 S70 +23:59 +22:55 00:02:51 690 181 871
360 Lelde Ronimoisa 5929 VSK Noskrien Vāveres 01:17:15 SZ2 46 S71 +23:59 +22:55 00:02:53 690 179 869
361 Dace Tenberga 5777 Engures sportam 01:17:19 SZ2 47 S72 +24:02 +22:59 00:03:16 689 158 847
362 Hardijs Nungurs 5735 PATRIA NAA 01:17:21 VZ1 52 V290 +33:25 +28:10 00:02:41 568 168 736
363 Henrijs Eglītis 5839 01:17:21 VZ2 170 V291 +33:25 +33:25 00:02:29 568 181 749
364 Armands Kerijs 5178 Latvijas Finieris 01:17:22 VZ3 62 V292 +33:27 +28:20 00:02:44 568 165 733
365 Matīss Bravlanskis 6145 Latvijas Finieris 01:17:22 VZ2 171 V293 +33:27 +33:27 00:02:38 568 171 739
366 Andis Meirēns 5543 Legs Miserables / Gjensidige 01:17:37 VZ2 172 V294 +33:42 +33:42 00:02:31 566 179 745
367 Aleksandrs Malašenkovs 5344 Ventspils 01:17:46 VZ2 173 V295 +33:50 +33:50 00:03:15 565 139 704
368 Edgars Bikse 5139 Latvijas Finieris 01:17:48 VZ2 174 V296 +33:53 +33:53 00:02:46 565 163 728
369 Sandis Štubis 5114 01:17:51 VZ2 175 V297 +33:55 +33:55 00:02:47 564 162 726
370 Pāvels Ābelīte 5129 01:17:53 VZ2 176 V298 +33:58 +33:58 00:03:22 564 134 698
371 Andrejs Kolupajevs 5651 Vitality Snack 01:17:55 VZ2 177 V299 +33:59 +33:59 00:03:29 564 129 693
372 Artūrs Žmurovs 15301 Pļaviņu novada ģimnāzija 01:17:55 VZ1 53 V300 +34:00 +28:44 00:02:56 564 153 717
373 Ieva Sproģe 5105 3D Running 01:18:02 SZ2 48 S73 +24:46 +23:42 00:03:23 683 152 835
374 Jānis Stūrītis 5393 01:18:06 VZ3 63 V301 +34:10 +29:03 00:02:38 563 171 734
375 Edgars Rauza 5414 01:18:06 VZ2 178 V302 +34:10 +34:10 00:03:13 562 140 702
376 Elvijs Jaunbalodis 5174 01:18:07 VZ2 179 V303 +34:11 +34:11 00:03:02 562 149 711
377 Jānis Orinskis 5315 Dīvaiņi 01:18:09 VZ2 180 V304 +34:14 +34:14 00:03:01 562 149 711
378 Eldars Trapučka 5737 PATRIA NAA 01:18:09 VZ1 54 V305 +34:13 +28:58 00:02:26 562 185 747
379 Uģis Šņigirovs 5209 01:18:12 VZ2 181 V306 +34:17 +34:17 00:02:47 562 162 724
380 Sandra Stonkus 5222 01:18:12 SZ2 49 S74 +24:56 +23:53 00:03:11 681 162 843
381 Arvis Birkmanis 5772 01:18:16 VZ3 65 V307 +34:21 +29:14 00:03:13 561 140 701
382 Sandris Krūmiņš 6065 MRC/Maratona klubs Ventspils 01:18:16 VZ3 64 V308 +34:20 +29:13 00:02:58 561 152 713
383 Pēteris Nikolajevs 15285 01:18:16 VZ2 182 V309 +34:21 +34:21 00:02:45 561 164 725
384 Emīls Stallītis 6161 Luminor 01:18:17 VZ2 183 V310 +34:21 +34:21 00:02:31 561 179 740
385 Viktors Volkovs 6306 01:18:19 VZ2 184 V311 +34:23 +34:23 00:02:51 561 158 719
386 Alvis Tribockis 6247 01:18:26 VZ2 185 V312 +34:31 +34:31 00:02:57 560 152 712
387 Raitis Vilsdorfs 5401 01:18:28 VZ2 186 V313 +34:33 +34:33 00:03:11 560 142 702
388 Elvis Budrecks 5960 Trīnīši 01:18:29 VZ1 55 V314 +34:34 +29:18 00:02:57 560 153 713
389 Jānis Krēsliņš 5994 Swedbank 01:18:46 VZ2 187 V315 +34:50 +34:50 00:03:07 558 145 703
390 Edgars Rudzroga 5038 01:18:47 VZ2 188 V316 +34:52 +34:52 00:03:20 558 135 693
391 Māris Lazdiņš 5272 Patisoni 01:18:49 VZ3 66 V317 +34:54 +29:47 00:03:13 557 141 698
392 Mārtiņš Vološčuks 5274 SK Katrīna 01:18:50 VZ3 67 V318 +34:54 +29:47 00:03:34 557 126 683
393 Donats Urtāns 6253 VANAGI 01:19:00 VZ1 56 V319 +35:04 +29:49 00:02:31 556 179 735
394 Edmunds Mičulis 5441 01:19:01 VZ3 68 V320 +35:06 +29:59 00:02:55 556 155 711
395 Jānis Sakne 5658 01:19:04 VZ1 57 V321 +35:09 +29:54 00:02:54 556 155 711
396 Gints Putniņš 5903 01:19:04 VZ3 69 V322 +35:08 +30:01 00:02:28 556 183 739
397 Mārtiņš Plivna 15256 01:19:08 VZ2 189 V323 +35:12 +35:12 00:03:32 555 128 683
398 Santa Ciagune 5319 01:19:18 SZ3 10 S75 +26:02 +11:01 00:03:14 672 160 832
399 Guntis Gailītis 5369 01:19:18 VZ3 70 V324 +35:23 +30:16 00:02:38 554 171 725
400 Renārs Reiniks 5098 01:19:20 VZ3 71 V325 +35:24 +30:17 00:03:17 554 137 691
401 Irēna Būmeistare 6047 01:19:20 SZ2 50 S76 +26:04 +25:00 00:03:23 671 152 823
402 Liena Puise-Puiše 5289 Matisons Runner's Club 01:19:23 SZ2 51 S77 +26:07 +25:03 00:03:02 671 170 841
403 Madars Jansons 5454 Saldus zaķi 01:19:23 VZ2 190 V326 +35:27 +35:27 00:03:05 553 146 699
404 Kristaps Ceriņš 5355 RECRO/LABIMEISTARI.LV 01:19:24 VZ2 191 V327 +35:29 +35:29 00:03:01 553 150 703
405 Ralfs Kuģis 7061 Maratona klubs 01:19:24 VZ1 58 V328 +35:28 +30:13 00:02:32 553 177 730
406 Mārtiņš Allers 5904 01:19:29 VZ3 72 V329 +35:33 +30:26 00:03:39 553 124 677
407 Guntis Rasims 5956 Rēzeknes novads 01:19:30 VZ2 192 V330 +35:34 +35:34 00:03:30 553 129 682
408 Lauris Balgalvis 5937 01:19:33 VZ3 73 V331 +35:38 +30:31 00:02:40 552 169 721
409 Nils Jansons 15274 01:19:33 VZ2 193 V332 +35:38 +35:38 00:03:07 552 144 696
410 Kristiāna Dance 5606 01:19:36 SZ2 52 S78 +26:19 +25:16 00:03:15 669 159 828
411 Jēkabs Skolnieks 5642 Gjensidige 01:19:37 VZ1 59 V333 +35:42 +30:27 00:03:29 552 129 681
412 Vitālijs Rjabcevs 6029 Rolling 01:19:40 VZ2 194 V334 +35:45 +35:45 00:03:15 551 139 690
413 Annija Ozoliņa 15236 01:19:40 SZ2 53 S79 +26:23 +25:20 00:03:28 669 149 818
414 Ieva Freidenfelde 5330 01:19:41 SZ2 54 S80 +26:25 +25:21 00:02:37 669 197 866
415 Einārs Jansons 5978 Mrc Matisons runer club 01:19:45 VZ2 196 V335 +35:49 +35:49 00:02:17 551 197 748
416 Jurijs Andrejevs 6130 01:19:45 VZ2 197 V336 +35:50 +35:50 00:03:27 551 131 682
417 Andris Pikarevskis 6195 01:19:45 VZ2 195 V337 +35:49 +35:49 00:03:10 551 143 694
418 Krišs Janosns 5905 01:19:47 VZ1 60 V338 +35:51 +30:36 00:03:13 551 140 691
419 Anita Fišere 5400 Maratona klubs 01:19:48 SZ3 11 S81 +26:32 +11:31 00:03:10 668 163 831
420 Sabīne Metāla 5758 Mailigen 01:19:48 SZ2 55 S82 +26:32 +25:28 00:03:27 668 149 817
421 Ēriks Roze 15298 01:19:48 VZ2 198 V339 +35:53 +35:53 00:03:22 550 134 684
422 Baiba Zvirbule 5107 01:19:51 SZ3 12 S83 +26:35 +11:34 00:03:21 667 154 821
423 Dainis Buhrots 5157 01:19:54 VZ3 74 V340 +35:59 +30:52 00:03:06 550 146 696
424 Veronika Buhalova 5741 01:19:57 SZ2 56 S84 +26:41 +25:37 00:03:17 666 157 823
425 Paula Rozenvalde 7145 Kocēnu novads 01:19:57 SZ2 57 S85 +26:41 +25:37 00:03:15 666 159 825
426 Rasa Ziediņa - Budze 5283 Jelgavas 4. vidusskola 01:20:00 SZ2 58 S86 +26:44 +25:40 00:03:33 666 145 811
427 Pāvels Janovičs 6255 lsc 01:20:00 VZ2 199 V341 +36:04 +36:04 00:02:59 549 151 700
428 Evita Ruskova 6015 Noskrien.lv 01:20:06 SZ2 59 S87 +26:50 +25:46 00:03:21 665 154 819
429 Haralds Krievs 6060 Krievu spēks 01:20:06 VZ3 75 V342 +36:11 +31:04 00:03:22 548 134 682
430 Dāniels Ziemelis 5001 Ašās kājas ZID 01:20:13 VZ1 61 V343 +36:18 +31:03 00:01:55 548 235 783
431 Kārlis Kalniņš 15266 01:20:14 VZ2 200 V344 +36:19 +36:19 00:03:05 548 146 694
432 Renāts Ņikitins 5008 Rīgas satiksme 01:20:17 VZ2 202 V345 +36:21 +36:21 00:03:33 547 127 674
433 Toms Cēsnieks 5354 SIA Bite Latvija 01:20:17 VZ2 203 V346 +36:21 +36:21 00:02:37 547 172 719
434 Kristaps Priedoliņš 5850 Lielīgie seski 01:20:17 VZ2 201 V347 +36:21 +36:21 00:03:11 547 142 689
435 Malvīne Mennika 5672 pulsometrs.lv 01:20:20 SZ2 60 S88 +27:04 +26:00 00:03:26 663 150 813
436 Armands Rudņickis 5589 AMSERV 01:20:31 VZ2 204 V348 +36:36 +36:36 00:03:10 546 143 689
437 Arnis Sloka 5564 Swedbank 01:20:32 VZ2 205 V349 +36:36 +36:36 00:03:28 546 130 676
438 Jeļena Vērdiņa 5076 01:20:34 SZ2 61 S89 +27:17 +26:14 00:03:13 661 160 821
439 Henrijs Helmanis 6224 AMSERV 01:20:34 VZ1 62 V350 +36:38 +31:23 00:03:24 545 133 678
440 Ilona Šķudīte 5724 Latvijas Finieris 01:20:37 SZ3 13 S90 +27:21 +12:20 00:03:10 661 163 824
441 Inese Pētersone 6152 Luminor 01:20:38 SZ2 62 S91 +27:22 +26:18 00:03:12 661 161 822
442 Anna Zara 5732 PATRIA NAA 01:20:40 SZ1 15 S92 +27:24 +27:24 00:03:15 660 159 819
443 Jānis Jankavs 5155 01:20:41 VZ2 206 V351 +36:45 +36:45 00:03:07 544 145 689
444 Katrīna Erne 5000 Rīgas 6.vidusskola 01:20:42 SZ1 16 S93 +27:26 +27:26 00:03:05 660 167 827
445 Edgars Sondors 5025 Laimīgās Beigas 01:20:44 VZ2 207 V352 +36:48 +36:48 00:03:24 544 133 677
446 Alfreds Radvils 5569 skaida 01:20:47 VZ2 208 V353 +36:51 +36:51 00:03:18 544 137 681
447 Edgars Rancāns 5950 01:20:48 VZ2 209 V354 +36:52 +36:52 00:03:24 544 133 677
448 Edgars Skore 5537 01:20:52 VZ2 210 V355 +36:57 +36:57 00:03:33 543 127 670
449 Iveta Biruma 5318 Archibald Greenfield 01:21:07 SZ2 63 S94 +27:51 +26:47 00:04:03 657 128 785
450 Jevgeņijs Kušakovs 6017 Rēzeknes novads 01:21:08 VZ2 211 V356 +37:13 +37:13 00:02:38 541 171 712
451 Kaspars Lasmanis 5345 18 01:21:11 VZ2 212 V357 +37:15 +37:15 00:03:28 541 130 671
452 Rinalds Aļeksjonoks 6102 01:21:13 VZ2 213 V358 +37:17 +37:17 00:02:47 541 162 703
453 Elīna Vanaga 5720 EY 01:21:16 SZ2 64 S95 +27:59 +26:56 00:02:34 656 201 857
454 Romans Sledzevskis 6056 01:21:21 VZ2 214 V359 +37:26 +37:26 00:03:27 540 131 671
455 Ilze Ozola 5625 Matisons Runner’s Club 01:21:22 SZ3 14 S96 +28:06 +13:05 00:03:11 655 162 817
456 Didzis Biķernieks 15300 01:21:26 VZ2 215 V360 +37:30 +37:30 00:03:37 539 124 663
457 Artūrs Beļenovskis 5688 SPORTLAND 01:21:33 VZ2 216 V361 +37:38 +37:38 00:02:49 539 160 699
458 Desjardins Mathieu 5505 NATO 01:21:37 VZ2 217 V362 +37:42 +37:42 00:03:32 538 128 666
459 Lilija Grundmane 5267 Maratona klubs 01:21:41 SZ4 3 S97 +28:25 +23:57 00:03:03 652 170 822
460 Evita Ukavica 5050 01:21:42 SZ2 65 S98 +28:26 +27:22 00:03:37 652 143 795
461 Kārlis Šenbergs 5847 01:21:43 VZ2 218 V363 +37:47 +37:47 00:02:59 538 151 689
462 Kristīne Krista Lejniece 5858 Zemgales Ziņas 01:21:43 SZ2 66 S99 +28:27 +27:23 00:02:50 652 182 834
463 Ainars Vītoliņš 5313 Kociņi 01:21:44 VZ3 76 V364 +37:48 +32:41 00:02:43 538 166 704
464 Aleksis Orlovs 6309 01:21:44 VZ3 77 V365 +37:49 +32:42 00:03:09 537 144 681
465 Marita Veinberga 5515 Swedbank 01:21:47 SZ3 15 S100 +28:31 +13:30 00:03:26 651 150 801
