LVM čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem - OFICIĀLAIS RANGS
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1 Engures vidusskola 475
2 Bauskas sākumskola 161
3 Jelgavas 4.vidusskola 155
4 Tukuma 2. vidusskola 155
5 Smārdes pamatskola 129
6 Aizputes vidusskola 115
7 Priekules vidusskola 90
8 Mežinieku pamatskola 88
9 Lejasciema vidusskola 74
10 Rīgas 41. vidusskola 73
11 Ādažu vidusskola 64
12 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 60
13 Nīkrāces pamatskola 59
14 Rubenes pamatskola 58
15 Vecumnieku vidusskola 49
16 Piltenes vidusskola 46
17 Laurenču sākumskola 45
18 Siguldas pilsētas vidusskola 40
19 Carnikavas pamatskola 39
20 Tukuma 2. pamatskola 38
Visstiprākās komandas
Vieta Komanda Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Siguldas sporta skola 3937 3963 3871 3978 3678 19427
2 Firma L4/Bogdanovu ģimene 3688 3760 3700 3839 3921 18908
3 FK Bandava/Priekules novads 3534 3565 3692 3678 3740 18209
4 Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 3602 3362 3074 3239 3552 16829
5 Kocēnu sporta skola 2685 3575 3427 3517 3525 16729
6 Jelgavas 4. vidusskola 3217 3532 3246 3314 3314 16623
7 Sporta klubs Ašais 3903 1000 3948 3709 3902 16462
8 Engures vidusskola 3227 3378 3069 3314 3466 16454
9 Liepājas rajona sporta skola 3028 3177 2952 2852 3328 15337
10 SK,,Lejasciems" 3698 3656 3872 3784 15010
11 Tukuma 2. vidusskola 3106 2750 3111 2808 2808 14583
12 Sporta klubs "Vēsma" 2675 2734 2836 3148 3148 14541
13 Mārupes vidusskola 3404 3542 3463 2331 1376 14116
14 Bauskas sākumskola 2918 3224 2921 1660 2166 12889
15 Pastendes pamatskola 685 3031 2759 3147 3147 12769
16 Nīkrāces pamatskola 2976 2845 2876 1212 2847 12756
17 Zemgales Ziņas 2797 2832 2683 2479 1901 12692
18 Talsu biatlonisti 3031 2712 3147 3147 12037
19 Jelgavas 4.vidusskola 3035 3306 2561 798 2060 11760
20 Laurenču sākumskola 3857 3913 3678 11448
SKOLU ČEMPIONĀTA kopvērtējums
U10V
Vieta Skola Vārds Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Leo Bilāns Laurenču sākumskola / Siguldas sporta skola 1000 1000 1000 1000 3000
2 Roberts Kanģīzeris Jaunmārupes pamatskola / HS Pārdaugava 901 945 831 2677
3 Aleksis Bogdanovs Piltenes vidusskola / Firma L4/Bogdanovu ģimene 802 740 812 840 1000 2652
4 Toms Viekals - Gasjūns Jelgavas 4. sākumskola 894 856 837 901 2651
5 Ansis Kristofers Pāvils Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 888 784 841 890 2619
6 Tomass Stūrnieks Engures vidusskola / Engures vidusskola 774 817 779 820 842 2479
7 Ritvars Gailis Rīgas Centra humanitārā vidusskola 778 775 724 784 813 2375
8 Kristers Salna Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 785 740 845 2370
9 Sandris Salna Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 794 740 832 2366
10 Reinis Eglītis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 719 753 750 2222
11 Olivers Zvaigzne Cēsu Pilsētas vidusskola 752 755 710 2217
12 Renārs Kalniņš Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 680 716 710 777 2203
13 Kristians Baumanis Engures vidusskola / Engures vidusskola 815 684 700 2199
14 Kristians Bubļausks Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 748 698 697 2143
15 Kārlis Gedrovičs Jaunmārupes pamatskola 713 765 659 501 2137
16 Dāvis Adrians Markovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 706 715 699 2120
17 Mārtiņš Rasnačs Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 599 834 665 2098
18 Rihards Gūtmanis Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 702 656 644 737 2095
19 Artūrs Solovjovs Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 792 745 554 2091
20 Klāvs Liepiņš Engures vidusskola / Engures vidusskola 674 563 700 700 2074
21 Justs Liekmanis Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 754 602 682 633 2069
22 Alberts Vēzītis Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola / Lielupes Buki 633 623 674 698 2005
23 Maksims Barkovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 711 591 655 627 1993
24 Rimands Valdmanis Krotes Kronvalda Ata pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 684 549 631 606 1921
25 Miķelis Salmiņš Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 652 588 667 1907
26 Jānis Urga Dobeles 1. vidusskola 686 632 581 1899
27 Raimonds Saklaurs Ādažu vidusskola 550 579 614 624 643 1881
28 Alekss Kalašņikovs Pastendes pamatskola / Talsu biatlonisti 603 547 715 1865
29 Kristians Daniels Prūsāns Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 607 703 554 1864
30 Raivo Rosts Engures vidusskola / Engures vidusskola 719 508 518 526 619 1864
31 Roberts Vladimirovs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 540 676 637 1853
32 Patriks Buliņš Rīgas Valda Zālīša sākumskola / Zemgales Ziņas 598 610 548 587 638 1846
33 Kristians Kaušelis Carnikavas pamatskola 685 599 551 1835
34 Pauls Putnāns Brocēnu vidusskola 662 628 538 1828
35 Martins Kuļšs Engures vidusskola / Engures vidusskola 682 518 619 1819
36 Kārlis Elvis Misa Tukuma 2. vidusskola 631 578 425 598 1807
37 Dāvids Stepe Lejasciema vidusskola / SK"Lejasciems" 587 593 603 1783
38 Marats Ņikonovs Pastendes pamatskola / Talsu biatlonisti 603 539 633 1775
39 Haralds Sametis Iļģuciema vidusskola 633 495 634 1762
40 Olivers Frolovs Āgenskalna sākumskola 566 553 436 590 581 1737
41 Arnolds Miezis Ķekavas vidusskola 563 567 480 555 603 1733
42 Andrejs Krūzēns Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 548 568 610 1726
43 Kristaps Ķikulis Jelgavas 4. sākumskola 638 465 612 1715
44 Ralfs Jonašku Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 531 437 614 542 1687
45 Uģis Saltais Valmieras Viestura vidusskola 487 531 644 1662
46 Ralfs Skujāns Rīgas Franču licejs / Andrejsala CF 544 462 628 1634
47 Toms Joja Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 427 718 487 1632
48 Tomass Volodjkins Engures vidusskola / Engures vidusskola 530 544 555 1629
49 Miks Buks Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 524 556 549 1629
50 Gvido Ivanovs Rīgas Hanzas vidusskola 593 479 547 1619
51 Gustavs Gipslis Engures vidusskola / Engures vidusskola 573 523 404 505 1601
52 Adrians Ralfs Krauklis Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola / DARU 503 565 489 454 530 1598
53 Ričards Gabriels Deribo Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 766 779 1545
54 Jānis Bērziņš Rīgas 41. vidusskola / SK Vēsma 493 512 471 536 1541
55 Roberts Kāpostiņš Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 524 460 550 1534
56 Kārlis Paikens Privātā sākumskola "DOMDARIS" / Domdaris 516 418 427 565 1508
57 Juris Dauburs Carnikavas pamatskola / SocialGuruLab 563 408 532 1503
58 Artūrs Zunda Iļģuciema vidusskola 510 497 495 1502
59 Kaspars Ozoliņš Rīgas Centra humanitārā vidusskola 434 397 495 562 1491
60 Roberts Voitkovs Jūrmalas sākumskola "Atvase" / Kauguri 462 504 510 1476
61 Ralfs Kovals Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 549 482 432 1463
62 Renāts Anspoks Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 460 496 507 1463
63 Raivo Reinis Jelgavas 4. sākumskola 686 769 1455
64 Roberts Ivanovs Siguldas pilsētas vidusskola 694 741 1435
65 Aleksandrs Tjasto Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 459 444 402 513 1416
66 Elvis Strauts Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 463 505 403 447 1415
67 Matīss Mčedlišvili Tukuma 2. pamatskola 657 756 1413
68 Haralds Saltais Valmieras Viestura vidusskola 449 428 532 1409
69 Nils Devaijī Rīgas Franču licejs 658 744 1402
70 Henrijs Ļisovs Smārdes pamatskola / Smārde 754 632 1386
71 Jurģis Āboliņš Jaunmārupes pamatskola / Jaunmārupes 453 405 503 1361
72 Ričards Kleins Engures vidusskola / Engures vidusskola 487 433 404 436 434 1357
73 Jānis Zālītis Ulbrokas vidusskola 695 633 1328
74 Kristiāns Gožda Preiļu 1. pamatskola / Preiļu 1. pamatskola 514 399 399 1312
75 Mārtiņš Plotiņš Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 563 707 1270
76 Kārlis Voitkovs Jūrmalas sākumskola "Atvase" / Kauguri 459 398 400 1257
77 Marks Ēltamms Smārdes pamatskola / Smārde 660 571 1231
78 Klāvs Vītiņš Pamatskola "Rīdze" / Klinšu ērgļi 596 630 1226
79 Kristians Bumbļausks Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 533 667 1200
80 Dāvids Ševčenko    Liepājas Centra sākumskola / Olainfarm 503 673 1176
81 Aleksis Šērs Engures vidusskola / Engures vidusskola 542 619 1161
82 Dāvids   Ševčenko    Liepājas Centra sākumskola / Olainfarm 643 516 1159
83 Renārs Roga Jelgavas 4.vidusskola 581 568 1149
84 Rihards Roga Jelgavas 4.vidusskola / ReReReRiRa 580 550 1130
85 Artūrs Pormanis Rīgas Centra humanitārā vidusskola 489 636 1125
86 Ernests Salnājs Rīgas Teikas vidusskola 513 597 1110
87 Normunds Isakovs Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola / Lynxdojo 539 565 1104
88 Kristers Krūmiņš Ādažu vidusskola / Magnolijas Zieds 481 588 1069
89 Gustavs Akimovs Lapmežciema pamatskola / Lapmežciema pamatskola 501 564 1065
90 Tomass Kanonovičs Jelgavas 4.vidusskola / 1.c 514 544 1058
91 Markuss Bumburs Cēsu 1. pamatskola / Lizums_BB Team 468 545 1013
92 Jēkabs Malzubris Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Zubru Trieciens 522 488 1010
93 Danijs Sinka Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 460 549 1009
94 Kristers Letiņš Rīgas Jāņa Poruka vidusskola 539 462 1001
95 Kristaps Lozda Pamatskola "Rīdze" 509 484 993
96 Tornike Gulua Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 962 962
97 Intars Grigors Tukuma 2. vidusskola 444 517 961
98 Mariss Barkovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 463 496 959
99 Stefans Kaurovs Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 922 922
100 Markuss Henzelis Tukuma 2. vidusskola 450 455 905
101 Klāvs Kalašinskis Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža / OMTK 482 416 898
102 Kristiāns Meiers Penkules pamatskola 866 866
103 Aigars Ramanis Bauskas sākumskola 863 863
104 Tālis Zāns Rīgas Juglas vidusskola 460 390 850
105 Ralfs Gulbis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 375 461 836
106 Dāvis Bartuševics Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 830 830
107 Reinis Stūris Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 817 817
108 Oskars Zariņš Alūksnes pilsētas sākumskola 815 815
109 Niks Gustavs Bokta Ulbrokas vidusskola 810 810
110 Daniels Jēčs Jaunmārupes pamatskola 779 779
111 Daniels Stablinieks Jelgavas 4. sākumskola / 2c 755 755
112 Everts Precinieks Zaķumuižas pamatskola 730 730
113 Ralfs Misjuro Engures vidusskola / Engures vidusskola 720 720
114 Gustavs Barovskis Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 677 677
115 Emīls Zariņš Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 672 672
116 Rainers Kulakovs Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 662 662
117 Jēkabs Ādamsons Limbažu 3. vidusskola / Limbaži SKRIEN 661 661
118 Salvis Šķirus Jelgavas 3. sākumskola 659 659
119 Edvards Cimermanis Āgenskalna sākumskola / ONE4EVENT 657 657
120 Miks Straupmanis Smārdes pamatskola / Smārde 653 653
121 Kārlis Gornavs Siguldas pilsētas vidusskola / sk Sigulda 638 638
122 Daniels Dolgovs Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 633 633
123 Roberts Caics Babītes vidusskola 603 603
124 Martins Bicāns Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 599 599
125 Klāvs Bārda Mārupes pamatskola 597 597
126 Sigurds Konošonoks Limbažu sākumskola / Limbaži SKRIEN 590 590
127 Kristians Kopiņš Tukuma 2. pamatskola / BS Tukums 587 587
128 Kristaps Vizbulis Iecavas vidusskola 587 587
129 Roberts Rozītis Jelgavas 4.vidusskola / Latvijas Mežsaimnieks 586 586
130 Edvards Olte Jūrmalas sākumskola "Atvase" 585 585
131 Jānis Brūveris Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 578 578
132 Rihards Nevlans Jelgavas 4.vidusskola 574 574
133 Rodions Galiņš Rīgas Purvciema vidusskola / Bees 573 573
134 Jānis Homko Limbažu 3. vidusskola 571 571
135 Kristers Ernests Riekstiņš Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 571 571
136 Emīls Brizga Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 571 571
137 Kārlis Šīmanis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 568 568
138 Dāvis Apsītis Ikšķiles vidusskola 567 567
139 Daniels Homko Limbažu 3. vidusskola 563 563
140 Olivers Šļūka O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 559 559
141 Mikelis Kreicbergs Rīgas 84. vidusskola 556 556
142 Alens Freibergs Jelgavas 4.vidusskola 555 555
143 Valters Pudāns Smārdes pamatskola 549 549
144 Renārs Kanonovičs Jelgavas 4.vidusskola / 1.c 544 544
145 Aleksis Adumāns Rīgas 6. vidusskola 540 540
146 Olivers Strazdiņš Privātā sākumskola "DOMDARIS" / Domdaris 534 534
147 Emīls Zvirbulis Kuldīgas Centra vidusskola / Katrīnas klubs 532 532
148 Roberts Talle Jelgavas 4.vidusskola 521 521
149 Kārlis Kalējs Rīgas Hanzas vidusskola / Baltais 520 520
150 Bruno Ralfs Strīgelis Tukuma 2. pamatskola / BS Tukums 509 509
151 Rihards Jēkabsons Tumes vidusskola 504 504
152 Oskars Putnis Carnikavas pamatskola / Putnu iela 500 500
153 Edgars Jankova Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola / Vāveres 496 496
154 Reinis Samsons Rīgas Franču licejs 495 495
155 Rodrigo Medvedevs Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 487 487
156 Marats Širins Ogres Valsts ģimnāzija 482 482
157 Miks Tramdahs Engures vidusskola / Engures sportam 479 479
158 Ivo Dobelis Engures vidusskola / Engures vidusskola 467 467
159 Gundars Zirnis Šķibes pamatskola 461 461
160 Miks Toms Janševskis Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 460 460
161 Roberts Zeilišs Jelgavas 4. sākumskola 457 457
162 Ernests Kančs Ādažu vidusskola / SSK Bebra 450 450
163 Roberts Edžus Bērze Rīgas Centra humanitārā vidusskola 436 436
164 Alberts Irbe Engures vidusskola / Engures vidusskola 428 428
165 Ričards Joničenko Lībagu sākumskola / Talsu pauguraines Zaķi 398 398
166 Toms Bartušauskis Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 350 350
167 Vojta Spryngl Rīgas Starptautiskā skola 324 324
U10S
Vieta Skola Vārds Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Annika Zālīte Ulbrokas vidusskola 1000 1000 1000 1000 1000 3000
2 Elīza Ērenfrīde Rīgas 84. vidusskola 912 925 905 936 922 2783
3 Veronika Bogdanova Piltenes vidusskola / Firma L4/Bogdanovu ģimene 836 876 822 903 929 2708
4 Lauma Līva Saklaure Ādažu vidusskola 715 763 862 843 853 2558
5 Aurēlija Zīdere Rīgas Valda Zālīša sākumskola 800 786 710 780 2366
6 Linda Jurševska Zemgales vidusskola (Slampe) / SK ZEVID 661 675 781 774 2230
7 Paula Leimane Ādažu vidusskola 720 667 652 705 776 2201
8 Madara Terentjeva Ādažu vidusskola 668 695 775 2138
9 Ieva Rutkopa Jelgavas 4.vidusskola 663 678 683 768 2129
10 Paula Kārkliņa Ķekavas vidusskola 650 646 562 804 2100
11 Anete Salnāja Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 682 743 670 2095
12 Ketija Bevza Jelgavas 4.vidusskola / 1 c klase 509 594 667 661 695 2023
13 Elīza Ligere Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 642 577 796 2015
14 Elīna Vahere-Abražune Rīgas Centra humanitārā vidusskola 634 652 649 683 1984
