MEKLĒT
 
SKOLU ČEMPIONĀTS skrējiena rezultāti
LVM čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem - OFICIĀLAIS RANGS
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1. Engures vidusskola 98
2. Bauskas sākumskola 49
3. Tukuma 2. vidusskola 39
4. Smārdes pamatskola 31
5. Priekules vidusskola 28
6. Mežinieku pamatskola 27
7. Aizputes vidusskola 26
8. Jelgavas 4. vidusskola 25
9. Lejasciema vidusskola 20
10. Rīgas 41. vidusskola 16
Visstiprākās komandas
Vieta Komanda Punkti
1. Sporta klubs Ašais 3948
2. SK,,Lejasciems" 3872
3. Siguldas sporta skola 3871
4. Firma L4/Bogdanovu ģimene 3700
5. FK Bandava/Priekules novads 3692
6. Kocēnu sporta skola 3427
7. Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 3074
8. Engures vidusskola 3066
9. Smārde 3052
10. Tukuma 2. vidusskola 2969
Ātrākās skolas (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Skola Vidējais punktu skaits
1. Lejasciema vidusskola 768.7500 (20)
2. Piltenes vidusskola 765.0000 (10)
3. Jaunmārupes pamatskola 741.5000 (6)
4. Ādažu vidusskola 712.0000 (11)
5. Ikšķiles vidusskola 684.1667 (6)
6. Brocēnu vidusskola 680.9000 (10)
7. Rīgas Juglas vidusskola 679.1429 (7)
8. Laurenču sākumskola 677.1250 (8)
9. Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 635.8333 (6)
10. Priekules vidusskola 635.4286 (28)
Visvairāk pārstāvētie sporta klubi
Vieta Klubs Dalībnieku skaits
1. Engures vidusskola 96
2. Bauskas sākumskola 48
3. FK Bandava/Priekules novads 40
4. Tukuma 2. vidusskola 33
5. Kocēnu sporta skola 31
6. Smārde 31
7. Sporta klubs "Vēsma" 27
8. Mežinieku psk./#AWARDskrien 24
9. Liepājas rajona sporta skola 19
10. SK,,Lejasciems" 18
Ātrākie sporta klubi (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Klubs Vidējais punktu skaits
1. Sporta klubs Ašais 956.5000 (8)
2. Siguldas sporta skola 813.0000 (12)
3. SK,,Lejasciems" 770.3333 (18)
4. Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 652.3333 (6)
5. FK Bandava/Priekules novads 645.5250 (40)
6. Kocēnu sporta skola 645.0323 (31)
7. Smārde 599.8065 (31)
8. Liepājas rajona sporta skola 597.9474 (19)
9. Nīkrāces pamatskola 555.0000 (10)
10. Bauskas sākumskola 541.8542 (48)
Ātrākie skolēni
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Roberts Aleksis Glazers 1190 U16V Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:22:55
2 Artis Rožkalns 1195 U20V Cēsu Profesionālā vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:23:14
3 Matīss Saulite 11232 U18V Mežciema pamatskola 00:24:10
4 Ralfs Roga 1919 U18V Ventspils Valsts 1. ģimnāzija/Matison’s runners club 00:24:17
5 Emīls Kravalis 1144 U18V Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas sporta skola 00:24:36
6 Mārtiņš Petrovs 1072 U20V Cēsu Pilsētas vidusskola/- 00:24:40
7 Jānis Kravalis 1088 U16V Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas sporta skola 00:24:42
8 Kārlis Dieviņš 1194 U18V Cēsu Valsts ģimnāzija/Sporta klubs Ašais 00:25:19
9 Raimonds Levickis 1813 U18V Saldus tehnikums 00:25:26
10 Roberts Zeiburliņš 1850 U16V Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:26:09
Ātrākās skolnieces
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Viktorija Bogdanova 1066 U14S Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:27:37
2 Izabella Bogdanova 1067 U16S Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:28:31
3 Anete Ozoliņa 1927 U12S Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien 00:29:08
4 Nikija Mikāle 1854 U12S Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:29:32
5 Marta Luize Pētersone 1892 U14S Valmieras Pārgaujas sākumskola/Matisons Runner's Club 00:29:32
6 Stella Paltiņa 1191 U12S Cēsu 2. pamatskola/Sporta klubs Ašais 00:29:37
7 Aija Trēziņa 1412 U18S Valmieras Valsts ģimnāzija/ZVOC 00:29:38
8 Emīlija Upmale 1306 U18S Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:30:09
9 Anna Emīlija Suta 1931 U18S Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 00:30:10
10 Jolanta Pence 1016 U16S Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:30:15
U10V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Leo Bilāns 11212 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:28:46 +00:00 1000
2 Roberts Kanģīzeris 1081 Jaunmārupes pamatskola/HS Pārdaugava 00:30:27 +01:41 945
3 Toms Viekals - Gasjūns 1056 Jelgavas 4. sākumskola 00:33:36 +04:50 856
4 Aleksis Bogdanovs 1064 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:35:26 +06:40 812
5 Ansis Kristofers Pāvils 1887 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:36:41 +07:55 784
6 Tomass Stūrnieks 1578 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:36:56 +08:09 779
7 Ričards Gabriels Deribo 11201 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 00:36:56 +08:10 779
8 Kristians Bubļausks 1889 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:38:28 +09:42 748
9 Sandris Salna 1262 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:38:53 +10:07 740
10 Kristers Salna 1263 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:38:54 +10:08 740
11 Ritvars Gailis 1276 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:39:45 +10:59 724
12 Renārs Kalniņš 1536 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:40:33 +11:47 710
13 Klāvs Liepiņš 1944 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:41:07 +12:20 700
14 Raivo Reinis 11217 Jelgavas 4. sākumskola 00:41:57 +13:10 686
15 Kristians Baumanis 1586 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:06 +13:19 684
16 Justs Liekmanis 1795 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:42:11 +13:25 682
17 Mārtiņš Rasnačs 1320 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:43:17 +14:31 665
18 Kārlis Gedrovičs 1059 Jaunmārupes pamatskola 00:43:38 +14:52 659
19 Matīss Mčedlišvili 1811 Tukuma 2. pamatskola 00:43:47 +15:01 657
20 Maksims Barkovs 1642 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:43:56 +15:10 655
21 Miks Straupmanis 1515 Smārdes pamatskola/Smārde 00:44:05 +15:19 653
22 Rihards Gūtmanis 11237 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:44:41 +15:55 644
23 Jānis Urga 1356 Dobeles 1. vidusskola 00:45:32 +16:46 632
24 Rimands Valdmanis 1885 Krotes Kronvalda Ata pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:45:36 +16:50 631
25 Alberts Vēzītis 1155 Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola/Lielupes Buki 00:46:11 +17:25 623
26 Raimonds Saklaurs 1055 Ādažu vidusskola 00:46:52 +18:06 614
27 Ralfs Jonašku 1446 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:46:52 +18:05 614
28 Roberts Caics 1491 Babītes vidusskola 00:47:45 +18:59 603
29 Dāvids Stepe 1419 Lejasciema vidusskola/SK "Lejasciems" 00:48:32 +19:46 593
30 Miķelis Salmiņš 1032 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:48:57 +20:11 588
31 Edvards Olte 1093 Jūrmalas sākumskola "Atvase" 00:49:10 +20:24 585
32 Jānis Brūveris 1913 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:49:45 +20:59 578
33 Emīls Brizga 1948 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:50:22 +21:36 571
34 Marks Ēltamms 1502 Smārdes pamatskola/Smārde 00:50:26 +21:40 571
35 Mārtiņš Plotiņš 1116 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:51:07 +22:21 563
36 Miks Buks 1113 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:51:47 +23:01 556
37 Mikelis Kreicbergs 1891 Rīgas 84. vidusskola 00:51:47 +23:00 556
38 Artūrs Solovjovs 1751 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:51:54 +23:07 554
39 Kristians Daniels Prūsāns 1117 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:51:58 +23:12 554
40 Kristians Kaušelis 1407 Carnikavas pamatskola 00:52:15 +23:28 551
41 Patriks Buliņš 1198 Rīgas Valda Zālīša sākumskola/Zemgales Ziņas 00:52:31 +23:44 548
42 Alekss Kalašņikovs 1385 Pastendes pamatskola/Talsu biatlonisti 00:52:35 +23:48 547
43 Tomass Volodjkins 1624 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:52:54 +24:08 544
44 Aleksis Šērs 1921 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:53:03 +24:17 542
45 Marats Ņikonovs 1364 Pastendes pamatskola/Talsu biatlonisti 00:53:24 +24:38 539
46 Pauls Putnāns 1928 Brocēnu vidusskola 00:53:28 +24:42 538
47 Emīls Zvirbulis 1268 Kuldīgas Centra vidusskola/Katrīnas klubs 00:54:07 +25:20 532
48 Raivo Rosts 1636 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:55:34 +26:47 518
49 Martins Kuļšs 1589 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:55:36 +26:50 518
50 Intars Grigors 1823 Tukuma 2. vidusskola 00:55:37 +26:51 517
51 Dāvids   Ševčenko    11183 Liepājas Centra sākumskola/Olainfarm 00:55:45 +26:59 516
52 Rihards Jēkabsons 11236 Tumes vidusskola 00:57:03 +28:17 504
53 Gustavs Akimovs 1779 Lapmežciema pamatskola 00:57:28 +28:42 501
54 Renāts Anspoks 1483 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:58:03 +29:17 496
55 Reinis Samsons 11218 Rīgas Franču licejs 00:58:06 +29:20 495
56 Artūrs Zunda 1106 Iļģuciema vidusskola 00:58:11 +29:25 495
57 Haralds Sametis 1305 Iļģuciema vidusskola 00:58:11 +29:25 495
58 Artūrs Pormanis 1837 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:58:48 +30:02 489
59 Adrians Ralfs Krauklis 1911 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola 00:58:50 +30:03 489
60 Uģis Saltais 1692 Valmieras Viestura vidusskola 00:59:04 +30:17 487
61 Toms Joja 1701 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:59:05 +30:18 487
62 Rodrigo Medvedevs 1744 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:59:06 +30:20 487
63 Kristaps Lozda 1785 Pamatskola "Rīdze" 00:59:24 +30:37 484
64 Marats Širins 1953 Ogres Valsts ģimnāzija 00:59:44 +30:58 482
65 Arnolds Miezis 1345 Aizkraukles novada vidusskola 00:59:56 +31:10 480
66 Gvido Ivanovs 1697 Rīgas Hanzas vidusskola 01:00:04 +31:18 479
67 Jānis Bērziņš 1120 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:01:03 +32:17 471
68 Kristaps Ķikulis 1044 Jelgavas 4. sākumskola 01:01:52 +33:06 465
69 Kristers Letiņš 1804 Rīgas Jāņa Poruka vidusskola 01:02:14 +33:28 462
70 Ralfs Skujāns 1108 Rīgas Franču licejs/Andrejsala CF 01:02:18 +33:32 462
71 Gundars Zirnis 13171 Šķibes pamatskola 01:02:28 +33:42 461
72 Miks Toms Janševskis 1753 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 01:02:31 +33:45 460
73 Danijs Sinka 1860 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:02:31 +33:45 460
74 Roberts Kāpostiņš 1132 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:02:33 +33:47 460