466 Olga Daņilova 5824 Baldones skriešanas komanda 01:21:47 SZ2 67 S101 +28:30 +27:27 00:03:19 651 155 806
467 Iluta Sprukule 5361 01:21:50 SZ1 17 S102 +28:34 +28:34 00:03:15 651 159 810
468 Daniels Rēķis 5009 Rīgas satiksme 01:21:57 VZ2 219 V366 +38:02 +38:02 00:03:31 536 128 664
469 Guna Martinsone 6296 Vikingi 01:21:57 SZ2 68 S103 +28:41 +27:37 00:03:08 650 164 814
470 Evita Knopa 6268 Knopu ģimene 01:22:02 SZ2 69 S104 +28:46 +27:42 00:02:47 649 185 834
471 Evelīna Vasiļjeva 5413 Daugavpils Runners 01:22:05 SZ1 18 S105 +28:49 +28:49 00:03:04 649 168 817
472 Andis Antāns 6146 Riga Runners 01:22:05 VZ2 220 V367 +38:09 +38:09 00:02:33 535 176 711
473 Uldis Urbāns 5187 01:22:09 VZ2 222 V368 +38:14 +38:14 00:03:12 535 141 676
474 Aleksandrs Ksenofontovs 5522 PROLATIO Systems 01:22:09 VZ2 221 V369 +38:13 +38:13 00:03:29 535 129 664
475 Miks Eglitis 5533 Accenture 01:22:10 VZ2 224 V370 +38:15 +38:15 00:02:32 535 178 713
476 Uldis Krauklis 6257 Accenture 01:22:10 VZ2 223 V371 +38:15 +38:15 00:03:25 535 132 667
477 Mārtiņš Bērziņš 5528 Kurmis OK 01:22:11 VZ2 225 V372 +38:15 +38:15 00:02:43 535 166 701
478 Mārcis Heniņš 5808 Swedbank 01:22:15 VZ2 226 V373 +38:19 +38:19 00:03:21 534 135 669
479 Valdis Meirēns 5640 Gjensidige 01:22:16 VZ2 229 V374 +38:21 +38:21 00:03:08 534 144 678
480 Kārlis Goldmanis 6315 01:22:16 VZ2 227 V375 +38:20 +38:20 00:02:59 534 151 685
481 Kristaps Vidžis 6321 Madona 01:22:16 VZ2 228 V376 +38:21 +38:21 00:02:20 534 194 728
482 Artjoms Kalita 5488 Wandoo Finance Group 01:22:17 VZ2 230 V377 +38:22 +38:22 00:03:21 534 135 669
483 Zita Zariņa 6110 run...just run! 01:22:19 SZ2 70 S106 +29:03 +27:59 00:03:20 647 155 802
484 Ilze Baumane 6197 01:22:20 SZ3 16 S107 +29:04 +14:03 00:03:28 647 149 796
485 Linda Krūmiņa 6045 Krūmiņi 01:22:22 SZ2 71 S108 +29:06 +28:02 00:03:48 647 136 783
486 Liene Bērziņa 5703 01:22:31 SZ2 72 S109 +29:15 +28:11 00:03:29 646 148 794
487 Artūrs Kamenders 15273 Ofšors 01:22:31 VZ2 231 V378 +38:35 +38:35 00:03:43 532 121 653
488 Kate Ikauniece 6263 Latefekts 01:22:33 SZ2 73 S110 +29:17 +28:13 00:03:38 645 142 787
489 Daiga Ribikauska 6214 01:22:36 SZ2 74 S111 +29:20 +28:16 00:02:53 645 179 824
490 Mareks Lucjanovs 5652 Mailigen 01:22:41 VZ2 232 V379 +38:45 +38:45 00:02:52 531 157 688
491 Zane Kauliņa 5535 01:22:45 SZ2 75 S112 +29:29 +28:25 00:03:33 644 145 789
492 Ulvis Trēgers 6073 EY 01:22:48 VZ2 233 V380 +38:53 +38:53 00:03:13 531 140 671
493 Arturs Brikmanis 5376 01:22:49 VZ4 9 V381 +38:54 +28:04 00:02:50 530 159 689
494 Dina Gira 5891 01:22:52 SZ3 17 S113 +29:35 +14:35 00:03:37 643 143 786
495 Ģirts Seleckis 5334 VSK noskrien 01:22:53 VZ3 78 V382 +38:58 +33:51 00:03:24 530 133 663
496 Raivo Pienis 5230 ASK Patria 01:23:01 VZ3 79 V383 +39:06 +33:59 00:02:58 529 152 681
497 Jānis Zāle 5809 EY 01:23:03 VZ2 234 V384 +39:07 +39:07 00:02:56 529 153 682
498 Gunita Daldere 5367 01:23:05 SZ2 76 S114 +29:49 +28:45 00:03:36 641 143 784
499 Baiba Bolgzda 5774 nothing.lv 01:23:07 SZ3 18 S115 +29:51 +14:50 00:03:08 641 165 806
500 Andris Kalniņš 5611 01:23:08 VZ2 235 V385 +39:12 +39:12 00:03:26 528 132 660
501 Juris Mortuļevs 6108 01:23:09 VZ3 80 V386 +39:13 +34:06 00:03:34 528 126 654
502 Vilis Trautmanis 6104 Māris Atpūšas 01:23:10 VZ2 236 V387 +39:15 +39:15 00:04:04 528 111 639
503 Kristers Grava 5753 01:23:13 VZ1 63 V388 +39:17 +34:02 00:03:11 528 141 669
504 Elīna Romanovska 15219 01:23:14 SZ2 77 S116 +29:57 +28:54 00:03:03 640 170 810
505 Ilgvars Bebrišs 5836 01:23:17 VZ4 10 V389 +39:22 +28:32 00:03:33 527 127 654
506 Dovydas Jonaitis 5281 Penki kalnai 01:23:20 VZ1 64 V390 +39:25 +34:10 00:02:59 527 151 678
507 Ieva Krastiņa 5300 01:23:20 SZ2 78 S117 +30:04 +29:00 00:03:35 639 144 783
508 Rūdis Bundzēns 5437 01:23:24 VZ1 65 V391 +39:28 +34:13 00:04:01 527 112 639
509 Gints Dreija 5689 SPORTLAND 01:23:39 VZ1 66 V392 +39:44 +34:29 00:03:28 525 130 655
510 Arturs Biezbardis 5557 01:23:41 VZ2 237 V393 +39:46 +39:46 00:03:36 525 125 650
511 Ernests Jānis Korbs 6225 Orthomol 01:23:41 VZ1 67 V394 +39:46 +34:30 00:03:34 525 127 652
512 Kaspars Korbs 6226 Orthomol Latvija 01:23:41 VZ3 81 V395 +39:46 +34:39 00:03:35 525 126 651
513 Lilita Lauraite 5377 01:23:42 SZ3 19 S118 +30:26 +15:25 00:03:16 636 158 794
514 Anete Bruževica 6160 Luminor 01:23:42 SZ3 20 S119 +30:26 +15:25 00:03:20 636 155 791
515 Edgars Ogņevs 5946 01:23:46 VZ3 82 V396 +39:50 +34:43 00:03:22 524 134 658
516 Liene Labsvīra 5469 Siguldas marstona klubs 01:23:47 SZ2 79 S120 +30:30 +29:27 00:03:15 636 159 795
517 Rolands Paļuga 15303 Pļaviņu novada ģimnāzija 01:23:50 VZ1 68 V397 +39:55 +34:40 00:03:06 524 145 669
518 Inga Jurčinska 5952 OptiO 01:23:52 SZ2 80 S121 +30:36 +29:32 00:03:11 635 162 797
519 Ervīns Lūsis 5113 Lūši 01:23:53 VZ2 238 V398 +39:58 +39:58 00:02:32 524 178 702
520 Aleksandrs Ļitvinskis 6196 HAVI Logistics 01:23:54 VZ3 83 V399 +39:58 +34:51 00:02:56 524 153 677
521 Aldis Putniņš 5831 Matisons Runner’s Club 01:23:56 VZ2 239 V400 +40:00 +40:00 00:02:50 523 159 682
522 Paula Pakule 6234 PH Print 01:23:59 SZ2 81 S122 +30:43 +29:40 00:03:31 634 147 781
523 Māris Dambis 5094 01:24:00 VZ2 240 V401 +40:05 +40:05 00:03:29 523 130 653
524 Viktors Aleksejevs 6120 Aldaris GO 01:24:00 VZ2 241 V402 +40:05 +40:05 00:02:39 523 170 693
525 Līga Brence 6069 VSK Noskrien 01:24:01 SZ3 21 S123 +30:45 +15:44 00:03:38 634 142 776
526 Jānis Šadauskis 5134 Trīs pieni 01:24:02 VZ1 69 V403 +40:06 +34:51 00:02:48 523 161 684
527 Ilze Goša 5167 Maratona klubs 01:24:04 SZ3 22 S124 +30:47 +15:47 00:03:28 634 149 783
528 Jānis Labsvīrs 5793 Siguldas maratona klubs 01:24:06 VZ3 84 V404 +40:10 +35:03 00:03:09 522 143 665
529 Ilze Golovko 5485 Wandoo Finance Group 01:24:07 SZ2 82 S125 +30:51 +29:47 00:03:31 633 146 779
530 Vladimirs Isajevs 5854 01:24:08 VZ3 85 V405 +40:13 +35:06 00:03:34 522 126 648
531 Ieva Nora Gediņa 5660 Negativus Racing 01:24:09 SZ2 83 S126 +30:53 +29:49 00:03:43 633 139 772
532 Madara Dzalbe-Ķenava 15253 Saldus boksa klubs 01:24:11 SZ2 84 S127 +30:55 +29:51 00:02:43 633 190 823
533 Rihards Djadela 5627 Aldaris Go 01:24:22 VZ2 242 V406 +40:27 +40:27 00:03:29 521 129 650
534 Mārtiņš Krūklis 6243 K4IF Team 01:24:24 VZ2 243 V407 +40:28 +40:28 00:03:30 521 129 650
535 Zita Beneševičienė 5213 SLK KURTUVA/VILMERS 01:24:25 SZ3 23 S128 +31:09 +16:08 00:03:20 631 155 786
536 Kristīne Mergina 5948 01:24:27 SZ2 85 S129 +31:11 +30:07 00:03:17 631 157 788
537 Emmanuelle Piche 6169 Nato 01:24:33 SZ2 87 S130 +31:17 +30:13 00:03:18 630 156 786
538 Veronique Trepanier 6182 Nato 01:24:33 SZ2 86 S131 +31:16 +30:13 00:03:18 630 156 786
539 Kristaps Cīpols 15259 01:24:35 VZ2 244 V408 +40:40 +40:40 00:03:34 519 127 646
540 Mārtiņš Braslavs 5010 01:24:37 VZ2 245 V409 +40:42 +40:42 00:03:40 519 123 642
541 Ģirts Magone 6276 01:24:40 VZ2 246 V410 +40:44 +40:44 00:03:28 519 130 649
542 Reinis Sietiņš 6310 3D Running 01:24:40 VZ2 247 V411 +40:45 +40:45 00:03:09 519 143 662
543 Inmars Didaitis 15268 01:24:42 VZ2 248 V412 +40:47 +40:47 00:02:56 519 154 673
544 Elvis Teninsons 5680 Moller Auto Krasta 01:24:43 VZ2 249 V413 +40:48 +40:48 00:03:01 519 149 668
545 Rihards Pulkstenis 5562 01:24:46 VZ2 250 V414 +40:51 +40:51 00:03:34 518 126 644
546 Agnese Kokorevica 6319 Madona 01:24:46 SZ2 88 S132 +31:30 +30:26 00:03:42 628 140 768
547 Mihails Zinčenko 5630 01:24:48 VZ2 252 V415 +40:53 +40:53 00:03:30 518 129 647
548 Jānis Grundšteins 6221 Baltais 01:24:48 VZ2 251 V416 +40:52 +40:52 00:03:06 518 145 663
549 Agnese Žukova 5499 Olainfarm 01:24:50 SZ2 89 S133 +31:34 +30:30 00:03:20 628 155 783
550 Ieva Kalniņa 5832 01:24:52 SZ2 90 S134 +31:36 +30:33 00:03:30 628 148 776
551 Oļegs Kopijs 6270 Saldus Boksa klubs 01:24:54 VZ2 253 V417 +40:58 +40:58 00:03:08 517 144 661
552 Emīls Liepiņš 5501 Venden 01:25:01 VZ1 70 V418 +41:06 +35:50 00:02:51 517 158 675
553 Jānis Sēkliņš 5125 01:25:02 VZ3 86 V419 +41:06 +35:59 00:03:31 517 128 645
554 Ināra Rube 5347 S/K KATRĪNA 01:25:06 SZ4 4 S135 +31:50 +27:22 00:03:48 626 136 762
555 Dace Saveiko 15227 01:25:07 SZ2 91 S136 +31:51 +30:48 00:03:42 626 139 765
556 Anita Urkauska 5188 Liepāja 01:25:08 SZ2 93 S137 +31:52 +30:48 00:03:31 626 147 773
557 Līga Livdāne 6084 BIODERMA 01:25:08 SZ2 92 S138 +31:52 +30:48 00:03:00 626 172 798
558 Juris Kārkliņš 6100 01:25:09 VZ3 87 V420 +41:13 +36:06 00:03:07 516 144 660
559 Zane Matuļone 5177 Sporta centrs Jugla 01:25:11 SZ2 94 S139 +31:55 +30:52 00:03:18 625 156 781
560 Ģirts Pijols 6237 PH Print 01:25:11 VZ2 254 V421 +41:15 +41:15 00:03:10 516 142 658
561 Iveta Hāgena 5558 KSMR Fitness Carnikava 01:25:12 SZ3 24 S140 +31:56 +16:55 00:03:18 625 157 782
562 Girts Fridrihsons 6289 01:25:13 VZ2 255 V422 +41:17 +41:17 00:03:41 516 122 638
563 Roberts Pūgulis 6324 BENU Aptieka 01:25:13 VZ3 88 V423 +41:18 +36:11 00:03:28 515 130 645
564 Elīna Ozoliņa 5309 Matisons Runner's Club 01:25:18 SZ2 95 S141 +32:02 +30:58 00:03:21 625 154 779
565 Anita Hļevicka 5380 01:25:18 SZ3 25 S142 +32:02 +17:01 00:03:45 625 137 762
566 Artūrs Rozenfelds 6021 Jaunmārupe skrien 01:25:20 VZ3 89 V424 +41:25 +36:18 00:03:17 515 138 653
567 Dina Zūdiņa 5934 01:25:21 SZ3 26 S143 +32:05 +17:04 00:03:32 624 146 770
568 Mihails Grigorjevs 15302 PROLATIO Systems 01:25:21 VZ2 256 V425 +41:26 +41:26 00:03:28 515 130 645
569 Maija Paunina 5998 01:25:23 SZ2 97 S144 +32:07 +31:03 00:03:36 624 144 768
570 Agnese Freimane 6109 01:25:23 SZ2 96 S145 +32:07 +31:03 00:03:52 624 134 758
571 Karīna Sukute 5876 EY 01:25:24 SZ2 98 S146 +32:08 +31:04 00:03:26 624 150 774