15 Šarlote Cunska Jelgavas 4.vidusskola / 1.c klase 509 619 617 661 691 1971
16 Emīlija Jemeļjanova Jelgavas 4.vidusskola 658 677 617 1952
17 Karlīna Millere Ogres sākumskola / Milleri 577 692 664 1933
18 Elīza Bērziņa Laurenču sākumskola / Laurenču sākumskola 608 695 610 1913
19 Katrīna Gedroviča Jaunmārupes pamatskola 596 623 594 640 1859
20 Elīza Leščinska Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Zoorbagan 636 650 572 521 1858
21 Marta Žīgure Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 600 597 632 576 1829
22 Emīlija Abiļeva Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola / New Village Workout 625 581 534 1740
23 Margarita Babicka Jelgavas 4.vidusskola / 1c klase 600 523 486 611 1734
24 Maija Justīne Jēkabsone Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 608 462 585 533 1726
25 Gabriela Asarīte Tukuma 2. pamatskola 612 516 582 1710
26 Elza Krastiņa Cēsu 1. pamatskola / FROZEN 612 548 548 1708
27 Agate Šauriņa Rīgas Kultūru vidusskola / New Willage Workaut 541 621 534 1696
28 Millija Benta Rīgas 64. vidusskola 606 405 413 614 453 1673
29 Grēta Gabriela Tohva Engures vidusskola / Engures vidusskola 512 505 469 571 559 1642
30 Alise Nordena Penkules pamatskola 531 507 535 537 418 1603
31 Elīna Pilandere Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 471 554 562 1587
32 Aiga Mieze Aizkraukles novada vidusskola 473 467 421 573 1513
33 Romija Kodoliņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 484 439 505 1428
34 Ance Linberga Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 705 718 1423
35 Anna Kārkliņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 528 431 412 390 442 1401
36 Flāvija Zeberiņa-Zebera Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 434 506 444 1384
37 Madara Katkovska Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 682 673 1355
38 Luīze Dejus Mežciema pamatskola 584 708 1292
39 Katrīna Sondore Rīgas 64. vidusskola / Upeņu iela 569 712 1281
40 Zane Ozoliņa Rīgas Centra humanitārā vidusskola 434 422 387 399 1255
41 Selga Straupe Rīgas 45. vidusskola 296 417 387 450 1254
42 Matilde Broka Mežciema pamatskola / VSK Noskrien 414 440 394 390 1248
43 Karlīna Kalve Rīgas 45. vidusskola 296 458 427 1181
44 Anna Margareta Grīnberga Rīgas 64. vidusskola 557 592 1149
45 Eva Linberga Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 576 551 1127
46 Elīza Koškina Jelgavas 4. sākumskola 634 480 1114
47 Asnate Pekulesa Engures vidusskola 526 517 1043
48 Anete Krūmiņa Saldus pamatskola / Saldus 2007 542 496 1038
49 Luīze Gabriela Butāne Jelgavas 4.vidusskola / 1.c 509 500 1009
50 Elīza Šteinberga Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 448 549 997
51 Marta Aleksandra Skudra Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 489 485 974
52 Marta Elza Grūtupa Rīgas Angļu ģimnāzija 489 480 969
53 Luīze Stiebre Rīgas Igauņu pamatskola 506 462 968
54 Anna Kedjuliča Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 520 444 964
55 Ance Daukste Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 520 435 955
56 Rebeka Sladkēviča Engures vidusskola / Engures vidusskola 440 495 935
57 Renāte Juzova Ogres sākumskola 492 426 918
58 Heidija Krūmiņa Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 459 449 908
59 Agnese Vilkena Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža / OMTK 434 463 897
60 Marta Andersone Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 398 436 834
61 Adelīna Migunova Tukuma 2. pamatskola 408 394 802
62 Sanija Ločmele Kalnciema vidusskola 769 769
63 Kristīne Trūpa Rīgas 25. vidusskola / RUN to LIVE 706 706
64 Dita Pazāne Rīgas Angļu ģimnāzija 664 664
65 Lauma Allika ŽILA VERNA RĪGAS FRANČU SKOLA 654 654
66 Polina Kendenkova Rīgas 34. vidusskola / Rīgas 34. vidusskola 653 653
67 Lība Mauriņa Tukuma 2. vidusskola 633 633
68 MelĀnija Čudare Jelgavas 4.vidusskola / UPES CEĻŠ 624 624
69 Luīze Limanāne Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 618 618
70 Elīza Ramane Bauskas sākumskola 609 609
71 Eva Krūmiņa Rīgas Hanzas vidusskola 600 600
72 Laura Buivide Rīgas Centra humanitārā vidusskola 598 598
73 Estere Rasa Tukuma 2. pamatskola 584 584
74 Emīlija Rosicka Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola / Cukuri 582 582
75 Mišela Tīna Berkolde Lejasciema vidusskola 576 576
76 Lelde Brūvere Ulbrokas vidusskola 567 567
77 Amanda Stankēviča Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 562 562
78 Viktorija Sokolova Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 552 552
79 Rūta Skavronska-Krūziņa Zemgales vidusskola (Slampe) 543 543
80 Tina Slavika Jelgavas 4.vidusskola 543 543
81 Keidija Balode Valmieras Pārgaujas sākumskola 542 542
82 Gabrila Asarīte Tukuma 2. pamatskola 540 540
83 Sandra Bēmere Baldones Mūzikas pamatskola / Baldones Mūzikas pamatskola 530 530
84 Hanna Sūniņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 526 526
85 Estere Šteina Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 524 524
86 Samanta Sondore Baldones vidusskola 522 522
87 Nora Sondore Baldones vidusskola 521 521
88 Grineta Kikuste Sējas pamatskola 517 517
89 Annija Dreimane Rīgas Lietuviešu vidusskola 513 513
90 Katrīna Zorina Tukuma 2. pamatskola 508 508
91 Katrīna Ose Smārdes pamatskola / Smārde 502 502
92 Marta Brakovska Jelgavas 4.vidusskola 500 500
93 Gabriela Auzāne Ikšķiles vidusskola 492 492
94 Rūta Skavronska- Krūziņa Zemgales vidusskola 489 489
95 Katarina P.-k.-r.-liepa Tukuma 2. vidusskola 485 485
96 Karīna Pastare Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 485 485
97 Elizabeta Kjahjare Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 485 485
98 Elza Krūmiņa Jelgavas 4. sākumskola / 2c 480 480
99 Everita Mekša Mārupes vidusskola / Lizums_BB Team 477 477
100 Kate Mekša Mārupes vidusskola / Lizums_BB Team 471 471
101 Rasa KristiĀna ArnicĀne Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 467 467
102 Annija Prauliņa Sējas pamatskola 465 465
103 Karolina Babicka Sējas mūzikas un mākslas skola / SMMS 455 455
104 Emīlija Tolkačeva Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 452 452
105 Žanete Silova Rīgas 41. vidusskola 447 447
106 Melisa Kadiķe Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 444 444
107 Lauma Jakobsone Suntažu vidusskola / Lynxdojo 443 443
108 Emīlija Bērziņa Engures vidusskola 429 429
109 Hanna Andersone Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 426 426
110 Paula Nikola Cīrule Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 373 373
U12V
Vieta Skola Vārds Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Arno Pušņins Laurenču sākumskola / Siguldas Sporta Skola 1000 876 1000 1000 3000
2 Rūdolfs Raudziņš Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 939 967 869 995 988 2950
3 Ginters Bērziņš Madonas pilsētas 1. vidusskola 956 990 931 994 2940
4 Daniels Gribs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" / Salaspils Sporta Skola 965 967 901 967 958 2899
5 Martins Stūrītis Siguldas 1. pamatskola / Siguldas Sporta skola 958 1000 937 2895
6 Rihards Vladimirovs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 925 955 761 938 952 2845
7 Roberts Tolpežņikovs Pamatskola "Universum" / Siguldas sporta skola 923 930 990 2843
8 Markuss Kristaps Kadiķis Dzimtmisas pamatskola 938 914 919 921 966 2825
9 Dāvis Bergs Valmieras Pārgaujas sākumskola / Kocēnu sporta skola 934 841 900 923 2757
10 Toms Vītols Siguldas pilsētas vidusskola 895 897 854 854 869 2661
11 Rinalds Ivanovs Jelgavas 4.vidusskola / 3c 928 858 856 866 2652
12 Daniels Lagzdiņš Aizputes vidusskola / Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 861 847 779 847 923 2631
13 Matīss Leimanis Ādažu vidusskola 897 816 874 2587
14 Toms Kristians Vīksna Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 811 797 768 864 2472
15 Klāvs Kalniņš Jelgavas 4.vidusskola / Jelgvas 4.vidusskola 856 794 801 2451
16 Kārlis Blumbergs Milzkalnes sākumskola 795 850 761 794 796 2441
17 Arvīds Logins Rīgas 41. vidusskola 853 817 755 2425
18 Ralfs Beronts Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 739 845 708 838 2422
19 Tanels Lapsiņš Ogres 1. vidusskola / X99 840 810 745 766 2416
20 Olafs Rungevics Zūru pamatskola 777 756 862 2395
21 Ernests Treimanis-Freimanis Engures vidusskola / Engures vidusskola 719 854 608 797 2370
22 Daniels Tupureins Ādažu vidusskola / Ādažu BJSS 845 781 662 645 687 2313
23 Meldris Mellums Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 740 781 745 696 2266
24 Rūdolfs Leščinskis Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Zoorbagan 763 644 711 788 2262
25 Lūkass Ķikusts Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" / Salaspils sporta skola 730 798 688 725 2253
26 Uvis Čilipāns Smārdes pamatskola / Smārde 793 841 605 2239
27 Edijs Veismanis Engures vidusskola / Engures vidusskola 703 729 634 708 800 2237
28 Oskars Bajārs Smārdes pamatskola / Smārde 792 783 652 2227
29 Renārs Bents Rīgas 64. vidusskola 770 691 581 718 735 2223
30 Edvards Brancis Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 721 721 528 752 2194
31 Damirs Ņikitins Rīgas Rīnūžu vidusskola / Rīgas satiksme 721 731 732 2184
32 Dāvis Karbauskis Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 759 721 671 2151
33 Kārlis Daniels Lazda Iecavas vidusskola 729 704 702 2135
34 Edvards Šmits Ādažu vidusskola 723 793 615 476 2131
35 Sidnijs Liepa Sākumskola "Taurenītis" 660 645 823 2128
36 Krists Bērziņš Rīgas 41. vidusskola / SK Vēsma 693 662 557 772 2127
37 Kārlis Spuriņš Privātā sākumskola "DOMDARIS" / DOMDARIS 734 676 713 2123
38 Markuss Pabērzis Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 747 751 606 621 2119
39 Valters Pūcītis Ādažu vidusskola / Ādažu BJSS 682 747 687 2116
40 Rūdolfs Žideņš Mežinieku pamatskola / Mežinieku pamatskola 745 711 616 651 2107
41 Jurģis Cakuls Pamatskola "Rīdze" / Cakuli 756 657 672 673 2101
42 Avrīkijs Sergejevs Privātā vidusskola "Patnis" 668 523 642 790 2100
43 Marks Ševčenko    Liepājas Centra sākumskola / Olainfarm 702 685 469 701 2088
44 Teodors Saltais Valmieras Viestura vidusskola 712 657 513 622 716 2085
45 Jēkabs Poikāns Rīgas Teikas vidusskola / 6PO 736 669 633 675 660 2080
46 Ritvars Sniķers Valmieras sākumskola 719 719 631 2069
47 Normunds Krauze Ziemeļvalstu ģimnāzija 691 731 624 614 640 2062
48 Markuss Zeltagrauds Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 681 668 672 700 2053
49 Ēriks Eduards Lazda Iecavas vidusskola 567 690 545 672 680 2042
50 Dāvis Pētersons Valmieras Viestura vidusskola / VVV 672 585 533 682 677 2031
51 Krišs Āboliņš Jaunmārupes pamatskola / Jaunmārupes 702 656 617 669 2027
52 Leo Šenfelds Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 701 627 698 2026
53 Aleksis Pērkons Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 661 725 639 2025
54 Frederiks Kope Ziemeļvalstu ģimnāzija / Ziemeļvalstu ģimnāzija 676 697 651 555 643 2024
55 Kristers Voldemārs Lazda Iecavas vidusskola 738 591 516 680 2009
56 Ralfs Andersons Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 682 553 550 771 2006
57 Ričards Sondors Rīgas 64. vidusskola / Upeņu iela 634 638 730 2002
58 Kristofers Kančs Ādažu vidusskola / SSK Bebra 648 667 662 643 671 2000
59 Augusts Salmiņš Smārdes pamatskola / Smārde 681 674 626 1981
60 Renārs Kociņš-Lielupe Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu sporta skola 505 645 524 635 665 1945
61 Marks Aleksandrs Garančs Rīgas Valda Zālīša sākumskola / Gaismas meklētāji 626 665 523 652 1943
62 Eduards Mahts Lībagu sākumskola 725 549 659 1933
63 Eduards Gauris Rīgas 45. vidusskola / Lynxdojo 625 670 634 1929
64 Dāvis Zariņš Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 989 929 1918
65 Leo Jakobi Ozolnieku vidusskola 703 577 511 637 1917
66 Matīss Salmiņš Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 729 505 666 1900
67 Valters Jonass Aizputes vidusskola / Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 927 961 1888
68 Markuss Mīlenbergs Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 488 502 581 802 1885
69 Kristaps Indriksons Smārdes pamatskola / Smārde 663 674 520 1857
70 Matīss Lazdiņš Rīgas 41. vidusskola / SK Vēsma 626 662 557 520 1845
71 Niks Vadapāls Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 596 678 569 1843
72 Markuss Bormanis Valmieras Pārgaujas sākumskola / Skrienam kopā 572 577 681 1830
73 Roberts Strauts Rīgas 41. vidusskola / SK Vēsma 596 608 538 625 486 1829
74 Edvards Miks Ķikuts Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 675 610 540 1825
75 Valters Ozoliņš Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 596 654 568 1818
76 Rūdolfs Smilga Privātā sākumskola "DOMDARIS" / DOMDARIS 621 626 531 1778
77 Dāvis Bautris Rīgas Juglas vidusskola / sporttime.lv/D'sign sportswear 901 860 1761
78 Jānis Pavlovs Mežinieku pamatskola 662 663 425 1750
79 Edijs Dobelis Jēkabpils pamatskola 576 444 612 552 1740
80 Tomass Ļevanovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 612 528 477 539 588 1739
81 Roberts Ratnieks Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 609 474 647 1730
82 Miķelis Priedītis Rīgas 28. vidusskola / Latvijas Finieris 566 586 577 1729
83 Jānis Barkovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 607 521 438 592 1720
84 Rihards Misjuro Engures vidusskola / Engures vidusskola 602 500 616 1718
85 Valters Emīls Triščenko Liepājas Centra sākumskola / Triščenko 796 904 1700
86 Rihards Zebuliņš Rīgas 6. vidusskola 661 486 550 1697
87 Markuss Kāpiņš Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 586 502 591 1679
88 Rihards Jansons Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 677 557 442 1676
89 Patriks Garisons Mārupes vidusskola 814 837 1651
90 Mārtiņš Voino Rīgas Valda Zālīša sākumskola 639 570 442 1651
91 Toms Tramdahs Engures vidusskola / Engures vidusskola 566 548 495 526 1640
92 Einārs Jubelis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 538 515 584 1637
93 Rodrigo Skujāns Rīgas Franču licejs / Andrejsala CF 617 420 598 1635
94 Gustavs Liekmanis Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 545 507 581 1633
95 Kristers Kadeģis Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 533 524 474 574 1631
96 Ričards Valdmanis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 757 858 1615
97 Linards Lūsis Siguldas pilsētas vidusskola 563 598 451 1612
98 Martins Kronbergs Engures vidusskola / Engures vidusskola 565 506 538 1609
99 Daniils Bondovs Vangažu vidusskola 517 534 494 551 479 1602
100 Lamins Roberts Savo Ulbrokas vidusskola / Baltais 514 491 592 1597
101 Ēriks Muško Jaunpils vidusskola / Kartavkalnu buki 432 575 574 1581
102 Markuss Šidla Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 558 514 486 1558
103 Renārs Ločmelis Rīgas Franču licejs / MRC 600 446 422 499 1545
104 Krišs Keino Rīgas Hanzas vidusskola 598 446 498 1542
105 Valts Vilcāns Baldones vidusskola / Baldones riteņbraukšanas nodaļa 753 767 1520
106 Mareks Mūrnieks Engures vidusskola / Engures vidusskola 566 524 415 414 1505
107 Bruno Grende Baldones Mūzikas pamatskola / Baldones vieglatlētikas nodaļa 764 740 1504
