Piekrastes Stirnu buks Tērvetes meža Stirnu buks Kalnsētas Stirnu buks Pilssalas Stirnu buks Piejūras Stirnu buks Krimuldas Stirnu buks Ozolkalna Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
Kalna karalis skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Dzimums Grupa Rezultāts Punkti
1 Dmitrijs Serjogins 6051 BALTAIS V1 VZ2 00:01:30 300
2 Niks Zauls 5026 Limbaži Skrien V2 VZ1 00:01:36 282
3 Raimo Vīgants 8168 SSK Bebra / Compressport Latvia V3 VL1 00:01:36 281
4 Uldis Kļaviņš 7188 Vivobarefoot/ Rieksti V4 VB1 00:01:37 279
5 Jānis Šņoriņš 8201 Talsu pakalnu sporta klubs V5 VL1 00:01:37 277
6 Gints Lūsis 7409 Talsu pakalnu sporta klubs V6 VB1 00:01:38 276
7 Jevgeņijs Stepanovs 8198 DzSK Lokomotīve V7 VL1 00:01:38 275
8 Jānis Bāča 7210 V8 VB1 00:01:39 274
9 Juris Damškalns 7430 Talsu pakalnu sporta klubs V9 VB1 00:01:39 271
10 Jānis Baunis 6233 PH Print V10 VZ1 00:01:40 269
11 Reinis Korsūnovs 6020 Talsu pakalnu sporta klubs V11 VZ2 00:01:43 263
12 Kitija Zaula 5693 Limbaži Skrien S1 SZ1 00:01:43 300
13 Andris Ronimoiss 5922 Inov8 / OSveikals.lv / RIEKSTI V12 VZ2 00:01:43 262
14 Ilgvars Dzedulis 5733 PATRIA NAA V13 VZ1 00:01:43 262
15 Anatolijs Macuks 8190 BALTAIS V14 VL2 00:01:44 259
16 Dainis Limanāns 8032 RIEKSTI V15 VL1 00:01:44 259
17 Jānis Mūrnieks 6009 SK Tērauds V16 VZ2 00:01:45 257
18 Artjoms Rekuņenko 7310 Patria Sportland V17 VB1 00:01:45 257
19 Raitis Grablovskis 6048 BALTAIS V18 VZ2 00:01:45 256
20 Raivis Reinfelds 8204 Talsu pakalnu sporta klubs V19 VL1 00:01:46 255
21 Jānis Mežiels 5225 Patria Sportland V20 VZ2 00:01:46 255
22 Artis Dude 5183 Tērvete V21 VZ2 00:01:46 254
23 Ints Neilands 5873 Saldus Boksa Klubs V22 VZ2 00:01:46 254
24 Vents Lupkins 7399 SPB RUN/Brooks V23 VB1 00:01:47 251
25 Vladislavs Ņedaivodins 8184 Marienburgas Vilki V24 VL1 00:01:48 251
26 Uldis Klepers 8124 Virsotne/MARMOT V25 VL1 00:01:48 250
27 Mārtiņš Fārenhorsts 7413 Talsu pakalnu sporta klubs V26 VB1 00:01:49 249
28 Kristaps Ceriņš 8156 SPB RUN/Brooks V27 VL1 00:01:49 248
29 Edgars Sprūds 7034 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club V28 VB1 00:01:49 247
30 Aksels Bresme 5763 Talsu pakalnu sporta klubs V29 VZ1 00:01:49 247
31 Kārlis Vanags 6026 Talsu pakalnu sporta klubs V30 VZ2 00:01:49 247
32 Arnis Pašķevičs 8218 PATRIA SPORTLAND V31 VL1 00:01:49 247
33 Ansis Pūce 7440 Saldus Boksa Klubs V32 VB1 00:01:49 247
34 Sandis Ziediņš 7252 Maratona klubs V33 VB1 00:01:50 246
35 Roberts Sukonovs 5993 Gentlemen's Club / Supervaroņi V34 VZ2 00:01:50 246
36 Jānis Vītiņš 5945 RIEKSTI V35 VZ3 00:01:50 246
37 Konstantīns Biktimirovs 8105 SPB RUN/Brooks V36 VL1 00:01:50 246
38 Edijs Dzalbs 5560 Inov-8 Latvia | OSveikals.lv V37 VZ1 00:01:50 246
39 Artūrs Blūmiņš 8129 Virsotne/MARMOT V38 VL1 00:01:50 246
40 Eduards Pāķis 5403 Saulkrasti SRT V39 VZ3 00:01:50 246
41 Kristaps Bērziņš 8217 PATRIA SPORTLAND V40 VL1 00:01:50 246
42 Emīls Žubulis 6244 Team Kažemāka/Train2WinLv V41 VZ1 00:01:50 245
43 Kaspars Allers 7380 #esnokurzem V42 VB1 00:01:50 245
44 Agris Krūmiņš 5434 SPB RUN/Brooks V43 VZ2 00:01:51 244
45 Jeļena Ābele 6293 S2 SZ2 00:01:51 279
46 Juris Dzērve 7516 V44 VB1 00:01:51 243
47 Andris Ponomarenko 6008 Rivello V45 VZ2 00:01:52 242
48 Alvis Danovskis 7193 V46 VB1 00:01:52 241
49 Andis Sakne 15264 Saldus Boksa Klubs V47 VZ2 00:01:52 240
50 Nils Mednis 5141 Saldus Boksa Klubs V48 VZ1 00:01:53 240
51 Juris Gudēvics - Liepiņš 8221 Kocēnu novads V49 VL1 00:01:53 239
52 Viktors Saveļjevs 8127 RIEKSTI V50 VL1 00:01:53 238
53 Andris Saldons 5887 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club V51 VZ1 00:01:53 238
54 Valdis Ņilovs 5407 Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/SK Ozolnieki/SC Ogre V52 VZ3 00:01:54 237
55 Ansis Šteiners 7018 Marienburgas Vilki V53 VB1 00:01:54 236
56 Dāniels Ziemelis 5001 Ašās kājas ZID V54 VZ1 00:01:55 235
57 Ivo Rudinskis 8176 Saldus Boksa Klubs V55 VL1 00:01:55 235
58 Mārtiņš Krauklis 7026 V56 VB1 00:01:55 234
59 Kristaps Epners 8140 DOMDARIS V57 VL2 00:01:56 234
60 Agris Hatko 6139 VSK Noskrien V58 VZ2 00:01:56 234
61 Baiba Šņoriņa 6057 Talsu pakalnu sporta klubs S3 SZ1 00:01:56 267
62 Artis Krievāns 8185 VSK "Burkānciems & Co" V59 VL2 00:01:56 233
63 Ainis Kanaviņš 7448 SSK BEBRA V60 VB2 00:01:56 233
64 Āris Lazdiņš 5764 Marienburgas Vilki V61 VZ2 00:01:56 233
65 Matīss Slikšjānis 5408 Kocēnu novads V62 VZ1 00:01:56 232
66 Jānis Duberis 17068 SSK Bebra V63 VB2 00:01:57 232
67 Jānis Olengovičs 5227 TRX Cēsis V64 VZ2 00:01:57 232
68 Vitālijs Petuhovs 8177 SSK Bebra 2 V65 VL1 00:01:57 232
69 Artūrs Kārkliņš 5412 Kocēnu novads 1 V66 VZ2 00:01:57 232
70 Kristaps Broks 8142 V67 VL1 00:01:57 231
71 Renārs Teters-teterovskis 7404 Marienburgas Vilki V68 VB1 00:01:57 231
72 Kitija Valtere 7417 BALTAIS S4 SB1 00:01:57 264
73 Kaspars Adijāns 7301 SPB RUN/Brooks/Aldaris GO V69 VB1 00:01:57 231
74 Jānis Znotiņš 5092 Virsotne/MARMOT V70 VZ2 00:01:57 230
75 Mikus Žagata 8025 Marienburgas Vilki V71 VL1 00:01:57 230
76 Edgars Apinis 5714 PATRIA NAA V72 VZ2 00:01:57 230
77 Dāvis Uļģis 5035 Izturība V73 VZ2 00:01:58 230
78 Lauris Repša 7272 V74 VB1 00:01:58 229
79 Edijs Veide 7079 DC VECSALACAS UNITED V75 VB1 00:01:58 228
80 Dāvis Poliņš 5773 VSK Noskrien/ Supervaroņi/ Adidas runners Riga V76 VZ2 00:01:58 228
81 Dmitrijs Ničipors 7502 Isostar/Inov8/Suunto/Rieksti V77 VB1 00:01:59 227
82 Egīls Ziediņš 6063 V78 VZ1 00:02:00 225
83 Kaspars Kārkliņš 7477 SIGULDAS MARATONA KLUBS & SIGULDAS TAKAS V79 VB2 00:02:00 225
84 Mārtiņš Skujenieks 7062 V80 VB1 00:02:00 225
85 Miks Pētersons 8145 Nordi furniture V81 VL1 00:02:00 225
86 Uģis Karasevs 7141 Kocēnu novads V82 VB1 00:02:00 224
87 Mārtiņš Birums 7284 VSK Burkānciems & Co V83 VB1 00:02:01 224
88 Jānis Sirmais 7117 Guddžobs Guddans V84 VB1 00:02:01 223
89 Raitis Jirgensons 17066 V85 VB1 00:02:01 223
90 Emīls Kvālis 7461 EY V86 VB1 00:02:01 223
91 Aleksandrs Sokolovs 7142 RUN to LIVE V87 VB1 00:02:02 222
92 Karīna Helmane-Soročenkova 7131 VSK Noskrien S5 SB1 00:02:02 254
93 Aleksejs Bute 7043 V88 VB1 00:02:02 222
94 Sergejs Ļeta 8203 PATRIA SPORTLAND V89 VL1 00:02:02 222
95 Kaspars Pētersons 7486 VSK Noskrien V90 VB1 00:02:02 221
96 Mārtiņš Purenkovs 7345 Legs Miserables V91 VB1 00:02:02 221
97 Juris Čerpinskis 7483 V92 VB1 00:02:02 221
98 Markus Urtāns 6252 VANAGI V93 VZ1 00:02:02 221
99 Ričardas Kanišauskas 7113 SK Lukas V94 VB2 00:02:03 220
100 Agris Rusmanis 8128 Saldus Boksa Klubs V95 VL1 00:02:03 220
101 Artūrs Jansons 7282 Maratona klubs V96 VB1 00:02:03 220
102 Gunta Holštroma 5260 Matisons Runner's Club S6 SZ1 00:02:03 251
103 Māris Bērziņš 5810 Virsotne/MARMOT V97 VZ2 00:02:03 219
104 Rihards Serģis 5278 Sporta klubs Ašais V98 VZ1 00:02:03 219
105 Kaspars Ušpelis 7087 ASK Patria V99 VB1 00:02:03 219
106 Konstantīns Grišulis 5804 KROKUS V100 VZ2 00:02:03 219
107 Andrejs Podāns 5736 PATRIA NAA V101 VZ1 00:02:04 219
108 Gusts Fokerots 8051 Vientuļais Vilks V102 VL1 00:02:04 218
109 Egils Cēberis 5023 Saldus Boksa klubs V103 VZ2 00:02:04 218
110 Andris Bāliņš 8017 VSK Noskrien/SK Dzērvene V104 VL1 00:02:04 218
111 Jānis Teteris 8136 DzSK Lokomotīve V105 VL2 00:02:04 217
112 Agris Noviks 5692 Gentlemens Club / Supervaroņi V106 VZ2 00:02:04 217
113 Sandis Apenītis 8041 AkmensDizains.lv V107 VL1 00:02:04 217
114 Helmuts Knopkens 17065 V108 VB2 00:02:04 217
115 Oļegs Solovjovs 5857 Talsu pakalnu sporta klubs V109 VZ3 00:02:05 217
116 Tomass Randa 5325 Marienburgas Vilki V110 VZ1 00:02:05 216
117 Uldis Raipalis 7080 Gentlemen's Club /Supervaroņi V111 VB1 00:02:05 216
118 Vigars Kaktinieks 15252 V112 VZ2 00:02:05 216
119 Igors Lekomcevs 5739 PATRIA NAA V113 VZ2 00:02:05 216
120 Aivis Štemmers 7173 SK Pūre V114 VB1 00:02:05 216
121 Sentis Strods 7346 Griķīši V115 VB1 00:02:05 216
122 Dmitrijs Vladimirovs 5705 Accenture V116 VZ2 00:02:05 215
123 Vladislavs Aļehnovičs 8111 KROKUS V117 VL1 00:02:05 215
124 Artis Pūcītis 8188 SSK Bebra V118 VL1 00:02:06 215
125 Nauris Spalviņš 8229 SPB RUN/Brooks V119 VL1 00:02:06 215
126 Gunta Blūmiņa 7288 Virsotne/MARMOT S7 SB1 00:02:06 246
127 Kārlis Vīksne 5715 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club V120 VZ2 00:02:06 214
128 Juris Gailis 6311 Rūsiņa komanda V121 VZ1 00:02:06 214
129 Arnis Rāts 8171 VSK Noskrien Seniori V122 VL1 00:02:06 214
130 Kalvis Brūns 7012 Printful V123 VB1 00:02:06 214
131 Gints Bokums 5350 V124 VZ2 00:02:06 214
132 Mārtiņš Bērziņš 5090 V125 VZ2 00:02:07 213
133 Artūrs Kančs 7235 SSK Bebra V126 VB2 00:02:07 213
134 Gatis Jarohovičs 5154 AkmensDizains.lv V127 VZ2 00:02:07 213
135 Reinis Bērziņš 7350 Virsotne/MARMOT V128 VB1 00:02:07 213
136 Andis Zariņš 8012 V129 VL1 00:02:07 213
137 Laura Pētersone 7485 SPB RUN/Brooks/MRC S8 SB1 00:02:07 243
138 Aigars Cibuļskis 7082 Legs Miserables V130 VB2 00:02:07 213
139 Ritvars Kalniņš 8224 Skrienam kopā, Valmiera V131 VL2 00:02:07 212
140 Oskars Svars 5360 V132 VZ1 00:02:07 212
141 Ronalds Vītols 5438 Sport Factory Riga V133 VZ2 00:02:07 212
142 Andis Gailis 8076 Kocēnu novads V134 VL2 00:02:07 212
143 Jurģis Stukuls 7254 SK Katrīna V135 VB1 00:02:07 212
144 Ondrej Fikrle 7322 BKV Holysov V136 VB2 00:02:07 212
145 Artūrs Ločmelis 7266 PATRIA NAA V137 VB1 00:02:08 212
146 Linards Lauskis 15244 V138 VZ2 00:02:08 212
147 Geoffrey Thorpe 5211 V139 VZ3 00:02:08 211
148 Anrijs Hodžajevs 7315 Bohnenkamp V140 VB1 00:02:08 211
149 Patrīcija Eiduka 6022 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S9 SZ1 00:02:09 240
150 Jānis Neimanis 5840 Talsu pakalnu sporta klubs V141 VZ4 00:02:09 210
151 Ritvars Klapars 7133 VSK Burkānciems&Co V142 VB2 00:02:10 209
152 Oskars Laucis 5190 VSK "Burkānciems & Co" V143 VZ1 00:02:10 209
153 Edgars Dzenuška 8007 #VismaActive V144 VL2 00:02:10 208
154 Ģirts Žagars 7151 Talsu pauguraines zaķi V145 VB1 00:02:10 208
155 Āris Kundziņš 17059 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati V146 VB2 00:02:10 208
156 Mārtiņš Bodnieks 7044 V147 VB1 00:02:10 208
157 Dagnis Sakne 5738 PATRIA NAA V148 VZ1 00:02:10 208
158 Valdis Tilts 5451 Kocēnu novads V149 VZ4 00:02:10 208
159 Andris Kozačkovs 5990 V150 VZ3 00:02:10 208
160 Edijs Eiduks 6025 TeamEiduki V151 VZ1 00:02:10 207
161 Ainārs Kravalis 7132 Siguldas maratona klubs V152 VB2 00:02:10 207
162 Ģirts Bulāns 8093 V153 VL1 00:02:11 207
163 Valdis Čunka 7258 Aldaris GO V154 VB1 00:02:11 207
164 Santa Žukovska 6163 S10 SZ2 00:02:11 236
165 Žanis Lulle 8193 BALTAIS V155 VL1 00:02:11 207
166 Ginta Valtere 6046 BALTAIS S11 SZ2 00:02:11 236
167 Monta Ločmele 8048 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S12 SL1 00:02:11 236
168 Andrejs Leontjevs 15263 V156 VZ2 00:02:11 206
169 Ivo Levāns 5855 Engures Sportam V157 VZ3 00:02:11 206
170 Dace Banga-Hodžajeva 7316 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S13 SB1 00:02:11 235
171 Roberts Rozenbahs 7290 V158 VB1 00:02:11 206
172 Aivars Krjukovs 7021 PATRIA NAA V159 VB2 00:02:12 205
173 Sandis Āboliņš 5404 Kocēnu novads V160 VZ1 00:02:12 205
174 Gints Krieviņš 7496 V161 VB1 00:02:12 205
175 Jānis Zaļums 7387 Swedbank V162 VB1 00:02:12 205
176 Jānis Ābols 15260 VSK Noskrien V163 VZ2 00:02:12 205
177 Māris Ozols 8123 PATRIA NAA V164 VL1 00:02:12 204
178 Elīna Kārkliņa 5170 Patria Sportland S14 SZ2 00:02:12 234
179 Andris Mežgailis 7329 Limbaži SKRIEN V165 VB2 00:02:12 204
180 Eduards Harčuks 17074 V166 VB1 00:02:12 204
181 Agnis Mūrnieks 8112 OVI V167 VL1 00:02:13 204
182 Uldis Spulle 6023 TeamEiduki V168 VZ1 00:02:13 203
183 Nauris Dzenis 7318 MADONA V169 VB1 00:02:13 203
184 Anda Zandberga 5728 S15 SZ2 00:02:13 232
185 Aivis Reinholds 7443 Siguldas maratona klubs V170 VB2 00:02:13 203
186 Jakub Spryngl 7274 V171 VB2 00:02:13 203
187 Edgars Glāznieks 5633 V172 VZ1 00:02:14 202
188 Aigars Matisons 5979 Matisons Runner's Club V173 VZ3 00:02:14 202
189 Artis Šauriņš 5080 New Village Workout V174 VZ2 00:02:14 202
190 Arnis Sluga 7344 Virsotne/MARMOT V175 VB2 00:02:14 202
191 Jānis Krūmiņš 7416 Krūmiņi V176 VB2 00:02:14 202
192 Imants Kozačkovs 15296 V177 VZ2 00:02:14 202
193 Jānis Gailis 6205 Izturība V178 VZ3 00:02:14 202
194 Gints Trēziņš 8038 VSK "Burkānciems & Co" V179 VL2 00:02:14 202
195 Mārtiņš Orinskis 5717 Emergn #optimized4running V180 VZ2 00:02:14 201
196 Ilmārs Jānis Blūzmanis 8084 V181 VL1 00:02:14 201
197 Aiga Taulīna 7465 Saldus Boksa Klubs S16 SB1 00:02:15 230
198 Matīss Vecvagaris 18020 ultrataka.lv V182 VL1 00:02:15 201
199 Mārtiņš Babkins 6049 BALTAIS V183 VZ2 00:02:15 201
200 Jānis Kvante 15240 Vecpiebalga V184 VZ2 00:02:15 201
201 Ingūna Gailīte 6011 SSK Bebra S17 SZ2 00:02:15 229
202 Jurģis Kļavpurs 6019 V185 VZ2 00:02:15 200
203 Artūrs Loze 8036 RR akadēmija V186 VL1 00:02:15 200
204 Dzintars Ernsons 5353 V187 VZ3 00:02:15 200
205 Kristaps Bruners 6217 Siguldas Maratona klubs V188 VZ1 00:02:15 200
206 Sandis Breiers 8186 V189 VL1 00:02:15 200
207 Gatis Valdheims 7024 V190 VB1 00:02:15 200
208 Kristaps Matisons 6287 V191 VZ1 00:02:16 199
209 Dmitrijs Vecgailis 7400 V192 VB1 00:02:16 199
210 Kristaps Jaudzems 7384 OK Saldus V193 VB1 00:02:16 199
211 Raivis Indēvics 5843 Saldus Boksa Klubs V194 VZ2 00:02:16 199
212 Rihards Peleģis 5780 V195 VZ2 00:02:16 198
213 Matīss Oto Filippovs 6277 Siguldas Sporta skola V196 VZ1 00:02:16 198
214 Viesturs Dude 6106 Dobeles Sporta skola V197 VZ4 00:02:16 198
215 Liene Blumbeka 5878 Virsotne/MARMOT S18 SZ2 00:02:16 227
216 Inga Zālīte 7510 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati S19 SB2 00:02:16 227