572 Artūrs Baltiņš 15292 01:25:27 VZ2 257 V426 +41:31 +41:31 00:03:31 514 129 643
573 Guntis Strazds 5698 01:25:30 VZ4 11 V427 +41:34 +30:44 00:03:03 514 148 662
574 Krists Pakulis 5244 DOBELE 01:25:32 VZ2 258 V428 +41:36 +41:36 00:03:19 514 136 650
575 Jānis Liepiņš 15288 01:25:41 VZ2 259 V429 +41:46 +41:46 00:03:27 513 131 644
576 Kristīne Rozmiaņeca 5861 SPORTLAND 01:25:42 SZ2 99 S147 +32:26 +31:22 00:03:32 622 146 768
577 Evita Hibšmane 5077 01:25:43 SZ2 100 S148 +32:27 +31:23 00:03:03 621 169 790
578 Intars Metums 5291 Latvijas Finieris 01:25:46 VZ3 90 V430 +41:50 +36:43 00:03:18 512 136 648
579 Reinhards Grīnbergs 6128 01:25:46 VZ2 260 V431 +41:50 +41:50 00:03:31 512 128 640
580 Linda Grīnberga 6127 01:25:47 SZ2 101 S149 +32:30 +31:27 00:03:02 621 171 792
581 Liam Edwards 15295 01:25:49 VZ3 91 V432 +41:53 +36:46 00:03:44 512 121 633
582 Aigars Olavs 5429 01:25:53 VZ2 261 V433 +41:58 +41:58 00:02:38 511 172 683
583 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna 5746 Vsk Noskrien 01:25:53 SZ3 27 S150 +32:37 +17:37 00:03:10 620 163 783
584 Oksana Krīgere 5620 01:25:54 SZ2 103 S151 +32:38 +31:34 00:03:38 620 142 762
585 Guntis Veigulis 5769 01:25:54 VZ2 262 V434 +41:58 +41:58 00:03:03 511 148 659
586 Elīna Dūda 6080 BIODERMA 01:25:54 SZ2 102 S152 +32:37 +31:34 00:03:19 620 156 776
587 Niks Zauls 5026 Limbaži Skrien 01:25:55 VZ1 71 V435 +41:59 +36:44 00:01:36 511 282 793
588 Kitija Zaula 5693 Limbaži Skrien 01:25:55 SZ1 19 S153 +32:39 +32:39 00:01:43 620 300 920
589 Ralfs Kanģīzeris 5228 01:26:00 VZ1 72 V436 +42:04 +36:49 00:03:56 511 115 626
590 Mairita Lāce 6093 ASK Patria 01:26:08 SZ2 104 S154 +32:52 +31:49 00:03:51 618 134 752
591 Kyle Vesterdahl 5005 01:26:10 VZ2 263 V437 +42:14 +42:14 00:03:20 510 136 646
592 Kristaps Brizga 5699 Olainfarm 01:26:10 VZ2 264 V438 +42:14 +42:14 00:02:55 510 154 664
593 Ieva Meijere 5218 01:26:11 SZ2 105 S155 +32:55 +31:51 00:03:48 618 136 754
594 Andis Fridbergs-Frīdenbergs 5614 01:26:11 VZ2 265 V439 +42:15 +42:15 00:03:39 510 124 634
595 Sergejs Kubraks 6119 Engures sportam 01:26:11 VZ3 92 V440 +42:15 +37:08 00:03:47 510 119 629
596 Stephanie Pike 6171 Nato 01:26:21 SZ3 28 S156 +33:05 +18:04 00:03:31 617 147 764
597 Anete Pažusa 5149 01:26:24 SZ2 106 S157 +33:07 +32:04 00:03:39 617 141 758
598 Aivars Beldavs 5541 01:26:28 VZ3 93 V441 +42:33 +37:26 00:03:07 508 145 653
599 Antra Kanušniece 5550 BIODERMA 01:26:28 SZ2 107 S158 +33:12 +32:08 00:03:13 616 160 776
600 Krišjānis Stepiņš 6055 Purva Kurmji 01:26:35 VZ2 266 V442 +42:39 +42:39 00:03:24 507 133 640
601 Saiva Sokolova 5075 01:26:36 SZ3 29 S159 +33:20 +18:19 00:03:33 615 145 760
602 Silvija Veide 5212 DC VECSALACAS UNITED 01:26:36 SZ2 108 S160 +33:19 +32:16 00:03:23 615 152 767
603 Ņikita Šikins 5744 01:26:37 VZ1 73 V443 +42:41 +37:26 00:03:12 507 141 648
604 Iveta Bērziņa 5554 Riga Runners 01:26:38 SZ2 109 S161 +33:22 +32:18 00:03:45 615 138 753
605 Madara Dambe-Krastkalne 5955 01:26:38 SZ2 110 S162 +33:22 +32:18 00:03:50 615 135 750
606 Evita Zemlīte 5379 01:26:39 SZ3 30 S163 +33:23 +18:22 00:03:27 615 149 764
607 Dace Vesterdāla 5446 01:26:39 SZ2 111 S164 +33:23 +32:19 00:03:17 615 157 772
608 Rolands Rudovskis 5159 01:26:40 VZ2 267 V444 +42:45 +42:45 00:03:13 507 140 647
609 Baiba Mežgaile 6260 Limbaži SKRIEN 01:26:45 SZ3 31 S165 +33:29 +18:28 00:02:58 614 174 788
610 Līva Leimane 5396 Riga Runners 01:26:46 SZ2 112 S166 +33:30 +32:26 00:03:29 614 148 762
611 Elmārs Martinsons 5722 EY 01:26:49 VZ3 94 V445 +42:54 +37:47 00:03:42 506 122 628
612 Jānis Kaupers 5644 DPD LATVIJA 01:26:50 VZ2 268 V446 +42:54 +42:54 00:02:56 506 154 660
613 Rigonda Ņikiforova 5055 Matisons Runner's Club 01:26:52 SZ2 113 S167 +33:35 +32:32 00:03:53 613 133 746
614 Aivars Freimanis 5553 Fredis 01:27:03 VZ2 269 V447 +43:08 +43:08 00:02:55 505 154 659
615 Raitis Puriņš 15243 VSK Noskrien/Zemgales Ziņas 01:27:03 VZ4 12 V448 +43:08 +32:18 00:03:10 505 142 647
616 Kristīna Veļjaņinova 6142 - 01:27:04 SZ2 114 S168 +33:48 +32:44 00:03:49 612 135 747
617 Kārlis Mičulis 5294 01:27:05 VZ2 270 V449 +43:09 +43:09 00:02:58 504 152 656
618 Liene Sirmā 5480 01:27:06 SZ2 115 S169 +33:50 +32:46 00:03:36 612 143 755
619 Edgars Zēbergs 5573 Lidosta “Rīga” 01:27:06 VZ1 74 V450 +43:11 +37:56 00:02:49 504 160 664
620 Lelde Sarma 5056 01:27:08 SZ2 116 S170 +33:51 +32:48 00:03:30 611 147 758
621 Anna Zuntmane 5556 01:27:09 SZ2 117 S171 +33:53 +32:49 00:03:30 611 147 758
622 Andris Riekstiņš 5467 01:27:11 VZ3 95 V451 +43:16 +38:09 00:03:56 504 115 619
623 Erlands Krivāns 5567 01:27:14 VZ2 271 V452 +43:19 +43:19 00:03:45 504 121 625
624 Inese Upite 5372 01:27:15 SZ2 118 S172 +33:59 +32:55 00:03:39 611 142 753
625 Aldis Strožs 5111 01:27:17 VZ3 96 V453 +43:22 +38:15 00:03:25 503 132 635
626 Jānis Baltiņš 6126 Olainfarm 01:27:20 VZ2 272 V454 +43:25 +43:25 00:03:02 503 149 652
627 Juris Balandis 5548 Marienburgas Vilki 01:27:35 VZ2 274 V455 +43:40 +43:40 00:02:42 502 167 669
628 Kristaps Mikelsons 5794 IM ADORNMENT 01:27:35 VZ2 273 V456 +43:39 +43:39 00:03:39 502 124 626
629 Dace Liepiņa 5710 01:27:36 SZ3 32 S173 +34:20 +19:19 00:03:31 608 147 755
630 Ieva Ziemele 5628 RL Grupa 01:27:38 SZ2 119 S174 +34:22 +33:18 00:03:51 608 134 742
631 Ivan UNGER 6181 Nato 01:27:46 VZ3 97 V457 +43:50 +38:43 00:04:07 501 110 611
632 Ansis Kuplis 5679 WWW.RUNNING.LV 01:27:55 VZ3 98 V458 +43:59 +38:52 00:03:13 500 140 640
633 Mārcis Megnis 5053 01:27:58 VZ2 275 V459 +44:03 +44:03 00:03:28 499 130 629
634 Vita Rancāne 6014 01:28:01 SZ2 121 S175 +34:45 +33:41 00:03:41 605 140 745
635 Aleksandra Domanska 6085 BIODERMA 01:28:01 SZ2 120 S176 +34:44 +33:41 00:03:29 605 148 753
636 Agnese Goba 15290 01:28:05 SZ2 122 S177 +34:49 +33:45 00:04:01 605 129 734
637 Simona Birkenberga 5180 LIESMA 01:28:06 SZ2 123 S178 +34:50 +33:46 00:03:55 605 132 737
638 Edgars Goba 8141 Salaspils Zīriņi 01:28:06 VZ3 99 V460 +44:11 +39:04 00:04:01 499 113 612
639 Zaneta Urbietiene 5364 5 kalnai 01:28:07 SZ3 33 S179 +34:51 +19:50 00:03:49 605 135 740
640 Antons Dolgopolovs 5226 01:28:08 VZ2 276 V461 +44:12 +44:12 00:03:11 498 142 640
641 Igors Rižikovs 5618 Olainfarm 01:28:08 VZ2 277 V462 +44:13 +44:13 00:03:22 498 134 632
642 Mārcis Grinbergs 5570 RR 01:28:10 VZ2 278 V463 +44:14 +44:14 00:03:37 498 125 623
643 Lana Radčenko 6091 Saldus Boksa Klubs 01:28:11 SZ2 124 S180 +34:55 +33:51 00:03:56 604 131 735
644 Anastasija Samete 5422 01:28:12 SZ2 125 S181 +34:55 +33:52 00:03:45 604 138 742
645 Verners Vitkovskis 5207 Vitkovsky Team 01:28:25 VZ1 75 V464 +44:29 +39:14 00:03:39 497 123 620
646 Zane Berdaškeviča 5678 SPORTLAND 01:28:29 SZ2 126 S182 +35:13 +34:09 00:03:51 602 134 736
647 Kaspars Reķis 15257 01:28:30 VZ2 279 V465 +44:34 +44:34 00:03:47 496 119 615
648 Andrejs Golubčikovs 5506 01:28:31 VZ2 280 V466 +44:35 +44:35 00:03:29 496 129 625
649 Maruta Krūmiņa 5420 Maratona klubs 01:28:33 SZ2 127 S183 +35:17 +34:13 00:04:04 602 127 729
650 Ģirts Vitkovskis 5637 Kokkopis Vitkovskis 01:28:34 VZ2 281 V467 +44:39 +44:39 00:03:42 496 122 618
651 Laura Freimane 6274 Skrienam Liepājā 01:28:35 SZ2 128 S184 +35:19 +34:15 00:03:34 601 144 745
652 Mikus Poikans 5608 01:28:40 VZ1 76 V468 +44:44 +39:29 00:04:00 495 113 608
653 Jurģis Ķikulis 5031 01:28:43 VZ2 282 V469 +44:48 +44:48 00:03:57 495 114 609
654 Ieva Kalere 5390 01:28:44 SZ2 129 S185 +35:28 +34:24 00:03:37 600 143 743
655 Peep Ristmägi 5481 JK Hermes 01:28:44 VZ4 13 V470 +44:48 +33:58 00:03:32 495 127 622
656 Santa Birģele 5867 VSK Noskrien 01:28:45 SZ2 130 S186 +35:29 +34:25 00:03:44 600 138 738
657 Ruta Poikāne 5609 01:28:46 SZ3 34 S187 +35:30 +20:29 00:03:50 600 135 735
658 Mārtiņš Smalkais 6141 EY 01:28:50 VZ2 283 V471 +44:55 +44:55 00:03:49 494 118 612
659 Aigars Kājiņš 6068 AK 01:28:52 VZ3 100 V472 +44:56 +39:49 00:02:59 494 151 645
660 Viesturs Tohvs 5944 01:28:54 VZ3 101 V473 +44:58 +39:51 00:03:30 494 129 623
661 Monika Lemese 5599 LSC 01:28:55 SZ3 35 S188 +35:39 +20:38 00:03:56 599 131 730
662 Maruta Eriņa 5859 Individ. 01:28:56 SZ2 131 S189 +35:40 +34:36 00:03:53 599 133 732
663 Ingars Tiltiņš 5622 01:28:58 VZ3 102 V474 +45:03 +39:56 00:03:22 494 134 628
664 Gunta Lebedoka 5284 OK Kurmis 01:29:05 SZ4 5 S190 +35:49 +31:21 00:03:27 598 150 748
665 Valdis Sirsniņš 5470 01:29:06 VZ4 14 V475 +45:11 +34:21 00:03:37 493 125 618
666 Kristīne Šmite-Šņigirova 5210 01:29:11 SZ2 132 S191 +35:55 +34:51 00:03:54 597 132 729
667 Julija Belokopitova 5362 Zoorbagan 01:29:20 SZ3 36 S192 +36:04 +21:03 00:04:06 596 126 722
668 Didzis Krīgers 6107 01:29:20 VZ4 15 V476 +45:24 +34:34 00:04:02 492 112 604
669 Solvita Pujāte 6279 SK Katrīna 01:29:21 SZ2 133 S193 +36:05 +35:01 00:03:47 596 136 732
670 Edgars Krastiņš 15284 01:29:33 VZ2 284 V477 +45:38 +45:38 00:03:43 491 121 612
671 Renāte Kubliņa-Ķemere 6202 01:29:38 SZ2 134 S194 +36:22 +35:19 00:03:53 594 133 727
672 Anete Eliņa 15271 01:29:40 SZ2 135 S195 +36:24 +35:21 00:03:39 594 141 735
673 Sintija Kārkliņa 5398 01:29:41 SZ1 20 S196 +36:25 +36:25 00:03:55 594 132 726
674 Vilmārs Mangalis 5805 Pēdējā elpa 01:29:44 VZ2 285 V478 +45:49 +45:49 00:03:36 490 125 615
675 Inese Midrijāne 5235 Mammadaba 01:29:48 SZ4 6 S197 +36:32 +32:05 00:03:57 593 131 724
676 Kaspars Salenieks 6101 Emergn #optimized4running 01:29:48 VZ2 286 V479 +45:52 +45:52 00:02:49 489 160 649
677 Andrejs Pētersons 5527 01:29:55 VZ2 287 V480 +45:59 +45:59 00:03:32 489 128 617
678 Māra Krūmiņa 6044 Krūmiņi 01:29:59 SZ1 21 S198 +36:43 +36:43 00:04:03 592 127 719
679 Ilona Bēmere 6016 Baldones skriešanas komanda 01:30:00 SZ3 37 S199 +36:43 +21:43 00:03:49 592 135 727