108 Kaspars Semjonovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 533 455 477 489 482 1504
109 Gustavs Ločmelis Valmieras Viestura vidusskola / VSK "Burkānciems & Co" 702 793 1495
110 Toms Zinkevičs Valmieras sākumskola / RWA 637 858 1495
111 Marks Žarskis Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 574 516 393 1483
112 Ralfs Bērziņš Laurenču sākumskola / Siguldas Sporta skola 499 505 446 1450
113 Kārlis Junaks Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 520 466 446 1432
114 Eižens Kaupe Sākumskola "Taurenītis" 538 429 416 464 1431
115 Emīls Šīmanis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 652 774 1426
116 Krišjānis Ozoliņš Rīgas Centra humanitārā vidusskola 414 361 472 535 1421
117 Artis Sams Jelgavas 4.vidusskola / 3.c. 537 420 461 1418
118 Ernests Pidža Valmieras Pārgaujas sākumskola / Kocēnu sporta skola 652 754 1406
119 Gustavs Vaivods Jūrmalas sākumskola "Atvase" / Jūrmalas rūķīši 663 740 1403
120 Roberts Rudītis Carnikavas pamatskola 767 621 1388
121 Regnārs Stepens Jaunpils vidusskola 711 674 1385
122 Nils Renārs Cintiņš Engures vidusskola / Engures vidusskola 702 674 1376
123 Ralfs Rozovs Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 602 773 1375
124 Martins Gulbis Zemgales vidusskola (Slampe) / ZEVID 695 651 1346
125 Austris Pakalniņš Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 465 483 380 1328
126 Jurģis Freināts Engures vidusskola / Engures vidusskola 495 791 1286
127 Horens Liekniņš Rīgas Valdorfskola 647 634 1281
128 Raivis Bogotais Preiļu 1. pamatskola / Preiļu 1. pamatskola 515 381 379 1275
129 Matīss Malzubris Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Zubru Trieciens 637 606 1243
130 Francis Kozlovs Olaines 1. vidusskola / Olaines 1.vidusskola 723 513 1236
131 Daniels Kalniņš Iecavas vidusskola 469 400 367 1236
132 Kristians Kalniņš Iecavas vidusskola 468 400 367 1235
133 Daniels Salenieks Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 651 578 1229
134 Gustavs Skavronskis Zemgales vidusskola (Slampe) / Slampe Zevid 651 565 1216
135 Marko Murāns Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 652 561 1213
136 Andris Ernests Sīlis Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 609 570 1179
137 Māris Adams Skrastiņš Friča Brīvzemnieka pamatskola 333 425 334 402 1161
138 Kārlis Neilands Babītes vidusskola 539 595 1134
139 Kristers Brēdiķis Rīgas Lietuviešu vidusskola 568 563 1131
140 Gustavs Priedītis O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 521 587 1108
141 Toms Vizbulis Engures vidusskola / Engures vidusskola 588 501 1089
142 Renārs Gļauda Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 596 484 1080
143 Rinalds Burgevics Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 556 504 1060
144 Artūrs Antoņenko Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 488 567 1055
145 Martins Eigenfelds Siguldas 1. pamatskola 587 446 1033
146 Roberts Dauksts Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 530 470 1000
147 Raiens Ginters Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 556 444 1000
148 Hermanis Valtass Mārupes vidusskola / Mārupes vidusskola 1000 1000
149 Kristofers Metums Rīgas Lietuviešu vidusskola / Latvijas Finieris 460 538 998
150 Leo Ivanovs Rīgas Hanzas vidusskola 474 517 991
151 Eduards Elsts Rīgas Franču licejs 481 493 974
152 Roberts Zaharovs Rīgas 72. vidusskola 481 493 974
153 Marks Lasmanis Auces vidusskola / 18 525 423 948
154 Kārlis Bartuševics Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 921 921
155 Raens Mārcis Jaunzems Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 494 410 904
156 Mareks Jātnieks Griķu pamatskola 894 894
157 Daniels Kedjuličs Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 512 378 890
158 Markuss Tiesnesis Rīgas Hanzas vidusskola / Stirnubuks / Run 4 Sun 887 887
159 Ervīns Birģelis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 441 415 856
160 Reinholds Circenis Brocēnu vidusskola 855 855
161 Daņila Gaļejevs Ādažu vidusskola 847 847
162 Bruno Kumpiņš Rīgas 25. vidusskola 415 425 840
163 Gustavs Antrops Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 835 835
164 Klāvs Austriņš Rīgas 41. vidusskola 772 772
165 Linards Prombergs Carnikavas pamatskola 760 760
166 Kristers Elksnis Jēkabpils pamatskola 760 760
167 Jānis Rieksts Saldus pamatskola 751 751
168 Klāvs Dūzis Dobeles sākumskola / AQUATICS 739 739
169 Jānis Grinfogels Babītes novada pašvaldības Salas sākumskola / Grīņi 733 733
170 Artūrs Ozoliņš Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 733 733
171 Adams Švanks Ozolnieku vidusskola / ATKAL JAUNS NAMS 728 728
172 Mārcis Kleins Valmieras sākumskola 725 725
173 Jānis Freimanis Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 725 725
174 Rūdolfs Ose Smārdes pamatskola / Smārde 724 724
175 Ralfs Līcis Brocēnu vidusskola / BJSS 709 709
176 Justs Miķelis Zīvers Rīgas Valda Zālīša sākumskola 703 703
177 Jānis Bidzāns Bauskas 2. vidusskola 702 702
178 Roberts Leimanis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 698 698
179 Edgars Teicāns Ziemeļvalstu ģimnāzija 696 696
180 Adrians Dimza Zemgales vidusskola (Slampe) / Slapme/ZVID 695 695
181 Arvis Vilmanis Tukuma 2. pamatskola / BS Tukums 694 694
182 Valters Kopiņš Tukuma 2. pamatskola / BS Tukums 692 692
183 Kirils Dviņins Brocēnu vidusskola 692 692
184 Tristans Rozentāls Privātā sākumskola "DOMDARIS" / DOMDARIS 687 687
185 Arnis Krauze Rīgas Igauņu pamatskola 687 687
186 Mikus Pudāns Smārdes pamatskola / Smārde 681 681
187 Gabriels Adamsons Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 681 681
188 Toms Saulīte Jelgavas 4.vidusskola / 3.c klase 679 679
189 Arnolds Ozols Privātā Montessori sākumskola 677 677
190 Krists Osis Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 675 675
191 Markuss Alksnis Jelgavas 4.vidusskola 663 663
192 Reinis Dauksts Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 662 662
193 Helvijs Tupureins Ādažu vidusskola / Ādažu BJSS 660 660
194 Umberts Teters Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 658 658
195 Kristians Misjuro Engures vidusskola / Engures vidusskola 656 656
196 Martins Brokāns Ventspils 4. vidusskola / Matisons runner's club 651 651
197 Eglons Nastevičs Jelgavas 4.vidusskola 651 651
198 Mikus Krūmiņš Rīgas Hanzas vidusskola 648 648
199 Ralfs Grīnvalds Engures vidusskola / Engures vidusskola 643 643
200 Egons Krišjānis Nastevičs Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 642 642
201 Patriks Vikmanis Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 640 640
202 Ernests Ivanovs Smārdes pamatskola / Smārde 639 639
203 Dāvis Tivčs Dobeles 1. vidusskola 639 639
204 Roberts Ķesteris Jaunmārupes pamatskola / Jaunmārupes pamatskola 626 626
205 Valters Sūniņš Tukuma 2. pamatskola / BS Tukums 622 622
206 Patriks Bukolovskis Privātā sākumskola "DOMDARIS" / Domdaris 621 621
207 Ralfs Emīls Enītis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 621 621
208 Dāvis Leitāns Rīgas Teikas vidusskola / MJ-Partneri 616 616
209 Kristaps Joja Zemgales vidusskola (Slampe) / AQUATICS 613 613
210 Teodors Ernests Zīvers Rīgas Valda Zālīša sākumskola 608 608
211 Adrians Pietkūns Jelgavas 4.vidusskola / 4.vidusskola 604 604
212 Ralfs Mežals Liepājas Ezerkrasta sākumskola 604 604
213 Aadrians Brīvība Rīgas Teikas vidusskola 598 598
214 Ričards Mazrims Brocēnu vidusskola 597 597
215 Renārs Buivids Rīgas Centra humanitārā vidusskola 592 592
216 Lauris Graudulis Jelgavas 4.vidusskola 589 589
217 Jēkabs Gulbis Jelgavas 4.vidusskola 588 588
218 Leo Bruno Ivanovs Rīgas Hanzas vidusskola 577 577
219 Regnārs Kokins Augstkalnes vidusskola 577 577
220 Alekss Ivanovs Babītes vidusskola 575 575
221 Roberts Markuss Limmers Sākumskola "Taurenītis" / Ātrās pleznas 567 567
222 Kārlis Bārda Mārupes pamatskola 566 566
223 Kristaps Liepiņš Pūres pamatskola 563 563
224 Raitis Novickis Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 560 560
225 Patriks Kiršteins Rīgas 41. vidusskola 559 559
226 Džuliāns Sirvidis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 558 558
227 Emīls Vanags Privātā vidusskola "Patnis" / ADgett 553 553
228 Ralfs Tomsons Rīgas Valda Zālīša sākumskola 552 552
229 Svens Kasparāns Eiropas Tālmācības vidusskola / Kasparāni 548 548
230 Renārs Kalniņš Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 548 548
231 Endijs Strēlis Aizupes pamatskola 547 547
232 Jēkabs Zvagulis Jaunpils vidusskola / Kartavkalnu buki 544 544
233 Dainis Nikolajevs Jaunpils vidusskola 542 542
234 Ričards Dumbris Engures vidusskola / Engures vidusskola 536 536
235 Danils Markševics Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola / Sporta Patriots 536 536
236 Kristers Kļava Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 532 532
237 Renārs Beiers-suitums Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 531 531
238 Sendijs Leitāns Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 531 531
239 Kristaps Semičenkovs Jaksts Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 530 530
240 Martins Konons Rīgas 64. vidusskola 527 527
241 Ričards Millers Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 526 526
242 Artūrs Roberts Riekstiņš Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 513 513
243 Ernests Šomins Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 509 509
244 Gustavs Vilnītis Jelgavas 4.vidusskola / Sporto visa klase 3c 507 507
245 Roberts Multiņš Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 506 506
246 Edgars Ziņģis Ziemeļvalstu ģimnāzija / Swedbank 503 503
247 Aigars Laķis Valmieras sākumskola / Skrienam kopā 503 503
248 Reinis Edvards Lazdāns Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 482 482
249 Adrians Brīvība Rīgas Teikas vidusskola 478 478
250 Marks Arkadijs Zorins Tukuma 2. pamatskola 473 473
251 Raivis Krūmiņš Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola / 4b 469 469
252 Edvards Pajuste Mārupes pamatskola 463 463
253 Denis Antoņenko Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 456 456
254 Īvs Andress Lauzinieks Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 443 443
255 Oto Dombrovskis Saldus vidusskola / Džudo Klubs Saldus 443 443
256 Emīls Šalms Rīgas Teikas vidusskola / Kikboksa un boksa skola "Rīga" 433 433
257 Kristians Sametis Iļģuciema vidusskola 421 421
258 Kirils Fjodorovs Jelgavas 4.vidusskola / 3.c 420 420
259 Alens Brancs Jelgavas 4.vidusskola / 3.c 420 420
260 Kristaps Dapša Liepājas 8. vidusskola 420 420
261 Gustavs Krūmiņš Smārdes pamatskola / Smārde 398 398
262 Ričards Strods Jelgavas 4.vidusskola / 4. vidusskola 386 386
U12S
Vieta Skola Vārds Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Anete Ozoliņa Jaunmārupes pamatskola / Jaunmārupe skrien 1000 989 1000 1000 1000 3000
2 Stella Paltiņa Cēsu 2. pamatskola / Sporta klubs Ašais 962 1000 983 936 942 2945
3 Nikija Mikāle Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 987 986 944 953 2926
4 Keita Marcinkeviča Laurenču sākumskola / Siguldas Sporta skola 948 832 925 936 2809
5 Melānija Zālīte Ķekavas vidusskola / FK Auda 968 898 921 919 819 2808
6 Marta Kuzņecova Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola / Ādažu sporta skola 971 915 900 2786
7 Patrīcija Rubeze Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 822 819 905 862 875 2642
8 Evelīna Misāne Ādažu vidusskola 849 832 817 838 818 2519
9 Katrīna Kārkliņa Stalbes vidusskola / Kocēnu sporta skola 876 760 851 2487
10 Elza Černuho Jelgavas 4.vidusskola 776 731 810 754 783 2369
11 Anna Goša Ventspils 4. vidusskola / Maratona klubs 764 768 664 663 773 2305
12 Daniela Sova Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 773 847 661 2281
13 Marta Ļaudama Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 748 718 686 771 746 2265
14 Amanda Linda Hohlova Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 741 751 767 2259
15 Sofija Sveta Galvanovska Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola / Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 805 709 700 2214
16 Karlīna Keita Šmite Cēsu Pilsētas vidusskola 729 675 737 732 715 2198
17 Helēna Reinfelde Liepājas Centra sākumskola / Skrienam Liepājā! 698 747 723 2168
18 Daniela Janava Priekuļu vidusskola 723 748 683 2154
19 Anna Marija Zaķe Rīgas Centra humanitārā vidusskola / Maratona klubs/LSC 747 739 663 639 662 2149
20 Sofija Anna Kadiķe Dzimtmisas pamatskola 699 677 696 663 612 2072
21 Grēta Puzinkeviča Valmieras Pārgaujas sākumskola / Kocēnu sporta skola 715 637 715 2067
22 Lūcija Epnere Privātā sākumskola "DOMDARIS" / DOMDARIS 738 716 602 601 2056
23 Jasmīna Tīna Spēka Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 721 596 728 2045
24 Nikola Lauska Rīgas Juglas vidusskola 690 669 655 633 2014
25 Enija Meiere Priekules vidusskola / Maratona klubs 721 604 673 1998
26 Kellija Liepa Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 662 627 690 644 1996
27 Amanda Jozepa Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 660 702 633 598 1995
28 Viktorija Millere Ogres sākumskola / Milleri 595 636 760 1991
29 Karīna Sokolova Rīgas Juglas vidusskola / RUN to LIVE 675 621 667 1963
30 Elizabete Minka Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 674 614 652 1940
31 Evita Iesalniece Jēkabpils pamatskola / Sporta iela 585 661 666 1912
32 Nikola Bogača Rīgas 93. vidusskola / Sporta iela 582 651 671 1904
33 Līva Viola Trifānova Engures vidusskola / Engures vidusskola 630 593 571 670 1893
34 Emīlija Zaķe Āgenskalna sākumskola / EJ! 515 607 696 1818
35 Elīna Biseniece Mežciema pamatskola 680 598 524 1802
36 Emīlija Frolova Āgenskalna sākumskola 591 562 547 593 612 1796
37 Evelīna Rumba Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu sporta skola 642 596 550 535 487 1788
38 Kristiāna Anspoka Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 592 562 628 1782
39 Rūta Mellenberga Talsu sākumskola 593 614 570 1777
40 Signe Arstanova Tukuma 2. pamatskola 630 562 582 1774
41 Zane Apsīte Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 596 578 522 583 1757
42 Rūta Baltpurviņa Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 598 540 613 1751
43 Madara Krūmiņa Smārdes pamatskola 578 583 522 586 1747
44 Kitija Bērziņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 651 598 490 1739
45 Tīna Luīze Saukāne Ikšķiles vidusskola 608 535 519 592 1735
46 Kate Jukuma Siguldas pilsētas vidusskola 540 537 495 546 622 1708
47 Patrīcija Paula Skujiņa Pumpuru vidusskola / Pumpuru vidusskola 618 570 487 518 1706
48 Elīna Redisone Annas Brigaderes pamatskola / Tērvetes dabas parks 568 534 493 554 566 1688
49 Madara Pāķe Saulkrastu vidusskola / SRT Saulkrasti 559 438 690 1687
50 Elīza Gustiņa Dobeles sākumskola / Gustiņi 804 866 1670
51 Eleonora Kristiana Labsvīra Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas pilsētas vidusskola 537 490 567 560 1664
52 Elizabete Dobele Āgenskalna sākumskola 524 516 565 567 471 1656
53 Samanta Valdmane Engures vidusskola / Engures vidusskola 551 511 547 489 1609
54 Eva Celitāne Engures vidusskola / Engures vidusskola 564 533 490 501 1598
