MEKLĒT
 
STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Artjoms Rekuņenko 7310 Patria Sportland 01:37:33 VB1 1 V1 +00:00 +00:00 00:01:45 1000 257 1257
2 Gints Lūsis 7409 Talsu pakalnu sporta klubs 01:41:30 VB1 2 V2 +03:57 +03:57 00:01:38 961 276 1237
3 Uldis Kļaviņš 7188 Vivobarefoot/ Rieksti 01:42:36 VB1 3 V3 +05:03 +05:03 00:01:37 951 279 1230
4 Mārtiņš Skujenieks 7062 01:42:40 VB1 4 V4 +05:06 +05:06 00:02:00 950 225 1175
5 Alvis Danovskis 7193 01:43:58 VB1 5 V5 +06:24 +06:24 00:01:52 938 241 1179
6 Juris Damškalns 7430 Talsu pakalnu sporta klubs 01:46:47 VB1 6 V6 +09:14 +09:14 00:01:39 914 271 1185
7 Jānis Krūmiņš 7416 Krūmiņi 01:46:58 VB2 1 V7 +09:24 +00:00 00:02:14 912 202 1114
8 Dmitrijs Ničipors 7502 Isostar/Inov8/Suunto/Rieksti 01:47:35 VB1 7 V8 +10:02 +10:02 00:01:59 907 227 1134
9 Klinta Lauska 7475 ASK Patria 01:47:58 SB1 1 S1 +00:00 +00:00 00:02:18 1000 224 1224
10 Kaspars Kārkliņš 7477 SIGULDAS MARATONA KLUBS & SIGULDAS TAKAS 01:48:59 VB2 2 V9 +11:26 +02:02 00:02:00 895 225 1120
11 Kitija Valtere 7417 BALTAIS 01:50:17 SB1 2 S2 +02:19 +02:19 00:01:57 979 264 1243
12 Zanda Malančuka 7244 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 01:50:41 SB1 3 S3 +02:43 +02:43 00:02:17 976 225 1201
13 Ričardas Kanišauskas 7113 SK Lukas 01:50:48 VB2 3 V10 +13:14 +03:50 00:02:03 881 220 1101
14 Kristaps Jaudzems 7384 OK Saldus 01:51:46 VB1 8 V11 +14:12 +14:12 00:02:16 873 199 1072
15 Uģis Karasevs 7141 Kocēnu novads 01:52:04 VB1 9 V12 +14:31 +14:31 00:02:00 871 224 1095
16 Andrejs Žaglovs 7058 01:53:11 VB1 10 V13 +15:37 +15:37 00:02:24 862 187 1049
17 Mārtiņš Fārenhorsts 7413 Talsu pakalnu sporta klubs 01:53:33 VB1 11 V14 +16:00 +16:00 00:01:49 859 249 1108
18 Lauris Repša 7272 01:53:39 VB1 12 V15 +16:05 +16:05 00:01:58 858 229 1087
19 Artūrs Ločmelis 7266 PATRIA NAA 01:55:04 VB1 13 V16 +17:31 +17:31 00:02:08 848 212 1060
20 Ansis Pūce 7440 Saldus Boksa Klubs 01:55:53 VB1 14 V17 +18:19 +18:19 00:01:49 842 247 1089
21 Kalvis Brūns 7012 Printful 01:57:06 VB1 15 V18 +19:33 +19:33 00:02:06 833 214 1047
22 Celine Best 7498 01:57:25 SB1 4 S4 +09:27 +09:27 00:02:25 920 213 1133
23 Edgars Sprūds 7034 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 01:57:36 VB1 16 V19 +20:02 +20:02 00:01:49 830 247 1077
24 Reinis Bērziņš 7350 Virsotne/MARMOT 01:57:41 VB1 17 V20 +20:07 +20:07 00:02:07 829 213 1042
25 Einārs Šillers 7139 Matisons Runner's Club 01:59:24 VB2 4 V21 +21:51 +12:27 00:02:24 817 187 1004
26 Kaspars Adijāns 7301 SPB RUN/Brooks/Aldaris GO 01:59:39 VB1 18 V22 +22:06 +22:06 00:01:57 815 231 1046
27 Jānis Puida 17072 SSK Bebra 02:00:12 VB1 19 V23 +22:38 +22:38 00:02:22 812 191 1003
28 Ģirts Žagars 7151 Talsu pauguraines zaķi 02:00:19 VB1 20 V24 +22:46 +22:46 00:02:10 811 208 1019
29 Āris Kundziņš 17059 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati 02:00:25 VB2 5 V25 +22:52 +13:28 00:02:10 810 208 1018
30 Karīna Helmane-Soročenkova 7131 VSK Noskrien 02:00:27 SB1 5 S5 +12:28 +12:28 00:02:02 896 254 1150
31 Mārcis Klāvs Beitāns 17056 02:00:44 VB1 21 V26 +23:10 +23:10 00:02:23 808 189 997
32 Dmitrijs Vecgailis 7400 02:01:16 VB1 22 V27 +23:42 +23:42 00:02:16 805 199 1004
33 Andris Mireckis 7489 02:01:27 VB2 6 V28 +23:54 +14:30 00:02:19 803 195 998
34 Kristaps Heinsbergs 7077 PATRIA SPORTLAND 02:01:59 VB1 23 V29 +24:26 +24:26 00:02:19 800 194 994
35 Mārtiņš Birums 7284 VSK Burkānciems & Co 02:02:20 VB1 24 V30 +24:46 +24:46 00:02:01 798 224 1022
36 Juris Jeļņikovs 17063 Saldus Boksa klubs 02:02:36 VB1 25 V31 +25:02 +25:02 00:02:33 796 177 973
37 Jānis Bleiers 7432 Saldus Boksa klubs 02:02:48 VB2 7 V32 +25:15 +15:51 00:02:22 794 190 984
38 Pēteris Stepiņš 7207 Swedbank 02:03:28 VB1 26 V33 +25:55 +25:55 00:02:17 790 197 987
39 Uldis Raipalis 7080 Gentlemen's Club /Supervaroņi 02:03:53 VB1 27 V34 +26:19 +26:19 00:02:05 788 216 1004
40 Oskars Zērnis 7340 OK Saldus 02:04:04 VB2 8 V35 +26:30 +17:06 00:02:34 786 176 962
41 Nauris Dzenis 7318 MADONA 02:04:07 VB1 28 V36 +26:34 +26:34 00:02:13 786 203 989
42 Kaspars Ušpelis 7087 ASK Patria 02:04:20 VB1 29 V37 +26:47 +26:47 00:02:03 785 219 1004
43 Mārtiņš Purenkovs 7345 Legs Miserables 02:04:36 VB1 30 V38 +27:03 +27:03 00:02:02 783 221 1004
44 Aleksejs Bute 7043 02:05:22 VB1 31 V39 +27:49 +27:49 00:02:02 778 222 1000
45 Iveta Pūpola 7449 Maratona klubs 02:05:41 SB2 1 S6 +17:43 +00:00 00:02:43 859 190 1049
46 Mārtiņš Niķis 7169 02:05:55 VB1 32 V40 +28:21 +28:21 00:02:20 775 193 968
47 Raitis Jirgensons 17066 02:06:08 VB1 33 V41 +28:35 +28:35 00:02:01 773 223 996
48 Artūrs Šits 7186 Run With Anita 02:06:12 VB1 34 V42 +28:39 +28:39 00:02:25 773 187 960
49 Helmuts Knopkens 17065 02:06:13 VB2 9 V43 +28:40 +19:15 00:02:04 773 217 990
50 Emīls Kvālis 7461 EY 02:06:26 VB1 35 V44 +28:53 +28:53 00:02:01 772 223 995
51 Dace Banga-Hodžajeva 7316 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 02:06:53 SB1 6 S7 +18:54 +18:54 00:02:11 851 235 1086
52 Igors Morgunovs 7055 Matisons Runners Club 02:06:59 VB1 36 V45 +29:26 +29:26 00:02:33 768 177 945
53 Jānis Sirmais 7117 Guddžobs Guddans 02:07:12 VB1 38 V46 +29:39 +29:39 00:02:01 767 223 990
54 Sandis Ziediņš 7252 Maratona klubs 02:07:12 VB1 37 V47 +29:38 +29:38 00:01:50 767 246 1013
55 Kaspars Pētersons 7486 VSK Noskrien 02:07:13 VB1 39 V48 +29:40 +29:40 00:02:02 767 221 988
56 Juris Redisons 7071 LVM dabas parks Tērvetē 02:07:36 VB2 10 V49 +30:03 +20:38 00:02:20 765 193 958
57 Aleksandrs Sokolovs 7142 RUN to LIVE 02:07:44 VB1 40 V50 +30:11 +30:11 00:02:02 764 222 986
