Piekrastes Stirnu buks Tērvetes meža Stirnu buks Kalnsētas Stirnu buks Pilssalas Stirnu buks Piejūras Stirnu buks Krimuldas Stirnu buks Ozolkalna Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Bērziņš 8255 PATRIA SPORTLAND 02:03:01 VL1 1 V1 +00:00 +00:00 00:00:55 1000 234 1234
2 Kristaps Magone 8156 SPB RUN/Brooks 02:06:36 VL1 2 V2 +03:35 +03:35 00:00:54 972 237 1209
3 Kristaps Kaimiņš 8010 02:07:43 VL2 1 V3 +04:42 +00:00 00:00:54 963 239 1202
4 Kristaps Broks 8025 Rieksti 02:09:14 VL1 3 V4 +06:13 +06:13 00:00:56 952 228 1180
5 Konstantīns Biktimirovs 8131 SPB RUN/Brooks 02:12:14 VL1 4 V5 +09:13 +09:13 00:00:57 930 225 1155
6 Jānis Šņoriņš 8235 Talsu pakalnu sporta klubs 02:15:53 VL1 5 V6 +12:52 +12:52 00:00:53 905 243 1148
7 Sergejs Maslobojevs 8115 NRC Rīga 02:16:03 VL1 6 V7 +13:02 +13:02 00:01:03 904 204 1108
8 Jevgeņijs Stepanovs 8107 DzSK Lokomotīve 02:17:12 VL1 7 V8 +14:11 +14:11 00:00:46 897 278 1175
9 Ritvars Kalniņš 8138 Skrienam kopā, Valmiera 02:17:13 VL2 2 V9 +14:12 +09:30 00:01:09 897 187 1084
10 Andis Dēze 8004 Maratona Klubs/Zante 02:17:30 VL1 8 V10 +14:29 +14:29 00:01:11 895 181 1076
11 Matīss Haritonovs 8127 LifeThroughTrails 02:18:43 VL1 9 V11 +15:42 +15:42 00:01:08 887 189 1076
12 Valdis Miezītis 8147 ENGURES SPORTAM 02:20:20 VL2 3 V12 +17:19 +12:37 00:01:10 877 184 1061
13 Artis Krievāns 8233 VSK "Burkānciems & Co" 02:20:38 VL2 4 V13 +17:37 +12:55 00:01:04 875 201 1076
14 Gunnar Kingo 8101 Treeningpartner 02:22:04 VL1 10 V14 +19:03 +19:03 00:01:15 866 172 1038
15 Andis Zariņš 8070 02:24:21 VL1 11 V15 +21:20 +21:20 00:01:08 852 190 1042
16 Raimo Vīgants 8189 SSK Bebra / Compressport Latvia 02:24:34 VL1 12 V16 +21:33 +21:33 00:01:26 851 149 1000
17 Miks Pētersons 8236 Nordi furniture 02:27:55 VL1 13 V17 +24:54 +24:54 00:00:51 832 250 1082
18 Andis Gailis 8122 Kocēnu novads 02:28:13 VL2 5 V18 +25:12 +20:30 00:01:06 830 194 1024
19 Edgars Kokorevičs 8064 VSK "Burkānciems & Co" 02:28:15 VL1 14 V19 +25:14 +25:14 00:01:01 830 211 1041
20 Mikus Žagata 8054 Marienburgas Vilki 02:28:35 VL1 15 V20 +25:34 +25:34 00:01:19 828 164 992
21 Andris Sprūds 8176 VSK Noskrien / Divplākšņi 02:28:41 VL1 16 V21 +25:40 +25:40 00:01:05 827 199 1026
22 Martins Marnauza 8230 02:28:47 VL1 17 V22 +25:46 +25:46 00:01:18 827 165 992
23 Gusts Fokerots 8202 Vientuļais Vilks 02:28:56 VL1 18 V23 +25:55 +25:55 00:01:05 826 198 1024
24 Raivis Reinfelds 8238 Talsu pakalnu sporta klubs 02:29:03 VL1 19 V24 +26:02 +26:02 00:01:01 825 210 1035
25 Viktors Saveļjevs 8198 RIEKSTI 02:30:30 VL1 20 V25 +27:29 +27:29 00:01:02 817 207 1024
26 Jekaterina Sokunova 8247 Līvānu VK/BALTAIS 02:30:58 SL1 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:05 1000 239 1239
27 Artūrs Loze 8215 RR akadēmija 02:31:36 VL1 21 V26 +28:35 +28:35 00:01:03 811 202 1013
28 Kārlis Vanags 8234 Talsu pakalnu sporta klubs 02:31:47 VL1 22 V27 +28:46 +28:46 00:00:59 810 217 1027
29 Kalvis Silgals 8056 Surikati / Eveko poligrāfija 02:32:06 VL1 23 V28 +29:05 +29:05 00:01:20 809 161 970
30 Aivars Bondars 8248 Līvānu VK/BALTAIS 02:32:14 VL2 6 V29 +29:13 +24:31 00:01:19 808 162 970
31 Andis Geste 8277 VSK NOSKRIEN 02:32:16 VL1 24 V30 +29:15 +29:15 00:01:05 808 197 1005
32 Linda Boldāne 8204 Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati / Inov-8 / OSveikals.lv 02:32:19 SL1 2 S2 +01:21 +01:21 00:01:22 991 190 1181
33 Reinis Jasliņš 8073 Jaunmārupe skrien 02:32:31 VL2 7 V31 +29:30 +24:48 00:01:26 807 149 956
