MEKLĒT
 
VĀVERE skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Andis Dēze 3267 Maratona Klubs 00:23:54 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Lauris Zaicevs 3603 ABC software 00:25:22 V1 2 V2 +01:28 +01:28
3 Eliss Dukaļskis 3733 00:26:13 V1 3 V3 +02:20 +02:20
4 Andris Bukovskis 3113 TEAM BUKIŅI 00:26:51 V1 4 V4 +02:57 +02:57
5 Arturs Nordens 3125 00:27:11 V1 5 V5 +03:18 +03:18
6 Aleksandrs Juška 3074 Brain Games 00:27:35 V1 6 V6 +03:41 +03:41
7 Agris Krievāns 3551 00:27:48 V1 7 V7 +03:54 +03:54
8 Emīls Čertogonovs 3366 Venden 00:27:54 V1 8 V8 +04:00 +04:00
9 Agita Kaļva 3345 Ķegumā spēks 00:28:14 S1 1 S1 +00:00 +00:00
10 Aleksandrs Scukins 3127 Emergn #optimized4running 00:28:23 V1 9 V9 +04:30 +04:30
11 Anna Freimane 13165 Sanderu klans 00:28:57 S1 2 S2 +00:43 +00:43
12 Andis Maisiņš 3266 00:28:59 V1 10 V10 +05:06 +05:06
13 Mārcis Apsītis 13172 00:29:10 V1 11 V11 +05:16 +05:16
14 Kaspars Lūsis 3332 Skrāpele.LV 00:29:20 V1 12 V12 +05:26 +05:26
15 Haralds Jansons 3507 00:29:53 V1 13 V13 +06:00 +06:00
16 Leonards Dobelnieks 3309 Rubas pamatskola 00:30:05 V1 14 V14 +06:12 +06:12
17 Deniss Macevičs 3428 Bauskas sākumskola 00:30:06 V1 15 V15 +06:13 +06:13
18 Helvijs Siubra 3605 00:30:07 V1 16 V16 +06:14 +06:14
19 Intars Driksna 3358 Venden 00:30:09 V1 17 V17 +06:15 +06:15
20 Jana Jansone 3471 00:30:09 S1 3 S3 +01:55 +01:55
21 Sandis Ezers 3362 TEAM "NESTABILIE" 00:30:10 V1 18 V18 +06:17 +06:17
22 Linards Ņikiforovs 3107 Matisons Runners Club 00:30:53 V1 19 V19 +07:00 +07:00
23 Rolands Puķe 3760 Saldus Boksa Klubs 00:30:58 V1 20 V20 +07:04 +07:04
24 Juris Brēdiķis 3159 Maratona klubs 00:31:22 V1 21 V21 +07:29 +07:29
25 Elīsa Stīle 13177 00:31:36 S1 4 S4 +03:21 +03:21
26 Kristīne Berķe 3592 pulsometrs.lv 00:31:37 S1 5 S5 +03:23 +03:23
27 Matthew Nelson 3185 00:31:47 V1 22 V22 +07:54 +07:54
28 Daina Stonka 3066 VSK Noskrien 00:31:51 S1 6 S6 +03:37 +03:37
29 Ingars Ronis 13183 00:31:56 V1 23 V23 +08:02 +08:02
30 Roberts Jeļņikovs 3154 00:32:10 V1 24 V24 +08:16 +08:16
31 Elvis Rībens 3333 Venden/Maratona klubs 00:32:26 V1 25 V25 +08:32 +08:32
32 Aigars Kuļšs 3558 00:33:07 V1 26 V26 +09:13 +09:13
33 Kristaps Janitens 13155 00:33:18 V1 27 V27 +09:24 +09:24
34 Didzis Jurgelāns 3035 00:33:20 V1 28 V28 +09:27 +09:27
35 Rinalds Strazdiņš 3485 Selga 00:33:21 V1 29 V29 +09:28 +09:28
36 Kristers Komarovs 3007 PRINTFUL 00:33:30 V1 30 V30 +09:37 +09:37
37 Armīns Gasjūns 3022 00:33:37 V1 31 V31 +09:43 +09:43
38 Lauris Mežiņš 3550 NAV :D 00:33:41 V1 32 V32 +09:48 +09:48
39 Artūrs Gustiņš 3115 00:33:53 V1 33 V33 +09:59 +09:59
40 Mārcis Goldbergs 13157 Baltais 00:33:57 V1 34 V34 +10:04 +10:04
41 Rihards Kļaviņš 3284 Saldus vidusskola 00:33:59 V1 35 V35 +10:06 +10:06
42 Renārs Vežuks 3280 Saldus vidusskola 00:34:03 V1 36 V36 +10:09 +10:09
43 Gatis Romanausks 3049 00:34:10 V1 37 V37 +10:17 +10:17
44 Lauris Vītols 3001 SUBARU AD REM Auto 00:34:23 V1 38 V38 +10:30 +10:30
45 Marija Nelsone 3181 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:34:23 S1 7 S7 +06:09 +06:09
46 Toms Biļūns 3319 SIA Joker Ltd. 00:34:23 V1 39 V39 +10:30 +10:30
47 Adelīna Veismane 3133 00:34:25 S1 8 S8 +06:11 +06:11
48 Artis Ērmanis 3566 Gandrīz paspējām 00:34:35 V1 40 V40 +10:42 +10:42
49 Jānis Bertrāns 3584 00:34:36 V1 41 V41 +10:42 +10:42
50 Anna Frolova 3285 Saldus vidusskola 00:34:47 S1 9 S9 +06:33 +06:33
51 Ivars Bērsons 13176 00:34:50 V1 42 V42 +10:56 +10:56
52 Zita Gedutiene 3316 00:34:58 S1 10 S10 +06:44 +06:44
53 Sandis Daubars 13164 SUBARU AD REM Auto 00:35:02 V1 43 V43 +11:09 +11:09
54 Eduards Povšaks 3296 Saldus pamatskola 00:35:26 V1 44 V44 +11:32 +11:32
55 Zintis Rove 3197 00:35:35 V1 45 V45 +11:42 +11:42
56 Maija Pūpola 3461 Maratona klubs 00:35:43 S1 11 S11 +07:28 +07:28
57 Arvis Andersons 13167 00:35:43 V1 46 V46 +11:50 +11:50
58 Andris Iesalnieks 13161 Sporta iela 00:36:04 V1 47 V47 +12:11 +12:11
59 Liene Stiebriņa 3364 Swedbank 00:36:07 S1 12 S12 +07:52 +07:52
60 Mārtiņš Strožs 3060 00:36:18 V1 48 V48 +12:24 +12:24
61 Liene Šmite 3402 DPD LATVIJA 00:36:30 S1 13 S13 +08:15 +08:15
62 Āris Ozoliņš 3554 00:36:36 V1 49 V49 +12:43 +12:43
63 Dagnija Kāpiņa 3020 00:36:40 S1 14 S14 +08:26 +08:26
64 Deivids Uļskis 3331 Saldus vidusskola 00:36:50 V1 50 V50 +12:56 +12:56
65 Raitis Paulušenko 3324 SIA Joker Ltd. 00:37:00 V1 51 V51 +13:06 +13:06
66 Arvis Stankēvičs 3395 00:37:00 V1 52 V52 +13:07 +13:07
67 Anda Petrova 3196 00:37:02 S1 15 S15 +08:48 +08:48
68 Armands Sidorovičs 3189 Trešā reize 00:37:04 V1 53 V53 +13:11 +13:11
69 Gusts Janičenko 3527 00:37:25 V1 54 V54 +13:31 +13:31
70 Linda Dīzenberga 3556 00:37:35 S1 16 S16 +09:21 +09:21
71 Rūta Valaine 3770 ----- 00:37:37 S1 17 S17 +09:23 +09:23
72 Zita Ozoliņa 3650 EY 00:37:40 S1 18 S18 +09:26 +09:26
73 Andis Jaksis 3029 VET-MED - PRINS 00:37:42 V1 55 V55 +13:48 +13:48
74 Zachary Duma 3736 00:37:48 V1 56 V56 +13:55 +13:55
75 Agne Matušonoka 3392 00:37:49 S1 19 S19 +09:35 +09:35
76 Klāvs Rozevskis 3739 00:37:49 V1 57 V57 +13:55 +13:55
77 Valentina Zajaca 3212 00:37:53 S1 21 S20 +09:39 +09:39
78 Santa Šteinerte 3742 Tukuma 2.vidusskola 00:37:53 S1 20 S21 +09:39 +09:39
79 Santa Mušinska 3769 00:37:54 S1 22 S22 +09:40 +09:40
80 Armands Ivanovskis 3594 00:38:02 V1 58 V58 +14:08 +14:08
81 Inga Bukovska 3114 TEAM BUKIŅI 00:38:19 S1 23 S23 +10:05 +10:05
82 Arnis Pirogs 3089 00:38:23 V1 59 V59 +14:29 +14:29
83 Viktorija Vikija Sniegs-Sniedziņa 3414 SPORTLAND 00:38:45 S1 24 S24 +10:31 +10:31
84 Eva Šakaite 3420 SPORTLAND 00:38:50 S1 25 S25 +10:36 +10:36
85 Līga Henke 3614 BIODERMA 00:39:10 S1 26 S26 +10:56 +10:56
86 Arvils Kalpišs 3652 00:39:10 V1 60 V60 +15:16 +15:16
87 Ģirts Jeromanovs 3308 Rubas pamatskola 00:39:18 V1 61 V61 +15:24 +15:24
88 Arnis Veismanis 3265 00:39:20 V1 62 V62 +15:26 +15:26
