MEKLĒT
 
SKOLU ČEMPIONĀTS skrējiena rezultāti
LVM čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem - OFICIĀLAIS RANGS
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1. Engures vidusskola 109
2. Tukuma 2. vidusskola 83
3. Bauskas sākumskola 52
4. Smārdes pamatskola 46
5. Aizputes vidusskola 27
6. Rīgas 41. vidusskola 26
7. Mežinieku pamatskola 25
8. Jelgavas 4. vidusskola 24
9. Priekules vidusskola 21
10. Carnikavas pamatskola 21
Visstiprākās komandas
Vieta Komanda Punkti
1. Siguldas sporta skola 3937
2. Sporta klubs Ašais 3903
3. SK,,Lejasciems" 3698
4. Firma L4/Bogdanovu ģimene 3688
5. Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 3602
6. FK Bandava/Priekules novads 3534
7. Smārde 3170
8. Engures sportam 3148
9. Tukuma 2. vidusskola 3074
10. Jelgavas 4.vidusskola 3035
Ātrākās skolas (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Skola Vidējais punktu skaits
1. Cēsu Pilsētas vidusskola 867.1667 (6)
2. Laurenču sākumskola 816.9000 (10)
3. Piltenes vidusskola 807.7000 (10)
4. Lejasciema vidusskola 785.9444 (18)
5. Jaunmārupes pamatskola 753.8571 (7)
6. Priekules vidusskola 738.9048 (21)
7. Valmieras Viestura vidusskola 711.8333 (6)
8. Ādažu vidusskola 701.8125 (16)
9. Virgas pamatskola 699.2500 (8)
10. Siguldas pilsētas vidusskola 697.5556 (9)
Visvairāk pārstāvētie sporta klubi
Vieta Klubs Dalībnieku skaits
1. Tukuma 2. vidusskola 69
2. Engures vidusskola 68
3. Bauskas sākumskola 49
4. Smārde 45
5. Engures sportam 38
6. FK Bandava/Priekules novads 36
7. Sporta klubs "Vēsma" 26
8. Mežinieku psk./#AWARDskrien 25
9. Liepājas rajona sporta skola 21
10. SK,,Lejasciems" 16
Ātrākie sporta klubi (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Klubs Vidējais punktu skaits
1. Sporta klubs Ašais 914.6000 (10)
2. Siguldas sporta skola 882.7143 (14)
3. MARATONA KLUBS/LiEPĀJAS RAJONA SPORTA SKOLA 868.0000 (6)
4. Firma L4/Bogdanovu ģimene 850.8750 (8)
5. SK,,Lejasciems" 793.0000 (16)
6. FK Bandava/Priekules novads 712.8889 (36)
7. Domdaris 655.8333 (6)
8. Smārde 646.4667 (45)
9. Liepājas rajona sporta skola 610.6190 (21)
10. Lynxdojo 610.1667 (6)
Ātrākie skolēni
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Artis Rožkalns 1063 U20V Cēsu Profesionālā vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:21:04
2 Roberts Aleksis Glazers 1055 U16V Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:21:21
3 Dāvis Dambergs 11040 U16V Rīgas 6. vidusskola 00:21:38
4 Matīss Saulīte 1552 U18V Mežciema pamatskola 00:21:57
5 Lauris Kaparkalējs 1515 U18V Madonas Valsts ģimnāzija/Madonas BJSS 00:22:04
6 Emīls Kravalis 1044 U18V Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas sporta skola 00:22:25
7 Ralfs Roga 1437 U18V Ventspils Valsts 1. ģimnāzija/Matison’s runners club 00:22:51
8 Ričards Briedis 1419 U20V Rīgas Tehniskā koledža 00:22:55
9 Mārtiņš Petrovs 1121 U20V Cēsu Pilsētas vidusskola/- 00:23:09
10 Emīls Matiass Reinfelds 1215 U14V Rīgas 69. vidusskola 00:23:12
Ātrākās skolnieces
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Viktorija Bogdanova 1115 U14S Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:24:24
2 Izabella Bogdanova 1116 U16S Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:24:54
3 Anete Ozoliņa 1354 U12S Jaunmārupes pamatskola 00:25:52
4 Nikija Mikāle 1396 U12S Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:26:12
5 Annika Zālīte 1016 U10S Ulbrokas vidusskola 00:26:19
6 Emīlija Upmale 1207 U18S Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:26:37
7 Marta Kuzņecova 11072 U12S Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola/Ādažu sporta skola 00:26:39
8 Jolanta Pence 1191 U16S Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:26:43
9 Melānija Zālīte 1012 U12S Ķekavas vidusskola/FK Auda 00:26:44
10 Elizabete Galvane 1193 U16S Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:26:47
U10V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Leo Bilāns 1167 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:25:56 +00:00 1000
2 Roberts Kanģīzeris 1006 Jaunmārupes pamatskola 00:28:47 +02:51 901
3 Toms Viekals - Gasjūns 1077 Jelgavas 4. sākumskola 00:29:01 +03:05 894
4 Aleksis Bogdanovs 1113 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:32:20 +06:24 802
5 Artūrs Solovjovs 1579 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:32:44 +06:48 792
6 Ritvars Gailis 1263 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:33:20 +07:24 778
7 Tomass Stūrnieks 1630 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:33:31 +07:35 774
8 Henrijs Ļisovs 1317 Smārdes pamatskola/Smārde 00:34:24 +08:28 754
9 Justs Liekmanis 1452 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:34:24 +08:28 754
10 Olivers Zvaigzne 11045 Cēsu Pilsētas vidusskola 00:34:29 +08:33 752
11 Raivo Rosts 1687 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:36:05 +10:09 719
12 Kārlis Gedrovičs 11032 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupes pamatskola 00:36:21 +10:26 713
13 Maksims Barkovs 1715 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:36:30 +10:34 711
14 Dāvis Adrians Markovs 1663 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:36:45 +10:49 706
15 Rihards Gūtmanis 1417 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:36:56 +11:00 702
16 Kristians Kaušelis 1235 Carnikavas pamatskola 00:37:52 +11:56 685
17 Rimands Valdmanis 1423 Krotes Kronvalda Ata pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:37:56 +12:00 684
18 Martins Kuļšs 1698 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:38:01 +12:05 682
19 Renārs Kalniņš 1366 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:38:07 +12:11 680
20 Klāvs Liepiņš 1356 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:38:29 +12:33 674
21 Pauls Putnāns 1935 Brocēnu vidusskola/Engures sportam / Sporta Patriots 00:39:09 +13:13 662
22 Rainers Kulakovs 1788 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:39:10 +13:14 662
23 Jēkabs Ādamsons 1919 Limbažu 3. vidusskola/Limbaži SKRIEN 00:39:13 +13:17 661
24 Nils Devaijī 1270 Rīgas Franču licejs 00:39:25 +13:29 658
25 Dāvids   Ševčenko    1851 Liepājas Centra sākumskola/Olainfarm 00:40:21 +14:25 643
26 Alberts Vēzītis 1032 Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola/Lielupes Buki 00:40:58 +15:02 633
27 Kārlis Elvis Misa 1786 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:41:04 +15:08 631
28 Kristians Daniels Prūsāns 1024 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:42:45 +16:49 607
29 Martins Bicāns 1782 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:43:16 +17:20 599
30 Mārtiņš Rasnačs 1787 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:43:16 +17:20 599
31 Patriks Buliņš 1140 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:43:20 +17:24 598
32 Klāvs Vītiņš 1899 Pamatskola "Rīdze"/Klinšu ērgļi 00:43:32 +17:37 596
33 Gvido Ivanovs 1549 Rīgas Hanzas vidusskola 00:43:46 +17:50 593
34 Dāvids Stepe 1327 Lejasciema vidusskola/SK "Lejasciems" 00:44:12 +18:16 587
35 Renārs Roga 1284 Jelgavas 4. vidusskola 00:44:36 +18:40 581
36 Rihards Roga 1283 Jelgavas 4. vidusskola 00:44:42 +18:46 580
37 Gustavs Gipslis 1708 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:45:16 +19:21 573
38 Jānis Homko 1155 Limbažu 3. vidusskola 00:45:26 +19:30 571
39 Kārlis Šīmanis 1778 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:45:41 +19:45 568
40 Olivers Frolovs 1053 Āgenskalna sākumskola 00:45:50 +19:54 566
41 Daniels Homko 1156 Limbažu 3. vidusskola 00:46:06 +20:10 563
42 Arnolds Miezis 1556 Aizkraukles novada vidusskola/Mieži 00:46:06 +20:10 563
43 Olivers Šļūka 1611 O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 00:46:26 +20:30 559
44 Raimonds Saklaurs 1129 Ādažu vidusskola 00:47:09 +21:13 550
45 Valters Pudāns 1921 Smārdes pamatskola 00:47:14 +21:18 549
46 Ralfs Kovals 1569 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:47:15 +21:19 549
47 Andrejs Krūzēns 1446 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:47:22 +21:26 548
48 Ralfs Skujāns 11058 Rīgas Franču licejs/Andrejsala CF 00:47:40 +21:44 544
49 Roberts Vladimirovs 1134 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:48:00 +22:04 540
50 Olivers Strazdiņš 1375 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/Domdaris 00:48:36 +22:40 534
51 Kristians Bumbļausks 1418 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:48:38 +22:42 533
52 Ralfs Jonašku 1497 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:48:53 +22:57 531
53 Jēkabs Malzubris 1869 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zubru trieciens 00:49:41 +23:45 522
54 Kristiāns Gožda 1424 Preiļu 1. pamatskola 00:50:25 +24:29 514
55 Tomass Kanonovičs 1323 Jelgavas 4. vidusskola/1.c 00:50:29 +24:33 514
56 Artūrs Zunda 11037 Iļģuciema vidusskola 00:50:51 +24:55 510
57 Kristaps Lozda 11068 Pamatskola "Rīdze" 00:50:59 +25:03 509
58 Adrians Ralfs Krauklis 1289 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola/DARU 00:51:33 +25:37 503
59 Oskars Putnis 1946 Carnikavas pamatskola/Putnu iela 00:51:52 +25:56 500
60 Edgars Jankova 1743 Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola/Vāveres 00:52:18 +26:22 496
61 Jānis Bērziņš 1035 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:52:35 +26:39 493
62 Ričards Kleins 1681 Engures vidusskola/Engures sportam 00:53:16 +27:20 487
63 Kristers Krūmiņš 11073 Ādažu vidusskola/Ādažu vidusskola 00:53:58 +28:02 481
64 Mariss Barkovs 1714 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:56:00 +30:05 463
65 Elvis Strauts 11001 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:56:03 +30:07 463
66 Roberts Voitkovs 1370 Jūrmalas sākumskola "Atvase"/Kauguri 00:56:06 +30:10 462
67 Aleksandrs Tjasto 1025 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:56:32 +30:36 459
68 Kārlis Voitkovs 1369 Jūrmalas sākumskola "Atvase" 00:56:32 +30:37 459
69 Markuss Henzelis 1784 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:57:36 +31:40 450
70 Intars Grigors 1503 Tukuma 2. vidusskola 00:58:24 +32:28 444
71 Toms Joja 1563 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 01:00:41 +34:46 427
72 Toms Bartušauskis 1751 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 01:14:00 +48:04 350
73 Vojta Spryngl 11074 Rīgas Starptautiskā skola 01:20:02 +54:06 324
74 Rihards Bērziņš 1890 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" DNF
U10S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Annika Zālīte 1016 Ulbrokas vidusskola 00:26:19 +00:00 1000
2 Elīza Ērenfrīde 1011 Rīgas 84. vidusskola 00:28:51 +02:32 912
3 Veronika Bogdanova 1114 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:31:29 +05:10 836
4 Aurēlija Zīdere 1590 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:32:54 +06:35 800
5 Paula Leimane 1125 Ādažu vidusskola 00:36:33 +10:14 720
6 Lauma Līva Saklaure 1130 Ādažu vidusskola 00:36:49 +10:30 715
7 Kristīne Trūpa 1481 Rīgas 25. vidusskola/RUN to LIVE 00:37:15 +10:56 706
8 Ance Linberga 1781 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:37:21 +11:02 705
