Grupas SB2 kopvērtējums
Vieta Dalībnieks Carn. Tērv. Sald. Alūk. Vent. Krim. Cēs. Kopā
1 Ieva Pūce 1011 968 985 998 953 970 4932
VSK Noskrien Blonde
2 Margarita Peteļina 1010 982 966 886 959 4803
3 Ērika Roba 970 914 924 922 919 902 4649
Saldus Boksa klubs
4 Ilze Sermolīte 979 943 937 951 825 4635
Zemgales Ziņas
5 Dace Pauriņa 950 882 852 778 844 830 4358
Izturība
6 Ilze Boldāne 918 873 852 802 755 4200
7 Dace Skrastiņa 790 818 822 849 835 4114
Talsu pauguraines Zaķi
8 Zanda Kārkliņa 916 797 738 822 823 4096
Baldones skriešanas komanda
9 Agita Gritāne 824 829 794 797 781 4025
Biznesa parks ABAVA
10 Ilona Balode 844 780 773 748 791 800 3988
Sirms Ronis un draugi
11 Natalija Zeņina 848 817 744 746 833 3988
12 Iveta Leja 764 775 805 736 809 3889
VSK Noskrien / Skrienam Liepājā
13 Evita Bērziņa 829 730 776 771 678 738 699 3844
14 Dace Vilgerte 790 730 731 749 706 800 764 3834
DPD LATVIJA
15 Santa Puriņa 963 890 935 978 3766
16 Evija Kļave 764 744 773 707 758 712 3751
Jaunmārupe skrien!
17 Ieva Jaudzeme 778 774 669 753 764 3738
Bioderma
18 Lita Briede 782 755 698 691 694 729 3658
SK Katrīna
19 Anda Daubure 788 676 741 710 688 3603
SocialGuruLab
20 Renāte Rusecka-Krūze 771 699 707 694 729 660 3600
21 Evita Ozola 723 710 669 712 654 705 682 3532
Bauska
22 Inese Neilande 801 672 636 627 657 3393
Kača liek skriet!
23 Santa Suta-Zute 664 668 643 697 674 3346
SK Tērauds
24 Dace Skrastiņa 644 655 635 574 702 691 3327
LMT
25 Svetlana Savanovica 898 837 773 801 3309
26 Inese Vectirāne 676 646 656 663 615 3256
27 Ilze Baumane 768 706 862 838 3174
28 Aida Graudiņa 622 615 628 631 588 641 628 3150
29 Ieva Meiere 804 791 771 756 3122
Ok Ziemeļkurzeme
30 Dace Šmite 652 574 596 602 593 3017
31 Inese Sirmā 604 595 611 592 599 3001
32 Inese Leinasare 826 792 653 727 2998
33 Gunta Ozoliņa 651 570 597 550 601 574 2993
34 Dace Freimane 627 583 584 618 574 2986
Nūjo Carnikava
35 Alla Radžabova-Cinovska 777 784 724 693 2978
Maratona klubs
36 Sandra Rocēna 807 690 740 672 2909
IZTURĪBA
37 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna 748 727 668 727 2870
Vsk Noskrien
38 Kristīne Kampare 782 715 689 668 2854
Veču lauks
39 Agnese Leiburga 570 588 590 499 585 2832
Zemgales Ziņas
40 Ilze Ramiņa 734 690 693 702 2819
SECE
41 Liene Gulbe 1000 866 912 2778
42 Ginta Rassa 935 954 854 2743
Matisons Runners Club
43 Gunita Butāne 717 724 665 636 2742
Zemgales Ziņas
44 Ieviņa Lieldiena 938 928 875 2741
Madona
45 Kristīne Slikšāne 900 842 893 2635
Jaunmārupe skrien
46 Lauma Lieksne 679 695 612 621 2607
Jaunmārupe skrien!