89 Danuta Vītola 3186 PAVISAM NEGANTI 00:39:25 S1 27 S27 +11:11 +11:11
90 Andris Terentjevs 3735 00:39:35 V1 63 V63 +15:42 +15:42
91 Krists Retigs 3303 Saldus pamatskola 00:39:36 V1 64 V64 +15:42 +15:42
92 Ieva Livčāne 3099 00:39:50 S1 28 S28 +11:36 +11:36
93 Kristīne Stendzeniece 3763 00:40:06 S1 29 S29 +11:52 +11:52
94 Gints Gasiņš 3336 00:40:07 V1 65 V65 +16:14 +16:14
95 Ivars Rutkops 13184 00:40:08 V1 66 V66 +16:14 +16:14
96 Kārlis Loks 3352 RR 00:40:10 V1 67 V67 +16:16 +16:16
97 Evelīna Glāziņa 3291 Saldus pamatskola 00:40:11 S1 30 S30 +11:57 +11:57
98 Aivars Mincenbergs 3509 INDI 00:40:11 V1 68 V68 +16:18 +16:18
99 Ļubova Krēmere 3501 Swedbank 00:40:12 S1 31 S31 +11:58 +11:58
100 Rolands Balsis 3755 Palīdzēsim.lv 00:40:26 V1 69 V69 +16:33 +16:33
101 Dāvids Kleimanis 3031 VET-MED - PRINS 00:40:27 V1 70 V70 +16:34 +16:34
102 Alex Bukovskis 13169 00:40:29 V1 71 V71 +16:36 +16:36
103 Annija Mankus 3281 Saldus vidusskola 00:40:34 S1 32 S32 +12:20 +12:20
104 Liene Birzniece 3318 00:40:37 S1 33 S33 +12:23 +12:23
105 Aivis Grigors 3678 00:40:38 V1 72 V72 +16:45 +16:45
106 Roberts Bombins 3667 00:40:41 V1 73 V73 +16:47 +16:47
107 Una Muriņa 3632 BIODERMA 00:40:48 S1 34 S34 +12:34 +12:34
108 Līva Ozola 3174 00:40:53 S1 35 S35 +12:39 +12:39
109 Sanita Jolanta Draudiņa 3386 00:40:57 S1 36 S36 +12:43 +12:43
110 Matīss Pauls Zīrups 3286 Saldus sporta skola 00:41:07 V1 74 V74 +17:13 +17:13
111 Didzis Brants 3206 Matisons Runner's Club 00:41:09 V1 75 V75 +17:15 +17:15
112 Mārtiņš Kazanskis 3570 00:41:16 V1 76 V76 +17:23 +17:23
113 Janeks Frolovs 3315 Lidosta "Rīga" 00:41:17 V1 77 V77 +17:24 +17:24
114 Ilze Zariņa 3702 00:41:17 S1 37 S37 +13:03 +13:03
115 Raitis Ābelnieks 3442 00:41:18 V1 78 V78 +17:24 +17:24
116 Madara Tīģere-Bernharde 3649 00:41:21 S1 38 S38 +13:07 +13:07
117 Juris Barbals 3355 00:41:26 V1 79 V79 +17:33 +17:33
118 Viesturs Tamulis 3320 SIA Joker Ltd. 00:41:31 V1 81 V80 +17:38 +17:38
119 Juris Cikota 3580 00:41:31 V1 80 V81 +17:38 +17:38
120 Everita Balande 3346 00:41:33 S1 39 S39 +13:19 +13:19
121 Inga Brikmane 3057 00:41:42 S1 40 S40 +13:27 +13:27
122 Igors Dviņins 3676 Saldus Boksa klubs 00:41:45 V1 83 V82 +17:51 +17:51
123 Sandis Jaskans 3754 Palīdzēsim.lv 00:41:45 V1 82 V83 +17:51 +17:51
124 Renāte Plāce 3111 00:41:47 S1 41 S41 +13:33 +13:33
125 Valters Plācis 3112 00:41:48 V1 84 V84 +17:54 +17:54
126 Elīna Volāne 3311 Swedbank 00:41:53 S1 42 S42 +13:38 +13:38
127 Vanesa Paula Ķestere 3081 Šosejas Vilki 00:41:54 S1 43 S43 +13:40 +13:40
128 Dzintars Ķesteris 3082 Šosejas Vilki 00:41:55 V1 85 V85 +18:01 +18:01
129 Vadims Uļčugačevs 3061 Tet 00:42:05 V1 86 V86 +18:11 +18:11
130 Inga Elksne 3188 00:42:07 S1 44 S44 +13:52 +13:52
131 Dainis Ozols 3288 00:42:08 V1 87 V87 +18:15 +18:15
132 Kaspars Kumpiņš 3731 00:42:10 V1 88 V88 +18:16 +18:16
133 Zane Saleniece 3622 BIODERMA 00:42:11 S1 46 S45 +13:57 +13:57
134 Monta Skalbe 3629 BIODERMA 00:42:11 S1 45 S46 +13:56 +13:56
135 Gundega Pāķe 3002 SRT SAULKRASTI 00:42:12 S1 47 S47 +13:58 +13:58
136 Laura Veličko 3666 Verus Amor 00:42:13 S1 48 S48 +13:58 +13:58
137 Ilze Upeniece 3270 TELE 2 00:42:16 S1 49 S49 +14:02 +14:02
138 Kārlis Dalbiņš 3510 Orthomol 00:42:16 V1 89 V89 +18:23 +18:23
139 Guna Lauriņa 3010 AS Swedbank 00:42:18 S1 50 S50 +14:04 +14:04
140 Valdis Vaišļa 3273 Swedbank 00:42:18 V1 90 V90 +18:24 +18:24
141 Normunds Šērs 13159 Engures sportam 00:42:24 V1 91 V91 +18:30 +18:30
142 Evita Frančenko 3741 00:42:25 S1 51 S51 +14:11 +14:11
143 Jolanta Bernupe 3608 BIODERMA 00:42:26 S1 52 S52 +14:12 +14:12
144 Anete Tamsone 3334 00:42:32 S1 53 S53 +14:18 +14:18
145 Liene Glāzere 3123 Sporta klubs "Vēsma"/ 00:42:34 S1 54 S54 +14:20 +14:20
146 Ināra Nordena 3124 00:42:45 S1 55 S55 +14:30 +14:30
147 Santa Krampāne 3635 BIODERMA 00:42:47 S1 56 S56 +14:32 +14:32
148 Kristaps Ieleja 3210 00:42:52 V1 92 V92 +18:59 +18:59
149 Alise Puķāne-zuģicka 3474 00:43:03 S1 57 S57 +14:49 +14:49
150 Undīne Līduma 3169 Latvijas Finieris 00:43:32 S1 58 S58 +15:18 +15:18
151 Sintija Priede 3323 SIA Joker Ltd. 00:43:32 S1 59 S59 +15:18 +15:18
152 Krista Burģele 3137 00:43:33 S1 60 S60 +15:19 +15:19
153 Agnese Kalniņa 3312 00:43:42 S1 61 S61 +15:28 +15:28
154 Marika Zālīte 3464 00:43:46 S1 62 S62 +15:32 +15:32
155 Nomeda Kubiliene 3130 Penki kalnai 00:43:50 S1 64 S63 +15:36 +15:36
156 Ira Misāne 3166 00:43:50 S1 63 S64 +15:36 +15:36
157 Nora Skore 3033 00:43:51 S1 65 S65 +15:37 +15:37
158 Signe Strujevica 3660 DNB Servisa centrs 00:43:51 S1 66 S66 +15:37 +15:37
159 Uldis Benhens 13174 Lyngson 00:43:54 V1 93 V93 +20:01 +20:01
160 Didzis Krauze 3659 FITLINE 00:43:56 V1 94 V94 +20:03 +20:03
161 Evita Skruļa 3359 Venden 00:44:04 S1 67 S67 +15:50 +15:50
162 Iveta Alstere 13182 00:44:09 S1 68 S68 +15:55 +15:55
163 Evita Strauta 3016 SK Vēsma 00:44:11 S1 69 S69 +15:57 +15:57
164 Laija Silauniece 3717 DNB Servisa centrs 00:44:12 S1 70 S70 +15:57 +15:57
165 Ksenia Galinsh 3746 Bees 00:44:15 S1 71 S71 +16:01 +16:01
166 Zane Kučinska 3397 DPD LATVIJA 00:44:20 S1 72 S72 +16:05 +16:05
167 Līga Āboliņa 3343 00:44:25 S1 73 S73 +16:11 +16:11
168 Marta Grūbe 3583 00:44:28 S1 74 S74 +16:14 +16:14
169 Gustavs Garoza 3283 Saldus vidusskola 00:44:29 V1 95 V95 +20:35 +20:35
170 Elīna Lanka 3179 00:44:34 S1 75 S75 +16:20 +16:20
171 Evelīna Balgalve 3292 Saldus pamatskola 00:44:36 S1 76 S76 +16:22 +16:22
172 Guntars Ļaudams 3149 Aizpute 00:44:38 V1 96 V96 +20:44 +20:44
173 Aiva Drunka 3484 00:44:41 S1 77 S77 +16:27 +16:27
174 Modris Salna 3202 00:44:47 V1 97 V97 +20:54 +20:54
175 Sandra Viekale - Gasjūne 3021 00:44:51 S1 78 S78 +16:37 +16:37
176 Aigars Freimanis 3073 00:44:55 V1 98 V98 +21:01 +21:01
177 Rūdolfs Subačus 3759 Palīdzēsim.lv 00:44:57 V1 99 V99 +21:03 +21:03