9 Ieva Rutkopa 1501 Jelgavas 4. vidusskola 00:39:41 +13:22 663
10 Linda Jurševska 11056 Zemgales vidusskola (Slampe)/SK SLAMPE/ZEVID 00:39:49 +13:30 661
11 Emīlija Jemeļjanova 11083 Jelgavas 4. vidusskola 00:39:59 +13:40 658
12 Paula Kārkliņa 1614 Ķekavas vidusskola 00:40:30 +14:11 650
13 Elīza Ligere 1101 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:40:58 +14:39 642
14 Elīza Leščinska 1607 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zoorbagan 00:41:22 +15:03 636
15 Elīza Koškina 1145 Jelgavas 4. sākumskola 00:41:30 +15:11 634
16 Elīna Vahere-Abražune 1275 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:41:30 +15:11 634
17 Lība Mauriņa 1769 Tukuma 2. vidusskola 00:41:34 +15:15 633
18 MelĀnija Čudare 1604 Jelgavas 4. vidusskola/UPES CEĻŠ 00:42:12 +15:53 624
19 Gabriela Asarīte 1079 Tukuma 2. pamatskola 00:43:02 +16:43 612
20 Elza Krastiņa 1254 Cēsu 1. pamatskola/FROZEN 00:43:02 +16:43 612
21 Elīza Bērziņa 1187 Laurenču sākumskola/Laurenču sākumskola 00:43:15 +16:56 608
22 Millija Benta 1002 Rīgas 64. vidusskola 00:43:24 +17:05 606
23 Eva Krūmiņa 1748 Rīgas Hanzas vidusskola 00:43:50 +17:31 600
24 Marta Žīgure 1205 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:43:53 +17:34 600
25 Laura Buivide 11043 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:44:00 +17:41 598
26 Katrīna Gedroviča 11033 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupes pamatskola 00:44:09 +17:50 596
27 Luīze Dejus 11064 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:45:02 +18:43 584
28 Emīlija Rosicka 1593 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola/Cukuri 00:45:12 +18:53 582
29 Eva Linberga 1780 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:45:40 +19:21 576
30 Anna Margareta Grīnberga 1253 Rīgas 64. vidusskola 00:47:16 +20:57 557
31 Viktorija Sokolova 1779 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:47:42 +21:24 552
32 Alise Nordena 1083 Penkules pamatskola/Penkules skola 00:49:33 +23:14 531
33 Anna Kārkliņa 1720 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:49:51 +23:32 528
34 Hanna Sūniņa 1659 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:50:04 +23:45 526
35 Ance Daukste 1038 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:50:37 +24:18 520
36 Anna Kedjuliča 1777 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:50:39 +24:20 520
37 Grineta Kikuste 1182 Sējas pamatskola 00:50:55 +24:36 517
38 Grēta Gabriela Tohva 1707 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:51:21 +25:02 512
39 Šarlote Cunska 1442 Jelgavas 4. vidusskola/1.c klase 00:51:42 +25:23 509
40 Ketija Bevza 1909 Jelgavas 4. vidusskola/1 c klase 00:51:43 +25:24 509
41 Luīze Gabriela Butāne 1040 Jelgavas 4. vidusskola/1.c klase 00:51:45 +25:26 509
42 Luīze Stiebre 1745 Rīgas Igauņu pamatskola/Vāveres 00:51:59 +25:40 506
43 Katrīna Ose 1315 Smārdes pamatskola/Smārde 00:52:28 +26:09 502
44 Renāte Juzova 1218 Ogres sākumskola 00:53:29 +27:10 492
45 Gabriela Auzāne 1185 Ikšķiles vidusskola 00:53:32 +27:13 492
46 Marta Aleksandra Skudra 1783 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:53:49 +27:30 489
47 Rūta Skavronska- Krūziņa 11057 Zemgales vidusskola 00:53:52 +27:33 489
48 Katarina P.-k.-r.-liepa 1513 Tukuma 2. vidusskola 00:54:17 +27:58 485
49 Aiga Mieze 1554 Aizkraukles novada vidusskola/Mieži 00:55:39 +29:20 473
50 Heidija Krūmiņa 1789 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:57:21 +31:02 459
51 Karolina Babicka 1917 Sējas mūzikas un mākslas skola/SMMS 00:57:53 +31:34 455
52 Flāvija Zeberiņa-Zebera 1578 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 01:00:40 +34:21 434
53 Matilde Broka 1619 Mežciema pamatskola/Pandas banda 01:03:33 +37:14 414
54 Karlīna Kalve 1118 Rīgas 45. vidusskola 01:28:56 +1:02:38 296
55 Selga Straupe 1138 Rīgas 45. vidusskola 01:28:56 +1:02:38 296
U12V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Arno Pušņins 1350 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta Skola 00:25:55 +00:00 1000
2 Daniels Gribs 1151 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:26:52 +00:57 965
3 Martins Stūrītis 1165 Siguldas 1. pamatskola/Siguldas Sporta skola 00:27:04 +01:09 958
4 Ginters Bērziņš 1146 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:27:07 +01:12 956
5 Rūdolfs Raudziņš 1086 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 00:27:36 +01:41 939
6 Markuss Kristaps Kadiķis 1924 Dzimtmisas pamatskola 00:27:37 +01:42 938
7 Valters Jonass 1880 Aizputes vidusskola/MARATONA KLUBS/lIEPĀJAS RAJONA SPORTA SKOLA 00:27:57 +02:02 927
8 Rihards Vladimirovs 1135 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:28:01 +02:06 925
9 Roberts Tolpežņikovs 1756 Pamatskola "Universum"/Siguldas sporta skola 00:28:05 +02:10 923
10 Dāvis Bautris 1286 Rīgas Juglas vidusskola/Sporttime/D'sign Sportswear 00:28:45 +02:50 901
11 Toms Vītols 1021 Siguldas pilsētas vidusskola 00:28:57 +03:03 895
12 Daniels Lagzdiņš 1746 Aizputes vidusskola/MARATONA KLUBS/LiEPĀJAS RAJONA SPORTA SKOLA 00:30:06 +04:11 861
13 Klāvs Kalniņš 1365 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:30:17 +04:22 856
14 Arvīds Logins 1068 Rīgas 41. vidusskola 00:30:24 +04:29 853
15 Daņila Gaļejevs 1529 Ādažu vidusskola 00:30:35 +04:40 847
16 Daniels Tupureins 1371 Ādažu vidusskola 00:30:41 +04:46 845
17 Tanels Lapsiņš 1227 Ogres 1. vidusskola/X99 00:30:52 +04:57 840
18 Patriks Garisons 1092 Mārupes vidusskola 00:31:50 +05:55 814
19 Toms Kristians Vīksna 1441 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 00:31:56 +06:02 811
20 Kārlis Blumbergs 1583 Milzkalnes sākumskola 00:32:37 +06:42 795
21 Uvis Čilipāns 1320 Smārdes pamatskola/Smārde 00:32:42 +06:47 793
22 Oskars Bajārs 1318 Smārdes pamatskola/Smārde 00:32:43 +06:48 792
23 Klāvs Austriņš 1621 Rīgas 41. vidusskola 00:33:33 +07:38 772
24 Renārs Bents 1001 Rīgas 64. vidusskola 00:33:39 +07:44 770
25 Roberts Rudītis 1534 Carnikavas pamatskola/Carnikava 00:33:48 +07:53 767
26 Bruno Grende 1216 Baldones Mūzikas pamatskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:33:55 +08:00 764
27 Rūdolfs Leščinskis 1606 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zoorbagan 00:33:58 +08:03 763
28 Linards Prombergs 1192 Carnikavas pamatskola 00:34:06 +08:11 760
29 Dāvis Karbauskis 1403 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:34:10 +08:15 759
30 Jurģis Cakuls 1616 Pamatskola "Rīdze"/Cakuli 00:34:17 +08:22 756
31 Valts Vilcāns 1106 Baldones vidusskola/Baldones riteņbraukšanas nodaļa 00:34:26 +08:31 753
32 Markuss Pabērzis 1752 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:34:43 +08:48 747
33 Rūdolfs Žideņš 1561 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:34:46 +08:51 745
34 Meldris Mellums 1413 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:35:01 +09:06 740
35 Ralfs Beronts 1402 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:35:03 +09:08 739
36 Kristers Voldemārs Lazda 1761 Dzimtmisas pamatskola 00:35:08 +09:13 738
37 Jēkabs Poikāns 1889 Rīgas Teikas vidusskola 00:35:14 +09:19 736
38 Kārlis Spuriņš 1287 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/DOMDARIS 00:35:18 +09:23 734
39 Jānis Grinfogels 1457 Babītes novada pašvaldības Salas sākumskola/Grīņi 00:35:22 +09:27 733
40 Lūkass Ķikusts 1588 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:35:30 +09:35 730
41 Kārlis Daniels Lazda 1760 Dzimtmisas pamatskola 00:35:34 +09:39 729
42 Adams Švanks 1380 Ozolnieku vidusskola/ATKAL JAUNS NAMS 00:35:36 +09:41 728
43 Francis Kozlovs 1467 Olaines 1. vidusskola/Olaines 1.vidusskola 00:35:50 +09:55 723
44 Edvards Šmits 1613 Ādažu vidusskola 00:35:52 +09:57 723
45 Damirs Ņikitins 1073 Rīgas Rīnūžu vidusskola/Rīgas satiksme 00:35:56 +10:01 721
46 Edvards Brancis 1412 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:35:58 +10:03 721
47 Ritvars Sniķers 1609 Valmieras sākumskola 00:36:03 +10:08 719
48 Ernests Treimanis-Freimanis 1631 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:36:03 +10:08 719
49 Teodors Saltais 1855 Valmieras Viestura vidusskola 00:36:22 +10:27 712
50 Regnārs Stepens 1164 Jaunpils vidusskola 00:36:26 +10:31 711
51 Edijs Veismanis 1697 Engures vidusskola/Engures sportam 00:36:52 +10:57 703
52 Justs Miķelis Zīvers 11049 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:36:52 +10:57 703
53 Leo Jakobi 11034 Ozolnieku vidusskola 00:36:53 +10:58 703
54 Krišs Āboliņš 1885 Jaunmārupes pamatskola 00:36:54 +11:00 702
55 Gustavs Ločmelis 1546 Valmieras Viestura vidusskola/VSK "Burkānciems & Co" 00:36:56 +11:01 702
56 Nils Renārs Cintiņš 1723 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:36:56 +11:01 702
57 Marks Ševčenko    1850 Liepājas Centra sākumskola/Olainfarm 00:36:56 +11:01 702
58 Leo Šenfelds 1397 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:36:59 +11:04 701
59 Adrians Dimza 1861 Zemgales vidusskola (Slampe)/Slapme/ZVID 00:37:18 +11:23 695
60 Martins Gulbis 1884 Zemgales vidusskola (Slampe)/ZEVID 00:37:18 +11:23 695
61 Krists Bērziņš 1029 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:37:23 +11:28 693
62 Normunds Krauze 1051 Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:37:31 +11:36 691
63 Tristans Rozentāls 11029 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/DOMDARIS 00:37:43 +11:49 687
64 Ralfs Andersons 1414 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:38:00 +12:05 682
65 Markuss Zeltagrauds 1753 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:38:03 +12:08 681
66 Gabriels Adamsons 1848 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:38:04 +12:09 681
67 Mikus Pudāns 1297 Smārdes pamatskola/Smārde 00:38:05 +12:10 681
68 Augusts Salmiņš 1304 Smārdes pamatskola/Smārde 00:38:05 +12:10 681
69 Rihards Jansons 1795 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:38:16 +12:21 677
70 Frederiks Kope 1211 Ziemeļvalstu ģimnāzija/Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:38:21 +12:26 676
71 Edvards Miks Ķikuts 1087 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:38:23 +12:28 675
72 Dāvis Pētersons 1608 Valmieras Viestura vidusskola/VVV 00:38:34 +12:39 672
73 Avrīkijs Sergejevs 1091 Privātā vidusskola "Patnis" 00:38:49 +12:54 668
74 Kristaps Indriksons 1302 Smārdes pamatskola/Smārde 00:39:06 +13:11 663
75 Jānis Pavlovs 1568 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:39:09 +13:14 662
76 Aleksis Pērkons 1206 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:39:14 +13:19 661
77 Rihards Zebuliņš 1374 Rīgas 6. vidusskola 00:39:14 +13:19 661
78 Sidnijs Liepa 1067 Sākumskola "Taurenītis" 00:39:15 +13:20 660
79 Emīls Šīmanis 1793 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:39:46 +13:51 652
80 Marko Murāns 1803 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:39:46 +13:51 652
81 Kristofers Kančs 1256 Ādažu vidusskola/SSK Bebra 00:39:58 +14:03 648
82 Mikus Krūmiņš 1426 Rīgas Hanzas vidusskola 00:40:01 +14:06 648
83 Horens Liekniņš 1378 Rīgas Valdorfskola 00:40:05 +14:10 647