34 Agris Rusmanis 8227 Saldus Boksa Klubs 02:34:31 VL1 25 V32 +31:30 +31:30 00:01:04 796 201 997
35 Reinis Bērziņš 8257 Virsotne/MARMOT 02:34:40 VL1 26 V33 +31:39 +31:39 00:01:07 795 191 986
36 Jānis Teteris 8191 DzSK Lokomotīve 02:34:46 VL2 8 V34 +31:45 +27:03 00:01:10 795 182 977
37 Juris Šehtels 8246 Ādaži 02:34:52 VL3 1 V35 +31:51 +00:00 00:01:15 794 170 964
38 Aigars Lūsis 8271 Talsu pakalnu sporta klubs 02:35:01 VL3 2 V36 +32:00 +00:09 00:01:14 794 173 967
39 Monta Ločmele 8085 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 02:35:27 SL1 3 S3 +04:29 +04:29 00:01:04 971 242 1213
40 Žydrūnas Baltrušaitis 8007 Na, pagauk! 02:36:03 VL2 9 V37 +33:03 +28:21 00:01:13 788 175 963
41 Valdis Rozentāls 8159 02:36:06 VL2 10 V38 +33:05 +28:23 00:01:17 788 168 956
42 Kristaps Ceriņš 8196 SPB RUN/Brooks 02:36:15 VL1 27 V39 +33:14 +33:14 00:01:11 787 182 969
43 Daina Jurķe 8094 Gentlemens Club / Supervaroņi 02:36:52 SL1 4 S4 +05:54 +05:54 00:01:10 962 221 1183
44 Kaspars Vingris 8139 Virsotne/MARMOT 02:37:43 VL1 28 V40 +34:42 +34:42 00:01:08 780 189 969
45 Ģirts Bulāns 8153 02:37:56 VL1 29 V41 +34:55 +34:55 00:01:00 779 215 994
46 Kārlis Būmans 8133 Emergn #optimized4running 02:38:07 VL1 30 V42 +35:06 +35:06 00:01:12 778 180 958
47 Edgars Dzenuška 8083 #VismaActive 02:39:15 VL2 11 V43 +36:14 +31:32 00:01:18 772 165 937
48 Kirils Boiko 8207 Temptraining.ru 02:39:18 VL1 31 V44 +36:17 +36:17 00:01:15 772 171 943
49 Vita Devjatņikova 8195 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 02:39:27 SL1 5 S5 +08:29 +08:29 00:01:09 947 223 1170
50 Viesturs Eglītis 8276 SSK Bebra 02:39:37 VL1 32 V45 +36:36 +36:36 00:00:56 771 229 1000
51 Andis Ruskulis 8146 02:39:40 VL1 33 V46 +36:39 +36:39 00:01:11 770 181 951
52 Andris Bāliņš 8015 VSK Noskrien/SK Dzērvene 02:40:10 VL1 34 V47 +37:09 +37:09 00:01:05 768 198 966
53 Edgars Bukšs 8132 IGATE 02:40:26 VL1 35 V48 +37:25 +37:25 00:00:57 767 224 991
54 Reinis Skorovs 8181 VSK Noskrien 02:40:45 VL1 36 V49 +37:45 +37:45 00:01:39 765 130 895
55 Mauro Gianluigi Motta 8121 Riga Runners 02:40:47 VL1 37 V50 +37:47 +37:47 00:01:08 765 188 953
56 Dzintars Petrovs 8045 LSC 02:41:04 VL2 12 V51 +38:03 +33:21 00:01:26 764 150 914
57 Valdis Čunka 8266 Aldaris GO 02:41:06 VL1 38 V52 +38:05 +38:05 00:00:59 764 217 981
58 Kaspars Pētersons 8162 VSK Noskrien 02:41:14 VL1 39 V53 +38:13 +38:13 00:01:01 763 211 974
59 Sandris Šika 8168 02:41:16 VL2 13 V54 +38:15 +33:33 00:01:10 763 184 947
60 Mārtiņš Vilemsons 8089 VSK Noskrien Seniori 02:42:21 VL2 14 V55 +39:20 +34:38 00:01:14 758 174 932
61 Kaidi Keir Kukk 8128 LifeThroughTrails 02:42:24 SL1 6 S6 +11:26 +11:26 00:01:20 930 192 1122
62 Līga Rusiņa 8264 02:42:40 SL1 7 S7 +11:42 +11:42 00:01:21 928 192 1120
63 Juris Čerņadjevs 8217 02:42:45 VL3 3 V56 +39:44 +07:53 00:01:13 756 176 932
64 Žanis Cibuļskis 8183 Riga Runners I 02:43:01 VL1 40 V57 +40:00 +40:00 00:01:06 755 193 948
65 Jānis Cīmurs 8216 Cīmurēni 02:43:01 VL1 41 V58 +40:00 +40:00 00:01:30 755 143 898
66 Intars Veberis 8232 VEGĀŅI 02:43:02 VL2 15 V59 +40:01 +35:19 00:01:05 755 197 952
67 Edgars Bremze 8110 Izturība 02:43:12 VL2 16 V60 +40:11 +35:29 00:01:02 754 207 961
68 Mārtiņš Allers 8033 Riga Runners 02:43:23 VL2 17 V61 +40:22 +35:40 00:01:16 753 170 923
69 Kristaps Epners 8262 DOMDARIS 02:43:26 VL2 18 V62 +40:25 +35:43 00:01:24 753 152 905
70 Artis Pūcītis 8250 SSK Bebra 02:43:29 VL1 42 V63 +40:28 +40:28 00:01:18 752 165 917