178 Laura Salnāja 3699 00:44:59 S1 79 S79 +16:44 +16:44
179 Sintija Brese 3139 00:45:04 S1 80 S80 +16:50 +16:50
180 Sabīne Dunda 3771 00:45:04 S1 81 S81 +16:50 +16:50
181 Aija Konrāde 3356 00:45:06 S1 82 S82 +16:51 +16:51
182 Elīna Vesere 3118 00:45:09 S1 83 S83 +16:55 +16:55
183 Sandris Pēcis 3381 00:45:09 V1 100 V100 +21:15 +21:15
184 Kristaps Aksenoks 3250 00:45:11 V1 101 V101 +21:18 +21:18
185 Nadia Cankja 13158 00:45:11 S1 84 S84 +16:57 +16:57
186 Laura Andersone 13166 00:45:13 S1 85 S85 +16:59 +16:59
187 Kristers Brikmanis 3677 Saldus Boksa klubs 00:45:21 V1 102 V102 +21:28 +21:28
188 Indra Krēgere 3488 Engures vidusskola 00:45:24 S1 86 S86 +17:10 +17:10
189 Madara Siliņa 3601 00:45:24 S1 87 S87 +17:10 +17:10
190 Lāsma Millere 3068 00:45:25 S1 89 S88 +17:11 +17:11
191 Iveta Āboliņa-Ābola 3600 Swedbank 00:45:25 S1 88 S89 +17:11 +17:11
192 Rūdis Banzens 3307 Saldus pamatskola 00:45:28 V1 103 V103 +21:34 +21:34
193 Agnese Priede 3058 00:45:30 S1 91 S90 +17:16 +17:16
194 Natalja Trestjana 3727 00:45:30 S1 90 S91 +17:16 +17:16
195 Marija Tretjaka 3626 BIODERMA 00:45:33 S1 92 S92 +17:19 +17:19
196 Jūlija Patrejeva 3610 BIODERMA 00:45:34 S1 93 S93 +17:20 +17:20
197 Laura Zariņa-Skapste 3260 Saldus novada pašvaldība 00:45:46 S1 94 S94 +17:32 +17:32
198 Laura Kerija 3606 Latvijas Finieris 00:45:47 S1 95 S95 +17:33 +17:33
199 Kristaps Štrāls-Pomerancis 13168 00:45:48 V1 104 V104 +21:55 +21:55
200 Artūrs Millers 3443 ABC software 00:45:49 V1 105 V105 +21:55 +21:55
201 Liene Terentjeva 3743 00:45:56 S1 96 S96 +17:42 +17:42
202 Inga Dzene 3719 00:46:04 S1 97 S97 +17:49 +17:49
203 Lauma Sargune 3341 00:46:06 S1 98 S98 +17:52 +17:52
204 Uldis Veits 3624 BIODERMA 00:46:09 V1 106 V106 +22:16 +22:16
205 Kristīne Grava 3317 00:46:12 S1 99 S99 +17:57 +17:57
206 Rita Jansone 3747 00:46:13 S1 100 S100 +17:59 +17:59
207 Juris Ozolins 3535 AIRSTREAM COFFEE 00:46:14 V1 107 V107 +22:21 +22:21
208 Evelina Ozolina 3534 AIRSTREAM COFFEE 00:46:15 S1 101 S101 +18:00 +18:00
209 Romina Lāce 3157 00:46:16 S1 102 S102 +18:02 +18:02
210 Miķelis Kristofers Riba 3240 Zaļo Vārnu aizsardzība 00:46:16 V1 108 V108 +22:22 +22:22
211 Alvils Gārbens 3310 Rubas pamatskola 00:46:19 V1 109 V109 +22:25 +22:25
212 Guntars Indriksons 3146 00:46:24 V1 110 V110 +22:30 +22:30
213 Samanta Retere 3211 00:46:26 S1 103 S103 +18:12 +18:12
214 Sanita Pehlaka 3577 BALTAIS 00:46:31 S1 104 S104 +18:17 +18:17
215 Linda Danilāne 3730 Olainfarm 00:46:38 S1 105 S105 +18:24 +18:24
216 Juris Riba 3237 Zaļo Vārnu aizsardzība 00:46:39 V1 111 V111 +22:45 +22:45
217 Ilze Skuja 3750 Palidzesim.lv 00:46:41 S1 106 S106 +18:27 +18:27
218 Lauris Ikaunieks 3167 00:46:42 V1 112 V112 +22:48 +22:48
219 Kristaps Marķitāns 3368 00:46:43 V1 113 V113 +22:49 +22:49
220 Anta Akantjeva Ummere 3725 ind. 00:46:47 S1 107 S107 +18:33 +18:33
221 Agnis Broničs 3360 VENDEN 00:46:49 V1 114 V114 +22:55 +22:55
222 Anna Bērtaite 3150 00:46:53 S1 108 S108 +18:38 +18:38
223 Anders Holck Zeltagrauds 13173 00:46:54 V1 115 V115 +23:00 +23:00
224 Martins Eigenfelds 3354 AMSERV 00:46:56 V1 116 V116 +23:03 +23:03
225 Kristians Lange 3697 00:46:58 V1 117 V117 +23:04 +23:04
226 Baiba Brazdovska 3406 00:47:06 S1 109 S109 +18:52 +18:52
227 Solvita Gaile 3214 00:47:12 S1 110 S110 +18:58 +18:58
228 Kaspars Ažubelis 3427 Bauskas sākumskola 00:47:12 V1 118 V118 +23:18 +23:18
229 Elina Farenhorste 3027 Umlej marathon team 00:47:25 S1 111 S111 +19:11 +19:11
230 Aira Šmite 3040 00:47:26 S1 112 S112 +19:12 +19:12
231 Inguna Ērenfrīde 3252 00:47:26 S1 113 S113 +19:12 +19:12
232 Aira Urtāne 3604 00:47:28 S1 114 S114 +19:14 +19:14
233 Liene Piķe 3384 00:47:38 S1 115 S115 +19:24 +19:24
234 Roberta Ernsone 3198 00:47:39 S1 116 S116 +19:25 +19:25
235 Raimonds Knēts 3644 Eugesta 00:47:45 V1 119 V119 +23:51 +23:51
236 Artis Caics 3467 00:47:47 V1 120 V120 +23:53 +23:53
237 Tatjana Āboliņa 3654 Maratona Klubs 00:47:50 S1 117 S117 +19:36 +19:36
238 Santa Šīmane 3673 Luminor 00:47:50 S1 118 S118 +19:36 +19:36
239 Vineta Brižaka 3135 Maratona klubs 00:47:52 S1 119 S119 +19:38 +19:38
240 Liene Gustiņa 3116 00:47:53 S1 120 S120 +19:39 +19:39
241 Juris Spalva 3436 PATRIA NAA 00:48:07 V1 122 V121 +24:13 +24:13
242 Ēriks Riekstiņš 3598 00:48:07 V1 121 V122 +24:13 +24:13
243 Ērika Bertrāne 3588 00:48:09 S1 121 S121 +19:55 +19:55
244 Zigmārs Zvagulis 3172 Kartavkalnu buki 00:48:10 V1 123 V123 +24:16 +24:16
245 Karīna Ķeire 3703 Gandrīz paspējām 00:48:11 S1 122 S122 +19:57 +19:57
246 Ginta Kožokaru 3383 00:48:13 S1 123 S123 +19:59 +19:59
247 Melisa Liva Berzina 3290 00:48:14 S1 124 S124 +20:00 +20:00
248 Jūlija Vasiļjeva 3389 00:48:16 S1 125 S125 +20:02 +20:02
249 Roberts Niedrītis 3774 BENU Aptieka 00:48:16 V1 124 V124 +24:22 +24:22
250 Inese Klasa 3565 00:48:18 S1 126 S126 +20:04 +20:04
251 Ilze Bergmane 3128 18 00:48:21 S1 128 S127 +20:07 +20:07
252 Elizabete Veismane 3405 00:48:21 S1 127 S128 +20:07 +20:07
253 Andris Birgers 3579 00:48:21 V1 125 V125 +24:28 +24:28
254 Māra Mežvēvere 3599 00:48:22 S1 129 S129 +20:08 +20:08
255 Dana Tuča 3631 BIODERMA 00:48:23 S1 130 S130 +20:08 +20:08
256 Linda Zemīte 3034 00:48:25 S1 131 S131 +20:11 +20:11
257 Lauma Melngaile 3391 00:48:25 S1 132 S132 +20:11 +20:11
258 Marika Lapiņa 3400 DPD LATVIJA 00:48:31 S1 133 S133 +20:16 +20:16
259 Dace Frīdvalde 3182 00:48:34 S1 134 S134 +20:20 +20:20
260 Solvita Sama 3239 00:48:35 S1 135 S135 +20:20 +20:20
261 Paula Ivanovaite 3764 Engures sportam 00:48:36 S1 136 S136 +20:22 +20:22
262 Ivo Siņicins 13180 00:48:39 V1 126 V126 +24:45 +24:45
263 Dana Puidze 3387 SK "Lejasciems" 00:48:42 S1 137 S137 +20:28 +20:28
264 Andris Šakens 3227 00:48:44 V1 127 V127 +24:51 +24:51
265 Santa Marhele 3136 00:48:46 S1 140 S138 +20:32 +20:32
266 Ineta Didrihsone 3176 00:48:46 S1 138 S139 +20:31 +20:31