84 Egons Krišjānis Nastevičs 11080 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:40:24 +14:29 642
85 Mārtiņš Voino 1547 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:40:32 +14:37 639
86 Matīss Malzubris 1868 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Zubru trieciens 00:40:40 +14:45 637
87 Matīss Lazdiņš 1026 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:41:23 +15:28 626
88 Roberts Ķesteris 1524 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupes pamatskola 00:41:26 +15:31 626
89 Marks Aleksandrs Garančs 1535 Rīgas Valda Zālīša sākumskola/vēl domājas 00:41:26 +15:31 626
90 Eduards Gauris 1858 Rīgas 45. vidusskola/Lynxdojo 00:41:29 +15:34 625
91 Patriks Bukolovskis 1544 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/Domdaris 00:41:43 +15:48 621
92 Rūdolfs Smilga 1236 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/DOMDARIS 00:41:45 +15:50 621
93 Rodrigo Skujāns 11059 Rīgas Franču licejs/Andrejsala CF 00:41:59 +16:04 617
94 Tomass Ļevanovs 1679 Engures vidusskola/Engures sportam 00:42:21 +16:26 612
95 Teodors Ernests Zīvers 11050 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:42:36 +16:41 608
96 Jānis Barkovs 1716 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:43 +16:48 607
97 Renārs Ločmelis 1384 Rīgas Franču licejs/MRC 00:43:10 +17:15 600
98 Krišs Keino 1184 Rīgas Hanzas vidusskola 00:43:20 +17:25 598
99 Aadrians Brīvība 11069 Rīgas Teikas vidusskola 00:43:20 +17:25 598
100 Renārs Gļauda 1486 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:43:27 +17:32 596
101 Valters Ozoliņš 1491 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:43:27 +17:32 596
102 Niks Vadapāls 1496 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:43:28 +17:33 596
103 Roberts Strauts 1550 Rīgas 41. vidusskola/Rīgas 41. vidusskola Sporta klubs "Vēsma" 00:43:31 +17:36 596
104 Renārs Buivids 1906 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:43:46 +17:51 592
105 Toms Vizbulis 1637 Engures vidusskola/Engures sportam 00:44:05 +18:10 588
106 Markuss Kāpiņš 1866 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:44:13 +18:19 586
107 Leo Bruno Ivanovs 1548 Rīgas Hanzas vidusskola 00:44:56 +19:01 577
108 Edijs Dobelis 1141 Jēkabpils pamatskola/TikSlim 00:45:00 +19:05 576
109 Marks Žarskis 1580 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:45:09 +19:14 574
110 Kristers Brēdiķis 1586 Rīgas Lietuviešu vidusskola 00:45:39 +19:44 568
111 Ēriks Eduards Lazda 1762 Dzimtmisas pamatskola 00:45:43 +19:48 567
112 Mareks Mūrnieks 1705 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:45:45 +19:51 566
113 Toms Tramdahs 1658 Engures vidusskola/Engures sportam 00:45:46 +19:51 566
114 Martins Kronbergs 1728 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:45:51 +19:56 565
115 Linards Lūsis 1161 Siguldas pilsētas vidusskola 00:46:03 +20:08 563
116 Džuliāns Sirvidis 1493 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:46:27 +20:32 558
117 Markuss Šidla 1495 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:46:29 +20:34 558
118 Raiens Ginters 1485 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:46:35 +20:40 556
119 Rinalds Burgevics 1478 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:46:38 +20:43 556
120 Emīls Vanags 11079 Privātā vidusskola "Patnis"/ADgett 00:46:50 +20:55 553
121 Kārlis Neilands 11026 Babītes vidusskola 00:48:03 +22:08 539
122 Eižens Kaupe 1000 Sākumskola "Taurenītis" 00:48:08 +22:13 538
123 Einārs Jubelis 1487 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:48:10 +22:15 538
124 Artis Sams 1846 Jelgavas 4. vidusskola/3.c. klase 00:48:18 +22:23 537
125 Kaspars Semjonovs 1352 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:48:36 +22:41 533
126 Kristers Kadeģis 1398 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:48:38 +22:43 533
127 Renārs Beiers-suitums 1372 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2.vidusskola 00:48:48 +22:53 531
128 Sendijs Leitāns 1805 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:48:48 +22:53 531
129 Roberts Dauksts 1027 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:48:53 +22:58 530
130 Kristaps Semičenkovs Jaksts 1028 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:48:53 +22:58 530
131 Gustavs Priedītis 1438 O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 00:49:44 +23:49 521
132 Kārlis Junaks 1232 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 00:49:49 +23:54 520
133 Daniils Bondovs 1918 Vangažu vidusskola 00:50:07 +24:12 517
134 Raivis Bogotais 1540 Preiļu 1. pamatskola/Preiļu 1. pamatskola 00:50:22 +24:27 515
135 Lamins Roberts Savo 1757 Ulbrokas vidusskola 00:50:27 +24:32 514
136 Daniels Kedjuličs 1792 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:50:40 +24:45 512
137 Ernests Šomins 1473 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:50:58 +25:03 509
138 Renārs Kociņš-Lielupe 11022 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:51:18 +25:23 505
139 Raivis Krūmiņš 1934 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola/4b 00:55:14 +29:19 469
140 Daniels Kalniņš 1923 Iecavas vidusskola 00:55:19 +29:24 469
141 Kristians Kalniņš 1925 Iecavas vidusskola 00:55:19 +29:25 468
142 Austris Pakalniņš 1574 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:55:47 +29:52 465
143 Īvs Andress Lauzinieks 1794 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:58:26 +32:32 443
144 Māris Adams Skrastiņš 1505 Friča Brīvzemnieka pamatskola 01:17:48 +51:54 333
U12S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Anete Ozoliņa 1354 Jaunmārupes pamatskola 00:25:52 +00:00 1000
2 Nikija Mikāle 1396 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:26:12 +00:20 987
3 Marta Kuzņecova 11072 Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola/Ādažu sporta skola 00:26:39 +00:47 971
4 Melānija Zālīte 1012 Ķekavas vidusskola/FK Auda 00:26:44 +00:52 968
5 Stella Paltiņa 1057 Cēsu 2. pamatskola/Sporta klubs Ašais 00:26:54 +01:02 962
6 Keita Marcinkeviča 1098 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:27:17 +01:25 948
7 Evelīna Misāne 1078 Ādažu vidusskola 00:30:27 +04:35 849
8 Patrīcija Rubeze 1415 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:31:29 +05:37 822
9 Sofija Sveta Galvanovska 1183 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola/Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 00:32:07 +06:15 805
10 Keita Zviedre 1231 Ikšķiles vidusskola 00:32:43 +06:51 791
11 Elza Černuho 1376 Jelgavas 4. vidusskola 00:33:19 +07:27 776
12 Daniela Sova 1863 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:33:27 +07:35 773
13 Anna Goša 1072 Ventspils 4. vidusskola/Maratona klubs 00:33:51 +07:59 764
14 Helēna Roštoka 3937 Madonas pilsētas vidusskola 00:34:17 +08:25 754
15 Luīza Šīmane 1790 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:34:27 +08:36 751
16 Marta Ļaudama 1075 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:34:36 +08:44 748
17 Anna Marija Zaķe 1069 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Maratona klubs/LSC 00:34:38 +08:46 747
18 Lūcija Epnere 1891 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/DOMDARIS 00:35:04 +09:12 738
19 Elza Paula Belova 1804 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:35:20 +09:28 732
20 Karlīna Keita Šmite 1504 Cēsu Pilsētas vidusskola 00:35:28 +09:36 729
21 Daniela Janava 1598 Priekuļu vidusskola 00:35:48 +09:56 723
22 Lote Kurpniece 11071 Siguldas 1. pamatskola/Siguldas 1. pamatskola 00:36:21 +10:29 712
23 Sofija Anna Kadiķe 1926 Dzimtmisas pamatskola 00:37:01 +11:09 699
24 Anastasija Grīna 11053 Smārdes pamatskola/Smārde 00:37:16 +11:24 694
25 Nikola Lauska 11030 Rīgas Juglas vidusskola 00:37:29 +11:37 690
26 Elīna Carika 11031 Rīgas Juglas vidusskola 00:37:29 +11:37 690
27 Elīna Biseniece 1154 Mežciema pamatskola 00:38:04 +12:12 680
28 Anete Kaļva 1543 Ķeguma komercnovirziena vidusskola/Ķegumā spēks 00:38:13 +12:22 677
29 Karīna Sokolova 1601 Rīgas Juglas vidusskola/RUN to LIVE 00:38:18 +12:26 675
30 Kellija Liepa 1107 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:39:04 +13:12 662
31 Amanda Jozepa 1204 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:39:11 +13:19 660
32 Kitija Bērziņa 1636 Engures vidusskola/Engures sportam 00:39:44 +13:52 651
33 Evelīna Rumba 11023 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:40:17 +14:25 642
34 Līva Viola Trifānova 1703 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:41:04 +15:12 630
35 Nikola Račkauska 1454 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:41:07 +15:15 629
36 Katrīne Lase 1319 Smārdes pamatskola/Smārde 00:41:23 +15:31 625
37 Patrīcija Paula Skujiņa 1213 Pumpuru vidusskola/Pumpuru vidusskola 00:41:50 +15:58 618
38 Tīna Luīze Saukāne 1150 Ikšķiles vidusskola 00:42:34 +16:42 608
39 Rūta Baltpurviņa 1936 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:43:15 +17:23 598
40 Zane Apsīte 1431 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:43:23 +17:31 596
41 Lote Lasmane 1095 Saulkrastu vidusskola 00:43:33 +17:41 594
42 Luize Zalite 11036 Rīgas Franču licejs 00:43:36 +17:44 593
43 Rūta Mellenberga 1210 Talsu sākumskola 00:43:37 +17:45 593
44 Amanda Šulce 1639 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:43:38 +17:46 593
45 Nikola Ķezbere 1730 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:43:39 +17:47 593
46 Emīlija Frolova 1052 Āgenskalna sākumskola 00:43:44 +17:53 591
47 Adele Priedīte 1943 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:43:48 +17:56 591
48 Elza Jākobsone 1179 Carnikavas pamatskola 00:44:15 +18:23 585
49 Līga Salmane 1313 Smārdes pamatskola/Smārde 00:44:25 +18:33 582
50 Madara Krūmiņa 1310 Smārdes pamatskola/Smārde 00:44:43 +18:51 578
51 Simona Aļehnoviča 1277 Rīgas Klasiskā ģimnāzija 00:44:48 +18:56 577
52 Alise Krjukova 11048 Rīgas Valdorfskola 00:45:15 +19:23 572
53 Marta Liepiņa 1660 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:45:22 +19:30 570
54 Paula Nikola Momotkova 1682 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:45:24 +19:32 570
55 Elīna Redisone 1373 Annas Brigaderes pamatskola/Tērvetes dabas parks 00:45:32 +19:40 568
56 Adele Griķe 1677 Engures vidusskola/Engures sportam 00:45:37 +19:45 567
57 Elizabete Ziemele 1592 Talsu sākumskola 00:45:44 +19:52 566
58 Eva Celitāne 1674 Engures vidusskola/Engures sportam 00:45:53 +20:01 564
59 Anete Stepāne 1259 Rīgas Kultūru vidusskola/STROPS Technologies 00:46:09 +20:17 560
60 Madara Pāķe 1502 Saulkrastu vidusskola/Saulkrasti SRT 00:46:14 +20:22 559
61 Krista Kaufelde 1252 Varakļānu vidusskola/VARAKĻĀNI 00:46:15 +20:23 559
62 Paula Buivide 1907 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:46:16 +20:24 559
63 Nikola Ķikute 1768 Mežciema pamatskola/GSK 00:46:29 +20:37 556
64 Liāna Ērika Andrejeva 1482 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:46:30 +20:38 556
65 Samanta Valdmane 1668 Engures vidusskola/Engures sportam 00:46:59 +21:07 551
66 Dārta Elīza Jaundzema 11082 Rīgas 64. vidusskola/labs starts 00:47:02 +21:10 550