71 Guntars Būmans 8177 Matisons Runner's Club 02:43:59 VL3 4 V64 +40:58 +09:07 00:01:07 750 191 941
72 Artūrs Blūmiņš 8052 Virsotne/MARMOT 02:44:18 VL1 43 V65 +41:17 +41:17 00:00:47 749 271 1020
73 Jānis Šnepste 8141 02:45:01 VL2 19 V66 +42:00 +37:18 00:01:08 745 188 933
74 Dins Vecāns 8092 Marienburgas Vilki 02:45:19 VL1 44 V67 +42:18 +42:18 00:00:49 744 261 1005
75 Artis Maksims 8213 Marienburgas Vilki 02:45:19 VL1 45 V68 +42:18 +42:18 00:00:59 744 218 962
76 Gints Bērziņš 8178 AkmensDizains.lv 02:45:27 VL1 46 V69 +42:26 +42:26 00:01:22 744 157 901
77 Māris Ozols 8119 PATRIA NAA 02:45:46 VL1 47 V70 +42:45 +42:45 00:01:02 742 206 948
78 Edgars Goba 8211 Salaspils Zīriņi 02:46:43 VL2 20 V71 +43:42 +39:00 00:01:10 738 184 922
79 Andris Limanāns 8142 Limanāni 02:46:45 VL1 48 V72 +43:44 +43:44 00:01:48 738 119 857
80 Jolanta Krastiņa 8268 SPB RUN/Brooks 02:46:48 SL1 8 S8 +15:51 +15:51 00:01:12 905 214 1119
81 Uģis Holsts 8226 SSK Bebra 02:47:04 VL2 21 V73 +44:03 +39:21 00:00:57 736 226 962
82 Sandis Pētersons 8193 Swedbank 02:47:08 VL1 49 V74 +44:07 +44:07 00:01:09 736 187 923
83 Arnis Rāts 8051 VSK NOSKRIEN SENIORI 02:47:10 VL1 50 V75 +44:09 +44:09 00:01:03 736 205 941
84 Normunds Blumbergs 8078 02:47:52 VL2 22 V76 +44:51 +40:09 00:01:37 733 133 866
85 Andis Ozoliņš 8149 ISK Ņiprie Ikri 02:47:57 VL1 51 V77 +44:56 +44:56 00:01:24 732 153 885
86 Alise Putraima 8199 Limbaži SKRIEN 02:48:00 SL1 9 S9 +17:02 +17:02 00:01:13 899 211 1110
87 Aigars Ozolkāja 8104 02:48:04 VL1 52 V78 +45:03 +45:03 00:01:35 732 135 867
88 Aleksandrs Judkins 8031 02:48:05 VL1 53 V79 +45:04 +45:04 00:01:13 732 176 908
89 Vitālijs Muzika 8071 VSK Noskrien. 02:48:10 VL2 23 V80 +45:09 +40:27 00:01:33 732 138 870
90 Kristaps Heinsbergs 8208 PATRIA SPORTLAND 02:48:18 VL1 54 V81 +45:17 +45:17 00:01:18 731 165 896
91 Valters Grāvelis 8079 02:48:23 VL1 55 V82 +45:22 +45:22 00:01:22 731 157 888
92 Kaspars Vaivods 8164 KKDEV 02:48:24 VL1 56 V83 +45:23 +45:23 00:01:15 731 170 901
93 Pēteris Stepiņš 8244 Swedbank 02:48:42 VL1 57 V84 +45:42 +45:42 00:01:01 729 210 939
94 Dana Mačtama 8035 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 02:48:50 SL1 10 S10 +17:52 +17:52 00:01:06 894 234 1128
95 Viviana Kirilova 8017 "VSK Noskrien Vāveres" 02:49:16 SL2 1 S11 +18:18 +00:00 00:01:06 892 233 1125
96 Ieva Biedrīte 8151 Pulsometrs.lv 02:49:34 SL1 11 S12 +18:36 +18:36 00:01:25 890 181 1071
97 Manuel Vallejo Mingorance 8286 NATO 02:49:51 VL2 24 V85 +46:50 +42:08 00:01:29 724 145 869
98 Jānis Grudulis 8252 Atea Global Services 02:50:07 VL1 58 V86 +47:06 +47:06 00:01:40 723 129 852
99 Aivars Fogelis 8103 02:50:49 VL1 59 V87 +47:48 +47:48 00:01:43 720 125 845
100 Zane Muceniece 8096 02:51:10 SL1 12 S13 +20:13 +20:13 00:01:02 882 247 1129
101 Dainis Saukāns 8075 02:51:13 VL2 25 V88 +48:13 +43:31 00:01:16 718 170 888
102 Edgars Jurjāns 8242 Rolling 02:51:45 VL1 60 V89 +48:44 +48:44 00:01:09 716 186 902
103 Māris Dazarts 8053 marisraksta.com 02:52:00 VL1 61 V90 +48:59 +48:59 00:01:29 715 144 859
104 Artūrs Vaselis 8117 PATRIA NAA 02:52:25 VL1 62 V91 +49:24 +49:24 00:01:40 713 128 841
105 Arnis Ābelīte 8123 Virsotne/MARMOT 02:52:30 VL2 26 V92 +49:29 +44:47 00:00:59 713 219 932
106 Sigita Vāce 8066 KSMR FITNESS 02:52:38 SL2 2 S14 +21:40 +03:22 00:01:21 874 192 1066
107 Matīss Vecvagaris 8256 ultrataka.lv 02:52:39 VL1 63 V93 +49:38 +49:38 00:01:13 713 176 889
108 Pau Parra Perez 18000 NATO 02:52:44 VL1 64 V94 +49:43 +49:43 00:01:40 712 129 841