58 Valērijs Markovskis 7226 DPD LATVIJA 02:08:03 VB1 41 V51 +30:29 +30:29 00:02:38 762 172 934
59 Līga Rusiņa 7464 02:08:22 SB1 7 S8 +20:24 +20:24 00:02:21 841 219 1060
60 Artūrs Jansons 7282 Maratona klubs 02:09:01 VB1 42 V52 +31:28 +31:28 00:02:03 756 220 976
61 Ainars Mankus 7162 Saldus novada pašvaldība 02:09:21 VB2 11 V53 +31:47 +22:23 00:02:35 754 175 929
62 Juris Jansons 7426 Swedbank 02:09:42 VB2 12 V54 +32:08 +22:44 00:02:23 752 189 941
63 Kaspars Vaivods 7363 KKDEV 02:09:53 VB1 43 V55 +32:19 +32:19 00:02:20 751 193 944
64 Renārs Teters-teterovskis 7404 Marienburgas Vilki 02:09:57 VB1 44 V56 +32:24 +32:24 00:01:57 751 231 982
65 Reinis Skorovs 7452 VSK Noskrien 02:10:13 VB1 45 V57 +32:39 +32:39 00:02:31 749 179 928
66 Aiga Taulīna 7465 Saldus Boksa Klubs 02:10:19 SB1 8 S9 +22:21 +22:21 00:02:15 828 230 1058
67 Jānis Skujenieks 7393 02:10:42 VB1 46 V58 +33:08 +33:08 00:02:50 746 160 906
68 Ilze Meijere 7092 Patria Sportland 02:10:45 SB1 9 S10 +22:47 +22:47 00:02:20 826 221 1047
69 Mārcis Pliens 7420 02:11:22 VB1 47 V59 +33:48 +33:48 00:02:59 743 151 894
70 Uģis Reveliņš 7373 RWA 02:11:31 VB2 13 V60 +33:57 +24:33 00:02:21 742 192 934
71 Aigars Cibuļskis 7082 Legs Miserables 02:11:40 VB2 14 V61 +34:06 +24:42 00:02:07 741 213 954
72 Arnis Sluga 7344 Virsotne/MARMOT 02:12:37 VB2 15 V62 +35:04 +25:40 00:02:14 736 202 938
73 Gints Krieviņš 7496 02:12:52 VB1 48 V63 +35:19 +35:19 00:02:12 734 205 939
74 Ainārs Kravalis 7132 Siguldas maratona klubs 02:12:56 VB2 16 V64 +35:23 +25:59 00:02:10 734 207 941
75 Valdis Čunka 7258 Aldaris GO 02:13:09 VB1 49 V65 +35:36 +35:36 00:02:11 733 207 940
76 Oskars Zonne 7385 Acsaabols 02:13:29 VB1 50 V66 +35:55 +35:55 00:02:51 731 158 889
77 Kaspars Allers 7380 #esnokurzem 02:13:41 VB1 51 V67 +36:07 +36:07 00:01:50 730 245 975
78 Aivis Reinholds 7443 Siguldas maratona klubs 02:13:57 VB2 17 V68 +36:24 +27:00 00:02:13 728 203 931
79 Juris Čerpinskis 7483 02:13:57 VB1 52 V69 +36:24 +36:24 00:02:02 728 221 949
80 Laura Pētersone 7485 SPB RUN/Brooks/MRC 02:14:13 SB1 10 S11 +26:15 +26:15 00:02:07 804 243 1047
81 Konstantīns Čursins 7035 ChursinTeam 02:14:22 VB1 53 V70 +36:48 +36:48 00:02:18 726 196 922
82 Ēriks Bogdanovs 7191 ASK Patria 02:14:27 VB1 54 V71 +36:53 +36:53 00:02:36 726 173 899
83 Ilvars Bergmanis 7312 02:14:32 VB1 55 V72 +36:58 +36:58 00:02:29 725 181 906
84 Lāsma Avotiņa-Žaglova 7048 02:14:48 SB1 11 S12 +26:50 +26:50 00:02:36 801 198 999
85 Anrijs Hodžajevs 7315 Bohnenkamp 02:15:13 VB1 56 V73 +37:40 +37:40 00:02:08 721 211 932
86 Mārtiņš Krauklis 7026 02:15:29 VB1 57 V74 +37:55 +37:55 00:01:55 720 234 954
87 Ksenija Tihomirova 17079 02:15:29 SB1 12 S13 +27:31 +27:31 00:02:44 797 188 985
88 Ģirts Fišers 7101 Maratona klubs 02:15:43 VB1 58 V75 +38:10 +38:10 00:02:25 719 186 905
89 Jānis Jurševskis 7509 02:16:05 VB1 59 V76 +38:31 +38:31 00:02:40 717 169 886
90 Kaspars Purmalietis 7308 Emergn #optimized4running 02:16:08 VB1 60 V77 +38:34 +38:34 00:02:28 717 182 899
91 Ieva Pūce 7418 VSK Noskrien Blonde 02:16:37 SB2 2 S14 +28:39 +10:56 00:02:38 790 195 985
92 Ainis Kanaviņš 7448 SSK BEBRA 02:16:39 VB2 18 V78 +39:06 +29:42 00:01:56 714 233 947
93 Ondrej Fikrle 7322 BKV Holysov 02:16:44 VB2 19 V79 +39:11 +29:47 00:02:07 713 212 925
94 Jānis Sondors 7270 02:17:15 VB1 61 V80 +39:41 +39:41 00:02:18 711 196 907
95 Valdis Krams 17080 KRAMIŅI 02:17:15 VB2 20 V81 +39:42 +30:18 00:02:46 711 163 874
96 Ilze Vindele 7099 02:17:18 SB1 13 S15 +29:19 +29:19 00:02:54 786 178 964
97 Edijs Veide 7079 DC VECSALACAS UNITED 02:17:37 VB1 62 V82 +40:03 +40:03 00:01:58 709 228 937
98 Ieva Mauliņa 7507 Briksnis 02:17:37 SB2 3 S16 +29:39 +11:56 00:02:51 785 181 966
99 Mareks Vaišļa 7391 SSK Bebra 02:17:46 VB2 21 V83 +40:13 +30:49 00:02:26 708 185 893
100 Edgars Dobelis 7060 02:18:31 VB1 63 V84 +40:58 +40:58 00:02:22 704 190 894
101 Jānis Tauberis 7161 02:18:34 VB1 64 V85 +41:01 +41:01 00:02:50 704 159 863
102 Raimonds Robats 7084 02:18:49 VB2 22 V86 +41:16 +31:52 00:02:44 703 165 868
103 Maksims Leščinskis 7390 Zoorbagan 02:18:52 VB2 23 V87 +41:18 +31:54 00:02:50 703 159 862
104 Kārlis Sālījums 7208 Baltic International Bank 02:18:57 VB2 24 V88 +41:24 +32:00 00:02:33 702 177 879
105 Zigmārs Mazulis 7203 Marienburgas Vilki 02:19:08 VB1 65 V89 +41:35 +41:35 00:02:35 701 174 875
106 Jānis Tenbergs 7231 Engures sportam 02:19:17 VB1 66 V90 +41:44 +41:44 00:03:05 700 146 846
107 Ilmars Knipšis 7367 VSK Noskrien Seniori 02:19:27 VB3 1 V91 +41:54 +00:00 00:02:38 700 171 871
108 Dainis Bautris 7195 AMSERV 02:19:30 VB1 67 V92 +41:56 +41:56 00:02:51 699 158 857
109 Didzis Sprūds 7265 02:19:35 VB1 68 V93 +42:02 +42:02 00:02:41 699 168 867
110 Renars Vaivods 7320 DNB Servisa centrs 02:19:36 VB1 69 V94 +42:02 +42:02 00:02:37 699 172 871
111 Jakub Spryngl 7274 02:19:37 VB2 25 V95 +42:03 +32:39 00:02:13 699 203 902
112 Jānis Ābols 7454 BAUERFEIND 02:19:49 VB1 70 V96 +42:15 +42:15 00:02:55 698 155 853
113 Māris Vizulis 7460 Luminor 02:19:59 VB1 71 V97 +42:25 +42:25 00:02:45 697 164 861
114 Andris Mežgailis 7329 Limbaži SKRIEN 02:20:21 VB2 26 V98 +42:48 +33:24 00:02:12 695 204 899
115 Andris Zībergs 7177 Cepu Cepu 02:20:29 VB2 27 V99 +42:55 +33:31 00:03:17 694 138 832
116 Artūrs Soročenkovs 7006 Engures sportam I Sporta Patriots 02:20:35 VB1 72 V100 +43:02 +43:02 00:02:55 694 155 849
117 Oskars Apsitis 7286 2KOKI 02:20:40 VB2 28 V101 +43:06 +33:42 00:02:18 694 196 890
118 Kalvis Zuļģis 7123 PAVISAM NEGANTI 02:20:41 VB1 73 V102 +43:07 +43:07 00:02:56 694 154 848
119 Romāns Kuročkins 7042 02:20:52 VB1 74 V103 +43:19 +43:19 00:02:42 693 167 860