55 Elza Stūre Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 529 504 561 1594
56 Emīlija Brauna Jelgavas 4.vidusskola 781 810 1591
57 Laura Kallase Gulbenes 2. vidusskola 805 785 1590
58 Marta Liepiņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 570 511 499 500 1581
59 Evelīna Emīlija Galviņa 421 493 571 491 1555
60 Nellija Ažubele Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 460 498 588 1546
61 Elizabete Ziemele Talsu sākumskola 566 538 439 1543
62 Anete Kaļva Ķeguma komercnovirziena vidusskola / Ķegumā spēks 677 603 258 1538
63 Annija Horste Engures vidusskola / Engures vidusskola 527 518 441 420 486 1531
64 Marta Klaucāne Engures vidusskola / Engures vidusskola 513 517 442 501 489 1531
65 Ance Daibe Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 730 763 1493
66 Emīlija Terentjeva Ādažu vidusskola 726 735 1461
67 Marija Paramonova Rīgas 31. vidusskola 496 453 419 427 492 1441
68 Annija Raga Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu sporta skola 504 464 457 447 463 1431
69 Sofija Anna Strazdiņa Bauskas sākumskola / STRAZDIŅI 485 438 423 449 489 1423
70 Dagmāra Meija Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu sporta skola 493 422 447 463 1403
71 Laura Andersone Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 464 455 446 1365
72 Adriāna Anete Eihvalde Jelgavas 4.vidusskola / 3c 441 427 484 1352
73 Anna Irbe Talsu Kristīgā vidusskola / Talsu pauguraines Zaķi 700 651 1351
74 Anna Šmite Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 395 381 562 1338
75 Anastasija Grīna Smārdes pamatskola / Smārde 694 627 1321
76 Nikola Račkauska Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 629 677 1306
77 Marta Luīze Erkena Ķekavas vidusskola 465 439 399 1303
78 Diāna Maceviča Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 464 432 405 1301
79 Kerija KrĒmere Madonas pilsētas 1. vidusskola 627 637 1264
80 Ieva Jete Jansone Valmieras Viestura vidusskola / Kocēnu sporta skola 615 642 1257
81 Amanda Volodjkina Engures vidusskola / Engures vidusskola 438 399 357 407 1244
82 Katrīne Lase Smārdes pamatskola / Smārde 625 587 1212
83 Rūta Zandere Engures vidusskola / Engures vidusskola 411 393 387 399 1203
84 Beāte Sietiņa Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 395 384 376 1155
85 Anete Stepāne Rīgas Kultūru vidusskola / STROPS Technologies 560 592 1152
86 Paula Irbe Talsu Kristīgā vidusskola / Talsu pauguraines Zaķi 564 578 1142
87 Santa Fromane Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 587 543 1130
88 Laura Paegle Grobiņas sākumskola / FK Bandava/Priekules novads 543 585 1128
89 Katrīna Māliņa Rīgas Juglas vidusskola 568 554 1122
90 Dārta Neringa Krastkalne Laurenču sākumskola 524 596 1120
91 Simona Aļehnoviča Rīgas Klasiskā ģimnāzija 577 538 1115
92 Keita Balode Valmieras sākumskola / Kocēnu sporta skola 494 615 1109
93 Nikola Ķikute Mežciema pamatskola 556 543 1099
94 Laine Viatere Jelgavas 4.vidusskola 540 532 1072
95 Alise Reingolde Smiltenes vidusskola / Smiltenes vidusskola 674 397 1071
96 Lība Jansone Pumpuru vidusskola 559 501 1060
97 Nellija Karnīte Bauskas sākumskola / STRAZDIŅI 522 535 1057
98 Alise Krjukova Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola 572 472 1044
99 Viktorija Vismane Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 509 512 1021
100 Nikola Trasūne Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 512 505 1017
101 Rūta Rutka Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 519 497 1016
102 Alise Vīšteine Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 487 526 1013
103 Renāte Budze Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 470 542 1012
104 Evelīna Jansone Jelgavas 3. sākumskola 475 535 1010
105 Katrīna Jansone Jelgavas 3. sākumskola 475 535 1010
106 Krista Kaufelde Varakļānu vidusskola / VARAKĻĀNI 559 443 1002
107 Rūta Rēzija Rupeika Tukuma 2. vidusskola 506 492 998
108 Marta Vītoliņa Milzkalnes sākumskola 463 535 998
109 Marta Rubeze Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 490 487 977
110 Beate Jansone Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 961 961
111 Liāna Ērika Andrejeva Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 556 384 940
112 Evelīna Āboliņa Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 529 379 908
113 Samanta Kazlauska Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 460 442 902
114 Nora Vītiņa Pamatskola "Rīdze" / Klinšu ērgļi 471 394 865
115 Monta Liparte Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 462 395 857
116 Līna Anna Bērziņa Mežciema pamatskola / Lynxdojo 425 417 842
117 Alma Jakobsone Suntažu vidusskola / Lynxdojo 425 414 839
118 Anastasija Maksimova Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 435 394 829
119 Diāna Ozoliņa Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 422 404 826
120 Nikola Levica Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 411 406 817
121 Keita Zviedre Ikšķiles vidusskola 791 791
122 Līna Mateiko Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 781 781
123 Annija Rasnača Tukuma 2. pamatskola / BS Tukums 768 768
124 Vanesa Priede Brocēnu vidusskola 758 758
125 Helēna Roštoka Madonas pilsētas vidusskola 754 754
126 Luīza Šīmane Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 751 751
127 Elza Paula Belova Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 732 732
128 Ance Poļaka Alūksnes pilsētas sākumskola 714 714
129 Lote Kurpniece Siguldas 1. pamatskola / Siguldas 1. pamatskola 712 712
130 Elizabete Ildena Rīgas Juglas vidusskola 707 707
131 Karolina Bulko Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 706 706
132 Elīna Carika Rīgas Juglas vidusskola 690 690
133 Annija Strauta Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 681 681
134 Liene Rasmusa Džūkstes pamatskola / Džūkstes pamatskola 677 677
135 Anna Grauda-Grote Ventspils Centra sākumskola / A 674 674
136 Dārta Gintere Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 669 669
137 Aleksandra Mitusova Griķu pamatskola 663 663
138 Marlēna Bērzupa Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola / Kikboksa un boksa skola "Rīga" 657 657
139 Linda Elizabete Brilte Alūksnes pilsētas sākumskola 655 655
140 Estere Grandava Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 652 652
141 Anhela Lūse Talsu 2. vidusskola / Talsu pakalnu sporta klubs 648 648
142 Madara Smilga Dobeles 1. vidusskola 647 647
143 Rūta Talle Jelgavas 4.vidusskola 643 643
144 Hanna Karlīna Burnevica Dundagas vidusskola 631 631
145 Auguste Zīle Saldus pamatskola / Saldus pamatskola 631 631
146 Sanija Podrezova 629 629
147 Kerlīna Balode Valmieras Pārgaujas sākumskola 620 620
148 Emīlija Dravante Cēsu Jaunā sākumskola 606 606
149 Tīna Saukāne Ikšķiles vidusskola 606 606
150 Lote Lasmane Saulkrastu vidusskola 594 594
151 Amanda Šulce Engures vidusskola / Engures vidusskola 593 593
152 Nikola Ķezbere Engures vidusskola / Engures vidusskola 593 593
153 Luize Zalite Rīgas Franču licejs 593 593
154 Adele Priedīte Rīgas Centra humanitārā vidusskola 591 591
155 Laura Kranāte Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 588 588
156 Elza Jākobsone Carnikavas pamatskola 585 585
157 Ieva Ķiģele Babītes vidusskola / Kolosālie 584 584
158 Sanija Geceviča Smārdes pamatskola / Smārde 583 583
159 Līga Salmane Smārdes pamatskola / Smārde 582 582
160 Elza Eihmane Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 581 581
161 Katrīna Krūmiņa Babītes vidusskola 575 575
162 Sindija Līva Limmere Sākumskola "Taurenītis" / Ātrās pleznas 573 573
163 Paula Nikola Momotkova Engures vidusskola / Engures vidusskola 570 570
164 Laura Zariņa Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 569 569
165 Adele Griķe Engures vidusskola / Engures sportam 567 567
166 Julianna Beznosenko Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 566 566
167 Alise Nikola Ose Ventspils Centra sākumskola / A 562 562
168 Paula Buivide Rīgas Centra humanitārā vidusskola 559 559
169 Emīlija Leitlande Valmieras Viestura vidusskola / VSK Burkānciems & Co 556 556
170 Dārta Elīza Jaundzema Rīgas 64. vidusskola / labs starts 550 550
171 Marta Ancāne Tukuma 2. pamatskola 545 545
172 Estere Krūmiņa Ķekavas vidusskola 542 542
173 Anna Brakovska Jelgavas 4.vidusskola 539 539
174 Alise Rudīte Carnikavas pamatskola 537 537
175 Lelde Cerkova Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 535 535
176 Estere Gersone Ventspils 4. vidusskola 529 529
177 Paula Jaunkļaviņa Smārdes pamatskola / Smārde 526 526
178 Grieta Melānija Dreimane Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 525 525
179 Keita Soloveiko Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 524 524
180 Vivita Bunka Liepājas Raiņa 6. vidusskola 521 521
181 Eimoja Pola Simsone Mārupes vidusskola 515 515
182 Tīna Balode Smārdes pamatskola / Smārde 514 514
183 Samanta Bumbiere Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola / Latvijas Finieris 511 511
184 Katrīna Bombina Babītes vidusskola 510 510
185 Lizete Linna Ozola Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 509 509
186 Jūlija Gorska Jelgavas 4.vidusskola 505 505
187 Paula Vizbule Iecavas vidusskola 505 505
188 Elīza Dušenkova Jēkabpils pamatskola / sporta iela 503 503
189 Karlīna Liāna Kukule Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 499 499
190 Evelīna Žieda Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 499 499
191 Amanda Kerija Rohmane Engures vidusskola / Engures vidusskola 499 499
192 Anna Sprynglova Rīgas Starptautiskā skola / Rychla Rota 498 498
193 Keita Buķele Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 497 497
194 Elīna Ceple Jaunpils vidusskola 496 496
195 Terēze Klepere Valmieras sākumskola 493 493
196 Samanta Sladkēviča Mežciema pamatskola / Mežciema pamatskola 492 492
197 Una Zariņa Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 491 491
198 Elza Priedīte Sējas mūzikas un mākslas skola / Sējas MMS 490 490
199 Beāte Ziediņa Jelgavas 4. sākumskola 479 479
200 Eva Luīze Kvedere Ziemeļvalstu ģimnāzija / Ziemeļvalstu ģimnāzija 477 477
201 Tīna Juberte Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 469 469
202 Tīna Laķe Engures vidusskola / Engures sportam/Jadals 464 464
203 Lūcija Vasiļevska Cēsu Pilsētas vidusskola 464 464
204 Keita Vītoliņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 463 463
205 Loreta Putniņa Rīgas Hanzas vidusskola / Marsupilami 460 460
206 Linda Ostrovska Saldus vidusskola 459 459
207 Ieva Bērziņa Talsu sākumskola / Talsu sākumskola 458 458
208 Anna Katrīna Skuja Rīgas 6. vidusskola 449 449
209 Annija Saveļjeva Sējas mūzikas un mākslas skola / SMMS 447 447
210 Keita Enija Platā Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 446 446
211 Kima Bite Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 445 445
212 Alīsija Alksne Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 444 444
213 Klēra Upīte Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 444 444
214 Aļona Nazarova Aizupes pamatskola / 5.klase (20 skolēni) 442 442
215 Šarlote Ziedone Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 440 440
216 Dace Bērziņa Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 436 436
217 Paula Tumaša Rīgas Ezerkrastu pamatskola 426 426
218 Kristiāna Dārta Arāja Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 420 420
219 Kate Makarova Engures vidusskola / Engures vidusskola 418 418
220 Austra Jēkabsone Engures vidusskola / Engures vidusskola 418 418
221 Emīlija Dorne Engures vidusskola / Engures vidusskola 417 417
222 Beatrise Šole Rīgas Franču licejs 413 413
223 Elīna Ušacka Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 394 394
224 Kerija Altēna Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 379 379
225 Katrīna Veinberga Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 376 376
226 Enija Hačikjana Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 376 376
227 Ivonna Moeda Mārupes vidusskola 370 370
228 Rūta Elīza Arnicāne Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 351 351
U14V
Vieta Skola Vārds Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Emīls Matiass Reinfelds Rīgas 69. vidusskola 1000 1000 1000 3000
2 Artūrs Filips Igaviņš Lejasciema vidusskola 942 1000 967 1000 2967
3 Lukass Pušņins Laurenču sākumskola / Siguldas Sporta Skola 909 981 873 988 993 2962
4 Ralfs Dzosens Ikšķiles vidusskola 941 978 887 906 990 2909
5 Ričards Dāvis Špacs Cēsu 2. pamatskola / Sporta klubs Ašais 965 925 933 2823
6 Roberts Cercins Cēsu Pilsētas vidusskola / Sporta klubs Ašais 878 919 842 956 2753
7 Bruno Bilāns Laurenču sākumskola / Siguldas sporta skola 866 889 917 923 2729
8 Valters Bresme Talsu 2. vidusskola / Talsu novada Sporta skola 805 849 890 934 2673
9 Martins Kristers Celms Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 830 929 874 2633
10 Jānis Stūrītis Siguldas 1. pamatskola / Siguldas Sporta skola 832 941 841 779 2614
11 Olivers Bresme Talsu 2. vidusskola / Talsu novada Sporta skola 834 851 859 900 2610
12 Svens Strihors Tukuma 2. pamatskola / Tukuma 2.pamatskola 857 870 876 2603
13 Adrians Stepe Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 893 899 808 2600
14 Armands Nedēļa Rīgas 6. vidusskola 825 861 910 2596
15 Toms Kārlis Auziņš Rīgas Katoļu ģimnāzija / Sporta skola Arkādija 841 760 850 802 868 2559
16 Kristiāns Ligeris Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 783 840 553 890 2513
17 Emīls Gustavs Jazņevičs Babītes vidusskola 836 738 888 2462
18 Armands Petkus Grobiņas sākumskola / FK Bandava/Priekules novads 790 803 847 2440
19 Mārcis Millers Engures vidusskola / Engures vidusskola 725 806 826 744 802 2434
20 Marats Nadjaks Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 684 734 786 757 869 2412
21 Roberts Kudums Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 784 730 776 809 2369
22 Knuts Sidorovičs Ikšķiles vidusskola / Trešā reize 694 816 839 2349
23 Daniels Pabērzs Smārdes pamatskola / Smārde 760 781 796 2337
24 Patriks Pauls Rullis Jelgavas 4. sākumskola 749 765 814 2328
25 Leons Zīders Rīgas Valda Zālīša sākumskola 781 751 767 777 2325
26 Kristers Šteinbergs Smārdes pamatskola / Smārde 761 786 771 2318
27 Dainis Jansons Engures vidusskola / Engures vidusskola 629 727 741 591 825 2293
28 Alfs Vilcāns Baldones vidusskola / Baldones vieglatlētikas nodaļa 716 706 785 783 2284
29 Pēteris Rāzna Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola / SSK BEBRA 727 747 786 2260
30 Ralfs Ribikauskis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 755 772 697 2224
31 Emīls Bērziņš Engures vidusskola / ENGURES SKOLA 712 746 723 2181
32 Renalds Gulbis Švans Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 745 706 665 719 2170
33 Artis Regnārs Labsvīrs Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 704 675 746 709 680 2159
34 Krists Kalniņš Ventspils 1. pamatskola / Matisons Runner's Club 626 688 839 2153
35 Ivo Ezeriņš Engures vidusskola / Engures vidusskola 466 672 707 769 2148
36 Ernests Pauls Mednis Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 797 716 633 2146