109 Ruslans Šuļga 8102 Maratona klubs 02:52:54 VL1 65 V95 +49:53 +49:53 00:01:39 711 130 841
110 Mārcis Smalkais 8165 Metam mieru! 02:53:05 VL1 66 V96 +50:04 +50:04 00:01:07 711 193 904
111 Lita Dzelme 8169 02:53:07 SL2 3 S15 +22:09 +03:51 00:01:08 872 226 1098
112 Intars Opolais 8135 Izturība 02:53:11 VL2 27 V97 +50:10 +45:28 00:01:10 710 182 892
113 Valdis Kulpe 8265 Latvijas Finieris 02:53:11 VL2 28 V98 +50:10 +45:28 00:01:02 710 206 916
114 Ivo Zemturis 8200 02:53:19 VL1 67 V99 +50:18 +50:18 00:01:15 710 171 881
115 Harijs Heislers 8197 02:53:24 VL1 68 V100 +50:23 +50:23 00:01:28 709 146 855
116 Mantas Montvilas 8261 02:53:41 VL1 69 V101 +50:40 +50:40 00:01:24 708 153 861
117 Māris Heinols 8048 Kocēnu novads 02:53:42 VL2 29 V102 +50:41 +45:59 00:01:26 708 150 858
118 Kaspars Salmiņš 18005 DABAS DOTS 02:54:10 VL1 70 V103 +51:09 +51:09 00:01:50 706 117 823
119 Ronalds Zarīts 8040 02:54:21 VL1 71 V104 +51:20 +51:20 00:01:42 706 126 832
120 Toms Rajunčus 8024 02:54:36 VL1 72 V105 +51:35 +51:35 00:01:10 705 183 888
121 Jānis Jurševskis 8253 02:54:56 VL1 73 V106 +51:55 +51:55 00:01:24 703 153 856
122 Marijus Pakštas 8022 Kauno BMK 02:54:58 VL2 30 V107 +51:57 +47:15 00:01:25 703 152 855
123 Agnis Mūrnieks 8190 OVI 02:55:07 VL1 74 V108 +52:06 +52:06 00:01:15 702 170 872
124 Arvis Skrējāns 8112 02:55:26 VL1 75 V109 +52:25 +52:25 00:01:36 701 134 835
125 Modris Trūlis 8267 Aldaris GO 02:55:49 VL1 76 V110 +52:48 +52:48 00:01:24 700 153 853
126 Liene Allere 8223 Saldus Boksa Klubs 02:55:55 SL1 13 S16 +24:57 +24:57 00:01:06 858 234 1092
127 Olafs Smiltnieks 8292 Olainfarm 02:56:09 VL2 31 V111 +53:08 +48:26 00:01:40 698 129 827
128 Jolanta Ivanova 8120 02:56:24 SL1 14 S17 +25:26 +25:26 00:01:10 856 220 1076
129 Aurimas Berzinskas 8278 Green Team 02:56:46 VL1 77 V112 +53:45 +53:45 00:01:31 696 141 837
130 Gatis Ozols 8154 Ieskriet kontrollaikā 02:56:49 VL1 78 V113 +53:48 +53:48 00:00:59 696 216 912
131 Mārtiņš Plaudis 8220 SK Dzērvene 02:57:21 VL1 79 V114 +54:20 +54:20 00:01:27 694 147 841
132 Aleksandrs Mortuļevs 8011 VAS Latvijas gaisa satiksme 02:57:35 VL2 32 V115 +54:34 +49:52 00:01:35 693 135 828
133 Kristaps Caune 8077 02:57:59 VL1 80 V116 +54:58 +54:58 00:01:30 691 143 834
134 Vladislavs Aļehnovičs 8182 KROKUS 02:58:16 VL1 81 V117 +55:15 +55:15 00:00:52 690 246 936
135 James Snoddy 8095 US Embassy Riga 02:58:50 VL1 82 V118 +55:49 +55:49 00:01:51 688 116 804
136 Kristaps Šteinbergs 8140 Legs Misérables 02:59:03 VL1 83 V119 +56:02 +56:02 00:01:42 687 126 813
137 Toms Kaufmanis 8014 Maratona Klubs 02:59:41 VL1 84 V120 +56:40 +56:40 00:01:26 685 149 834
138 Meelis Kukk 8126 SK Jõulu 03:00:17 VL3 5 V121 +57:16 +25:25 00:01:32 682 141 823
139 Atis Kļavis 8160 Jaunmārupe skrien! 03:00:21 VL2 33 V122 +57:20 +52:38 00:01:27 682 148 830
140 Miguel Carrasco Miguez 8290 NATO 03:00:56 VL1 85 V123 +57:55 +57:55 00:01:22 680 157 837
141 Valērijs Vaseņins 8021 03:01:34 VL3 6 V124 +58:33 +26:42 00:01:32 678 140 818
142 Linda Laurena 8259 VEGĀŅI 03:01:56 SL1 15 S18 +30:58 +30:58 00:01:07 830 232 1062
143 Aivars Šķudītis 8068 Latvijas Finieris 03:01:59 VL1 86 V125 +58:58 +58:58 00:01:05 676 197 873
144 Jānis Rozītis 8037 03:02:07 VL1 87 V126 +59:06 +59:06 00:01:42 675 127 802
145 Igors Jegorovs 8090 03:02:09 VL1 88 V127 +59:08 +59:08 00:01:43 675 125 800
146 Armands Lunts 8231 03:02:17 VL2 34 V128 +59:16 +54:34 00:01:59 675 109 784
147 Oskars Damroze 8118 PATRIA NAA 03:02:23 VL1 89 V129 +59:22 +59:22 00:01:01 674 209 883