267 Valērija Fedotova 3533 00:48:46 S1 139 S140 +20:32 +20:32
268 David Austin 3728 00:48:47 V1 128 V128 +24:53 +24:53
269 Baiba Ledaine 3630 BIODERMA 00:48:52 S1 142 S141 +20:37 +20:37
270 Zane Egle 3738 Egles 00:48:52 S1 141 S142 +20:37 +20:37
271 Jevgenija Jasāne 3767 BIODERMA 00:48:57 S1 143 S143 +20:42 +20:42
272 Agris Ezengrauds 3373 00:49:00 V1 129 V129 +25:06 +25:06
273 Jānis Bēvalds 3193 18 00:49:04 V1 130 V130 +25:11 +25:11
274 Kristīne Litvinska 3194 18 00:49:05 S1 144 S144 +20:51 +20:51
275 Sanija Ločmele 3071 00:49:06 S1 145 S145 +20:52 +20:52
276 Kerlīna Balode 3207 00:49:07 S1 146 S146 +20:52 +20:52
277 Daniels Šaripo 3282 Saldus vidusskola 00:49:07 V1 131 V131 +25:14 +25:14
278 Aldis Ločmelis 3072 00:49:08 V1 132 V132 +25:15 +25:15
279 Aiga Rinka 3078 Swedbank 00:49:10 S1 148 S147 +20:56 +20:56
280 Līva Hermane 3294 Saldus pamatskola 00:49:10 S1 147 S148 +20:55 +20:55
281 Ilze Olte 3500 00:49:11 S1 149 S149 +20:56 +20:56
282 Sandra Krumberga 3098 Līkā kalna rambātāji 00:49:19 S1 150 S150 +21:05 +21:05
283 Vita Popova 3410 00:49:24 S1 151 S151 +21:10 +21:10
284 Liene Kirma 3371 Swedbank 00:49:30 S1 152 S152 +21:16 +21:16
285 Lelde Keiša 3541 00:49:30 S1 153 S153 +21:16 +21:16
286 Liene Janmane 3287 00:49:31 S1 154 S154 +21:17 +21:17
287 Līga Kalniņa 3479 Bauskas sākumskola 00:49:39 S1 155 S155 +21:24 +21:24
288 Irina Belugina 3613 BIODERMA 00:49:42 S1 156 S156 +21:28 +21:28
289 Lāsma Gutberga 3748 00:49:43 S1 157 S157 +21:29 +21:29
290 Evelīna Žubule 3462 00:49:45 S1 158 S158 +21:31 +21:31
291 Irina Čazova 3636 BIODERMA 00:49:45 S1 159 S159 +21:31 +21:31
292 Kintija Kleimane 3030 VET-MED - PRINS 00:49:51 S1 160 S160 +21:37 +21:37
293 Inese Korpfa 3180 Lielsatiķi 00:49:52 S1 161 S161 +21:38 +21:38
294 Kristīne Eglīte 3221 00:49:53 S1 162 S162 +21:39 +21:39
295 Kristina Žusele 3478 Daugavpils runners 00:49:55 S1 163 S163 +21:40 +21:40
296 Līna Kārkliņa 3302 Saldus pamatskola 00:50:02 S1 165 S164 +21:48 +21:48
297 Laima Pēce 3380 00:50:02 S1 164 S165 +21:48 +21:48
298 Roberts Gludiņš 3721 00:50:02 V1 133 V133 +26:08 +26:08
299 Lelde Beate Ziemele 3191 00:50:04 S1 166 S166 +21:49 +21:49
300 Māris Jundzis 3218 00:50:05 V1 134 V134 +26:12 +26:12
301 Anete Ķikuste 3597 00:50:23 S1 168 S167 +22:09 +22:09
302 Julija Kubraka 3657 Engures Sportam 00:50:23 S1 167 S168 +22:08 +22:08
303 Kristaps Knops 3729 Knopu ģimene 00:50:24 V1 135 V135 +26:31 +26:31
304 Signe Zommere 3715 PH Print 00:50:26 S1 169 S169 +22:12 +22:12
305 Aigars Salna 3199 00:50:27 V1 136 V136 +26:33 +26:33
306 Liene Davidovska 3378 00:50:33 S1 171 S170 +22:19 +22:19
307 Marta Subačus 3758 Palīdzēsim.lv 00:50:33 S1 170 S171 +22:18 +22:18
308 Agita Zariņa 3351 00:50:34 S1 173 S172 +22:20 +22:20
309 Kristīne Zuntmane 3460 00:50:34 S1 172 S173 +22:20 +22:20
310 Baiba Zuntmane 3459 00:50:35 S1 174 S174 +22:21 +22:21
311 Līga Akmentiņa 3468 ABC software 00:50:38 S1 175 S175 +22:24 +22:24
312 Agnese Zilvere 3619 BIODERMA 00:50:39 S1 176 S176 +22:25 +22:25
313 Karīna Buša 3363 Swedbank 00:50:42 S1 177 S177 +22:27 +22:27
314 Zita Štrausa 3454 Tukuma 2. vidusskola 00:50:44 S1 178 S178 +22:29 +22:29
315 Sindija Volkeviča 3201 00:50:45 S1 179 S179 +22:31 +22:31
316 Sanita Sināte 3342 00:50:51 S1 180 S180 +22:37 +22:37
317 Linda Šteinberga 3184 sporta klubs VĒSMA 00:51:06 S1 181 S181 +22:52 +22:52
318 Kristīne Maceviča 3426 Bauskas sākumskola 00:51:10 S1 182 S182 +22:56 +22:56
319 Inga Vika 3515 OMTK 00:51:11 S1 183 S183 +22:57 +22:57
320 Vēsma Martuzāne 3203 00:51:12 S1 184 S184 +22:58 +22:58
321 Paula Aupe 3244 00:51:13 S1 185 S185 +22:59 +22:59
322 Vitālijs Šidla 3425 Bauskas sākumskola 00:51:15 V1 137 V137 +27:22 +27:22
323 Ilze Liepiņa 3740 00:51:16 S1 186 S186 +23:01 +23:01
324 Šarlote Laura Jevdokimova 3379 00:51:17 S1 187 S187 +23:02 +23:02
325 Brigita Bērziņa 3388 00:51:22 S1 188 S188 +23:08 +23:08
326 Katrīna Samoviča 3625 BIODERMA 00:51:22 S1 189 S189 +23:08 +23:08
327 Anna Zariņa 3226 Lielsatiķi 00:51:23 S1 190 S190 +23:09 +23:09
328 Zane Paiķe 3259 00:51:26 S1 191 S191 +23:12 +23:12
329 Amanda Strakša 3538 00:51:27 S1 192 S192 +23:13 +23:13
330 Ieva Liepiņa 3056 00:51:28 S1 193 S193 +23:14 +23:14
331 Liene Dzene 3390 00:51:34 S1 195 S194 +23:20 +23:20
332 Inga Kozlovska 3623 BIODERMA 00:51:34 S1 194 S195 +23:20 +23:20
333 Māris Dobelis 3370 00:51:35 V1 138 V138 +27:41 +27:41
334 Egita Sprunce 3458 00:51:40 S1 196 S196 +23:26 +23:26
335 Līga Kāršeniece 3522 Atea Global Services 00:51:41 S1 197 S197 +23:27 +23:27
336 Indra Ābele 3025 00:51:44 S1 200 S198 +23:30 +23:30
337 Evija Griņeviča 3178 00:51:44 S1 199 S199 +23:30 +23:30
338 Viktorija Bumbiere 3434 Latvijas Finieris 00:51:44 S1 198 S200 +23:29 +23:29
339 Ilze Catlakše 3646 EY 00:51:46 S1 201 S201 +23:32 +23:32
340 Sarmīte Lazda 3075 00:51:47 S1 203 S202 +23:33 +23:33
341 Nora Briede 3086 00:51:47 S1 202 S203 +23:32 +23:32
342 Leonarda Liepiņa 3306 Venden 00:51:48 S1 204 S204 +23:34 +23:34
343 Jānis Kalniņš 3505 00:51:51 V1 139 V139 +27:57 +27:57
344 Ivo Stepiņš 3712 PH Print 00:51:51 V1 140 V140 +27:58 +27:58
345 Marina Agapova 3088 00:51:53 S1 205 S205 +23:39 +23:39
346 Kristaps Malahovskis 3710 00:51:56 V1 141 V141 +28:02 +28:02
347 Vita Irbe 3642 Emergn #optimized4running 00:51:57 S1 206 S206 +23:43 +23:43
348 Andris Malahovskis 3724 DzSK Lokomotīve 00:51:58 V1 142 V142 +28:05 +28:05
349 Aija Didrihsone 3216 00:52:09 S1 207 S207 +23:55 +23:55
350 Ilze Miļauska 3701 Zebiekstes 00:52:11 S1 208 S208 +23:57 +23:57
351 Rihards Strauts 3015 SK Vēsma 00:52:21 V1 143 V143 +28:28 +28:28
352 Ilze Kraslovska 5253 00:52:23 S1 209 S209 +24:09 +24:09
353 Kristina Kozlovska 3756 Palīdzēsim.lv 00:52:24 S1 210 S210 +24:09 +24:09
354 Līva Mača 3304 00:52:29 S1 211 S211 +24:15 +24:15