680 Dace Ronimoisa 5100 Supervaroņu treniņi 01:30:02 SZ3 38 S200 +36:46 +21:45 00:03:58 592 130 722
681 Aivis Rumba 5827 OldSnails 01:30:07 VZ2 288 V481 +46:12 +46:12 00:02:31 487 179 666
682 Džaneta Suta 6288 01:30:14 SZ4 7 S201 +36:58 +32:30 00:04:11 590 123 713
683 Dana Rudzīte-Ločmele 5146 01:30:20 SZ2 136 S202 +37:03 +36:00 00:03:19 590 156 746
684 Liene Linde 6254 01:30:20 SZ2 137 S203 +37:04 +36:00 00:03:12 590 161 751
685 Edgars Bariss 5842 01:30:21 VZ2 289 V482 +46:25 +46:25 00:03:15 486 139 625
686 Andris Dūzens 5512 01:30:22 VZ2 290 V483 +46:26 +46:26 00:03:47 486 119 605
687 Leo Vīksna 5826 01:30:29 VZ3 103 V484 +46:33 +41:26 00:03:36 486 125 611
688 Andris Ratkus 5992 Alfis SIA 01:30:33 VZ2 291 V485 +46:38 +46:38 00:03:56 485 115 600
689 Māra Zepa 5082 01:30:36 SZ3 39 S204 +37:20 +22:19 00:03:43 588 139 727
690 Mikus Saulītis 5116 01:30:39 VZ2 292 V486 +46:43 +46:43 00:03:36 485 125 610
691 Jānis Pērkons 5719 Emergn #optimized4running 01:30:39 VZ3 104 V487 +46:43 +41:36 00:03:44 485 121 606
692 Dana Veselova 5104 Rēzeknes novads 01:30:40 SZ2 138 S205 +37:24 +36:21 00:03:38 588 142 730
693 Gvido Kalniņš 5616 01:30:40 VZ2 293 V488 +46:44 +46:44 00:03:36 485 126 611
694 Ilze Galviņa 5813 01:30:50 SZ2 139 S206 +37:34 +36:30 00:03:21 586 154 740
695 Lina Robate 5242 01:30:51 SZ3 40 S207 +37:35 +22:34 00:03:49 586 135 721
696 Baiba Gusta 5745 DNB Servisa centrs 01:30:51 SZ2 140 S208 +37:35 +36:32 00:03:52 586 134 720
697 Elza Rozenstrauha 6002 01:30:53 SZ1 22 S209 +37:37 +37:37 00:03:51 586 134 720
698 Ivars Liepiņš 6271 Lustes 01:30:53 VZ3 105 V489 +46:57 +41:50 00:03:23 483 133 616
699 Linda Megro 6295 01:30:53 SZ1 23 S210 +37:37 +37:37 00:03:54 586 132 718
700 Santa Niedola 5173 3D Running 01:30:54 SZ2 141 S211 +37:38 +36:34 00:03:27 586 149 735
701 Uldis Zīle 5694 VSK Noskrien 01:30:54 VZ4 16 V490 +46:58 +36:08 00:03:16 483 138 621
702 Andra Stiebre 5028 Draugiem Group 01:30:55 SZ2 142 S212 +37:39 +36:35 00:03:55 586 132 718
703 Guntis Domburs 5043 Individual 01:30:55 VZ2 294 V491 +47:00 +47:00 00:03:39 483 124 607
704 Laine Else 5517 SIA Joker Ltd. 01:30:55 SZ2 143 S213 +37:39 +36:35 00:03:56 586 131 717
705 Mārtiņš Pakulis 6099 EY 01:30:56 VZ2 295 V492 +47:01 +47:01 00:03:09 483 143 626
706 Anete Viziņa 5093 01:30:58 SZ1 24 S214 +37:42 +37:42 00:04:04 586 127 713
707 Aleksejs Ērglis 5063 01:31:00 VZ2 296 V493 +47:04 +47:04 00:03:34 483 126 609
708 Antra Berkina 5069 01:31:03 SZ2 144 S215 +37:47 +36:43 00:03:36 585 143 728
709 Mārtiņš Torsters 5502 01:31:06 VZ2 297 V494 +47:10 +47:10 00:03:10 482 142 624
710 Marita Lapa 5385 Autostarts.lv 01:31:07 SZ3 41 S216 +37:51 +22:50 00:03:56 585 131 716
711 Madara Puliņa 5143 Saldus Boksa Klubs 01:31:11 SZ2 145 S217 +37:55 +36:51 00:03:46 584 137 721
712 Elīna Medne 5797 01:31:12 SZ2 146 S218 +37:56 +36:52 00:03:43 584 139 723
713 Aleksejs Gavrilovs 5833 01:31:13 VZ2 298 V495 +47:18 +47:18 00:03:42 482 122 604
714 Inese RĪna 5288 01:31:14 SZ2 147 S219 +37:57 +36:54 00:04:00 584 129 713
715 Inga Lekstīte 5963 Trīnīši 01:31:14 SZ2 148 S220 +37:58 +36:54 00:03:36 584 143 727
716 Jānis Kanuševskis 5062 01:31:16 VZ2 299 V496 +47:21 +47:21 00:03:47 481 120 601
717 Inga Priedīte 5893 Latvijas Finieris 01:31:17 SZ3 42 S221 +38:01 +23:00 00:03:35 584 144 728
718 Dace Limmere 5798 Maushi 01:31:22 SZ2 149 S222 +38:06 +37:02 00:03:51 583 134 717
719 Estere Romanovska 5032 Olainfarm 01:31:26 SZ1 25 S223 +38:10 +38:10 00:04:11 583 123 706
720 Arvils Pekuless 15232 01:31:27 VZ2 300 V497 +47:32 +47:32 00:03:50 480 118 598
721 Dārta Pētersone 15304 01:31:27 SZ2 150 S224 +38:11 +37:07 00:03:36 583 143 726
722 Kristaps Kunrads 5775 01:31:37 VZ2 301 V498 +47:41 +47:41 00:03:29 480 130 610
723 Mikus Salcēvičs 5662 01:31:41 VZ3 106 V499 +47:46 +42:39 00:03:44 479 121 600
724 Dace Mačevska 6299 VSK Noskrien 01:31:42 SZ2 151 S225 +38:26 +37:22 00:03:38 581 142 723
725 Maija Milbrete 5932 01:31:54 SZ2 152 S226 +38:38 +37:34 00:03:44 580 138 718
726 Andris Vilde 5585 If Apdrošināšana 01:32:00 VZ2 302 V500 +48:05 +48:05 00:03:38 477 124 601
727 Edgars Mucenieks 5851 01:32:06 VZ2 303 V501 +48:11 +48:11 00:03:18 477 137 614
728 Krišs Borītis 6266 Deered 01:32:07 VZ2 304 V502 +48:12 +48:12 00:03:42 477 122 599
729 Diāna Elizabete Daukšte 5626 01:32:09 SZ1 26 S227 +38:52 +38:52 00:02:54 578 178 756
730 Uldis Gailītis 5806 01:32:11 VZ2 305 V503 +48:16 +48:16 00:02:40 477 170 647
731 Anna Grāmatniece 5849 01:32:11 SZ4 8 S228 +38:55 +34:28 00:04:01 578 129 707
732 Dārijs Rozenblats 5383 01:32:12 VZ1 77 V504 +48:16 +43:01 00:03:37 476 125 601
733 Agnese Irbīte 5513 Lidosta “Rīga” 01:32:12 SZ2 153 S229 +38:56 +37:52 00:03:24 578 152 730
734 Tore Thun 5938 01:32:13 VZ2 306 V505 +48:18 +48:18 00:03:57 476 114 590
735 Ernests Pētersons 5310 01:32:14 VZ2 307 V506 +48:18 +48:18 00:03:46 476 120 596
736 Kristīne Grava 5760 01:32:16 SZ2 155 S230 +39:00 +37:56 00:04:08 577 125 702
737 Laura Zvīdre 15280 01:32:16 SZ2 154 S231 +39:00 +37:56 00:03:52 577 133 710
738 Anete Ozoliņa 5110 01:32:17 SZ2 156 S232 +39:01 +37:57 00:03:34 577 145 722
739 Mārcis Viļums 5131 01:32:18 VZ3 107 V507 +48:22 +43:15 00:03:56 476 114 590
740 Kaspars Kalniņš 5147 01:32:18 VZ2 308 V508 +48:22 +48:22 00:03:54 476 116 592
741 Anna Temerova-Allena 5787 Labs starts 01:32:18 SZ3 43 S233 +39:02 +24:01 00:03:30 577 148 725
742 Inga Nartiša 5869 MAILIGEN 01:32:18 SZ2 157 S234 +39:02 +37:58 00:03:58 577 130 707
743 Agita Spura 6236 PH Print 01:32:21 SZ2 158 S235 +39:05 +38:01 00:04:03 577 127 704
744 Ruta Jansone 5568 VSK Noskrien/ SK Dzērvene 01:32:23 SZ2 159 S236 +39:07 +38:03 00:04:08 577 125 702
745 Anita Šķinuma 15272 01:32:24 SZ2 160 S237 +39:08 +38:04 00:03:56 577 131 708
746 Rinalds Rūsis 6159 Luminor 01:32:25 VZ2 309 V509 +48:30 +48:30 00:03:55 475 115 590
747 Dainis Sakalausks 5036 Vudlande 01:32:26 VZ3 108 V510 +48:31 +43:24 00:03:09 475 144 619
748 Uldis Kalniņš 5457 Domdaris 01:32:27 VZ3 109 V511 +48:32 +43:25 00:03:41 475 122 597
749 Sintija Auguste 6033 01:32:28 SZ2 161 S238 +39:12 +38:08 00:03:52 576 133 709
750 Jānis Lehtla 5796 CosmoProb 01:32:31 VZ2 310 V512 +48:35 +48:35 00:03:00 475 150 625
751 Jevgenijs Kurovs 5968 01:32:31 VZ2 311 V513 +48:35 +48:35 00:04:02 475 112 587
752 Juris Ķibilds 5667 SELGA 01:32:32 VZ2 312 V514 +48:37 +48:37 00:03:59 475 113 588
753 Aivis Pijols 6238 PH Print 01:32:33 VZ2 313 V515 +48:37 +48:37 00:03:20 475 135 610
754 Dace Kadiķe 5305 01:32:34 SZ2 162 S239 +39:18 +38:14 00:03:58 575 130 705
755 Mārtiņš Kadiķis 5307 01:32:34 VZ2 314 V516 +48:39 +48:39 00:03:59 475 113 588
756 Inga Vīksna 5214 Kocēnu MTB 01:32:39 SZ3 44 S240 +39:23 +24:22 00:04:00 575 129 704
757 Alise Lapina 5897 Atea Global Services 01:32:39 SZ2 163 S241 +39:23 +38:20 00:04:23 575 118 693
758 Jevgenijs Sološičs 6116 Accenture 01:32:39 VZ2 315 V517 +48:43 +48:43 00:03:59 474 113 587
759 Toms Kleins 5823 Inbank Latvia, SIA 01:32:45 VZ2 316 V518 +48:49 +48:49 00:03:36 474 125 599
760 Rūdolfs Rutkovskis 5555 01:32:47 VZ2 317 V519 +48:51 +48:51 00:03:38 473 124 597
761 Eva Sniķere 6158 Luminor 01:32:47 SZ2 164 S242 +39:31 +38:28 00:03:34 574 145 719
762 Gints Žumburs 5095 01:32:55 VZ3 110 V520 +48:59 +43:52 00:03:41 473 123 596
763 Toms Stonkus 5221 01:32:56 VZ2 318 V521 +49:01 +49:01 00:03:44 473 121 594
764 Markuss Gaļinovskis 15224 RUN 4 SUN 01:32:57 VZ1 78 V522 +49:02 +43:47 00:04:01 473 112 585
765 Laura Kalniņa 5388 Matisons Runner's Club 01:32:59 SZ3 45 S243 +39:43 +24:42 00:03:50 573 135 708
766 Agnese Matisone 5980 Matisons Runner's Club 01:32:59 SZ3 46 S244 +39:43 +24:42 00:03:47 573 137 710
767 Aleksandrs Vozņuks 5525 PROLATIO Systems 01:33:00 VZ2 319 V523 +49:04 +49:04 00:03:46 472 120 592
768 Gunta Jirgensone 5933 Swedbank 01:33:00 SZ2 165 S245 +39:44 +38:40 00:03:26 573 150 723
769 Iveta Stūrīte 5392 01:33:05 SZ2 166 S246 +39:49 +38:45 00:03:54 572 132 704
770 Lelde Vancoviča 5335 Nūjo vesels 01:33:06 SZ3 47 S247 +39:50 +24:49 00:03:36 572 143 715
771 Viktors Griņevičs 5748 ABC software 01:33:06 VZ3 111 V524 +49:10 +44:03 00:03:53 472 116 588
772 Ondrej Moudr 6170 Nato 01:33:07 VZ2 320 V525 +49:12 +49:12 00:03:53 472 116 588
773 Blaž Cugmas 5048 Slovenija 01:33:11 VZ2 321 V526 +49:15 +49:15 00:03:02 471 149 620
774 Alfonz Cugmas 5049 Slovenija 01:33:11 VZ4 17 V527 +49:15 +38:25 00:04:11 471 108 579
775 Edgars Rubezis 5574 01:33:12 VZ3 112 V528 +49:16 +44:09 00:03:11 471 141 612
776 Kristīne Antužāne 5875 01:33:19 SZ2 167 S248 +40:03 +38:59 00:03:55 571 132 703
777 Ina Eigenfelde 5575 Mansardi 01:33:22 SZ2 168 S249 +40:06 +39:02 00:03:44 571 138 709
778 Reinis Virsis - Šneiders 5967 01:33:24 VZ2 322 V529 +49:29 +49:29 00:03:53 470 116 586
779 Anna Dance 5012 Rigas Satiksme 01:33:25 SZ3 48 S250 +40:09 +25:08 00:04:01 570 128 698
780 Endija Rutule 5270 01:33:25 SZ1 27 S251 +40:09 +40:09 00:03:10 570 163 733
781 Aigars Rudzītis 5584 01:33:26 VZ2 323 V530 +49:31 +49:31 00:04:41 470 97 567
782 Svetlana Maskaļa 5647 SB19_KLUBS_MRC 01:33:30 SZ3 49 S252 +40:14 +25:13 00:03:40 570 141 711
783 Zane Pelčere 15230 01:33:39 SZ2 169 S253 +40:22 +39:19 00:03:56 569 131 700
784 Aiva Kukmilka 5195 01:33:41 SZ3 50 S254 +40:24 +25:24 00:03:46 569 137 706
785 Gunita Butāne 15235 Zemgales Ziņas 01:33:43 SZ3 51 S255 +40:27 +25:26 00:04:06 568 126 694
786 Sergejs Tišelovičs 5181 01:33:44 VZ3 113 V531 +49:48 +44:41 00:03:33 469 127 596
787 Klăvs Eglītis 5999 01:33:45 VZ2 324 V532 +49:50 +49:50 00:04:08 469 109 578