148 Guntis Balodis 18003 nav 03:02:34 VL1 90 V130 +59:33 +59:33 00:01:24 674 152 826
149 Gediminas Vachteris 8273 Spurtas 03:03:17 VL1 91 V131 +1:00:16 +1:00:16 00:01:38 671 131 802
150 Evija Vate 8026 Engures sportam I Sporta Patriots 03:04:06 SL1 16 S19 +33:08 +33:08 00:01:10 820 220 1040
151 Uldis Pormeisters 8239 Ātrās ļipas 03:04:14 VL1 92 V132 +1:01:13 +1:01:13 00:01:02 668 208 876
152 Natālija Treulande 8041 VSK Noskrien 03:04:33 SL1 17 S20 +33:35 +33:35 00:01:27 818 179 997
153 Inese Otomere 8108 PICA LULU 03:04:36 SL2 4 S21 +33:38 +15:20 00:01:37 818 160 978
154 Ingars Bumburs 8086 VENDEN I Lizums_BB Team 03:04:41 VL1 93 V133 +1:01:40 +1:01:40 00:01:23 666 155 821
155 Pāvels Beļajevs 18001 03:04:51 VL2 35 V134 +1:01:50 +57:08 00:01:10 665 183 848
156 Aleksandrs Antonovs 8158 &A 03:04:52 VL2 36 V135 +1:01:51 +57:09 00:01:17 665 167 832
157 Zane Dziļuma 8074 Legs Miserables 03:05:40 SL1 18 S22 +34:42 +34:42 00:01:18 813 197 1010
158 Arvīds Germovs 8210 03:05:47 VL2 37 V136 +1:02:46 +58:04 00:01:30 662 143 805
159 Māra Braslava 8229 Limbaži Skrien 03:05:56 SL1 19 S23 +34:58 +34:58 00:01:34 812 165 977
160 Juris Trofimenko 8203 03:06:07 VL2 38 V137 +1:03:06 +58:24 00:01:40 661 129 790
161 Igors Trofimenko 8002 03:06:07 VL1 94 V138 +1:03:06 +1:03:06 00:01:40 661 129 790
162 Arnis Mūrnieks 8228 03:06:11 VL2 39 V139 +1:03:11 +58:29 00:01:33 661 138 799
163 Kārlis Ielejs 8218 KSMR Fitness 03:06:50 VL2 40 V140 +1:03:49 +59:07 00:01:33 658 139 797
164 Artūrs Topecs 8184 SK Dzērvene 03:07:44 VL1 95 V141 +1:04:43 +1:04:43 00:01:42 655 126 781
165 Dovilė Jurkevičiūtė 8274 Spurtas 03:07:54 SL1 20 S24 +36:56 +36:56 00:01:25 803 182 985
166 Reinis Liepiņš 8212 Kocēnu novads 1 03:08:07 VL1 96 V142 +1:05:06 +1:05:06 00:01:23 654 154 808
167 Māris Lūsis 8099 Skrienošie Lūši 03:08:29 VL2 41 V143 +1:05:28 +1:00:46 00:01:28 653 147 800
168 Zigmunds Vītiņš 8113 03:08:46 VL2 42 V144 +1:05:45 +1:01:03 00:01:23 652 156 808
169 Tatay Mario 8293 NATO 03:09:08 VL1 97 V145 +1:06:07 +1:06:07 00:01:48 650 119 769
170 Rolands Štrehers 8114 VSK Noskrien / Skrienam Liepājā 03:10:54 VL1 98 V146 +1:07:53 +1:07:53 00:00:56 644 230 874
171 Pēteris Skorovs 8263 VSK Noskrien 03:11:05 VL2 43 V147 +1:08:04 +1:03:22 00:01:55 644 113 757
172 Raimonds Buraks 8098 SOLI PA SOLIM 03:11:12 VL1 99 V148 +1:08:12 +1:08:12 00:01:37 643 132 775
173 Viktors Galaks 8087 Kronospan 03:11:14 VL1 100 V149 +1:08:14 +1:08:14 00:01:43 643 125 768
174 Anastasija Rjabuha 8000 03:11:17 SL1 21 S25 +40:19 +40:19 00:01:37 789 159 948
175 Raivo Amoliņš 18010 Sporta patriots 03:11:21 VL1 101 V150 +1:08:20 +1:08:20 00:01:30 643 143 786
176 Regimantas Šnipaitis 8192 03:12:04 VL2 44 V151 +1:09:03 +1:04:21 00:02:00 640 108 748
177 Kaspars Dzintars 8097 FK BANDAVAA 03:12:21 VL2 45 V152 +1:09:20 +1:04:38 00:01:53 640 114 754
178 Mārcis Bratka 8241 03:12:33 VL1 102 V153 +1:09:33 +1:09:33 00:01:25 639 151 790
179 Jana Romanovska 8006 Zemgales Ziņas 03:12:39 SL1 22 S26 +41:41 +41:41 00:01:28 784 175 959
180 Ruslans Mamedovs 8084 Daugavpils Runners 03:12:39 VL1 103 V154 +1:09:38 +1:09:38 00:01:21 639 159 798
181 Uvis Braunfelds 8170 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 03:12:46 VL2 46 V155 +1:09:45 +1:05:03 00:01:42 638 127 765
182 Ludmila Joce 8171 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 03:12:56 SL3 1 S27 +41:58 +00:00 00:01:15 782 205 987
183 Artūrs Kadiķis 8016 03:12:59 VL1 104 V156 +1:09:58 +1:09:58 00:01:22 637 157 794