37 Raivis Ābele Engures vidusskola / Engures vidusskola 634 688 706 675 744 2138
38 Emīls Dūmiņš Valmieras Viestura vidusskola / Kocēnu sporta skola 751 659 719 2129
39 Ralfs Bite Engures vidusskola / Engures vidusskola 725 727 664 2116
40 Dāgs Gustavs Garančs Rīgas Valda Zālīša sākumskola / Gaismas meklētāji 614 677 727 711 2115
41 Kristers Liberts Engures vidusskola / Engures vidusskola 667 705 720 2092
42 Pēteris Mūrnieks Lielvārdes pamatskola 644 656 681 658 743 2082
43 Māris Buhrots Jelgavas 1. internātpamatskola 684 706 669 2059
44 Matīss Būmanis Smārdes pamatskola / Smārde 665 668 718 2051
45 Daniels Geidžūns Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 701 747 591 2039
46 Anrijs Muravskis Iļģuciema vidusskola 627 660 650 618 719 2029
47 Ernests Solovjovs Talsu 2. vidusskola / Talsu pakalnu sporta klubs 634 637 747 2018
48 Kārlis Dūmiņš Valmieras Viestura vidusskola / Kocēnu sporta skola 727 534 754 2015
49 Martins Ķikuts Rīgas Juglas vidusskola / GSK 682 666 660 2008
50 Raivo Gudrais Smārdes pamatskola / Smārde 684 669 624 1977
51 Matīss Dzērve Smārdes pamatskola / Smārde 684 664 622 1970
52 Rainers Rudzītis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 553 681 579 681 1941
53 Gustavs Eduards Puriņš Valmieras Valsts ģimnāzija / Valmieras sporta skola 638 548 726 1912
54 Rinalds Bogotais Preiļu 1. pamatskola / Preiļu 1. pamatskola 631 675 597 1903
55 Jānis Tjarve Talsu 2. vidusskola 660 633 520 595 1888
56 Gatis Kadaģis Krotes Kronvalda Ata pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 595 636 646 1877
57 Kaspars Bartkus Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 503 554 819 1876
58 Daniels Ēriks Markovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 592 596 468 682 1870
59 Reinis Gailis Rīgas Centra humanitārā vidusskola 611 543 683 567 547 1861
60 Artūrs Sams Jelgavas 4.vidusskola / 6.c. 576 640 641 1857
61 Adrians Māris Šņoriņš Talsu sākumskola / Talsu sākumskola 880 962 1842
62 Renārs Pakalniņš Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 614 656 567 1837
63 Āris Tims Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 601 585 604 628 1833
64 Tomass Sokolovs Rīgas Juglas vidusskola / RUN to LIVE 942 888 1830
65 Gustavs Gronskis Engures vidusskola / Engures vidusskola 596 549 669 1814
66 Jānis Jaunkļaviņš Smārdes pamatskola / Smārde 583 627 561 1771
67 Rūdis Gabranovs Ogresgala pamatskola 578 600 553 1731
68 Ralfs Bartušauskis Rīgas Lietuviešu vidusskola 596 565 542 546 1707
69 Kārlis Liepiņš Engures vidusskola / Engures vidusskola 592 565 548 1705
70 Niklāvs Rubaņiks Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 486 563 503 629 1695
71 Dmitrijs Čursins Rīgas Klasiskā ģimnāzija / ChursinTeam 561 576 553 434 1690
72 Matīss Bergmanis Olaines 1. vidusskola / 18 497 629 551 1677
73 Rinalds Veinbergs Rīgas 41. vidusskola / Rīgas 41. vidusskola 547 559 548 1654
74 Raimonds Sīders Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 443 530 671 1644
75 Gustavs Šteinbergs Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 819 803 1622
76 Eduards Egle Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 819 802 1621
77 Oskars Isakovs Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola / Lynxdojo 553 477 588 1618
78 Rodrigo Kramiņš Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 607 513 497 1617
79 Adrians Zaļums Engures vidusskola / Engures vidusskola 519 458 523 455 573 1615
80 Roberts Kārlis Karss Rīgas Hanzas vidusskola / SS Arkādija 770 822 1592
81 Artis Bērznieks Engures vidusskola / Engures vidusskola 533 503 467 449 553 1589
82 Olivers Āboltiņš Ropažu vidusskola / Lynxdojo 553 569 457 1579
83 Dions Dorči Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 743 835 1578
84 Kristers Jurčs Tukuma 2. vidusskola / 6. a 734 807 1541
85 Raimonds Vanags Lielvārdes pamatskola 500 483 438 467 532 1515
86 Artis Puškarevs Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 463 527 474 513 1514
87 Artūrs Balodis Rīgas Imantas vidusskola 507 497 435 510 1514
88 Andris Briģis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 740 765 1505
89 Jānis Sorokins Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 533 482 487 1502
90 Mārtiņš Balodis Rīgas Imantas vidusskola 507 482 435 510 1499
91 Matīss Grava Jelgavas 4.vidusskola 483 453 442 557 1493
92 Rūdolfs Puloks Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 772 678 1450
93 Kristers Mierkalns Engures vidusskola / Engures vidusskola 469 425 554 1448
94 Jānis Riža Valmieras Valsts ģimnāzija 575 390 479 1444
95 Dāvis Kārkliņš Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 684 745 1429
96 Emīls Krūmiņš Smārdes pamatskola / Smārde 810 615 1425
97 Dzintars Bērziņš Ogres sākumskola 464 508 432 1404
98 Andris Veips Engures vidusskola / Engures vidusskola 660 726 1386
99 Jānis Salmanis Smārdes pamatskola / Smārde 731 645 1376
100 Gustavs Liekniņš Rīgas Valdorfskola 678 694 1372
101 Oskars Peičs Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 486 442 430 1358
102 Lūkass Kleins Smārdes pamatskola / Smārde 685 672 1357
103 Artūrs Jankovskis Smārdes pamatskola / Smārde 738 617 1355
104 Deivids Kubraks Tukuma 2. pamatskola / Engures Sportam 774 577 1351
105 Rihards Brūveris Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 652 697 1349
106 Kristofers Kleinšmits Iļģuciema vidusskola 456 435 453 1344
107 Dāvis Smiltnieks Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 680 656 1336
108 Emīls Libers Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 463 436 432 1331
109 Sandis Burģelis Penkules pamatskola 451 443 429 1323
110 Kristofers Jurevics Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 677 644 1321
111 Sandis Dambītis Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola / New Willage Workaut 594 698 1292
112 Kevins Mežapuķe Smārdes pamatskola / Smārde 640 645 1285
113 Dāvids Avotiņš Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 407 391 429 441 1277
114 Linards Locs Daugavpils Vienības pamatskola / Daugavpils runners 584 684 1268
115 Magnuss Kaušelis Carnikavas pamatskola 593 629 1222
116 Dominiks Kleins Smārdes pamatskola / Smārde 613 608 1221
117 Ralfs Fišers Dobeles sākumskola 570 648 1218
118 Teo Švanks Ozolnieku vidusskola / ATKAL JAUNS NAMS 615 584 1199
119 Jēkabs Prūsis Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 626 566 1192
120 Henrijs Strazdiņš Rīgas Angļu ģimnāzija 623 560 1183
121 Marks Maro Strazdiņš Bauskas sākumskola / STRAZDIŅI 560 621 1181
122 Deivids Mālbergs Ulbrokas vidusskola 516 658 1174
123 Danils Migunovs Tukuma 2. pamatskola 572 583 1155
124 Kristiāns Dāniels Laupacis Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 582 568 1150
125 Roberts Vaivods Jūrmalas sākumskola "Atvase" / Jūrmalas rūķīši 565 585 1150
126 Martins Denovs Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 561 586 1147
127 Renijs Alksnis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 559 585 1144
128 Ralfs Jonāns Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 568 573 1141
129 Ralfs Bērziņš Rīgas 41. vidusskola / SK Vēsma 381 398 362 1141
130 Artūrs Rūdulis Tukuma 2. vidusskola / Rūdulīši :-) 568 556 1124
131 Kārlis Kuzmans Smārdes pamatskola / Smārde 578 543 1121
132 Ivars Brauers Smārdes pamatskola / Smārde 545 569 1114
133 Marks Sergijevics Jelgavas 4.vidusskola 573 536 1109
134 Roberts Katkovskis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 513 590 1103
135 Reinis Valters Carnikavas pamatskola 536 566 1102
136 Edžus Krūmiņš Saldus pamatskola / Saldus 2007 525 537 1062
137 Ivars Artis Baburs Rīgas 25. vidusskola 480 510 990
138 Lauris Aleckis Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 545 441 986
139 Valters Zauss Rīgas Imantas vidusskola 501 463 964
140 Roberts Šivars Engures vidusskola / Engures vidusskola 494 456 950
141 Emīls Smildziņš Engures vidusskola / Engures vidusskola 513 435 948
142 Dāvis Mežals Cēsu Pilsētas vidusskola / Sporta klubs Ašais 934 934
143 Ričards Čudnovs Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 934 934
144 Markuss Sokolovs Jēkabpils 3. vidusskola 515 406 921
145 Arvils Apsītis Rīgas 93. vidusskola 402 518 920
146 Daniels Brikšis Tukuma 2. vidusskola 451 459 910
147 Alens Vaselis Jelgavas 4.vidusskola 853 853
148 Tomass Visockis Engures vidusskola / Engures vidusskola 381 470 851
149 Ernests Plotka Dzelzavas pamatskola 839 839
150 Kārlis Vītiņš Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 824 824
151 Rihards Larsens Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 425 390 815
152 Arvis Sproģis Brocēnu vidusskola / Brocēnu vidusskola 814 814
153 Eduards Putnis Carnikavas pamatskola / Putnu iela 812 812
154 Roberts Roga Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 805 805
155 Krists Turauskis Siguldas pilsētas vidusskola 790 790
156 Austris Saulītis Rīgas 6. vidusskola 429 358 787
157 Klāvs Bertulis Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 787 787
158 Endijs Grīnblats Gardenes pamatskola 783 783
159 Gustavs Druska Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola / Lynxdojo 782 782
160 Niklāvs Dravants Cēsu Jaunā sākumskola 780 780
161 Niks Buinovskis Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 764 764
162 Kaspars Lapsenietis Alūksnes pilsētas sākumskola 758 758
163 Kristians Erbe Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 756 756
164 Artis Matīs Fogelis Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 752 752
165 Rikardo Enītis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 751 751
166 Rauls Sakne Mazzalves pamatskola / Saknīši 749 749
167 Emīls Valters Carnikavas pamatskola 747 747
168 Ralfs Kanģīzeris Jaunmārupes pamatskola 739 739
169 Kristaps Paio Laurenču sākumskola / Siguldas sporta skola 738 738
170 Dāvis Kalniņš Siguldas pilsētas vidusskola 738 738
171 Gunārs Korns Ventspils 4. vidusskola 736 736
172 Mārtiņš Griķis Gulbenes vidusskola / Pirtslietu darbnīca 736 736
173 Adrians Šukelovičs Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 734 734
174 Raivis Rampāns Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 728 728
175 Miks Jānis Opolais Ikšķiles vidusskola / Izturība 726 726
176 Roberts Volkevičs Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 726 726
177 Haralds Meļķerts Dobeles sākumskola / AQUATICS 726 726
178 Alberts Druska Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola / Lynxdojo 723 723
179 Martins Līvs Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 723 723
180 Renārs Šļūka Rīgas 49. vidusskola 719 719
181 Rūdolfs Šplīts Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 718 718
182 Tomass Viļķins Rīgas Centra humanitārā vidusskola 718 718
183 Alens Zvirbulis Kuldīgas Centra vidusskola / Katrīnas klubs 718 718
184 Rūdis Bundzēns Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 717 717
185 Emīls Salzemnieks Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 711 711
186 Ralfs Bīmanis Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 704 704
187 Rafaels Spiridovskis Rīgas 40. vidusskola 704 704
188 Roberts Graudiņš Ādažu vidusskola 702 702
189 Ričards Baumanis Smārdes pamatskola / Smārde 696 696
190 Kaspars Bertulis Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 696 696
191 Renārs Gaidukevičs Tukuma 2. vidusskola 693 693
192 Rihards Neretins Džūkstes pamatskola / Džūkstes pamatskola 691 691
193 Kristers Rudevičs Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 680 680
194 Rainers Kugrēns Ķemeru pamatskola 673 673
195 Artis Matīss Fogelis Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 671 671
196 Dāvis Kreiders Piltenes vidusskola 669 669
197 Rainers Kims Jelgavas 4.vidusskola 667 667
198 Adrians Marks Lapa Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 666 666
199 Dmitrijs Mitusovs Griķu pamatskola 663 663
200 Adrians Vidžis Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 661 661
201 Kristaps Aleksandrs Cauna Ogres sākumskola 658 658
202 Aleksandrs Zaprivoda Rīgas 40. vidusskola / Hokeja skola Rīga 657 657
203 Ēvalds Savickis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 656 656
204 Pauls Olafs Straume Babītes novada pašvaldības Salas sākumskola / Dzilnuciems 654 654
205 Artjoms Orlovs Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 649 649
206 Nikita Kotovs Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 647 647
207 Kārlis Bikavs Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 646 646
208 Kristiāns Ozoliņš Piltenes vidusskola 645 645
209 Kristaps Malahovskis Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola 639 639
210 Renārs Vinšteins Āgenskalna sākumskola 628 628
211 Toms Oskars Kalniņš Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 626 626
212 Nauris Cīrulis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 617 617
213 Ārons Tiltiņš Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 616 616
214 Gabriels P.-k.-r.-liepa Tukuma 2. vidusskola 611 611
215 Markuss Kaļva Ķeguma komercnovirziena vidusskola / Ķegumā spēks 610 610
216 Leonards Pavilsons Jelgavas 4.vidusskola / 5 C klase 610 610
217 Krišjānis Lejiņš Carnikavas pamatskola 606 606
218 Viesturs Paegle Jelgavas 4.vidusskola / J4V 605 605
219 Tomass Orlovs Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija 605 605
220 Einārs Kozačkovs Ludzas pilsētas ģimnāzija / Ludza 603 603
221 Klāvs Krūmiņš Jelgavas 4. sākumskola 602 602
222 Marks Lavrinovičs Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 601 601
223 Hendrijs Kristkalns Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža / OMTK 601 601
224 Martins Bergmanis Carnikavas pamatskola 594 594
225 Klāra Sidoroviča Ikšķiles vidusskola / Trešā reize 590 590
226 Valters Beķeris Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 589 589
227 Rolands Mežals Liepājas Raiņa 6. vidusskola 587 587
228 Salvis Kozuliņš Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 587 587
229 Jānis Trūps Rīgas 25. vidusskola / RUN to LIVE 583 583
230 Renārs Žīgurs Lejasciema vidusskola / Lejasciema vidusskola/SK Lejasciems 583 583
231 Kārlis Tijons Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 581 581
232 Edvards Andrejs Radionovs Tukuma 2. vidusskola 580 580
233 Mikus Čilipāns Smārdes pamatskola / Smārde 578 578
234 Reinis Jonušs Zemgales vidusskola / Bajards 577 577
235 Dāvis Jēkabsons Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 573 573
236 Mārtiņš Ķereksis Ogres sākumskola 572 572
237 Māris Maksimovs Smārdes pamatskola / Smārde 569 569
238 Mārtiņš Apsītis Ikšķiles vidusskola 568 568
239 Rolands Martinsons Bauskas 2. vidusskola 564 564
240 Toms Edvards Mingins Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 563 563
241 Adrians Jānis Strautiņš Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 562 562
242 Oskasrs Dišlers Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 560 560
243 Niks Rodrigo Smolkins Tukuma 2. vidusskola / Tukuma2. Vidusskola 559 559
244 Krišjānis Katkovskis Rīgas Hanzas vidusskola / MJ-Partneri 558 558
245 Gustavs Radels Rīgas Angļu ģimnāzija 555 555
246 Oskars Dišlers Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 552 552