120 Aivars Krjukovs 7021 PATRIA NAA 02:21:40 VB2 29 V104 +44:07 +34:43 00:02:12 689 205 894
121 Margarita Peteļina 7423 02:21:40 SB2 4 S17 +33:41 +15:58 00:02:32 762 204 966
122 Ginta Rassa 7221 Matisons Runners Club 02:21:51 SB2 5 S18 +33:53 +16:09 00:02:40 761 193 954
123 Klāvs Vasiļevskis 7364 02:22:21 VB1 75 V105 +44:47 +44:47 00:02:58 685 152 837
124 Gita Vilensone 7271 VSK Noskrien Vāveres 02:22:53 SB1 14 S19 +34:55 +34:55 00:02:20 756 221 977
125 Edgars Dūms 7028 02:22:54 VB1 76 V106 +45:21 +45:21 00:02:59 683 151 834
126 Vladimir Tarasov 7059 02:22:54 VB2 30 V107 +45:20 +35:56 00:02:53 683 156 839
127 Ritvars Klapars 7133 VSK Burkānciems&Co 02:23:00 VB2 31 V108 +45:26 +36:02 00:02:10 682 209 891
128 Andis Miķelsons 7120 02:23:18 VB2 32 V109 +45:44 +36:20 00:02:27 681 184 865
129 Ivita Šale 7333 SSK BEBRA 02:23:34 SB1 15 S20 +35:35 +35:35 00:02:22 752 218 970
130 Uģis Kūliņš 7198 02:23:56 VB2 33 V110 +46:23 +36:59 00:02:57 678 153 831
131 Kaspars Vēzītis 7064 02:24:06 VB2 34 V111 +46:32 +37:08 00:02:42 677 167 844
132 Deniss Cimbals 7007 Zoorbagan 02:24:11 VB2 35 V112 +46:37 +37:13 00:03:09 677 143 820
133 Ilze Sermolīte 7314 Zemgales Ziņas 02:24:27 SB2 6 S21 +36:29 +18:45 00:02:43 747 190 937
134 Anda Valtere 7361 02:24:29 SB2 7 S22 +36:31 +18:48 00:02:48 747 184 931
135 Jānis Duberis 17068 SSK Bebra 02:24:30 VB2 36 V113 +46:56 +37:32 00:01:57 675 232 907
136 Aleksejs Belokopitovs 7130 Zoorbagan 02:24:44 VB1 77 V114 +47:10 +47:10 00:02:51 674 158 832
137 Vents Lupkins 7399 SPB RUN/Brooks 02:25:02 VB1 78 V115 +47:28 +47:28 00:01:47 673 251 924
138 Ērika Roba 7368 Saldus Boksa klubs 02:25:09 SB2 8 S23 +37:11 +19:27 00:03:03 744 170 914
139 Jānis Sapats 7371 Nebūs! 02:25:13 VB1 79 V116 +47:39 +47:39 00:03:12 672 141 813
140 Alvis Bitenieks 7053 Latvijas Finieris 02:25:22 VB1 80 V117 +47:48 +47:48 00:02:37 671 172 843
141 Klāvs Korņejevs 7473 RĪGAS DZIRNAVNIEKS 02:25:50 VB1 81 V118 +48:16 +48:16 00:02:45 669 164 833
142 Mārtiņš Brigmanis 7500 02:26:18 VB1 82 V119 +48:45 +48:45 00:02:33 667 177 844
143 Laura Davidauska 7255 PATRIA NAA 02:26:26 SB1 16 S24 +38:27 +38:27 00:02:18 737 225 962
144 Artūrs Krūmiņš 7022 02:26:47 VB1 83 V120 +49:14 +49:14 00:02:32 665 178 843
145 Andris Leja 7427 Talsu pauguraines Zaķi 02:26:51 VB2 37 V121 +49:17 +39:53 00:02:25 664 186 850
146 Sentis Strods 7346 Griķīši 02:27:13 VB1 84 V122 +49:40 +49:40 00:02:05 663 216 879
147 Mārtiņš Podnieks 7016 02:27:38 VB1 85 V123 +50:04 +50:04 00:02:54 661 155 816
148 Eduards Skuķis 7499 Traverss 02:28:04 VB1 86 V124 +50:30 +50:30 00:02:36 659 173 832
149 Māris Rudens 7518 Riga Ironman Team 02:28:13 VB2 38 V125 +50:39 +41:15 00:02:18 658 196 854
150 Ieva Rogāle 7257 KROKUS 02:28:19 SB1 17 S25 +40:21 +40:21 00:02:45 728 187 915
151 Krišjānis Svilpe 7040 EY 02:28:27 VB1 87 V126 +50:53 +50:53 00:02:36 657 173 830
152 Oskars Ozoliņš 7116 Matisons Runner's Club 02:28:30 VB1 88 V127 +50:56 +50:56 00:02:48 657 161 818
153 Viesturs Tomels 7403 02:28:32 VB2 39 V128 +50:58 +41:34 00:02:46 657 163 820
154 Agnese Sperga 7065 Supervaroņi 02:28:42 SB1 18 S26 +40:44 +40:44 00:02:27 726 210 936
155 Valdis Grudulis 7263 02:28:43 VB1 89 V129 +51:09 +51:09 00:02:58 656 152 808
156 Viesturs Puriņš 7379 02:28:45 VB2 40 V130 +51:12 +41:48 00:03:04 656 147 803
157 Agris Dreimanis 7213 02:29:10 VB1 90 V131 +51:37 +51:37 00:02:36 654 173 827
158 Jānis Pūgulis 7338 BALTAIS KALNS 02:29:21 VB1 91 V132 +51:48 +51:48 00:02:25 653 186 839
159 Normunds Zauls 7287 Limbaži Skrien 02:29:22 VB2 41 V133 +51:49 +42:25 00:02:17 653 198 851
160 Raimonds Rozītis 7046 02:29:27 VB1 92 V134 +51:53 +51:53 00:02:38 653 171 824
161 Jānis Ausmanis 7352 SK Katrīna 02:30:02 VB2 42 V135 +52:28 +43:04 00:02:59 650 151 801
162 Ramute Varnelyte 7165 02:30:11 SB1 19 S27 +42:13 +42:13 00:03:10 719 163 882
163 Mārtiņš Bodnieks 7044 02:30:16 VB1 94 V136 +52:43 +52:43 00:02:10 649 208 857
164 Roberts Rozenbahs 7290 02:30:16 VB1 93 V137 +52:42 +52:42 00:02:11 649 206 855
165 Jolanta Krastiņa 17061 SPB RUN/Brooks 02:30:25 SB1 20 S28 +42:27 +42:27 00:03:36 718 144 862
166 Augusts Iesalnieks 7118 02:30:27 VB1 95 V138 +52:54 +52:54 00:03:04 648 147 795
167 Arnis Kuzmanis 7009 AkmensDizains.lv 02:30:31 VB2 43 V139 +52:58 +43:34 00:02:53 648 156 804
168 Mārtiņš Holsts 7330 02:30:31 VB1 96 V140 +52:58 +52:58 00:02:39 648 170 818
169 Jānis Griķis 7354 Daugavpils Runners 02:30:35 VB1 97 V141 +53:02 +53:02 00:02:37 648 172 820
170 Inga Zālīte 7510 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati 02:30:35 SB2 9 S29 +42:36 +24:53 00:02:16 717 227 944
171 Gunta Blūmiņa 7288 Virsotne/MARMOT 02:31:07 SB1 21 S30 +43:09 +43:09 00:02:06 714 246 960
172 Ēriks Melkurts 7147 Kocēnu novads 1 02:31:08 VB3 2 V142 +53:34 +11:40 00:02:38 646 171 817
173 Normunds Freimanis 7192 02:31:17 VB1 98 V143 +53:44 +53:44 00:02:17 645 197 842
174 Ansis Šteiners 7018 Marienburgas Vilki 02:31:27 VB1 99 V144 +53:54 +53:54 00:01:54 644 236 880
175 Elīna Aģe 7468 STK RwA 02:31:27 SB1 22 S31 +43:29 +43:29 00:02:48 713 184 897
176 Andris Ceļapīters 7353 OK Saldus 02:31:37 VB2 44 V145 +54:03 +44:39 00:03:15 644 139 783
177 Gatis Valdheims 7024 02:31:48 VB1 100 V146 +54:15 +54:15 00:02:15 643 200 843
178 Dace Tetere 7156 Lielie Dibeni 02:31:56 SB1 23 S32 +43:57 +43:57 00:03:09 711 163 874
179 Lauris Šapals 7292 LANOS 02:32:18 VB1 101 V147 +54:45 +54:45 00:02:36 641 174 815
180 Edijs Bogomolovs 7164 SportFactory 02:32:22 VB1 102 V148 +54:48 +54:48 00:02:33 640 177 817
181 Santa Puriņa 7309 02:32:35 SB2 10 S33 +44:37 +26:54 00:02:50 708 182 890
