MEKLĒT
 
LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Bērziņš 8217 PATRIA SPORTLAND 02:10:04 VL1 1 V1 +00:00 +00:00 00:01:50 1000 246 1246
2 Anatolijs Macuks 8190 BALTAIS 02:12:35 VL2 1 V2 +02:31 +00:00 00:01:44 981 259 1240
3 Dainis Limanāns 8032 RIEKSTI 02:23:10 VL1 2 V3 +13:05 +13:05 00:01:44 909 259 1168
4 Uldis Klepers 8124 Virsotne/MARMOT 02:24:12 VL1 3 V4 +14:07 +14:07 00:01:48 902 250 1152
5 Sergejs Maslobojevs 8159 NRC Rīga 02:25:28 VL1 4 V5 +15:23 +15:23 00:02:25 894 186 1080
6 Artis Krievāns 8185 VSK "Burkānciems & Co" 02:28:14 VL2 2 V6 +18:10 +15:39 00:01:56 878 233 1111
7 Jevgeņijs Stepanovs 8198 DzSK Lokomotīve 02:28:51 VL1 5 V7 +18:46 +18:46 00:01:38 874 275 1149
8 Raivis Reinfelds 8204 Talsu pakalnu sporta klubs 02:29:18 VL1 6 V8 +19:14 +19:14 00:01:46 871 255 1126
9 Konstantīns Biktimirovs 8105 SPB RUN/Brooks 02:30:17 VL1 7 V9 +20:13 +20:13 00:01:50 866 246 1112
10 Arnis Pašķevičs 8218 PATRIA SPORTLAND 02:30:18 VL1 8 V10 +20:14 +20:14 00:01:49 865 247 1112
11 Raimo Vīgants 8168 SSK Bebra / Compressport Latvia 02:31:24 VL1 9 V11 +21:19 +21:19 00:01:36 859 281 1140
12 Ritvars Kalniņš 8224 Skrienam kopā, Valmiera 02:31:43 VL2 3 V12 +21:39 +19:08 00:02:07 857 212 1069
13 Ivo Rudinskis 8176 Saldus Boksa Klubs 02:32:00 VL1 10 V13 +21:55 +21:55 00:01:55 856 235 1091
14 Sergejs Ļeta 8203 PATRIA SPORTLAND 02:32:35 VL1 11 V14 +22:31 +22:31 00:02:02 852 222 1074
15 Artūrs Blūmiņš 8129 Virsotne/MARMOT 02:33:42 VL1 12 V15 +23:38 +23:38 00:01:50 846 246 1092
16 Matīss Haritonovs 8170 LifeThroughTrails 02:34:27 VL1 13 V16 +24:23 +24:23 00:02:21 842 192 1034
17 Juris Gudēvics - Liepiņš 8221 Kocēnu novads 02:35:07 VL1 14 V17 +25:03 +25:03 00:01:53 839 239 1078
18 Andis Gailis 8076 Kocēnu novads 02:35:45 VL2 4 V18 +25:41 +23:10 00:02:07 835 212 1047
19 Kirils Boiko 8227 Temtraining.ru 02:37:11 VL1 15 V19 +27:06 +27:06 00:02:17 828 197 1025
20 Maxim Klimov 8010 42195.COM.UA 02:37:53 VL1 16 V20 +27:48 +27:48 00:02:37 824 173 997
21 Jānis Šņoriņš 8201 Talsu pakalnu sporta klubs 02:38:44 VL1 17 V21 +28:39 +28:39 00:01:37 819 277 1096
22 Kristaps Broks 8142 02:39:10 VL1 18 V22 +29:06 +29:06 00:01:57 817 231 1048
23 Miks Pētersons 8145 Nordi furniture 02:39:11 VL1 19 V23 +29:06 +29:06 00:02:00 817 225 1042
24 Andis Zariņš 8012 02:39:39 VL1 20 V24 +29:34 +29:34 00:02:07 815 213 1028
25 Jekaterina Sokunova 8191 BALTAIS 02:40:06 SL1 1 S1 +00:00 +00:00 00:02:19 1000 222 1222