67 Kate Jukuma 1338 Siguldas pilsētas vidusskola 00:47:54 +22:02 540
68 Elza Stūre 1494 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:48:53 +23:01 529
69 Evelīna Āboliņa 1484 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:48:54 +23:02 529
70 Annija Horste 1635 Engures vidusskola/Engures sportam 00:49:04 +23:12 527
71 Elizabete Dobele 1173 Āgenskalna sākumskola 00:49:20 +23:28 524
72 Nellija Karnīte 1050 Bauskas sākumskola/STRAZDIŅI 00:49:33 +23:41 522
73 Rūta Rutka 1492 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:49:51 +24:00 519
74 Eimoja Pola Simsone 1273 Mārupes vidusskola 00:50:12 +24:20 515
75 Tīna Balode 1334 Smārdes pamatskola/Smārde 00:50:17 +24:25 514
76 Marta Klaucāne 1725 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:50:23 +24:31 513
77 Nikola Trasūne 1472 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:50:34 +24:42 512
78 Lizete Linna Ozola 1740 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:50:49 +24:57 509
79 Rūta Rēzija Rupeika 1796 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:51:10 +25:18 506
80 Annija Raga 11021 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:51:19 +25:27 504
81 Karlīna Liāna Kukule 1799 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:51:49 +25:57 499
82 Evelīna Žieda 1800 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:51:51 +25:59 499
83 Anna Sprynglova 1522 Rīgas Starptautiskā skola/Rychla Rota 00:51:56 +26:04 498
84 Keita Buķele 1741 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:52:03 +26:11 497
85 Marija Paramonova 1148 Rīgas 31. vidusskola 00:52:08 +26:16 496
86 Elīna Ceple 11063 Jaunpils vidusskola 00:52:11 +26:19 496
87 Elza Priedīte 1914 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:52:50 +26:58 490
88 Alise Vīšteine 1802 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:53:08 +27:16 487
89 Sofija Anna Strazdiņa 1049 Bauskas sākumskola/STRAZDIŅI 00:53:20 +27:29 485
90 Nora Vītiņa 1763 Pamatskola "Rīdze"/Klinšu ērgļi 00:54:57 +29:05 471
91 Marta Luīze Erkena 1557 Ķekavas vidusskola 00:55:40 +29:48 465
92 Laura Andersone 1480 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:55:44 +29:52 464
93 Diāna Maceviča 1489 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:55:45 +29:53 464
94 Keita Vītoliņa 1650 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:55:50 +29:58 463
95 Monta Liparte 1434 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:56:02 +30:10 462
96 Loreta Putniņa 1737 Rīgas Hanzas vidusskola/Marsupilami 00:56:11 +30:19 460
97 Nellija Ažubele 1483 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:56:13 +30:21 460
98 Samanta Kazlauska 1488 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:56:13 +30:21 460
99 Annija Saveļjeva 1916 Sējas mūzikas un mākslas skola/SMMS 00:57:52 +32:00 447
100 Kima Bite 1798 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:58:10 +32:18 445
101 Alīsija Alksne 1791 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:58:12 +32:20 444
102 Klēra Upīte 1801 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:58:12 +32:20 444
103 Šarlote Ziedone 1797 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:58:51 +32:59 440
104 Anastasija Maksimova 1873 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:59:31 +33:39 435
105 Līna Anna Bērziņa 1867 Mežciema pamatskola 01:00:48 +34:56 425
106 Alma Jakobsone 1623 Suntažu vidusskola/Lynxdojo 01:00:52 +35:00 425
107 Diāna Ozoliņa 1490 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:01:15 +35:23 422
108 Evelīna Emīlija Galviņa 1226 01:01:30 +35:38 421
109 Rūta Zandere 1645 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:03:00 +37:08 411
110 Beāte Sietiņa 1871 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:05:26 +39:34 395
111 Anna Šmite 1872 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:05:26 +39:34 395
112 Lelde Putne 1176 Carnikavas pamatskola/Putnu iela DNF
U14V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Emīls Matiass Reinfelds 1215 Rīgas 69. vidusskola 00:23:12 +00:00 1000
2 Artūrs Filips Igaviņš 1198 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:24:37 +01:25 942
3 Ralfs Dzosens 1766 Ikšķiles vidusskola 00:24:39 +01:27 941
4 Dāvis Mežals 1065 Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:24:50 +01:38 934
5 Lukass Pušņins 1349 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta Skola 00:25:31 +02:19 909
6 Adrians Stepe 1203 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:25:59 +02:47 893
7 Roberts Cercins 1062 Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:26:25 +03:13 878
8 Bruno Bilāns 1166 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:26:47 +03:35 866
9 Svens Strihors 1262 Tukuma 2. pamatskola 00:27:05 +03:53 857
10 Toms Kārlis Auziņš 1133 Rīgas Katoļu ģimnāzija/Sporta skola Arkādija 00:27:35 +04:23 841
11 Emīls Gustavs Jazņevičs 1265 Rīgas 41. vidusskola/SK "Vēsma" 00:27:46 +04:34 836
12 Olivers Bresme 1739 Talsu 2. vidusskola 00:27:49 +04:37 834
13 Jānis Stūrītis 1096 Siguldas 1. pamatskola/Siguldas Sporta skola 00:27:54 +04:42 832
14 Armands Nedēļa 1097 Rīgas 6. vidusskola 00:28:07 +04:55 825
15 Eduards Egle 1404 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:28:19 +05:07 819
16 Gustavs Šteinbergs 1405 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:28:19 +05:07 819
17 Eduards Putnis 1177 Carnikavas pamatskola/Putnu iela 00:28:34 +05:22 812
18 Emīls Krūmiņš 1321 Smārdes pamatskola/Smārde 00:28:39 +05:27 810
19 Valters Bresme 1738 Talsu 2. vidusskola 00:28:49 +05:37 805
20 Roberts Roga 1408 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:28:50 +05:38 805
21 Ernests Pauls Mednis 1199 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:29:06 +05:54 797
22 Armands Petkus 1411 Grobiņas sākumskola/FK Bandava/Priekules novads 00:29:21 +06:09 790
23 Krists Turauskis 1893 Siguldas pilsētas vidusskola 00:29:21 +06:09 790
24 Kristiāns Ligeris 1102 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:29:38 +06:26 783
25 Gustavs Druska 1625 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola/Lynxdojo 00:29:39 +06:27 782
26 Leons Zīders 1591 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:29:43 +06:31 781
27 Kristers Šteinbergs 1336 Smārdes pamatskola/Smārde 00:30:30 +07:18 761
28 Daniels Pabērzs 1345 Smārdes pamatskola/Smārde 00:30:31 +07:19 760
29 Ralfs Ribikauskis 1228 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:30:43 +07:31 755
30 Patriks Pauls Rullis 1081 Jelgavas 4. sākumskola 00:30:57 +07:46 749
31 Renalds Gulbis Švans 1407 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:31:09 +07:57 745
32 Andris Briģis 1824 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:31:20 +08:08 740
33 Ralfs Kanģīzeris 1007 Jaunmārupes pamatskola 00:31:23 +08:11 739
34 Kristaps Paio 1237 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:31:25 +08:13 738
35 Artūrs Jankovskis 1332 Smārdes pamatskola/Smārde 00:31:26 +08:14 738
36 Dāvis Kalniņš 1767 Siguldas pilsētas vidusskola 00:31:26 +08:14 738
37 Adrians Šukelovičs 1475 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:31:36 +08:24 734
38 Kristers Jurčs 1826 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:31:37 +08:25 734
39 Jānis Salmanis 1312 Smārdes pamatskola/Smārde 00:31:43 +08:31 731
40 Raivis Rampāns 1471 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:31:52 +08:40 728
41 Pēteris Rāzna 11039 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola/SSK Bebra 00:31:54 +08:42 727
42 Roberts Volkevičs 1406 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:31:57 +08:45 726
43 Miks Jānis Opolais 1257 Ikšķiles vidusskola/Izturība 00:31:58 +08:46 726
44 Ralfs Bite 1661 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:31:59 +08:47 725
45 Mārcis Millers 1667 Engures vidusskola/Engures sportam 00:31:59 +08:47 725
46 Alberts Druska 1624 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola/Lynxdojo 00:32:04 +08:52 723
47 Renārs Šļūka 1610 Rīgas 49. vidusskola 00:32:15 +09:03 719
48 Rūdolfs Šplīts 1808 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:32:18 +09:07 718
49 Alfs Vilcāns 1105 Baldones vidusskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:32:23 +09:11 716
50 Emīls Bērziņš 1859 Engures vidusskola/ENGURES SKOLA 00:32:35 +09:23 712
51 Emīls Salzemnieks 1830 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:32:38 +09:26 711
52 Artis Regnārs Labsvīrs 1385 Siguldas pilsētas vidusskola 00:32:56 +09:44 704
53 Roberts Graudiņš 1532 Ādažu vidusskola 00:33:04 +09:52 702
54 Daniels Geidžūns 1464 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:33:06 +09:54 701
55 Lūkass Kleins 1296 Smārdes pamatskola/Smārde 00:33:52 +10:40 685
56 Marats Nadjaks 1436 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:33:54 +10:42 684
57 Māris Buhrots 1039 Jelgavas 1. internātpamatskola 00:33:55 +10:43 684
58 Matīss Dzērve 1295 Smārdes pamatskola/Smārde 00:33:55 +10:43 684
59 Raivo Gudrais 1340 Smārdes pamatskola/Smārde 00:33:55 +10:43 684
60 Martins Ķikuts 1852 Rīgas Juglas vidusskola/GSK 00:34:00 +10:48 682
61 Dāvis Smiltnieks 1474 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:34:07 +10:55 680
62 Kristers Rudevičs 1476 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:34:07 +10:55 680
63 Gustavs Liekniņš 1377 Rīgas Valdorfskola 00:34:12 +11:00 678
64 Rainers Kugrēns 1229 Ķemeru pamatskola 00:34:27 +11:15 673
65 Dāvis Kreiders 1932 Piltenes vidusskola 00:34:40 +11:28 669
66 Kristers Liberts 1692 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:34:46 +11:34 667
67 Matīss Būmanis 1330 Smārdes pamatskola/Smārde 00:34:53 +11:41 665
68 Andris Veips 1719 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:35:07 +11:56 660
69 Jānis Tjarve 1587 Talsu sākumskola 00:35:09 +11:58 660
70 Kristaps Aleksandrs Cauna 11042 Ogres sākumskola 00:35:17 +12:05 658
71 Pauls Olafs Straume 1222 Babītes novada pašvaldības Salas sākumskola/Dzilnuciems 00:35:27 +12:15 654
72 Pēteris Mūrnieks 1266 Lielvārdes pamatskola 00:36:03 +12:51 644
73 Kevins Mežapuķe 1342 Smārdes pamatskola/Smārde 00:36:15 +13:03 640
74 Gustavs Eduards Puriņš 1425 Valmieras Valsts ģimnāzija/Valmieras sporta skola 00:36:23 +13:11 638
75 Raivis Ābele 1648 Engures vidusskola/Engures sportam 00:36:35 +13:23 634
76 Rinalds Bogotais 1541 Preiļu 1. pamatskola/Preiļu 1. pamatskola 00:36:47 +13:35 631
77 Dainis Jansons 1671 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:36:52 +13:40 629
78 Renārs Vinšteins 1290 Āgenskalna sākumskola 00:36:58 +13:46 628
79 Anrijs Muravskis 1120 Iļģuciema vidusskola 00:37:00 +13:48 627
80 Henrijs Strazdiņš 1870 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:37:15 +14:03 623
81 Teo Švanks 1379 Ozolnieku vidusskola/ATKAL JAUNS NAMS 00:37:43 +14:32 615
82 Dāgs Gustavs Garančs 1536 Rīgas Valda Zālīša sākumskola/vēl domājas 00:37:47 +14:35 614
83 Renārs Pakalniņš 1575 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:37:47 +14:35 614
84 Gabriels P.-k.-r.-liepa 1512 Tukuma 2. vidusskola 00:37:57 +14:46 611