182 Arnis Mūrnieks 7436 02:32:36 VB2 45 V149 +55:02 +45:38 00:02:40 639 169 808
183 Nauris Pļaviņš 7245 AkmensDizains.lv 02:32:43 VB1 103 V150 +55:10 +55:10 00:02:57 639 153 792
184 Rasa Grāvīte 7490 Legs Miserables 02:32:46 SB1 24 S34 +44:48 +44:48 00:03:00 707 172 879
185 Benjamin Cissé 7512 02:32:54 VB1 104 V151 +55:20 +55:20 00:02:59 638 151 789
186 Tomass Fedotovs 7428 ČikČik 02:32:59 VB1 105 V152 +55:25 +55:25 00:02:34 638 176 814
187 Lauris Zilveris 17053 Pīļtēviņa pārgājiens 02:33:00 VB1 106 V153 +55:26 +55:26 00:02:56 638 154 792
188 Kristaps Daugavietis 7179 Lidosta “Rīga” 02:33:02 VB1 107 V154 +55:28 +55:28 00:02:24 638 187 825
189 Roberts Prūsis 7406 Maratona klubs 02:33:21 VB1 108 V155 +55:48 +55:48 00:03:00 636 150 786
190 Edmunds Garančs 7068 TET 02:33:26 VB2 46 V156 +55:52 +46:28 00:02:22 636 191 827
191 Jānis Kopmanis 7324 02:33:28 VB2 47 V157 +55:54 +46:30 00:02:33 636 177 813
192 Ance Gulbinska 7153 02:33:38 SB1 25 S35 +45:40 +45:40 00:02:43 703 190 893
193 Aija Freiberga 7453 02:33:42 SB1 26 S36 +45:44 +45:44 00:02:59 702 173 875
194 Kristers Ginters 7170 Lidosta "Rīga" 02:33:58 VB1 109 V158 +56:24 +56:24 00:02:46 634 163 797
195 Deivids Stupiņš 7098 SK Katrīna 02:34:19 VB1 110 V159 +56:45 +56:45 00:03:03 632 148 780
196 Raivis Kirhners 7185 02:34:35 VB1 111 V160 +57:02 +57:02 00:02:59 631 151 782
197 Igors Kozlovs 7297 02:34:35 VB2 48 V161 +57:02 +47:38 00:02:31 631 180 811
198 Iveta Šķiņķe 7214 Riga Runners 02:34:48 SB3 1 S37 +46:49 +00:00 00:03:10 698 163 861
199 Dāvis Liepiņš 7493 02:34:52 VB1 112 V162 +57:18 +57:18 00:02:43 630 165 795
200 Agris Spalviņš 7331 Rauna 02:34:56 VB3 3 V163 +57:23 +15:29 00:02:45 630 164 794
201 Guntars Jēkabsons 7002 VELORONIS 02:34:59 VB2 49 V164 +57:26 +48:02 00:03:20 629 135 764
202 Andris Rozenbergs 7086 SAPŅU FRAGMENTI 02:35:01 VB1 113 V165 +57:27 +57:27 00:03:06 629 145 774
203 Юрий Шульга 17058 02:35:05 VB1 114 V166 +57:31 +57:31 00:02:49 629 160 789
204 Daiga Rove 7056 02:35:14 SB1 27 S38 +47:16 +47:16 00:03:02 696 170 866
205 Evita Riekstiņa 7102 02:35:32 SB1 28 S39 +47:34 +47:34 00:03:16 694 158 852
206 Edgars Miķelsons 7504 Lynxdojo 02:35:53 VB1 115 V167 +58:19 +58:19 00:03:00 626 151 777
207 Juris Iļčenko 7513 SK Dzērvenes 02:35:55 VB1 116 V168 +58:21 +58:21 00:02:41 626 168 794
208 Gints Andžāns 17078 BIODERMA 02:36:04 VB1 117 V169 +58:31 +58:31 00:02:37 625 173 798
209 Daniils Blats 7421 BALTAIS 02:36:10 VB2 50 V170 +58:37 +49:13 00:03:10 625 142 767
210 Guntars Cauna 7396 CrossFit Urban Tribe / Kārli, daudz laimes dzimšanas dienā 02:36:11 VB2 51 V171 +58:37 +49:13 00:02:56 625 154 779
211 Jānis Zaļums 7387 Swedbank 02:36:28 VB1 118 V172 +58:54 +58:54 00:02:12 624 205 829
212 Ģirts Skore 7017 02:36:32 VB2 52 V173 +58:58 +49:34 00:03:22 623 134 757
213 Ivars Grobiņš 7057 02:36:37 VB1 119 V174 +59:03 +59:03 00:02:35 623 174 797
214 Liene Gasiņa 7386 Swedbank 02:36:37 SB1 29 S40 +48:38 +48:38 00:03:16 689 158 847
215 Aigars Oļševskis 7111 VSK Noskrien 02:36:40 VB2 53 V175 +59:07 +49:43 00:02:30 623 180 803
216 Aleksandrs Ivanovs 17049 02:37:11 VB1 120 V176 +59:38 +59:38 00:03:24 621 133 754
217 Rihards Hohbergs 7356 Latvijas Finieris 02:37:12 VB1 121 V177 +59:39 +59:39 00:02:38 621 172 793
218 Artūrs Kančs 7235 SSK Bebra 02:37:26 VB2 54 V178 +59:53 +50:29 00:02:07 620 213 833
219 Jānis Šliseris 7261 02:37:28 VB1 122 V179 +59:54 +59:54 00:02:51 620 158 778
220 Hokans Kristiansons 7381 02:37:29 VB1 123 V180 +59:55 +59:55 00:03:11 620 141 761
221 Aiva Liepiņa 7136 02:37:32 SB1 30 S41 +49:34 +49:34 00:02:52 685 180 865
222 Vladislavs Petičonoks 17055 Olainfarm 02:37:42 VB1 124 V181 +1:00:08 +1:00:08 00:03:21 619 135 754
223 Guntars Brauns 7268 02:37:46 VB1 125 V182 +1:00:12 +1:00:12 00:03:03 618 148 766
224 Māris Lūsis 7036 Skrienošie Lūši 02:37:50 VB2 55 V183 +1:00:16 +50:52 00:03:17 618 137 755
225 Ivars Grīnbergs 7205 Aldaris GO 02:37:54 VB1 126 V184 +1:00:21 +1:00:21 00:02:18 618 196 814
226 Igors Zinkevičs 7189 02:38:27 VB2 56 V185 +1:00:54 +51:30 00:03:07 616 145 761
227 Agita Gritāne 7273 Biznesa parks ABAVA 02:38:33 SB2 11 S42 +50:34 +32:51 00:03:29 681 148 829
228 Romans Šroms 7172 VSK Noskrien 02:39:05 VB1 127 V186 +1:01:31 +1:01:31 00:03:24 613 133 746
229 Dace Spalva 7148 Kocēnu novads 02:39:07 SB1 31 S43 +51:09 +51:09 00:02:56 679 176 855
230 Līga Pētersone 7394 02:39:23 SB1 33 S44 +51:24 +51:24 00:03:24 677 152 829
231 Sandra Vesere 7397 02:39:23 SB1 32 S45 +51:24 +51:24 00:02:58 677 174 851
232 Arnis Ķēpulis 7508 02:39:29 VB1 128 V187 +1:01:56 +1:01:56 00:03:50 612 118 730
233 Valentīna Romanova 7140 Run for fun 02:39:35 SB1 34 S46 +51:37 +51:37 00:03:04 677 168 845
234 Aivars Zaķis 7157 Maratona klubs/LSC 02:40:07 VB3 4 V188 +1:02:33 +20:39 00:02:30 609 180 789
235 Valdis Sproģis 7004 Saldus boksa klubs 02:40:16 VB1 129 V189 +1:02:43 +1:02:43 00:02:56 609 153 762
236 Mārtiņš Mackēvičs 7237 EY 02:40:25 VB1 130 V190 +1:02:51 +1:02:51 00:02:52 608 157 765
237 Inese Kokoreviča 7134 VSK "Burkānciems & Co" 02:40:29 SB1 35 S47 +52:31 +52:31 00:02:35 673 200 873
238 Gunārs Grundštoks 7277 VSK Noskrien 02:40:31 VB1 131 V191 +1:02:57 +1:02:57 00:02:39 608 170 778
239 Madara Ozola 7054 Saldus Boksa Klubs 02:40:32 SB1 36 S48 +52:34 +52:34 00:03:20 673 155 828
240 Kārlis Ertmanis 17054 BALTAIS 02:40:37 VB2 57 V192 +1:03:03 +53:39 00:02:54 607 156 763
241 Kaspars Kalniņš 7138 Matisons Runner's Club 02:40:46 VB2 58 V193 +1:03:13 +53:49 00:03:00 607 151 758
242 Gunta Reinicāne 7249 02:40:58 SB1 37 S49 +53:00 +53:00 00:03:13 671 160 831