247 Rūdolfs Heinrihs Daukšte Rīgas Teikas vidusskola 551 551
248 Aleks Radžabovs Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 551 551
249 Dominiks Čudars Jelgavas 4.vidusskola / UPES CEĻŠ 550 550
250 Markuss Kristians Krievs Ādažu vidusskola / Dog Sport Carnikava 546 546
251 Oskars Mareks Ragozinskis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 542 542
252 Valdis Valters Vanags Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 541 541
253 Kristers Vītums-Jaunzems Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 537 537
254 Raitis Krūmiņš Rīgas 25. vidusskola / Kikboksa un boksa skola "Rīga" 536 536
255 Toms Utāns Carnikavas pamatskola / Carnikava 535 535
256 Maksimilijans Štauers Valmieras Viestura vidusskola / Kocēnu sporta skola 534 534
257 Alens Pacvičs Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 533 533
258 Maikls Niks Ananics Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola 531 531
259 Gustavs Neimanis Ogres Valsts ģimnāzija / OGRE 530 530
260 Endijs Šnepsts Augstkalnes vidusskola 522 522
261 Gustavs Niklāvs Stabulnieks Rīgas Lietuviešu vidusskola 519 519
262 Artūrs Regnārs Trusovs Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 516 516
263 Jānis Krevics Bejas pamatskola 516 516
264 Toms Sudrabs Siguldas pilsētas vidusskola 515 515
265 Reinis Šnepsts Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 507 507
266 Armands Upenieks Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 499 499
267 Raiens Šnepsts Augstkalnes vidusskola 497 497
268 Edgars Saltais Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 495 495
269 Lennijs Galdiņš Valmieras Pārgaujas sākumskola 487 487
270 Ričards Grasis Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 487 487
271 Mārcis Bīriņš Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 481 481
272 Aleksis Plotka Dzelzavas pamatskola 481 481
273 Alens LocĀns Žīguru pamatskola 476 476
274 Robērts Jaunmaize Rīgas 25. vidusskola / RUN to LIVE 473 473
275 Roberts Prikulis Ķekavas vidusskola / Ķekavas vidusskola 472 472
276 Artis Adamaitis Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 468 468
277 Elvijs Šnepsts Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 463 463
278 Rūdolfs Rocēns Rīgas Valda Zālīša sākumskola / Tikai smejos! 462 462
279 Edmunds Zaneribs Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 460 460
280 Mareks Šīmanis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 453 453
281 Ritvars Cinītis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 452 452
282 Ričards Reinis Zeminskis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 447 447
283 Henrijs Gustavs Strīgelis Rīgas Kultūru vidusskola / BS Tukums 440 440
284 Emīls Ķiģelis Babītes vidusskola / Kolosālie 421 421
285 Andis Uzuliņš Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 397 397
286 Markuss Trankalis Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 354 354
287 Renārs Kristofers Arnicāns Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 326 326
U14S
Vieta Skola Vārds Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Viktorija Bogdanova Piltenes vidusskola / Firma L4/Bogdanovu ģimene 1000 1000 1000 1000 1000 3000
2 Marta Luize Pētersone Valmieras Pārgaujas sākumskola / VSK Noskrien/Valmieras pārgaujas sākumskola 886 935 992 928 2855
3 Madara Kļavniece Carnikavas pamatskola / Carnikava 892 752 802 940 666 2634
4 Gerda Asnāte Berkolde Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 872 886 867 825 2625
5 Sanija Ramona Ābeltiņa Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 699 852 848 851 893 2596
6 Tīna Roberta Briša Cēsu 2. pamatskola 836 858 861 774 837 2556
7 Laura Ozola Ādažu vidusskola / Ādažu BJSS 807 813 887 839 2539
8 Emīlija Vahere-Abražune Rīgas Centra humanitārā vidusskola 817 833 815 766 808 2465
9 Anna Nikola Berkolde Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 821 759 770 808 2399
10 Nellija Rungevica Zūru pamatskola 766 798 823 2387
11 Loreta Zālīte Ulbrokas vidusskola 818 760 791 603 2369
12 Amanda Griķe Daugavpils Vienības pamatskola / Daugavpils Runners 770 806 710 777 722 2353
13 Evelīna Bružus Baldones vidusskola / Baldones vieglatlētikas nodaļa 644 804 776 707 736 2316
14 Adele Balanasa Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 775 843 692 2310
15 Rūta Šķirus Jelgavas 3. sākumskola 793 732 761 2286
16 Emīlija Grīnberga Laurenču sākumskola / Siguldas Sporta Skola 738 753 669 728 749 2240
17 Elīza Evardsone Engures vidusskola / Engures vidusskola 706 749 683 650 782 2237
18 Katrīna Jansone Liepājas Raiņa 6. vidusskola 649 804 778 2231
19 Marta Pelša Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 774 580 634 798 658 2230
20 Anabella Barkova Engures vidusskola / Engures vidusskola 612 690 540 828 547 2130
21 Zaiga Paegle Jelgavas 4.vidusskola / J4V 755 736 634 2125
22 Enija Stangute Baldones Mūzikas pamatskola / Baldones vieglatlētikas nodaļa 683 672 707 717 2107
23 Neonella Māra Meiberga Rīgas Valda Zālīša sākumskola 747 672 686 2105
24 Loreta Rutkovska Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 750 662 524 682 2094
25 Ilze Muceniece Smārdes pamatskola 709 634 633 729 2072
26 Elisa Roga Jelgavas 3. sākumskola 737 654 646 2037
27 Patrīcija Buša Laurenču sākumskola / Siguldas sporta skola 738 613 604 685 2036
28 Zane Strazdiņa Sējas mūzikas un mākslas skola / Sējas MMS 635 658 664 673 693 2030
29 Nikola Čermeņeva Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 622 663 653 656 632 1972
30 Alise Antonova Rīgas 21. vidusskola / &A 576 674 702 1952
31 Eleonora Dombrovska Laurenču sākumskola 624 613 558 606 700 1937
32 Ksenija Avotiņa Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 627 618 530 688 1933
33 Justīne Brutāne Rīgas Igauņu pamatskola / Pandas banda 665 659 608 1932
34 Alise Zemture Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 638 618 599 664 1920
35 Jasmīne Ļisova Smārdes pamatskola / Smārde 709 566 633 1908
36 Beatrise Broka Mežciema pamatskola / Pandas banda 628 659 608 1895
37 Marina Šiškina Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 588 667 417 624 1879
38 Kate Zaķe Rīgas Valsts 2. ģimnāzija / EJ! 562 615 672 1849
39 Sandija Rumba Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu sporta skola 555 617 541 577 600 1794
40 Tīna Rosta Engures vidusskola / Engures vidusskola 520 608 470 491 655 1783
41 Kitija Pučinska Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 621 600 557 1778
42 Annija Leitendorfa Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 593 592 575 1760
43 Patrīcija Paula Ķikule Jelgavas 4. sākumskola 607 447 684 1738
44 Elza Anna Kļavniece Carnikavas pamatskola / Carnikavas pamatskola 565 584 490 534 576 1725
45 Luīze Lazovska Engures vidusskola / Engures vidusskola 520 594 470 611 507 1725
46 Katrīna Priede Aizupes pamatskola 545 547 625 1717
47 Kristjāna Misa Tukuma 2. vidusskola 573 600 492 542 1715
48 Laura Ozoliņa Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 587 520 607 1714
49 Annija Purcena Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskola 613 520 559 1692
50 Kira Mazurika Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 572 534 566 1672
51 Paula Līva Ulmane Vecumnieku vidusskola 578 478 616 1672
52 Šarlote Eleonora Kumpiņa Rīgas 6. vidusskola 551 601 490 505 1657
53 Katrīna Domkova Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 833 821 1654
54 Sofija Mironova Tukuma 2. vidusskola 610 532 510 1652
55 Marta Ķikare Engures vidusskola / Engures vidusskola 548 597 495 492 506 1651
56 Jasmīna Lejniece Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 553 504 575 1632
57 Amanda Budze Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 570 474 584 1628
58 Enija Mikute O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 533 537 554 1624
59 Marta Švāģere Engures vidusskola / Engures vidusskola 520 596 470 491 507 1623
60 Selīna Keita Strautniece Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu novads 554 524 541 521 473 1619
61 Madara Bāriņa Ikšķiles vidusskola 494 558 522 536 1616
62 Madara Veckalniņa Madonas pilsētas 1. vidusskola 861 748 1609
63 Emīlija Paula Ozola Engures vidusskola / Engures vidusskola 492 564 455 543 1599
64 Una Gailīte Liepājas Raiņa 6. vidusskola 528 474 584 1586
65 Sintija Strautmane Smārdes pamatskola / Smārde 534 566 482 1582
66 Samanta Gricmane Engures vidusskola / Engures vidusskola 434 453 516 590 1559
67 Eleonora Kleina Engures vidusskola / Engures vidusskola 491 459 473 522 527 1540
68 Linda Kaparkalēja Madonas pilsētas 1. vidusskola / Madonas BJSS 871 616 1487
69 Endija Horna Dobeles 1. vidusskola 520 478 486 1484
70 Ketija Stankus Engures vidusskola / Engures vidusskola 395 533 547 1475
71 Loreta Neusa-Luca Jelgavas 3. sākumskola 719 743 1462
72 Paula Gelvere Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 725 729 1454
73 Sintija Kraule Engures vidusskola / Engures vidusskola 506 514 431 1451
74 Gabriela Novicka Engures vidusskola / Engures vidusskola 397 400 532 461 1393
75 Amanda Gricmane Engures vidusskola / Engures vidusskola 435 401 388 555 1391
76 Tīna Fišera Blumberga Engures vidusskola / Engures vidusskola 430 459 495 1384
77 Kristija Majauska Engures vidusskola / Engures vidusskola 498 401 442 410 345 1350
78 Elizabete Paula Erkena Ķekavas vidusskola 438 527 379 1344
79 Paula Lapsa Engures vidusskola / Engures vidusskola 437 378 348 526 1341
80 Madara Šuriņa Rīgas Teikas vidusskola 470 462 398 352 386 1330
81 Alise Janvāre Annas Brigaderes pamatskola 710 618 1328
82 Annija Blūma Engures vidusskola / Engures vidusskola 492 401 430 345 1323
83 Felīsija Oknere Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 752 565 1317
84 Sanija Bērziņa Rīgas Juglas vidusskola 680 629 1309
85 Sintija Jermacāne Siguldas pilsētas vidusskola / AkmensDizains.lv 481 361 448 1290
86 Žanete Munda Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 589 683 1272
87 Adrija Megre Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 640 631 1271
88 Linda Freimane Virgas pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 619 650 1269
89 Elīna Reimane Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 504 377 388 1269
90 Ance Brūvere Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 403 416 434 407 1257
91 Līva Gipsle Engures vidusskola / Engures vidusskola 397 401 388 459 1257
92 Laura Sigalova Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 398 466 391 1255
93 Keita Berga Rīgas Hanzas vidusskola 605 646 1251
94 Elza Subre Zemgales vidusskola 582 646 1228
95 Anna Ramiņa-oliveira Ķekavas vidusskola / Sece 616 607 1223
96 Odeta Smiltniece Mežciema pamatskola / Jautrās meitenes no Mežciema 612 605 1217
97 Keita Emīlija Knopa Carnikavas pamatskola 637 551 1188
98 Annija Reimane Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 415 375 388 1178
99 Sofija Vilcāne Jelgavas 4.vidusskola 588 585 1173
100 Samanta Gukļivska Pūres pamatskola / Pūre 626 533 1159
101 Gita Straupmane Smārdes pamatskola / Smārde 594 556 1150
102 Klinta Burgevica Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 557 590 1147
103 Samanta Karaša Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 558 582 1140
104 Elīza Volodjkina Engures vidusskola / Engures vidusskola 376 337 396 1109
105 Eva Ieva Ivanova Tukuma 2. vidusskola 552 534 1086
106 Rēzija Zaneriba Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 578 495 1073
107 Elza Fogele Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 609 464 1073
108 Simona Majorenkova Piltenes vidusskola 562 498 1060
109 Sindija Laķe Valmieras 2. vidusskola / Skrienam kopā 495 547 1042
110 Paula Veģere Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 525 503 1028
111 Monika Dīriņa Smārdes pamatskola / Smārde 533 493 1026
112 Elizabete Jukna Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 521 495 1016
113 Elizabete Beāte Ruža Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 492 500 992
114 Denīza Tuča Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 584 401 985
115 Helēna Cīrule Engures vidusskola / Engures vidusskola 508 470 978
116 Tīna Fišere-Blumberga Engures vidusskola / Engures vidusskola 463 512 975
117 Paula Ķempele Engures vidusskola / Engures vidusskola 437 457 894
118 Sintija Kona Tukuma 2. vidusskola / 5.b 435 458 893
119 Ksenija Ikote Engures vidusskola / Engures vidusskola 435 453 888
120 Monta Paula Leitlante Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 443 431 874
121 Lauma Vīgante Madonas pilsētas 1. vidusskola / Madonas BJSS 871 871
122 Dace Verpakovska Ventspils 4. vidusskola / Matison' Runers Club 855 855
123 Beāte Bula Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 852 852
124 Dārta Salmiņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 828 828
125 Loreta Jakobi Ozolnieku vidusskola 412 404 816
126 Sabīne Tukmane Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 418 387 805
127 Kerija Stefānija Strupiša Carnikavas pamatskola 785 785
128 Marija Māra Markus Rīgas Horeogrāfijas vidusskola 753 753
129 Grieta Grantskalna Carnikavas pamatskola / KĀPA Carnikava 747 747
130 Klāra Sidoroviča Ikšķiles vidusskola / Trešā reize 712 712
131 Amanda Mieze Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 702 702
132 Zanda Zariņa Mazzalves pamatskola 701 701
133 Inguna Sakne Mazzalves pamatskola / Saknīši 701 701
134 Anna Vīksne Ādažu vidusskola 697 697
135 Marta Marija Birzkope Carnikavas pamatskola 696 696
136 Paula Ņikiforova Brocēnu vidusskola / Saldus sporta skola 695 695
137 Daiga Rasmusa Džūkstes pamatskola / Džūkste 694 694
138 Jūlija Siliņa Rīgas 71. vidusskola 678 678
139 Renāte Bīmane Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 677 677
140 Ance Auziņa Tīnūžu pamatskola 674 674
141 Kristiāna Vegnere Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 673 673
142 Andželika Semjonova Jelgavas 4.vidusskola 671 671
143 Meldra Ceple Laurenču sākumskola 667 667
144 Emīlija Dūda-Čača Limbažu 3. vidusskola / individuāli 666 666
145 Laura Smane Griķu pamatskola 662 662
146 Karīna Petrenjuka Rīgas 86. vidusskola 650 650
147 Enija Muceniece Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 650 650
148 Anna Ramiņa Oliveira Ķekavas vidusskola / Ķekavas vidusskola 642 642
149 Amanda Paula Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 629 629
150 Nora Veismane Rīgas 49. vidusskola / Saknīši 626 626
151 Amanda Paula Brode Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 626 626
152 Sindija Boreiko Ziemeru pamatskola 626 626
153 Madlēna Rozīte Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 617 617
154 Laura Krūmiņa Jelgavas 4. sākumskola / Krūmiņi 612 612
155 Jasmīna Sūnaika Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 609 609
156 Karlīna Boka Jelgavas 4.vidusskola 604 604
157 Marta Ozola Jelgavas 4.vidusskola 604 604
158 Laine Strazdiņa Piltenes vidusskola 601 601
159 Elīna Vilkene Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža / OMTK 598 598
160 Daniela Miļūna Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 595 595
161 Beatrise Cimermane Āgenskalna sākumskola / ONE4EVENT 595 595