85 Reinis Gailis 1260 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:38:00 +14:48 611
86 Markuss Kaļva 1759 Ķeguma komercnovirziena vidusskola/Ķegumā spēks 00:38:02 +14:50 610
87 Rodrigo Kramiņš 1499 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:38:12 +15:00 607
88 Krišjānis Lejiņš 11078 Carnikavas pamatskola 00:38:16 +15:04 606
89 Einārs Kozačkovs 11055 Ludzas pilsētas ģimnāzija/Ludza 00:38:30 +15:18 603
90 Āris Tims 1447 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:38:34 +15:22 601
91 Marks Lavrinovičs 1809 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:38:35 +15:23 601
92 Gustavs Gronskis 1678 Engures vidusskola/Engures sportam 00:38:56 +15:44 596
93 Ralfs Bartušauskis 1749 Salaspils 1.vidusskola 00:38:56 +15:44 596
94 Gatis Kadaģis 1420 Krotes Kronvalda Ata pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:38:58 +15:47 595
95 Martins Bergmanis 11027 Carnikavas pamatskola 00:39:05 +15:53 594
96 Magnuss Kaušelis 1234 Carnikavas pamatskola 00:39:06 +15:54 593
97 Daniels Ēriks Markovs 1629 Engures vidusskola/Engures sportam 00:39:12 +16:00 592
98 Kārlis Liepiņš 1355 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:39:13 +16:01 592
99 Valters Beķeris 1240 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:39:23 +16:11 589
100 Jānis Jaunkļaviņš 1361 Smārdes pamatskola/Smārde 00:39:46 +16:34 583
101 Jānis Trūps 1526 Rīgas 25. vidusskola/RUN to LIVE 00:39:48 +16:36 583
102 Kristiāns Dāniels Laupacis 1030 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:39:50 +16:38 582
103 Edvards Andrejs Radionovs 1326 Tukuma 2. vidusskola 00:40:00 +16:48 580
104 Mikus Čilipāns 1364 Smārdes pamatskola/Smārde 00:40:08 +16:56 578
105 Rūdis Gabranovs 1280 Ogresgala pamatskola 00:40:09 +16:57 578
106 Artūrs Sams 1844 Jelgavas 4. vidusskola/6.c. 00:40:18 +17:06 576
107 Jānis Riža 1367 Valmieras sākumskola 00:40:22 +17:10 575
108 Dāvis Jēkabsons 1810 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:40:27 +17:16 573
109 Marks Sergijevics 1915 Jelgavas 4. vidusskola 00:40:29 +17:17 573
110 Ralfs Jonāns 1518 Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 00:40:50 +17:38 568
111 Artūrs Rūdulis 1233 Tukuma 2. vidusskola/Rūdulīši :-) 00:40:52 +17:40 568
112 Roberts Vaivods 1152 Jūrmalas sākumskola "Atvase"/Jūrmalas Rūķīši 00:41:03 +17:51 565
113 Adrians Jānis Strautiņš 1811 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:41:17 +18:05 562
114 Dmitrijs Čursins 1220 Rīgas Klasiskā ģimnāzija/ChursinTeam 00:41:21 +18:09 561
115 Martins Denovs 11004 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:41:23 +18:11 561
116 Marks Maro Strazdiņš 1048 Bauskas sākumskola/STRAZDIŅI 00:41:24 +18:13 560
117 Renijs Alksnis 1469 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:41:32 +18:20 559
118 Olivers Āboltiņš 1519 Ropažu vidusskola/Lynxdojo 00:41:58 +18:46 553
119 Oskars Isakovs 1856 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola/Lynxdojo 00:41:59 +18:47 553
120 Oskars Dišlers 1329 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:42:02 +18:51 552
121 Dominiks Čudars 1603 Jelgavas 4. vidusskola/UPES CEĻŠ 00:42:11 +18:59 550
122 Rinalds Veinbergs 1772 Rīgas 41. vidusskola 00:42:23 +19:11 547
123 Markuss Kristians Krievs 1854 Ādažu vidusskola/Dog Sport Carnikava 00:42:31 +19:19 546
124 Ivars Brauers 1331 Smārdes pamatskola/Smārde 00:42:32 +19:20 545
125 Lauris Aleckis 1744 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:42:33 +19:21 545
126 Oskars Mareks Ragozinskis 1821 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:42:48 +19:36 542
127 Valdis Valters Vanags 1468 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:42:51 +19:39 541
128 Kristers Vītums-Jaunzems 1874 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:43:14 +20:02 537
129 Reinis Valters 1225 Carnikavas pamatskola 00:43:15 +20:03 536
130 Toms Utāns 1527 Carnikavas pamatskola/Carnikava 00:43:23 +20:11 535
131 Jānis Sorokins 1462 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:43:30 +20:18 533
132 Alens Pacvičs 1461 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:43:31 +20:19 533
133 Artis Bērznieks 1644 Engures vidusskola/Engures sportam 00:43:33 +20:21 533
134 Adrians Zaļums 1634 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:44:44 +21:32 519
135 Deivids Mālbergs 1239 Ulbrokas vidusskola 00:44:56 +21:44 516
136 Markuss Sokolovs 1054 Jēkabpils 3. vidusskola 00:45:03 +21:51 515
137 Artūrs Balodis 1520 Rīgas Imantas vidusskola 00:45:44 +22:32 507
138 Mārtiņš Balodis 1521 Rīgas Imantas vidusskola 00:45:47 +22:35 507
139 Kaspars Bartkus 1565 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:46:10 +22:58 503
140 Raimonds Vanags 1584 Lielvārdes pamatskola 00:46:26 +23:14 500
141 Matīss Bergmanis 11051 Olaines 1. vidusskola 00:46:42 +23:30 497
142 Roberts Šivars 1711 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:46:58 +23:46 494
143 Oskars Peičs 11015 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:47:46 +24:34 486
144 Niklāvs Rubaņiks 11077 Vecumnieku vidusskola 00:47:46 +24:34 486
145 Matīss Grava 1439 Jelgavas 4. vidusskola 00:48:02 +24:51 483
146 Ivars Artis Baburs 1285 Rīgas 25. vidusskola 00:48:22 +25:10 480
147 Robērts Jaunmaize 1599 Rīgas 25. vidusskola/RUN to LIVE 00:49:06 +25:54 473
148 Artis Adamaitis 1458 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:49:33 +26:21 468
149 Ivo Ezeriņš 1699 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:49:46 +26:34 466
150 Dzintars Bērziņš 1094 Ogres sākumskola 00:49:59 +26:47 464
151 Artis Puškarevs 1448 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:50:05 +26:53 463
152 Emīls Libers 1849 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:50:06 +26:54 463
153 Kristofers Kleinšmits 11038 Iļģuciema vidusskola 00:50:50 +27:38 456
154 Mareks Šīmanis 1832 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:51:10 +27:58 453
155 Ritvars Cinītis 1823 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:51:18 +28:07 452
156 Sandis Burģelis 1523 Penkules pamatskola 00:51:25 +28:13 451
157 Daniels Brikšis 1819 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:51:26 +28:14 451
158 Ričards Reinis Zeminskis 1817 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:51:54 +28:42 447
159 Raimonds Sīders 1303 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:52:23 +29:11 443
160 Austris Saulītis 1878 Rīgas 6. vidusskola 00:54:02 +30:50 429
161 Rihards Larsens 1816 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:54:32 +31:20 425
162 Dāvids Avotiņš 1877 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:57:01 +33:49 407
163 Andis Uzuliņš 1825 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:58:24 +35:12 397
164 Ralfs Bērziņš 1036 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" DNF
165 Jēkabs Prūsis 1733 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" DNF
U14S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Viktorija Bogdanova 1115 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:24:24 +00:00 1000
2 Madara Kļavniece 1009 Carnikavas pamatskola/Carnikavas pamatskola 00:27:22 +02:58 892
3 Marta Luize Pētersone 1360 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Matisons Runner's Club 00:27:32 +03:09 886
4 Gerda Asnāte Berkolde 1200 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:27:58 +03:34 872
5 Lauma Vīgante 11014 Madonas pilsētas 1. vidusskola/Madonas BJSS 00:28:00 +03:36 871
6 Linda Kaparkalēja 1517 Madonas pilsētas 1. vidusskola/Madonas BJSS 00:28:01 +03:37 871
7 Tīna Roberta Briša 1058 Cēsu 2. pamatskola/Sporta klubs Ašais 00:29:11 +04:47 836
8 Katrīna Domkova 1827 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:29:17 +04:53 833
9 Anna Nikola Berkolde 1201 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:29:44 +05:20 821
10 Loreta Zālīte 1015 Ulbrokas vidusskola 00:29:50 +05:26 818
11 Emīlija Vahere-Abražune 1119 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:29:52 +05:28 817
12 Laura Ozola 1160 Ādažu vidusskola/Ādažu BJSS 00:30:15 +05:51 807
13 Kerija Stefānija Strupiša 11067 Carnikavas pamatskola 00:31:06 +06:42 785
14 Adele Balanasa 1144 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:31:29 +07:05 775
15 Marta Pelša 1594 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:31:32 +07:08 774
16 Amanda Griķe 1163 Daugavpils Vienības pamatskola/Daugavpils Runners 00:31:42 +07:18 770
17 Zaiga Paegle 1558 Jelgavas 4. vidusskola/J4V 00:32:19 +07:55 755
18 Felīsija Oknere 1400 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:32:26 +08:02 752
19 Loreta Rutkovska 1597 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:32:31 +08:07 750
20 Grieta Grantskalna 1180 Carnikavas pamatskola/KĀPA Carnikava 00:32:38 +08:15 747
21 Neonella Māra Meiberga 1328 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:32:40 +08:16 747
22 Patrīcija Buša 1131 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:33:05 +08:41 738
23 Emīlija Grīnberga 1506 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta Sokala 00:33:05 +08:41 738
24 Paula Gelvere 1845 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4.vidusskola 00:33:39 +09:15 725
25 Jasmīne Ļisova 1316 Smārdes pamatskola/Smārde 00:34:24 +10:00 709
26 Ilze Muceniece 1311 Smārdes pamatskola/Smārde 00:34:25 +10:01 709
27 Elīza Evardsone 1632 Engures vidusskola/Engures sportam 00:34:34 +10:10 706
28 Amanda Mieze 1833 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:34:44 +10:20 702
29 Sanija Ramona Ābeltiņa 11035 Kocēnu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:34:53 +10:29 699
30 Anna Vīksne 11041 Ādažu vidusskola 00:35:00 +10:36 697
31 Marta Marija Birzkope 1531 Carnikavas pamatskola 00:35:02 +10:38 696
32 Enija Stangute 1514 Baldones Mūzikas pamatskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:35:45 +11:21 683
33 Kristiāna Vegnere 1847 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:36:14 +11:50 673
34 Emīlija Dūda-Čača 1137 Limbažu 3. vidusskola/individuāli 00:36:37 +12:13 666
35 Justīne Brutāne 1620 Siguldas Valsts ģimnāzija/Pandas banda 00:36:43 +12:19 665
36 Katrīna Jansone 1368 Liepājas Raiņa 6. vidusskola 00:37:37 +13:13 649
37 Evelīna Bružus 1264 Baldones vidusskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:37:52 +13:28 644
38 Anna Ramiņa Oliveira 11044 Ķekavas vidusskola/Ķekavas vidusskola 00:38:02 +13:38 642
39 Alise Zemture 1895 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:38:13 +13:49 638
40 Keita Emīlija Knopa 11066 Carnikavas pamatskola 00:38:17 +13:53 637
41 Zane Strazdiņa 1003 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:38:24 +14:00 635
42 Beatrise Broka 1618 Mežciema pamatskola/Pandas banda 00:38:51 +14:27 628
43 Ksenija Avotiņa 11009 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:38:56 +14:32 627
44 Eleonora Dombrovska 1085 Laurenču sākumskola 00:39:07 +14:43 624
45 Nikola Čermeņeva 11011 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:39:12 +14:48 622
46 Kitija Pučinska 1818 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:39:16 +14:52 621
