MEKLĒT
 
SUSURS distanci godam veica
Nr. Dalībnieks Klubs Grupa
1 Rūdis Kaupe Z1
2 Rūdolfs Bents Bentiņi Z1
3 Markuss Zālītis Z1
4 Beāte Hertele M1
5 Amanda Hertele M1
6 Georgs Strazdiņš STRAZDIŅI Z1
7 Unda Jete Berga M1
8 Adrians Kalderauskis Z1
9 Alekss Muskars Z1
10 Vladislavs Stepanovs Z1
11 Aksels Sproģis Z1
12 Nellija Sproģe M1
13 Agnese Antonova &A M1
14 Enija Dambe INSALVO M1
15 Keita Kaļva Ķegumā spēks M1
16 Anni Spura M1
17 Melānija Elza Sakalauska Vudlande M1
18 Alīna Rone Aizpute M1
19 Rūdis Ronis Aizpute Z1
20 Austra Aurora Jundze M1
21 Edvards Bernsons Z1
22 Kārlis Jeremics Z1
23 Maksims Kalmikovs Venden Junior Z1
24 Paula Ločmele MRC M1
25 Katrīna Bogdanova Firma L4/Bogdanovu ģimene M1
26 Jānis Zālītis Z1
27 Keita Liepa Nīkrāces pamatskola M1
28 Kristofers Aksenoks Z1
29 Kristaps Liše LIŠES Z1
30 Markus Liše LIŠES Z1
31 Mārtiņš Āboliņš Maratona Klubs Z1
32 Kārlis Jansons Z1
33 Kārlis Felšus Felšus Z1
34 Elza Vītola M1
35 Elīza Kleimane VET-MED - PRINS M1
36 Dārta Pētersone Radža Team M1
37 Patriks Kanģīzeris Mārupes pamatskola Z1
38 Annija Lazdāne Siguldas maratona klubs M1
39 Gundars Zirnis Z1
41 Viktorija Ozoliņa M1
42 Kārlis Jānis Strazdiņš Saulkrasti Z1
43 Raivo Lastenieks-Kikučs Z1
44 Madara Bērziņa M1
45 Āvo Jēkabs Šauriņš New Willage Workaut Z1
46 Kristaps Romanausks Z1
47 Jēkabs Alberts Krastiņš Z1
48 Ernests Krastiņš Z1
49 Adrians Reiniks Z1
50 Amanda Kājiņa AK M1
51 Adele Kājiņa AK M1
52 Linda Pavlovska M1
53 Roberts Ivanovs Jelgavas 4. vidusskola Z1
54 Renārs Saulītis Z1
55 Darja Perepjolkina M1
56 Pauls Gustavs Ķikuts Sporta klubs "Vēsma" Z1
57 Emīlija Lapsiņa X99 M1
58 Eva Treide M1
59 Lote Buka Sporta klubs "Vēsma" M1
60 Armands Bērziņš Sporta klubs "Vēsma" Z1
61 Rihards Bērziņš Sporta klubs "Vēsma" Z1
62 Rafaels Marcinkevičs Z1
63 Kristaps Graudiņš Z1
64 Rodrigo Millers Z1
65 Sofija Ločmele M1
66 Ieva Ločmele M1
67 Marta Jurševska M1
68 Annija Lazdāne Siguldas maratona klubs M1
69 Karlīna Dūriņa Saldus Boksa klubs M1
70 Elīza Stepanova M1
71 Jēkabs Beiers SK Katrīna Z1
72 Ernests Buhrots Z1
73 Viāna Dorofejeva Alūksne M1
74 Laura Sniķere M1
75 Viāna Dorofejeva Alūksne M1
76 Krišjānis Šīmanis Z1
77 Madara Šīmane M1
78 Artis Pirogs Z1
79 Ance Kangare M1
80 Enija Ķenava Saldus boksa klubs M1
81 Karlīna Plasiņa M1
82 Alise Keita Neilande M1
83 Edvards Vēzītis LIELUPES BUKI Z1
84 Elīna Cīrule M1
85 Artūrs Cīrulis Z1
86 Bruno Ralfs Strīgelis BS Tukums Z1
87 Amanda Šelegoviča M1
88 Elizabete Dapša M1
89 Valters Tišanovs Z1
90 Keita Tišanova M1
91 Linards Circens Z1
92 Sabīne Mežale M1
93 Ritvars Mežals Z1
94 Paula Mežale M1
95 Rihards Kupics Z1