75 Ernests Kančs 1440 Ādažu vidusskola/SSK Bebra 01:03:57 +35:11 450
76 Haralds Saltais 1693 Valmieras Viestura vidusskola 01:04:04 +35:18 449
77 Olivers Frolovs 1123 Āgenskalna sākumskola 01:05:57 +37:11 436
78 Roberts Edžus Bērze 1778 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 01:06:03 +37:17 436
79 Ralfs Kovals 1750 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 01:06:33 +37:47 432
80 Kārlis Elvis Misa 1319 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:07:40 +38:54 425
81 Kārlis Paikens 1390 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/Domdaris 01:08:51 +40:04 418
82 Klāvs Kalašinskis 1683 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 01:09:12 +40:26 416
83 Ričards Kleins 1581 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:11:16 +42:30 404
84 Gustavs Gipslis 1635 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:11:16 +42:30 404
85 Elvis Strauts 1832 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:11:29 +42:43 403
86 Aleksandrs Tjasto 1115 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:11:31 +42:45 402
87 Ričards Joničenko 1734 Lībagu sākumskola/Talsu pauguraines Zaķi 01:12:20 +43:34 398
88 Kaspars Ozoliņš 1667 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 01:12:32 +43:46 397
89 Ralfs Gulbis 1277 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:16:41 +47:54 375
U10S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Annika Zālīte 1069 Ulbrokas vidusskola 00:30:42 +00:00 1000
2 Elīza Ērenfrīde 1035 Rīgas 84. vidusskola 00:33:54 +03:13 905
3 Lauma Līva Saklaure 1054 Ādažu vidusskola 00:35:37 +04:55 862
4 Veronika Bogdanova 1065 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:37:21 +06:40 822
5 Linda Jurševska 1139 Zemgales vidusskola (Slampe)/SK ZEVID 00:39:17 +08:36 781
6 Ance Linberga 1318 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:42:47 +12:05 718
7 Aurēlija Zīdere 1800 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:43:14 +12:32 710
8 Ieva Rutkopa 1937 Jelgavas 4. vidusskola 00:44:57 +14:15 683
9 Anete Salnāja 1835 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 00:45:01 +14:19 682
10 Madara Katkovska 1448 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:45:35 +14:54 673
11 Madara Terentjeva 1934 Ādažu vidusskola 00:45:55 +15:14 668
12 Ketija Bevza 1687 Jelgavas 4. vidusskola/1c 00:46:02 +15:20 667
13 Dita Pazāne 1777 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:46:14 +15:32 664
14 Lauma Allika 1922 ŽILA VERNA RĪGAS FRANČU SKOLA 00:46:57 +16:15 654
15 Paula Leimane 1721 Ādažu vidusskola 00:47:05 +16:23 652
16 Marta Žīgure 1029 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:48:32 +17:51 632
17 EmĪlija JemeĻjanova 1939 Jelgavas 4. vidusskola 00:49:43 +19:02 617
18 Šarlote Cunska 1199 Jelgavas 4. vidusskola/1.c klase 00:49:45 +19:03 617
19 Katrīna Gedroviča 1060 Jaunmārupes pamatskola 00:51:39 +20:58 594
20 Anna Margareta Grīnberga 1810 Rīgas 64. vidusskola 00:51:49 +21:07 592
21 Emīlija Abiļeva 1698 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola/New Village Workout 00:52:50 +22:08 581
22 Elīza Ligere 1703 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:53:12 +22:30 577
23 Karlīna Millere 1137 Ogres sākumskola 00:53:13 +22:32 577
24 Elīza Leščinska 11216 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zoorbagan 00:53:40 +22:58 572
25 Paula Kārkliņa 1790 Ķekavas vidusskola 00:54:36 +23:55 562
26 Eva Linberga 1317 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:55:45 +25:04 551
27 Elza Krastiņa 1074 Cēsu 1. pamatskola/FROZEN 00:56:01 +25:19 548
28 Agate Šauriņa 1101 Rīgas Kultūru vidusskola/New Willage Workaut 00:56:43 +26:01 541
29 Gabrila Asarīte 1182 Tukuma 2. pamatskola 00:56:52 +26:10 540
30 Alise Nordena 1061 Penkules pamatskola/Penkules skola 00:57:25 +26:43 535
31 Estere Šteina 1325 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:58:38 +27:57 524
32 Margarita Babicka 1224 Jelgavas 4. vidusskola 00:58:45 +28:03 523
33 Asnate Pekulesa 11207 Engures vidusskola 00:59:26 +28:44 517
34 Anete Krūmiņa 1229 Saldus pamatskola/Saldus 2007 01:01:52 +31:11 496
35 Marta Aleksandra Skudra 1321 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:03:18 +32:36 485
36 Karīna Pastare 1326 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:03:20 +32:39 485
37 Elizabeta Kjahjare 1327 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:03:21 +32:39 485
38 Elīna Pilandere 1432 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 01:05:12 +34:30 471
39 Grēta Gabriela Tohva 1561 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:05:25 +34:44 469
40 Annija Prauliņa 1780 Sējas pamatskola 01:06:04 +35:22 465
41 Agnese Vilkena 1681 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 01:06:22 +35:40 463
42 Maija Justīne Jēkabsone 1540 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:06:26 +35:44 462
43 Luīze Stiebre 1776 Rīgas Igauņu pamatskola 01:06:28 +35:47 462
44 Emīlija Tolkačeva 1324 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:07:54 +37:13 452
45 Heidija Krūmiņa 1316 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:08:26 +37:45 449
46 Elīza Šteinberga 1323 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:08:29 +37:47 448
47 Melisa Kadiķe 1314 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:09:11 +38:29 444
48 Anna Kedjuliča 1315 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:09:12 +38:30 444
49 Flāvija Zeberiņa-Zebera 1758 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 01:09:13 +38:31 444
50 Romija Kodoliņa 1175 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:09:53 +39:12 439
51 Marta Andersone 1382 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 01:10:28 +39:47 436
52 Karlīna Kalve 1291 Rīgas 45. vidusskola 01:11:50 +41:08 427
53 Hanna Andersone 1383 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 01:12:05 +41:24 426
54 Zane Ozoliņa 1669 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 01:12:45 +42:03 422
55 Aiga Mieze 1344 Aizkraukles novada vidusskola 01:12:58 +42:17 421
56 Selga Straupe 1259 Rīgas 45. vidusskola 01:13:39 +42:57 417
57 Millija Benta 1002 Rīgas 64. vidusskola 01:14:23 +43:42 413
58 Anna Kārkliņa 1612 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:14:36 +43:54 412
59 Adelīna Migunova 1659 Tukuma 2. pamatskola 01:17:57 +47:15 394
60 Matilde Broka 1828 Mežciema pamatskola/Pandas banda 01:17:57 +47:15 394
U12V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Hermanis Valtass 1952 Mārupes vidusskola/Mārupes vidusskola 00:26:10 +00:00 1000
2 Ginters Bērziņš 1265 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:28:07 +01:57 931
3 Roberts Tolpežņikovs 1247 Pamatskola "Universum"/Siguldas sporta skola 00:28:08 +01:58 930
4 Markuss Kristaps Kadiķis 1374 Dzimtmisas pamatskola 00:28:28 +02:18 919
5 Daniels Gribs 1517 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils sporta skola 00:29:03 +02:53 901
6 Arno Pušņins 1094 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta Skola 00:29:52 +03:42 876
7 Rūdolfs Raudziņš 1914 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 00:30:07 +03:57 869
8 Rinalds Ivanovs 1107 Jelgavas 4. vidusskola/3c 00:30:29 +04:19 858
9 Reinholds Circenis 1706 Brocēnu vidusskola 00:30:37 +04:27 855
10 Toms Vītols 1007 Siguldas pilsētas vidusskola 00:30:38 +04:28 854
11 Dāvis Bergs 1774 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Kocēnu sporta skola 00:31:08 +04:58 841
12 Matīss Leimanis 1719 Ādažu vidusskola 00:32:03 +05:53 816
13 Daniels Lagzdiņš 1210 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:33:36 +07:26 779
14 Toms Kristians Vīksna 1707 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 00:34:05 +07:55 768
15 Kārlis Blumbergs 1350 Milzkalnes sākumskola 00:34:22 +08:12 761
16 Rihards Vladimirovs 1150 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:34:24 +08:14 761
17 Kristers Elksnis 1254 Jēkabpils pamatskola 00:34:25 +08:15 760
18 Olafs Rungevics 1348 Zūru pamatskola 00:34:38 +08:28 756
19 Jānis Rieksts 11214 Saldus pamatskola 00:34:50 +08:40 751
20 Tanels Lapsiņš 1111 Ogres 1. vidusskola/X99 00:35:06 +08:56 745
21 Meldris Mellums 1869 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:35:07 +08:57 745
22 Damirs Ņikitins 1010 Rīgas Rīnūžu vidusskola/Rīgas satiksme 00:35:45 +09:35 732
23 Ralfs Līcis 1714 Brocēnu vidusskola/BJSS 00:36:56 +10:46 709
24 Ralfs Beronts 1880 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:36:58 +10:48 708
25 Kirils Dviņins 1176 Brocēnu vidusskola 00:37:51 +11:41 692
26 Lūkass Ķikusts 1764 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils sporta skola 00:38:02 +11:52 688
27 Arnis Krauze 1933 Rīgas Igauņu pamatskola 00:38:04 +11:54 687
28 Markuss Zeltagrauds 1213 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:38:55 +12:45 672
29 Jurģis Cakuls 1531 Pamatskola "Rīdze"/Cakuli 00:38:58 +12:48 672
30 Dāvis Karbauskis 1884 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:39:00 +12:50 671
31 Kristofers Kančs 1544 Ādažu vidusskola/SSK Bebra 00:39:31 +13:21 662
32 Daniels Tupureins 1279 Ādažu vidusskola 00:39:33 +13:23 662
33 Oskars Bajārs 1505 Smārdes pamatskola/Smārde 00:40:09 +13:59 652
34 Ernests Pidža 1300 Valmieras Pārgaujas sākumsskola/Kocēnu sporta skola 00:40:10 +14:00 652
35 Frederiks Kope 1124 Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:40:13 +14:03 651
36 Rūdolfs Leščinskis 1722 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zoorbagan 00:40:37 +14:27 644
37 Aleksis Pērkons 1030 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:40:59 +14:49 639
38 Ričards Sondors 1401 Rīgas 64. vidusskola/Upeņu iela 00:41:02 +14:52 638
39 Toms Zinkevičs 1378 Valmieras sākumskola 00:41:05 +14:55 637
40 Eduards Gauris 11211 Rīgas 45. vidusskola/Lynxdojo 00:41:17 +15:07 634
41 Edijs Veismanis 1627 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:41:18 +15:08 634
42 Jēkabs Poikāns 1408 Rīgas Teikas vidusskola 00:41:19 +15:09 633
43 Augusts Salmiņš 1507 Smārdes pamatskola/Smārde 00:41:50 +15:40 626
44 Normunds Krauze 1261 Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:41:57 +15:47 624
45 Roberts Rudītis 1699 Carnikavas pamatskola 00:42:08 +15:58 621
46 Rūdolfs Žideņš 1782 Mežinieku pamatskola/Mežinieku pamatskola 00:42:28 +16:18 616
47 Edijs Dobelis 1048 Jēkabpils pamatskola 00:42:44 +16:34 612