243 Kaspars Burka 7229 SICKOMODE 02:41:01 VB1 132 V194 +1:03:28 +1:03:28 00:03:43 606 122 728
244 Gita Jurševska 7045 Riga Runners 02:41:31 SB1 38 S50 +53:32 +53:32 00:02:53 669 179 848
245 Iveta Brezinska 7327 02:41:39 SB1 39 S51 +53:41 +53:41 00:03:04 668 168 836
246 Gatis Tīds 7076 02:41:46 VB2 59 V195 +1:04:13 +54:49 00:03:04 603 147 750
247 Dāvis Kundziņš 7357 Engures sportam 02:42:28 VB1 133 V196 +1:04:55 +1:04:55 00:03:04 600 147 747
248 Samuel Bouquay 17070 02:42:35 VB1 134 V197 +1:05:02 +1:05:02 00:02:50 600 159 759
249 Kristīne Slikšāne 7425 Jaunmārupe skrien 02:42:40 SB2 12 S52 +54:41 +36:58 00:02:54 664 178 842
250 Aļģirts Valužis 7127 Priekules veloklubs 02:42:53 VB2 60 V198 +1:05:19 +55:55 00:03:13 599 141 740
251 Inese Leinasare 7289 02:43:17 SB2 13 S53 +55:18 +37:35 00:03:08 661 165 826
252 Guntis Leimanis 7377 02:43:22 VB1 135 V199 +1:05:49 +1:05:49 00:02:28 597 183 780
253 Viesturs Grīnbergs 7242 Sanctimony 02:43:38 VB2 61 V200 +1:06:04 +56:40 00:02:57 596 153 749
254 Anete Casno 7342 02:43:47 SB1 40 S54 +55:49 +55:49 00:02:42 659 191 850
255 Jurģis Stukuls 7254 SK Katrīna 02:43:48 VB1 136 V201 +1:06:14 +1:06:14 00:02:07 596 212 808
256 Rosmari Marrandi 7365 02:43:48 SB1 41 S55 +55:49 +55:49 00:03:44 659 138 797
257 Dmitrijs Todorovs 7280 02:43:51 VB1 137 V202 +1:06:17 +1:06:17 00:03:49 595 118 713
258 Agris Krumbergs 7067 Līkā kalna rambātāji 02:44:06 VB2 62 V203 +1:06:33 +57:09 00:02:47 595 162 757
259 Jānis Gora 7251 02:44:36 VB1 138 V204 +1:07:02 +1:07:02 00:03:07 593 145 738
260 Elīza Rušmane 7212 02:44:55 SB1 42 S56 +56:57 +56:57 00:02:58 655 174 829
261 Ainārs Jermācans 7283 AkmensDizains.lv 02:44:56 VB2 63 V205 +1:07:22 +57:58 00:03:07 592 145 737
262 Ēriks Ipatovs 7501 02:44:59 VB1 139 V206 +1:07:26 +1:07:26 00:03:04 591 147 738
263 Kate Dūdele 7096 Legs miserables maximus 02:45:07 SB1 43 S57 +57:09 +57:09 00:02:37 654 197 851
264 Aigars Tohters 7122 SK Dzērvene II 02:45:12 VB1 140 V207 +1:07:38 +1:07:38 00:02:34 591 175 766
265 Aigars Bērziņš 7291 02:45:22 VB1 141 V208 +1:07:49 +1:07:49 00:03:17 590 138 728
266 Reinis Rijnieks 7358 02:45:32 VB1 142 V209 +1:07:59 +1:07:59 00:03:39 589 124 713
267 Krišjānis Hartmanis 7295 KIČE 02:45:40 VB1 143 V210 +1:08:07 +1:08:07 00:02:35 589 174 763
268 Jānis Kolužs 7467 Daugavpils Runners 02:45:44 VB1 144 V211 +1:08:11 +1:08:11 00:02:41 589 168 757
269 Agris Dundurs 17060 02:45:50 VB2 64 V212 +1:08:16 +58:52 00:03:07 588 145 733
270 Konstantīns Vasiļjevs 7209 Dion SportLab 02:45:57 VB1 145 V213 +1:08:24 +1:08:24 00:03:19 588 136 724
271 Karīna Svikle 7107 02:46:08 SB1 44 S58 +58:10 +58:10 00:03:38 650 142 792
272 Andris Rozentālbergs 7230 02:46:10 VB1 146 V214 +1:08:37 +1:08:37 00:03:16 587 138 725
273 Natale Carlone 7362 Nokia 02:46:30 VB2 65 V215 +1:08:57 +59:33 00:02:58 586 152 738
274 Kristaps Skujiņš 7487 IGT 02:46:32 VB1 147 V216 +1:08:59 +1:08:59 00:02:40 586 169 755
275 Edgars Krastiņš 7424 02:46:44 VB1 148 V217 +1:09:11 +1:09:11 00:02:26 585 185 770
276 Juris Grodnis 7405 KROKUS 02:46:49 VB3 5 V218 +1:09:16 +27:22 00:03:11 585 142 727
277 Didzis Šapkus 7074 02:46:50 VB1 149 V219 +1:09:17 +1:09:17 00:03:30 585 129 714
278 Māris Zirnis 7437 02:46:54 VB2 66 V220 +1:09:21 +59:57 00:03:00 585 151 736
279 Guntis Strautiņš 7124 Maratona klubs 02:47:15 VB1 150 V221 +1:09:41 +1:09:41 00:03:02 583 149 732
280 Juris Medvids 7023 02:47:19 VB1 151 V222 +1:09:45 +1:09:45 00:03:04 583 147 730
281 Juris Dzērve 7516 02:48:10 VB1 152 V223 +1:10:36 +1:10:36 00:01:51 580 243 823
282 Normunds Grava 7262 02:48:16 VB2 67 V224 +1:10:43 +1:01:19 00:02:47 580 162 742
283 Kristers Ozoliņš 7105 Cālēni 02:48:24 VB1 153 V225 +1:10:50 +1:10:50 00:02:26 579 185 764
284 Jānis Bogdanovs 7411 02:48:25 VB3 6 V226 +1:10:51 +28:57 00:03:39 579 124 703
285 Iveta Kalēja 7218 02:48:54 SB1 45 S59 +1:00:56 +1:00:56 00:03:12 639 161 800
286 Aivis Štemmers 7173 SK Pūre 02:48:56 VB1 154 V227 +1:11:22 +1:11:22 00:02:05 578 216 794
287 Julija Mezhenina 7236 02:48:56 SB1 46 S60 +1:00:58 +1:00:58 00:03:40 639 141 780
288 Dāvis Drēziņš 7081 02:49:00 VB1 155 V228 +1:11:26 +1:11:26 00:02:51 577 158 735
289 Oskars Jurēvics 7506 SPB RUN/Asics 02:49:11 VB1 156 V229 +1:11:38 +1:11:38 00:02:24 577 188 765
290 Anete Kampare 7481 Veču lauks 02:49:12 SB1 47 S61 +1:01:13 +1:01:13 00:03:27 638 149 787
291 Didzis Jeremics 7158 02:49:36 VB1 157 V230 +1:12:02 +1:12:02 00:02:55 575 155 730
292 Laine Kuzmane 7182 02:49:36 SB1 48 S62 +1:01:37 +1:01:37 00:03:29 637 148 785
293 Dāvis Vigulis 7052 02:49:42 VB1 158 V231 +1:12:09 +1:12:09 00:03:28 575 130 705
294 TĀlis Paeglis 7246 LATRAPS 02:49:51 VB1 159 V232 +1:12:17 +1:12:17 00:03:06 574 145 719
295 Raivis Ķergalvis 7470 02:50:17 VB2 68 V233 +1:12:43 +1:03:19 00:03:14 573 139 712
296 Māris Vaivods 7497 02:50:35 VB1 160 V234 +1:13:01 +1:13:01 00:03:23 572 133 705
297 Inta Cīmure 7215 Cīmurēni 02:50:36 SB1 49 S63 +1:02:37 +1:02:37 00:03:09 633 164 797
298 Mārtiņš Puriņš 7366 02:50:50 VB1 161 V235 +1:13:17 +1:13:17 00:03:13 571 140 711
299 Andrejs Semjonovs 17057 The House 02:51:10 VB1 162 V236 +1:13:37 +1:13:37 00:02:45 570 164 734
300 Ilona Balode 7302 Sirms Ronis un draugi 02:51:11 SB2 14 S64 +1:03:13 +45:29 00:03:37 631 142 773
301 Jānis Kaibe 7146 Kocēnu novads 1 02:51:23 VB1 163 V237 +1:13:49 +1:13:49 00:03:08 569 144 713
302 Artūrs Žeibe 7143 Run for fun 02:51:26 VB1 164 V238 +1:13:52 +1:13:52 00:02:35 569 175 744
303 Dace Skrastiņa 7160 Talsu pauguraines Zaķi 02:51:29 SB2 15 S65 +1:03:31 +45:47 00:03:14 630 160 790
304 Elīna Drēziņa 7166 Maxima Latvija 02:51:31 SB1 50 S66 +1:03:32 +1:03:32 00:03:44 630 138 768