26 Edgars Dzenuška 8007 #VismaActive 02:43:15 VL2 5 V25 +33:11 +30:40 00:02:10 797 208 1005
27 Artūrs Loze 8036 RR akadēmija 02:43:28 VL1 21 V26 +33:23 +33:23 00:02:15 796 200 996
28 Agris Rusmanis 8128 Saldus Boksa Klubs 02:43:39 VL1 22 V27 +33:34 +33:34 00:02:03 795 220 1015
29 Vladislavs Ņedaivodins 8184 Marienburgas Vilki 02:45:11 VL1 23 V28 +35:07 +35:07 00:01:48 787 251 1038
30 Jānis Actiņš 8103 VSK Noskrien 02:45:42 VL2 6 V29 +35:37 +33:06 00:02:24 785 188 973
31 Gusts Fokerots 8051 Vientuļais Vilks 02:45:59 VL1 24 V30 +35:55 +35:55 00:02:04 784 218 1002
32 Monta Ločmele 8048 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 02:46:04 SL1 2 S2 +05:58 +05:58 00:02:11 964 236 1200
33 Guntars Mankus 8175 Saldus OK 02:47:40 VL2 7 V31 +37:35 +35:04 00:02:39 776 170 946
34 Lelde Kalniņa 8101 02:47:46 SL1 3 S3 +07:39 +07:39 00:02:36 954 199 1153
35 Loisl Fortmuller 8213 Nato 02:48:35 VL1 25 V32 +38:30 +38:30 00:02:49 772 160 932
36 Aigars Lūsis 8077 Talsu pakalnu sporta klubs 02:50:17 VL3 1 V33 +40:13 +00:00 00:02:24 764 187 951
37 Māris Ozols 8123 PATRIA NAA 02:51:56 VL1 26 V34 +41:52 +41:52 00:02:12 757 204 961
38 Artis Pūcītis 8188 SSK Bebra 02:53:33 VL1 27 V35 +43:29 +43:29 00:02:06 749 215 964
39 Kristaps Epners 8140 DOMDARIS 02:53:59 VL2 8 V36 +43:54 +41:23 00:01:56 748 234 982
40 Kalvis Silgals 8072 Surikati / Eveko poligrāfija 02:54:17 VL1 28 V37 +44:13 +44:13 00:02:33 746 176 922
41 Mikus Žagata 8025 Marienburgas Vilki 02:54:39 VL1 29 V38 +44:35 +44:35 00:01:57 745 230 975
42 Kaidi Keir Kukk 8163 LifeThroughTrails 02:55:11 SL1 4 S4 +15:05 +15:05 00:02:47 914 185 1099
43 Normunds Blumbergs 8034 02:55:24 VL2 9 V39 +45:19 +42:49 00:02:41 742 168 910
44 Ģirts Bulāns 8093 02:55:37 VL1 30 V40 +45:32 +45:32 00:02:11 741 207 948
45 Intars Veberis 8157 VEGĀŅI 02:56:08 VL2 10 V41 +46:03 +43:32 00:02:19 739 195 934
46 Mārtiņš Plaudis 8139 SK Dzērvene 02:56:37 VL1 31 V42 +46:33 +46:33 00:02:21 736 192 928
47 Kristaps Ceriņš 8156 SPB RUN/Brooks 02:56:37 VL1 32 V43 +46:33 +46:33 00:01:49 736 248 984
48 Reinis Jasliņš 8165 Jaunmārupe skrien! 02:57:01 VL2 11 V44 +46:57 +44:26 00:02:30 735 180 915
49 Armands Zvejnieks 8206 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 02:57:09 VL1 33 V45 +47:05 +47:05 00:02:24 734 187 921
50 Nauris Spalviņš 8229 SPB RUN/Brooks 02:59:13 VL1 34 V46 +49:09 +49:09 00:02:06 726 215 941
51 Marijus Pakštas 8003 Kauno BMK 03:00:09 VL2 12 V47 +50:05 +47:34 00:02:47 722 162 884