788 Andrejs Leontjevs 15263 01:33:48 VZ2 325 V533 +49:53 +49:53 00:02:11 468 206 674
789 Ingus Sāvičs 5460 01:33:50 VZ2 326 V534 +49:54 +49:54 00:03:40 468 123 591
790 Zanda Ruskule 5610 Gjensidige 01:33:50 SZ2 170 S256 +40:34 +39:30 00:03:43 568 139 707
791 Zane Martinsone 5991 01:33:51 SZ2 171 S257 +40:34 +39:31 00:04:16 568 121 689
792 Agnese Zīlīte 5399 01:33:52 SZ2 172 S258 +40:36 +39:32 00:04:11 567 123 690
793 Ernests Važa 5615 01:33:52 VZ2 327 V535 +49:56 +49:56 00:03:47 468 119 587
794 Kristīne Freimane 5624 Accenture 01:33:52 SZ2 173 S259 +40:36 +39:33 00:04:05 567 126 693
795 Jesse Ladia 6186 Nato 01:33:53 VZ2 328 V536 +49:57 +49:57 00:03:28 468 130 598
796 Zinta Simanoviča 5909 01:33:54 SZ2 174 S260 +40:38 +39:34 00:04:10 567 124 691
797 Martins Jansons 15275 01:33:56 VZ2 329 V537 +50:00 +50:00 00:03:53 468 116 584
798 Dace Bērziņa 6115 01:34:05 SZ3 52 S261 +40:48 +25:48 00:04:04 566 127 693
799 Ainārs Zeile 7011 01:34:06 VZ2 330 V538 +50:11 +50:11 00:03:44 467 121 588
800 Māris Eliņš 15270 01:34:08 VZ2 331 V539 +50:12 +50:12 00:03:29 467 129 596
801 Ruta Malacanova 5686 Swedbank 01:34:09 SZ3 53 S262 +40:53 +25:52 00:03:53 566 133 699
802 Kristaps Štelmahers 5391 KALĒJS 01:34:13 VZ2 332 V540 +50:18 +50:18 00:03:38 466 124 590
803 Arvo Soosalu 5496 JK Hermes 01:34:17 VZ4 18 V541 +50:21 +39:31 00:04:17 466 105 571
804 Inga Krastiņa 5910 01:34:17 SZ2 175 S263 +41:01 +39:57 00:03:50 565 135 700
805 Lauma Rudzīte 5520 Venden/Maratona klubs 01:34:18 SZ2 176 S264 +41:01 +39:58 00:03:48 565 136 701
806 Arina Maļčenkova 5356 01:34:20 SZ2 178 S265 +41:04 +40:00 00:03:54 565 132 697
807 Kristīne Puniņa 6301 01:34:20 SZ2 177 S266 +41:03 +40:00 00:03:55 565 132 697
808 Dagnija Verze 5397 01:34:27 SZ1 28 S267 +41:11 +41:11 00:03:55 564 132 696
809 Evita Gredzena 3375 REALTO 01:34:41 SZ2 179 S268 +41:25 +40:21 00:03:57 563 131 694
810 Mārtiņš Bankovskis 6072 01:34:42 VZ2 333 V542 +50:46 +50:46 00:03:53 464 116 580
811 Līva Liepkalne 5477 01:34:43 SZ2 180 S269 +41:27 +40:23 00:03:39 562 142 704
812 Anda Ozoliņa 5176 01:34:45 SZ3 54 S270 +41:29 +26:28 00:04:05 562 126 688
813 Uldis Reinicāns 5498 01:34:49 VZ3 114 V543 +50:54 +45:47 00:03:09 463 143 606
814 Inga Putraima 5778 01:34:51 SZ2 181 S271 +41:35 +40:31 00:03:43 562 139 701
815 Līga Meļķerte 5394 Celms & Čemurs 01:34:52 SZ2 182 S272 +41:36 +40:32 00:03:53 562 133 695
816 Boris Gradisnik 6165 Nato 01:34:52 VZ3 115 V544 +50:56 +45:49 00:02:52 463 157 620
817 Francois Larocque 6166 Nato 01:34:53 VZ2 334 V545 +50:58 +50:58 00:03:35 463 126 589
818 Līna Birže 5158 01:35:01 SZ2 184 S273 +41:45 +40:41 00:03:43 561 139 700
819 Linda Andersone 5164 Accenture 01:35:01 SZ2 183 S274 +41:45 +40:41 00:03:42 561 140 701
820 Silvestrs Kluburs 6028 Rolling 01:35:02 VZ2 335 V546 +51:06 +51:06 00:04:05 462 110 572
821 Daina Reveliņa 5962 RWA 01:35:03 SZ3 55 S275 +41:47 +26:46 00:04:10 560 124 684
822 Elizabete Ločmele 6242 VSK “Burkānciems&Co” 01:35:04 SZ1 29 S276 +41:48 +41:48 00:04:13 560 122 682
823 Ieva Grīnberga 6135 Eugesta 01:35:05 SZ3 56 S277 +41:49 +26:48 00:04:15 560 122 682
824 Laine Beķere 5734 01:35:07 SZ1 30 S278 +41:51 +41:51 00:03:42 560 140 700
825 Mārtiņš Arkādijs Strazdiņš 5316 STRAZDIŅI 01:35:08 VZ1 79 V547 +51:13 +45:58 00:03:56 462 115 577
826 Ričards Riekstiņš 6212 RĪGAS DZIRNAVNIEKS 01:35:09 VZ1 80 V548 +51:14 +45:59 00:04:45 462 95 557
827 John Aage Andersen 5238 Atea Global Services 01:35:13 VZ4 19 V549 +51:18 +40:28 00:03:54 461 115 576
828 Dzintra Šteinberga 5595 Swedbank 01:35:16 SZ2 185 S279 +42:00 +40:56 00:04:13 559 122 681
829 Zane Galdiņa 5783 01:35:16 SZ2 186 S280 +42:00 +40:57 00:04:11 559 123 682
830 Elīna Kreice 5820 01:35:23 SZ3 57 S281 +42:07 +27:06 00:03:49 558 135 693
831 Daina Gotfrīde-Bernsone 5039 01:35:26 SZ2 187 S282 +42:10 +41:06 00:03:22 558 154 712
832 Rita Upīte 5957 Zaķis 01:35:27 SZ3 58 S283 +42:10 +27:10 00:03:58 558 130 688
833 Kristīne Jaudzema 15269 01:35:28 SZ2 188 S284 +42:12 +41:08 00:04:16 558 121 679
834 Aivars Malacanovs 6117 01:35:29 VZ3 116 V550 +51:33 +46:26 00:03:40 460 123 583
835 Ance Bičuka 5306 01:35:30 SZ2 189 S285 +42:14 +41:11 00:04:09 558 124 682
836 Sanita Mazure 6010 Legs Miserables 01:35:31 SZ2 190 S286 +42:14 +41:11 00:03:24 558 152 710
837 Pavels Kirilovskis 5907 Zoorbagan 01:35:35 VZ3 118 V551 +51:39 +46:32 00:03:45 460 120 580
838 Jurijs Šlamovs 5911 Emergn #optimized4running 01:35:35 VZ3 117 V552 +51:39 +46:32 00:03:47 460 119 579
839 Edīte Šnikvalde 5285 01:35:37 SZ2 191 S287 +42:21 +41:18 00:04:05 557 127 684
840 Rolands Štrehers 5747 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā 01:35:37 VZ2 336 V553 +51:41 +51:41 00:02:54 459 155 614
841 Māris Valtiņš 5925 01:35:57 VZ4 20 V554 +52:02 +41:12 00:03:55 458 115 573
842 Klāra Albīne 5495 Saldus pamatskola 01:36:00 SZ1 31 S288 +42:44 +42:44 00:03:55 555 132 687
843 Ilze Orinska 5297 Dīvaiņi 01:36:14 SZ2 192 S289 +42:58 +41:54 00:03:57 554 131 685
844 Viola Bundzēna 5430 01:36:29 SZ3 59 S290 +43:13 +28:12 00:03:43 552 139 691
845 Vita Mazitāne 6249 01:36:29 SZ1 32 S291 +43:13 +43:13 00:03:55 552 132 684
846 Līva Caune 15220 Infogram 01:36:31 SZ2 193 S292 +43:15 +42:11 00:03:47 552 136 688
847 Sarah Shaver 6168 Nato 01:36:37 SZ2 194 S293 +43:21 +42:17 00:04:15 551 122 673
848 Evita Pauriņa 5592 01:36:39 SZ3 60 S294 +43:22 +28:22 00:03:32 551 146 697
849 Guntars Balodis 5442 01:36:40 VZ4 21 V555 +52:44 +41:54 00:04:08 454 109 563
850 Inese Kazarevska 15258 01:36:40 SZ3 61 S295 +43:24 +28:24 00:04:09 551 124 675
851 Linards Geiba 5671 01:36:41 VZ3 119 V556 +52:45 +47:38 00:03:56 454 115 569
852 Jānis Lācis 6098 01:36:42 VZ2 337 V557 +52:47 +52:47 00:04:00 454 113 567
853 Jurijs Šatcs 5563 01:36:52 VZ3 120 V558 +52:57 +47:50 00:04:04 453 111 564
854 Jānis Zemturis 6005 01:36:57 VZ4 22 V559 +53:02 +42:12 00:04:36 453 98 551
855 Juris Mendziņš 6193 01:36:57 VZ3 121 V560 +53:01 +47:54 00:03:58 453 114 567
856 Aija Smalkā 5233 01:37:07 SZ2 195 S296 +43:51 +42:47 00:04:03 549 127 676
857 Braijens Staškevičs 6061 Emergn #optimized4running 01:37:09 VZ2 338 V561 +53:13 +53:13 00:03:56 452 115 567
858 Juris Kalnietis 15238 Emergn #optimized4running 01:37:10 VZ2 339 V562 +53:14 +53:14 00:03:54 452 116 568
859 Elviss Ozols 5084 01:37:12 VZ2 340 V563 +53:17 +53:17 00:04:00 452 113 565
860 Egija Sproğe 5066 Saldus boksa klubs 01:37:19 SZ2 196 S297 +44:03 +42:59 00:04:02 547 128 675
861 Armanda Sokolovska 5835 SK Katrīna 01:37:27 SZ3 62 S298 +44:11 +29:10 00:03:58 547 130 677
862 Inga Heidemane 5097 SK Katrīna 01:37:28 SZ3 63 S299 +44:11 +29:11 00:03:42 547 139 686
863 Linda Zembaha 6211 RĪGAS DZIRNAVNIEKS 01:37:29 SZ2 197 S300 +44:13 +43:09 00:03:58 547 130 677
864 Iveta Dobele 6124 01:37:36 SZ2 198 S301 +44:20 +43:16 00:04:05 546 126 672
865 Raivis Širaks 6041 01:37:39 VZ3 122 V564 +53:43 +48:37 00:03:52 450 116 566
866 Aija Millere 5295 Skrienam Liepājā 01:37:44 SZ2 199 S302 +44:28 +43:24 00:04:01 545 128 673
867 Alise Griķe 5864 Daugavpils Runners 01:37:44 SZ2 200 S303 +44:28 +43:24 00:03:53 545 133 678
868 Inese Zepa 5002 Ašās kājas ZID 01:37:45 SZ2 202 S304 +44:29 +43:25 00:04:00 545 129 674
869 Olga Vasiļjeva 5203 01:37:45 SZ2 201 S305 +44:28 +43:25 00:04:07 545 125 670
870 Dana Timma 5474 01:37:45 SZ2 203 S306 +44:29 +43:26 00:04:04 545 127 672
871 Andrejs Vasiļjevs 5521 PROLATIO Systems 01:37:45 VZ2 341 V565 +53:49 +53:49 00:03:42 449 122 571
872 Karīna Mamedova 5619 Daugavpils Runners 01:37:46 SZ2 204 S307 +44:30 +43:26 00:03:35 545 144 689
873 Jeļena Ždaņenko 6083 BIODERMA 01:37:48 SZ2 205 S308 +44:31 +43:28 00:04:02 545 128 673
874 Laila Ceika 5997 01:37:50 SZ4 9 S309 +44:34 +40:06 00:03:52 545 134 679
875 Ieva Smildziņa 5263 01:37:53 SZ2 206 S310 +44:37 +43:33 00:04:02 544 128 672
876 Sigita Šilinska 5271 01:37:54 SZ3 64 S311 +44:38 +29:37 00:04:08 544 125 669
877 Gints Fjodorovs 5588 AMSERV 01:37:56 VZ3 123 V566 +54:00 +48:53 00:03:47 449 119 568
878 Kristīne Kuduma 5251 01:37:57 SZ2 207 S312 +44:41 +43:37 00:04:02 544 128 672
879 Beatrise Šlitke 6050 01:37:58 SZ2 208 S313 +44:42 +43:38 00:04:17 544 121 665
880 Liene Graudiņa 5196 01:37:59 SZ2 209 S314 +44:43 +43:39 00:04:06 544 126 670
881 Rinolds Rozentāls 5234 01:37:59 VZ3 124 V567 +54:03 +48:56 00:03:45 448 121 569
882 Rolands Šusts 5811 01:38:00 VZ2 342 V568 +54:05 +54:05 00:04:12 448 107 555
883 Līva Strode 6079 BIODERMA 01:38:01 SZ1 34 S315 +44:45 +44:45 00:03:45 544 138 682
884 Kristīne Vilciņa 6081 BIODERMA 01:38:01 SZ1 33 S316 +44:44 +44:44 00:03:44 544 138 682
885 Andris Rozentāls 5089 AR 01:38:02 VZ3 125 V569 +54:06 +48:59 00:03:09 448 143 591
886 Romans Barkovskis 5691 UPS Latvia 01:38:03 VZ2 343 V570 +54:07 +54:07 00:03:21 448 135 583
887 Agnese Ose 6070 BALTAIS 01:38:07 SZ2 210 S317 +44:51 +43:47 00:04:00 543 129 672
888 Lilita Ertmane 5321 01:38:08 SZ3 65 S318 +44:52 +29:51 00:03:52 543 133 676
889 Inese Jevsejčika 5650 MRC 01:38:13 SZ2 211 S319 +44:57 +43:53 00:03:59 542 129 671
890 Ingrida Kumpienė 5885 SLK Kurtuva/Vilmers 01:38:13 SZ3 66 S320 +44:57 +29:56 00:03:29 542 148 690
891 Baiba Zadraka 5518 01:38:16 SZ3 67 S321 +45:00 +29:59 00:04:11 542 123 665
892 Daiga Greiškāne 5921 VSK Noskrien 01:38:17 SZ3 68 S322 +45:01 +30:00 00:03:55 542 132 674
893 Dzintars Boldāns 5749 DzSK Lokomotīve 01:38:18 VZ3 126 V571 +54:22 +49:15 00:03:37 447 125 572
894 Lelde Grīnvalde 5427 01:38:19 SZ2 212 S323 +45:03 +43:59 00:03:31 542 147 689
895 Anda Cielava 6113 Olainfarm 01:38:20 SZ1 35 S324 +45:03 +45:03 00:04:35 542 112 654