162 Anna Auziņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 594 594
163 Līva Limanāne Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 594 594
164 Estere Roga Ventspils Centra sākumskola 594 594
165 Aleksa Čaupala Carnikavas pamatskola 591 591
166 Elizabete Sofija Kleinhofa Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 590 590
167 Alise Šteinberga Mārupes vidusskola 590 590
168 Monta Šulte Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 589 589
169 Sandija Bērziņa Rīgas Imantas vidusskola 588 588
170 Liene Līce-Līcīte Ādažu vidusskola / KĀPA Carnikava 588 588
171 Madara Matisone Tukuma 2. vidusskola 587 587
172 Elīna Rozēna Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 584 584
173 Emīlija Stramkale Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 584 584
174 Karolīna Māliņa Carnikavas pamatskola / Carnikava 583 583
175 Justīne Jurjāne Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 582 582
176 Zane Štāle Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 582 582
177 Kate Gornava Siguldas pilsētas vidusskola / sk Sigulda 580 580
178 Kate Zandava Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 579 579
179 Sanija Ašmane Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 577 577
180 Natālija Kranāte Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 573 573
181 Veronika Kotova Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 570 570
182 Sindija Brikmane Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 569 569
183 Evelīna Allere Jaunmārupes pamatskola / #esnokurzem 567 567
184 Estere Riekstiņa Babītes vidusskola 566 566
185 Sindija Ozolniece Saulkrastu vidusskola / Saulkrasti 565 565
186 Tīna Pauriņa Ikšķiles vidusskola / Izturība 563 563
187 Odrija Kulpe Ikšķiles vidusskola / Izturība 563 563
188 Grieta Roze Āgenskalna sākumskola 562 562
189 Tīna Zaiceva Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 561 561
190 Beate Tolmane Majoru vidusskola / kmsbp.lv/Jūrmala 559 559
191 Marta Rutka Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 558 558
192 Patrīcija Paula Simsone Mārupes vidusskola 555 555
193 Nikola Aniņa Mārupes vidusskola 555 555
194 Leina Simanoviča Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 552 552
195 Megija Kronberga Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 545 545
196 Emīlija Tjutjunnika Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola 543 543
197 Loreta Žubule Rīgas Igauņu pamatskola 541 541
198 Daniela Lovčinovska Ogres 1. vidusskola / Ogres 1.vidusskola 538 538
199 Leina Sturme Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 534 534
200 Patrīcija Anna Ozola Saldus pamatskola 532 532
201 Lindsija Galdiņa Valmieras Pārgaujas sākumskola 527 527
202 Sofija Statkua Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola / Draudzenes 524 524
203 Nikola Kļaviņa Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 524 524
204 Jana Kočetkova Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 522 522
205 Amanda Pīlēna Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 515 515
206 Ieva Kalniņa-Vīndedzkalna Āgenskalna sākumskola 515 515
207 Līva Preiss Ventspils 4. vidusskola 513 513
208 Sabīne Grīnberga Zaķumuižas pamatskola / Sanctimony 511 511
209 Lote Zabarovska Saldus vidusskola / Saldus Tenisa klubs 507 507
210 Berta Kreice Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 502 502
211 Nora Vanaga Rīgas Jāņa Poruka vidusskola / 5.b 502 502
212 Milāna Meļehina Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 501 501
213 Ilga Elija Jefremenkova Rīgas Hanzas vidusskola / Lynxdojo 500 500
214 Anete Roze Ogres sākumskola 499 499
215 Keitija Grigalena Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 496 496
216 Katrīna Zariņa Trapenes pamatskola / Trapene 491 491
217 Evelīna Rēdere Mārupes pamatskola / Rēderu banda 489 489
218 Jasmīna Kalniņa Ikšķiles vidusskola 481 481
219 Dana Elviga Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 477 477
220 Keita Kamberkalne Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 476 476
221 Diāna Žagota Jura Neikena Dikļu pamatskola / Kocēnu sporta skola 475 475
222 Maija Bāliņa Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 473 473
223 Sonora Rasa Tukuma 2. pamatskola 463 463
224 Patrīcija Rimševica Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 453 453
225 Anna Lāce Engures vidusskola / Engures vidusskola 453 453
226 Katrina Nesterova Rīgas Valda Zālīša sākumskola / Rīgas Valda Zālīša sākumskola 448 448
227 Loreta Krūmiņa Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola / 5b 441 441
228 Elza Rakela Kaudze Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 441 441
229 Liene Didrihsone Jelgavas 4.vidusskola 427 427
230 Krista Eglīte Egliņa Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 419 419
231 Elīna Vilkena Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža / OMTK 417 417
232 Amanda Zandersone Dobeles sākumskola 416 416
U16V
Vieta Skola Vārds Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Roberts Aleksis Glazers Cēsu Pilsētas vidusskola / Sporta klubs Ašais 1000 1000 1000 3000
2 Roberts Zeiburliņš Virgas pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 879 1000 877 958 957 2915
3 Jānis Kravalis Siguldas Valsts ģimnāzija / Siguldas sporta skola 900 933 928 966 2827
4 Kristers Kalašņikovs Pastendes pamatskola / Talsu biatlonisti 970 852 922 2744
5 Raivo Liekmanis Nīkrāces pamatskola / Maratona klubs/Nīkrāces pamatskola 878 939 852 889 2706
6 Dāvis Pankoks Liepājas Raiņa 6. vidusskola 778 931 937 2646
7 Ralfs Sirmelis Ķekavas vidusskola 711 839 825 926 2590
8 Erasts Bobrovs Pastendes pamatskola / Talsu biatlonisti 855 774 877 2506
9 Jānis Marcinkevičs Siguldas Valsts ģimnāzija 747 868 870 2485
10 Jurģis Egons Strazdiņš Saulkrastu vidusskola / Saulkrasti 738 831 687 727 798 2367
11 Niks Berģis Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 741 837 720 646 2298
12 Jānis Puriņš Engures vidusskola / Engures vidusskola 680 679 705 751 818 2274
13 Kristiāns Brahmanis Auces vidusskola 715 653 811 2179
14 Mikus Kalniņš Smārdes pamatskola 612 722 667 784 2173
15 Ralfs Jansons Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 727 768 675 2170
16 Emīls Saulīte Mežciema pamatskola / Auseklis IK 724 646 799 2169
17 Ernests Limbergs Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 757 693 714 2164
18 Mikus Avotiņš Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 639 562 752 721 2112
19 Pēteris Drengers Mārupes vidusskola / Mārupes vidusskola 691 724 632 673 653 2088
20 Rihards Allens Āgenskalna Valsts ģimnāzija / Labs starts 697 569 779 2045
21 Rainers Glinskis Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 601 618 668 737 2023
22 Matīss Nils Buks Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 689 591 716 1996
23 Gustavs Dobelis Ziemeļvalstu ģimnāzija 594 711 648 636 1995
24 Emīls Straupmanis Smārdes pamatskola / Smārde 700 738 522 1960
25 Kristaps Ķīsis Engures vidusskola / Engures vidusskola 517 662 590 699 1951
26 Ričards Bisenieks Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 707 713 529 1949
27 Tomass Randa Rīgas Valsts vācu ģimnāzija / Marienburgas Vilki 1000 923 1923
28 Ilvars Matvejevs Engures vidusskola / Engures vidusskola 668 624 544 530 620 1912
29 Ralfs Eduards Garančs Rīgas Valsts 1. ģimnāzija / Gaismas meklētāji 565 633 657 1855
30 Rihards Ilmanis Engures vidusskola / Engures vidusskola 557 640 477 600 584 1824
31 Kārlis Jaunkļaviņš Smārdes pamatskola / Smārde 620 673 522 1815
32 Kārlis Auziņš Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 572 497 599 624 1795
33 Roberts Nils Dzirlanks Engures vidusskola / Engures vidusskola 455 520 500 682 576 1778
34 Bruno Spūlis Ogres valsts ģimnāzija / Ogres valsts ģimnāzija 874 898 1772
35 Daniels Butovs Engures vidusskola / Engures vidusskola 562 688 520 1770
36 Renārs Šteinbergs Smārdes pamatskola / Smārde 596 643 521 1760
37 Ričards Birznieks Engures vidusskola / Engures vidusskola 517 623 590 1730
38 Elvis Laškovs Naukšēnu novada vidusskola 860 805 1665
39 Mariss Kadaģis Krotes Kronvalda Ata pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 544 598 502 1644
40 Edvards Paegle Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola / Engures sportam 542 472 618 1632
41 Rainers Rutkovskis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 618 469 540 1627
42 Alens Uldis Veidemanis Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 559 511 543 1613
43 Edijs Markuss Gelbe Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 568 607 435 1610
44 Reinis Ose Smārdes pamatskola / Smārde 822 767 1589
45 Arturs Kostjajevs Virgas pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 822 767 1589
46 Roberts Trofimenko Rīgas Imantas vidusskola / Rīgas Imantas vidusskola 776 804 1580
47 Emīls Lazdāns Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola / Ik Auseklis 826 743 1569
48 Gustavs Māliņš Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 619 933 1552
49 Pēteris Gailis Valmieras 5. vidusskola / Kocēnu sporta skola 760 788 1548
50 Aleksandrs Paņihidkins Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 482 580 475 1537
51 Ralfs Rudzītis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 500 488 509 518 1527
52 Jānis Latvers Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 526 528 399 1453
53 Justs Belevičs Ogres Valsts ģimnāzija 684 760 1444
54 Ernests Gutmanis Engures vidusskola / Engures vidusskola 727 685 1412
55 Atis Saulītis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 682 726 1408
56 Namejs Karelis Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 451 467 482 1400
57 Kaspars Kušners Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 601 675 1276
58 Alberts Tilgass Rīgas 49. vidusskola 646 620 1266
59 Dāvis Berķis Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 707 557 1264
60 Ralfs Vinbergs Tukuma Raiņa ģimnāzija 638 600 1238
61 Aleksis Lielnors Rīgas 18. vakara vidusskola 341 477 334 367 352 1196
62 Roberts Zandavs Vecumnieku vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 579 604 1183
63 Ģirts Maikls Kononovs Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 623 560 1183
64 Toms Ģērmanis Privātā vidusskola "Patnis" 561 603 1164
65 Rendijs Veikšāns Valmieras Viestura vidusskola / Kocēnu sporta skola 620 520 1140
66 Nikodens Otikovs Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 510 600 1110
67 Filips Malacanovs Jelgavas 4.vidusskola / 6.KLASE 569 516 1085
68 Jānis Sāvičs Rīgas 69. vidusskola 452 629 1081
69 Matīss Kārkliņš Engures vidusskola / Engures vidusskola 349 397 282 1028
70 Lauris Hopovs Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 286 742 1028
71 Ernests Giniborgs Rīgas Igauņu pamatskola 527 494 1021
72 Markuss Ķīsis Engures vidusskola / Engures vidusskola 473 545 1018
73 Markuss Buta Tukuma 2. pamatskola 459 536 995
74 Dāvis Dambergs Rīgas 6. vidusskola 987 987
75 Sandis Dobelis Rīgas 64. vidusskola 412 567 979
76 Dāvis Trubačs Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 543 435 978
77 Aleksis Kārkliņš Rīgas Igauņu pamatskola 517 451 968
78 Kristaps Dūzis Dobeles Valsts ģimnāzija / AQUATICS 964 964
79 Dāvids Ramlavs Dobeles 1. vidusskola / Dobeles 1.vidusskola 521 437 958
80 Kristiāns Ronis Rīgas Juglas vidusskola / DPD LATVIJA 438 508 946
81 Andris Ādminis Ziemeru pamatskola 923 923
82 Renārs Janeks Liepājas Raiņa 6. vidusskola 521 399 920
83 Elvins Freijs Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 903 903
84 Kārlis Ernests Janovskis Madonas Valsts ģimnāzija / Šlāgeris 872 872
85 Gustavs Sināts Madonas Valsts ģimnāzija 868 868
86 Egīls Dzens Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 483 380 863
87 Rainers Balodis Talsu 2. vidusskola 849 849
88 Silvestrs Švauksts Madonas pilsētas 1. vidusskola / Madonas BJSS 841 841
89 Dāniels Ziemelis Talsu pamatskola / Ašās kājas ZID 837 837
90 Adrians Meiers Penkules pamatskola 811 811
91 Ivis Karja Bauskas 2. vidusskola 794 794
92 Kristaps Jansons Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola 785 785
93 Emīls Stepāns Rīgas Kultūru vidusskola / STROPS Technologies 776 776
94 Kārlis Cakuls Rīgas Valsts 1. ģimnāzija / Cakuli 771 771
95 Matīss Filippovs Siguldas 1. pamatskola / 11286 768 768
96 Ričards Strads Cēsu 2. pamatskola / Sporta klubs Ašais 763 763
97 Arvils Vanags Tukuma 2. vidusskola 754 754
98 Matīss Jansons Penkules pamatskola / Penkule 753 753
99 Artis Briģis Tukuma 2. vidusskola 729 729
100 Miks Leitāns Rīgas Teikas vidusskola / MJ-Partneri 722 722
101 Kristers JasŪns Bauskas Valsts ģimnāzija 721 721
102 Kristaps Šate Ventspils 2. pamatskola 715 715
103 Jānis Putnis Carnikavas pamatskola / Putnu iela 710 710
104 Kristaps Svens Konoščenoks Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 708 708
105 Krišs Liepiņš Tukuma Raiņa ģimnāzija 707 707
106 Henrijs Helmanis Tukuma Raiņa ģimnāzija 693 693
107 Kristaps Krubašenko Brocēnu vidusskola 692 692
108 Ulvis Grenovskis Kalētu pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 687 687
109 Dāvis Šimiens Nīkrāces pamatskola / Nīkrāces pamatskola 682 682
110 Kārlis Vancāns Ogres sākumskola / Lynxdojo 672 672
111 Niks Dāvis Strazdiņš Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 671 671
112 Matīss Zabello Rīgas 6. vidusskola 669 669
113 Kārlis Bitmanis Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 668 668
114 Matīss Dambergs Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 664 664
115 Ingus Ābeltiņš Jēkabpils 3. vidusskola 654 654
116 Kristers Jānis Brečs Zemgales vidusskola (Slampe) / SK Slampe/Zevid 648 648
117 Artūrs Volkova Engures vidusskola / Engures vidusskola 647 647
118 Atis Gvido Saulītis Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 643 643
119 Ernests Šteinbergs Torņakalna Privātā vidusskola 640 640
120 Andrians Bulko Dobeles 1. vidusskola / AQUATICS 635 635
121 Artjoms Sergijevičs Jelgavas 4.vidusskola 635 635
122 Kristers Balandiņš Saldus novada pašvaldības Zirņu pamatskola 635 635
123 Dāvis Baikovskis Piltenes vidusskola 634 634
124 Leons Kļaviņš V. Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija 632 632
125 Rojs Ruiss Rīgas Lietuviešu vidusskola / Kikboksa un boksa skola "Rīga" 626 626
126 Jāzeps Kudrjavcevs O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 621 621
127 Robins Ceirulis Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 618 618
128 Toms Zīverts Rīgas Lietuviešu vidusskola / Kikboksa un boksa skola "Rīga" 617 617
129 Kristens Konons Rīgas 64. vidusskola 599 599
130 Andrejs Tomass Zvejnieks Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola / MammaDaba 594 594
131 Marks Cimermanis Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 591 591
132 Jānis Jirgensons Saldus vidusskola / Jaunsardze 590 590
133 Kristaps Rubašenko Brocēnu vidusskola / jaunsardze 571 571
134 Jurģis Namejs Zvejnieks Mārupes vidusskola / Sporta klubs Virsotne 569 569
135 Harijs Donāts Zomerfelds Saldus vidusskola / Jaunsardze 569 569
136 Gvido Mēteris Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola 558 558