305 Inese Rēriha 5709 VSK Noskrien Vāveres 02:51:41 SB1 51 S67 +1:03:43 +1:03:43 00:03:07 629 166 795
306 Modris Šelegovičs 7069 02:51:48 VB1 165 V239 +1:14:15 +1:14:15 00:03:36 568 125 693
307 Eduards Harčuks 17074 02:51:49 VB1 166 V240 +1:14:15 +1:14:15 00:02:12 568 204 772
308 Valters Gajevskis 7348 Baltais Kalns 02:52:02 VB1 167 V241 +1:14:29 +1:14:29 00:02:56 567 153 720
309 Andris Lanka 7114 02:52:25 VB2 69 V242 +1:14:52 +1:05:28 00:02:50 566 159 725
310 Dainis Kronbergs 7032 TUKUMS 02:52:35 VB2 70 V243 +1:15:02 +1:05:38 00:03:35 565 126 691
311 Ieva Jaudzeme 7434 BIODERMA 02:52:44 SB2 16 S68 +1:04:46 +47:03 00:03:22 625 153 778
312 Jean-Luc Mutezintare 6173 Nato 02:52:45 VB1 168 V244 +1:15:11 +1:15:11 00:03:53 565 116 681
313 Vineta Veisberga 7135 Saldus boksa klubs 02:53:02 SB2 17 S69 +1:05:03 +47:20 00:03:31 624 147 771
314 Līga Vizule 7457 Luminor 02:53:19 SB1 52 S70 +1:05:21 +1:05:21 00:03:34 623 145 768
315 Uldis Kuplais 7125 VSK Noskrien 02:53:38 VB2 71 V245 +1:16:04 +1:06:40 00:02:58 562 152 714
316 Sintija Sproģe 7199 Aizkraukle 02:53:39 SB1 53 S71 +1:05:41 +1:05:41 00:04:11 622 123 745
317 Rolands Gritāns 17069 Biznesa parks ABAVA 02:54:05 VB2 72 V246 +1:16:32 +1:07:07 00:02:51 560 159 719
318 Regnārs Valciņš 7355 RL Grupa 02:54:30 VB2 73 V247 +1:16:57 +1:07:33 00:03:17 559 137 696
319 Ofēlija Kristiansone 7382 02:54:42 SB1 54 S72 +1:06:44 +1:06:44 00:03:48 618 136 754
320 Evita Bērziņa 7013 02:54:50 SB2 18 S73 +1:06:51 +49:08 00:03:16 618 158 776
321 Jānis Pārums 7412 Ņiprie Ikri 02:54:51 VB1 169 V248 +1:17:17 +1:17:17 00:02:42 558 167 725
322 Jānis Bāča 7210 02:54:57 VB1 170 V249 +1:17:23 +1:17:23 00:01:39 558 274 832
323 Juris Dombrovskis 7311 Rēzeknes novads 02:55:22 VB2 74 V250 +1:17:48 +1:08:24 00:03:07 556 145 701
324 Ērika Urtāne 7491 VANAGI 02:55:37 SB1 55 S74 +1:07:39 +1:07:39 00:03:07 615 166 781
325 Jurģis Urtāns 7492 VANAGI 02:55:38 VB1 171 V251 +1:18:04 +1:18:04 00:02:56 556 154 710
326 Uģis Bērziņš 7178 Rūgstošo Nedrīkst 02:55:39 VB1 172 V252 +1:18:05 +1:18:05 00:02:40 555 169 724
327 Iņigo Torre 7238 02:55:43 VB1 173 V253 +1:18:10 +1:18:10 00:03:10 555 142 697
328 Kārlis Kravis 7374 02:55:59 VB1 174 V254 +1:18:25 +1:18:25 00:03:21 554 135 689
329 Viktors Kuliks 7402 Salaspils 02:55:59 VB3 7 V255 +1:18:26 +36:32 00:03:18 554 137 691
330 Ieva Marta Gintere 7369 02:56:09 SB1 56 S75 +1:08:11 +1:08:11 00:03:56 613 131 744
331 Jānis Vizulis 7319 02:57:01 VB2 75 V256 +1:19:27 +1:10:03 00:02:19 551 195 746
332 Iveta Leja 7450 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā 02:57:01 SB2 19 S76 +1:09:02 +51:19 00:03:08 610 165 775
333 Evija Kļave 7190 Jaunmārupe skrien! 02:57:05 SB2 20 S77 +1:09:07 +51:24 00:03:50 610 134 744
334 Aldis Sjucillo 7337 Latvijas Finieris 02:57:09 VB2 76 V257 +1:19:35 +1:10:11 00:02:17 551 197 748
335 Didzis Kalejs 7200 02:57:15 VB1 175 V258 +1:19:41 +1:19:41 00:03:48 550 119 669
336 Anna Tsaregorodtseva 7187 02:57:29 SB1 57 S78 +1:09:30 +1:09:30 00:03:41 608 140 748
337 Karlīna Engere 17052 02:57:31 SB1 58 S79 +1:09:33 +1:09:33 00:03:45 608 138 746
338 Lelde Pētersone 7451 02:57:33 SB1 59 S80 +1:09:35 +1:09:35 00:03:45 608 138 746
339 Konstantins Zorins 17073 02:58:06 VB1 176 V259 +1:20:33 +1:20:33 00:03:04 548 147 695
340 Ilze Stukule 7276 SK Katrīna/Kuldīga 02:58:12 SB3 2 S81 +1:10:13 +23:24 00:03:29 606 148 754
341 Guntis Pucens 7347 SK Katrīna 02:58:12 VB3 8 V260 +1:20:39 +38:45 00:02:49 547 160 707
342 Dainis Driņķis 7154 DzSK Lokomotīve 02:58:13 VB2 77 V261 +1:20:39 +1:11:15 00:03:43 547 121 668
343 Romans Ščugarevs 7422 BALTAIS 02:58:19 VB1 177 V262 +1:20:46 +1:20:46 00:02:53 547 156 703
344 Anita Galašina 7183 Global Fitness 02:58:38 SB1 60 S82 +1:10:40 +1:10:40 00:03:35 604 144 748
345 Māris Skuja 7050 02:59:00 VB1 178 V263 +1:21:27 +1:21:27 00:03:01 545 149 694
346 Ieva Tāle-Stangute 7321 Baldones skriešanas komanda 02:59:01 SB1 61 S83 +1:11:03 +1:11:03 00:02:54 603 178 781
347 Dzintars Strads 7376 nothing.lv 02:59:01 VB3 9 V264 +1:21:27 +39:33 00:03:11 545 142 687
348 Randa Misāne 7038 02:59:14 SB1 62 S84 +1:11:16 +1:11:16 00:03:46 602 137 739
349 Jānis Deksnis 7476 Swedbank 02:59:56 VB1 179 V265 +1:22:22 +1:22:22 00:03:02 542 149 691
350 Natalija Zeņina 7106 03:00:35 SB2 21 S85 +1:12:37 +54:53 00:03:32 598 146 744
351 Heiki Prants 7300 Võru Suusaklubi 03:00:59 VB3 10 V266 +1:23:25 +41:31 00:02:36 539 173 712
352 Vitalijs Žuselis 7313 Daugavpils runners 03:01:48 VB2 78 V267 +1:24:15 +1:14:50 00:02:34 537 176 713
353 Ivars Austers 7419 Turbo 03:02:16 VB2 79 V268 +1:24:42 +1:15:18 00:03:43 535 122 657
354 Arnis Leikarts 7328 03:02:36 VB2 80 V269 +1:25:02 +1:15:38 00:04:00 534 113 647
355 Undis Sprūdžs 7351 SAPŅU FRAGMENTI 03:02:56 VB1 180 V270 +1:25:22 +1:25:22 00:03:13 533 140 673
356 Jānis Zemītis 7370 KALNGALE 03:03:12 VB1 181 V271 +1:25:39 +1:25:39 00:03:01 533 149 682
357 Liene Sālījuma 7459 Luminor 03:03:15 SB1 63 S86 +1:15:17 +1:15:17 00:03:58 589 130 719
358 Ģirts Udrass 7285 Marienburgas Vilki 03:03:29 VB1 182 V272 +1:25:55 +1:25:55 00:02:22 532 190 722
359 Līga Kokoreviča 7298 03:03:34 SB1 64 S87 +1:15:35 +1:15:35 00:04:18 588 120 708
360 Marta Lapekina 7152 03:03:36 SB1 65 S88 +1:15:38 +1:15:38 00:03:19 588 156 744
361 Aivars Lapa 7264 Autostarts.lv 03:03:40 VB2 81 V273 +1:26:06 +1:16:42 00:03:32 531 128 659
362 Edgars Kapteinis 7085 SAPŅU FRAGMENTI 03:03:57 VB1 183 V274 +1:26:24 +1:26:24 00:03:08 530 144 674
363 Martinš Kacens 7129 03:03:59 VB1 184 V275 +1:26:25 +1:26:25 00:03:16 530 138 668