896 Lauris Mellēns 5329 01:38:21 VZ2 344 V572 +54:25 +54:25 00:03:45 447 120 567
897 Sintija Bite 5770 01:38:21 SZ2 213 S325 +45:05 +44:01 00:04:22 542 118 660
898 Valērijs Smirnovs 15248 Myfitness 01:38:26 VZ4 23 V573 +54:30 +43:40 00:03:54 446 116 562
899 Juta Muravska 6095 Eugesta 01:38:33 SZ2 214 S326 +45:17 +44:13 00:03:32 541 146 687
900 Māris Reliņš 5115 01:38:34 VZ2 345 V574 +54:39 +54:39 00:04:14 446 107 553
901 Egija Veide 5299 DC VECSALACAS UNITED 01:38:36 SZ2 215 S327 +45:20 +44:16 00:04:06 540 126 666
902 Inese Mellēna 5328 01:38:40 SZ2 216 S328 +45:24 +44:20 00:03:57 540 131 671
903 Dace Kapture 5785 Daba mūs sauc 01:38:41 SZ3 69 S329 +45:25 +30:25 00:04:12 540 123 663
904 Rinalds Puķe 5701 CosmoProb 01:38:42 VZ2 346 V575 +54:47 +54:47 00:04:01 445 113 558
905 Diāna Krastiņa 6039 Daba mūs sauc 01:38:43 SZ2 217 S330 +45:27 +44:23 00:04:13 540 122 662
906 Signe Tuklere 5837 01:38:48 SZ2 218 S331 +45:32 +44:28 00:04:13 539 122 661
907 Santa Koziorova 6151 Trakās Vāveres un Rieksti 01:38:48 SZ2 219 S332 +45:32 +44:28 00:03:41 539 140 679
908 Kintija Celmiņa 15305 01:38:48 SZ1 36 S333 +45:32 +45:32 00:03:39 539 141 680
909 Baiba Olte 5456 Printful 01:38:49 SZ2 220 S334 +45:33 +44:29 00:04:16 539 121 660
910 Zane Letapure - Neļķe 5684 Moller Auto Krasta 01:38:52 SZ2 221 S335 +45:36 +44:32 00:03:59 539 130 669
911 Ance Liepiņa 5426 BALTMA 01:38:57 SZ3 70 S336 +45:41 +30:40 00:04:04 538 127 665
912 Maija Ceruka 5996 Mežmalas 01:39:02 SZ2 222 S337 +45:46 +44:42 00:03:52 538 134 672
913 Anuar Zhumabayev 6283 Accenture 01:39:03 VZ2 347 V576 +55:07 +55:07 00:04:04 444 111 555
914 Inga Abu-Dema 5917 01:39:04 SZ3 71 S338 +45:48 +30:47 00:03:39 538 141 679
915 Aleksejs Čuvailovs 5690 SPORTLAND 01:39:08 VZ2 348 V577 +55:13 +55:13 00:04:07 443 110 553
916 Baiba Bule 5539 Swedbank 01:39:09 SZ2 223 S339 +45:52 +44:49 00:04:17 537 120 657
917 Līva Morica 5132 01:39:12 SZ2 224 S340 +45:56 +44:53 00:05:22 537 96 633
918 Zanda Tune 5939 01:39:19 SZ2 225 S341 +46:03 +44:59 00:04:00 536 129 665
919 Marks Maro Strazdiņš 5601 STRAZDIŅI 01:39:20 VZ1 81 V578 +55:25 +50:10 00:03:29 442 129 571
920 Liene Mudrova 5150 Jaunmārupe skrien 01:39:23 SZ2 226 S342 +46:07 +45:03 00:04:15 536 122 658
921 Edgars Mežvēvers 5762 01:39:23 VZ3 127 V579 +55:27 +50:20 00:03:57 442 114 556
922 Anda Sproģe-Vāvere 5231 Pandas banda 01:39:24 SZ2 227 S343 +46:08 +45:04 00:03:53 536 133 669
923 Zane Brokāne 6275 Matisons runner's club 01:39:30 SZ2 228 S344 +46:14 +45:10 00:03:45 535 138 673
924 Andrejs Soboļevs 5279 Unicorns 01:39:35 VZ2 349 V580 +55:39 +55:39 00:02:59 441 151 592
925 Angelina Soboļeva 5280 Unicorns 01:39:35 SZ2 229 S345 +46:19 +45:15 00:04:18 535 120 655
926 Sandra Upena 6036 01:39:36 SZ2 230 S346 +46:20 +45:16 00:04:16 535 121 656
927 Edgars Ligeris 5943 01:39:37 VZ2 350 V581 +55:41 +55:41 00:03:58 441 114 555
928 Airita Olekša 6035 01:39:37 SZ2 231 S347 +46:21 +45:17 00:04:15 535 122 657
929 Mikhail Samon 5976 Begom ot infarkta 01:39:45 VZ3 128 V582 +55:50 +50:43 00:03:23 440 133 573
930 Elīna Siliņa 5920 01:39:50 SZ3 72 S348 +46:34 +31:33 00:03:46 534 137 671
931 Kristaps Kaņepe 5713 01:40:04 VZ3 129 V583 +56:09 +51:02 00:03:33 439 127 566
932 Marina Kaže 5117 Auces aeroklubs 01:40:06 SZ2 232 S349 +46:50 +45:46 00:03:42 532 140 672
933 Gita Briņķe 5269 Valle 01:40:07 SZ3 73 S350 +46:51 +31:50 00:04:16 532 121 653
934 Zita Kreinerte 5463 01:40:07 SZ2 233 S351 +46:51 +45:47 00:04:06 532 126 658
935 Emīls Kuningass 5410 01:40:08 VZ2 351 V584 +56:12 +56:12 00:03:45 439 120 559
936 Inga Ādmine - Stūris 5607 01:40:08 SZ3 74 S352 +46:52 +31:51 00:03:42 532 139 671
937 Rihards Ozols 5896 Atea Global Services 01:40:10 VZ2 352 V585 +56:15 +56:15 00:04:13 439 107 546
938 Krista Ķīse 5593 01:40:11 SZ1 37 S353 +46:55 +46:55 00:03:59 532 129 661
939 Kristaps Dundurs 5529 01:40:12 VZ1 83 V586 +56:17 +51:02 00:03:53 438 116 554
940 Ruta Mālniece 5752 AkmensDizains.lv 01:40:12 SZ2 234 S354 +46:56 +45:52 00:03:47 532 136 668
941 Toms Didrhsons 5924 01:40:12 VZ1 82 V587 +56:17 +51:01 00:03:55 438 115 553
942 Sarmīte Jermolova 5712 01:40:15 SZ2 235 S355 +46:59 +45:55 00:04:23 531 118 649
943 Toms Krauklis 5702 01:40:21 VZ2 353 V588 +56:25 +56:25 00:03:56 438 115 553
944 Vita Helmane 6228 AMSERV 01:40:27 SZ3 75 S356 +47:11 +32:10 00:04:14 530 122 652
945 Ieva Šteinberga 15242 01:40:28 SZ2 236 S357 +47:11 +46:08 00:04:10 530 124 654
946 Armands Bricis 5074 01:40:29 VZ3 130 V589 +56:33 +51:26 00:03:46 437 120 557
947 Alise Kirkila 6006 VAS Latvijas gaisa satiksme 01:40:33 SZ2 237 S358 +47:17 +46:13 00:04:15 530 121 651
948 Kristiāna Dolge 5958 01:40:40 SZ1 38 S359 +47:24 +47:24 00:04:12 529 123 652
949 Svetlana Čursina 5489 ChursinTeam 01:40:44 SZ2 238 S360 +47:28 +46:24 00:04:16 529 121 650
950 Agnese Stalberga 5387 01:40:47 SZ2 239 S361 +47:31 +46:27 00:04:20 529 119 648
951 Maruta Rancāne 5789 Visma Active 01:40:48 SZ2 240 S362 +47:32 +46:28 00:04:14 529 122 651
952 Linda Smalka 5801 DNB Servisa centrs 01:40:48 SZ2 241 S363 +47:32 +46:28 00:04:05 529 127 656
953 Inguna Korņējeva 6037 Daba mūs sauc 01:40:51 SZ4 10 S364 +47:35 +43:08 00:04:32 528 114 642
954 Ritma Kamendere 5549 01:40:52 SZ2 242 S365 +47:36 +46:32 00:04:08 528 125 653
955 Alise Buceniece 6004 Dodkepu.lv 01:40:52 SZ1 39 S366 +47:36 +47:36 00:04:22 528 118 646
956 Anete Tone 5587 DNB Servisa centrs 01:41:02 SZ2 243 S367 +47:46 +46:42 00:04:32 527 114 641
957 Agra Ieleja 5365 VSK Noskrien Divplākšņi 01:41:03 SZ3 76 S368 +47:46 +32:46 00:03:47 527 137 664
958 Gita Lenša 5653 Mailigen 01:41:03 SZ3 77 S369 +47:47 +32:46 00:03:36 527 143 670
959 Jānis Dainis 5411 Kocēnu novads 1 01:41:05 VZ4 24 V590 +57:10 +46:20 00:02:26 435 185 620
960 Ilze Irbe 6278 01:41:05 SZ3 78 S370 +47:49 +32:48 00:04:20 527 119 646
961 Graham Macmillan 6185 Nato 01:41:06 VZ2 354 V591 +57:11 +57:11 00:03:45 434 120 554
962 Inga Kairova 6216 01:41:06 SZ2 244 S371 +47:50 +46:46 00:03:48 527 136 663
963 Zane Degro 5277 01:41:08 SZ3 79 S372 +47:52 +32:51 00:03:49 527 135 662
964 Jurģis Jurčenko 15283 01:41:11 VZ2 355 V592 +57:15 +57:15 00:04:00 434 113 547
965 Žanna Matrosova 5123 LEVERSA 01:41:17 SZ2 245 S373 +48:01 +46:57 00:04:20 526 119 645
966 Daniela Kārkle 5102 Smaida līnija 01:41:18 SZ2 246 S374 +48:01 +46:58 00:04:21 526 119 645
967 Aigars Svaija 6018 01:41:21 VZ2 356 V593 +57:26 +57:26 00:03:45 433 120 553
968 Līga Riņķe 5888 01:41:22 SZ2 247 S375 +48:05 +47:02 00:04:28 526 116 642
969 Selva Ločmele 6058 Engures sportam 01:41:22 SZ2 248 S376 +48:06 +47:02 00:04:28 526 116 642
970 Maksims Ivanovs 5219 01:41:29 VZ2 357 V594 +57:34 +57:34 00:04:19 433 104 537
971 Dāvis Dieziņš 5015 PRINTFUL 01:41:31 VZ1 84 V595 +57:36 +52:20 00:04:17 433 105 538
972 Inta Hansone 5252 01:41:31 SZ3 80 S377 +48:14 +33:14 00:04:26 525 117 642
973 Jūlija Lūsiņa 5972 01:41:34 SZ2 249 S378 +48:18 +47:14 00:04:23 525 118 643
974 Karlīna Kienkas 5243 01:41:52 SZ2 251 S379 +48:36 +47:32 00:04:05 523 126 649
975 Artis Janeks 5478 Nūjo ar vēju 01:41:52 VZ3 131 V596 +57:56 +52:49 00:04:04 431 111 542
976 Baiba Mazrima 5479 Saldus Boksa Klubs 01:41:52 SZ2 250 S380 +48:35 +47:32 00:04:04 523 127 650
977 Elizabete Matule 15279 Pamatskola ''Rīdze''' 01:41:52 SZ1 40 S381 +48:36 +48:36 00:04:02 523 128 651
978 Alda Ozola 15278 01:41:53 SZ3 81 S382 +48:37 +33:36 00:04:01 523 128 651
979 Aleksejs Žiļcovs 5483 VAS Latvijas gaisa satiksme 01:42:01 VZ2 358 V597 +58:06 +58:06 00:04:19 431 104 535
980 Inese Miltiņa 5337 01:42:16 SZ3 82 S383 +49:00 +33:59 00:04:06 521 126 647
981 Raivis Zīrups 5461 Saldus novada pašvaldība 01:42:16 VZ3 132 V598 +58:21 +53:14 00:03:16 430 138 568
982 Amanda Miltiņa 5338 01:42:17 SZ1 41 S384 +49:00 +49:00 00:04:07 521 125 646
983 Lelde Strautiņa 5266 HighFive 01:42:24 SZ2 252 S385 +49:07 +48:04 00:04:31 520 114 634
984 Antons Fedorenko 5742 01:42:25 VZ2 359 V599 +58:29 +58:29 00:04:17 429 105 534
985 ArmĪns Meisters 5901 01:42:31 VZ3 133 V600 +58:36 +53:29 00:03:50 429 118 547
986 Dace Pētersone 5829 MINTprint 01:42:33 SZ2 253 S386 +49:17 +48:13 00:03:37 520 142 662
987 Ieva Kļaviņa Kindzule 5078 01:42:34 SZ2 254 S387 +49:18 +48:14 00:03:36 519 144 663
988 Oksana Kļeimjonova 5200 01:42:35 SZ2 255 S388 +49:19 +48:15 00:04:25 519 117 636
989 Jānis Irmejs 5898 Atea Global Services 01:42:53 VZ2 360 V601 +58:58 +58:58 00:04:05 427 110 537
990 Normunds Vilūns 5918 vsk noskrien seniori 01:42:55 VZ4 25 V602 +58:59 +48:09 00:04:22 427 103 530
991 Dana Trautmane 6105 Māris Atpūšas 01:43:06 SZ2 256 S389 +49:50 +48:46 00:04:31 517 115 632
992 Evita Saulīte-Mčedlišvili 6313 Baltais 01:43:08 SZ2 257 S390 +49:52 +48:48 00:04:37 517 112 629
993 Elza Žumbure 5256 Legs Miserables 01:43:14 SZ2 258 S391 +49:58 +48:54 00:03:37 516 143 659
994 Liena Grina 15294 01:43:22 SZ2 259 S392 +50:06 +49:02 00:04:21 515 119 634
995 Māris Sardiko 5795 Team Kažemāka/Train2WinLv 01:43:23 VZ2 361 V603 +59:27 +59:27 00:02:26 425 186 611
996 Ieva Staģe 5863 01:43:23 SZ2 260 S393 +50:07 +49:03 00:04:01 515 128 643
997 Dāniels Harijs Apsītis 5060 2KOKI 01:43:24 VZ1 85 V604 +59:28 +54:13 00:04:15 425 106 531
998 Krists Austrums 6210 RĪGAS DZIRNAVNIEKS 01:43:24 VZ2 362 V605 +59:28 +59:28 00:04:47 425 94 519
999 Linda Žūriņa 5788 EY 01:43:27 SZ2 261 S394 +50:11 +49:07 00:04:15 515 121 636
1000 Alise Jēkabsone 5161 01:43:29 SZ2 262 S395 +50:13 +49:09 00:04:17 515 120 635
1001 Mikus Zarāns 5162 01:43:29 VZ2 363 V606 +59:33 +59:33 00:04:13 425 107 532
1002 Jevgenijs Brovackis 5292 Latvijas Finieris 01:43:36 VZ2 364 V607 +59:41 +59:41 00:04:18 424 105 529