217 Normunds Zauls 7287 Limbaži Skrien V198 VB2 00:02:17 198
218 Guntars Būmans 8181 Matisons Runner's Club V199 VL3 00:02:17 198
219 Kirils Boiko 8227 Temtraining.ru V200 VL1 00:02:17 197
220 Mairis Pētersons 5503 - V201 VZ2 00:02:17 197
221 Einārs Jansons 5978 Mrc Matisons runer club V202 VZ2 00:02:17 197
222 Normunds Freimanis 7192 V203 VB1 00:02:17 197
223 Zanda Malančuka 7244 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S20 SB1 00:02:17 225
224 Mārcis Bogdānovs 5602 V204 VZ1 00:02:17 197
225 Agnis Stulpinskis 5189 VSK "Burkānciems & Co" V205 VZ2 00:02:17 197
226 Pēteris Stepiņš 7207 Swedbank V206 VB1 00:02:17 197
227 Aldis Sjucillo 7337 Latvijas Finieris V207 VB2 00:02:17 197
228 Kaspars Vīksne 5140 V208 VZ2 00:02:17 197
229 Edgars Ošs 5544 V209 VZ2 00:02:18 197
230 Artūrs Ketlers 8019 SK Dzērvene V210 VL1 00:02:18 196
231 Laura Davidauska 7255 PATRIA NAA S21 SB1 00:02:18 225
232 Jānis Sondors 7270 V211 VB1 00:02:18 196
233 Ivars Grīnbergs 7205 Aldaris GO V212 VB1 00:02:18 196
234 Klinta Lauska 7475 ASK Patria S22 SB1 00:02:18 224
235 Andris Ludriks 5087 Rieksti V213 VZ3 00:02:18 196
236 Jānis Pugačs 6307 alusvēders V214 VZ2 00:02:18 196
237 Oskars Apsitis 7286 2KOKI V215 VB2 00:02:18 196
238 Māris Rudens 7518 Riga Ironman Team V216 VB2 00:02:18 196
239 Uldis Pormeisters 8194 Ātrās ļipas V217 VL1 00:02:18 196
240 Konstantīns Čursins 7035 ChursinTeam V218 VB1 00:02:18 196
241 Ģirts Viļumovs 6129 Matisons runner club V219 VZ1 00:02:18 195
242 Elvis Bernhards 5287 AnimalPlanet V220 VZ2 00:02:19 195
243 Jānis Vizulis 7319 V221 VB2 00:02:19 195
244 Andris Mireckis 7489 V222 VB2 00:02:19 195
245 Intars Veberis 8157 VEGĀŅI V223 VL2 00:02:19 195
246 Kaspars Staņa 6297 Briksnis V224 VZ3 00:02:19 195
247 Artis Ķemeris 6203 V225 VZ2 00:02:19 194
248 Edijs Tropiņš 5468 Riga Runners I V226 VZ2 00:02:19 194
249 Kaspars Irbe 6024 Talsu pauguraines Zaķi V227 VZ1 00:02:19 194
250 Nadīna Dudare 6094 Marienburgas Vilki S23 SZ2 00:02:19 222
251 Gints Jakovels 6133 Empowered to Win V228 VZ2 00:02:19 194
252 Zigmunds Zauls 7296 Limbaži skrien! V229 VZ3 00:02:19 194
253 Jekaterina Sokunova 8191 BALTAIS S24 SL1 00:02:19 222
254 Kristaps Heinsbergs 7077 PATRIA SPORTLAND V230 VB1 00:02:19 194
255 Kristaps Vidžis 6321 Madona V231 VZ2 00:02:20 194
256 Jānis Kudums 8049 V232 VL1 00:02:20 194
257 Gita Vilensone 7271 VSK Noskrien Vāveres S25 SB1 00:02:20 221
258 Māris Bisenieks 5402 OK Purva Bridējs V233 VZ3 00:02:20 193
259 Ilze Meijere 7092 Patria Sportland S26 SB1 00:02:20 221
260 Juris Redisons 7071 LVM dabas parks Tērvetē V234 VB2 00:02:20 193
261 Kaspars Salmiņš 8180 V235 VL1 00:02:20 193
262 Aigars Grāvelis 5531 V236 VZ2 00:02:20 193
263 Andis Ruskulis 8122 V237 VL1 00:02:20 193
264 Kaspars Vaivods 7363 KKDEV V238 VB1 00:02:20 193
265 Gita Karlsone 5065 Matison runner's club S27 SZ2 00:02:20 221
266 Mārtiņš Niķis 7169 V239 VB1 00:02:20 193
267 Vieda Lūsa 5605 Sk Tērauds S28 SZ2 00:02:20 220
268 Irīna Štūla-Pankoka 6052 Liepājas Vieglatlētikas klubs S29 SZ2 00:02:21 220
269 Kārlis Būmans 8047 Emergn #optimized4running V240 VL1 00:02:21 192
270 Dzintars Dūdiņš 8114 Siguldas maratona klubs V241 VL2 00:02:21 192
271 Uģis Reveliņš 7373 RWA V242 VB2 00:02:21 192
272 Ruslans Šuļga 8022 Maratona klubs V243 VL1 00:02:21 192
273 Ginta Bogdanova 5168 SPB RUN/Brooks S30 SZ1 00:02:21 220
274 Matīss Haritonovs 8170 LifeThroughTrails V244 VL1 00:02:21 192
275 Mārtiņš Plaudis 8139 SK Dzērvene V245 VL1 00:02:21 192
276 Mareks Ņikiforovs 5175 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club V246 VZ1 00:02:21 192
277 Edvīns Jaudzems 5675 SPORTLAND V247 VZ2 00:02:21 192
278 Guntars Eglītis 5406 V248 VZ2 00:02:21 192
279 Līga Rusiņa 7464 S31 SB1 00:02:21 219
280 Dainis Hohbergs 8215 Latvijas Finieris V249 VL2 00:02:21 191
281 Ivita Šale 7333 SSK BEBRA S32 SB1 00:02:22 218
282 Jānis Ozols 15282 V250 VZ2 00:02:22 191
283 Kārlis Evertovskis 5357 V251 VZ2 00:02:22 191
284 Jānis Puida 17072 SSK Bebra V252 VB1 00:02:22 191
285 Edmunds Garančs 7068 TET V253 VB2 00:02:22 191
286 Jānis Bleiers 7432 Saldus Boksa klubs V254 VB2 00:02:22 190
287 Liene Ruģele 5476 - S33 SZ2 00:02:22 218
288 Ģirts Udrass 7285 Marienburgas Vilki V255 VB1 00:02:22 190
289 Uģis Dreimanis 5262 V256 VZ2 00:02:22 190
290 Edgars Dobelis 7060 V257 VB1 00:02:22 190
291 Dāniels Vladimirovs 6284 Džudo klubs Saldus V258 VZ1 00:02:22 190
292 Viktors Saulītis 6154 Luminor V259 VZ2 00:02:23 190
293 Mārcis Klāvs Beitāns 17056 V260 VB1 00:02:23 189
294 Juris Jansons 7426 Swedbank V261 VB2 00:02:23 189
295 Artūrs Dedzis 15249 PULSAR V262 VZ2 00:02:23 189
296 Raimonds Kaže 8031 Auces aeroklubs V263 VL1 00:02:23 189
297 Aivars Šķudītis 8030 Latvijas Finieris V264 VL1 00:02:23 189
298 Jānis Pauliņš 5916 V265 VZ2 00:02:23 188
299 Agnese Ulanova 6143 Pūre S34 SZ2 00:02:24 215
300 Pēteris Mednis 5419 MĀRAS TĒTIS V266 VZ2 00:02:24 188
301 Emīls Zērnis 5870 OK Saldus V267 VZ1 00:02:24 188
302 Jānis Actiņš 8103 VSK Noskrien V268 VL2 00:02:24 188
303 Sergejs Juhno 5208 Born2Win V269 VZ2 00:02:24 188
304 Francesco Caputo 6188 Nato V270 VZ2 00:02:24 188
305 Oskars Jurēvics 7506 SPB RUN/Asics V271 VB1 00:02:24 188
306 Oskars Eglītis 5327 Skrienam Liepāja V272 VZ1 00:02:24 188
307 Arvīds Grāvelis 6112 DEERED V273 VZ2 00:02:24 188
308 Arnis Priedītis 5293 Latvijas Finieris V274 VZ1 00:02:24 187
309 Einārs Šillers 7139 Matisons Runner's Club V275 VB2 00:02:24 187
310 Kristaps Daugavietis 7179 Lidosta “Rīga” V276 VB1 00:02:24 187
311 Andrejs Žaglovs 7058 V277 VB1 00:02:24 187
312 Aigars Lūsis 8077 Talsu pakalnu sporta klubs V278 VL3 00:02:24 187
313 Armands Zvejnieks 8206 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club V279 VL1 00:02:24 187
314 Artúrs Čeirāns 15239 V280 VZ2 00:02:24 187
315 Uldis Liepa-Liepiņš 5346 PDP V281 VZ2 00:02:25 187
316 Māris Graudiņš 5138 V282 VZ3 00:02:25 187
317 Sandis Zīvarts 6273 VAS Latvijas gaisa satiksme V283 VZ3 00:02:25 187
318 Artūrs Šits 7186 Run With Anita V284 VB1 00:02:25 187
319 Jānis Bute 5037 V285 VZ2 00:02:25 187
320 Celine Best 7498 S35 SB1 00:02:25 213
321 Sergejs Maslobojevs 8159 NRC Rīga V286 VL1 00:02:25 186
322 Jānis Pūgulis 7338 BALTAIS KALNS V287 VB1 00:02:25 186
323 Aivars Dobris 5342 ASK PATRIA V288 VZ1 00:02:25 186
324 Andis Puriņš 5708 V289 VZ3 00:02:25 186
325 Ināra Lūse 5791 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S36 SZ4 00:02:25 213
326 Ģirts Fišers 7101 Maratona klubs V290 VB1 00:02:25 186
327 Andris Leja 7427 Talsu pauguraines Zaķi V291 VB2 00:02:25 186
328 Juris Semjonovs 5381 Zemgales Ziņas V292 VZ3 00:02:25 186
329 Zigmunds Vītiņš 8015 V293 VL2 00:02:26 186
330 Tomass Delle 5232 Tet V294 VZ2 00:02:26 186
331 Māris Sardiko 5795 Team Kažemāka/Train2WinLv V295 VZ2 00:02:26 186
332 Jānis Ozoliņš 5781 - V296 VZ2 00:02:26 186
333 Kristers Ozoliņš 7105 Cālēni V297 VB1 00:02:26 185
334 Mareks Vaišļa 7391 SSK Bebra V298 VB2 00:02:26 185
335 Renārs Steselis 5273 IK Auseklis V299 VZ1 00:02:26 185
336 Jānis Dainis 5411 Kocēnu novads 1 V300 VZ4 00:02:26 185
337 Dana Mačtama 8097 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S37 SL1 00:02:26 211
338 Edgars Krastiņš 7424 V301 VB1 00:02:26 185
339 Eldars Trapučka 5737 PATRIA NAA V302 VZ1 00:02:26 185
340 Juris Čerņadjevs 8182 V303 VL3 00:02:27 184
341 Andis Miķelsons 7120 V304 VB2 00:02:27 184
342 Agnese Sperga 7065 Supervaroņi S38 SB1 00:02:27 210
343 Santis Setkovskis 5892 SSK Bebra V305 VZ1 00:02:27 184
344 Guntis Leimanis 7377 V306 VB1 00:02:28 183
345 Gints Putniņš 5903 V307 VZ3 00:02:28 183
346 Toms Eņģelis 8089 NOVADNIEKI V308 VL1 00:02:28 183
347 Egils Betmanis 5765 V309 VZ2 00:02:28 183
348 Māris Bumbieris 5433 Latvijas Finieris V310 VZ2 00:02:28 183
349 Matīss Brucis 5871 OK Saldus V311 VZ1 00:02:28 183
350 Rainers Meiers 5254 Maratona klubs V312 VZ4 00:02:28 182
351 Kaspars Purmalietis 7308 Emergn #optimized4running V313 VB1 00:02:28 182
352 Ilze Limanāne 8070 VSK Noskrien Vāveres S39 SL2 00:02:28 208
353 Edvards Kalniņš 8192 V314 VL1 00:02:28 182
354 Antra Dumbrovska 8107 S40 SL1 00:02:29 208
355 Jānis Rukmanis 6267 3D Running V315 VZ2 00:02:29 182
356 Baiba Vekša 15225 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati S41 SZ2 00:02:29 208
357 Jānis Sproģis 6191 Saldus Boksa klubs V316 VZ1 00:02:29 182
358 Mārcis Gediņš 5659 Negativus Racing V317 VZ3 00:02:29 182
359 Mārcis Kārkliņš 8018 Sasodīti labs Grāmatvedis! V318 VL1 00:02:29 182
360 Kārlis Kostjukovs 6190 Purva kurmji V319 VZ2 00:02:29 182
361 Henrijs Eglītis 5839 V320 VZ2 00:02:29 181
362 Ilvars Bergmanis 7312 V321 VB1 00:02:29 181
363 Raimonds Urtāns 15228 Accenture V322 VZ2 00:02:29 181
364 Gatis Melgalvis 5245 Valmieras Velo Vienība V323 VZ3 00:02:29 181
365 Dainis Saukāns 8014 V324 VL2 00:02:30 181
366 Arnis Noveičuks 5985 V325 VZ2 00:02:30 181
367 Reinis Jasliņš 8165 Jaunmārupe skrien! V326 VL2 00:02:30 180
368 Dainis Kreicbergs 5236 SĒME V327 VZ3 00:02:30 180
369 Rūdolfs Blaumanis 5108 V328 VZ2 00:02:30 180
370 Monta Priedola 5464 S42 SZ2 00:02:30 206
371 Aigars Oļševskis 7111 VSK Noskrien V329 VB2 00:02:30 180
372 Aivars Zaķis 7157 Maratona klubs/LSC V330 VB3 00:02:30 180
373 Elmārs Āboltiņš 15237 V331 VZ2 00:02:31 180
374 Igors Kozlovs 7297 V332 VB2 00:02:31 180
375 Signe Birkenberga 5179 Saldus Boksa Klubs S43 SZ2 00:02:31 205
376 Donats Urtāns 6253 VANAGI V333 VZ1 00:02:31 179
377 Edgars Balunovs 6111 Olainfarm V334 VZ2 00:02:31 179
378 Gļebs Karjaka 5964 V335 VZ2 00:02:31 179
379 Gustavs Millers 15291 V336 VZ1 00:02:31 179
380 Andis Meirēns 5543 Legs Miserables / Gjensidige V337 VZ2 00:02:31 179
381 Normunds Kronbergs 7294 TUKUMS V338 VB1 00:02:31 179
382 Artis Sproģis 6206 3D Running V339 VZ2 00:02:31 179
383 Emīls Stallītis 6161 Luminor V340 VZ2 00:02:31 179
384 Reinis Skorovs 7452 VSK Noskrien V341 VB1 00:02:31 179
385 Sanita Buliņa 6012 Marienburgas Vilki S44 SZ1 00:02:31 204
386 Aivis Rumba 5827 OldSnails V342 VZ2 00:02:31 179
387 Kristaps Caune 8013 V343 VL1 00:02:31 179
388 Miks Eglitis 5533 Accenture V344 VZ2 00:02:32 178
389 Emīls Zalcmanis 5975 V345 VZ2 00:02:32 178
390 Artūrs Krūmiņš 7022 V346 VB1 00:02:32 178
391 Vitālijs Poļetajevs 7241 DzSK Lokomotīve V347 VB1 00:02:32 178
392 Margarita Peteļina 7423 S45 SB2 00:02:32 204
393 Ervīns Lūsis 5113 Lūši V348 VZ2 00:02:32 178
394 Alberts Dambis 8079 Insalvo V349 VL1 00:02:32 178
395 Māris Logins 6248 V350 VZ2 00:02:32 178
396 Lita Dzelme 8132 S46 SL2 00:02:32 203
397 Ralfs Kuģis 7061 Maratona klubs V351 VZ1 00:02:32 177
398 Mārcis Smalkais 5656 Metam mieru! V352 VZ2 00:02:32 177
399 Daniels Kodalevs 6258 Marienburgas Vilki V353 VZ1 00:02:33 177
400 Mārtiņš Brigmanis 7500 V354 VB1 00:02:33 177
401 Aija Ungure 5571 S47 SZ2 00:02:33 203
402 Jānis Kopmanis 7324 V355 VB2 00:02:33 177
403 Nauris Danče 8223 V356 VL1 00:02:33 177
404 Jānis Ručevskis-Rucevics 6251 VSK Noskrien/Saldus V357 VZ2 00:02:33 177
405 Igors Morgunovs 7055 Matisons Runners Club V358 VB1 00:02:33 177
406 Raimonds Olekšs 6038 V359 VZ2 00:02:33 177
407 Edijs Bogomolovs 7164 SportFactory V360 VB1 00:02:33 177
408 Kārlis Sālījums 7208 Baltic International Bank V361 VB2 00:02:33 177
409 Juris Jeļņikovs 17063 Saldus Boksa klubs V362 VB1 00:02:33 177
410 Guntars Siliņš 8024 KROKUS V363 VL2 00:02:33 176
411 Ainārs Elksnis 5959 Biksēs pavasaris V364 VZ2 00:02:33 176
412 Alvita Mirecka 8067 Talsu Pauguraines Zaķi S48 SL2 00:02:33 202
413 Kalvis Silgals 8072 Surikati / Eveko poligrāfija V365 VL1 00:02:33 176
414 Andis Antāns 6146 Riga Runners V366 VZ2 00:02:33 176
415 Sandis Sproģis 5776 Tet V367 VZ3 00:02:34 176
416 Atis Kļavis 8083 Jaunmārupe skrien! V368 VL2 00:02:34 176
417 Oskars Zērnis 7340 OK Saldus V369 VB2 00:02:34 176
418 Jegors Mamaševs 6192 Saldus Boksa klubs V370 VZ1 00:02:34 176
419 Elīna Vanaga 5720 EY S49 SZ2 00:02:34 201
420 Vitalijs Žuselis 7313 Daugavpils runners V371 VB2 00:02:34 176
421 Tomass Fedotovs 7428 ČikČik V372 VB1 00:02:34 176
422 Luca Poli 6167 Nato V373 VZ2 00:02:34 175
423 Artūrs Topecs 8116 SK Dzērvene V374 VL1 00:02:34 175
424 Aigars Tohters 7122 SK Dzērvene II V375 VB1 00:02:34 175
425 Ģirts Treide 5908 V376 VZ2 00:02:34 175
426 Daiga Hildebrante 5886 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S50 SZ2 00:02:34 200
427 Kristīne Roga 8073 ASK Patria S51 SL1 00:02:34 200
428 Inese Kokoreviča 7134 VSK "Burkānciems & Co" S52 SB1 00:02:35 200
429 Gints Bērziņš 8055 AkmensDizains.lv V377 VL1 00:02:35 175
430 Artūrs Žeibe 7143 Run for fun V378 VB1 00:02:35 175
431 Ainars Mankus 7162 Saldus novada pašvaldība V379 VB2 00:02:35 175
432 Andris Limanāns 8133 Limanāni V380 VL1 00:02:35 174
433 Ivars Grobiņš 7057 V381 VB1 00:02:35 174
434 Zigmārs Mazulis 7203 Marienburgas Vilki V382 VB1 00:02:35 174
435 Arnis Ābelīte 8108 Virsotne/MARMOT V383 VL2 00:02:35 174
436 Kristaps Sirmais 6207 Guddžobs guddans V384 VZ2 00:02:35 174
437 Jānis Kopmanis 5086 LSC V385 VZ4 00:02:35 174
438 Krišjānis Hartmanis 7295 KIČE V386 VB1 00:02:35 174
439 Kaspars Briedis 5096 Saldus Boksa Klubs V387 VZ2 00:02:36 174
440 Lelde Kalniņa 8101 S53 SL1 00:02:36 199
441 Lauris Šapals 7292 LANOS V388 VB1 00:02:36 174
442 Māris Žunda 5453 Akva Vitamīns V389 VZ3 00:02:36 174
443 Eduards Skuķis 7499 Traverss V390 VB1 00:02:36 173
444 Lāsma Avotiņa-Žaglova 7048 S54 SB1 00:02:36 198
445 Agris Dreimanis 7213 V391 VB1 00:02:36 173
446 Krišjānis Svilpe 7040 EY V392 VB1 00:02:36 173