52 Gints Bērziņš 8055 AkmensDizains.lv 03:00:12 VL1 35 V48 +50:08 +50:08 00:02:35 722 175 897
53 Kārlis Būmans 8047 Emergn #optimized4running 03:00:16 VL1 36 V49 +50:12 +50:12 00:02:21 722 192 914
54 Andis Ruskulis 8122 03:00:54 VL1 37 V50 +50:49 +50:49 00:02:20 719 193 912
55 Ilze Limanāne 8070 VSK Noskrien Vāveres 03:01:04 SL2 1 S5 +20:58 +00:00 00:02:28 884 208 1092
56 Viktors Saveļjevs 8127 RIEKSTI 03:01:04 VL1 38 V51 +51:00 +51:00 00:01:53 718 238 956
57 Mihails Kudrjaševs 8146 Fizmati 03:01:09 VL2 13 V52 +51:04 +48:34 00:02:44 718 165 883
58 Dana Mačtama 8097 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 03:01:10 SL1 5 S6 +21:03 +21:03 00:02:26 884 211 1095
59 Sandis Breiers 8186 03:02:40 VL1 39 V53 +52:36 +52:36 00:02:15 712 200 912
60 Arnis Rāts 8171 VSK Noskrien Seniori 03:03:12 VL1 40 V54 +53:08 +53:08 00:02:06 710 214 924
61 Ruslans Šuļga 8022 Maratona klubs 03:03:35 VL1 41 V55 +53:31 +53:31 00:02:21 709 192 901
62 Juris Čerņadjevs 8182 03:03:40 VL3 2 V56 +53:36 +13:23 00:02:27 708 184 892
63 Alvita Mirecka 8067 Talsu Pauguraines Zaķi 03:03:44 SL2 2 S7 +23:38 +02:40 00:02:33 871 202 1073
64 Agnis Mūrnieks 8112 OVI 03:04:47 VL1 42 V57 +54:43 +54:43 00:02:13 704 204 908
65 Gints Trēziņš 8038 VSK "Burkānciems & Co" 03:07:21 VL2 14 V58 +57:17 +54:46 00:02:14 694 202 896
66 Madars Spēks 8155 FK Bandava 03:07:21 VL1 43 V59 +57:17 +57:17 00:03:11 694 142 836
67 Andris Bāliņš 8017 VSK Noskrien/SK Dzērvene 03:08:20 VL1 44 V60 +58:15 +58:15 00:02:04 691 218 909
68 Vitālijs Petuhovs 8177 SSK Bebra 2 03:08:20 VL1 45 V61 +58:15 +58:15 00:01:57 691 232 923
69 Jānis Teteris 8136 DzSK Lokomotīve 03:09:09 VL2 15 V62 +59:05 +56:34 00:02:04 688 217 905
70 Andris Drešmanis 8200 DzSK Lokomotīve 03:09:10 VL2 16 V63 +59:06 +56:35 00:02:43 688 165 853
71 Sigita Vāce 8149 KSMR Fitness 03:09:12 SL2 3 S8 +29:06 +08:08 00:02:41 846 192 1038
72 Matīss Vecvagaris 18020 ultrataka.lv 03:09:12 VL1 46 V64 +59:08 +59:08 00:02:15 688 201 889
73 Andis Ozoliņš 8152 ISK Ņiprie Ikri 03:09:26 VL1 47 V65 +59:21 +59:21 00:02:53 687 157 844
74 Aivars Šķudītis 8030 Latvijas Finieris 03:10:35 VL1 48 V66 +1:00:30 +1:00:30 00:02:23 683 189 872
75 Dainis Hohbergs 8215 Latvijas Finieris 03:10:35 VL2 17 V67 +1:00:30 +58:00 00:02:21 683 191 874
76 Arvīds Germovs 8158 03:10:37 VL2 18 V68 +1:00:33 +58:02 00:03:04 682 147 829