1003 Mārtiņš Dambis 5862 INSALVO 01:43:39 VZ2 365 V608 +59:43 +59:43 00:02:53 424 157 581
1004 Aivars Ulanovs 6144 Pūre 01:43:45 VZ4 26 V609 +59:50 +48:59 00:04:41 423 97 520
1005 Laura Sekste 5418 LAUMIŅAS REZIDENCE 01:43:54 SZ2 263 S396 +50:38 +49:34 00:04:02 513 128 641
1006 Elīza Astra Vectirāne 5530 01:44:05 SZ1 42 S397 +50:49 +50:49 00:04:12 512 123 635
1007 Andris Akmentins 5448 Vuvuzela 01:44:07 VZ2 366 V610 +1:00:11 +1:00:11 00:04:28 422 101 523
1008 Dace Sēja 6034 Ņiprie Ikri 01:44:18 SZ3 83 S398 +51:02 +36:01 00:04:16 511 121 632
1009 Linda Medne 5301 Saldus Boksa Klubs 01:44:22 SZ2 264 S399 +51:05 +50:02 00:04:56 510 105 615
1010 Laura Jansone 6090 01:44:30 SZ2 265 S400 +51:14 +50:10 00:04:27 510 116 626
1011 Christian Brahinger 6175 Nato 01:44:34 VZ3 134 V611 +1:00:39 +55:32 00:04:03 420 111 531
1012 Aija Ozere 5623 01:44:36 SZ2 266 S401 +51:20 +50:17 00:04:09 509 124 633
1013 Gaspare Rinaudo 6189 Nato 01:44:36 VZ3 135 V612 +1:00:40 +55:33 00:04:05 420 111 531
1014 Kristīne Priede 6312 01:44:38 SZ3 84 S402 +51:22 +36:21 00:04:22 509 118 627
1015 Viktors Artamonovs 5756 01:44:40 VZ2 367 V613 +1:00:44 +1:00:44 00:03:56 420 115 535
1016 Jānis Sīpols 5638 01:44:41 VZ3 136 V614 +1:00:46 +55:39 00:03:42 420 122 542
1017 Edgars Indrušonoks 5664 SELGA 01:44:41 VZ2 368 V615 +1:00:45 +1:00:45 00:04:14 420 107 527
1018 Līga Balode 15293 OnPlate 01:44:41 SZ2 267 S403 +51:25 +50:21 00:04:24 509 117 626
1019 Nora Zvirbule 5204 01:45:12 SZ2 268 S404 +51:56 +50:52 00:03:45 506 138 644
1020 Gunta Neija 5803 Pēdējās vietas pavēlnieki 01:45:18 SZ2 269 S405 +52:02 +50:58 00:04:59 506 104 610
1021 Sandra Bobrova 5386 01:45:19 SZ3 85 S406 +52:03 +37:02 00:04:21 506 119 625
1022 Paula Bobrova 5389 01:45:20 SZ1 43 S407 +52:04 +52:04 00:04:22 506 118 624
1023 Vlada Buharova 6086 BIODERMA 01:45:20 SZ2 270 S408 +52:04 +51:00 00:04:12 506 123 629
1024 Anna Mitrohina 5198 01:45:21 SZ2 271 S409 +52:05 +51:01 00:04:22 506 118 624
1025 Helēna Bodniece 6298 01:45:21 SZ1 44 S410 +52:05 +52:05 00:04:33 506 114 620
1026 Alise Bērziņa 5988 Saldus sporta skola 01:45:22 SZ1 45 S411 +52:06 +52:06 00:04:15 506 122 628
1027 Līga Kalniņa 5594 Swedbank 01:45:26 SZ2 273 S412 +52:10 +51:06 00:04:35 505 112 617
1028 Līga Brutāne 5890 Swedbank 01:45:26 SZ2 272 S413 +52:10 +51:06 00:04:33 505 113 618
1029 Anna Greitāne 5727 Lynxdojo 01:45:27 SZ1 46 S414 +52:11 +52:11 00:04:11 505 124 629
1030 Aleksandrs Voino 5700 01:45:30 VZ3 137 V616 +1:01:34 +56:27 00:04:21 416 104 520
1031 Andra Strikmane 5073 01:45:34 SZ2 274 S415 +52:17 +51:14 00:04:25 505 117 622
1032 Sendija Galdiņa 5246 01:45:35 SZ3 86 S416 +52:19 +37:18 00:04:49 505 107 612
1033 Zane Auziņa 5332 01:45:35 SZ2 275 S417 +52:18 +51:15 00:04:15 505 122 627
1034 Simona Rutkovska 5425 SimoonskiTV 01:45:44 SZ1 47 S418 +52:28 +52:28 00:04:39 504 111 615
1035 Sintija Ozoliņa 6198 Jaunmārupes skrējēji 01:45:48 SZ3 87 S419 +52:32 +37:31 00:04:45 504 109 613
1036 Anda Anmane 5761 01:45:49 SZ1 48 S420 +52:32 +52:32 00:04:10 503 124 627
1037 Vera Panasina 6125 01:45:49 SZ2 276 S421 +52:33 +51:29 00:04:19 503 120 623
1038 Gundega Groma 6103 01:45:52 SZ3 88 S422 +52:36 +37:35 00:04:25 503 117 620
1039 Linda Eizenbārde 6322 Nūjo Ventspils 01:45:57 SZ2 277 S423 +52:41 +51:37 00:04:10 503 124 627
1040 Reno Eizenbārdis 15226 Nūjo Ventspils 01:45:58 VZ3 138 V617 +1:02:02 +56:55 00:04:05 415 110 525
1041 Nellija Karnīte 5006 STRAZDIŅI 01:45:59 SZ1 49 S424 +52:43 +52:43 00:03:33 503 146 649
1042 Zanda Strazdiņa 5768 STRAZDIŅI 01:46:01 SZ2 278 S425 +52:45 +51:41 00:03:36 503 143 646
1043 Guntis Rozenblats 5382 01:46:04 VZ3 139 V618 +1:02:08 +57:01 00:04:34 414 99 513
1044 Indra Anckiņa 5872 01:46:05 SZ2 279 S426 +52:49 +51:45 00:04:21 502 119 621
1045 Elīna Lazdiņa 5814 01:46:12 SZ2 280 S427 +52:56 +51:52 00:04:32 502 114 616
1046 Valdis Pūķis 5185 PŪĶI 01:46:14 VZ3 140 V619 +1:02:19 +57:12 00:03:58 413 114 527
1047 Ruslans Kavlišs 5359 01:46:15 VZ2 369 V620 +1:02:20 +1:02:20 00:05:03 413 89 502
1048 Jana Pūķe 5186 PŪĶI 01:46:16 SZ3 89 S428 +52:59 +37:59 00:04:16 501 121 622
1049 Olga Kavliša 5358 01:46:16 SZ2 281 S429 +53:00 +51:56 00:05:02 501 102 603
1050 Santa Roze 5725 VSK Noskrien Divplākšņi 01:46:18 SZ3 90 S430 +53:02 +38:01 00:03:45 501 138 639
1051 Laura Brīvība-Dzenuška 5613 Visma Active 01:46:23 SZ2 282 S431 +53:06 +52:03 00:05:11 501 100 601
1052 Līga Zeme 5153 Kuldīga 01:46:25 SZ2 284 S432 +53:09 +52:05 00:04:03 501 128 629
1053 Alise Kalniņa 5166 01:46:25 SZ2 285 S433 +53:09 +52:06 00:02:56 501 176 677
1054 Ieva Grauduma 5665 Accenture 01:46:25 SZ2 283 S434 +53:09 +52:05 00:04:44 501 109 610
1055 Juris Gailis 6311 Rūsiņa komanda 01:46:25 VZ1 86 V621 +1:02:30 +57:15 00:02:06 413 214 627
1056 Agnese Kalēja 5051 Rūsiņa komanda 01:46:26 SZ2 286 S435 +53:09 +52:06 00:04:18 501 120 621
1057 Alejandro Mauricio Melgar Sandoval 5612 01:46:47 VZ2 370 V622 +1:02:51 +1:02:51 00:04:32 411 100 511
1058 Gunta Kalniņa 5848 01:46:47 SZ2 287 S436 +53:31 +52:27 00:04:00 499 129 628
1059 Jēkabs Majors 5674 Accenture 01:46:50 VZ2 371 V623 +1:02:55 +1:02:55 00:04:09 411 109 520
1060 Anastasija Sardiko 6066 Accenture 01:46:51 SZ2 288 S437 +53:35 +52:31 00:04:12 499 123 622
1061 Pārsla Dambe 15231 01:46:51 SZ2 289 S438 +53:35 +52:31 00:05:02 499 103 602
1062 Māris Dambis 5913 INSALVO 01:46:52 VZ4 27 V624 +1:02:57 +52:07 00:03:35 411 126 537
1063 Katrīna Šteina 15299 01:46:57 SZ2 290 S439 +53:41 +52:37 00:04:35 498 112 610
1064 Diāna Luščika 5819 01:46:58 SZ2 291 S440 +53:41 +52:38 00:04:36 498 112 610
1065 Ralfs Pilainis 5661 01:47:33 VZ1 87 V625 +1:03:37 +58:22 00:04:19 408 105 513
1066 Ilma Melne 5966 Olainfarm 01:47:49 SZ2 292 S441 +54:33 +53:29 00:04:14 494 122 616
1067 Liesma Vicinska 6200 Brocēnu cilpotājas 01:47:53 SZ3 91 S442 +54:37 +39:36 00:04:14 494 122 616
1068 Zanda Gertnere 5718 DNB Servisa centrs 01:47:54 SZ2 293 S443 +54:38 +53:34 00:04:40 494 111 605
1069 Ronalds Rodiks 5339 01:47:56 VZ2 372 V626 +1:04:00 +1:04:00 00:03:48 407 119 526
1070 Ingrīda Jēka 5423 01:47:56 SZ2 294 S444 +54:40 +53:36 00:05:05 494 101 595
1071 Anastasija Čekriževa 5282 SK Tērauds/Suunto Latvija 01:48:09 SZ2 295 S445 +54:53 +53:49 00:04:43 493 109 602
1072 Jūlija Kuzņecova 5099 01:48:10 SZ3 92 S446 +54:54 +39:53 00:04:43 493 110 603
1073 Madara Mētere 5551 SPORTLAND 01:48:11 SZ2 296 S447 +54:55 +53:51 00:04:24 492 117 609
1074 Inga Anmane 5597 Lidosta Rīga 01:48:11 SZ1 50 S448 +54:55 +54:55 00:04:02 492 128 620
1075 Santa Siksna 5106 01:48:21 SZ3 93 S449 +55:05 +40:04 00:04:23 492 118 610
1076 Arvis Krūmiņš 5547 LMT 01:48:21 VZ2 373 V627 +1:04:25 +1:04:25 00:03:04 405 147 552
1077 Sofja Gavrilova 15223 Olainfarm 01:48:35 SZ2 297 S450 +55:19 +54:15 00:04:30 491 115 606
1078 Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns 5047 VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI 01:48:43 VZ4 28 V628 +1:04:48 +53:58 00:05:09 404 88 492
1079 Līga Ančeva 5866 Varakļāni 01:48:44 SZ2 298 S451 +55:28 +54:24 00:04:27 490 116 606
1080 Monika Hermane 5895 Atea Global Services 01:49:00 SZ2 299 S452 +55:44 +54:40 00:04:36 489 112 601
1081 Zanda Jākobsone 5215 01:49:04 SZ1 51 S453 +55:48 +55:48 00:04:05 488 127 615
1082 Keralaine Šipa 5220 01:49:04 SZ1 52 S454 +55:48 +55:48 00:04:04 488 127 615
1083 Renāte Dekante 5540 DNB Servisa centrs 01:49:06 SZ2 300 S455 +55:49 +54:46 00:04:28 488 115 603
1084 Viktors Gusevs 6164 ABC software 01:49:07 VZ1 88 V629 +1:05:11 +59:56 00:03:42 403 122 525
1085 Anna Endija Ansone 6264 01:49:13 SZ1 53 S456 +55:56 +55:56 00:04:07 488 125 613
1086 Juta Buklovska 5079 01:49:16 SZ1 54 S457 +56:00 +56:00 00:03:24 488 152 640
1087 Diāna Šņepste 15229 01:49:16 SZ1 55 S458 +56:00 +56:00 00:03:41 488 140 628
1088 Linda Krūmiņa 5635 01:49:33 SZ2 301 S459 +56:16 +55:13 00:04:32 486 114 600
1089 Ojārs Čeksters 5144 01:49:59 VZ2 374 V630 +1:06:03 +1:06:03 00:03:32 399 127 526
1090 Iveta Radiņa-Liepkaula 5865 SK TĒRAUDS 01:50:18 SZ3 94 S460 +57:01 +42:01 00:04:25 483 117 600
1091 Anatolijs Kelberers 5545 MAILIGEN 01:50:25 VZ4 29 V631 +1:06:30 +55:40 00:04:39 398 97 495
1092 Jānis Stukuls 5669 SK Katrīna 01:50:53 VZ4 30 V632 +1:06:57 +56:07 00:03:30 396 129 525
1093 Lauma Lazda 5020 01:50:59 SZ2 302 S461 +57:43 +56:39 00:05:24 480 96 576
1094 Līva Skolmeistare 6261 01:51:22 SZ2 303 S462 +58:06 +57:02 00:04:19 478 119 597
1095 Marta Dieviņa 5812 EY 01:51:32 SZ2 304 S463 +58:15 +57:12 00:04:15 478 121 599
1096 Aija Miķīte 5163 01:51:33 SZ2 305 S464 +58:16 +57:13 00:04:36 478 112 590
1097 Inga Zalane 5128 DNB Servisa centrs 01:51:35 SZ2 306 S465 +58:18 +57:15 00:05:07 477 101 578
1098 Aigars Eglajs 5591 Pa Vienam 01:51:35 VZ2 375 V633 +1:07:39 +1:07:39 00:05:04 394 89 483
1099 Marija Siliņa 5366 01:51:40 SZ1 56 S466 +58:24 +58:24 00:04:44 477 109 586
1100 Monta Peciņa 6042 Māsas Peciņas 01:51:41 SZ2 307 S467 +58:25 +57:21 00:02:42 477 191 668
1101 Linda Peciņa 5818 Māsas Peciņas 01:51:42 SZ2 308 S468 +58:26 +57:22 00:04:53 477 106 583
1102 Agnese Kleina 5603 Ķesterciems-Engures sportam. 01:51:43 SZ2 309 S469 +58:27 +57:23 00:04:31 477 114 591
1103 Inese Kraģe 5119 01:52:04 SZ3 95 S470 +58:47 +43:47 00:04:35 475 113 588
1104 Anete Kalniņa 5068 01:52:10 SZ2 310 S471 +58:54 +57:50 00:04:21 475 119 594
1105 Ilze Martuļeva 5436 01:52:11 SZ2 311 S472 +58:55 +57:51 00:04:36 475 112 587
1106 Egita Pumpure 5583 01:52:12 SZ3 96 S473 +58:56 +43:55 00:04:41 475 110 585
1107 Matīss Simkevičs 6302 01:52:16 VZ1 89 V634 +1:08:20 +1:03:05 00:03:59 391 113 504