447 Linda Laurena 8154 VEGĀŅI S55 SL1 00:02:36 198
448 Vitālijs Muzika 8043 VSK Noskrien. V393 VL2 00:02:36 173
449 Mārtiņš Vilemsons 8161 VSK Noskrien Seniori V394 VL2 00:02:36 173
450 Andrejs Grēvis 5201 AG2 V395 VZ3 00:02:36 173
451 Heiki Prants 7300 Võru Suusaklubi V396 VB3 00:02:36 173
452 Ēriks Bogdanovs 7191 ASK Patria V397 VB1 00:02:36 173
453 Maxim Klimov 8010 42195.COM.UA V398 VL1 00:02:37 173
454 Gints Andžāns 17078 BIODERMA V399 VB1 00:02:37 173
455 Kārlis Stonka 5507 VSK Noskrien V400 VZ2 00:02:37 173
456 Antra Spundiņa 8020 VSK Noskrien S56 SL1 00:02:37 197
457 Renars Vaivods 7320 DNB Servisa centrs V401 VB1 00:02:37 172
458 Alvis Bitenieks 7053 Latvijas Finieris V402 VB1 00:02:37 172
459 Krišjānis Neijs 8179 Pēdējās vietas pavēlnieki V403 VL1 00:02:37 172
460 Deniss Loginovs 5815 V404 VZ2 00:02:37 172
461 Rūdis Liepiņš 6223 Grauda Spēks V405 VZ1 00:02:37 172
462 Linda Meirēna 5542 Legs Miserables / Gjensidige S57 SZ2 00:02:37 197
463 Kate Dūdele 7096 Legs miserables maximus S58 SB1 00:02:37 197
464 Deniss Gorba 5598 LSC V406 VZ3 00:02:37 172
465 Ieva Freidenfelde 5330 S59 SZ2 00:02:37 197
466 Dāvis Zelmenis 5743 Maratona klubs / Matisons Runner's Club V407 VZ1 00:02:37 172
467 Toms Cēsnieks 5354 SIA Bite Latvija V408 VZ2 00:02:37 172
468 Toms Kaufmanis 8033 Maratona Klubs V409 VL1 00:02:37 172
469 Jānis Griķis 7354 Daugavpils Runners V410 VB1 00:02:37 172
470 Aigars Ozolkāja 8075 ASK Patria V411 VL1 00:02:38 172
471 Aigars Olavs 5429 V412 VZ2 00:02:38 172
472 Valērijs Markovskis 7226 DPD LATVIJA V413 VB1 00:02:38 172
473 Rihards Hohbergs 7356 Latvijas Finieris V414 VB1 00:02:38 172
474 Agate Priedīte 5868 Latvijas Finieris S60 SZ1 00:02:38 196
475 Ēriks Melkurts 7147 Kocēnu novads 1 V415 VB3 00:02:38 171
476 Matīss Bravlanskis 6145 Latvijas Finieris V416 VZ2 00:02:38 171
477 Rihards Puķītis 5255 V417 VZ2 00:02:38 171
478 Guntis Gailītis 5369 V418 VZ3 00:02:38 171
479 Ilmars Knipšis 7367 VSK Noskrien Seniori V419 VB3 00:02:38 171
480 Armands Auziņš 8130 Riga Runners SB V420 VL2 00:02:38 171
481 Raimonds Rozītis 7046 V421 VB1 00:02:38 171
482 Jānis Stūrītis 5393 V422 VZ3 00:02:38 171
483 Ieva Pūce 7418 VSK Noskrien Blonde S61 SB2 00:02:38 195
484 Edgars Strads 15245 V423 VZ1 00:02:38 171
485 Jevgeņijs Kušakovs 6017 Rēzeknes novads V424 VZ2 00:02:38 171
486 Mārtiņš Holsts 7330 V425 VB1 00:02:39 170
487 Viktors Aleksejevs 6120 Aldaris GO V426 VZ2 00:02:39 170
488 Ludmila Joce 8160 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S62 SL3 00:02:39 195
489 Kristaps Sondors 5899 V427 VZ2 00:02:39 170
490 Johnny Seal 5526 V428 VZ2 00:02:39 170
491 Guntars Mankus 8175 Saldus OK V429 VL2 00:02:39 170
492 Gunārs Grundštoks 7277 VSK Noskrien V430 VB1 00:02:39 170
493 Agnese Caica 5759 S63 SZ2 00:02:39 194
494 Valdis Kravaļs 6213 V431 VZ2 00:02:39 170
495 Ervīns Ozoliņš 8222 Jaunmārupe skrien V432 VL2 00:02:39 170
496 Aigars Dakteris 6030 Rolling V433 VZ2 00:02:39 170
497 Gundars Jurēvics 7505 SPB RUN/Asics V434 VB2 00:02:39 170
498 Rolands Rozītis 6262 DEERED V435 VZ2 00:02:40 170
499 Uldis Gailītis 5806 V436 VZ2 00:02:40 170
500 Jēkabs Fridmanis 5951 V437 VZ1 00:02:40 170
501 Lauris Balgalvis 5937 V438 VZ3 00:02:40 169
502 Raivis Cakuls 6067 Team Kažemāka/Train2WinLv V439 VZ3 00:02:40 169
503 Aldis Buss 5766 SK Tērauds V440 VZ2 00:02:40 169
504 Regimantas Šnipaitis 8044 V441 VL2 00:02:40 169
505 Deniss Galinsh 6292 Bees V442 VZ3 00:02:40 169
506 Jānis Sondors 5596 Upeņu iela V443 VZ3 00:02:40 169
507 Uģis Bērziņš 7178 Rūgstošo Nedrīkst V444 VB1 00:02:40 169
508 Kristaps Skujiņš 7487 IGT V445 VB1 00:02:40 169
509 Ivo Zemturis 8100 V446 VL1 00:02:40 169
510 Ginta Rassa 7221 Matisons Runners Club S64 SB2 00:02:40 193
511 Alise Putraima 7204 Limbaži SKRIEN S65 SZ2 00:02:40 193
512 Jānis Jurševskis 7509 V447 VB1 00:02:40 169
513 Arnis Mūrnieks 7436 V448 VB2 00:02:40 169
514 Kārlis Ielejs 8061 KSMR Fitness V449 VL2 00:02:40 169
515 Kaspars Daube 5576 V450 VZ2 00:02:41 168
516 Normunds Blumbergs 8034 V451 VL2 00:02:41 168
517 Oskars Damroze 5723 PATRIA NAA V452 VZ2 00:02:41 168
518 Jānis Griķis 5452 V453 VZ2 00:02:41 168
519 Vestards Aleksandrs Strautāre 5494 Saldus pamatskola V454 VZ1 00:02:41 168
520 Kristaps Ķemme 5645 DPD LATVIJA V455 VZ2 00:02:41 168
521 Juris Iļčenko 7513 SK Dzērvenes V456 VB1 00:02:41 168
522 Sintija Langenfelde 5639 KSMR Fitness S66 SZ2 00:02:41 192
523 Toms Ķikusts 7415 V457 VB2 00:02:41 168
524 Kaspars Aksenoks 5444 V458 VZ3 00:02:41 168
525 Sigita Vāce 8149 KSMR Fitness S67 SL2 00:02:41 192
526 Hardijs Nungurs 5735 PATRIA NAA V459 VZ1 00:02:41 168
527 Katrīna Levāne 5856 Engures Sportam S68 SZ1 00:02:41 192
528 Jānis Kolužs 7467 Daugavpils Runners V460 VB1 00:02:41 168
529 Didzis Sprūds 7265 V461 VB1 00:02:41 168
530 Ints Marcinkevičs 5676 V462 VZ3 00:02:42 167
531 Juris Balandis 5548 Marienburgas Vilki V463 VZ2 00:02:42 167
532 Romāns Kuročkins 7042 V464 VB1 00:02:42 167
533 Monta Peciņa 6042 Māsas Peciņas S69 SZ2 00:02:42 191
534 Jānis Pārums 7412 Ņiprie Ikri V465 VB1 00:02:42 167
535 Toms Rijnieks 5415 FATE.LV V466 VZ2 00:02:42 167
536 Oskars Zviedris 5947 V467 VZ2 00:02:42 167
537 Edgars Lešinskis 8040 Siguldas Maratona klubs V468 VL2 00:02:42 167
538 Jānis Tūliks 5935 Swedbank V469 VZ3 00:02:42 167
539 Elza Ķuze 5914 OK Saldus S70 SZ1 00:02:42 191
540 Anete Casno 7342 S71 SB1 00:02:42 191
541 Gatis Zvejsalnieks 5378 V470 VZ2 00:02:42 167
542 Kaspars Vēzītis 7064 V471 VB2 00:02:42 167
543 Jolanta Ivanova 8027 S72 SL1 00:02:42 190
544 Dāvis Dāvids Spēks 6194 FK BANDAVA V472 VZ1 00:02:43 166
545 Elīna Barone 5258 SPB RUN/Brooks S73 SZ2 00:02:43 190
546 Jānis Dūka 8050 ALGOL INVEST V473 VL1 00:02:43 166
547 Ilze Sermolīte 7314 Zemgales Ziņas S74 SB2 00:02:43 190
548 Madara Dzalbe-Ķenava 15253 Saldus boksa klubs S75 SZ2 00:02:43 190
549 Ance Gulbinska 7153 S76 SB1 00:02:43 190
550 Mārtiņš Bērziņš 5528 Kurmis OK V474 VZ2 00:02:43 166
551 Elvijs Vanags 5484 KROKUS V475 VZ2 00:02:43 166
552 Edgars Blūms 6087 Rush b V476 VZ2 00:02:43 166
553 Mārcis Kalniņš 5340 Jaunmārupe Skrien/CBL V477 VZ2 00:02:43 166
554 Iveta Pūpola 7449 Maratona klubs S77 SB2 00:02:43 190
555 Ainars Vītoliņš 5313 Kociņi V478 VZ3 00:02:43 166
556 Kaspars Ummers 6259 ind. V479 VZ3 00:02:43 166
557 Andris Drešmanis 8200 DzSK Lokomotīve V480 VL2 00:02:43 165
558 Dāvis Liepiņš 7493 V481 VB1 00:02:43 165
559 Ruslans Mamedovs 8023 Daugavpils Runners V482 VL1 00:02:44 165
560 Juris Derevjanko 6075 V483 VZ2 00:02:44 165
561 Edijs Ramiņš 7445 SECE V484 VB2 00:02:44 165
562 Jānis Priedītis 5034 STK RwA V485 VZ2 00:02:44 165
563 Raimonds Robats 7084 V486 VB2 00:02:44 165
564 Armands Kerijs 5178 Latvijas Finieris V487 VZ3 00:02:44 165
565 Ronalds Zarīts 8060 V488 VL1 00:02:44 165
566 Jānis Andrējevs 5081 V489 VZ2 00:02:44 165
567 Mārtiņš Herings 6064 V490 VZ2 00:02:44 165
568 Raimonds Spēks 6131 KROKUS V491 VZ2 00:02:44 165
569 Mihails Kudrjaševs 8146 Fizmati V492 VL2 00:02:44 165
570 Raivita Birkentāla 5930 Talsu pauguraines Zaķi S78 SZ3 00:02:44 188
571 Ksenija Tihomirova 17079 S79 SB1 00:02:44 188
572 Rolands Marcinkevičš 6150 SPORTLAND V493 VZ2 00:02:44 164
573 Andris Žukovskis 5326 SQUAD.LV V494 VZ2 00:02:44 164
574 Klāvs Korņejevs 7473 RĪGAS DZIRNAVNIEKS V495 VB1 00:02:45 164
575 Andrejs Semjonovs 17057 The House V496 VB1 00:02:45 164
576 Agris Spalviņš 7331 Rauna V497 VB3 00:02:45 164
577 Toms Robats 5241 V498 VZ1 00:02:45 164
578 Pēteris Nikolajevs 15285 V499 VZ2 00:02:45 164
579 Eliass Veigurs 6155 Luminor V500 VZ2 00:02:45 164
580 Ieva Rogāle 7257 KROKUS S80 SB1 00:02:45 187
581 Māris Vizulis 7460 Luminor V501 VB1 00:02:45 164
582 Edgars Bikse 5139 Latvijas Finieris V502 VZ2 00:02:46 163
583 Mērija Agnese Meiberga 5974 S81 SZ1 00:02:46 187
584 Uldis Doniņš 15281 Moller Auto Ventspils / MRC V503 VZ2 00:02:46 163
585 Sandris Līdums 5561 Latvijas Finieris V504 VZ3 00:02:46 163
586 Ramūnas Adamonis 15267 V505 VZ2 00:02:46 163
587 Gatis Kriuliņš 7037 V506 VB2 00:02:46 163
588 Uvis Braunfelds 8143 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club V507 VL2 00:02:46 163
589 Kaspars Kursišs 5782 Labākie V508 VZ2 00:02:46 163
590 Kristers Ginters 7170 Lidosta "Rīga" V509 VB1 00:02:46 163
591 Valdis Krams 17080 KRAMIŅI V510 VB2 00:02:46 163
592 Jana Romanovska 8066 Zemgales Ziņas S82 SL1 00:02:46 186
593 Indulis Ķerus 5730 V511 VZ2 00:02:46 163
594 Dairis Zebuliņš 6149 SPORTLAND V512 VZ3 00:02:46 163
595 Viesturs Tomels 7403 V513 VB2 00:02:46 163
596 Džanita Freija 15276 Moller Auto Ventspils/SIS S83 SZ3 00:02:47 186
597 Sandis Štubis 5114 V514 VZ2 00:02:47 162
598 Uģis Šņigirovs 5209 V515 VZ2 00:02:47 162
599 Marijus Pakštas 8003 Kauno BMK V516 VL2 00:02:47 162
600 Kristaps Desmitnieks 8187 V517 VL1 00:02:47 162
601 Evita Knopa 6268 Knopu ģimene S84 SZ2 00:02:47 185
602 Rinalds Aļeksjonoks 6102 V518 VZ2 00:02:47 162
603 Normunds Grava 7262 V519 VB2 00:02:47 162
604 Lelde Pāķe 6053 SRT Saulkrasti S85 SZ1 00:02:47 185
605 Agris Krumbergs 7067 Līkā kalna rambātāji V520 VB2 00:02:47 162
606 Kaidi Keir Kukk 8163 LifeThroughTrails S86 SL1 00:02:47 185
607 Mārtiņš Spalva 5915 Swedbank V521 VZ2 00:02:47 162
608 Roberts Bērziņš 5816 AMSERV V522 VZ2 00:02:47 162
609 Jānis Uzulēns 6317 Vikingi V523 VZ2 00:02:48 161
610 Oskars Ozoliņš 7116 Matisons Runner's Club V524 VB1 00:02:48 161
611 Mārtiņš Freibergs 8059 VSK Noskrien V525 VL1 00:02:48 161
612 Jānis Šadauskis 5134 Trīs pieni V526 VZ1 00:02:48 161
613 Linda Zukovska 5695 DNB Servisa centrs S87 SZ2 00:02:48 184
614 Mārtiņš Jansons 8081 Mārupes vidusskola/ OK Kurmis V527 VL1 00:02:48 161
615 Elīna Aģe 7468 STK RwA S88 SB1 00:02:48 184
616 Ingus Mednis 5853 Saldus Boksa Klubs V528 VZ2 00:02:48 161
617 Anda Valtere 7361 S89 SB2 00:02:48 184
618 Aleksandrs Antonovs 8148 &A V529 VL2 00:02:48 161
619 Artūrs Beļenovskis 5688 SPORTLAND V530 VZ2 00:02:49 160
620 Normunds Allens 6123 Labs starts V531 VZ3 00:02:49 160
621 Uģis Bents 8110 V532 VL2 00:02:49 160
622 Юрий Шульга 17058 V533 VB1 00:02:49 160
623 Renārs Vasiļjevs 8210 V534 VL1 00:02:49 160
624 Edgars Zēbergs 5573 Lidosta “Rīga” V535 VZ1 00:02:49 160
625 Kaspars Salenieks 6101 Emergn #optimized4running V536 VZ2 00:02:49 160
626 Līga Norkus 5577 Saldus Boksa Klubs S90 SZ3 00:02:49 183
627 Loisl Fortmuller 8213 Nato V537 VL1 00:02:49 160
628 Guntis Pucens 7347 SK Katrīna V538 VB3 00:02:49 160
629 Guntis Zvilna 7306 Biznesa parks ABAVA V539 VB2 00:02:49 160
630 Arnis Šūlmeisters 5977 V540 VZ3 00:02:49 160
631 Jānis Skujenieks 7393 V541 VB1 00:02:50 160
632 Edgars Kaminskis 8056 V542 VL1 00:02:50 159
633 Henrijs Štāls 5961 Trīnīši V543 VZ1 00:02:50 159
634 Arturs Brikmanis 5376 V544 VZ4 00:02:50 159
635 Maksims Leščinskis 7390 Zoorbagan V545 VB2 00:02:50 159
636 Georgs Lazdāns 8085 V546 VL1 00:02:50 159
637 Edgars Kārklis 6043 BALTAIS V547 VZ2 00:02:50 159
638 Santa Puriņa 7309 S91 SB2 00:02:50 182
639 Dace Hartmane 8178 Talsu pauguraines Zaķi S92 SL2 00:02:50 182
640 Samuel Bouquay 17070 V548 VB1 00:02:50 159
641 Edmunds Stepiņš 5374 V549 VZ3 00:02:50 159
642 Jānis Tauberis 7161 V550 VB1 00:02:50 159
643 Kristīne Krista Lejniece 5858 Zemgales Ziņas S93 SZ2 00:02:50 182
644 Andris Lanka 7114 V551 VB2 00:02:50 159
645 Aldis Putniņš 5831 Matisons Runner’s Club V552 VZ2 00:02:50 159
646 Rolands Gritāns 17069 Biznesa parks ABAVA V553 VB2 00:02:51 159
647 Zigmunds Rībens 6040 V554 VZ3 00:02:51 158
648 Oskars Zonne 7385 Acsaabols V555 VB1 00:02:51 158
649 Emīls Liepiņš 5501 Venden V556 VZ1 00:02:51 158
650 Aleksejs Belokopitovs 7130 Zoorbagan V557 VB1 00:02:51 158
651 Rihards Dziedātājs 5030 Draugiem Group V558 VZ2 00:02:51 158
652 Evija Abiļeva 5928 Swedbank AS S94 SZ2 00:02:51 181
653 Viktors Volkovs 6306 V559 VZ2 00:02:51 158
654 Ieva Mauliņa 7507 Briksnis S95 SB2 00:02:51 181
655 Aiga Paegle 6062 ENGURES SPORTAM S96 SZ3 00:02:51 181
656 Robert Hanesch 6172 Nato V560 VZ2 00:02:51 158
657 Baiba Mazrima 5462 Saldus novada pašvaldība S97 SZ2 00:02:51 181
658 Dāvis Drēziņš 7081 V561 VB1 00:02:51 158
659 Dainis Bautris 7195 AMSERV V562 VB1 00:02:51 158
660 Jānis Šliseris 7261 V563 VB1 00:02:51 158
661 Aiva Liepiņa 7136 S98 SB1 00:02:52 180
662 Marta Klaucāne 5830 Swedbank S99 SZ2 00:02:52 180
663 Konstantīns Popiks 6140 - V564 VZ2 00:02:52 158
664 Albins Ramiņš 6281 SECE V565 VZ2 00:02:52 158
665 Anete Astaševska 5439 SK Katrīna S100 SZ2 00:02:52 180
666 Saulius Timinskas 8064 5 kalnai V566 VL2 00:02:52 157
667 Valts Zīverts 5877 V567 VZ2 00:02:52 157
668 Boris Gradisnik 6165 Nato V568 VZ3 00:02:52 157
669 Krišjānis Grinšpons 5559 V569 VZ1 00:02:52 157
670 Olga Maloļetņikova 8074 Riga Runners I S101 SL1 00:02:52 180
671 Pēteris Dūka 7049 V570 VB1 00:02:52 157
672 Mareks Lucjanovs 5652 Mailigen V571 VZ2 00:02:52 157
673 Inga Kāpiņa 8164 VSK Noskrien Vāveres S102 SL2 00:02:52 180
674 Mārtiņš Mackēvičs 7237 EY V572 VB1 00:02:52 157
675 Sindija Guntra Zaula 15255 Limbaži Skrien S103 SZ1 00:02:52 179
676 Mārtiņš Dambis 5862 INSALVO V573 VZ2 00:02:53 157
677 Gita Jurševska 7045 Riga Runners S104 SB1 00:02:53 179
678 Andis Ozoliņš 8152 ISK Ņiprie Ikri V574 VL1 00:02:53 157
679 Vladimir Tarasov 7059 V575 VB2 00:02:53 156
680 Miks Gabdulļins 5061 SK,,Lejasciems" V576 VZ1 00:02:53 156
681 Mārtiņš Egle 6285 Egles V577 VZ3 00:02:53 156
682 Lelde Ronimoisa 5929 VSK Noskrien Vāveres S105 SZ2 00:02:53 179
683 Arnis Kuzmanis 7009 AkmensDizains.lv V578 VB2 00:02:53 156
684 Daiga Ribikauska 6214 S106 SZ2 00:02:53 179