77 Mārtiņš Vilemsons 8161 VSK Noskrien Seniori 03:10:46 VL2 19 V69 +1:00:42 +58:11 00:02:36 682 173 855
78 Mārtiņš Jansons 8081 Mārupes vidusskola/ OK Kurmis 03:10:48 VL1 49 V70 +1:00:44 +1:00:44 00:02:48 682 161 843
79 Linda Laurena 8154 VEGĀŅI 03:11:23 SL1 6 S9 +31:17 +31:17 00:02:36 837 198 1035
80 Kristīne Roga 8073 ASK Patria 03:11:42 SL1 7 S10 +31:36 +31:36 00:02:34 835 200 1035
81 Aleksandrs Antonovs 8148 &A 03:12:04 VL2 20 V71 +1:02:00 +59:29 00:02:48 677 161 838
82 Atis Kļavis 8083 Jaunmārupe skrien! 03:12:53 VL2 21 V72 +1:02:49 +1:00:18 00:02:34 674 176 850
83 Vitālijs Muzika 8043 VSK Noskrien. 03:13:14 VL2 22 V73 +1:03:09 +1:00:38 00:02:36 673 173 846
84 Gints Krastiņš 8197 Emergn #optimized4running 03:13:17 VL1 50 V74 +1:03:12 +1:03:12 00:03:28 673 130 803
85 Kaspars Salmiņš 8180 03:13:59 VL1 51 V75 +1:03:54 +1:03:54 00:02:20 671 193 864
86 Aldis Berķis 8153 FK Bandava 03:14:09 VL1 52 V76 +1:04:04 +1:04:04 00:03:11 670 142 812
87 Jānis Šnepste 8174 03:14:33 VL2 23 V77 +1:04:28 +1:01:58 00:03:13 669 140 809
88 Žans Verdens 8216 03:16:30 VL2 24 V78 +1:06:26 +1:03:55 00:03:24 662 132 794
89 Armands Auziņš 8130 Riga Runners SB 03:17:56 VL2 25 V79 +1:07:51 +1:05:21 00:02:38 657 171 828
90 Lita Dzelme 8132 03:18:22 SL2 4 S11 +38:15 +17:17 00:02:32 807 203 1010
91 Dzintars Dūdiņš 8114 Siguldas maratona klubs 03:19:03 VL2 26 V80 +1:08:59 +1:06:28 00:02:21 653 192 845
92 Darius Jonaitis 8054 Penki kalnai 03:19:10 VL2 27 V81 +1:09:06 +1:06:35 00:02:54 653 155 808
93 Dainis Saukāns 8014 03:19:11 VL2 28 V82 +1:09:07 +1:06:36 00:02:30 653 181 834
94 Inese Margeviča 8078 VNK noskrien 03:19:12 SL1 8 S12 +39:05 +39:05 00:03:32 804 146 950
95 Dainis Muško 8189 Kartavkalnu buki 03:19:21 VL2 29 V83 +1:09:16 +1:06:45 00:02:53 653 156 809
96 Arnis Ābelīte 8108 Virsotne/MARMOT 03:19:29 VL2 30 V84 +1:09:24 +1:06:53 00:02:35 652 174 826
97 Reinis Liepiņš 8134 Kocēnu novads 1 03:20:33 VL1 53 V85 +1:10:29 +1:10:29 00:03:22 649 134 783
98 Ingars Bumburs 8169 Lizums_BB Team 03:21:06 VL1 54 V86 +1:11:02 +1:11:02 00:03:27 647 131 778
99 Kārlis Ielejs 8061 KSMR Fitness 03:21:17 VL2 31 V87 +1:11:12 +1:08:41 00:02:40 646 169 815
100 Kristaps Desmitnieks 8187 03:22:04 VL1 55 V88 +1:12:00 +1:12:00 00:02:47 644 162 806
101 Raimonds Kaže 8031 Auces aeroklubs 03:22:06 VL1 56 V89 +1:12:02 +1:12:02 00:02:23 644 189 833
102 Jolanta Ivanova 8027 03:22:27 SL1 9 S13 +42:21 +42:21 00:02:42 791 190 981
103 Artūrs Ketlers 8019 SK Dzērvene 03:22:29 VL1 57 V90 +1:12:24 +1:12:24 00:02:18 642 196 838