48 Ernests Treimanis-Freimanis 1617 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:43:04 +16:54 608
49 Markuss Pabērzis 1214 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:43:11 +17:00 606
50 Uvis Čilipāns 1530 Smārdes pamatskola/Smārde 00:43:16 +17:06 605
51 Ralfs Mežals 1172 Liepājas Ezerkrasta sākumskola 00:43:21 +17:11 604
52 Ralfs Rozovs 1311 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:43:29 +17:19 602
53 Ričards Mazrims 1915 Brocēnu vidusskola 00:43:51 +17:41 597
54 Einārs Jubelis 1456 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:44:50 +18:40 584
55 Renārs Bents 1001 Rīgas 64. vidusskola 00:45:03 +18:53 581
56 Daniels Salenieks 11202 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 00:45:17 +19:07 578
57 Alekss Ivanovs 1490 Babītes vidusskola 00:45:32 +19:22 575
58 Andris Ernests Sīlis 1183 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:45:53 +19:43 570
59 Niks Vadapāls 1459 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:45:59 +19:49 569
60 Valters Ozoliņš 1458 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:46:04 +19:54 568
61 Miķelis Priedītis 1243 Rīgas 28. vidusskola/Latvijas Finieris 00:46:13 +20:03 566
62 Gustavs Skavronskis 1729 Zemgales vidusskola (Slampe)/Slampe Zevid 00:46:21 +20:11 565
63 Marko Murāns 1331 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:46:39 +20:29 561
64 Matīss Lazdiņš 1098 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:46:58 +20:48 557
65 Krists Bērziņš 1119 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:46:59 +20:49 557
66 Rihards Jansons 1399 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:47:01 +20:51 557
67 Ralfs Andersons 1870 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:47:37 +21:27 550
68 Eduards Mahts 1796 Lībagu sākumskola 00:47:39 +21:29 549
69 Renārs Kalniņš 1478 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:47:47 +21:37 548
70 Ēriks Eduards Lazda 1047 Dzimtmisas pamatskola 00:48:01 +21:51 545
71 Jēkabs Zvagulis 1246 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:48:06 +21:56 544
72 Edvards Miks Ķikuts 1203 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:48:30 +22:20 540
73 Roberts Strauts 1041 Rīgas 41. vidusskola/Rīgas 41. vidusskola Sporta klubs Vēsma 00:48:40 +22:30 538
74 Dāvis Pētersons 1728 Valmieras Viestura vidusskola 00:49:04 +22:54 533
75 Kristers Kļava 1724 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:49:14 +23:04 532
76 Rūdolfs Smilga 1842 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/DOMDARIS 00:49:18 +23:08 531
77 Edvards Brancis 1886 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:49:33 +23:23 528
78 Renārs Kociņš-Lielupe 1357 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:49:54 +23:44 524
79 Marks Aleksandrs Garančs 1159 Rīgas Valda Zālīša sākumskola/Gaismas meklētāji 00:50:04 +23:54 523
80 Avrīkijs Sergejevs 1730 Privātā vidusskola "Patnis" 00:50:04 +23:54 523
81 Kristaps Indriksons 1493 Smārdes pamatskola/Smārde 00:50:22 +24:12 520
82 Kristers Voldemārs Lazda 1046 Dzimtmisas pamatskola 00:50:43 +24:33 516
83 Teodors Saltais 1691 Valmieras Viestura vidusskola 00:51:01 +24:51 513
84 Francis Kozlovs 1899 Olaines 1. vidusskola/Olaines 1.vidusskola 00:51:01 +24:51 513
85 Leo Jakobi 1391 Ozolnieku vidusskola 00:51:10 +25:00 511
86 Gustavs Liekmanis 1794 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:51:35 +25:25 507
87 Gustavs Vilnītis 1846 Jelgavas 4. vidusskola/Sporto visa klase 3c 00:51:39 +25:29 507
88 Matīss Salmiņš 1031 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:51:50 +25:40 505
89 Rinalds Burgevics 1447 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:51:54 +25:44 504
90 Markuss Mīlenbergs 1297 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:52:10 +26:00 502
91 Rihards Misjuro 1575 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:52:21 +26:11 500
92 Jurģis Freināts 1549 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:52:54 +26:44 495
93 Toms Tramdahs 1557 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:52:54 +26:44 495
94 Daniils Bondovs 1731 Vangažu vidusskola 00:53:00 +26:50 494
95 Artūrs Antoņenko 1312 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:53:35 +27:25 488
96 Markuss Šidla 1455 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:53:53 +27:43 486
97 Renārs Gļauda 1451 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:54:08 +27:58 484
98 Adrians Brīvība 1411 Rīgas Teikas vidusskola 00:54:42 +28:32 478
99 Tomass Ļevanovs 1619 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:54:52 +28:42 477
100 Kaspars Semjonovs 1556 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:54:53 +28:43 477
101 Roberts Ratnieks 1218 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:55:10 +29:00 474
102 Kristers Kadeģis 1877 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:55:15 +29:05 474
103 Leo Ivanovs 1696 Rīgas Hanzas vidusskola 00:55:16 +29:06 474
104 Marks Ševčenko    11182 Liepājas Centra sākumskola/Olainfarm 00:55:45 +29:35 469
105 Artis Sams 1666 Jelgavas 4. vidusskola/3.c. 00:56:44 +30:34 461
106 Kristofers Metums 1240 Rīgas Lietuviešu vidusskola/Latvijas Finieris 00:56:57 +30:47 460
107 Denis Antoņenko 1313 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:57:26 +31:16 456
108 Linards Lūsis 1702 Siguldas pilsētas vidusskola 00:58:02 +31:52 451
109 Raiens Ginters 1449 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:58:55 +32:45 444
110 Oto Dombrovskis 11204 Saldus vidusskola/Džudo Klubs Saldus 00:59:05 +32:55 443
111 Mārtiņš Voino 1138 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:59:12 +33:02 442
112 Ervīns Birģelis 1329 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:59:17 +33:07 441
113 Jānis Barkovs 1601 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:59:45 +33:35 438
114 Ēriks Muško 1244 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 01:00:37 +34:27 432
115 Jānis Pavlovs 1723 Mežinieku pamatskola 01:01:31 +35:21 425
116 Marks Lasmanis 1260 Auces vidusskola/18 01:01:53 +35:43 423
117 Renārs Ločmelis 1063 Rīgas Franču licejs/MRC 01:01:59 +35:49 422
118 Rodrigo Skujāns 1109 Rīgas Franču licejs/Andrejsala CF 01:02:17 +36:07 420
119 Kristaps Dapša 1171 Liepājas 8. vidusskola 01:02:19 +36:09 420
120 Eižens Kaupe 1000 Sākumskola "Taurenītis" 01:02:59 +36:49 416
121 Mareks Mūrnieks 1547 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:03:01 +36:51 415
122 Bruno Kumpiņš 1920 Rīgas 25. vidusskola 01:03:05 +36:55 415
123 Raens Mārcis Jaunzems 1694 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 01:03:52 +37:42 410
124 Gustavs Krūmiņš 1506 Smārdes pamatskola/Smārde 01:05:50 +39:40 398
125 Marks Žarskis 1738 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 01:06:35 +40:25 393
126 Austris Pakalniņš 1747 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 01:08:48 +42:37 380
127 Daniels Kedjuličs 1330 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:09:11 +43:01 378
128 Kristians Kalniņš 1414 Iecavas vidusskola 01:11:21 +45:11 367
129 Daniels Kalniņš 1413 Iecavas vidusskola 01:11:23 +45:13 367
130 Krišjānis Ozoliņš 1668 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 01:12:30 +46:20 361
131 Māris Adams Skrastiņš 1425 Friča Brīvzemnieka pamatskola 01:18:18 +52:08 334
132 Valts Vilcāns 1304 Baldones vidusskola DNF
U12S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Anete Ozoliņa 1927 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien 00:29:08 +00:00 1000
2 Nikija Mikāle 1854 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:29:32 +00:24 986
3 Stella Paltiņa 1191 Cēsu 2. pamatskola/Sporta klubs Ašais 00:29:37 +00:30 983
4 Melānija Zālīte 1004 Ķekavas vidusskola/FK Auda 00:31:37 +02:29 921
5 Patrīcija Rubeze 1871 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:32:12 +03:04 905
6 Marta Kuzņecova 11239 Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola/Ādažu sporta skola 00:32:23 +03:15 900
7 Katrīna Kārkliņa 11199 Stalbes vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:33:16 +04:08 876
8 Evelīna Misāne 1011 Ādažu vidusskola 00:35:38 +06:30 817
9 Emīlija Brauna 1189 Jelgavas 4. vidusskola 00:35:57 +06:50 810
10 Elza Černuho 1416 Jelgavas 4. vidusskola 00:35:57 +06:50 810
11 Ance Daibe 1924 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:38:10 +09:03 763
12 Vanesa Priede 1841 Brocēnu vidusskola 00:38:27 +09:19 758
13 Amanda Linda Hohlova 11189 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:39:19 +10:12 741
14 Karlīna Keita Šmite 1400 Cēsu Pilsētas vidusskola 00:39:31 +10:24 737
15 Helēna Reinfelde 1787 Liepājas Centra sākumskola/Liepāja RHA 00:41:45 +12:37 698
16 Sofija Anna Kadiķe 1375 Dzimtmisas pamatskola 00:41:52 +12:44 696
17 Madara Pāķe 1765 Saulkrastu vidusskola/SRT Saulkrasti 00:42:11 +13:04 690
18 Kellija Liepa 1071 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:42:12 +13:04 690
19 Marta Ļaudama 1219 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:42:26 +13:19 686
20 Anna Grauda-Grote 1426 Ventspils Centra sākumskola/A 00:43:12 +14:04 674
21 Anna Goša 1153 Ventspils 4. vidusskola/Maratona klubs 00:43:51 +14:44 664
22 Anna Marija Zaķe 1360 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Maratona klubs/LSC 00:43:55 +14:47 663
23 Evita Iesalniece 11185 Jēkabpils pamatskola/Sporta iela 00:44:03 +14:56 661
24 Nikola Lauska 11209 Rīgas Juglas vidusskola 00:44:28 +15:20 655
25 Nikola Bogača 11186 Rīgas 93. vidusskola/Sporta iela 00:44:44 +15:36 651
26 Amanda Jozepa 1028 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:46:01 +16:53 633
27 Auguste Zīle 1377 Saldus pamatskola/Saldus pamatskola 00:46:12 +17:04 631
28 Anastasija Grīna 1508 Smārdes pamatskola/Smārde 00:46:26 +17:18 627
29 Kerija KrĒmere 1662 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:46:29 +17:22 627
30 Karīna Sokolova 1282 Rīgas Juglas vidusskola/RUN to LIVE 00:46:54 +17:47 621
31 Elizabete Minka 1858 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:47:26 +18:18 614
32 Enija Meiere 1878 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:48:12 +19:05 604
33 Lūcija Epnere 1533 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/DOMDARIS 00:48:24 +19:17 602
34 Jasmīna Tīna Spēka 1864 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:48:55 +19:47 596
35 Viktorija Millere 1136 Ogres sākumskola 00:48:58 +19:50 595