47 Linda Freimane 1394 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:39:25 +15:01 619
48 Annija Purcena 1292 Tukuma 2. vidusskola 00:39:47 +15:23 613
49 Odeta Smiltniece 1279 Mežciema pamatskola/Jautrās meitenes no Mežciema 00:39:54 +15:30 612
50 Anabella Barkova 1713 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:39:54 +15:30 612
51 Sofija Mironova 1045 Tukuma 2. vidusskola 00:40:00 +15:36 610
52 Jasmīna Sūnaika 1459 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:40:03 +15:39 609
53 Laine Strazdiņa 1931 Piltenes vidusskola 00:40:34 +16:10 601
54 Anna Auziņa 1706 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:41:04 +16:40 594
55 Annija Leitendorfa 1595 Nīkrāces pamatskola 00:41:10 +16:46 593
56 Aleksa Čaupala 1168 Carnikavas pamatskola 00:41:19 +16:55 591
57 Elizabete Sofija Kleinhofa 1831 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:41:21 +16:57 590
58 Monta Šulte 1470 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:41:26 +17:02 589
59 Sandija Bērziņa 1585 Rīgas Imantas vidusskola 00:41:29 +17:05 588
60 Marina Šiškina 1301 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:41:30 +17:06 588
61 Liene Līce-Līcīte 1860 Ādažu vidusskola/KĀPA Carnikava 00:41:31 +17:07 588
62 Madara Matisone 1139 Tukuma 2. vidusskola 00:41:33 +17:09 587
63 Laura Ozoliņa 1828 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:41:34 +17:10 587
64 Karolīna Māliņa 1530 Carnikavas pamatskola/Carnikava 00:41:53 +17:29 583
65 Elza Subre 1900 Zemgales vidusskola 00:41:57 +17:33 582
66 Rēzija Zaneriba 1456 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:42:13 +17:49 578
67 Alise Antonova 1238 Rīgas 21. vidusskola/&A 00:42:20 +17:56 576
68 Kristjāna Misa 1813 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:42:34 +18:10 573
69 Kira Mazurika 11010 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:42:41 +18:17 572
70 Elza Anna Kļavniece 1010 Carnikavas pamatskola/Carnikavas pamatskola 00:43:09 +18:45 565
71 Sindija Ozolniece 1276 Saulkrastu vidusskola/Saulkrasti 00:43:13 +18:49 565
72 Samanta Karaša 1876 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:43:44 +19:20 558
73 Klinta Burgevica 1477 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:43:50 +19:26 557
74 Patrīcija Paula Simsone 1272 Mārupes vidusskola 00:43:56 +19:32 555
75 Nikola Aniņa 11062 Mārupes vidusskola 00:43:56 +19:32 555
76 Sandija Rumba 11025 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:43:58 +19:34 555
77 Selīna Keita Strautniece 11024 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:44:01 +19:37 554
78 Jasmīna Lejniece 1465 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:44:07 +19:43 553
79 Eva Ieva Ivanova 1814 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:44:10 +19:46 552
80 Leina Simanoviča 1466 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:44:14 +19:50 552
81 Šarlote Eleonora Kumpiņa 1944 Rīgas 6. vidusskola 00:44:16 +19:52 551
82 Marta Ķikare 1642 Engures vidusskola/Engures sportam 00:44:32 +20:09 548
83 Daniela Lovčinovska 1127 Ogres 1. vidusskola/Ogres 1.vidusskola 00:45:22 +20:58 538
84 Sintija Strautmane 1308 Smārdes pamatskola/Smārde 00:45:44 +21:20 534
85 Monika Dīriņa 1309 Smārdes pamatskola/Smārde 00:45:45 +21:21 533
86 Enija Mikute 1742 O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 00:45:45 +21:21 533
87 Paula Veģere 1463 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:46:26 +22:02 525
88 Elizabete Jukna 1829 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:46:48 +22:24 521
89 Marta Švāģere 1643 Engures vidusskola/Engures sportam 00:46:54 +22:30 520
90 Tīna Rosta 1685 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:46:57 +22:33 520
91 Luīze Lazovska 1683 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:46:58 +22:34 520
92 Amanda Pīlēna 1444 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:47:21 +22:57 515
93 Helēna Cīrule 1724 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:48:01 +23:37 508
94 Sintija Kraule 1717 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:48:11 +23:47 506
95 Elīna Reimane 1892 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:48:23 +23:59 504
96 Kristija Majauska 1628 Engures vidusskola/Engures sportam 00:49:02 +24:38 498
97 Madara Bāriņa 1070 Ikšķiles vidusskola 00:49:22 +24:58 494
98 Annija Blūma 1626 Engures vidusskola/Engures sportam 00:49:34 +25:10 492
99 Emīlija Paula Ozola 1657 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:49:34 +25:10 492
100 Elizabete Beāte Ruža 1221 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 00:49:37 +25:13 492
101 Eleonora Kleina 1680 Engures vidusskola/Engures sportam 00:49:41 +25:17 491
102 Sintija Jermacāne 11081 Siguldas pilsētas vidusskola/Dzeniic run 00:50:41 +26:17 481
103 Jasmīna Kalniņa 11070 Ikšķiles vidusskola 00:50:45 +26:21 481
104 Dana Elviga 1822 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:51:08 +26:44 477
105 Diāna Žagota 11020 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:51:22 +26:58 475
106 Madara Šuriņa 1247 Rīgas Teikas vidusskola 00:51:56 +27:32 470
107 Loreta Krūmiņa 1933 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola/5b 00:55:17 +30:53 441
108 Elizabete Paula Erkena 1555 Ķekavas vidusskola 00:55:40 +31:16 438
109 Paula Ķempele 1649 Engures vidusskola/Engures sportam 00:55:50 +31:26 437
110 Amanda Gricmane 1704 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:56:07 +31:44 435
111 Ksenija Ikote 1654 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:56:09 +31:45 435
112 Sintija Kona 1815 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:56:09 +31:45 435
113 Samanta Gricmane 1655 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:56:10 +31:46 434
114 Tīna Fišera Blumberga 1662 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:56:45 +32:21 430
115 Krista Eglīte Egliņa 1432 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:58:10 +33:46 419
116 Sabīne Tukmane 1820 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:58:25 +34:01 418
117 Annija Reimane 1812 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:58:48 +34:24 415
118 Ance Brūvere 1445 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 01:00:29 +36:05 403
119 Laura Sigalova 1460 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:01:17 +36:53 398
120 Gabriela Novicka 1656 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:01:29 +37:05 397
121 Līva Gipsle 1669 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:01:30 +37:06 397
122 Ketija Stankus 1665 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:01:43 +37:19 395
123 Denīza Tuča 1299 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" DNF
U16V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Roberts Aleksis Glazers 1055 Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:21:21 +00:00 1000
2 Dāvis Dambergs 11040 Rīgas 6. vidusskola 00:21:38 +00:17 987
3 Jānis Kravalis 1043 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas sporta skola 00:23:44 +02:23 900
4 Roberts Zeiburliņš 1388 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:24:17 +02:56 879
5 Raivo Liekmanis 1455 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:24:19 +02:58 878
6 Bruno Spūlis 11046 Ogres valsts ģimnāzija/Ogres valsts ģimnāzija 00:24:25 +03:04 874
7 Emīls Lazdāns 1862 Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola 00:25:51 +04:30 826
8 Emīls Stepāns 1258 Rīgas Kultūru vidusskola/STROPS Technologies 00:27:31 +06:10 776
9 Ričards Strads 1060 Cēsu 2. pamatskola/Sporta klubs Ašais 00:28:00 +06:39 763
10 Arvils Vanags 1773 Tukuma 2. vidusskola 00:28:18 +06:57 754
11 Jānis Marcinkevičs 1111 Siguldas Valsts ģimnāzija 00:28:35 +07:14 747
12 Niks Berģis 1197 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:28:49 +07:28 741
13 Jurģis Egons Strazdiņš 1019 Saulkrastu vidusskola/Saulkrasti 00:28:56 +07:35 738
14 Artis Briģis 1765 Tukuma 2. vidusskola 00:29:18 +07:57 729
15 Ralfs Jansons 1399 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:29:22 +08:01 727
16 Ernests Gutmanis 1353 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:29:23 +08:02 727
17 Emīls Saulīte 1553 Mežciema pamatskola 00:29:29 +08:08 724
18 Ralfs Sirmelis 1600 Ķekavas vidusskola 00:30:01 +08:40 711
19 Jānis Putnis 1178 Carnikavas pamatskola/Putnu iela 00:30:04 +08:43 710
20 Ričards Bisenieks 1153 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:30:13 +08:52 707
21 Dāvis Berķis 1410 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:30:13 +08:52 707
22 Emīls Straupmanis 1341 Smārdes pamatskola/Smārde 00:30:30 +09:09 700
23 Pēteris Drengers 11028 Mārupes vidusskola 00:30:55 +09:34 691
24 Ulvis Grenovskis 1605 Kalētu pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:31:04 +09:43 687
25 Justs Belevičs 11012 Ogres Valsts ģimnāzija 00:31:13 +09:52 684
26 Dāvis Šimiens 1449 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:31:19 +09:58 682
27 Jānis Puriņš 1686 Engures vidusskola/Engures sportam 00:31:25 +10:04 680
28 Matīss Zabello 1508 Rīgas 6. vidusskola 00:31:54 +10:33 669
29 Ilvars Matvejevs 1640 Engures vidusskola/Engures sportam 00:31:59 +10:38 668
30 Matīss Dambergs 1837 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:32:08 +10:47 664
31 Ingus Ābeltiņš 1268 Jēkabpils 3. vidusskola 00:32:38 +11:17 654
32 Ralfs Vinbergs 1110 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:33:29 +12:08 638
33 Kārlis Jaunkļaviņš 1306 Smārdes pamatskola/Smārde 00:34:26 +13:06 620
34 Gustavs Māliņš 1602 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:34:28 +13:07 619
35 Rainers Rutkovskis 1596 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:34:32 +13:11 618
36 Robins Ceirulis 1903 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:34:32 +13:12 618
37 Mikus Kalniņš 1339 Smārdes pamatskola/Smārde 00:34:53 +13:32 612
38 Rainers Glinskis 1314 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:35:33 +14:12 601
39 Kaspars Kušners 1853 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:35:33 +14:12 601
40 Renārs Šteinbergs 1335 Smārdes pamatskola/Smārde 00:35:50 +14:29 596
41 Gustavs Dobelis 1172 Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:35:56 +14:35 594
42 Andrejs Tomass Zvejnieks 1126 Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola/MammaDaba 00:35:57 +14:36 594
43 Roberts Zandavs 1293 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:36:51 +15:30 579
44 Kārlis Auziņš 1188 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:37:21 +16:00 572
45 Filips Malacanovs 1288 Jelgavas 4. vidusskola/6.KLASE 00:37:32 +16:11 569
46 Edijs Markuss Gelbe 1570 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:37:37 +16:16 568
47 Ralfs Eduards Garančs 1537 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/vēl domājas 00:37:47 +16:26 565
48 Toms Ģērmanis 1771 Privātā vidusskola "Patnis" 00:38:04 +16:43 561
49 Alens Uldis Veidemanis 1443 Nīkrāces pamatskola/ Nīkrāces pamatskola 00:38:10 +16:50 559