104 Jānis Ozols 8120 Fellas 03:22:33 VL1 58 V91 +1:12:29 +1:12:29 00:03:03 642 148 790
105 Ronalds Zarīts 8060 03:22:35 VL1 59 V92 +1:12:31 +1:12:31 00:02:44 642 165 807
106 Zigmunds Vītiņš 8015 03:22:45 VL2 32 V93 +1:12:41 +1:10:10 00:02:26 642 186 828
107 Andris Limanāns 8133 Limanāni 03:23:01 VL1 60 V94 +1:12:57 +1:12:57 00:02:35 641 174 815
108 Māra Braslava 8220 Limbaži Skrien 03:23:12 SL1 10 S14 +43:06 +43:06 00:04:12 788 123 911
109 Uvis Braunfelds 8143 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 03:23:36 VL2 33 V95 +1:13:31 +1:11:00 00:02:46 639 163 802
110 Vladislavs Aļehnovičs 8111 KROKUS 03:25:18 VL1 61 V96 +1:15:14 +1:15:14 00:02:05 634 215 849
111 Zanda Kārkliņa 8150 Baldones skriešanas komanda 03:25:48 SL2 5 S15 +45:42 +24:44 00:03:05 778 168 946
112 Regimantas Šnipaitis 8044 03:25:51 VL2 34 V97 +1:15:46 +1:13:16 00:02:40 632 169 801
113 Artūrs Topecs 8116 SK Dzērvene 03:26:45 VL1 62 V98 +1:16:40 +1:16:40 00:02:34 629 175 804
114 Jānis Šmits 18022 SOLI PA SOLIM 03:27:15 VL1 63 V99 +1:17:10 +1:17:10 00:03:43 628 122 750
115 Igors Trofimenko 8195 03:27:37 VL1 64 V100 +1:17:33 +1:17:33 00:03:21 627 134 761
116 Juris Trofimenko 8138 03:27:38 VL2 35 V101 +1:17:33 +1:15:02 00:03:20 626 136 762
117 Žanis Lulle 8193 BALTAIS 03:28:46 VL1 65 V102 +1:18:41 +1:18:41 00:02:11 623 207 830
118 Uldis Pormeisters 8194 Ātrās ļipas 03:29:09 VL1 66 V103 +1:19:04 +1:19:04 00:02:18 622 196 818
119 Aigars Ozolkāja 8075 ASK Patria 03:29:12 VL1 67 V104 +1:19:07 +1:19:07 00:02:38 622 172 794
120 Aija Rogāle 8137 KROKUS 03:29:34 SL2 6 S16 +49:27 +28:29 00:03:08 764 164 928
121 Jānis Dūka 8050 ALGOL INVEST 03:29:48 VL1 68 V105 +1:19:43 +1:19:43 00:02:43 620 166 786
122 Māris Dazarts 8205 marisraksta.com 03:31:06 VL1 69 V106 +1:21:02 +1:21:02 00:03:00 616 150 766
123 Alberts Dambis 8079 Insalvo 03:32:03 VL1 70 V107 +1:21:58 +1:21:58 00:02:32 613 178 791
124 Olga Maloļetņikova 8074 Riga Runners I 03:32:31 SL1 11 S17 +52:25 +52:25 00:02:52 753 180 933
125 Guntars Būmans 8181 Matisons Runner's Club 03:32:32 VL3 3 V108 +1:22:27 +42:14 00:02:17 612 198 810
126 Ivars Upenieks 8098 Rēzeknes novads 03:32:54 VL2 36 V109 +1:22:50 +1:20:19 00:03:04 611 147 758
127 Pascal Labbe 8212 Nato 03:33:00 VL2 37 V110 +1:22:56 +1:20:25 00:02:55 611 154 765
128 Agita Grizāne 8166 VSK Noskrien 03:33:14 SL2 7 S18 +53:07 +32:09 00:03:17 751 157 908