36 Nellija Ažubele 1453 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:49:31 +20:24 588
37 Katrīne Lase 1510 Smārdes pamatskola/Smārde 00:49:40 +20:32 587
38 Evelīna Emīlija Galviņa 1034 00:51:00 +21:53 571
39 Līva Viola Trifānova 1584 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:51:01 +21:54 571
40 Katrīna Māliņa 1380 Rīgas Juglas vidusskola 00:51:19 +22:11 568
41 Elizabete Dobele 1403 Āgenskalna sākumskola 00:51:35 +22:27 565
42 Signe Arstanova 1684 Tukuma 2. pamatskola 00:51:47 +22:40 562
43 Alise Nikola Ose 1417 Ventspils Centra sākumskola/A 00:51:50 +22:43 562
44 Kristiāna Anspoka 1482 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:51:51 +22:43 562
45 Anna Šmite 1476 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:51:52 +22:44 562
46 Elza Stūre 1454 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:51:53 +22:46 561
47 Evelīna Rumba 1365 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:53:00 +23:52 550
48 Samanta Valdmane 1615 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:53:13 +24:05 547
49 Emīlija Frolova 1122 Āgenskalna sākumskola 00:53:17 +24:09 547
50 Marta Ancāne 1929 Tukuma 2. pamatskola 00:53:28 +24:21 545
51 Santa Fromane 1876 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:53:40 +24:32 543
52 Laura Paegle 1890 Grobiņas sākumskola/FK Bandava/Priekules novads 00:53:41 +24:33 543
53 Rūta Baltpurviņa 1051 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:53:54 +24:46 540
54 Simona Aļehnoviča 1775 Rīgas Klasiskā ģimnāzija 00:54:11 +25:04 538
55 Alise Rudīte 1700 Carnikavas pamatskola 00:54:13 +25:05 537
56 Evelīna Jansone 1141 Jelgavas 3. sākumskola 00:54:24 +25:17 535
57 Katrīna Jansone 1142 Jelgavas 3. sākumskola 00:54:24 +25:17 535
58 Laine Viatere 1085 Jelgavas 4. vidusskola 00:54:44 +25:36 532
59 Grieta Melānija Dreimane 1873 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:55:28 +26:21 525
60 Dārta Neringa Krastkalne 1713 Laurenču sākumskola 00:55:33 +26:26 524
61 Elīna Biseniece 1283 Mežciema pamatskola 00:55:34 +26:27 524
62 Madara Krūmiņa 1512 Smārdes pamatskola/Smārde 00:55:50 +26:43 522
63 Zane Apsīte 1209 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:55:51 +26:44 522
64 Tīna Luīze Saukāne 1340 Ikšķiles vidusskola 00:56:08 +27:01 519
65 Emīlija Zaķe 1428 Āgenskalna sākumskola/EJ! 00:56:31 +27:24 515
66 Viktorija Vismane 1742 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:56:52 +27:44 512
67 Katrīna Bombina 1690 Babītes vidusskola 00:57:04 +27:57 510
68 Lība Jansone 1686 Pumpuru vidusskola 00:58:08 +29:00 501
69 Marta Liepiņa 1614 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:58:23 +29:16 499
70 Amanda Kerija Rohmane 1570 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:58:24 +29:16 499
71 Kate Jukuma 1386 Siguldas pilsētas vidusskola 00:58:49 +29:42 495
72 Elīna Redisone 1792 Annas Brigaderes pamatskola/Tērvetes dabas parks 00:59:03 +29:55 493
73 Kitija Bērziņa 1607 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:59:27 +30:19 490
74 Eleonora Kristiana Labsvīra 1361 Siguldas pilsētas vidusskola 00:59:28 +30:20 490
75 Eva Celitāne 1634 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:59:28 +30:20 490
76 Marta Rubeze 1879 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:59:29 +30:21 490
77 Patrīcija Paula Skujiņa 1354 Pumpuru vidusskola/Pumpuru vidusskola 00:59:46 +30:39 487
78 Eva Luīze Kvedere 1822 Ziemeļvalstu ģimnāzija/Ziemeļvalstu ģimnāzija 01:01:01 +31:53 477
79 Renāte Budze 1232 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 01:01:59 +32:51 470
80 Tīna Juberte 1875 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 01:02:07 +32:59 469
81 Marta Vītoliņa 1186 Milzkalnes sākumskola 01:02:57 +33:49 463
82 Ieva Bērziņa 1148 Talsu sākumskola/Talsu sākumskola 01:03:36 +34:29 458
83 Annija Raga 1358 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:03:41 +34:34 457
84 Laura Andersone 1486 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:05:21 +36:13 446
85 Keita Enija Platā 1452 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:05:23 +36:15 446
86 Marta Klaucāne 1630 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:05:59 +36:51 442
87 Annija Horste 1590 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:06:06 +36:58 441
88 Elizabete Ziemele 1807 Talsu sākumskola 01:06:20 +37:13 439
89 Dace Bērziņa 1874 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 01:06:46 +37:38 436
90 Sofija Anna Strazdiņa 1009 Bauskas sākumskola/STRAZDIŅI 01:08:53 +39:46 423
91 Dagmāra Meija 1839 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 01:09:02 +39:55 422
92 Marija Paramonova 1118 Rīgas 31. vidusskola 01:09:29 +40:21 419
93 Emīlija Dorne 1592 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:09:49 +40:42 417
94 Nikola Levica 1818 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 01:10:58 +41:50 411
95 Diāna Maceviča 1457 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:12:01 +42:53 405
96 Diāna Ozoliņa 1484 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:12:02 +42:55 404
97 Marta Luīze Erkena 1104 Ķekavas vidusskola 01:12:59 +43:51 399
98 Amanda Volodjkina 1576 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:13:06 +43:58 399
99 Rūta Zandere 1649 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:15:17 +46:09 387
100 Kerija Altēna 1872 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 01:16:51 +47:43 379
101 Beāte Sietiņa 1475 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:17:26 +48:18 376
102 Katrīna Veinberga 1477 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:17:26 +48:19 376
103 Enija Hačikjana 1539 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:17:26 +48:18 376
104 Adriāna Anete Eihvalde 1073 Jelgavas 4. vidusskola DNF
U14V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artūrs Filips Igaviņš 1022 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:27:24 +00:00 1000
2 Ričards Dāvis Špacs 1192 Cēsu 2. pamatskola/Sporta klubs Ašais 00:28:24 +01:00 965
3 Tomass Sokolovs 1285 Rīgas Juglas vidusskola/RUN to LIVE 00:29:05 +01:41 942
4 Martins Kristers Celms 1026 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:29:30 +02:07 929
5 Roberts Cercins 1193 Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:29:49 +02:25 919
6 Bruno Bilans 11213 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:29:53 +02:29 917
7 Adrians Stepe 1027 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:30:29 +03:05 899
8 Valters Bresme 1826 Talsu 2. vidusskola 00:30:46 +03:23 890
9 Ralfs Dzosens 1903 Ikšķiles vidusskola 00:30:53 +03:29 887
10 Svens Strihors 1942 Tukuma 2. pamatskola/Tukuma 2.pamatskola 00:31:15 +03:52 876
11 Lukass Pušņins 1095 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta Skola 00:31:23 +04:00 873
12 Olivers Bresme 1827 Talsu 2. vidusskola 00:31:54 +04:30 859
13 Toms Kārlis Auziņš 1235 Rīgas Katoļu ģimnāzija/Sporta skola Arkādija 00:32:13 +04:50 850
14 Jānis Stūrītis 1273 Siguldas 1. pamatskola/Siguldas Sporta skola 00:32:35 +05:12 841
15 Dions Dorči 1471 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:32:48 +05:24 835
16 Mārcis Millers 1620 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:33:10 +05:47 826
17 Kaspars Bartkus 1745 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:33:27 +06:03 819
18 Knuts Sidorovičs 1255 Ikšķiles vidusskola/Trešā reize 00:33:35 +06:11 816
19 Arvis Sproģis 1936 Brocēnu vidusskola/Brocēnu vidusskola 00:33:38 +06:15 814
20 Kristers Jurčs 1379 Tukuma 2. vidusskola/6. a 00:33:56 +06:33 807
21 Eduards Egle 1859 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:34:08 +06:45 802
22 Gustavs Šteinbergs 1861 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:34:08 +06:44 803
23 Armands Petkus 1867 Grobiņas sākumskola/FK Bandava/Priekules novads 00:34:08 +06:45 803
24 Daniels Pabērzs 1527 Smārdes pamatskola/Smārde 00:34:26 +07:02 796
25 Marats Nadjaks 1211 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:34:52 +07:28 786
26 Pēteris Rāzna 1946 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola/SSK BEBRA 00:34:52 +07:29 786
27 Alfs Vilcāns 1303 Baldones vidusskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:34:54 +07:30 785
28 Kristers Šteinbergs 1500 Smārdes pamatskola/Smārde 00:35:33 +08:09 771
29 Leons Zīders 1799 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:35:43 +08:19 767
30 Andris Briģis 1445 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:35:50 +08:26 765
31 Artis Matīs Fogelis 11187 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:36:27 +09:03 752
32 Emīls Dūmiņš 11192 Valmieras Viestura vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:36:30 +09:06 751
33 Emīls Valters 1039 Carnikavas pamatskola 00:36:42 +09:18 747
34 Artis Regnārs Labsvīrs 1362 Siguldas pilsētas vidusskola 00:36:43 +09:19 746
35 Dainis Jansons 1567 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:36:59 +09:35 741
36 Roberts Kudums 1202 Jelgavas 4. sākumskola 00:37:33 +10:09 730
37 Dāgs Gustavs Garančs 1160 Rīgas Valda Zālīša sākumskola/Gaismas meklētāji 00:37:40 +10:16 727
38 Kārlis Dūmiņš 11193 Valmieras Viestura vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:37:42 +10:18 727
39 Emīls Bērziņš 1394 Engures vidusskola/ENGURES SKOLA 00:37:55 +10:31 723
40 Kristers Liberts 1637 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:38:02 +10:39 720
41 Alens Zvirbulis 1267 Kuldīgas Centra vidusskola/Katrīnas klubs 00:38:09 +10:45 718
42 Matīss Būmanis 1526 Smārdes pamatskola/Smārde 00:38:11 +10:47 718
43 Ivo Ezeriņš 1645 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:38:45 +11:22 707
44 Raivis Ābele 1594 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:38:47 +11:23 706
45 Rafaels Spiridovskis 1898 Rīgas 40. vidusskola 00:38:54 +11:30 704
46 Ralfs Ribikauskis 1833 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:39:18 +11:54 697
47 Krists Kalniņš 1272 Ventspils 1. pamatskola/Matisons Runner's Club 00:39:48 +12:24 688
48 Dāvis Kārkliņš 1910 Jaunmārupes pamatskola 00:40:05 +12:41 684
49 Reinis Gailis 1278 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:40:06 +12:42 683
50 Pēteris Mūrnieks 1405 Lielvārdes pamatskola 00:40:12 +12:49 681
51 Rainers Rudzītis 11198 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:40:14 +12:50 681