96 Alisa Mitrohina M1
98 Martins Ņikiforovs Matisons Runners Club Z1
99 Olesja Vasiļjeva M1
100 Teodors Mednis wAlts Z1
101 Martins Bukovskis TEAM BUKIŅI Z1
102 Marta Gustiņa M1
103 Elizabete Juhno Born2Win M1
104 Amēlija Sīle Sporta klubs "Vēsma" M1
105 Matīss Nordens Z1
106 Ance Bergmane 18 M1
107 Gustavs Podnieks Silakrogs Z1
108 Elīza Fokerote M1
109 Nora Krūmiņa M1
110 Kurts Kristiāns Pakulis DOBELE Z1
111 Adrians Ušpelis ASK Patria Z1
112 Kristians Ušpelis ASK Patria Z1
113 Gundars Bēms Z1
114 Kārlis Bēms Z1
115 Alberts Bresis Z1
116 Kārlis Ļaudams AIZPUTE Z1
117 Annija Dreimane M1
118 Katrīne Dreimane M1
119 Donāts Avotiņš Bauskas sākumskola Z1
120 Regnārs Saliņš Z1
121 Mārtiņš Saliņš Z1
122 Ģertrūde Konošonoka Limbaži SKRIEN M1
123 Bruno Jeļņikovs Z1
124 Iļja Guņenkovs Unicorns Z1
125 JĀnis Sliede Z1
126 Beāte Budze Jelgavas 4. vidusskola M1
127 Elza Krūmiņa M1
128 Jēkabs Šķudītis Latvijas Finieris Z1
129 Miķelis Šķudītis Latvijas Finieris Z1
130 Oskars Metums Latvijas Finieris Z1
131 Mare Priedīte Latvijas Finieris M1
132 Melisa Bravlanska Latvijas Finieris M1
133 Elza Mičule M1
134 Elizabete Orinska Dīvaiņi M1
135 Gustavs Heize Kašķīgie Z1
136 Alberts Tomaševskis Z1
137 Adīna Kūma M1
138 Krišjānis Lanka Z1
139 Keita Patrīcija Medne Druvas vidusskola M1
140 Marta Karabesko M1
141 Patriks Ozoliņš Matisons Runner's Club Z1
142 Paula Ozoliņa Matisons Runner's Club M1
143 Paulis Tops TOPS Z1
144 Kārlis Tops TOPS Z1
145 Katrīna Korpfa LIELSATIĶI M1
146 Madara Bērziņa M1
147 Keita Delvers M1
148 Alberts Sidorovičs Trešā reize Z1
149 Gabriela Minkeviča M1
150 Henrijs Lasmanis 18 Z1
151 Ralfs Liepa-Liepiņš Z1
152 Reinis Liepa-Liepiņš Z1
153 Emīls Ozoliņš Z1
154 Alise Krastiņa Frozen M1
155 Miķelis Rutkis Z1
156 Lauma Rutka M1
157 Eva Gailīte M1
158 Keidija Balode M1
159 Ieva Marta Mačevska M1
160 Paula Marija Mačevska M1
161 Roberts Lucis Z1
162 Keita Pitka M1
163 Ralfs Ozols Saldus Boksa klubs Z1
165 Ralfs Devjatņikovs Z1
166 Elīza Zīlīte M1
167 Diāna Fišere M1
168 Aleksa Sokolova RUN to LIVE M1
169 Armands Žeibe Run for fun Z1
171 Līga Fleisa M1
172 Māra Medne PĒTERA MEITA M1
173 Fēlikss Vilcāns Z1
174 Linda Zariņa Lielsatiķi M1
175 Kurts Zabarovskis Brocēnu sporta skola- hokejs Z1
176 Jana Janševska M1
177 Ieva Liepiņa BALTMA M1
178 Elza Bundzēna M1
179 Sofija Asrijanca Sporta klubs "Vēsma" M1
180 Kate Malovka M1
181 Kārlis Rubīns RUBĪNI Z1
182 Pauls Mičulis Z1
183 Renārs Ērenfrīds Z1
184 Tomass Kundziņš Kundziņi Z1
185 Alise Kundziņa Kundziņi M1
186 Roberts Ivanovs Z1
187 Reinis Ivanovs Z1
188 Liene Oficiere M1
189 Markuss Bubelis FK JELGAVA Z1