50 Rihards Ilmanis 1721 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:38:19 +16:58 557
51 Mariss Kadaģis 1422 Krotes Kronvalda Ata pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:39:14 +17:53 544
52 Jan Fikrle 1219 Rīgas Starptautiskā skola/Riga United 00:40:09 +18:48 532
53 Jānis Latvers 1560 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:40:35 +19:14 526
54 Kristaps Ķīsis 1633 Engures vidusskola/Engures sportam 00:41:17 +19:56 517
55 Ričards Birznieks 1651 Engures vidusskola/Engures sportam 00:41:20 +19:59 517
56 Arvis Daniēls Štalts 1945 Slokas pamatskola/Savam priekam! 00:41:39 +20:18 513
57 Rafaels Rodeija-Liepa 1510 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:41:46 +20:25 511
58 Nikodens Otikovs 1559 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:41:52 +20:31 510
59 Miķelis Kristiāns Zeiferts 1835 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:42:16 +20:55 505
60 Ralfs Širaks 11084 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:42:17 +20:56 505
61 Ralfs Rudzītis 11006 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:42:43 +21:22 500
62 Ralfs Muižnieks 1358 Mārupes vidusskola/Mārupes vidusskola 00:43:02 +21:41 496
63 Aleksandrs Paņihidkins 1022 Rīgas 41. vidusskola/SK Vēsma 00:44:16 +22:55 482
64 Markuss Ķīsis 1689 Engures vidusskola/Engures sportam 00:45:10 +23:49 473
65 Jānis Lizbovskis 1775 Rīgas 41. vidusskola/Stirnubuka fanu klubs 00:46:53 +25:32 455
66 Roberts Nils Dzirlanks 1696 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:46:57 +25:37 455
67 Namejs Karelis 1453 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:47:19 +25:58 451
68 Kristiāns Ušackis 1562 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:52:25 +31:04 407
69 Matīss Kārkliņš 1726 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:01:12 +39:51 349
70 Aleksis Lielnors 1901 Rīgas 18. vakara vidusskola 01:02:38 +41:17 341
U16S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Izabella Bogdanova 1116 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:24:54 +00:00 1000
2 Jolanta Pence 1191 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:26:43 +01:48 933
3 Elizabete Galvane 1193 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:26:47 +01:52 930
4 Renāte Beļājeva 1056 Stalbes vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:27:02 +02:07 922
5 Elza Niklase 1059 Cēsu Valsts ģimnāzija/Sporta klubs Ašais 00:27:23 +02:28 910
6 Laura Berķe 1271 Mežciema pamatskola/IK Auseklis 00:27:37 +02:42 902
7 Katrīna Bērziņa 1147 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:27:44 +02:49 898
8 Frederika Anna Grende 1217 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija/SS Arkādija 00:27:58 +03:03 891
9 Ieva Pūpola 1158 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:28:09 +03:14 885
10 Madara Pūpola 1159 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:30:13 +05:18 825
11 Linda Auziņa 1132 Nacionālā Mākslu vidusskola/Sporta skola Arkādija 00:30:43 +05:48 811
12 Sofija Ļošaja 11061 Rīgas 21. vidusskola/NEW VILLAGE WORKOUT 00:30:58 +06:03 805
13 Karīna Krauze 11002 Mārupes vidusskola/Mārupes vidusskola 00:31:09 +06:14 800
14 Marta Balanasa 1143 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:31:28 +06:33 792
15 Signe Bērziņa 1347 Smārdes pamatskola/Smārde 00:32:10 +07:15 775
16 Monta Zauriņa 1194 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:32:14 +07:19 773
17 Ramona Rudzīte 1195 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:32:14 +07:19 773
18 Karina Andrijanova 1409 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:32:26 +07:31 768
19 Endija Ozolniece 11047 Saulkrastu vidusskola/SAULKRASTI 00:33:55 +09:00 735
20 Sabīne Kātiņa 1401 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:34:09 +09:14 730
21 Amanda Kundziņa 1747 Rīgas Kristīgā vidusskola/Kundziņi 00:34:19 +09:24 726
22 Ulrika Garisone 1093 Mārupes vidusskola 00:35:29 +10:34 702
23 Magdalēna Pildere 11019 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 00:35:36 +10:41 700
24 Samanta Ozola 1157 Mārupes vidusskola/Mārupes vidusskola 00:36:14 +11:19 688
25 Elizabete Pļaviņa 1359 Pastendes pamatskola/Pastendes pamatskola 00:36:22 +11:27 685
26 Paula Ekerte 11076 Jelgavas 4. vidusskola 00:36:29 +11:35 683
27 Adriana Zeltiņa 1100 Pumpuru vidusskola 00:36:30 +11:35 683
28 Anna Bāriņa 1071 Ikšķiles vidusskola 00:36:34 +11:39 681
29 Viktorija Timofejeva 1196 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:36:41 +11:46 679
30 Elizabete Spaile 1758 Ērgļu vidusskola/CHASING THE DEER 00:36:47 +11:52 677
31 Mairita Vita Seņko 1391 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:37:07 +12:12 671
32 Helēna Grīna 1333 Smārdes pamatskola/Smārde 00:37:10 +12:15 670
33 Ieva Bruzgule 1888 Rīgas 19. vidusskola 00:37:34 +12:39 663
34 Lauma Simsone 1223 Pumpuru vidusskola/Pumpuru vidusskola 00:38:09 +13:14 653
35 Jūlija Krūmiņa 1896 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 00:38:16 +13:21 651
36 Anastasija Kuzmina 1088 Ulbrokas vidusskola 00:38:30 +13:35 647
37 Madara Pērle 1905 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:38:59 +14:04 639
38 Kintija Puikevica 1136 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:39:11 +14:16 636
39 Kristīne Vika Arāja 1389 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:39:24 +14:29 632
40 Megija Nordena 1084 Penkules pamatskola/Penkules skola 00:39:28 +14:33 631
41 Līva Poļaka 1509 Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija 00:39:40 +14:45 628
42 Kristiana Ieva Zitkusa 1390 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:40:42 +15:47 612
43 Ance Turka 1294 Smārdes pamatskola/Smārde 00:40:48 +15:53 611
44 Liene Rozenberga 1324 Smārdes pamatskola/Smārde 00:40:48 +15:53 611
45 Signe Svārpstone 1018 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 00:40:54 +15:59 609
46 Anna Vīgante 1722 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:41:09 +16:14 605
47 Eimija Misjuro 1653 Engures vidusskola/Engures sportam 00:41:10 +16:15 605
48 Krista Kristīne Miķelsone 1941 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Skrienam kopā 00:41:16 +16:21 604
49 Inese Kaminska 1691 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:41:19 +16:24 603
50 Emīlija Strazdiņa 1004 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:41:42 +16:47 597
51 Daniela Amanda Kņūta 1421 Krotes Kronvalda Ata pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:41:42 +16:47 597
52 Anna Grunska 1346 Smārdes pamatskola/Smārde 00:41:45 +16:50 597
53 Amanta Muceniece 11003 Zemgales vidusskola (Slampe)/Zevid 00:41:57 +17:02 594
54 Violeta Žusele 1224 Daugavpils Krievu vidusskola - licejs/Daugavpils runners 00:41:59 +17:05 593
55 Elīza Puriņa 1542 Friča Brīvzemnieka pamatskola/Zemgales ziņas 00:42:12 +17:17 590
56 Daniela Butāne 1230 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija/Zemgales Ziņas 00:42:24 +17:29 588
57 Daniela Andersone 1836 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:42:25 +17:30 587
58 Anna Sīpola 1883 Zemgales vidusskola (Slampe) 00:42:41 +17:46 584
59 Annija Anna Kļave 1516 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija/Jaunmārupe skrien! 00:42:46 +17:51 583
60 Gerda Kikuste 1181 Sējas pamatskola 00:43:02 +18:07 579
61 Rendija Straupeniece 1882 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:43:10 +18:15 577
62 Marta Līga Cinovska 1435 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:43:11 +18:17 577
63 Ieva Lūse 1307 Smārdes pamatskola/Smārde 00:43:12 +18:17 577
64 Evelīna Pabērza 1362 Smārdes pamatskola/Smārde 00:43:12 +18:17 577
65 Una Kuzmane 1363 Smārdes pamatskola/Smārde 00:43:12 +18:17 577
66 Laima Kuduma 1208 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:43:24 +18:29 574
67 Kima Ķezbere 1731 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:43:38 +18:43 571
68 Viktorija Vika Kurinoja 1700 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:43:42 +18:47 570
69 Monta Liberte 1693 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:43:44 +18:49 570
70 Amanda Lazda 1479 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:44:17 +19:23 562
71 Gunta Kopmane 1927 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:44:17 +19:22 563
72 Edīte Betlere 1864 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:44:19 +19:24 562
73 Sofia Shlamova 1430 Rīgas Klasiskā ģimnāzija 00:44:27 +19:33 560
74 Samanta Plasiņa 1887 Tukuma 2. pamatskola 00:44:31 +19:36 560
75 Danete Avotiņa 1566 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:44:50 +19:55 556
76 Sabīne Sova 1865 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:45:03 +20:08 553
77 Nadīna Keita Ķemere 1348 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:45:24 +20:29 549
78 Alise Grīnberga 1750 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:45:25 +20:30 549
79 Elza Kozačkova 1427 Ludzas pilsētas ģimnāzija 00:45:31 +20:36 547
80 Diāna Žarska 1567 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:46:18 +21:23 538
81 Arta Vītuma-Jaunzema 1875 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:46:29 +21:34 536
82 Keita Patrīcija Leinasare 1255 Rīgas Teikas vidusskola 00:46:41 +21:46 534
83 Laura Sintija Ulmane 1564 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:46:50 +21:55 532
84 Andīna Zandere 1684 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:47:03 +22:08 530
85 Sintija Daukste 1034 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:47:28 +22:33 525
86 Betija Bigača 1879 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:47:56 +23:01 520
87 Emīlija Blumfelde 1325 Smārdes pamatskola/Smārde 00:48:08 +23:13 518
88 Kitija Elcere 1337 Smārdes pamatskola/Smārde 00:48:09 +23:14 517
89 Līva Rebeka Ivanovska 1617 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 00:48:19 +23:25 516
90 Evelīna Vahere-Abražune 1274 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 00:48:24 +23:29 515
91 Loreta Marta Skujiņa 1212 Pumpuru vidusskola/Pumpuru vidusskola 00:48:33 +23:38 513
92 Elizabete Lastovska 1572 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:50:08 +25:13 497
93 Amanda Madara Geida 1735 Rīgas Teikas vidusskola 00:50:10 +25:15 497
94 Kristīne Jukāma 1244 Rīgas 6. vidusskola 00:51:33 +26:38 483
95 Santa Samanta Kučere 1124 Kandavas internātvidusskola 00:51:36 +26:41 483
96 Jūlija Utināne 1246 O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola 00:51:36 +26:41 483
97 Natālija Lastovska 1571 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:52:34 +27:39 474
98 Līna Zvejniece 1382 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:53:13 +28:18 468
99 Viktorija Vika Ņemceva 1732 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:53:56 +29:01 462
100 Melānija Alne 1940 Valmieras Pārgaujas sākumskola/Skrienam kopā 00:55:50 +30:55 446
101 Veronika Prusakova 1937 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Skrienam kopā 00:55:53 +30:58 446
102 Viktorija Anna Morozova 1675 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:58:13 +33:18 428