129 Kristaps Šteinbergs 8167 Legs Misérables 03:33:15 VL1 71 V111 +1:23:11 +1:23:11 00:03:19 610 136 746
130 Antra Spundiņa 8020 VSK Noskrien 03:33:28 SL1 12 S19 +53:22 +53:22 00:02:37 750 197 947
131 Mārcis Kārkliņš 8018 Sasodīti labs Grāmatvedis! 03:34:10 VL1 72 V112 +1:24:06 +1:24:06 00:02:29 607 182 789
132 Edmunds Gržibovskis 8109 SK Dzērvene 03:34:53 VL3 4 V113 +1:24:49 +44:36 00:02:55 605 154 759
133 Jānis Kudums 8049 03:35:45 VL1 73 V114 +1:25:40 +1:25:40 00:02:20 603 194 797
134 Ivo Zemturis 8100 03:36:33 VL1 74 V115 +1:26:28 +1:26:28 00:02:40 601 169 770
135 Jake Lavigne 8214 Nato 03:36:42 VL1 75 V116 +1:26:38 +1:26:38 00:02:53 600 156 756
136 Inga Kāpiņa 8164 VSK Noskrien Vāveres 03:37:11 SL2 8 S20 +57:04 +36:06 00:02:52 737 180 917
137 Aivis Putnāns 8202 Engures sportam I Sporta Patriots 03:37:21 VL1 76 V117 +1:27:16 +1:27:16 00:03:09 598 143 741
138 Andris Rēders 8000 Rēderu banda 03:37:52 VL2 38 V118 +1:27:47 +1:25:16 00:02:59 597 151 748
139 Kristaps Caune 8013 03:38:34 VL1 77 V119 +1:28:29 +1:28:29 00:02:31 595 179 774
140 Janis Andersons 18021 03:38:51 VL2 39 V120 +1:28:47 +1:26:16 00:03:01 594 150 744
141 Edgars Lešinskis 8040 Siguldas Maratona klubs 03:39:27 VL2 40 V121 +1:29:22 +1:26:51 00:02:42 593 167 760
142 Saulius Timinskas 8064 5 kalnai 03:40:00 VL2 41 V122 +1:29:56 +1:27:25 00:02:52 591 157 748
143 Ludmila Joce 8160 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 03:40:03 SL3 1 S21 +59:56 +00:00 00:02:39 728 195 923
144 Dace Hartmane 8178 Talsu pauguraines Zaķi 03:40:10 SL2 9 S22 +1:00:04 +39:06 00:02:50 727 182 909
145 Ruslans Mamedovs 8023 Daugavpils Runners 03:40:20 VL1 78 V123 +1:30:16 +1:30:16 00:02:44 590 165 755
146 Toms Kaufmanis 8033 Maratona Klubs 03:41:11 VL1 79 V124 +1:31:07 +1:31:07 00:02:37 588 172 760
147 Zane Dziļuma 8006 Legs Miserables 03:41:42 SL1 13 S23 +1:01:35 +1:01:35 00:03:00 722 172 894
148 Matthew Ettl 8090 Lingua Franca 03:41:51 VL2 42 V125 +1:31:47 +1:29:16 00:03:17 586 138 724
149 Olena Fomenko 18019 motospots/salomon 03:42:08 SL1 14 S24 +1:02:02 +1:02:02 00:03:28 721 149 870
150 Toms Eņģelis 8089 NOVADNIEKI 03:42:16 VL1 80 V126 +1:32:11 +1:32:11 00:02:28 585 183 768
151 Guntars Siliņš 8024 KROKUS 03:42:56 VL2 43 V127 +1:32:51 +1:30:20 00:02:33 583 176 759
152 Daiga Vilkaste 8096 03:43:33 SL2 10 S25 +1:03:27 +42:29 00:03:44 716 138 854
153 Jana Romanovska 8066 Zemgales Ziņas 03:43:59 SL1 15 S26 +1:03:53 +1:03:53 00:02:46 715 186 901