190 Miķelis Ķenavs Saldus boksa klubs Z1
191 Toms Spruģis Z1
192 Leo Paiķis Z1
193 Jegor Korjanovs Z1
194 Ivo Kārkliņš DSC Z1
195 Raivo Kārkliņš DSC Z1
196 Beeatrise Kate Ozola M1
197 Eduardsatis Ozols Z1
198 Artjoms Lugiņins Z1
199 Ernests Lipskis Z1
200 Elza Lipska M1
201 Jasmīna Kriuliņa M1
202 Kristiāns Žuselis Daugavpils runners Z1
203 Elza Ozola Astes mežā M1
204 Enija Cēbere Saldus Boksa klubs M1
205 Samanta Siliņa Saldus pamatskola M1
206 Raivis Rancāns Saldus pamatskola Z1
207 Ramona Tiļļa Saldus pamatskola M1
208 Renārs Zadovskis Z1
209 Sebastians Miezītis Saldus pamatskola Z1
210 Sabīne Gaile Saldus pamatskola M1
211 Katrīna Povšaka Saldus pamatskola M1
212 Jānis Justs Zīrups Saldus pamatskola Z1
213 Rendija Kukule Saldus pamatskola M1
214 Marta Berzina M1
215 Madara Berzina M1
216 Melānija Bumbiere Latvijas finieris M1
217 Ralfs Bandzens Saldus pamatskola Z1
218 Dāvis Jeromanovs Rubas pamatskola Z1
219 Elza Ananica M1
220 Hugo Ananics Z1
221 Rusnė Gedutytė M1
222 Madara Veinberga M1
223 Niks Dauburs Z1
224 Rūta Kadiķe M1
225 Valters Beiers SK Katrīna Z1
226 Ralfs Norkus Saldus Boksa klubs Z1
227 Evelīna Pocevičus M1
228 Emīlija Platace M1
229 Lote Pulkstene M1
230 Gustavs Petrēvics Z1
231 Augusts Petrēvics Z1
232 Rikardo Ruņģis Z1
233 Jēkabs Bautris Jēkabs skrien Z1
234 Līna Paikena Domdaris M1
235 Estere Miķelsone M1
236 Gastons Miķelsons Z1
237 Kristens Eigenfelds AMSERV Z1
238 Nikola Barbale M1
239 Timofejs Mitrofanovs Z1
240 Mia Jasmine Kļavniece Riga-carnikava M1
241 Nils Gabriels Kļavnieks Rīgas 66.vidusskola Z1
242 Letīcija Rudņicka AMSERV M1
243 Pauls Valāts AMSERV Z1
244 Ričards Tomass Veinbergs Z1
245 Emīls Sīpols Z1
246 Krista Dutčaka M1
247 Šarlote Miskarova M1
248 Kārlis Poikāns Z1
249 Namejs Mednis Z1
250 Dārta Jaunzeme M1
251 Olivers Lūsars RR Z1
252 Monta Samoška M1
253 Pauls Jurčs DPD LATVIJA Z1
254 Grieta Neļķe M1
255 Nikola Siliņa M1
256 Arno Fogelis Z1
257 Dominiks Ābelīte Prolatio Systems Z1
258 Marta Grava M1
259 Henriete Fabrīcius Visma Active M1
260 Gustavs Limanāns RIEKSTI Z1
261 Amēlija Cunska M1
262 Gustavs Tenbergs Z1
263 Madara Māra Saklaure M1
264 Grieta Cakule Cakuli M1
265 Emīls Poišs Z1
266 Henrijs Jansons Z1
267 Kerija Pigožņa Austriņa M1
268 Martins Pigožņa SK Super Nova Z1
269 Miķelis Kalniņš Z1
270 Madara Skulte M1
271 Rūta Knipše Lielie Dibeni M1
272 Madara Zaļuma Engures vidusskola M1
273 Justīne Lazovska Engures vidusskola M1
274 Liāna Rubulte Engures vidusskola M1
275 Amanda Ilmane Engures vidusskola M1
276 Elīna Arcihoviča Engures vidusskola M1
277 Megija Māra Mētere M1
278 Marta Bartušauska M1
279 Toms Bartušauskis Z1
280 Madara Barisa M1