685 Romans Ščugarevs 7422 BALTAIS V579 VB1 00:02:53 156
686 Dainis Muško 8189 Kartavkalnu buki V580 VL2 00:02:53 156
687 Jake Lavigne 8214 Nato V581 VL1 00:02:53 156
688 Maruta Guitāne 6000 Ludza S107 SZ3 00:02:54 178
689 Kristīne Slikšāne 7425 Jaunmārupe skrien S108 SB2 00:02:54 178
690 Kaspars Olte 5579 V582 VZ3 00:02:54 156
691 Mareks Tumašs 8115 Sapiens V583 VL2 00:02:54 156
692 Ilze Vindele 7099 S109 SB1 00:02:54 178
693 Kārlis Ertmanis 17054 BALTAIS V584 VB2 00:02:54 156
694 Uģis Zanders 8053 V585 VL2 00:02:54 156
695 Ieva Tāle-Stangute 7321 Baldones skriešanas komanda S110 SB1 00:02:54 178
696 Rolands Štrehers 5747 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā V586 VZ2 00:02:54 155
697 Mārtiņš Podnieks 7016 V587 VB1 00:02:54 155
698 Diāna Elizabete Daukšte 5626 S111 SZ1 00:02:54 178
699 Dainis Upenieks 5771 SK Ozolnieki V588 VZ3 00:02:54 155
700 Darius Jonaitis 8054 Penki kalnai V589 VL2 00:02:54 155
701 Mareks Brokāns 7388 VSK Noskrien V590 VZ3 00:02:54 155
702 Normunds Liepiņš 5500 Venden V591 VZ3 00:02:54 155
703 Jānis Sakne 5658 V592 VZ1 00:02:54 155
704 Dārta Otomere 5449 S112 SZ2 00:02:54 177
705 Dāvis Suharevskis 6054 V593 VZ2 00:02:54 155
706 Aivars Aksenoks 15262 CSDD V594 VZ4 00:02:55 155
707 Edmunds Mičulis 5441 V595 VZ3 00:02:55 155
708 Andris Mačevskis 5085 V596 VZ3 00:02:55 155
709 Dace Jukuma 5004 SUBARU AD REM Auto S113 SZ2 00:02:55 177
710 Didzis Jeremics 7158 V597 VB1 00:02:55 155
711 Mārcis Vītoliņš 5314 Kociņi V598 VZ1 00:02:55 155
712 Artūrs Soročenkovs 7006 Engures sportam I Sporta Patriots V599 VB1 00:02:55 155
713 Jānis Pūpols 6230 PH Print V600 VZ2 00:02:55 155
714 Laura Kalēja 7317 S114 SB1 00:02:55 177
715 Jānis Ābols 7454 BAUERFEIND V601 VB1 00:02:55 155
716 Sintija Gertane 5546 DNB Servisa centrs S115 SZ2 00:02:55 177
717 Kaspars Atmats 5677 SPORTLAND V602 VZ2 00:02:55 154
718 Juris Šķudītis 5706 Latvijas Finieris V603 VZ3 00:02:55 154
719 Edmunds Gržibovskis 8109 SK Dzērvene V604 VL3 00:02:55 154
720 Linda Berga 5649 DPD LATVIJA S116 SZ2 00:02:55 176
721 Kristaps Brizga 5699 Olainfarm V605 VZ2 00:02:55 154
722 Aivars Freimanis 5553 Fredis V606 VZ2 00:02:55 154
723 Pascal Labbe 8212 Nato V607 VL2 00:02:55 154
724 Sindijs Logins 5148 V608 VZ2 00:02:55 154
725 Jurģis Urtāns 7492 VANAGI V609 VB1 00:02:56 154
726 Guntars Cauna 7396 CrossFit Urban Tribe / Kārli, daudz laimes dzimšanas dienā V610 VB2 00:02:56 154
727 Kalvis Zuļģis 7123 PAVISAM NEGANTI V611 VB1 00:02:56 154
728 Jānis Kaupers 5644 DPD LATVIJA V612 VZ2 00:02:56 154
729 Lauris Zilveris 17053 Pīļtēviņa pārgājiens V613 VB1 00:02:56 154
730 Alise Kalniņa 5166 S117 SZ2 00:02:56 176
731 Igors Jegorovs 8092 V614 VL1 00:02:56 154
732 Kristīne Urtāne 5118 Swedbank S118 SZ2 00:02:56 176
733 Dace Spalva 7148 Kocēnu novads S119 SB1 00:02:56 176
734 Inmars Didaitis 15268 V615 VZ2 00:02:56 154
735 Egija Tamsone 5519 Matisons Runner's Club S120 SZ3 00:02:56 176
736 Kārlis Kurtišs 5109 V616 VZ2 00:02:56 153
737 Valters Gajevskis 7348 Baltais Kalns V617 VB1 00:02:56 153
738 Andris Bērziņš 7389 V618 VB2 00:02:56 153
739 Jānis Liepiņš 6027 Rolling V619 VZ2 00:02:56 153
740 Jānis Zāle 5809 EY V620 VZ2 00:02:56 153
741 Aleksandrs Ļitvinskis 6196 HAVI Logistics V621 VZ3 00:02:56 153
742 Valdis Sproģis 7004 Saldus boksa klubs V622 VB1 00:02:56 153
743 Jānis Rozītis 8106 V623 VL1 00:02:56 153
744 Stanislav Biktimirov 5654 VSK Noskrien V624 VZ3 00:02:56 153
745 Artūrs Žmurovs 15301 Pļaviņu novada ģimnāzija V625 VZ1 00:02:56 153
746 Aldis Rocēns 7159 Stirnu Buks Design V626 VB2 00:02:57 153
747 Maksims Birjuļins 7458 Luminor V627 VB2 00:02:57 153
748 Nauris Pļaviņš 7245 AkmensDizains.lv V628 VB1 00:02:57 153
749 Ivars Broničs 8071 Guddžobs Guddans V629 VL1 00:02:57 153
750 Elvis Budrecks 5960 Trīnīši V630 VZ1 00:02:57 153
751 Artūrs Vanags 6294 Guddžobs Guddans V631 VZ2 00:02:57 153
752 Uģis Kūliņš 7198 V632 VB2 00:02:57 153
753 Beāte Anna Klepere 6219 Takši S121 SZ1 00:02:57 175
754 Viesturs Grīnbergs 7242 Sanctimony V633 VB2 00:02:57 153
755 Alvis Tribockis 6247 V634 VZ2 00:02:57 152
756 Klāvs Vasiļevskis 7364 V635 VB1 00:02:58 152
757 Ina Balgalve 8037 S122 SL2 00:02:58 174
758 Edgars Paegle 7163 Accenture V636 VB1 00:02:58 152
759 Sandris Krūmiņš 6065 MRC/Maratona klubs Ventspils V637 VZ3 00:02:58 152
760 Sandra Gaile 6204 Izturība S123 SZ2 00:02:58 174
761 Alise Ansone 5986 S124 SZ2 00:02:58 174
762 Valdis Grudulis 7263 V638 VB1 00:02:58 152
763 Sandra Vesere 7397 S125 SB1 00:02:58 174
764 Uldis Kuplais 7125 VSK Noskrien V639 VB2 00:02:58 152
765 Kārlis Mičulis 5294 V640 VZ2 00:02:58 152
766 Elīza Rušmane 7212 S126 SB1 00:02:58 174
767 Baiba Mežgaile 6260 Limbaži SKRIEN S127 SZ3 00:02:58 174
768 Aigars Vitkovskis 5206 Vitkovsky Team V641 VZ3 00:02:58 152
769 Natale Carlone 7362 Nokia V642 VB2 00:02:58 152
770 Raivo Pienis 5230 ASK Patria V643 VZ3 00:02:58 152
771 David Magnan 7463 Nato V644 VB1 00:02:58 152
772 Ligita Leitlande 8068 Zemgales Ziņas S128 SL2 00:02:58 174
773 Ģirts Bisenieks 7041 Guddžobs Guddans V645 VB1 00:02:58 152
774 Aija Freiberga 7453 S129 SB1 00:02:59 173
775 Kārlis Šenbergs 5847 V646 VZ2 00:02:59 151
776 Rinalds Gronskis 5465 Engures Sportam V647 VZ4 00:02:59 151
777 Kārlis Goldmanis 6315 V648 VZ2 00:02:59 151
778 Laura Berķe 15265 Pulsometrs.lv S130 SZ1 00:02:59 173
779 Mārcis Pliens 7420 V649 VB1 00:02:59 151
780 Jānis Ausmanis 7352 SK Katrīna V650 VB2 00:02:59 151
781 Kaspars Rullis 5417 V651 VZ3 00:02:59 151
782 Aigars Kājiņš 6068 AK V652 VZ3 00:02:59 151
783 Andrejs Soboļevs 5279 Unicorns V653 VZ2 00:02:59 151
784 Dovydas Jonaitis 5281 Penki kalnai V654 VZ1 00:02:59 151
785 Benjamin Cissé 7512 V655 VB1 00:02:59 151
786 Klāvs Peleģis 5889 V656 VZ2 00:02:59 151
787 Andris Rēders 8000 Rēderu banda V657 VL2 00:02:59 151
788 Baiba Brakovska 5668 SELGA S131 SZ2 00:02:59 173
789 Edgars Dūms 7028 V658 VB1 00:02:59 151
790 Pāvels Janovičs 6255 lsc V659 VZ2 00:02:59 151
791 Raivis Kirhners 7185 V660 VB1 00:02:59 151
792 Zane Dziļuma 8006 Legs Miserables S132 SL1 00:03:00 172
793 Haralds Pūce 5941 Madona V661 VZ3 00:03:00 151
794 Edgars Miķelsons 7504 Lynxdojo V662 VB1 00:03:00 151
795 Jānis Nulle 5492 ind. V663 VZ2 00:03:00 151
796 Kaspars Kalniņš 7138 Matisons Runner's Club V664 VB2 00:03:00 151
797 Māris Zirnis 7437 V665 VB2 00:03:00 151
798 Rasa Grāvīte 7490 Legs Miserables S133 SB1 00:03:00 172
799 Reinis Ozols 6218 EY V666 VZ2 00:03:00 150
800 Līga Livdāne 6084 BIODERMA S134 SZ2 00:03:00 172
801 Jānis Lehtla 5796 CosmoProb V667 VZ2 00:03:00 150
802 Didzis Galauliņš 5351 Es un es pats V668 VZ3 00:03:00 150
803 Māris Dazarts 8205 marisraksta.com V669 VL1 00:03:00 150
804 Lauris Kindzulis 6153 Luminor V670 VZ2 00:03:00 150
805 Giuseppe Iacobucci 6180 Nato V671 VZ2 00:03:00 150
806 Edgars Akmeņkalns 5973 V672 VZ2 00:03:00 150
807 Roberts Prūsis 7406 Maratona klubs V673 VB1 00:03:00 150
808 Kaspars Tērauds 5536 Četras Zoles V674 VZ2 00:03:01 150
809 Janis Andersons 18021 V675 VL2 00:03:01 150
810 Kristaps Ceriņš 5355 RECRO/LABIMEISTARI.LV V676 VZ2 00:03:01 150
811 Gunnar Koitne 5566 JK Hermes V677 VZ4 00:03:01 150
812 Oskars Brinkis 5704 DNB Servisa centrs V678 VZ2 00:03:01 150
813 Jānis Orinskis 5315 Dīvaiņi V679 VZ2 00:03:01 149
814 Elvis Teninsons 5680 Moller Auto Krasta V680 VZ2 00:03:01 149
815 Māris Skuja 7050 V681 VB1 00:03:01 149
816 Jānis Zemītis 7370 KALNGALE V682 VB1 00:03:01 149
817 Linda Grīnberga 6127 S135 SZ2 00:03:02 171
818 Blaž Cugmas 5048 Slovenija V683 VZ2 00:03:02 149
819 Liena Puise-Puiše 5289 Matisons Runner's Club S136 SZ2 00:03:02 170
820 Linda Meire 6231 PH Print S137 SZ1 00:03:02 170
821 Daiga Rove 7056 S138 SB1 00:03:02 170
822 Jānis Baltiņš 6126 Olainfarm V684 VZ2 00:03:02 149
823 Liāna Aldiņa 8087 Olainfarm S139 SL1 00:03:02 170
824 Armands Paeglis 5331 V685 VZ3 00:03:02 149
825 Guntis Strautiņš 7124 Maratona klubs V686 VB1 00:03:02 149
826 Elvijs Jaunbalodis 5174 V687 VZ2 00:03:02 149
827 Jānis Deksnis 7476 Swedbank V688 VB1 00:03:02 149
828 Marie-Frédérick Grégoire 5841 NATO S140 SZ1 00:03:02 170
829 Lilija Grundmane 5267 Maratona klubs S141 SZ4 00:03:03 170
830 Elīna Romanovska 15219 S142 SZ2 00:03:03 170
831 Guntis Strazds 5698 V689 VZ4 00:03:03 148
832 Ērika Roba 7368 Saldus Boksa klubs S143 SB2 00:03:03 170
833 Renāte Balana 7108 Latvijas Finieris S144 SB1 00:03:03 169
834 Lauma Čerņevska 5825 VSK Noskrien Vāveres S145 SZ2 00:03:03 169
835 Guntars Brauns 7268 V690 VB1 00:03:03 148
836 Elīna Dzalbe 5126 Saldus boksa klubs S146 SZ2 00:03:03 169
837 Evita Hibšmane 5077 S147 SZ2 00:03:03 169
838 Guntis Veigulis 5769 V691 VZ2 00:03:03 148
839 Deivids Stupiņš 7098 SK Katrīna V692 VB1 00:03:03 148
840 Jānis Ozols 8120 Fellas V693 VL1 00:03:03 148
841 Kristaps Radvilavičs 5137 3D Running V694 VZ2 00:03:03 148
842 Vilnis Vitkovskis 5443 Skrienam Liepājā V695 VZ3 00:03:03 147
843 Dāvis Kundziņš 7357 Engures sportam V696 VB1 00:03:04 147
844 Konstantins Zorins 17073 V697 VB1 00:03:04 147
845 Juris Medvids 7023 V698 VB1 00:03:04 147
846 Ēriks Ipatovs 7501 V699 VB1 00:03:04 147
847 Ivars Upenieks 8098 Rēzeknes novads V700 VL2 00:03:04 147
848 Arvis Krūmiņš 5547 LMT V701 VZ2 00:03:04 147
849 Evelīna Vasiļjeva 5413 Daugavpils Runners S148 SZ1 00:03:04 168
850 Vladeks Alševskis 15261 VSK Noskrien V702 VZ2 00:03:04 147
851 Dzintars Kriķis 5007 Labo sajūtu kolekcionārs V703 VZ3 00:03:04 147
852 Gatis Tīds 7076 V704 VB2 00:03:04 147
853 Iveta Brezinska 7327 S149 SB1 00:03:04 168
854 Valentīna Romanova 7140 Run for fun S150 SB1 00:03:04 168
855 Arvīds Germovs 8158 V705 VL2 00:03:04 147
856 Viesturs Puriņš 7379 V706 VB2 00:03:04 147
857 Toms Rohtla 5473 V707 VZ2 00:03:04 147
858 Augusts Iesalnieks 7118 V708 VB1 00:03:04 147
859 Astra Zaļuma 5902 S151 SZ2 00:03:04 168
860 Nauris Vilciņš 6088 V709 VZ2 00:03:05 147
861 Zanda Kārkliņa 8150 Baldones skriešanas komanda S152 SL2 00:03:05 168
862 Madars Jansons 5454 Saldus zaķi V710 VZ2 00:03:05 146
863 Ivo Pušņins 5757 V711 VZ2 00:03:05 146
864 Jānis Tenbergs 7231 Engures sportam V712 VB1 00:03:05 146
865 Katrīna Erne 5000 Rīgas 6.vidusskola S153 SZ1 00:03:05 167
866 Kārlis Kalniņš 15266 V713 VZ2 00:03:05 146
867 Normunds Langins 6003 VSK Noskrien V714 VZ3 00:03:05 146
868 Anda Grudule 5580 Swedbank S154 SZ2 00:03:05 167
869 Druvis Ruciņš 5784 Daba mūs sauc V715 VZ2 00:03:06 146
870 Ļubova Blaževiča 6078 BIODERMA S155 SZ2 00:03:06 167
871 Dainis Buhrots 5157 V716 VZ3 00:03:06 146
872 Saulis Skabeiķis 7248 Mārupe V717 VB1 00:03:06 146
873 TĀlis Paeglis 7246 LATRAPS V718 VB1 00:03:06 145
874 Rolands Paļuga 15303 Pļaviņu novada ģimnāzija V719 VZ1 00:03:06 145
875 Andris Rozenbergs 7086 SAPŅU FRAGMENTI V720 VB1 00:03:06 145
876 Kaspars Dzintars 5021 FK BANDAVAA V721 VZ3 00:03:06 145
877 Kristaps Kerens 5894 DzSK Lokomotīve V722 VZ2 00:03:06 145
878 Jānis Zadovskis 5475 V723 VZ3 00:03:06 145
879 Jānis Grundšteins 6221 Baltais V724 VZ2 00:03:06 145
880 Inese Rēriha 5709 VSK Noskrien Vāveres S156 SB1 00:03:07 166
881 Jānis Krēsliņš 5994 Swedbank V725 VZ2 00:03:07 145
882 Jānis Jankavs 5155 V726 VZ2 00:03:07 145
883 Ērika Urtāne 7491 VANAGI S157 SB1 00:03:07 166
884 Aivars Beldavs 5541 V727 VZ3 00:03:07 145
885 Igors Zinkevičs 7189 V728 VB2 00:03:07 145
886 Agris Dundurs 17060 V729 VB2 00:03:07 145
887 Jānis Gora 7251 V730 VB1 00:03:07 145
888 Ainārs Jermācans 7283 AkmensDizains.lv V731 VB2 00:03:07 145
889 Juris Dombrovskis 7311 Rēzeknes novads V732 VB2 00:03:07 145
890 Juris Kārkliņš 6100 V733 VZ3 00:03:07 144
891 Nils Jansons 15274 V734 VZ2 00:03:07 144
892 Elvis Lodiņš 5455 Saldus zaķi V735 VZ2 00:03:08 144
893 Andris Meļķerts 15286 Celms & Čemurs V736 VZ3 00:03:08 144
894 Edgars Kapteinis 7085 SAPŅU FRAGMENTI V737 VB1 00:03:08 144
895 Valdis Meirēns 5640 Gjensidige V738 VZ2 00:03:08 144
896 Baiba Bolgzda 5774 nothing.lv S158 SZ3 00:03:08 165
897 Inese Leinasare 7289 S159 SB2 00:03:08 165
898 Iveta Leja 7450 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā S160 SB2 00:03:08 165
899 Jānis Kaibe 7146 Kocēnu novads 1 V739 VB1 00:03:08 144
900 Ģirts Brucis 5874 OK Saldus V740 VZ1 00:03:08 144
901 Oļegs Kopijs 6270 Saldus Boksa klubs V741 VZ2 00:03:08 144
902 Guna Martinsone 6296 Vikingi S161 SZ2 00:03:08 164
903 Dairis Bodnieks 5054 V742 VZ3 00:03:08 144
904 Deniss Rostkovskis 7303 V743 VB1 00:03:08 144
905 Aija Rogāle 8137 KROKUS S162 SL2 00:03:08 164
906 Dainis Sakalausks 5036 Vudlande V744 VZ3 00:03:09 144
907 Aleksis Orlovs 6309 V745 VZ3 00:03:09 144
908 Mārtiņš Ruttulis 7202 V746 VB1 00:03:09 144
909 Raitis Urbēns 6241 HAVI Logistics V747 VZ2 00:03:09 143
910 Dzintra Kārkliņa 5248 S163 SZ4 00:03:09 164
911 Inta Cīmure 7215 Cīmurēni S164 SB1 00:03:09 164
912 Aivis Putnāns 8202 Engures sportam I Sporta Patriots V748 VL1 00:03:09 143
913 Deniss Cimbals 7007 Zoorbagan V749 VB2 00:03:09 143
914 Jānis Labsvīrs 5793 Siguldas maratona klubs V750 VZ3 00:03:09 143
915 Reinis Sietiņš 6310 3D Running V751 VZ2 00:03:09 143
916 Agnis Apinis 5371 V752 VZ2 00:03:09 143
917 Aivars Buls 5041 V753 VZ3 00:03:09 143
918 Andris Rozentāls 5089 AR V754 VZ3 00:03:09 143
919 Mārtiņš Pakulis 6099 EY V755 VZ2 00:03:09 143
920 Indars Melzobs 7484 Mārupes bolti V756 VB2 00:03:09 143
921 Dace Tetere 7156 Lielie Dibeni S165 SB1 00:03:09 163
922 Uldis Reinicāns 5498 V757 VZ3 00:03:09 143
923 Mylene Caron 6178 Nato S166 SZ3 00:03:09 163
924 Andris Pikarevskis 6195 V758 VZ2 00:03:10 143
925 Armands Rudņickis 5589 AMSERV V759 VZ2 00:03:10 143