364 Dace Pelne 7375 03:04:00 SB1 66 S89 +1:16:02 +1:16:02 00:03:47 587 136 723
365 Zane Lukstiņa 7227 03:04:02 SB1 67 S90 +1:16:04 +1:16:04 00:03:17 587 157 744
366 Agnese Kundziņa 7047 03:04:38 SB1 68 S91 +1:16:40 +1:16:40 00:03:36 585 143 728
367 Vitālijs Poļetajevs 7241 DzSK Lokomotīve 03:04:38 VB1 185 V276 +1:27:04 +1:27:04 00:02:32 528 178 706
368 Alla Radžabova-Cinovska 7240 Maratona klubs 03:04:39 SB2 22 S92 +1:16:41 +58:58 00:03:42 585 139 724
369 Normunds Kronbergs 7294 TUKUMS 03:04:43 VB1 186 V277 +1:27:09 +1:27:09 00:02:31 528 179 707
370 Ieva Jurēvica 7349 SPB Run/Brooks 03:04:58 SB1 69 S93 +1:17:00 +1:17:00 00:03:14 584 159 743
371 Deniss Rostkovskis 7303 03:04:59 VB1 187 V278 +1:27:25 +1:27:25 00:03:08 527 144 671
372 Indars Melzobs 7484 Mārupes bolti 03:04:59 VB2 82 V279 +1:27:25 +1:18:01 00:03:09 527 143 670
373 Andris Bērziņš 7389 03:05:03 VB2 83 V280 +1:27:30 +1:18:06 00:02:56 527 153 680
374 Ieva Ozoliņa 7216 AkmensDizains.lv 03:05:20 SB1 70 S94 +1:17:22 +1:17:22 00:03:20 583 155 738
375 Sergejs Smirnovs 7090 03:05:31 VB1 188 V281 +1:27:58 +1:27:58 00:04:11 526 108 634
376 Andris Melnis 7511 Olainfarm 03:05:34 VB1 189 V282 +1:28:01 +1:28:01 00:03:21 526 135 661
377 Dace Vilgerte 7225 DPD LATVIJA 03:05:41 SB2 23 S95 +1:17:43 +1:00:00 00:03:27 581 150 731
378 Saulis Skabeiķis 7248 Mārupe 03:05:43 VB1 190 V283 +1:28:10 +1:28:10 00:03:06 525 146 671
379 Kristīne Slaidiņa 7503 Baldones skriešanas komanda 03:05:44 SB1 71 S96 +1:17:46 +1:17:46 00:03:18 581 157 738
380 Ieva Kalka 7051 Novadnieki 03:06:08 SB1 72 S97 +1:18:10 +1:18:10 00:03:18 580 156 736
381 Laura Vilka 7260 03:06:09 SB1 73 S98 +1:18:11 +1:18:11 00:04:20 580 119 699
382 Maksims Birjuļins 7458 Luminor 03:06:47 VB2 84 V284 +1:29:13 +1:19:49 00:02:57 522 153 675
383 Lita Briede 7279 SK Katrīna 03:07:08 SB2 24 S99 +1:19:09 +1:01:26 00:04:16 577 121 698
384 Beāte Kampare 7097 Veču lauks 03:07:38 SB1 74 S100 +1:19:40 +1:19:40 00:03:38 575 142 717
385 Gundars Jurēvics 7505 SPB RUN/Asics 03:08:02 VB2 85 V285 +1:30:28 +1:21:04 00:02:39 519 170 689
386 David Magnan 7463 Nato 03:08:26 VB1 191 V286 +1:30:52 +1:30:52 00:02:58 518 152 670
387 Toms Ķikusts 7415 03:08:28 VB2 86 V287 +1:30:54 +1:21:30 00:02:41 518 168 686
388 Lauma Muceniece 17062 03:08:29 SB1 75 S101 +1:20:31 +1:20:31 00:03:55 573 132 705
389 Danute Fibiga Daukšte 7219 03:08:42 SB2 25 S102 +1:20:44 +1:03:00 00:03:14 572 160 732
390 Renāte Balana 7108 Latvijas Finieris 03:10:15 SB1 76 S103 +1:22:16 +1:22:16 00:03:03 568 169 737
391 Simona Skalberga 7410 2KOKI 03:10:33 SB1 77 S104 +1:22:34 +1:22:34 00:03:45 567 138 705
392 Ilze Zvīdriņa 7269 03:10:43 SB1 78 S105 +1:22:45 +1:22:45 00:03:29 566 148 714
393 Imants Zaķis 17075 CDT 03:10:57 VB2 87 V288 +1:33:23 +1:23:59 00:04:03 511 111 622
394 Gatis Kriuliņš 7037 03:11:34 VB2 88 V289 +1:34:00 +1:24:36 00:02:46 509 163 672
395 Raisa Marcinkus 7001 SK Ozolnieki 03:11:47 SB3 3 S106 +1:23:49 +37:00 00:03:47 563 136 699
396 Ģirts Bisenieks 7041 Guddžobs Guddans 03:11:54 VB1 192 V290 +1:34:20 +1:34:20 00:02:58 508 152 660
397 Ingars Šakalis 7167 VSK Noskrien 03:12:35 VB1 193 V291 +1:35:02 +1:35:02 00:03:33 507 127 634
398 Edgars Paegle 7163 Accenture 03:12:52 VB1 194 V292 +1:35:18 +1:35:18 00:02:58 506 152 658
399 Maija Bildere 7100 GRETA 03:13:01 SB1 79 S107 +1:25:03 +1:25:03 00:04:35 559 113 672
400 Mārtiņš Ruttulis 7202 03:13:12 VB1 195 V293 +1:35:39 +1:35:39 00:03:09 505 144 649
401 Guntis Zvilna 7306 Biznesa parks ABAVA 03:13:38 VB2 89 V294 +1:36:04 +1:26:40 00:02:49 504 160 664
402 Agris Samcovs 7494 Musliks 03:13:47 VB2 90 V295 +1:36:14 +1:26:50 00:03:24 503 132 635
403 Svetlana Šanceva 7514 Musliks 03:13:47 SB1 80 S108 +1:25:49 +1:25:49 00:03:23 557 152 709
404 Madara Kukaine 7517 03:14:25 SB1 81 S109 +1:26:27 +1:26:27 00:03:52 555 134 689
405 Aivars Ābols 7323 MADONA 03:14:28 VB3 11 V296 +1:36:55 +55:01 00:03:23 502 133 635
406 Elīna Tolokonceva 7250 VSK Noskrien 03:14:49 SB1 82 S110 +1:26:51 +1:26:51 00:04:20 554 119 673
407 Karina Jodčika 7456 Luminor 03:15:38 SB1 83 S111 +1:27:40 +1:27:40 00:04:14 552 122 674
408 Simona Sunepa 7414 03:15:39 SB1 84 S112 +1:27:41 +1:27:41 00:03:59 552 129 681
409 Zane Timma 7293 SK Katrīna 03:16:31 SB1 85 S113 +1:28:33 +1:28:33 00:03:35 549 144 693
410 Anna Proskurina 7278 03:17:30 SB1 86 S114 +1:29:32 +1:29:32 00:03:26 547 150 697
411 Lauma Lieksne 7176 Jaunmārupe skrien 03:18:41 SB2 26 S115 +1:30:43 +1:13:00 00:03:48 543 136 679
412 Diāna Ivanova 7121 03:19:42 SB2 27 S116 +1:31:44 +1:14:01 00:03:50 541 135 676
413 Evita Ozola 7392 Bauska 03:19:53 SB2 28 S117 +1:31:55 +1:14:12 00:04:00 540 129 669
414 Egija Gulbinska 7027 03:19:55 SB1 87 S118 +1:31:56 +1:31:56 00:04:12 540 123 663
415 Vitalijs Derkacs 7033 03:20:17 VB1 196 V297 +1:42:43 +1:42:43 00:03:41 487 123 610
416 Svetlana Stojeva 7073 03:20:25 SB1 88 S119 +1:32:27 +1:32:27 00:03:47 539 136 675
417 Ilze Ramiņa 7446 SECE 03:20:38 SB2 29 S120 +1:32:40 +1:14:57 00:03:24 538 152 690
418 Edijs Ramiņš 7445 SECE 03:20:39 VB2 91 V298 +1:43:05 +1:33:41 00:02:44 486 165 651
419 Inese Neilande 7469 Kača liek skriet 03:21:33 SB2 30 S121 +1:33:35 +1:15:52 00:05:11 536 100 636
420 Natālija Tetervenoka 7478 OptiO 03:21:58 SB1 89 S122 +1:34:00 +1:34:00 00:04:29 535 115 650
421 Oļegs Tetervenoks 7479 OptiO 03:21:58 VB1 197 V299 +1:44:24 +1:44:24 00:04:28 483 101 584
422 Līga Neilande 7232 03:22:55 SB1 90 S123 +1:34:57 +1:34:57 00:04:01 532 129 661
423 Inese Nudiena 7128 VFK Staldzene 03:23:31 SB1 91 S124 +1:35:32 +1:35:32 00:04:12 531 123 654