281 Roberts Patriks Ruskulis Norsan Baltic Z1
282 Baiba Tomašūna Susuriņš M1
283 Elizabete Zaprivoda SS Arkādija M1
284 Miķelis Priedoliņš Lielīgie seski Z1
285 Rūdolfs Antons Z1
286 Adrija Ančeva VARAKĻĀNI M1
287 Teodors Peļņa SK ZIEMEĻPOLS Z1
288 Leons Peļņa Z1
289 Marta Gediņa Negativus Adventure M1
290 Aleksandra Tiltiņa M1
291 Gabriela Tiltiņa M1
292 Evija Pētersone M1
293 Bogdans Patrejevs BIODERMA Z1
294 Ance Janičenko M1
295 Alekss Bevza Ģimene Z1
296 Anete Ivanova M1
297 Emīls Cielavs Bauskas sākumskola Z1
298 Dāvis Vaivods KKDEV Z1
299 Emīls Vaivods KKDEV Z1
300 Ralfs Pauliņš Z1
301 Ance Paula Gaidišķe M1
302 Luīze Ligere M1
303 Marta Zariņa M1
304 Rūdolfs Abiļevs New Village Workout Z1
305 Tomass Kundziņš Kundziņi Z1
306 Alise Kundziņa Kundziņi M1
307 Oskars Pakula Z1
308 Keitlīna Sauana ZEVID M1
309 Salvis Šķirus Jelgavas 3.sākumskola Z1
310 Karolīna Sauana ZEVID M1
311 Teodors Jēkabs Krastkalns Z1
312 Elīza Antāne M1
313 Kristiāns Strauhmanis Z1
314 Katrīna Lūsiņa M1
315 Artūrs Lūsiņš Z1
316 Rūta Šķiliņa M1
317 Anrī Allers #esnokurzem Z1
318 Alise Strazda M1
319 Oskars Strazds Z1
320 Alberts Grīnvalds Z1
321 Ernests Grīnvalds Z1
322 Amanda Terēza Paipala Mrc Matisons runer club M1
323 Anna Leščinska Zoorbagan M1
324 Rafails Klass Klasu ģimene Z1
325 Iļja Klass Klasu ģimene Z1
326 Ernests Štemmers SK Pūre Z1
327 Adriana Kolupajeva Vitality Snack M1
328 Aleksandra Kolupajeva Vitality Snack M1
329 Eva Simona Birkmane M1
330 Emīlija Olte M1
331 Ernests Fogelis Z1
332 Eleonora Apine ASK PATRIA M1
333 Viesturs Jaudzems OK Saldus Z1
334 Alise Jaudzema OK Saldus M1
335 Rihards Teters-teterovskis Marienburgas Vilki Z1
336 Patrīcija Tetere-teterovska Marienburgas Vilki M1
337 Paula Cikota M1
338 Paula Fārenhorste Umlej marathon team M1
339 Ernests Šapals Saldus sporta skola Z1
340 Lotte Šapale Dziedātāja/Dejotāja/Balerīna M1
341 Ralfs Prūsis Z1
342 Gabriela Eiduka TeamEiduki M1
343 Kārlis Berķis pulsometrs.lv Z1
344 Bruno Sēja Ņiprie Ikri Z1
345 Kristaps Krūmiņš Krūmiņi Z1
346 Raivo Grundšteins Z1
347 Didzis Pankoks Z1
348 Kate Pakule DOBELE M1
349 Edvards Akimovs FK Tukums 2000/TSS Z1
350 Īlajs Molčanovs Z1
351 Taiss Molčanovs Z1
352 Eduards Ūpis Zipčiki Z1
353 Estere Kalēja Baltais M1
354 Kārlis Kalējs Baltais Z1
355 Austris Misāns Liepāja RHA Z1
356 Ance Kārkliņa M1
357 Rendijs Kaufelds Z1
358 Edgars Redisons Tērvetes dabas parks Z1
359 Oskars Tūliks Z1
360 Annija Malacanova M1
361 Emīlija Kaparšmite M1
362 Luiza Marija Kubraka Bajards M1
363 Viktorija Ziemele M1
364 Elizabete Anna Allena Labs starts M1
365 Bruno Mčedlišvili Z1
366 Gusts Limbergs Bauskas sākumskola Z1