1108 Līga Simkeviča 6303 01:52:18 SZ2 312 S474 +59:02 +57:58 00:04:39 474 111 585
1109 Sanita Junele 5655 Selga 01:52:19 SZ2 313 S475 +59:03 +57:59 00:04:22 474 118 592
1110 Guntis Buks 5582 Swedbank 01:52:37 VZ3 141 V635 +1:08:42 +1:03:35 00:04:36 390 98 488
1111 Beāte Virskule 5333 01:52:39 SZ1 57 S476 +59:23 +59:23 00:04:23 473 118 591
1112 Maija Matroze 5440 01:52:43 SZ2 314 S477 +59:27 +58:23 00:04:37 473 112 585
1113 Iveta Rutkovska 15289 01:52:43 SZ3 97 S478 +59:27 +44:26 00:05:00 473 103 576
1114 Liene Meldere 5317 01:52:46 SZ2 315 S479 +59:30 +58:26 00:04:43 472 109 581
1115 Solvita Bērziša 6013 Accenture 01:53:02 SZ2 316 S480 +59:46 +58:43 00:05:09 471 100 571
1116 Jekaterina Ļežaņina 15254 01:53:11 SZ3 98 S481 +59:54 +44:54 00:04:22 471 118 589
1117 Zane Zilberga 5152 EY 01:53:17 SZ2 317 S482 +1:00:01 +58:57 00:04:28 470 115 585
1118 Jurģis Suts 6290 01:53:18 VZ2 376 V636 +1:09:23 +1:09:23 00:04:44 388 95 483
1119 Sindija Sirmā 5070 Guddžobs Guddans 01:53:27 SZ2 318 S483 +1:00:11 +59:07 00:04:16 470 121 591
1120 Inga Riba 5160 Nūjo vesels 01:53:28 SZ4 11 S484 +1:00:12 +55:45 00:04:36 469 112 581
1121 Agnese Krieva 5165 Guddžobs Guddans 01:53:28 SZ1 58 S485 +1:00:11 +1:00:11 00:04:19 470 120 590
1122 Ivo Kleins 5493 Ķesterciems / Engures sportam 01:53:39 VZ3 142 V637 +1:09:43 +1:04:36 00:04:24 387 103 490
1123 Zinta Elksne 5447 01:54:02 SZ2 319 S486 +1:00:46 +59:42 00:04:40 467 111 578
1124 Agrita Lapinska 5685 01:54:02 SZ3 99 S487 +1:00:46 +45:45 00:04:38 467 112 579
1125 Daiga Vabule 6007 01:54:02 SZ2 320 S488 +1:00:46 +59:42 00:04:15 467 122 589
1126 Agnese Dambe 5240 01:54:03 SZ2 321 S489 +1:00:46 +59:43 00:04:34 467 113 580
1127 Inga Minkeviča 5343 01:54:03 SZ2 322 S490 +1:00:47 +59:43 00:04:45 467 109 576
1128 Māris Holsts 5216 Arī vaļiem ir bail 01:54:12 VZ2 377 V638 +1:10:16 +1:10:16 00:04:23 385 103 488
1129 Jānis Valāts 5590 AMSERV 01:54:17 VZ2 378 V639 +1:10:22 +1:10:22 00:04:04 384 111 495
1130 Līga Buhrote 5156 01:54:21 SZ2 323 S491 +1:01:05 +1:00:01 00:04:21 466 118 584
1131 Inguna Skujiņa 6132 Nūjo vesels 01:54:24 SZ4 12 S492 +1:01:08 +56:40 00:04:24 466 117 583
1132 Ieva Vīksna 5729 EY 01:54:30 SZ2 324 S493 +1:01:14 +1:00:10 00:04:55 465 105 570
1133 Dinara Bekeshova 6250 Accenture 01:54:31 SZ2 325 S494 +1:01:15 +1:00:12 00:04:52 465 106 571
1134 Eduards Pāķis 5403 Saulkrasti SRT 01:54:36 VZ3 143 V640 +1:10:40 +1:05:33 00:01:50 383 246 629
1135 Lelde Pāķe 6053 SRT Saulkrasti 01:54:41 SZ1 59 S495 +1:01:24 +1:01:24 00:02:47 465 185 650
1136 Rihards Gromuls 5193 Reliņš 01:54:45 VZ2 379 V641 +1:10:50 +1:10:50 00:04:52 383 93 476
1137 Santa Japeniņa 5424 01:54:48 SZ2 326 S496 +1:01:32 +1:00:29 00:04:43 464 109 573
1138 Ulla Bogdanoviča 5395 01:54:52 SZ2 327 S497 +1:01:36 +1:00:32 00:04:45 464 109 573
1139 Aleksandra Brombaha 5121 01:55:15 SZ1 60 S498 +1:01:59 +1:01:59 00:05:01 462 103 565
1140 Kristīne Meldere-Drāzniece 5122 01:55:33 SZ3 100 S499 +1:02:17 +47:16 00:04:57 461 104 565
1141 Dace Raudone 6199 Baltais 01:55:34 SZ2 328 S500 +1:02:17 +1:01:14 00:05:17 461 98 559
1142 Kristīne Kraukle 6256 01:55:42 SZ2 329 S501 +1:02:26 +1:01:22 00:05:31 460 94 554
1143 Liene Salmane 6147 DNB Servisa centrs 01:55:50 SZ2 330 S502 +1:02:33 +1:01:30 00:04:35 460 113 573
1144 Elizabete Brauna 5912 Lynxdojo 01:55:58 SZ1 61 S503 +1:02:42 +1:02:42 00:05:00 459 103 562
1145 Sintija Borskoviča 5014 PRINTFUL 01:56:24 SZ2 332 S504 +1:03:08 +1:02:04 00:05:19 458 97 555
1146 Ieva Ceruka 5450 Mežmalas 01:56:24 SZ2 331 S505 +1:03:07 +1:02:04 00:04:42 458 110 568
1147 Inese Brēdiķe 5172 Maratona klubs 01:56:49 SZ3 101 S506 +1:03:33 +48:32 00:04:50 456 107 563
1148 Anete Gabrūna 5707 01:56:57 SZ2 333 S507 +1:03:41 +1:02:37 00:04:57 456 104 560
1149 Inese Bāriņa 5970 01:57:07 SZ3 102 S508 +1:03:51 +48:50 00:04:54 455 105 560
1150 Inese Kanģīzere 5229 VAS Latvijas gaisa satiksme 01:57:08 SZ3 103 S509 +1:03:52 +48:52 00:04:36 455 112 567
1151 Māris Bumbieris 5433 Latvijas Finieris 01:57:09 VZ2 380 V642 +1:13:14 +1:13:14 00:02:28 375 183 558
1152 Laima Dreimane Zvilna 5802 Biznesa parks ABAVA 01:57:24 SZ3 104 S510 +1:04:08 +49:07 00:05:27 454 95 549
1153 Solvita Zeipiņa 5421 01:57:32 SZ2 334 S511 +1:04:16 +1:03:12 00:04:56 453 105 558
1154 Sanita Birzniece 5217 01:57:34 SZ3 105 S512 +1:04:18 +49:17 00:04:50 453 107 560
1155 Baiba Dektere 6118 01:57:35 SZ2 335 S513 +1:04:19 +1:03:15 00:04:51 453 107 560
1156 Sandis Krutovs 6071 cedric.lv 01:58:07 VZ2 381 V643 +1:14:12 +1:14:12 00:05:11 372 87 459
1157 Ilva Sīpola 5641 01:58:17 SZ3 106 S514 +1:05:01 +50:00 00:04:34 450 113 563
1158 Laura Čakle 5657 01:58:25 SZ2 336 S515 +1:05:09 +1:04:05 00:05:04 450 102 552
1159 Baiba Bojane 5482 01:58:27 SZ2 337 S516 +1:05:11 +1:04:07 00:04:52 450 106 556
1160 Solvita Depša 6208 01:58:29 SZ3 107 S517 +1:05:13 +50:12 00:04:43 450 109 559
1161 Simona Laure 6001 01:58:39 SZ2 338 S518 +1:05:23 +1:04:19 00:04:49 449 107 556
1162 Ieva Ķēdža Ķēde 5323 Kašķīgie 01:58:51 SZ2 339 S519 +1:05:34 +1:04:31 00:04:27 448 116 564
1163 Danute Ābelīte 5124 01:59:10 SZ3 108 S520 +1:05:54 +50:53 00:04:43 447 109 556
1164 Vents Strautmanis 5821 01:59:15 VZ2 382 V644 +1:15:19 +1:15:19 00:05:35 368 81 449
1165 Sandra Krasucka 6246 01:59:15 SZ2 340 S521 +1:05:59 +1:04:55 00:05:36 447 92 539
1166 Gita Gintere Kikuste 5880 01:59:32 SZ3 109 S522 +1:06:16 +51:15 00:05:11 446 99 545
1167 Laura Briede 5409 01:59:41 SZ2 341 S523 +1:06:25 +1:05:21 00:04:59 445 104 549
1168 Ilze Jurgelāne 5058 02:00:29 SZ2 342 S524 +1:07:13 +1:06:09 00:05:02 442 102 544
1169 Elīna Budava 6320 Swedbank 02:00:40 SZ2 343 S525 +1:07:24 +1:06:20 00:05:01 441 103 544
1170 Dace Dūka 5304 02:00:48 SZ2 344 S526 +1:07:32 +1:06:28 00:04:58 441 104 545
1171 Evija Heniņa 5275 SK Katrīna 02:00:54 SZ3 110 S527 +1:07:37 +52:37 00:05:06 441 101 542
1172 Sanita Šaitere 5516 Lidosta “Rīga” 02:00:59 SZ3 111 S528 +1:07:43 +52:42 00:05:13 440 99 539
1173 Andris Skapsts 5663 Lynxdojo 02:00:59 VZ4 31 V645 +1:17:04 +1:06:14 00:04:39 363 97 460
1174 Agita Šmaukstele 5029 Draugiem Group 02:01:02 SZ2 345 S529 +1:07:46 +1:06:42 00:04:57 440 104 544
1175 Baiba Ansone 6201 PRINTFUL 02:01:02 SZ3 112 S530 +1:07:46 +52:45 00:04:56 440 105 545
1176 Liene Čevere 5349 02:01:06 SZ3 113 S531 +1:07:49 +52:49 00:04:49 440 107 547
1177 Līga Peinberga 5265 02:01:46 SZ2 346 S532 +1:08:29 +1:07:26 00:04:59 438 104 542
1178 Sarmīte Loce 15247 Lynxdojo 02:02:02 SZ4 13 S533 +1:08:46 +1:04:18 00:04:55 437 105 542
1179 Gita Biezuma 6114 02:02:24 SZ3 114 S534 +1:09:08 +54:07 00:05:08 435 101 536
1180 Viktors Safutins 5600 LSC 02:02:52 VZ4 32 V646 +1:18:57 +1:08:07 00:05:30 358 82 440
1181 Ināra Dāboliņa 5341 Nūjo vesels 02:03:11 SZ4 14 S535 +1:09:55 +1:05:27 00:05:05 432 101 533
1182 Anita Barbane 5779 Nūjo priekam 02:03:13 SZ4 15 S536 +1:09:57 +1:05:29 00:05:08 432 101 533
1183 Anna Krek 5257 02:03:19 SZ2 347 S537 +1:10:02 +1:08:59 00:05:02 432 103 535
1184 Antra Voino 5151 02:03:20 SZ3 115 S538 +1:10:04 +55:03 00:05:36 432 92 524
1185 Sigita Zideluna 5586 02:04:24 SZ3 116 S539 +1:11:07 +56:07 00:05:15 428 98 526
1186 Jekaterina Seraja 5199 02:04:27 SZ2 348 S540 +1:11:11 +1:10:07 00:05:55 428 87 515
1187 Zinta Uskale 5817 Rozā vilciena labdarības fonds 02:04:27 SZ3 117 S541 +1:11:11 +56:11 00:04:55 428 105 533
1188 Karīna Aksenoka 5042 02:05:29 SZ3 118 S542 +1:12:13 +57:12 00:05:16 425 98 523
1189 Rita Bukovska 5045 02:05:33 SZ3 119 S543 +1:12:17 +57:16 00:04:52 424 106 530
1190 Anete Danelsone 5822 VSK Noskrien Blonde / Accenture 02:06:34 SZ2 349 S544 +1:13:18 +1:12:14 00:03:48 421 136 557
1191 Gunta Šlosberga 5926 02:06:37 SZ3 120 S545 +1:13:21 +58:20 00:05:06 421 101 522
1192 Bruno Ivanovs 5927 02:06:38 VZ1 90 V647 +1:22:42 +1:17:27 00:05:04 347 89 436
1193 Aivis Zukovs 5431 02:07:03 VZ2 383 V648 +1:23:08 +1:23:08 00:05:11 346 87 433
1194 Jolanta Pugača 5621 02:07:07 SZ3 121 S546 +1:13:51 +58:50 00:05:11 419 100 519
1195 Inese Grīnberga 5363 NŪJO VESELS 02:07:41 SZ3 122 S547 +1:14:25 +59:24 00:05:19 417 97 514
1196 Daiga Holma 5981 02:07:44 SZ4 16 S548 +1:14:28 +1:10:00 00:05:26 417 95 512
1197 Kārlis Bērziņš 5290 Latvijas Finieris 02:07:45 VZ2 384 V649 +1:23:49 +1:23:49 00:04:23 344 103 447
1198 Karīna Grīnvalde-Ozola 15246 OZZO 02:07:50 SZ2 350 S549 +1:14:34 +1:13:30 00:04:31 417 114 531
1199 Irēna Šterna 5298 Nūjo Vesels 02:08:22 SZ4 17 S550 +1:15:05 +1:10:38 00:05:20 415 97 512
1200 Anna Viktorija Lukjanska 5016 PRINTFUL 02:08:59 SZ1 62 S551 +1:15:43 +1:15:43 00:05:00 413 103 516
1201 Zinta Zīverte 5846 Nūjo vesels 02:09:04 SZ3 123 S552 +1:15:48 +1:00:47 00:05:07 413 101 514
1202 Ieva Gronska 5466 Engures Sportam 02:09:10 SZ3 124 S553 +1:15:54 +1:00:53 00:05:38 412 92 504
1203 Brigita Pētersone 5296 02:09:14 SZ4 18 S554 +1:15:58 +1:11:30 00:05:08 412 101 513
1204 Albīna Kalenda 5634 Nūjo vesels 02:09:31 SZ4 19 S555 +1:16:15 +1:11:47 00:05:16 411 98 509
1205 Anita Ābeltiņa 6134 02:10:02 SZ4 20 S556 +1:16:46 +1:12:18 00:05:12 410 99 509
1206 Sandra Lūse 5508 Skrienošie Lūši 02:11:12 SZ3 125 S557 +1:17:56 +1:02:55 00:05:04 406 102 508
1207 Līga Ritere 5509 02:11:14 SZ3 126 S558 +1:17:58 +1:02:57 00:05:04 406 102 508
1208 Evija Homko 5838 02:11:22 SZ2 351 S559 +1:18:06 +1:17:02 00:05:15 406 98 504
1209 Māra Miķelsone 6286 Lynxdojo 02:11:25 SZ2 352 S560 +1:18:08 +1:17:05 00:05:22 405 96 501
1210 Katrina Briede 5510 Pikijs un Čūzija 02:12:14 SZ2 353 S561 +1:18:58 +1:17:54 00:05:38 403 92 495
1211 Aigars Ruņģis 5511 Pikijs un Čūzija 02:12:16 VZ3 144 V650 +1:28:21 +1:23:14 00:05:42 332 79 411
1212 Ilze Brauna