926 Ģirts Pijols 6237 PH Print V760 VZ2 00:03:10 142
927 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna 5746 Vsk Noskrien S167 SZ3 00:03:10 163
928 Anita Fišere 5400 Maratona klubs S168 SZ3 00:03:10 163
929 Iveta Šķiņķe 7214 Riga Runners S169 SB3 00:03:10 163
930 Mārtiņš Torsters 5502 V761 VZ2 00:03:10 142
931 Endija Rutule 5270 S170 SZ1 00:03:10 163
932 Ramute Varnelyte 7165 S171 SB1 00:03:10 163
933 Ilona Šķudīte 5724 Latvijas Finieris S172 SZ3 00:03:10 163
934 Iņigo Torre 7238 V762 VB1 00:03:10 142
935 Daniils Blats 7421 BALTAIS V763 VB2 00:03:10 142
936 Ilze Leščinska 5982 Zoorbagan S173 SZ3 00:03:10 163
937 Raitis Puriņš 15243 VSK Noskrien/Zemgales Ziņas V764 VZ4 00:03:10 142
938 Marts Lavrinovičs 6280 V765 VZ2 00:03:10 142
939 Madars Spēks 8155 FK Bandava V766 VL1 00:03:11 142
940 Kristaps Priedoliņš 5850 Lielīgie seski V767 VZ2 00:03:11 142
941 Aldis Berķis 8153 FK Bandava V768 VL1 00:03:11 142
942 Antons Dolgopolovs 5226 V769 VZ2 00:03:11 142
943 Raitis Vilsdorfs 5401 V770 VZ2 00:03:11 142
944 Ilze Ozola 5625 Matisons Runner’s Club S174 SZ3 00:03:11 162
945 Sandra Stonkus 5222 S175 SZ2 00:03:11 162
946 Inga Jurčinska 5952 OptiO S176 SZ2 00:03:11 162
947 Dace Podkalne 8183 VSK Noskrien Blonde S177 SB1 00:03:11 162
948 Dzintars Strads 7376 nothing.lv V771 VB3 00:03:11 142
949 Juris Grodnis 7405 KROKUS V772 VB3 00:03:11 142
950 Līga Līce 8209 DzSK Lokomotīve S178 SL2 00:03:11 162
951 Sabīne Valtere 5931 Pulsometrs.lv S179 SZ2 00:03:11 162
952 Kristers Grava 5753 V773 VZ1 00:03:11 141
953 Hokans Kristiansons 7381 V774 VB1 00:03:11 141
954 Edgars Rubezis 5574 V775 VZ3 00:03:11 141
955 Edgars Bubelis 5432 V776 VZ2 00:03:12 141
956 Petr Sedlacek 6174 Nato V777 VZ2 00:03:12 141
957 Iveta Kalēja 7218 S180 SB1 00:03:12 161
958 Liene Linde 6254 S181 SZ2 00:03:12 161
959 Jānis Sapats 7371 Nebūs! V778 VB1 00:03:12 141
960 Ņikita Šikins 5744 V779 VZ1 00:03:12 141
961 Inese Pētersone 6152 Luminor S182 SZ2 00:03:12 161
962 Uldis Urbāns 5187 V780 VZ2 00:03:12 141
963 Aļģirts Valužis 7127 Priekules veloklubs V781 VB2 00:03:13 141
964 Māris Lazdiņš 5272 Patisoni V782 VZ3 00:03:13 141
965 Artjoms Limonovs 5799 V783 VZ2 00:03:13 140
966 Undis Sprūdžs 7351 SAPŅU FRAGMENTI V784 VB1 00:03:13 140
967 Mārtiņš Puriņš 7366 V785 VB1 00:03:13 140
968 Arvis Birkmanis 5772 V786 VZ3 00:03:13 140
969 Jānis Šnepste 8174 V787 VL2 00:03:13 140
970 Krišs Janosns 5905 V788 VZ1 00:03:13 140
971 Gunta Reinicāne 7249 S183 SB1 00:03:13 160
972 Jeļena Vērdiņa 5076 S184 SZ2 00:03:13 160
973 Ansis Kuplis 5679 WWW.RUNNING.LV V789 VZ3 00:03:13 140
974 Ulvis Trēgers 6073 EY V790 VZ2 00:03:13 140
975 Rolands Rudovskis 5159 V791 VZ2 00:03:13 140
976 Antra Kanušniece 5550 BIODERMA S185 SZ2 00:03:13 160
977 Edgars Rauza 5414 V792 VZ2 00:03:13 140
978 Dace Skrastiņa 7160 Talsu pauguraines Zaķi S186 SB2 00:03:14 160
979 Danute Fibiga Daukšte 7219 S187 SB2 00:03:14 160
980 Santa Ciagune 5319 S188 SZ3 00:03:14 160
981 Raivis Ķergalvis 7470 V793 VB2 00:03:14 139
982 Jānis Dūmiņš 6074 Baldones skriešanas komanda V794 VZ2 00:03:14 139
983 Ieva Jurēvica 7349 SPB Run/Brooks S189 SB1 00:03:14 159
984 Kaspars Raubiškis 15287 V795 VZ2 00:03:14 139
985 Kristiāna Dance 5606 S190 SZ2 00:03:15 159
986 Vitālijs Rjabcevs 6029 Rolling V796 VZ2 00:03:15 139
987 Paula Rozenvalde 7145 Kocēnu novads S191 SZ2 00:03:15 159
988 Aleksandrs Malašenkovs 5344 Ventspils V797 VZ2 00:03:15 139
989 Anna Zara 5732 PATRIA NAA S192 SZ1 00:03:15 159
990 Andris Ceļapīters 7353 OK Saldus V798 VB2 00:03:15 139
991 Iluta Sprukule 5361 S193 SZ1 00:03:15 159
992 Liene Labsvīra 5469 Siguldas marstona klubs S194 SZ2 00:03:15 159
993 Edgars Bariss 5842 V799 VZ2 00:03:15 139
994 Evita Bērziņa 7013 S195 SB2 00:03:16 158
995 Evita Riekstiņa 7102 S196 SB1 00:03:16 158
996 Raivis Zīrups 5461 Saldus novada pašvaldība V800 VZ3 00:03:16 138
997 Liene Gasiņa 7386 Swedbank S197 SB1 00:03:16 158
998 Andris Rozentālbergs 7230 V801 VB1 00:03:16 138
999 Dace Tenberga 5777 Engures sportam S198 SZ2 00:03:16 158
1000 Uldis Zīle 5694 VSK Noskrien V802 VZ4 00:03:16 138
1001 Kaspars Auželis 5130 train2win.lv V803 VZ2 00:03:16 138
1002 Martinš Kacens 7129 V804 VB1 00:03:16 138
1003 Lilita Lauraite 5377 S199 SZ3 00:03:16 158
1004 Aigars Bērziņš 7291 V805 VB1 00:03:17 138
1005 Artūrs Rozenfelds 6021 Jaunmārupe skrien V806 VZ3 00:03:17 138
1006 Armands Ceimers 8057 V807 VL2 00:03:17 138
1007 Andris Zībergs 7177 Cepu Cepu V808 VB2 00:03:17 138
1008 Matthew Ettl 8090 Lingua Franca V809 VL2 00:03:17 138
1009 Intārs Stalbergs 5384 V810 VZ3 00:03:17 138
1010 Zane Lukstiņa 7227 S200 SB1 00:03:17 157
1011 Kristīne Mergina 5948 S201 SZ2 00:03:17 157
1012 Veronika Buhalova 5741 S202 SZ2 00:03:17 157
1013 Agita Grizāne 8166 VSK Noskrien S203 SL2 00:03:17 157
1014 Regnārs Valciņš 7355 RL Grupa V811 VB2 00:03:17 137
1015 Dace Vesterdāla 5446 S204 SZ2 00:03:17 157
1016 Renārs Reiniks 5098 V812 VZ3 00:03:17 137
1017 Māris Lūsis 7036 Skrienošie Lūši V813 VB2 00:03:17 137
1018 Laura Puķīte 8086 S205 SL1 00:03:17 157
1019 Edgars Mucenieks 5851 V814 VZ2 00:03:18 137
1020 Iveta Hāgena 5558 KSMR Fitness Carnikava S206 SZ3 00:03:18 157
1021 Kristīne Slaidiņa 7503 Baldones skriešanas komanda S207 SB1 00:03:18 157
1022 Aigars Bergs 6209 V815 VZ2 00:03:18 137
1023 Ieva Kalka 7051 Novadnieki S208 SB1 00:03:18 156
1024 Alfreds Radvils 5569 skaida V816 VZ2 00:03:18 137
1025 Veronique Trepanier 6182 Nato S209 SZ2 00:03:18 156
1026 Viktors Kuliks 7402 Salaspils V817 VB3 00:03:18 137
1027 Zane Matuļone 5177 Sporta centrs Jugla S210 SZ2 00:03:18 156
1028 Emmanuelle Piche 6169 Nato S211 SZ2 00:03:18 156
1029 Intars Metums 5291 Latvijas Finieris V818 VZ3 00:03:18 136
1030 Kristaps Šteinbergs 8167 Legs Misérables V819 VL1 00:03:19 136
1031 Krists Pakulis 5244 DOBELE V820 VZ2 00:03:19 136
1032 Marta Lapekina 7152 S212 SB1 00:03:19 156
1033 Dana Rudzīte-Ločmele 5146 S213 SZ2 00:03:19 156
1034 Konstantīns Vasiļjevs 7209 Dion SportLab V821 VB1 00:03:19 136
1035 Elīna Dūda 6080 BIODERMA S214 SZ2 00:03:19 156
1036 Sigita Birzniece 5268 S215 SZ2 00:03:19 155
1037 Olga Daņilova 5824 Baldones skriešanas komanda S216 SZ2 00:03:19 155
1038 Zita Zariņa 6110 run...just run! S217 SZ2 00:03:20 155
1039 Ieva Ozoliņa 7216 AkmensDizains.lv S218 SB1 00:03:20 155
1040 Kyle Vesterdahl 5005 V822 VZ2 00:03:20 136
1041 Juris Trofimenko 8138 V823 VL2 00:03:20 136
1042 Agnese Žukova 5499 Olainfarm S219 SZ2 00:03:20 155
1043 Reinis Zariņš 5311 V824 VZ2 00:03:20 135
1044 Madara Ozola 7054 Saldus Boksa Klubs S220 SB1 00:03:20 155
1045 Guntars Jēkabsons 7002 VELORONIS V825 VB2 00:03:20 135
1046 Aivis Pijols 6238 PH Print V826 VZ2 00:03:20 135
1047 Edgars Rudzroga 5038 V827 VZ2 00:03:20 135
1048 Zita Beneševičienė 5213 SLK KURTUVA/VILMERS S221 SZ3 00:03:20 155
1049 Anete Bruževica 6160 Luminor S222 SZ3 00:03:20 155
1050 Evita Ruskova 6015 Noskrien.lv S223 SZ2 00:03:21 154
1051 Artjoms Kalita 5488 Wandoo Finance Group V828 VZ2 00:03:21 135
1052 Kārlis Kravis 7374 V829 VB1 00:03:21 135
1053 Mārcis Heniņš 5808 Swedbank V830 VZ2 00:03:21 135
1054 Romans Barkovskis 5691 UPS Latvia V831 VZ2 00:03:21 135
1055 Andris Melnis 7511 Olainfarm V832 VB1 00:03:21 135
1056 Baiba Zvirbule 5107 S224 SZ3 00:03:21 154
1057 Vladislavs Petičonoks 17055 Olainfarm V833 VB1 00:03:21 135
1058 Elīna Ozoliņa 5309 Matisons Runner's Club S225 SZ2 00:03:21 154
1059 Edgars Lapiņš 8117 Accenture V834 VL1 00:03:21 134
1060 Ilze Galviņa 5813 S226 SZ2 00:03:21 154
1061 Kaspars Šnepers 5936 V835 VZ2 00:03:21 134
1062 Igors Trofimenko 8195 V836 VL1 00:03:21 134
1063 Daina Gotfrīde-Bernsone 5039 S227 SZ2 00:03:22 154
1064 Ingars Tiltiņš 5622 V837 VZ3 00:03:22 134
1065 Haralds Krievs 6060 Krievu spēks V838 VZ3 00:03:22 134
1066 Ieva Jaudzeme 7434 BIODERMA S228 SB2 00:03:22 153
1067 Ēriks Roze 15298 V839 VZ2 00:03:22 134
1068 Edgars Ogņevs 5946 V840 VZ3 00:03:22 134
1069 Reinis Liepiņš 8134 Kocēnu novads 1 V841 VL1 00:03:22 134
1070 Pāvels Ābelīte 5129 V842 VZ2 00:03:22 134
1071 Igors Rižikovs 5618 Olainfarm V843 VZ2 00:03:22 134
1072 Ģirts Skore 7017 V844 VB2 00:03:22 134
1073 Aivars Ābols 7323 MADONA V845 VB3 00:03:23 133
1074 Mikhail Samon 5976 Begom ot infarkta V846 VZ3 00:03:23 133
1075 Māris Vaivods 7497 V847 VB1 00:03:23 133
1076 Māris Stūrītis 5312 V848 VZ2 00:03:23 133
1077 Silvija Veide 5212 DC VECSALACAS UNITED S229 SZ2 00:03:23 152
1078 Lana Lindermane 5636 S230 SZ3 00:03:23 152
1079 Irēna Būmeistare 6047 S231 SZ2 00:03:23 152
1080 Armands Šaraks 7438 V849 VB1 00:03:23 133
1081 Svetlana Šanceva 7514 Musliks S232 SB1 00:03:23 152
1082 Ivars Liepiņš 6271 Lustes V850 VZ3 00:03:23 133
1083 Ieva Sproģe 5105 3D Running S233 SZ2 00:03:23 152
1084 Ilze Ramiņa 7446 SECE S234 SB2 00:03:24 152
1085 Agnese Irbīte 5513 Lidosta “Rīga” S235 SZ2 00:03:24 152
1086 Henrijs Helmanis 6224 AMSERV V851 VZ1 00:03:24 133
1087 Inta Zīriuse 18018 VSK Noskrien / Noskrien Cēsis S236 SL1 00:03:24 152
1088 Līga Pētersone 7394 S237 SB1 00:03:24 152
1089 Romans Šroms 7172 VSK Noskrien V852 VB1 00:03:24 133
1090 Anastasija Rjabuha 8028 S238 SL1 00:03:24 152
1091 Aleksandrs Ivanovs 17049 V853 VB1 00:03:24 133
1092 Edgars Rancāns 5950 V854 VZ2 00:03:24 133
1093 Ģirts Seleckis 5334 VSK noskrien V855 VZ3 00:03:24 133
1094 Sanita Mazure 6010 Legs Miserables S239 SZ2 00:03:24 152
1095 Edgars Sondors 5025 Laimīgās Beigas V856 VZ2 00:03:24 133
1096 Krišjānis Stepiņš 6055 Purva Kurmji V857 VZ2 00:03:24 133
1097 Juta Buklovska 5079 S240 SZ1 00:03:24 152
1098 Žans Verdens 8216 V858 VL2 00:03:24 132
1099 Agris Samcovs 7494 Musliks V859 VB2 00:03:24 132
1100 Rūdolfs Krūklis 8119 K41F V860 VL1 00:03:25 132
1101 Sergejs Artemjevs 5197 V861 VZ2 00:03:25 132
1102 Aldis Strožs 5111 V862 VZ3 00:03:25 132
1103 Uldis Krauklis 6257 Accenture V863 VZ2 00:03:25 132
1104 Ieviņa Gaiziņa 8207 VSK Noskrien S241 SL2 00:03:25 151
1105 Andris Kalniņš 5611 V864 VZ2 00:03:26 132
1106 Marita Veinberga 5515 Swedbank S242 SZ3 00:03:26 150
1107 Gunta Jirgensone 5933 Swedbank S243 SZ2 00:03:26 150
1108 Karīna Sukute 5876 EY S244 SZ2 00:03:26 150
1109 Zane Fabrīcius 8126 Visma Active S245 SL1 00:03:26 150
1110 Malvīne Mennika 5672 pulsometrs.lv S246 SZ2 00:03:26 150
1111 Anna Proskurina 7278 S247 SB1 00:03:26 150
1112 Dace Vilgerte 7225 DPD LATVIJA S248 SB2 00:03:27 150
1113 Mārtiņš Brizga 8011 V865 VL1 00:03:27 131
1114 Romans Odiņecs 5276 Herbalife24 V866 VZ2 00:03:27 131
1115 Ingars Bumburs 8169 Lizums_BB Team V867 VL1 00:03:27 131
1116 Romans Sledzevskis 6056 V868 VZ2 00:03:27 131
1117 Gunta Lebedoka 5284 OK Kurmis S249 SZ4 00:03:27 150
1118 Jurijs Andrejevs 6130 V869 VZ2 00:03:27 131
1119 Jānis Liepiņš 15288 V870 VZ2 00:03:27 131
1120 Stephanie Maxim 6148 S250 SZ2 00:03:27 150
1121 Jānis Rāzna 5919 SSK Bebra V871 VZ3 00:03:27 131
1122 Sabīne Metāla 5758 Mailigen S251 SZ2 00:03:27 149
1123 Agnese Sloka 6138 DzSK Lokomotīve S252 SZ2 00:03:27 149
1124 Evita Zemlīte 5379 S253 SZ3 00:03:27 149
1125 Denis Aļeksejevs 8147 V872 VL1 00:03:27 130
1126 Anete Kampare 7481 Veču lauks S254 SB1 00:03:27 149
1127 Santa Niedola 5173 3D Running S255 SZ2 00:03:27 149
1128 Roberts Pūgulis 6324 BENU Aptieka V873 VZ3 00:03:28 130
1129 Dāvis Vigulis 7052 V874 VB1 00:03:28 130
1130 Mihails Grigorjevs 15302 PROLATIO Systems V875 VZ2 00:03:28 130
1131 Edgars Fabrīcius 8125 Visma Active V876 VL1 00:03:28 130
1132 Ilze Baumane 6197 S256 SZ3 00:03:28 149
1133 Olena Fomenko 18019 motospots/salomon S257 SL1 00:03:28 149
1134 Kaspars Lasmanis 5345 18 V877 VZ2 00:03:28 130
1135 Gints Krastiņš 8197 Emergn #optimized4running V878 VL1 00:03:28 130
1136 Gints Dreija 5689 SPORTLAND V879 VZ1 00:03:28 130
1137 Jesse Ladia 6186 Nato V880 VZ2 00:03:28 130
1138 Ģirts Magone 6276 V881 VZ2 00:03:28 130
1139 Mārcis Megnis 5053 V882 VZ2 00:03:28 130
1140 Annija Ozoliņa 15236 S258 SZ2 00:03:28 149
1141 Arnis Sloka 5564 Swedbank V883 VZ2 00:03:28 130
1142 Ilze Goša 5167 Maratona klubs S259 SZ3 00:03:28 149
1143 Kristaps Kunrads 5775 V884 VZ2 00:03:29 130
1144 Laine Kuzmane 7182 S260 SB1 00:03:29 148
1145 Aleksandra Domanska 6085 BIODERMA S261 SZ2 00:03:29 148
1146 Ilze Stukule 7276 SK Katrīna/Kuldīga S262 SB3 00:03:29 148
1147 Māris Dambis 5094 V885 VZ2 00:03:29 130
1148 Agita Gritāne 7273 Biznesa parks ABAVA S263 SB2 00:03:29 148
1149 Monta Aleksandra Lācāne 8042 S264 SL1 00:03:29 148
1150 Andrejs Kolupajevs 5651 Vitality Snack V886 VZ2 00:03:29 129
1151 Liene Bērziņa 5703 S265 SZ2 00:03:29 148
1152 Andrejs Golubčikovs 5506 V887 VZ2 00:03:29 129
1153 Līva Leimane 5396 Riga Runners S266 SZ2 00:03:29 148
1154 Marks Maro Strazdiņš 5601 STRAZDIŅI V888 VZ1 00:03:29 129
1155 Aleksandrs Ksenofontovs 5522 PROLATIO Systems V889 VZ2 00:03:29 129
1156 Ingrida Kumpienė 5885 SLK Kurtuva/Vilmers S267 SZ3 00:03:29 148
1157 Jēkabs Skolnieks 5642 Gjensidige V890 VZ1 00:03:29 129
1158 Rihards Djadela 5627 Aldaris Go V891 VZ2 00:03:29 129
1159 Ilze Zvīdriņa 7269 S268 SB1 00:03:29 148
1160 Māris Eliņš 15270 V892 VZ2 00:03:29 129
1161 Mārtiņš Krūklis 6243 K4IF Team V893 VZ2 00:03:30 129
1162 Mihails Zinčenko 5630 V894 VZ2 00:03:30 129
1163 Ieva Kalniņa 5832 S269 SZ2 00:03:30 148
1164 Guntis Rasims 5956 Rēzeknes novads V895 VZ2 00:03:30 129
1165 Anna Temerova-Allena 5787 Labs starts S270 SZ3 00:03:30 148
1166 Jānis Stukuls 5669 SK Katrīna V896 VZ4 00:03:30 129
1167 Anna Zuntmane 5556 S271 SZ2 00:03:30 147
1168 Lelde Sarma 5056 S272 SZ2 00:03:30 147
1169 Didzis Šapkus 7074 V897 VB1 00:03:30 129