52 Rūdolfs Puloks 1485 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:40:25 +13:01 678
53 Raimonds Sīders 1130 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:40:49 +13:25 671
54 Māris Buhrots 1152 Jelgavas 1. internātpamatskola 00:40:56 +13:32 669
55 Renalds Gulbis Švans 1863 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:41:11 +13:48 665
56 Ralfs Bite 1609 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:41:14 +13:50 664
57 Martins Ķikuts 1670 Rīgas Juglas vidusskola/GSK 00:41:32 +14:09 660
58 Aleksandrs Zaprivoda 1660 Rīgas 40. vidusskola/Hokeja skola Rīga 00:41:41 +14:18 657
59 Rihards Brūveris 1819 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:42:02 +14:38 652
60 Anrijs Muravskis 1012 Iļģuciema vidusskola 00:42:09 +14:46 650
61 Artjoms Orlovs 1537 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:42:11 +14:48 649
62 Gatis Kadaģis 1881 Krotes Kronvalda Ata pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:42:26 +15:02 646
63 Kristofers Jurevics 11235 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:42:33 +15:10 644
64 Artūrs Sams 1665 Jelgavas 4. vidusskola/6.c. 00:42:43 +15:19 641
65 Ernests Solovjovs 1135 Talsu sākumskola/Talsu pakalnu sporta klubs 00:43:01 +15:38 637
66 Ernests Pauls Mednis 1023 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:43:17 +15:53 633
67 Magnuss Kaušelis 1406 Carnikavas pamatskola 00:43:35 +16:11 629
68 Raivo Gudrais 1513 Smārdes pamatskola/Smārde 00:43:55 +16:31 624
69 Matīss Dzērve 1503 Smārdes pamatskola/Smārde 00:44:02 +16:38 622
70 Dominiks Kleins 1521 Smārdes pamatskola/Smārde 00:45:04 +17:41 608
71 Viesturs Paegle 1895 Jelgavas 4. vidusskola/J4V 00:45:16 +17:52 605
72 Āris Tims 1923 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamtskola 00:45:23 +17:59 604
73 Hendrijs Kristkalns 1679 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 00:45:34 +18:10 601
74 Daniels Geidžūns 1473 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:46:23 +19:00 591
75 Roberts Katkovskis 1450 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:46:25 +19:01 590
76 Rolands Mežals 1173 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:46:42 +19:18 587
77 Danils Migunovs 1658 Tukuma 2. pamatskola 00:46:59 +19:36 583
78 Kārlis Tijons 1461 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:47:11 +19:48 581
79 Deivids Kubraks 1803 Tukuma 2. pamatskola/Engures Sportam 00:47:28 +20:05 577
80 Reinis Jonušs 1806 Zemgales vidusskola/Bajards 00:47:29 +20:05 577
81 Ralfs Fišers 1250 Dobeles sākumskola/Jaunpils 00:48:06 +20:42 570
82 Renārs Pakalniņš 1746 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:48:17 +20:53 567
83 Jēkabs Prūsis 1121 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:48:23 +20:59 566
84 Reinis Valters 1695 Carnikavas pamatskola 00:48:23 +21:00 566
85 Jānis Jaunkļaviņš 1498 Smārdes pamatskola/Smārde 00:48:51 +21:27 561
86 Oskasrs Dišlers 1129 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:48:55 +21:32 560
87 Dmitrijs Čursins 1310 Rīgas Klasiskā ģimnāzija/ChursinTeam 00:49:31 +22:07 553
88 Kristiāns Ligeris 1704 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:49:35 +22:12 553
89 Aleks Radžabovs 1949 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:49:42 +22:19 551
90 Matīss Bergmanis 1184 Olaines 1. vidusskola/18 00:49:44 +22:21 551
91 Rūdolfs Heinrihs Daukšte 1420 Rīgas Teikas vidusskola 00:49:44 +22:21 551
92 Gustavs Gronskis 1565 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:49:53 +22:30 549
93 Rinalds Veinbergs 1373 Rīgas 41. vidusskola/Rīgas 41. vidusskola 00:49:59 +22:35 548
94 Gustavs Eduards Puriņš 1705 Valmieras sākumskola/Valmieras sporta skola 00:49:59 +22:36 548
95 Kārlis Liepiņš 1943 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:49:59 +22:35 548
96 Kārlis Kuzmans 1511 Smārdes pamatskola/Smārde 00:50:25 +23:02 543
97 Ralfs Bartušauskis 1654 Salaspils 1.vidusskola 00:50:34 +23:11 542
98 Maikls Niks Ananics 1371 Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola 00:51:33 +24:09 531
99 Edžus Krūmiņš 1230 Saldus pamatskola/Saldus 2007 00:52:09 +24:46 525
100 Adrians Zaļums 1602 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:52:24 +25:00 523
101 Jānis Tjarve 1274 Talsu sākumskola 00:52:44 +25:21 520
102 Gustavs Niklāvs Stabulnieks 1708 Rīgas Lietuviešu vidusskola 00:52:46 +25:23 519
103 Artūrs Regnārs Trusovs 1339 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:53:04 +25:40 516
104 Niklāvs Rubaņiks 1133 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:54:30 +27:06 503
105 Jānis Sorokins 1470 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:56:16 +28:52 487
106 Mārcis Bīriņš 1657 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:56:56 +29:32 481
107 Artis Puškarevs 1815 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:57:46 +30:22 474
108 Kristers Mierkalns 1598 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:58:23 +30:59 469
109 Daniels Ēriks Markovs 1647 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:58:34 +31:10 468
110 Artis Bērznieks 1583 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:58:37 +31:13 467
111 Rūdolfs Rocēns 11230 Rīgas Valda Zālīša sākumskola/Tikai smejos! 00:59:17 +31:54 462
112 Daniels Brikšis 1422 Tukuma 2. vidusskola 00:59:45 +32:21 459
113 Olivers Āboltiņš 1042 Ropažu vidusskola/Lynxdojo 01:00:00 +32:36 457
114 Kristofers Kleinšmits 1105 Iļģuciema vidusskola 01:00:27 +33:03 453
115 Matīss Grava 1488 Jelgavas 4. vidusskola 01:02:00 +34:36 442
116 Raimonds Vanags 1801 Lielvārdes pamatskola 01:02:32 +35:09 438
117 Emīls Smildziņš 1551 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:02:59 +35:35 435
118 Artūrs Balodis 1726 Rīgas Imantas vidusskola 01:03:01 +35:38 435
119 Mārtiņš Balodis 1727 Rīgas Imantas vidusskola 01:03:03 +35:39 435
120 Emīls Libers 1126 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:03:24 +36:00 432
121 Sandis Burģelis 1200 Penkules pamatskola 01:03:55 +36:31 429
122 Dāvids Avotiņš 1221 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:03:55 +36:31 429
123 Ralfs Bērziņš 1127 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:08:55 +41:32 398
124 Rihards Larsens 1444 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:10:19 +42:55 390
125 Jānis Riža 1535 Valmieras Valsts ģimnāzija DNF
U14S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Viktorija Bogdanova 1066 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:27:37 +00:00 1000
2 Marta Luize Pētersone 1892 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Matisons Runner's Club 00:29:32 +01:55 935
3 Laura Ozola 1275 Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:31:08 +03:31 887
4 Gerda Asnāte Berkolde 1024 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:31:50 +04:13 867
5 Tīna Roberta Briša 1084 Cēsu 2. pamatskola 00:32:04 +04:27 861
6 Sanija Ramona Ābeltiņa 1768 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:32:34 +04:57 848
7 Katrīna Domkova 1397 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:33:37 +06:00 821
8 Emīlija Vahere-Abražune 1901 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:33:54 +06:17 815
9 Madara Kļavniece 1396 Carnikavas pamatskola/lbjsc 00:34:27 +06:50 802
10 Nellija Rungevica 1347 Zūru pamatskola 00:34:37 +07:00 798
11 Katrīna Jansone 1534 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:35:30 +07:53 778
12 Evelīna Bružus 1036 Baldones vidusskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:35:36 +07:59 776
13 Anna Nikola Berkolde 1025 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:35:51 +08:14 770
14 Loreta Zālīte 1070 Ulbrokas vidusskola 00:36:19 +08:42 760
15 Rūta Šķirus 1710 Jelgavas 3. sākumskola 00:37:42 +10:05 732
16 Klāra Sidoroviča 1096 Ikšķiles vidusskola/Trešā reize 00:38:47 +11:10 712
17 Amanda Griķe 1185 Daugavpils Vienības pamatskola/Daugavpils Runners 00:38:55 +11:18 710
18 Paula Ņikiforova 11203 Brocēnu vidusskola/Saldus sporta skola 00:39:45 +12:08 695
19 Neonella Māra Meiberga 1442 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:40:14 +12:37 686
20 Žanete Munda 1460 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:40:25 +12:48 683
21 Elīza Evardsone 1582 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:40:26 +12:49 683
22 Sanija Bērziņa 1381 Rīgas Juglas vidusskola 00:40:36 +12:59 680
23 Emīlija Grīnberga 1902 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta Skola 00:41:17 +13:40 669
24 Zane Strazdiņa 1236 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:41:35 +13:58 664
25 Elisa Roga 1712 Jelgavas 3. sākumskola 00:42:13 +14:36 654
26 Nikola Čermeņeva 1295 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:42:18 +14:42 653
27 Karīna Petrenjuka 11222 Rīgas 86. vidusskola 00:42:31 +14:54 650
28 Zaiga Paegle 1894 Jelgavas 4. vidusskola/J4V 00:43:32 +15:55 634
29 Marta Pelša 11240 Jelgavas 4. vidusskola 00:43:32 +15:55 634
30 Jasmīne Ļisova 1496 Smārdes pamatskola/Smārde 00:43:37 +16:00 633
31 Ilze Muceniece 1492 Smārdes pamatskola/Smārde 00:43:38 +16:01 633
32 Adrija Megre 1462 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:43:46 +16:09 631
33 Amanda Paula Brode 1296 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:44:05 +16:29 626
34 Alise Janvāre 1951 Annas Brigaderes pamatskola 00:44:42 +17:05 618
35 Madlēna Rozīte 11196 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:44:46 +17:09 617
36 Laura Krūmiņa 1761 Jelgavas 4. sākumskola/Krūmiņi 00:45:09 +17:32 612
37 Elza Fogele 1788 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:45:21 +17:44 609
38 Beatrise Broka 1798 Mežciema pamatskola/Pandas banda 00:45:25 +17:48 608
39 Justīne Brutāne 1829 Siguldas Valsts ģimnāzija/Pandas banda 00:45:25 +17:49 608
40 Anna Ramiņa-Oliveira 1917 Ķekavas vidusskola/Sece 00:45:32 +17:55 607
41 Alise Zemture 1208 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:46:08 +18:31 599
42 Annija Leitendorfa 1825 Nīkrāces pamatskola 00:46:38 +19:01 592
43 Klinta Burgevica 1820 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:46:51 +19:14 590
44 Samanta Karaša 1469 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:47:26 +19:49 582
45 Zane Štāle 1542 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:47:27 +19:50 582
46 Jasmīna Lejniece 1472 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:48:04 +20:27 575