137 Rainers Grigors Tukuma 2. vidusskola 544 544
138 Kristaps Zelmenis Saldus vidusskola / Jaunsardze 544 544
139 Mareks Reins Jelgavas 4.vidusskola 543 543
140 Jan Fikrle Rīgas Starptautiskā skola / Riga United 532 532
141 Arvis Balandiņš Engures vidusskola / Engures sportam/Jadals 531 531
142 Juris Mainulis Džūkstes pamatskola 530 530
143 Kalvis Malderis Smārdes pamatskola / Smārde 525 525
144 Kirils Matusevičs Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 524 524
145 Krišjānis Bombins Babītes vidusskola 524 524
146 Aleksandrs Nazarovs Aizupes pamatskola / Aizupes pamatskola 523 523
147 Markuss Rafaels Kaugurs Griķu pamatskola 516 516
148 Kristaps Kallings O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola / O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 514 514
149 Arvis Daniēls Štalts Slokas pamatskola / Savam priekam! 513 513
150 Rafaels Rodeija-Liepa Tukuma Raiņa ģimnāzija 511 511
151 Daniels Arnolds Kokins Augstkalnes vidusskola 507 507
152 Miķelis Kristiāns Zeiferts Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 505 505
153 Ralfs Širaks Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 505 505
154 Deniss Lankrets Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 500 500
155 Ralfs Muižnieks Mārupes vidusskola / Mārupes vidusskola 496 496
156 Reinis Mickēvičs Kocēnu pamatskola / Kocēnu sporta skola 490 490
157 Edžus Ozoliņš Rīgas 41. vidusskola / SK Vēsma 456 456
158 Jānis Lizbovskis Rīgas 41. vidusskola / Stirnubuka fanu klubs 455 455
159 Jānis Saukitens Jelgavas 4.vidusskola 453 453
160 Roberts Līnis Ziemeļvalstu ģimnāzija 441 441
161 Adrians Zariņš Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 440 440
162 Kristiāns Ušackis Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 407 407
163 MartiŅŠ Vecels Jelgavas 4.vidusskola / JELGAVAS 4. VSK. 377 377
164 Oskars Baumanis Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža / OMTK 368 368
U16S
Vieta Skola Vārds Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Izabella Bogdanova Piltenes vidusskola / Firma L4/Bogdanovu ģimene 1000 1000 1000 955 992 3000
2 Estere Volfa Cēsu Valsts ģimnāzija / Anželas Brices slēpošanas un biatlona klubs 991 1000 1000 2991
3 Renāte Beļājeva Stalbes vidusskola / Sporta klubs Ašais 922 927 948 921 2797
4 Jolanta Pence Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 933 903 943 918 2794
5 Elizabete Galvane Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 930 867 923 892 2745
6 Elza Niklase Cēsu Valsts ģimnāzija / Sporta klubs Ašais 910 903 896 890 2709
7 Katrīna Bērziņa Madonas pilsētas 1. vidusskola 898 862 907 900 2705
8 Ieva Pūpola Aizputes vidusskola / Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 885 777 904 829 916 2705
9 Karīna Krauze Mārupes vidusskola / Mārupes vidusskola 800 955 862 2617
10 Frederika Anna Grende Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 891 870 845 2606
11 Linda Auziņa Nacionālā Mākslu vidusskola / Sporta skola Arkādija 811 853 862 839 2554
12 Sofija Ļošaja Rīgas 21. vidusskola / New Village Workout 805 836 796 728 828 2469
13 Signe Bērziņa Smārdes pamatskola 775 818 710 749 855 2448
14 Madara Pūpola Aizputes vidusskola / Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 825 777 798 799 782 2422
15 Marta Balanasa Siguldas pilsētas vidusskola / Siguldas sporta skola 792 846 781 2419
16 Ramona Rudzīte Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 773 760 743 2276
17 Monta Zauriņa Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 773 734 696 677 2203
18 Alise OtaŅĶe Aizputes vidusskola / AIZPUTE 615 676 741 777 2194
19 Amanda Kundziņa Rīgas Kristīgā vidusskola / Kundziņi 726 727 668 728 2181
20 Paula Ekerte Jelgavas Valsts ģimnāzija 683 685 678 811 2179
21 Reičela Rone Aizputes vidusskola / Liepājas rajona Sporta skola 717 672 780 2169
22 Leonora Petersone Tumes vidusskola 675 662 708 2045
23 Gita Vītola Ķeguma komercnovirziena vidusskola / Ķegums 727 658 658 2043
24 Inese Kaminska Engures vidusskola / Engures vidusskola 603 565 477 838 490 2006
25 Megija Nordena Penkules pamatskola 631 662 645 626 683 1990
26 Anna Bāriņa Ikšķiles vidusskola 681 649 570 648 1978
27 Kristīne Vika Arāja Virgas pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 632 651 635 688 1974
28 Sabīne Sova Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 553 583 511 782 1918
29 Violeta Žusele Daugavpils Krievu vidusskola - licejs / Daugavpils runners 593 612 532 572 702 1907
30 Evelīna Orinska Liepājas Raiņa 6. vidusskola / Dīvaiņi 7B 609 594 587 692 1895
31 Kristiāna Bīmane Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 682 614 589 1885
32 Kintija Puikevica Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 636 597 628 614 606 1878
33 Kristiana Ieva Zitkusa Virgas pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 612 579 623 643 600 1878
34 Emīlija Strazdiņa Sējas mūzikas un mākslas skola / Sējas MMS 597 551 625 655 597 1877
35 Krista Kristīne Miķelsone Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / Skrienam kopā 604 665 527 608 569 1877
36 Anastasija Kuzmina Ulbrokas vidusskola 647 635 591 1873
37 Daniela Butāne Jelgavas Spīdolas ģimnāzija / Zemgales Ziņas 588 626 562 585 652 1866
38 Elizabete Pļaviņa Pastendes pamatskola / Pastendes pamatskola 685 593 586 587 1865
39 Amanda Lazda Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 562 548 696 1806
40 Laima Kuduma Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 574 597 604 586 595 1796
41 Elīza Puriņa Friča Brīvzemnieka pamatskola / Zemgales ziņas 590 592 589 611 1793
42 Zane Līduma Rīgas Valsts vācu ģimnāzija / Latvijas Finieris 566 566 625 1757
43 Luīze Lūcija Kriuliņa Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 594 472 563 598 1755
44 Amanta Muceniece Zemgales vidusskola (Slampe) 594 589 570 1753
45 Ance Bērziņa Valmieras Valsts ģimnāzija 448 628 672 1748
46 Keita Patrīcija Leinasare Rīgas Teikas vidusskola 534 566 635 1735
47 Anna Vīgante Engures vidusskola / Engures vidusskola 605 485 591 527 1723
48 Melānija Tinkuse Valmieras Valsts ģimnāzija / Skrienam kopā 579 408 576 567 1722
49 Annija Anna Kļave Āgenskalna Valsts ģimnāzija / Jaunmārupe skrien! 583 546 511 581 1710
50 Diāna Žarska Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 538 603 541 1682
51 Daniela Amanda Kņūta Krotes Kronvalda Ata pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 597 586 484 1667
52 Danete Avotiņa Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 556 559 541 1656
53 Samanta Plasiņa Tukuma 2. pamatskola 560 595 494 1649
54 Nadīna Keita Ķemere Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 549 577 490 1616
55 Alise Grīnberga Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 549 577 490 1616
56 Evelīna Vahere-Abražune Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 515 522 569 1606
57 Elza Kozačkova Ludzas pilsētas ģimnāzija 547 504 536 1587
58 Ieva Lūse Smārdes pamatskola / Skrienošie Lūši 577 558 451 1586
59 Rendija Straupeniece Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 577 489 490 1556
60 Viktorija Vika Kurinoja Engures vidusskola / Engures vidusskola 570 454 430 433 527 1551
61 Emīlija Blumfelde Smārdes pamatskola / Smārde 518 548 481 1547
62 Kitija Elcere Smārdes pamatskola / Smārde 517 517 481 1515
63 Līva Rebeka Ivanovska Ķeguma komercnovirziena vidusskola 516 482 517 1515
64 Melānija Alne Valmieras Pārgaujas sākumskola / Skrienam kopā 446 542 510 1498
65 Laura Hansone Dobeles 1. vidusskola 508 483 504 1495
66 Karlīna Vītoliņa Liepājas Raiņa 6. vidusskola / Kociņi 528 446 462 493 1483
67 Kate Freināte Engures vidusskola / Engures vidusskola 508 433 534 1475
68 Kitija Veidemane Piltenes vidusskola 725 750 1475
69 Ulrika Garisone Mārupes vidusskola 702 771 1473
70 Monta Liberte Engures vidusskola / Engures vidusskola 570 453 430 1453
71 Sabīne Kātiņa Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 730 712 1442
72 Andīna Zandere Engures vidusskola / Engures vidusskola 530 471 439 1440
73 Santa Samanta Kučere Kandavas internātvidusskola 483 455 414 462 1400
74 Viktorija Vika Ņemceva Engures vidusskola / Engures vidusskola 462 474 432 1368
75 Viktorija Anna Morozova Engures vidusskola / Engures vidusskola 428 469 467 1364
76 Samanta Ozola Mārupes vidusskola / Mārupes vidusskola 688 656 1344
77 Ieva Bruzgule Rīgas 19. vidusskola 663 675 1338
78 Mairita Vita Seņko Virgas pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 671 659 1330
79 Kristīne Jukāma Rīgas 6. vidusskola 483 445 400 1328
80 Elizabete Spaile Ērgļu vidusskola / Chasing the Deer 677 612 1289
81 Helēna Grīna Smārdes pamatskola / Smārde 670 615 1285
82 Agnese Križēvica Virgas pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 607 676 1283
83 Līva Poļaka Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija 628 635 1263
84 Ērika Kalniņa Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / Skrienam kopā 414 431 408 291 1253
85 Endija Balode Piltenes vidusskola 693 555 1248
86 Renāte Babicka Jelgavas 4.vidusskola 564 654 1218
87 Eimija Misjuro Engures vidusskola / Engures vidusskola 605 611 1216
88 Anna Grunska Smārdes pamatskola / Smārde 597 614 1211
89 Lauma Šuriņa Rīgas Teikas vidusskola 398 393 411 356 400 1209
90 Parisa Ķepale Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 554 651 1205
91 Signe Svārpstone Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 609 589 1198
92 Lauma Simsone Pumpuru vidusskola / Kāpa OK 653 517 1170
93 Megija Vilka Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 505 665 1170
94 Daniela Andersone Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2.vidusskolas 587 580 1167
95 Aija Zaļaiskalna Rīgas 7. pamatskola 393 411 355 1159
96 Edīte Betlere Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 562 583 1145
97 Anna Sīpola Zemgales vidusskola (Slampe) 584 559 1143
98 Ance Turka Smārdes pamatskola / Smārde 611 517 1128
99 Arta Vītuma-Jaunzema Bauskas sākumskola / Bauskas sākumskola 536 574 1110
100 Ieva Rudzika Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 600 491 1091
101 Liene Rozenberga Smārdes pamatskola / Smārde 611 462 1073
102 Amanda Šneidere Liepājas Raiņa 6. vidusskola 465 604 1069
103 Sofia Shlamova Rīgas Klasiskā ģimnāzija 560 505 1065
104 Elza Vjatere Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 609 456 1065
105 Sintija Daukste Rīgas 41. vidusskola / Sporta klubs "Vēsma" 525 528 1053
106 Lauma Zīverte Liepājas Valsts 1. ģimnāzija 484 552 1036
107 Betija Bigača Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 520 482 1002
108 Jūlija Anete Utināne O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 497 445 942
109 Robina Klasmane Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija 933 933
110 Elizabete Lastovska Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 497 431 928
111 Natālija Lastovska Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 474 443 917
112 Laura Berķe Mežciema pamatskola / IK Auseklis 902 902
113 Veronika Prusakova Valmieras Pārgaujas ģimnāzija / Skrienam kopā 446 431 877
114 Dinija Pinkule Valmieras Valsts ģimnāzija / Kocēnu sporta skola 862 862
115 Enia Stūre Engures vidusskola / Engures vidusskola 412 439 851
116 Samanta Bērziņa Valmieras Viestura vidusskola / Kocēnu sporta skola 830 830
117 Karina Andrijanova Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 768 768
118 Dārta Elīza Bērziņa Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 748 748
119 Endija Ozolniece Saulkrastu vidusskola / SAULKRASTI 735 735
120 Inese Krevica Bejas pamatskola 715 715
121 Alise Šalājeva Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 711 711
122 Vanesa Akšanova Jelgavas 4.vidusskola 705 705
123 Magdalēna Pildere Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 700 700
124 Karina Adrijanova Priekules vidusskola / FK Bandava/Priekules novads 687 687
125 Adriana Zeltiņa Pumpuru vidusskola 683 683
126 Viktorija Timofejeva Lejasciema vidusskola / SK,,Lejasciems" 679 679
127 Vanesa Aimone Rīgas 6. vidusskola / - 676 676
128 Elizabete Elīze Kaže Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4.vidusskola 670 670
129 Elīna Krista Vīksna Jelgavas 4.vidusskola / Jelgavas 4. vidusskola 657 657
130 Zane Verpakovska Ventspils 4. vidusskola / Matison's Runers Club 655 655
131 Grieta Brālēna Valmieras Valsts ģimnāzija / Kocēnu sporta skola 654 654
132 Jūlija Krūmiņa Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 651 651
133 Anna Marija Zelmene Jelgavas 4.vidusskola 650 650
134 Elizabete Kļaviņa Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija 643 643
135 Madara Pērle Tukuma 2. vidusskola / Tukuma 2. vidusskola 639 639
136 Marta Ābele Zemgales vidusskola (Slampe) / Zevid 638 638
137 Kristīne Fiļipova Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola / Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 627 627
138 Linda Grīsle Virgas pamatskola / FK Bandava/Priekules novads 625 625
139 Elīza Kanča Varakļānu vidusskola 620 620
140 Sabīne Moča Zemgales vidusskola (Slampe) / Zevid 603 603
141 Katrīna Skrodele Jelgavas 4.vidusskola / Sporto visa klase 603 603
142 Marta Cinovska Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 583 583
143 Sāra Agnese Brantiņa Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 582 582
144 Jana Dzene Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 580 580
145 Rūta Alma Vicinska Brocēnu vidusskola / Brocēnu vidusskola 580 580
146 Gerda Kikuste Sējas pamatskola 579 579
147 Evelīna Pabērza Smārdes pamatskola / Smārde 577 577
148 Una Kuzmane Smārdes pamatskola / Smārde 577 577
149 Marta Līga Cinovska Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 577 577
150 Kendija Sintija Ķepale Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 577 577
151 Kima Ķezbere Engures vidusskola / Engures vidusskola 571 571
152 Marta Līga Cinovska Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 568 568
153 Līva Krievāne Valmieras Valsts ģimnāzija 565 565
154 Sanija Bureņa Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 564 564
155 Lauma Pope Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 564 564
156 Gunta Kopmane Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 563 563
157 Sintija Lomaševska Rīgas 64. vidusskola / Kikboksa un boksa skola "Rīga" 552 552
158 Megija Lipure Penkules pamatskola 548 548
159 Annija Tīna Ezengrauda Tukuma Raiņa ģimnāzija 545 545
160 Elizabete Vilcāne Jelgavas 4.vidusskola 544 544
161 Anna Pļaviņa Engures vidusskola / Engures vidusskola 533 533
162 Laura Sintija Ulmane Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 532 532
163 Nikodens Otikovs Mežinieku pamatskola / Mežinieku psk./#AWARDskrien 530 530
164 Emīlija Beāte Rozenberga Aizputes vidusskola / Liepājas rajona sporta skola 528 528
165 Annija Bramane Baldones Mūzikas pamatskola 528 528
166 Kira Mazurika Rubenes pamatskola / Kocēnu sporta skola 526 526
167 Loreta Marta Skujiņa Pumpuru vidusskola / Pumpuru vidusskola 513 513
168 Evelīna Kuzņecova Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 505 505
169 Amanda Madara Geida Rīgas Teikas vidusskola 497