1170 Viesturs Tohvs 5944 V898 VZ3 00:03:30 129
1171 Artūrs Baltiņš 15292 V899 VZ2 00:03:31 129
1172 Aivis Poikāns 8094 V900 VL2 00:03:31 129
1173 Lelde Grīnvalde 5427 S273 SZ2 00:03:31 147
1174 Reinhards Grīnbergs 6128 V901 VZ2 00:03:31 128
1175 Dace Liepiņa 5710 S274 SZ3 00:03:31 147
1176 Daniels Rēķis 5009 Rīgas satiksme V902 VZ2 00:03:31 128
1177 Anita Urkauska 5188 Liepāja S275 SZ2 00:03:31 147
1178 Paula Pakule 6234 PH Print S276 SZ2 00:03:31 147
1179 Vineta Veisberga 7135 Saldus boksa klubs S277 SB2 00:03:31 147
1180 Pēteris Leja 7398 V903 VB3 00:03:31 128
1181 Stephanie Pike 6171 Nato S278 SZ3 00:03:31 147
1182 Jānis Sēkliņš 5125 V904 VZ3 00:03:31 128
1183 Ilze Golovko 5485 Wandoo Finance Group S279 SZ2 00:03:31 146
1184 Desjardins Mathieu 5505 NATO V905 VZ2 00:03:32 128
1185 Kristīne Rozmiaņeca 5861 SPORTLAND S280 SZ2 00:03:32 146
1186 Aivars Lapa 7264 Autostarts.lv V906 VB2 00:03:32 128
1187 Dina Zūdiņa 5934 S281 SZ3 00:03:32 146
1188 Evita Pauriņa 5592 S282 SZ3 00:03:32 146
1189 Mārtiņš Plivna 15256 V907 VZ2 00:03:32 128
1190 Natalija Zeņina 7106 S283 SB2 00:03:32 146
1191 Andrejs Pētersons 5527 V908 VZ2 00:03:32 128
1192 Juta Muravska 6095 Eugesta S284 SZ2 00:03:32 146
1193 Ojārs Čeksters 5144 V909 VZ2 00:03:32 127
1194 Inese Margeviča 8078 VNK noskrien S285 SL1 00:03:32 146
1195 Peep Ristmägi 5481 JK Hermes V910 VZ4 00:03:32 127
1196 Ģirts Priecums 7025 V911 VB1 00:03:32 127
1197 Edgars Skore 5537 V912 VZ2 00:03:33 127
1198 Nellija Karnīte 5006 STRAZDIŅI S286 SZ1 00:03:33 146
1199 Saiva Sokolova 5075 S287 SZ3 00:03:33 145
1200 Rasa Ziediņa - Budze 5283 Jelgavas 4. vidusskola S288 SZ2 00:03:33 145
1201 Renāts Ņikitins 5008 Rīgas satiksme V913 VZ2 00:03:33 127
1202 Didzis Raits 8151 Mana mīļākā komanda V914 VL1 00:03:33 127
1203 Ingars Šakalis 7167 VSK Noskrien V915 VB1 00:03:33 127
1204 Zane Kauliņa 5535 S289 SZ2 00:03:33 145
1205 Kristaps Kaņepe 5713 V916 VZ3 00:03:33 127
1206 Sergejs Tišelovičs 5181 V917 VZ3 00:03:33 127
1207 Ilgvars Bebrišs 5836 V918 VZ4 00:03:33 127
1208 Andrejs Baltkājis 8102 V919 VL2 00:03:34 127
1209 Eva Sniķere 6158 Luminor S290 SZ2 00:03:34 145
1210 Anete Ozoliņa 5110 S291 SZ2 00:03:34 145
1211 Kristaps Cīpols 15259 V920 VZ2 00:03:34 127
1212 Līga Vizule 7457 Luminor S292 SB1 00:03:34 145
1213 Ernests Jānis Korbs 6225 Orthomol V921 VZ1 00:03:34 127
1214 Aleksejs Ērglis 5063 V922 VZ2 00:03:34 126
1215 Laura Freimane 6274 Skrienam Liepājā S293 SZ2 00:03:34 144
1216 Mārtiņš Vološčuks 5274 SK Katrīna V923 VZ3 00:03:34 126
1217 Rihards Pulkstenis 5562 V924 VZ2 00:03:34 126
1218 Vladimirs Isajevs 5854 V925 VZ3 00:03:34 126
1219 Juris Mortuļevs 6108 V926 VZ3 00:03:34 126
1220 Kaspars Korbs 6226 Orthomol Latvija V927 VZ3 00:03:35 126
1221 Māris Dambis 5913 INSALVO V928 VZ4 00:03:35 126
1222 Zane Timma 7293 SK Katrīna S294 SB1 00:03:35 144
1223 Inga Priedīte 5893 Latvijas Finieris S295 SZ3 00:03:35 144
1224 Francois Larocque 6166 Nato V929 VZ2 00:03:35 126
1225 Anita Galašina 7183 Global Fitness S296 SB1 00:03:35 144
1226 Dainis Kronbergs 7032 TUKUMS V930 VB2 00:03:35 126
1227 Karīna Mamedova 5619 Daugavpils Runners S297 SZ2 00:03:35 144
1228 Ieva Krastiņa 5300 S298 SZ2 00:03:35 144
1229 Ieva Kļaviņa Kindzule 5078 S299 SZ2 00:03:36 144
1230 Maija Paunina 5998 S300 SZ2 00:03:36 144
1231 Gvido Kalniņš 5616 V931 VZ2 00:03:36 126
1232 Andis Zvirbulis 5375 Katrīnas klubs V932 VZ3 00:03:36 126
1233 Mikus Saulītis 5116 V933 VZ2 00:03:36 125
1234 Jolanta Krastiņa 17061 SPB RUN/Brooks S301 SB1 00:03:36 144
1235 Toms Kleins 5823 Inbank Latvia, SIA V934 VZ2 00:03:36 125
1236 Antra Berkina 5069 S302 SZ2 00:03:36 143
1237 Liene Sirmā 5480 S303 SZ2 00:03:36 143
1238 Agnese Kundziņa 7047 S304 SB1 00:03:36 143
1239 Vilmārs Mangalis 5805 Pēdējā elpa V935 VZ2 00:03:36 125
1240 Arturs Biezbardis 5557 V936 VZ2 00:03:36 125
1241 Leo Vīksna 5826 V937 VZ3 00:03:36 125
1242 Dārta Pētersone 15304 S305 SZ2 00:03:36 143
1243 Inga Lekstīte 5963 Trīnīši S306 SZ2 00:03:36 143
1244 Gita Lenša 5653 Mailigen S307 SZ3 00:03:36 143
1245 Zanda Strazdiņa 5768 STRAZDIŅI S308 SZ2 00:03:36 143
1246 Modris Šelegovičs 7069 V938 VB1 00:03:36 125
1247 Lelde Vancoviča 5335 Nūjo vesels S309 SZ3 00:03:36 143
1248 Gunita Daldere 5367 S310 SZ2 00:03:36 143
1249 Dārijs Rozenblats 5383 V939 VZ1 00:03:37 125
1250 Mārcis Grinbergs 5570 RR V940 VZ2 00:03:37 125
1251 Ieva Kalere 5390 S311 SZ2 00:03:37 143
1252 Dzintars Boldāns 5749 DzSK Lokomotīve V941 VZ3 00:03:37 125
1253 Elza Žumbure 5256 Legs Miserables S312 SZ2 00:03:37 143
1254 Evita Ukavica 5050 S313 SZ2 00:03:37 143
1255 Valdis Sirsniņš 5470 V942 VZ4 00:03:37 125
1256 Dina Gira 5891 S314 SZ3 00:03:37 143
1257 Dace Pētersone 5829 MINTprint S315 SZ2 00:03:37 142
1258 Ilona Balode 7302 Sirms Ronis un draugi S316 SB2 00:03:37 142
1259 Didzis Biķernieks 15300 V943 VZ2 00:03:37 124
1260 Dana Veselova 5104 Rēzeknes novads S317 SZ2 00:03:38 142
1261 Rūdolfs Rutkovskis 5555 V944 VZ2 00:03:38 124
1262 Dace Mačevska 6299 VSK Noskrien S318 SZ2 00:03:38 142
1263 Kristaps Štelmahers 5391 KALĒJS V945 VZ2 00:03:38 124
1264 Līga Brence 6069 VSK Noskrien S319 SZ3 00:03:38 142
1265 Karīna Svikle 7107 S320 SB1 00:03:38 142
1266 Beāte Kampare 7097 Veču lauks S321 SB1 00:03:38 142
1267 Oksana Krīgere 5620 S322 SZ2 00:03:38 142
1268 Andris Vilde 5585 If Apdrošināšana V946 VZ2 00:03:38 124
1269 Kate Ikauniece 6263 Latefekts S323 SZ2 00:03:38 142
1270 Jānis Bogdanovs 7411 V947 VB3 00:03:39 124
1271 Inese Upite 5372 S324 SZ2 00:03:39 142
1272 Andis Fridbergs-Frīdenbergs 5614 V948 VZ2 00:03:39 124
1273 Dagnija Tērauda 8172 Nebūs! S325 SL1 00:03:39 142
1274 Līva Liepkalne 5477 S326 SZ2 00:03:39 142
1275 Guntis Domburs 5043 Individual V949 VZ2 00:03:39 124
1276 Mārtiņš Allers 5904 V950 VZ3 00:03:39 124
1277 Reinis Rijnieks 7358 V951 VB1 00:03:39 124
1278 Kristaps Mikelsons 5794 IM ADORNMENT V952 VZ2 00:03:39 124
1279 Inga Abu-Dema 5917 S327 SZ3 00:03:39 141
1280 Kintija Celmiņa 15305 S328 SZ1 00:03:39 141
1281 Anete Pažusa 5149 S329 SZ2 00:03:39 141
1282 Anete Eliņa 15271 S330 SZ2 00:03:39 141
1283 Verners Vitkovskis 5207 Vitkovsky Team V953 VZ1 00:03:39 123
1284 Julija Mezhenina 7236 S331 SB1 00:03:40 141
1285 Ingus Sāvičs 5460 V954 VZ2 00:03:40 123
1286 Svetlana Maskaļa 5647 SB19_KLUBS_MRC S332 SZ3 00:03:40 141
1287 Mārtiņš Braslavs 5010 V955 VZ2 00:03:40 123
1288 Aivars Malacanovs 6117 V956 VZ3 00:03:40 123
1289 Vitalijs Derkacs 7033 V957 VB1 00:03:41 123
1290 Anna Tsaregorodtseva 7187 S333 SB1 00:03:41 140
1291 Gints Žumburs 5095 V958 VZ3 00:03:41 123
1292 Vita Rancāne 6014 S334 SZ2 00:03:41 140
1293 Santa Koziorova 6151 Trakās Vāveres un Rieksti S335 SZ2 00:03:41 140
1294 Uldis Kalniņš 5457 Domdaris V959 VZ3 00:03:41 122
1295 Diāna Šņepste 15229 S336 SZ1 00:03:41 140
1296 Girts Fridrihsons 6289 V960 VZ2 00:03:41 122
1297 Laine Beķere 5734 S337 SZ1 00:03:42 140
1298 Andrejs Vasiļjevs 5521 PROLATIO Systems V961 VZ2 00:03:42 122
1299 Jānis Sīpols 5638 V962 VZ3 00:03:42 122
1300 Marina Kaže 5117 Auces aeroklubs S338 SZ2 00:03:42 140
1301 Linda Andersone 5164 Accenture S339 SZ2 00:03:42 140
1302 Agnese Kokorevica 6319 Madona S340 SZ2 00:03:42 140
1303 Elmārs Martinsons 5722 EY V963 VZ3 00:03:42 122
1304 Viktors Gusevs 6164 ABC software V964 VZ1 00:03:42 122
1305 Ģirts Vitkovskis 5637 Kokkopis Vitkovskis V965 VZ2 00:03:42 122
1306 Krišs Borītis 6266 Deered V966 VZ2 00:03:42 122
1307 Aleksejs Gavrilovs 5833 V967 VZ2 00:03:42 122
1308 Inga Ādmine - Stūris 5607 S341 SZ3 00:03:42 139
1309 Inga Heidemane 5097 SK Katrīna S342 SZ3 00:03:42 139
1310 Dace Saveiko 15227 S343 SZ2 00:03:42 139
1311 Alla Radžabova-Cinovska 7240 Maratona klubs S344 SB2 00:03:42 139
1312 Zanda Ruskule 5610 Gjensidige S345 SZ2 00:03:43 139
1313 Jānis Šmits 18022 SOLI PA SOLIM V968 VL1 00:03:43 122
1314 Kaspars Burka 7229 SICKOMODE V969 VB1 00:03:43 122
1315 Ivars Austers 7419 Turbo V970 VB2 00:03:43 122
1316 Ieva Nora Gediņa 5660 Negativus Racing S346 SZ2 00:03:43 139
1317 Līna Birže 5158 S347 SZ2 00:03:43 139
1318 Elīna Medne 5797 S348 SZ2 00:03:43 139
1319 Dainis Driņķis 7154 DzSK Lokomotīve V971 VB2 00:03:43 121
1320 Māra Zepa 5082 S349 SZ3 00:03:43 139
1321 Viola Bundzēna 5430 S350 SZ3 00:03:43 139
1322 Artūrs Kamenders 15273 Ofšors V972 VZ2 00:03:43 121
1323 Inga Putraima 5778 S351 SZ2 00:03:43 139
1324 Edgars Krastiņš 15284 V973 VZ2 00:03:43 121
1325 Kristīne Vilciņa 6081 BIODERMA S352 SZ1 00:03:44 138
1326 Jānis Pērkons 5719 Emergn #optimized4running V974 VZ3 00:03:44 121
1327 Rosmari Marrandi 7365 S353 SB1 00:03:44 138
1328 Ina Eigenfelde 5575 Mansardi S354 SZ2 00:03:44 138
1329 Ainārs Zeile 7011 V975 VZ2 00:03:44 121
1330 Elīna Drēziņa 7166 Maxima Latvija S355 SB1 00:03:44 138
1331 Toms Stonkus 5221 V976 VZ2 00:03:44 121
1332 Santa Birģele 5867 VSK Noskrien S356 SZ2 00:03:44 138
1333 Liam Edwards 15295 V977 VZ3 00:03:44 121
1334 Maija Milbrete 5932 S357 SZ2 00:03:44 138
1335 Mikus Salcēvičs 5662 V978 VZ3 00:03:44 121
1336 Daiga Vilkaste 8096 S358 SL2 00:03:44 138
1337 Rinolds Rozentāls 5234 V979 VZ3 00:03:45 121
1338 Erlands Krivāns 5567 V980 VZ2 00:03:45 121
1339 Iveta Bērziņa 5554 Riga Runners S359 SZ2 00:03:45 138
1340 Lauris Mellēns 5329 V981 VZ2 00:03:45 120
1341 Karlīna Engere 17052 S360 SB1 00:03:45 138
1342 Līva Strode 6079 BIODERMA S361 SZ1 00:03:45 138
1343 Pavels Kirilovskis 5907 Zoorbagan V982 VZ3 00:03:45 120
1344 Graham Macmillan 6185 Nato V983 VZ2 00:03:45 120
1345 Santa Roze 5725 VSK Noskrien Divplākšņi S362 SZ3 00:03:45 138
1346 Emīls Kuningass 5410 V984 VZ2 00:03:45 120
1347 Lelde Pētersone 7451 S363 SB1 00:03:45 138
1348 Anastasija Samete 5422 S364 SZ2 00:03:45 138
1349 Simona Skalberga 7410 2KOKI S365 SB1 00:03:45 138
1350 Zane Brokāne 6275 Matisons runner's club S366 SZ2 00:03:45 138
1351 Nora Zvirbule 5204 S367 SZ2 00:03:45 138
1352 Anita Hļevicka 5380 S368 SZ3 00:03:45 137
1353 Aigars Svaija 6018 V985 VZ2 00:03:45 120
1354 Elīna Siliņa 5920 S369 SZ3 00:03:46 137
1355 Madara Puliņa 5143 Saldus Boksa Klubs S370 SZ2 00:03:46 137
1356 Randa Misāne 7038 S371 SB1 00:03:46 137
1357 Aleksandrs Vozņuks 5525 PROLATIO Systems V986 VZ2 00:03:46 120
1358 Ernests Pētersons 5310 V987 VZ2 00:03:46 120
1359 Aiva Kukmilka 5195 S372 SZ3 00:03:46 137
1360 Armands Bricis 5074 V988 VZ3 00:03:46 120
1361 Agnese Matisone 5980 Matisons Runner's Club S373 SZ3 00:03:47 137
1362 Jānis Kanuševskis 5062 V989 VZ2 00:03:47 120
1363 Agra Ieleja 5365 VSK Noskrien Divplākšņi S374 SZ3 00:03:47 137
1364 Kaspars Reķis 15257 V990 VZ2 00:03:47 119
1365 Līva Caune 15220 Infogram S375 SZ2 00:03:47 136
1366 Ernests Važa 5615 V991 VZ2 00:03:47 119
1367 Solvita Pujāte 6279 SK Katrīna S376 SZ2 00:03:47 136
1368 Dace Pelne 7375 S377 SB1 00:03:47 136
1369 Sergejs Kubraks 6119 Engures sportam V992 VZ3 00:03:47 119
1370 Raisa Marcinkus 7001 SK Ozolnieki S378 SB3 00:03:47 136
1371 Gints Fjodorovs 5588 AMSERV V993 VZ3 00:03:47 119
1372 Svetlana Stojeva 7073 S379 SB1 00:03:47 136
1373 Jurijs Šlamovs 5911 Emergn #optimized4running V994 VZ3 00:03:47 119
1374 Ruta Mālniece 5752 AkmensDizains.lv S380 SZ2 00:03:47 136
1375 Andris Dūzens 5512 V995 VZ2 00:03:47 119
1376 Eviss Bertrands 7039 V996 VB1 00:03:47 119
1377 Linda Krūmiņa 6045 Krūmiņi S381 SZ2 00:03:48 136
1378 Ināra Rube 5347 S/K KATRĪNA S382 SZ4 00:03:48 136
1379 Sintija Arbidāne 8002 S383 SL1 00:03:48 136
1380 Lauma Lieksne 7176 Jaunmārupe skrien S384 SB2 00:03:48 136
1381 Lauma Rudzīte 5520 Venden/Maratona klubs S385 SZ2 00:03:48 136
1382 Didzis Kalejs 7200 V997 VB1 00:03:48 119
1383 Ofēlija Kristiansone 7382 S386 SB1 00:03:48 136
1384 Ieva Meijere 5218 S387 SZ2 00:03:48 136
1385 Ronalds Rodiks 5339 V998 VZ2 00:03:48 119
1386 Inga Kairova 6216 S388 SZ2 00:03:48 136
1387 Anete Danelsone 5822 VSK Noskrien Blonde / Accenture S389 SZ2 00:03:48 136
1388 Ilona Bēmere 6016 Baldones skriešanas komanda S390 SZ3 00:03:49 135
1389 Lina Robate 5242 S391 SZ3 00:03:49 135
1390 Mārtiņš Smalkais 6141 EY V999 VZ2 00:03:49 118
1391 Zane Degro 5277 S392 SZ3 00:03:49 135
1392 Dmitrijs Todorovs 7280 V1000 VB1 00:03:49 118
1393 Kristīna Veļjaņinova 6142 - S393 SZ2 00:03:49 135
1394 Elīna Kreice 5820 S394 SZ3 00:03:49 135
1395 Zaneta Urbietiene 5364 5 kalnai S395 SZ3 00:03:49 135
1396 Ruta Poikāne 5609 S396 SZ3 00:03:50 135
1397 Inga Krastiņa 5910 S397 SZ2 00:03:50 135
1398 Arnis Ķēpulis 7508 V1001 VB1 00:03:50 118
1399 Laura Kalniņa 5388 Matisons Runner's Club S398 SZ3 00:03:50 135
1400 ArmĪns Meisters 5901 V1002 VZ3 00:03:50 118
1401 Diāna Ivanova 7121 S399 SB2 00:03:50 135
1402 Madara Dambe-Krastkalne 5955 S400 SZ2 00:03:50 135
1403 Arvils Pekuless 15232 V1003 VZ2 00:03:50 118
1404 Evija Kļave 7190 Jaunmārupe skrien! S401 SB2 00:03:50 134
1405 Zane Berdaškeviča 5678 SPORTLAND S402 SZ2 00:03:51 134
1406 Ieva Ziemele 5628 RL Grupa S403 SZ2 00:03:51 134
1407 Mairita Lāce 6093 ASK Patria S404 SZ2 00:03:51 134
1408 Dace Limmere 5798 Maushi S405 SZ2 00:03:51 134
1409 Elza Rozenstrauha 6002 S406 SZ1 00:03:51 134
1410 Maija Ceruka 5996 Mežmalas S407 SZ2 00:03:52 134
1411 Agnese Freimane 6109 S408 SZ2 00:03:52 134
1412 Madara Kukaine 7517 S409 SB1 00:03:52 134
1413 Baiba Gusta 5745 DNB Servisa centrs S410 SZ2 00:03:52 134
1414 Laila Ceika 5997 S411 SZ4 00:03:52 134
1415 Laura Zvīdre 15280 S412 SZ2 00:03:52 133
1416 Sintija Auguste 6033 S413 SZ2 00:03:52 133
1417 Lilita Ertmane 5321 S414 SZ3 00:03:52 133
1418 Raivis Širaks 6041 V1004 VZ3 00:03:52 116
1419 Anda Sproģe-Vāvere 5231 Pandas banda S415 SZ2 00:03:53 133