47 Sindija Brikmane 1465 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:48:30 +20:53 569
48 Evelīna Allere 1086 Jaunmārupes pamatskola/#esnokurzem 00:48:40 +21:03 567
49 Felīsija Oknere 1856 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:48:55 +21:18 565
50 Kate Zaķe 1427 Āgenskalna sākumskola/EJ! 00:49:10 +21:33 562
51 Grieta Roze 1487 Āgenskalna sākumskola 00:49:10 +21:33 562
52 Tīna Zaiceva 1466 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:49:11 +21:34 561
53 Eleonora Dombrovska 1168 Laurenču sākumskola 00:49:31 +21:54 558
54 Kitija Pučinska 1169 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:49:36 +21:59 557
55 Gita Straupmane 1516 Smārdes pamatskola/Smārde 00:49:39 +22:03 556
56 Keita Emīlija Knopa 1909 Carnikavas pamatskola 00:50:05 +22:28 551
57 Katrīna Priede 1950 Aizupes pamatskola 00:50:28 +22:51 547
58 Emīlija Tjutjunnika 11234 Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola 00:50:52 +23:15 543
59 Loreta Žubule 1893 Rīgas Igauņu pamatskola 00:51:01 +23:24 541
60 Selīna Keita Strautniece 1838 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:51:04 +23:27 541
61 Sandija Rumba 1376 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:51:05 +23:28 541
62 Anabella Barkova 1632 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:51:07 +23:30 540
63 Kira Mazurika 1294 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:51:41 +24:04 534
64 Samanta Gukļivska 1900 Pūres pamatskola/Pūre 00:51:47 +24:10 533
65 Patrīcija Anna Ozola 1418 Saldus pamatskola 00:51:54 +24:17 532
66 Ksenija Avotiņa 1293 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:52:09 +24:32 530
67 Nikola Kļaviņa 1464 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:52:41 +25:04 524
68 Loreta Rutkovska 1257 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:52:43 +25:07 524
69 Madara Bāriņa 1716 Ikšķiles vidusskola 00:52:57 +25:20 522
70 Laura Ozoliņa 1338 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:53:04 +25:27 520
71 Endija Horna 1387 Dobeles 1. vidusskola 00:53:05 +25:28 520
72 Annija Purcena 1156 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma2.vidusskola 00:53:10 +25:33 520
73 Samanta Gricmane 1568 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:53:30 +25:53 516
74 Sabīne Grīnberga 11215 Zaķumuižas pamatskola/Sanctimony 00:54:01 +26:24 511
75 Lote Zabarovska 1307 Saldus vidusskola/Saldus Tenisa klubs 00:54:29 +26:52 507
76 Simona Majorenkova 1163 Piltenes vidusskola 00:55:25 +27:49 498
77 Elizabete Jukna 1439 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:55:45 +28:08 495
78 Marta Ķikare 1600 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:55:48 +28:11 495
79 Tīna Fišera Blumberga 1643 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:55:49 +28:12 495
80 Kristjāna Misa 1337 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:56:07 +28:30 492
81 Elza Anna Kļavniece 1395 Carnikavas pamatskola/lbjsc 00:56:24 +28:47 490
82 Evelīna Rēdere 1006 Mārupes pamatskola/Rēderu banda 00:56:28 +28:51 489
83 Sintija Strautmane 1495 Smārdes pamatskola/Smārde 00:57:20 +29:43 482
84 Paula Līva Ulmane 1720 Vecumnieku vidusskola 00:57:49 +30:12 478
85 Keita Kamberkalne 1786 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:58:04 +30:27 476
86 Amanda Budze 1234 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 00:58:19 +30:42 474
87 Una Gailīte 1264 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:58:19 +30:42 474
88 Eleonora Kleina 1596 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:58:23 +30:46 473
89 Maija Bāliņa 1480 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:58:25 +30:48 473
90 Marta Švāģere 1608 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:58:44 +31:07 470
91 Luīze Lazovska 1553 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:58:45 +31:09 470
92 Helēna Cīrule 1579 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:58:47 +31:10 470
93 Tīna Rosta 1595 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:58:47 +31:11 470
94 Patrīcija Rimševica 1481 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:00:58 +33:21 453
95 Anna Lāce 1651 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:00:59 +33:22 453
96 Sintija Jermacane 1538 Siguldas pilsētas vidusskola/AkmensDizains.lv 01:01:43 +34:06 448
97 Patrīcija Paula Ķikule 1045 Jelgavas 4. sākumskola 01:01:52 +34:15 447
98 Kristija Majauska 1597 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:02:31 +34:54 442
99 Ance Brūvere 1816 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 01:03:41 +36:04 434
100 Monta Paula Leitlante 1468 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:04:06 +36:29 431
101 Sintija Kraule 1633 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:04:08 +36:31 431
102 Elīna Vilkena 1680 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 01:06:15 +38:38 417
103 Marina Šiškina 1128 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:06:16 +38:39 417
104 Amanda Zandersone 1791 Dobeles sākumskola 01:06:24 +38:47 416
105 Denīza Tuča 1343 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:08:55 +41:18 401
106 Madara Šuriņa 1431 Rīgas Teikas vidusskola 01:09:27 +41:50 398
107 Laura Sigalova 1463 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:10:35 +42:58 391
108 Amanda Gricmane 1613 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:11:15 +43:38 388
109 Līva Gipsle 1563 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:11:16 +43:39 388
110 Sabīne Tukmane 1370 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:11:23 +43:46 387
111 Elizabete Paula Erkena 1103 Ķekavas vidusskola 01:12:54 +45:17 379
112 Paula Lapsa 1646 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:13:06 +45:29 378
113 Elīna Reimane 1334 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:13:20 +45:43 377
114 Annija Reimane 1336 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 01:13:36 +45:59 375
115 Elīza Volodjkina 1588 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:21:59 +54:22 337
116 Šarlote Eleonora Kumpiņa 1052 Rīgas 6. vidusskola DNF
117 Patrīcija Buša 1076 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola DNF
118 Loreta Jakobi 1392 Ozolnieku vidusskola DNF
U16V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Roberts Aleksis Glazers 1190 Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:22:55 +00:00 1000
2 Jānis Kravalis 1088 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas sporta skola 00:24:42 +01:47 928
3 Roberts Zeiburliņš 1850 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:26:09 +03:14 877
4 Kristers Kalašņikovs 1384 Pastendes pamatskola/Talsu biatlonisti 00:26:54 +03:59 852
5 Raivo Liekmanis 1817 Nīkrāces pamatskola/Maratona klubs/ Nīkrāces pamatskola 00:26:54 +03:58 852
6 Ralfs Sirmelis 1930 Ķekavas vidusskola 00:27:47 +04:52 825
7 Dāvis Pankoks 1766 Liepājas Raiņa 6. vidusskola/Liepājas Raiņa 6.vidusskola 00:29:27 +06:32 778
8 Erasts Bobrovs 1363 Pastendes pamatskola/Talsu biatlonisti 00:29:36 +06:41 774
9 Reinis Ose 1661 Smārdes pamatskola/Smārde 00:29:54 +06:59 767
10 Pēteris Gailis 11200 Valmieras 5. vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:30:10 +07:15 760
11 Niks Berģis 1021 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:31:50 +08:55 720
12 Jānis Puriņš 1550 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:32:31 +09:35 705
13 Ernests Limbergs 1814 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:33:04 +10:09 693
14 Jurģis Egons Strazdiņš 1099 Saulkrastu vidusskola/Saulkrasti 00:33:22 +10:27 687
15 Ralfs Jansons 1855 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:33:58 +11:03 675
16 Rainers Glinskis 1134 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:34:20 +11:24 668
17 Mikus Kalniņš 1518 Smārdes pamatskola/Smārde 00:34:22 +11:27 667
18 Kristiāns Brahmanis 1342 Auces vidusskola 00:35:06 +12:11 653
19 Emīls Saulīte 11233 Mežciema pamatskola 00:35:30 +12:35 646
20 Atis Gvido Saulītis 1771 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:35:38 +12:43 643
21 Ernests Šteinbergs 11208 Torņakalna Privātā vidusskola 00:35:50 +12:55 640
22 Kristers Balandiņš 11226 Saldus novada pašvaldības Zirņu pamatskola 00:36:05 +13:10 635
23 Pēteris Drengers 1941 Mārupes vidusskola/Mārupes vidusskola 00:36:16 +13:21 632
24 Leons Kļaviņš 11210 V. Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija 00:36:17 +13:22 632
25 Rendijs Veikšāns 11188 Valmieras Viestura vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:36:57 +14:02 620
26 Matīss Nils Buks 1114 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:38:46 +15:51 591
27 Jānis Jirgensons 11229 Saldus vidusskola/Jaunsardze 00:38:50 +15:55 590
28 Kristaps Ķīsis 1623 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:38:52 +15:56 590
29 Kristaps Rubašenko 11228 Brocēnu vidusskola/jaunsardze 00:40:08 +17:12 571
30 Rihards Allens 1808 Āgenskalna Valsts ģimnāzija/Labs starts 00:40:16 +17:21 569
31 Jurģis Namejs Zvejnieks 1438 Mārupes vidusskola/Sporta klubs Virsotne 00:40:18 +17:23 569
32 Harijs Donāts Zomerfelds 11227 Saldus vidusskola/Jaunsardze 00:40:19 +17:24 569
33 Mikus Avotiņš 1770 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:40:45 +17:50 562
34 Daniels Butovs 1555 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:40:46 +17:51 562
35 Ģirts Maikls Kononovs 1474 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:40:57 +18:02 560
36 Gvido Mēteris 11225 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola 00:41:05 +18:10 558
37 Dāvis Berķis 1866 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:41:11 +18:16 557
38 Kristaps Zelmenis 11223 Saldus vidusskola/Jaunsardze 00:42:08 +19:13 544
39 Ilvars Matvejevs 1580 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:09 +19:14 544
40 Rainers Grigors 1824 Tukuma 2. vidusskola 00:42:10 +19:15 544
41 Ričards Bisenieks 1284 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:43:19 +20:24 529
42 Krišjānis Bombins 1689 Babītes vidusskola 00:43:45 +20:49 524
43 Emīls Straupmanis 1514 Smārdes pamatskola/Smārde 00:43:56 +21:01 522
44 Kārlis Jaunkļaviņš 1519 Smārdes pamatskola/Smārde 00:43:56 +21:01 522
45 Renārs Šteinbergs 1501 Smārdes pamatskola/Smārde 00:44:02 +21:07 521
46 Mariss Kadaģis 1882 Krotes Kronvalda Ata pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:45:37 +22:42 502