47 Kristīne Vilcāne 887 824 884 2595
Baldones skriešanas komanda
48 Inga Kāpiņa 940 806 807 2553
VSK Noskrien Vāveres
49 Anita Fišere 842 818 746 2406
Maratona klubs
50 Zane Dille 812 806 753 2371
Noskrien Cēsis
51 Marika Pazare 799 756 786 2341
Swedbank
52 Aija Kandele 777 802 724 2303
Swedbank
53 Ieviņa Gaiziņa 808 763 699 2270
VSK Noskrien
54 Danute Fibiga Daukšte 732 766 719 2217
55 Daiga Greiškāne 801 689 690 2180
VSK Noskrien
56 Sanita Babure 533 518 501 550 2102
Nūjo vesels
57 Inga Zālīte 1094 944 2038
Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati
58 Linda Kubiloviča 679 663 682 2024
Nūjo ar vēju
59 Dace Tītmane 742 671 608 2021
60 Dace Janeka 677 657 682 2016
Nūjo ar vēju
61 Anda Valtere 1049 931 1980
62 Vita Vecvanaga 651 653 659 1963
63 Jolanta Kravale 667 651 632 1950
64 Ilze Leščinska 936 959 1895
Zoorbagan
65 Elita Zālīte 918 920 1838
TRX Cēsis
66 Ingūna Semjonova 599 602 595 1796
Zemgales Ziņas
67 Lāsma Zebuliņa 868 860 1728
68 Anita Saulīte 880 846 1726
VSK "Burkānciems & Co"
69 Evita Rozenfelde 857 813 1670
70 Līga Brence 826 823 1649
VSK Noskrien
71 Marita Veinberga 809 780 1589
Swedbank
72 Žanna Vanaga 788 756 1544
Noskrien Cēsis
73 Aija Loca 829 690 1519
Daugavpils runners
74 Vineta Skrastiņa 723 767 1490
Noskrien Cēsis
75 Dace Stīpniece 735 739 1474
Izturība
76 Egita Uzule 840 615 1455
SALDUS BOKSA KLUBS
77 Inga Ziediņa 791 658 1449
Maratona klubs
78 Dina Zūdiņa 653 786 1439
79 Inita Drēziņa 725 711 1436
80 Ilva Koškina 696 712 1408
81 Jūlija Kuzņecova 662 720 1382
82 Ieva Tabore 817 545 1362
KSMR Fitness
83 Inga Vaļska 693 665 1358
TRX Cēsis
84 Diāna Ivanova 681 676 1357
85 Santa Jakovļeva 620 589 1209
86 Iveta Radiņa-Liepkaula 607 578 1185
SK TĒRAUDS
87 Danute Ābelīte 619 546 1165
88 Gita Biezuma 582 563 1145
89 Marita Šalta 537 534 1071
90 Iveta Pūpola 1049 1049
Maratona klubs
91 Aiga Paegle 1042 1042
Engures sportam
92 Diāna Šika 1031 1031
93 Iveta Caune 998 998
94 Ieva Mauliņa 966 966
Briksnis
95 Līga Vībure 952 952
96 Linda Katlapa 945 945
97 Karīna Janova 910 910
Siguldas takas
98 Žanete Leimane 891 891
TRX Cēsis
99 Aija Rogāle 861 861
KROKUS
100 Inna Juršēviča 848 848
Noskrien Cēsis
101 Inese Zvirgzdiņa 842 842
MAMMADABA
102 Līga Irbe 840 840
Talsu pauguraines Zaķi
103 Svetlana Savanovica 836 836
104 Alejandra Ontanon 823 823
NATO
105 Lana Lindermane 820 820
106 Sigita Upeniece 808 808
Blondīņu trio
107 Līga Līce 807 807
DzSK Lokomotīve
108 Elīna Andersone 804 804
Latvijas Finieris
109 Raivita Birkentāla 796 796
Talsu pauguraines Zaķi
110 Iveta Zāģere 780 780
Meridiāns
111 Elita Ozoliņa 779 779
112 Vineta Veisberga 771 771
Saldus boksa klubs
113 Dace Linde 766 766
114 Dina Alksne 761 761
ZVOC
115 Ieva Leitlande 757 757
VSK Burkānciems & Co
116 Ilvija Bendzika 755 755
117 Anete Bruževica 745 745
Luminor
118 Aira Semjonova 742 742
119 Ieva Jaudzeme 740 740
BIODERMA
120 Sandra Balode 739 739
121 Aiva Kukmilka 731 731
122 Agra Ieleja 718 718
VSK Noskrien Divplākšņi
123 Laura Kalniņa 701 701
Matisons Runner's Club
124 Gunta Jēkabsone 695 695
125 Lelde Vancoviča 675 675
Nūjo vesels
126 Sintija Berga-Grinfelde 673 673
Nūjo vesels
127 Inese Brence 669 669
VSK Noskrien
128 Julija Belokopitova 667 667
Zoorbagan
129 Sanita Kokarēviča 665 665
Noskrien Cēsis
130 Santa Roze 661 661
VSK Noskrien Divplākšņi
131 Solveiga Urnikyte 649 649
Trail Kursiu Nerija
132 Ieva Riteniece 633 633
133 Dace Ansone 632 632
-
134 Dace Sēja 625 625
Ņiprie Ikri
135 Inese Kraģe 614 614
Pole Pole
136 Inga Zūdiņa 612 612
137 Kristīne Kuka 605 605
Lēdmane
138 Ilona Ozoliņa 602 602
Emergn #optimized4running
139 Ilze Tālmane 588 588
Maratona Klubs
140 Anita Skujiņa 568 568
Piejūras Nūjotāju Klubs
141 Ivete Priedīte 567 567
142 Inta Luksa 566 566
Blondīņu trio
143 Dace Bērziņa 545 545
NŪJO AR SMAIDU
144 Daiga Piebalga 544 544
VSK Noskrien
145 Ina Pētersone 534 534
146 Zane Rone 499 499
KĀJPUTNI
147 Zinta Zīverte 497 497
Nūjo vesels
 
Grupas
Lūsis VL1 VL2 VL3 SL1 SL2 SL3
Stirnu buks VB1 VB2 VB3 SB1 SB2 SB3
Zaķis VZ1 VZ2 VZ3 VZ4 SZ1 SZ2 SZ3 SZ4
?>