355 Ivo Buliņš 3134 Zemgales Ziņas 00:52:33 V1 144 V144 +28:39 +28:39
356 Markuss Āboliņš 3026 Maratona Klubs 00:52:34 V1 145 V145 +28:40 +28:40
357 Jautrīte Pluša 3102 00:52:36 S1 212 S212 +24:21 +24:21
358 Mārīte Rove 3085 00:52:41 S1 213 S213 +24:27 +24:27
359 Krists Mertens 3104 00:52:45 V1 146 V146 +28:51 +28:51
360 Sandra Lukašenoka 3295 Saldus pamatskola 00:52:45 S1 214 S214 +24:30 +24:30
361 Rūdolfs Abiļevs 3543 New village Workout 00:52:52 V1 147 V147 +28:58 +28:58
362 Ivars Liepiņš 3688 RĪGAS DZIRNAVNIEKS 00:52:52 V1 148 V148 +28:59 +28:59
363 Kintija Košinska 3064 00:52:53 S1 215 S215 +24:39 +24:39
364 Teiksma Ģirkale 3745 00:52:54 S1 216 S216 +24:40 +24:40
365 Sanita Puriņa 3549 00:52:57 S1 217 S217 +24:43 +24:43
366 Evita Baltiņa 3249 00:52:58 S1 218 S218 +24:44 +24:44
367 Inta Kuplā 3190 00:52:59 S1 221 S219 +24:44 +24:44
368 Nora Vrubļevska 3473 DzSK Lokomotīve 00:52:59 S1 220 S220 +24:44 +24:44
369 Scott Porot 3672 00:52:59 V1 149 V149 +29:05 +29:05
370 Edīte Sorokina 3705 00:52:59 S1 219 S221 +24:44 +24:44
371 Dina Briede 3076 Saldus Boksa Klubs 00:53:06 S1 222 S222 +24:51 +24:51
372 Marats Bogdanovs 3094 00:53:07 V1 150 V150 +29:13 +29:13
373 Līva Bogdanova 3095 00:53:07 S1 223 S223 +24:53 +24:53
374 Marta Saklaure 3466 00:53:09 S1 224 S224 +24:54 +24:54
375 Andis Liepa 3105 00:53:12 V1 151 V151 +29:18 +29:18
376 Artis Millers 3067 00:53:15 V1 152 V152 +29:21 +29:21
377 Linda Mamedova 3329 SIA Joker Ltd. 00:53:16 S1 225 S225 +25:02 +25:02
378 Sabīne Temne 3349 00:53:19 S1 226 S226 +25:04 +25:04
379 Ieva Zīlīte 3675 Luminor 00:53:28 S1 227 S227 +25:13 +25:13
380 Emīls Gusarovs 3751 Palīdzēsim.lv 00:53:29 V1 153 V153 +29:35 +29:35
381 Dace Gusarova 3752 Palīdzēsim.lv 00:53:29 S1 228 S228 +25:15 +25:15
382 Jeļena Ivanova 3032 00:53:42 S1 230 S229 +25:28 +25:28
383 Zane Lasmane 3628 BIODERMA 00:53:42 S1 229 S230 +25:28 +25:28
384 Līga Daugaviete - Miškina 3396 SOS bērnu ciemati 00:53:44 S1 231 S231 +25:30 +25:30
385 Santa Nākmane 3422 Bauskas sākumskola 00:53:45 S1 232 S232 +25:31 +25:31
386 Gints Ronis 3520 Sirms Ronis un draugi 00:53:54 V1 154 V154 +30:01 +30:01
387 Elita Indriksone 3147 00:54:01 S1 233 S233 +25:47 +25:47
388 Māra Pucena 3223 00:54:06 S1 234 S234 +25:52 +25:52
389 Vineta Rimševica - Gļauda 3435 Bauskas sākumskola 00:54:09 S1 235 S235 +25:55 +25:55
390 Kaspars Rudītis 3545 00:54:13 V1 155 V155 +30:19 +30:19
391 Ilona Ķikute 3508 GSK 00:54:14 S1 236 S236 +26:00 +26:00
392 Egita Ozoliņa 3277 Printful 00:54:15 S1 237 S237 +26:01 +26:01
393 Rūta Čudare 3254 00:54:21 S1 238 S238 +26:06 +26:06
394 Dace Križus 3586 Rolling 00:54:21 S1 239 S239 +26:07 +26:07
395 Lyubov Rusakevich 3276 00:54:24 S1 240 S240 +26:10 +26:10
396 Baiba Kūma 3177 00:54:25 S1 242 S241 +26:11 +26:11
397 Dace Zviedrāne 3563 00:54:25 S1 241 S242 +26:11 +26:11
398 Ģirts Libeks 13185 00:54:31 V1 156 V156 +30:38 +30:38
399 Evika Zabarovska 3228 Kalna 13 00:54:32 S1 244 S243 +26:18 +26:18
400 Inga Sīle 3620 BIODERMA 00:54:32 S1 243 S244 +26:18 +26:18
401 Anda Štegmane 3187 00:54:33 S1 245 S245 +26:19 +26:19
402 Adrija Muša 3578 00:54:35 S1 246 S246 +26:21 +26:21
403 Ilze Kārkliņa 3647 00:54:39 S1 247 S247 +26:25 +26:25
404 Kristīne Gludiņa 3245 00:54:42 S1 249 S248 +26:28 +26:28
405 Nadežda Ancāne 3431 Latvijas Finieris 00:54:42 S1 248 S249 +26:27 +26:27
406 Adrians Ābelīte 3430 Prolatio Systems 00:54:44 V1 157 V157 +30:50 +30:50
407 Sanita Šelegoviča 3101 00:54:47 S1 250 S250 +26:33 +26:33
408 Laine Čukure 3404 00:54:50 S1 252 S251 +26:36 +26:36
409 Gerda Markus 3447 00:54:50 S1 251 S252 +26:36 +26:36
410 Linda Latiševa 3353 RR 00:54:53 S1 253 S253 +26:38 +26:38
411 Ilva Tarasova 3707 PH Print 00:54:53 S1 254 S254 +26:39 +26:39
412 Gustavs Daniels Ozols 3591 Lynxdojo 00:55:00 V1 158 V158 +31:06 +31:06
413 Linda Fridrihsone 3050 00:55:09 S1 255 S255 +26:55 +26:55
414 Paula Fjodorova 3357 AMSERV 00:55:11 S1 256 S256 +26:56 +26:56
415 Aija Meldere 3339 AŠIE 00:55:15 S1 257 S257 +27:01 +27:01
416 Inga Skuja 3757 Palīdzēsim.lv 00:55:24 S1 258 S258 +27:10 +27:10
417 Elīza Janičenko 3526 00:55:26 S1 259 S259 +27:12 +27:12
418 Indra Pauliņa 3372 00:55:30 S1 260 S260 +27:15 +27:15
419 Laura Ozola 3262 00:55:37 S1 261 S261 +27:23 +27:23
420 Elīna Gulbe 3661 00:55:40 S1 262 S262 +27:26 +27:26
421 Anete Meļķerte 3215 Čemurs&Čiekurs 00:55:45 S1 263 S263 +27:30 +27:30
422 Jakovs Ševčenko    3272 Olainfarm 00:55:51 V1 159 V159 +31:57 +31:57
423 Nora   Ševčenko    3448 Olainfarm 00:55:51 S1 264 S264 +27:37 +27:37
424 Uldis Dērics 3069 00:55:53 V1 161 V160 +32:00 +32:00
425 Edgars Šneiders 3165 00:55:53 V1 160 V161 +31:59 +31:59
426 Daina Pastare 3326 SIA Joker Ltd. 00:55:53 S1 265 S265 +27:38 +27:38
427 Dženeta Umalas 3562 00:55:54 S1 266 S266 +27:40 +27:40
428 Linda Lazda 3493 00:55:56 S1 267 S267 +27:42 +27:42
429 Kristers Burnevics 3403 DPD LATVIJA 00:55:57 V1 162 V162 +32:03 +32:03
430 Artis Mednis 3469 wAlts 00:55:59 V1 163 V163 +32:05 +32:05
431 Zane Krastiņa 3205 Frozen 00:56:02 S1 268 S268 +27:48 +27:48
432 Kristine Frolova 3314 Lidosta "Rīga" 00:56:03 S1 269 S269 +27:48 +27:48
433 Irina Iosip 3275 00:56:05 S1 270 S270 +27:51 +27:51
434 Oskars Geks 3338 AŠIE 00:56:06 V1 164 V164 +32:13 +32:13
435 Inga Geka 3337 AŠIE 00:56:08 S1 271 S271 +27:53 +27:53
436 Līga Grīnberga 3574 Vitality Snack 00:56:11 S1 272 S272 +27:57 +27:57
437 Dagnija Burnevica 3398 DPD LATVIJA 00:56:12 S1 273 S273 +27:58 +27:58
438 Olga Koņeva 3401 DPD LATVIJA 00:56:13 S1 274 S274 +27:59 +27:59
439 Ance Bērziņa 3036 00:56:14 S1 275 S275 +28:00 +28:00
440 Kristine Groma 3648 00:56:15 S1 276 S276 +28:01 +28:01
441 Evija Zandberga 3144 00:56:19 S1 277 S277 +28:05 +28:05
442 Anna Grebeņņikova 3615 BIODERMA 00:56:21 S1 278 S278 +28:07 +28:07
443 Roberta Krauze 3658 FITLINE 00:56:21 S1 279 S279 +28:07 +28:07