154 Ligita Leitlande 8068 Zemgales Ziņas 03:43:59 SL2 11 S27 +1:03:53 +42:55 00:02:58 715 174 889
155 Andrejs Baltkājis 8102 03:44:12 VL2 44 V128 +1:34:08 +1:31:37 00:03:34 580 127 707
156 Edgars Kaminskis 8056 03:44:16 VL1 81 V129 +1:34:11 +1:34:11 00:02:50 580 159 739
157 Armands Ceimers 8057 03:45:36 VL2 45 V130 +1:35:32 +1:33:01 00:03:17 577 138 715
158 Dagnija Tērauda 8172 Nebūs! 03:46:28 SL1 16 S28 +1:06:21 +1:06:21 00:03:39 707 142 849
159 Rūdolfs Krūklis 8119 K41F 03:47:07 VL1 82 V131 +1:37:02 +1:37:02 00:03:25 573 132 705
160 Līga Līce 8209 DzSK Lokomotīve 03:47:17 SL2 12 S29 +1:07:10 +46:12 00:03:11 704 162 866
161 Sintija Arbidāne 8002 03:47:28 SL1 17 S30 +1:07:21 +1:07:21 00:03:48 704 136 840
162 Anastasija Rjabuha 8028 03:47:32 SL1 18 S31 +1:07:26 +1:07:26 00:03:24 704 152 856
163 Uģis Zanders 8053 03:50:03 VL2 46 V132 +1:39:59 +1:37:28 00:02:54 565 156 721
164 Mārtiņš Freibergs 8059 VSK Noskrien 03:50:07 VL1 83 V133 +1:40:02 +1:40:02 00:02:48 565 161 726
165 Ivars Broničs 8071 Guddžobs Guddans 03:50:56 VL1 84 V134 +1:40:52 +1:40:52 00:02:57 563 153 716
166 Didzis Raits 8151 Mana mīļākā komanda 03:51:34 VL1 85 V135 +1:41:30 +1:41:30 00:03:33 562 127 689
167 Laura Puķīte 8086 03:51:40 SL1 19 S32 +1:11:34 +1:11:34 00:03:17 691 157 848
168 Sandis Apenītis 8041 AkmensDizains.lv 03:51:56 VL1 86 V136 +1:41:51 +1:41:51 00:02:04 561 217 778
169 Edgars Lapiņš 8117 Accenture 03:52:52 VL1 87 V137 +1:42:47 +1:42:47 00:03:21 559 134 693
170 Aivis Poikāns 8094 03:53:33 VL2 47 V138 +1:43:29 +1:40:58 00:03:31 557 129 686
171 Antra Dumbrovska 8107 03:53:40 SL1 20 S33 +1:13:34 +1:13:34 00:02:29 685 208 893
172 Raimonds Buraks 8065 SOLI PA SOLIM 03:54:11 VL1 88 V139 +1:44:07 +1:44:07 00:04:13 555 107 662
173 Igors Jegorovs 8092 03:56:10 VL1 89 V140 +1:46:06 +1:46:06 00:02:56 551 154 705
174 Jānis Rozītis 8106 03:56:11 VL1 90 V141 +1:46:06 +1:46:06 00:02:56 551 153 704
175 Renārs Vasiļjevs 8210 03:57:51 VL1 91 V142 +1:47:46 +1:47:46 00:02:49 547 160 707
176 Denis Aļeksejevs 8147 03:58:13 VL1 92 V143 +1:48:08 +1:48:08 00:03:27 546 130 676
177 Nauris Danče 8223 03:58:36 VL1 93 V144 +1:48:31 +1:48:31 00:02:33 545 177 722
178 Liāna Aldiņa 8087 Olainfarm 03:59:02 SL1 21 S34 +1:18:55 +1:18:55 00:03:02 670 170 840
179 Linda Eldmane 8082 04:00:28 SL1 22 S35 +1:20:22 +1:20:22 00:04:15 666 121 787
180 Ervīns Ozoliņš 8222 Jaunmārupe skrien 04:01:23 VL2 48 V145 +1:51:18 +1:48:47 00:02:39 539 170 709