1420 Renāte Kubliņa-Ķemere 6202 S416 SZ2 00:03:53 133
1421 Kristaps Dundurs 5529 V1005 VZ1 00:03:53 116
1422 Maruta Eriņa 5859 Individ. S417 SZ2 00:03:53 133
1423 Ondrej Moudr 6170 Nato V1006 VZ2 00:03:53 116
1424 Mārtiņš Bankovskis 6072 V1007 VZ2 00:03:53 116
1425 Martins Jansons 15275 V1008 VZ2 00:03:53 116
1426 Līga Meļķerte 5394 Celms & Čemurs S418 SZ2 00:03:53 133
1427 Rigonda Ņikiforova 5055 Matisons Runner's Club S419 SZ2 00:03:53 133
1428 Ruta Malacanova 5686 Swedbank S420 SZ3 00:03:53 133
1429 Jean-Luc Mutezintare 6173 Nato V1009 VB1 00:03:53 116
1430 Alise Griķe 5864 Daugavpils Runners S421 SZ2 00:03:53 133
1431 Viktors Griņevičs 5748 ABC software V1010 VZ3 00:03:53 116
1432 Reinis Virsis - Šneiders 5967 V1011 VZ2 00:03:53 116
1433 Valērijs Smirnovs 15248 Myfitness V1012 VZ4 00:03:54 116
1434 Linda Megro 6295 S422 SZ1 00:03:54 132
1435 Juris Kalnietis 15238 Emergn #optimized4running V1013 VZ2 00:03:54 116
1436 Arina Maļčenkova 5356 S423 SZ2 00:03:54 132
1437 Kristīne Šmite-Šņigirova 5210 S424 SZ2 00:03:54 132
1438 Kaspars Kalniņš 5147 V1014 VZ2 00:03:54 116
1439 Iveta Stūrīte 5392 S425 SZ2 00:03:54 132
1440 John Aage Andersen 5238 Atea Global Services V1015 VZ4 00:03:54 115
1441 Māris Valtiņš 5925 V1016 VZ4 00:03:55 115
1442 Dagnija Verze 5397 S426 SZ1 00:03:55 132
1443 Simona Birkenberga 5180 LIESMA S427 SZ2 00:03:55 132
1444 Toms Didrhsons 5924 V1017 VZ1 00:03:55 115
1445 Vita Mazitāne 6249 S428 SZ1 00:03:55 132
1446 Kristīne Antužāne 5875 S429 SZ2 00:03:55 132
1447 Rinalds Rūsis 6159 Luminor V1018 VZ2 00:03:55 115
1448 Andra Stiebre 5028 Draugiem Group S430 SZ2 00:03:55 132
1449 Inese Vectirāne 7267 S431 SB2 00:03:55 132
1450 Lauma Muceniece 17062 S432 SB1 00:03:55 132
1451 Kristīne Puniņa 6301 S433 SZ2 00:03:55 132
1452 Sintija Kārkliņa 5398 S434 SZ1 00:03:55 132
1453 Daiga Greiškāne 5921 VSK Noskrien S435 SZ3 00:03:55 132
1454 Klāra Albīne 5495 Saldus pamatskola S436 SZ1 00:03:55 132
1455 Ralfs Kanģīzeris 5228 V1019 VZ1 00:03:56 115
1456 Toms Krauklis 5702 V1020 VZ2 00:03:56 115
1457 Lana Radčenko 6091 Saldus Boksa Klubs S437 SZ2 00:03:56 131
1458 Andris Ratkus 5992 Alfis SIA V1021 VZ2 00:03:56 115
1459 Viktors Artamonovs 5756 V1022 VZ2 00:03:56 115
1460 Monika Lemese 5599 LSC S438 SZ3 00:03:56 131
1461 Anita Šķinuma 15272 S439 SZ2 00:03:56 131
1462 Linards Geiba 5671 V1023 VZ3 00:03:56 115
1463 Braijens Staškevičs 6061 Emergn #optimized4running V1024 VZ2 00:03:56 115
1464 Mārtiņš Arkādijs Strazdiņš 5316 STRAZDIŅI V1025 VZ1 00:03:56 115
1465 Laine Else 5517 SIA Joker Ltd. S440 SZ2 00:03:56 131
1466 Marita Lapa 5385 Autostarts.lv S441 SZ3 00:03:56 131
1467 Ieva Marta Gintere 7369 S442 SB1 00:03:56 131
1468 Andris Riekstiņš 5467 V1026 VZ3 00:03:56 115
1469 Zane Pelčere 15230 S443 SZ2 00:03:56 131
1470 Mārcis Viļums 5131 V1027 VZ3 00:03:56 114
1471 Inese Mellēna 5328 S444 SZ2 00:03:57 131
1472 Ilze Orinska 5297 Dīvaiņi S445 SZ2 00:03:57 131
1473 Jurģis Ķikulis 5031 V1028 VZ2 00:03:57 114
1474 Evita Gredzena 3375 REALTO S446 SZ2 00:03:57 131
1475 Tore Thun 5938 V1029 VZ2 00:03:57 114
1476 Edgars Mežvēvers 5762 V1030 VZ3 00:03:57 114
1477 Inese Midrijāne 5235 Mammadaba S447 SZ4 00:03:57 131
1478 Jānis Birģelis 7435 V1031 VB2 00:03:58 114
1479 Liene Sālījuma 7459 Luminor S448 SB1 00:03:58 130
1480 Edgars Ligeris 5943 V1032 VZ2 00:03:58 114
1481 Valdis Pūķis 5185 PŪĶI V1033 VZ3 00:03:58 114
1482 Linda Zembaha 6211 RĪGAS DZIRNAVNIEKS S449 SZ2 00:03:58 130
1483 Armanda Sokolovska 5835 SK Katrīna S450 SZ3 00:03:58 130
1484 Dace Kadiķe 5305 S451 SZ2 00:03:58 130
1485 Rita Upīte 5957 Zaķis S452 SZ3 00:03:58 130
1486 Dace Ronimoisa 5100 Supervaroņu treniņi S453 SZ3 00:03:58 130
1487 Inga Nartiša 5869 MAILIGEN S454 SZ2 00:03:58 130
1488 Jānis Marčinkus 8004 SK Ozolnieki V1034 VL3 00:03:58 114
1489 Juris Mendziņš 6193 V1035 VZ3 00:03:58 114
1490 Jevgenijs Sološičs 6116 Accenture V1036 VZ2 00:03:59 113
1491 Mārtiņš Kadiķis 5307 V1037 VZ2 00:03:59 113
1492 Juris Ķibilds 5667 SELGA V1038 VZ2 00:03:59 113
1493 Zane Letapure - Neļķe 5684 Moller Auto Krasta S455 SZ2 00:03:59 130
1494 Krista Ķīse 5593 S456 SZ1 00:03:59 129
1495 Matīss Simkevičs 6302 V1039 VZ1 00:03:59 113
1496 Simona Sunepa 7414 S457 SB1 00:03:59 129
1497 Inese Jevsejčika 5650 MRC S458 SZ2 00:03:59 129
1498 Mikus Poikans 5608 V1040 VZ1 00:04:00 113
1499 Inese RĪna 5288 S459 SZ2 00:04:00 129
1500 Jānis Lācis 6098 V1041 VZ2 00:04:00 113
1501 Zanda Tune 5939 S460 SZ2 00:04:00 129
1502 Inga Vīksna 5214 Kocēnu MTB S461 SZ3 00:04:00 129
1503 Jurģis Jurčenko 15283 V1042 VZ2 00:04:00 113
1504 Elviss Ozols 5084 V1043 VZ2 00:04:00 113
1505 Agnese Ose 6070 BALTAIS S462 SZ2 00:04:00 129
1506 Inese Zepa 5002 Ašās kājas ZID S463 SZ2 00:04:00 129
1507 Gunta Kalniņa 5848 S464 SZ2 00:04:00 129
1508 Arnis Leikarts 7328 V1044 VB2 00:04:00 113
1509 Evita Ozola 7392 Bauska S465 SB2 00:04:00 129
1510 Līga Neilande 7232 S466 SB1 00:04:01 129
1511 Edgars Goba 8141 Salaspils Zīriņi V1045 VZ3 00:04:01 113
1512 Rinalds Puķe 5701 CosmoProb V1046 VZ2 00:04:01 113
1513 Agnese Goba 15290 S467 SZ2 00:04:01 129
1514 Markuss Gaļinovskis 15224 RUN 4 SUN V1047 VZ1 00:04:01 112
1515 Anna Grāmatniece 5849 S468 SZ4 00:04:01 129
1516 Rūdis Bundzēns 5437 V1048 VZ1 00:04:01 112
1517 Ieva Staģe 5863 S469 SZ2 00:04:01 128
1518 Anna Dance 5012 Rigas Satiksme S470 SZ3 00:04:01 128
1519 Linda Kubiloviča 8226 Nūjo ar vēju S471 SL2 00:04:01 128
1520 Aija Millere 5295 Skrienam Liepājā S472 SZ2 00:04:01 128
1521 Alda Ozola 15278 S473 SZ3 00:04:01 128
1522 Egija Sproğe 5066 Saldus boksa klubs S474 SZ2 00:04:02 128
1523 Kristīne Kuduma 5251 S475 SZ2 00:04:02 128
1524 Didzis Krīgers 6107 V1049 VZ4 00:04:02 112
1525 Ieva Smildziņa 5263 S476 SZ2 00:04:02 128
1526 Liene Kalniņa 8039 SKRIENAM KOPĀ - Valmiera S477 SL1 00:04:02 128
1527 Jevgenijs Kurovs 5968 V1050 VZ2 00:04:02 112
1528 Inga Anmane 5597 Lidosta Rīga S478 SZ1 00:04:02 128
1529 Māris Vīlips 8144 V1051 VL2 00:04:02 112
1530 Jānis Straukmanis 8026 V1052 VL1 00:04:02 112
1531 Laura Sekste 5418 LAUMIŅAS REZIDENCE S479 SZ2 00:04:02 128
1532 Elizabete Matule 15279 Pamatskola ''Rīdze''' S480 SZ1 00:04:02 128
1533 Jeļena Ždaņenko 6083 BIODERMA S481 SZ2 00:04:02 128
1534 Līga Zeme 5153 Kuldīga S482 SZ2 00:04:03 128
1535 Ingūna Semjonova 7137 Zemgales Ziņas S483 SB2 00:04:03 128
1536 Iveta Biruma 5318 Archibald Greenfield S484 SZ2 00:04:03 128
1537 Imants Zaķis 17075 CDT V1053 VB2 00:04:03 111
1538 Christian Brahinger 6175 Nato V1054 VZ3 00:04:03 111
1539 Aija Smalkā 5233 S485 SZ2 00:04:03 127
1540 Agita Spura 6236 PH Print S486 SZ2 00:04:03 127
1541 Māra Krūmiņa 6044 Krūmiņi S487 SZ1 00:04:03 127
1542 Maruta Krūmiņa 5420 Maratona klubs S488 SZ2 00:04:04 127
1543 Dana Timma 5474 S489 SZ2 00:04:04 127
1544 Anuar Zhumabayev 6283 Accenture V1055 VZ2 00:04:04 111
1545 Artis Janeks 5478 Nūjo ar vēju V1056 VZ3 00:04:04 111
1546 Keralaine Šipa 5220 S490 SZ1 00:04:04 127
1547 Baiba Mazrima 5479 Saldus Boksa Klubs S491 SZ2 00:04:04 127
1548 Jurijs Šatcs 5563 V1057 VZ3 00:04:04 111
1549 Anete Viziņa 5093 S492 SZ1 00:04:04 127
1550 Jānis Valāts 5590 AMSERV V1058 VZ2 00:04:04 111
1551 Vilis Trautmanis 6104 Māris Atpūšas V1059 VZ2 00:04:04 111
1552 Dace Bērziņa 6115 S493 SZ3 00:04:04 127
1553 Ance Liepiņa 5426 BALTMA S494 SZ3 00:04:04 127
1554 Gaspare Rinaudo 6189 Nato V1060 VZ3 00:04:05 111
1555 Edīte Šnikvalde 5285 S495 SZ2 00:04:05 127
1556 Linda Smalka 5801 DNB Servisa centrs S496 SZ2 00:04:05 127
1557 Zanda Jākobsone 5215 S497 SZ1 00:04:05 127
1558 Karlīna Kienkas 5243 S498 SZ2 00:04:05 126
1559 Kristīne Freimane 5624 Accenture S499 SZ2 00:04:05 126
1560 Jānis Irmejs 5898 Atea Global Services V1061 VZ2 00:04:05 110
1561 Reno Eizenbārdis 15226 Nūjo Ventspils V1062 VZ3 00:04:05 110
1562 Silvestrs Kluburs 6028 Rolling V1063 VZ2 00:04:05 110
1563 Anda Ozoliņa 5176 S500 SZ3 00:04:05 126
1564 Iveta Dobele 6124 S501 SZ2 00:04:05 126
1565 Julija Belokopitova 5362 Zoorbagan S502 SZ3 00:04:06 126
1566 Liene Graudiņa 5196 S503 SZ2 00:04:06 126
1567 Guntars Priede 7281 V1064 VB1 00:04:06 110
1568 Inese Miltiņa 5337 S504 SZ3 00:04:06 126
1569 Egija Veide 5299 DC VECSALACAS UNITED S505 SZ2 00:04:06 126
1570 Zita Kreinerte 5463 S506 SZ2 00:04:06 126
1571 Dace Skrastiņa 7222 LMT S507 SB2 00:04:06 126
1572 Gunita Butāne 15235 Zemgales Ziņas S508 SZ3 00:04:06 126
1573 Aleksejs Čuvailovs 5690 SPORTLAND V1065 VZ2 00:04:07 110
1574 Amanda Miltiņa 5338 S509 SZ1 00:04:07 125
1575 Olga Vasiļjeva 5203 S510 SZ2 00:04:07 125
1576 Anna Endija Ansone 6264 S511 SZ1 00:04:07 125
1577 Ivan UNGER 6181 Nato V1066 VZ3 00:04:07 110
1578 Dace Janeka 8219 Nūjo ar vēju S512 SL2 00:04:07 125
1579 Kristīne Grava 5760 S513 SZ2 00:04:08 125
1580 Guntars Balodis 5442 V1067 VZ4 00:04:08 109
1581 Ritma Kamendere 5549 S514 SZ2 00:04:08 125
1582 Klăvs Eglītis 5999 V1068 VZ2 00:04:08 109
1583 Sigita Šilinska 5271 S515 SZ3 00:04:08 125
1584 Ruta Jansone 5568 VSK Noskrien/ SK Dzērvene S516 SZ2 00:04:08 125
1585 Ance Bičuka 5306 S517 SZ2 00:04:09 124
1586 Raimonda Kalniņa 7083 S518 SB1 00:04:09 124
1587 Jēkabs Majors 5674 Accenture V1069 VZ2 00:04:09 109
1588 Aija Ozere 5623 S519 SZ2 00:04:09 124
1589 Inese Kazarevska 15258 S520 SZ3 00:04:09 124
1590 Daina Reveliņa 5962 RWA S521 SZ3 00:04:10 124
1591 Anda Anmane 5761 S522 SZ1 00:04:10 124
1592 Ieva Šteinberga 15242 S523 SZ2 00:04:10 124
1593 Sannija Samsone-Baranauska 7474 Zebiekstes S524 SB1 00:04:10 124
1594 Linda Eizenbārde 6322 Nūjo Ventspils S525 SZ2 00:04:10 124
1595 Zinta Simanoviča 5909 S526 SZ2 00:04:10 124
1596 Anna Greitāne 5727 Lynxdojo S527 SZ1 00:04:11 124
1597 Sergejs Smirnovs 7090 V1070 VB1 00:04:11 108
1598 Baiba Zadraka 5518 S528 SZ3 00:04:11 123
1599 Sintija Sproģe 7199 Aizkraukle S529 SB1 00:04:11 123
1600 Estere Romanovska 5032 Olainfarm S530 SZ1 00:04:11 123
1601 Alfonz Cugmas 5049 Slovenija V1071 VZ4 00:04:11 108
1602 Egita Uzule 7472 SALDUS BOKSA KLUBS S531 SB2 00:04:11 123
1603 Zane Galdiņa 5783 S532 SZ2 00:04:11 123
1604 Džaneta Suta 6288 S533 SZ4 00:04:11 123
1605 Agnese Zīlīte 5399 S534 SZ2 00:04:11 123
1606 Kristiāna Dolge 5958 S535 SZ1 00:04:12 123
1607 Inese Nudiena 7128 VFK Staldzene S536 SB1 00:04:12 123
1608 Māra Braslava 8220 Limbaži Skrien S537 SL1 00:04:12 123
1609 Anastasija Sardiko 6066 Accenture S538 SZ2 00:04:12 123
1610 Egija Gulbinska 7027 S539 SB1 00:04:12 123
1611 Rolands Šusts 5811 V1072 VZ2 00:04:12 107
1612 Elīza Astra Vectirāne 5530 S540 SZ1 00:04:12 123
1613 Vlada Buharova 6086 BIODERMA S541 SZ2 00:04:12 123
1614 Dace Kapture 5785 Daba mūs sauc S542 SZ3 00:04:12 123
1615 Raimonds Buraks 8065 SOLI PA SOLIM V1073 VL1 00:04:13 107
1616 Rihards Ozols 5896 Atea Global Services V1074 VZ2 00:04:13 107
1617 Signe Tuklere 5837 S543 SZ2 00:04:13 122
1618 Diāna Krastiņa 6039 Daba mūs sauc S544 SZ2 00:04:13 122
1619 Elizabete Ločmele 6242 VSK “Burkānciems&Co” S545 SZ1 00:04:13 122
1620 Dzintra Šteinberga 5595 Swedbank S546 SZ2 00:04:13 122
1621 Mikus Zarāns 5162 V1075 VZ2 00:04:13 107
1622 Jolanta Kravale 7305 S547 SB2 00:04:14 122
1623 Māris Reliņš 5115 V1076 VZ2 00:04:14 107
1624 Ilma Melne 5966 Olainfarm S548 SZ2 00:04:14 122
1625 Edgars Indrušonoks 5664 SELGA V1077 VZ2 00:04:14 107
1626 Daniels Kogans 5969 Lynxdojo V1078 VZ1 00:04:14 107
1627 Maruta Rancāne 5789 Visma Active S549 SZ2 00:04:14 122
1628 Karina Jodčika 7456 Luminor S550 SB1 00:04:14 122
1629 Liesma Vicinska 6200 Brocēnu cilpotājas S551 SZ3 00:04:14 122
1630 Vita Helmane 6228 AMSERV S552 SZ3 00:04:14 122
1631 Sarah Shaver 6168 Nato S553 SZ2 00:04:15 122
1632 Airita Olekša 6035 S554 SZ2 00:04:15 122
1633 Dāniels Harijs Apsītis 5060 2KOKI V1079 VZ1 00:04:15 106
1634 Alise Bērziņa 5988 Saldus sporta skola S555 SZ1 00:04:15 122
1635 Liene Mudrova 5150 Jaunmārupe skrien S556 SZ2 00:04:15 122
1636 Ieva Grīnberga 6135 Eugesta S557 SZ3 00:04:15 122
1637 Zane Auziņa 5332 S558 SZ2 00:04:15 122
1638 Daiga Vabule 6007 S559 SZ2 00:04:15 122
1639 Linda Eldmane 8082 S560 SL1 00:04:15 121
1640 Ivars Āboltiņš 7488 Lynxdojo V1080 VB1 00:04:15 106
1641 Marta Dieviņa 5812 EY S561 SZ2 00:04:15 121
1642 Linda Žūriņa 5788 EY S562 SZ2 00:04:15 121
1643 Alise Kirkila 6006 VAS Latvijas gaisa satiksme S563 SZ2 00:04:15 121
1644 Svetlana Čursina 5489 ChursinTeam S564 SZ2 00:04:16 121
1645 Sindija Sirmā 5070 Guddžobs Guddans S565 SZ2 00:04:16 121
1646 Kristīne Jaudzema 15269 S566 SZ2 00:04:16 121
1647 Lita Briede 7279 SK Katrīna S567 SB2 00:04:16 121
1648 Jana Pūķe 5186 PŪĶI S568 SZ3 00:04:16 121
1649 Baiba Olte 5456 Printful S569 SZ2 00:04:16 121
1650 Sandra Upena 6036 S570 SZ2 00:04:16 121
1651 Gita Briņķe 5269 Valle S571 SZ3 00:04:16 121
1652 Dace Sēja 6034 Ņiprie Ikri S572 SZ3 00:04:16 121
1653 Zane Martinsone 5991 S573 SZ2 00:04:16 121
1654 Beatrise Šlitke 6050 S574 SZ2 00:04:17 121
1655 Antons Fedorenko 5742 V1081 VZ2 00:04:17 105
1656 Dāvis Dieziņš 5015 PRINTFUL V1082 VZ1 00:04:17 105
1657 Līga Pakalna 7239 KROKUS S575 SB1 00:04:17 121
1658 Baiba Bule 5539 Swedbank S576 SZ2 00:04:17 120
1659 Arvo Soosalu 5496 JK Hermes V1083 VZ4 00:04:17 105
1660 Alise Jēkabsone 5161 S577 SZ2 00:04:17 120
1661 Jevgenijs Brovackis 5292 Latvijas Finieris V1084 VZ2 00:04:18 105
1662 Līga Kokoreviča 7298 S578 SB1 00:04:18 120
1663 Agnese Kalēja 5051 Rūsiņa komanda S579 SZ2 00:04:18 120
1664 Angelina Soboļeva 5280 Unicorns S580 SZ2 00:04:18 120
1665 Agnese Krieva 5165 Guddžobs Guddans S581 SZ1 00:04:19 120
1666 Vera Panasina 6125 S582 SZ2 00:04:19 120