367 Madara Grīnberga Eugesta M1
368 Karmena Digne Glūzda M1
369 Ernests Platais Cepumu blēži Z1
370 Tija Koziorova Trakās Vāveres un Rieksti M1
371 Karlīna Ķibilde SELGA M1
372 Markuss Krīgers Z1
373 Estere Krīgere M1
374 Marlēna Liepa M1
375 Justīne Zuke RĪGAS DZIRNAVNIEKS M1
376 Dārta Baranauska Dārta M1
377 Roberts Teteris LDZ Lokomotīve Z1
378 Kate Salnāja M1
379 Matīss Slikšāns Z1
380 Dārta Gintere M1
381 Māra Jakobsone Lynxdojo M1
382 Edvards Liepiņš - Z1
383 Enija Marta Liepiņa - M1
384 Reinis Raudonis Z1
385 Paula Veide DC VECSALACAS UNITED M1
386 Adriana Treide PH Print M1
387 Marta Vītiņa Klinšu ērgļi M1
388 Tomass Adrians Melzobs Mārupes bolti Z1
389 Dominiks Pētersons Kocēnu novads Z1
390 Ieva Paegle J4V M1
391 Loreta Jarohoviča M1
392 Agate Spēka Krokuss M1
393 Dāvis Videnieks Pikaču Z1
394 Gabriels Silinevics Z1
395 Kevins Andersons PH Print Z1
396 Karlīna Dzosena M1
397 Rūta Pūce M1
398 Mariss Ummers ind. Z1
399 Marks Ummers ind. Z1
400 Ariana Kodaleva Marienburgas Vilki M1
401 Kārlis Knops Z1
402 Karlīna Knopa M1
403 Krišs Zariņš Z1
404 Anna Liepiņa Lustes M1
405 Vanda Ramiņa-Oliveira Sece M1
406 Ernests Liepiņš Lustes Z1
407 Māris Logins Z1
408 Vanesa Logina M1
409 Ralfs Mazrims Z1
410 Luīze Gusta Pērkons M1
411 Mārcis Grancovskis Z1
412 Paula Ramiņa SECE M1
413 Gustavs Ramins SECE Z1
414 Kristers Bimšteins Z1
415 Vladimirs Sysun Z1
416 Francis Egle Egles Z1
417 Ernests Egle Egles Z1
418 Andrejs Nesterenko Z1
419 Renārs Lūsis Lūši Z1
420 Kitija Bimšteina M1
421 Amanda Birova M1
422 Loreta Rone M1
423 Marta Dundure M1
424 Renārs Deksnis Z1
425 Kristiāna Deksne M1
426 Marks Peka Brocenu vidusskola Z1
427 Elīza Baļčūna M1
428 Rodion Galinsh Bees Z1
429 Varvara Galinsh Bees M1
430 Luīze Gudēvica - Liepiņa Jasmīni M1
431 Emīls Vēza Z1
432 Arnolds Patmalnieks Z1
433 Kristaps Baļčūns Z1
434 Stella Zērvena M1
435 Keita Gabranova M1
436 Paula Pūgule M1
437 Laura Pūgule M1
10196 Dārta Tribocka X99 M1
10197 Marks Basikirskis Z1
10198 Elizabete Rešķe M1
10199 Marats Švāns Z1
10200 Jēkabs Švāns Z1
10201 Dāvids Švāns Z1
10202 Hugo Dombrovskis Džudo klubs Saldus Z1
10203 Martins Lūsis Z1
10204 Leonardo Šteins Mežinieku psk./#AWARDskrien Z1
10205 Artis Sproģis Z1
10206 Matīss Vanags Z1
10207 Lorenss Grīnvalds-Ozols Z1
10208 Elizabete Āboltiņa Lynxdojo M1
10209 Edusrds Gedrovičs Z1
10210 Rafaels Kaktinieks Z1
10211 Filips Kapteinis Z1
10212 Renārs Dadeiks Z1
10215 Tīna Burnevica DPD Latvija M1
10216 Edžus Ābols Z1
10217 Kristaps Ābols Z1
10218 Betija Šņore M1
10219 Rolands Alševskis Z1
10220 Marta Svilāne M1
10221 Annija Berķe M1
Kopā: 457 dalībnieki.