181 Edvards Kalniņš 8192 04:01:40 VL1 94 V146 +1:51:36 +1:51:36 00:02:28 538 182 720
182 Mārtiņš Brizga 8011 04:02:33 VL1 95 V147 +1:52:28 +1:52:28 00:03:27 536 131 667
183 Ina Balgalve 8037 04:07:17 SL2 13 S36 +1:27:11 +1:06:13 00:02:58 647 174 821
184 Inta Zīriuse 18018 VSK Noskrien / Noskrien Cēsis 04:10:13 SL1 23 S37 +1:30:06 +1:30:06 00:03:24 640 152 792
185 Monta Aleksandra Lācāne 8042 04:12:28 SL1 24 S38 +1:32:21 +1:32:21 00:03:29 634 148 782
186 Krišjānis Neijs 8179 Pēdējās vietas pavēlnieki 04:12:29 VL1 96 V148 +2:02:25 +2:02:25 00:02:37 515 172 687
187 Jānis Marčinkus 8004 SK Ozolnieki 04:12:30 VL3 5 V149 +2:02:26 +1:22:13 00:03:58 515 114 629
188 Mareks Tumašs 8115 Sapiens 04:20:37 VL2 49 V150 +2:10:33 +2:08:02 00:02:54 499 156 655
189 Ieviņa Gaiziņa 8207 VSK Noskrien 04:20:50 SL2 14 S39 +1:40:44 +1:19:46 00:03:25 614 151 765
190 Māris Vīlips 8144 04:26:01 VL2 50 V151 +2:15:57 +2:13:26 00:04:02 489 112 601
191 Liene Kalniņa 8039 SKRIENAM KOPĀ - Valmiera 04:29:13 SL1 25 S40 +1:49:07 +1:49:07 00:04:02 595 128 723
192 Jānis Straukmanis 8026 04:33:41 VL1 97 V152 +2:23:36 +2:23:36 00:04:02 475 112 587
193 Dace Janeka 8219 Nūjo ar vēju 04:35:24 SL2 16 S41 +1:55:18 +1:34:20 00:04:07 581 125 706
194 Linda Kubiloviča 8226 Nūjo ar vēju 04:35:24 SL2 15 S42 +1:55:18 +1:34:20 00:04:01 581 128 709
195 Ilze Rāta 8225 Emergn #optimized4running 04:37:02 SL3 2 S43 +1:56:55 +56:59 00:04:19 578 119 697
196 Ilmārs Jānis Blūzmanis 8084 04:43:55 VL1 98 V153 +2:33:50 +2:33:50 00:02:14 458 201 659
197 Uģis Bents 8110 04:47:02 VL2 51 V154 +2:36:57 +2:34:26 00:02:49 453 160 613
198 Linda Loce 8016 Lynxdojo 04:50:19 SL1 26 S44 +2:10:13 +2:10:13 00:04:38 551 111 662
199 Edgars Fabrīcius 8125 Visma Active 04:50:31 VL1 99 V155 +2:40:27 +2:40:27 00:03:28 448 130 578
200 Zane Fabrīcius 8126 Visma Active 04:50:31 SL1 27 S45 +2:10:25 +2:10:25 00:03:26 551 150 701
201 Georgs Lazdāns 8085 04:58:58 VL1 100 V156 +2:48:53 +2:48:53 00:02:50 435 159 594
202 Laura Liniņa 8021 05:06:30 SL1 28 S46 +2:26:24 +2:26:24 00:04:40 522 111 633
203 Ilona Ozoliņa 8080 Emergn #optimized4running 05:07:44 SL2 17 S47 +2:27:38 +2:06:40 00:04:36 520 112 632
204 Vitālijs Jakovļevs 8045 www.endo.lv 05:08:39 VL1 101 V157 +2:58:35 +2:58:35 00:04:23 421 103 524
205 Arūnas Beržinskas 8029 SLK Kurtuva/Vilmers DNF
206 Valters Alliks 8088 DNF
207 Liene Allere 8196 Saldus Boksa Klubs DNF
208 Daniel Lopes Martins 8228 DNF