1667 Ralfs Pilainis 5661 V1085 VZ1 00:04:19 105
1668 Aleksejs Žiļcovs 5483 VAS Latvijas gaisa satiksme V1086 VZ2 00:04:19 104
1669 Ilze Rāta 8225 Emergn #optimized4running S583 SL3 00:04:19 119
1670 Aleksandrs Naumenko 7395 Gausā Jūdze V1087 VB3 00:04:19 104
1671 Līva Skolmeistare 6261 S584 SZ2 00:04:19 119
1672 Maksims Ivanovs 5219 V1088 VZ2 00:04:19 104
1673 Ilze Irbe 6278 S585 SZ3 00:04:20 119
1674 Žanna Matrosova 5123 LEVERSA S586 SZ2 00:04:20 119
1675 Elīna Tolokonceva 7250 VSK Noskrien S587 SB1 00:04:20 119
1676 Agnese Stalberga 5387 S588 SZ2 00:04:20 119
1677 Laura Vilka 7260 S589 SB1 00:04:20 119
1678 Santa Suta-Zute 7112 SK Tērauds S590 SB2 00:04:20 119
1679 Anete Kalniņa 5068 S591 SZ2 00:04:21 119
1680 Sandra Bobrova 5386 S592 SZ3 00:04:21 119
1681 Liena Grina 15294 S593 SZ2 00:04:21 119
1682 Edgars Ābeltiņš 7220 EY V1089 VB1 00:04:21 104
1683 Indra Anckiņa 5872 S594 SZ2 00:04:21 119
1684 Aleksandrs Voino 5700 V1090 VZ3 00:04:21 104
1685 Daniela Kārkle 5102 Smaida līnija S595 SZ2 00:04:21 119
1686 Normunds Šibeiks 7091 Nūjo priekam V1091 VB3 00:04:21 104
1687 Līga Buhrote 5156 S596 SZ2 00:04:21 118
1688 Sintija Bite 5770 S597 SZ2 00:04:22 118
1689 Normunds Vilūns 5918 vsk noskrien seniori V1092 VZ4 00:04:22 103
1690 Sanita Junele 5655 Selga S598 SZ2 00:04:22 118
1691 Jekaterina Ļežaņina 15254 S599 SZ3 00:04:22 118
1692 Kristīne Priede 6312 S600 SZ3 00:04:22 118
1693 Paula Bobrova 5389 S601 SZ1 00:04:22 118
1694 Anna Mitrohina 5198 S602 SZ2 00:04:22 118
1695 Alise Buceniece 6004 Dodkepu.lv S603 SZ1 00:04:22 118
1696 Sarmīte Jermolova 5712 S604 SZ2 00:04:23 118
1697 Beāte Virskule 5333 S605 SZ1 00:04:23 118
1698 Jūlija Lūsiņa 5972 S606 SZ2 00:04:23 118
1699 Alise Lapina 5897 Atea Global Services S607 SZ2 00:04:23 118
1700 Vitālijs Jakovļevs 8045 www.endo.lv V1093 VL1 00:04:23 103
1701 Kārlis Bērziņš 5290 Latvijas Finieris V1094 VZ2 00:04:23 103
1702 Santa Siksna 5106 S608 SZ3 00:04:23 118
1703 Māris Holsts 5216 Arī vaļiem ir bail V1095 VZ2 00:04:23 103
1704 Zane Mirdza Paikena 7194 Domdaris S609 SB1 00:04:24 117
1705 Madara Mētere 5551 SPORTLAND S610 SZ2 00:04:24 117
1706 Inguna Skujiņa 6132 Nūjo vesels S611 SZ4 00:04:24 117
1707 Ivo Kleins 5493 Ķesterciems / Engures sportam V1096 VZ3 00:04:24 103
1708 Līga Balode 15293 OnPlate S612 SZ2 00:04:24 117
1709 Inese Sirmā 7103 S613 SB2 00:04:24 117
1710 Gundega Groma 6103 S614 SZ3 00:04:25 117
1711 Iveta Radiņa-Liepkaula 5865 SK TĒRAUDS S615 SZ3 00:04:25 117
1712 Oksana Kļeimjonova 5200 S616 SZ2 00:04:25 117
1713 Agnese Leiburga 7442 Zemgales Ziņas S617 SB2 00:04:25 117
1714 Andra Strikmane 5073 S618 SZ2 00:04:25 117
1715 Inta Hansone 5252 S619 SZ3 00:04:26 117
1716 Ilze Pelēce 5987 SK Ozolnieki S620 SZ3 00:04:26 116
1717 Ieva Ķēdža Ķēde 5323 Kašķīgie S621 SZ2 00:04:27 116
1718 Laura Jansone 6090 S622 SZ2 00:04:27 116
1719 Aida Graudiņa 7003 S623 SB2 00:04:27 116
1720 Jānis Laganovskis 7343 VSK Noskrien V1097 VB1 00:04:27 101
1721 Līga Ančeva 5866 Varakļāni S624 SZ2 00:04:27 116
1722 Līga Riņķe 5888 S625 SZ2 00:04:28 116
1723 Oļegs Tetervenoks 7479 OptiO V1098 VB1 00:04:28 101
1724 Selva Ločmele 6058 Engures sportam S626 SZ2 00:04:28 116
1725 Andris Akmentins 5448 Vuvuzela V1099 VZ2 00:04:28 101
1726 Renāte Dekante 5540 DNB Servisa centrs S627 SZ2 00:04:28 115
1727 Zane Zilberga 5152 EY S628 SZ2 00:04:28 115
1728 Natālija Tetervenoka 7478 OptiO S629 SB1 00:04:29 115
1729 Sofja Gavrilova 15223 Olainfarm S630 SZ2 00:04:30 115
1730 Inga Zāle 7211 Nūjo ar vēju S631 SB3 00:04:30 115
1731 Dana Trautmane 6105 Māris Atpūšas S632 SZ2 00:04:31 115
1732 Karīna Grīnvalde-Ozola 15246 OZZO S633 SZ2 00:04:31 114
1733 Agnese Kleina 5603 Ķesterciems-Engures sportam. S634 SZ2 00:04:31 114
1734 Lelde Strautiņa 5266 HighFive S635 SZ2 00:04:31 114
1735 Elīna Lazdiņa 5814 S636 SZ2 00:04:32 114
1736 Alejandro Mauricio Melgar Sandoval 5612 V1100 VZ2 00:04:32 100
1737 Linda Krūmiņa 5635 S637 SZ2 00:04:32 114
1738 Inguna Korņējeva 6037 Daba mūs sauc S638 SZ4 00:04:32 114
1739 Anete Tone 5587 DNB Servisa centrs S639 SZ2 00:04:32 114
1740 Helēna Bodniece 6298 S640 SZ1 00:04:33 114
1741 Līga Brutāne 5890 Swedbank S641 SZ2 00:04:33 113
1742 Guntis Rozenblats 5382 V1101 VZ3 00:04:34 99
1743 Agnese Dambe 5240 S642 SZ2 00:04:34 113
1744 Ilva Sīpola 5641 S643 SZ3 00:04:34 113
1745 Liene Salmane 6147 DNB Servisa centrs S644 SZ2 00:04:35 113
1746 Darya Skakouskaya 17077 SICKOMODE S645 SB1 00:04:35 113
1747 Inese Kraģe 5119 S646 SZ3 00:04:35 113
1748 Maija Bildere 7100 GRETA S647 SB1 00:04:35 113
1749 Anita Krūmiņa 7325 S648 SB1 00:04:35 113
1750 Līga Kalniņa 5594 Swedbank S649 SZ2 00:04:35 112
1751 Anda Cielava 6113 Olainfarm S650 SZ1 00:04:35 112
1752 Katrīna Šteina 15299 S651 SZ2 00:04:35 112
1753 Jānis Zemturis 6005 V1102 VZ4 00:04:36 98
1754 Diāna Luščika 5819 S652 SZ2 00:04:36 112
1755 Aija Miķīte 5163 S653 SZ2 00:04:36 112
1756 Gunta Ozoliņa 7014 S654 SB2 00:04:36 112
1757 Monika Hermane 5895 Atea Global Services S655 SZ2 00:04:36 112
1758 Inese Kanģīzere 5229 VAS Latvijas gaisa satiksme S656 SZ3 00:04:36 112
1759 Guntis Buks 5582 Swedbank V1103 VZ3 00:04:36 98
1760 Inga Riba 5160 Nūjo vesels S657 SZ4 00:04:36 112
1761 Ilona Ozoliņa 8080 Emergn #optimized4running S658 SL2 00:04:36 112
1762 Dace Ansone 17067 - S659 SB2 00:04:36 112
1763 Ilze Martuļeva 5436 S660 SZ2 00:04:36 112
1764 Maija Matroze 5440 S661 SZ2 00:04:37 112
1765 Evita Saulīte-Mčedlišvili 6313 Baltais S662 SZ2 00:04:37 112
1766 Agrita Lapinska 5685 S663 SZ3 00:04:38 112
1767 Dace Freimane 7115 S664 SB2 00:04:38 112
1768 Linda Loce 8016 Lynxdojo S665 SL1 00:04:38 111
1769 Ieva Riteniece 17071 S666 SB2 00:04:39 111
1770 Andris Skapsts 5663 Lynxdojo V1104 VZ4 00:04:39 97
1771 Līga Simkeviča 6303 S667 SZ2 00:04:39 111
1772 Anatolijs Kelberers 5545 MAILIGEN V1105 VZ4 00:04:39 97
1773 Simona Rutkovska 5425 SimoonskiTV S668 SZ1 00:04:39 111
1774 Laura Liniņa 8021 S669 SL1 00:04:40 111
1775 Ilgonis Rudāks 7336 Ašie Gliemeži V1106 VB2 00:04:40 97
1776 Zanda Gertnere 5718 DNB Servisa centrs S670 SZ2 00:04:40 111
1777 Zinta Elksne 5447 S671 SZ2 00:04:40 111
1778 Aigars Rudzītis 5584 V1107 VZ2 00:04:41 97
1779 Aivars Ulanovs 6144 Pūre V1108 VZ4 00:04:41 97
1780 Egita Pumpure 5583 S672 SZ3 00:04:41 110
1781 Ieva Ceruka 5450 Mežmalas S673 SZ2 00:04:42 110
1782 Jūlija Kuzņecova 5099 S674 SZ3 00:04:43 110
1783 Danute Ābelīte 5124 S675 SZ3 00:04:43 109
1784 Santa Japeniņa 5424 S676 SZ2 00:04:43 109
1785 Anastasija Čekriževa 5282 SK Tērauds/Suunto Latvija S677 SZ2 00:04:43 109
1786 Liene Meldere 5317 S678 SZ2 00:04:43 109
1787 Solvita Depša 6208 S679 SZ3 00:04:43 109
1788 Mārtiņš Gulbis-Švans 7015 Priekules veloklubs V1109 VB2 00:04:44 96
1789 Vladimirs Kļavnieks 7197 Latvija-Norvēģija V1110 VB3 00:04:44 95
1790 Marija Siliņa 5366 S680 SZ1 00:04:44 109
1791 Ieva Grauduma 5665 Accenture S681 SZ2 00:04:44 109
1792 Jolanta Āboltiņa 7480 Lynxdojo S682 SB1 00:04:44 109
1793 Jurģis Suts 6290 V1111 VZ2 00:04:44 95
1794 Ričards Riekstiņš 6212 RĪGAS DZIRNAVNIEKS V1112 VZ1 00:04:45 95
1795 Inga Minkeviča 5343 S683 SZ2 00:04:45 109
1796 Ulla Bogdanoviča 5395 S684 SZ2 00:04:45 109
1797 Sintija Ozoliņa 6198 Jaunmārupes skrējēji S685 SZ3 00:04:45 109
1798 Kristīna Ceika 7383 Nūjo ar vēju! S686 SB1 00:04:47 108
1799 Krists Austrums 6210 RĪGAS DZIRNAVNIEKS V1113 VZ2 00:04:47 94
1800 Oskars Freimanis 5989 SK Ozolnieki V1114 VZ4 00:04:48 94
1801 Liene Čevere 5349 S687 SZ3 00:04:49 107
1802 Māra Laube 7063 S688 SB1 00:04:49 107
1803 Simona Laure 6001 S689 SZ2 00:04:49 107
1804 Sendija Galdiņa 5246 S690 SZ3 00:04:49 107
1805 Santa Logina 7201 Zemgales Ziņas S691 SB1 00:04:50 107
1806 Inese Brēdiķe 5172 Maratona klubs S692 SZ3 00:04:50 107
1807 Sanita Birzniece 5217 S693 SZ3 00:04:50 107
1808 Baiba Dektere 6118 S694 SZ2 00:04:51 107
1809 Lelde Spriņģe 7233 S695 SB1 00:04:51 106
1810 Uldis Dīcis 7360 Gausā Jūdze V1115 VB3 00:04:52 93
1811 Baiba Bojane 5482 S696 SZ2 00:04:52 106
1812 Rita Bukovska 5045 S697 SZ3 00:04:52 106
1813 Dinara Bekeshova 6250 Accenture S698 SZ2 00:04:52 106
1814 Rihards Gromuls 5193 Reliņš V1116 VZ2 00:04:52 93
1815 Ruta Dīce 7359 Gausā Jūdze S699 SB3 00:04:53 106
1816 Linda Peciņa 5818 Māsas Peciņas S700 SZ2 00:04:53 106
1817 Dace Šmite 7304 S701 SB2 00:04:54 105
1818 Inese Bāriņa 5970 S702 SZ3 00:04:54 105
1819 Eva Lapsiņa 7429 X99 S703 SB1 00:04:54 105
1820 Jaan Vehlmann 5497 JK Hermes V1117 VZ4 00:04:55 92
1821 Sarmīte Loce 15247 Lynxdojo S704 SZ4 00:04:55 105
1822 Zinta Uskale 5817 Rozā vilciena labdarības fonds S705 SZ3 00:04:55 105
1823 Ieva Vīksna 5729 EY S706 SZ2 00:04:55 105
1824 Baiba Ansone 6201 PRINTFUL S707 SZ3 00:04:56 105
1825 Solvita Zeipiņa 5421 S708 SZ2 00:04:56 105
1826 Linda Medne 5301 Saldus Boksa Klubs S709 SZ2 00:04:56 105
1827 Kristīne Meldere-Drāzniece 5122 S710 SZ3 00:04:57 104
1828 Anete Gabrūna 5707 S711 SZ2 00:04:57 104
1829 Agita Šmaukstele 5029 Draugiem Group S712 SZ2 00:04:57 104
1830 Dace Dūka 5304 S713 SZ2 00:04:58 104
1831 Līga Peinberga 5265 S714 SZ2 00:04:59 104
1832 Laura Briede 5409 S715 SZ2 00:04:59 104
1833 Gunta Neija 5803 Pēdējās vietas pavēlnieki S716 SZ2 00:04:59 104
1834 Tīna Sparāne 7275 S717 SB1 00:04:59 103
1835 Elizabete Brauna 5912 Lynxdojo S718 SZ1 00:05:00 103
1836 Iveta Rutkovska 15289 S719 SZ3 00:05:00 103
1837 Anna Viktorija Lukjanska 5016 PRINTFUL S720 SZ1 00:05:00 103
1838 Aleksandra Brombaha 5121 S721 SZ1 00:05:01 103
1839 Elīna Budava 6320 Swedbank S722 SZ2 00:05:01 103
1840 Anna Krek 5257 S723 SZ2 00:05:02 103
1841 Pārsla Dambe 15231 S724 SZ2 00:05:02 103
1842 Olga Kavliša 5358 S725 SZ2 00:05:02 102
1843 Ilze Jurgelāne 5058 S726 SZ2 00:05:02 102
1844 Ruslans Kavlišs 5359 V1118 VZ2 00:05:03 89
1845 Laura Čakle 5657 S727 SZ2 00:05:04 102
1846 Sandra Lūse 5508 Skrienošie Lūši S728 SZ3 00:05:04 102
1847 Bruno Ivanovs 5927 V1119 VZ1 00:05:04 89
1848 Aigars Eglajs 5591 Pa Vienam V1120 VZ2 00:05:04 89
1849 Līga Ritere 5509 S729 SZ3 00:05:04 102
1850 Ingrīda Jēka 5423 S730 SZ2 00:05:05 101
1851 Ināra Dāboliņa 5341 Nūjo vesels S731 SZ4 00:05:05 101
1852 Gunta Šlosberga 5926 S732 SZ3 00:05:06 101
1853 Evija Heniņa 5275 SK Katrīna S733 SZ3 00:05:06 101
1854 Inga Zalane 5128 DNB Servisa centrs S734 SZ2 00:05:07 101
1855 Zinta Zīverte 5846 Nūjo vesels S735 SZ3 00:05:07 101
1856 Anita Barbane 5779 Nūjo priekam S736 SZ4 00:05:08 101
1857 Brigita Pētersone 5296 S737 SZ4 00:05:08 101
1858 Gita Biezuma 6114 S738 SZ3 00:05:08 101
1859 Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns 5047 VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI V1121 VZ4 00:05:09 88
1860 Solvita Bērziša 6013 Accenture S739 SZ2 00:05:09 100
1861 Inese Neilande 7469 Kača liek skriet S740 SB2 00:05:11 100
1862 Sandis Krutovs 6071 cedric.lv V1122 VZ2 00:05:11 87
1863 Laura Brīvība-Dzenuška 5613 Visma Active S741 SZ2 00:05:11 100
1864 Aivis Zukovs 5431 V1123 VZ2 00:05:11 87
1865 Jolanta Pugača 5621 S742 SZ3 00:05:11 100
1866 Gita Gintere Kikuste 5880 S743 SZ3 00:05:11 99
1867 Anita Ābeltiņa 6134 S744 SZ4 00:05:12 99
1868 Sanita Šaitere 5516 Lidosta “Rīga” S745 SZ3 00:05:13 99
1869 Marita Šalta 7444 S746 SB2 00:05:13 99
1870 Sigita Zideluna 5586 S747 SZ3 00:05:15 98
1871 Evija Homko 5838 S748 SZ2 00:05:15 98
1872 Karīna Aksenoka 5042 S749 SZ3 00:05:16 98
1873 Agris Skulte 5565 V1124 VZ2 00:05:16 86
1874 Albīna Kalenda 5634 Nūjo vesels S750 SZ4 00:05:16 98
1875 Dace Raudone 6199 Baltais S751 SZ2 00:05:17 98
1876 Vjačeslavs Pantepajevs 5792 V1125 VZ2 00:05:17 85
1877 Anastasija Zabello 5750 S752 SZ2 00:05:17 98
1878 Sintija Borskoviča 5014 PRINTFUL S753 SZ2 00:05:19 97
1879 Līga Zvīdriņa 5900 S754 SZ4 00:05:19 97
1880 Inese Grīnberga 5363 NŪJO VESELS S755 SZ3 00:05:19 97
1881 Irēna Šterna 5298 Nūjo Vesels S756 SZ4 00:05:20 97
1882 Līva Morica 5132 S757 SZ2 00:05:22 96
1883 Māra Miķelsone 6286 Lynxdojo S758 SZ2 00:05:22 96
1884 Lauma Lazda 5020 S759 SZ2 00:05:24 96
1885 Ilze Brauna 5995 Lynxdojo S760 SZ3 00:05:25 95
1886 Daiga Holma 5981 S761 SZ4 00:05:26 95
1887 Laima Dreimane Zvilna 5802 Biznesa parks ABAVA S762 SZ3 00:05:27 95
1888 Aivars Kronbergs 5135 TUKUMS V1126 VZ4 00:05:28 83
1889 Viktors Safutins 5600 LSC V1127 VZ4 00:05:30 82
1890 Kristīne Kraukle 6256 S763 SZ2 00:05:31 94
1891 Irēna Šibeika 5261 Nūjo priekam S764 SZ4 00:05:33 93
1892 Sanita Vecā 7206 - S765 SB1 00:05:33 93
1893 Vents Strautmanis 5821 V1128 VZ2 00:05:35 81
1894 Sandra Krasucka 6246 S766 SZ2 00:05:36 92
1895 Antra Voino 5151 S767 SZ3 00:05:36 92
1896 Katrina Briede 5510 Pikijs un Čūzija S768 SZ2 00:05:38 92
1897 Ieva Gronska 5466 Engures Sportam S769 SZ3 00:05:38 92
1898 Iveta Dorbe 5828 S770 SZ3 00:05:40 91
1899 Līga Rēdere 5003 Rēderu banda S771 SZ3 00:05:41 91
1900 Aigars Ruņģis 5511 Pikijs un Čūzija V1129 VZ3 00:05:42 79
1901 Olga Mikulova 7089 Maratona klubs S772 SB1 00:05:49 89
1902 Iveta Pucena 5852 SK Katrīna S773 SZ4 00:05:53 88
1903 Dagmāra Freiberga 5091 S774 SZ4 00:05:54 88
1904 Jekaterina Seraja 5199 S775 SZ2 00:05:55 87
1905 Lolita Palaima 5800 S776 SZ3 00:05:55 87
1906 Sanita Blumberga 5767 LMT S777 SZ3 00:05:59 86
1907 Ilvija Strikauska 15221 S778 SZ3 00:05:59 86
1908 Zane Dālberga 7224 DPD LATVIJA S779 SB1 00:06:01 86
1909 Jana Smiltiņa 7223 DPD LATVIJA S780 SB1 00:06:01 86
1910 Liene Grosa 5984 S781 SZ3 00:06:14 83
1911 Iveta Lanka 5302 S782 SZ3 00:06:31 79
1912 Ineta Jurgevica 5617 S783 SZ3 00:06:39 78
1913 Madara Lāce 6097 riga runers S784 SZ2 00:08:38 60