184 Lāsma Zebuliņa 8174 03:13:01 SL2 5 S28 +42:03 +23:45 00:01:14 782 209 991
185 Nauris Danče 8125 03:13:18 VL1 105 V157 +1:10:17 +1:10:17 00:01:00 636 215 851
186 Antra Dumbrovska 8175 03:13:21 SL1 23 S29 +42:23 +42:23 00:01:08 781 227 1008
187 Māris Videmanis 8059 Mežsusuri 03:13:27 VL2 47 V158 +1:10:26 +1:05:44 00:01:41 636 127 763
188 Rūdolfs Krūklis 8008 K41F 03:13:36 VL1 106 V159 +1:10:35 +1:10:35 00:01:38 635 131 766
189 Agita Grizāne 8166 VSK Noskrien 03:13:49 SL2 6 S30 +42:51 +24:33 00:01:23 779 187 966
190 Jakub Krol 8282 NATO 03:14:12 VL1 107 V160 +1:11:11 +1:11:11 00:01:39 633 130 763
191 Olga Maloļetņikova 8076 Riga Runners I 03:14:33 SL1 24 S31 +43:36 +43:36 00:01:15 776 205 981
192 Aivars Spūlis 8201 Izturība 03:14:34 VL2 48 V161 +1:11:33 +1:06:51 00:01:12 632 179 811
193 Jurģis Urtāns 8270 VANAGI 03:14:52 VL1 108 V162 +1:11:51 +1:11:51 00:01:18 631 164 795
194 Aivis Putnāns 18006 Engures sportam/ Sporta patriots 03:14:53 VL1 109 V163 +1:11:52 +1:11:52 00:01:32 631 139 770
195 Jānis Siliņš 8272 Fitnes ABC 03:15:32 VL1 110 V164 +1:12:31 +1:12:31 00:01:42 629 127 756
196 Indalecio Espinosa 8287 NATO 03:15:49 VL1 111 V165 +1:12:49 +1:12:49 00:01:36 628 134 762
197 Ivars Brauns 8018 Lynxdojo 03:15:51 VL2 49 V166 +1:12:50 +1:08:08 00:01:45 628 123 751
198 Romans Ščugarevs 8254 03:16:09 VL1 112 V167 +1:13:08 +1:13:08 00:01:31 627 142 769
199 Daniel Lopes Martins 8106 03:18:32 VL1 113 V168 +1:15:31 +1:15:31 00:01:30 620 144 764
200 Jānis Šmits 8240 SOLI PA SOLIM 03:18:34 VL1 114 V169 +1:15:33 +1:15:33 00:02:20 620 92 712
201 Aivis Poikāns 8260 03:18:39 VL2 50 V170 +1:15:38 +1:10:56 00:01:47 619 120 739
202 Elīna Jokuma 8222 Legs Miserables 03:19:04 SL1 25 S32 +48:06 +48:06 00:01:21 758 191 949
203 Santa Žukovska 8280 03:19:19 SL1 26 S33 +48:21 +48:21 00:01:18 757 197 954
204 Jānis Vizulis 8116 03:19:48 VL2 51 V171 +1:16:48 +1:12:06 00:00:59 616 217 833
205 Žanis Lulle 8214 BALTAIS 03:19:48 VL1 115 V172 +1:16:47 +1:16:47 00:01:01 616 211 827
206 Edgars Aleksejevs 8180 Veču lauks 03:20:24 VL1 116 V173 +1:17:23 +1:17:23 00:02:03 614 105 719
207 Mārtiņš Krūklis 8013 K4IF Team 03:20:30 VL1 117 V174 +1:17:29 +1:17:29 00:01:45 614 123 737
208 Edmunds Gržibovskis 8194 SK Dzērvene 03:20:59 VL3 7 V175 +1:17:58 +46:07 00:01:20 612 160 772
209 Olena Fomenko 8148 motosports/salomon 03:21:02 SL1 27 S34 +50:04 +50:04 00:01:51 751 140 891
210 Edgars Elbergs 8093 Kazemaka Team 03:21:09 VL2 52 V176 +1:18:08 +1:13:26 00:01:29 612 144 756
211 Andrejs Čipričs 8224 - 03:21:11 VL1 118 V177 +1:18:10 +1:18:10 00:01:35 611 136 747
212 Sintija Arbidāne 18009 VENDEN 03:21:24 SL1 28 S35 +50:26 +50:26 00:01:36 750 162 912
213 Harold Londono Castano 8283 NATO 03:21:25 VL1 119 V178 +1:18:24 +1:18:24 00:01:07 611 192 803
214 Nellija Baliko 8155 Isostar 03:21:37 SL1 29 S36 +50:39 +50:39 00:01:43 749 150 899
215 Mārtiņš Malzubris 18007 Zubru Trieciens 03:21:43 VL1 120 V179 +1:18:43 +1:18:43 00:01:47 610 121 731
216 Einārs Jansons 8080 MRC Matisons runner club 03:21:47 VL1 121 V180 +1:18:46 +1:18:46 00:02:07 610 102 712
217 Miguel Angel Gaitan Alcaide 8288 NATO 03:21:49 VL1 122 V181 +1:18:48 +1:18:48 00:02:00 610 108 718
218 Jhon Harold Palomino Rosero 8289 NATO 03:21:51 VL1 123 V182 +1:18:50 +1:18:50 00:03:35 609 60 669
219 Stanislavs Pugacovs 8061 VSK Noskrien 03:21:55 VL1 124 V183 +1:18:54 +1:18:54 00:01:49 609 118 727
220 Artūrs Ketlers 8050 SK Dzērvene 03:22:20 VL1 125 V184 +1:19:19 +1:19:19 00:00:57 608 223 831