444 Svetlana Vasiļjeva 3003 Rīgas satiksme 00:56:24 S1 280 S280 +28:09 +28:09
445 Ričards Sēja 3607 Ņiprie Ikri 00:56:24 V1 165 V165 +32:30 +32:30
446 Vera Kušakova 3041 Infinity 00:56:25 S1 281 S281 +28:11 +28:11
447 Lana Rozentāle 3589 Rolling 00:56:27 S1 282 S282 +28:12 +28:12
448 Solvita Antone 3330 SIA Joker Ltd. 00:56:32 S1 283 S283 +28:17 +28:17
449 Liene Puisāne 3393 EJ! 00:56:32 S1 284 S284 +28:17 +28:17
450 Aija Strazda 3564 00:56:42 S1 285 S285 +28:27 +28:27
451 Ričards Breiers 3593 00:56:42 V1 166 V166 +32:48 +32:48
452 Dainis Breiers 3595 00:56:42 V1 168 V167 +32:49 +32:49
453 Krišjānis Glūzda 3680 00:56:42 V1 167 V168 +32:48 +32:48
454 Elīna Drozda 3559 00:56:52 S1 286 S286 +28:38 +28:38
455 Gunta Skromane 3119 00:56:54 S1 288 S287 +28:40 +28:40
456 Sintija Šteinerte 3120 00:56:54 S1 287 S288 +28:39 +28:39
457 Inita Nagņibeda 3423 Bauskas sākumskola 00:56:55 S1 289 S289 +28:41 +28:41
458 Ēriks Ūdris 3376 00:57:04 V1 170 V169 +33:10 +33:10
459 Sandijs Jēkabsons 13175 00:57:04 V1 169 V170 +33:10 +33:10
460 Jelizaveta Zima 3609 BIODERMA 00:57:18 S1 291 S290 +29:04 +29:04
461 Dace Voldiņa 3633 BIODERMA 00:57:18 S1 290 S291 +29:04 +29:04
462 Juris Bērziņš 3450 Engures sportam 00:57:20 V1 171 V171 +33:27 +33:27
463 Leons Peļņa 3504 30draugi.lv 00:57:23 V1 172 V172 +33:30 +33:30
464 Indra Tišanova 3103 00:57:24 S1 292 S292 +29:10 +29:10
465 Rihards Akimovs 3602 COK SILVA 00:57:29 V1 173 V173 +33:36 +33:36
466 Iveta Lazdiņa 3045 Sporta klubs "Vēsma" 00:57:46 S1 293 S293 +29:32 +29:32
467 Agnis Alsbergs 3585 00:57:47 V1 174 V174 +33:53 +33:53
468 Ģirts Čunka 3684 Bērzu aleja 00:57:49 V1 175 V175 +33:56 +33:56
469 Inese Kokere 3576 BALTAIS 00:58:01 S1 294 S294 +29:47 +29:47
470 Valda Ulmane 3561 00:58:03 S1 295 S295 +29:49 +29:49
471 Dana Lūse 3548 00:58:04 S1 296 S296 +29:49 +29:49
472 Anželika Ivanova 3126 00:58:06 S1 297 S297 +29:52 +29:52
473 Kristiāna Ritenberga 3247 Tukuma 2. vidusskola 00:58:07 S1 299 S298 +29:53 +29:53
474 Margarita Pudova 3621 BIODERMA 00:58:07 S1 298 S299 +29:53 +29:53
475 Estere Krūmiņa 3253 00:58:10 S1 300 S300 +29:55 +29:55
476 Eva Krūmiņa 3017 00:58:12 S1 301 S301 +29:58 +29:58
477 Kristīne Kalēja 3639 Baltais 00:58:19 S1 302 S302 +30:05 +30:05
478 Viktorija Novikova 3079 Saule 00:58:24 S1 304 S303 +30:10 +30:10
479 Jana Pauliņa 3080 Saule 00:58:24 S1 305 S304 +30:10 +30:10
480 Dace Marķitāne 3168 00:58:24 S1 303 S305 +30:10 +30:10
481 Jevgeņija Millere 3444 ABC software 00:58:28 S1 306 S306 +30:13 +30:13
482 Pauls Zīle 3519 00:58:35 V1 176 V176 +34:42 +34:42
483 Ilze Sala 3175 00:58:37 S1 307 S307 +30:23 +30:23
484 Rūta Ādiņa 3482 SELGA 00:58:38 S1 308 S308 +30:24 +30:24
485 Laura Birzniece 3274 Tet 00:58:39 S1 309 S309 +30:25 +30:25
486 Mārtiņš Zuke 3690 RĪGAS DZIRNAVNIEKS 00:58:39 V1 177 V177 +34:45 +34:45
487 Saila Jansone 3051 SK Katrīna 00:58:45 S1 310 S310 +30:31 +30:31
488 Andrejs Zuke 3689 RĪGAS DZIRNAVNIEKS 00:58:45 V1 178 V178 +34:51 +34:51
489 Aiga Apse 3399 SOS bērnu ciemati 00:58:47 S1 311 S311 +30:33 +30:33
490 Ilona Sedleniece 3704 00:58:47 S1 312 S312 +30:33 +30:33
491 Iveta Rēpiņa 3108 00:58:51 S1 313 S313 +30:37 +30:37
492 Simona Krišāne 3456 00:58:52 S1 314 S314 +30:38 +30:38
493 Arlita Marcinkeviča 3335 Lidosta "Rīga" 00:58:53 S1 315 S315 +30:38 +30:38
494 Liene Gundare 3611 BIODERMA 00:58:53 S1 316 S316 +30:39 +30:39
495 Evelīna Estere Krevica 3293 Saldus pamatskola 00:58:56 S1 317 S317 +30:41 +30:41
496 Madara Mičule 3171 00:58:57 S1 318 S318 +30:43 +30:43
497 Sanita Everte 3246 00:59:00 S1 319 S319 +30:46 +30:46
498 Rasa Liachoviene 3517 5 kalnai 00:59:00 S1 320 S320 +30:46 +30:46
499 Evija Kapteine 3145 00:59:02 S1 321 S321 +30:48 +30:48
500 Antra Skujeniece 13179 00:59:06 S1 322 S322 +30:52 +30:52
501 Inese Zalkovska 3158 00:59:09 S1 323 S323 +30:55 +30:55
502 Egija Stepiņa 3711 PH Print 00:59:10 S1 324 S324 +30:56 +30:56
503 Kristīne Rozniece 3775 BENU Aptieka 00:59:13 S1 325 S325 +30:59 +30:59
504 Gustavs Kuplis 3418 WWW.RUNNING.LV 00:59:14 V1 179 V179 +35:20 +35:20
505 Luīze Zaksa- Ozola 3256 00:59:15 S1 326 S326 +31:01 +31:01
506 Lelde Libeka 3322 SIA Joker Ltd. 00:59:24 S1 327 S327 +31:09 +31:09
507 Māris Ozoliņš 3716 PD 00:59:24 V1 180 V180 +35:30 +35:30
508 Ilva Līgotne 3208 00:59:26 S1 328 S328 +31:12 +31:12
509 Māris Brakovskis 3708 PD 00:59:26 V1 181 V181 +35:32 +35:32
510 Daina Lakša 13181 00:59:32 S1 329 S329 +31:18 +31:18
511 Irita Zīverte 3512 00:59:33 S1 330 S330 +31:18 +31:18
512 Agnese Skangale 3734 00:59:33 S1 331 S331 +31:18 +31:18
513 Dace Spalviņa 3138 00:59:35 S1 332 S332 +31:21 +31:21
514 Elīna Balode-Jansone 3077 00:59:36 S1 333 S333 +31:21 +31:21
515 Aleksandrs Širins 3773 00:59:44 V1 182 V182 +35:51 +35:51
516 Ilze Saukāne 3251 00:59:46 S1 335 S334 +31:32 +31:32
517 Inga Gubina 13156 Olainfarm 00:59:46 S1 334 S335 +31:31 +31:31
518 Dagne Siliņa 3268 00:59:51 S1 336 S336 +31:37 +31:37
519 Evija Kļaviņa 3449 00:59:53 S1 337 S337 +31:39 +31:39
520 Jolanta Mieze 3028 00:59:57 S1 338 S338 +31:42 +31:42
521 Evita Judina 3524 Voviņa foršā sieva 00:59:58 S1 339 S339 +31:44 +31:44
522 Aiva Skulte 3477 01:00:00 S1 340 S340 +31:46 +31:46
523 Lidija Zeile 3612 BIODERMA 01:00:01 S1 341 S341 +31:46 +31:46
524 Kristīne Erne 3170 Latvijas Finieris 01:00:02 S1 342 S342 +31:48 +31:48
525 Anita Sebeža 3669 Nīkrāces pamatskola 01:00:18 S1 343 S343 +32:04 +32:04
526 Sanita Putniņa 13178 01:00:19 S1 344 S344 +32:05 +32:05
527 Anda Knēta 3645 Eugesta 01:00:22 S1 345 S345 +32:08 +32:08
528 Anna Urga 3219 01:00:34 S1 346 S346 +32:20 +32:20
529 Diana Innus 3195 01:00:38 S1 348 S347 +32:24 +32:24
530 Laura Leja 3686 Olaines 1. vidusskola 01:00:38 S1 347 S348 +32:24 +32:24
531 Olga Dadeika 3269 Swedbank 01:00:40 S1 349 S349 +32:25 +32:25