424 Jānis Birģelis 7435 03:24:04 VB2 92 V300 +1:46:31 +1:37:07 00:03:58 478 114 592
425 Jolanta Kravale 7305 03:24:10 SB2 31 S125 +1:36:12 +1:18:29 00:04:14 529 122 651
426 Dace Skrastiņa 7222 LMT 03:24:14 SB2 32 S126 +1:36:15 +1:18:32 00:04:06 529 126 655
427 Edgars Ābeltiņš 7220 EY 03:24:30 VB1 198 V301 +1:46:57 +1:46:57 00:04:21 477 104 581
428 Ivars Āboltiņš 7488 Lynxdojo 03:24:39 VB1 199 V302 +1:47:05 +1:47:05 00:04:15 477 106 583
429 Pēteris Dūka 7049 03:24:40 VB1 200 V303 +1:47:07 +1:47:07 00:02:52 477 157 634
430 Raimonda Kalniņa 7083 03:24:43 SB1 92 S127 +1:36:45 +1:36:45 00:04:09 527 124 651
431 Santa Suta-Zute 7112 SK Tērauds 03:26:03 SB2 33 S128 +1:38:05 +1:20:22 00:04:20 524 119 643
432 Eviss Bertrands 7039 03:26:50 VB1 201 V304 +1:49:16 +1:49:16 00:03:47 472 119 591
433 Ieva Riteniece 17071 03:27:00 SB2 34 S129 +1:39:02 +1:21:19 00:04:39 522 111 633
434 Laura Kalēja 7317 03:27:12 SB1 93 S130 +1:39:14 +1:39:14 00:02:55 521 177 698
435 Dace Ansone 17067 - 03:27:46 SB2 35 S131 +1:39:48 +1:22:05 00:04:36 520 112 632
436 Jānis Laganovskis 7343 VSK Noskrien 03:29:27 VB1 202 V305 +1:51:53 +1:51:53 00:04:27 466 101 567
437 Vladimirs Kļavnieks 7197 Latvija-Norvēģija 03:29:30 VB3 12 V306 +1:51:57 +1:10:03 00:04:44 466 95 561
438 Guntars Priede 7281 03:30:01 VB1 203 V307 +1:52:28 +1:52:28 00:04:06 465 110 575
439 Darya Skakouskaya 17077 SICKOMODE 03:30:03 SB1 94 S132 +1:42:05 +1:42:05 00:04:35 514 113 627
440 Inese Vectirāne 7267 03:30:15 SB2 36 S133 +1:42:17 +1:24:34 00:03:55 514 132 646
441 Armands Šaraks 7438 03:30:30 VB1 204 V308 +1:52:56 +1:52:56 00:03:23 463 133 596
442 Aida Graudiņa 7003 03:30:55 SB2 37 S134 +1:42:57 +1:25:13 00:04:27 512 116 628
443 Līga Pakalna 7239 KROKUS 03:31:15 SB1 95 S135 +1:43:17 +1:43:17 00:04:17 511 121 632
444 Dace Podkalne 8183 VSK Noskrien Blonde 03:31:40 SB1 96 S136 +1:43:42 +1:43:42 00:03:11 510 162 672
445 Zane Mirdza Paikena 7194 Domdaris 03:33:12 SB1 97 S137 +1:45:14 +1:45:14 00:04:24 506 117 623
446 Aldis Rocēns 7159 Stirnu Buks Design 03:34:34 VB2 93 V309 +1:57:01 +1:47:37 00:02:57 455 153 608
447 Inga Zāle 7211 Nūjo ar vēju 03:36:41 SB3 4 S138 +1:48:43 +1:01:54 00:04:30 498 115 613
448 Lelde Spriņģe 7233 03:39:06 SB1 98 S139 +1:51:07 +1:51:07 00:04:51 493 106 599
449 Egita Uzule 7472 SALDUS BOKSA KLUBS 03:39:28 SB2 38 S140 +1:51:30 +1:33:47 00:04:11 492 123 615
450 Sannija Samsone-Baranauska 7474 Zebiekstes 03:39:31 SB1 99 S141 +1:51:32 +1:51:32 00:04:10 492 124 616
451 Dace Šmite 7304 03:39:45 SB2 39 S142 +1:51:47 +1:34:04 00:04:54 491 105 596
452 Pēteris Leja 7398 03:41:36 VB3 13 V310 +2:04:02 +1:22:08 00:03:31 440 128 568
453 Jolanta Āboltiņa 7480 Lynxdojo 03:41:50 SB1 100 S143 +1:53:52 +1:53:52 00:04:44 487 109 596
454 Gunta Ozoliņa 7014 03:42:31 SB2 40 S144 +1:54:32 +1:36:49 00:04:36 485 112 597
455 Anita Krūmiņa 7325 03:45:12 SB1 101 S145 +1:57:14 +1:57:14 00:04:35 479 113 592
456 Eva Lapsiņa 7429 X99 03:45:47 SB1 102 S146 +1:57:48 +1:57:48 00:04:54 478 105 583
457 Inese Sirmā 7103 03:45:54 SB2 41 S147 +1:57:56 +1:40:12 00:04:24 478 117 595
458 Māra Laube 7063 03:45:58 SB1 103 S148 +1:58:00 +1:58:00 00:04:49 478 107 585
459 Aleksandrs Naumenko 7395 Gausā Jūdze 03:48:26 VB3 14 V311 +2:10:52 +1:28:58 00:04:19 427 104 531
460 Dace Freimane 7115 03:48:59 SB2 42 S149 +2:01:01 +1:43:18 00:04:38 472 112 584
461 Ingūna Semjonova 7137 Zemgales Ziņas 03:49:17 SB2 43 S150 +2:01:18 +1:43:35 00:04:03 471 128 599
462 Agnese Leiburga 7442 Zemgales Ziņas 03:49:17 SB2 44 S151 +2:01:19 +1:43:35 00:04:25 471 117 588
463 Normunds Šibeiks 7091 Nūjo priekam 03:49:18 VB3 15 V312 +2:11:44 +1:29:50 00:04:21 425 104 529
464 Ilgonis Rudāks 7336 Ašie Gliemeži 03:49:18 VB2 94 V313 +2:11:45 +2:02:21 00:04:40 425 97 522
465 Ģirts Priecums 7025 03:58:37 VB1 205 V314 +2:21:04 +2:21:04 00:03:32 409 127 536
466 Mārtiņš Gulbis-Švans 7015 Priekules veloklubs 03:59:28 VB2 95 V315 +2:21:55 +2:12:31 00:04:44 407 96 503
467 Santa Logina 7201 Zemgales Ziņas 04:00:48 SB1 104 S152 +2:12:50 +2:12:50 00:04:50 448 107 555
468 Ruta Dīce 7359 Gausā Jūdze 04:04:03 SB3 5 S153 +2:16:05 +1:29:16 00:04:53 442 106 548
469 Uldis Dīcis 7360 Gausā Jūdze 04:04:03 VB3 16 V316 +2:26:29 +1:44:35 00:04:52 400 93 493
470 Olga Mikulova 7089 Maratona klubs 04:06:22 SB1 105 S154 +2:18:24 +2:18:24 00:05:49 438 89 527
471 Marita Šalta 7444 04:08:09 SB2 45 S155 +2:20:10 +2:02:27 00:05:13 435 99 534
472 Sanita Vecā 7206 - 04:10:48 SB1 106 S156 +2:22:49 +2:22:49 00:05:33 431 93 524
473 Kristīna Ceika 7383 Nūjo ar vēju! 04:10:51 SB1 107 S157 +2:22:52 +2:22:52 00:04:47 430 108 538
474 Tīna Sparāne 7275 04:11:53 SB1 108 S158 +2:23:55 +2:23:55 00:04:59 429 103 532
475 Zane Dālberga 7224 DPD LATVIJA 04:21:36 SB1 109 S159 +2:33:37 +2:33:37 00:06:01 413 86 499
476 Jana Smiltiņa 7223 DPD LATVIJA 04:21:38 SB1 110 S160 +2:33:40 +2:33:40 00:06:01 413 86 499
477 Inga Rītere 7031 DNF
478 Kristīne Leja 7072 DNF
479 Ina Graudiņa 7088 VSK Noskrien Vāveres DNF
480 Vladimirs Misāns 7104 DNF
481 Inita Drēziņa 7119 L&D DNF
482 Andris Robalds 7144 Kocēnu novads 1 DNF
483 Aivars Veiss 7174 VSK Noskrien DNF
484 Ivonna Balode 7217 DNF
485 Voldemārs Lejnieks 7332 SK Dzērvene DNF
486 Romāns Giruckis 7339 DNF
487 Uldis Brucis 7341 OK Saldus DNF
488 Ints Ulmanis 7378 DNF
489 Arnis Ķēniņš 7431 DNF
490 Gatis Kveders 7441 Rieksti / VSK Noskrien DNF
491 Ziedonis Peka 7466 Saldus Boksa klubs DNF
492 Artis Ločmelis 7471 OK Burkānciems I Stirnubuks.lv DNF
493 Evita Biezmane 8121 H&S Solution DNF
494 Raimonds Eglītis 17064 E|S Running DNF
495 Aleksejs Haritonenko 17076 Legs Miserables Maximus DNF