221 Kristaps Dvēselītis 8109 03:22:20 VL1 126 V185 +1:19:19 +1:19:19 00:01:16 608 169 777
222 Ilona Sedleniece 8111 03:22:35 SL2 7 S37 +51:37 +33:19 00:01:29 745 174 919
223 Ilva Kārkliņa 8044 03:23:12 SL2 8 S38 +52:14 +33:56 00:01:28 743 177 920
224 Antra Spundiņa 8069 VSK Noskrien 03:23:28 SL1 30 S39 +52:30 +52:30 00:01:17 742 200 942
225 Tomas Budvytis 8205 Ultra 03:23:38 VL1 127 V186 +1:20:37 +1:20:37 00:01:53 604 114 718
226 Mareks Tumašs 8185 Sapiens 03:23:39 VL2 53 V187 +1:20:39 +1:15:57 00:01:14 604 174 778
227 Edgars Kaminskis 8028 03:23:46 VL1 128 V188 +1:20:45 +1:20:45 00:01:27 604 147 751
228 Mārtiņš Kļaviņš 8291 03:23:50 VL1 129 V189 +1:20:49 +1:20:49 00:01:55 604 112 716
229 Uldis Kirtovskis 8225 Izturība 03:24:11 VL3 8 V190 +1:21:10 +49:19 00:01:37 602 133 735
230 Sindija Guntra Zaula 8081 Limbaži Skrien 03:24:29 SL1 31 S40 +53:31 +53:31 00:02:01 738 128 866
231 Mārtiņš Dīcis 8251 VSK Noskrien 03:24:39 VL1 130 V191 +1:21:38 +1:21:38 00:01:06 601 193 794
232 Aigars Beks 8275 03:25:11 VL2 54 V192 +1:22:10 +1:17:28 00:01:58 600 109 709
233 Dace Veipa 8049 VSK Noskrien Vāveres 03:25:26 SL2 9 S41 +54:28 +36:10 00:01:20 735 192 927
234 Sandis Apenītis 8161 AkmensDizains.lv 03:25:30 VL1 131 V193 +1:22:29 +1:22:29 00:01:20 599 162 761
235 Edgars Lapiņš 8038 Accenture 03:25:33 VL1 132 V194 +1:22:33 +1:22:33 00:01:28 598 146 744
236 Daiga Vilkaste 8152 03:25:50 SL2 10 S42 +54:52 +36:34 00:01:38 733 158 891
237 Gints Lejasmeiers 8130 Matisons Runner`s Club 03:26:14 VL2 55 V195 +1:23:13 +1:18:31 00:01:12 596 179 775
238 Ina Balgalve 8245 03:26:24 SL2 11 S43 +55:26 +37:08 00:01:27 731 178 909
239 Ivars Noviks 8020 Tet 03:27:03 VL2 56 V196 +1:24:02 +1:19:20 00:01:44 594 124 718
240 Mārtiņš Ozoliņš 8281 Riga Adventure Team 03:30:08 VL1 133 V197 +1:27:07 +1:27:07 00:01:14 585 173 758
241 Edgars Lešinskis 8295 Siguldas maratona klubs 03:30:47 VL2 57 V198 +1:27:46 +1:23:04 00:01:43 584 125 709
242 Haralds Krievs 8163 Krievu spēks 03:32:14 VL2 58 V199 +1:29:13 +1:24:31 00:01:07 580 192 772
243 Denis Aļeksejevs 8055 03:32:14 VL1 134 V200 +1:29:13 +1:29:13 00:01:48 580 120 700
244 Ligita Leitlande 8062 Zemgales Ziņas 03:32:23 SL2 12 S44 +1:01:25 +43:07 00:01:37 711 161 872
245 Jānis Kauliņš 8091 03:32:27 VL1 135 V201 +1:29:26 +1:29:26 00:01:22 579 157 736
246 Vilius Jonaitis 8046 Penki kalnai 03:32:49 VL2 59 V202 +1:29:48 +1:25:06 00:02:21 578 91 669
247 Vineta Skrastiņa 8057 Noskrien Cēsis 03:34:08 SL2 13 S45 +1:03:10 +44:52 00:01:53 705 137 842
248 Linda Bērziņa 8032 03:34:17 SL1 32 S46 +1:03:19 +1:03:19 00:01:39 705 156 861
249 Guntars Siliņš 8042 KROKUS 03:34:31 VL2 60 V203 +1:31:30 +1:26:48 00:02:01 573 106 679
250 Ervīns Ozoliņš 8279 Jaunmārupe skrien 03:35:03 VL2 61 V204 +1:32:02 +1:27:20 00:01:13 572 176 748
251 Dace Hartmane 8145 Talsu pauguraines Zaķi 03:35:18 SL2 14 S47 +1:04:20 +46:02 00:01:40 701 154 855
252 Agris Buzēns 8065 03:35:58 VL1 136 V205 +1:32:57 +1:32:57 00:01:54 570 113 683
253 Ildze Straume 8063 Dzilnuciems 03:37:12 SL2 15 S48 +1:06:14 +47:56 00:01:52 695 139 834
254 Andris Rosickis 8237 Cukuri 03:37:47 VL2 62 V206 +1:34:46 +1:30:04 00:02:34 565 84 649
255 Lauris Lizbovskis 8172 Stirnubuka fanu klubs 03:37:53 VL2 63 V207 +1:34:52 +1:30:10 00:01:34 565 137 702
256 Maksims Mogiļins 8129 2 DbL 03:37:56 VL2 64 V208 +1:34:55 +1:30:13 00:01:43 564 125 689
257 Anete Kampare 8012 Veču lauks 03:41:52 SL1 33 S49 +1:10:54 +1:10:54 00:01:49 680 142 822