532 Diāna Polika 3749 01:00:48 S1 350 S350 +32:34 +32:34
533 Oksana Štauere 3744 01:00:51 S1 351 S351 +32:36 +32:36
534 Ivo Ivanovs 3542 01:00:56 V1 183 V183 +37:02 +37:02
535 Atis Miķelsons 3141 Sporta klubs Vēsma 01:00:58 V1 184 V184 +37:04 +37:04
536 Toms Lācis 3495 01:00:59 V1 185 V185 +37:05 +37:05
537 Diāna Kvedere 3683 VSK Noskrien Vāveres 01:01:01 S1 352 S352 +32:47 +32:47
538 Elīza Kuzmicka 3257 01:01:04 S1 353 S353 +32:50 +32:50
539 Ivita Janovska 3693 RĪGAS DZIRNAVNIEKS 01:01:16 S1 354 S354 +33:02 +33:02
540 Inga Šlapiņa 3694 RĪGAS DZIRNAVNIEKS 01:01:16 S1 355 S355 +33:02 +33:02
541 Vanessa Zirne 3037 01:01:23 S1 357 S356 +33:09 +33:09
542 Sarmīte Kunkulberga 3575 01:01:23 S1 356 S357 +33:08 +33:08
543 Sandra Gritāne 3162 01:01:29 S1 358 S358 +33:14 +33:14
544 Jeļena Ozoliņa 3156 01:01:32 S1 359 S359 +33:18 +33:18
545 Elīna Lieltīruma 3439 Olainfarm 01:01:37 S1 360 S360 +33:23 +33:23
546 Linda Andruse 3455 01:01:38 S1 361 S361 +33:24 +33:24
547 Ilva Poikane 3521 Atea Global Services 01:01:43 S1 362 S362 +33:29 +33:29
548 Arta Lasmane 3192 18 01:01:57 S1 363 S363 +33:43 +33:43
549 Sarmīte Kaunese 3163 Saldus 2007 01:02:00 S1 364 S364 +33:46 +33:46
550 Vladislavs Grebeško 3004 Rīgas satiksme 01:02:03 V1 186 V186 +38:09 +38:09
551 Olivers Jansons 3243 01:02:06 V1 187 V187 +38:13 +38:13
552 Ingrīda Svoka 3148 01:02:07 S1 365 S365 +33:53 +33:53
553 Laima Letiņa 3656 01:02:15 S1 366 S366 +34:01 +34:01
554 Agris Zirnis 3038 01:02:31 V1 189 V188 +38:37 +38:37
555 Ilmārs Zirnis 13170 SK Tērauds 01:02:31 V1 188 V189 +38:37 +38:37
556 Karīna Jodko 3634 BIODERMA 01:02:37 S1 367 S367 +34:22 +34:22
557 Aija Briede 3569 01:03:04 S1 368 S368 +34:50 +34:50
558 Aiva Šēra 13160 Engures sportam 01:03:09 S1 369 S369 +34:55 +34:55
559 Svetlana Kločko 3328 SIA Joker Ltd. 01:03:18 S1 371 S370 +35:04 +35:04
560 Anita Bāriņa 3377 01:03:18 S1 370 S371 +35:04 +35:04
561 Māris Skudra 3692 RĪGAS DZIRNAVNIEKS 01:03:18 V1 190 V190 +39:25 +39:25
562 Vija Dobele 3369 01:03:21 S1 372 S372 +35:06 +35:06
563 Elīna Muskare 3014 01:03:24 S1 373 S373 +35:10 +35:10
564 Laimdota Sakne-Sokolovska 3054 01:03:27 S1 374 S374 +35:13 +35:13
565 Eva Strazdovska 3039 Tukuma 2.vidusskola 01:03:41 S1 375 S375 +35:27 +35:27
566 Alma Stroža 3059 01:03:54 S1 376 S376 +35:40 +35:40
567 Inesa Avotiņa 3152 Bauskas sākumskola 01:03:55 S1 377 S377 +35:41 +35:41
568 Ilva Radziņa 3596 01:03:57 S1 378 S378 +35:43 +35:43
569 Baiba Kanča 3408 SSK Bebra 01:04:02 S1 379 S379 +35:47 +35:47
570 Dace Savicka 3220 Saulkrasti SRT 01:04:06 S1 380 S380 +35:51 +35:51
571 Dace Kraukle 3726 DARU 01:04:17 S1 381 S381 +36:03 +36:03
572 Laura Janševska 3587 Mežinieku psk./#AWARDskrien 01:04:20 S1 382 S382 +36:06 +36:06
573 Laura Vizbule 3590 Mežinieku psk./#AWARDskrien 01:04:20 S1 383 S383 +36:06 +36:06
574 Zane Skreija 3662 Emergn #optimized4running 01:04:21 S1 384 S384 +36:06 +36:06
575 Madara Apsīte 3419 WWW.RUNNING.LV 01:04:23 S1 385 S385 +36:09 +36:09
576 Elza Gaņģe 3300 Saldus pamatskola 01:04:26 S1 386 S386 +36:12 +36:12
577 Līga Žagata 3258 01:04:56 S1 387 S387 +36:42 +36:42
578 Ilze Birkmane 3573 Mammadaba 01:04:57 S1 388 S388 +36:43 +36:43
579 Laila Damme-Liepa 3106 01:05:11 S1 389 S389 +36:57 +36:57
580 Miervaldis Sakne-Sokolovskis 3053 01:05:12 V1 191 V191 +41:18 +41:18
581 Inguna Vālodze 3200 01:05:13 S1 390 S390 +36:58 +36:58
582 Santa Strazde 3204 01:05:13 S1 391 S391 +36:59 +36:59
583 Anda Gaidišķe 3766 01:05:15 S1 392 S392 +37:01 +37:01
584 Raivis Bartušauskis 3496 Doles sala 01:05:25 V1 192 V192 +41:31 +41:31
585 Saiva Krilova 3424 Bauskas sākumskola 01:05:26 S1 393 S393 +37:12 +37:12
586 Arvils Apsītis 3347 01:05:28 V1 193 V193 +41:35 +41:35
587 Margarita Rudkovska 3305 01:05:59 S1 394 S394 +37:45 +37:45
588 Ilva Vītoliņa 3129 01:06:03 S1 395 S395 +37:49 +37:49
589 Laura Lenša 3567 01:06:03 S1 396 S396 +37:49 +37:49
590 Enija Mikute 3344 01:06:20 S1 397 S397 +38:06 +38:06
591 Inga Vanaga - Niedrīte 3772 BENU Aptieka 01:06:20 S1 398 S398 +38:06 +38:06
592 Dace Vilkena 3514 OMTK 01:06:22 S1 399 S399 +38:07 +38:07
593 Agnese Zandersone 3640 01:06:24 S1 400 S400 +38:10 +38:10
594 Māris Mālmeisters 3109 01:06:25 V1 194 V194 +42:32 +42:32
595 Dana Pizāne 3753 Palīdzēsim.lv 01:06:26 S1 401 S401 +38:12 +38:12
596 Līga Padrēvica 3552 SK Katrīna 01:06:28 S1 402 S402 +38:14 +38:14
597 Ilze Bartušauska 3497 Doles sala 01:06:29 S1 403 S403 +38:14 +38:14
598 Gunta Šneidere 3164 01:06:33 S1 404 S404 +38:18 +38:18
599 Anita Skudra 3691 RĪGAS DZIRNAVNIEKS 01:06:33 S1 405 S405 +38:19 +38:19
600 Ilze Kalve 3224 01:06:34 S1 406 S406 +38:20 +38:20
601 Iveta Bukina 3528 01:06:36 S1 408 S407 +38:22 +38:22
602 Laura Āboltiņa 3531 01:06:36 S1 407 S408 +38:22 +38:22
603 Daina Zandere 3261 01:06:42 S1 409 S409 +38:27 +38:27
604 Gita Dambe 3441 INSALVO 01:06:44 S1 410 S410 +38:30 +38:30
605 Lilija Kazutina 3065 Emergn #optimized4running 01:06:46 S1 412 S411 +38:32 +38:32
606 Ginta Martinsone 3523 01:06:46 S1 411 S412 +38:31 +38:31
607 Elīza Sīpola 3361 01:06:50 S1 413 S413 +38:36 +38:36
608 Ilze Sauleskalna 3121 01:06:51 S1 414 S414 +38:37 +38:37
609 Velga Krasovska 3325 SIA Joker Ltd. 01:07:00 S1 415 S415 +38:46 +38:46
610 Olga Bule 3327 SIA Joker Ltd. 01:07:01 S1 416 S416 +38:47 +38:47
611 Andra Viļuma 3063 01:07:13 S1 417 S417 +38:59 +38:59
612 Ingūna Freimane 3555 01:08:11 S1 418 S418 +39:57 +39:57
613 Tīna Meldere 3340 AŠIE 01:08:14 S1 419 S419 +40:00 +40:00
614 Arnis Krūmiņš 3132 01:08:26 V1 195 V195 +44:32 +44:32
615 Liene Apele 3263 01:08:29 S1 421 S420 +40:14 +40:14
616 Lelde Tulpe 3264 01:08:29 S1 420 S421 +40:14 +40:14
617 Gunta Blumfelde 3446 Mazrūķīši 01:08:34 S1 422 S422 +40:20 +40:20
618 Daiga Bebriša 3553 SK Katrīna 01:08:50 S1 423 S423 +40:36 +40:36