47 Roberts Nils Dzirlanks 1564 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:45:50 +22:55 500
48 Kārlis Auziņš 1671 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:46:05 +23:10 497
49 Ernests Giniborgs 1897 Rīgas Igauņu pamatskola 00:46:25 +23:30 494
50 Ralfs Rudzītis 1299 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:46:59 +24:04 488
51 Rihards Ilmanis 1572 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:48:01 +25:06 477
52 Aleksandrs Paņihidkins 1112 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:48:17 +25:22 475
53 Edvards Paegle 1187 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola/Engures sportam 00:48:37 +25:41 472
54 Rainers Rutkovskis 1258 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:48:55 +26:00 469
55 Markuss Buta 1812 Tukuma 2. pamatskola 00:49:59 +27:03 459
56 Jānis Sāvičs 1355 Rīgas 69. vidusskola 00:50:43 +27:48 452
57 Roberts Līnis 1131 Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:51:58 +29:03 441
58 Dāvids Ramlavs 1005 Dobeles 1. vidusskola/Dobeles 1.vidusskola 00:52:30 +29:35 437
59 Edijs Markuss Gelbe 1749 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:52:38 +29:43 435
60 Dāvis Trubačs 1739 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:52:44 +29:49 435
61 Sandis Dobelis 1685 Rīgas 64. vidusskola 00:55:35 +32:40 412
62 Jānis Latvers 1748 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:57:26 +34:31 399
63 Renārs Janeks 1834 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:57:29 +34:33 399
64 Egīls Dzens 1757 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 01:00:19 +37:24 380
65 Aleksis Lielnors 1436 Rīgas 18. vakara vidusskola 01:08:37 +45:42 334
66 Lauris Hopovs 1840 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 01:20:07 +57:11 286
67 Matīss Kārkliņš 1605 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:21:25 +58:30 282
68 Kārlis Cakuls 1532 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/Cakuli DNF
U16S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Izabella Bogdanova 1067 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:28:31 +00:00 1000
2 Jolanta Pence 1016 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:30:15 +01:44 943
3 Renāte Beļājeva 1196 Stalbes vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:30:45 +02:14 927
4 Elizabete Galvane 1017 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:30:54 +02:23 923
5 Katrīna Bērziņa 1266 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:31:27 +02:56 907
6 Ieva Pūpola 1078 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:31:33 +03:02 904
7 Elza Niklase 1197 Cēsu Valsts ģimnāzija/Sporta klubs Ašais 00:31:34 +03:03 903
8 Karīna Krauze 1932 Mārupes vidusskola/Mārupes vidusskola 00:33:05 +04:34 862
9 Dinija Pinkule 11195 Valmieras Valsts ģimnāzija/Kocēnu sporta skola 00:33:05 +04:34 862
10 Linda Auziņa 1237 Nacionālā Mākslu vidusskola/Sporta skola Arkādija 00:33:27 +04:56 853
11 Samanta Bērziņa 11194 Valmieras Viestura vidusskola/Kocēnu sporta skola 00:34:21 +05:50 830
12 Madara Pūpola 1077 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:35:44 +07:13 798
13 Sofija Ļošaja 1760 Rīgas 21. vidusskola/New Village Workout 00:35:51 +07:20 796
14 Marta Balanasa 1181 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:36:30 +07:59 781
15 Ramona Rudzīte 1019 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:38:24 +09:53 743
16 Kitija Veidemane 1353 Piltenes vidusskola 00:39:20 +10:50 725
17 Sabīne Kātiņa 1857 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:40:03 +11:32 712
18 Signe Bērziņa 1522 Smārdes pamatskola/Smārde 00:40:11 +11:40 710
19 Amanda Lazda 1467 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:40:57 +12:26 696
20 Monta Zauriņa 1018 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:40:58 +12:27 696
21 Paula Ekerte 1349 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:42:04 +13:33 678
22 Alise OtaŅĶe 1441 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:42:09 +13:39 676
23 Reičela Rone 1058 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona Sporta skola 00:42:26 +13:55 672
24 Amanda Kundziņa 1346 Rīgas Kristīgā vidusskola/Kundziņi 00:42:42 +14:11 668
25 Leonora Pētersone 1836 Tumes vidusskola 00:43:05 +14:34 662
26 Gita Vītola 1805 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 00:43:19 +14:48 658
27 Grieta Brālēna 11197 Valmieras Valsts ģimnāzija/Kocēnu sporta skola 00:43:37 +15:07 654
28 Anna Bāriņa 1715 Ikšķiles vidusskola 00:43:55 +15:24 649
29 Megija Nordena 1062 Penkules pamatskola/Penkules skola 00:44:12 +15:42 645
30 Kristīne Vika Arāja 1852 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:44:54 +16:24 635
31 Kintija Puikevica 1896 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:45:25 +16:54 628
32 Emīlija Strazdiņa 1238 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:45:39 +17:09 625
33 Kristiana Ieva Zitkusa 1853 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:45:47 +17:17 623
34 Helēna Grīna 1509 Smārdes pamatskola/Smārde 00:46:24 +17:53 615
35 Kristiāna Bīmane 1865 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:46:28 +17:57 614
36 Laima Kuduma 1201 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:47:11 +18:41 604
37 Evelīna Orinska 1248 Liepājas Raiņa 6. vidusskola/7B 00:48:01 +19:30 594
38 Elizabete Pļaviņa 11238 Pastendes pamatskola/Pastendes pamatskola 00:48:40 +20:09 586
39 Rūta Alma Vicinska 1830 Brocēnu vidusskola/Brocēnu vidusskola 00:49:11 +20:40 580
40 Arta Vītuma-Jaunzema 1479 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:49:40 +21:09 574
41 Amanta Muceniece 1935 Zemgales vidusskola (Slampe) 00:50:00 +21:29 570
42 Zane Līduma 1239 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija/Latvijas Finieris 00:50:24 +21:53 566
43 Lauma Pope 1404 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:50:36 +22:06 564
44 Daniela Butāne 1302 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija/Zemgales Ziņas 00:50:44 +22:13 562
45 Endija Balode 1164 Piltenes vidusskola 00:51:22 +22:51 555
46 Parisa Ķepale 1926 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:51:27 +22:56 554
47 Danete Avotiņa 1735 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:52:42 +24:11 541
48 Diāna Žarska 1737 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:52:45 +24:14 541
49 Violeta Žusele 1369 Daugavpils Krievu vidusskola - licejs/Daugavpils runners 00:53:34 +25:03 532
50 Nikodens Otikovs 1736 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:53:46 +25:15 530
51 Emīlija Beāte Rozenberga 1206 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:54:03 +25:33 528
52 Krista Kristīne Miķelsone 1906 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Skrienam kopā 00:54:07 +25:36 527
53 Evelīna Vahere-abražune 1762 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 00:54:38 +26:07 522
54 Annija Anna Kļave 1784 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija/Jaunmārupe skrien! 00:55:48 +27:17 511
55 Sabīne Sova 1217 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:55:50 +27:20 511
56 Laura Hansone 1388 Dobeles 1. vidusskola 00:56:06 +27:35 508
57 Sofia Shlamova 1938 Rīgas Klasiskā ģimnāzija 00:56:28 +27:58 505
58 Evelīna Kuzņecova 11221 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 00:56:28 +27:57 505
59 Megija Vilka 1215 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:56:29 +27:58 505
60 Samanta Plasiņa 1410 Tukuma 2. pamatskola 00:57:47 +29:16 494
61 Anna Veinberga 11219 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 00:58:08 +29:38 491
62 Ieva Rudzika 11220 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 00:58:08 +29:37 491
63 Rendija Straupeniece 1205 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:58:12 +29:41 490
64 Nadīna Keita Ķemere 1543 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:58:13 +29:42 490
65 Alise Grīnberga 1204 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:58:15 +29:45 490
66 Anna Vīgante 1562 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:58:45 +30:14 485
67 Daniela Amanda Kņūta 1888 Krotes Kronvalda Ata pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:58:57 +30:27 484
68 Līva Rebeka Ivanovska 1301 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 00:59:07 +30:36 482
69 Emīlija Blumfelde 1520 Smārdes pamatskola/Smārde 00:59:16 +30:46 481
70 Kitija Elcere 1525 Smārdes pamatskola/Smārde 00:59:17 +30:46 481
71 Inese Kaminska 1554 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:59:47 +31:16 477
72 Luīze Lūcija Kriuliņa 1368 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 01:00:28 +31:57 472
73 Viktorija Anna Morozova 1548 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:01:02 +32:31 467
74 Amanda Šneidere 1231 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 01:01:22 +32:51 465
75 Estere Muskare 1038 Rīgas 84. vidusskola 01:01:50 +33:19 461
76 Elza Vjatere 1752 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 01:02:30 +34:00 456
77 Ance Bērziņa 1147 Talsu Valsts ģimnāzija/Talsu Valsts ģimnāzija 01:03:37 +35:06 448
78 Karlīna Vītoliņa 1253 Liepājas Raiņa 6. vidusskola/Kociņi 01:03:53 +35:22 446
79 Kristīne Jukāma 1435 Rīgas 6. vidusskola 01:04:02 +35:31 445
80 Jūlija Anete Utināne 1433 O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 01:04:03 +35:32 445
81 Viktorija Ņemceva 1574 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:04:56 +36:25 439
82 Andīna Zandere 1628 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:04:56 +36:26 439
83 Kate Freināte 1571 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:05:49 +37:18 433
84 Viktorija Vika Kurinoja 1644 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:06:19 +37:48 430
85 Monta Liberte 1640 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:06:21 +37:50 430
86 Santa Samanta Kučere 1227 Kandavas internātvidusskola 01:08:57 +40:27 414
87 Lauma Šuriņa 1430 Rīgas Teikas vidusskola 01:09:28 +40:57 411
88 Aija Zaļaiskalna 1434 Rīgas 7. pamatskola 01:09:28 +40:57 411
89 Melānija Tinkuse 1907 Valmieras Valsts ģimnāzija/Skrienam kopā 01:09:53 +41:22 408
90 Ērika Kalniņa 1908 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Skrienam kopā 01:09:54 +41:24 408
U18V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Matīss Saulite 11232 Mežciema pamatskola 00:24:10 +00:00 1000