103 Ērika Kalniņa 1939 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Skrienam kopā 01:00:11 +35:16 414
104 Enia Stūre 1729 Engures vidusskola/Engures vidusskola 01:00:31 +35:36 412
105 Lauma Šuriņa 1248 Rīgas Teikas vidusskola 01:02:40 +37:45 398
106 Asja Anastasija Ansone 1074 Tukuma 3. pamatskola DNF
U18V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Matīss Saulīte 1552 Mežciema pamatskola 00:21:57 +00:00 1000
2 Lauris Kaparkalējs 1515 Madonas Valsts ģimnāzija/Madonas BJSS 00:22:04 +00:08 994
3 Emīls Kravalis 1044 Siguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas sporta skola 00:22:25 +00:28 979
4 Ralfs Roga 1437 Ventspils Valsts 1. ģimnāzija/Matison’s runners club 00:22:51 +00:54 961
5 Kārlis Dieviņš 1064 Cēsu Valsts ģimnāzija/Sporta klubs Ašais 00:23:19 +01:22 941
6 Gustavs Galvans 1189 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems'' 00:25:10 +03:13 872
7 Leonīds Kostjajevs 1395 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:25:55 +03:59 846
8 Niks Balgalvis 1551 Rubenes pamatskola 00:26:11 +04:14 838
9 Rinalds Jefimovs 1242 Mārupes vidusskola/Mārupes vidusskola 00:26:21 +04:24 833
10 Rūdolfs Sirmais 1162 Siguldas Valsts ģimnāzija 00:26:50 +04:53 818
11 Daniels Blumbahs 1433 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:28:52 +06:55 760
12 Kristofers Vasiļevskis 1042 Ādažu vidusskola/Susurs, Balodis un citi zvēri 00:29:13 +07:17 751
13 Gustavs Riekstiņš 1066 Iecavas vidusskola 00:29:41 +07:44 739
14 Krišs Pavlovs 1577 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:29:57 +08:00 733
15 Elvijs Semjonovs 1104 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola/Zemgales Ziņas 00:30:54 +08:58 710
16 Maiks Kristofers Vārpiņš 1842 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:32:02 +10:05 685
17 Rainers Strazdiņš 1099 Kuldīgas 2. vidusskola 00:32:06 +10:09 684
18 Emīls Ģērmanis 1770 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 00:32:24 +10:27 677
19 Mareks Bergmanis 1392 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:33:14 +11:17 660
20 Elvis Kmetjuks 1581 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:34:33 +12:37 635
21 Mārtiņš Gergelevičs 1089 Mārupes vidusskola/Mārupes vidusskola 00:35:28 +13:31 619
22 Dāvis Kalniņš 1922 Iecavas vidusskola 00:35:32 +13:35 618
23 Kaspars Latvers 1573 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:35:39 +13:42 616
24 Mikus Semeneņa 1695 Engures vidusskola/Engures sportam 00:36:14 +14:17 606
25 Mārcis Kristians Sudrabs 11016 Rīgas Teikas vidusskola 00:36:53 +14:56 595
26 Jēkabs Murāns 1841 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:37:28 +15:31 586
27 Markuss Auseklis 1908 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:37:36 +15:39 584
28 Emīls Bents 1450 Nīkrāces pamatskola/Nīkrāces pamatskola 00:38:09 +16:12 575
29 Arkādijs Sergejevs 1090 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:38:47 +16:50 566
30 Matīss Ķemme 1214 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:40:24 +18:27 543
31 Roberts Kannītis 11005 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:40:48 +18:51 538
32 Gatis Majauskis 1666 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:41:33 +19:36 528
33 Edvīns Lorencs 1840 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:41:48 +19:51 525
34 Mareks Lukjanskis 1690 Engures vidusskola/Engures sportam 00:43:08 +21:11 509
35 Markuss Balodis 1041 Mežciema pamatskola/Susurs, Balodis un citi zvēri 00:44:11 +22:14 497
36 Sandis Ignāts 1718 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:45:04 +23:07 487
37 Ģirts Saukāns 1149 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 00:51:45 +29:48 424
38 Dāvis Noviks 1351 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:51:45 +29:48 424
39 Stepans Rihards Aleksejevs 1249 Rīgas Raiņa 8. vakara (maiņu) vidusskola 01:02:39 +40:42 350
U18S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Emīlija Upmale 1207 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:26:37 +00:00 1000
2 Megija Vinberga 1008 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:26:56 +00:18 989
3 Ieva Stallīte 1913 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:28:22 +01:44 939
4 Daniela Keita Lielupe 11000 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:28:24 +01:46 938
5 Līva Skoreja 1754 Aizputes vidusskola/MARATONA KLUBS/lIEPĀJAS RAJONA SPORTA SKOLA 00:28:39 +02:01 929
6 Loreta Ķikuste 1589 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils sporta skola 00:29:08 +02:30 914
7 Daido Dagne Brūvere 1112 Priekuļu vidusskola/Cēsu pilsētas sporta skola 00:29:12 +02:34 912
8 Elīza Viekale - Gasjūne 1076 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:30:39 +04:01 869
9 Ita Zita Ozoliņa 1928 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:32:02 +05:24 831
10 Līga Zlaugotne 1005 Alojas Ausekļa vidusskola 00:34:38 +08:00 769
11 Diāna Daile 1291 Tukuma 2. vidusskola 00:34:39 +08:01 768
12 Amanda Ignāte 1128 Ādažu vidusskola 00:35:02 +08:24 760
13 Linda Strihora 1261 Tukuma 2. pamatskola 00:35:24 +08:46 752
14 Kristīne Pence 1190 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:35:35 +08:57 748
15 Alīsija Stūrīte 1122 Rīgas Valsts tehnikums 00:36:22 +09:44 732
16 Dinija Putniņa 11008 Rubenes pamatskola/Kocēnu sporta skola 00:37:09 +10:31 717
17 Džuljeta Jēkabsone 11060 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 00:37:24 +10:46 712
18 Sanija Kaņepēna 1344 Smārdes pamatskola/Smārde 00:37:41 +11:03 707
19 Diāna Apsīte 1267 Jēkabpils Valsts ģimnāzija 00:37:58 +11:20 701
20 Marta Križēviča 1393 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:39:28 +12:50 675
21 Dārta Momotkova 1688 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:40:35 +13:57 656
22 Loreta Matvejeva 1646 Engures vidusskola/Engures sportam 00:41:19 +14:41 644
23 Elizabete Liepa 1709 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:42:00 +15:23 634
24 Katrīna Križmane 1920 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:42:31 +15:53 626
25 Paula Luīze Rocēna 1429 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:42:32 +15:54 626
26 Kristiāna Lagzdiņa 1037 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:42:50 +16:12 622
27 Laine Sokolova 1046 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:43:03 +16:25 618
28 Monta Buza 1343 Smārdes pamatskola/Smārde 00:43:03 +16:25 618
29 Krista Gabriela Lielnora 1904 Rīgas Mākslas un mediju tehnikums 00:43:12 +16:35 616
30 Jana Lamberte 1881 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:43:56 +17:18 606
31 Annija Gulbe 1322 Rīgas 49. vidusskola/Rīgas 49. vidusskola 00:45:01 +18:24 591
32 Egita Zadvinska 1428 Ludzas pilsētas ģimnāzija 00:45:31 +18:53 585
33 Roberta Priedīte 1942 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:45:54 +19:16 580
34 Līga Traukmane 1910 Vecumnieku vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:45:58 +19:20 579
35 Alise Rulle 1082 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:46:47 +20:09 569
36 Laura Pavlovska 1647 Engures vidusskola/Engures sportam 00:48:10 +21:32 553
37 Liene Franciska Danele 1710 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:48:36 +21:58 548
38 Klinta Almane 1664 Engures vidusskola/Engures sportam 00:49:21 +22:43 540
39 Līga Belerta 1627 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:49:59 +23:21 533
40 Luīze Beķere 1576 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:50:57 +24:19 523
41 Viktorija Trofimčuka 11075 Vecumnieku vidusskola/Vecumnieku vidusskola 00:52:28 +25:50 507
42 Emily Jacobi 1911 Rīgas Starptautiskā skola/Jacobi 00:53:16 +26:38 500
43 Loreta Knospiņa 1938 Valmieras Viestura vidusskola/Skrienam kopā 01:00:11 +33:33 442
44 Sofija Marija Volkova 1694 Engures vidusskola/Engures sportam 01:01:43 +35:05 431
U20V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artis Rožkalns 1063 Cēsu Profesionālā vidusskola/Sporta klubs Ašais 00:21:04 +00:00 1000
2 Ričards Briedis 1419 Rīgas Tehniskā koledža 00:22:55 +01:51 919
3 Mārtiņš Petrovs 1121 Cēsu Pilsētas vidusskola/- 00:23:09 +02:05 910
4 Matīss Leitlands 1545 Valmieras Viestura vidusskola/VSK "Burkānciems & Co" 00:23:48 +02:45 885
5 Pauls Alberings 1734 Valmieras Viestura vidusskola/VSK "Burkānciems & Co" 00:24:33 +03:29 858
6 Ingus Bogdanovs 1117 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:24:43 +03:40 852
7 Edgars Ziemelis 1930 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:26:48 +05:44 786
8 Rainers Neuss-Lucs 1109 Kalnciema vidusskola 00:26:55 +05:51 783
9 Deniss Beļinskis 1897 Engures vidusskola 00:27:56 +06:52 754
10 Adrians Tomass 1386 Kalētu pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:32:07 +11:03 656
11 Mārtiņš Lorencs 1898 Engures vidusskola 00:33:46 +12:42 624
12 Andrejs Dāvis Kmetjuks 1582 Mežinieku pamatskola/Mežinieku psk./#AWARDskrien 00:34:28 +13:24 611
13 Armands Grūbe 1440 Rīgas Tehniskā koledža 00:39:18 +18:15 536
U20S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Patrīcija Keita Krumberga 1020 Dobeles Valsts ģimnāzija 00:29:24 +00:00 1000
2 Beāte Anna Klepere 1282 Rīgas Valsts 2. ģimnāzija/Takši 00:29:40 +00:16 991
3 Agija Dace Bidiņa 1142 Mārupes vidusskola 00:30:43 +01:19 957
4 Marta Paula Rāzna 1612 Rīgas 49. vidusskola 00:31:54 +02:30 922
5 Laura Dzepuka 1103 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija/Zemgales Ziņas 00:32:20 +02:57 909
6 Beate Stivriniece 1278 Kandavas internātvidusskola 00:33:01 +03:37 890
7 Eva Bērziņa 1736 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:34:00 +04:36 865
8 Samanta Ratniece 1672 Engures vidusskola/Engures sportam 00:34:35 +05:11 850
9 Alise Evardsone 1652 Engures vidusskola/Engures sportam 00:34:37 +05:14 849
10 Laura Bleija 1241 Ogres 1. vidusskola 00:37:05 +07:41 793
11 Viviāna Stūrīte 1123 Banku augstskolas Uzņēmējdarbības koledža 00:37:26 +08:02 785
12 Sandra Stieģele 1622 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:37:38 +08:14 781
13 Akari Todaka 1511 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:39:07 +09:43 752
14 Keitija Bite 1843 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:39:46 +10:22 739
15 Ieva Cimiņa 1676 Engures vidusskola/Engures sportam 00:40:35 +11:11 724
16 Katrīna Evelīna Šakina 1673 Engures vidusskola/Engures sportam 00:40:37 +11:13 724
17 Ieva Zālīte 11052 Eiropas Tālmācības vidusskola 00:40:37 +11:13 724
18 Antra Miezīte 1902 Tukuma 2. vidusskola/Tukuma 2. vidusskola 00:40:46 +11:22 721
19 Ieva Seksta 1764 Tukuma 2. vidusskola 00:40:50 +11:26 720
20 Eva Majorenkova 1929 Piltenes vidusskola/Firma L4/Bogdanovu ģimene 00:42:01 +12:37 700
21 Una Undīne Ungere 11054 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:42:33 +13:09 691
22 Krista Ivanovska 1755 Dobeles Valsts ģimnāzija 00:42:42 +13:18 689
23 Adriana Vēsma 1023 Rīgas 41. vidusskola/SK Vēsma 00:46:33 +17:09 632
24 Beatrise Auzāne 1175 Ikšķiles vidusskola 00:53:33 +24:09 549
25 Laura Stankus 1670 Engures vidusskola/Engures vidusskola 00:57:17 +27:53 513