619 Eva Bērziņa 3445 Kartavkalnu buki 01:08:51 S1 424 S424 +40:37 +40:37
620 Ieva Skirusa 3140 Sporta klubs Vēsma 01:08:54 S1 425 S425 +40:39 +40:39
621 Sannija Bērziņa 3385 Sporta klubs "Vēsma" 01:08:54 S1 427 S426 +40:40 +40:40
622 Ilga Šaboha 3687 01:08:54 S1 426 S427 +40:40 +40:40
623 Rudīte Jaksta 3131 01:08:56 S1 428 S428 +40:41 +40:41
624 Aiva Baufale 3090 ART 01:09:02 S1 429 S429 +40:47 +40:47
625 Anete Bužoka 3091 ART 01:09:02 S1 430 S430 +40:47 +40:47
626 Linda Mālmeistere 3110 01:09:03 S1 431 S431 +40:49 +40:49
627 Gita Avotiņa 3438 Olainfarm 01:09:07 S1 432 S432 +40:53 +40:53
628 Inta Vīksna 3008 01:09:12 S1 433 S433 +40:58 +40:58
629 Inese Gibeiko 3516 OMTK 01:09:26 S1 434 S434 +41:12 +41:12
630 Adelīna Aleksejeva 3394 01:09:29 S1 435 S435 +41:15 +41:15
631 Iveta Lapiņa- Beroza 3637 BIODERMA 01:09:35 S1 436 S436 +41:21 +41:21
632 Inese Tohva 3350 Engures vidusskola 01:09:50 S1 437 S437 +41:36 +41:36
633 Dina Tohva 3511 01:09:56 S1 438 S438 +41:41 +41:41
634 Līvija Muša 3571 01:10:00 S1 439 S439 +41:46 +41:46
635 Ilva Čunka 3685 Bērzu aleja 01:10:18 S1 440 S440 +42:04 +42:04
636 Agnese Kātiņa 3723 FK Bandava/Priekules novads 01:10:20 S1 441 S441 +42:06 +42:06
637 Sandra Dergača 3720 01:10:25 S1 442 S442 +42:11 +42:11
638 Jānis Vīksne 3668 01:10:33 V1 196 V196 +46:40 +46:40
639 Ilze Strautiņa 3155 HighFive 01:10:34 S1 443 S443 +42:20 +42:20
640 Ināra Žizena 3367 01:10:35 S1 444 S444 +42:21 +42:21
641 Sanita Anspoka 3421 Bauskas sākumskola 01:10:35 S1 445 S445 +42:21 +42:21
642 Ilona Austruma 3539 01:11:03 S1 446 S446 +42:48 +42:48
643 Renāte Šmite 3055 01:11:14 S1 447 S447 +43:00 +43:00
644 Markuss Bumburs 3546 Lizums_BB Team 01:11:15 V1 197 V197 +47:22 +47:22
645 Ligita Bumbure 3547 Lizums_BB Team 01:11:15 S1 448 S448 +43:01 +43:01
646 Roza Jenevska 3093 ART 01:11:22 S1 449 S449 +43:08 +43:08
647 Laima Muša 3664 GSK 01:11:39 S1 450 S450 +43:25 +43:25
648 Ilze Grigore 3679 01:11:44 S1 451 S451 +43:30 +43:30
649 Inese Rūsa 3451 VSK Noskrien 01:11:54 S1 452 S452 +43:39 +43:39
650 Alberts Kvisviks 3440 KVISVIKI 01:11:56 V1 198 V198 +48:02 +48:02
651 Ilze Padoma 3348 01:12:06 S1 453 S453 +43:52 +43:52
652 Natālija Joničenko 3581 Talsu pauguraines Zaķi 01:12:20 S1 454 S454 +44:06 +44:06
653 Beate Tumaševska 3417 01:12:40 S1 455 S455 +44:25 +44:25
654 Baiba Mieze 3096 01:12:57 S1 456 S456 +44:43 +44:43
655 Ilze Arāja 3433 01:13:32 S1 457 S457 +45:18 +45:18
656 Inga Dreimane 3490 Engures vidusskola 01:13:54 S1 458 S458 +45:40 +45:40
657 Monta Kuzmina 3492 Engures vidusskola 01:13:54 S1 459 S459 +45:40 +45:40
658 Sandra Stupiņa 3160 SK Katrīna 01:14:11 S1 460 S460 +45:57 +45:57
659 Sanita Vītiņa 3762 01:14:23 S1 461 S461 +46:08 +46:08
660 Kristīne Kārkliņa 3487 Engures vidusskola 01:14:42 S1 462 S462 +46:28 +46:28
661 Anda Žolneroviča 3143 Māsas 01:14:47 S1 463 S463 +46:33 +46:33
662 KatrĪna Kvisvika 3518 KVISVIKI 01:15:19 S1 464 S464 +47:05 +47:05
663 Kristīne Gereiša 3768 Tukuma 2.vidusskola 01:15:41 S1 465 S465 +47:26 +47:26
664 Liene Kauķe 3530 01:16:04 S1 466 S466 +47:50 +47:50
665 Arnis Kauķis 3529 01:16:05 V1 199 V199 +52:12 +52:12
666 Iveta Zvīdriņa 3532 01:16:05 S1 467 S467 +47:51 +47:51
667 Jana Oļehnoviča 3087 01:16:41 S1 468 S468 +48:26 +48:26
668 Laila Manfelde 3070 Sporta klubs Vēsma 01:16:43 S1 469 S469 +48:28 +48:28
669 Inta Andersone 3713 FK Bandava/Priekules novads 01:16:52 S1 471 S470 +48:38 +48:38
670 Agnese Razma 3714 FK Bandava/Priekules novads 01:16:52 S1 470 S471 +48:38 +48:38
671 Andris Andersons 3722 FK Bandava/Priekules novads 01:16:53 V1 200 V200 +52:59 +52:59
672 Elīna Pusvilka 3557 01:17:14 S1 472 S472 +48:59 +48:59
673 Gunita Kodoliņa 3229 Engures sportam/Jadals 01:17:39 S1 473 S473 +49:25 +49:25
674 Igors Skļamins 3232 Engures sportam/Jadals 01:17:39 V1 201 V201 +53:46 +53:46
675 Evija Bergmane 3230 Engures sportam/Jadals 01:17:40 S1 475 S474 +49:25 +49:25
676 Inese Skļamina 3231 Engures sportam/Jadals 01:17:40 S1 480 S475 +49:26 +49:26
677 Kristīne Martinsone 3234 Engures sportam/Jadals 01:17:40 S1 479 S476 +49:26 +49:26
678 Kristīne Balandiņa 3235 Engures sportam/Jadals 01:17:40 S1 474 S477 +49:25 +49:25
679 Daiga Kauliņa 3236 Engures sportam/Jadals 01:17:40 S1 476 S478 +49:26 +49:26
680 Gints Laķis 3238 Engures sportam/Jadals 01:17:40 V1 203 V202 +53:46 +53:46
681 Zane Strazdiņa 3241 Engures sportam/Jadals 01:17:40 S1 477 S479 +49:26 +49:26
682 Arnita Freināte 3242 Engures sportam/Jadals 01:17:40 S1 478 S480 +49:26 +49:26
683 Gints Freināts 3663 Engures sportam 01:17:40 V1 202 V203 +53:46 +53:46
684 Diāna Ceika 3453 01:18:03 S1 481 S481 +49:49 +49:49
685 Agra Vāvere 3142 Māsas 01:18:13 S1 482 S482 +49:59 +49:59
686 Juris Ceika 3572 01:18:15 V1 204 V204 +54:21 +54:21
687 Ieva Garanča 3643 Nūjo priekam 01:19:55 S1 483 S483 +51:40 +51:40
688 Kaspars Kārkliņš 3491 PŪKS 01:21:22 V1 205 V205 +57:29 +57:29
689 Jeļena Hodakovska-Migunova 3499 01:21:22 S1 484 S484 +53:08 +53:08
690 Vita Liepiņa 3494 Engures vidusskola 01:21:27 S1 485 S485 +53:13 +53:13
691 Vineta Dzirlanka 3486 Engures vidusskola 01:21:58 S1 486 S486 +53:44 +53:44
692 Iveta Plotiņa 3183 sporta klubs VĒSMA 01:24:50 S1 487 S487 +56:36 +56:36
693 Anda Asare 3092 ART 01:26:18 S1 488 S488 +58:04 +58:04
694 Inga Lagzdiņa 3709 ART 01:26:18 S1 489 S489 +58:04 +58:04
695 Knuts Kvisviks 3437 KVISVIKI 01:50:30 V1 206 V206 +1:26:37 +1:26:37
696 Jovita Pilecka 3062 Tet DNF
697 Dzintra Rafaela Mačevska 3209 DNF
698 Martins Bojaruns 3279 Saldus vidusskola DNF
699 Andrejs Kirma 3457 DNF
700 Ieva Tabore 3463 KSMR Fitness DNF
701 Zane Čilipāne 3465 Smārde DNF
702 Eliza Andra Ozolina 3536 AIRSTREAM COFFEE DNF
703 Kristīna Loboda 3540 DNF
704 Olafs Smiltnieks 3544 Olainfarm DNF
705 Zita Auziņa Gora 3737 DNF
706 Ligija Rāzna 3761 SSK BEBRA DNF