2 Ralfs Roga 1919 Ventspils Valsts 1. ģimnāzija/Matison’s runners club 00:24:17 +00:06 996
3 Emīls Kravalis 1144 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas sporta skola 00:24:36 +00:26 983
4 Kārlis Dieviņš 1194 Cēsu Valsts ģimnāzija/Sporta klubs Ašais 00:25:19 +01:09 955
5 Raimonds Levickis 1813 Saldus tehnikums 00:25:26 +01:16 950
6 Leonīds Kostjajevs 1851 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:26:10 +01:59 924
7 Gustavs Galvans 1014 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems'' 00:26:24 +02:13 916
8 Niks Balgalvis 1769 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:32:17 +08:07 749
9 Elvijs Semjonovs 1270 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola/Zemgales Ziņas 00:33:22 +09:12 725
10 Krišs Pavlovs 1759 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:33:27 +09:17 723
11 Eduards Rāzna 1947 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola/SSK BEBRA 00:34:21 +10:10 704
12 Artūrs Siliņš 1849 Kalētu pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:34:50 +10:40 694
13 Kārlis Vitkovskis 1179 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija/Vitkovsky Team 00:35:54 +11:44 673
14 Niks Kristaps Šmits 1228 Tukuma 2. vidusskola 00:36:28 +12:18 663
15 Rainers Strazdiņš 1281 Kuldīgas 2. vidusskola 00:36:50 +12:40 656
16 Daniels Blumbahs 1212 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:37:39 +13:28 642
17 Mārcis Ruks 1351 Siguldas pilsētas vidusskola 00:37:50 +13:39 639
18 Ēriks Prazdnicāns 1423 Rīgas Juglas vidusskola 00:38:29 +14:19 628
19 Mareks Lukjanskis 1604 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:38:52 +14:41 622
20 Miks Toms Skujāns 1725 V. Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija/V. Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija 00:40:14 +16:04 601
21 Ivans Goršanovs 1653 Rīgas Tehniskā koledža 00:41:12 +17:02 587
22 Mikus Semeneņa 1650 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:41:32 +17:21 582
23 EmĪls Bents 1409 Nīkrāces pamatskola 00:42:01 +17:51 575
24 Dāvis Kalniņš 1415 Iecavas vidusskola 00:43:05 +18:55 561
25 Rolands Adijāns 11224 Saldus vidusskola/Jaunsardze 00:43:57 +19:47 550
26 Andis Indriķis Preiss 1912 Rīgas Valsts tehnikums 00:44:43 +20:32 541
27 Gatis Majauskis 1610 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:46:02 +21:52 525
28 Dāvis Ziemelis 1626 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:46:03 +21:53 525
29 Arkādijs Sergējevs 1622 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:46:06 +21:56 524
30 Matīss Ķemme 1102 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:46:49 +22:39 516
31 Rainers Kristians Silkalns 1280 Dobeles Valsts ģimnāzija/Dobeles valsts gimnāzika 00:47:52 +23:42 505
32 Roberts Muško 1245 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:47:53 +23:43 505
33 Sendijs Lauris Baraks 1421 Jelgavas Tehnikums 00:54:13 +30:03 446
34 Emīls Cepurnieks 1424 Jelgavas Amatu vidusskola 00:54:13 +30:03 446
35 Mārtiņš Erns 1241 Rīgas 6. vidusskola/Latvijas Finieris 00:56:26 +32:15 428
36 Ģirts Saukāns 1341 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 00:59:48 +35:38 404
37 Dāvis Noviks 1593 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:01:39 +37:28 392
38 Silvestrs Kumpiņš 1918 Rīgas 1. speciālā internātpamatskola 01:02:15 +38:05 388
39 Stepans Rihards Aleksejevs 1429 Rīgas Raiņa 8. vakara vidusskola 01:08:36 +44:26 352
U18S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Aija Trēziņa 1412 Valmieras Valsts ģimnāzija/ZVOC 00:29:38 +00:00 1000
2 Emīlija Upmale 1306 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:30:09 +00:32 983
3 Anna Emīlija Suta 1931 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 00:30:10 +00:32 982
4 Līna Gaile 1732 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta skola 00:30:55 +01:17 958
5 Megija Vinberga 1090 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:32:00 +02:23 926
6 Daniela Keita Lielupe 11184 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:34:36 +04:59 856
7 Ieva Stallīte 1075 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:36:05 +06:27 821
8 Loreta Ķikuste 1763 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils sporta skola 00:38:09 +08:31 777
9 Ita Zita Ozoliņa 1166 Piltenes vidusskola 00:39:08 +09:30 757
10 Kristīne Pence 1015 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:39:43 +10:06 746
11 Amanda Ignāte 1053 Ādažu vidusskola 00:39:57 +10:19 742
12 Elīza Viekale - Gasjūne 1057 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:41:27 +11:49 715
13 Elizabete Liepa 1573 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:14 +12:36 702
14 Linda Strihora 1940 Tukuma 2. pamatskola/Tukuma 2.pamatskola 00:42:15 +12:37 701
15 Katrīna Kristkalne 1676 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 00:44:36 +14:58 664
16 Renāte Medvedeva 1717 Mežinieku pamatskola/Mežinieku pamatskola 00:45:14 +15:36 655
17 Renāte Medvedeva 1743 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:45:15 +15:37 655
18 Lote Freināte 1599 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:47:44 +18:06 621
19 Alīsija Stūrīte 1251 Rīgas Valsts tehnikums 00:48:53 +19:15 606
20 Renāte Ausmane 1216 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona spoirta skola 00:49:31 +19:53 598
21 Loreta Matvejeva 1631 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:51:06 +21:29 580
22 Madara Darģe 1797 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:51:11 +21:33 579
23 Renāte Smilga 1916 Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola/Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola 00:52:13 +22:35 568
24 Viktorija Ģierte 1755 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:52:44 +23:06 562
25 Nataļja Krivonosa 1256 Rīgas 29. vidusskola 00:53:42 +24:04 552
26 Anna Šakena 1288 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 00:53:52 +24:14 550
27 Katrīna Anna Allena 1809 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/Labs starts 00:55:46 +26:09 531
28 Samanta Annija Lauriņa 1188 Liepājas 8. vidusskola 00:55:53 +26:15 530
29 Luīze Beķere 1740 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:56:12 +26:34 527
30 Katrīna Ivanova 1741 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:56:14 +26:36 527
31 Laura Sakne 1178 Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola 00:56:33 +26:55 524
32 Līga Belerta 1616 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:58:07 +28:29 510
33 Paula Luīze Rocēna 11231 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/Tikai smejos! 00:59:16 +29:39 500
34 Ance Beāte Laiveniece 1673 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 00:59:19 +29:42 500
35 Liene Franciska Danele 1577 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:59:50 +30:12 495
36 Katrīna Erne 1242 Rīgas 6. vidusskola/Latvijas Finieris 01:01:05 +31:27 485
37 Dace Gurtlava 1372 Rīgas Mākslas un mediju tehnikums 01:01:30 +31:52 482
38 Laura Pavlovska 1648 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:04:08 +34:30 462
39 Klinta Almane 1621 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:05:58 +36:20 449
40 Loreta Knospiņa 1905 Valmieras Viestura vidusskola/Skrienam kopā 01:09:52 +40:14 424
U20V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artis Rožkalns 1195 Cēsu Profesionālā vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:23:14 +00:00 1000
2 Mārtiņš Petrovs 1072 Cēsu Pilsētas vidusskola/- 00:24:40 +01:26 942
3 Ingus Bogdanovs 1068 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:26:27 +03:13 878
4 Edgars Rūdolfs Drekslers 1158 Liepājas Valsts 1. ģimnāzija 00:32:04 +08:50 725
5 Adrians Tomass 1848 Kalētu pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:34:51 +11:37 667
6 Renārs Miloševskis 1675 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 00:42:26 +19:13 547
7 Valters Banders 1678 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 00:42:30 +19:16 547
8 Ralfs Brasls 1289 Rīgas 9. vakara vidusskola 00:51:17 +28:03 453
9 Aleksandrs Vladimirs Bakmāsters 1677 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 00:52:16 +29:02 445
10 Rūdis Mālmeisters 1177 Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola 00:56:34 +33:20 411
11 Kalvis Didzis Bite 1674 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 01:09:12 +45:58 336
12 Gustavs Slūtiņš 1618 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:14:49 +51:35 311
13 Klāvs Kārkliņš 1606 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:21:24 +58:10 285
U20S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Eva Bērziņa 1043 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:30:58 +00:00 1000
2 Agija Dace Bidiņa 1226 Mārupes vidusskola 00:31:58 +01:00 969
3 Patrīcija Keita Krumberga 1146 Dobeles Valsts ģimnāzija 00:34:26 +03:28 899
4 Adriāna Vēsma 1110 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:34:36 +03:38 895
5 Beate Stivriniece 1925 Kandavas internātvidusskola 00:35:31 +04:33 872
6 Laura Dzepuka 1269 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija/Zemgales Ziņas 00:36:31 +05:33 848
7 Kristiana Borozinska 1821 Liepājas Valsts tehnikums 00:37:41 +06:43 822
8 Laura Pirktiņa 11206 Liepājas Valsts tehnikums 00:37:42 +06:44 821
9 Viviāna Stūrīte 1252 Banku augstskolas Uzņēmējdarbības koledža 00:43:16 +12:18 716
10 Simona Helmane 1847 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:43:21 +12:23 714
11 Alise Evardsone 1560 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:46:51 +15:54 661
12 Samanta Ratniece 1639 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:47:00 +16:02 659
13 Laine Helmane 1682 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 00:51:12 +20:14 605
14 Eva Majorenkova 1162 Piltenes vidusskola 00:51:23 +20:25 603
15 Krista Ivanovska 1802 Dobeles Valsts ģimnāzija 00:51:43 +20:45 599
16 Sandra Stieģele 1207 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:52:14 +21:16 593
17 Raima Anna Strazdiņa 1664 Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskola 00:59:52 +28:54 517
18 Kristīne Zaharevska 1688 Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža/OMTK 01:05:29 +34:31 473
19 Laura Stankus 1625 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:05:58 +35:00 469
20 Beatrise Baltraite 1271 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 01:07:39 +36:42 458