258 Ivars Austers 8067 Turbo 03:41:57 VL2 65 V209 +1:38:56 +1:34:14 00:01:56 554 111 665
259 Jānis Marčinkus 8039 SK Ozolnieki 03:43:41 VL3 9 V210 +1:40:40 +1:08:49 00:01:37 550 132 682
260 Liāna Aldiņa 8179 Olainfarm 03:44:49 SL1 34 S50 +1:13:52 +1:13:52 00:01:24 671 183 854
261 Uģis Bents 8219 03:44:51 VL2 66 V211 +1:41:50 +1:37:08 00:02:45 547 78 625
262 Aleksandrs Sokolovs 8105 Patria 03:45:31 VL1 137 V212 +1:42:30 +1:42:30 00:02:15 545 95 640
263 Raitis Puriņš 8206 VSK Noskrien/Zemgales Ziņas 03:49:01 VL3 10 V213 +1:46:00 +1:14:09 00:01:34 537 137 674
264 Krišjānis Neijs 8243 Pēdējās vietas pavēlnieki 03:50:04 VL1 138 V214 +1:47:03 +1:47:03 00:01:09 535 185 720
265 Lauma Jeremičeva 8030 Jeremičevi 03:51:17 SL1 35 S51 +1:20:19 +1:20:19 00:02:00 653 129 782
266 Romans Jeremičevs 8029 Jeremičevi 03:51:17 VL1 139 V215 +1:48:16 +1:48:16 00:00:59 532 218 750
267 Linda Loce 8269 Lynxdojo 03:54:22 SL1 36 S52 +1:23:25 +1:23:25 00:01:30 644 173 817
268 Toomas Aan 8143 03:57:28 VL3 11 V216 +1:54:27 +1:22:36 00:02:02 518 106 624
269 Siret Pärtel 8144 03:57:28 SL2 16 S53 +1:26:30 +1:08:12 00:02:02 636 127 763
270 Dace Skrastiņa 8088 Talsu pauguraines Zaķi 03:58:10 SL2 17 S54 +1:27:12 +1:08:54 00:01:58 634 132 766
271 Armands Beitiks 8043 Vācu kalni I Stirnubuks.lv 03:58:56 VL1 140 V217 +1:55:55 +1:55:55 00:01:31 515 141 656
272 Evita Biezmane 8023 H&S Solution 03:59:28 SL1 37 S55 +1:28:30 +1:28:30 00:02:05 630 124 754
273 Guntis Rasims 8027 Rēzeknes novads 03:59:47 VL1 141 V218 +1:56:46 +1:56:46 00:03:36 513 60 573
274 Ieva Grauduma 8034 Accenture 04:02:39 SL1 38 S56 +1:31:41 +1:31:41 00:02:02 622 127 749
275 Monta Aleksandra Lacane 18008 04:03:23 SL1 39 S57 +1:32:25 +1:32:25 00:02:15 620 115 735
276 Uģis Joksts 8036 ĀdažiVelo 04:09:02 VL2 67 V219 +2:06:01 +2:01:19 00:02:15 494 96 590
277 Imants Ločmelis 8060 Nūjo ar vēju 04:16:53 VL3 12 V220 +2:13:52 +1:42:01 00:02:15 479 96 575
278 Jānis Straukmanis 8134 04:17:23 VL1 142 V221 +2:14:22 +2:14:22 00:01:56 478 111 589
279 Inta Zīriuse 18004 VSK Noskrien / Salacgrīvas novads 04:23:43 SL1 40 S58 +1:52:45 +1:52:45 00:01:42 572 153 725
280 Andris Melnis 8001 Olainfarm 04:23:43 VL1 143 V222 +2:20:42 +2:20:42 00:01:42 466 127 593
281 Māris Strazdiņš 8188 STRAZDIŅI 04:26:29 VL2 68 V223 +2:23:28 +2:18:46 00:01:50 462 117 579
282 Liene Kalniņa 8003 SKRIENAM KOPĀ - Valmiera 04:28:49 SL1 41 S59 +1:57:51 +1:57:51 00:02:00 562 130 692
283 Ingūna Sevostjanova 8047 Nūjo vesels 04:30:33 SL2 18 S60 +1:59:35 +1:41:17 00:02:15 558 115 673
284 Ilze Rāta 8258 Emergn #optimized4running 04:30:39 SL3 2 S61 +1:59:41 +1:17:43 00:02:22 558 109 667
285 Māris Vīlips 8187 04:30:45 VL2 69 V224 +2:27:44 +2:23:02 00:02:19 454 93 547
286 Vitālijs Jakovļevs 8186 www.endo.lv 04:58:25 VL1 144 V225 +2:55:24 +2:55:24 00:03:16 412 66 478
287 Laura Liniņa 8137 05:07:32 SL1 42 S62 +2:36:34 +2:36:34 00:01:36 491 162 653
288 Anete Gabrūna 8124 05:07:38 SL1 43 S63 +2:36:40 +2:36:40 00:02:10 491 119 610
289 Ilona Ozoliņa 8173 Emergn #optimized4running 05:11:32 SL2 19 S64 +2:40:35 +2:22:17 00:02:42 485 96 581
290 Ilmārs Jānis Blūzmanis 8136 05:30:21 VL1 145 V226 +3:27:20 +3:27:20 00:01:36 372 134 506
291 Valters Alliks 8150 05:30:21 VL1 146 V227 +3:27:20 +3:27:20 00:01:36 372 134 506
292 Georgs Lazdans 8209 05:30:23 VL1 147 V228 +3:27:22 +3:27:22 00:01:53 372 114 486
293 Claudy Pierre 7337 DNF
294 Jānis Griķis 8100 Daugavpils Runners DNF
295 Valters Gajevskis 8157 Baltais Kalns DNF